Kontakt

Sdílejte nás:

Kontakty na naše kartářky

Výklad karet od Kartářek světla

Výklad karet od kartářek světla

Helen Stanku – VĚŠTKYNĚ

Helen-Stanku-kartarkaVolejte kartářce Helen Stanku: tel. 906 50 60 50 – klapka 1

„Udělám vše pro to, abych použila své schopnosti k ideálnímu dosažení Vašich vyšších cílů“ říká kartářka Helen, která je přesvědčena o tom, že na tento svět přicházíme s cílem a touhou získat zkušenosti a vykonat určité skutky.

Marie – VĚŠTKYNĚ

Marie-kartarkaVolejte kartářce Marii: tel. 906 50 60 50 – klapka 9

“Odpovím Vám na vaše otázky týkající se osobního a partnerského života. Pro odpověď pak převážně využívám tarotových karet.” Kartářka Marie získávala znalosti a zkušenosti studiem a praxí v životě. Pravidelně přispívá do časopisů s esoterickou tématikou.

Katka – VĚŠTKYNĚ

Katka-kartarkaVolejte kartářce Katce: tel. 906 50 60 50 – klapka 5

Kartářka Katka sama říká: “Uz 13 let se zabývám výkladem z cikánských a andělských karet. Pomohu s rozhodnutím v lásce, práci, financemi a ve všem, na co se mě zeptáte.” Zavolejte naší kartářce a nezapomeňte správně položit otázku a kartářka Vám ráda odpoví.

Michaela – VĚŠTKYNĚ

Michaela-kartarkaVolejte kartářce Michaele: tel. 906 50 60 50 – klapka 7

Jmenuji se Michaela a už pěknou řádku let vykládám Cikánské a Andělské karty. Výklad dělám jak na přítomnost, tak na budoucnost, zodpovím otázky kolem vztahů, zdraví. Také dotazy na peníze, práci, nebo osobní růst.

Via Lucia – VĚŠTKYNĚ

Via-Lucia-kartarkaVolejte kartářce Vii Lucii: tel. 906 50 60 50 – klapka 22

Astroložka, numeroložka, vědma, která dokáže přesně, leč citlivě předpovědět nejenom budoucí události, ale také určit, kdy nastanou.

Alice – VĚŠTKYNĚ

Alice-kartarkaVolejte kartářce Alici: tel. 906 50 60 50 – klapka 13

Podá nejenom trefnou věštbu , ale také pomůže i s neutralizací negativních vlivů a uhranutí. Pokud ji o to požádáte, bude vám posílat blahodárnou energii již během vašeho hovoru.

Libuše – VĚŠTKYNĚ

Volejte kartářce Libuši: tel. 906 50 60 50 – klapka 10

Mé karty zodpoví každou otázku. Ale kromě toho je třeba také věnovat nemalou pozornost tomu, co člověku chtějí sdělit i mimo dotaz. Taková informace může být pro klienta životně daleko důležitější, než jen očekávaná odpověď.

Jarka – VĚŠTKYNĚ

Jarka-kartarkaVolejte kartářce Jarce: tel. 906 50 60 50 – klapka 6

Jarka je kromě výkladu z tarotu a andělských karet specialistkou na věštbu budoucnosti pomocí japonských  I-ťing. Je také specialistkou na vše , co je spojeno s anděly a magií spojenou s andělskou energií

Božena – VĚŠTKYNĚ

Volejte kartářce Boženě: tel. 906 50 60 50 – klapka 12

Božena je přesná ve svých karetních výkladech a pomůže tam , kde již člověk sám nemá sílu. Dokáže ve správný čas najít cestu lidem, kteří se ztratili na své cestě a jsou bez kompasu

Štěpánka – VĚŠTKYNĚ

Stepanka-kartarkaVolejte kartářce Štěpánce: tel. 906 50 60 50 – klapka 16

Štěpánka je velmi oblíbenou kartářkou, či spíše lidovou vědmou. Má ohromné zkušenosti. jejím údělem je pomoci lidem navrátit harmonii duše a těla a ulevit jim z jejich starostí.

Rebeca – kartářka

Kartářka RebekaVolejte kartářce Rebece: tel. 906 50 60 50 – klapka 11

Rebeka je mimo jiné i odbornice na automatickou kresbu, pomocí které vám odkryje , kde je  jádro problémů. Umí varovat přeb nebezpečím a poradí kudy se vydat. Skvěle umí vystopovat, kde jsou schovaná chybná rozhodnutí v mezilidských vztazích.

Mirek – VĚŠTEC

kartoman-MirekVolejte kartomanovi Mirkovi: tel. 906 50 60 50 – klapka 15

Mirek je precizní kartář, odborník na vztahy a komunikaci ve vztazích, je přesný na otázky podnikání a financí a dokáže s přesností předpovědět budoucí vývoj. Je také biotronik a  uznávaný energoterapeut.

 

Kartářka MIRRA

Mirra-kartarka

 

Jsem Vodnář, v čínském horoskopu Drak a mí předci přišli před staletími z Transylvánie (narodila jsem se v horách na Valašsku, byť již čtvrt století žiji v Brně). Snad i to ovlivnilo můj osud a určilo mou cestu.

Esoterice a alternativní medicíně se věnuji naplno již více než 18 let.

Dalime- kartářka

Kartářka SmíšekVolejte kartářce Dalime: tel. 906 50 60 50 – klapka 14

Dalime vás může svoji věštbou skutečně povzbudit, ale o to více budete udiveni, jak přesně a do detailu se její věštby plní. Vykládá z několika druhů karet, ale je jedna z mála věštkyň o kterých lze říci, že karty vlastně ani nepotřebuje.

Anna- kartářka

kartářka Amička

Volejte kartářce Aničce: tel. 906 50 60 50 – klapka 19

Anička je kromě přesných předpovědí z karet, také uznávaná numeroložka. Má dar vyčíst poselství ukrytá v číslech. Stačí jí sdělit vaše křestní jméno a datum narození, dotaz a dostanete výstižné odpovědi na vaše otázky

Telefon: 906 50 60 50 (cena volání 50,- Kč/minutu)
E-mail: kartarkysvetla@gmail.com
Facebook: www.facebook.com/Kartarkysvetla

Zábavní web

Poskytovatel webu:

www.kartarkysvetla.cz

Kartářky světla, s.r.o.

Identifikační číslo: 025 85 995

Nerudova 240/33, 118 00 Praha 1 –  Malá Strana

Provozovatel:

  • Astrokredit, s.r.o. Nerudova 240/33, 118 00 Praha 1 – Malá Strana
  • zapsaná u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 84969
  • Identifikační číslo: 035 351 18
  • Daňové identifikační číslo: CZ 035 351 18
  • Kontaktní tel. : 777 493 129

Kartářky světla jsou pro Vás na telefonu pro výklad karet 24 hodin denně.

Každá kartářka z naší věštírny je zkoušenou, diskrétní odbornicí, které se můžete svěřit se svými dotazy. Řešíte-li partnerský vztah, lásku, peníze, práci, kartářka vám pomůže výkladem karet najít vhodné řešení, vhodnou cestu a směr právě pro Vás.

Kartářky světla jsou vám k dispozici ihned pro výklad karet po telefonu. Ve dne i v noci je vždy připravená některá z kartářek Vám pomoci, poradit. Můžete tedy volat kdykoliv na naši telefonní linku. Vyberte si kartářku, která je právě online, nebo se nechte spojit náhodnou volbou s kartářkou.

karty SMS

qr kód