Samuelčiny šamanské vzkazy pro týden 6.5.-12.5.

Berani

„Empatie je most, představivost jsou křídla a hravost  tancem duše.

Tento týden bude plný příležitostí, Berani – které když správně využijete, mohou vás posunout jak v osobním, tak i profesním životě. S nasloucháním, tvořivostí, zábavou a strategickým plánováním, máte všechny možnosti pro úspěch. V tomto týdnu se ocitnete v odloučené pozici, která vyžaduje vyšší míru samostatnosti a rozhodovacích pravomocí. Možná vám to bude trochu připadat jako dočasná izolace, opak je pravdou a pokud toto přijmete s pokorou, vše bude hrát pro vás do budoucna. Berte tuto výzvu s otevřenou myslí a uvidíte, jak vaše životní cesta nabere bohatších zkušenosti.

 

BÝCI

„Odvaha není absence strachu, ale rozhodnutí postavit se mu čelem.

Cestování může být v tomto týdnu klíčové – ať už fyzicky, nebo metaforicky. Možná se vám naskytne šance pro služební cesty, nebo prostě čas na malý útěk z každodenní reality. Nečekejte, až vám někdo jiný předá štafetu a jděte do akce. Je čas ukázat, jakým směrem se mají věci ubírat.

Trochu pravdy – jak často jste si říkali, že něco chcete, ale nikdy jste o tom nemluvili nahlas? Tak buďte pevní a řekněte si o to!

 

Blíženci a Raci

„Vytrvalost je klíčem k úspěchu ve všech oblastech života.

Tento týden vás čeká příznivé období, Blíženci a Raci ve světě práce se budete cítit jako ryba ve vodě. Jestli jste v oboru finančnictví, nebo jen jeho vodami proplouváte, připravte se na vlnu úspěchů a možná i na zvýšení příjmů. A nemusíte hledat daleko, máte všechny prostředky –  které potřebujete, přímo u sebe. Avšak vaše tvůrčí nápady se mohou měnit rychlostí blesk. Je však důležité spoléhat se na svůj vnitřní hlas a nebát se řídit podle svých vlastních pravidel. Tak směle do toho, tento týden je vaše flexibilita vaší největší zbraní!

 

LVI

„Nechť vášeň pohání tvé kroky a stává se průvodcem tvých snů.

Tento týden Lvi  – máte jedinečnou příležitost ponořit se do světa snů a fantazií. V oblasti vztahů můžete potkat pro vás fascinující osobu, která se zdá být nedosažitelná. Což může vaše myšlenky a city dovést k úplnému vášnivému nutkání se jí přiblížit. Tady se vaše realita může zdát skoro až magická s vaší fantazií-zároveň.

Uvědomte si, že každý nový den je dar, a i malé věci mohou obohatit vaše živobytí mnohem více, než byste očekávali. V pracovní oblasti, ukažte světu vaše ambice a odhodlání, protože právě teď máte příležitost skutečně zazářit a udělit své práci nový smysl a směr.

 

 

PANNY

„Hravost je jiskra tvůrčí mysli, je tím klíčem, který otevírá dveře nekonečné plodnosti a přizpůsobivosti.

Panny, přichází týden, kdy vaše schopnosti být skvělým partnerem přijdou na přetřes, ale v dobrém slova smyslu! Ať už jste manžel/ka, partner/ka, nebo důležitý spojenec, vaše angažovanost a důvtip budou mít spokojený dopad na okolí. Zvláštní pozornost byste měly věnovat ženským kolegům či obchodním partnerkám, mohou vás tyto spojení posunout mnohem dále, než byste čekaly. Možné nečekané změny vnímejte jako příležitosti, ne jako překážky, či kladení odporu. Přizpůsobivost je jednou z vašich silných stránek, tak ji využijte k tomu, abyste se mohly vyvíjet a růst v jakémkoliv směru, který vás láká. Tím vše zvládnete s lehkostí a grácií.

 

VÁHY

„V každém ústupu spočívá příležitost pro tvou představivost, aby vynalezla nové cesty.

 

Váhy, tento týdne očekávejte, že vaše magnetická aura se rozjasní výrazným způsobem. Vaše charisma bude mít značný dopad zejména na milostné frontě. Čeká vás setkání, vztah – zážitek, který může být aktuálně více postavený na fyzické přitažlivosti než na emocionální intimitě. Užijte si to s patřičným vzrušením, které vám dobije baterky.

V práci se na vás usměje klid a harmonie. Očekávat můžete „čisté projekty“, tedy takové, při kterých se nebudete muset potýkat s možnými nepříjemnostmi. Pokud se však objeví situace, které se jeví jako nespravedlivé nebo obtížné, mějte na paměti, že občas je nejlepší ustoupit a nedovolit zevnějším okolnostem, aby vám určovaly tempo. Vaše schopnost zachovat si klid a duševní pohodu je v tuto chvíli cennější než kdy jindy.

 

ŠTÍŘI

„Odhodlání bez vnitřního míru může vést k chaosu.

Štíři, před vámi stojí týden plný rozhodování a váhání. Vaše cesty se rozdvojí a vy se ocitnete na křižovatce, kde se budete muset rozhodnout, kterou cestou se vydat. Zastavte se na chvíli. Zhluboka se nadechněte a dostatek času věnujte rozmyšlení všech aspektů vaší situace. Nespěchejte na rozhodnutím, ale pečlivě zvažte všechny dostupné informace. Klíčem k úspěchu je odhodlání a to vy v sobě máte k překonání vlastního strachu a nejistoty.

 

 

STŘELCI

„V iluzi nacházíme začátek snu, ale skrze odpuštění nacházíme mír. Oba jsou klíč, které umí přemodelovat svět.

Střelci, připravte se na to, že vaše energie bude tento týden zkoušena. Začněme doma. Vaše děti nebo mladší členové rodiny se mohou chovat trochu neposedně, ale nezapomeňte, že jejich nevinnost a hravost může přinést i mnoho radosti a inspirace. Přijměte jejich svěží pohled na svět a nechte se unést jejich fantazií. Přestaňte posuzovat sebe i druhé a naučte se vidět svět jejich očima – jako místo plné možností a objevů. Neignorujte také svou kreativní stránku. Tento týden je ideální doba pro to, abyste se oddali umění a tvořivosti. Ať už jde o malování, psaní, nebo jinou formu uměleckého vyjádření, nechte svou představivost, aby rostla a rozvíjela se. ,,A když né plátno, tak vymalujte aspoň dětský pokoj – nebo jinou místnost‘‘.

 

KOZOROZI

„Při každém kroku, který činíme s empatií a péčí, rozšiřujeme kruh světla v temnotě.

Tento týden – Kozorozi, je čas naslouchat svému partnerovi nebo vlivné osobě ve vašem životě.
Může to být váš partner – často starší muž, jenž zastává roli ochránce či autority. Tento vztah, ať už osobní nebo pracovní, bude klíčový, protože vám nabízí jedinečnou příležitost prohloubit porozumění a bezpečí, které v těchto dnech tak často hledáte. Empatie a ochota naslouchat nejsou jen klíčem k osobní spokojenosti, ale otevřou dveře k novým možnostem.
Ve své práci očekávejte do budoucna možnost profesního postupu, nebo získání nového vlivného spojence. Váš společenský status by mohl zaznamenat vzestup, a to díky ochraně a podpoře, kterou nyní obdržíte.

 

VODNÁŘI

„Rozžehni svou představivost, přizpůsob se měnícím se okolnostem a projev svá kouzla.

Tento týden bude pro vás velkým dobrodružstvím, které vám připraví horskou dráhu emocí i situací. Čeká vás náročná cesta zdolávání překážek – vysoké jako nepřekonatelná hora, které můžou přijít v různých formách – od osobních konfliktů až po pracovní peripetie. Připravte se ale, že tou největší zbraní bude kouzlo vašeho ducha a nezapomenutelná schopnost ovládat umění přizpůsobení se. O svoji sílu se opírejte, když budete čelit opozici a nebojte se obětovat s trochou tvrdohlavosti – výměnou za pokrok a posun. Využijte své tvořivé schopnosti, které vám umožní najít nečekaný způsob, jak překonat zdánlivě neřešitelné problémy.

Ve vztazích buďte připraveni na zatěžkávací období, které připraví možné pocity nepřístupnosti ze strany partnera či blízkých přátel. Zde platí klíčové slovo  – umět se přizpůsobit změnám kolem sebe.

 

RYBY

„Vděk je základem všeho a skvělého vedení.

 

Ryby, tento týden se připravte na období plné vděčnosti a důležitých rozhodnutí. Možná přemýšlíte o dalším kroku ve vašem vztahu – ať už je to zasnoubení, svatba nebo obnovení vašeho slibu. V tomto období je důležité, aby každý krok byl pečlivě zvažován.

 

Ve vaší práci se objeví šance ukázat své leader – ství. Možná vás čeká nabídka nového projektu, nebo přechod na vyšší pozici. Být vůdcem neznamená jen vést ostatní, ale také být dobrým příkladem a inspirovat své kolegy svou pílí a vizí. Nezapomínejte však na vděčnost – která by měla být vašim kompasem. Každý večer si připomeňte, za co všechno můžete být vděční – i zdánlivé malichernosti lze vnímat jako obrovské dary.

 

Pro Kartářky světla

Samuelka linka 40

 

 

 

 

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

Samuelčiny šamanské vzkazy na týden 22.4.-28.4.

Berani

Navigace – důvěřujte svým instinktům, bezpečně vás povedou.

V určité situaci jste zahnání do kouta možná i nějakou osobou, které moc nevěříte. Nebo celý nápad se vám moc nezdá. Důvěřujte svému instinktu, šimrání nosu, nebo že se vám do toho moc nechce, cítíte že to není to pravé ořechové. V jeden moment už to může i vyústit v takovou krizi nerozhodnosti. Kdy je už dobré poprosit o pomoc či názor někoho zkušenějšího. Bude to ten nejlepší krok z bludného kruhu.

Býci, Blíženci, Lvi

Autorita – sami víte co je pro vás nejlepší.

Tento týden se budete prosazovat bojovou a akční náladou. A tím možná rozhodnete o několika věcech najednou, dá se říci s určitou sebe autoritou a respektem okolí. Zadaní, budou mít nejednu příležitost k flirtování. Pozor však, aby se z toho nestali jenom zbytečné komplikace do budoucna.

Raci

Podnikavost – podívejte se pod povrch zdánlivé skutečnosti.

Raci v tomto týdnu jste společensky žádáni, budete pozvání na více akci najednou. Oslava, koncert či divadlo, musíte se však sami rozhodnout, že určité termíny se kryjí a tak budete postavení před rozhodnutí. Jak učiníte, to už záleží na vás? Možná kde budete více spokojeni, je ta pravá volba. Nebo jestli jít nebo NE, toť otázka?

Panny

Ústup – přestaňte znásilňovat běh světa.

Panny tento týden nic neuspíšíte i když vše máte pevně naplánováno ve svém diáři. Vše se bude komplikovat, takže vám to bude způsobovat pocity frustrace a strachu, že nic nestihnete jak má být. A jak jste si sami naplánovali. Zvolněním a stažení se do ústraní a vyškrtáním určitých položek v diáři. Může někdy způsobit, jinačí pohled na věc a najednou vše samo začne zapadat do sebe.

Váhy, Střelci, Kozorozi

Moudrý blázen – přijměte svá bláznovství a poučte se z nich.

Budete tento týden zábavní šprýmaři, což okolí velice pobaví a okouzlí. Buďte opatrní, abyste nepřestřelili a určité osoby vás do budoucna brali vážně. A vy z toho pak měli špatný pocit a výčitky, že jste něco přehnali.

Štíři, Vodnáři

Radost – neberte věci tak vážně.

Heslo tento týden pro vás je RADUJ TE SE. Určitá stagnace a pocity nespokojenosti, vám přináší chmurné myšlenky a pocity omezení, že jste svázáni. Neberte to tak vážně a zkuste po-odstoupit a vytěžit ze všeho pozitivum RADOSTI. Že můžete pracovat, hrát si, bavit se a dopřát si odpočinek i dobré jídlo s lidmi co máte rádi. Neberte tento týden tak vážně a tragicky i když vás to někdy dožene k slzám, tak se vyzuřte. A pak se nad všechno povzneste s určitou noblesou – krásné RADOSTI.

Ryby

Chytrost – vaše situace vyžaduje přizpůsobivost a chytrost.

Ryby tento týden bude pro vás vyloženě úspěšný, proplujete s proudem, avšak buďte prozíravý vůči určitým rolím a postojům v práci či doma. Bude to cesta diplomata co vás povede a ukáže směr.

Pro Kartářky světla

Samuelka linka 40

 

 

 

 

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

Samuelčiny šamanské vzkazy na týden 15.4.-21.4.

Přírodní symboly nesou pro jednotlivá znamení tato poselství. Někdo je umí přijímat a kolem někoho pouze prolétnou. Tady jsou ta vaše:

 

 

 

Berani

Přípravy – připravte se na velké změny.

Berani v některé situaci si myslíte, že máte na výběr, nebo vám nejde dost podnos. Někdy složit zbraně, může být dobrý krok k vaší dosavadní spokojenosti.

 

Býci

Odhodlání – znáte svůj cíl a dosáhnete jej.

Rychlé nečekané rozhodnutí. Ve sféře dosavadního úspěchu, může pro vás přinést i jiná cesta než jste si prvně mysleli – slibný směr.

 

Blíženci  a  Raci

Empatie – méně mluvte a více naslouchejte lidem kolem sebe.

Někdy se říká mlčeti zlato . A tady se vám to dvojnásobně vyplatí. Možná i po finanční stránce. Musíte někdy prostě zabrat a váš nadřízený či doma to vše určitě ocení.

 

Lvi

Chytrost – vaše situace vyžaduje přizpůsobivost a vynalézavost.

V tomto týdnu budete páni situací, na co sáhnete to se povede. Jak v tvůrčím pracovním poli, tak i doma. Avšak občas musíme umět použít vynalézovou a důvtipnou improvizaci, která náhle změní směr k lepšímu výsledku.

 

Panny

Očištění – úkliďte si všechen nepořádek.

Zaměřte se na tento úklid zejména ve vašem zdraví. Postupujte hezky po pořádku. Upravte si a nastavte pitný režim, voda je totiž důležitá pro naše tělo a zdraví. Pak začněte očistnou kůrou, nebo nějakým odlehčeným dnem v týdnu, jarní čas je pro to ideální. Jestli vám to nedá, pusťte se do vyhazování nefunkčních věci a třídění v šuplíku ve skříních, nebo v celé domácnosti. Věci rozdejte, prodejte a nebo vyhoďte.

 

Váhy

Půvab – uvědomte si svou vnitřní krásu a i krásu kolem sebe.

Krása jde zevnitř … se říká obzvláště i o známení vah, že mají vnitřní charisma. Kochejte se krásou rozkvetlých květin, pobyt v přírodě či práce na zahrádce vás tento týden zazdrojuje. A uvidíte, že i okolí bude koukat další dny jak záříte.

 

 Štíři

Podnikavost – podívejte se pod povrch zdánlivé skutečnosti.

Štíři v tomto jste jako detektiv, když nepřijdete na podstatu problémů nedá vám to spát. Nebojte konečně najdete to co už dlouho hledáte. Může to být i místo kde se budete cítit, že už tam dlouho patříte.

 

Střelci

Navigace – důvěřujte svým instinktům, bezpečně vás povedou.

Budete nuceni řešit určité písemné záležitosti, možná právního charakteru, dejte na signály svých instinktů. A bude to trefa do černého.

 

Kozorozi

Výkonnost – pusťte se do toho bez dalších řeči.

Práce a výkonnost vám není cizí, tím spíš tento týden vše nabere ještě větších obrátek. Tak ať se práší za kočárem. Nebo s chutí do toho a půl je hotovo.

 

Vodnáři

Kouzla – přiznejte si svou sílu.

Přitahujete si k sobě lidičky z minulosti, kteří vám přinesou tento týden štěstí. I možné slibné pracovní příležitosti, využijte toho štěstí, které se jen tak neopakuje.

 

Ryby

Léčení – jste rození léčitelé.

Znamení ryb je známo svou starostlivostí o druhé. A zvláště tento týden svou radou či skutkem nejedné osobě otevřete oči, v tom že jí někdo vodí za nos. Nebo pije krev.

 

 

Pro Kartářky světla

Samuelka linka 40

 

 

 

 

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články