Kartářka Alice Arras

Volejte Alici  Arras 906 50 60 50 Klapka č. 13 Jen 50,- Kč za minutu

Obvykle online:  denně 24 hodin den/noc

15 let se zabývám kartami cikánskými, mariášovými, andělskými a kartami Ivy Hüttnerové. Zavolejte mi pro výklad karet.

Kartářka Alice Arras a její pohledy do budoucna

Od dětství mám vyvinutou intuici vidět do budoucna. Také čtu z kávové sedliny a vykládám lidem osud z jejich snů. Na Kartářkách světla jsem také proto, abych pomohla všem které oslovím, kteří mají problémy se vztahy, láskou, financemi a zdravím. Předpokládám, že vše se děje na základě synchronicity a tudíž si mne vybere jenom takový člověk, jemuž mohu skutečně v něčem pomoci. Nic není tabu, dokážu poradit a říci, jaké cesty se před Vámi otvírají. A co by bylo pro vás lepší. Řeknu vám, co vás na jaké cestě čeká, záleží pak na vás, jaký směr si zvolíte.

Kartářka pomáhá

Moji přátelé a klienti se na mě obrací s prosbami o pomoc, nikdy je neodmítám, protože vím, jaké to je, když se člověk trápí. Vždy mě potěší zpětná vazba. Poslední dobou se na mne čím dál častěji obracejí lidé s žádostí o sejmutí kletby, neutralizaci negativních energií, či s prosbou o vymanění se z psychických útoků okolí.

Fenomén psychického útoku je pro většinu lidí děsivou představou a pokud májí nepřítele, který jejich směrem vysílá jedovaté myšlenky, mohou pociťovat ohrožení. Mám ale i šťastnější příběhy klientů, kteří konzultovali třeba nějaký duchařský zážitek, kdy pociťovali bízkost svých zemřelých, kteří je přišli navštívit, aby jim v některé z fází jejich života pomohli.

Bohužel ne vždy se lidé nakontaktovávají ve své komuniaci mezi světy zrovna s pozitivní energií, často jde o duchy lidí, které uvěznilo zemské pole, zemřeli nepřipravení a potřebují se schovat v auře silného jedince. Ten poté začíná jednat, tak, jak by sám za sebe nikdy nejednal, může být vyčerpaný a potom to má dopad ve všech sférách jeho života. Tady pomůže odvedení dané entity, které provádím příslušný rituálem. Je úžasné sledovat, jak se potom lidem mění život.

Osvobození duše

Paní Renata třeba celý život trpěla tím, že její tatínek v dětství přejel autem stejně staré děvčátko. Renata měla pocit, že sama nemá právo na štěstí a často s duchem dívenky komunikovala a vcházel jí do snů. Vinu svého otce – který za to nemohl, neboť mu dítě vběhlo do cesty a nešlo ubrzdit vůz, vzala na sebe. A podle toho se její život ubíral. Špatné vztahy a ztráty pocitu bezpečí… Po našem rituálu a odvedení uvězněné dušičky je konečně vše jinak.

Čarodějky

Jsem bílá čarodějka. Každý si pod tímto pojmem vybaví něco jiného. Čarodějnictví si po staletí neslo stigma zla. V odborných slovnících by se jistě našlo, že jedním z významů slova čarodějnice je „žena pravděpodobně posedlá zlými duchy, jež ovládá magii.“ V rozporu s tím je angické slovo witch, jež pochází z anglosaského výrazu wicca a to je výraz pro moudrou osobu. Vědmu, jež svými schopnostmi a dovednostmi, které mohla mít vrozené, či naučené pilným studiem (ani paganini by se bez cvičení, učení a píle nestal virtuozem) pomáhala druhým lidem svými vyjímečnými schopnostmi.

Přadleny osudu

Kolik zla si od lidí  vytrpělo tisíce nevinných žen, které byly upalovány a vězněny, kvůli pověrčivosti mas lidí. Jsou ale i kultury, kde čaroděj, mág , šaman, či vědma mají své respektované postavení. Pokud půkdu na kost, vzpmeňme si například na tradici starých Slovanů, kde se uctívaly stařeny – vědmy. Předlohou jim stála bohyně Mokoš – bohyně osudu, štěstí a neštěstí. Jako bohyně osudu znala Mokoš tajemství věštění a udělovala svobodu volby mezi dobrem a zlem. Její pomocnice Štěstěna (Doleja) a Neštěstí (Neserča) společně s Mokoší jsou právě těmi třemi sudičkami, přadlenami nítě osudu,  které se nám dochovaly z pohádek a stojí nad kolébkou při narození děťátka.

Výklady pomocí karet, run, kyvadla

Výklady provádím z několika druhů karet, runových kamenů, pomocí kyvadla. Pomáhám i léčit tělo i duši bylinkami, provádím rituály na upevnění vztahu, nebo na odloučení vztahu, aby se v domě držely peníze, pohoda, štěstí, aby každý, kdo jej po mě chce, byl spokojený.

 Kartářka, astroložka, vědma ovladám reiki,  šambalu, automatickou kresbu, poradím s pmocnými ritualy

Bonus pro Vás: Očista Vašeho fyzického, éterického a mentálního těla.

Očista biopole, aury

Aura neboli biopole, které obklopuje fyzické tělo každého z nás, dává informace o stavu celé struktury bioenergie člověka. Je tam zapsané vše – od spektra vibrací identifikujících každého člověka, až po nejmenší drobnosti. Lze se dozvědět i o svých předcích, prostředích, kde žili, také o zdraví a zásobě energie, psychickém stavu, o stavu současném, minulém i budoucím.

Čakry

Charakteristika aury závisí na práci čaker – hlavních kanálů pro tok životní energie v těle. Podle východních filozofií lze na auře včasně detekovat problémy dříve, než se projeví ve fyzické rovině.

Na co si dát pozor u budoucí tchyně podle horoskopu?

 Čím vás umí nejvíce vytočit ta vaše? Podívali jsme se na zoubek charakteristickým znakům našich tchýní poznáte tu svou? Vtipy ...

Magická moc krystalů

O doslova magické moci krystalů snad už v dnešní době slyšel každý. Kdo ji však umí využívat? Podělíme se o ...

Úterý 25. září, konjunkce Černé Luny s Martem ve Vodnáři

Kartářka a astroložka Alice Arras radí: Dnes nic neuspěcháte! Vyhněte se také přehánění. Kdo si počká... Je čas na to, ...

Středa 19. září, konjunkce Luny s Marsem ve Vodnáři

Kartářka a astroložka Alice Arras radí: Dnes dvakrát zvažte slova, abyste nikoho, byť nevědomě, nezranili. Jestli se už stalo a ...

6. září, Luna v Raku

Kartářka a astroložka Alice Arras radí: Dneska si posvítíme na rodinné štěstí!   Trigon Luny v Raku s Jupiterem Je ...