Magická moc krystalů

Magická moc, krystaly, AliceO doslova magické moci krystalů snad už v dnešní době slyšel každý. Kdo ji však umí využívat?

Podělím se o jednu skvěle osvědčenou meditaci. Snad každému z nás někdy někdo zlomil srdce a zůstaly mu na něm šrámy, kteté se leckdy táhnou celý život.

Pokud vás někdo zranil, či zradil, tady je možnost jak si pomoci.

Meditace s krystaly

Vyberete si kámen. Třeba růžový křišťál. Nebo turmalín. Všechny kameny, které používáte nejprve očistěte. Lehněte si a kámen položte v blízkosti srdci. Co nejblíž. Koncentrujte nádechy a pozornost do tohoto místa. Poproste si o splnění cílu, který tím sledujete. Například prosím o pomoc při zbavení se bolesti, kterou mi způsobilo to a to.

Pokud jste naladěni na čakru srdce a koncentrujete nádech do tohoto místa, snažte se vcítit do středu krystalu. Při nádechu natahujete z kamene (jako by vdechujete) energii. Při výdechu vypouštíte ven tu negativní a znečištěnou energii.

Během takovéto meditace můžete vidět nádherné růžové barvy a také barevné energie okolo sebe. Jasnovidní lidé tvrdí, že z kamene jeako by vylétávaly kousky rozličných ostrých předmětů.

Jsou to projevy různých emočních znečištění, které se ve vás usadily. Krystal je nasaje, následně vypustí ven kde se rozpustí.

Po meditaci se cítíte odlehčení. Můžete cítit příjemné teplo na srdci, které se vám rozlévá do celého těla. Necítíte již ty známé bodance a tlaky na srdci a v oblasti žaludku. Kameny můžemte nosit rovněž s sebou, třeba v kapse. Nejlépe však v blízkosti srdce. Kameny by se měly pravidelně čistit.

Příjemnou meditaci

Vaše kartářka Alice

Sdílejte!