Vaše zkušenosti

Sdílejte nás:
Dobrý den ,
Chtěla bych moc poděkovat kartarce Rebece, za není výklady a lidsky přístup a trpělivost .
Děkuji Alena
————————————————————————————————————
Dobry vecer Ako sa mate? Prepacte ze vyrusujem. Uz sme zo par krat telefonovali spolu. Aj sa mi smival sen s vami a ste ho dali na skupinu fb. Terar sa mi stala taka vec. Pozrel sim si pred asi par dnami vestbu pre bykov a tam bol ritual proti zlodejem. Na druhy den rano mi zvonil sused ze v noci som mal otvorene auto a zlodeji tam. Volal hned policiu. Potom som urobil ten ritual a na 2 he den na oku ako jacmen. Poslem fotku. Mile ze? Nic mi nezmizlo. A kuzlo robil aj z brezovou korou.. prajem Vsetko krasne Hlavne Zdravia
—————————————————————————————————————–
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat kartářce Evičce za její lidský a neotřelý přístup. Našla jsem někoho, komu mohu důvěřovat. Zatím jí vždy všechno vyšlo.
Ivana
——————————————————————————————————————–
Hana
Krásný dobrý den, tímto bych chtěla moc pochválit kartářku Michaelu klapka č.7, je to úžasná paní, která mi moc pomohla a pomáhá. Jsem s ní moc spokojená, výklady jsou přesné a jasné, umí se perfektně napojovat a ví(výklady vychází přesně). Podle mě paní patří mezi nejlepší kartářky v ČR. 
——————————————————————————————————————–

Dobrý den,

ve čtvrtek jsem se 3x přepojila na paní Olívii omylem, tak jsem to vzala jako osud. Pecka ženská, vysvětlila mi toho tolik!!!

Smekám, chtěla jsem Vám dát zpětnou vazbu.

Děkuji Lucie


Dobrý den.

Jmenuji se Monika a jsem ekonomka. Momentálně prožívám těžší období v mém partnerském vztahu. Proto jsem se obrátila na kartářky světla, aby mi poradily. Chtěla bych moc poděkovat kartářce Katce, která mi nejen vyložila 100% výklad na mého rodinného příslušníka, psychicky mě povzbuzuje a zároveň mi dala velkou naději na šťastnou brzkou budoucnost.

Nesmím opomenout ani kartářku Helen, která mi ukázala cestu, jak přežít v těžké chvíli a ani na skvělou práci pana Mirka.

Vám všem velký dík Monika.


Přeji Vám krásný večer,

tímto si dovoluji co nejsrdečně poděkovat paní Alici s číslem 13 za velmi laskavý a milý přístup při výkladu. S paní Alicí jsem mluvila čtyřikrát a byla jsem velmi mile překvapena jejím laskavým a chápajícím přístupem. Také ji velmi děkuji za její trpělivost, pochopení a snahu pomoci a celou situaci tak hezky, jasně a věcně popsat.

Ve svém týmu máte úžasnou paní kartářku, vědmu, ale především lidského a hodného člověka s dobrým srdíčkem, který se dokáže vcítit do problému druhého a s velkou ochotou a pochopením se snaží pomoci. K paní Alici mám velkou důvěru, její výklady jsou lidské a opravdu je úžasné jak se plní. I když bych raději v tu chvíli slyšela něco jiného, jsem vděčná za upřímnost a také za slova pravdy i povzbuzení.

Na Vaše stránky a paní majitelku Helen, která je prý velmi příjemná, ochotná a podává pravdivé výklady jsem dostala doporučení a jsem moc ráda, že jsem zavolala. Je milé, když si člověk neví rady, nedokáže se v dané situaci vyznat a poradit si sám, že má kam zavolat o radu úžasným lidem, kteří mají obrovský dar videt a pomáhat pomocí výkladů druhým. Jistě není snadné a mnohdy to musí být i velmi vyčerpávajíci hovořit s tolika klienty a snažit se vcítit do jejich problému a pomoci, proto také všechny dámy (kartářky světla )velmi obdivuji.

Celému Vašemu týmu přeji splnění všech Vašich přání a ideálně, abyste si nemuseli nic přát, protože vše co Vás účiní šťastnými budete mít.

Mějte se moc hezky.

Ještě jednou se srdečným poděkováním paní Alici

Anna


Alena, 45 let, Praha

Nemám ráda tápat v nevědomosti, proto jsem se obrátila na Kartářky světla, zajímalo mě, jak se mám rozhodnout mezi dvěma prostory pro prodejnu. Kartářka Helen mi prozradila, jak by se dařilo mému obchodu v tom kterém prostoru, moje volba pak byla jasná.

 Jana, 52 let, Jičín

Již delší dobu jsem nemohla sehnat práci, hledala jsem ve všech možných inzerátech, posílala spoustu životopisů a stále nic. Kamarádka mi poradila Kartářky světla, nikdy jsem výklad karet nezkoušela, ale teď to jen doporučuji. Paní kartářka mi řekla, že práci najdu a prozradila mi, kde ji mám hledat, tím se moje hledání urychlilo a já jsem dnes spokojená se svým novým pracovním místem.

 Petra, 33 let, České Budějovice

Rozešla jsem se s partnerem a delší dobu jsem byla sama, rozhodla jsem se najít nového životního partnera, zkoušela jsem i různé seznamky, ale nějak to pořád nebylo ono. Už jednou jsem si nechala vyložit karty od kartářky, tak mě napadlo znovu zkusit nějakou věštírnu. Rozhodla jsem se zavolat Kartářkám světla, dozvěděla jsem se, že partnera najdu a kde se seznámíme, že se vezmeme a jak to bude dál, to si zatím nechám pro sebe.

 Simona, 42 let, Olomouc

Můj dlouholetý život s manželem byl poslední půlrok rozladěný, nevěděla jsem, co se s naším vztahem děje, začala jsem mít i podezření, jestli nemá nějakou jinou. Odhodlala jsem se zavolat Kartářkám světla i když jsem se bála, že mi třeba moje podezření potvrdí. Ale alespoň bych věděla, jak to je a neužírala se. Byla jsem šťastná, že jsem zavolala, dozvěděla jsem se, že manžel měl problémy ve své firmě a nechtěl mi tím dělat starosti, proto mi o nich neřekl.

 Lenka, 27 let, Břeclav

Řešila jsem svůj vztah s ženatým mužem, trápila jsem se, bylo mi sice jasné, že je asi blbost, aby se rozvedl, ale já byla zaslepená láskou a v koutku srdce věřila, že třeba ano a bude jen se mnou. Nemohla jsem to už vydržet, tak jsem se obrátila na Kartářky světla. Dozvěděla jsem se sice krutou pravdu, že se opravdu nerozvede, ale jsem za to ráda, posílilo mne to, sama jsem se rozhodla náš vztah ukončit a dnes jsem šťastná, protože mám skvělého partnera a budeme se brát.


Krásný večer paní Staňkú. Chtěla by jsem vám poděkovat za velkou podporu od vás a vašich kolegiň z Kartářek světla. Zkoušky dopadly perfektně. Řídila jsem se svou intuicí u 2 otázek a bez chyby. Mockrát vám děkuji Markéta
——————————————————————————————————————–
nádhera a děkuji..sedí…ale kdo to bude??? se ukaže… Sabina
——————————————————————————————————————–
Chtěla bych touto cestou poděkovat paní kartářce Božence, díky ní jsem přečkala rozchod i celou naší krizi. Když mi říkala, že se to spraví nevěřila jsem, ale jak řekla se i stalo pravdu mě to pomohlo. Ivana