Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže v porozumění s vaším okolím. Nebojte se komunikovat s druhými lidmi a probírat všechno to, co potřebujete a vyjadřovat svoje myšlenky. Můžete také řešit změny prázdninových plánů.

V úterý 21. května buďte opatrní na všechno, co řeknete. Luna vcházející do znamení Štíra v kvadratuře s Plutem a v opozici s Merkurem může způsobit, že si vaše slova okolí vyloží jinak a budou z toho jen mrzutosti.

Ve středu 22. května v si věřte. Trigon Pluta se Sluncem a Luny se Saturnem dokáže hodně věcí urovnat a správně nastavit.

Ve čtvrtek 23. května nastane úplněk ve znamení Střelce, posílený planetami ve znamení Býka, Blíženců, Uranu, Jupitera, Venuše a Slunce. Úplněk vzbudí velké napětí a neklid. Zároveň může otevřít srdce lidem, kteří touží po lásce, či něčí blízkosti. Úplněk ve vás nastaví  větší otevřenost vůči okolí. Více budete probírat své názory s druhými lidmi. Luna v trigonu s Neptunem, konjunkce Venuše s Jupiterem a sextil Venuše s Neptunem rozehřejí i ty nejvíce chladné lidi. Večer vejde Venuše do znamení Blíženců a inspiruje vás k potřebě vyjádřit své city, či říct něco moudrého.

V pátek 24. května můžete pocítit únavu, kterou podpoří kvadratura Luny se Saturnem. Trigon Luny s Marsem si budou říkat o příjemnou koupel, či masáž.

V sobotu 25. května může vytvořit Venuše v trigonu s Plutem a Lunou v kvadratuře s Neptunem potřebu vymanit se z okovů a být více spontánní. Luna vejde do znamení Kozoroha a rozsvítí kontrolku u lidí, kteří se bojí něco nemít pod kontrolou.

V neděli 26. května vejde Jupiter do znamení Blíženců a přinutí vás přemýšlet jinak než obvykle. Bylo by dobré nedělat tento den nějaké unáhlené kroky a větší rozhodnutí. Vaše vize mohou být fantastické, až šílené. Jupiter bude v Blížencích dalších 12 měsíců.

Hvězdy vstoupí 22. května do znamení Blíženců. Toto vzdušné znamení je vnímavé a přizpůsobivé povahy. Blíženci si libují ve filosofii a baví je zkoumat názory jiných lidí. Mohou se pochlubit širokým okruhem zájmů a žijí činorodým a aktivním životem. Jejich myšlenky a pocity se pohybují závratnou rychlostí a mají vynikající komunikační schopnosti.

Blíženci, věnujte se jen činnostem, které mají prospěch pro vás a vaše nejbližší. Vše ostatní nechte být tento týden bez povšimnutí.

Raci, pokud si udržíte odstup od negativních, až toxických lidí, uděláte dobře. Není nutné, abyste si přidělávali starosti s někým, kdo vás obtěžuje nebo nudí.

Lvi, raději, než abyste se opět zabývali tím, kdo vám dělá problémy, věnujte čas sami sobě a svým oblíbeným zájmům. Budete více v pohodě a okolí to ocení.

Panny, tento týden nevkládáte energii do hledání nových cest. Raději se držte vyzkoušených postupů, které jsou sázkou na jistotu.

Váhy, s velkou pravděpodobností si tento týden uděláte pořádek ve vztahu s někým, kdo k vám není opravdu upřímný a férový. Velice se vám uleví.

Štíři, tento týden máte velmi specifický smysl pro humor, kterým ostatním pomůžete zvládnout komplikovanější situace. Budou vám vděční.

Střelci, opět se ukáže, že díky schopnosti strategického plánování dokážete zvládnout i to, co je pro ostatní překážka.

Kozorozi, v práci se dostáváte do stresu, a to především kvůli sobě. Vaše kroky jsou pomalé a zbytečně nad nimi přemýšlíte. Měli byste se zamyslet nad tím, zda se s někým neporadit nebo někoho nepožádat o radu.

Vodnáři, příjemné popovídání s někým blízkým vás dostane do skvělé nálady. Bude to vítané rozptýlení od všech všedních starostí.

Ryby, nemusíte váhat ani minutu nad tím, zda se máte zúčastnit nějakého nového kurzu nebo školení. Je jasné, že vám to jen prospěje. Velkou radost vám udělají chvíle s někým, ke komu máte blízko.

Berani, můžete se cítit absolutně bez nápadu a energie, takže o sobě začnete v pracovní oblasti pochybovat. Tento stav je pouze přechodný a vám se za pár dní opět vrátí vaše myšlení a nápady.

Býci, v náročných vztahových záležitostech by vám mohl pomoci někdo z vašich přátel, kterému se můžete vždycky a bez obav svěřit. Určitě to udělejte, minimálně se vám uleví.

Pro Kartářky světla  Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní a věčně zasněné Ryby? Jaká znamení se k nim hodí nejvíc? A s kým si naopak nemusí úplně rozumět?

Ryby jsou vodní znamení, kterému vládne Neptun, což je v astrologii planeta tajemství a intuice. Láska je pro Ryby nesmírně důležitá. Jejich největším přáním je najít osobu, se kterou budou moci založit rodinu a strávit společně celý další život. V lásce bývají velmi ostýchavé a často se stává, že dlouho někoho tajně milují, aniž mu svou lásku dají jakkoli najevo. Jejich milostné zážitky se odehrávají především v jejich bohaté fantazii. První krok tedy musí téměř vždy udělat druhá strana. Pro Ryby je také velmi důležitá nesobecká láska. V zamilovanosti nabízejí srdce na dlani a bohužel na to často doplácejí.

Muž narozený ve znamení Ryb upřednostňuje zralé a zkušené ženy. Bývá to intelektuál plný síly a dynamiky. Často se neožení z vlastního popudu, ale bývá doslova „oženěn.“ Když ale v manželství nalezne dostatečnou oporu, stane se z něj vynikající životní partner, který nade vše miluje svůj domov a rodinu.

Žena narozená ve znamení Ryb je ideální milenka. Bývá okouzlující a velmi dobře ovládá svádění. Ze všech znamení zvěrokruhu bývají nejobětavější a její kouzlo spočívá v touze milovat a pomáhat. Její smyslnost se probouzí v delším vztahu a kupodivu i během manželství. Rozhodně se v dlouhodobém svazku s jedním partnerem nenudí.

S kým mohou být Ryby šťastné?

S Býkem: Býkova pohodlnost, výřečnost a starost o materiální zajištění rodiny Rybám vyhovuje. Praktický a pečující Býk dokáže trochu nepraktickou Rybu dobře zajistit, a ta mu dává nekonečnou lásku a odvahu plnit si sny. Pokud Ryby udrží na uzdě žárlivost nebo touhu kontrolovat finanční situaci Býka, mohou mít spolu velmi spokojený vztah.

S Rakem: Rak i Ryby mají základní charakterové předpoklady pro dlouhodobý vztah a navzájem se výborně doplňují. Oba jsou intuitivní, senzitivní, štědří, pro oba je domov bezpečným přístavem. To vše jsou vynikající předpoklady pro lásku a dlouhotrvající manželství.

Se Štírem: Toto vodní znamení je pro Ryby velkým přínosem. Vlastnosti Ryb, jako jsou citlivost, snivost, starostlivost a sebeobětování, jsou přesně to, co Štír od svého partnera očekává. Mohou si rozumět i beze slov, a pokud je nerozdělí nevěra nebo žárlivost, vydrží jejich vztah dlouhá léta.

S Kozorohem: Kozoroh a Ryby se navzájem výborně doplňují. Citlivé Ryby velmi rychle odhadnou situaci, a když přijde krize, zahrnou Kozoroha bezvýhradnou oddaností. A toho si Kozoroh nesmírně cení.

S Rybami: Tato dvě stejná znamení spolu mohou žít dlouho a spokojeně. Má to ale jednu podmínku: Nesmějí se oddávat jen snění. Jejich milostné spojení bývá často založeno na romantické lásce a je důležité, aby se jako partneři dokázali vyrovnat s tvrdou realitou života.

S kým to Rybám bude trochu skřípat?

S Beranem: Prudký, aktivní a podnikavý Beran je na citlivé Ryby až moc divoký. Sice ho obdivují, touží po něm, ale pak se ho zaleknou. A Beranovi víc vyhovují partneři podobného založení. Pokud jsou spolu ve vztahu, často se stává, že obětavé Ryby bývají „pod pantoflem.“

S Blížencem: Krátkodobý vztah Ryb a Blíženců bývá vždy vzrušující, pro trvalý vztah to ale nestačí. Blíženci mají velké množství zájmů, stále nové přátelské vztahy, četná setkání a jednání, což narušuje vnitřní harmonii Ryb. Ty touží po větším klidu a chtějí, aby se partner věnoval spíš jejich vlastním cílům. Vyvolává to v nich pocit strachu ze ztráty jeho přízně.

Se Lvem: Lev je znamením síly, má potřebu chránit něžné a neprakticky založené Ryby. A ty mohou být zpočátku okouzleny ohnivým temperamentem Lva. Navíc si ho získají svým pečovatelským přístupem a obdivem. Brzy je ale začne znepokojovat jeho impulzivnost. Raději se tedy stáhnou do svého vnitřního světa a nakonec možná i ze vztahu odejdou.

S Pannou: Vztah mezi Pannou a Rybami bývá jen výjimečně šťastný. Panna je úplným opakem Ryb, veskrze puntičkářská, přehnaně pořádná, snaží se o přesné vedení účtů a chybí jí velkorysost. I kdyby se dali tito dva dohromady, realita každodenního života brzy zadusí všechny citové vazby.

S Váhami: Počátky vztahu těchto dvou znamení bývají velmi romantické, pro dlouhodobý vztah se ale Ryby k Vahám nehodí. Váhy potřebují k harmonickému životu partnera s racionálním pohledem, nedokážou chápat vnitřní život Ryb. Po krátkém čase tak mezi nimi dojde k vzájemnému odcizení.

Se Střelcem: Střelec se k Rybám vůbec nehodí. Ty potřebují klid, zajištěné postavení, prostor pro snění a spoustu volného času k přemítání. Střelec bývá ale aktivní, má silný smysl pro humor, je velký optimista, touží po pohybu a nezávislosti. To vše Ryby znervózňuje a někdy i postupně ničí.

S Vodnářem: Ryby i Vodnář touží po svobodě a harmonii, oba jsou to snílci. Jenže každý z nich je jiný. Ryby potřebují co nejvíc lásky, citového přístupu partnera a také klid a zajištěné postavení, což jim chladný a intelektuálně zaměřený Vodnář nemůže zaručit. Málokdy se tedy stává, že tito dva vytvoří harmonickou dvojici.

Pro Kartářky světla Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

 

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou vám je stavět druzí. Večerní trigon Luny s Venuší a Uranem slibuje velkou dávku radosti, lásky a dobré nálady.

V sobotu 18. května se rýsuje astrologicky zajímavý den. Trigon Luny se Sluncem a Jupiterem přinese spokojenost po všech stránkách. Luna vcházející do znamení Vah v opozici s Neptunem a Venuše v konjunkci s Uranem posílí touhu někoho milovat. Nenechá si kazit náladu.  Šanci na štěstí slibuje jedna z nejvíce optimistických astrologických událostí roku – konjunkce Slunce s ochranitelským Jupiterem.

V neděli 19. května si nenakládejte příliš mnoho úkolů a závazků, bude se vám hodit čas na odpočinek. Opozice Luny s Marsem vás nasměruje k relaxaci.

Beran

 

V pátek buďte ostražitější a vyhýbejte se nepřehledným situacím. Raději se věnujte práci. V sobotu budou mít lidé pochopení pro vaše záliby a to vám zajistí zlepšení nálady. Nastává ideální doba pro zábavu, randění a setkávání se s přáteli. Neděle přeje pohybové aktivitě, koníčkům i tanci. Nejlépe vám bude v kruhu vašich přátel.

 

Býk

 

Páteční Luna v trigonu pomůže vyřídit složitější věci, lidé budou ochotnější vycházet vám vstříc. Sobotní Luna v trigonu pomůže zvládnout i to, do čeho se vám jindy nechce a připomene povinnosti vůči druhým lidem. V neděli se snažte zklidnit své ambice a ubrat na rychlosti. Je volný den a vy si také potřebujete odpočinout.

 

Blíženci

 

V pátek si naplánujte příjemný víkend a věnujte se sobě, své fyzické i vnitřní kráse. Luna v kvadratuře nějaké větší plány na tento den podporovat nebude.  Sobotní večer přinese skvělou náladu a vynikající intuici díky níž vyřešíte i čísi problém. Neděle nabádá podívat se na svět z nadhledu a hned problémy uvidíte jinak. Dělejte jenom to, do čeho se vám chce, vždyť je neděle.

 

Rak

 

Páteční Luna v sextilu přinese uznání okolí, které si všimne vašich dobrých nápadů. V sobotu opustí Mars vaše znamení a pro vás by bylo vhodnější naplánovat si všechny důležité úkoly na jindy. Běžte se raději bavit. V neděli můžete být poněkud unavenější. Luna v kvadratuře radí nikam nepospíchat. Klidně zůstaňte doma a odpočívejte, třeba dostanete nápad, jak vylepšit rodinný rozpočet.

 

Lev

 

Páteční aura dne nese vašemu znamení zvýší ostražitost, což je dobře, protože se vyhnete potížím. Sobota přeje inteligentní a tvůrčí zábavě. Jaro vám nese spousty síly, jen to nepřehánějte s pohybem, ať si nenatáhnete svaly. V neděli je ideální den pro lásku. Zadaní budou znovu cvrlikat jako na začátku vztahu a nezadaní se možná zamilují.

 

Panna

 

V pátek vám mohou doputovat  zajímavé nabídky. Mělo by se vám dařit poradit si s nečekanými situacemi. V sobotu budete mít štěstí na všechno, co se dá vykomunikovat a vyřídit. Potřebujete přesvědčit rodinu o svém nápadu? Nechte to právě na sobotu. V neděli by se vyplatilo dopřát si výlet a načerpat novou energii i mimo domov.

 

Váhy

 

Pátek se snažte nenechat se nikým vyprovokovat, Mars v opozici může být jako sirka ve stohu. Z malého škádlení může vzniknout větší slovní přestřelka. V sobotu zavítá Luna do vašeho znamení a bude přát všem možným návštěvám a společenským akcím. Někomu můžete dobře poradit. Nedělní Luna ve vašem znamení vás možná přiměje udělat si den pro sebe a pro radost. Už jste probrali svůj šatník? Nechtělo by to nějakou změnu a doplnění?

 

 

Štír

 

Páteční Slunce v opozici  společně s Uranem může přinést změnu ve vašich plánech, skoro až chaos. Raději si všechno dobře hlídejte. V sobotu se upne vaše pozornost směrem k tajemnu a věcem mezi nebem a zemí. Možná se budete věnovat magii. V neděli se vám nálada zlepší a měli byste si naplánovat setkání s přáteli nebo rande.

 

Střelec

 

Páteční Luna v kvadratuře může přinášet výčitky svědomí, že o sebe málo dbáte. V sobotu vám přinesou hvězdy možnost udělat si jasno, kdo je váš přítel a kdo pouze známý. Jde o to chránit si své energie pro ty, kteří si to zaslouží. V neděli bude lépe vyhýbat se větším diskusím, nicméně duchovní zážitky a vnímání umění bude mnohem zajímavější.

 

 

Kozoroh

 

Páteční Luna v trigonu k vašemu znamení vzpruží sílu vašeho ducha a osobní odvahu. Okouzlíte tak druhé lidi. V sobotu příliš neřešte, co kolem kdo povídá, stejně se to ukáže jako pomluva. Víte, že úsměv je nejlepší make-up? V neděli buďte milí nejenom na své okolí, ale i na sebe.

 

Vodnář

 

V pátek cosi prohloubí váš soucit s druhými lidmi. Moc to nepřehánějte, nebo se přistihnete, že pracujete i za ně, zatímco oni práci pouze předstírají. Sobotní Luna v trigonu radí užít si příjemný den a vyhnout se všemu tomu, co vás unavuje. Neděle vypadá slibně a  hvězdy podpoří každou vaši zábavu, či plány.

 

Ryby

 

Páteční Luna v opozici prohloubí váš pocit zodpovědnosti vůči druhým lidem. Něčí pochvala vám zlepší náladu. Podaří se vám získat něco vytouženého. Sobota přímo vybízí zúčastnit se nějaké společenské akce. V neděli se vám připomene nějaká stará známost.

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock ; AstroWorks

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

 

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země

BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel

V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je tomu druhému příjemné. Je třeba brát ohledy a chovat se tak, jak bychom chtěli, aby se druhý choval k nám.

 

PANNA – Váš anděl strážný je Hamaliel

 

Vždy se snažíte pomáhat druhým. Někdy toho ale využívají a schválně na vás přehazují své problémy, protože jsou si dobře vědomi toho, že je nikdy neodmítnete. Měli byste ale začít myslet mnohem víc sami na sebe.

 

KOZOROH – Váš anděl strážný je Hamael

 

Nemůžete čekat výsledky a zlepšení fyzické kondice, když proto sami nic neděláte. Něčím se motivujte a začněte na sobě makat. Uvidíte, že se vám bude líp i po psychické stránce.

 

Živel ohně

 

LEV – Váš anděl strážný je Verchiel

 

Hádat se kvůli zbytečnostem nemá cenu. Kolikrát se naštvete, protože se vás partner něčím dotkne a on to přitom vůbec nemyslí špatně. Někdy dříve myslete a pak mluvte.

 

STŘELEC – Váš anděl strážný je Advachiel

 

Jestli nad vámi visí nějaké spory a nevyřešené problémy, měli byste si s dotyčným co nejdřív sednout a všechno pěkně dopodrobna probrat. Uvidíte, že se mezi vámi příjemně pročistí vzduch a vám se po dlouhé době zase uleví.

 

BERAN – Váš anděl strážný je Machidiel

 

Zachovejte si čistou hlavu ve sporu s příbuzným. Nechte stranou nadávky a urážky, otočilo by se to akorát proti vám.

 

Živel vody

 

RAK – Vašim andělem strážným je Muriel

 

Pokud vás někdo obviní z něčeho, co jste neudělali, začněte se bránit hned. Stůjte si za svým, že jste v dané situaci obviněni neprávem. Okolí musí pochopit, že šláplo vedle.

 

 

ŠTÍR – Váš anděl strážný je Barchiel

 

Je dobré umět se postavit za svůj vlastní názor, ale ne vždy je na místě, abyste se dožadovali svého. Musíte se naučit, že i druzí mají své názory, a někdy to taky musíte být vy, kdo se přizpůsobí.

 

RYBY – Vaším andělem strážným je Zadkiel

 

Jste člověk se srdcem na správném místě a vždy se snažíte pomáhat. Pokud jde o finance, nemůžete však hasit problémy druhých. Někdy je zkrátka namístě pomoc odmítnout než jednat na úkor svého vlastního pohodlí a spokojenosti.

 

Živel vzduchu

 

VODNÁŘ – Váš anděl strážný je Gabriel

 

Nepolevujte a nadále si jděte za svým cílem. Děláte to sami pro sebe. Výsledky už brzy začnou být vidět, ještě vytrvejte.

 

BLÍŽENCI – Váš anděl strážný je Ambriel

 

Nemusíte se všemi vycházet, ale rozhodně nikoho nepomlouvejte. Tohle se v rodině ani mezi kolegy jednoduše nedělá.

 

VÁHY – Váš anděl strážný je Uriel

 

Někdy je toho na vás až moc, ale nedokážete si říci o pomoc. Zahoďte přehnané ego a na rovinu přiznejte, pokud na něco nestačíte.

Pro Kartářky světla Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

Karta týdne 13.5-19.5. je Osmička holí. Nacvičí pohotové reakce

Berani pojedou na plné obrátky, Lvy budou vytáčet jejich lásky, Váhy čekají výzvy. Co čeká vás?

Tarotová Osmička holí věští rychlý postup. Věci mají své příčiny i následky. Můžete se pro něco rychle rozhodnout, spíše se však bude jednat o krátkodobé plány. Některé věci se mohou vymykat vaší kontrole.  Ve vztazích nese tato rychlá tarotová karta flirty, krátkodobé zápletky, rychlá rande, či úlety a starost o to, aby vše prošlo v klidu a někdy i nutnou slovní akrobacii, aby se věci nevymkly z rukou.

Osmička holí je karta rychlosti, a hlavně rychlé a pohotové komunikace. Můžete chtít dělat rychlá rozhodnutí na dlouhou dobu dopředu, ale vaše nynější lekce spočívá v umění se ovládnout, neustupovat od svých záměrů. Vytrvalost je umění  dotáhnout do konce vaše rozpracované věci. To je to hnací kolo, které vás přiblíží vašemu cíli.  Krátkodobé věci mají zelenou

 

V práci dotahuje rozjednané, ale varuje před riskantním rozhodováním na delší dobu. Osmička holí je tarotová karta, která miluje rychlost a krátkodobé, někdy i bezhlavé jednání. Pak to podle toho může dopadat. Na stranu druhou, pokud se ptáte na rozjednanou záležitost, tak Osmička holí slibuje, rychlé jednání a dotažení do finále.

Budete se pokoušet řešit všechny své záležitosti rychle a na rovinu. Možná pro to, abyste to už měli za sebou. Karta poukazuje na možný nedostatek víry v sebe a úspěch vlastních předsevzetí. Všude budete vidět různé problémy a zřejmě uslyšíte i trávu růst. Okolí vám bude připadat, jako rozmazlené dítě, vyžadující si okamžitou pozornost. Vyhněte se zbytečnostem a rychlé tvorbě názorů.

.

V lásce radí  Osmička holí klid. Můžete být v bouři  změn,  ty však odezní. Překvapit vás může krátkodobé dobrodružství.

V práci si dávejte pozor, co vypustíte z úst. Mohli byste z toho být posléze nervózní. Ve finanční sféře vás může čekat nějaká nová smlouva, spoustu papírování a roztržitost. Pokud si zachováte přehled a analytický nadhled, máte body. Nepalte mosty.

V otázkách zdraví si hlídejte dýchací cesty a sebekázeň.

 

Slíbit si můžete, že podpoříte svoji schopnost přizpůsobit se jakékoliv situaci.

 

Vděčni můžete být, že můžete vidět světélko v tunelu.

Berani, pojedete na plné obrátky, ale zastavte se na chvilku a nenápadně pozorujte okolí.   Na tvářích lehčeji poznáte emoce závisti u svých nepřátel, ale i vlídné výrazy přátel.

Lvi, díváte se rádi na ptáky v letu, či hvězdy? Ono to skvěle uklidňuje a to potřebujete, protože vaše lásky vás mohou vytáčet.

Střelci, máte rádi rituály pro radost a dobrou náladu, nebo komedie. Něco si vyberte, protože pod vlivem Luny můžete být vděční za cokoliv, co vás pozvedne na duchu.

Býci, dobře si doma odpočněte, protože v práci se únava nebere. Potřebujete dostatek síly, abyste se na pracovišti vyhnuli hádkám a ustáli si slovní průjmy okolí.

Panny, chtělo by to dopřávat si solnou očistnou koupel. Tolik cizích problémů, které si berete za své vás může natolik zmáhat, že už chvílemi malujete čerta na zeď i tam, kde chybí křídy.

Kozorozi, chce to klid a večer relaxaci, jinak na vás ten bludný kořen, o který zakopnete může nechat následky a vy budete věřit všemu, co vám, nově poznaná osůbka naservíruje.

Raci, udělejte si čas na rodinu. Předejdete rozmíškám.

Štíři, někdo říká, že strach a peníze nikdy neměl. Vy můžete chvilkama pocítit strach o zdraví, či život Je to vcelku běžná věc, ale nic se ale nemá přehánět.

Ryby, něco může brzdit realizaci vašich plánů. Místo toho se tedy vydejte do společnosti. Možná poznáte někoho nového.

Blíženci, budete nedůvěřiví.

Váhy, výzvy si vás přitahují samy. Nebojte se.

Vodnáři, před špatnými rozhodnutími vás ochrání to, když si nejprve splníte ta stará.

Pro Kartářky světla  Helen Stanku

 

Polární záře nad hlavou

Překrásné barvy polární záře budí obdiv, ale i mystické prožitky. S astrologií toho moc společného nemá, snad jen fakt, že přichází v době aktivity Uranu.

Na hvězdném nebi právě probíhá konjunkce Slunce s Uranem. Polární záři bylo možné vidět téměř po celé Evropě, tedy tam, kde to počasí dovolilo.

V únoru o polární záři informoval Peter Becker (George Manson University), který předpovídal, že sluneční aktivita  v roce 2024 může být problematická pro internetovou infrastrukturu a připravit lidi o přístup k internetu až na několik týdnů. To se naštěstí neděje.

Měl však kde čerpat. 30. října 2003 nastala bouře, kterou V NASA pojmenovali Halloween Solar Storm a ta potrápit energetické sítě a satelity i elektrická zařízení dokázala.

Ne každý aspekt Slunce s Uranem bývá doplněný magnetickými bouřemi, ale bouře Halloween v roce 2003 byla. Úkaz provázela konjunkce Marsu s Uranem a Slunce s Marsem tvořilo kvadraturu.

Samotná záře je pouze atmosférický úkaz, ale kdysi vzbuzoval strach. Popisovali jí Aristoteles i Seneca a lidé si mysleli, že je to špatné znamení.

V době, kdy je Slunce v zemském znamení Býka v blízké konjunkci  s divokým, náhlým a rychlým Uranem, tento jev nebude zcela náhodný.  Bouře bývá rychlá, náhlá a jako taková má uranický charakter.

 Lidé, kteří sledovali polární záři měli hluboké duchovní a mystické prožitky. Záři ještě možná uvidíme. Kdo by nechtěl nechat pohltit kouzlem magicky se prolínajících barev nebe, které jsou běžně vídat až za polárním kruhem.

Uran nese překvapení a náhlé změny. Je to planeta rebelie a postupu civilizace.

V současnosti mají lidé strach z výpadků signálu, potíží s elektronikou a navigací.  Pondělní  konjunkci Slunce s Uranem (11:12) budeme cítit až do středy. Lidé okolo možná nebudou příliš naladěni na vstřícnost. Tato konstelace vás může něco naučit.  Je však potřeba dobře se uzemnit a zůstat v klidu.  Pak vás napadne, jak nejlépe něco udělat jinak – po svém a bez těch, kteří vám nejsou nakloněni a u toho tak může zůstat.

Pro Kartářky světla Vs

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

 

 

 

Týdenní horoskop 13.5.-19.5. Slunce s Uranem vše otáčí vzhůru nohama

V pondělí 13. května se snažte udělat co nejvíce práce, abyste získali časovou rezervu. Kvadratura Luny vcházející do znamení Lva s  Merkurem a opozice s Plutem mohou nastolit nervozitu a chaos. Různá překvapení přinese konjunkce Slunce s Uranem. Budete mít pocit, že je všechno vzhůru nohama. Nicméně nebude to tak zlé, jak to vypadá. Pouze si hlídejte, co říkáte a to hlavně před staršími lidmi. Příjemné chvíle a romantiku zajistí sextil Venuše se Saturnem. Může pomoci vyjasnit nějaké nepříjemnosti.

V úterý 14. května slibuje pohodový den bez větších výkyvů trigon Luny s Marsem.

Ve středu 15. května se připravte na přísun nových informací, povinností a úkolů, které bude potřeba řešit. Kvadratura Venuše, Uranu, Slunce a Jupitera může vyvolat napětí. Večer vejde Merkur do znamení Býka a přinese odstup, nadhled a zlepšení ve finanční sféře. Luna vcházející do znamení Panny vás večer přiměje udělat i něco pro své zdraví.

Ve čtvrtek 16. května slibuje příjemný den trigon Luny s Merkurem. Pomůže zařídit všechno to, co jste doposud odkládali.

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebuju nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou vám je stavět druzí. Večerní trigon Luny s Venuší a Uranem slibuje velkou dávku radosti, lásky a dobré nálady.

V sobotu 18. května se rýsuje astrologicky zajímavý den. Trigon Luny se Sluncem a Jupiterem přinese spokojenost po všech stránkách. Luna vcházející do znamení Vah v opozici s Neptunem a Venuše v konjunkci s Uranem posílí potřebu mít někoho rád a milovat. Šanci na štěstí slibuje jedna z nejvíce optimistických událostí roku – konjunkce Slunce s ochranitelským Jupiterem.

V neděli 19. května si nenakládejte příliš mnoho úkolů a závazků, bude se vám hodit čas na odpočinek. Opozice Luny s Marsem vás nasměruje k relaxaci.

Hvězdy jsou ve znamení Býka. Ve vztahu dokážou ocenit láskyplné zacházení a jsou velmi přístupni k lichotkám. Můžete se na ně spolehnout, i když kvůli jejich smyslnosti nelze vyloučit občasnou nevěru. Manželství uzavírají obvykle dosti znenadání. Potřebují pociťovat důvěru nejbližších a jistotu pevného zázemí. Nejlépe se k nim hodí Beran, Lev a Střelec.

Býci, tento týden přeceňujete své možnosti a často zacházíte za hranice. Tělu se to nelíbí a riskujete, že vám dá brzy jasnou stopku.

Blíženci, dobře víte, že pokud máte nějaký problém, můžete se obrátit na svoji rodinu. Je lepší se svěřit včas, než čekat, až se potíže zázračně vyřeší samy.

Raci, máte tendence pitvat maličkosti a řešit zbytečnosti, kvůli kterým vznikají hádky. Někdy je lepší nad některými věcmi mávnou rukou. Uvidíte, že ubude konfliktů a uleví se vám.

Lvi, od blízkého člověka se dozvíte špatné zprávy, které s vámi zamávají. Bude vám chvíli trvat, než se z toho vzpamatujete a skutečnost přijmete. Možná vám pomůže si o tom s někým nestranným popovídat.

Panny, konečně se blýská na lepší časy. Vleklé potíže v rodině mají řešení a vy cítíte, jak se vám s každým posunem vpřed ulevuje.

Váhy, přehlížíte problémy, které se už delší dobu ozývají. Začněte je řešit, jinak vám brzy přerostou před hlavu a na řešení bude pozdě.

Štíři, necítíte-li se úplně v pohodě, zastavte se a zamyslete se, co byste mohli udělat pro svou fyzickou i psychickou pohodu.

Střelci, nevyčítejte si, když se vám něco nepovede. Chybovat je lidské. Důležité je se z chyb poučit a příště se jich vyvarovat.

Kozorozi, chybí-li vám cokoli ze strany vašich blízkých, pak neváhejte a řekněte to na rovinu. Možná nejsou tak vnímaví a vaše náznaky beze slov jednoduše nechápou. Upřímný rozhovor dokáže hotové divy.

Vodnáři, komu není rady, tomu není pomoci. Pokud někdo z blízkých odmítá vaši pomoc, nesnažte se mu opakovaně vnucovat. Budete si jen připadat trapně. Nechte to být.

Ryby, není dobré přecházet i sebemenší nachlazení. I když to zpočátku vypadá, že vlastně vůbec o nic nejde, mohou se z toho vyvinout vleklé potíže. Dávejte na sebe větší pozor.

Berani, bude se vám dařit v komunikaci a porozumění s lidmi. Zadaní jedinci se mohou těšit na pohodový vztah, nezadaní mají nadějné vyhlídky na novou lásku.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

 

3 znamení zvěrokruhu, která potřebují žít v páru a hledají pravou lásku

Některým znamením zvěrokruhu samota nevadí. Na druhou stranu jsou taková, která sama žít nedokážou. Potřebují v životě najít partnera, s nímž prožijí pravou lásku a společně si užijí všechny krásy, které život přináší.

Lidem narozeným v určitých znameních zvěrokruhu nezávislý život vůbec nesvědčí. Milují být ve vztahu, sdílet svůj prostor a čas s milovanou osobou. A udělají vše pro to, aby našli partnera, se kterým budou moci sdílet svůj život. Když jsou nějakou dobu sami, umí si to sice užít, nejlépe se ale cítí, kdy jsou s někým ve vztahu. A která znamení to jsou?

Býk

Býci se zřídkakdy cítí kompletní, dokud nenajdou osobu, která je jejich srdci drahá. Jako znamení, kterému vládne Venuše, planeta lásky, Býci rádi sní o krásných a láskyplných setkáních, romantických večeřích při svíčkách a pocitu zamilovanosti. Nemají rádi, když upadnou do fáze osamění, ve které nevidí na obzoru žádného člověka, na kterého by se mohli těšit. A jako zemské znamení touží po dlouhotrvajícím vztahu, stabilitě a bezpečí. Býkům nevadí ani rutina ve vztahu, která by například Střelce nebo Vodnáře přiváděla k zoufalství. A nenávidí drama, takže udělají všechno pro to, aby ve vztahu nedocházelo k hádkám a konfliktům, přestože je to bude třeba stát nemalé ústupky.

Rak
Rakům vládne Měsíc, který ztělesňuje bezpečí ve všech podobách, včetně té emoční. Rak je empatické vodní znamení a je jakýmsi profesionálem v utěšování svého okolí. Toto znamení touží po stabilitě ve vztahu, a protože se necítí nejlépe, když je single, investuje spoustu energie do hledání někoho, s kým by plánovalo společnou budoucnost.  Vztahy často vytváří z nutnosti bezpečí. Chce mít pocit, že je jeho život vyřešený a má smysl. Raky baví společné vstávání, ale i to, že mají za kým přicházet domů, a vždy se budou snažit svého partnera opečovávat a překvapovat drobnými, milými maličkostmi.

Váhy
Váhy jsou znamením, kterému také nedělá samota dobře. Ví, že zažít život po boku dalšího člověka je mnohem zábavnější, než jím proplouvat o samotě, byť s širokým okruhem přátel. Milují pocit zamilovanosti. Také umí být velmi okouzlující a ovládají flirtování. Ve chvíli, kdy se cítí osaměle, nemají problém sáhnout po všech kontaktech a seznamovacích aplikacích, jen aby nezůstaly dlouho samy. Nutno ale podotknout, že bez ohledu na jejich potřebu se vázat, Váhy nezůstávají ve vztazích, které je nenaplňují. Pokud dojdou k závěru, že vztah nejde správným směrem, začnou hledat další příležitosti, jak a kde se seznámit a začít nový vztah. Problém je, že natolik věří v romantickou lásku, že mívají tendenci zamilovat se do někoho, koho si vysnily. Proto se někdy stává, že přeskakují z jednoho vztahu do druhého a hledají tu jedinou osobu, která je pro ně naprosto dokonalá.

 

Pro Kartářky světla Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

Víkendový horoskop od 10.5. Konjunkce Slunce s Uranem spustí průtrž překvapení

Konjunkce Slunce s Uranem nese překvapení všeho druhu. Kdo je připraven, není překvapen. Kyž si s sebou přibalíte powerbanku, hever, vykládací karty, či repelent, možná nebudete litovat.

V pátek 10. května nás ranní kvadratura Luny se Saturnem přiměje vyřešit různé resty. Večer slibuje dobrou náladu a pohodu sextil Luny s Merkurem.

V sobotu 11. května může nést kvadratura Luny vcházející do znamení Raka s Neptunem a Marsem sklony k melancholii. Naplánujte si vycházku do přírody, nebo relax někde, kde se o vás dokonale postarají a nálada se zvedne.

V neděli 12. května slibuje velmi příjemný den sextil Luny s Venuší, Sluncem a Uranem a trigon se Saturnem. Luna v Raku podpoří všechny přátelské a rodinné grilovačky.

Beran

Páteční Luna v sextilu vám nese vervu do práce a štěstí v lásce. V sobotu vám může Merkur v konjunkci přinést zajímavé informace a inspiraci. Neděle slibuje, že vám budou rychle odsýpat různé práce kolem zahrádky a domova. Na cestách varuje Mars v konjunkci před spěchem.

V pátek můžete mít problém se soustředěním se na práci. Odložte proto náročnější úkoly na příští týden a dopřejte se klid a pohodu. V sobotu se mohou objevit nějaké spory. Starejte se jen o sebe a vyhýbejte se závistivcům. Neděle přinese konečně dobrou náladu a vy si můžete vyjet na kole nebo jít na rande.

Býk

Venuše ve vašem znamení je vám nakloněna. V pátek dosáhnete svého. Na oslavách však buďte opatrní ve svém jednání, vaše žerty by někdo mohl brát příliš vážně. V sobotu a v neděli si dopřejte pohyb. Luna v trigonu přeje aktivnímu odpočinku.

Blíženci

V pátek řeknete s velkou chutí všem okolo o svých nových plánech. Luna v konjunkci přinese překvapující setkání a zprávy, které změní vaše názory. V sobotu vám během diskuse někdo udělí radu, která se ukáže být neobvykle cennou. Neděle bude poklidná, když nebudete poslouchat klepy a zabývat se stížnostmi. Nenuťte se uklízet a vařit.

Rak

V pátek nemyslete na staré chyby a hleďte dopředu. Odpoledne neseďte sami doma a vyrazte do společnosti s přáteli, nebo milovaným člověkem. V sobotu budete toužit po komplimentech a uznání. Upečte oblíbený moučník, nebo pomozte s něčím svým blízkým. V neděli se snažte vyhnout se nedorozumění a nenechte se příbuznými vyprovokovat k hádkám. Dopřejte si oblíbenou oddechovou činnost.

Lev

Páteční Luna v sextilu přeje randění, lásce a horoucím vyznáním. Nic jiného se vám ani nebude chtít dělat. Sobota bude úspěšná, ale odpoledne očekávejte možná nedorozumění ohledně výdajů a nákupů. V neděli se snažte místo organizování rodinných výletů odpočívat. Do ničeho se nenuťte.

Panna

Čím víc se blíží víkend, tím více budete veselí a šťastní. V pátek ráno si zařiďte neodkladné věci a odpoledne si už můžete užívat volna. Budete mít štěstí v lásce. Sobotní luna v trigonu radí, abyste místo uklízení a vaření vyrazili mezi lidi.  Můžete počítat s příjemnými zprávami. V neděli budete vnímaví a uvědomíte si, že někdo blízký čeká na splnění slibu. Nechte si nějaký čas i pro sebe.

Váhy

V pátek neodmítejte pozvání a neodkládejte zajímavá setkání. Luna v trigonu přeje lásce. V sobotu vás čekají přátelské akce a v lásce možné překvapení, nebo odklad setkání na později. V neděli zůstanete s chutí doma a návštěvy odložíte na jindy. Snažte se nezabývat se cizími problémy a vyhýbejte se sporům. Den věnujte lásce a randění, nebo zajímavé knize.

Štír

V pátek budete mít optimistickou náladu a sklony k žertům. Na něco tak můžete nechtíc zapomenout a tak si raději pro jistotu pohlídejte své povinnosti. Luna trigonu vám v sobotu přináší dokonalou náladu. Je vhodný den zajít si na masáž či na kosmetiku. Nedělní  den může přinést, podpořen Uranem v opozici tréning vašich organizačních schopností. Věci se budou měnit doslova za pochodu.

Střelec

V pátek vám mohou přátelé sdělit zprávy, kterými vás budou někam lehce směrovat. Luna v opozici překvapí povedenými nákupy. Neodmítejte pozvání na zajímavá setkání, protože můžete poznat sympatické lidi. Sobota přinese společenské akce a v lásce možná překvapení. V neděli se snažte starat se především o své záležitosti. Budete empatičtí a místo hádek najdete řešení potíží.

Kozoroh

V pátek budou vlivem Luny v opozici možná drobná nedorozumění.  Nenervujte se předem a raději si naplánujte na večer rande. Sobota bude přát zábavě a novým známostem. Neděle přinese zajímavá setkání i s těmi, kvůli kterým budete ochotni změnit své plány. Budete úspěšní v lásce.

Vodnář

Luna v trigonu přinese rychlé změny plánů. Neodmítejte pozvání na zajímavá setkání. Sobota vás přesvědčí o tom, že kde se dva hádají, tam  Vodnář získává. Takže, až se budou příbuzní hádat, nasaďte své diplomatické nadání a vyjdete jako vítěz. V neděli se k vám dostanou různé zprávy, které bude třeba objasnit. Luna ve vašem případě nepřeje přílišné námaze.

Ryby

Páteční Luna v kvadratuře radí nenechat se rozčilovat  lidmi ze svého okolí. Sobotní Luna v trigonu nese štěstí ve vztazích. Pro někoho to bude o přátelském setkávání a pro druhého to znamená povedené schůzky s milými lidmi, či partnerem. V sobotu si vše důkladně naplánujte a vyrazte na nákupy. Odpoledne se zabývejte uměním a odpočinkem. Luna v trigonu přeje dobré zábavě. V neděli můžete mít úspěch v lásce a přátelských porozumění.

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock; Astrotime

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

 

Jaká jste máma podle měsíčního znamení

Vztah s maminkou je jeden z nejdůležitějších a má vliv i na to, jaké vztahy si budeme utvářet ve svém budoucím životě. Máma nás učí lásce k druhým lidem, a hlavně k sobě samým. Je první osobou, od které se nám dostane pochvaly a motivace pro samostatné kroky.

 

Luna ve vašem měsíčním znamení vypovídá o tom, jaká jste matka a v horoskopu vaší mámy zase najdete, jaká byla ona pro vás.

 

Luna v Beranu

 

Jste maminka podporující a kreativní, se kterou nikdo nepozná nudu. Pomáháte aktivně poznávat svět kolem i druhé lidi. Pouze někdy uberte, ne vždy musí dítko stíhat vaši rychlost. Bude se učit vlastním tempem.

 

Luna v Býku

 

U vás doma musí být pořádek, klid a plná spíž. O své děti se umíte brát a nedovolíte, aby jim někdo ubližoval. Budete mít starost o jejich správnou životosprávu i vzdělání. Dovolte svým dětem dělat i chyby, protože chybami se člověk učí a zkušenost je nepřenosná.

 

Luna v Blížencích

 

Postaráte se o to, aby vaše děti měly přehled. S velkou chutí jim budete číst pohádky i citovat klasiky. Myslete na to, že děti k tomu musí dospět. Každopádně je naučíte číst s chutí, otevřeně diskutovat, nebát se poznávat lidi a svět. Nebudete mít problém vzít děti do divadla, na koncert, do kina a mluvit s nimi cizím jazykem.

 

Luna v Raku

 

Pro své děti uděláte vše, co jim na očích uvidíte a doma vytvoříte prostředí provoněné domácím štěstím. Potrpíte si na tradice, a tak nebudou chybět domácí moučníky i nedělní svíčková. Budete hledět na to, aby dětem nechyběl opalovací krém, antiperspirant, pláštěnka či klobouk. Pokud si pořídí domů zvířátko, nakonec se o něj budete starat vy. Snažte se to s tou péčí nepřehánět.

 

Luna ve Lvu

 

Vaše děti se budou cítit v bezpečí. A nudit se rozhodně také nebudou, protože není pro vás problém zahrát jim třeba i divadlo. Také se s chutí postaráte o pořádnou oslavu narozenin i svátku svých ratolestí, na kterou pozvete všechny jejich kamarády. Tajně budete doufat, že z vašich dětí vyrostou umělci, či alespoň úspěšní lidé ve svém oboru.

 

Luna v Panně

 

Snažíte se mít všechno pod kontrolou a věci nenechávat náhodě. Vychovávání dítěte je zodpovědná věc. Dalo by se říct, že jste velmi puntičkářská. Nezanedbáte nic, co můžete dítěti sdělit a naučit ho, aby bylo dostatečně připravené. Ukážete mu, jak zvládat i praktické věci. Na děti si uděláte čas vždycky a co na sebe? A ještě jedna maličkost, přestože uvažujete prakticky, někdy můžete mít docela přísný výraz  a vaše dítě potřebuje nejenom diskuse, ale i obejmutí.

 

Luna ve Vahách

 

Jste vzdušné znamení a to znamená, že potřebujete být v pohybu a získávat novou inspiraci. Jako Váha jste rozený estét a povedete děti k lásce k umění i historii a budete se snažit, aby i vaše domácí prostředí bylo harmonické. Milujete nakupování oblečení pro své děti. Tam se dokonale vyřádíte v roli stylistů. Okolí si někdy může myslet, že jste chladní, ale to je velký omyl. Jen nepotřebujete své děti neustále muckat.

 

Luna ve Štíru

 

Své děti neskutečně milujete a umíte jim to dát najevo. Běda, aby na ně někdo špatně pohlédl. To by měly vědět i drahé polovičky vašich dětí. Se svými ratolestmi jste neustále v duševním spojení, i kdybyste byli stovky kilometrů daleko. Samozřejmě nejraději jste, když máte všechno pod kontrolou. Pěstujte svoji důvěru, že to všechno zvládnou. Jsou přece po vás.

 

Luna ve Střelci

 

Svým dětem ráda dopřáváte překvapení v podobě poznávání nových míst a někdy i kultur. Cestování je pro vás důležité, a to chcete předat i svým dětem. Nakazíte je svým optimismem a zbavíte je ostychu z dálek a neznámého. Vaše heslo je nemožné ihned zázraky do tří dnů. Složitější pro vás může být přijmout fakt, že si děti budou chtít své cesty plánovat po svém.

 

Luna v Kozorohu

 

Potomky vedete k zodpovědnosti a připravíte je na nástrahy života. Naučíte je na sobě pracovat a věci dotahovat dokonce. S vaší pomocí dokáží milovat poezii i filozofii, a přitom zvládat platit složenky. Dokážete je naučit komunikovat, protože si na ně vždycky najdete čas, abyste si s nimi popovídali. Nejtěžší pro vás bude poslat děti někam, kde je neochrání váš bezpečný svět a kde si musí své záležitosti řešit sami bez vašich moudrých rad.

 

Luna ve Vodnáři

 

Jste možná trochu jiná máma než ta klasická. Každodenní povinnosti spojené s péčí o potomky mohou být pro vás někdy až stresující a nevědomky si tím můžete vytvářet určitý odstup. Naštěstí umíte zorganizovat spoustu zajímavých akcí, kde se mohou vaše děti bavit se svými vrstevníky. Tam všichni cítí, jak jim rozumíte. Dětem poradíte i tehdy, když za vámi přijdou s nějakým bláznivým nápadem. Někdy se stane, že své děti předáte na starost babičce, či někomu jinému, protože zkrátka potřebujete vypnout. Tehdy vaše děti ještě více docení čas, který trávíte společně.

 

Luna v Rybách

 

Svému dítěti skvěle rozumíte. Dokážete se vcítit do jeho světa i každého pocitu. Umíte být oporou jako nikdo jiný. Vaše děti se budou cítit v bezpečí. Někdy se může zapomenout na domácí úkol, ale na svačinu však málokdy, protože nejdůležitější je pro vás zajistit materiální stránku života.

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

 

Partnerský horoskop: Vodnář. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje originální, nezávislý,  nekonfliktní, tolerantní a změny milující Vodnář, který rád jde proti proudu? Jaká znamení se k němu hodí nejvíc? A s kým si naopak nemusí úplně rozumět?

Vodnář je vzdušné znamení, kterému vládne Uran, což je planeta změn, nepředvídatelných situací a zvratů. A přesně takoví jsou i Vodnáři. Žijí si podle vlastních pravidel, bývají všestranně nadaní, nesnášejí lhaní a podvádění a mají zvláštní kouzlo osobnosti. A jen těžko se nechají někým spoutat. Vytvořit šťastný vztah s Vodnářem je možné jen tehdy, pokud mu poskytnete volnost, aby se mohl věnovat mnoha svým zájmům a stýkat se se svými přáteli. Vodnáři často své svazky odkládají do pozdějšího věku. Pokud chtějí získat partnera, žádné prostředky jim nejsou cizí a jeho fyzický vzhled je často přitahuje víc než duševní kvality. Zamilují se tak na první pohled, jejich city pak ale ochladnou.

Muž narozený ve znamení Vodnáře bývá velmi laskavý a přátelský, ale občas mu chybí opravdová srdečnost a něžnost. Většinou má víc pochopení pro tělesné přednosti své družky než pro její duši. Bývá také náladový a nevypočitatelný a nikdy nechce hrát podřadnou úlohu.

Žena narozená ve znamení Vodnáře se jen těžko nechá připoutat k plotně nebo k noze postele. Vášeň není její silnou stránkou. Fyzická láska je pro ni sice příjemná, nemá ale ráda, pokud se na ni klade moc velký důraz. První a opravdovou lásku si však pamatuje celý život.

S kým může být Vodnář šťastný?

S Beranem: Spojení energického Berana a svobodomyslného Vodnáře znamená velké příjemné dobrodružství. Berana vzrušuje Vodnářova originalita, Vodnář zase bude obdivovat Beranovu dravost. Jejich vztah bude překypovat energií, Vodnář by si měl ale hlídat, aby v Beranovi neprobudil žárlivost.

S Blížencem: Oba patří mezi vzdušná znamení, mohou tedy na sebe navzájem dobře působit a skvěle spolu vycházet. Vodnář bude neustále dychtivě přijímat od Blížence nové podněty týkající se všech oblastí života, což mu vyhovuje. Musí jen udržet svou impulzivnost na uzdě. Jediný problém může vzniknout ve finanční oblasti, protože ani jedno z těchto znamení nedokáže moc počítat.

Se Lvem: Oheň a vzduch, navíc dvě znamení, která ve zvěrokruhu leží přímo proti sobě.  To na oba působí přímo magickou přitažlivostí, způsobuje to ale zároveň i soupeření. Pokud oba pochopí své klady a ocení je, může mezi nimi vzniknout vztah, který vydrží dlouhá léta.

S Váhami: Váhy se k Vodnáři skvěle hodí. Také patří mezi vzdušná znamení, jeden druhého oceňují, podobně řeší různá nedorozumění, mají velký cit pro spravedlnost a ve vztahu budou nalézat vždy něco nového. Při spojení těchto dvou znamení vznikají nejkrásnější a nejdobrodružnější milostné i manželské vztahy.

Se Střelcem: Vodnář a Střelec se výborně doplňují a umí si vyjít vstříc. Střelec ocení Vodnářův intelekt a to, že pro něj neexistují žádné problémy. Vodnáři zase budou imponovat Střelcovy sklony k životu k přírodě, sportovní zájmy a neutuchající optimismus.

S kým to Vodnáři bude trochu skřípat?

S Býkem: Býk je zemní znamení, směřuje k pohodlnosti a přepychu a rád se zaměřuje na detaily. To vše je vzdušnému znamení Vodnáře dost cizí a dokáže ho to vyvádět z míry. Pokud to dají tihle dva dohromady, rozhodně to bude pro oba velmi náročné soužití.

S Rakem: Vodnář žije a uvažuje úplně jinak než Rak, což platí bohužel především v oblasti rodinného života, a to s sebou samozřejmě nese problémy. Pohyblivost Vodnáře a jeho schopnost vytvářet nové vztahy sice usedlého domáckého Raka bude fascinovat a bude se i domnívat, že našel ideálního partnera. Brzy ale zjistí, že Vodnář se pro rodinný život moc nehodí, a ze vztahu raději vycouvá.

S Pannou: Panna je nadmíru pečlivá a puntičkářská, Vodnář zase nemá rád, pokud ho někdo v čemkoli omezuje a brzdí. Brzy vycítí nebezpečí citového spoutání a raději k němu ani nenechá dojít a rychle ze vztahu uniká.

Se Štírem: Vodnář se Štírovi jen těžko přizpůsobí. Tvrdohlavé prosazování jeho zájmů brzy narazí na ctižádost a vládychtivost Štíra. Jejich vztah tak bude poznamenán řadou konfliktů a nejspíš skončí rozchodem, který bývá často komplikovaný a končí dlouhotrvajícím nepřátelstvím.

S Kozorohem: Vztah vážného Kozoroha a nezávislého Vodnáře bývá náročný. Kozoroh je konzervativní, opatrný realista, naproti tomu Vodnář je společenský, idealistický a nekonvenční. Pro Kozoroha to může být zpočátku velmi osvěžující a může být okouzlen tajuplným zjevem Vodnáře, pod vlivem vrozené opatrnosti se ale o vážnější vztah buď vůbec nepokusí, nebo z něj brzy odejde.

S Vodnářem: Dvě stejná znamení a navíc vzdušná nejsou pro milostné vztahy ani manželské soužití moc vhodná. Sice sdílejí stejný přístup k životu a je jim spolu dobře, to ale platí spíš pro přátelský svazek. V milostném vztahu nebo v manželství bude mezi dvěma Vodnáři docházet k neustálým sporům a stresovým situacím, protože si oba budou tvrdohlavě prosazovat plány, které často ani nelze uskutečnit.

S Rybami: Tento vztah nikdy nebude bez problémů a příčinou je rozdílnost jejich povah. Ryby potřebují co nejvíc lásky, citového přístupu partnera a také klid a zajištěné postavení, což jim chladný a intelektuálně zaměřený Vodnář nemůže zaručit. Dlouhodobější vztah mezi těmito dvěma znameními je možný jen tehdy, když Vodnář sám pocítí potřebu pevného zázemí.

Pro Kartářky světla Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

 

Jaké dary nese zítřejší novoluní pro jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Ve středu 8. května nastane novoluní ve znamení smyslného Býka, který si umí opatřit to, co od života žádá. Novoluní vám přinese čas, abyste nabrali sílu a popadli opět dech. Budete si moci dovolit zpomalit.

Je to hvězdná pozvánka. Budete chtít lépe žít a prožívat.  Jak na poli smyslné lásky, tak na poli materiálních možností.  Luna, Slunce, Venuše a Jupiter utvoří takzvané stellum, které bude posíleno sextilem Luny se Saturnem a Neptunem. Jako kdyby se rozsvítila zelená.

Přichází  jeden z nejzajímavějších okamžiků tohoto roku. Novoluní v Býku pomůže v lásce i ve věcech týkajících se materiální stránky života a peněz. Budete se cítit natolik uvolněně, že si budete chtít dovolit něco, co byste jindy považovali za troufalost. Venuše s Uranem  ve znamení Býka aktivují všechna možná překvapení i v citové sféře. Je to ideální konstelace pro začátek velkých věcí.

Vzhledem k přítomnosti pěti planet ve smyslném zemském znamení Býka, vám toto novoluní může pomoci cítit se komfortně a dopřát si vychutnávat krásy života. Energie Býka je stabilní, ale v polovině měsíce bude více nepředvídatelné astroklima. Slunce a planeta lásky Venuše budou s Uranem v Býku a aktivují všechny možné nečekané změny a překvapení v citové sféře.

Znamení Býka umí zacházet s penězi a proto se můžete také za měřit na možnosti vylepšeních své finanční situace, množení zisku a příjmů navíc.

Novoluní si také posvítí na pocit sebeúcty, vlastní hodnoty, pomůže vám docenit i své vlastnosti a sebe sama. Květen je čas uznat, že vaše hodnota zpoza vnitřních potvrzení a je zakořeněna ve vašem autentickém já.

Berani, čeká vás několik překvapení a ve finanční sféře se něco se také něco pohne.

Býci, rýsují se vám nové možnosti a přichází rychleji, než byste se nadáli. I v lásce se něco bude dít. Berte pouze to, co odpovídá vašim hodnotám.

Blíženci, během novoluní se dokážete lépe vyladit na své vyšší já a budete se moci odpojit od všech rušivých elementů.

Raci, otevře se vám větší počet lidí a budete poznávat nové tváře. Dovolte si brát lidi takové, jací jsou.

Lvi, vaše kariéra může dostat energetickou injekci. Novoluní je ideální čas pro začátek něčeho důležitého.

Panny, je načase osvobodit se ze stále stejného kolečka a otevřít se novým věcem.

Váhy, využijete všeho, čeho jste se naučili ve vztazích s druhými lidmi. Věci spojené s láskou se rýsují kouzelně.

Štíři, novoluní je skvělým časem podělit se o své city s nejbližšími. Dejte čas své rodině a partnerovi.

Střelci, dostanete dávku nové energie a budete mít chuť pohnout světem. Také budete mít nové pracovní nápady.

Kozorozi, budete mít zase radost i z malých drobných věcí. Vaše intuice bude mimořádně silná.

Vodnáři, novoluní vám dává skvělou příležitost přijmout nová předsevzetí.

Ryby, můžete probrat všechny důležité věci se svým partnerem, i takové, které jste odkládali. Nyní je ten čas.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

 

Jak vybrat perfektní datum pro svatbu? Zkuste si ho vypočítat!

Svatba je velký životní krok a je s ní spojena spousta plánování. Jedním z velmi důležitých úkolů je i výběr data, kdy si řeknete ano. To byste měli brát opravdu vážně, protože v tomto případě jde o mnohem víc než jen o to, zda to bude pátek či sobota a jestli to bude v době, kdy bývá hezké počasí. Datum, kdy se vezmete, totiž bude udávat tón celému vašemu manželství. Alespoň to tedy podle numerologie. Které datum je podle ní to nejlepší?

K tomu, abyste zjistili, nakolik je konkrétní datum pro svatbu vhodné či ne, stačí jednoduché počty. Představte si například, že se chcete vzít 26. června 2024, tedy 26.6.2024. Abyste získali výsledek, potřebujete sečíst všechna čísla v tomto datu tak, abyste získali jednociferné číslo. U zmíněného data tedy budete sčítat takto:

2 + 6 + 6 + 2 + 0 + 2 + 4 = 22 a dále 2 + 2 = 4

Čísla můžete sečíst i takto:

26 + 6 + 2024 = 2056 a dále 2 + 0 + 5 + 6 = 13 a dále 1 + 3 = 4

Nebo se dá datum sečíst i takto:

(2+6) + 6 + (2+0+2+4) = 8 + 6 + 8 = 22 a dále 2 + 2 = 4

Jak vidíte, ať zvolíte jakýkoli postup, vždy vám vyjde stejné číslo, které je v případě tohoto data 4.

Základní číslo, které si vypočítáte z konkrétního data plánované svatby, má určitou vibraci a naznačuje celkovou atmosféru a průběh manželství, které po takové svatbě bude následovat. Pokud tedy chcete, aby váš partnerský svazek byl šťastný a dlouhotrvající, je důležité mít i správné číslo.

Která čísla jsou pro manželství dobrá?

2

Dvojka je pro uzavření manželství to nejlepší číslo. Vyjadřuje spojení dvou věcí v jednu, dva lidi spojené jedním svazkem. To naznačuje, že nejnáročnější (ale nikoli obtížné) pro vás může být sloučení vašich životů do jednoho. Velkou odměnou vám ale bude neochvějné spojení mezi vámi a vaším partnerem.

4

Čtyřka je číslem domova a rodiny, takže opět skvělé číslo pro svatbu, pokud je pro vás s partnerem důležité i založení rodiny. Nejnáročnější pro vás bude založení nového domova, ve kterém budete žít, velkou odměnou pro vás ale bude, že to bude domov plný lásky a časem i dětí.

6

Šestka je číslo lásky a péče, takže i ona je skvělá pro vstup do manželství. Naznačuje svazek plný rovnováhy a harmonie. Tu vám mohou trochu pokazit vaše nebo partnerovy zdravotní problémy, velkou odměnou vám ale bude hluboká a opravdová láska s partnerem a vzájemná oddanost.

A jak jsou na tom ostatní čísla?

1

Jednička není úplně ideálním číslem pro svatbu, protože představuje nezávislost. Manželství, která vzniknou pod tímto číslem, tak mohou často skončit rozvodem.

3

Trojka je číslo růstu, socializace, kreativity a učení. Není to tedy nejhorší číslo pro vstup do manželství, obzvlášť, pokud chcete ve svatební den uspořádat velkou párty. Může to být také šťastné číslo pro pár, kterému nevadí otevřený vztah.

5

Pětka je číslo shovívavosti, změny, chaosu a svobody. To nejsou zrovna atributy, které většina lidí v manželství hledá. Přesto to může být šťastné číslo pro lidi, kteří na manželství pohlížejí jinak, než je obvyklé. Pokud ale chcete něco tradičního a solidního, držte se raději od pětky co nejdál.

7

Sedmička je číslo pravdy a zpochybňování. Je to velmi duchovní číslo, které by pro některá manželství mohlo fungovat, ale je v něm obsažena osamělost, kterou většina lidí jistě v manželství nechce.

8

Osmička je číslo energie a projevu. Toto číslo je nejvíce spojené s magií, takže pro svatbu nemusí být vůbec špatné. Mělo by se ale vybírat velmi opatrně, protože dozvuky vašeho svatebního dne budou patrné po mnoho a mnoho let. Znamená to, že cokoli, co do svatebního dne vložíte, ať už to bude radost nebo naopak frustrace, bude reálným ukazatelem budoucnosti vašeho vztahu. Osmičku by tedy měli volit pouze ti, kteří jsou obeznámeni s magickou mocí tohoto čísla.

9

Devítka je číslo filozofie a konců, takže další číslo, které není nejpříznivější, ale nemusí být nutně špatné. Existuje určitý „konec“, ke kterému dochází ve váš svatební den, protože poté již nejste oficiálně svobodní. Nicméně i tak není devítka úplně ideálním číslem, pokud chcete, aby vám to s partnerem dlouho vydrželo.

Pro Kartářky světla Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...