Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat výdaje na únor. V neděli 30.1. kvadratura Slunce s Uranem přeje dalekým výjezdům a nacházení nových hobby a dobrých vztahů s přáteli.

 

Beran

Luna v trigonu radí nebrat si k srdci pomluvy a nepravdivé informace. V sobotu vám pomůže Venuše rychle poskládat věci, které nejsou, jak mají být. V neděli se díky Luně ubráníte nechtěným nabídkám.

 

Býk

 

Nejvíce ze všeho zatoužíte po klidu a bezpečí. Může se vás zmocnit smutek. Buďte opatrní a nikomu nic neslibujte. V sobotu se vám dostane uznání. Sice ne všem se budou líbit vaše nápady, ale nepoddávejte se tomu. Neděle bude přát lásce.

 

Blíženci

 

Nepropásněte zajímavou nabídku výjezdu, nebo pozvání na skleničku. Ona vám něco urychlí, či ulehčí. Myslete pozitivně. V neděli se snažte vyhnout sporům. Více vám bude slušet smích.

 

Rak

 

Zatoužíte si koupit něco výjimečného. Přestaňte řešit potíže, místo toho si dopřejte trochu zábavy. V neděli můžete být náchylní chaosu v domluvených věcech. Raději se věnujte pořádkům.

 

Lev

 

Odpočívejte, choďte na procházky a s prací si nechte pomoci. Snažte se příliš nepřemáhat. V neděli přejí hvězdy rozhovorům. Něčí chování vám přijde záhadné. Budete se zabývat lidskou povahou a jak odhalit tajemství.

 

Panna

 

Nikomu nic nedarujte a vyhrajete těžké diskuze, či spor. V sobotu zatoužíte vyjet na cestu a odhalit nové zájmy. Ostatní můžete překvapit svými neobvyklými pohledy na věc. V neděli budou nejdůležitější city.

 

Váhy

 

Dopřejte si pozvání, protože nové známosti budou zajímavé. Mějte otevřené oči, poněvadž v lásce vás osud obdaruje šancí. V neděli buďte opatrní, protože můžete reagovat příliš emocionálně. Proto se vyhněte lidem, kteří milují zbytečné bití na poplach a stresování druhých.

 

Štír

 

Jistota a sebedůvěra vám nebude chybět. Vyjasníte si různá nedorozumění a složité věci ve správném světle. A k tomu všemu se budete líbit. Luna v  sextilu přeje nákupům, dělání pořádku i přátelským setkáním. Nicméně vaši pozornost nejvíc upoutají věci kolem

lásky.

 

Střelec

 

Pátek bude díky Luně v konjunkci velmi pracovitý a úspěšný den. Tento den můžete uklízet, vařit a všechno se vám povede udělat rychle a pořádně. Sobota bude dnem plným radosti. Nepopleťte si  jména jedné přecitlivělé osoby a všechno se vám bude dařit.

 

Kozoroh

 

Budete chtít změnit prostředí a poznat nové lidi. Zatoužíte po kráse a přátelství dobře vychovaných lidí. Hlavně se nezblázněte. V neděli budete v dobré náladě a rychle se poperete s jakoukoliv prací. Luna ve vašem znamení přeje setkáním s přáteli i umění. Objevíte v sobě duši umělce.

 

Vodnář

 

Díky Luně v sextilu budete přátelští a v dobré náladě. Možná by se vyplatilo zavolat známým. V sobotu si moudrými radami získáte uznání přátel rodiny. V neděli poněkud zvolněte a postarejte se spíše o sebe a své zdraví. Nelitujte čas na svůj relax nebo hobby a dobře si odpočněte.

 

Ryby

 

Luna v sextilu se o vás postará. Zatoužíte po nových zážitcích a příhodách. Můžete počítat s nečekanými setkáními a šťastnými souhrami okolností. Ani v neděli se nebudete nudit. Luna v sextilu přeje komunikaci i klevetění. Někdo ve vás může vzbudit nadšení pro nové hobby.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat ...
Kartářka píše...

Vytvořte si vlastní ochranný runový sigil

Runa by se dala definovat výrazem psaný symbol. Co to znamená? Runy v sobě pojí symbol bezčasé magické myšlenky určitého učení a písmeno. V některých ...
Kartářka píše...

Kočičí pověry aneb černá kočka přes cestu znamená smolný den?

Nejznámější pověru asi každý zná, je to černá kočka přes cestu. Říká se, že budeme mít smůlu. Kletbu můžeme však zrušit tím, že si plivneme ...
Kartářka píše...
/ Články, kočky, pověry

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 24. 1. – 30.1 2022

Poslední týden v lednu, je součást vrcholící očistné fáze minulého Saturnského roku (započal 21. 3. 2021 a končí 21. 3. 2022). Tento týden nás všechny ...
Kartářka píše...

Karta týdne 24.1.-30.1. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 24.1.-30.1. Neptun v Rybách podpoří lásku, Jupiter učení

Neptun v Rybách pomůže v citových stránkách života. Během schůzek se však vyhýbejte návratům do minulosti. Vaše povídání o bývalých partnerech by se nemuselo setkat s pochopením. Uran ...
Kartářka píše...
/ Články

Horoskop štěstí pro Vodnáře (21.1.-20.2.)

V lásce se vám bude v tomto období dařit. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí stále pracovat. Jste velmi tolerantní, přesto nedokážete odpustit určitě věci ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

 

 

 

 

 

 

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme dosáhnout pochopení a harmonie. Záleží jen na Vás, jak využijete tyto energie Slunce, jak chcete poznat sami sebe. Svou charakteristiku, jací jste, už jste četli asi mnohokrát.

Karmické Slunce ukazuje cestu jiného charakteru, cestu k osvícení, ukazuje způsob, kterým duše chce a musí působit, vyjadřuje osud, určený pro toto pozemské bytí. Zvládnutí hlavního tématu, jemuž se zrozenec zavázal ve své karmě.

Karmické Slunce nám ukazuje životní cestu z mužské rodové linie, od našich předků.

Co tedy chce po mě otec a jeho linie předků, co mám splnit, v čem mám vyniknout?

Kde zjistím své postavení Slunce? Můžete využít služby astrologa pro určení i dalších aspektů, nebo využít internet, zavolat mi o radu. Je to Váš měsíc narození v základním aspektu. Proto, zde, je to velmi jednoduché určit.

Karma Slunce – Dvanáct znamení od Berana až po Ryby

SLUNCE VE VODNÁŘI

  1. 1. – 18. 2.

Aby jste pochopili lépe svůj osud, měli by jste se seznámit s dobou, do níž jste se narodili, můžete se dozvědět spoustu informací, přidělených úkolech i osudových zápletkách. Příroda a lidé mají hodně společného a proto v tomto čase, lidé opět začínají chodit ven, omezování končí, do přírody přichází pohyb, dny se opět prodlužují. Nastává volnost, lidé cítí, že už je za dveřmi jaro, nové možnosti, zábava, a proto nyní všechny karnevaly vyjadřují tento pocit.

Vodnář symbolizuje zánik starého a obnovení nového pořádku, svoboda a individuální rozvoj s originálními energiemi. Svoboda, ale má také své hranice.

Úkolem Vodnáře je být volný, vysvobozující, neboť někde v minulosti předků jste se dostávali do situací sociálně slabých. Proto máte velké sociální cítění a můžete se ve svém životě rozhodnout, věnovat se charitě, pomáhat sociálně slabým nebo si tuto roli přímo vyzkoušet na sobě. Tyto záměry jsou od Vašich předků, kteří svou volnost právě hnali do extrémů, zbavovali se majetku  a nebo byli zbaveni všeho, co si vlastním přičiněním zavinili, byli vystěhováni ze svých domovů. A tak se mnoha Vodnářům díky předkům stává, že se u nich příliš peníze nedrží. Je tedy důležité v úkolu Vodnáře, najít správné energie peněz, aby proudila a také zůstávala, a třeba také věnovala na charitu.

Vodnář je symbolem dospělého člověka, bytost lidství, vědomí a vývoje. Suché zemi roznášíte ve džbánech vodu lidem, ale i na pole. Vaše předurčení je tedy významné, neobyčejné, protikladné. Proč? Pro Vás je nejdůležitější zůstat nepochopitelným, nechcete se zavazovat, být zaškatulkováni a od toho Vás chrání právě Vaše protikladnost. Chcete si zachovat svobodu, vyvázat se z tradic a pravidel, vazeb, uprchnout před vším normálním a stereotypním, co se opotřebovává a zaniká.

Odkud to vnuknutí přichází? – vymanit se, cenit si svobody, odlišovat se? Odpověď najdete v minulosti, u předků a celé rodové linii, hlavně ze strany otce a jeho předků. Jako Vodnář jste spojeni s těmi, kteří utekli z rodinného spolku, nechovali se slušně, stáhli se do ústraní, ztroskotanci, černé ovce, oběti, bankrot – prohráli majetek. Toto vybočení z řady v kladném či záporném smyslu, nyní máte možnost napravit. Nechce se Vám to věřit, poptejte se v rodě, co se dělo a nahlédněte do hloubky.

Vodnář, tedy Vy, máte realizovat skok do nového života!

Zvažte tedy velkou důležitost svého karmického úkolu. Když zklamete, přeruší se řetězec. Přeneste dědictví předků do věčnosti, zachraňte život.

Možná si nedovedete představit pomyšlení na otce, jeho předky, ale obdrželi jste sílu, která Vás vzdaluje od bezprostředního života.

Namítáte: „Co mám společného s jeho osudem?“ Odpověď je – vykoupit ho.

ALE NAPŘED SE PŘIHLASTE K DĚDICTVÍ SLUNCE A TÍM ZPRAVIDLA K OTCI, JEHO PŘEDKŮM A PŮVODU.

Předkové Vám chtějí říct, milí Vodnáři „ Nyní jste na světě, abyste za sebou nechali minulost a vnesli čerstvost do přežitých a odumírajících systémů.“

To je Vaše požehnání i prokletí. Požehnání, přiblížit se k nebi, protože Váš duch nejlépe ví, co je vykoupení. Prokletí má stejnou váhu, pokud příliš kladete důraz na své Ego, samolibost, nepoučitelnost. Nezapomeňte, že jste nosičem vody, prostý člověk, jeden z nejprostších.

Možná právě Vy, jste byli v minulosti mužem, co opustil rodinu a jinde hledal své štěstí. Možná jste byli otcem svých dětí, které nikdy neviděli, z důvodu věznění, život v zatuchlém bytě, kde jste ustrnuli.. A proto přání – uniknout, najít nebe, jít po cestě, být volný, vymanit se z temnoty a omezenosti – to je Vaše karma.

Pokud už nyní opakujete rysy předků, nestaráte se o děti, rodinu, nemáte střechu nad hlavou, ani peníze, nic Vám nepřináší radost ani lásku, neplníte svůj karmický úkol –  Váš život se stává prokletím. Pak je nutné vydat se jiným směrem, vždyť tolik jste si přáli láskyplně vyhovět svým předkům.

Vaše karma proplétá osud s osudem rodičů, kteří Vás však k ničemu nenutí, abyste výzvu převzali, ale je tu ještě jeden pádný důvod .. vděčíme jim za život!

Uvědomění, vědomé přijetí otcovského dědictví:

„ Milý otče, moji předkové, děkuji Vám za vše a vděčně přijímám to, co jsi mi určil.“

Budete-li se zdráhat, opět ponesete břemeno karmy, potácením neživotem s neschopností využít příležitosti k růstu, budete opakovat chyby minulosti a karma Vás stejně bude pronásledovat, místo, abyste ji zkrotili. Snažíte se hrát obětního beránka, berete na sebe nějaké utrpení, jste černá ovce rodiny- ztroskotanec,v naději, že uzdravíte celek?

Pokuste se vyléčit svou minulost, zařaďte se do linie předků za Vámi- z minulosti, i před Vámi-  tedy z budoucnosti.

Nejste sami, nikdy jste nebyli sami, stojí za Vámi Váš otec, za ním děd a praděd… a před Vámi, GENERACE BUDOUCÍ.

PROTO JE LÁSKYPLNÝ VZTAH K OTCI A UZNÁNÍ I PŘIJETÍ JEHO MINULOSTI ROZHODUJÍCÍ K POCHOPENÍ A VYŘEŠENÍ VLASTNÍHO OSUDU.

Přesnější a detailnější charakteristiku SLUNCE VE VODNÁŘI je možné získat podle kombinace se znamením Měsíce. Dohromady podají přesnější obraz, ale o tom budu psát v dalším pokračování tohoto seriálu. Příště Slunce v RYBÁCH, sledujte tedy i nadále seriál na toto téma – NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM – Karmické SLUNCE

Pro Kartářky světla Olívie

Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat ...
Kartářka píše...

Vytvořte si vlastní ochranný runový sigil

Runa by se dala definovat výrazem psaný symbol. Co to znamená? Runy v sobě pojí symbol bezčasé magické myšlenky určitého učení a písmeno. V některých ...
Kartářka píše...

Kočičí pověry aneb černá kočka přes cestu znamená smolný den?

Nejznámější pověru asi každý zná, je to černá kočka přes cestu. Říká se, že budeme mít smůlu. Kletbu můžeme však zrušit tím, že si plivneme ...
Kartářka píše...
/ Články, kočky, pověry

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 24. 1. – 30.1 2022

Poslední týden v lednu, je součást vrcholící očistné fáze minulého Saturnského roku (započal 21. 3. 2021 a končí 21. 3. 2022). Tento týden nás všechny ...
Kartářka píše...

Karta týdne 24.1.-30.1. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 24.1.-30.1. Neptun v Rybách podpoří lásku, Jupiter učení

Neptun v Rybách pomůže v citových stránkách života. Během schůzek se však vyhýbejte návratům do minulosti. Vaše povídání o bývalých partnerech by se nemuselo setkat s pochopením. Uran ...
Kartářka píše...
/ Články

Horoskop štěstí pro Vodnáře (21.1.-20.2.)

V lásce se vám bude v tomto období dařit. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí stále pracovat. Jste velmi tolerantní, přesto nedokážete odpustit určitě věci ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 24. 1. – 30.1 2022

Poslední týden v lednu, je součást vrcholící očistné fáze minulého Saturnského roku (započal 21. 3. 2021 a končí 21. 3. 2022). Tento týden nás všechny bude stát hodně životní síly a překonávání sebe sama. Měli bychom se na něj dobře připravit a více o sebe pečovat. Pokud je to možné, nic tento týden nezačínat a neřešit nic důležitého. Mezilidské vztahy budou tento týden náročné a komunikace často zmatená a nepochopená. Proto je lepší se jí vyhnout a raději vyhledat klid a mír přírody.

V pondělí 24.1. putuje Luna koncem znamení Vah a nastupuje „spálenou cestu“, je to doba vhodná pro očistu a rekapitulaci sebe sama a okolí a hledání klidu. Ale jinak je vše ostatní na „Štíru“.

V úterý 25.1. už je Luna ve vodním znamení Štíra a přináší začátek možných krizových situací, které budou pokračovat i ve středu 26.1.

Ve čtvrtek 27.1. vstoupí v dopoledních hodinách Luna do bojovného a ohnivého znamení Střelce. A to co se zdálo v úterý a ve středu jako „náročný problém“ je slabý odvar toho, co si můžeme svoji neopatrností sami vyvolat ve čtvrtek a pátek. Proto je moudré být v klidu a nic nehrotit.

Sobota 29.1. a neděle 30.1. by měla sloužit k odpočinku, relaxaci a nabrání nových sil. Luna vstupuje v sobotu do zemského znamení Kozoroha, kde bude meškat až do pondělí 31.1.. Je dobré tuto dobu věnovat více odpočinku než práci. Situace, které bychom chtěli vyřešit hned, se podaří vyřešit až později za delší čas.

Pro Kartářky světla astrolog Michael

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat ...
Kartářka píše...

Vytvořte si vlastní ochranný runový sigil

Runa by se dala definovat výrazem psaný symbol. Co to znamená? Runy v sobě pojí symbol bezčasé magické myšlenky určitého učení a písmeno. V některých ...
Kartářka píše...

Kočičí pověry aneb černá kočka přes cestu znamená smolný den?

Nejznámější pověru asi každý zná, je to černá kočka přes cestu. Říká se, že budeme mít smůlu. Kletbu můžeme však zrušit tím, že si plivneme ...
Kartářka píše...
/ Články, kočky, pověry

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 24. 1. – 30.1 2022

Poslední týden v lednu, je součást vrcholící očistné fáze minulého Saturnského roku (započal 21. 3. 2021 a končí 21. 3. 2022). Tento týden nás všechny ...
Kartářka píše...

Karta týdne 24.1.-30.1. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 24.1.-30.1. Neptun v Rybách podpoří lásku, Jupiter učení

Neptun v Rybách pomůže v citových stránkách života. Během schůzek se však vyhýbejte návratům do minulosti. Vaše povídání o bývalých partnerech by se nemuselo setkat s pochopením. Uran ...
Kartářka píše...
/ Články

Horoskop štěstí pro Vodnáře (21.1.-20.2.)

V lásce se vám bude v tomto období dařit. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí stále pracovat. Jste velmi tolerantní, přesto nedokážete odpustit určitě věci ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 24.1.-30.1. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv této karty čekejte v období pod vládou vzdušných znamení Vah, Vodnářů a Blíženců. Pokud právě něco řešíte a ptáte se, kdy to bude, karta Eso mečů ukazuje na jeden rok. Můžete psát, tvořit, vymýšlet nové věci, realizovat je. Začnou se vám spojovat souvislosti. Z kousíčků si poskládáte celek. Eso mečů je mýticky spojeno s postavou krále Artuše a rytířů kulatého stolu, protože je o hledání svatého Grálu a přijetí moudrosti vytažením meče z pout skály.

V lásce čekejte nový impuls. Můžete se pokusit o něco nového, něco jinak. Získáte nový pohled na věc.

Ve finanční sféře si můžete dát příliš ambiciózní cíl. Budete váhat a stejně doufat, že na to máte. Máte? Kdo nic nedělá, ten nic nezkazí. Někdy je lepší se odvážit a možná litovat a možná také ne, než litovat, že se člověk neodvážil.

Ve zdravotní sféře jste přesvědčeni o své pravdě, ať už to tak doopravdy je, či není. Můžete mít nové nápady a ty budete realizovat ze dne na den.

Beran

Budete nenápadně ukrývat své skutečné ambice. Zdravá rivalita povede k vítězství.

Býk

Smělá iniciativa přinese zisk, ukončení potíží a může zlepšit pracovní stránku vašeho života.

Blíženec

Z teorie přejdete k praxi. Možná rozbouříte stojaté vody, ale právě díky tomu docílíte stability.

Rak

V rodině mohou panovat jisté obavy, nad kterými zvítězíte díky své pevnosti. Neopouštějte svá vydobytá privilegia.

Lev

Instinkty a vášně vás mohou přivést do rizika. Přichází možnost intimního sblížení.

Panna

Nemocný bude zachráněn díky smělému rozhodnutí. Pokud někoho čeká operace, bude úspěšná. Zbavíte se nevyhovujících závazků.

Váhy

Úřední, soudní, či jiné papírové věci si vyžádají energický a neohrožený přístup. Po právní stránce se vyřeší. Čeká vás manifestace vaší síly. Kontakty z druhými lidmi mohou být bouřlivé.

Štír

Přichází rozpoložení, kdy převládá láska k pravdě. Vyžaduje si rozvahu a odvahu. Neohroženě se posunete dál do klidu a bezpečí.

Střelec

Tvůrčí, aktivní a psychická síla vám umožní zvítězit nad sebou samými. Naberete nový směr.

Kozoroh

Možná budete nuceni postavit se něčemu, kde můžete zvítězit jedině silou. Vaše práce a námaha bude odměněna.

Vodnář

Budete mít tendenci se hádat s celým okolím. Ve vztahu budete mít chvílemi pocit, že jste jenom z povinnosti. Vaše oběť však doceněna nebude.

Ryby

Váš cíl bude dosažen. Uzdravíte se, či uvolníte. Čeká vás konec zkoušek.

Pro Kartářky světla Helen Stanku

Foto: Monika Navrátilová

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat ...
Kartářka píše...

Vytvořte si vlastní ochranný runový sigil

Runa by se dala definovat výrazem psaný symbol. Co to znamená? Runy v sobě pojí symbol bezčasé magické myšlenky určitého učení a písmeno. V některých ...
Kartářka píše...

Kočičí pověry aneb černá kočka přes cestu znamená smolný den?

Nejznámější pověru asi každý zná, je to černá kočka přes cestu. Říká se, že budeme mít smůlu. Kletbu můžeme však zrušit tím, že si plivneme ...
Kartářka píše...
/ Články, kočky, pověry

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 24. 1. – 30.1 2022

Poslední týden v lednu, je součást vrcholící očistné fáze minulého Saturnského roku (započal 21. 3. 2021 a končí 21. 3. 2022). Tento týden nás všechny ...
Kartářka píše...

Karta týdne 24.1.-30.1. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 24.1.-30.1. Neptun v Rybách podpoří lásku, Jupiter učení

Neptun v Rybách pomůže v citových stránkách života. Během schůzek se však vyhýbejte návratům do minulosti. Vaše povídání o bývalých partnerech by se nemuselo setkat s pochopením. Uran ...
Kartářka píše...
/ Články

Horoskop štěstí pro Vodnáře (21.1.-20.2.)

V lásce se vám bude v tomto období dařit. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí stále pracovat. Jste velmi tolerantní, přesto nedokážete odpustit určitě věci ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Vodnáře (21.1.-20.2.)

V lásce se vám bude v tomto období dařit. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí stále pracovat. Jste velmi tolerantní, přesto nedokážete odpustit určitě věci. Musíte si sami v sobě vyhodnotit, zda je nutné to s partnerem rozebírat.

Dejte si pozor na jednání s úřady, mohlo by tam dojít k napjaté situaci. Raději s tím počkejte na později. V práci byste měli mít poklidné období. Možná z toho budete mít pocit, aby to neznamenalo ticho před bouří. Žádné obavy, velké změny nebo zvraty by se vám měly vyhnout.

Po zdravotní stránce se budete cítit vcelku v pořádku. Může vás však potrápit zažívání. Dávejte si pozor na tučná a těžká jídla.

Pro vzdušné znamení Vodnáře je typické bystré myšlení a touha po poznání.

Mívají velmi originální myšlenky a neobvyklý životní styl. Dá se říci, že rádi jdou proti proudu. Často se tak setkávají s nepochopením. Největšími hodnotami pro Vodnáře jsou svoboda a nezávislost. Zakládají si na upřímných vztazích mezi přáteli. Nesnáší pokrytectví a jednotvárnou práci.

Mezi kladné vlastnosti patří upřímnost, tolerantnost. Jejich myšlení není zatíženo předsudky, proto si s nimi můžete povídat o čemkoliv. Díky dobrým nápadům a dostatku odvahy zkouší dělat věci jinak a většinou lépe.

Slabými stránkami je nestálost. I když se pro věci nadchnou opravdu hluboce, ne vždy to má dlouhého trvání. O svých plánech hodně plní, ale mají jich tolik, že ne vše stihnout uskutečnit.

Vodnáři nemají rádi jednotvárnou práci, a pokud navíc musí poslouchat někoho jiného, moc dlouho v daném zaměstnání nevydrží. Jsou to snílci, kterým se bude lépe dařit na volné noze, kde si budou moci dělat to, co chtějí. Dobře se budou cítit jako humanitární pracovníci, ekologové, psychiatři či neurologové.

Vodnáři potřebují partnera, který je v ničem neomezuje. Nejlepším partnerem pro ně je Beran, Vodnář a Blíženec. Dobře si budou rozumět s Váhami. Naopak špatné vztahy mívají s Pannou či Býkem.

Šťastným dnem pro Vodnáře je sobota. Je to ideální den, kdy mohou přijít na nové nápady a myšlenky.

Oblíbenými barvami jsou fialová a růžová.

Šťastným číslem je 2, která symbolizuje intuici, rovnováhu a empatii.

Pro Kartářky světla Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat ...
Kartářka píše...

Vytvořte si vlastní ochranný runový sigil

Runa by se dala definovat výrazem psaný symbol. Co to znamená? Runy v sobě pojí symbol bezčasé magické myšlenky určitého učení a písmeno. V některých ...
Kartářka píše...

Kočičí pověry aneb černá kočka přes cestu znamená smolný den?

Nejznámější pověru asi každý zná, je to černá kočka přes cestu. Říká se, že budeme mít smůlu. Kletbu můžeme však zrušit tím, že si plivneme ...
Kartářka píše...
/ Články, kočky, pověry

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 24. 1. – 30.1 2022

Poslední týden v lednu, je součást vrcholící očistné fáze minulého Saturnského roku (započal 21. 3. 2021 a končí 21. 3. 2022). Tento týden nás všechny ...
Kartářka píše...

Karta týdne 24.1.-30.1. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 24.1.-30.1. Neptun v Rybách podpoří lásku, Jupiter učení

Neptun v Rybách pomůže v citových stránkách života. Během schůzek se však vyhýbejte návratům do minulosti. Vaše povídání o bývalých partnerech by se nemuselo setkat s pochopením. Uran ...
Kartářka píše...
/ Články

Horoskop štěstí pro Vodnáře (21.1.-20.2.)

V lásce se vám bude v tomto období dařit. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí stále pracovat. Jste velmi tolerantní, přesto nedokážete odpustit určitě věci ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s Merkurem (23.1.) nese zajímavé zprávy a případná setkání budou mít vliv na váš život. Na cestách rychle dojedete k cíli.

 

Beran

 

Zatoužíte po něčím uznání. Budete chtít pro dotyčného znamenat něco víc.  Nedejte se však vmanévrovat do pro vás nevýhodných slibů. Myslete na svou životosprávu a počítejte kalorie. Zejména ti, kteří máte ascendent v Panně.

 

Býk

Meditujte, když zvolníte tempo a odpočinete si, dostanete se ze splínů. Dokonce získáte chuť sportovat.  Někoho přesvědčíte o věcech na kterých vám záleží. Luna vám dodá sex-appeal.

 

Blíženci

Budete v přátelském nastavení a podaří se vám potěšit  někoho, kdo teskní, či trpí.  Neděle vás navnadí do získávání informací. Hledejte odpovědi na důležité otázky. Všichni vám budou nakloněni.

 

Rak

Díky Luně vám v sobotu bude záležet na dobrém mínění o vás a v neděli může být trochu neklidnější den. Všichni okolo budou pospíchat. Naštěstí máte šanci změnit dietu, či životní styl.

 

Lev

V sobotu vám přijde těžké se  soustředit na nudné věci. Láska bude důležitější. Připravte si večeři u svíček.  V neděli přeje Luna odpočinku a vážným úvahám. Nezapomeňte na někoho, kdo čeká na zprávu, či pozvání.

 

Panna

Luna vás bude pokoušet k zábavě, lásce a tanci. Možnosti, které se vám otevřou, stojí za to promyslet. V neděli se budete cítit dobře, jenom vaše vrtochy někomu mohou přijít příliš kontroverzní. Dělejte to, co máte rádi.

 

Váhy

Merkur vás bude v pátek pokoušet k nerozvážnostem. Může vytáhnout na světlo vaše staré hříchy. A to si zrovna budete plánovat víkend. V sobotu vyčistěte všechny temné kouty, vymeťte pavučiny a prach a dopřejte si koupel. Někdo se na vás pokusí hodit své závazky. V neděli máte ideální den pro magii, tak čarujte.

 

Štír

Pokud vám chybí společnost a zábava, vyřiďte si všechny své záležitosti a vyjděte ven. Luna vám přinese dobré nápady a zajistí štěstí v lásce. V neděli se vám nebude chtít hnout z domova, ale plány se mohou díky nečekanému pozvání změnit. Nové známosti budou povedené.

 

Střelec

V pátek vám Luna doporučí raději držet se dál od cizích problémů. V sobotu využijte volný den a relaxujte. Luna bude přát moudrému rozhodování a duchovnímu rozvoj. V neděli budete mít dobrou náladu a úspěch v lásce.

 

Kozoroh

 

V pátek uplyne den v běhu. Buďte opatrní, protože během víkendových rodinných setkání můžete mít problémy s koncentrací. Nejdůležitější budou city.  V neděli si dobijete své vnitřní baterky.

 

Vodnář

Nestarejte se o každou klevetu, kterou uslyšíte. V sobotu příliš neřešte účty. Hrozí vám nedorozumění se starší osobou. V neděli vám půjde již od rána všechno od ruky. Přidá se více optimizmu a hvězdy radí jít na procházku a dobít energii.

 

Ryby

 

Během přátelských setkání se dozvíte něco zajímavého. Víkend nese dobrou náladu. Luna bude vybízet k rendez-vous, nebo si alespoň někde zdrbnout, kdy pohladíte svou duši. A v neděli můžete počítat s nečekanými setkáními a šťastnými souhrami náhod. Můžete najít něco, co jste ztratili, nebo se ozve někdo, koho milujete.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat ...
Kartářka píše...

Vytvořte si vlastní ochranný runový sigil

Runa by se dala definovat výrazem psaný symbol. Co to znamená? Runy v sobě pojí symbol bezčasé magické myšlenky určitého učení a písmeno. V některých ...
Kartářka píše...

Kočičí pověry aneb černá kočka přes cestu znamená smolný den?

Nejznámější pověru asi každý zná, je to černá kočka přes cestu. Říká se, že budeme mít smůlu. Kletbu můžeme však zrušit tím, že si plivneme ...
Kartářka píše...
/ Články, kočky, pověry

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 24. 1. – 30.1 2022

Poslední týden v lednu, je součást vrcholící očistné fáze minulého Saturnského roku (započal 21. 3. 2021 a končí 21. 3. 2022). Tento týden nás všechny ...
Kartářka píše...

Karta týdne 24.1.-30.1. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 24.1.-30.1. Neptun v Rybách podpoří lásku, Jupiter učení

Neptun v Rybách pomůže v citových stránkách života. Během schůzek se však vyhýbejte návratům do minulosti. Vaše povídání o bývalých partnerech by se nemuselo setkat s pochopením. Uran ...
Kartářka píše...
/ Články

Horoskop štěstí pro Vodnáře (21.1.-20.2.)

V lásce se vám bude v tomto období dařit. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí stále pracovat. Jste velmi tolerantní, přesto nedokážete odpustit určitě věci ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

 

Andělský horoskop od 18. 1. do 17. 2.

Živel země

BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel

Mezilidské vztahy budou na hraně. Nepouštějte se do zbytečných hádek. Jejich napravování by později bylo velmi náročné. Dříve, než otevřete ústa, raději dobře přemýšlejte.

PANNA – Váš anděl strážný je Hamaliel

I když si to nemyslíte, na své okolí vyzařujete pozitivní vibrace a energii. Díky tomu vás vyhledává čím dál více lidí.

KOZOROH – Váš anděl strážný je Hamael

Musíte se spoléhat jen na sebe a svůj úsudek. Nemáte kolem nikoho, komu byste mohli naplno důvěřovat. Odstřihněte ze svého života lidi, kteří vás svým chováním obtěžují. Máte svou hrdost.

Živel ohně

LEV – Váš anděl strážný je Verchiel

Kolem sebe máte dost výborných a spolehlivých kamarádů. Jsou pro vás velkou oporou. Je nutné si ale připomenout, že i vy jim jste velkou inspirací a jako přátele jste pro ně nepostradatelní. Važte si toho.

STŘELEC – Váš anděl strážný je Advachiel

Očekávat můžete velmi romantické období. Atmosféra bude jako stvořená k vášnivým prožitkům a romantickým vyznáním. Buďte více vnímaví k jakýmkoliv náznakům vašeho partnera.

BERAN – Váš anděl strážný je Machidiel

Pomalu se vám do cesty staví nečekané finanční problémy. Sice to není nic dramatického, ale úbytek pocítíte. Opatrně tedy rozmýšlejte, za co utrácíte.

Živel vody

RAK – Vašim andělem strážným je Muriel

Vaše sebedůvěra vzrostla, a to je jenom dobře. Už bylo načase se sebrat. Vytoužené cíle máte na dosah. Pracujte na sobě dál.

ŠTÍR – Váš anděl strážný je Barchiel

Dávejte si pozor na to, abyste svým lehkovážným chováním nevyvolávali v partnerovi žárlivost. Je to zbytečné.

RYBY – Vaším andělem strážným je Zadkiel

Věřte, že jste pro své okolí přitažlivý a zajímavý člověk. A to ať se jedná o milostné i pracovní vztahy. Stačí se jen trochu více zajímat o svůj vzhled a možná provést nějaké zásadní změny.

Živel vzduchu

VODNÁŘ – Váš anděl strážný je Gabriel

Obavy z budoucnosti vás provázejí poslední dobou téměř stále. Momentálně jsou ještě znásobeny divokou dobou kolem pandemie. Nemalujte ale čerty na zeď, nic není tak horké. Projděte si všechny své možnosti. Uvidíte, že přijdete na dobré nápady.

BLÍŽENCI – Váš anděl strážný je Ambriel

Především budete řešit vztahové záležitosti. Mnozí z vás jste si dobrovolně nasadili na oči růžové brýle. Zbavit se jich bude těžké, ale zkuste to. Vaše známost není tak ideální, jak jste si dosud mysleli.

VÁHY – Váš anděl strážný je Uriel

Nemusí se vám vyplatit vaše současná emociálně vypjatá nálada. Pokud o někoho opravdu stojíte, chce to daleko jemnější přístup.

Pro Kartářky světla Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat ...
Kartářka píše...

Vytvořte si vlastní ochranný runový sigil

Runa by se dala definovat výrazem psaný symbol. Co to znamená? Runy v sobě pojí symbol bezčasé magické myšlenky určitého učení a písmeno. V některých ...
Kartářka píše...

Kočičí pověry aneb černá kočka přes cestu znamená smolný den?

Nejznámější pověru asi každý zná, je to černá kočka přes cestu. Říká se, že budeme mít smůlu. Kletbu můžeme však zrušit tím, že si plivneme ...
Kartářka píše...
/ Články, kočky, pověry

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 24. 1. – 30.1 2022

Poslední týden v lednu, je součást vrcholící očistné fáze minulého Saturnského roku (započal 21. 3. 2021 a končí 21. 3. 2022). Tento týden nás všechny ...
Kartářka píše...

Karta týdne 24.1.-30.1. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 24.1.-30.1. Neptun v Rybách podpoří lásku, Jupiter učení

Neptun v Rybách pomůže v citových stránkách života. Během schůzek se však vyhýbejte návratům do minulosti. Vaše povídání o bývalých partnerech by se nemuselo setkat s pochopením. Uran ...
Kartářka píše...
/ Články

Horoskop štěstí pro Vodnáře (21.1.-20.2.)

V lásce se vám bude v tomto období dařit. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí stále pracovat. Jste velmi tolerantní, přesto nedokážete odpustit určitě věci ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: konjunkce Slunce s Plutem nalomí staré názory 

Nedělní konjunkce Slunce s Plutem bude přát důležitým soukromým  rozhovorům a může přimět k přijetí důležitých, ale nezbytných rozhodnutí. Pozor, tento den není dobrý pro obchod, či start nových projektů.

 

Beran

Někteří Berani budou mít pocit, že se jim někdo až příliš vrtá do plánů, či soukromí. Nicméně cizí nápady mohou být také dobré. Naslouchejte svým blízkým. Luna v kvadratuře může vyvolávat stresy. V neděli si naleznete alespoň chvilku o samotě jenom pro sebe.

 

Býk

Postarejte se o rodinu, dopřejte si dobrý oběd a pak si odpočněte u něčeho nenáročného. Také na to máte jednou za čas nárok. Splnili jste si za poslední dobu alespoň jedno přání? Teď nastal čas. Luna v sextilu vám nese samé dobré nápady.

 

Blíženci

Luna v konjunkci vám pomůže převzít otěže u své roztěkané rodiny. Oddechnete si. V neděli nedrážděte nepříjemná témata. Speciálně se vyhněte sousedským diskuzím, protože si někdo může špatně vyložit vaše žerty.

 

Rak

Snažte se mít více trpělivosti, protože po vás bude stále někdo něco chtít. Neslibujte příliš. V neděli si můžete uvědomit, že vlastně nemáte žádný čas pro sebe. Změňte to a něco pro sebe udělejte. Vnímejte přitom svoji intuici. Luna v konjunkci může ukázat  nový pohled na různé věci.

 

Lev

Snažte se odpočinout a pečovat o svoji krásu. Náladu vám spraví kompliment od někoho blízkého. Dopřejte si spánek a lenošení, či nějaké hobby. Zajímavá knížka je někdy lepší, než úklidy, pořádání sváteční hostiny a  poslouchání litanie příbuzných.

 

Panna

Zpočátku víkendu se můžete cítit díky Merkuru v retrográdu unaveni nadmírou povinností. Nudit se však nebudete. V neděli vám zajistí dobrou náladu Luna v sextilu. Přeje  příležitostem se bavit a slibuje velký úspěch v lásce.

 

Váhy

Již páteční den slibuje získání nových přátel a večerní rande, či kino. Luna v trigonu si bude žádat trochu příjemna. V sobotu vás proženou nákupy, které se snažte rychle vyřídit, a pak už se starat o své záležitosti a odpočívat. Nedělní Luna v kvadratuře radí vyhnout se klepům a než gruntovat dům, raději si odpočinout.

 

Štír

V pátek se můžete dozvědět od svých kolegů o něčem neobvyklém. Sobota vám přihraje do cesty divnou osobu, poznání někoho zajímavého. V neděli přeje Luna v trigonu dobré zábavě, dodá přesvědčivosti, abyste své blízké získali pro své plány.

 

Střelec

Páteční Luna v opozici a Merkur v retrográdu předpovídá zajímavá setkání. V sobotu přeje Luna zase aktivnímu odpočinku a single Střelci budou mít úspěch v lásce. Neseďte sami doma. V neděli se bavte a navazujte nové známosti. Těšte se tím, čeho se vám podařilo dosáhnout.

 

Kozoroh

Páteční Merkur v retrográdu bude správný doping na věnování se domácím záležitostem a pořádkům. Možná toho budete mít nad hlavu, ale v sobotu nehoňte své blízké a nechte je raději v klidu lenošit. Budete mít štěstí v lásce, nebo čas na svůj koníček.  V neděli buďte nezastižitelní pro nepříjemné lidi. Snažte se nic si z nikoho nedělat.

 

Vodnář

Páteční Luna v trigonu vás zásobí dobrou náladou a přátelským postojem. V sobotu budete optimističtí, dopřejte si setkání s přáteli. Můžete ukončit staré spory. V neděli bude úspěšný den, pokud ovládnete své nervy, a nenecháte se chytit do pastičky.

 

Ryby

 

V pátek můžete mít potíže s lidmi, kteří vás budou chtít o něčem přesvědčit. V sobotu se snažte usmířit a vyhnout se diskuzím o citech. Někdo by si mohl špatně vyložit vaše slova. Nedělní Luna v trigonu přeje rozvíjení vašich talentů. Nese dobré nápady,  jak něco zlepšit.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat ...
Kartářka píše...

Vytvořte si vlastní ochranný runový sigil

Runa by se dala definovat výrazem psaný symbol. Co to znamená? Runy v sobě pojí symbol bezčasé magické myšlenky určitého učení a písmeno. V některých ...
Kartářka píše...

Kočičí pověry aneb černá kočka přes cestu znamená smolný den?

Nejznámější pověru asi každý zná, je to černá kočka přes cestu. Říká se, že budeme mít smůlu. Kletbu můžeme však zrušit tím, že si plivneme ...
Kartářka píše...
/ Články, kočky, pověry

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 24. 1. – 30.1 2022

Poslední týden v lednu, je součást vrcholící očistné fáze minulého Saturnského roku (započal 21. 3. 2021 a končí 21. 3. 2022). Tento týden nás všechny ...
Kartářka píše...

Karta týdne 24.1.-30.1. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 24.1.-30.1. Neptun v Rybách podpoří lásku, Jupiter učení

Neptun v Rybách pomůže v citových stránkách života. Během schůzek se však vyhýbejte návratům do minulosti. Vaše povídání o bývalých partnerech by se nemuselo setkat s pochopením. Uran ...
Kartářka píše...
/ Články

Horoskop štěstí pro Vodnáře (21.1.-20.2.)

V lásce se vám bude v tomto období dařit. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí stále pracovat. Jste velmi tolerantní, přesto nedokážete odpustit určitě věci ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

 

Karta týdne 10.1.-16.1. je Čtyřka mečů. Slibuje nápravu a ráda se vymlouvá. Pozor na prokrastinaci

Tato karta vám má říct, že za všech okolností je čas na udržení vlastní rovnováhy a také na zažehnání konfliktů ve svém okolí, zejména se zrozenci Vah. Můžete být účastni nějakého jednání a budete mít šanci zažehnat konflikt. Bude to spíše vynucený klid. Někdy je lepší zabývat se něčím jiným, odpočívat. Třeba zatím naberete sílu a budete se na vše dívat z jiné perspektivy. Klid, i když někdy jenom dočasný, vám dá sílu. Pokud nahlédnete do svého nitra a budete k sobě upřímní, můžete se srovnat i sami se sebou.

V lásce ukazuje Čtyřka holí chuť vyhnout se konfliktům a slíbit nápravu. Nikde však není řečeno, kdy se tak stane a zdali vůbec. Někdy se člověk raději uzavře do vlastního světa, jenom proto, aby nic nemusel řešit. Ono to zatím nějak vyhnije.

Ve financích a v práci může přicházet jakési polovičaté období. Nerozhodnost, nedotahovaní věcí do konce a pohodlné výmluvy, kdy je nechuť do práce zastírána sliby. Když se věci nevyvíjí tak, jak chcete, ještě nemusí být zle. Někdy je lepší nespěchat. Třeba, když se jedná o otázku opuštění stávajícího zaměstnání a nejistého hledání nového, kdy by člověk vlastně odešel do nejistoty, nebo jindy zase třeba špatných investic. Může se stát, že po vás někdo bude chtít nějakou půjčku, to by vlastně byl z vaší strany vynucený dar. Uvědomte si, že nejste banka. Dobré je si zvážit, jestli kvůli tomu (případnému následnému vymáhání) budete chtít riskovat přátelství.

Ve zdraví

Může se projevit nerozhodnost a pasivita. Když se k tomu přidá ještě uzavření do sebe a špatná nálada, nikam to nevede. Člověk se může točit pořád ve stejném kolečku. Čtyřka je o nachlazení, ucpaném nosu, chřipkových a virových onemocněních a problémy s dutinami. Buďte opatrní, nyní vám hrozí zvýšena náchylnost k těmto nepříjemnostem.

Co věští Čtyřka mečů pro jednotlivá znamení?

Beran

Budete mít tendenci věřit pouze sami sobě a nikomu, či ničemu jinému. Můžete se cítit osamoceni a přesto od sebe odhánět každý trochu hřejivý cit. Pokud takto půjdete dál, hurá do kláštera!

Býk

Můžete se ocitnout v zajetí pesimismu. Buď dobrovolně, nebo vlivem okolností. Doléhat na vás může pocit nedůvěry v práci od vašich nadřízených, či podřízených.

Blíženci

Můžete čekat změnu místa pobytu, či příchod jakéhosi shonu. Ozve se potřeba návratu do míst svázaných s těžkými vzpomínkami. Mohou vás pohltit studia nebo učení nových věcí, ale city odložíte stranou.

Rak

Pohltí vás duševní samota uprostřed vašich blízkých. Domácí oheň je stabilní, ale smutný. Z hojnosti, která je kolem vás, se nebudete umět těšit a ani ji nebudete vnímat.

Lev

Čtyřka mečová vám nasadí šedé klapky na oči. Dny se mohou jevit ponuré a myšlenky nepříliš vzletné. Na různé příjemnosti můžete hledět zbytečně vážně. Budete mít sklon utvořit si jasně vymezené hranice a možná trochu skrblit. Nic vám nebude chybět, tak co byste vlastně chtěli. Že si sousedi pořídili nový bazén? Můžete pohrdat materiálními radůstkami.

Panna

Čtyřka mečová vám nese odolnost vůči bolesti. Také tendence k pesimismu a melancholii. Práci budete dělat rutinně. Každodenní činnosti mohou být únavné. Budete mít potřebu zůstat občas sami. Můžete mít chvílemi až nechuť k rodinnému životu.

Váhy

Někdy se těžko odpouští a vy proto můžete zbytečně trpět, protože ne vždy budete chtít umět odpouštět. Vztahy s lidmi tak mohou být složité. Rozhodně nebudete cítit potřebu být diplomaty a raději se budete držet bokem. Co by vám udělalo radost? Schopnost dopřát si ji bude chybět. Opravdových přátelství, bývá jako šafránu.

Štír

Někdy člověka přepadne nechuť do života a ponuré myšlenky. Člověk se dobrovolně uzavírá do svého vnitřního smutku. Možná by pomohl povolit emoce nějaký melancholický film.

Střelec

Radost budete nacházet v hledání samoty a dobrovolné izolace. Budete cítit potřebu si povídat se svými zemřelými blízkými.

Kozoroh

Realizace plánů se může pozdržet. Trošku bude chybět určitý rozhled v životní orientaci. Jako kdybyste neuměli jít dopředu. Můžete být i poněkud rezervovaní a vztahovační.

Vodnář

Někdy můžete pocítit jisté rozčarování. Přichází to tehdy, když od někoho něco očekáváte, ale on toho není schopen. Někdy je lepší raději nic od nikoho nečekat. Buďte opatrní. Nový vztah v práci by mohl být nebezpečný a časem až fatální. Opatrně také na nečekané nemoci a možné vyřizování s úřady.

Ryby

Budete mít štěstí v neštěstí a i v nebezpečí. Zachováte si duchovní rovnováhu, i když můžete přijít o nějaké své oblíbené jistoty. Opatrně na možnost nemoci způsobené nedostatkem pozornosti a přepracováním. Někdy se dějí věci, které nemůžete předvídat, ale to všechno ustojíte s nadhledem.

Pro Kartářky světla Helen Stanku

Foto: Monika Navrátilová

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat ...
Kartářka píše...

Vytvořte si vlastní ochranný runový sigil

Runa by se dala definovat výrazem psaný symbol. Co to znamená? Runy v sobě pojí symbol bezčasé magické myšlenky určitého učení a písmeno. V některých ...
Kartářka píše...

Kočičí pověry aneb černá kočka přes cestu znamená smolný den?

Nejznámější pověru asi každý zná, je to černá kočka přes cestu. Říká se, že budeme mít smůlu. Kletbu můžeme však zrušit tím, že si plivneme ...
Kartářka píše...
/ Články, kočky, pověry

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 24. 1. – 30.1 2022

Poslední týden v lednu, je součást vrcholící očistné fáze minulého Saturnského roku (započal 21. 3. 2021 a končí 21. 3. 2022). Tento týden nás všechny ...
Kartářka píše...

Karta týdne 24.1.-30.1. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 24.1.-30.1. Neptun v Rybách podpoří lásku, Jupiter učení

Neptun v Rybách pomůže v citových stránkách života. Během schůzek se však vyhýbejte návratům do minulosti. Vaše povídání o bývalých partnerech by se nemuselo setkat s pochopením. Uran ...
Kartářka píše...
/ Články

Horoskop štěstí pro Vodnáře (21.1.-20.2.)

V lásce se vám bude v tomto období dařit. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí stále pracovat. Jste velmi tolerantní, přesto nedokážete odpustit určitě věci ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

 

 

Týdenní horoskop 10.1.-16.1. Trigony Luny s Venuší, Sluncem a Plutem budou přát lásce

Štíři, slabší chvíle jsou ty tam a vy jste zase při síle. Ryby, mějte oči otevřené. Do cesty vám přijdou zajímavé možnosti. Berani, překvapí vás zpráva od jistého člověka, kterého jste nedávno sami kontaktovali. I když to zpočátku nevypadalo nadějně, tentokrát budete mít úplně jiné pocity…

Pondělí 10.1.

Luna v Býku pomůže udržet kontrolu nad každodenními starostmi. Usnadní rozhodování.

 

Úterý 11.1.

Sextil Slunce s Neptunem. Přestaňte se se vším okolo nervovat, zbytečně si tak působíte stres. Věnujte se svému a ostatní ať se starají o svůj život. Dopřejte si radost, sport a přátele. Kvadratura Luny s Merkurem a Saturnem a Marsu s Neptunem podpoří vaši iniciativu dát do pořádku chaos v pracovní oblasti. Konjunkce Luny s Uranem věští nové zprávy, které vás přimějí ke změnám přístupu a strategie.

 

Středa 12.1.

 

Trigony Luny s Venuší, Sluncem a Plutem a sextil Luny s Neptunem nesou velkou dávku optimismu a chuť příjemně relaxovat. Dařit se bude i v lásce.

 

Čtvrtek 13.1.

Luna vejde do znamení Blíženců a pomůže promýšlet pracovní věci. Dařit se bude i v různých diskusích. Pokud máte naplánovaný nákup elektroniky, dnes je na to poslední ideální den.

 

Pátek 14.1.

Merkur vejde do retrográdu. Následující tři týdny varuje před zbrklými nákupy elektroniky a přibližovadel a radí také větší opatrnost na cestách. Na vše, co se nepodařilo vyřídit, vyjednat, či  naučit doposud, bude moudré přestat tlačit. Merkur bude trochu tlumit rychlost uvažování. Trigony Luny s Merkurem a Saturnem pozitivně navnadí náladu na blížící se víkend. Večerní kvadratura Luny s Neptunem radí střídmost v dobrém pití. Nemuselo by sednout.

 

Sobota 15.1.

Z postele se moc nebude chtít vylézat.  Luna vejde do znamení Raka a nese náladu na sdílení diskrétních a soukromých intimností.

 

Neděle 16.1.

Konjunkce Luny s Plutem může nastartovat dialog se svým podvědomím, kde dříme neklidné druhé já. Můžete si definitivně vyřídit spoustu soukromých záležitostí.

 

Před námi je druhý lednový týden. Co hvězdy předpovědí pro jednotlivá znamení?

Stále vládne znamení Kozoroha, toto zemské znamení je ambiciózní a cílevědomé povahy.

Kozorozi bývají většinou osamoceni a jejich pohled na svět je zcela realistický a materialistický. A jednají většinou k vlastnímu prospěchu. Mezi jejich kladné vlastnosti patří ctižádostivost, disciplína, důvěryhodnost, trpělivost a zodpovědnost.

Kozorozi, tento týden, budete-li mít pocit, že vám peníze nebudou stačit, je načase hledat nové příležitosti k vedlejšímu příjmu. Hledejte něco, co není tolik náročné, ale aspoň nějakou korunu vám to do začátku přinese.

Vodnáři, nepříjemná nálada by se vám měla začít vyhýbat. Bude to ale jen vaše zásluha, protože už nejste ochotni se nechat vláčet osudem, a začnete se snažit.

Ryby, mějte oči otevřené. Do cesty vám přijdou zajímavé možnosti, především v oblasti kariéry. To, co se vám naskytne nyní, se nemusí již opakovat.

Berani, překvapí vás zpráva od jistého člověka, kterého jste nedávno sami kontaktovali. I když to zpočátku nevypadalo nadějně, tentokrát budete mít úplně jiné pocity. Díky tomu se odvážíte více komunikovat a také na sebe něco prozradit.

Býci, chybí vám spokojenost ve vztahu a musíte s tím něco dělat. Nejprve si rozmyslete, jak na to půjdete, a potom konejte.

Blíženci, náročné situace v mezilidských vztazích chce řešit v klidu. Je potřeba, abyste velmi dobře zvážili vše, co řeknete.

Raci, mezi vašimi milovanými se cítíte dobře. A to i přesto, že jste spolu stále. Vaše rodinné vztahy jsou opravdu silné. Můžete si tak v klidu užívat pohodu.

Lvi, máte málo příležitostí k setkávání se s přáteli. Na vině je zřejmě současná situace, ale také jejich pracovní vytížení. Společnost kamarádů vám začíná citelně chybět a vy budete muset najít způsob, jak se setkat.

Panny, chmurné myšlenky bude třeba vyhnat z hlavy. Co takhle se sejít s dobrými přáteli a popovídat si nejen o životě, ale i něčem zajímavém.

Váhy, tento týden bude od vás vyžadovat hodně trpělivosti a tolerance. V mezilidských vztazích to bude na hraně, ale vy to i tak zvládnete.

Štíři, slabší chvíle jsou ty tam a vy jste zase při síle. Opět se začíná ukazovat vaše silná intuice a bystrý intelekt.

Střelci, čas a povinnosti si musíte dobře zorganizovat. Máte tolik nápadů, že se budete muset krotit. Jinak budete zmatkovat.

Pro Kartářky světla Hel a Pet
Foto: Shutterstock
PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat ...
Kartářka píše...

Vytvořte si vlastní ochranný runový sigil

Runa by se dala definovat výrazem psaný symbol. Co to znamená? Runy v sobě pojí symbol bezčasé magické myšlenky určitého učení a písmeno. V některých ...
Kartářka píše...

Kočičí pověry aneb černá kočka přes cestu znamená smolný den?

Nejznámější pověru asi každý zná, je to černá kočka přes cestu. Říká se, že budeme mít smůlu. Kletbu můžeme však zrušit tím, že si plivneme ...
Kartářka píše...
/ Články, kočky, pověry

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 24. 1. – 30.1 2022

Poslední týden v lednu, je součást vrcholící očistné fáze minulého Saturnského roku (započal 21. 3. 2021 a končí 21. 3. 2022). Tento týden nás všechny ...
Kartářka píše...

Karta týdne 24.1.-30.1. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 24.1.-30.1. Neptun v Rybách podpoří lásku, Jupiter učení

Neptun v Rybách pomůže v citových stránkách života. Během schůzek se však vyhýbejte návratům do minulosti. Vaše povídání o bývalých partnerech by se nemuselo setkat s pochopením. Uran ...
Kartářka píše...
/ Články

Horoskop štěstí pro Vodnáře (21.1.-20.2.)

V lásce se vám bude v tomto období dařit. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí stále pracovat. Jste velmi tolerantní, přesto nedokážete odpustit určitě věci ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

 

 

 

 

Ravenovy horoskopy od 7.1. do 6.2.2022

Jak si získat Kozoroha?

Slunce je již od 21.12. v Kozorohu a my se můžeme těšit z období lásky ve stylu zemského znamení.  Vědomé, trvalé, vyzrálé. Chtěli byste něco takového poznat?

 

Vztahy se u Kozorohů dělí na dvě skupiny. Jedny jsou pro sex a zábavu a ty druhé na život a společnou budoucnost. Zařadí si vás podle toho, jak se v jeho společnosti projevíte.

Láska může vést i ke svazku a proto se Kozoroh rozhoduje svědomitě; zda je zamilovaný a má  v břichu hejno motýlů, či nikoliv. City jsou však pro mnohé Kozorohy opředeny záhadným tajemstvím. Chodí si vlastní cestou a tak může celá věc svou nevypočitatelnou silou ohrozit  jejich naplánovanou budoucnost. Proto se snaží lásce a emocionálním otřesům unikat jak nejdéle dovedou. Nejlépe to umí (a ani tehdy někdy ne) s láskou v dospělosti –  to už se znají a mají více zkušeností.

 

Jak si získat Kozoroha?

 

Chce to vnitřní teplo, jiskru v oku a rozhodnější přístup k životu. Kozorozi milují charakterní lidi. Lidé hlasití a příliš extravagantní je také moc nenadchnou. Pokud si ale dokážete poradit s každodenními starostmi a něco jste v životě dokázali, máte jejich uznání. Ne všechny úspěchy se počítají penězi, ale kdo by je neměl rád? I pro Kozorohy je lepší je mít než nemít.

 

Kozorozi si velmi všímají toho, jak se chováte k dětem, ke zvířatům a jak dbáte o prostor okolo sebe. Hledají někoho, kdo s druhými (málo) necvičí, má stálý charakter a umí dostát svým závazkům, nebo se o to alespoň trpělivě pokouší. Chce mít partnera a ne kouli na noze.

 

Při dopisování  vás může šokovat. Neumí číst mezi řádky či verši, náhle zmizí, nebo se umí vztekat a urážet se na cokoliv, protože mu někde unikl kontext. Ani zdaleka si nevěří tak, jaký by chtěl budit dojem. Pokud se vám líbí, bude lepší rychle se s ním osobně sejít.

Kozorozi pouze zřídka ulítnou do oblak, či něco mění kvůli lásce. Pro ně je důležitá jejich práce a kariéra a nezruší setkání se svými rodiči, aby vám přivezl kytici růží. Pokud si ale domluvíte rande, neopozdí se ani o minutu.

V srdci Kozoroha se všechno děje pomalu a proto se na prvním rande asi nic moc nebude dít. Čím déle budete čekat, tím sladší bude odměna. Někteří Kozorozi vás budou nabádat k hloupostem jenom proto, aby si vás vyzkoušeli. Dávejte si tedy pozor a nenechte se vyhecovat.

 

Když už Kozoroha máte, připravte se na klidný, dlouhý život vyplněný až po okraj naplánovanými věcmi. Pořádné prázdniny, dobré restaurace a drahé oblečení a oslavy také budou, jelikož Kozorozi se umí bavit a žít na úrovni. Pokud se ukáže lakomý, buďte tvrdá a domáhejte se svého. Svazek je pro Kozoroha společné budování rodiny, domova, budoucnosti a dětí. Toto znamení zvěrokruhu myslí a plánuje na několik let dopředu, tedy pokud máte podobnou povahu a chcete něco trvalého, tak se skvěle dohodnete. Dokáže být tvrdohlavý a někdy až panovačný. V tom případě se nepoddávejte situaci, pouze hledejte racionální argumenty a mluvte přímo bez zvýšení hlasu.

 

Dávejte si pozor na emoce. Kozorozi neradi mluví o tom co cítí a neradi se otvírají a také nepotřebuji slyšet to, co pociťujete vy, protože se bojí slz a hysterického chování. Netahejte ho na setkání s lidmi, které nemusí, nebo vám zkazí oslavu. Mějte vlastní život a nerezignujte ze svých koníčků. A rozhodně se mu neobětujte. On o to stejně v hloubi duše nestojí. Pokud je něco špatně, Kozoroh nekomunikuje, neprobírá to a utíká ještě k těžší práci, rizikovým sportům, nebo se hodí do náruče mladší. Je to pak čas na důležitý rozhovor a tvrdé ultimátum. Někdy je potřeba Kozorohy zatřást, postavit do pozoru a jasně říct, co si přejete a jak to má být.

 

Kozoroh v roce 2022

Nejlepší čas pro lásku Kozoroha je od začátku roku do 5.3.2022. Venuše v Kozorohu vznítí horké city a postará se, že budete ještě více přitahovat druhé. Také ve dnech 28.5. až 22.6. a 5. až 28.9. můžete využít hvězdný vliv, neboť vám jde velký úspěch v lásce.

 

Nespoutaní Kozorozi ucítí, že mají co nabídnout, a už je čas na skutečný vztah. Kozorozi v páru budou mít potřebu více investovat do společného hnízdečka. Možnosti výhodně vkládat do svého domova přijdou.

 

Opatrní buďte od 24.1. do 5.3. Mars způsobí, že se budete cítit nervózní a málo pochopeni druhými.

Pro Kartářky světla Hel a Pet
Foto: Shutterstock
PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat ...
Kartářka píše...

Vytvořte si vlastní ochranný runový sigil

Runa by se dala definovat výrazem psaný symbol. Co to znamená? Runy v sobě pojí symbol bezčasé magické myšlenky určitého učení a písmeno. V některých ...
Kartářka píše...

Kočičí pověry aneb černá kočka přes cestu znamená smolný den?

Nejznámější pověru asi každý zná, je to černá kočka přes cestu. Říká se, že budeme mít smůlu. Kletbu můžeme však zrušit tím, že si plivneme ...
Kartářka píše...
/ Články, kočky, pověry

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 24. 1. – 30.1 2022

Poslední týden v lednu, je součást vrcholící očistné fáze minulého Saturnského roku (započal 21. 3. 2021 a končí 21. 3. 2022). Tento týden nás všechny ...
Kartářka píše...

Karta týdne 24.1.-30.1. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 24.1.-30.1. Neptun v Rybách podpoří lásku, Jupiter učení

Neptun v Rybách pomůže v citových stránkách života. Během schůzek se však vyhýbejte návratům do minulosti. Vaše povídání o bývalých partnerech by se nemuselo setkat s pochopením. Uran ...
Kartářka píše...
/ Články

Horoskop štěstí pro Vodnáře (21.1.-20.2.)

V lásce se vám bude v tomto období dařit. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí stále pracovat. Jste velmi tolerantní, přesto nedokážete odpustit určitě věci ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

 

 

 

Horoskop na leden

Váhy, uklidníte emoce, ujasníte si své hodnoty nejen v partnerském, ale i v pracovním životě. Blíženci, bouřlivé období plné stresu nahradí klid a vás konečně přestanou trápit neuvážené kroky z minulosti. Lvi, zbavíte se všeho, co vás tíží na srdci a odstartujete novou, nepoznanou a hlavně vzrušující kapitolu svého života.

 

Beran (21. března až 20. dubna) 

Dejte si pozor před větším životním uklouznutím. Ne všechno vás potěší a některá rozhodnutí vás dokonce velmi zasáhnou. Všechno má však svůj význam a zpětně všechny změny budete hodnotit kladně. Dostanete několik nabídek, kde ani v jednom případě nepůjde o jednoduché řešení. Dejte si pozor na zdraví, stres má totiž na vás špatný vliv.

 

Býk (21. dubna až 20. května)

 

Začátek nového roku bude pro vás těžký, přijdou situace i setkání, které ve vás vyvolají obavy z budoucnosti. S pozitivním přístupem zvládnete všechny vyhrocené situace. Brzy poznáte, jak málo jste si dosud věřili a co všechno jste celé ty roky pro to ztrácely. V soukromí se vám připlete do cesty někdo, kdo váš dosavadní život a hlavně srdce otočí naruby a je jen na vás, zda tento stav přijmete.

 

Blíženci (22. května až 21. června)

Bouřlivé období plné stresu nahradí klid a vás konečně přestanou trápit neuvážené kroky z minulosti. Pokud jsou vaši přátelé v nelehké životní situaci, vyslechněte je a podejte jim pomocnou ruku. Berte vážně i ty nejmenší maličkosti, které na první pohled vypadají možná banální, ale ve skutečnosti budou mít svůj význam. Pečujete o své zdraví lépe, než loni. Špatné výživové návyky vám mohou nadlouho znepříjemnit život.

 

Rak (22. června až 22. července)

Komplikace, které se objeví ze začátku měsíce, vyváží úspěch, uznání nejbližších a rodinné zázemí v druhé půli. Projdete vnitřní proměnou, což výrazně pozmění váš osobní i pracovní život. I proto se odvážně pustíte do různých projektů či vysněných dobrodružství. Měli byste ale také trošku myslet na zadní kolečka. Občas se necháváte unášet na křídlech štěstěny, je třeba uvažovat více realisticky.

 

 

Lev (23. července až 22. srpna)

Zbavíte se všeho, co vás tíží na srdci a odstartujete novou, nepoznanou a hlavně vzrušující kapitolu svého života. Motivací v těžších chvílích vám bude uznání a podpora okolí. Své odpovědi si vždy pečlivě promyslete a neplýtvejte slovy, která už pak nejdou vzít zpátky. Po zdravotní stránce byste si měli dávat pozor na srdce, je vaším nejcitlivějším orgánem.

 

 

Panna (23. srpna až 22. září)

Je vhodný čas dodat si odvahy a odejít z místa, kvůli kterému jste prožili nepočítaně bezesných nocí. Budete tak moci uskutečnit všechny své dřívější sny. V soukromém životě bude vládnout relativní klid, což ale bude záviset na tom, jak se v které situaci zachováte. Zvýšenou pozornost si vyžádá i vaše zdraví. Promyslete, kolik času během týdne věnujete přirozenému pohybu a jak při sezení zatěžujete svou páteř.

 

Váhy (23. září až 23. října)

 

Uklidníte emoce, ujasníte si své hodnoty nejen v partnerském, ale i v pracovním životě. Opatrní byste měli být v druhé polovině měsíce, abyste svou zaujatostí sebe samými neotrávili své nejbližší. Ne každý totiž vidí věci stejně jako vy. Chce to trošku respektu vůči svému okolí. Žijte a nechte žít a bude vše v pohodě.

 

 

Štír (24. října až 22. listopadu)

 

Konečně se odhodláte a řeknete svůj názor. Pohár trpělivosti přetekl a vy vystoupíte z davu a začnete jednat. Neobejde se to bez následků a některé pro vás budou mimořádně obtížné. Pokud si však budete stát za svým a vytrváte, brzy se dočkáte a vaše sny se naplní. V pracovním životě si dlouhodobě držíte stabilní pozici, ale klidné vody může rozvířit příchod nového kolegy, se kterým si úplně nesednete. Držte si ho raději dále od těla, než ho dobře poznáte.

 

Střelec (23. listopadu až 21. prosince)

 

Začnete objevovat krásu a kouzlo maličkostí, které jste neustále přehlíželi v záplavě práce a zábavy. Tak dlouho jste se soustředili sami na sebe, že vám unikaly radosti běžného života. Dostanete se do situace, která vám otevře oči. Záplava emocí, která vás zasáhne od vašeho partnera či někoho blízkého, s vámi pořádně zatřese. Uvědomíte si svoji zaslepenost a zbytečné zaobírání se malichernostmi. Váš pohled na život se změní ku prospěchu vás i vašeho okolí.

 

Kozoroh (22. prosince až 20. ledna)

 

Začátek nového roku bude pro vás náročným obdobím, ale pokud se nenecháte zviklat a ustojíte krizové situace, dočkáte se odměny. Nebojte se přijmout pomoc, která je vám nabízena. Máte oprávnění pocit, že se vám vše daří. Budete se cítit v pohodě, plni optimismu. To se také odrazí v partnerském vztahu. Uvědomíte si, jakou oporu máte ve své rodině.

 

Vodnář (21. ledna až 20. února)

 

Umíte dávat najevo srdečnost a zároveň být pro druhé nedobytným. V novém roce budete postupovat vpřed, pomalým, ale jistým krokem. Naštěstí máte kolem sebe dostatek dobrých lidí, aby vám připomněli, proč je tak důležité nepolevit a stát si za svým názorem. Koncem měsíce můžete pociťovat jakousi vnitřní nespokojenost. Ta pramení z toho, že se příliš díváte do minulosti.

 

Horoskopy- Věštírna Kartářek světla

Ryby (21. února až 22. března)

 

Přestože navenek působíte jako člověk s vlastním názorem, uvnitř jste poslední dobou naplněni nejistotou. Během měsíce najdete vlastní cestu a nedovolíte nikomu, aby ji zpochybnil. Ze začátku to bude náročné, připravte se na hodně práce a probdělé noci. Rodinné vztahy budou chvílemi dost napjaté. Pochopíte, že s tím nic neuděláte, je to v povaze člověka a špatná nálada nemusí být způsobena vaším chování k dotyčné osobě.

Pro Kartářky světla Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat ...
Kartářka píše...

Vytvořte si vlastní ochranný runový sigil

Runa by se dala definovat výrazem psaný symbol. Co to znamená? Runy v sobě pojí symbol bezčasé magické myšlenky určitého učení a písmeno. V některých ...
Kartářka píše...

Kočičí pověry aneb černá kočka přes cestu znamená smolný den?

Nejznámější pověru asi každý zná, je to černá kočka přes cestu. Říká se, že budeme mít smůlu. Kletbu můžeme však zrušit tím, že si plivneme ...
Kartářka píše...
/ Články, kočky, pověry

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 24. 1. – 30.1 2022

Poslední týden v lednu, je součást vrcholící očistné fáze minulého Saturnského roku (započal 21. 3. 2021 a končí 21. 3. 2022). Tento týden nás všechny ...
Kartářka píše...

Karta týdne 24.1.-30.1. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 24.1.-30.1. Neptun v Rybách podpoří lásku, Jupiter učení

Neptun v Rybách pomůže v citových stránkách života. Během schůzek se však vyhýbejte návratům do minulosti. Vaše povídání o bývalých partnerech by se nemuselo setkat s pochopením. Uran ...
Kartářka píše...
/ Články

Horoskop štěstí pro Vodnáře (21.1.-20.2.)

V lásce se vám bude v tomto období dařit. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí stále pracovat. Jste velmi tolerantní, přesto nedokážete odpustit určitě věci ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

 

Týdenní horoskop 3.1-9.1. Na Tři krále vejde Luna do empatických Ryb a posvítí vyprahlým vztahům

Raci, náročný začátek týdne vykompenzujete zábavným víkendem. Kozorozi, tento týden se fyzicky i psychicky cítíte fit a je to vidět na všem, nač sáhnete. Býci, vcelku příznivá situace si bude žádat, abyste nic nepodcenili. Velmi často totiž nad některými drobnostmi mávnete rukou, ale na to si tentokrát dávejte pozor.

Pondělí 3.1.

Sextil Luny s Neptunem a konjunkce s Venuší zajistí dostatek příjemných zážitků.

Konjunkce Luny s Plutem vybízí zařídit a obstarat všechny záležitosti, které klidu nepřidaly. Pozdně večerní Luna ve Vodnáři přinese pokoj a klid.

 

 

Úterý 4.1.

Konjunkce Luny s Merkurem vybízí k zabrání se do práce a učení. Půjde to lépe, než byste čekali.

 

Středa 5.1.

Sextily Luny s Marsem, Venuší a Neptunem budou sice hojivým balzámem na zimní splín, ale moc toho po sobě dneska nechtějte. Dopřejte si raději dobrý čaj s kolegy. Někdy to také není od věci.

 

Čtvrtek 6.1. Svátek Tří králů

Luna vejde do znamení Ryb. Ty umí ukonejšit vnitřní napětí. Luna bude v konjunkci s Jupiterem a v sextilu s Uranem. Věnujte se svým blízkým a přátelům. Můžete zlepšit vztahy. Tento den si připomínáme betlémskou konstelaci. Ti, kdo chtějí, mohou si nechat posvětit křídy v kostele. Těmi se pak dají psát znamení, odpuzující síly zla od vašeho domu.

 

Pátek 7.1.

Sextil Luny se Sluncem, Venuší a Plutem dá pátku veselý a hravý nádech. Bude se dařit ve všem, k čemu je potřebná fantazie a odreagování. Luna v kvadratuře k Marsu radí příliš neriskovat a konjunkce Luny s Neptunem hlavně si udržet klidnou a čistou hlavu. Jinými slovy – meditace a klidně i hry, či nějaká kultura a sport ano, ale opatrně s pitím.

 

Sobota 8.1.

Luna vejde do znamení Berana a bude přát radosti ze zdravého pohybu. Máte šanci rozpouštět vánoční kalorie. Večer otevře ústa k mluvení a uši k naslouchání vlídný sextil Luny s Merkurem.

 

Neděle 9.1.

Konjunkce Slunce s Venuší, sextil Luny se Saturnem a trigon s Marsem primo nabádají k milému randění, milování a uhlazovaní nedorozumění. Kvadratura Luny s Venuší a Sluncem věští, že tak, či tak nějakému složitějšímu tématu v komunikaci neuniknete.

Před námi je první týden nového roku. Pojďme se podívat na to, co nás čeká.

Hvězdy jsou ve znamení Kozoroha. Jsou to praktičtí, zdrženliví, důkladní a vytrvalí, protože vědí, že bez práce a námahy ničeho nedosáhnou. Mají smysl pro povinnost a jsou to lidé práce a vůle. Často působí vážně, přemýšlivě, ale přitom ctižádostivě, trpělivě a hlavně nepodplatitelně. Rozhodují se pomalu, jelikož se snaží získat nejdříve všechny potřebné informace.

Kozorozi, tento týden se fyzicky i psychicky cítíte fit a je to vidět na všem, nač sáhnete. Do nového roku tak vstoupíte šťastně a plni energie.

Vodnáři, přestaňte chtít maximální výsledky a raději zkuste jiné než vyšlapané cesty. Noví lidé vám budou signalizovat, že se vám otevírají obzory. Poslechněte hlas své zvědavosti a trochu víc riskujte. Nebudete litovat.

Ryby, nebojte se investovat a prosazovat se. Překážky, které přijdou, půjdou překonat, nebudou totiž velké ani zdlouhavé. Chcete-li se prosadit, nastal pravý čas.

Berani, pevné postoje i zvyky mohou partnerství prospět, ale také ho časem zahubit. Na vás je, abyste zlomili své stereotypy a do vztahu se vložili z trochu jiného úhlu.

Býci, vcelku příznivá situace si bude žádat, abyste nic nepodcenili. Velmi často totiž nad některými drobnostmi mávnete rukou, ale na to si tentokrát dávejte pozor. Mohli byste vyvolat zbytečné spory či konflikty, které ve výsledku sníží vaše zisky.

Blíženci, objevíte zájmy, díky nimž se vám pohled na svět bude zdát opět o něco růžovější. Nový koníček vám navíc přinese do cesty zajímavé lidi, není vyloučeno že i lásku.

Raci, náročný začátek týdne vykompenzujete zábavným víkendem. Nevyplatí se sedět doma a zavírat se před společností.

Lvi, co se pracovních podmínek týká, dočkáte se změn k lepšímu. Není radno pouštět se do orodování o přilepšení vlastními silami. Tentokrát se bude vše dít samospádem.

Panny, vyhýbejte se všemu a všem, kdo by vám mohli zkazit náladu. Jediné, co teď potřebujete, je dívat se do budoucnosti s optimismem.

Váhy, když nahlas přiznáte, že se vám do ničeho nechce, bude to velice upřímné. Vezmete tím vítr z plachet lidem, kteří vedou motivační řeči a autoritativně vysvětlují, co máte dělat.

Štíři, dolehne na vás tíha odpovědnosti. Pravděpodobně jste opomněli na nějakou povinnost. Čekají vás bezesné noci.

Střelci, všichni mají pocit, že by vám měli radit. Vůbec nechápou, že to nepotřebujete. Rázně a slušně všechny odmítněte, nebo se vám ze všech těch rad zamotá hlava.

 

 

Pro Kartářky světla  Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat ...
Kartářka píše...

Vytvořte si vlastní ochranný runový sigil

Runa by se dala definovat výrazem psaný symbol. Co to znamená? Runy v sobě pojí symbol bezčasé magické myšlenky určitého učení a písmeno. V některých ...
Kartářka píše...

Kočičí pověry aneb černá kočka přes cestu znamená smolný den?

Nejznámější pověru asi každý zná, je to černá kočka přes cestu. Říká se, že budeme mít smůlu. Kletbu můžeme však zrušit tím, že si plivneme ...
Kartářka píše...
/ Články, kočky, pověry

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 24. 1. – 30.1 2022

Poslední týden v lednu, je součást vrcholící očistné fáze minulého Saturnského roku (započal 21. 3. 2021 a končí 21. 3. 2022). Tento týden nás všechny ...
Kartářka píše...

Karta týdne 24.1.-30.1. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 24.1.-30.1. Neptun v Rybách podpoří lásku, Jupiter učení

Neptun v Rybách pomůže v citových stránkách života. Během schůzek se však vyhýbejte návratům do minulosti. Vaše povídání o bývalých partnerech by se nemuselo setkat s pochopením. Uran ...
Kartářka píše...
/ Články

Horoskop štěstí pro Vodnáře (21.1.-20.2.)

V lásce se vám bude v tomto období dařit. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí stále pracovat. Jste velmi tolerantní, přesto nedokážete odpustit určitě věci ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Jupiter vejde do znamení Ryb a bude plnit přání

V neděli nás čeká novoluní ve znamení Kozoroha. Přinese setkávání a pohodu. Pokud budete otevření k tomu, co vám nabízí vaši blízcí, můžete hodně získat. Kozoroh má rád své zajištění a také zázemí. Společně se vám podaří vytvořit více. Naučte se odpouštět. Získáte silnou oporu příbuzenstva.

 

Beran

Luna v trigonu vám chystá příjemnou zábavu. Není podstatné, jestli to bude mezi více lidmi, nebo v komorním duchu doma. Snažte se vypadat božsky. Máte mít štěstí v lásce, tak ať se vás drží.

 

Býk

Nerezignujte příliš rychle na známost, která se vyvíjí dobře. Ti, kteří mají stálé vztahy, budou v dobré atmosféře. Jupiter vám pomůže psát romantické verše a rozvíjet uměleckého ducha.

 

Blíženci

Díky pozitivně postavené Luně budete přátelští a hovorní. Zajímat vás bude láska a atrakce silvestrovského večera. Může vám to trochu lézt do peněz.

 

Rak

Luna vám radí hlídat si slova. Držte si odstup od cizích lidí a jejich rizikovým nabídkám. Sílu naberete při sledování zábavného pořadu a u dobré večeře.

 

Lev

Můžete odhalit chybu, nebo získat přístup k důvěryhodným informacím. V lásce si více důvěřujte. Hvězdy zvou na rande a bavit se. Opatrně na novoroční otužování, vezměte si do té vody alespoň čepici.

 

Panna

Nedělejte si starosti s ničím, ať se díky Luně v kvadratuře nakonec nedáte do pláče. Vyhněte se jako čert kříži diskusím s lidmi, které nemusíte. Raději si zatančete, klidně i doma v obýváku, a přivítejte Nový rok.

 

Váhy

Díky Luně v sextilu zorganizujete různé radosti. Přátelům nedá příliš velkou práci vytáhnout vás na oslavu. Pokud jste raději doma, připravte se na nové hosty.

 

Štír

Přichází vám zajímavé zprávy a nové nabídky. Nestarejte se o klepy a nepředávejte nepravdivé informace dál. Ti, kteří jsou single budou mít štěstí na nové známosti.

 

 

Střelec

Luna ve vašem znamení z vás učiní milé a žádané společníky. Objasníte nedorozumění a věci uvidíte v lepším světle. Budete okouzlovat druhé. Neschovávejte se před ctiteli.

 

Kozoroh

Čeká vás spousta nečekaných přátelských setkání. Budete mít štěstí v lásce. Strávit čas ve dvou se vyplatí více. Můžete si také osvojit nové dovednosti.

 

 

Vodnář

Ona vám spraví náladu a s chutí si za flirtujete. Ale dávejte si pozor, protože na vás ještě mohou vyskočit nějaké nové povinnosti. Rychle obstarejte nákupy a pak už se bavte.

 

Ryby

Dobra nálada by se vás měla držet. Snažte se vyhnout potížím, protože by se vás mohly držet dlouho. Luna vám radí dopřát si procházku a meditaci místo toho, abyste druhým dávali  životní moudra.

Pro Kartářky světla  Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat ...
Kartářka píše...

Vytvořte si vlastní ochranný runový sigil

Runa by se dala definovat výrazem psaný symbol. Co to znamená? Runy v sobě pojí symbol bezčasé magické myšlenky určitého učení a písmeno. V některých ...
Kartářka píše...

Kočičí pověry aneb černá kočka přes cestu znamená smolný den?

Nejznámější pověru asi každý zná, je to černá kočka přes cestu. Říká se, že budeme mít smůlu. Kletbu můžeme však zrušit tím, že si plivneme ...
Kartářka píše...
/ Články, kočky, pověry

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 24. 1. – 30.1 2022

Poslední týden v lednu, je součást vrcholící očistné fáze minulého Saturnského roku (započal 21. 3. 2021 a končí 21. 3. 2022). Tento týden nás všechny ...
Kartářka píše...

Karta týdne 24.1.-30.1. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 24.1.-30.1. Neptun v Rybách podpoří lásku, Jupiter učení

Neptun v Rybách pomůže v citových stránkách života. Během schůzek se však vyhýbejte návratům do minulosti. Vaše povídání o bývalých partnerech by se nemuselo setkat s pochopením. Uran ...
Kartářka píše...
/ Články

Horoskop štěstí pro Vodnáře (21.1.-20.2.)

V lásce se vám bude v tomto období dařit. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí stále pracovat. Jste velmi tolerantní, přesto nedokážete odpustit určitě věci ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...