Naše věštkyně

Sdílejte nás:

Kartářky světla banner

Seznam kartářek naší věštírny

Helen Stanku – VĚŠTKYNĚ

Helen-Stanku-kartarkaVolejte kartářce Helen Stanku: tel. 906 50 60 50 – klapka 1

„Udělám vše pro to, abych použila své schopnosti k ideálnímu dosažení Vašich vyšších cílů“ říká kartářka Helen, která je přesvědčena o tom, že na tento svět přicházíme s cílem a touhou získat zkušenosti a vykonat určité skutky.

Marie – VĚŠTKYNĚ

Marie-kartarkaVolejte kartářce Marii: tel. 906 50 60 50 – klapka 9

„Odpovím Vám na vaše otázky týkající se osobního a partnerského života. Pro odpověď pak převážně využívám tarotových karet.“ Kartářka Marie získávala znalosti a zkušenosti studiem a praxí v životě. Pravidelně přispívá do časopisů s esoterickou tématikou.

Katka – VĚŠTKYNĚ

Volejte kartářce Katce: tel. 906 50 60 50 – klapka 5

Kartářka Katka sama říká: „Uz 13 let se zabývám výkladem z cikánských a andělských karet. Pomohu s rozhodnutím v lásce, práci, financemi a ve všem, na co se mě zeptáte.“ Zavolejte naší kartářce a nezapomeňte správně položit otázku a kartářka Vám ráda odpoví.

 

 

Kartářka LovenitaVolejte kartářce Lovenitě  : tel. 906 50 60 50  – klapka  21

Lovenita znamená Malá Vlčice.  Lovenita je mimořádně přesná  na vztahové otázky, věští na  pracovní vztahy, a podnikání. Je trefná a nebere si servítky. Umí věci rozebrat a hlavně se jí vše plní. Pomúže věci čistit i pomocí automatické ktesby a stejně tak umí poradit rituál na k  záležitostem, na kterých vám záleží.

Michaela – VĚŠTKYNĚ

Michaela-kartarkaVolejte kartářce Michaele: tel. 906 50 60 50 – klapka 7

Jmenuji se Michaela a už pěknou řádku let vykládám Cikánské a Andělské karty. Výklad dělám jak na přítomnost, tak na budoucnost, zodpovím otázky kolem vztahů, zdraví. Také dotazy na peníze, práci, nebo osobní růst.

Via Lucia – VĚŠTKYNĚ

Volejte vědmě Jarmile Vlastě: tel. 906 50 60 50 – klapka 3

Vědma, která dokáže přesně, leč citlivě předpovědět nejenom budoucí události, ale také určit, kdy nastanou.

Alice – VĚŠTKYNĚ

Alice-kartarkaVolejte kartářce Alici: tel. 906 50 60 50 – klapka 13

Podá nejenom trefnou věštbu , ale také pomůže i s neutralizací negativních vlivů a uhranutí. Pokud ji o to požádáte, bude vám posílat blahodárnou energii již během vašeho hovoru

Libuše – VĚŠTKYNĚ

  Volejte kartářce Libuši: tel. 906 50 60 50 – klapka 10

Mé karty zodpoví každou otázku. Ale kromě toho je třeba také věnovat nemalou pozornost tomu, co člověku chtějí sdělit i mimo dotaz. Taková informace může být pro klienta životně daleko důležitější, než jen očekávaná odpověď.

Jarka – VĚŠTKYNĚ

Jarka-kartarkaVolejte kartářce Jarce: tel. 906 50 60 50 – klapka 6

Jarka je kromě výkladu z tarotu a andělských karet specialistkou na věštbu budoucnosti pomocí japonských  I-ťing. Je také specialistkou na vše , co je spojeno s anděly a magií spojenou s andělskou energií

Božena – VĚŠTKYNĚ

Volejte kartářce Boženě: tel. 906 50 60 50 – klapka 12

Božena je přesná ve svých karetních výkladech a pomůže tam , kde již člověk sám nemá sílu. Dokáže ve správný čas najít cestu lidem, kteří se ztratili na své cestě a jsou bez kompasu

Štěpánka – VĚŠTKYNĚ

Stepanka-kartarkaVolejte kartářce Štěpánce: tel. 906 50 60 50 – klapka 16

Štěpánka je velmi oblíbenou kartářkou, či spíše lidovou vědmou. Má ohromné zkušenosti. jejím údělem je pomoci lidem navrátit harmonii duše a těla a ulevit jim z jejich starostí.

Rebeca – kartářka

Kartářka RebekaVolejte kartářce Rebece: tel. 906 50 60 50 – klapka 11

Rebeka je mimo jiné i odbornice na automatickou kresbu, pomocí které vám odkryje , kde je  jádro problémů. Umí varovat přeb nebezpečím a poradí kudy se vydat. Skvěle umí vystopovat, kde jsou schovaná chybná rozhodnutí v mezilidských vztazích

Mirek – VĚŠTEC

kartoman-MirekVolejte kartomanovi Mirkovi: tel. 906 50 60 50 – klapka 15

Mirek je precizní kartář, odborník na vztahy a komunikaci ve vztazích, je přesný na otázky podnikání a financí a dokáže s přesností předpovědět budoucí vývoj. Je také biotronik a  uznávaný energoterapeut.

Daniel – Kartář

Kartářka Eva     Volejte kartářce Evičce : tel. 906 50 60 50 – klapka 8

Evička  je precizní kartářka, odbornice na vztahy a komunikaci ve vztazích, je přesná na otázky podnikání a financí a dokáže s přesností předpovědět budoucí vývoj. Je také skvělá v napojení skrze automatickou kresbu.

Kartářka MIRRA

Kartářka SafiraVolejte kartářce Kamile: tel. 906 50 60 50 – klapka 4

Dalime – kartářka

Kartářka SmíšekVolejte kartářce Dalime: tel. 906 50 60 50 – klapka 14

Smíšek vás může svoji věštbou skutečně rozesmát, ale o to více budete udiveni, jak přesně a do detailu se její věštby plní. Vykládá z několika druhů karet, ale je jedna z mála věštkyň o kterých lze říci, že karty vlastně ani nepotřebuje.

U Smíška se můžete přesvědčit, že jasnovidnost je opravdu možná. Smíšek lidem nemaže med kolem úst. Jejím cílem je však vždy lidem pomoci a najít zkratku z problémů.

Olívie- kartářka

kartářka AmičkaVolejte kartářce Aničce: tel. 906 50 60 50 – klapka 19

Anička je kromě přesných předpovědí z karet, také numeroložka. Má dar vyčíst poselství ukrytá v číslech. Stačí jí sdělit vaše křestní jméno a datum narození a dostanete výstižné odpovědi na vaše otázky. Jako artistka má procestovaný celý svět a zejména západní a východní Evropu. Všude čerpala znalosti k magiia mystice i věštění v místním jazyce.

Uložit

Uložit