Víkendový horoskop: Jaké perspektivy vám nese novoluní ve Vodnáři?

V pátek 20.1. vejde večer Slunce do znamení Vodnáře a ukáže svět z nové perspektivy. Přistihnete se, že už plánujete letní dovolenou, nebo alespoň prodloužený víkend.

V sobotu 21.1. novoluní ve znamení Vodnáře dá zapomenout na každodenní starosti a umožní nastavit si nové plány. Udržte si nezávislost ve svých názorech.  Novoluní ve Vodnáři přeje snům o změnách, přátelství a zbavuje iluzí. Snažte se k sobě nebýt příliš kritičtí.

Novoluní ve Vodnáři nese nové lásky i nápady. Novoluní dá svou sílu znát již tři dny přede a bude dobíhat tři dny po. V tomto období se připravte na to, že do vašeho života přijdou noví lidé a v hlavě se vylíhnou neotřelé nápady. Máte možnost zbavit se nefunkčních vzorců a starých strachů.

Představte si svůj život v křišťálové kouli a vše, co se vám nelíbí spláchněte pomocí bouřky, hromů a blesků. Pak si představte svůj život tak, jak by měl vypadat a promítněte jej opět do koule a pomyslně prosviťte slunečním jase. Poděkujte za vše, co máte i za to, co přijde tak, jako by se již stalo. Kdo nemá kouli, může použít sklenici s čistou vodou. Pokud by byla ze studánky, potom ještě lépe. Do sklenice vhoďte svůj oblíbený krystal. Může to být křišťál pro vize, ametyst pro vyšší napojení a čištění, záhněda podpoří ochranu od negativních energií nepřejících lidí.

Získáte pocit, že konečně žijete v souladu s plánem své duše. Období bezesných nocí, apatie, výbuchů pláče a pocitů bezmoci pomalu končí.

 

V neděli 22.1. se o dobrou náladu a úsměv na tváři postará trigon Luny s Marsem. Vlivem kvadratury Luny s Uranem a konjunkcí Venuše se Saturnem budete možná chtít řešit nějaké staré záležitosti, rozčarování a city. Nebojte se jít do toho, tato konstelace vám pomůže něco vyřešit a urovnat.

Beran

V pátek buďte opatrní a dávejte si pozor na někoho, koho příliš nemusíte. Luna v kvadratuře upozorňuje, že vás tento člověk může vytočit. Sobotní novoluní ve Vodnáři přinese spoustu nových nápadů a podpoří váš elán. Slunce v sextilu přeje lásce. V neděli se rozmazlujte a dopřejte si wellness.

Býk

Díky páteční Luně v trigonu pocítíte, že jste si vyčistili hlavu od malicherností. Můžete dokonce objasnit nějaká nedorozumění, či vám konečně něco dojde a uleví se vám. Sobotní novoluní v kvadratuře může vzbudit zájem o touhy vaší duše. Možná najdete způsob, jak si někoho získat. V neděli si dopřejete odpočinek a budete mít čas věnovat se jen sobě. Získáte větší nadhled, který se vám bude přes týden hodit.

Blíženci

Páteční slunce v trigonu podpoří vaši kariéru a vydělávání peněz. Běžte mezi lidi, vyplatí se vám vidět se se známými a možná i společně naplánovat nějaké akce. Sobotní novoluní v trigonu přinese touhu si s někým něco vyříkat. Uran v trigonu dopřeje nové nápady i možnost seznámení. V neděli se můžete cítit očištění od starých smutků.

Rak

Páteční Luna v opozici vás přiměje k většímu zamyšlení. Budete přemýšlet o skrytých motivech lidí. Pocítíte chuť poznání. Pokud máte sami černé svědomí, postupujte obezřetně, mohlo by se to otočit proti vám. Sobotní novoluní ve Vodnáři radí, abyste den věnovali odpočinku a nezahlcovali se příliš prací. V neděli se snažte příliš se nesvěřovat, někdo z vašich přátel má tuze rád senzace.

Lev

Pokud byl pro vás týden emočně náročný, pak v pátek by mohla přijít vlivem Slunce v opozici konečně úleva. Sobotní Luna v opozici radí nepropásnout příležitost pro čištění energií a milostnou magii. Až půjdete v neděli ven, nezapomeňte si vzít talisman s krystalem, který vás ochrání proti vlivům zlých lidí.

Panna

Díky páteční Luně v trigonu se možná i blýsknete. Můžete také nalézt nový zdroj příjmů. Lépe budete navazovat komunikaci. Sobotní novoluní v trigonu z vás udělá hvězdy. Budete elegantní, nepřehlédnutelní a neodolatelní. V neděli myslete na to, že je potřeba uchovat si chladnou hlavu a nenechat se ovládnout emocemi. V klidu prověřujte každou zprávu, protože se k vám mohou dostávat z různých zdrojů.

Váhy

Páteční Luna v kvadratuře radí myslet na sebe a udržet si zdravý životní styl. Sobotní novoluní v trigonu přinese překvapení v milostném životě. Můžete se zamilovat, nebo alespoň přijít na skvělý nápad. V neděli vás mohou iritovat sousedi a bylo by lepší se příliš neangažovat, neboť z maličkostí hrozí velká aféra.

Štír

V pátek se snažte dál od sebe držet lidi divného charakteru, jejich věčné nářky by vás mohli unavovat. Sobotní novoluní v kvadratuře může zvyšovat vaši nervozitu, proto se snažte zachovat klid a nevytáčet se nad každou maličkostí. Budete citlivější i na drobné maličkosti a zbytečně byste pak mohli ranit někoho, komu na vás záleží.  Neděle chystá překvapení a nečekané nabídky.

Střelec

Páteční Slunce v sextilu přeje množení peněz. Snažte se a přitáhnete si štěstí. Sobotní novoluní v sextilu přinese nový pohled na složité záležitosti. Napadnou vás revoluční nápady a budete se divit, kolik máte energie. V oblasti citů nezůstanete chladní. V neděli budete mít možnost vyvázat se z těžkého závazku.

Kozoroh

Páteční Luna ve vašem znamení způsobí touhu se rozmazlovat. Poznáte to především na zvýšeném apetitu. Bylo by dobré také navštívit kadeřnici, myslet na svůj vzhled a možná obohatit svůj šatník. Sobotní novoluní ve Vodnáři nese možnost promyslet si nové plány. V neděli zavolejte příbuzným, nebo si promluvte s dětmi o jejich starostech.

Vodnář

Páteční Slunce v konjunkci zvýší vaši duševní sílu. Poznáte, že máte větší odpovědnost a kontrolu nad svým životem i majetkem. Sobotní novoluní ve vašem znamení přeje duchovnímu rozvoji a sdílení zážitků s přáteli. Na složité věci se můžete podívat z jiného úhlu pohledu. V neděli budete mít pocit čisté hlavy a možná se i jinak podíváte na věci milostné. Ucítíte, že k vám přichází úspěch.

Ryby

Páteční Luna v sextilu zpříjemní váš život. Dopřejte si nějakou drobnou radost, běžte na rande, přečtěte si zajímavou knížku, hlavně se zbavte stresové nálože, která vás drtila celý pracovní týden. Sobotní novoluní v sextilu připomene vaše přátele a možná vyrazíte někam do společnosti. V neděli dělejte co chcete, ale hlavně se nenechte vyprovokovat k unáhleným rozhodnutím. I kdybyste sebevíc chtěli, nemusíte postřehnout důsledky.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Co věští podle numerologie vaše datum svatby a seznámení?

Stačí pouze spočítat všechny cifry z data. Počítejte tak dlouho, až získáte součet ne větší než 9. Například svatbu jste měli 17.12.2000. Tedy 1 + ...
Kartářka píše...

Karta týdne 6.2.-12.2 je Čtyřka mečů. Zvyšuje odolnost

Tato karta vám má říct, že za všech okolností je čas na udržení vlastní rovnováhy a také na zažehnání konfliktů ve svém okolí, zejména se ...
Kartářka píše...

Jaká kouzla nese dnešní úplněk ve Lvu?

Dnes v 19:28 budeme mít možnost vidět na noční obloze krásný, výjimečný jev, kdy temné nebe ozáří Luna v ohnivém znamení Lva. Tomuto úplňku se ...
Kartářka píše...

VIP Intenzivní kurz vykládání karet s kartářkou a vědmou Helen Stanku 25. 3. 2023

Srdečně Vás zveme na seminář Helen Stanku, který bude probíhat 25.3. 2023 od 10h do 17h (s hodinovou pauzou na oběd) v Nerudově ulici 33 na Malé ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 6.2.-12.2. Mars v Blížencích nese šance

V pondělí 6. února může být po ránu poněkud unavenější. Sextil Merkuru s Neptunem odnesou vaši pozornost do světa vnitřních snů. Intuice může napovědět, jak ...
Kartářka píše...

Je vůbec možné uvěřit muži, který slibuje, že vás nikdy nezradí?

Proč muži podvádějí? Pokud se bavíme o něčí nevěře, častěji jsme připraveni přijmout fakt, že byl nevěrný muž, než žena. Různými studiemi bylo dokázáno, že ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na únor aneb co nese únorová devítka vám?

Numerologický horoskop na únor říká: co má odejít, to právě teď odejde. Měsíc únor bude pod vlivem vibrace čísla 9, které našeptává, že přišel čas ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop. Jaké vášně vzbudí úplněk ve Lvu?

V pátek 3. února bude sršet vlivem opozice Luny s Merkurem sarkasmus a ironie ze všech stran. Nic si z toho nedělejte, asi nebudete pozadu ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na únor 2023 vám prozradí, koho potkáte, a co vás čeká

Berani, vaše runa je Tiwaz Rozhodně se vám nebude chtít odhodit svoji ostražitost. Nyní se soustředíte zejména na své vlastní síly a odhad. Všechno dění ...
Kartářka píše...

Hvězdy na únor

Pojďme se podívat na to, co nás čeká v únoru. Období mezi 2. a 6. únorem přinese náhlé změny, nečekaná setkání a překvapující zážitky. Slunce ve ...
Kartářka píše...

 

Využijte sílu svých snů. Důležité je načasování

Sny, které se vám budou zdát až do novoluní, které bude v sobotu 21. ledna, mají největší sílu. Dovolí vám pochopit, co se ve vašem životě děje a podle toho se zařídit, možná něco změnit a možná se do něčeho pustit. Sny vám totiž ukážou, co se děje ve vaší duši.

 

První novoluní v roce 2023 bude ve znamení Vodnáře. Je to nejvíce vzpurné znamení celého zvěrokruhu a dovolí vám, abyste byli sami sebou.

 

Napište si všechno, co byste chtěli v tomto roce zažít. Třeba potkat novou lásku, získat další vzdělání, splnit si pracovní plány. Nejvíce však tři věci. K posteli si dejte svůj oblíbený kámen a nezapomeňte si dát poblíž papír a tužku, abyste ihned po probuzení mohli zapsat svůj sen. Před usnutím poproste své průvodce, aby vám poradili, jak své tužby naplnit. Při výkladu snů se nedržte příliš u země, ale buďte kreativní. Kdyby se vám zdálo něco špatného, vůbec to neznamená, že to bude opravdu tak zlé. Může to značit, že máte v sobě ještě nějaké skryté obavy. Možná byste se jich měli oprostit.

 

Přehled novoluní v roce 2023

 

 1. ledna novoluní ve Vodnáři přeje snům o změnách, přátelství a zbavuje iluzí. Snažte se k sobě nebýt příliš kritičtí.

 

 1. února novoluní v Rybách posílí sny o citech, které díky tomuto znamení bývají prorocké a očistné.

 

 1. března novoluní v Beranu přeje snům o penězích, práci a finanční stránce života.

 

 1. dubna novoluní v Býku posílí sny o učení, prosperitě, kariéře a rodině.

 

 1. května novoluní v Blížencích nastaví vaše sny na otázky cestování, dovolené, či vyříkání si partnerských neshod.

 

 1. června novoluní v Raku posílí téma lásky, financí, nových schopností a rodiny.

 

 1. července novoluní ve Lvu přinese ideální čas vysnít si kariéru, slávu, popularitu a peníze.

 

 1. srpna novoluní v Panně nahraje snům o studiích, domovu a všemu tomu, jak docílit a zrealizovat své vize.

 

 1. září novoluní ve Vahách podpoří sny, ve kterých si můžete přivolat své múzy, posílit svoji krásu a atraktivitu.

 

 1. října novoluní ve Štíru bude jiskřit erotickými a prorockými sny, někomu se mohou ve snu ozvat blízcí zesnulí.

 

 1. listopadu novoluní ve Střelci podpoří sny o vánočních rituálech, cestách a výhrách.

 

 1. prosince novoluní v Kozorohu přinese sny o penězích, kariéře, zdraví a vitalitě.

 

I ty nejdivočejší sny vám mohou napovědět. Pokud toužíte po lásce a bude se vám zdát o čaroději, či moudrém starci, neznamená to, že máte změnit svůj vkus, ale že máte otevřenou cestu a vaše vyšší já vyžaduje trochu aktivnějšího přístupu.

 

Sníte-li o lepší práci a zdá se vám o pekaři, neznamená to, že vaše nové zaměstnání bude v pekárně. Pekař ukazuje svojí symbolikou někoho, kdo se stará a pro vás to značí schopnost zlepšit podmínky, ve kterých žijete.

 

Toužíte-li zhubnout a zdá se vám o upírech, či vlkodlacích, neznamená to, že vás někdo vysaje, nýbrž ukazuje rysy vaší povahy – disciplínu a destrukci a zároveň strach z neznáma, co když se vám to nepovede.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Co věští podle numerologie vaše datum svatby a seznámení?

Stačí pouze spočítat všechny cifry z data. Počítejte tak dlouho, až získáte součet ne větší než 9. Například svatbu jste měli 17.12.2000. Tedy 1 + ...
Kartářka píše...

Karta týdne 6.2.-12.2 je Čtyřka mečů. Zvyšuje odolnost

Tato karta vám má říct, že za všech okolností je čas na udržení vlastní rovnováhy a také na zažehnání konfliktů ve svém okolí, zejména se ...
Kartářka píše...

Jaká kouzla nese dnešní úplněk ve Lvu?

Dnes v 19:28 budeme mít možnost vidět na noční obloze krásný, výjimečný jev, kdy temné nebe ozáří Luna v ohnivém znamení Lva. Tomuto úplňku se ...
Kartářka píše...

VIP Intenzivní kurz vykládání karet s kartářkou a vědmou Helen Stanku 25. 3. 2023

Srdečně Vás zveme na seminář Helen Stanku, který bude probíhat 25.3. 2023 od 10h do 17h (s hodinovou pauzou na oběd) v Nerudově ulici 33 na Malé ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 6.2.-12.2. Mars v Blížencích nese šance

V pondělí 6. února může být po ránu poněkud unavenější. Sextil Merkuru s Neptunem odnesou vaši pozornost do světa vnitřních snů. Intuice může napovědět, jak ...
Kartářka píše...

Je vůbec možné uvěřit muži, který slibuje, že vás nikdy nezradí?

Proč muži podvádějí? Pokud se bavíme o něčí nevěře, častěji jsme připraveni přijmout fakt, že byl nevěrný muž, než žena. Různými studiemi bylo dokázáno, že ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na únor aneb co nese únorová devítka vám?

Numerologický horoskop na únor říká: co má odejít, to právě teď odejde. Měsíc únor bude pod vlivem vibrace čísla 9, které našeptává, že přišel čas ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop. Jaké vášně vzbudí úplněk ve Lvu?

V pátek 3. února bude sršet vlivem opozice Luny s Merkurem sarkasmus a ironie ze všech stran. Nic si z toho nedělejte, asi nebudete pozadu ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na únor 2023 vám prozradí, koho potkáte, a co vás čeká

Berani, vaše runa je Tiwaz Rozhodně se vám nebude chtít odhodit svoji ostražitost. Nyní se soustředíte zejména na své vlastní síly a odhad. Všechno dění ...
Kartářka píše...

Hvězdy na únor

Pojďme se podívat na to, co nás čeká v únoru. Období mezi 2. a 6. únorem přinese náhlé změny, nečekaná setkání a překvapující zážitky. Slunce ve ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 31.1. – 6.2. Co nese novoluní ve Vodnáři?

Berani, nezapomínejte na to, že někteří členové rodiny nejsou tak otrlí jako vy. Musíte dbát na to, co a jak jim říkáte. Blíženci, místo toho, abyste opět partnerovi umetali cestičku a řešili za něj vše, včetně jeho špatné nálady, nechte ho v tom vykoupat. Je to totiž jediná možnost, aby také přebral odpovědnost za své činy a život. A vám se uleví. Raci, jakmile vám dojde, že vlastně nemáte co ztratit, půjde vám seznamování daleko jednodušeji. Je to jen zbytečná brzda.

Pondělí 31.1.

Konjunkce Luny s Merkurem a Plutem nabádá, abyste se vyhnuli ranním zmatkům. Před polednem vejde Luna do znamení Vodnáře a navrátí lehkost a nadhled, kterou můžete tento den, který je první v týdnu a poslední v měsíci, využít.

 

Úterý 1.2.

V úterý 1.2. vstoupí Novoluní ve znamení Vodnáře. O hlavu plnou věcí, které budete muset vyřídit, se postará kvadratura Luny s Uranem a konjunkce se Saturnem. Novoluní ve Vodnáři nabádá vysílat do vesmíru pozitivní vize, psát, či opakovat mantry, přinášející štěstí a mír duši. Největší hvězdnou pomoc však budou mít vizualizace zaměřené na podporu, pomoc a přátelství.

Novoluní ve znamení Vodnáře 1.2. nasměruje pozornost na  partnerské otázky. Vyplatí se udělat si pořádek ve svých citech, objasnit nedorozumění, zbavit se falešných přátel a ignorovat rýpaní lumpíků. Tento den nás mohou potrápit křeče v lýtkách a bolest kotníků. Vynechte dlouhé procházky. Vyzkoušejte heřmánkovou lázeň a pak si dejte nohy nahoru.

Ti kteří se cítí osamoceni si mohou vzít čistý list papíru, napsat své pocity andělům a poprosit je o vnesení radosti do svého života. Zapálí u toho dvě svíce bílou a zelenou. První je barvou sněhu a druhá barva připomíná, že se příroda obrozuje. Mohou poprosit o pomoc  sv. Brigitu  a papír spálit. Popel náleží odevzdat živlům (rozfoukat do větru, spláchnout) a svíce nechat pod dohledem dohořet.

V 10. století se stala s narůstajícím vlivem křesťanství patronkou svátku Imbolc (1.2.-2.2.) sv. Brigita. Chránila lidi před hladem, nemocemi a válkou a byla patronkou léčitelům a jasnovidcům. Keltské děti ji v její svátek pletly kříže z různých rostlin. V předkřesťanské éře byl tento svátek zasvěcen irské bohyni jara, poezie a řemesla Brigit. Aby zajistili její náklonnost, velmi důkladně uklidili domy a rituálně prvního února myli stěny, podlahy, okna, aby odstranili zatuchlé energie zimy. Vodou se umývaly nejenom nečistoty, ale také zlé myšlenky. Tehdy se velmi hledělo i na očistu těla a nemocným lidem se omývaly alespoň chodidla a dlaně. 

Rozdělali oheň, v krbu nebo alespoň venku na dvoře. V jeho plamenech se symbolicky pálilo všechno, co lidi svazovalo a působilo bolest. Síla ohně ničila to, co ničilo je, a jeho moc a teplo přinesly naději, že bude brzy lépe. Připravovali jídlo, pojící se s novým životem a růstem.  Různá semena a mléko. Pekli také sladké pečivo. 

U Slovanů se slavily Hromnice. Rhod dal svému synovi Perunovi hromovládnou sekeru a ten jí udeřil o zem, a když se ozvalo první zahřmění, bylo to lidmi považováno za šťastné znamení. Hromnice připadaly na 2.2. Tento den pálili na ochranu před zlem svíce Hromnice, které chránili domovy od ohně a neštěstí a nemocným přinášely sílu k uzdravení a umírajícím lehkou smrt. Tyto dny se také věštilo, dělaly se různé  rituály. Následující dny už patřily Velesovi, ke kterému jeho branou procházeli na onen svět staří, slabí a životem unavení lidé. 

Jaká kouzla můžete ještě vyzkoušet? 

Pro krásu vylejte půl sklenice mléka do své koupele.

Aby měla vaše rodina vždycky peníze a byla zdravá, po západu slunce nasypte před vchodové dveře trochu kukuřičných zrn.

Aby byl v bezpečí váš dům, nasypte do každého z koutů hrstku soli.

Chcete se zbavit toxického člověka? Napište vodovou barvou  na lístek jeho jméno, co vám způsobil – třeba že vás zradil, či okradl, nebo využil, a rozpusťte to ve vodě. Jako voda rozpouští barvy a lístek, tak i vy se zbavujete jeho vlivu. Voda mu přinese nazpátek všechnu jeho negativní energii, kterou vás obdaroval. 

 

Středa 2.2.

O romantické rozpoložení se postará Luna ve znamení Ryb. Den uběhne v dynamickém tempu, přesto si dokážete udržet takový rytmus, abyste pozvolna získali kontakt se svou duší.

 

Čtvrtek 3.2.

Noční konjunkce Luny s Jupiterem dovolí odpočinout si a pořádně se vyspat i těm, kteří mívají běžně problémy se spánkem. Ráno nastartuje příjemně celý den díky sextilům Luny s Uranem a Venuší. Někdo možná zapomene, že je za oknem zima a často ponuro a šero.

 

Pátek 4.2. 

Všechno, co se může stát, čekejte v pátek. Připravte se na slušný zápřah. Konjunkce Slunce se Saturnem nahodí pozornost k těm nejsložitějším věcem. Výsledek však bude skvělý, výjimečný. Získat kontrolu nad vším a hlavně nad svými myšlenkami, pomůže Merkur, který ráno vychází z retrográdu. Konečně se vymanit z chaosu. Skvělou kondici mám podpoří sextil Marsu s Jupiterem a tak si dokonale poradíte s jakoukoliv únavou.

 

Sobota 5.2. 

S odpočinkem po náročném týdnu to nebude tak snadné. Kvadratury Luny s Marsem a Venuší vám připomenou, co jste všechno komu slíbili a kde se zavázali a co všechno musíte ještě zařídit pro členy své rodiny, přátele a partnera. Odpočinek čekejte spíše až večer. Příjemnou náladu u večeře při svíčkách se sklenicí vína, zajistí sextily Luny se Saturnem a Sluncem.

 

Neděle 6.2.

Kvadratury Luny s Merkurem a Plutem mohou pokazit nedělní moučník a provokovat k nepotřebným hádkám a sporům o názory. Večer vejde Luna do klidného Býka a vy náhle zapomenete na to, co vám přes den zvedlo tlak. Usnete sladce, jako nemluvňátka.

Co  čeká první únorový týden jednotlivá znamení?

Hvězdy jsou ve znamení Vodnáře. Mezi jejich kladné vlastnosti patří upřímnost a tolerantnost. Myšlení nemají zatížené předsudky, proto si s nimi můžete povídat o čemkoliv. Díky dobrým nápadům a dostatku odvahy zkouší dělat věci jinak a většinou lépe.

Vodnáři, tento týden vám přijde, že v oblasti mezilidských vztahů to bude jako na houpačce. Vše se bude měnit z minuty na minutu. Zůstaňte v klidu a nestresujte se tím. Bouře se přežene.

Ryby, měli byste se zaměřit na sebe a pracovat na svých silných stránkách. Může jít i o nové manuální činnosti. Budete mile překvapeni, jak vám to půjde.

Berani, nezapomínejte na to, že někteří členové rodiny nejsou tak otrlí jako vy. Musíte dbát na to, co a jak jim říkáte.

Býci, do milostné oblasti se vloudí nejistota a nervozita. Není to však nic, z čeho byste se měli hroutit. Zachovejte klid, na každý problém je řešení.

Blíženci, místo toho, abyste opět partnerovi umetali cestičku a řešili za něj vše, včetně jeho špatné nálady, nechte ho v tom vykoupat. Je to totiž jediná možnost, aby také přebral odpovědnost za své činy a život. A vám se uleví.

Raci, jakmile vám dojde, že vlastně nemáte co ztratit, půjde vám seznamování daleko jednodušeji. Je to jen zbytečná brzda.

Lvi, jste dobrodruzi srdcem i duší. Na svět nahlížíte optimisticky, i když máte sklony trochu zmatkovat. Neplašte se z každého problému a vězte, že na něj najdete řešení. Do konfliktů mezi kolegy se ale nepleťte. Byli byste za ty špatné.

Panny, opravdu je váš současný milostný vztah takový, jaký jste si přáli? Velmi dobře uvažte všechna pro a proti. Sundejte si také růžové brýle, máte totiž tendence si svého partnera značně idealizovat.

Váhy, měli byste si dávat pozor na to, co říkáte. Je možné, že nevědomky vyzradíte tajemství kamaráda nebo někoho svými poznámkami uvedete do trapné situace.

Štíři, pokroky v kariéře na sebe nenechávají čekat a vy si mílovými kroky jdete za svým. Zřejmě jste našli recept na úspěch. Jde o to jen vytrvat.

Střelci, chcete mít všechno hned a teď. Ale to také není vždy možné. Proto si uvědomte, co vlastně od ostatních lidí čekáte. To by vám mohlo do budoucna pomoct k rozhodování.

Kozorozi, to, jak se prezentujete před ostatními, vás může poškodit. Dívají se na vás s pochybnostmi. Zdá se jim, že přeháníte.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Co věští podle numerologie vaše datum svatby a seznámení?

Stačí pouze spočítat všechny cifry z data. Počítejte tak dlouho, až získáte součet ne větší než 9. Například svatbu jste měli 17.12.2000. Tedy 1 + ...
Kartářka píše...

Karta týdne 6.2.-12.2 je Čtyřka mečů. Zvyšuje odolnost

Tato karta vám má říct, že za všech okolností je čas na udržení vlastní rovnováhy a také na zažehnání konfliktů ve svém okolí, zejména se ...
Kartářka píše...

Jaká kouzla nese dnešní úplněk ve Lvu?

Dnes v 19:28 budeme mít možnost vidět na noční obloze krásný, výjimečný jev, kdy temné nebe ozáří Luna v ohnivém znamení Lva. Tomuto úplňku se ...
Kartářka píše...

VIP Intenzivní kurz vykládání karet s kartářkou a vědmou Helen Stanku 25. 3. 2023

Srdečně Vás zveme na seminář Helen Stanku, který bude probíhat 25.3. 2023 od 10h do 17h (s hodinovou pauzou na oběd) v Nerudově ulici 33 na Malé ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 6.2.-12.2. Mars v Blížencích nese šance

V pondělí 6. února může být po ránu poněkud unavenější. Sextil Merkuru s Neptunem odnesou vaši pozornost do světa vnitřních snů. Intuice může napovědět, jak ...
Kartářka píše...

Je vůbec možné uvěřit muži, který slibuje, že vás nikdy nezradí?

Proč muži podvádějí? Pokud se bavíme o něčí nevěře, častěji jsme připraveni přijmout fakt, že byl nevěrný muž, než žena. Různými studiemi bylo dokázáno, že ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na únor aneb co nese únorová devítka vám?

Numerologický horoskop na únor říká: co má odejít, to právě teď odejde. Měsíc únor bude pod vlivem vibrace čísla 9, které našeptává, že přišel čas ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop. Jaké vášně vzbudí úplněk ve Lvu?

V pátek 3. února bude sršet vlivem opozice Luny s Merkurem sarkasmus a ironie ze všech stran. Nic si z toho nedělejte, asi nebudete pozadu ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na únor 2023 vám prozradí, koho potkáte, a co vás čeká

Berani, vaše runa je Tiwaz Rozhodně se vám nebude chtít odhodit svoji ostražitost. Nyní se soustředíte zejména na své vlastní síly a odhad. Všechno dění ...
Kartářka píše...

Hvězdy na únor

Pojďme se podívat na to, co nás čeká v únoru. Období mezi 2. a 6. únorem přinese náhlé změny, nečekaná setkání a překvapující zážitky. Slunce ve ...
Kartářka píše...