Víkendový horoskop: Merkur s Venuší vás rozproudí

Páteční (19. dubna) konjunkce Merkuru s Venuší přikrášlí různá setkání a obvzvlášť randění a večer pomůže s odreagováním. Merkur v retrográdu možná připomene starší záležitosti. Slunce vejde do znamení Býka po poledni. Vládkyně tohoto znamení Venuše posílí vztahy, lásku a smysl pro krásu. Bude chtít všechno zkrášlit.  Sextil Marsu s Jupiterem vám dá chuť vyjít ze své komfortní zóny, pomůže lásce a realizaci plánů, které vám přinášejí radost.

V sobotu (20.dubna) byste možná po pátečním dnu a hlavně večeru odpočívali, ale  sextil Marsu s Uranem a trigon Luny s Jupiterem a Uranem budou lákat k aktivitám spojeným s regenerací těla i ducha. S tímto nábojem vám odpolední opozice Luny s Marsem pomůže spláchnout i všechny možné staré frustrace, protože pro vás nebudou už žádné potíže, jen výzvy.

V neděli (21. dubna) nastane konjunkce Jupitera s Uranem ve znamení Býka. Jedna z nejočekávanějších astrologických událostí roku přinese skvělou šanci pro ty, kteří ztrácí smysl svého dosavadního konání. Opozice Luny s Neptunem a opozice Slunce s Plutem posílí blahodárný vliv Jupitera. Luna vejde do znamení Vah v trigonu s Plutem a pomůže nalézt pevné body, o které se budete moci opřít.

 

Beran

V pátek vám pomohou vaši přátelé vyřešit spoustu věcí a nastaví ochotu někoho vašeho okolí vyjít vám naproti. Sobota slibuje dobrou náladu a vůbec by nebylo od věci vyrazit někam za kulturou. V neděli vám Luna v opozici nese překvapení. Někdo se bude chovat jinak, než jste čekali. Ve výsledku přijdete na zajímavý nápad.

 

Býk

Páteční den vás ozáří svojí přízní Slunce v konjunkci a vy získáte podporu pro své nápady. V sobotu budete muset splnit, co jste někomu slíbili, ale nezapomeňte si také odpočinout. Nedělní den přeje štěstí v lásce.

Blíženci

V pátek radí hvězdy nerozptylovat se a soustředit se jen na to podstatné. Kolem vás bude svištět spousta informací, které by vás mohly odvádět od práce. V sobotu můžete vyrazit mezi lidi, všude vás rádi uvidí. Nedělní Luna v trigonu slibuje skvělý den pro randění.

 

Rak

V pátek budete jiskřit osobním šarmem a s diplomacií sobě vlastní dokážete vycouvat z každé nemilé situace. V sobotu se věnujte vlastním potřebám a nepodléhejte melancholickým náladám. V neděli vám Venuše v kvadratuře připomene, že je potřeba zapracovat na svém vzhledu.

 

Lev

Pátek přinese dobré nápady. Dlouho jste si nedopřáli nic pro sebe, udělejte si tedy nějakou radost. Sobota je ideální pro rodinu a rodinné záležitosti. Pokud byste v neděli zvolili odpočinek, bude to velmi dobré rozhodnutí, nicméně i mezi přáteli vám bude dobře. Luna v sextilu přeje i lásce a randění.

 

Panna

V pátek můžete být poněkud chaotičtí a snadno se vám může stát, že zapomenete na nějaké povinnosti. Sobotní Luna v konjunkci ve vás zvedne vlnu emocí a něčí úspěch vás inspiruje a podráždí váš s mysl pro umění. V neděli máte možnost poznat nové lidi a také uspět v lásce.

 

Váhy

Páteční aura dne radí přijmout nové informace a vjemy a hlavně si dopřát nějakou radost. Sobotní Luna v trigonu nese zajímavé informace a štěstí v lásce. Nedělní Luna v konjunkci radí do ničeho se nenutit a dávat si pozor na manipulátory, kteří by z vás chtěli vymámit nějaké tajemství.

 

Štír

V pátek vám nese Luna v sextilu zajímavou nabídku týkající se dalekých cest. Sobotní Luna v sextilu podpoří vaše rozumové schopnosti a možná přijdete na něco neobvyklého. V neděli máte šanci udělat si radost příjemnou meditací.

 

Střelec

V pátek se budete moci poučit z chyb druhých lidí, které by nebylo radno opakovat. V sobotu budete přemýšlet o starém tajemství a bylo by dobré věnovat se něčemu manuálnímu. Nedělní Luna v sextilu podpoří vaše rozumové schopnosti a možná přijdete na něco neobvyklého.

 

Kozoroh

V pátek se vám možná připomenout staré závazky. V sobotu máte možnost vyřešit nějakou rozepři  Luna v trigonu přeje přátelskému setkání. Nedělní aura dne radí posbírat síly a vyhnout se věčným stěžovatelům.

 

Vodnář

Páteční Slunce v kvadratuře zvýší vaši citlivost vůči cizím lidem, možná se seznámíte s někým, kdo vám nese nějaké poselství.  V sobotu máte možnost věnovat se svým věcem a zájmům. Bylo by dobré vyhnout se chronicky nespokojeným lidem. Jejich negativní energie by mohly být nakažlivé. Nedělní Luna v trigonu V neděli vám jde štěstí v lásce a přeje dobrým nákupům.

 

Ryby

Páteční Luna v opozici radí zvolnit a vnímejte svoji intuici. Provede vás bezpečně různými úskalími. V sobotu Luna v opozici nese několik nečekaných událostí a vy někomu budete moci dobře poradit. Neděle přeje veselé zábavě, pokud se vyvarujte dvojsmyslů. Někdo by je mohl špatně pochopit.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

 

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít k hádce, na druhou stranu trigony Luny se Sluncem a Merkurem a sextil Slunce s Jupiterem vás ubezpečí, že to zvládnete, že i kdyby padaly trakaře, všechno zvládnete. Vrací víru v dlouho očekávané změny, tak věřte, že se vše hne dobrým směrem. Slunce je v Rybách, a to hřeje vždy nadějí.

V sobotu 2. března slibuje příjemnou náladu trigon Luny s Neptunem. Odpoledne vejde Luna do znamení Střelce a přiměje vás aktivně trávit čas na čerstvém vzduchu.

V neděli 3. března radí kvadratury Luny se Saturnem, Venuší a Uranem zvolnit tempo a nenechat se do ničeho tlačit. Když si dokážete udržet ten správný odstup, může být neděle příjemným dnem. Venuše spolu s Uranem vás navedou přijít si na to, co vás s někým pojí ve vztahu. Touží po nezávislosti. Pokud mezi vámi není láska a upřímnost, potom to může zaskřípat.

Beran

V pátek vyřešíte s úsměvem všechny povinnosti mnohem lépe. Sobota slibuje přísun zajímavých informací. V neděli vás čeká příjemný den. Luna v trigonu podpoří jakákoliv vaše rozhodnutí.

 

Býk

 

V pátek zvolněte a raději si domluvte schůzku s přáteli. Sobotní Luna v opozici může mít na vás očistný vliv. Také někomu dobře poradíte a získáte nového přítele. V neděli si udělejte čas jen na sebe a dopřejte si relaxaci.

 

Blíženci

 

V pátek si dokážete v mnoha věcech udělat pořádek a den uteče rychleji, než byste se nadáli. Sobotní Luna v opozici radí nevracet se k tomu, co již minulo. Pokud se tím budete řídit, čeká vás štěstí v lásce. V neděli věnujte čas své rodině. Podaří se vám něco si vzájemně vyjasnit.

 

Rak

 

V pátek se šetřete, ať se moc nepřetáhnete. Večer budete vyladění na věci mezi nebem a zemí. Sobotní den se potáhne v pomalém tempu. Může vás z něj vyrušit jen nějaká návštěva. Luna v trigonu radí zaměřit se na vlastní vztahy. V neděli myslete na své zdraví.

 

Lev

 

V pátek vás někdo požádá o pomoc a nějakým problémem. Vaše odpověď bude pro něj velmi přínosná. Sobotní Luna v trigonu pomůže zregenerovat vaše síly a v lásce nese štěstí. Neděle bude ideálním dnem pro vše spojené s rodinou a lidmi, které máte rádi. Budete na stejné vlně a den příjemně uteče.

 

Panna

 

Páteční Luna v sextilu slibuje příjemná překvapení. V sobotu je čas na zábavu, protože Luna v sextilu vás připraví na poznávání nových lidí i věcí. Nedělní Luna v kvadratuře vás přiměje naplánovat si aktivity na příští týden. Někam si je poznamenejte, mohou se hodit.

 

Váhy

 

V pátek se můžete setkat s někým, kdo má na vás dobrý vliv. Myslete i na odpočinek. Sobota vás může zavalit spoustou domácích povinností, ale bylo by moudré myslet i na čas jen pro sebe. V neděli budete mít štěstí v lásce. Užívejte krásy života.

 

 

 

Štír

 

Páteční Luna v konjunkci vám může pomoci rychle získat jakousi informaci, na které vám již delší dobu záleží. V sobotu vlivem Luny v konjunkci se může stát, že přehlédnete něčí záměry. Nenechte se vyprovokovat. V neděli vás může překvapit kontakt s někým, koho byste nečekali.

 

Střelec

 

V pátek vám může dojít, že někdo, koho jste brali za přítele, o vás šíří pomluvy. Možná vás to zamrzí, ale aspoň víte, na čem jste. Sobotní Luna v konjunkci vás přesvědčí, že nemusíte dělat nic, co se vám nechce. V neděli vás mohou příjemně překvapit nějaké dobré zprávy, které vám zvednou náladu.

 

Kozoroh

 

V pátek se vám do cesty připletou lidi, se kterými jste něco chtěli probrat. Sobota slibuje dobrou náladu. Luna v sextilu přeje zábavě a smyslu pro umění. Jestli máte v neděli něco k zařizování, mohlo by se vám to podařit s úsměvem na rtech. Den uplyne v příjemných energiích.

 

Vodnář

 

Páteční Luna v kvadratuře radí zaměřit se vždy na jednu konkrétní věc a tu dotáhnout do konce. Sobota slibuje poklidný den, ale žádnou nudu. Nedělní Luna v sextilu vám přinese více příležitostí k zábavě.

 

Ryby

 

Sobotní Luna v trigonu vám pomůže vyřešit nějaké pracovní záležitosti a protivní lidé vám půjdou z cesty. Sobotní Merkur v konjunkci vám přinese tipy na lepší pracovní pozice, či nějaký přivýdělek. Neděle slibuje dobrou náladu. Někdo ve vašem okolí dokáže docenit to, co pro něho děláte.

 

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

 

Víkendový horoskop od 26.1. Uran změní plány

V pátek 26. ledna vám může kvadratura Luny s Uranem změnit plány, Uran totiž vždy přináší nějaké překvapení.

V sobotu 27. ledna může vaše plány narušit kvadratura Slunce s Jupiterem a vy se tak můžete rozloučit s uklízením, nebo učením. Uran, který se bude dostávat z retrográdní fáze a konjunkce Merkuru s Marsem posílí vaše komunikační schopnosti, potřebu něco dořešit, ale také přinese touhu vybít energii třeba při sportu. Jak to vše skoubit? Budete mít tendenci řešit více věcí najednou.

Nakonec tak budete hledat různá východiska, protože Vodnářské energie nechtějí být spoutané.  Večer  Luna vejde do znamení Panny a nasměruje vaši pozornost ke klidu a udržení si dobré kondice.

V neděli 28. ledna slibuje příjemný den sextil Venuše se Saturnem a trigon Luny s Venuší a Jupiterem. Bude dobré naplánovat si rodinné, či přátelské setkání. Na druhou stranu Luna v opozici se Saturnem otevře i vážnější témata, před kterými jste utíkali.

Beran

Páteční Luna v trigonu podpoří větší pracovní nasazení a přinese úspěchy. Večer bude příležitost jít se bavit, nebo randit. V sobotu vás něco přiměje změnit víkendové plány. V neděli budete potřebovat něco dokončit. Na vaše rozhodnutí mohou mít vliv zkušenosti druhých lidí.

Býk

Páteční den slibuje úspěchy, akorát můžete mít pocit, že všechno trvá déle. Sobotní Luna v kvadratuře radí co nejrychleji zvládnout povinnosti a dopřát si zábavu. Nedělní Luna v trigonu nabádá pěkně se upravit a vyrazit ven, je možné, že potkáte někoho milého.

Blíženci

Páteční den přeje výhodným nákupům. Pokud máte nějaké plány na víkend, příliš se s nimi nechlubte, protože se nečekaně může objevit někdo, kdo vám je totálně změní.

Rak

V pátek můžete mít radost z úspěchů někoho, na kom vám záleží. V sobotu pocítíte větší únavu, procházka na čerstvém vzduchu vám navrátí sílu. Nedělní Luna v sextilu přeje rodinným záležitostem a slibuje příjemný den.

Lev

Páteční den slibuje, že by vám mohli lidé začít více naslouchat. V sobotu přejí hvězdy lásce a dobré zábavě. Neděle se ponese v romantické náladě. Najdete si večer čas na zábavu a možná vás čeká i vášnivá noc.

Panna

Pokud v pátek přes den stihnete zařídit pár neodkladných záležitostí, můžete si s klidem udělat pěkný večer podle svého gusta. Sobota přinese překvapení v podobě člověka, který bude ochoten vám nezištně pomoci, či poradit. Nedělní Luna v konjunkci posílí vaše osobní kouzlo. Někdo se na vás obrátí a možná i bude chtít, abyste mu s něčím pomohli.

Váhy

Páteční den může přinést lehce skleslou náladu, od které pomůže malá procházka. Sobota slibuje dobré zprávy a tím i větší chuť cokoliv podniknout. Úspěšní můžete být v otázkách lásky. V neděli budete mít pocit, že do lidí vidíte více. Intuice vám napoví, kdo je přítel a kdo hraje jen ve svůj prospěch.

Štír

V pátek se snažte příliš si nenakládat práce a raději se zaměřte na své zájmy. I v sobotu to vypadá, že budete zahlceni povinnostmi, ale i přesto se na vás usměje štěstí a večer se můžete dobře bavit. V neděli by bylo dobré věnovat se odpočinku.

Střelec

Páteční Luna v trigonu vám zvedne náladu a budete mít pocit nekonečné radosti a nic pro vás nebude problém. Projevit se to může třeba ve vašem obydlí, kde budete chtít udělat různé změny. Sobota přímo vybízí k přátelským akcím, úklid počká. V neděli na vás bude někdo pyšný.

Kozoroh

V pátek se příliš nezabývejte tím, co si o vás myslí druzí lidé. Není člověk ten, který by se zavděčil všem. V sobotu naslouchejte svému srdci, protože sami víte, co je pro vás nejlepší. Nedělní Luna v trigonu přeje šťastným souhrám náhod a posílí vaši intuici. Možná přijdete na něco velmi zvláštního a tajemného.

Vodnář

Pátek slibuje klidný den a večer bude ideální třeba pro randění. Sobotní Luna v opozici vám dodá sílu a zlepší náladu. Vložte si pod polštář lísteček s přáním, brzy se vyplní. V lásce vám přeje štěstí. V neděli rozhodně nuda nehrozí. Nebudete vědět co dřív a možná vás překvapí nečekaná návštěva.

Ryby

V pátek můžete mít sice dobré nápady, ale vaše okolí k nim může být skeptické. Nemá cenu je obhajovat, šetřete si energii raději pro sebe. V sobotu budete v centru pozornosti a můžete poznat zajímavé lidi. Nedělní Luna v opozici vám pomůže přesvědčit někoho, na kom vám záleží, aby vám splnil přání.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

Víkendový horoskop 27.10.-29.10. Jaké dary nese sobotní zatmění a úplněk v Býku

28. října 2023 nastane vzácná astrologická konstelace. Přichází úplněk v Býku (22:23) a částečné zatmění Luny.

Můžeme být svědky několika větších hromadných ukončení různých věcí. Můžete měnit své zájmy, projekty i závazky a nyní je čas, abyste dokončili nějaké věci a odpustili. Pokud uvažujete, jestli si s tím máte dělat těžkou hlavu, odpověď zní ne. Mějte však v merku, že události se mohou stočit nečekaným směrem.

Toto zatmění může vyvolat změny v osobním i pracovním životě. Mohou vyplavat problémy z minulosti a nezpracované emoce, které však potřebují vaši pozornost, abyste mohli postoupit dál.

 

 

Částečné zatmění může zatřást city i vztahy. Můžete se cítit více citově obnaženi a vystaveni houpačce nálad. Energie prstencového zatmění našeho satelitu může přinášet napětí a konflikty ve vztazích a z druhé strany může vést k větší emocionální propojenosti a pochopení.

 

 

Zatmění Luny vás přiměje něco opustit a jednoduše se s tím smířit. Zatmění bude v Býku, který je symbolický pro svoji praktičnost. Umí se pohybovat i stát nohama na zemi. Nyní se bude tázat, jestli někde něco nepřehlédl a zda nehrozí v nějaké oblasti života nedostatek.

 

Tak jako u všech zatmění má i nastávající zatmění strhující a nepředvídatelnou energii. Pokud se chystáte o něčem rozhodovat, pak byste si měli být stoprocentně jistí, že bude vaše rozhodnutí správné. Příliš vám nepomohou energie, které rozčechrá svou těkavostí a proměnlivostí právě jeho vliv.

 

Během tohoto zatmění se objeví planetární půkříž, který je charakteristický svoji dynamickou, avšak napjatou energii.

Konjunkce Slunce, Merkuru a Marsu v Býku bude proti Luně s Jupiterem. To je to, co může vnášet napětí mezi potřebou důležitých intenzivních změn a potřebě komfortu a bezpečí.

 

Pokud se zaměříte na tvrdý aspekt Merkuru, Marsu a Jupiteru, pak můžete koncem října očekávat důležité informace a oznámení. Nové zprávy však nemusí být až tak podložené a v něčem mohou být i přehnané. Nicméně i tak je bude vhodné nepřehlížet, protože mohou pramenit ze skutečných citů.

 

Přínosný bude naštěstí harmonický aspekt Saturnu, který zajistí podpůrnou kůru disciplíny a soustředění. Možná se vám podaří udělat nějaké pokroky v něčem, na čem jste již pracovali delší dobu. Získáte tak svůj úspěch. Energie podpoří vaše jednání, mohou odvracet nepříjemné situace a věci se mohou nakonec pohnout ve váš prospěch, zvláště na praktické úrovni.

 

Vládkyní zatmění Luny je Venuše a ta je v dobrém postavení. Je součástí velkého trigonu Jupitera, Urana a Pluta. Vnáší harmonii a blahodárný příliv energie. To pomůže v milostných oblastech vašeho života.

 

 

 

Je sice pravda, že zatmění Slunce a Luny s lidmi mohou zatřást a přinutit podívat se na ty oblasti života, které ignorovali. Nicméně děje se to proto, aby pomohla nalézt nějaké pravidlo a cestu jak na to.

 

Přichází to zpravidla skrze události, které s vámi zdánlivě nijak nesouvisí a okolnosti, které se vás netýkají.

Možná ale pochopíte, že nemůžete odbývat své skutečné potřeby jenom proto, že změna by byla nepohodlná. Zatmění Luny v Býku tak pomůže pohnout se z místa a postavit vás tam, kde máte být.

 

Můžete si třeba uvědomit, kde jste to přehnali s vaší závislostí na druhých lidech.

 

 

Někde ve vašem životě se otvírá portál a pokud musíte nejdříve něco opustit, vězte, že v budoucnu vám to třeba otevře takové možnosti, o kterých jste neměli ani ponětí.

Věřte tomu procesu. Zatmění umí korigovat váš kurz a ačkoliv mohou vypadat destruktivně, ve skutečnosti mají spíše léčivý charakter.

 

Jedno je jisté, během zatmění se nebudete schopni schovat sami před sebou. Během tohoto období vaše podvědomí odhalí různé prazvláštní věci, o kterých jste si mohli doposud myslet, že už jsou dávno pryč. Mohou být třeba negativní emoce, toxické zvyky a nezdravé návyky. Pamatujte si však, že vesmír vám nenaloží žádný úkol, se kterým byste si nebyli schopni poradit.

 

Propojte se s přírodou. Životní turbulence mohou zatřást s vašimi nervy a jeden z nejlepších způsobů na jejich regeneraci je pobyt v lůně přírody. Luna v Býku vám pomůže zklidnit se, propojit a uzemnit.

 

 

Beran

 

V pátek vás čekají důležité rozhovory, měli byste se na ně připravit. V sobotu věnujte čas svým blízkým. Odpoledne vás může někdo známý pozvat na návštěvu. Úplněk ovlivní vaše úvahy o vašem materiálním zázemí a domově. Propíše se do nálad, raději se vyhýbejte klepům. V neděli by byl hřích sedět doma. Budete mít štěstí v lásce a někdo zajímavý vám může zkřížit cestu.

 

Býk

 

V pátek se můžete vydat na větší nákupy. Vše proběhne hladce, pokud se nenecháte vyprovokovat k hádce. Sobotní úplněk přinese několik věcí k zamyšlení, někomu šanci na nový vztah. V neděli se může stát, že vaši známí či rodina budou od vás vyžadovat příliš mnoho. Myslete i na sebe a odpočiňte si.

 

Blíženci

 

Pokud máte rádi pochvalu, v pátek je šance nějakou získat. Ukažte, co všechno umíte a jak jste šikovní. V sobotu podpoří zatmění vaše talenty a rozvoj. Bude lepší vyhnout se kritice druhých lidí. Bylo by také dobré vyvarovat se nápadům, jako třeba změna barvy vlasů a podobně. Luna v úplňku má ráda změny, některé však mohou být až trochu moc ulítlé. V neděli si dopřejte čas pro sebe. Pro některé lidi budete nedostižní.

 

Rak

 

V pátek vás čekají zajímavá setkání a hodně příležitostí k diskusím. Sobotní úplněk v sextilu nese úspěch, přinese však také úvahy o tom, kolik si toho nakládáte na svá bedra a jestli je to nutné. Zkuste mu jít naproti a posuňte své plány blíže k realizaci. V neděli můžete být poněkud nerozhodní v otázce, jak strávit den. Zkuste něco netradičního.

 

Lev

 

Pátek přinese náladu trochu si z druhých utahovat. Nejsou na to u vás zvyklí a mohou být zaskočeni. Sobotní úplněk v kvadratuře může přinést vyhrocenější situace. Snažte se nejdříve zhluboka třikrát nadechnout a vydechnout, než budete reagovat. Zatmění vám však nese paradoxně i osvícení a možnost nového pohledu na různé věci. Nedělní Luna v kvadratuře přinese více nostalgie. Oceníte dobré čtení.

 

Pana

 

Pátek uběhne v práci jako voda a poté se můžete věnovat svým radostem. Pořiďte si slušivý outfit, budete mít úspěch. Sobotní úplněk vás může trochu unavit a možná budete mít náladu spíše odpočívat ve vyhřáté posteli než někam chodit. Možná se na tom podepíše i to, že vaše víra v druhé bude vlivem zatmění vystavena zkoušce. Nedělní Luna v trigonu přeje přátelským akcím a podpoří úspěch v lásce. Nikomu se však se svými city nesvěřujte.

 

Váhy

 

V pátek poslouchejte spíše svoji intuici a neřiďte se svými city. Sobota slibuje klidný a příjemný den, pokud se však vlivem Luny v opozici nenecháte vtáhnout druhými do jejich problémů. Někdo by mohl zneužít vaši dobrotu. Vlivem zatmění se můžete cítit v samém centru nějakého konfliktu a v nejistotě jak toto drama řešit. Pokud nejste správně vyváženi, raději se vyhýbejte situacím, které by vás mohly přimět jednat špatným směrem.

V neděli si snažte odpočívat a raději se vyhýbejte plytkým diskusím.

 

Štír

 

V pátek vás může přepadnout melancholická nálada. Dobrá hudba vám spraví náladu. Sobotní úplněk v opozici přinese potřebu mít všechno akorát. Zatmění připomene, že nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem, až si to uvědomíte, můžete cítit úlevu.

Pustíte se do úklidu a stejně tak jako navenek, tak i uvnitř, dokud se nebude všechno blýskat a vonět čistotou, nebude klid. V neděli mohou přijít dobré zprávy, Luna v opozici přeje odpočinku.

 

Střelec

 

V pátek posbírejte sílu a dodělejte všechno, co se nahromadilo. V sobotu si dopřejte kávu s někým milým a nezapomeňte se rozhlížet kolem sebe. Pravděpodobně potkáte někoho, koho jste již delší dobu neviděli. Zatmění vám také pomůže odrazit se a lépe žít.

V neděli bude ideální den zůstat v pyžamu v bezpečí domova.

 

Kozoroh

 

V pátek se snažte příliš neriskovat. Pokud někam musíte vozem, jeďte raději pomalu a opatrně, Luna v kvadratuře bude odvádět myšlenky jinam a nepozornost se nevyplácí. Sobotní úplněk v trigonu přeje zábavě. Musíte se ale vyhnout lidem, kteří ji dokážou bezpečně zkazit. Vlivem zatmění můžete být pod tlakem s nějakým vlastním projektem a plány. Můžete se bát, že vaše kariéra visí na vlásku a přitom se vám mohu otevřít nové možnosti a nové směry. V neděli narazíte na nějaké zajímavé a podnětné informace a něco nového se naučíte.

 

Vodnář

 

Páteční Luna v sextilu vám pomůže získat oblibu a uznání. Sobotní úplněk v kvadratuře odhalí nějaké tajemství. Věnujte se také své rodině. Vlivem zatmění můžete cítit silnou potřebu vymanit se z rutiny a odhalit nové možnosti, snažte se však nejednat impulzivně a nejdříve zvážit všechny klady a zápory.

Neděle slibuje příjemný den, kdy si můžete dopřát něco, co máte rádi.

 

Ryby

 

V pátek vás hned tak vaše povinnosti nepustí, ale až vše zvládnete, výrazně se vám uleví. Sobotní úplněk přeje randění a zábavě, hlídejte si však svá tajemství. Zbystřete, pokud se někdo příliš ptá, ale málo toho prozradí o sobě. Kvůli vlivům zatmění se raději zaměřte na oporu u svých nejbližších.

Nedělní Luna v sextilu přinese příjemnou pohodu a povedený den. Budete mít hodně síly realizovat své plány.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

Víkendový horoskop: Luna v Raku přeje lásce

Luna v Raku přeje lásce.  Milí lidé i události spraví vaši náladu.

 

Beran

 

V pátek můžete být přes den poněkud bez nálady. S blížícím se večerem budete konečně více optimističtí a šťastnější. Tento den přeje štěstí v lásce a Slunce v Raku vám dodá sílu. V sobotu můžete počítat s výjimečně příznivými zprávami, speciálně od známých z jiného města, či zahraničí. Luna vás zve na výlety. V neděli budou moci známí počítat s vaším dobrým srdcem a vstřícností. Nezapomeňte na to, že někdo blízký čeká na splnění slibu. Hvězdy věští povedené rande.

 

Býk

 

Ačkoliv budete mít v pátek dobrou náladu, nezapomeňte na to, že klepy se šíří rychlostí blesku. Neslibujte příliš mnoho lidem, které neznáte. Důvěřujte intuici. Sobota přinese ideální čas na setkání, výjezdy a aktivní odpočinek. V neděli se můžete cítit plni energie pouze v případě, že jste se věnovali sportu a šetřili své zažívání.

 

Blíženci

 

Páteční Merkur ve Lvu přeje vážným debatám, protože kolegové vás budou více vnímat. Vaše autorita poroste. V sobotu doporučuje dopoledne ještě bude Luna v Blížencích, ale chce to odpočinek, a to i od pomoci a poskytování rad druhým lidem. Starejte se o své věci a zbavte se těžké hlavy z toho, co říkají, nebo dělají ostatní. V neděli si můžete podle sebe poskládat plány na dovolenou. Luna bude v Raku a proto se s rodinou lépe dohodnete.

 

Rak

 

V pátek můžete najít obětavé pomocníky. Někdo mladý a kreativní vám ochotně a rád pomůže. Luna  přeje lásce a dobré zábavě. Neseďte tedy doma. V sobotu se vám nebude příliš chtít někam jít, a tak si raději v klidu přečtěte knížku, nebo pusťte film. Až k večeru se k vám dostane více nabídek na přátelské aktivity. Neděle přeje sportu, nebo různým hrám.

 

Lev

 

Slunce přeje dobrému rozhodování ve finanční oblasti. Páteční odpoledne můžete posvětit jak nákupům, tak randění, protože Venuše ve Lvu bude přát v obou směrech. V sobotu se můžete těšit na zlepšení nálady. Lidé vám budou přát a vy začnete věnovat více pozornosti potřebám druhých lidí. Odpoledne hlavně nikam nespěchejte. V neděli někoho potěšíte a odpoledne získáte pozornost pro změnu vy.

 

Panna

 

V pátek se budete chtít díky Luně v Blížencích budete více se bavit. Může se lehce stát, že si spletete funkce, nebo tituly důležitých lidí. Některé omyly budou zábavné, ale je lepší si dávat pozor. Sobotní Luna v Raku odvede večer vaši pozornost k oblastem vaši rodiny. Možná se obětujete a podíváte se s nimu  na nějaký film, hlavně však neutečete před běžnými povinnostmi. Nedělní Merkur ve Lvu radí zachovat klid, když se rozčilují lidé kolem. Odpoledne přeje setkávání s přáteli.

 

 

Váhy

 

V pátek se nebojte mluvit o svých názorech. Večer přeje lásce. Sobotní Merkur vám zajistí přízeň okolí a bude přát společenským aktivitám. Nečekaná setkání vám mohou poskytnout mnoho témat k zajímavým diskuzím. V neděli vás mohu přechodně přestat zajímat různé cestovní nápady. Kontakty s druhými lidmi otevřou vaše dobré srdce pomoci.

 

Štír

 

V pátek, po týdnu naplněném prací a ranního vstávání, vám náleží odměna. Luna v trigonu s Jupiterem přeje výhodným nákupům v milé společnosti. V sobotu budete více v klidu, když se nebudete starat o problémy ostatních. Nedělní Luna v Raku může přinést jistou zvědavost na to, co je nového u vašich příbuzných. Zavolejte jim a v popovídejte si. Získáte důvěru a dozvíte se něco důležitého.

 

Střelec

 

V pátek můžete čekat zajímavé nabídky v pracovní oblasti. Je dobré si udělat pořádek v domácích účtech. Možná také najdete nějaké peníze na to, abyste si dopřáli radost. Sobotní Luna  přeje odpočinku. Možná nebude tolik času na nákupy, a tak se podívejte, co máte doma ve spíži. V neděli budete od rána velmi bystří a odhalíte jakési tajemství. Buďte opatrní, někdo o tom s chutí roztrušuje klepy.

 

Kozoroh

 

Zatoužíte strávit den v tichu, ale páteční práce může přinést nečekané nabídky, či zvláštní otázky. Nebojte se, hvězdy věští úspěch. V sobotu budete klidní a dokážete se dobře ovládat. Bylo by však dobré uniknout většímu hluku a davu lidí ve velkých obchodech. Odpoledne odpočívejte s rodinou. Nedělní aura přeje přátelské aktivitě. Nečekaná setkání vám přinesou hodně témat k zajímavým rozmluvám.

 

Vodnář

 

V pátek budete mít spoustu zajímavých nápadů, jak vyřešit různé potíže. Odvaha nebude chybět. Nicméně odpoledne radí hvězdy zvolnit a odpočívat. V sobotu Luna  přeje různým intrikánským debatám, ale nezabývejte se příliš cizími názory. Speciálně ráno můžete být více citliví. V neděli budete počítat peníze a dostanete dobré nápady týkající se vašeho obydlí, nebo rodiny. Než půjdete spát, dopřejte si meditaci.

 

Ryby

Páteční Luna v Blížencích přinese zajímavé nápady a dovolí splnit si některá přání. Jenom nespěchejte, protože Slunce radí vyhýbat neklidným situacím. V sobotu vás bude chtít někdo vyprovokovat k hádce, ale dokážete včas uniknout. Znáte lepší způsoby, kam zaměřit energii. Luna přeje odpočinku, a ne starostem a stresu. V neděli se vám nebude chtít uklízet ani vařit. Dopřejte si odpočinek a na oběd si někam zajděte.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

Víkendový horoskop: Merkur se Sluncem roztočí léto

Konjunkce Slunce s Merkurem a sextily Merkuru se Sluncem a Jupiterem nesou vyjímečnou kombinaci lehkosti nápadů, příležitostí se bavit a atraktivní trávení času. Budete se bavit.

Beran

V pátek se vám podaří zvládnout hodně věcí, a ještě ostatní přesvědčíte o svých dobrých nápadech. V sobotu si kromě úklidu stihnete i něco dobrého uvařit. Najděte si čas na své blízké, protože Luna v trigonu pomůže, aby vás druzí lépe vnímali. V neděli buďte ohleduplní vůči svému zdraví a nepřetěžujte se příliš namáhavou prací, či cvičením. Tento den se doporučuje klid a uchování si nadhledu.

 

Býk

 

Páteční aura vám pomůže něco změnit, či napravit. Nebudete dělat dvě stejné chyby po sobě. V sobotu budete vlivem merkuru více komunikaticví. Rozmyslete si pečlivě své názory na druhé lidi a den se vydaří. Zvládnete všechno, co jste měli v plánu. Nedělní Luna nepřeje klepům a velké konzumaci alkoholu. Raději běžte na procházku, nebo se věnujte svým koníčkům, či zahrádce. Jsou dny, kdy je lepší odpočívat.

 

Blíženci

 

V pátek můžete získat užitek z každé příležitosti i známosti. Dozvíte se, jak využít svých výhod. Přijdete na báječné nápady. Sobota se bude vlivem Luny v opozici jevit jako šťastný, ale trošku uspěchaný den. Poperete se se všemi svými povinnostmi. Den přeje randění i zábavě. V neděli máte šanci dozvědět se hodně zajímavých informací a zamilovat se.

 

Rak

 

Budete chtít udělat něco pro druhé. Také se věnujte své umělecké duši. V sobotu si nebudete moci stěžovat na nedostatek zábavy. Přátelé vám možná zavolají dobré zprávy. Bude vám přáno v rodinných záležitostech i v lásce. Nedělní Luna  odlehčí domluvu s lidmi, kteří vám nejsou příliš nakloněni. Večer bude vhodný čas k duchovní práci a meditaci.

 

Lev

 

Páteční Jupiter v Býku přinese nové nápady a odhalí nové možnosti, které budou velmi zajímavé. Nebojte se je sdělit svým blízkým. V sobotu můžete počítat s lepší náladou a lidé vám budou přát. V  sobotu vám Venuše podpoří začínající známost a milostná rozhodnutí. V neděli se vám podaří někoho uklidnit zodpovězením složité životní otázky. Snažte se nechlubit se svými známostmi a nepodléhat prosbám. Luna v trigonu připomíná, že v neděli je potřeba odpočívat.

 

Panna

 

V pátek máte možnost vlivem Merkuru v Raku šanci někoho přesvědčit o věcech, na kterých vám záleží. Bude to pro vás důležitý člověk. V sobotu si dovolte věnovat se jen sami sobě. Odsuňte uklízení, žehlení a odpočinete si, zabývejte se uměním nebo si dopřejte relaxaci. Máte šanci rozuzlit různá milostná dilemata. V neděli se příliš nezajímají o to, co na vaše návyky řeknou druzí lidé. Důležité je, aby vám bylo dobře a pohodlně.

 

Váhy

 

Venuše ve Lvu vám v pátek pomůže domluvit se s ostatními lidmi a nabrat sílu a optimismus. Povede se vám docílit většiny z vašich záměrů. V sobotu buďte ohleduplní nejenom k druhým, ale i k sobě. Úsměv a dobrá nálada mohou vykonat zázraky. V neděli od vás bude rodina vyžadovat důležité rozhodnutí. Mohlo by se vám podařit s nadhledem vybruslit z této prekérní situace.

 

Štír

 

V pátek je skvělý čas pro novátorská předsevzetí týkající se vaší práce. V sobotu se vám bude zamlouvat všechno to, co je nové a neprobádané. V neděli využijte volný čas, abyste oživili své vztahy. Zorganizujte rande, nebo běžte na procházku na nějaké pěkné místo.

 

Střelec

 

V pátek si naplánujte důležitá setkání a snažte se nepropásnout informaci ohledně vaší práce. Hodně se naučíte a také získáte přátele. V lásce budete mít štěstí. Pod vlivem nových informací změníte v sobotu názor o jisté osobě. Sobotní  Luna ve vašem znamení zajistí, že strávíte den příjemně. V neděli uvidíte jiným pohledem dosavadní záležitosti a přesvědčení. Odpočiňte si a zapomeňte na práci.

 

Kozoroh

 

V pátek můžete ukázat druhým svoji skutečnou povahu, protože budete bránit vlastní názor i teritorium. Nebojte se říct nahlas své názory. V sobotu budete v centru pozornosti více lidí. Někteří vás vidí jako oběť svých milostných tužeb. V neděli se vám možná nebude chtít příliš brzy vstát. Až teprve po pozdní snídani začnete myslet na své plány.

 

Vodnář

 

V pátek nebude nouze o nějaký ten omyl, či hledání ztracených věcí. Luna vám však pomůže rychle nabrat síly a vy se pak budete moci věnovat svým potřebám. Sobotní Uran v Býku předpovídá zajímavé nápady setkání a diskuse. Ty mohou nabrat nečekaný směr. Přátelé vám prozradí historku, která vám dá sílu ke změnám. V neděli vám intuice ukáže nový způsob, jak se vyhnout potížím. Nedáte se donutit k odpovědím, když je nemáte dokonale promyšlené. Budete se koukat na svět s odstupem.

 

Ryby

 

V pátek vás čeká velmi zajímavá nabídka. Odpoledne se zabývejte duchovními věci, nebo uměním. V sobotu, pokud nechcete trávit den uklízením, či vařením, neslibujte svým blízkým příliš mnoho. Povedené menší nákupy vám zlepší náladu. V neděli je ideální čas pro vaše koníčky. Také se vám podaří zařídit si soukromé záležitosti. Pokud půjdete na rande, čekají vás sladké chvíle, ale nebudete se chtít bavit o komplikovaných záležitostech.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

 

Víkendový horoskop: Venuše v konjunkci s Uranem zažene nudu

V pátek 31. března budete toužit po lásce, něčí blízkosti i sexu. Konjunkce Venuše s Uranem a Luna vcházející do znamení Lva vás možná poněkud vyženou z vaší komfortní zóny a izolace. Překonáte strach z odmítnutí a porážky. Vliv Uranu doslova vsugeruje, že se vyplatí vsadit na přízeň, souznění, společnou ideu a také na špetku spontánnosti a šílenství.

Prvního dubna si dopřejte smích. Nicméně buďte obezřetní. Kvadratura Luny s Uranem a Venuší varuje před uštěpačností, tak ať se někoho nedotknete. Naštěstí  odpoledne pomůže trigon Luny s Jupiterem nebrat vše tak vážně.

Co dělat? Važte svá slova. Beranovi raději nezmiňujte, že vypadá, jako by měl slabou kondici a jeho nápady nejsou příliš dobré. Býk by nerozdýchal vaše spontánní konstatování, že něco přeplatil. Blíženec nesmí slyšet, že něčemu špatně rozumí a příliš mnoho mluví. Rakovi se neopovažujte vtipkovat na adresu jeho rodiny. Lvu nehaňte jeho nápaditost a smysl pro krásu. Panna nemůže slyšet, že něco stále kontroluje. Váha se urazí, když jí řeknete, že jí něco nesluší nebo, že příliš nevoní. Štíra se neopovažujte dirigovat. Střelec nesmí být svázaný, Kozoroha zkuste nazvat žihadlem a už s vámi nepromluví a Vodnáři s Rybami se budou zlobit, pokud si budete dělat legraci z jejich meditací a duchovních hodnot.

 

V neděli 2. dubna zatoužíte po úklidu. Luna vcházející do znamení Panny naznačuje, že se úklid může týkat i vašich myšlenek. Opozice Luny se Saturnem nabádá zbavit se různých starých vzorců myšlení. Odpočiňte si.

 

Beran

 

V pátek a v sobotu vám zajistí příliv energie a elánu Luna v trigonu a popostrčí vás v jistých rozhodnutích. Můžete také pečovat o svoji vizáž. V neděli na vás budou lidé o poznání milejší. Vyplatilo by se pořídit si pár pěkných doplňků do bytu, aby vám bylo příjemněji. Přinejmenším vám zlepší náladu i jarní květiny.

 

Býk

 

Páteční Luna v sextilu chystá zajímavé a nečekané nabídky, ale také poněkud chaotičtější den. Sobotní návštěva může oslabit vaši imunitu, a tak se raději držte dál od lidí, kteří kýchají. Zajímavé zprávy vám přinese Venuše v konjunkci a získáte také spoustu inspirace na téma péče o svůj vzhled. Nedělní Luna v trigonu přeje umění a koníčkům.

 

Blíženci

 

Páteční Luna v sextilu pomůže naplno se ponořit do práce. Budete tak dlouho hledat způsoby, jak něčeho docílit, až se to povede. Sobotní Luna vám dodá energii a věci by se měli poskládat tak, jak potřebujete. Možná potkáte někoho sympatického a třeba se i zamilujete. Nedělní Luna v kvadratuře radí vyhýbat se diskuzím na téma, které vás štvou.

 

Rak

 

V pátek se na vás může nadřízený dívat o něco vlídněji, nicméně vy budete tvrdohlavější než kdy jindy. Hlídejte si své doklady a peněženku. V sobotu to příliš nepřehánějte se sebechválou, nebo si vás okolí začne dobírat. Neděle je ideálním dnem pro lásku a přátelská setkání.

 

Lev

 

Páteční Luna ve vašem znamení nese spoustu neodkladných záležitostí, které budete muset vyřešit. A ani v soukromí se nebudete nudit. Možná vás někdo velmi příjemně zaujme. V sobotu bude někdo chtít něco vrátit. Oplaťte mu dávnou laskavost a pak si dopřejte čas jen pro sebe. Nedělní Luna v konjunkci přeje koníčkům a lásce. Rande budou povedená.

 

Panna

 

V pátek byste se mohli naučit spoustu nových věcí. Pokud se připravujete na zkoušku, učení vám půjde samo. V sobotu si dávejte pozor na pomluvy především od sousedů. Všímejte si toho, co říkají a nezapleťte se do spekulací. Mohla by z toho být aféra. V neděli budete chtít něco v životě změnit.

 

Váhy

 

Páteční den uběhne velmi rychle také díky vašim dobrým nápadům, které budete chtít co nejdříve zrealizovat. Sobotní Luna v sextilu přeje randění, přátelským akcím a zábavě všeho druhu. Myslete také na své zdraví. Nedělní Luna v sextilu dodá chuť realizovat své nápady.

 

Štír

 

V pátek budete mít na pilno, a přitom všem budete také řešit něco, co se týká vašich přátel. Možná naleznete příznivé řešení. Sobotní Luna v kvadratuře přinese hodně práce. Nedělní den bude jako na houpačce. U ničeho nevydržíte. Dopřejte si odpočinek stranou od lidí.

 

Střelec

 

Páteční Luna v opozici vás zasype novými nápady. Nevyhnete se ani zajímavým diskuzím. V sobotu vám to bude velice slušet. Zapomeňte na domácí práce a vyrazte někam ven do společnosti. V neděli není vyloučena větší roztěkanost. Připravte si méně náročné úkoly a věnujte se raději sami sobě.

 

Kozoroh

 

V pátek se vrhnete s vervou do věcí, které vyžadují více síly a trpělivosti. Nenechte se vytáčet od nervózních lidí. V sobotu myslete více na sebe a neberte si příliš mnoho práce. Nedělní Luna v trigonu vás nasměruje vstříc vašim zálibám.

 

Vodnář

 

V pátek můžete být poněkud unavenější. Luna v opozici radí hlídat si své věci. Každopádně šetřete síly, případné rande může být opravdu vydařené. V sobotu si dejte záležet na své vizáži, můžete potkat někoho, kdo vás okouzlí. V neděli je ideální čas pro odpočinek. Pyžamový den s vámi udělá divy.

 

Ryby

 

V pátek bude záležet na vašem rozhodnutí a všechno se bude motat kolem vás. V sobotu dělejte jenom to, do čeho se vám chce a nenuťte se k ničemu jinému, nic dobrého by z toho nevzešlo. Nedělní Luna v opozici bude mít vliv na emoce a ty ovlivní vaše rozhodování. Naštěstí byste mohli mít dobrou náladu.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

Víkendový horoskop od 10.3. Venuše s Marsem, Merkur s Uranem nasadí barvy nových nadějí

Víkend uplyne v rytmech nových nadějí. V pátek 10. března nasadí opozice Luny s Venuší a trigon Luny s Marsem nahodit různobarevný rytmus dne. Dopřejte si nějakou radost. Kdo bude chtít tančit ať tančí a kdo milovat ať miluje.

V sobotu 11. března Venuše v sextilu s Marsem začne nabádat, abyste se postarali o svoji fyzičku, kondici a vzhled a také o své lásky a rodinu. Máte možnost doslova vykonávat zázraky. Merkur v sextilu s Uranem. To přináší hodně setkávání, oslav, výletů, dobré muziky i nápadů a jedním slovem skvělou zábavu.

V neděli 12. března bude dobré si přispat, protože opozice Luny s Uranem může poněkud rozhodit jindy klidné nedělní ráno. Omylem můžete říct něco, co jste vlastně říci nechtěli a bude vás to pak mrzet. Naštěstí se později aura dne vyjasní, příznivé trigony Luny s Merkurem, Sluncem a Neptunem navodí příjemnou, klidnou a srdečnou atmosféru. Milujte a dovolte aby vás milovali.

 

Beran

 

V pátek se můžete dozvědět hodně podivných informací. Čísi tajemství vám může vrtat hlavou. Sobota může být více hektická, ale večer už bude patřit jenom vám. V neděli přijde dobrá nálada a chuť flirtovat.

 

Býk

 

V pátek budete mít dobrou náladu, pozor však na nepozornost. Někdo se vás pokusí ošidit. Sobotní Luna v opozici otočí vaši pozornost směrem k módě a krášlení svého okolí. V neděli sklidíte uznání za své dobré nápady.

 

Blíženci

 

V pátek vás čeká hodně radostných momentů. Ve chvílích potíží vám mohou pomoci přátelé. V sobotu buďte všechno, jenom ne nesmělí. A v neděli rozvíjejte své dovednosti a koníčky.

 

Rak

 

V pátek může přijít touha objevit všechny možné výprodeje. Najdete si při tom všem i čas se v klidu a dobře najíst. V sobotu si nepřipouštějte doléhající starosti. Trigon Luny vám nese úspěch, pouze si držte mimo svůj okruh lidi, kteří si na všechno a pořád stěžují. Nedělní Luna v trigonu vybízí k pobytu v přírodě. Pozor na sousedské debaty. Mohli byste vypustit do světa nějakou informaci, která by vám v budoucnu způsobila potíže.

 

Lev

 

V pátek se bude točit všechno kolem lásky a plánování víkendových činností. Nebude v tom chybět i příjemná zábava. V sobotu zpomalte, hrozí vám nedorozumění a bylo by dobré odpustit si nevhodné komentáře. V neděli nasaďte úsměv a sledujte, jaké zázraky umí vykouzlit.

 

Panna

 

V pátek vám nebude chybět dobrá nálada, věřte však sobě a ne lidem, kteří vám pochlebují. Možná by stálo za to dopřát si čas jenom pro sebe. Sobotní Luna v sextilu zvýší vaši sebedůvěru a umění společenské konverzace. V neděli budete mít srdce plné dobroty a možná někomu pomůžete, byť by to bylo jenom tím, že někde doplníte krmítko.

 

 

Váhy

 

Uvidíte věci z jiného úhlu pohledu. Luna v konjunkci věští nečekaná setkání jako souhry náhod. V sobotu zatoužíte po větším prostoru pro sebe a svůj odpočinek. Ten získáte ve chvíli, kdy dokončíte práci, která se táhla delší dobu. V neděli je ideální čas na rande a plány do budoucna.

 

Štír

 

V pátek budete konečně moci alespoň trochu vypnout. Možná potkáte někoho zajímavého. V sobotu by mohl být vcelku úspěšný den, na nějaké větší spory to nevypadá. Různé schůzky a rande by tak mohla dopadnout víc než dobře. V neděli můžete změnit něco k lepšímu u vás doma, samozřejmě pokud se na to z nějakého důvodu nevykašlete.

 

Střelec

 

V pátek opatrně s žertíky, najdou se lidé, kteří by je nemuseli pochopit. V sobotu odhalíte něčí tajemství a možná vás čeká pozvánka na nějakou společnou procházku. Pokud nasadíte úsměv a přestanete řešit své staré, či nefunkční vztahy, přitáhnete pozornost a uznaní okolí. V neděli si odpočiňte a držte se zdaleka od malicherných diskuzích a zejména takových, kde se dva tvrdohlaví lidé hádají, kdo má větší pravdu.

 

Kozoroh

 

V pátek možná budete řešit více věcí současně a díky tomu můžete zapomenout na něco dalšího. Sobotní Luna v sextilu nese úspěch a vám se možná na nákupech podaří narazit na nějaký skvělý kousek, ve kterém budete vypadat dokonale. Nedělní Luna v sextilu přeje lásce a zábavě.

 

Vodnář

 

Páteční Luna v trigonu vám dopřeje příjemnou společnost. Možná se vám podaří objasnit nějakou starou chybu, či křivdu. V sobotu můžete přijít na to, že úsměv dělá divy. Lidé vám budou ochotni na potkání odhalit nějaká tajemství. Neděle by měla proběhnout v poklidu a vy můžete nabrat sílu jen tehdy, pokud ji hned nevyplýtváte na člověka, který se bude snažit upoutat vaši pozornost a okrádat vás o volný čas.

 

Ryby

 

Pátek může být sice pracovně náročný, ale také úspěšný. Někdo bude potřebovat vaši pomoc, a to vám může změnit plány. Sobotní Luna v trigonu nese příznivé klima pro vyřešení nějaké starosti. V lásce vám jde štěstí. V neděli využijte naplno, běžte se bavit a odpočívejte.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

 

 

 

Víkendový horoskop: Luna ve Vahách posílí touhu sdílet

Luna ve Vahách vás zaplaví touhou sdílet radost a účastnit se kulturních a přátelských akcí a posezení u vánočního punče. Konec týdne byl náročnější a leckde se hrotily situace. Pocítíte touhu se o své pocity a dojmy podělit s někým, kdo vám rozumí. Trigon Merkuru s Uranem může poněkud narušit vaše plány a představa, že to bude chvilka se ukáže naivní.  Vaše milé povídání se může spíše příjemně protáhnout.  Vede potřeba cítit sounáležitost a vyrovnanost.

Beran

 

V pátek vás Luna povzbudí, a i když si budou ostatní lidé stěžovat, vy zvládnete všechno, co jste si předsevzali a možná najdete čas i na nové nápady. V sobotu je vhodný čas na své záležitosti, odkrývání tajemství, mystiku, či věštění. Odpočiňte si, jinak si vás únava najde. V neděli se držte daleko od náročnějších věcí, protože je potřeba hlídat si vlastní rovnováhu. Můžete udělat něco dobrého pro druhé lidi, meditujte na téma jejich štěstí.

 

Býk

 

V pátek se vám bude zdát všechno mnohem snazší a vy tak můžete vyrazit vstříc přátelskému setkání, výletům a aktivnímu trávení volného času. V sobotu myslete více na sebe a nenechte se využívat někým, kdo jen předstírá, aby dosáhl svého cíle. V neděli možná nebudete těmi nejlepšími společníky pro lidi, kteří se zajímají zejména o klepy. Moc jim nenahrávejte a v tichosti raději běžte na rande.

 

Blíženci

 

Pátek může být náročný den a vy byste měli zachovat klid a čistou hlavu. Berte to jako trénink svého dokonalého vystupování. V sobotu to nepřehánějte s přípravou Vánoc. Cukroví se dá také koupit, raději běžte na vánoční koncert. V neděli budete po sobotním uměleckém zážitku natolik odpočatí, že se možná i vlivem Luny v trigonu pustíte přeci jenom společně se svými blízkými do vánočních příprav a pečení.

 

Rak

 

V pátek někdo ocení vaše pekařské umění při ochutnávce vánočního cukroví. Možná se dozvíte zajímavé zprávy o přátelích, či příbuzných, které jste na nějakou dobu ztratili z dohledu. Sobotní Luna v kvadratuře radí hlídat si svou energii a vyhýbat se jakékoliv námaze. Raději se běžte bavit. V neděli by vás mohly vlivem téže Luny v kvadratuře potrápit nějaké pomluvy.

 

Lev

 

Kdybyste se v pátek cítili vyčerpaní, nepodléhejte svým pocitům a systematicky plňte své povinnosti. Luna v poslední čtvrti vás podrží. Možná tak přitáhnete i nějaké ambicióznější projekty. Sobotní Luna v sextilu přinese klid a pohodu. Šetřete si síly a vyhýbejte se náhodným rozmíškám, nestojí vám to za to. Raději běžte na procházku a hledejte si příjemnou společnost. V neděli by měl být klid, nedovolte nikomu jej narušovat a nic neslibujte. Místo toho využijte energie Luny v sextilu, která přeje randění.

 

Panna

 

Páteční Luna v konjunkci doporučuje hlídat si nervy, protože již od rána pojedete na plný výkon. Večer se odměňte a udělejte pro změnu něco pro sebe. Sobotní den je ideální pro věnování se rodině, možná nějaké nákupy a případně můžete sáhnout po dobré knize. Tak či tak vám udělají radost dobré zprávy. V neděli vám možná zaklepou na dveře nečekaní hosté. Tento den budete mít štěstí v lásce. Nechte si jej však pro sebe, v okolí mohou být lidé, kteří čekají na roznášení klepů.

 

Váhy

 

V pátek vám mohou být lidé příznivě nakloněni a možná by stálo za to si s někým vyjít na vánoční punč. V sobotu si můžete připomenout všechny vaše úspěchy tohoto roku a naplánovat směle i ty budoucí. Aura dne tomu bude vysloveně přát. V neděli budete bilancovat své životní kroky. Luna v konjunkci vám pomůže s řešením případných potíží.

 

Štír

 

V pátek vám Luna v sextilu vysloveně nahrává a vy tak můžete přesvědčit svého partnera, či okolí k zajímavým rozhodnutím. Vyrazte si někam na vánoční trhy a zavzpomínejte na dětství. V sobotu by bylo dobré využít svého diplomatického umu a nebát se vyslovit nahlas své touhy, přání a potřeby. Když to neuděláte, blízcí se je nedomyslí. Nechte se rozmazlovat. V neděli se vyhýbejte hádkám. Mohli by je vyprovokovat lidé, kteří si nejsou tak jistí jako vy. Buďte milosrdní. Andělé vám to vrátí jinde.

 

Střelec

 

Vlivem páteční Luny v kvadratuře se možná rychle zorientujete a pochopíte, že zatímco vy jedete na doraz, ostatní lenoší. Vítejte v realitě. V sobotu máte možnost někoho přesvědčit o užitečných věcech. Musíte to však udělat rychle. Nedělní Luna v sextilu přeje randění a setkávání se s přáteli.

 

Kozoroh

 

V pátek si můžete splnit přání. Běžte na vánoční nákupy společně s vašimi přáteli. Pak rozeberte své dojmy v oblíbené kavárně. V sobotu potřebujete hodně energie, a tak se raději vyhněte lidem, kteří vás vždy jen kritizují. Nechte je, ať vysávají sílu někomu jinému, kdo jim to dovolí. V neděli se vám možná podaří dotáhnout nějaké záležitosti do konce.

 

Vodnář

 

Dávejte si pozor, v pátek byste se mohli dostat do osidel přátelských trampot. Než dělat rozhodčího, běžte si raději po svém, stejně by se to otočilo proti vám. Sobota věští vlivem Luny v trigonu úspěch. Možná se v dobré obrátí i to, co jste předem považovali za ztracené. V neděli k vám přichází nová inspirace a Luna v trigonu přeje péči o vaši vizáž. Že by změna šatníku?

 

Ryby

 

Ačkoliv můžete v pátek přijít na to, že vaše názory jsou odlišné od názorů někoho, na kom vám záleží, nezoufejte, nakonec naleznete společnou řeč. V sobotu můžete být překvapeni, jak rychle všechno zvládáte s jistotou a pečlivostí. Můžete si tak naplánovat věci, které potřebují jistou koncentraci a píli. Pak se odměňte a běžte se bavit. Než se v neděli vrhnete na úklid a pečení, raději předtím jděte na procházku na čerstvý vzduch. Koneckonců i rande by se mohlo vydařit.

Pro Kartářky světla  Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

Víkendový horoskop: Mars s Neptunem zaperlí. Chce to nadhled

V pátek 18.11. dodá potřebnou energii sextil Slunce s Plutem. Snažte se předcházet slovním rozepřím, které by určitě zkazily náladu i vztahy s blízkými. Raději aktivně odpočívejte a pokud můžete a postarejte se o dobrou formu na zimu.

V sobotu 19.11. může přinést kvadratura Marsu s Neptunem pocit větší únavy. Překvapit vás mohou nečekané telefony, návštěvy a jakási zpráva může i znepokojit. Nepřipouštějte si to, pokud není ověřená. Asi se ani nepotvrdí. Bylo by dobré si raději naplánovat jsi aktivní využití svého volného času a kvalitní odpočinek.

V neděli 20. 11. začnete pomalu bilancovat, co se vám tento rok povedlo zrealizovat z vašich důležitých plánů, a kde je ještě šance něco dohnat. Tyto úvahy podpoří trigon Luny se Saturnem.

 

Beran

 

V pátek byste měli počítat s náhlou změnou plánů. V sobotu budete řešit finance a možná vás napadne, že jste jako průtokový ohřívač. Co vyděláte, hned pošlete dál. Jistá investice se vám však v budoucnu mnohonásobně vrátí. V neděli budete mít spoustu nápadů, jak ušetřit a do čeho investovat. Moc se o své postřehy nedělte, někdo z vašeho okolí může být roznašečem klepů.

 

Býk

 

Pátek bude skvělý den pro zařízení pracovních a úředních záležitostí. Objasněte si různé pochybnosti a hledejte odpovědi na nevyjasněné otázky. Sobota vám přinese po týdnu plné práce a odříkání odměnu. Vyrazte za zábavou a nákupy. V neděli přeje planetární aura zajímavým rozhovorům. Pozvěte své blízké na oběd a proberte důležité věci. Získáte důvěru a něco se dozvíte.

 

Blíženci

 

Páteční den bude díky Merkuru přímo nabádat k příjemnému výletu. Pouze pečlivě vyberte, kam pojedete. Jsou místa, na která se nevyplácí vracet. Sobotní Luna v trigonu věští aktivní a povedený den, avšak partnerské vztahy budou vyžadovat pozornost. Budete mít štěstí na lidi a je potřeba toho využít. Neděle bude příznivým dnem. Zvládnete rychle všechny povinnosti a pak už se můžete věnovat sobě a lásce.

 

Rak

 

V pátek máte šanci díky trigonu s Venuší získat přízeň osoby, na kterou chcete udělat dobrý dojem. V sobotu vám může někdo díky Luně v kvadratuře překazit plány. Hlídejte si svůj duševní klid. Nedělní aura dne bude příznivá téměř ke všemu. V lásce čekejte překvapení. Někdo si na vás vzpomene a zatouží se s vámi vidět, nebo alespoň ihned hovořit. Dozvíte se zajímavé zprávy.

 

Lev

 

V pátek můžete zažít zajímavá setkání. Pokud však někdo příliš mluví o svých bývalých, tak nemá vyřešenou minulost a je škoda s ním ztrácet čas. V sobotu vás čekají vydařené nákupy, zvláště pokud máte políčeno na luxusní věci a slevy. Můžete také objevit pěkné bytové doplňky. V neděli můžete narazit ať již osobně, či na sítích na někoho, kdo naruší a rozbouří váš vnitřní klid.

 

Panna

 

V pátek sledujte lidi ve svém okolí, máte možnost rozeznat skryté nepřátele od opravdových přátel. Sobota věští příznivý den. Luna v trigonu přeje setkávání. Nově uzavřené známosti budou mít vliv na váš budoucí pohled na svět. Nedělní aura dne bude příznivá. Dokážete zvládnout všechny své povinnosti. Zavolejte příbuzným, nebo si promluvte s dětmi o jejich starostech.

Váhy

 

Páteční Luna v trigonu vám pomůže uskutečnit si své sny, ale nejdřív se vyplatí sestavit si plán a sepsat jej v bodech. V sobotu zapomeňte na povinnosti. Den bude příjemný, ale Luna v konjunkci radí raději se vyhnout debatám o citech. Někdo by si to mohl vyložit jinak, než byste chtěli. V neděli budete mít možnost vyřešit starou záležitost. Zaznamenáte něco, díky čemu pochopíte něčí jednání. Vnitřní  smíření přinese klid.

 

Štír

 

Páteční Slunce v sextilu předvídá příjemný den, kdy se vám potvrdí vaše tušení. Promyslíte si důležité věci a uděláte správná rozhodnutí. Sobotní Luna v sextilu říká, že budete milí a lehce škádliví. Den bude příjemný, ale nezlehčujte své sliby. V neděli máte možnost odhalit dávné tajemství. Někdo se vám svěří. Nesuďte jej však, když neznáte všechny souvislosti.

 

Střelec

 

V pátek budete plní energie a od práce vás to bude táhnout ven. Sobota hlásí vhodný den pro odpočinek. Postarejte se o svůj vzhled, protože i na nákupech můžete potkat lidi, které jste dlouho neviděli. Nedělní aura dne přeje láskyplným vyznáním. Nic jiného se vám ani nebude chtít.

 

Kozoroh

 

Páteční Luna v sextilu radí sáhnout po knize, která vám přinese dobrý nápad. Lépe pochopíte jistou souvislost. V sobotu máte ideální den pro odpočinek. Vaše tělo i duše si zaslouží, abyste se chvíli rozmazlovali. Den není ideální pro riskantnější sporty, za to je přímo ideální pro wellness. Nedělní Luna v  kvadratuře radí soustředit se na svou duši, ačkoliv byste rádi pomáhali celému světu a nejvíce své rodině.

 

Vodnář

 

V pátek na sebe buďte opatrní a vyhněte se rizikovějším sportům. Pozor si dejte na své neřesti, tento den byste nemuseli mít vše pod kontrolou. Šetřete síly, budou se vám hodit v sobotu, kdy vás mohu překvapit nečekaní hosté. Čekají vás zajímavé a přínosné diskuse. Nedělní sextil s Merkurem vám pomůže nalézt ta správná slova a vy budete mít možnost vyvázat se z nějakého dřívějšího závazku. Dopřejte si čas alespoň na krátkou procházku v přírodě.

 

Ryby

 

V pátek se můžete vlivem Pluta v sextilu usmířit s někým, s kým máte nevyřízené účty. Uděláte si pořádek v srdci a oprostíte se od minulosti. Uvidíte, že vám to pomůže. Sobotní Luna v trigonu vám přitáhnete štěstí. Tak neseďte doma a vyrazte někam do společnosti, divadla, kina nebo na rande. Neděle slibuje příjemný a lehce unavený den. Jediné, co by vás mohlo vyvést z rovnováhy, jsou nepravdivé informace. Roznašeči klepů si tentokráte dají záležet.

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

Víkendový horoskop 4.11.-6.11. Venuše překvapí nadílkou

Venuše, planeta tvůrčí krásy a harmonie v opozici s Uranem (4.11. -8.11.) chystá nadílku překvapení. Může přijít citová exploze. Neseďte doma, můžete nalézt někoho nového a možná objevit i svoji spřízněnou duši. Porozumění bude souznět jak v rovině duší, tak i srdcí a těl. Venuše vám pomůže se uvolnit ze všech možných nevýhodných spojení a životních přítěžků a  brzd, jež se začaly zajídat. V době její kvadratury se Saturnem (5.11.-9.11.) to bude současně dlouho očekávaná příležitost ke změně krátkodobých zájmů a společnosti. Tu, která svazovala, odsuzovala a netolerovala můžete změnit na tu, která dá více svobody, volnosti a dovolí vám být sami sebou.

 

Beran

 

V pátek 4.11. naleznete sílu i důvody, pro které se vyplatí změnit svůj život. Pro své dobro se oddělte od negativních lidí. V sobotu by mohl být pro vás příznivý den, ale může se stát, že někoho z blízkých lidí budete mít večer už plné brýle. Nebojte se, štěstí vás nakonec nemine. V neděli vám může přijít něčí chování tak záhadné, že to budete potřebovat probrat s přáteli a možná i s psychologem. Třeba tak pochopíte nejen toho dotyčného, ale i sami sebe.

 

Býk

 

V pátek vám nebude chybět dostatek příležitostí pro vtipné diskuse se známými. V sobotu myslete zejména na sebe a přestaňte si se vším dělat těžkou hlavu. V neděli strávíte spoustu příjemných chvil se svojí rodinou, nebo přáteli. Tento den nemá cenu být smutný z věcí, které neovlivníte. Myslete spíše na to, čím si udělat radost.

 

Blíženci

 

V pátek buďte opatrní a zbytečně si s ničím nedělejte těžkou hlavu, zejména s různými klepy. Hrozí totiž zbytečné omyly a nedorozumění. Dejte raději na svoji intuici.

V sobotu se vám rýsuje úspěšný den. Pouze příliš nesdělujte své plány okolí, někdo by pak mohl být rychlejší než vy. Raději si dopřejte vycházku na čerstvém vzduchu. Neděle vypadá na klidný den, pokud si na sebe nevezmete ještě další povinnosti navíc.

 

Rak

 

V pátek vás všude rádi uvidí. Den přeje novým známostem a rychlému vyřešení všech neodkladných věcí. Důležité je spoléhat se zejména na sebe. V sobotu bude skvělý den pro rodinné záležitosti. Bude dobré si vše rozložit a nedělat více věcí současně. Mohli byste být potom z únavy zbytečně přecitlivělí. V neděli buďte k dispozici pro své přátele. Budou vás potřebovat a vy můžete být silnou oporou. Hodně se také o druhých lidech dozvíte.

 

Lev

 

V pátek vás Luna v trigonu ochrání před zbytečnými potížemi. Mějte oči otevřené. V sobotu můžete díky svému vlastnímu osobnímu kouzlu vyřešit dávné spory, či nedorozumění. V lásce vám jde také štěstí. Neděle bude příjemným a úspěšným dnem, možná akorát nebudete vědět, co dřív. Na pořadu dne bude také společenský život.

 

Panna

 

V pátek budou mít na vaše rozhodnutí velký vliv emoce. Snažte se nedělat si starosti s tím, co nemůžete ovlivnit. Dobré zprávy jsou již na cestě. V sobotu hlavně neseďte doma, protože můžete potkat milé známé. Vyslechnete si sérii běžných klepů, a nakonec přijdete na skvělý nápad ohledně vlastních financí. V neděli bude přát aura dne úspěchu. Nebojte se rozhodování, ale dělejte jen to, čím neublížíte druhým lidem.

 

Váhy

 

V pátek můžete mít poněkud zmatek. Pamatujte si, že s úsměvem jde všechno lépe. Hlavně nespěchejte. V sobotu budete toužit po lásce. Příliš se také nezapojujte do cizích sporů, věci se stejně vyřeší samy. Nedělní Luna v opozici radí věnovat se odpočinku a nechat věci plynout. O zajímavé diskuse nebude nouze.

 

Štír

 

V pátek si můžete dopřát konečně trochu odpočinku. Štěstí vám jde vstříc, hlavně nesmíte být nesmělí. Něco visí ve vzduchu. Že by láska? V sobotu se postarejte o svůj vzhled a věnujte více pozornosti přátelům. Úklid a povinnosti počkají na později. V neděli buďte opatrní, hrozí více únavy, než by se mohlo zdát. Dopřejte si nějakou relaxaci. Nedorozumění neřešte, všechno se vyjasní i bez vašeho přičinění.

 

Střelec

 

V pátek se snažte odpočinout si od pracovních stresů a rodinných potíží. Drobnosti rovnou vynechte a snažte se naladit více optimisticky. To pomůže všem stranám. V sobotu můžete v sobě odhalit nový talent. Nestyďte se za své dary. Nedělní Luna v trigonu radí věnovat se odpočinku a hlavně nespěchat. Stejně se vám nebude chtít dělat nic náročného.

 

Kozoroh

 

V pátek můžete někoho upozornit na jeho chyby a nedotažené věci. Odpočiňte si. Bylo by dobré vyrazit si na nákupy a splnit si alespoň jedno přání. V sobotu díky svému pochopení pro druhé lidi můžete získat nové přátele. V neděli nemusíte mít nejlepší náladu, a proto se snažte vyhýbat hádkám a diskusím s rodinou. Raději si vyjděte mezi lidi, či na rande.

 

Vodnář

 

V pátek vám bude přát štěstí k lepšímu výdělku, či protekci někoho vlivného. Nezapomínejte však i na své blízké. V sobotu můžete mít dobrou náladu, ke které vám pomůže Luna v sextilu. Ráno uklízejte, nebo zařiďte důležité rodinné záležitosti. Odpoledne už bude čas pro odpočinek a případně pro vaši lásku. V neděli by bylo moudřejší na místo úklidu a vaření jet někam na výlet. Mohou vás zastihnout příznivé zprávy. Luna v sextilu přeje randění i příjemné zábavě.

 

Ryby

 

V pátek se vám připomene někdo pro vás důležitý a vy budete přemýšlet, co zatím je a jaké plány s vámi má. Luna v konjunkci přeje finančním záležitostem. V sobotu se snažte vyhýbat sousedský sporům. Bude ideální den pro rande. V neděli je příhodný čas pro rodinné záležitosti a věci okolo vašeho domova. Můžete upéct nějaký dobrý moučník a odpoledne se věnovat lásce.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...