Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se tak stát, že si touto dobou vezmete docela dost úkolů a nedá vám to klid, dokud je nedotáhnete do konce.

 

 

Beran

 

Venuše pomůže souhře náhod a věci se v pátek dají do pohybu svým tempem. Práce a povinnosti nejsou všechno. V sobotu a v neděli budete mít více klidu a času na to, abyste si dodělali věci, na kterých vám záleží. Také se můžete naučit něco nového.

 

Býk

 

V pátek 24.6. budete mít vcelku dobrou náladu, ale ne všechno se vám podaří zvládnout, protože ostatní budou duchem už na víkendu. Luna v konjunkci přitahuje úspěch a peníze. Sobota přeje nakupování, kdy budete mít štěstí na velké slevy. V neděli si dopřejte radost a věnujte se péči o své tělo. Budete se cítit odpočinutí a přitažliví.

 

Blíženci

 

V pátek přijdete na dobré nápady týkající se práce a financí. Venuše se postará, aby vám nic nechybělo. V sobotu poslouchejte, co se kolem vás děje. Můžete se dozvědět velmi zajímavé zprávy. V neděli nepřeceňujte své síly a raději odpočívejte.

 

Rak

 

Luna v sextilu přeje tajemství a odhalení několika záhad. Rozhodnutí ohledně práce a financí se mohou vyjevit jako správná. Buďte citliví a dost získáte. V sobotu odhalíte staré rodinné tajemství. V neděli se věnujte ideálně věcem, kde můžete uplatnit umělecké nadání. Máte šanci získat uznání.

 

Lev

Venuše přeje randění a zajímavým příhodám. Čekají vás lákavé nabídky a obnovení důležitého kontaktu. V sobotu vás někdo požádá o radu a vy získáte uznání za svoji moudrost. V neděli se objeví nová nabídka, či nápad, který zaskočí i vás.

 

Panna

 

V pátek přichází zajímavé nápady a díky dobrým reflexům se vám podaří přizpůsobit se každé situaci. Vyhýbejte se však lidem, kteří rádi intrikují. Sobotní Luna v trigonu předpovídá vydařený den, který také může přinést překvapení. Připravte se a ničemu se nedivte. V neděli se snažte příliš nezajímat o to, co si druzí myslí o vašich návycích. Důležité je, abyste se cítili dobře.

 

Váhy

 

V pátek budete mít potřebu zregenerovat své síly. Pokud to bude možné, odjeďte dřív na víkend. I kdyby se kolem vás v sobotu všichni hádali, vy se snažte zachovat svůj klid. Neděle je den, kdy můžete hodně věcí zařídit se svými známými a prožít i jedno zajímavé překvapení.

 

Štír

 

Slunce vám dá motivaci dotáhnout vaše osobní i pracovní záležitosti do zdárného konce. V sobotu budete příjemně ohromeni svým okolím. Získáte také mnoho důležitých informací. Neděle přeje randění a lásce.

 

Střelec

 

V pátek zvládnete rychle své pracovní povinnosti a potom vás čekají už jen radostné aktivity. V sobotu pocítíte příliv romantických citů, díky nimž budete doslova zářit spokojeností. Pouze se vyhněte diskusím na pracovní téma. V neděli využijte volný čas a věnujte se rodině, která čeká na vaše důležité rozhodnutí.

 

Kozoroh

 

V pátek se vám dostane drobného uznání od člověka, od kterého byste to vůbec nečekali.  Sobotní Luna v trigonu vám přinese chuť něco zajímavého se dozvědět, nebo se podívat na nějaký film. Také vám slibuje více zábavy se známými. Neděle bude dnem, kdy zjistíte, že se o vás, vaše fotky, či projevy a prezentaci zajímá více lidí, než byste si byli ochotni připustit. Někdo z nich je i zajímavý pro vás.

 

Kozoroh

 

Můžete poznat někoho zajímavého, nebo obdržet překvapující zprávu. Také se prohloubí vaše umělecké sklony. V sobotu budete mít možná větší potíž udržet si střídmost v jídle. Snažte se alespoň jíst zdravě a vyhnout se sladkému. V neděli budete mít pocit, že po vás pořád někdo něco chce. Příliš se vám nepodaří vymotat se z vašich závazků. Večer se možná odreagujete u dobré knihy, či televize.

 

Vodnář

 

V pátek budete mít potřebu zabývat se více důležitými věcmi najednou. Zároveň můžete dostat zajímavý nápad, jak začít více vydělávat. Odpoledne odpočívejte. V sobotu vás překvapí někdo z vašich přátel a nečekaně vám změní vaše dosavadní plány. Neděle si vyžaduje, abyste s optimisticky dívali na svoji budoucnost. Vůbec by nebylo od věci začít se zabývat nějakým esoterickým oborem.

 

Ryby

 

Můžete mít konečně pocit, že si někdo váží vaší péče. Vaše pocity budou mít největší podíl na rozhodnutích. Také můžete počítat s dobrými zprávami od známých. V sobotu budete mít spoustu dobrých nápadů. Odhalíte nějaké tajemství, které bude velmi těžké udržet jen pro sebe. V neděli můžete být ve víru lidí, kteří mají velmi silný magnetismus a vy se pravděpodobně podřídíte jejich rytmu.

 

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Venuše s Neptunem vzbudí žízeň po tajemnu

Páteční trigon Luny s Merkurem a sextil s Jupiterem uvolní napětí a zlepší náladu i těm, kteří musí zůstat v práci. Sobotní kvadratura Luny s ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 6. do 16. 7.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Pravděpodobně se v mysli vracíte k dávným vzpomínkám. Jistě máte co rekapitulovat, ale teď se dívejte spíše dopředu ...
Kartářka píše...

Energetické upírství aneb chraňte svoji sílu

Celým životem nás provází výměna energií. Ideálně by měla být v rovnováze. Co vydáváme, to bychom měli přijímat a stejně to platí obráceně. Pokud dáváme, tak i ...
Kartářka píše...

 

 

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení:

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM

Karmické SLUNCE

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme dosáhnout pochopení a harmonie. Záleží jen na Vás, jak využijete tyto energie Slunce, jak chcete poznat sami sebe. Svou charakteristiku, jací jste, už jste četli asi mnohokrát.

 Karmické Slunce ukazuje cestu jiného charakteru, cestu k osvícení, ukazuje způsob, kterým duše chce a musí působit, vyjadřuje osud, určený pro toto pozemské bytí. Zvládnutí hlavního tématu, jemuž se zrozenec zavázal ve své karmě.

Karmické Slunce nám ukazuje životní cestu z mužské rodové linie, od našich předků.

Co tedy chce po mě otec a jeho linie předků, co mám splnit, v čem mám vyniknout?

Kde zjistím své postavení Slunce? Můžete využít služby astrologa pro určení i dalších aspektů, nebo využít internet, zavolat mi o radu. Je to Váš měsíc narození v základním aspektu. Proto, zde, je to velmi jednoduché určit.

Karma Slunce – Dvanáct znamení od Berana až po Ryby

SLUNCE V RAKU

  1. 6. – 22. 7.

Aby jste pochopili lépe svůj osud, měli by jste se seznámit s dobou, do níž jste se narodili, můžete se dozvědět spoustu informací, přidělených úkolech i osudových zápletkách. Přišli jste na svět jako čtvrté znamení astrologického zvěrokruhu, hned po Beranovi, Býkovi a Blížencích. Znamením Raka začíná léto, energie vyživují vrstvy plodů, začíná letní slunovrat, jeden ze čtyř pevných bodů roku.

A protože má vše nějaký důvod, je Vaším hlavním úkolem, dát světu duši, nejhlubší polohu Vaší bytosti, vše, co pojmete, ukládáte do sebe.

Symbolem Vašeho narození je chytat život, jako vodu, která by se bez Vaší pomoci roztekla do stran. Jste chápavý ochránce, citlivý Rak, ke kterým druzí mohou utéci, aby se cítili v bezpečí, v rodinném společenství.

Mezi rodinou a duší existuje spojení, proto je pro Vás nesmírně důležité předat dál štafetu založením vlastní rodiny, kdy minulost se nese do budoucnosti. To je naplnění Vaší karmy.

Starost o své potomky, kdy předkové naléhají, pověřují Vás tajemným úkolem, zachránit rodinu, klany, příbuzenstva od vymření. Ve Vašem rodu se rodilo příliš málo dětí, přežití neustále ohrožovala náhlá úmrtí, tragické události, války, ale i neplodnost a neochota mít vlastní děti.

Vy dáváte světu duši, teplý příbytek, domov, starostlivost a emocionální jistoty. Právě Vy – Rak, jste se narodili jako střed rodiny, který zajistí bezpečný rodinný život.

Jestliže jste se této funkci prozatím vyhýbali, zkuste to napravit, pokud chcete plnit svůj karmický úkol. Vaše rodina potřebuje Raka jako soudržnost rodu. Posilujte proto porozumění, spolehlivost, ikdyž nemáte děti a musíte se starat o děti příbuzných. To je Vaše předurčení. Váš vlastní život nekončí smrtí, ale pokračuje v bytí Vašich potomků, neboť další existence potomstva není zajištěna.

Pokud se Rak, Vy, potácíte životem, dáváte velký průchod svým náladám, zavrhnete rod a neslyšíte vlastní existenci, máte sváry s příbuznými, stále hledáte bezpečí jinde, než v rodině, nikdy jej nenajdete. Jdete proti svému karmickému zadání.

Ano mnozí Raci udržují odstup od svého otce, neboť v prvních okamžicích je zde vroucí láska, doteky mazlení a objímání, vztah je velmi těsný, a proto se musí zákonitě rozpadnout. Karmické zadání otec splnil, začíná se bát, aby se dítě na otce neupjalo a raději se stáhne. Dítě nic netuší a pociťuje ochabnutí otcovy lásky. Toto nedorozumění se stává nenávistí, komplikuje život nepochopením a proto je na čase, dát věci do pořádku, otevřít oči.

Ať je otec mrtev nebo žije, věřte, že Vás miluje a k potomku Raku, je nejvřelejší ze všech.

Namítáte: „Co mám společného s jeho osudem?“ Odpověď je – vykoupit ho.

ALE NAPŘED SE PŘIHLASTE K DĚDICTVÍ SLUNCE A TÍM ZPRAVIDLA K OTCI, JEHO PŘEDKŮM A PŮVODU.

Vaše karma proplétá osud s osudem rodičů, kteří Vás však k ničemu nenutí, aby jste výzvu převzali, ale je tu ještě jeden pádný důvod..vděčíme jim za život!

Uvědomění, vědomé přijetí otcovského dědictví:

„ Milý otče, moji předkové, děkuji Vám za vše a vděčně přijímám to, co jsi mi určil.“

Budete-li se zdráhat, opět ponesete břemeno karmy, potácením neživotem s neschopností využít příležitosti k růstu, budete opakovat chyby minulosti a karma Vás stejně bude pronásledovat, místo, aby jste ji zkrotili. Ať máte jakýkoliv věk, přihlaste se ke svému dědictví svého otce a jeho předků, vyvést rod ze strnulosti.

Rak s nevyřešenou karmou někdy ničí to, co miluje. Ničí, aby se nevědomky osvobodil od své karmy, a přitom toto osvobození jen bolí. Ničemu nerozumí a vše považuje za osudové rány. Vzdá se svého potomstva a přitom se trápí, jelikož děti miluje a tak trestá sám sebe.

Vemte lásku do náruče, i vyděděnec si úctu žádá, když mu je odpírána a vrátit mu ji musí Rak.

A co se stane pak? Nejste sami, nikdy jste nebyli sami, stojí za Vámi Váš otec, za ním děd a praděd..a před Vámi, GENERACE BUDOUCÍ.

PROTO JE LÁSKYPLNÝ VZTAH K OTCI A UZNÁNÍ I PŘIJETÍ JEHO MINULOSTI ROZHODUJÍCÍ K POCHOPENÍ A VYŘEŠENÍ VLASTNÍHO OSUDU.

Přesnější a detailnější charakteristiku SLUNCE RAKA je možné získat podle kombinace se znamením Měsíce. Dohromady podají přesnější obraz, ale o tom budu psát v dalším pokračování tohoto seriálu. Příště Slunce LVA, sledujte tedy i nadále seriál na toto téma – NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM – Karmické SLUNCE

 

Pro Kartářky světla Olívie

Foto: Shutterrstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Venuše s Neptunem vzbudí žízeň po tajemnu

Páteční trigon Luny s Merkurem a sextil s Jupiterem uvolní napětí a zlepší náladu i těm, kteří musí zůstat v práci. Sobotní kvadratura Luny s ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 6. do 16. 7.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Pravděpodobně se v mysli vracíte k dávným vzpomínkám. Jistě máte co rekapitulovat, ale teď se dívejte spíše dopředu ...
Kartářka píše...

Energetické upírství aneb chraňte svoji sílu

Celým životem nás provází výměna energií. Ideálně by měla být v rovnováze. Co vydáváme, to bychom měli přijímat a stejně to platí obráceně. Pokud dáváme, tak i ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? 21.6. vešlo Slunce z Blíženců do znamení jemného a citlivého Raka a ten se tak ujal vlády. A tak nyní nejenom Raci, ale i další zrozenci celého zvěrokruhu na vlastní kůži budou alespoň kousíčkem Raka – jemným, citlivým a toužícím po lásce a obejmutí. 

Říká se, že tichá voda břehy mele. Rak je znamení vodního živlu. Bývá tichý a jemný. Raději nic neříká, než aby se odhalil. Milovat však umí tak, jako nikdo jiný.

 

Dar Luny, vládkyně znamení Raka, je  umění vycítit více a také umět mlčet. Raci vycítí, kde je čistá pravda, a věci často nenápadně otáčejí ve svůj  prospěch.

Sami se druhým otevřou až tehdy, pokud se cítí v bezpečí, a potom obdarovávají druhé přílivem dobrých emocí. Pokud však vycítí jakékoliv negativní vibrace zablikají jejich kontrolky a oni se okamžitě uzavírají za neproniknutelné štíty. Nikdo tehdy nemůže mít vliv na jejich rozhodnutí a nikdo je nepřesvědčí. Jsou mistři přebývání v extrémních podmínkách a často umí tvrdě čekat i celá léta na lepší příležitost.

 

Když se Rak zamiluje, tak beze zbytku. Touží být s vyvolenou osobou stále, pořád a navždy. Jindy ostražitý Rak v lásce nezná kompromis. City jsou pro Raka to nejdůležitější, a proto by pro milovanou osobu udělal vše, co jí vidí na očích. Když miluje, tak ho nezajímá, co si o tom mysli druzí.

 

Jak jsi Raka získat?

 

Úsměvem, jemností, dobrou energií. Rak je v živlu Vody, a proto jsou pro něho důležitější city než slova. Pokud budete podobní jeho matce, oblíbené sestře, máte výhodu. A naopak pokud mu budete připomínat někoho nemilého, ztrácíte body. Vztah s Rakem bude pěkný a klidný, ale Rak bude chtít, aby byl středem světa pro vás on. Okolní svět má pro vás zaniknout.

 

Rak se rád podívá na vaše soukromé fotky, protože si o vás chce udělat obrázek, a to nejenom o vašem vkusu, ale i třeba podle toho, jak upravujete jídlo také o vašem mistrovství v kuchyni.

 

Pokud mu dáte najevo, že jsou u vás časté různé velké a bujaré večírky a společenské akce, bude nemile znepokojen. Tehdy může vycouvat.

Spíše dejte najevo, že hledáte někoho výjimečného do vašeho života. Získat si Raka, to není tak jednoduché. U Raků trvá, než někomu dají svou důvěru. Mají velmi dobrou intuici, kterou bezvýhradně poslouchají a pokud jim něco přelétne přes nos, umí náhle zmizet a dokonce vymazat někoho ze svého života. Pokud se vám to už stalo, šetřete energii a čas a už o něho neusilujte. Po zemi evidentně chodí někdo jiný, vám určený.

 

Pokud již Raka máte, musíte se vztahu věnovat naplno, protože Raka zajímají hlavně vztahy plné citu a vášně. Také spolu trávíte spolu hodně času, protože pro Raka neexistují vztahy na dálku. Nestyďte se před jeho rodinou a jeho blízké považujete za své. Ať už chcete nebo ne, když jste s Rakem, stáváte se součástí jeho komplikovaných rodinných propletenců. Bude dobré, když si zapamatujete jména jeho tetiček, bratranců, strýčků, sestřenic a neprotestujte, když je k vám pozve komplet všechny na gril. Pro Raka je rodina důležitá, i když s některými členy často válčí.

 

Na co si dávat pozor? Rak se těžko vymotává z emocionálních záležitosti a je potřeba mu pomoci.

Rakům vládne již od pradávna ta Luna, která ukazuje pouze jednu svoji stranu. Druhá bude navždy opředena tajemstvím. Myslíte si, že už o nich všechno víte, ale oni nás vždy překvapí něčím novým.

Život s Rakem není jízda na horské dráze, ale stále opakované každodenní rituály. Pokud milujete nové výzvy a změny, začnete se nudit. Nepočítejte s tím, že Rak vám pomůže dělat kariéru. Pomůže s dětmi, ale bude u toho naříkat.

Tak, jako je Luna na rozdíl od Slunce a planet v neustálém shonu a průchod skrz jedno znamení zvěrokruhu jí zabere jen asi dva a půl dne, tak se ani Rak nezastaví.

Ačkoliv Raci touží po klidu, všechno kolem nich se stále mění. Jednou jsou dole, jednou nahoře. Luna se dělí s Raky o svoji moudrost.  Vše se mění, zrozenci v Raku však intuitivně tuší, že lidská duše zůstává pořád stejná a je potřeba se dívat právě do ní, když chcete někoho skutečně poznat.

Raci mají od Luny ještě jeden dar. Umí se náhle vypařit a zase objevit tehdy, když se jim to hodí. A kdo by si myslel, že skromný Rak neumí zahvězdit, ten by se mohl hodně divit.

Zrozence v Raku se nevyplácí podceňovat, protože mají vždy nějaké eso v rukávu.

 

A protože je Luna tradiční astrologií považována za dárkyni života a vládkyni duše, proto i raci umí podpořit své okolí v těžkých chvílích. Jejich slova a gesta zasahují přímo do srdce, protože jsou ze srdce míněná.

Co Raky čeká?

21.6. vejde Slunce do znamení Raka. Je to čas obrození jejich sil a plánování na následující rok. Za dveřmi je novoluní v jejich znamení, které letos připadá na 29. 6. Tento den by se měli Raci soustředit spíše na duchovní záležitosti a také věnovat pozornost svým snům. Novoluní je den velkých kouzel a důležitých rituálů, které umí mít velkou moc a dají Rakům sílu na celé další měsíce.

 

Od 5. do 18. 7.  navštíví znamení s Raka zvědavý Merkur, který je pošle na prázdniny. Návdavkem jim přidá fantastické nápady.

13.7. bude úplněk v Kozorohu a ten jim ukáže koho se mají držet a komu se raději vyhnout. Možná je ochrání před toxickými vztahy.

Po Merkuru přichází čas Venuše, která navštíví znamení Raka od 18. 7. do 10. 8. Ačkoliv bude její návštěva krátká, bude velmi intenzivní. Venuše je láska. Raci se tak otevřou novým známostem a mají šanci na žhavý prázdninový románek. Od 20. 8. budou mít Raci za zády výbušný Mars, protože bude v Blížencích. Bylo by dobré dávat si pozor na své nepřátele a na nevyřízené záležitosti. Bude potřeba se věcem postavit čelem.

6.1.2023 bude úplněk v Raku, který jim dovolí vyhrát každý střet. Odhalíte, jaké máte možnosti, abyste oslnili druhé.

 

Od 23. 3.  do 19. 5. 2023 Mars ve znamení Raka přiměje zrozence tohoto vodního znamení připravit se na nové pořádky. Naštěstí Venuše a Merkur přijdou na pomoc, ale i tak může být docela horko. Pluto, které poslední roky unavovalo  kvadraturou a způsobovalo neklid, přestane zlobit a působit na jejich znamení 23. 3. 2023. To věští příchod lepších let, kdy se Raci budou moci věnovat tvoření svého štěstí. A ještě od 16. 5. 2023 znamení Raka podpoří sextilem Jupiter a proto se může pro Raky všechno skvěle poskládat. Někteří najdou lásku do konce života.

 

Pro Kartářky světla Pet a  Hel

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Venuše s Neptunem vzbudí žízeň po tajemnu

Páteční trigon Luny s Merkurem a sextil s Jupiterem uvolní napětí a zlepší náladu i těm, kteří musí zůstat v práci. Sobotní kvadratura Luny s ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 6. do 16. 7.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Pravděpodobně se v mysli vracíte k dávným vzpomínkám. Jistě máte co rekapitulovat, ale teď se dívejte spíše dopředu ...
Kartářka píše...

Energetické upírství aneb chraňte svoji sílu

Celým životem nás provází výměna energií. Ideálně by měla být v rovnováze. Co vydáváme, to bychom měli přijímat a stejně to platí obráceně. Pokud dáváme, tak i ...
Kartářka píše...

 

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci?

Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho svým výbušným chováním. Měli byste na tomto problému zapracovat, jinak si šlapete po štěstí. Někdy rychleji mluvíte, než myslíte. To vám ničí dobré vztahy mezi přáteli, jelikož se snadno můžete někoho dotknout.

V zaměstnání se dokážete prosadit, přestože to nebude nijak lehké a kolegové vám nic neusnadní. Přesto to všechno zvládnete.

Pokud vás čekají výdaje na opravy, neberte si půjčku, zapletli byste se zbytečně do problémů. Když budete mít chvilku trpělivost, situace se vyřeší a vy získáte finance, které potřebujete.

Mohou vás znenadání přepadnout kožní problémy, které raději konzultujte s lékařem. Také zvažte, zda je vhodné pobývat hodně na sluníčku, mohlo by vám to způsobit větší či menší potíže.

Vodní znamení Raka je velmi citlivé a vnímavé. Jsou to emocionálně založení lidé, ale rozhodně jim nechybí jak logické uvažování, tak analytické schopnosti. Díky své empatii se vždy snaží pomáhat slabším, ale přesto je potěší, když se jim povede získat si respekt za svůj vlastní názor. Mají velmi vyvinutý cit pro mezilidské vztahy. V životě si zakládají na rodině, domovu a tradicích.

Silnými stránkami je emocionální založení, které z Raků dělá vynikající a chápavé společníky. Když si někoho oblíbí, udělá pro něj cokoliv.

Změnám a dobrodružství ale nejsou příliš nakloněni, mají spíše konzervativní povahu. Někdy mu proto mohou uniknout příležitosti.

Ke spokojenosti a štěstí potřebuje především milovanou osobu. Vyžívá se v dobrém jídle a miluje umění, kulturu a hudbu.

Rozhořčuje ho nespravedlnost a nemůže se dívat na to, když někdo ubližuje slabším. Umí šetřit a nerad zbytečně utrácí.

Rak je partnerem snů. Snaží se svoji drahou polovičku neustále dělat šťastnou. Když přijdou potíže, dokáže otevřeně o starostech promluvit. Nehází vinu na druhého, ví, že chyba je vždy na obou stranách. Snaží se spory řešit racionálně, nikoliv s horkou hlavou. Raci jsou rodinnými typy, budou s vámi chtít zůstat až do smrti a založit s vámi rodinu. Rak si velmi dobře rozumí se zrozenci Štíra, kteří ho odvedou od stereotypu. Ryby zavedou Raka do světa fantazie a opravdových citů. K tak citlivému znamení jako je Rak se hodí Býci, Panny, Štíři a Raci.

Vytrvalost a stálost, to je hlavním znakem Raků. Jsou také starostliví a umějí zastupovat druhé, proto jsou pro ně vhodná povolání, v kterých tyto své vlastnosti využijí. Mají též vynikající cit pro chutě, jsou dobrými kuchaři, také vnímají dobře hudbu a grafiku, v tomto směru se ve velkém uplatňují. Pokud se do něčeho pustí, tak pokračují tak dlouho, dokud to nedodělají. Proto bývají úspěšnými šéfy a řediteli s více zaměstnanci.

Nejvhodnější barvou je zelená, která uklidňuje a bílá, jež značí budoucnost, nepopsaný papír a fantazii.

Kamenem, který dává Rakům životní energii, je měsíční kámen, malachit a zelený jaspis.

Šťastným číslem je číslo dva, které symbolizuje diplomacii, soucit, empatii a ohleduplnost. Číslo dva je spojeno se společenskostí, sociálním cítěním a přizpůsobivostí. Jejich nevýhodou je přílišná opatrnost, skepse a zbytečné obětování se. Jsou však diplomatičtí a snaží se nastolit harmonii v mezilidských vztazích.

Pro Kartářky světla  Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Venuše s Neptunem vzbudí žízeň po tajemnu

Páteční trigon Luny s Merkurem a sextil s Jupiterem uvolní napětí a zlepší náladu i těm, kteří musí zůstat v práci. Sobotní kvadratura Luny s ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 6. do 16. 7.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Pravděpodobně se v mysli vracíte k dávným vzpomínkám. Jistě máte co rekapitulovat, ale teď se dívejte spíše dopředu ...
Kartářka píše...

Energetické upírství aneb chraňte svoji sílu

Celým životem nás provází výměna energií. Ideálně by měla být v rovnováze. Co vydáváme, to bychom měli přijímat a stejně to platí obráceně. Pokud dáváme, tak i ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout. Mohla by být životní změna nebo plány na dovolenou.

Slunovrat

V úterý 21.6. bude přát trigon Venuše s Plutem odhalování pravdy o lidech. Hlídejte si, aby někdo nezneužil vaše dobré srdce a neotočil některé věci proti vám. Držte se dál od lidí, kteří vám kradou energii a všechno zvládnete s úsměvem. V nejkratší noc z celého roku se dějou kosmické zázraky. 21.6. bude Luna ve znamení Berana.

Luna má vodní a emocionální energii a Beran ohnivou a aktivní. Počítejte tedy s tím, že se budou ppojit protiklady aby vytvořili harmonický celek. Týká se to vody, ohně, žen i můžu, života a smrti, radosti i smutku.

Církev posunula svátek Kupalu na svatojánskou noc. V anglosaských zemích se slaví 20.6.-23.6. Litha. Síla Slunovratu je přímo magická. Je to svátek čarodějek i přírodních duchů. Mají svůj podíl v rituálech a pomáhají  přivolat si lásku, odehnat zlo, hovořit se zesnulými předky.
To, co je nejdůležitější v rituálech těchto svátků je oheň a voda. Popelem z ohnišť se sypala pole aby byla úrodná. Také sednice v chalupách, aby se zajistilo bezpečí a dokonce i hlavy těch, kteří se cítili samotní a opuštění, nebo těch,  kteří něco zavinili, aby získali klid duše. Sypání popelem a očazování dýmem z bylinek mělo kdysi i velmi prakticky důvod, protože lidová medicína doporučovala tyto kůry pro vyhnání nemocí z těla.

Během  Noci Kupaly se vyplatí omýt se a vykoupat v říčce, potoce, rybníku, či u hráze. Přinese vám to úspěch, krásu i zdraví během následujícího roku. A když taková možnost není, potom vláhu pro omytí dodá alespoň rosa té noci. Kdyby snad pršelo, omyje vás déšť.

Věštění z bylin

Noc Kupala je plná magie. Je to ideální čas pro milostné věštby. Věštit se dá z květin bylin a také vody. Během Noci Kupaly utrhněte nějakou květinu, či bylinu. Položte ji někde v domě. Pokud do rána neuvadne, čeká vás skvělý rok.

Zajděte na louku a utrhněte stonek heřmánku, či šalvěje. Položte otázku na téma – jestli se zamilujete, nebo vdáte do roka, nebo najdete lepší práci… poté položte rostlinu na nějaké místo v domě. Nechte jí tam přes noc. Když nezvadne máte pozitivní odpověď a naopak.

Pokud chcete přitáhnout pozornost někoho konkrétního, napište na kousek papírku jeho jméno, obmotejte jej okolo červené svíce zavažte provázkem, nití, či vlasem a spalte. Myslete při tom na to, jak vzplanul láskou k vám. Pozor, toto kouzlo platí pouze na nezadané a velmi těžko se ruší!

Věštit můžete nejenom z kopretin, ale i z lístků heřmánku. Myslete na své přání a říkejte si: stane se- nestane se-miluje- nemiluje.“ S posledním plátkem padá vaše věštba.

Ve středu 22.6. vám může večerní konjunkce Luny s Marsem dopřát roztouženou noc. Změna ročního období změní pohled na každodenní řešení potíží, a tak se budete chtít večer odreagovat.

 

Ve čtvrtek 23.6. vejde Venuše do znamení Blíženců a nasměruje vaši pozornost na partnerské záležitosti. Vyplatí se udělat si pořádek v citových věcech, vyjasnit nedorozumění a zbavit se falešných známých, nebo neodpovídat na rýpání někoho, kdo vám hraje na nervy.

 

V pátek 24.6. chystá sextil Jupitera s Uranem překvapení. Dovolte učinit něco, co by od vás nikdo nečekal. Nespěchejte a zvažte všechna pro a proti, než se k něčemu rozhodnete.

 

V sobotu 25.6. oznámí kvadratura Venuše se Saturnem, že je čas postarat se o svoji kondičku i duševní zdraví. Možná se vám konečně podaří dodržovat dietu, nebo alespoň pravidelně cvičit.

 

V neděli 26.6. otevře sextil Venuše s Neptunem vaše srdce emocím druhých lidí. Budete hledat spřízněnou duši. Při vší té dobrotě se však nenechte zmanipulovat k něčemu, co pro vás není vůbec přínosné.

 

Ve středu 22.6. vstoupí hvězdy do znamení Raka. Vodní znamení je velmi citlivé a vnímavé. Jsou to emocionálně založení lidé, ale rozhodně jim nechybí jak logické uvažování, tak analytické schopnosti. Díky své empatii se vždy snaží pomáhat slabším, ale přesto je potěší, když se jim povede získat si respekt za svůj vlastní názor.

Raci, tento týden dejte všem svým povinnostem nějaké priority a pořadí. Jedině tak si potom můžete nastavit systém, který vám pomůže.

 

Lvi, týden se ponese v lehce nervózním duchu. Ať už to bude práce či mezilidské vztahy, nic nebude jednoduché. Snažte se přes negativní pocity přenést a myslet spíše optimisticky.

 

Panny, je možné, že se v práci objeví úžasná nabídka, o kterou bude nutné bojovat. Musíte ale zachovat klid a jít krok za krokem směrem k cíli. Nezmatkujte, jinak si do cesty sami sobě nakladete překážky.

 

Váhy, maximálně čerpejte z přízně hvězd, která se vám nabízí. Dokončete vše potřebné, plánujte si dopředu a buďte optimisté. Vše má šanci dobře dopadnout.

 

Štíři, s kamarády vám je podstatně lépe, protože na vás nemají vlastnické nároky a respektují vás. V milostném vztahu je to horší.

 

Střelci, v milostných záležitostech si moc nevěříte. Je to škoda, chovat byste se měli právě naopak. Pokud tedy překonáte své obavy a přestanete se podceňovat, uvidíte, že protějšek má oči jen pro vás.

 

Kozorozi, události příštích dnů mohou přinést jak dobré, tak náročnější prožitky. Ty horší se budou jednoznačně spojovat s vašimi pracovními povinnostmi. Tam vás čeká velká zkouška osudu.

 

Vodnáři, chybí vám trpělivost a sem tam se chytnete s nějakým kolegou či známým. Bohužel to pro vás nemusí mít dobré následky. Zkuste se více ovládat.

 

Ryby, možná se snažíte udělat dojem tím, jak vše zvládáte v neskutečném tempu. Bohužel to může odnášet kvalita vašich výkonů. Dejte si proto dobrý pozor, ať za sebou nezanecháváte zásadní chyby.

 

Berani, kolem sebe stále potřebujete nějakou společnost. Takže pokud vám ji neposkytne rodina, najdete ji u kamarádů.

 

Býci, názory některých členů rodiny vám nepřijdou fér a máte tendence se bránit. V pořádku to bude, když budete umět argumentovat.

 

Blíženci, pokud se ve vztahu k ostatním lidem budete chovat jemněji a projevíte více empatie, zjistíte, jak je vlastně jednoduché s nimi vycházet. Musíte si hlavně uvědomit, že nikdo s vámi o nic nebojuje.

 

 

Pro Kartářky světla  Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Venuše s Neptunem vzbudí žízeň po tajemnu

Páteční trigon Luny s Merkurem a sextil s Jupiterem uvolní napětí a zlepší náladu i těm, kteří musí zůstat v práci. Sobotní kvadratura Luny s ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 6. do 16. 7.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Pravděpodobně se v mysli vracíte k dávným vzpomínkám. Jistě máte co rekapitulovat, ale teď se dívejte spíše dopředu ...
Kartářka píše...

Energetické upírství aneb chraňte svoji sílu

Celým životem nás provází výměna energií. Ideálně by měla být v rovnováze. Co vydáváme, to bychom měli přijímat a stejně to platí obráceně. Pokud dáváme, tak i ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 6. do 16. 7.

Živel země

BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel

Pravděpodobně se v mysli vracíte k dávným vzpomínkám. Jistě máte co rekapitulovat, ale teď se dívejte spíše dopředu a prožívejte každý den naplno. Jedině tak se posunete vpřed.

PANNA – Váš anděl strážný je Hamaliel

Ne všechno jde vždy tak, jak byste si přáli. Vaše touhy jsou přehnané a nesplnitelné. Pokud se snažíte na vše jít s nátlakem, celou situaci jen zhoršujete. Myslete na to, že vše má svůj čas.

KOZOROH – Váš anděl strážný je Hamael

Pokud odpustíte někomu z rodiny jeho nedávná slova a činy, uleví se vám. Atmosféra v rodině bude také hned jiná.

Živel ohně

LEV – Váš anděl strážný je Verchiel

Využijte šanci na seznámení s osobou, která se kolem vás točí už delší dobu. Zřejmě dotyčný není schopen sám za vámi přijít. Buďte tedy více aktivní vy a zjistěte, o co vlastně jde.

STŘELEC – Váš anděl strážný je Advachiel

Máte stále tendence se přeceňovat a slibovat nesplnitelné. Pamatujte, že ostatní jsou zvyklí na to, že sliby se mají plnit. Hrozí vám, že se stanete nedůvěryhodným člověkem a budete se moci rozloučit s mnoha příležitostmi.

BERAN – Váš anděl strážný je Machidiel

Shoďte z tváře masku nepřístupnosti a buďte vlídným a usměvavým člověkem. Sice máte ve svém nitru lásku a radost, navenek však vypadáte nepřístupně. Jakmile se uvolníte, uvidíte, že i vaše okolí se bude měnit k lepšímu.

Živel vody

RAK – Vašim andělem strážným je Muriel

Kdo jiný by měl být ve svém povolání úspěšný a spokojený, když ne vy? Máte zodpovědnost, trpělivost a výborné nápady. Navíc umíte pracovat s lidmi. Jste zkrátka ideální zaměstnanec či šéf. Teď už to chce jen si víc věřit a jít za svým cílem.

ŠTÍR – Váš anděl strážný je Barchiel

Procházíte těžším obdobím a vaše chování to stále potvrzuje. Máte rýpavou náladu a kritikou ke svému okolí rozhodně nešetříte. Nesmíte se pak divit, že vám někdo může říct něco hodně nepříjemného přímo do očí.

 

RYBY – Vaším andělem strážným je Zadkiel

Kdokoliv ze starších kolegů a přátel vám bude chtít pomoct, to bude myslet vážně. Neměli byste proto takové nabídky odmítat a být přehnaně hrdí nebo naopak stydliví. Využijte toho, že se o vás tito lidé zajímají, zřejmě jste jim sympatičtí a myslí to upřímně.

Živel vzduchu

VODNÁŘ – Váš anděl strážný je Gabriel

Někteří z vás si stěžují, že jdou životem sami, ale přitom pro to nic nedělají. Po světě totiž chodíte se zaslepenýma očima a nedíváte se kolem. Napravte to, máte příležitost. Možná zjistíte, že je tu někdo, kdo by se chtěl s vámi seznámit.

BLÍŽENCI – Váš anděl strážný je Ambriel

Pokud se stále nemůžete vyrovnat s tím, že vás někdo opustil a nechtěl ve vztahu pokračovat, musíte si uvědomit, že to mělo svůj důvod. Dobře si v sobě proberte vše, co se ve vašem partnerství odehrálo, a přijdete na věci, které jste přehlédli. Je potřeba se z toho ponaučit do budoucna.

VÁHY – Váš anděl strážný je Uriel

Duší jste romantici a ve svých snech ještě větší. Toužíte po milostných dobrodružstvích a krásných prožitcích. Hvězdy vám v tomto období přejí, abyste něco podobného konečně zažili. Věřte tedy, že již brzy budete šťastni.

Pro Kartářky světla  Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Venuše s Neptunem vzbudí žízeň po tajemnu

Páteční trigon Luny s Merkurem a sextil s Jupiterem uvolní napětí a zlepší náladu i těm, kteří musí zůstat v práci. Sobotní kvadratura Luny s ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 6. do 16. 7.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Pravděpodobně se v mysli vracíte k dávným vzpomínkám. Jistě máte co rekapitulovat, ale teď se dívejte spíše dopředu ...
Kartářka píše...

Energetické upírství aneb chraňte svoji sílu

Celým životem nás provází výměna energií. Ideálně by měla být v rovnováze. Co vydáváme, to bychom měli přijímat a stejně to platí obráceně. Pokud dáváme, tak i ...
Kartářka píše...

Chybí vám něco v životě? Přivolejte si to pomocí planetárních barev!

Každá z planet se v astrologii připisuje určitému životnímu aspektu. Každé z planet se také v magii připisuje vlastní barva. Pomocí té se více ladíte na její energie. Stejné potom přitahuje stejné a vy si můžete jemně přivábit do svého života sílu, kterou potřebujete. Která by se teď hodila nejvíce? Položte si otázku, co vám v životě chybí nejvíce? Láska, tvořivost, oblíbenost? Nalezněte své planety a zvolte si vhodnou barvu. Pomůže vám!

 

Luna  symbolizuje city, napomáhá pochopit a rozumět sobě i druhým. Pokud máte problém hovořit o svých problémech, zařaďte do šatníku stříbrnou, šedou, či smetanovou barvu, posílí vás.

 

Slunce sebou nese sílu a tvůrčí energie. Když vám ubývá sil, cítíte se otrávení a nevidíte smysl svého života dopřejte si zlatou, žlutou, oranžovou, nebo fialovou.

Mars, pán válek i vášně umí dodat energii a naučit stavění hranic lidem, kteří by vás chtěli využívat. Pokud vám chybí odhodlání a nedodržíte svá předsevzetí a chybí láska k sobě samým, sáhněte po červené.

Jupiter vládne intelektu, filozofii, učení a posouvání limitů, dovoluje rozvíjet vědomí sebe samých. Pokud jste sami se sebou nespokojení, plni smutku a někdy i pocitu závisti k úspěchům ostatních, sáhněte po fialová, švestková, tmavě modré, či purpurové.

Merkur je vládce obchodníků, advokátů, zlodějů, řečníků i mágů. Je pán mluveného slova a plánování. Pokud máte pocit, že vám nikdo nenaslouchá, nebo sami neumíte hovořit s druhými lidmi, sáhněte po olivově zelené, či okrové barvě.

Saturn je ze všech planet nejpřísnější. Vyžaduje svědomitost, přesnost, spolehlivost, pečlivost, je velmi důležitý pro udržení rovnováhy. Cítíte se vykořenění, často chodíte pozdě, neplníte sliby, vymlouváte se, nějaké předpisy nejsou pro vás, uléváte se a už vás to začalo dobíhat? Na to budete muset sáhnout po granátovém odstínu a také tmavě hnědé, či antracitově šedé.

Venuše je krásná paní bohatství a lásky, krásy a harmonie. Navádí vás k vašemu nitru a vašim potřebám. Ztratili jste kontakt se svými city a tím, co chcete dosáhnout? Nevíte, jak milovat? Vědomě sáhněte po pastelově modré, růžové, levandulové. Bude přitahovat vše, co jste ztratili.

Pluto miluje tajemství, nabádá nás zkoumat věci do hloubky, podporuje fyzickou přitažlivost, pojení vztahů a rozchody…  Pokud míváte málo odvahy a strach, vaše realizace záměrů způsobují pohromu, někdy působíte jako diktátoři a docela rádi byste se uměli uplatnit tam, kde je to k užitku, pomůže kaštanová, vínová a černá.

Uran je změna, energie, originalita, vynalézavost a pokud vám chybí životní elán, jste přílišní perfekcionisti, pomůže tyrkysová.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Venuše s Neptunem vzbudí žízeň po tajemnu

Páteční trigon Luny s Merkurem a sextil s Jupiterem uvolní napětí a zlepší náladu i těm, kteří musí zůstat v práci. Sobotní kvadratura Luny s ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 6. do 16. 7.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Pravděpodobně se v mysli vracíte k dávným vzpomínkám. Jistě máte co rekapitulovat, ale teď se dívejte spíše dopředu ...
Kartářka píše...

Energetické upírství aneb chraňte svoji sílu

Celým životem nás provází výměna energií. Ideálně by měla být v rovnováze. Co vydáváme, to bychom měli přijímat a stejně to platí obráceně. Pokud dáváme, tak i ...
Kartářka píše...

 

 

 

Týdenní horoskop 13.6.-19.6. Čím nás obohatí tajemný superúplněk ve znamení Střelce?

Střelci, je kolem vás pár velmi přitažlivých lidí, se kterými byste rádi navázali kontakt, na nic nečekejte. Raci, něžnůstek není nikdy dost. Vodnáři, neusínejte na vavřínech a začněte se sebou něco dělat. Váš kreativní duch vám v tom může jen pomoct.

Pojďme se podívat na to, co nás čeká ve druhé polovině června.

V pondělí 13.6. vejde Merkur do znamení Blíženců a pomůže posílit rozhodnost v pracovních a intelektuálních oblastech. Dobré šance mají všichni ti, které čekají zkoušky, testy či obhajoba diplomové práce. Také pracovní pohovory a další komplikovaná jednání mohou dopadnout lépe, než byste si mysleli. Tvůrčí mysl podpoří Luna vcházející do znamení Střelce v trigonu s Jupiterem.

 

V úterý 14. 6. nastane úplněk ve znamení neohroženého, pravdu hledajícího Střelce, který je schopen pro tuto svou pravdu jít až na konec světa. Úplněk vám dá odvahu postavit se čelem věcem, které jste doposud nechtěli vidět.

Tento superúplněk (superúplněk – luna je nám nejblíž a proto vypadá opticky větší a má na nás větší vliv) vám umožní uvědomit si vlastní úspěchy a podá vám trochu filosofický pohled na svoji budoucnost. Bude vás jemně nabádat k rozšíření vlastních obzorů a k optimističtějšímu přístupu k životu.

Jak můžete využít energii úplňku?

Stačí si položit otázku, co vám přináší největší štěstí. Jsme tady pouze na chvíli a sbíráme zkušennosti a příhody. Už při samotném přemítání a úvahami nad odpovědmi začnete nevědomky produktivně pracovat s energíí superúplňku. Život je jedno velké dobrodružství a příhody přichází a odchází. Tak, jako střelec míří svůj šíp k nočnímu nebi, tak i vy můžete směřovat svoji energii, jak chcete a kam chcete.

Před vámi je období výletů a dovolených. Vyplatí se připravit si váš automobil. Umyjte ho důkladně také zevnitř. Do vody přidejte 15 kapek citronové šťávy a ponořte do ní kyvadlo. Poté vodou stékající z kyvadla namalujte lehce na kapotu runu Wunjo, která vždy ukazuje správný směr. Po obou stranách dveří namalujte tím samým způsobem runu Algiz a zezadu runu Raido, která pomáhá dojet do cíle. Pak si stoupněte naproti vašemu automobilu a představte si, jak ho obklopuje jasná zlatá aura. Ta bude chránit jak váš automobil, tak i pasažéry, jako velký vzdušný polštář. Pokud nemáte vlastní vozidlo, představte si tento postup ve své mysli na dopravním prostředku, kterým se chystáte cestovat.

 

Ve středu 15.6. si díky Luně vcházející do znamení Kozoroha uvědomíte, že ačkoliv je jedno z nejkrásnějších ročních období, máte ještě spoustu věcí k zařízení a času do prázdnin ubývá. Vašemu svědomí se však dostane velká úleva, když věci nenecháte jen tak ležet a vrhnete se na ně.

 

Ve čtvrtek 16.6. přinesou dobrou náladu příznivé trigony Slunce se Saturnem a Luny s Uranem a Venuší. Vcelku lehce zvládnete většinu povinností a k tomu si večer můžete vyjít na sklenku něčeho dobrého s vašimi přáteli.

 

V pátek 17.6. pomůže sextil Venuše s Neptunem nalézt a rozvíjet skryté talenty.

 

V sobotu 18.6. přijdou jisté očistné vlivy, které zasáhnou do vztahu. Kvadratura Luny s Uranem a Venuší a také konjunkce Luny se Saturnem pomůže nazvat věci pravými jmény, a to očistí duši i tělo.

 

V neděli 19.6. porostou city závratnou rychlostí díky období trigonu planety lásky Venuše s Plutem. Exploze vášní, okouzlení, až uhranutí mohou poznat speciálně Štíři a Ryby.

 

Hvězdy jsou ve znamení Blíženců. Toto vzdušné znamení je vnímavé a přizpůsobivé povahy a intelektuálního založení. Blíženci si libují ve filozofii a baví je zkoumat názory jiných lidí. Mohou se pochlubit širokým okruhem zájmů a žijí činorodým a aktivním životem.

Blíženci, když se budete snažit a dáte si pozor na svou volbu slov, uděláte dojem na své okolí. Bude třeba opravdu přemýšlet dříve, než otevřete pusu, jinak byste si mohli udělat ostudu.

Raci, vyhledáváte romantické chvilky, jak jen to je možné. Jste naladění na něžnůstky, kterých pro vás není nikdy dost.

Lvi, jestliže budete stále na ostatní kolem sebe naléhat, nikam se nedostanete. Naopak budou od vás všichni stále utíkat. Změňte taktiku.

Panny, musíte si doma zjednat pořádek a respekt. Na však od nejbližších, ale od někoho ze širšího příbuzenstva. Kdosi neustále překračuje hranice slušného chování vůči vám a už to není příjemné.

Váhy, měli byste si stanovit jisté hranice, za které nepustíte toxické osoby. Je jasné, že vám jejich přítomnost škodí.

Štíři, snažte se být objektivní a nedělejte na své blízké nátlaky. Je to pod vaši úroveň a také se nemáte čeho bát.

Střelci, pokud je kolem vás pár velmi přitažlivých lidí, se kterými byste rádi navázali kontakt, na nic nečekejte. Dejte se do toho hned. Někde je potřeba udělat první krok sami. Alespoň budete vědět, na čem jste.

Kozorozi, podléháte snadno stresu a cítíte, že vám docházejí síly. Popřemýšlejte, jestli byste neměli změnit současnou práci.

Vodnáři, neusínejte na vavřínech a začněte se sebou něco dělat. Váš kreativní duch vám v tom může jen pomoct. Najděte si rekvalifikační kurz nebo workshop a vylepšete si svoji manuální zručnost. Vše se vám bude hodit.

Ryby, zamyslete se nad svými dalšími kroky v následujících dnech. Zrekapitulujte si vše, co jste za poslední dny zvládli a co ne. Příště si zvolte jen dosažitelné cíle.

Berani, jdete si za svým hlava nehlava a není to úplně od věci. Máte možnost se prosadit, i s vašimi neobvyklými postupy.

Býci, máte tendence nechat své emoce lítat nahoru dolů, bez ohledu na to, jak to snáší ostatní kolem vás. Jestli chcete mít doma klid, musíte se krotit.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Venuše s Neptunem vzbudí žízeň po tajemnu

Páteční trigon Luny s Merkurem a sextil s Jupiterem uvolní napětí a zlepší náladu i těm, kteří musí zůstat v práci. Sobotní kvadratura Luny s ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 6. do 16. 7.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Pravděpodobně se v mysli vracíte k dávným vzpomínkám. Jistě máte co rekapitulovat, ale teď se dívejte spíše dopředu ...
Kartářka píše...

Energetické upírství aneb chraňte svoji sílu

Celým životem nás provází výměna energií. Ideálně by měla být v rovnováze. Co vydáváme, to bychom měli přijímat a stejně to platí obráceně. Pokud dáváme, tak i ...
Kartářka píše...

 

Víkendový horoskop: Venuše s Uranem zamíchají se vztahy!

V pátek vám trigon Merkuru s Plutem odhalí něco, co jste si mysleli, že tak nejspíš bude a vrtalo vám to hlavou. Máte totiž kolem sebe hodně příznivců, kteří vás chtejí bavit, milovat, nebo vám pomáhat. páteční rande budou nejvíce vydařená. Plná smíchu, dobré nálady a s minimem hádek. Přátelská setkání budou konejšivá, plná pochopení a sdílení.

Nedělní konjunkce Venuše s Uranem přiměje zaměřit pozornost na své vztahy. Je vcelku jedno, jestli už jste ve svazku, či single. Venuše je planetou lásky, krásy a luxusu a dovoluje si plnit své potřeby. Uran zase planetou rušení bariér, vzpoury, svobody a změn. Odhalí více, než by se mohlo zdát. Venuše s Uranem dovolí také nastolení osobního pořádku v oblasti sociálních médií. Zbavit se lidí, kteří na vás nemají dobrý vliv. Jsou třeba závistiví a škodí. Díky tomu se budete cítit volní od cizích nálad, které vám kazily radost z vašich dobrodružství. Je čas skončit s úvahami o druhých a začít se věnovat sobě a svým radostem.

 

Beran

 

V pátek se vám zlepší nálada i zdraví. Luna v opozici přeje moudrým rozhodnutím ohledně vašeho životního stylu. Začněte vařit zdravěji. V sobotu se můžete vyznat ze svých citů a někoho poprosit, aby vám splnil přání. V neděli se vyhněte konfliktům.

 

Býk

 

Páteční káva s kamarádkou vám zvedne náladu a na různé věci se začnete dívat jinak. V sobotu vás může rozhýbat i maličkost, protože Luna v opozici často dává impulz k prudkým změnám nálad. Pusťte si oblíbenou hudbu a bude vám lépe. V neděli se nenechte vyprovokovat k jednání, do kterého se vám nechce. I kdyby vás příbuzní usilovně k něčemu přemlouvali. Udržte si zdravý odstup.

 

Blíženci

 

Páteční den bude úspěšný. Podaří se vám odhalit návod ke štěstí. V sobotu můžete mít poněkud potíže soustředit. Může se stát, že někomu řeknete něco, co neměl slyšet. Raději se věnujte lásce. V neděli strávíte příjemné chvíle a poznáte nové známé. Úklid odložte na jindy a jděte se bavit.

 

Rak

 

V pátek si můžete udělat soupis věcí, které nutně potřebujete koupit. Pomůže vám to naplánovat si finanční rezervu. V sobotu můžete udělat něco dobrého pro druhé lidi. Postarejte se o rodinu, ale neberte na svá bedra všechno, a hlavně si nedělejte starosti se vším co uslyšíte. V neděli budete myslet na cestování, ale Luna v trigonu vás přiměje strávit klidný den doma. Odpočívejte a dopřejte si spánek.

 

Lev

 

V pátek zvládnete celkem rychle různé povinnosti. Snažte se důsledně dodržet všechno, co jste si naplánovali. Uděláte lépe, když se vyhnete kritizování druhých. V sobotu neposlouchejte pomluvy a příliš se nezaobírejte cizím lamentováním. Raději odpočívejte. Luna v kvadratuře radí věnovat se vlastním potřebám. V neděli můžete s přáteli prodiskutovat své nejnovější postřehy. Někdo vám udělí radu, která se později ukáže velmi cenná. Zapřemýšlejte na tím, jak si znovu naklonit někoho uraženého.

 

Panna

 

V pátek budete mít úspěch, ale těžko vás bude udržet na jednom místě. Vyhýbejte se hádkám a konfliktům. Odpoledne věnujte lásce a randění. Přečíst si zajímavou knihu také nebude od věci. Sobotní den bude povedený, když nebudete bagatelizovat své závazky. Luna v trigonu radí nejprve udělat nákupy a úklid, teprve pak se vrhnout do víru zábavy. V neděli buďte trpěliví a nenervujte se předem. Luna v trigonu přeje oslavám a randění. Bude však lepší vyhnout se diskusím na téma cizích milostných zápletek.

 

 

Váhy

 

Ačkoliv v pátek myslí všichni na víkend, vy budete mít před sebou ještě důležité povinnosti. Zavolejte lidem, na kterých vám záleží. Luna v konjunkci přeje lásce. V sobotu budete klidnější, ale zase příliš náchylní na vliv druhých lidí a jejich prosby. Vypadá to na více milých souher náhod. V neděli si odpočiňte a čerpejte z klidu domácího zázemí. Získáte rovnováhu a úspěch v lásce a přátelství budou vzkvétat.

 

Štír

 

Některé z pátečních omylů budou humorné, ale je lepší být obezřetní. Pokud máte odeslat důležité zprávy, raději si je předem dvakrát přečtěte. Sobotní Luna v konjunkci přeje vašim koníčkům. Objevíte nové možnosti. Tento den máte šanci vyzískat tam, kde se druzí stresují. V neděli se budete zaobírat novými oblastmi vědy, ale neutíkejte před povinnostmi ohledně chodu domu. Můžete čekat návštěvu, kterou bude třeba pohostit.

 

Střelec

 

Páteční Luna v sextilu pomůže v rodinných záležitostech. V práci vám Luna sešle moudré nápady, ale nepracujte přesčas a raději se večer běžte bavit. Sobotní aura přeje rychlým změnám plánu. Místo úklidu si raději běžte odpočinout. V lásce a přátelských záležitostech vám neděle chystá mnohá překvapení. Nebude to však den vhodný pro vášnivé randění, raději se zabývejte pěstěním své krásy a domácímu úklidu.

 

Kozoroh

 

Luna v kvadratuře radí vyhýbat se hádkám a spíše se s lidmi dohodnout. Ti, co doposud kritizovali vaše nápady, vás mohou začít doceňovat. V sobotu budete mít dobrý důvod k veselé náladě, protože se vám podaří udělat radost někomu, kdo byl v nesnázích. Vaše pozitivní nálada prospěje i vašemu okolí. Nedělní Luna v sextilu udrží vaši dobrou náladu. Volný den využijte k odpočinku.

 

Vodnář

 

V pátek můžete počítat se zlepšením nálady. Sobota bude o vzpomínkách. Různé předtuchy budou mít vliv na vaše rozhodnutí. Luna v kvadratuře příliš nepřeje dalekým cestám. V neděli si přepočítejte finance. Luna v kvadratuře podpoří správná rozhodnutí ve finanční oblasti i způsoby na získání hotovosti navíc. Vaše nápady budou zajímavé, napište si je a dopřejte si odpočinek.

 

Ryby

 

V pátek můžete mít zajímavý nápad ohledně pracovních záležitostí. Malé Ryby odhalí nové koníčky a překvapí rodiče svojí kreativitou. Sobota slibuje skvělý den, tak si naplánujte trochu radosti. Běžte na procházku, podívejte se na seriál, přečtěte si oblíbenou knihu. Postarejte se také o svoji vizáž a ze skříní vyřaďte staré věci. V neděli budete výjimečně starostliví. Ukáže se, že hodně lidí z vašeho okolí potřebuje pomoc a péči. V klidu vyslechnete různé důvěrnosti i sklepy. Někdo vám svěří své tajemství.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Venuše s Neptunem vzbudí žízeň po tajemnu

Páteční trigon Luny s Merkurem a sextil s Jupiterem uvolní napětí a zlepší náladu i těm, kteří musí zůstat v práci. Sobotní kvadratura Luny s ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 6. do 16. 7.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Pravděpodobně se v mysli vracíte k dávným vzpomínkám. Jistě máte co rekapitulovat, ale teď se dívejte spíše dopředu ...
Kartářka píše...

Energetické upírství aneb chraňte svoji sílu

Celým životem nás provází výměna energií. Ideálně by měla být v rovnováze. Co vydáváme, to bychom měli přijímat a stejně to platí obráceně. Pokud dáváme, tak i ...
Kartářka píše...

 

Co nese červen? 

V období úplňku ve znamení Střelce 13. až 15. června nedokážou klidně sedět na jednom místě zejména Blíženci a Střelci. Budou mít potřebu stále něco dělat a vymýšlet. Astronomické léto nastartuje Slunce, které vejde do znamení Raka 21. června. Před námi bude období výletů, odpočinku a setkávání se s rodinou.

Posílí se také vztahy s dětmi. Pouze je potřeba jistá opatrnost během kvadratury Slunce s Jupiterem v Beranu, která může přinést určité tendence k hrubému chování. Raci si budou více důvěřovat, zato společenské Váhy uvítají spíše klid a soukromí.

Důležité rozhodování usnadní trigon Merkuru s Plutem 9. až 12. června. Ten rýsuje Pannám a Kozorohům možnost navázání slibné spolupráce. Zajímavé nápady přinese 13. června Merkur v Blížencích a nastartuje chuť k realizaci. Pomůže také při těžkých zkouškách, nebo důležitých pracovních pohovorech. 19. až 21. června Jupiter v sextilu s Merkurem nese možnost rozličných povyražení, poznávání nových míst a učení se, zejména cizích jazyků. Venuše v Býku 9. až 14. června může přinést naději na smysluplné vyřešení životních potíží a dopřeje užít si krásy života.

 

Konjunkce Venuše s Uranem 9. až 14. června dá šanci dostat se z životních problémů. Proměnou projdou zejména zrozenci v Býku. Vodnáři a Lvi budou moci zrealizovat své finanční, či umělecké ambice. Citům pomohou nabrat větší sílu trigony planety lásky Venuše s Plutem 19. až 23. června. Explozi vášně a očarování poznají Štíři a Ryby.

Některé svazky mohou očekávat i oficiální stvrzení. Tento krok výrazně podpoří sextil Venuše s Jupiterem 27. až 30. června.

 

Mars v Beranu mobilizuje odvahu a sílu. Jeho zálibu v různých riskantních dobrodružstvích může podrobit náročné zkoušce přísný a moudrý učitel Saturn v sextilu v období od 24. do 30. června. Přiměje nás k náročné i nevděčné práci, ale výsledek nakonec může příjemně překvapit. Saturn umí ocenit poctivou námahu a tady to bude odměněno trvalým úspěchem. Možná v těchto dnech padnou důležitá rozhodnutí, získáte potvrzení různých úředních dokumentů, nebo se vám konečně povede ukončit nějakou záležitost, která čekala dlouhou dobu na své finále. Berani budou možná muset splnit své závazky, na které stihli zapomenout.

 

Jupiter v Beranu bude celý měsíc přinášet optimismus a dodá motivaci i chuť k životu a podpoří i ty nejambicióznější cíle. Šťastné souhry okolností mohou plány posunout z říše fantazie do sféry reality. Vyplatí se využít náklonnost osudu a zformovat ji pro lepší budoucnost jak pro sebe, tak i pro své nejbližší.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Venuše s Neptunem vzbudí žízeň po tajemnu

Páteční trigon Luny s Merkurem a sextil s Jupiterem uvolní napětí a zlepší náladu i těm, kteří musí zůstat v práci. Sobotní kvadratura Luny s ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 6. do 16. 7.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Pravděpodobně se v mysli vracíte k dávným vzpomínkám. Jistě máte co rekapitulovat, ale teď se dívejte spíše dopředu ...
Kartářka píše...

Energetické upírství aneb chraňte svoji sílu

Celým životem nás provází výměna energií. Ideálně by měla být v rovnováze. Co vydáváme, to bychom měli přijímat a stejně to platí obráceně. Pokud dáváme, tak i ...
Kartářka píše...

Proč nosit sukně?

Nejen proto, že nám sluší… Dlouhá sukně je odpradávna silným atributem ženskosti. Oprávněně. Přináší a kumuluje energii Země, která je podstatou ženské síly. Muži naopak dává sílu „horní svět“, Vesmír. Proto se tak krásně můžeme doplňovat a prolínat…

Když jsme malé a hrajeme si na princezny, co míváme na sobě? Dlouhé šaty, sukni, prostě něco, co jsme tajně ukořistily mamince ze skříně, a co podvědomě tušíme, že je skutečným princeznám třeba. Dlouhé, krásné šaty až na zem. Vlastně v té době ještě nevíme, že právě takový šat ženám svědčí, hojí, léčí, uzdravuje. Díky němu se můžeme spojit se Zemí, která nás vyživuje. Dlouhé šaty a sukně nám svým kónickým tvarem s rozšířením směrem dolů a ideálně širokým lemem pomáhají zemskou energii nabírat přirozeným způsobem. Snadno a lehce. Pro zdraví i krásu.

 

Jak sukni či dlouhé šaty svlékat? Velmi nás láká prostě z nich vystoupit a nechat je klesnout dolů. Není to ale správné a ideální. Proč? Zhatíme tím snahu energii si udržet, protože tímto gestem ji vrátíme zpět Zemi. Jak lépe? Oblékat i svlékat dlouhé šaty či sukni přes hlavu. Načerpaná energie se tímto krásně rozprostře, zabalíme se do ní jako miminko. Spokojené, šťastné, a hlavně krásně vyživené… Takto jsme schopné si tuto energii nejen udržet a transformovat ji, ale i předávat celé rodině. Soužití pak funguje bez hádek a zbytečných překážek. Jsme Ženy a přitahujeme Muže. Co nás podpoří, když je třeba, co nás podrží, když je třeba, ocení, pomůže… a je vnitřně dospělým. Bláznivým i moudrým.

 

Nosíte často kalhoty? Nebo dokonce stále…? Ochuzujete se o zdroj své síly, elánu, ženskosti. Kalhoty uzamykají přirozený proud energie, který by k vám v dlouhé sukni zlehka a nepřetržitě proudil z matičky Země… Takto ale nic neprojde. Vyzařování ženy nosící kalhoty se navíc stává silně mužské a zdatně konkuruje partnerovi. Říkají vám něco časté hádky, šarvátky, neviditelný boj o „moc“ a vedoucí pozici ve vztahu? Neharmonické vztahy jsou tak časté! ALE…

 

… když uděláte změnu a obléknete se do dlouhých šatů, hned nastoupí jiný pocit, že? Energie začíná volně proudit, začínáte čerpat to, co je nám ženám přirozené, sílu Země. Konečně! Už zde není překážka, stagnace, blok, který brání cítit se jako žena dobře, ve své kůži. Vyzkoušejte si to. Třeba o víkendu, nebo prostě až budete sama doma. Stačí dlouhá sukně ze second-handu, pro začátek. Vnímejte, jak se cítíte. Pomalu se projděte, choďte bosky po koberci, třeba i začněte tančit. Nikdo vás nevidí, tak s chutí do toho. Cítíte příval energie? Ano…!!!

 

Zdál se vám sen o tom, že nosíte dlouhou sukni? Možná jste si v reálném životě začala připadat málo oceňovaná, málo „ženská“, a vyvstal strach o váš současný partnerský vztah. Podvědomě cítíte, že potřebujete posílit zemskou energií, nasosat se dosyta, aby vzrostlo vaše ženské sebevědomí a našla jste znovu svůj střed, oporu sama v sobě, svou ztracenou sílu. Sen je upozorněním na to, čeho se bojíte a často se tím v mysli zaobíráte.

 

Poslechněte tuto pobídku, oblečte si dlouhý šat (žádné mini ani kalhoty!) a vyrazte do přírody. Naslouchejte. Sama sobě i přírodě. Zujte boty, brouzdejte lesní mýtinou, dotýkejte se vědomě země a děkujte jí za dary, které vám celý život dává…, za to, že vás ochotně a přátelsky živí a pečuje o vás. Každým krokem budete vnitřně silnější, jistější, pohyby vláčnější a více ženské. Rozpusťte vlasy do větru a ten vám pošeptá vzácnou kouzelnou formulku jen a jen pro vás… Nechte si jí pro sebe, ani muk svým přátelům a hlavně partnerovi! Domů přijdete jako vyměněná, sebejistější ve svém konání a beze strachu, co přinesou dny příští. Vidíte ty jiskřičky v očích svého muže? Noste sukni a získejte zpět svou ženskou sílu. Den za dnem. Budou se dít zázraky…

Pro Kartářky světla Hm

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Venuše s Neptunem vzbudí žízeň po tajemnu

Páteční trigon Luny s Merkurem a sextil s Jupiterem uvolní napětí a zlepší náladu i těm, kteří musí zůstat v práci. Sobotní kvadratura Luny s ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 6. do 16. 7.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Pravděpodobně se v mysli vracíte k dávným vzpomínkám. Jistě máte co rekapitulovat, ale teď se dívejte spíše dopředu ...
Kartářka píše...

Energetické upírství aneb chraňte svoji sílu

Celým životem nás provází výměna energií. Ideálně by měla být v rovnováze. Co vydáváme, to bychom měli přijímat a stejně to platí obráceně. Pokud dáváme, tak i ...
Kartářka píše...

 

 

 

Karta týdne 6.6. – 12.6. je Mág. Jde si možnými i nemožnými způsoby za štěstím

Lvi, nyní započaté věci vám ve svém výsledku ponesou potěšení. Střelci, stojíte na počátku dlouhého a důležitého předsevzetí. Ryby, pokud si procházíte těžkými zkouškami, pak tato karta ukazuje vítězství a přechod do pozitivního období.

Katra Mága přeje chytrým a moudrým lidem. Vězte tedy, že pro vás nyní nastává období, kdy je potřeba začít využívat svá nadání, realizovat touhy a zejména se nebát mluvit. Komunikovat. Karta Mága bývá spojována s archetypem Merkura, okřídleného posla bohů a jejich vnuknutí. Je symbolem lidské aktivní tvořivosti. Lidé jsou dle svého božského pravzoru velmi tvůrčí. Mějte na paměti, že nemít žádná přání a touhy k realizaci je předzvěstí úpadku a žene to lidi do neštěstí tak, jako kdyby páchali samotné zlo. Silná vůle, jistota v sobě samém, podepřené rozumem a vírou ve spravedlnost vedou člověka k těm nejvyšším metám chráníc jej před veškerým nebezpečím. Štěstí vám může přinést muž po čtyřicítce, všeuměl.

Ve vztazích karta Mág naznačuje, že se budete stále poznávat i hodnotit. Pochopením druhého získáváte převahu.

Ve finanční sféře naznačuje, že nejvíce získá ten, kdo zná informace včas. Jedna věc je to, co se děje na povrchu a druhá věc je to, co je pod tím napsáno neviditelným písmem. Buď si budoucnost budete tvořit sami, nebo vám ji budou tvořit druzí. Vaše schopnost nedat se napálit vychytralými lidmi projde zkouškou.

Ve zdravotní sféře je dobré nepropadat panice.

Beran

Začíná vám nová životní etapa. Práce bude více v rovině intelektuální než pracovní. Porovnáte si své ideály a ideje a srovnáte je s tím, jak to máte ve své situaci vy. Příliv vitální energie a uzdravení. Mág vám nese něco, co by se dalo nazvat slovy nová etapa.

Býk

Vaše materiální situace se spraví díky vaší vlastní práci. Pomoc vám může přijít i z vnějšku (Bohatý ctitel, nebo dítě). Čekají vás také různé spekulace.

Blíženci

Nový a nečekaný zážitek v soukromém životě je na cestě. Karty vám mohou ukázat další směr. Pokud jste žena, je možné, že se změnou místa potkáte mladého muže. Postupujte diplomaticky. Přinese vám to oporu, sympatie a pomoc.

Rak

Organizaci rodinného života budete zvládat. Můžete se krátkodobě, či dlouhodobě stěhovat, nebo tuto možnost řešit. Váš majetek se může rozrůst. V okolí máte muže, který se těší uznání. Budete mít nadhled.

Lev

Něco můžete započít, a to vám ve svém výsledku ponese potěšení. Může se jednat například o novou lásku, nebo třeba pověsíte nový obraz anebo začnete dělat něco nového, a to ponese plody. Pokud řešíte děti, ty budou chytré, a tak si najdou svou originální cestu a své místo v životě. Jde vám dobrá volba.

Panna

Příznivé změny v práci či možnost nové dohody, nebo kontraktu. Vaše plány budou realizovány. Pro nemocné možnost zlepšení stavu a celkově ozdravení.

Váhy

Pro Váhy nese karta Mága spíše spolupráci i v různých důležitých oblastech než lásku. Může se opírat o bohatství a úspěch, které ty dva nějak pojí. Někdy tato karta věští i novou lásku. Každopádně je o porozumění.

Štír

Čeká vás nečekané dědictví. V jaké oblasti to bude a zda jde o hmotné, či duchovní věci se dozvíte. Každopádně můžete odhalit sílu své sexuality.  Jde vám období transformace. Tato karta nese znovuobjevenou svobodu.

Střelec

Budete stát na počátku dlouhého a důležitého předsevzetí. Vytrvalost v touze si je splnit stojí za úspěchem. Tato karta věští přínosné změny půdy pod nohama a možnost výhodných transakcí se zahraničím. Může také předpovídat návrat někoho nepřítomného.  Jste na něčem, čemu se říká přestup.

 

Kozoroh

Mág vám pomůže triumfovat nad věcmi, které vám bránily plnit si sny. Karta Mága vám věští více či méně vzdálený úspěch, start nové kariéry, nové místo, změnu profese, nebo alespoň různé naděje a mocné ochránce. Muž, či milenec může nést sexuální, či materiální uspokojení. Pokud máte nemocnou maminku, její stav se zlepší. Pozor, úspěchy vám jdou pouze za předpokladu, že zůstanete svým chováním diplomaté. Pak vám jde vzlet.

Vodnář

Mág vám přináší štěstí. Umělecké nebo politické. Změnu nepřátel na přátele. Mág usnadňuje navazování známostí. Můžete mít pocit syna nesoucího záštitu svému otci. Díky vašim přátelům získáte výhody. Čeká vás jednání.

Ryby

Pokud si procházíte těžkými zkouškami, pak tato karta ukazuje vítězství a přechod do pozitivního období. Vaše materiální satisfakce může být větší než ta citová. Přichází vám zlepšení.

Pro Kartářky světla Helen Stanku
Foto: Shutterstock
PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Venuše s Neptunem vzbudí žízeň po tajemnu

Páteční trigon Luny s Merkurem a sextil s Jupiterem uvolní napětí a zlepší náladu i těm, kteří musí zůstat v práci. Sobotní kvadratura Luny s ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 6. do 16. 7.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Pravděpodobně se v mysli vracíte k dávným vzpomínkám. Jistě máte co rekapitulovat, ale teď se dívejte spíše dopředu ...
Kartářka píše...

Energetické upírství aneb chraňte svoji sílu

Celým životem nás provází výměna energií. Ideálně by měla být v rovnováze. Co vydáváme, to bychom měli přijímat a stejně to platí obráceně. Pokud dáváme, tak i ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 6.6.-12.6. Venuše s Uranem pomohou z potíží

Slunce v Blížencích vás nadopuje velkou injekcí planetární energie a nápady do zásoby. Je jen na vás, jak s tím naložíte. Podělte se o úkoly se svým okolím, vyšetříte si tak čas pro sebe.

V pondělí 6.6. pomůže Luna ve znamení Panny rychle naskočit do pracovního rytmu každodenních povinností.

 

V úterý 7.6. budete moci sledovat nad jižním obzorem první čtvť Luny v Panně. Kvadratura Luny se Sluncem přinese poněkud chmurnější náladu. Hodně lidí bude hledat pomoc u druhých. První čtvrť postaví do pohotovosti všechny, kteří si sami nevědí rady se svými starostmi. Buďte ohleduplní, ale nenechte se vtáhnout do dramat druhých lidí. Trigony Luny s Venuší a Uranem pomohou zařídit hodně věcí, pokud do toho vložíte lehkost a nadhled.

 

Ve středu 8.6. se o ranní houpačku nálad postará opozice Luny s Neptunem. Snažte se odolat negativnímu vlivu lidí, kteří rozsévají zlé zprávy. S tím vám pomohou trigony Luny s Merkurem a Plutem a odpolední Luna vcházející do znamení Vah.

 

Ve čtvrtek 9.6. vás může cokoliv lehce vyvést z vaší vnitřní rovnováhy. Opozice Luny s Jupiterem a Marsem může způsobit, že tlak lidí z vašeho okolí může vyostřit napětí a neklid. Snažte se uchovat si klid a nadhled.

 

V pátek 10.6. vás trigon Merkuru s Plutem obklopí příjemnými lidmi, nebo vám pomůže nalézt spřízněné duše. Přátelská setkání i milostné schůzky se podaří. Vyplatí se odesílat psaní a e-maily, protože je tu velká šance, že se rychle dostanu ke svým adresátům.

 

Více ideální den, než sobotu 11.6. si lze těžko představit. Žádné důležitější astrologické úklady a k tomu sobotní odpočinek jsou ideálním receptem na klidné lenošení a milé chvíle s blízkými.

 

V neděli 12.6. konjunkce Venuše s Uranem v Býku nasměruje pozornost k partnerským záležitostem. Pomůže vybřednout z životních i vztahových potíží. Vyplatí se udělat si pořádek v citových záležitostech, objasnit nedorozumění a zbavit se falešných známých, nebo neodpovídat na rýpání někoho, kdo vám už delší dobu hraje na nervy. Býci mohou zaznamenat přerod, Vodnáři a Lvi zas realizovat své ambice ve finanční, či umělecké sféře.

 

Hvězdy jsou ve znamení Blíženců. Tito lidé mají vynikající komunikační schopnosti. Mají rádi takovou práci, ve které jsou změny na denním pořádku. Chtějí se potkávat s novými lidmi, plnit zajímavé úkoly. Rutinní a pravidelně se opakující práce by je brzy otrávila.

Blíženci, máte-li tento týden další kariérní plány, ještě na nich trochu zapracujte. Především však ještě vyčkejte na ten správný okamžik. Pokud něco nyní uspěcháte, můžete se jen dostat do potíží.

 

Raci, velmi těžko se vám bude přijímat pozvání na schůzku. Ne proto, že byste na ni nechtěli jít, ale proto, že si nedůvěřujete a bojíte se neúspěchu. To vše jsou ale pouze jen vaše domněnky a předsudky.

 

Lvi, energie, kterou nyní oplýváte, vás bude nutit k hledání dalšího vzdělávání a poznávání. Měli byste ji využít k objevení nevšedních témat.

Panny, měli byste si rozhodně promyslet možnost, že se chopíte nové příležitosti, jak se v práci dostat dál nebo si splnit sen. Rozhodujte se na základě zkušeností a možností.

 

Váhy, od osoby, kterou jste si nedávno pustili k tělu, dostanete lekci a ta se vám líbit nebude. Další kontakt si rozmyslíte.

 

Štíři, tendence pomstít se někomu za nedávné křivdy s vámi cloumají již delší dobu. Pokud ale nechcete spadnout na jeho úroveň, tak si tyto kroky rozmyslete.

 

Střelci, snažte se o uklidnění situace doma či na pracovišti. Především slevte ze svých požadavků a také mírněte svou rétoriku.

 

Kozorozi, jestliže si někdo o vás myslí, že v práci zpomalíte své tempo, tak se šeredně plete. S vašimi nápady se nebudete bát složitých výzev. Ostatní vám jen stěží dýchají na záda a mnozí vám i závidí.

 

Vodnáři, jestliže vás současný vztah omezuje, bude nutné se podívat na to, zda je to opravdu to pravé, co v životě chcete.

 

Ryby, měli byste zkrotit svou nedůvěru v nové kolegy. Především pak v ty, kteří vás chtějí více poznat. Dejte jim šanci a nezavrhujte vše hned v zárodku.

 

Berani, stále jako kdybyste se styděli za své city. Není to na místě, především jste-li středem zájmu atraktivní osoby.

 

Býci, moc dobře chápete strany v rodinném konfliktu. Budete však potřebovat hodně sil na jeho urovnání a nastavení míru.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Venuše s Neptunem vzbudí žízeň po tajemnu

Páteční trigon Luny s Merkurem a sextil s Jupiterem uvolní napětí a zlepší náladu i těm, kteří musí zůstat v práci. Sobotní kvadratura Luny s ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 6. do 16. 7.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Pravděpodobně se v mysli vracíte k dávným vzpomínkám. Jistě máte co rekapitulovat, ale teď se dívejte spíše dopředu ...
Kartářka píše...

Energetické upírství aneb chraňte svoji sílu

Celým životem nás provází výměna energií. Ideálně by měla být v rovnováze. Co vydáváme, to bychom měli přijímat a stejně to platí obráceně. Pokud dáváme, tak i ...
Kartářka píše...

 

 

Víkendový horoskop: Merkur vnadí, Saturn radí!

Saturn vejde v sobotu 4.6. do retrográdní fáze. Nepodceňujte nepřátelé a starejte se své přátele. Věnujte jim více pozornosti. Snažte se včas zachytit nejenom

důležité zprávy, ale i pomluvy. Vyhnete se tak ledové sprše překvapení a budete vědět, jak se k tomu postavit a případně se situaci vyhnout.

 

Být v obraze by vám mohl umožnit Merkur, který od pátku 3.6. vystupuje z retrográdní fáze. Buďte otevření, sbírejte informace a nezaspěte důležité setkání, protože by mohly mít vliv na vaši pracovní, či finanční budoucnost.

 

Beran

Tím, že Merkur už vyšel z retrogradu, bude páteční den přát dobrému a rychlému rozhodovaní i pracovním úspěchům. V sobotu můžete někoho požádat, aby vám splnil přání. Pokud jste sami, je vhodný najít skvělého partnera. V neděli vás inspiruje dobrý nápad někoho mladého z vašeho okolí. Doma se snažte vyhýbat hádkám.

 

Býk

Páteční Luna v sextilu vám spraví náladu. V sobotu budete mít chuť poznávat umění, nebo se věnovat lásce. Nedělní Luna v kvadratuře vám pomůže si odpočinout a navede vás více k rodinným a domácím činnostem.

 

Blíženci

Merkur v trigonu vám přinese aktivní prožití konce týdne. V pátek objasníte nějaké nedorozumění a v sobotu vás čekají milé události. Možná půjdete tančit a možná to budou vydařené nákupy. Neděle bude jako stvořená na příjemný výlet.

 

Rak

V pátek si nedělejte starosti. Merkur a Luna vám pomohou nastolit pořádek a večer se budete moci věnovat své lásce. V sobotu se bavte a odpočívejte. Single Raci mají šanci potkat zajímavou známost, proto se nestyďte a trošku si zaflirtujte. Neděle přinese dobrou zábavu a skvělé nápady na příští týden. Napište si je dřív, než na ně zapomenete.

 

Lev

V pátek vám Merkur slibuje úspěchy. Podaří se vám lehce nastavit společné plány, protože si budete se všemi rozumět. Sobotní Luna v konjunkci slibuje povedený víkend a hodně optimismu. Budete mít možnost se něco zajímavého naučit a udělat tak dojem na své blízké. V neděli zatoužíte po odpočinku na pěkném místě.

 

Panna

Merkur vám nese úspěchy v práci a příjemná setkání. Pátek k vám budou lidé vstřícní a diskuse s nimi budou inspirující. Tématem sobotního dne budou peníze. Nenechte se přesvědčit na společné nákupy s někým, kdo by vás chtěl využít. V neděli se snažte vyhnout se diskusím s lidmi, které nemáte rádi. Vlastní záležitosti by pro vás měli být prioritou. Vyplatí se vám udělat něco užitečného pro dům, či krásu.

 

Váhy

Páteční Luna v kvadratuře radí nedělat si příliš starosti s věcmi, na které nemáte žádný vliv. Lepší bude si odpočinout. V sobotu se pokuste naslouchat, co vám chtějí říci druzí. Díky Luně v sextilu můžete přijít na řešení problému. A protože tato konstelace vydrží i do neděle a Luna v sextilu miluje objevování nových věcí a míst, vaše myšlenky poběží právě tímto směrem. Něco také pochopíte.

 

Štír

Páteční den bude přát zajímavým postřehům. Sledujte své spolupracovníky, protože tento den vám pomůže rozpoznat skryté nepřátele od opravdových přátel. Po práci si najděte čas na odpočinek. V sobotu se nedejte vtáhnout do cizích potíží. Raději se bez výčitek věnujte sami sobě a svým případným problémům. Pokud v neděli pocítíte únavu, běžte se projít na čerstvý vzduch. Budete mít také úspěch v lásce.

 

Střelec

V pátek se může stát, že se z principu neshodnete s nějakým autoritativním člověkem, nebo veřejně zkritizujete hloupé regule. Budete moci počítat s podporou a pomocí mladší lidí. V sobotu se vám do ničeho příliš nebude chtít a lidé v obchodech vás mohou iritovat. Luna v trigonu radí odpočívat. Věci se poskládají sami lépe, než byste si mysleli. V neděli se zabývejte svými potřebami a vyhýbejte se jakýmkoliv rizikům. Zejména buďte opatrní na cestách.

 

Kozoroh

Páteční Merkur zve k nákupům a uklízení. Snažte se však šetřit síly a nenaplánujte si toho příliš mnoho najednou. Budete citliví. V sobotu si dopřejte odpočinek a energetický doping. Snažte se vyhnout námaze i během sportování. V neděli se hodně dozvíte o některých lidech, ale snažte se je nehodnotit. Ať se vaši známí sami přesvědčí, jestli dělají dobře.

 

Vodnář

V pátek vás čeká aktivní den, protože Merkur jde dopředu. Stůjte si na svém a získáte více peněz, nebo vlivu. V sobotu Luna v opozici radí vyhýbat se rizikům. Ráno si vyřiďte rodinné záležitosti a odpoledne si najděte čas pro sebe. Budete mít štěstí v lásce. Neděle vám přeje úspěch, a proto místo úklidu vyrazte se někam bavit s přáteli. Můžete počítat s příjemnými zprávami, které se budou týkat známých z jiného města.

 

Ryby

V pátek máte šanci získat uznání v očích velmi náročné osoby. V sobotu jsou možná různá zpoždění. Někdo nepřijde na schůzku, nebo na něco zapomene. Nestresujte se tím. Připravte si vlastní program. V neděli od vás může někdo chtít příliš mnoho. Poslouchejte intuici, vyhnete se tak potížím a ještě k tomu můžete strávit den v milé společnosti.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Venuše s Neptunem vzbudí žízeň po tajemnu

Páteční trigon Luny s Merkurem a sextil s Jupiterem uvolní napětí a zlepší náladu i těm, kteří musí zůstat v práci. Sobotní kvadratura Luny s ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 6. do 16. 7.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Pravděpodobně se v mysli vracíte k dávným vzpomínkám. Jistě máte co rekapitulovat, ale teď se dívejte spíše dopředu ...
Kartářka píše...

Energetické upírství aneb chraňte svoji sílu

Celým životem nás provází výměna energií. Ideálně by měla být v rovnováze. Co vydáváme, to bychom měli přijímat a stejně to platí obráceně. Pokud dáváme, tak i ...
Kartářka píše...

 

 

Dovolené snů podle živlů zvěrokruhu aneb kam to koho táhne

Čtyři základní živly – oheň, země, vzduch a voda jsou esencí, která určuje podstatu a temperament jednotlivých znamení. Také nás ovlivňují v našich cestách.

 

Vzdušná znamení mají v povaze stále objevovat a měnit místa. Vodnář se bude dobře cítit na exotické Havaji, kde čas líně plyne a nic není nemožné

Blížencům sedne romantická krajina Toskánska s voňavými poli levandule.

Když se nerozhodné Váhy odhodlají zakusit opravdu velké dobrodružství, budou v sedmém nebi. Tajemný a nedostupný Tibet je opravdu okouzlí.

 

Znamením, kterým vládne živel země, potřebují jasný cíl s poznáním.

Býkům bude vyhovovat Norsko, především oblasti, které jsou stranou turistům.

Lidé narození ve znamení Panny milují slunce a památky, oboje najdou na Floridě.

Kozorohům se dostane neobvyklé podívané plné duchovních zážitků v Izraeli.

 

Vodní znamení vyžadují něco nevšedního a často i nedosažitelného. Někdy se však sny mohou proměnit ve skutečnost.

Rakům učaruje Island, země geotermálních pramenů, vodopádů a gejzírů. Nepohrdnou však ani Benátkami.

Štíry fascinuje exotika, bohatý svět rostlin a zvířat. Na druhou stranu se neštítí syrového života špinavých ulic. Proto bude Štírům vyhovovat Indie, kde najdou kontrasty přepychu a bídy. Navíc zde ocení místní kuchyni.

Ryby vyhledávají spíše přímořské oblasti, ale Londýn je pro ně magickým místem. Uslyšet Big Ben, svézt se dvoupatrovým autobusem, navštívit Britské muzeum, Soho…a jsou ve svém živlu.

 

Ohnivá znamení potřebují impulz k zažehnutí vášně, energie a odvahy.

Beranům vyhovuje být neustále v pohybu. Jsou fascinováni ruchem velkoměsta a vysokými pompézními stavbami. To jim ideálně splní návštěva USA, nebo evropských měst Paříže a Říma.

Lvi touží po opravdu velkých zážitcích a neobvyklých podívaných. Těm se jim dostane na Kavkaze, přesněji v Gruzii. Úchvatnou přírodu a místní kuchyni si Lvi určitě zamilují.

Střelci touží objevovat originální oblasti. Nadšeni budou ze států jižní Ameriky, především Argentiny.

Nejvíce však všechna znamení ocení krásy našeho domova. Český, či Moravský kras, Okolí Berounky, či Sázavy, Beskydy, Jeseníky, Šumavu… Protože všude dobře, doma nejlíp. Kam to táhne vás?

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Venuše s Neptunem vzbudí žízeň po tajemnu

Páteční trigon Luny s Merkurem a sextil s Jupiterem uvolní napětí a zlepší náladu i těm, kteří musí zůstat v práci. Sobotní kvadratura Luny s ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 6. do 16. 7.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Pravděpodobně se v mysli vracíte k dávným vzpomínkám. Jistě máte co rekapitulovat, ale teď se dívejte spíše dopředu ...
Kartářka píše...

Energetické upírství aneb chraňte svoji sílu

Celým životem nás provází výměna energií. Ideálně by měla být v rovnováze. Co vydáváme, to bychom měli přijímat a stejně to platí obráceně. Pokud dáváme, tak i ...
Kartářka píše...