Víkendový horoskop: Slunce s Jupiterem odvrátí trampoty

Saturn v opozici s Merkurem radí připravit se na cestovní komplikace. Na pomoc však přispěje Slunce v trigonu s Jupiterem. I kdybyste čekali na zpožděný let, nebo promokli na výletu, stejně se budete skvěle bavit.

Beran

 

V pátek vám pomůže zajímavý rozhovor s přítelem načerpat pozitivní energii. Luna v trigonu přeje meditacím. Sobota bude plná přátelských akcí, ale v lásce se připravte na překvapení. Hlavně nic neslibujte. Všeho necháte a poběžíte na rande s někým, kdo si vás neváží.

V neděli vám někdo blízký přinese informace, ze kterých číší intriky. Vyhněte se klepům.

 

Býk

 

Na vaše jednání budou mít vliv emoce a cizí zkušenosti. Den bude dobrý pro předsevzetí, nebo první rande. V sobotu si dovolte konečně se vyspat. Díky kvadratuře Luny vás všechno ostatní, včetně nakupování a výletů muže dráždit. Nedělní Luna v trigonu vám konečně dodá síly. Budete plní energie a na těžkosti se podíváte z jiné strany. Věřte své intuici.

 

Blíženci

 

Pátek se bude nejvíce hodit k randění. Poznáte někoho zajímavého, nebo získáte něčí srdce. V sobotu budete již od rána v dobré náladě. Pokud vás někdo poprosí o pomoc, neodmítejte. Neděle bude lákat na výlet a probírání starých témat vás může nudit. Vyhněte se však hádkám. Den raději věnujte lásce, odpočívání a randění.

 

Rak

 

V pátek buďte ostražití na svá slova, protože emoce mohou ovlivnit více, než byste chtěli. V sobotu bude skvělý den pro rozvoj svých koníčků. Vůbec není od věci navštívit letní kino, divadlo, či galerii. Uklízet můžete jindy. Nedělní Luna v sextilu ulehčí zařizování věcí, které se táhli. Vyhýbejte se pouze diskuzí na téma emocí.

 

Lev

 

V pátek pocítíte příliv životní šance a dosáhnete úspěch díky víře v sebe. Končící novoluní v konjunkci bude přát také randění a výletům. A v sobotu se možná rozhodne poznávat nové obzory. V neděli si užijete v poklidu. Doma se mohou při běžných záležitostech objevit nečekané komplikace. Braňte se, kdyby se vás někdo pokoušel komandovat. Potřebujete si odpočinout.

 

Panna

 

Ačkoliv budete v pátek v dobré náladě, dávejte si pozor na podivné řeči a neslibujte příliš mnoho lidem, které zase až tak dobře neznáte. Sobota přeje přátelskému setkávání a aktivnímu odpočinku. Ucítíte, že je všechno lehčí.

 

Váhy

 

Pátek bude skvělý den pro zařízení pracovních a úředních záležitostí. Objasněte si různé pochybnosti a hledejte odpovědi na nevyjasněné otázky. Sobota vám přinese po týdnu plné práce a odříkání odměnu. Luna v sextilu nabádá bavit se a nakupovat. V neděli přeje planetární aura zajímavým rozhovorům. Pozvěte své blízké na oběd a proberte důležité věci. Získáte důvěru a něco se dozvíte.

 

Štír

 

V pátek budete řešit důležité záležitosti a nezbyde vám čas na cokoliv jiného. Buďte empatičtí pro nechápavé pohledy okolí. Sobotní Luna v kvadratuře přeje dobrým nápadům na trávení prázdnin. Dělejte jen to, co máte rádi a nestarejte se o komentáře druhých lidí. V neděli se snažte na sebe nebrat další domácí závazky a raději najděte pomocníky, kteří mohou přidat ruku k dílu. Luna v sextilu vám spraví náladu.

 

Střelec

 

Páteční Luna v trigonu vám dodá sílu. Máte šanci potkat se s důležitými lidmi. Budete sršet dobrými nápady. V sobotu můžete být poněkud citlivější. Luna v trigonu přeje randění a zajímavým debatám, ale také může přinést i různé komplexy. V neděli si udělejte pořádek v poznámkách a účtech a odpoledne si odpočiňte, nebo zameditujte na oblíbeném místě.

 

Kozoroh

 

V pátek budete potřebovat ještě zařídit spoustu věcí. Zkuste někoho požádat o pomoc, možná vám někdo mladý a kreativní rád pomůže. Odpoledne běžte na procházku, či nějakou společenskou akci. V sobotu se vám nebude chtít hnout z domu. S chutí sebou švihnete na své oblíbené lehátko a budete obdivovat přírodu. V neděli vás čeká klidnější den, ideální pro rodinné záležitosti.

 

Vodnář

 

Nerušte pozvání na setkání a oslavy, ale vyhýbejte se klepům, protože by mohly speciálně v pátek vám způsobit špatnou náladu. V sobotu rychle zařiďte nejdůležitější věci, ať máte více času pro svoji zábavu. Ať si blízcí dělají, co chtějí, vy se věnujte jen svým zájmům. V neděli se nenechte honit a kritizovat. Dejte přednost společnosti milých a optimistických lidí. Tento den se snažte se ničím příliš netrápit.

 

Ryby

 

Pátek vám přinese různá dobrá rozhodnutí v oblasti financí. V sobotu neposlouchejte kritiky a dělejte si své, nicméně nebuďte tvrdošíjní. Nedělní Luna v opozici nese poněkud více závazků. Lepší by bylo se věnovat svým koníčkům a postarat se o pěstění své vizáže, než řešit složitá témata. Odpoledne nespěchejte, někdo vám svěří své tajemství.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Co s lidmi dělá sex?

Pro jedny život, pro druhé La petite mort - malá smrt. Co vlastně vyvádí s naší hlavou a tělem? Nedostatek sexu v dlouhodobém vztahu trhá ...
Kartářka píše...

Dokážete poznat, že se mu líbíte? Každé znamení to projevuje jinak

Každý muž vysílá určité signály. Zjistěte, jak si je přebrat. Klíčem je znamení zvěrokruhu. Možná v dalších řádcích poznáte toho svého. Beran Myslíte si, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 8.8. – 14.8. Dvojka holí žádá sebeovládání

Astrologickým aspektem dvojky holí  je Mars v Beranu. O co jde? Mars je za energii vitality a prosazování se a Beran může být za poznávání ...
Kartářka píše...

Kočky trochu jinak… aneb tři kočičí Pé

Pozorovali jste někdy kočku? Ta malá, chlupatá stvoření, která si vždy prosadí svou…? Svéhlavičky svéhlavé. Nezávislé, tajemné, mystické a ztřeštěné. Omotají si nás hrrrravě kolem ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 8. 8. – 14. 8. Luna v úplňku naplní sny

V tomto týdnu je Merkur v plné síle a dopřeje vám najít něco, po čem již delší dobu toužíte. Může to být třeba nějaké umění, či ...
Kartářka píše...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna ve Štíru rozplétá tajemství

5.8. první čtvrť ve Štíru V této fázi je Luna viditelná a připomíná tvar písmene D. Dává konečně jistý klid a mnoho věcí začne dávat ...
Kartářka píše...
/ Články

Luna na srpen

Luna bude v srpnu oplývat neobyčejným kouzlem. Během úplňku 12.8. si s její pomocí leckdo dupne a odpoutá od sebe toxické lidi. Návrat z dovolených ...
Kartářka píše...

RITUÁL VĚŠTBY ZE ZRCADLA

Pro věštění ze zrcadla existuje několik postupů. Říká se, že Nostradamus věštil z hladiny vody v nádobě, která mu nahrazovala magické zrcadlo. Byl v zatemnělé ...
Kartářka píše...

Romantický muž a kratičký jeho příběh

Mám ráda příběhy, které píše laskavý všední život. Bylo tomu i nedávno. Stála jsem na zastávce MHD a čekala, až mi přijede spoj. Nebyla jsem ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce ve Lvu přeje lásce

Páteční konjunkce Luny s Uranem nese nečekaná překvapení. Večer vejde slunce do znamení Lva a odstartuje období randění, přátelských aktivit a zábavy. Sobotní Luna v Blížencích podpoří potřebu cítit vítr ve vlasech a pohodu s přáteli i dobrou komunikaci. Domlouvejte si setkání, příznivý trigon Merkuru s Jupiterem napomůže získávání nových informací, rozšiřování obzorů a podpoří pocit souznění. I neděle může být, díky sextilům Luny s Jupiterem a Merkurem velmi vyvedená.

 

Beran

 

V pátek můžete být přes den poněkud bez nálady. S blížícím se večerem budete konečně více optimističtí a šťastnější. Tento den přeje štěstí v lásce a Slunce v trigonu vám dodá sílu. V sobotu můžete počítat s výjimečně příznivými zprávami, speciálně od známých z jiného města, či zahraničí. Luna v sextilu vás zve na výlety. V neděli budou moci známí počítat s vaším dobrým srdcem a vstřícností. Nezapomeňte na to, že někdo blízký čeká na splnění slibu. Luna v sextilu věští povedené rande.

 

Býk

 

Ačkoliv budete mít v pátek dobrou náladu, nezapomeňte na to, že klepy se šíří rychlostí blesku. Neslibujte příliš mnoho lidem, které neznáte. Důvěřujte intuici. Sobota přinese ideální čas na setkání, výjezdy a aktivní odpočinek. V neděli se můžete cítit plni energie pouze v případě, že jste se věnovali sportu a šetřili své zažívání.

 

Blíženci

 

Páteční Slunce v sextilu přeje vážným debatám, protože kolegové vás budou více vnímat. Vaše autorita poroste. V sobotu doporučuje Luna v konjunkci odpočinek, a to i od pomoci a poskytování rad druhým lidem. Starejte se o své věci a zbavte se těžké hlavy z toho, co říkají, nebo dělají ostatní. V neděli si můžete podle sebe poskládat plány na dovolenou. Luna bude ve vašem znamení, a proto se dnes nevyplácí se s kýmkoliv hádat.

 

Rak

 

V pátek můžete najít obětavé pomocníky. Někdo mladý a kreativní vám ochotně a rád pomůže. Luna v sextilu přeje lásce a dobré zábavě. Neseďte tedy doma. V sobotu se vám nebude příliš chtít někam jít, a tak si raději v klidu přečtěte knížku, nebo pusťte film. Až k večeru se k vám dostane více nabídek na přátelské aktivity. Neděle přeje sportu, nebo různým hrám.

 

Lev

 

Slunce přeje dobrému rozhodování ve finanční oblasti. Páteční odpoledne můžete posvětit jak nákupům, tak randění, protože Luna v trigonu bude přát v obou směrech. V sobotu se můžete těšit na zlepšení nálady. Lidé vám budou přát a vy začnete věnovat více pozornosti potřebám druhých lidí. Odpoledne hlavně nikam nespěchejte. V neděli někoho potěšíte a odpoledne získáte pozornost pro změnu vy.

 

Panna

 

Buďte opatrní, protože díky Luně v trigonu budete mít náladu více se bavit. Může se lehce stát, že si spletete funkce, nebo tituly důležitých lidí. Některé omyly budou zábavné, ale je lepší si dávat pozor. Sobotní Luna v kvadratuře odvede vaši pozornost k novým oblastem vědy. Možná se podíváte na neobvyklý film, hlavně však neutíkejte před běžnými povinnostmi. Nedělní Luna v kvadratuře radí zachovat klid, když se rozčilují lidé kolem. Odpoledne přeje setkání s přáteli.

 

 

Váhy

 

V pátek se nebojte mluvit o svých názorech. Večer přeje lásce. Sobotní Luna v trigonu vám zajistí přízeň okolí a bude přát společenským aktivitám. Nečekaná setkání vám mohou poskytnout mnoho témat k zajímavým diskuzím. V neděli vás mohu přechodně přestat zajímat různé cestovní nápady. Kontakty s druhými lidmi otevřou vaše dobré srdce pomoci.

 

Štír

 

V pátek, po týdnu naplněném prací a ranního vstávání, vám náleží odměna. Luna v opozici přeje výhodným nákupům v milé společnosti. V sobotu budete více v klidu, když se nebudete starat o problémy ostatních. Nedělní Luna v kvadratuře může přinést jistou zvědavost na to, co je nového u vašich příbuzných. Zavolejte jim a v popovídejte si. Získáte důvěru a dozvíte se něco důležitého.

 

Střelec

 

V pátek můžete čekat zajímavé nabídky v pracovní oblasti. Je dobré si udělat pořádek v domácích účtech. Možná také najdete nějaké peníze na to, abyste si dopřáli radost. Sobotní Luna v opozici přeje odpočinku. Možná nebude tolik času na nákupy, a tak se podívejte, co máte doma ve spíži. V neděli budete od rána velmi bystří a odhalíte jakési tajemství. Buďte opatrní, někdo o tom s chutí roztrušuje klepy.

 

Kozoroh

 

Zatoužíte strávit den v tichu, ale páteční práce může přinést nečekané nabídky, či zvláštní otázky. Nebojte se, Luna v trigonu věští úspěch. V sobotu budete klidní a dokážete se dobře ovládat. Bylo by však dobré uniknout většímu hluku a davu lidí ve velkých obchodech. Odpoledne odpočívejte s rodinou. Nedělní aura přeje přátelské aktivitě. Nečekaná setkání vám přinesou hodně témat k zajímavým rozmluvám.

 

Vodnář

 

V pátek budete mít spoustu zajímavých nápadů, jak vyřešit různé potíže. Odvaha nebude chybět. Nicméně odpoledne Luna v kvadratuře a Slunce v opozici radí zvolnit a odpočívat. V sobotu Luna v trigonu přeje různým intrikánským debatám, ale nezabývejte se příliš cizími názory. Speciálně ráno můžete být více citliví. V neděli budete počítat peníze a dostanete dobré nápady týkající se vašeho obydlí, nebo rodiny. Než půjdete spát, dopřejte si meditaci.

 

Ryby

Páteční Luna v sextilu přinese zajímavé nápady a dovolí splnit si některá přání. Jenom nespěchejte, protože Slunce mění znamení a vyplatí se vyhýbat neklidným situacím. V sobotu vás bude chtít někdo vyprovokovat k hádce, ale dokážete včas uniknout. Znáte lepší způsoby, kam zaměřit energii. Luna v kvadratuře přeje odpočinku, a ne starostem a stresu. V neděli se vám nebude chtít uklízet ani vařit. Dopřejte si odpočinek a na oběd si někam zajděte.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Co s lidmi dělá sex?

Pro jedny život, pro druhé La petite mort - malá smrt. Co vlastně vyvádí s naší hlavou a tělem? Nedostatek sexu v dlouhodobém vztahu trhá ...
Kartářka píše...

Dokážete poznat, že se mu líbíte? Každé znamení to projevuje jinak

Každý muž vysílá určité signály. Zjistěte, jak si je přebrat. Klíčem je znamení zvěrokruhu. Možná v dalších řádcích poznáte toho svého. Beran Myslíte si, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 8.8. – 14.8. Dvojka holí žádá sebeovládání

Astrologickým aspektem dvojky holí  je Mars v Beranu. O co jde? Mars je za energii vitality a prosazování se a Beran může být za poznávání ...
Kartářka píše...

Kočky trochu jinak… aneb tři kočičí Pé

Pozorovali jste někdy kočku? Ta malá, chlupatá stvoření, která si vždy prosadí svou…? Svéhlavičky svéhlavé. Nezávislé, tajemné, mystické a ztřeštěné. Omotají si nás hrrrravě kolem ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 8. 8. – 14. 8. Luna v úplňku naplní sny

V tomto týdnu je Merkur v plné síle a dopřeje vám najít něco, po čem již delší dobu toužíte. Může to být třeba nějaké umění, či ...
Kartářka píše...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna ve Štíru rozplétá tajemství

5.8. první čtvrť ve Štíru V této fázi je Luna viditelná a připomíná tvar písmene D. Dává konečně jistý klid a mnoho věcí začne dávat ...
Kartářka píše...
/ Články

Luna na srpen

Luna bude v srpnu oplývat neobyčejným kouzlem. Během úplňku 12.8. si s její pomocí leckdo dupne a odpoutá od sebe toxické lidi. Návrat z dovolených ...
Kartářka píše...

RITUÁL VĚŠTBY ZE ZRCADLA

Pro věštění ze zrcadla existuje několik postupů. Říká se, že Nostradamus věštil z hladiny vody v nádobě, která mu nahrazovala magické zrcadlo. Byl v zatemnělé ...
Kartářka píše...

Romantický muž a kratičký jeho příběh

Mám ráda příběhy, které píše laskavý všední život. Bylo tomu i nedávno. Stála jsem na zastávce MHD a čekala, až mi přijede spoj. Nebyla jsem ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop Mars s Plutem potěší milovníky výzev

Kvadratura Marsu s Plutem 1. – 4. 7. přinese velké výzvy. Bude potřeba zmobilizovat hodně síly a dívat se na svět i z praktické stránky. 1.- 3. 7. naštěstí na vše dohlédne trigon Saturnu s Merkurem, který dá slušnou sebedisciplínu dokonce i rozevlátým Blížencům.

Beran

V pátek se vám podaří zvládnout hodně věcí, a ještě ostatní přesvědčíte o svých dobrých nápadech. V sobotu si kromě úklidu stihnete i něco dobrého uvařit. Najděte si čas na své blízké, protože Luna v trigonu pomůže, aby vás druzí lépe vnímali. V neděli buďte ohleduplní vůči svému zdraví a nepřetěžujte se příliš namáhavou prací, či cvičením. Tento den se doporučuje klid a uchování si nadhledu.

 

Býk

 

Páteční Luna v kvadratuře vám pomůže něco změnit, či napravit. Nebudete dělat dvě stejné chyby po sobě. V sobotu si pečlivě rozmyslete své názory na různé záležitosti a den se vydaří. Zvládnete všechno, co jste měli v plánu. Nedělní Luna v kvadratuře nepřeje klepům a velké konzumaci alkoholu. Raději běžte na procházku, nebo se věnujte svým koníčkům, či zahrádce. Jsou dny, kdy je lepší odpočívat.

 

Blíženci

 

V pátek můžete získat užitek z každé příležitosti i známosti. Dozvíte se, jak využít svých výhod. Díky Luně v sextilu přijdete na báječné nápady. Sobota se bude jevit jako šťastný ale trošku uspěchaný den. Poperete se se všemi svými povinnostmi. Luna v sextilu přeje randění i zábavě. V neděli máte šanci dozvědět se hodně zajímavých informací a zamilovat se.

 

Rak

 

Budete chtít udělat něco pro druhé. Také se věnujte své umělecké duši. V sobotu si nebudete moci stěžovat na nedostatek zábavy. Přátelé vám možná zavolají dobré zprávy. Bude vám přáno v rodinných záležitostech i v lásce. Nedělní Luna v sextilu usnadní domluvu s lidmi, kteří vám nejsou příliš nakloněni. Večer bude vhodný čas k duchovní práci a meditaci.

 

Lev

 

Páteční Luna v konjunkci přinese nové nápady a odhalí nové možnosti, které budou velmi zajímavé. Nebojte se je sdělit svým blízkým. V sobotu můžete počítat s lepší náladou a lidé vám budou přát. Luna v konjunkci podpoří začínající známost a milostná rozhodnutí. V neděli se vám podaří někoho uklidnit zodpovězením složité životní otázky. Snažte se nechlubit se svými známostmi a nepodléhat prosbám. V neděli je potřeba odpočívat.

 

Panna

 

V pátek máte šanci někoho přesvědčit o věcech, na kterých vám záleží. Bude to pro vás důležitý člověk. V sobotu si dovolte věnovat se jen sami sobě. Odsuňte uklízení, žehlení a odpočinete si, zabývejte se uměním nebo si dopřejte relaxaci. Máte šanci rozuzlit různá milostná dilemata. V neděli se příliš nezajímají o to, co na vaše návyky řeknou druzí lidé. Důležité je, aby vám bylo dobře a pohodlně.

 

Váhy

 

Luna v sextilu vám v pátek pomůže domluvit se s ostatními lidmi a nabrat sílu a optimismus. Povede se vám docílit většiny z vašich záměrů. V sobotu buďte ohleduplní nejenom k druhým, ale i k sobě. Úsměv a dobrá nálada mohou vykonat zázraky. V neděli od vás bude rodina vyžadovat důležité rozhodnutí. Mohlo by se vám podařit s nadhledem vybruslit z této prekérní situace.

 

Štír

 

V pátek je skvělý čas pro novátorská předsevzetí týkající se vaší práce. V sobotu se vám bude zamlouvat všechno to, co je nové a neprobádané. V neděli využijte volný čas, abyste oživili své vztahy. Zorganizujte rande, nebo běžte na procházku na nějaké pěkné místo.

 

Střelec

 

V pátek si naplánujte důležitá setkání a snažte se nepropásnout informaci ohledně vaší práce. Hodně se naučíte a také získáte přátele. V lásce budete mít štěstí. Pod vlivem nových informací změníte v sobotu názor o jisté osobě. Díky Luně v trigonu strávíte den příjemně. V neděli uvidíte jiným pohledem dosavadní záležitosti a přesvědčení. Odpočiňte si a zapomeňte na práci.

 

Kozoroh

 

V pátek můžete ukázat druhým svoji skutečnou povahu, protože budete bránit vlastní názor i teritorium. Nebojte se říct nahlas své názory. V sobotu budete v centru pozornosti více lidí. Někteří vás vidí jako oběť svých milostných tužeb. V neděli se vám možná nebude chtít příliš brzy vstát. Až teprve po pozdní snídani začnete myslet na své plány.

 

Vodnář

 

V pátek nebude nouze o nějaký ten omyl, či hledání ztracených věcí. Luna v opozici vám však pomůže rychle nabrat síly a vy se pak budete moci věnovat svým potřebám. Sobotní Luna v opozici předpovídá zajímavá setkání a diskuse. Přátelé vám prozradí historku, která vám dá sílu ke změnám. V neděli vám intuice ukáže nový způsob, jak se vyhnout potížím. Nedáte se donutit k odpovědím, když je nemáte dokonale promyšlené. Budete se koukat na svět s odstupem.

 

Ryby

 

V pátek vás čeká velmi zajímavá nabídka. Odpoledne se zabývejte duchovními věci, nebo uměním. V sobotu, pokud nechcete trávit den uklízením, či vařením, neslibujte svým blízkým příliš mnoho. Povedené menší nákupy vám zlepší náladu. V neděli je ideální čas pro vaše koníčky. Také se vám podaří zařídit si soukromé záležitosti. Pokud půjdete na rande, čekají vás sladké chvíle, ale nebudete se chtít bavit o komplikovaných záležitostech.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Co s lidmi dělá sex?

Pro jedny život, pro druhé La petite mort - malá smrt. Co vlastně vyvádí s naší hlavou a tělem? Nedostatek sexu v dlouhodobém vztahu trhá ...
Kartářka píše...

Dokážete poznat, že se mu líbíte? Každé znamení to projevuje jinak

Každý muž vysílá určité signály. Zjistěte, jak si je přebrat. Klíčem je znamení zvěrokruhu. Možná v dalších řádcích poznáte toho svého. Beran Myslíte si, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 8.8. – 14.8. Dvojka holí žádá sebeovládání

Astrologickým aspektem dvojky holí  je Mars v Beranu. O co jde? Mars je za energii vitality a prosazování se a Beran může být za poznávání ...
Kartářka píše...

Kočky trochu jinak… aneb tři kočičí Pé

Pozorovali jste někdy kočku? Ta malá, chlupatá stvoření, která si vždy prosadí svou…? Svéhlavičky svéhlavé. Nezávislé, tajemné, mystické a ztřeštěné. Omotají si nás hrrrravě kolem ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 8. 8. – 14. 8. Luna v úplňku naplní sny

V tomto týdnu je Merkur v plné síle a dopřeje vám najít něco, po čem již delší dobu toužíte. Může to být třeba nějaké umění, či ...
Kartářka píše...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna ve Štíru rozplétá tajemství

5.8. první čtvrť ve Štíru V této fázi je Luna viditelná a připomíná tvar písmene D. Dává konečně jistý klid a mnoho věcí začne dávat ...
Kartářka píše...
/ Články

Luna na srpen

Luna bude v srpnu oplývat neobyčejným kouzlem. Během úplňku 12.8. si s její pomocí leckdo dupne a odpoutá od sebe toxické lidi. Návrat z dovolených ...
Kartářka píše...

RITUÁL VĚŠTBY ZE ZRCADLA

Pro věštění ze zrcadla existuje několik postupů. Říká se, že Nostradamus věštil z hladiny vody v nádobě, která mu nahrazovala magické zrcadlo. Byl v zatemnělé ...
Kartářka píše...

Romantický muž a kratičký jeho příběh

Mám ráda příběhy, které píše laskavý všední život. Bylo tomu i nedávno. Stála jsem na zastávce MHD a čekala, až mi přijede spoj. Nebyla jsem ...
Kartářka píše...