10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou citlivostí, velkorysostí, obětavostí, kreativitou a obrovskou fantazií.

Máte ve svém okolí zrozence v tomto znamení? Pak byste měli vědět, co všechno ho dokáže učinit šťastným:

Čas pro kreativní vyjádření

Ryby v sobě ukrývají obrovského tvůrčího ducha a často i bohatou představivost. Aktivity jako je malování, psaní, hraní na hudební nástroj nebo jakékoli jiné možnosti uměleckého vyjádření jim přinášejí velkou radost. Kreativní proces je pro ně jakýmsi únikem do světa fantazie, kde se cítí naplnění a šťastní.

Romantika a láskyplná gesta

Zrozenci ve znamení Ryb jsou velcí romantici a když se zamilují, umí být velmi pozorní. Od svých partnerů očekávají častá a upřímná vyznání lásky. Nepotřebují být zahrnováni drahými dary. Radost a uspokojení jim přinesou malá, ale romantická gesta, jako je darování květiny, psaní milostných zpráv nebo společný večer pod hvězdnou oblohou.

Spojení s přírodou

Věčně zasněné Ryby dávají jednoznačně přednost klidné přírodě před ruchem velkoměsta. Jakékoli spojení s přírodou, jako jsou procházky v lese, relaxace u vody nebo třeba jen pozorování zvířat jim dodává pocit klidu a štěstí. Pobyt v přírodě jim navíc pomáhá dobít energii a srovnat své emoce.

Meditace a relaxace

Citlivost je jednou z klíčových vlastností Ryb. Někdy se ale mohou nechat až příliš pohltit negativními emocemi a potřebují čas na zpracování svých pocitů. Proto jsou pro ně nesmírně důležité meditace a relaxace. Díky nim se mohou odpojit od každodenního shonu, zklidnit mysl a nabrat novou energii.

Dobrá hudba

Hudba je pro Ryby jako lék na duši. Poslech oblíbených písní nebo hraní na hudební nástroj na ně funguje jako terapie. Hudba jim nejen přináší radost, ale dokáže zvýraznit i jejich emocionální prožitky.

Péče o druhé a dobročinnost

Lidé narození ve znamení Ryb bývají velmi citliví a empatičtí. Mají vynikající talent vnímat problémy ostatních lidí a jsou citlivé k veškerému lidskému utrpení. Jejich životním krédem je: pomáhej všem. Jsou doslova ve svém živlu, když mohou někomu podat pomocnou ruku a být mu oporou. Přináší jim to pak radost a naplnění.

Možnost úniku do světa fantazie

Fantazie Ryb je nepřekonatelná. Jsou to snílci s velkou dávkou představivosti, která je jejich velkou předností. Proto také tak rády čtou knihy nebo sledují filmy, které jim umožňují uniknout z reality do fantazie. Ponoření se do fascinujících příběhů a emocionální propojení s postavami jim přináší radost a nové perspektivy.

Intimní a hluboké rozhovory

Lidé narození jako Ryby bývají hlubokou studnou lidských emocí. Je pro ně důležité sdílet pocity a myšlenky s ostatními, vést hluboké rozhovory o životě, emocích a duševním růstu. Budou vás trpělivě poslouchat a nikdy vás nebudou soudit. Vést s nimi rozhovor funguje trochu jako osobní terapie. A Rybám taková komunikace přináší radost a pocit vzájemného propojení.

Cokoli modrého

Živlem Ryb je voda, a tak je logické, že ze všech barev se jim nejvíc líbí právě modrá. Taková, která připomíná mořskou hladinu nebo hlubiny oceánu. Pro zrozence v tomto znamení představuje modrá barva klid a harmonii,  tedy přesně to, co mají nade všechno rádi.

Možnost být o samotě

Přestože se Ryby společnosti nevyhýbají, většinou se raději drží někde stranou a moc na sebe neupozorňují. Může za to jejich klidná, někdy až introvertní povaha a duchovní založení. Proto je pro ně velmi důležitý čas, který mohou mít samy pro sebe a někde v klidu. Dává jim to prostor k prozkoumávání vlastních myšlenek, snů a plánů do budoucnosti.

 

 

Pro Kartářky světla Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

10 věcí, kterými potěšíte Kozoroha

Znamení Kozoroha, jemuž vládne planeta Saturn, patří mezi zemská znamení. Lidé narození v Kozorohu, tedy mezi 22. prosincem a 20. lednem, jsou pověstní svou praktičností, odhodlaností, pracovitostí a touhou po dosažení úspěchu.

Máte ve svém okolí zrozence v tomto znamení? Pak byste měli vědět, co všechno ho dokáže učinit šťastným:

 

Dosažení cíle

Nic nepotěší ctižádostivého Kozoroha tak, jako dosažení cíle, který si stanovil. Ať už je to dokončení projektu, na kterém dlouho pracoval, bezchybné posekání celé zahrady nebo výstup na Sněžku, pohled na to, co dokázal, mu přináší obrovský pocit radosti a uspokojení.

Uznání za jeho práci

Houževnatý Kozoroh ví, že za každým úspěchem je tvrdá dřina. Práci bere opravdu vážně a nebojí se pořádně si na sebe naložit. O to víc ho potěší a povzbudí, když někdo jeho dřinu a úsilí nejen vnímá, ale také ji dokáže náležitě ocenit.

Plánovací kalendář

Zodpovědný a praktický Kozoroh si dobře uvědomuje, že život je krátký, a chce ho proto využít co nejsmysluplněji. Navíc je tolik věcí, kterých by chtěl dosáhnout! Když bude mít vše naplánované a zapsané třeba v pěkném plánovacím kalendáři, dodá mu to větší pocit kontroly a také uspokojení.

Rodinné tradice

Ač by se mohlo zdát, že práce je pro Kozoroha v životě nejdůležitější, není to pravda. Na prvním místě stojí rodina, kterou si pečlivě střeží. Trávení času se svými blízkými je pro něj velmi důležité a povznášející. Obzvlášť, když je spojené s různými rodinnými zvyky.

Cesty na historická místa

Výlety s batohem na zádech plné dobrodružství možná ocení Střelec. Pro konzervativního a opatrného Kozoroha je to ale už moc silná káva. Nemá rád překvapení, potřebuje mít každou cestu pečlivě naplánovanou. A nejraději má místa opředená historií, která ho naplňují pocitem spojení s minulostí.

Kvalitní a praktické dárky

Kozoroha s jeho praktickou povahou vždy potěší dárek, který je užitečný. Může to být věc, která má nějakým způsobem usnadní život nebo něco, co zkrátka v danou chvíli nesmírně potřebuje.

Dobrá investice

Kozoroh má rád své finance pod kontrolou. Střádá korunku ke korunce, aby byl dobře zabezpečený po materiální stránce. A pokud se mu naskytne možnost dobře investovat, ať už do výnosného fondu nebo třeba kvalitního umění, rád ji využije.

Čas jen pro sebe

Kozoroh potřebuje mít nějaký čas, který může strávit jen sám se sebou. Ačkoli se společnosti cíleně nevyhýbá, samota pro něj představuje příjemný odpočinek a šanci na utříbení si svých myšlenek.

Žádné změny

Kozoroh má rád své jistoty a jen velmi nerad mění zvyky. Jakékoli změny dost špatně snáší, protože rád ví, na čem je. Nejraději se pohybuje ve známém prostředí, kde ho nemůže nic překvapit. A jestli něco opravdu miluje, pak jsou to tradice.

Respekt

Většina Kozorohů hodně špatně nese, když se stanou obětí vtipu nebo terčem posměchu, protože se jim něco nepovedlo. Jsou příliš hrdí na to, aby se sami sobě zasmáli a mávli nad tím rukou. Potřebují cítit, že je jejich okolí respektuje.

Pro Kartářky světla Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, tak jako váš telefon.  Rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

 

 

 

Čím naštvete jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Čím naštvete jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Každé znamení zvěrokruhu má něco rádo a něco naopak naprosto nesnáší. Pojďme se zaměřit na věci, které jednotlivá znamení zvěrokruhu vyloženě nesnášejí. Určitě se vyplatí je znát. Předejdete tím nejen nedorozuměním, ale někdy i velkým průšvihům.

Beran

Lidé narození ve znamení Berana bývají velmi energičtí a aktivní. Jestli něco nemohou vystát, pak je to, když cítí, že je někdo brzdí nebo omezuje jejich svobodu. Také nemají rádi, když jsou ignorováni, nebo když se k nim někdo chová moc pasivně.

Býk

Pro lidi narozené ve znamení Býka je klíčová stabilita a pohodlí. Většinou je dost vyvede z míry, když jsou vystaveni náhlým změnám nebo nejistotě. Také nemají rádi, když je někdo tlačí do rozhodnutí, nebo když kdokoli ohrožuje jejich majetek. A opovažte se jim nabídnout levné a nekvalitní jídlo!

Blíženci

Blíženci bývají velmi společenští a komunikativní. Jestli je něco nebaví, pak je to nuda, monotónnost nebo situace, kdy nemohou vyjádřit svůj vlastní názor. Také nemají rádi, když musejí setrvat moc dlouho na jednom místě a dělat pořád totéž.

Rak

Raci milují vše, co souvisí s rodinou a domovem. Jestli Raka nechcete rozzlobit, nikdy jeho blízké nebo místo, kde bydlí, nekritizujte a ani neignorujte. Raci také bývají velmi citliví na jakoukoli formu odmítnutí nebo nedostatek empatie.  A nesnášejí polotovary ohřívané v mikrovlnce!

Lev

Lev je král džungle, hlasitý a hrdý na to, co dělá. Proto ho může rozzlobit, když se necítí dostatečně oceněn za své činy. Nebo když ho někdo dokonce ignoruje či kritizuje! A je asi jasné, že Lvům nedělá vůbec dobře, když je někdo jiný zastiňuje, nebo pokud jejich názory nejsou brány úplně vážně.

Panna

Panny milují zákon a řád, proto je vždycky rozčílí nepořádek nebo cokoli neorganizovaného. Nemají také rády, když jim někdo naruší jejich pečlivě vypracované plány. A jestli chcete Pannu opravdu naštvat, zkuste jí říct, že je hnidopich.

Váhy

Elegantní a noblesní Váhy si rády užívají v životě mírnější tempo. Nesnáší jakékoli nespravedlnosti, konflikty a chvíle, kdy musejí dělat rozhodnutí pod tlakem. Také jim vadí neupřímnost a nezdvořilost nebo dokonce hrubost, takže před nimi nikdy nemluvte sprostě.

Štír

Vášnivé a tajemné znamení Štíra bere všechno neuvěřitelně vážně. Dokáže ho rozzlobit nedostatek důvěry, zrada, nebo když někdo bagatelizuje jeho emoce, které jsou přeci tak hluboké.  A vůbec nezkoušejte o Štírovi mluvit za jeho zády!

Střelec

Střelec jako nejdobrodružnější znamení zvěrokruhu miluje cestování a poznávání nových lidí a míst. Jestli ho něco dokáže naštvat, pak jsou to chvíle, kdy se cítí jakkoli omezován. A je asi jasné, že Střelec také dost nemá rád, když je nucený dodržovat striktní pravidla a zažité tradice.

Kozoroh

Disciplinované, pracovité a důsledné Kozorohy dokáže rozčílit nedostatek profesionality, lajdáctví, lenost a plýtvání. A hodně jim vadí, když někdo nedokáže uznat jejich úsilí a tvrdou práci. Na svých cílech si hodně zakládají, proto se neopovažujte je někdy zpochybňovat.

Vodnář

Tolerantní a originální Vodnáři se snaží zlepšit svět, proto je dokáže rozzlobit, když je v tom bude kdokoli omezovat a zpochybňovat nebo ohrožovat jejich ideály. Vodnáři také nesnášejí konformitu a chvíle, kdy musí slepě následovat tradice.

Ryby

Romantické a citlivé znamení Ryb může rozčílit sobeckost, tvrdost nebo dokonce krutost. Ryby jsou velmi citlivé, proto nikdy neignorujte jejich emoce. Velmi snadno je můžete ranit nedostatkem empatie nebo porozumění.

Pro Kartářky světla Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

 

 

Jak by probíhalo ráno, kdyby všechna znamení žila společně?

Představte si, že by všech dvanáct znamení zvěrokruhu žilo společně v jednom velkém bytě. Společné soužití si vždy žádá notnou dávku tolerance, protože každý z nás je jiný, má své zvyky i zlozvyky. A tady jich máme rovnou dvanáct! Co by se asi stalo? Některá znamení spolu jistě vyjdou bez problémů, někde to ale určitě bude skřípat. Pojďme si zkusit představit, jak by vypadalo jedno všední ráno.

6:00: Panna vstává, vysprchuje se, vydrhne vanu, vyčistí si zuby a odloží kartáček do speciální sterilizační nádoby mimo všechny ostatní zubní kartáčky.

6:15: Kozoroh se probouzí a vypíná elektrický kotel. Začíná přeci vysoký tarif a kdo to má pak platit?!

6:20: Vodnář se probouzí a jde si odběhnout svých deset ranních kilometrů.

6:30: Lev a Váhy stojí v koupelně před zrcadlem a přetahují se o hydratační krém a gel na vlasy.

6:40: Býk snídá. Před sebou má talířek s ozdobně nakrájeným ovocem, talířek s pečivem, míchaná vajíčka a skleničku s Nutellou.

6:45: Střelec se probouzí a znovu zapíná elektrický kotel.

7:00: Rak připravuje sendviče k snídani pro sebe i ostatní, zatímco Panna vymačkává čerstvou pomerančovou šťávu. Blíženec je sice vzhůru, ale ještě leží v posteli a kontroluje e-maily, LinkedIn, Facebook, X neboli Twitter a Instagram.

7:05: Štír rozespale otevírá dveře koupelny. Váhy uraženě odchází pryč a nesou si s sebou všechny své toaletní potřeby. Lev si fénuje už potřetí vlasy.

7:10: Beran se probouzí a zapíná stopky.

7:11: Beran je kompletně oblečený a řítí se ven z bytu. Vypíná stopky a gratuluje si. I dnes zvládnul odejít do práce jako první.

7:15: Býk olizuje slastně lžíci od Nutelly a před ním jsou tři prázdné talířky a jedna prázdná sklenička.

7:18: Blíženec je už hodinu vzhůru, ale stále ještě v posteli a kontroluje e-maily, LinkedIn, Twitter, Facebook a Instagram.

7:20: Váhy a Lev jsou znovu před zrcadlem v koupelně, naposledy kontrolují svůj vzhled a obdivují se, jak jim to sluší.

7:30: Vodnář si dává po běhu studenou sprchu a třese se zimou, protože Kozoroh zase vypnul kotel!

7:40: Všichni odcházejí ven.

7:45: Blíženec se vrací, protože zapomněl jeden ze svých třech telefonů.

7:50: Blíženec se znovu vrací, tentokrát pro peněženku, kterou si někam založil.

8:00: Ryba se probouzí a uvědomuje si, že je v bytě sama a zamčená!

Pro Kartářky světla Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

Horoskop štěstí pro Kozorohy (22.12.-20.1.)

Co čeká Kozorohy následující měsíc?

V práci máte pocit, že nedostáváte, co si zasloužíte. Promluvte si se šéfem. Buď vám vyjde vstříc, nebo se poohlédnete po novém místě. Možná budete překvapeni, že tento krok vyjde ve váš prospěch. Ve vztazích možná objevíte jisté neupřímnosti. Dokud si o tom s partnerem nepromluvíte, nebudete mít klidné svátky. Nezoufejte, opravdové láskyplné štěstí vás teprve čeká.

Nezadaní Kozorozi mají velké štěstí najít vytouženou lásku. Možná se bojíte se, aby se něco nepokazilo, proto na to jdete pomalu, ale tím správným směrem. Užijte si milostné dobrodružství.

Finančně na tom nejste špatně, dejte si však pozor na podvodníky či pochybné e-shopy.

Měli byste se více starat o svůj žlučník. Pokud konzumujete více tučných a sladkých jídel, nebudete se cítit příliš dobře. Měli byste co nejdříve změnit skladbu jídelníčku.

Pro zemské znamení Kozoroha je typická ambiciózní a cílevědomá povaha.

Jsou většinou osamoceni a jejich pohled na svět je zcela realistický a materialistický. A jednají většinou k vlastnímu prospěchu.

Kozorozi jsou praktičtí, zdrženliví, důkladní, vytrvalí a vážní, protože vědí, že bez práce a námahy ničeho nedosáhnou. Mají smysl pro povinnost a jsou to lidé práce a vůle. Často působí vážně, přemýšlivě, ale přitom ctižádostivě, trpělivě a hlavně nepodplatitelně. Rozhodují se pomalu, jelikož se snaží získat nejdříve všechny potřebné informace.

Kladné vlastnosti Kozoroha jsou ctižádostivost, disciplína, důvěryhodnost, trpělivost a zodpovědnost.

Mezi jejich slabou stránku patří mnohdy lakomost, která dokáže vzrůst do obrovských rozměrů. Snaží se věci dělat přesně, což vede k puntičkářství.

V práci razí názor, že pokud chcete dosáhnout úspěchu a moci, musíte pilně pracovat a svoji odměnu si tak zasloužíte. Jejich ctižádostivost sleduje většinou takové cíle, které když nepřinesou peníze, tak alespoň čest. Zaměstnání, ve kterém budou Kozorozi úspěšní, jsou: lékař, producent, policista.

V lásce bývají věrní. Přesto manželství těchto zrozenců nebývá příliš šťastné, protože jej uzavírají většinou z rozumu. Zklamání z manželství a mnohé nepřátelské spory, vedou v pozdějších letech k zatrpklosti.

Nejvhodnějším partnerem ro Kozorohy je Rak, který bere vztahy opravdu vážně a snaží se partnera podpořit a pochopit. Kozoroh by se měl držet dál od Býka, Blížence, Střelce nebo Lva.

Kozoroh bývá ve společnosti trochu plachý a většinou se drží spíš v pozadí, ale na druhou stranu je rád, když může své okolí pobavit. Za svými názory si dokáže stát a nemění je.

Oblíbenými barvami jsou tmavě hnědá, šedá, četná.

Šťastným dnem pro Kozorohy je sobota, kdy mají většinou čas na uspořádání myšlenek a vyhodnocení uplynulého týdne.

Šťastným číslem je 8, která představuje ambice, pevnou vůli, logické myšlení a organizační schopnosti.

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, tak jako váš telefon.  Rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

 

 

10 věcí, které potěší Střelce

Střelec je devátým znamením zvěrokruhu, které je spojeno s elementem ohně a jehož vládnoucí planetou je Jupiter. Lidé narození ve znamení Střelce (mezi 23. listopadem a 21. prosincem), jsou pověstní svou otevřeností, bezbřehou energií, optimismem, láskou ke svobodě a dobrodružstvím.

Máte ve svém okolí zrozence v tomto znamení? Pak byste měli vědět, co všechno ho dokáže učinit šťastným:

Cestování a objevování nových míst

Nic nepotěší Střelce víc než možnost objevovat nové země, kultury a sbírat nové zážitky. Lidé narození v tomto znamení musí být neustále v pohybu, potřebují prostor a cestování je pro ně způsob, jak si rozšířit obzory.

Svoboda a nezávislost

Střelci nemají rádi, když je někdo nebo něco omezuje. Potřebují prostor, změny, volný pohyb a chtějí si věci dělat podle svého, bez omezení a nátlaku.

Inspirativní konverzace

Zrozenci v tomto znamení bývají otevření novým nápadům i myšlenkám. Baví je setkávat se s lidmi, kteří se nebrání názorovým střetům a hlubokým diskusím. A úplně nejlepší je, pokud jsou to lidé z druhého konce světa, ze země s naprosto odlišnou kulturou.

Sport a dobrodružství

Střelec má energie na rozdávání a potřebuje ji někde vybít. Aktivity, které nabízejí dobrodružství a pořádnou dávku adrenalinu, ho přitahují jako silný magnet. Horolezectví, bungee jumping nebo jízda na koni, to jsou přesně sporty, které mohou být pro Střelce zdrojem velkého potěšení.

Humor a zábava

U Střelců máte pocit, že vidí svět přes růžové brýle. Jejich pozitivní energie je přímo nakažlivá a smysl pro humor obrovský. Smích a legrace jsou pro ně důležitou součástí života, rádi se baví a nezkazí žádnou srandu. Chcete-li nějakého Střelce potěšit, řekněte mu dobrý vtip, který ještě nezná.

Možnost učit se nové věci

Střelci jsou velmi zvídaví, mají potřebu stále růst a rozvíjet se. Rádi využijí každou příležitost naučit se něco nového nebo získat zajímavé informace. Nejdou ale jen po povrchu. Nestačí jim věci znát, potřebují pochopit i jejich hlubší význam.

Upřímnost

Střelci moc neumějí lhát a raději vám na rovinu řeknou věci tak, jak jsou. Také nesnášejí faleš, takže se před nimi nezkoušejte přetvařovat. Klidně jim řekněte do očí, co si myslíte. To, co by mohli ostatní považovat za neomalenost, se Střelcům naopak líbí. Otevřenost a upřímnost umí ocenit.

Nové prostředí nebo lidé

Střelce ubíjí stereotyp. Představa, že budou muset strávit život na jednom místě a v jednom zaměstnání je pro něj děsivá. Naopak je nadšený vším novým a nevadí mu i náhlé a neočekávané změny. A jestli ho něco vyloženě baví, pak je to poznávání nových míst a nových lidí.

Domácí uklízečka

O Střelcích, a o ženách Střelkyních obzvlášť, se nelichotivě říká, že není horších hospodyněk. Domácí práce vskutku nejsou jejich oblíbenou činností a silnou stránkou. Proto to rádi přenechají někomu jinému, zatímco oni budou moci podnikat své dobrodružné výpravy.

Zajímavá knížka

Střelci jsou náruživí čtenáři. Když k tomu přičtete fakt, že je baví novinky z nejrůznějších oblastí, a rádi se celý život vzdělávají, určitě neuděláte chybu, když Střelci pořídíte nějakou odbornou knihu na téma, které ho zajímá.

 

Pro Kartářky světla Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

Jak si ozdobí svůj stromek jednotilví zrozenci zvěrokruhu?

Každý si vybírá a zdobí stromeček podle svého vkusu a tak, aby vytvořil to pravé kouzlo domova, kde se bude cítit šťastně. Podívejme se na to, jaký stromeček si vybírají jednotlivá znamení zvěrokruhu. Neberte to však vážně. Jde o vánoční nadsázku.

 

Beran

 

Berani nemají příliš v lásce vybírání vánočního stromečku. Popadnou ten největší stromek a rychle odchází domů. Možná ani v té rychlosti nepostřehnou, že stromku na jedné straně chybí větve, roste nakřivo a že se do pokoje tak trochu nevejde. Pokud jde o ozdoby, tak ty musí být barevné a třpytivé. Na stromku bude viset všechno, co Beran najde v krabici včetně hodně starých kousků.

 

Býk

 

Býk často sází na přirozenost. Půjde proto s pilkou do lesa a s povolením hajného si uřízne stromek, který si vyhlédl již v létě. Ozdobí ho tradičními papírovými a slaměnými ozdobami. Na jeho stromku umělé věci z plastu nemají co dělat. Hlavně pod stromečkem musí být hodně místa na dárky.

 

Blíženci

 

Blíženci se touží blýsknout, ale často nemají čas vybírat stromeček, a ještě ho zdobit. Mají to však vychytané, a tak vytáhnou ze skříně recyklovaný stromeček z plastu. Zbaví ho prachu a postaví na obvyklé místo. Možná tak učiní již na začátku adventu. Hned se s ním vyfotí a dají na sociální sítě s komentářem, že Vánoce přicházejí. Opět zabodují, budou první.

 

Rak

 

Rak se smyslem pro tradici kupuje stromeček stále na stejném místě. Tam už vědí, co hledá a co se mu bude líbit. Stromeček upevňuje do starého železného stojanu z dob jeho dětství. Stejně tak ozdoby už pamatují několik generací. Papírový řetěz a skleněné banky, které už dávno nemají lesk, přece nemůže vyhodit.

 

Lev

 

Lev často zatouží mít co nejkošatější stromeček, který bude dostatečně reprezentovat sváteční náladu. Ozdobí ho vším, co se na něj vejde a postaví ho na čestné místo. Stromek má svítit a zářit. Spousta žároviček, třásní, třpytek a k tomu zní koledy a andělé mávají křídly v rytmu. Lvi se samým blahem tetelí ze své vánoční výzdoby.

 

Panna

 

Opatrná Pana bude možná stromek vybírat dlouho. Kde sehnat stromeček, který má ty správné proporce? Musí být přece ideální, symetrický a vyvážený. Bohužel takových moc není, a nakonec musí vzít to, co je. Domů se vrací s nešťastným výrazem, protože se bude dva týdny koukat na nedokonalý stromek. Leč ozdobený skromně a vkusně.

 

 

Váhy

 

Romantické Váhy touží mít stromeček jako z reklamy. Ozdobený v souladu s módními trendy ideálně v jedné barvě – stříbrný, červený, zlatý – záleží na tom, co právě letí. Celý dům ozdobí vlastnoručně vytvořenými dekoracemi a na dveře zavěsí nádherný adventní věnec. Po svátcích možná vyhodí stromeček i ozdobičky. Na co je skladovat, když v příštím roce bude úplně jiná móda.

 

Štír

 

Štír má rád jisté vzrušení, a tak se potichu vplíží temnou nocí do lesa a uřízne smrček. Jeho úlovek bude ozdobený velkými purpurovými, či fialovými baňkami. Na stromečku nenajdete slaměné, papírové ani plastové ozdoby. Pouze sklo. Když spadne, roztříští se na tisíc střípků štěstí. Svíčky budou hořet opravdickým ohněm, protože risk ho prostě baví.

 

Střelec

 

Úspěšný Střelec si vzpomene na stromeček se zpožděním. Možná až na Štědrý den. Shání tedy nějaký stromek, ale všude pusto prázdno. Tak se rozhodne nedělat si starost a ozdobí chvojí, nebo pokojovou květinu. Záleží na tom, co ho právě napadne. Stejně stráví Vánoce s největší pravděpodobností někde daleko, možná na horách nebo u moře. Někdo jiný si možná dělá starosti za stromečkem, ale Střelec ne.

 

Kozoroh

 

Kozoroh ví, že tradice je věc důležitá. Na druhou stranu někdy řeší, proč utrácet za stromek, který se beztak brzy vyhodí. Volí tedy spíše symbolický. Někdy pouze pár větviček, které mu provoní byt. Kozoroh si je vybere z těch popadaných, které nikdo nepotřebuje. Ozdobí je několika baňkami a je spokojený.

 

Vodnář

 

Změna je život a mnohý Vodnář nehodlá podporovat prodejce stromků. Bytostně protestuje proti kácení lesů a za nic na světě živý stromek nekoupí. Na druhé straně umělý se rozkládá několik set let, a to je ještě horší. Na poslední chvíli opustí i myšlenku na stromeček v květináči a rozhodne se vytvářet tradice po svém. Nastaví si sváteční tapetu se stromečkem na svém počítači.

 

Ryby

 

Citlivé Ryby musí mít stromeček plný magie a kouzel. Pokud bude vypadat poněkud divně, bude to tím, že se jim zželelo posledního stromku, který už nikdo nechtěl. Podle tradic Feng-šuej ozdobí stromek v barvě, která přináší štěstí, a hlavně ozdobičkami bez ostrých tvarů. Hranaté nevyzařují dobrou energii a nejenom stromečku by mohlo být těžko. Umístí ho do stojanu, do kterého se dá dolévat voda, aby měl co pít.

Pro Kartářky světla  Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

Dokonalý víkend podle znamení zvěrokruhu

Každý z nás si volné dny na konci pracovního týdne představuje jinak. Přemýšleli jste ale někdy, jak by mohl vypadat dokonalý víkend, pokud byste vzali v úvahu své znamení zvěrokruhu? Nechte se inspirovat!

 

 

Beran

Dokonalý víkend pro ohnivého Berana by měl nejspíš zahrnovat nějaké adrenalinové dobrodružství, jako je seskok padákem nebo turistika v horách. Ale nemusí to být až tak intenzivní. Někdy postačí i méně náročná činnost, jako je trénink v posilovně nebo hodina plavání. Pro Berana je ale vždy důležité, aby pokořil nějakou výzvu. Pak může víkend zakončit s pocitem úspěchu.

Býk

Býk miluje luxus a pohodlí. Dokonalý víkend by tak mohl zahrnovat den v lázních, procházku krásnými zahradami nebo parky a to vše zakončené gurmánskou večeří. Ať to bude cokoli, důležité je rozmazlovat všechny smysly a cítit se při tom naprosto uvolněně.

Blíženci

Pro zvědavé a společenské Blížence by dokonalý víkend měl zahrnovat setkání s přáteli, debatování o tom, co je zajímá, nebo třeba účast na zajímavém workshopu. Důležité je, aby měl Blíženec kolem sebe stále dost fajn lidí a každá aktivita trvala jen tak dlouho, než se Blíženec začne nudit.

Rak

Sentimentální a na rodinu orientovaní Raci nejvíc ocení víkend, který mohou trávit s rodinou. A je jedno, jestli budou doma společně vařit oběd a pak něco kutit na zahradě, nebo společně vyrazí na výlet. Důležité je, že budou všechno prožívat společně.

Lev

Lvi milují světla reflektorů a o víkendu se potřebují cítit jako hvězdy. Ideální je pro ně vyrazit na místa, kde se očekává, že budou vypadat naprosto úchvatně. Města plná večírků, nablýskaných obchodů a restaurací, kolonád, na kterých mohou potkat známé osobnosti, to jsou ta pravá místa pro pozornost milující Lvy.

Panna

Na detail zaměřené Panny potřebují kombinovat produktivitu s nějakými intelektuálními aktivitami. Nejlépe se budou cítit, když víkend začnou velkým domácím úklidem a pak si zajdou třeba do muzea nebo galerie na zajímavou výstavu.

Váhy

Váhy představují rovnováhu, harmonii, milují krásné věci a vadí jim osamělost. Dokonalý víkend tak pro ně může zahrnovat kulturní zážitek v podobě koncertu nebo hezkého divadla, romantickou večeři s milovanou osobou a setkání s přáteli.

Štír

Citliví a nadmíru vnímaví Štíři potřebují intenzivní a silné prožitky. Určitě je bude bavit navštěvování tajemných míst, zkoumání různých záhad, hluboké rozhovory a možná i pozorování noční oblohy plné hvězd po boku milované osoby.

Střelec

Střelec rozhodně o víkendu nebude sedět doma. Jeho dobrodružná povaha ho nutí prozkoumávat svět hlavně prostřednictvím lidí, dobrého jídla a pití. Proto udělá nejlépe, když vyrazí na výlet někam, kde to ještě nezná, zajde si do restaurace, kde ochutná něco nového a dobrého, a třeba se na svých cestách i seznámí s novými lidmi.

Kozoroh

Kozorohové jsou ambiciózní a cílevědomí. Pokud mají před sebou víkend, potřebují mít především pevný a podrobný plán, jak ho naplnit. A určitě to nebude žádné povalování doma. Pokud je něco, co Kozoroha opravdu baví, pak je to zdolávání kopců a hor, nejlépe po boku někoho, kdo ho podporuje.

Vodnář

Svobodomyslný Vodnář miluje inovace a tak trochu bohémský život. Většinou víkendy moc neplánuje, dává přednost spontánnosti a neobvyklosti. Když nezůstane v posteli a nebude celý víkend koukat na sci-fi filmy, rozhodně ho potěší výlet ve společnosti dobrých přátel, návštěva nové a neobvyklé výstavy nebo třeba muzea vynálezů.

Ryby

Ryby jsou nápadité a citlivé. Pro ně je ideální víkend někde v klidném útočišti, ideálně poblíž vody, naplněný kreativní činností, jako je malování nebo psaní, a zakončený večerem u romantického filmu.

Pro Kartářky světla Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

10 věcí, které potěší Blížence

Vzdušnému znamení Blíženců vládne planeta komunikace Merkur, která má velký vliv na řadu jejich charakteristických vlastností. Lidé narození v tomto znamení (mezi 21. květnem a 21. červnem) jsou pověstní svou dualitou symbolizovanou dvojčaty, zvídavostí, otevřeností, všestranností i schopností neustále se učit nové věci.

Máte ve svém okolí zrozence ve znamení Blíženců? Pak byste měli vědět, co všechno ho dokáže udělat šťastným:

Zajímavá konverzace

Blíženci jsou mistři komunikace a jestli něco zbožňují, pak jsou to zajímavé a intelektuální debaty. V těch si vyloženě libují. Říká se o nich, že umí vykecat doslova ze všeho. Mluví rychle, dokáží dlouhé hodiny diskutovat o nejrůznějších tématech, nových nápadech nebo probírat různé pohledy na svět. A ještě k tomu umí být vtipní a okouzlující!

Cestování

Typickou vlastností každého Blížence je neposednost. Nesnášejí nudu a potřebují být stále v pohybu. Cestování je pro ně skvělý způsob, jak mohou objevovat nová místa, poznávat nové kultury i získávat zkušenosti.

Dobré čtení

Zvědavost Blíženců je opravdu bezmezná a poznání je pro ně velkým zdrojem radosti. Dychtí po novinkách a posledních zprávách, nasávají informace, milují drby. Proto i rádi čtou, ať už knihy nebo časopisy na nejrůznější témata, díky kterým si mohou rozšířit své obzory.

Společenské akce

Blíženci bývají velmi přátelští a společenští. Ať s nimi půjdete kamkoli, téměř jistě tam narazíte na nějakého jejich kamaráda nebo starého známého. Blíženci zkrátka neradi tráví čas sami, raději jsou v kruhu rodiny nebo přátel.  A obzvlášť je baví organizovat nejrůznější akce, večírky a setkání.

Cokoli nového

Nadšení Blíženců pro rozmanitost nezná mezí. Sice se jen těžko dokáží soustředit jen na jednu věc a máloco dotáhnou do konce, na druhou stranu jsou velmi všestranní, nevadí jim rychlé změny a milují nové výzvy a zážitky.

Dobré vtipy

Blížencům nechybí smysl pro humor a umí ocenit, když jim někdo řekne dobrý vtip nebo anekdotu. I oni umí být velmi vtipní a moc rádi se smějí. Často dokáží bavit celou společnost a pozvednout náladu i ve chvílích, kdy ostatním není moc do zpěvu.

Svoboda a překvapení

Blíženci bývají přelétaví a neposední, ve svém životě potřebují vzrušení, různorodost a volnost. Jestli něco nesnášejí, tak je to rutina, v práci i ve vztahu. Chcete-li si nějakého Blížence udržet, dopřejte mu volnost, buďte k němu nadmíru tolerantní a snažte se ho neustále něčím překvapovat.

Nová přátelství

Blíženci jsou velmi otevření novým lidem a vztahům. Díky své velmi komunikativní povaze jim nedělá problém seznamovat se a získávat další a další přátele, což jim přináší samozřejmě radost.

Výlety do města

Zatímco ostatní utíkají do ticha a klidu přírody, Blíženci míří do nitra velkoměsta. Procházky po rušných ulicích, koncerty, dobré restaurace plné lidí, to vše jim přináší zábavu i příležitost objevovat nové a dosud nepoznané.

Nové technologie

Blíženci milují nové technologie a elektroniku. Stačí, aby dostali nějaký důmyslný přístroj a okamžitě budou s nadšením zkoumat jeho funkce, vymýšlet, čím by se dal ještě vylepšit, nebo kde všude by mohl být užitečný.

 

 

Pro Kartářky světla Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, tak jako váš telefon.  Rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

Andělský ochránce Lvů je Verchiel. Jak pomůže i vám?

Tento andělský ochránce neomylně vede skrze peřeje života. Volejte ho tehdy,

když máte nalézt a poznat svoji sílu konfrontací s podvodníky, krachem, či potížemi.

To, že se znovu začnete smát, bude také jeho dílo.

Lidé volali Verchiela často i při exorcismu, nebo  tam, kde je potřeba chránit se od působení negativních energií. Pomáhá rozeznat pravdu od iluzí, kterými umí strašit démoni.

Spousty rad dává během spánku a zahání noční můry.

Když se objeví, ucítíte příliv sil, nových nápadů a ambicí. Ráno se vzbudíte s geniálním řešením.

Než půjdete spát, vylaďte se na jeho energie a s důvěrou mu svěřte své starosti. I když  je andělem noci, má velký vliv na náš život během denního slunečního svitu. Jeho atributem je koruna na dlani.

 

Tento anděl strážce vás nikdy nespustí z očí a pořád  dohlíží. Ukazuje se pouze ve snu. Možná jste kolem sebe již někdy světelné koule spatřili. Ve snu na sebe bere podobu mládence s velikou aureolou a korunou na dlani.  Má zlatá křídla a obklopují ho zářící světelné paprsky. Může se ukazovat jako neobvykle jasné světlo, které pohlcuje temnotu a odhání ošklivá zjevení. Ukáže vám  správný směr.

Zrozenci ve Lvu jsou již od dětství sebejistí, ambiciózní a plní síly. Mají silné charisma a víru ve své úspěchy. Zabývají se nejčastěji věcmi, které jim za to opravdu stojí a hledají si povolání, které uspokojí jejich ambice. Tedy tehdy, pokud poslouchají rady svého andělského ochránce. Pak vede jejich cesta dříve, či později k úspěchu, který nemohu minout.

 

Anděl Verchiel je anděl plný optimismu a nesnáší nudu. Nenápadně vám bude podsouvat moudré knihy, skvělé učitele, rozvíjet zvídavost a kreativitu a plnit duši nadšením pro věc. Učí vás samostatnosti. Pokud se cítíte vyhořelí, Verchiel vám pomůže oklepat se a odkrýt nové cíle.

 

Obětovat mu můžete z kamenů citrín, či jantar. Věci, které budou mít žlutou, či oranžovou barvu. Z kadidel myrhu, santalové dřevo, či vavřín.  Má rád slunečnice a heřmánek.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení:

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM

Karmické SLUNCE

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme dosáhnout pochopení a harmonie. Záleží jen na Vás, jak využijete tyto energie Slunce, jak chcete poznat sami sebe. Svou charakteristiku, jací jste, už jste četli asi mnohokrát.

 Karmické Slunce ukazuje cestu jiného charakteru, cestu k osvícení, ukazuje způsob, kterým duše chce a musí působit, vyjadřuje osud, určený pro toto pozemské bytí. Zvládnutí hlavního tématu, jemuž se zrozenec zavázal ve své karmě.

Karmické Slunce nám ukazuje životní cestu z mužské rodové linie, od našich předků.

Co tedy chce po mě otec a jeho linie předků, co mám splnit, v čem mám vyniknout?

Kde zjistím své postavení Slunce? Můžete využít služby astrologa pro určení i dalších aspektů, nebo využít internet, zavolat mi o radu. Je to Váš měsíc narození v základním aspektu. Proto, zde, je to velmi jednoduché určit.

Karma Slunce – Dvanáct znamení od Berana až po Ryby

SLUNCE V RAKU

  1. 6. – 22. 7.

Aby jste pochopili lépe svůj osud, měli by jste se seznámit s dobou, do níž jste se narodili, můžete se dozvědět spoustu informací, přidělených úkolech i osudových zápletkách. Přišli jste na svět jako čtvrté znamení astrologického zvěrokruhu, hned po Beranovi, Býkovi a Blížencích. Znamením Raka začíná léto, energie vyživují vrstvy plodů, začíná letní slunovrat, jeden ze čtyř pevných bodů roku.

A protože má vše nějaký důvod, je Vaším hlavním úkolem, dát světu duši, nejhlubší polohu Vaší bytosti, vše, co pojmete, ukládáte do sebe.

Symbolem Vašeho narození je chytat život, jako vodu, která by se bez Vaší pomoci roztekla do stran. Jste chápavý ochránce, citlivý Rak, ke kterým druzí mohou utéci, aby se cítili v bezpečí, v rodinném společenství.

Mezi rodinou a duší existuje spojení, proto je pro Vás nesmírně důležité předat dál štafetu založením vlastní rodiny, kdy minulost se nese do budoucnosti. To je naplnění Vaší karmy.

Starost o své potomky, kdy předkové naléhají, pověřují Vás tajemným úkolem, zachránit rodinu, klany, příbuzenstva od vymření. Ve Vašem rodu se rodilo příliš málo dětí, přežití neustále ohrožovala náhlá úmrtí, tragické události, války, ale i neplodnost a neochota mít vlastní děti.

Vy dáváte světu duši, teplý příbytek, domov, starostlivost a emocionální jistoty. Právě Vy – Rak, jste se narodili jako střed rodiny, který zajistí bezpečný rodinný život.

Jestliže jste se této funkci prozatím vyhýbali, zkuste to napravit, pokud chcete plnit svůj karmický úkol. Vaše rodina potřebuje Raka jako soudržnost rodu. Posilujte proto porozumění, spolehlivost, ikdyž nemáte děti a musíte se starat o děti příbuzných. To je Vaše předurčení. Váš vlastní život nekončí smrtí, ale pokračuje v bytí Vašich potomků, neboť další existence potomstva není zajištěna.

Pokud se Rak, Vy, potácíte životem, dáváte velký průchod svým náladám, zavrhnete rod a neslyšíte vlastní existenci, máte sváry s příbuznými, stále hledáte bezpečí jinde, než v rodině, nikdy jej nenajdete. Jdete proti svému karmickému zadání.

Ano mnozí Raci udržují odstup od svého otce, neboť v prvních okamžicích je zde vroucí láska, doteky mazlení a objímání, vztah je velmi těsný, a proto se musí zákonitě rozpadnout. Karmické zadání otec splnil, začíná se bát, aby se dítě na otce neupjalo a raději se stáhne. Dítě nic netuší a pociťuje ochabnutí otcovy lásky. Toto nedorozumění se stává nenávistí, komplikuje život nepochopením a proto je na čase, dát věci do pořádku, otevřít oči.

Ať je otec mrtev nebo žije, věřte, že Vás miluje a k potomku Raku, je nejvřelejší ze všech.

Namítáte: „Co mám společného s jeho osudem?“ Odpověď je – vykoupit ho.

ALE NAPŘED SE PŘIHLASTE K DĚDICTVÍ SLUNCE A TÍM ZPRAVIDLA K OTCI, JEHO PŘEDKŮM A PŮVODU.

Vaše karma proplétá osud s osudem rodičů, kteří Vás však k ničemu nenutí, aby jste výzvu převzali, ale je tu ještě jeden pádný důvod..vděčíme jim za život!

Uvědomění, vědomé přijetí otcovského dědictví:

„ Milý otče, moji předkové, děkuji Vám za vše a vděčně přijímám to, co jsi mi určil.“

Budete-li se zdráhat, opět ponesete břemeno karmy, potácením neživotem s neschopností využít příležitosti k růstu, budete opakovat chyby minulosti a karma Vás stejně bude pronásledovat, místo, aby jste ji zkrotili. Ať máte jakýkoliv věk, přihlaste se ke svému dědictví svého otce a jeho předků, vyvést rod ze strnulosti.

Rak s nevyřešenou karmou někdy ničí to, co miluje. Ničí, aby se nevědomky osvobodil od své karmy, a přitom toto osvobození jen bolí. Ničemu nerozumí a vše považuje za osudové rány. Vzdá se svého potomstva a přitom se trápí, jelikož děti miluje a tak trestá sám sebe.

Vemte lásku do náruče, i vyděděnec si úctu žádá, když mu je odpírána a vrátit mu ji musí Rak.

A co se stane pak? Nejste sami, nikdy jste nebyli sami, stojí za Vámi Váš otec, za ním děd a praděd..a před Vámi, GENERACE BUDOUCÍ.

PROTO JE LÁSKYPLNÝ VZTAH K OTCI A UZNÁNÍ I PŘIJETÍ JEHO MINULOSTI ROZHODUJÍCÍ K POCHOPENÍ A VYŘEŠENÍ VLASTNÍHO OSUDU.

Přesnější a detailnější charakteristiku SLUNCE RAKA je možné získat podle kombinace se znamením Měsíce. Dohromady podají přesnější obraz, ale o tom budu psát v dalším pokračování tohoto seriálu. Příště Slunce LVA, sledujte tedy i nadále seriál na toto téma – NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM – Karmické SLUNCE

 

Pro Kartářky světla Olívie

Foto: Shutterrstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

Týdenní horoskop 29.5.-4.6. Uran v Býku odmění kreativní přístup

Slunce je ve znamení Blíženců, a tak vám může přijít vcelku samozřejmé, že budete plni nápadů, jak se bavit, rozvíjet své plány a v neposlední řadě nezapomenete ani na přátele.

Uran ve znamení Býka přeje všem lidem s otevřenou myslí a kreativním přístupem k životu.

 

Saturn v Rybách doporučuje nepodceňovat nepřátele a hledět si svých přátel. A mějte uši nastražené, ať vám neunikne, co kdo chystá.

 

V pondělí 29. 5. se vám možná nebude chtít ráno vstávat. Vinu můžete přičítat i opozici Luny s Neptunem a Luně vcházející do znamení Vah, které nastavují potřebu klidu, odstupu od shonu a žádné soutěžení o lepší výsledky.

 

V úterý 30. 5. slibuje příjemný začátek dne sextil Luny s Marsem a trigon se sluncem. Naladí vás to příjemně na práci i na úspěchy ve škole.

 

Ve středu 31. 5. si najdete čas na malý odpočinek po obědě. Přímo vás to k tomu bude vybízet. Větší potřebu odpočinku a nechuť k povinnostem přinese kvadratura Luny s Venuší.

 

Ve čtvrtek 1. 6. můžete mít pocit, že jste vstali špatnou nohou. Za neklidné sny bude moci nejspíše Luna vcházející do znamení Štíra v kvadratuře s Plutem. Počítejte tedy přes den s lehkou únavou. Naštěstí již odpoledne pomůže zklidnit atmosféru trigon Luny se Saturnem, který dostane věci pod kontrolu.

 

V pátek 2. 6. se budete těšit, až si odpočinete od práce, protože Luna v opozici s Merkurem a Uranem potřebují na chvíli vypnout mozek, uvolnit psychiku a hlavně stres.

 

Sobotní (3. 6.) trigon Venuše s Neptunem slibuje povedené společenská akce, nastolení klidu mezi rozhádanými lidmi a zejména podpoří milostné schůzky. Budete si chtít vyjít, dopřát si to nejlepší, a tak musíte počítat s větší útratou.

 

V neděli 4. 6. můžete jet na plný plyn, protože úplněk ve znamení Střelce bude motivovat k výkonu. Budete chtít všemu přijít na kloub. Pokud zatoužíte dobře vypadat, je možné, že obejdete všechny módní výprodeje. Výrazněji vadit vám může snad jen kritika od druhých lidí. Konjunkce Merkuru s Uranem může přinést zajímavá překvapení i nové informace. Některé se budou možná týkat vaší kariéry.

Úplněk ve znamení Střelce je ideálním obdobím pro stanovení si nových cílů, věštění, plánování cest, přehodnocování, studium i dosažení snů. Střelec je ohnivé znamení, jehož planetárními vládci jsou Jupiter a Neptun.

Pokud si chcete pojistit štěstí a hojnost, dejte na malý talířek špetku soli, malou skleničku s vodou, zelenou svíčku a libovolnou minci jako úlitbu. Myslete na to, co si chcete do života přitáhnout a co uchovat a případně, kam se chcete podívat a poproste o to vesmír.

 

Hvězdy jsou ve znamení Blíženců. Jejich silnými stránkami jsou inteligence a komunikativnost, mají velký rozhled, vidí souvislosti a mají schopnost porozumět složitým problémům. Jsou to velice společenští lidé.

Blíženci, tento týden se vyhněte sporům v práci, které by vás mohly mrzet a stály by vás dost sil. Za nějaký čas se ukáže, kde byla pravda.

 

Raci, možná si uděláte doma pořádek, když najdete odvahu použít proti partnerovi dostatečné argumenty. Dočkáte se pravděpodobně toho, že vám dá za pravdu.

 

Lvi, pokud se přece jen rozhodnete jít do vztahu s někým, kdo je rád středem pozornosti, musíte si uvědomit, že už se nezmění. Možná vám to jednou začne vadit.

 

Panny, odhalíte mezi vašimi kolegy někoho, kdo vám škodí, jak může. Mezi řádky poznáte jeho pravé úmysly a bude čas se od něj distancovat.

 

Váhy, úřední a obchodní záležitosti soukromého charakteru budou pro vás hlavní náplní tohoto týdne. Bude nutné je konečně dát do pořádku, aby se vše netáhlo ještě další měsíc.

 

Štíři, některá vaše očekávání jsou opravdu přemrštěná a mohou vám přinést pouze zklamání. Bude třeba uvažovat střízlivě.

 

Střelci, dostatek času byste měli věnovat někomu, koho toužíte více a lépe poznat. Pouhým dopisováním přes telefon toho druhého dobře nepoznáte. Zajděte spolu na večeři, nebo vymyslete výlet.

 

Kozorozi, máte-li vyhlédnutou nějakou věc, na kterou jste si dávali peníze stranou, je velká pravděpodobnost, že ji tento týden objevíte ve slevových akcích. S nákupem byste už neměli otálet.

 

Vodnáři, pokud už delší dobu přemýšlíte nad nějakým gastronomickým kurzem, měli byste jít do toho. Přinese vám to nečekané potěšení a možná i zjistíte, že jste dost šikovní a zruční.

 

Ryby, máte nad sebou ochrannou ruku hvězd, které sledují, jak se vám daří. Je vidět, že umíte naslouchat své intuici.

 

Berani, za každých okolností si dokážete užít den podle svých představ. Je vidět, že se umíte rychle vyrovnat se všemi problémy, a to je dobře. Leckdo by vám mohl závidět.

 

Býci, mezilidské vztahy mohou procházet změnami, které jste nečekali, ale jsou bohužel nevyhnutelné. Některé dlouhodobé vazby jsou u konce a nemá cenu je lepit zpět. S odstupem času na to budete pohlížet jinak, i když vás to dnes mrzí a bolí.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

Karmické slunce v Býku

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM

Býk má za úkol postavit dům a obrnit se proti útokům z venčí. Zabezpečit, aby se rodina  v budoucnu dokázala prosadit…

Karmické SLUNCE

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme dosáhnout pochopení a harmonie. Záleží jen na Vás, jak využijete tyto energie Slunce, jak chcete poznat sami sebe. Svou charakteristiku, jací jste, už jste četli asi mnohokrát.

 Karmické Slunce ukazuje cestu jiného charakteru, cestu k osvícení, ukazuje způsob, kterým duše chce a musí působit, vyjadřuje osud, určený pro toto pozemské bytí. Zvládnutí hlavního tématu, jemuž se zrozenec zavázal ve své karmě.

Karmické Slunce nám ukazuje životní cestu z mužské rodové linie, od našich předků.

Co tedy chce po mě otec a jeho linie předků, co mám splnit, v čem mám vyniknout?

Kde zjistím své postavení Slunce? Můžete využít služby astrologa pro určení i dalších aspektů, nebo využít internet, zavolat mi o radu. Je to Váš měsíc narození v základním aspektu. Proto, zde, je to velmi jednoduché určit.

Karma Slunce – Dvanáct znamení od Berana až po Ryby

SLUNCE V BÝKU

  1. 4. – 20. 5.

Aby jste pochopili lépe svůj osud, měli by jste se seznámit s dobou, do níž jste se narodili, můžete se dozvědět spoustu informací, přidělených úkolech i osudových zápletkách. Přišli jste na svět koncem dubna a v prvních třech májových týdnech. Vše začíná ožívat, stromy a louky pestře kvetou, vydávají rozkošnou vůni, práci cvrlikají a zdá se, jakoby všude přicházelo štěstí. Býk se má usadit pevně v zemi, hájit své místo na zemi, usadit se a stát pevně nohama na zemi a přesto vidět nebe. To je Vaše karma– osud Vás předurčil k tomu, abyste si pro sebe udělali místo. Ohraďte se plotem, postavte zeď, postarejte se o střechu, jen tak směřujete ke světlu.

 Z jakého důvodu se duše vtěluje do znamení BÝKA? Dělejte vše, co zkrášluje Váš život, přináší radost, zapusťte s rodinou kořeny a dejte jí bezpečí. Zatímco Beran, dobývá zemi, Vy máte úkol ji zabezpečit, postavit dům a obrnit se proti útokům zvenčí. Váš klan proti zbytku světa, zabezpečte, aby se Vaše rodina v budoucnu dokázala prosadit.

V karmě, minulosti otce, byli ještě válečné spory, Vaši předkové byli vyhnáni ze své vlasti, půda byla vyčerpána a muselo se o ní dělit mnoho lidí. Vaši předkové se vzdali také svou vlastní vinou půdy, domu, neboť prohráli majetek v kartách, zruinovali ji různými spekulacemi, uzavírali sňatky kvůli rozmnožení majetku, svou ledabylostí. Předkové, dědové, otcové byli nuceni opustit své rodné kořeny a táhnout do nepřátelského světa dál. A proto nyní si Vaši předkové přáli narození Býka, aby jim vrátil klid, jistotu, vrátil rodiny zpět v pokoji a míru k rodinnému krbu. My všichni proti zbytku světa!

 

ALE NAPŘED SE PŘIHLASTE K DĚDICTVÍ SLUNCE A TÍM ZPRAVIDLA K OTCI, JEHO PŘEDKŮM A PŮVODU.

 

V první řadě potřebujete nalézt bezpečné útočiště a také péči o druhé, jinak by se síla předků mohla zvrtnout v opak a karma by se změnila v prokletí. Pak by jsme měli dojem, že se vše obrátilo proti nám, jako trest, který jsme si ve skutečnosti zosnovali sami. Spojte se s rodiči, abyste mohli společně bojovat za usmíření, snažte se chápat nepochopitelné, neboť předkové dál žijí v nás, v prostoru plném vzpomínek. Nikdo z předků není skutečně ztracen. Býk je nejsmyslnější ze všech dvanácti znamení. Za tím účelem bylo vytvořeno vlastní hnízdo, prostor, život, kam přicházejí hosté a pak se slaví a jí. Zdůrazněná představa Býka, touha po uspokojení. A nyní mohou přijít děti, ti nejmilejší hosté. Zatímco Beranu se spíše rodí synové, u Býka je sklon k plození dcer. Klan byl v minulosti ohrožen vymřením, neměl žádné nebo jen málo potomků, nebo hrozí bezdětnost. Neboť Býk mohl mít v mládí pocit, že by ho děti připravili o radost ze života a on by se musel omezovat. Býk má někdy neurčitý postoj, prázdno, pocit samoty a krize, který si nedovede vysvětlit.

V minulosti by jste měli hledat u svých otců téma vyhnání, půda, dům, majetek, rodina, potomstvo, ptát se na roli předků, sebe sama, jakou tato témata hrají v jejich a Vašem životě? Čas a prostor funguje. Jako Býk máte jedinečné předurčení- být stromem se silnými kořeny a spousty plodů. Jak toho dosáhnete, to ovlivňují Vaši předkové, kteří Vám dávají sílu. Pozor, aby jste je neztratili z očí. Kořeny mají svůj účel, slouží tomu, aby strom rostl ke světlu- k nebi. Nezapomeňte, že veškeré vaše snahy musí být přibližovány tomuto záměru. Pokušení bude v tom, aby jste neulpěli na hromadění bohatství a majetku, lakotností, která povede k osamělosti. Zůstaňte aktivními, velkorysými a přizpůsobte se včas, zlí duchové čekají na vaši slabost a podlehnutí pokušení.

Je to těžké pochopit a řídit se silnou svázaností s předky otce a otcem, nést jeho karmu. Namítáte . . a co já mám s tím jeho osudem společného? Musíte ho vykoupit, toť odpověď.

Toto zjištění se Vám může jevit jako strašné, ale jen do doby, než nahlédnete hluboko do svého nitra. I kdyby jste nemohli přijít svému otci na chuť a nemůžete ho vystát, Slunce v BÝKU, prozrazuje, že ho nosíte v srdci, jste s ním spjati a jste ochotní jít světlem a láskou po cestě ve znamení BÝKA. Kvůli němu, to je to tajemství, na němž u Vás karma spočívá.

Vaše karma proplétá osud s osudem rodičů, kteří Vás však k ničemu nenutí, aby jste výzvu převzali, ale je tu ještě jeden pádný důvod..vděčíme jim za život!

Uvědomění, vědomé přijetí otcovského dědictví:

„ Milý otče, moji předkové, děkuji Vám za vše a vděčně přijímám to, co jsi mi určil.“

Budete-li se zdráhat, opět ponesete břemeno karmy, potácením neživotem s neschopností využít příležitosti k růstu, budete opakovat chyby minulosti a karma Vás stejně bude pronásledovat, místo, aby jste ji zkrotili. Ať máte jakýkoliv věk, přihlaste se ke svému dědictví svého otce a jeho předků, buďte STROMEM.

Jestli jste dosud nenašli své místo, nežijete v nějakém společenství a nestaráte se o to, aby se mu dobře dařilo, jestliže ohrožujete bezpečnost a rodinu, vaše úspory- nedokázali jste splnit váš životní úkol. Nežili jste v souladu s naplněním své karmy.

Je čas, opět se spojit s vašimi předky, otcovy generace a naplnit základní tendenci rodiny, její zajištění a péči. Neboť uprostřed karmické rodiny Býka stojí žena, budoucí matka, která je zapsána do našeho podvědomí a tvoří pevné pouto s hloubkami času, s minulostí a budoucností naší rodiny. Nejste nikdy sami, nikdy jste nebyli sami, stojí za vámi váš otec, za ním jeho prarodiče a praprarodiče. Před vámi se zase řadí budoucí generace.

PROTO JE LÁSKYPLNÝ VZTAH K OTCI A UZNÁNÍ I PŘIJETÍ JEHO MINULOSTI ROZHODUJÍCÍ K POCHOPENÍ A VYŘEŠENÍ VLASTNÍHO OSUDU.

Přesnější a detailnější charakteristiku SLUNCE BÝKA je možné získat podle kombinace se znamením Měsíce. Dohromady podají přesnější obraz, ale o tom budu psát v dalším pokračování tohoto seriálu. Příště Slunce v BLÍŽENCÍCH, sledujte tedy i nadále seriál na toto téma – NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM – Karmické SLUNCE

Pro Kartářky světla Olívie

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...