O nalezeném zlatě a štastné cestě do Egypta

Sdílejte nás:

Velice ráda bych se s váma chtěla podělit o moje zážitky s životnímy příběhy, jak co mne potkalo, tak i lidičky s kterýma jsem se setkala.

Vše začalo na SDPgŠ v Boskovicích. Někdo ztratil šperky někdo peněženku. Dlouho-li se hledalo, pak přišlo. Smíšku, nevíš,kde to může být? A ejhle. Vždy se zlato našlo.

Další skutečnost byla s paní, která toužila po zahraniční dovolené. Zaplatila a letěla. Ještě před odletem se zamnou zastavila a poprosila o pomoc. Moc se bojí létání. Domluvily jsme se, když vzlétne, aby mne prozvonila. Slíbila jsem, že jí po celou dobu budu provázet. Tak se také stalo.

Před přistáním v Egyptě však se událo něco zvláštního. Z ničeho nic se hejno ptáků. Přímo letěli na letadlo. Já však z kartiček jsem měla podobný obraz. Poslala srdíčkem i myšlenkou prosbu o bezpečný odlet i přistání pro všechny účastníky. Stalo se něco neuvěřitelného. Mezy letadlem-vrtulí a přibližujícími ptáky se vytvořily stříbré vlnky. Ptactvo odklonilo let a všichni pasažéři doletěli ve zdraví.

Bylo to také v televizi. Jeden pasažér měl videokameru a vše zaznamenal. Pak to také bylo na všech kanálech. A to je jen jeden z příběhů, který jsem vám popsala. To by bylo na knížku. Vím jedno, když kdokoliv z nás má srdce opravdu upřímně a chce pomoci, tak je mu pomoženo.

Váše kartářka   Smíšek.