Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení?

Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz

Něco začíná a něco končí. Možná se vám vůbec do ničeho nechce. Jako kdyby přicházela bouřka. Můžete ji pozorovat z úkrytu, nebo vyjít ven a jednat, ale pak si nestěžujte, že jste promokli. Nyní není čas cokoliv rozhodovat. Podívejte se na celou situaci s odstupem a nechte věci plynout. Sledujte však dění kolem s otevřenou hlavou. Řešení přijde samo. Muže být bolestivé, pokud to budete lámat přes koleno, nebo klidné, když si zachováte jasnou hlavu. Runa ukazuje odhalení skrytého mysticismu. Proč přichází nemoc? Někdy je to proto, aby se člověk zamyslel nad tím, co mu v životě chybí. Skutečná síla přichází tehdy, když si tyto věci dokážete přebrat. Potom k vám přichází úspěch a otevřou se vám nové dveře.

Dejte si pozor na jednostrannost. Jak nemoci, tak i zastavení duchovního růstu se můžete zbavit tím, když ve všem nastavíte rovnováhu.

Můžete potkat člověka s neklidným pohledem, který bude působit roztržitě. Jeho postava nebude vzbuzovat vaši důvěru. Velké neohrabané ruce, nízké čelo a do očí se vám nepodívá. Bude málomluvný. Celý bude působit ponuře. Na to však nedejte. Tento člověk klame tělem. Je to člověk, který radikálně změnil přístup k životu. A z toho nejtěžšího umí vytřískat to nejlepší. Jeho slova jsou často zraňující, avšak ne zlá. Pouze ukazuje na chyby a tím přinutí dotyčného se nad sebou zamyslet. Když potřebujete opravdu velkou změnu, je dobré věnovat mu pozornost.

Štěstí vám nesou lidé v profesi psychiatrů, mágů, chirurgů, duchovních, či psychoanalytiků.

Runa vám pomůže tehdy, pokud si potřebujete více než kdy jindy uchovat vnitřní nadhled a rovnováhu. Umí chránit od zlého a také proměnit každou zkušenost – i negativní za magický dar poznání života. Jak se říká – co tě nezabije, to tě posílí

 

Býci, vaše štěstí runa je Urox

Runa Urox je symbolem síly pratura. Značí buvola a jeho rohy jsou atributem síly. Nejde tu jenom o sílu fyzickou, ale hlavně psychickou. Jsou to malé výkonné antény, skrze které má přístup do pokladnice poznání. Toho, kdo má přístup k informacím, nic jen tak z nohou nesrazí. Budete stát pevně na zemi a v klidu si řídit své věci. Tento měsíc buďte zvlášť opatrní na své zdraví. Mohou o sobě dát vědět staré bolístky i vaši nepřátelé. S ochranou runy Urox zvládnete vše.

Urox svým tvarem připomíná podkovu. A podkova zavěšená otevřenou stranou ve směru vchodových dveří přitahuje štěstí. Talisman z runy Urox napomáhá zdraví, dá sílu i odvahu, dodá potřebnou energii. Nakreslete jej oranžovou, nebo tmavozelenou barvou na přírodní materiál a noste s sebou.

Potkáte urostlého člověka se silným krkem a mohutnými rameny. Na těle se mu budou viditelně rýsovat vypracované svaly. Ženy mohou mít kudrnaté vlasy, větší ňadra, rozhodnou chůzi a silnější stehna či boky.

Štěstí vám ponesou řemeslníci, psychoterapeuti, či lékaři.

 

Blíženci, runa štěstí pro vás je Ansuz 

Pocítíte hlad – po informacích. Ansuz miluje životní moudrost a přehled. Zatímco ostatní budou odpočívat na pláži, či u rybníka, vy se budete mít potřebu soustavně něco učit. Nebude nikoho, kdo by přebil vaše argumenty. A trefnými argumenty můžete vytvořit pravé zázraky. Své myšlenky budete umět podat tak, aby vás druzí pochopili, aniž byste přitom dávali pocit, že jste svým vzděláním a informovaností o několik levelů výše. V knihovnách, antikvariátech se budete cítit, jako doma přistihnete se, že byste byli schopni vydat poslední peníze za knihu, kterou si chcete přečíst, když jí konečně seženete. Nebývale se u vás posílí dar porozumění druhým lidem, a tak pro vás nebude problém dát dohromady znesvářené strany. Budete trefně argumentovat a využijete ta správná slova. Budete poněkud nepřehlédnutelní na různých akcích, protože budete umět lépe než kdykoliv dříve pobavit svým ostrovtipem celé okolí. Odkryjete v sobě dar kouče, který bude motivovat své okolí. Nudit se nebudete.

Můžete potkat člověka který hrdě nese svoje tělo vzpřímeně, bude mít vysoké čelo, velké rozumné oči a v nich charakteristický lesk. V čem však bude vynikat, je dobré vyjadřování, rychlá mluva a výrazná gestikulace. Bude mít spíše zrzavé vlasy, které ukazují na horkou hlavu. Může být lehce zarostlý. Umí hbitě vyjadřovat své úmysly, bude vzdělaný a s ušlechtilou aurou. Umí rozumět druhým lidem a chápe jejich pohnutky. Byl by dobrým advokátem. Často ho fascinují noví lidé a nezřídka se také mýlí v lásce. Umí si s tím ale poradit svým vlastním způsobem, aniž by se hroutil.

Štěstí vám ponesou muzikanti, duchovní učitelé, básníci, písaři, kněží a v neposlední řadě věštci a věštkyně, protože tato runa je jejich znamením.

Amulet z runy Ansuz chrání před nemocemi spojenými s hlasivkami, mluvením, krkem a také vyjádřením citu.

 

Raci, vaše runa pro štěstí je Othila

Othila vám pomůže nalézt své místo uprostřed jiných lidí. Věnujte se více rodinným záležitostem a více se starejte o své blízké možná se pustíte do oprav bydlení. V rodinných vztazích přichází stabilizace. Zkuste se podívat novým pohledem na místo, kde žijete. V lásce ochutnáte péči partnera. V pracovní sféře můžete nalézt dobrou kvalitní práci, nebo se ukotvit ve stávající.

Potkáte někoho, kdo může působit starším dojmem. Může se snažit vás snažit vábit.

V období vnitřního oslabení vám mohou lidé okolo vadit.

 

Talisman Othila vám pomůže nalézt cestu vás samých k sobě a vašemu ukotvení. Posílí dobré vztahy v rodině. Kdo hledá domov a chce koupit, či postavit dům, měl by nosit runu nakreslenou granátově rudou, nebo žlutou barvou sebou.

 

Lvi, vaše runa na březen je Ingwaz

Začnete objevovat vlastní potenciál a přijímat jej. Překvapí vás síla vašich myšlenek. Při meditaci s touto runou můžete navnímat něco jenom stěží uchopitelného. Až po čase pochopíte, jak důležitou dobu nyní prožíváte. To, co je nyní zrnkem, při správném zalévání poroste a přinese dobré ovoce. Starejte se o své příjmy a může vám přijít příležitost si polepšit.

 

Potkáte zralého a zodpovědného člověka štíhlé postavy s prošedivělými vlasy a mladistvým vzhledem.

Talisman pomáhá chránit vaší energii a je štítem před vším zlem světa a lidmi zlé vůle, odhaluje dřímající vlohy. Můžete jej nakreslit na přírodní materiál žlutou barvou a nosit s sebou.

Štěstí vám přinesou rolníci, duchovní a mistři duchovních nauk.

 

Panny, vaše šťastná runa je Kenaz

Potkáte elegantní ho člověka, který široce gestikuluje je otevřený a přející. Nejspíš bude mít modré oči rychle pracuje často něco nedodělá a nedotáhne. Ale pokud ho něco opravdu chytne, tehdy to dělá dobře a beze zbytku. Byl by dobrým učitelem i když by k tomu neměl potřebné vzdělání. Respektuje druhé. Potřebuje mít pevný vztah kde může být vášnivý milenec. Bude velmi iniciativní.

Nyní vám přichází čas, kdy se můžete zamilovat. Vyhněte se spěchu tuto energii si šetřete ještě jí využijete. Buďte vytrvalí.

Rituál: Možná to nebude kouzlo, jaké jste očekávali, ale běžný život. Představte si, že je podzim a večer všude tma. Vytáhnete sirky a místo žárovky škrtnete sirkou. Tu držíte mezi prsty a díváte se kolem sebe vidíte stíny na zdech známého obydlí a vidíte, jak se nyní zdá jiné. Co by se dělo, kdyby nebylo mihotavého světla zápalky? Zápalka zhasne a vy škrtněte další a možná si uvědomíte, jaké teplo sálá z malého plamene. Díky ohni můžete spatřit vypínač a rozsvítit žárovku. Najednou vás zalije jasná vlna světla. Cítíte úlevu? Ideálně se dělá, když cítíte splín, na jaře, v létě, na podzim, případně v zimě. Můžete zavzpomínat na letní táboráky, jak vás zahřály a zapálit oheň, třeba v krbu. Nyní přišla doba rituálu, který očistí vaší duši od všech nánosů chmurného balastu. Důležité je nalézt staré žluté listí opadané ze stromu a napsat tam všechno, čeho se chcete zbavit. Přesně pojmenujte, o co vám jde. To pak hoďte do ohně. Mocný oheň spálí všechno to smetí. Očistí a rozjasní vaši psychiku tento malý zákrok vám znova uvolní zablokovanou energii. Možná přispěje k uzdravení.

 

Váhy, vaše runa štěstí je Ehwaz

Runa znamená jízdu na koni Kůň někdy symbolizuje příležitost. Kolik grácie a krásy musí mít jezdec na koni, jak musí být elasticky pružný, aby vládnul svým i koňským tělem a aby se na koňském hřbetu udržel a dojel do svého cíle.  I když se vám do toho nebude chtít, vyřiďte si důležité záležitosti, protože tato runa vám pomůže, abyste vše vyřešili dobře, vyhráli nad konkurencí a perfektně zvládli všechno to, na čem vám záleží. Spolupráce s druhými lidmi je pro vás nyní velmi důležitá. V osobním životě zavládne láska. Runa ukazuje lidi, kteří jsou si blízcí. Je o lásce a pevných vztazích, založených na vzájemné úctě a porozumění.

Možná potkáte člověka střední postavy, který se rád obléká do přírodních materiálů a zejména kůže, více upnuté k tělu. Bude mít spíše kolébavou chůzi. Lehce vlhká velká dlaň bude mít překvapivě silný a rozhodný stisk. Vedle tohoto člověka druzí rozkvétají a realizují své sny. Uměl by být i znamenitým diplomatem.

Rituál s runou Ehwaz

Připravte si tři červené a dvě růžové svíce, růžovou stuhu, červený fix a aktuální fotky vás i vašeho partnera. Tento rituál se provádí pro posílení partnerského svazku. Ideálně během přibývající Luny, nebo během úplňku. Zařiďte si, aby vás nikdo nerušil. Zapalte svíce, začněte červenými. Podívejte se na svoji fotku a uvědomte si, jaký z ní máte pocit. Představte si, že jste malým dítětem, které je obklopené láskou a péčí. Přeneste tento pocit na fotku. Až budete cítit, že je vykonáno, naplňte těmito dobrými pocity váš fix a na odvrácenou stranu napište runy Ehwaz, Kenaz, Gebo, Othila a Algiz. Vezměte do dlaní fotku partnera, udělejte totéž a napište ty samé runy. Nyní spojte fotky tvářemi k sobě a omotejte je stuhou. Celý čas mějte na paměti lásku, která vás spojuje. Zhasněte svíce a zapalujte je následujících šest dnů, či déle, dokud nevyhoří.

Fotku dejte do rámečku s vaší fotkou, tak, aby ji nikdo neviděl, ideálně pod větší společné foto. Postavte ji do místnosti, kde nejčastěji společně přebýváte.

Pokud pociťujete stagnaci nebo se cítíte osamělí, nakreslete na bílý papír během první čtvrti přirůstajícího měsíce runu Ehwaz a do devíti dnů můžete zaznamenat první změny.

 

Talisman pomáhá chránit vaší energii a Můžete jej nakreslit na přírodní materiál barvou a nosit s sebou.

 

Štíři, runa štěstí pro vás je Laguz

Laguz je o sile intuice. Zvýšena intuice vás bude provázet celý měsíc. Těžko vás tak přesvědčí názory druhých lidí, pokud vám je nepotvrdí váš vnitřní hlas. Ten je vašim hlavním kompasem. Můžete se přistihnout při tom, že jste více empatičtí. Věci se vám budou lépe skládat a nikdo nebude chápat, odkud to berete. Budete se také více starat o své blízké. A pak jsou tu ještě sny. Ty si hlídejte. Mohou být prorocké. Budete věřit svému osudu i vlastní „misi” a v složitějších momentech se o tuto víru opřete. Už vaše přítomnost bude na ostatní lidi a vše, co žije působit konejšivě.

 

Můžete potkat statného člověka s velkými, bystrým pohledem vyzařující teplo. Jeho oči stále hledají poznání všech tajemství života. Dokáže rozpoznat velmi trefně charaktery lidí jeho moto je: Nějak to dobře dopadne.

Štěstí vám ponesou námořníci, železničáři a léčitelé.

 

Talisman z runy Laguz umožňuje postavit se protivenstvím osudu a překonat legrácky osudu.

Štěstí vám ponesou řemeslníci, psychoterapeuti, či lékaři.

 

Střelci, vaše runa štěstí je Eihwaz

Runa Eihwaz vám nese mimořádnou vnitřní sílu. Budete moci zaznamenat předtuchy, které se záhy vyplní. Svá tušení si ale spíše necháte často pro sebe.

Tak, jako Eihwaz i vy se budete umět přizpůsobit jakýmkoliv podmínkám. To, co by druhé položilo, nyní zvládnete bez větší námahy. Čím větší problémy byste nyní řešili, tím větší sílu vám runa Eihwaz umožní vynaložit. Problémy jsou jednoduše vaše lekce a ty je nutné zvládnout. Učaruje vám veškeré tajemno. Možná v sobě naleznete hlubokou víru, že když je zle, vždy můžete přivolat své ochranné anděly a ti pomohou. Pro druhé budete silnou oporou, která vždy nalezne nějaké řešení jejich problémů.

Můžete potkat člověka se zamyšleným pohledem pod hustým obočím. Bude kudrnatý, vysoký a lehce neohrabaný. Může mít třeba větší ramena, která budou dominantní ke zbytku těla. Jeho oblečení bude působit, jako kdyby bylo o číslo větší. Pohybovat se bude poněkud chaoticky. Takový člověk rád zadává druhým úkoly, které jsou těžké k realizaci. Umí však pomáhat a také dávat oporu. Může být citlivý s mystickými sklony. Jeho hluboká víra mu nejednou pomohla překonat těžké životní období.

Štěstí vám nesou úředníci, duchovní mistři, či strážci.

Amulet z runy Eihwaz chrání před manipulacemi a rozčarováním.

Fehu je runa věští nejenom hojnost, ale i rozhodnost ve slovech, činech i skutcích. Slovo bohatství pro vás ale bude velmi širokým pojmem. Je to nejenom to, co je dočasné, ale také to, co je nemateriální a duchovní, například láska, moudrost nebo duchovní krása.

 

 

 

Kozorozi, vaše runa pro štěstí je Wyrd

 

Tato nepopsaná runa říká, že nyní je možné všechno, nebo nic. Boží prst ukazuje, že si něco přitáhnete, nebo naopak. Co? Runy vám tu odpověď dnes nedají. Nechte dozrát čas.

 

Vodnáři, vaše runa na březen je  Fehu

Vaše vůle bude nebývale posílena a u druhých lidi budete vzbuzovat dojem autority. Objevíte v sobě touhu pomáhat, podpořit druhé a dělit se s tím, že víte že sdílená radost je znásobená radost. Čím více vydáte, tím více sami dostanete od života. Budete mít radost, že se můžete tyto dary osudu podělit s druhými lidmi. Jediné, co vás může rozladit jsou předsudky honba za svými vrtochy. Nicméně zařídíte to tak, ze tím nebude trpět vaše domácnost. Spíše naopak.

Můžete potkat komunikativního člověka rozhodných pohybů, který zná svoji hodnotu. Bude o sebe dobře dbát. Překypuje potřebou pomáhat druhým lidem a dělit se o své znalosti a zkušenosti. Umí být dobrým organizátorem, který se umí vcítit do jádra pudla.

Štěstí vám může nést rolník, bankéř, šéf, či byznysmen.

 

Amulet z runy Fehu – posiluje organismus v době nemoci těla i duše, nese hojnost.

 

Ryby, runa pro vás je Tiwaz

Rozhodně se vám nebude chtít odhodit svoji ostražitost. Nyní se soustředíte zejména na své vlastní síly a odhad. Všechno dění kolem si budete pečlivě analyzovat a podle toho jednat. Tak, jako runa Tiwaz i vy byste ve jménu spravedlnosti pohnuli se zemí, či nebem. Přijdete na to, že vás chce někdo z vašeho okolí využít a zpřetrháte s ním veškerý kontakt. Rozhodně se také nebudete chtít podřizovat druhým lidem.

Můžete potkat člověka spíše vojenského typu. Bude mít rázný krok a pokud jde o ženu bude častěji chodit v kalhotách. Je to člověk rozhodný, aktivní, ale přitom jemný. Pro dobrou věc bude ochoten zasvětit svůj život. Tento měsíc před sebou zahlédnete cestu k cíli. Vězte, že je právě ta nejdelší, ale je požehnaná. I když se někdy pojí s delším časem, je to cesta správná. Jenom ještě potřebujete nabrat různé zkušenosti. Vaše silná vůle vám pomůže, abyste získali to, co si zasloužíte. Ve vztazích můžete prohloubit svoje city a lásku. Také si můžete adoptovat nějaké opuštěné zvířátko.

 

Štěstí vám ponesou vojáci, zejména šarže, vědci, lékaři a psychoterapeuti.

Jako amulet Tiwaz vnáší energie pro budování, dává tah k úspěchu.

 

 

Pro Kartářky světla Helen Stanku

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

 

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému nepotřebujete nic víc než jeden bobkový list.

 

Začátek měsíce také znamená pro každého z nás nový začátek. I když pro vás možná byl předchozí měsíc náročný, měli jste finanční potíže nebo jste se třeba pohádali s někým z vašeho blízkého okolí, nemusí to nutně znamenat, že bude další měsíc pokračovat ve stejném duchu. Nic ale nepřijde jen tak samo od sebe. Musíte udělat krok, který do vašeho života přitáhne proaktivní a užitečnou energii.

Existuje prastarý rituál, který pomáhá splnit přání. Musí se ale provádět vždy první den v měsíci. Je velmi jednoduchý, nevyžaduje mnoho času ani úsilí a potřebujete k němu jen jeden bobkový list. A velmi důležitý je váš záměr. Měli byste se soustředit na to, co chcete v novém měsíci zlepšit a na co se chcete zaměřit. Ideální je, když svůj záměr dokážete vyjádřit jen jedním slovem. Pokud chcete získat novou práci, pak by vaším záměrem mělo být „zaměstnání.“ Chcete-li se usmířit s kamarádem z dětství, pak to stačí vyjádřit slovem „vztahy.“ Dalšími záměry mohou být třeba peníze, rodina, láska, štěstí atd.

Plní se jen pozitivní přání

Váš záměr nesmí nikomu ublížit, včetně vás samotných, protože pak vesmír nebude vědět, jak ho přijmout. Je důležité zaměřit se na konkrétní a jednoduchou touhu, která v konečném důsledku přinese do vašeho života mnohem více dobra. Každý z nás se zná nejlépe, což znamená, že vy sami víte, kterým směrem potřebujete nasměrovat další energii, abyste se mohli ve svém životě posunout dál. Využijte proto sílu prvního dne v měsíci k vyvolání změny k lepšímu.

Proč bobkový list?

U nás máme bobkový list spojený především s kuchyňským využitím. Jeho nahořklá chuť dodává pokrmům zajímavou chuť, a také zlepšuje stravitelnost těžkých jídel. Tato bylinka toho ale umí daleko víc! Už odpradávna se bobkový list neboli vavřín těšil velké úctě. Ve starověkém Řecku ho považovali za symbol moudrosti, míru, vítězství a síly. Jeho větvičky byly velmi ceněné a věnec z nich upletený směl nosit na hlavě jen člověk významný a vážený. Exkluzivita se týkala i pojídání bobkového listu. Žvýkat ho mohly jen věštkyně. Dodnes je ve Středozemí celkem běžné, že si lidé věší vavřínové listy nad vchodové dveře. Místní lidé totiž věří, že je ochrání před nemocemi, neštěstím a zlými duchy.

Bobkový list má prý také stejné očistné schopnosti jako stříbrná šalvěj. Proto se používá k vykuřování místností, aby je zbavil negativní energie.

Jak provést rituál

Pokud máte nějaké přání a máte i bobkový list, vezměte si tužku nebo pero a napište na list své přání (ideálně jedním slovem). List pak dejte do vhodné misky a spalte. Během rituálu nikam neodcházejte. Je důležité tento rituál provést hned na začátku nového měsíce, kdy vládne energie nových začátků a je nevhodnější čas k tomu, abyste ji poslali tím správným směrem. A nezapomeňte, že způsob, jakým přemýšlíte, má velký vliv na to, jak vše dopadne. Pozitivní energie přitahují další pozitivní energie. Nepochybujte tedy o tom, zda se vaše přání splní. Zkrátka tomu věřte.

 

Pro Kartářky světla Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

 

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít k hádce, na druhou stranu trigony Luny se Sluncem a Merkurem a sextil Slunce s Jupiterem vás ubezpečí, že to zvládnete, že i kdyby padaly trakaře, všechno zvládnete. Vrací víru v dlouho očekávané změny, tak věřte, že se vše hne dobrým směrem. Slunce je v Rybách, a to hřeje vždy nadějí.

V sobotu 2. března slibuje příjemnou náladu trigon Luny s Neptunem. Odpoledne vejde Luna do znamení Střelce a přiměje vás aktivně trávit čas na čerstvém vzduchu.

V neděli 3. března radí kvadratury Luny se Saturnem, Venuší a Uranem zvolnit tempo a nenechat se do ničeho tlačit. Když si dokážete udržet ten správný odstup, může být neděle příjemným dnem. Venuše spolu s Uranem vás navedou přijít si na to, co vás s někým pojí ve vztahu. Touží po nezávislosti. Pokud mezi vámi není láska a upřímnost, potom to může zaskřípat.

Beran

V pátek vyřešíte s úsměvem všechny povinnosti mnohem lépe. Sobota slibuje přísun zajímavých informací. V neděli vás čeká příjemný den. Luna v trigonu podpoří jakákoliv vaše rozhodnutí.

 

Býk

 

V pátek zvolněte a raději si domluvte schůzku s přáteli. Sobotní Luna v opozici může mít na vás očistný vliv. Také někomu dobře poradíte a získáte nového přítele. V neděli si udělejte čas jen na sebe a dopřejte si relaxaci.

 

Blíženci

 

V pátek si dokážete v mnoha věcech udělat pořádek a den uteče rychleji, než byste se nadáli. Sobotní Luna v opozici radí nevracet se k tomu, co již minulo. Pokud se tím budete řídit, čeká vás štěstí v lásce. V neděli věnujte čas své rodině. Podaří se vám něco si vzájemně vyjasnit.

 

Rak

 

V pátek se šetřete, ať se moc nepřetáhnete. Večer budete vyladění na věci mezi nebem a zemí. Sobotní den se potáhne v pomalém tempu. Může vás z něj vyrušit jen nějaká návštěva. Luna v trigonu radí zaměřit se na vlastní vztahy. V neděli myslete na své zdraví.

 

Lev

 

V pátek vás někdo požádá o pomoc a nějakým problémem. Vaše odpověď bude pro něj velmi přínosná. Sobotní Luna v trigonu pomůže zregenerovat vaše síly a v lásce nese štěstí. Neděle bude ideálním dnem pro vše spojené s rodinou a lidmi, které máte rádi. Budete na stejné vlně a den příjemně uteče.

 

Panna

 

Páteční Luna v sextilu slibuje příjemná překvapení. V sobotu je čas na zábavu, protože Luna v sextilu vás připraví na poznávání nových lidí i věcí. Nedělní Luna v kvadratuře vás přiměje naplánovat si aktivity na příští týden. Někam si je poznamenejte, mohou se hodit.

 

Váhy

 

V pátek se můžete setkat s někým, kdo má na vás dobrý vliv. Myslete i na odpočinek. Sobota vás může zavalit spoustou domácích povinností, ale bylo by moudré myslet i na čas jen pro sebe. V neděli budete mít štěstí v lásce. Užívejte krásy života.

 

 

 

Štír

 

Páteční Luna v konjunkci vám může pomoci rychle získat jakousi informaci, na které vám již delší dobu záleží. V sobotu vlivem Luny v konjunkci se může stát, že přehlédnete něčí záměry. Nenechte se vyprovokovat. V neděli vás může překvapit kontakt s někým, koho byste nečekali.

 

Střelec

 

V pátek vám může dojít, že někdo, koho jste brali za přítele, o vás šíří pomluvy. Možná vás to zamrzí, ale aspoň víte, na čem jste. Sobotní Luna v konjunkci vás přesvědčí, že nemusíte dělat nic, co se vám nechce. V neděli vás mohou příjemně překvapit nějaké dobré zprávy, které vám zvednou náladu.

 

Kozoroh

 

V pátek se vám do cesty připletou lidi, se kterými jste něco chtěli probrat. Sobota slibuje dobrou náladu. Luna v sextilu přeje zábavě a smyslu pro umění. Jestli máte v neděli něco k zařizování, mohlo by se vám to podařit s úsměvem na rtech. Den uplyne v příjemných energiích.

 

Vodnář

 

Páteční Luna v kvadratuře radí zaměřit se vždy na jednu konkrétní věc a tu dotáhnout do konce. Sobota slibuje poklidný den, ale žádnou nudu. Nedělní Luna v sextilu vám přinese více příležitostí k zábavě.

 

Ryby

 

Sobotní Luna v trigonu vám pomůže vyřešit nějaké pracovní záležitosti a protivní lidé vám půjdou z cesty. Sobotní Merkur v konjunkci vám přinese tipy na lepší pracovní pozice, či nějaký přivýdělek. Neděle slibuje dobrou náladu. Někdo ve vašem okolí dokáže docenit to, co pro něho děláte.

 

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

 

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou.

Kdysi jsem ztratila ze svého balíčku mariášových karet kartu Eso kulí. Dostala jsem divnou předtuchu, a i když jsem se snažila tísnivý pocit zaplašit,  stejně jsem se v krátké době octla bez domova. Eso kulí je také o velkých hmotných jistotách. Věštecké karty nesou symboly, které jsou s námi spjaty víc, než by se mohlo zdát. Jejich vliv lze využít i pozitivně. Teď se zaměříme jedny z nejmocnějších – na tarotové.

 

Na lásku a klid sáhněte po pohárech

Eso, král, královna dvojka poháru a desítka pohárů zavěšená v levém rohu místnosti Pohledem od dveří podle feng shui jak to je to roh lásky.

 

 

Peníze přitahují peníze

V tarotomluvě vše spojené se zemským živlem, hmotou a hojností to jsou právě pentakly neboli disky.

 

Eso, král, královna, devítka a desítka – tyto karty se vyplatí mít tak umístěné aby vzhlížely na vchod do vašeho domova, nebo vašeho pokoje. Také v peněžence mohou pomoci.

 

 

Hole v ruce posílí odvahu

 

Eso holí mám pomůže vyhrát úřední záležitosti nebo při soudním sporu. Král nebo královna dodávají osobní sílu. V době léčení či rekonvalescence, při pobytu v nemocnici pomáhají dodat vitalitu.

 

Vyzkoušejte ochranou moc velkých arkán

Lásku rozdmýchají: Zamilovaní, Slunce, Hvězda, Síla,

 

Přání splní: Kočár, Síla, Hvězda, Slunce,

 

Ochranu posílí: Slunce a Hvězda Hojnost podpoří: Šunce, Síla, Kolo štěstí.

 

Karty největší pomoci: Velekněžka, Císařovna, Císař, Velekněz, Zamilovaní, Síla, Rovnováha, Slunce a Svět

 

Jakým kartám se při volbě talismanu vyhnout?  

 

Mečové karty umí ničit. Eso mečů namířené směrem k vašemu nepříteli mu bude umět dost uškodit.

 

Zvolenou kartu můžete nosit u sebe.

 

Tarotový rituál

 

Také můžete vytvořit malý rituál, kdy si nakreslíte na čistý list papíru pentagram a alespoň pětkrát jej obtáhnete. Špici pentagramu otočte směrem na východní světovou stranu. Do pentagramu vložíte vybranou kartu. Na kartu položte na nekolik minut sklenici s vodou. Kolem pentagramu zapalte svíčky. Mohou být dvě, nebo třeba pět. V tom případě však začněte proti směru hodinových ručiček. Barva svíček může být bílá a stačí čajové. Pokud si chcete pohrát, mohohou být v barvě posilující vaše přání. Nakonec vodu ve sklenici, které rituál dal sílu vypijte. Myslete při tom na to, jak se plní vaše přání.

 

V žádném případě nepoužívat kartu Ďábla a Věže.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

 

 

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození.

Je toho hodně, co se děje, ale nenechte znervóznit, vykolejit. Buďte všímaví, pozorní a stůjte nohama na zemi, protože letošní březen je o harmonii. Jedná se o takové duchovní „cvičení“. Jako když jste na rozbořeném moři, loď se komíhá na všechny strany, ale vy se nevzdáváte a jakýkoli výkyv kompenzujete svými fyzickými i mentálními silami, protože chcete přece doplout do cíle.

To, co vám pomůže je zaměření na své duševní poslaní (to, co vás naplňuje, dodává energii, smysl života).
Jestliže se čehokoli obáváte, vezměte ten strach jako energii ke změně, přitom nezapomínejte, že v březnu jde o soulad, soulad se sebou, s tím, co děláte, s lidmi kolem sebe, ale i s Vesmírem. Tato energie vám poskytne sílu a radost z tvoření a nově otevíraných dveří do další budoucnosti.

Jak energie letošního března ovlivní vás skrze životní číslo?

Pokud své životní číslo neznáte, pak jej snadno spočítáte tímto způsobem: Sečtete jednotlivé číslice vašeho data narození. Jestliže vám vyjde dvouciferná číslice, opět ji rozložíte na dvě číslice a sečtete, viz příklad:

12. 10. 1991… 1+2+1+0+1+9+9+1 = 24 = 2+4 = 6 = životní číslo

Vaše životní číslo je jednička? Pak se již těšíte na oživení, protože březen je pro vás běžně startovní čarou do nového roku, nové sezóny a rádi vyrazíte mezi lidi. Ostatně společnosti už scházíte. Čekají na vaše nové inspirativní a akční nápady. A co bychom si povídali, zimní období bylo dostatečné dlouhé, abyste snili, plánovali a čerpali síly na realizaci. Ale ne samou zábavou živ je člověk. Zůstaňte stát nohama na zemi a
stejné nadšení věnujte své práci a povinnostem. Chcete přece využít sezónu a nedohánět jen resty.

Jako nositelé čísla dvě březen uvítáte pro vás v jeho jasných mantinelech. Vaše přirozená intuice odlehčí přísnost a strukturovanost energií. Na každý pád tento měsíc si vás přitáhne k práci a povinnostem a jak vám vše (především manuální činnost) půjde od ruky. Možná budete překvapení, jak se dokážete soustředit, jaké zaujetí a vytrvalost ve vás dřímá. A tak i když času na zábavu a odpočinek bude málo, vás
potěší, jaký kus práce se vám za pouhých jedenatřicet dní letošního března podařilo zvládnout.

Dopočítali jste se k životní trojce? Pak vaší svobodomyslné povaze bude jistě březen se svou akčností a nepředvídatelností v kombinaci s vašimi osobními energiemi vyhovovat. Změny, které se na vás valí jak z práce, tak ze soukromého života nemusí být nikterak zásadní. Jde o to, přinést čerstvý vítr do stagnujících energií a nabídnout vám nové možnosti a směry. Je na vás jestli je přijmete jako příležitost, nebo jen jako něco, co jste poznali, ale dál jich nevyužijete. A jestli něco nevyjde, počkejte na příznivější dobu.

Čtyřka, jako životní číslo je sice symbolem pro práci a pracovitost, ale březen letošního roku je pro vás ideálním časem pro odpočinek, relax a načerpání nových sil. Jestli máte možnost, dopřejte si pár dnů v lázních, bude to skutečný životabudič. Jinak si takové lázně vytvořte doma, dopřejte si koupel/dlouhou sprchu, pusťte si relaxační hudbu, meditujte, vychutnejte si dobré jídlo i dostatečně dlouhý spánek. Sami uvidíte, že se vám třeba po takovémto víkendu obnovily síly na všech úrovních… doslova znovuzrození.

Vám, se životním číslem pět, se tempo zvolní. Jde o to, abyste čas využili na prozkoumání sebe, svého života, lidí, kterými se obklopujete a činností, který se věnujete. Chce se to prostě zastavit, a energie března vás k tomu povedou, a uvědomit si, jaké fázi života jste, kam směřujete a jaký to má smysl. Nečekejte žádné převratné myšlenky a změny. Teď jde ve vašem životě opravdu jen o to pozorování, úvahy a
uvědomění. Takto, řekněme, filozoficky, si vytvoříte vizi vaší další budoucnosti a otevřete dveře novému.

Pro životní číslo šest si březen připravil možnost dosáhnout úspěchu a posunout se na vyšší úroveň. Jestli to bude vyšší pozice v zaměstnání nebo duchovní růst není podstatné. Teď vám všechno nahrává, abyste svůj cíl neminuli. Zaměřte se na to, co jste od života chtěli a splňte si své sny. Ukažte světu (doma, v práci, ve škole, ve svých zájmech…), co ve vás skutečně je, jaký máte potenciál a jste odhodlaní jej využít
naplno. Ne, neprosazujte ego, prosazujte své znalosti, dovednosti, talenty a přirozenou laskavost.

Vychází Vám jako životní číslo sedmička? Pak během března dokončete své projekty. Energie Vám přejí, navíc můžete přizvat i pomocníky, kteří vaši snahu plně podpoří. No, a pokud si své věci raději děláte sami, pak využijte ten čas zakončení a úklidu k uvědomění si přínosu svého snažení. Hledejte poučení, inspiraci do budoucna. I v rutinních činnostech uplatněte svou intuici. Reálná práce vám půjde snáz a
ušetříte síly, je pravděpodobné, že vás někdo požádá o pomoc, tak se budou hodit.

Životní osmička se může těšit na období, kdy bude moci otevřeně projevit svou osobnost. Lidé budou vůči vám nebývale vstřícní a (konečně) pochopí, že vaše běžná výrazná osobnost tu je pro ně. Tak nepopírejte sami sebe, vyjděte ven a zajímejte se o své blízké, klienty, nové projekty i možnosti. Naslouchejte. Možná zdánlivě bezvýznamný rozhovor v sobě nese důležitou informaci, která vás inspiruje k
něčemu, co má potenciál a vy ho umíte naplnit. S odvahou vstupte do dveří, které se vám otevírají.

A pro životní devítku si březen připravil klidnější období, kdy si můžete dopřát trochu polevit, nehnat se dopředu a spolupracovat se stejně smýšlejícími lidmi. Ostatně spolupráce vás může inspirovat. Ano, někdy je to s lidmi těžké, ale nenechte se vyvést z rovnováhy, i negativní zkušenost vám může vnuknout nápad, který přinese mnohem více, než by se dalo čekat. Najděte v sobě pochopení a soucit,
udržujte si rovnováhu jak v mysli i na duši a dosáhnete osvobození a uvolnění, které tolik potřebujete.

Přeji nádherný březen 2024

Pro Kartářky světla Táňa

(klapka 38)

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. . Jsou vždy po ruce, tak jako váš telefon.  Rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká…

Alter ego v překladu z latiny znamená druhé já. Existuje několik jeho základních typů, které jsou spouštěny buď vědomým rozhodnutím (forma ochrany), díky vnějším faktorům, jako je vystavení názorům druhých, nebo také v důsledku emocionální reakce (hněv, strach, vzrušení). Podobu alter ega může v určitém věku ovlivnit i svět fikce, prostřednictvím kterého se člověk ztotožňuje s určitou postavou či rolí a přenáší takové vzorce chování do vlastní reality.

 

U některých lidí se alter ego v průběhu času mění, u jiných je stabilní. Pro mnohé je obtížné je objevit, protože to vyžaduje hluboké a upřímné pozorování vlastních vzorců chování a vlastností. Tento test vám umožní nahlédnout do některých vlastností, které zdobí vaše alter ego. Pozorně si prostudujte ilustraci a vyberte si, který ze tří vizuálních bodů je pro vás nejzajímavější. Je to dívka levitující ve vzduchu, vysoký strom a jeho koruna v pozadí nebo jezero? Pokud máte vybráno, přečtěte si, co vámi vybraný bod znamená a jaká osobnost uvnitř vás čas od času přebírá kontrolu nad vaším životem.

Dívka

Podle symboliky má vaše alter ego potřebu oddělit se od emocionální zátěže a reality, která vás obklopuje. Žije ve světě duchovní reflexe a usiluje o zcela nehmotné hodnoty, živí se poznáváním ideologií a budováním nových, vlastních.

Je o člověku, který rozumí velmi jasně duchovnímu světu, jako by do něj odjakživa patřil. Neutíká do něj, ale otevře okno, odkud má do něj výhled, aby do sebe nasál vše, co mu materiální, viditelný a syrový svět nemůže poskytnout. Jako takový je tento člověk velmi kreativní a soběstačný. Samota mu nevadí, naopak je jeho přítelem. Je to stav, který mu umožňuje dotknout se vesmíru.

Vysoký strom

Vaše alter ego se stará, živí a vyživuje. I když možná nemáte možnost mít rodičovskou roli, vychází to z vás. Je o ochránci, který shromažďuje komunitu a přispívá vlastními zkušenostmi a především láskou. Někdy je skrytý, nevyřčený, ale je vždy přítomen.

Vaše alter ego je především nesmírně zvědavé a jen těžko uhasí svou žízeň po nových znalostech. Potřebuje se krmit, stejně jako krmí ostatní. Cení si důslednosti, vytrvalosti, práce na sobě a dává vám k tomu sílu ve chvílích největší krize. Je vaší oporou, tou vaší částí, které můžete nejvíce důvěřovat. Začněte jí naslouchat.

Jezero
Vaše alter ego vychází pouze na vaše zavolání, je vždy připraveno se objevit. Je to vaše zrcadlo. To, že jste si vybrali právě jezero, znamená, že se velmi dobře znáte a nebojíte se čelit svým selháním. Své alter ego vyvoláváte pouze tehdy, když vám chybí inspirace nebo si nejste jisti sami sebou. Je tu jen proto, aby vám připomnělo vaši vlastní hodnotu a to, že byste o sobě nikdy neměli pochybovat.

 

Pro Kartářky světla Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát.

Od 3. do 5. března pomůže sextil Merkuru s Uranem zdárně realizovat různé nápady.
Mezi 7. a 9. březnem vám Merkur v konjunkci s Neptunem ukáží svět z jiného úhlu pohledu. Jako kdybyste se dostali do jiného druhu reality. Posílí svět vaší představivosti, snů, vizí a umocní vaši intuici. Na druhou stranu může rozvinout i různé úzkosti a neklid. Bude dobré touto dobou nedělat žádná důležitá rozhodnutí, ale spíše se věnovat věcem spojeným s uměním.
V neděli 10. března vyjde Merkur za znamení Ryb do odhodlaného znamení Berana a jenom o chvíli později 11. března bude v sextilu s Plutem a pomůže srovnat myšlenky a uvidět nové příležitosti.

10. března nastane novoluní v Rybách, které posílí intuici. Je to skvělá doba pro všechny věčně hledající a toužící po poznání smyslu života. V tento den pocítíte sílu magie vody.

Mezi 6. a 13. březnem vzbudí potřebu nezávislosti Mars v kvadratuře s Uranem. Pocítíte touhu něco změnit a skoncovat se starými rituály.

V úterý 12. března vejde Venuše do znamení romantických Ryb. Přinese období lásky a přitažlivosti. Začne vás více bavit umění, vaše empatie může být na vysoké úrovni. Budete podporovat slabší lidi a zejména ty, kteří v životě neměli takové štěstí jako vy.

Od 15. do 19. března můžete podlehnout potřebě něco si idealizovat. Slunce v konjunkci s Neptunem poškádlí nejenom Ryby, ale také Blížence, Panny a Střelce.

Mezi 19. a 23. březnem odsune romantické nálady Venuše, která si dá dostaveníčko se Saturnem. Může se stát, že najednou budete mít pocit tvrdého dopadu na zem, a to je možná dobře, protože si dokážete poradit se všemi praktickými problémy. Váhy a Kozorozi budou řešit únik peněz ze své peněženky, účty a stanoví nějaká nová pravidla.

Ve středu 20. března vejde Slunce do znamení Berana a nastartuje astronomické jaro. Přinese energii a odvahu postavit se novým výzvám. Lvi a Berani budou více rozhodní.

Od 19. do 23. března posílí sextil Slunce s Plutem ambice u všech znamení.
V sobotu 23. března vejde Mars do znamení Ryb a vám se bude chtít splynout s davem, než něco vymýšlet a vyčnívat. Na některé z vás může padnout jarní únava.

V pondělí 25. března nastane úplněk ve znamení Berana, který přinese různé změny, a to zejména ve vztazích. Beran je ohnivé znamení, proto je možné udělat nějaký rituál s pomocí svíček.

Mezi 22. a 26. březnem zvýší potřebu vlastního komfortu sextil Venuše s Jupiterem. Nebudete si chtít nic odepřít, zejména to, co vám dává pocit pohodlí. Jestli to bude dražší krém, či boty, návštěva kadeřnického salonu, či masáž, určitě se vám tím zlepší nálada.

Od 26. do 30. března posílí lásku i hazard Venuše v sextilu s Uranem. Přinesou také spoustu nových nápadů a touhu být mezi lidmi. Možná vymyslíte plán, jak si zajistit lepší výdělky, díky kterým si splníte svá přání. Vaší pozornosti neunikne nějaký zajímavý kurz, či konkurz a odhodlání chybět nebude.

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou citlivostí, velkorysostí, obětavostí, kreativitou a obrovskou fantazií.

Máte ve svém okolí zrozence v tomto znamení? Pak byste měli vědět, co všechno ho dokáže učinit šťastným:

Čas pro kreativní vyjádření

Ryby v sobě ukrývají obrovského tvůrčího ducha a často i bohatou představivost. Aktivity jako je malování, psaní, hraní na hudební nástroj nebo jakékoli jiné možnosti uměleckého vyjádření jim přinášejí velkou radost. Kreativní proces je pro ně jakýmsi únikem do světa fantazie, kde se cítí naplnění a šťastní.

Romantika a láskyplná gesta

Zrozenci ve znamení Ryb jsou velcí romantici a když se zamilují, umí být velmi pozorní. Od svých partnerů očekávají častá a upřímná vyznání lásky. Nepotřebují být zahrnováni drahými dary. Radost a uspokojení jim přinesou malá, ale romantická gesta, jako je darování květiny, psaní milostných zpráv nebo společný večer pod hvězdnou oblohou.

Spojení s přírodou

Věčně zasněné Ryby dávají jednoznačně přednost klidné přírodě před ruchem velkoměsta. Jakékoli spojení s přírodou, jako jsou procházky v lese, relaxace u vody nebo třeba jen pozorování zvířat jim dodává pocit klidu a štěstí. Pobyt v přírodě jim navíc pomáhá dobít energii a srovnat své emoce.

Meditace a relaxace

Citlivost je jednou z klíčových vlastností Ryb. Někdy se ale mohou nechat až příliš pohltit negativními emocemi a potřebují čas na zpracování svých pocitů. Proto jsou pro ně nesmírně důležité meditace a relaxace. Díky nim se mohou odpojit od každodenního shonu, zklidnit mysl a nabrat novou energii.

Dobrá hudba

Hudba je pro Ryby jako lék na duši. Poslech oblíbených písní nebo hraní na hudební nástroj na ně funguje jako terapie. Hudba jim nejen přináší radost, ale dokáže zvýraznit i jejich emocionální prožitky.

Péče o druhé a dobročinnost

Lidé narození ve znamení Ryb bývají velmi citliví a empatičtí. Mají vynikající talent vnímat problémy ostatních lidí a jsou citlivé k veškerému lidskému utrpení. Jejich životním krédem je: pomáhej všem. Jsou doslova ve svém živlu, když mohou někomu podat pomocnou ruku a být mu oporou. Přináší jim to pak radost a naplnění.

Možnost úniku do světa fantazie

Fantazie Ryb je nepřekonatelná. Jsou to snílci s velkou dávkou představivosti, která je jejich velkou předností. Proto také tak rády čtou knihy nebo sledují filmy, které jim umožňují uniknout z reality do fantazie. Ponoření se do fascinujících příběhů a emocionální propojení s postavami jim přináší radost a nové perspektivy.

Intimní a hluboké rozhovory

Lidé narození jako Ryby bývají hlubokou studnou lidských emocí. Je pro ně důležité sdílet pocity a myšlenky s ostatními, vést hluboké rozhovory o životě, emocích a duševním růstu. Budou vás trpělivě poslouchat a nikdy vás nebudou soudit. Vést s nimi rozhovor funguje trochu jako osobní terapie. A Rybám taková komunikace přináší radost a pocit vzájemného propojení.

Cokoli modrého

Živlem Ryb je voda, a tak je logické, že ze všech barev se jim nejvíc líbí právě modrá. Taková, která připomíná mořskou hladinu nebo hlubiny oceánu. Pro zrozence v tomto znamení představuje modrá barva klid a harmonii,  tedy přesně to, co mají nade všechno rádi.

Možnost být o samotě

Přestože se Ryby společnosti nevyhýbají, většinou se raději drží někde stranou a moc na sebe neupozorňují. Může za to jejich klidná, někdy až introvertní povaha a duchovní založení. Proto je pro ně velmi důležitý čas, který mohou mít samy pro sebe a někde v klidu. Dává jim to prostor k prozkoumávání vlastních myšlenek, snů a plánů do budoucnosti.

 

 

Pro Kartářky světla Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a projevené úcty se vám mnohonásobně vrátí. Ryby, čekají na vás nové šance a možnosti. Dořešíte staré záležitosti a otevře se vám nový svět.

Beran 21.3. – 20.4.

Celý měsíc budete úspěšní takřka ve všech aktivitách. Splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Nastává ideální doba ke změně zaměstnání či k finančním investicím. Neztrácejte optimismus, začátek měsíce bude trochu rozporuplný, nezapomeňte mít emoce pod kontrolou. Nezadaným přeje štěstí, jen je potřeba vyjít do společnosti, kde váš šarm přitáhne někoho sympatického.

 

Býk 21.4. – 20.5.

Přestaňte přešlapovat na místě, čas plnění vašich přání nastal. Poslouchejte svoje srdce, nechte se vést intuicí a dojdete cíle. Důležitá je trpělivost. Po zdravotní stránce se zaměřte především na plíce a průdušky, otužujte se a choďte hodně do přírody. Je vhodná doba pro zbavování se zlozvyků.

 

 

 

Blíženci 21.5. – 21.6.

Poslední dobou bylo vše trochu hektické, nezapomínejte proto na odpočinek. Buďte nakloněni novým setkáním a nebojte se dát průchod svým citům. I velmi stydliví lidé by měli odhodit zábrany, neboť mají velkou šanci seznámit se se zajímavým partnerem. V pracovní oblasti budete muset naplánovat realizaci nějakého dlouhodobějšího úkolu. Zabere vám to nějaký čas.

 

 

Rak 22.6. – 22.7.

Uberte na sebevědomí, vyvarujte se sebestřednosti, naopak přidejte na vstřícnosti a citlivosti vůči svému partnerovi. Dávejte si pozor na zbrklost, věnujte se nenáročným sportovním aktivitám. Nezapomínejte pravidelně odpočívat, máte sklony ke zbytečnému přeceňování svých sil, což může mít za následek vyčerpání a s tím spojené zdravotní potíže.

 

 

Lev 23.7. – 22.8.

Neriskujte, nezapomínejte odpočívat a nenechte se vyprovokovat k hádce či konfliktu. Nezanedbávejte svůj zdravotní stav a nezapomeňte na přísun vitaminů. Vyhýbejte se přílišnému rozčilování, spěchu a dbejte na dostatečný odpočinek. Neodkládejte již dále nevyřešené problémy, urovnejte mezilidské vztahy, odstraňte z vašeho nitra zášť a začněte řešit to, co stále odkládáte.

 

Panna 23.9. – 22.9.

Čeká vás hodně práce, kterou budete muset obhájit. Očekávat můžete i finanční problémy. Nepodceňujte varovné signály počínajících nemocí a svoje zdravotní problémy řešte včas. Věnujte se zdravé výživě, relaxaci a meditacím, posílíte tak vnitřní harmonii. Ti, co nemají stálé partnery, mohou koncem měsíce potkat zajímavé a velmi přitažlivé jedince.

 

Váhy 23.9. – 23.10.

Nenechte se vyprovokovat a nezapomínejte, že každý střet a agrese přinese potíže a zastaví váš postup vpřed. Již začátkem měsíce se mohou objevit zdravotní problémy, se kterými jste vůbec nepočítali. Přinutí vás přehodnotit dosavadní život. Je důležité posilovat odolnost organismu, nezapomínejte na pohyb a zdravou stravu.

 

 

Štír 24.10. – 22.11.

Zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a projevené úcty se vám mnohonásobně vrátí. Menší dobrodružství prožijete koncem měsíce. Zájem o vás projeví někdo blízký, který o vás tajně sní. Ale rozum do hrsti, pokud jste zadaní, nemuselo by to dobře dopadnout. Zraněné a neoptované city by se mohly proměnit na nenávist.

 

 

Střelec 23.11. – 21.12.

Mírněte se v nakupování, šetřete nejen penězi, ale i svými silami. Začátkem měsíce vás mohou potkat drobné zdravotní problémy, které jsou způsobeny přejídáním a nedostatkem pohybu. Stačí pár dnů držet půst či dietu, žaludek se zklidní.  Je vhodný čas k řešení vztahů. V posledních měsících se mezi vašimi blízkými objevilo nedorozumění a napětí. Nyní by se vše mělo vyjasnit.

 

Kozoroh 22.12. – 20.1.

Věštírna Kartářek světla

Váš život se zklidní až poté, co si v sobě ujasníte svoje životní priority. Nezanedbávejte pravidelné preventivní prohlídky a nepodceňujte příznaky nemocí. Pravděpodobně vás nemine partnerská krize. Příliš si idealizujete svého partnera a necháte si od něho mnohé líbit. Měli byste se ohradit proti chování, které se vám nelíbí. Koncem měsíce se objeví zajímavá pracovní příležitost.

 

 

Vodnář 21.1. – 20.2.

Neměli byste to přehánět s pracovním nasazením, nepřepínejte se tolik. Není nutné mít splněno hned. Nezanedbávejte svoje blízké, věnujte se více rodině, která pro vás bude oporou a zdrojem pozitivních podnětů. Snažte se být vnímavější k pocitům své rodiny a partnera a více jim naslouchejte. Nebojte se navazovat nové kontakty, nezadaní mají velkou šanci najít vhodného partnera.

 

Ryby 21.2. – 20.3.

Horoskopy- Věštírna Kartářek světla

Čekají na vás nové šance a možnosti. Dořešíte staré záležitosti a otevře se vám nový svět. Nebojte se změny, štěstěna vám bude nakloněna. Vaše dobré duševní rozpoložení vám přinese úspěch, ale nezapomínejte na pohyb, začněte s posilováním či sportem. Působíte velmi přitažlivě, a to vám také pomůže přinést příznivé změny. Všechny minulé krize budou zažehnány.

 

 

Pro Kartářky světla Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

Karta týdne 26.2.-3.3. Pětka pohárů posvítí na očekávání

Kartou tohoto týdne je Pohárová pětka. Setkat se můžete s lidmi, kteří touží vyhrát za každou cenu, se hrou o to, kdo bude mít navrch i lidmi bez zásad a morálního kreditu. Pětka pohárů je také o citové dominanci. O potřebě, aby to ten druhý měl podle vašich představ. Kdo od druhých očekává příliš, bývá často zklamán. Vystřízlivění přichází pro to, že tato naděje byla mimo realitu. Někdy člověk vidí ty, na kterých mu záleží  svýma očima a hodnotí podle sebe a toho, jak by jednal on. Nemohou jednat jako on. Mají své životy a své světy a pohnutky i zkušenosti, kterými se řídí. I je někdo někdy v jejich očekávání a touhách zarmoutil.

Očekáváním jste zbytečně velmi zranitelní a vychýlení ze své rovnováhy. Když se neplní, začínáte mít strach. Podezření se stávají jistotou, protože špatné myšlenky přitahují špatné věci. Bojíte se, aby se vám nějaká situace neopakovala. Semínko tohoto problému mohlo být zasaženo již dříve, klidně před více než pěti lety. Nyní nastává čas poučit se ze starých chyb a přijmout vše jako dar. Dar, který je pro vás výzvou změnit svůj život k lepšímu. Stačí přestat očekávat a vyžadovat. Spoléhat se hlavně na to, co můžete ve svém životě ovlivnit jenom vy sami.

V lásce je dobré zhodnotit si možnosti své a možnosti té druhé strany. Postavit se nohama na zem a věci vyhodnotit reálně. Předejít rozčarování z romantických vzdušných zámků.

Ve financích jde o pocit zneklidnění a tahanice o peníze, ale vlastně to nemusí být ve skutečnosti tak zlé. To se ukáže do pěti dnů, týdnů, až měsíců.

Ve zdravotní sféře se mohou věci vyvíjet jinak, než jste si představovali.

Je dobré si však uvědomit, že toto celé je velmi subjektivní. Jde o nálady a chvilkové postoje. Není vše ztracené. Pětkové karty, tedy tarotové karty s číslicí pět vlastně nic zásadního v životě nemění, ale vystihují spíše citové a duševní rozpoložení. To by se však mohlo do pěti dnů, až týdnů změnit.

Aby se člověk v životě posunul, je potřeba umět být vděčný. Je dobré si uvědomit, že tak jako k životu patří to dobré, patří k němu i to méně dobré.  Pětka pohárů připomíná vděčnost za to, že jste schopni slz. Také připomíná vděčnost za svoji životní úroveň a komfort.

Slíbit si můžete, že se dokážete smířit se stavem věcí a pokusíte se nalézt světlejší stránky dané situace.

Berani, Pětka pohárů může někdy ukazovat ukřižované ego a zraněné ambice spojené s láskou. Půjde spíše o pocity, než o to, co se skutečně děje.

Býci, někdy se do života vracejí dětské lásky, nebo alespoň sentimentální vzpomínky. Citové vzplanutí může narušit vztahy v zaměstnání. Pětka pohárů ukazuje na iluze spojené s někým, koho milujete.

Blíženci, žárlivost není dobrý rádce. Pozor na pomluvy, které škodí lásce. Případně na něco, co by vás mohlo kompromitovat.

Raci, mohou se vás zmocnit obavy o vaši lásku. Nějaký skandál může narušit vaše rodinné soužití. Ať již přímo, či nepřímo.

Lvi, ženou se na vás starosti spojené s vašimi ratolestmi. Pětka pohárů může ukazovat i rozčarovaného milence.

Panny, pozor na zdravotní potíže, které však mohou být spíše psychosomatické. Někdy se na vás může podepsat nevděk lidí, kterým jste pomohli.

Váhy, pozor na vlny vášní a úlety. Vaše smysly převezmou vládu nad rozumem. Můžete si tak kazit současné vztahy.

Štíři, do cesty vám jde zajímavá známost. Nicméně buďte opatrní na citový omyl.

Střelci, láska vám někdy bere váš klid. Může vás čekat nějaká tajemná cesta, či schůzka. Někdy může vztahy zamávat nevěra.

Kozorozi, milostná aférka by mohla narušit vaše vztahy. Vaše city mohou být vyzrazeny.

Vodnáři, někdy jsou city a náklonnosti skvělé a někdy pouze jednostranné.   Hlídejte si, abyste nepřišli o svoji oporu. Také si hlídejte své myšlenky. Budou jako magnet přitahovat události.

Ryby, můžete se stát otroky své lásky. Někomu můžete dovolit mít nad vámi svoji moc.

 

Pro Kartářky světla Helen Stanku

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

 

 

Jak si získat Rybu?

Zrozenec ve znamení Ryby doopravdy žije pouze tehdy, když miluje. Bez lásky pro ni život nemá smysl a nic ji nezajímá. Bez lásky je jako bez vody. Proto hledá lásku a nehledí na oběti, které tomu musí přinést.

 

Jak si získat Rybu?

Osobním kouzlem, šarmem či jiskrným pohledem?

Nikdo předem neví, na co zabere. Je citlivá, ale nepředvídatelná. Pokud jste se rozhodli ulovit Rybu, stejně jako rybáři příliš nemluvte. Slova pro ni příliš neznamenají. Musíte sáhnout po jiných návnadách, jako jsou dlouhé pohledy, tajemné úsměvy, náhlé objevení se a hned zase zmizení. Ale nesmí to být příliš okázalé. Jakmile toho bude příliš, ztratí zájem. Ryby nejvíce fascinuje tajemství a nechtějí jej rychle odhalit. Jsou životními gurmány a chtějí si vše patřičně vychutnávat. Možná vás překvapí, že se budete smát i mlčet současně. Nic si nebudete potřebovat vysvětlovat. Vaše duše budou dokonale splývat.

 

Na sociálních sítích a seznamkách zaujme Ryby především vaše profilová fotka. Nejvýraznější by na ní měly být oči. Pohled je velmi důležitý, protože oči jsou okno do duše. Připravte se na složitou počáteční konverzaci. Často bez velkého úspěchu, protože vše bude ovlivněno momentální její náladou. Věnujte pozornost veškerým písním i filmům, o kterých se Ryba zmíní, mají vždy nějaký skrytý podtext. Pokud potřebujete mít vše řečeno konkrétně a důkladně se držíte předem stanovených plánů, pak raději hledejte jinde. S Rybou byste mohli přijít rychle o nervy.

Pokud naopak cítíte, že přesně tohle potřebujete, směle si domluvte první schůzku. Ryby budou na společné procházce sledovat různé symboly a skrytá magická znamení. Čím více věšteckých snů a magie, tím lépe. Co je však nejdůležitější, je naladění na společnou notu.

 

Pokud máte Rybu doma, zvykejte si na zpoždění a lehký nepořádek. Život s ní může být pohádkou se vším, co pohádka nese, jak v dobrém, ta i v tom špatném. Ryby vás budou nosit na rukou, planout vášní, zpívat písně, budou po vás tesknit, ale také budou umět být vzteklé i žárlivé a dělat scény před druhými lidmi. K tomu budou mistry házení odpovědnosti na druhé. Pokud se o ně umíte rvát do posledního kousku těla, jako hrdinové z pohádek, naleznou ve vás spojence a získáte je jako životní partnery.

 

Zbystřete, pokud pomáhají bývalým partnerům a partnerkám v nesnázích. Zpočátku možná půjde o pomoc, ale reálně hrozí, že váš vztah může být ohrožen.

Ryby potřebují být potřebné druhým lidem. Chtějí se jim obětovat, a pokud je nezasypete patřičným množstvím úkolů, brzy se objeví ve vašich vodách nějaká odvážná lovkyně. Zbystřete i v případě žen, které si stěžují na sítích a prosí muže o rady týkající se duchovního a milostného života. Ryby jim někdy velmi ochotně na tyto návnady skočí.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

VIP Intenzivní kurz vykládání karet s kartářkou a vědmou Helen Stanku 4.5.2024

Srdečně Vás zveme na seminář Helen Stanku, který bude probíhat 4.5. 2024 od 10h do 16:30 (s hodinovou pauzou na oběd) v Nerudově ulici 33 na Malé Straně. Přímo v soukromém prostředí u Helen Stanku.

Tento kurz je exkluzivní a je pouze pro uzavřenou skupinu maximálně 9 osob. Po jeho absolvování obdržíte certifikát.

Společně s Helen Vás na praktickém výcviku čeká: řeč Mariášových karet, klíč k jejímu rozluštění, zasvěcení do umění napojení na informační pole klienta, zachování objektivity výkladu, techniky výkladu bez pomocí orákul, hygiena při a po práci s energeticko-informačním polem druhých lidí, umění se energeticky dobít a energii pro výklad si udržet až do posledního klienta, technika obrany před vysavači energie, etika výkladů, nabíjení karet, základy obrany před “černou“ magií. Bonus – silná magie a funkční rituály tarotových karet na ochranu před škodícími vlivy magie druhých, tarotová magie na hojnost a osobní sílu. Typy výkladů na otázku:  Láska, zdraví, práce. Partnerský výklad do 1 roku, 2 let a dále. Osobní výklad do 1 roku, 2 let a dále. Zrušení a přeprogramování nežádoucího vývoje, či zmírnění nechtěných dopadů.

Pro bližší informace můžete napsat na duchovniaktivity@centrum.cz

Helen je kartářka, vědma posilující intuici, energoterapeutka a mystička.

O výkladu karet Helen říká: S kartami je dobré se spřátelit. Karty pak oplácejí s láskou a ukazují okolnosti, které se později stanou. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energii člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás. Žádný výklad není zbytečný. Lidem vždy ve správný moment dojde, co jim chtěly karty říct.“

Foto: Monika Navrátilová

PS: Chcete se na něco zeptat karet? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

Týdenní horoskop 26.2.-3.3. Merkur v Rybách slibuje příjemná setkávání

V pondělí 26. února odpoledne vejde Luna do znamení Vah, spolu v trigonu s Plutem vás navedou dopřát si nějakou drobnou radost za to, že jste zvládli ranní nechuť vrhnout se do nového pracovního týdne.

V úterý 27. února varuje kvadratura bojové planety Marsu s Jupiterem, který ještě rozdmýchá její zápal, abyste si chránili svoji energii a sílu, nenechali se unést emocemi ke zkratovitému jednání a vyhýbali se energetickým upírům. Vyplatí se soustředit na konkrétní drobné úkony, které vám neseberou tolik síly. Večer vám vše vynahradí příjemný trigon Luny s Marsem a Venuší.

Ve středu 28. února mohou konjunkce Slunce a Merkuru se Saturnem přinést pocit, že před sebou hrnete spoustu práce a povinností. Neházejte však flintu do žita, Slunce bude v konjunkci s Merkurem a ten dává ještě mnoho možností a nápadů, jak vše zvládnout.

Ve čtvrtek 29. února se s námi tento měsíc rozloučí po svém. Luna vcházející do znamení Štíra v kvadratuře s Plutem může nás hned ráno obdařit lenivou náladou. Nicméně sextil Merkuru s Jupiterem slibuje štěstí na peníze i nové kontakty. Hravě nahodí vaše mozkové závity a den bude završen s pocitem dobře vykonané práce. Za odměnu si můžete koupit něco pro sebe, nebo los.

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít k hádce, na druhou stranu trigony Luny se Sluncem a Merkurem a sextil Slunce s Jupiterem vás ubezpečí, že i kdyby padaly trakaře, všechno zvládnete. Slunce je v Rybách, a to hřeje vždy nadějí.

V sobotu 2. března slibuje příjemnou náladu trigon Luny s Neptunem. Odpoledne vejde Luna do znamení Střelce a přiměje vás aktivně trávit čas na čerstvém vzduchu.

V neděli 3. března radí kvadratury Luny se Saturnem, Venuší a Uranem zvolnit tempo a nenechat se do ničeho tlačit. Když si dokážete udržet ten správný odstup, může být neděle příjemným dnem.

Hvězdy jsou ve znamení Ryb. Jejich silnou stránkou je víra v morální principy, kdy se k ostatním chovají ohleduplně a pozorně. Umí se přizpůsobit okolí, a přitom zůstat sami sebou. Pokud po něčem touží, jsou velmi cílevědomí.

Ryby, tento týden hvězdy přejí lásce a snadnému kontaktu s partnerem. Milostné vzplanutí vás může zasáhnout s nečekanou silou. Zadaní by se měli věnovat výhradně své polovičce, čekají je jen samé skvělé zážitky.

Berani, budete se s potěšením věnovat společenskému životu. Během týdne se rádi zúčastníte nějaké atraktivní akce.

Býci, únavu z přepracování je nutné kompenzovat účinnou relaxací. Pár chvil z každého pracovního dne by mělo patřit jenom vám.

Blíženci, partner vás může nutit, abyste se víc zapojili do rodinného života. Vy proti tomu v zásadě nic nemáte, jen vás unavuje nekonečné klábosení s babičkami nebo tchýní. Pro zachování klidu v rodině se ale jednou za čas musíte přemoci.

Raci, dodejte svým dětem a partnerovi sebevědomí. Ukažte jim, že v ně věříte a že jste na ně patřičně pyšní. Udělá to s nimi opravdové divy.

Lvi, i když celý týden o duševní práci nezavadíte, budete obdařeni vysokým intelektem. Máte chuť přijít všemu na kloub a přemýšlení vám dělá radost. Možná se dobrovolně pustíte i do samostudia.

Panny, mnozí z vás se budou cítit zranitelnější než jindy. Každou kritiku, ale i bezděčnou poznámku si vezmete k srdci. Měli byste proto dobře zvažovat, s čím se komu svěřujete. Někteří jedinci pro vás nemají dost empatie.

Váhy, celý týden budete pracovat s elánem a radostí. Máte předpoklady udělat více práce než obvykle. Možná za tím vším je duševní pohoda a klidné rodinné zázemí, jen si to nespojujete. Bylo by dobré si to uvědomit a být za to rádi.

Štíři, v lásce bude třeba opatrnosti. Žárlivost protějšku by vám mohla připravit horké chvilky. Nepokoušejte jeho trpělivost.

Střelci, některý váš známý se zachová dosti netaktně. Možná si ho dokonce škrtnete ze seznamu lidí, které chcete nadále vídat.

Kozorozi, v lásce se vám začne více dařit. Zatím ve vašem vztahu přetrvávala spíše nejistota a úvahy, zda je všechno v úplném pořádku. Navrch měl tedy rozum, teď se ale opět začíná přidávat i tolik potřebná vášeň.

Vodnáři, bude záležet jenom na vás, zda si vyšetříte dostatek volného času. Nikdo nad vámi nedrží bič, tak na sebe buďte hodní.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...