Víkendový horoskop: Mars s Neptunem zaperlí. Chce to nadhled

V pátek 18.11. dodá potřebnou energii sextil Slunce s Plutem. Snažte se předcházet slovním rozepřím, které by určitě zkazily náladu i vztahy s blízkými. Raději aktivně odpočívejte a pokud můžete a postarejte se o dobrou formu na zimu.

V sobotu 19.11. může přinést kvadratura Marsu s Neptunem pocit větší únavy. Překvapit vás mohou nečekané telefony, návštěvy a jakási zpráva může i znepokojit. Nepřipouštějte si to, pokud není ověřená. Asi se ani nepotvrdí. Bylo by dobré si raději naplánovat jsi aktivní využití svého volného času a kvalitní odpočinek.

V neděli 20. 11. začnete pomalu bilancovat, co se vám tento rok povedlo zrealizovat z vašich důležitých plánů, a kde je ještě šance něco dohnat. Tyto úvahy podpoří trigon Luny se Saturnem.

 

Beran

 

V pátek byste měli počítat s náhlou změnou plánů. V sobotu budete řešit finance a možná vás napadne, že jste jako průtokový ohřívač. Co vyděláte, hned pošlete dál. Jistá investice se vám však v budoucnu mnohonásobně vrátí. V neděli budete mít spoustu nápadů, jak ušetřit a do čeho investovat. Moc se o své postřehy nedělte, někdo z vašeho okolí může být roznašečem klepů.

 

Býk

 

Pátek bude skvělý den pro zařízení pracovních a úředních záležitostí. Objasněte si různé pochybnosti a hledejte odpovědi na nevyjasněné otázky. Sobota vám přinese po týdnu plné práce a odříkání odměnu. Vyrazte za zábavou a nákupy. V neděli přeje planetární aura zajímavým rozhovorům. Pozvěte své blízké na oběd a proberte důležité věci. Získáte důvěru a něco se dozvíte.

 

Blíženci

 

Páteční den bude díky Merkuru přímo nabádat k příjemnému výletu. Pouze pečlivě vyberte, kam pojedete. Jsou místa, na která se nevyplácí vracet. Sobotní Luna v trigonu věští aktivní a povedený den, avšak partnerské vztahy budou vyžadovat pozornost. Budete mít štěstí na lidi a je potřeba toho využít. Neděle bude příznivým dnem. Zvládnete rychle všechny povinnosti a pak už se můžete věnovat sobě a lásce.

 

Rak

 

V pátek máte šanci díky trigonu s Venuší získat přízeň osoby, na kterou chcete udělat dobrý dojem. V sobotu vám může někdo díky Luně v kvadratuře překazit plány. Hlídejte si svůj duševní klid. Nedělní aura dne bude příznivá téměř ke všemu. V lásce čekejte překvapení. Někdo si na vás vzpomene a zatouží se s vámi vidět, nebo alespoň ihned hovořit. Dozvíte se zajímavé zprávy.

 

Lev

 

V pátek můžete zažít zajímavá setkání. Pokud však někdo příliš mluví o svých bývalých, tak nemá vyřešenou minulost a je škoda s ním ztrácet čas. V sobotu vás čekají vydařené nákupy, zvláště pokud máte políčeno na luxusní věci a slevy. Můžete také objevit pěkné bytové doplňky. V neděli můžete narazit ať již osobně, či na sítích na někoho, kdo naruší a rozbouří váš vnitřní klid.

 

Panna

 

V pátek sledujte lidi ve svém okolí, máte možnost rozeznat skryté nepřátele od opravdových přátel. Sobota věští příznivý den. Luna v trigonu přeje setkávání. Nově uzavřené známosti budou mít vliv na váš budoucí pohled na svět. Nedělní aura dne bude příznivá. Dokážete zvládnout všechny své povinnosti. Zavolejte příbuzným, nebo si promluvte s dětmi o jejich starostech.

Váhy

 

Páteční Luna v trigonu vám pomůže uskutečnit si své sny, ale nejdřív se vyplatí sestavit si plán a sepsat jej v bodech. V sobotu zapomeňte na povinnosti. Den bude příjemný, ale Luna v konjunkci radí raději se vyhnout debatám o citech. Někdo by si to mohl vyložit jinak, než byste chtěli. V neděli budete mít možnost vyřešit starou záležitost. Zaznamenáte něco, díky čemu pochopíte něčí jednání. Vnitřní  smíření přinese klid.

 

Štír

 

Páteční Slunce v sextilu předvídá příjemný den, kdy se vám potvrdí vaše tušení. Promyslíte si důležité věci a uděláte správná rozhodnutí. Sobotní Luna v sextilu říká, že budete milí a lehce škádliví. Den bude příjemný, ale nezlehčujte své sliby. V neděli máte možnost odhalit dávné tajemství. Někdo se vám svěří. Nesuďte jej však, když neznáte všechny souvislosti.

 

Střelec

 

V pátek budete plní energie a od práce vás to bude táhnout ven. Sobota hlásí vhodný den pro odpočinek. Postarejte se o svůj vzhled, protože i na nákupech můžete potkat lidi, které jste dlouho neviděli. Nedělní aura dne přeje láskyplným vyznáním. Nic jiného se vám ani nebude chtít.

 

Kozoroh

 

Páteční Luna v sextilu radí sáhnout po knize, která vám přinese dobrý nápad. Lépe pochopíte jistou souvislost. V sobotu máte ideální den pro odpočinek. Vaše tělo i duše si zaslouží, abyste se chvíli rozmazlovali. Den není ideální pro riskantnější sporty, za to je přímo ideální pro wellness. Nedělní Luna v  kvadratuře radí soustředit se na svou duši, ačkoliv byste rádi pomáhali celému světu a nejvíce své rodině.

 

Vodnář

 

V pátek na sebe buďte opatrní a vyhněte se rizikovějším sportům. Pozor si dejte na své neřesti, tento den byste nemuseli mít vše pod kontrolou. Šetřete síly, budou se vám hodit v sobotu, kdy vás mohu překvapit nečekaní hosté. Čekají vás zajímavé a přínosné diskuse. Nedělní sextil s Merkurem vám pomůže nalézt ta správná slova a vy budete mít možnost vyvázat se z nějakého dřívějšího závazku. Dopřejte si čas alespoň na krátkou procházku v přírodě.

 

Ryby

 

V pátek se můžete vlivem Pluta v sextilu usmířit s někým, s kým máte nevyřízené účty. Uděláte si pořádek v srdci a oprostíte se od minulosti. Uvidíte, že vám to pomůže. Sobotní Luna v trigonu vám přitáhnete štěstí. Tak neseďte doma a vyrazte někam do společnosti, divadla, kina nebo na rande. Neděle slibuje příjemný a lehce unavený den. Jediné, co by vás mohlo vyvést z rovnováhy, jsou nepravdivé informace. Roznašeči klepů si tentokráte dají záležet.

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop 4.11.-6.11. Venuše překvapí nadílkou

Venuše, planeta tvůrčí krásy a harmonie v opozici s Uranem (4.11. -8.11.) chystá nadílku překvapení. Může přijít citová exploze. Neseďte doma, můžete nalézt někoho nového a možná objevit i svoji spřízněnou duši. Porozumění bude souznět jak v rovině duší, tak i srdcí a těl. Venuše vám pomůže se uvolnit ze všech možných nevýhodných spojení a životních přítěžků a  brzd, jež se začaly zajídat. V době její kvadratury se Saturnem (5.11.-9.11.) to bude současně dlouho očekávaná příležitost ke změně krátkodobých zájmů a společnosti. Tu, která svazovala, odsuzovala a netolerovala můžete změnit na tu, která dá více svobody, volnosti a dovolí vám být sami sebou.

 

Beran

 

V pátek 4.11. naleznete sílu i důvody, pro které se vyplatí změnit svůj život. Pro své dobro se oddělte od negativních lidí. V sobotu by mohl být pro vás příznivý den, ale může se stát, že někoho z blízkých lidí budete mít večer už plné brýle. Nebojte se, štěstí vás nakonec nemine. V neděli vám může přijít něčí chování tak záhadné, že to budete potřebovat probrat s přáteli a možná i s psychologem. Třeba tak pochopíte nejen toho dotyčného, ale i sami sebe.

 

Býk

 

V pátek vám nebude chybět dostatek příležitostí pro vtipné diskuse se známými. V sobotu myslete zejména na sebe a přestaňte si se vším dělat těžkou hlavu. V neděli strávíte spoustu příjemných chvil se svojí rodinou, nebo přáteli. Tento den nemá cenu být smutný z věcí, které neovlivníte. Myslete spíše na to, čím si udělat radost.

 

Blíženci

 

V pátek buďte opatrní a zbytečně si s ničím nedělejte těžkou hlavu, zejména s různými klepy. Hrozí totiž zbytečné omyly a nedorozumění. Dejte raději na svoji intuici.

V sobotu se vám rýsuje úspěšný den. Pouze příliš nesdělujte své plány okolí, někdo by pak mohl být rychlejší než vy. Raději si dopřejte vycházku na čerstvém vzduchu. Neděle vypadá na klidný den, pokud si na sebe nevezmete ještě další povinnosti navíc.

 

Rak

 

V pátek vás všude rádi uvidí. Den přeje novým známostem a rychlému vyřešení všech neodkladných věcí. Důležité je spoléhat se zejména na sebe. V sobotu bude skvělý den pro rodinné záležitosti. Bude dobré si vše rozložit a nedělat více věcí současně. Mohli byste být potom z únavy zbytečně přecitlivělí. V neděli buďte k dispozici pro své přátele. Budou vás potřebovat a vy můžete být silnou oporou. Hodně se také o druhých lidech dozvíte.

 

Lev

 

V pátek vás Luna v trigonu ochrání před zbytečnými potížemi. Mějte oči otevřené. V sobotu můžete díky svému vlastnímu osobnímu kouzlu vyřešit dávné spory, či nedorozumění. V lásce vám jde také štěstí. Neděle bude příjemným a úspěšným dnem, možná akorát nebudete vědět, co dřív. Na pořadu dne bude také společenský život.

 

Panna

 

V pátek budou mít na vaše rozhodnutí velký vliv emoce. Snažte se nedělat si starosti s tím, co nemůžete ovlivnit. Dobré zprávy jsou již na cestě. V sobotu hlavně neseďte doma, protože můžete potkat milé známé. Vyslechnete si sérii běžných klepů, a nakonec přijdete na skvělý nápad ohledně vlastních financí. V neděli bude přát aura dne úspěchu. Nebojte se rozhodování, ale dělejte jen to, čím neublížíte druhým lidem.

 

Váhy

 

V pátek můžete mít poněkud zmatek. Pamatujte si, že s úsměvem jde všechno lépe. Hlavně nespěchejte. V sobotu budete toužit po lásce. Příliš se také nezapojujte do cizích sporů, věci se stejně vyřeší samy. Nedělní Luna v opozici radí věnovat se odpočinku a nechat věci plynout. O zajímavé diskuse nebude nouze.

 

Štír

 

V pátek si můžete dopřát konečně trochu odpočinku. Štěstí vám jde vstříc, hlavně nesmíte být nesmělí. Něco visí ve vzduchu. Že by láska? V sobotu se postarejte o svůj vzhled a věnujte více pozornosti přátelům. Úklid a povinnosti počkají na později. V neděli buďte opatrní, hrozí více únavy, než by se mohlo zdát. Dopřejte si nějakou relaxaci. Nedorozumění neřešte, všechno se vyjasní i bez vašeho přičinění.

 

Střelec

 

V pátek se snažte odpočinout si od pracovních stresů a rodinných potíží. Drobnosti rovnou vynechte a snažte se naladit více optimisticky. To pomůže všem stranám. V sobotu můžete v sobě odhalit nový talent. Nestyďte se za své dary. Nedělní Luna v trigonu radí věnovat se odpočinku a hlavně nespěchat. Stejně se vám nebude chtít dělat nic náročného.

 

Kozoroh

 

V pátek můžete někoho upozornit na jeho chyby a nedotažené věci. Odpočiňte si. Bylo by dobré vyrazit si na nákupy a splnit si alespoň jedno přání. V sobotu díky svému pochopení pro druhé lidi můžete získat nové přátele. V neděli nemusíte mít nejlepší náladu, a proto se snažte vyhýbat hádkám a diskusím s rodinou. Raději si vyjděte mezi lidi, či na rande.

 

Vodnář

 

V pátek vám bude přát štěstí k lepšímu výdělku, či protekci někoho vlivného. Nezapomínejte však i na své blízké. V sobotu můžete mít dobrou náladu, ke které vám pomůže Luna v sextilu. Ráno uklízejte, nebo zařiďte důležité rodinné záležitosti. Odpoledne už bude čas pro odpočinek a případně pro vaši lásku. V neděli by bylo moudřejší na místo úklidu a vaření jet někam na výlet. Mohou vás zastihnout příznivé zprávy. Luna v sextilu přeje randění i příjemné zábavě.

 

Ryby

 

V pátek se vám připomene někdo pro vás důležitý a vy budete přemýšlet, co zatím je a jaké plány s vámi má. Luna v konjunkci přeje finančním záležitostem. V sobotu se snažte vyhýbat sousedský sporům. Bude ideální den pro rande. V neděli je příhodný čas pro rodinné záležitosti a věci okolo vašeho domova. Můžete upéct nějaký dobrý moučník a odpoledne se věnovat lásce.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Co nového vnese Slunce ve Štíru?

V pátek (21.10.)  se vyplatí vlivem  kvadratury Luny se Saturnem  pomalejší tempo. V sobotu vyjděte mezi lidi. Konjunkce Slunce s Venuší podpoří chuť bavit se nejenom vám. Z případných škarohlídů si nic nedělejte.

V neděli (23. 10.) vejde Slunce do znamení Štíra a podpoří ty vztahy, které se opírají o více věcí, než které jsou na první pohled zřejmé. Dopřejte si i setkání s přáteli, či s rodinou. pomůže v organizaci.

Díky Trigonu Merkuru se Saturnem jsou ve hře také zajímavé a nosné plány na zlepšení financí  Venuše vejde do znamení Štíra (zůstane tam do 16. 11.). Tato konstelace přinese hodně citových vjemů. Ve vašem emocionálním životě se toho začne hodně dít. V nekom se probudí žárlivost a v někom prozměnu chamtivost. Vášeň však bude na všech frontách.

 

Beran

V pátek budete mít starost o všechny kolem. Ale také se můžete zbytečně zabývat každou drobností. V sobotu si s chutí odpočinete u dobrého filmu, nebo můžete vyrazit na rande. Pokud byste se chystali dělat něco, co vyžaduje více energie, museli byste se do toho nutit. Nedělní Luna v opozici pozmění vaše některé dřívější plány.

 

Býk

 

Páteční den pro vás bude příjemný zejména v pracovních záležitostech. Máte šanci získat něco, o co již delší dobu usilujete. Odpoledne se odměňte. V sobotu vás pohltí láska a na práci nezbyde čas. V neděli se vyhýbejte sousedským sporům a snažte se do nich nezasahovat. Slunce s Venuší v opozici přeji spíše odpočinku a klidu.

 

Blíženci

 

V pátek můžete být více kritičtí vůči svému okolí. Luna v kvadratuře radí, abyste se více ovládali, pokud nechcete přijít o přátele. V sobotu myslete na to, že vaše zdraví je přednější a nedejte se honit, když se budete cítit unavení. Ani v neděli se nevzdávejte většiny svého volného času pro druhé. Poraďte, pomozte, ale všeho s mírou. Pochvaly se dočkáte stejně.

 

Rak

 

Páteční Luna v sextilu přeje odvážným plánům. Můžete počítat s pomocí vašich přátel. V sobotu udělejte jen to nejnutnější, náročnější práci nechte na jindy. V neděli se vyhýbejte diskuzím na téma tajemství a city, která zajímají celé vaše okolí. Někdo by to nemusel pochopit. Slunce a Venuše v trigonech nabádají věnovat se odpočinku a umění.

 

Lev

 

V pátek se vám může podařit objasnit jakési nedorozumění a možná i napravit chyby. Díky vaší pomoci se někdo vrátí na správnou cestu. V sobotu můžete získat uznání druhých lidí, stačí příliš nemluvit o svých problémech. V neděli vám někdo vyjeví své tajemství a možná požádá o pomoc. Luna v sextilu vás přiměje neodmítnout. Večer si dopřejte relaxaci u dobré knihy, či umění.

 

Panna

 

V pátek buďte opatrní na zmatky v práci. Luna v konjunkci radí zachovat klid, protože všechno se brzy srovná. Na prvním místě mějte sebe a potom teprve celý svět. Sobotní ráno může být poněkud rozespalé, ale klidné. Později však situace přidá na obrátkách. Luna ve vašem znamení přeje rychlým změnám plánů. Jisté pozvání by mohlo být velmi zajímavé. Neděle chystá v přátelských i milostných vztazích milá překvapení. Starejte se o svůj vzhled, den přeje randění.

 

Váhy

 

V pátek dosáhnete svých cílů díky tomu, že se budete umět poučit z chyb druhých lidí a také díky své trpělivosti. Jestli se něčemu máte vyhnout, jsou to rodinné hádky. V sobotu si dopřejte dlouhou procházku a držte se dál od sousedských sporů. Dopřejte potravu své duši. Nedělní Luna v konjunkci říká, že budete ve svém živlu. Získáte nové přátele.

 

Štír

 

Většinu pátečního dne budete v dobré náladě. Luna v sextilu vám přeje štěstí v pracovní oblasti, nejvíce však přeje přátelskému setkání. V sobotu zůstanete s chutí doma a velké nákupy necháte na ostatních. Nenechte si vzít svůj klid. Slunce a Venuše ve vašem znamení pomohou v neděli užít si volný čas. Připravte se na překvapení, tím může být i nečekaná návštěva.

 

Střelec

 

V pátek už se možná budete vidět někde na víkendu, ale hvězdy přejí zajímavým pracovním debatám s někým důležitým. Odpoledne už vypněte. V sobotu budete mít nespoutanou náladu. Luna v kvadratuře může podporovat rozjívenost, která vám může zbytečně přinést trable. V neděli si toho na sebe neberte příliš mnoho, stejně byste to museli odsunout na jindy. Odpočívejte a myslete pouze na příjemné věci.

 

Kozoroh

 

Páteční den bude přát zařizování důležitých záležitostí, a tak neseďte nečinně. Možná je na řadě i příjemné rande. V sobotu budete všechno dělat s velkým nadšením, neboť Luna ulehčí komunikaci s druhými lidmi. V lásce vám jde úspěch. V neděli řeknete každému něco příjemného. Uvidíte, jak se domácí aura rozzáří. Nezapomínejte své okolí zapojit do domácích povinností, ať vše není jen na vás.

 

Vodnář

 

V pátek budete citlivější než kdy jindy. Odpoledne se vám připomene někdo, kdo čeká na splnění jistého slibu. V sobotu můžete mít neotřelé nápady. Den bude stvořený pro domácí povinnosti, večer pro randění. V neděli budete přemýšlet o tom, co v životě můžete změnit a co zlepšit. Slunce a Venuše v kvadraturách přinesou moudré úvahy. Zbavíte se některých nepotřebných vazeb, či zlozvyků.

 

Ryby

 

Páteční Luna v opozici před vás postaví nové úkoly, na které vám rovněž dodá sílu. Odpoledne u sebe můžete zpozorovat nějaký nový talent. V sobotu vás čeká příjemný den, ale odpoledne budou rodinné věci důležitější než přátelské tlachání, či randění. Večer se držte dál od silnějšího alkoholu a zakouřených prostor. V neděli můžete být poněkud rozespalí. Vyhýbejte se nudným úkolům, stejně nebudete mít tu správnou trpělivost. Venuše vám pomůže myslet více na sebe.

 

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

 

Víkendový horoskop: Co vám rozjasní Venuše, Jupiter a Merkur

Opozice Venuše s Jupiterem (1-3. října) posílí víru v sebe a své schopmosti. Budete mít možnost rozvíjet své talenty a schopnosti. Své okolí s větší lehkostí přesvědčíte , že si zasloužíte to nejlepší. Nejlépe toho využijí Váhy a Střelci. 2.října vyjde Merkur z retrográdní fáze a v mnoha záležitostech se vyjasní a mořná si všinete něčeho, co jste měli celou dobu před očima a stejně to unikalo vaší pozornosti.

Beran

V pátek můžete získat, či objevit nové pracovní možnosti. Budete mít pocit, že příliš nestíháte. Luna v trigonu však přeje úspěchům. A pokud nechcete v sobotu strávit celý den v kuchyni, naplánujte si s předstihem výlet do přírody. V neděli vás pohltí koníčky, osobní záležitosti a pokud půjdete na rande, čekají vás příjemné chvíle. Na náročnějších témata k diskuzím nebude chuť.

Býk

V práci se vám v pátek povede všechno zařídit rychleji, než byste si mysleli. Čistě náhodou také můžete potkat lidi, které jste již delší dobu neviděli. Udělají vám v něčem radost. V sobotu buďte opatrní hlavně na své zdraví a nepřetěžujte se. Tento den bude zkouškou umět si zachovat klid za každé situace. Postarejte se o dobrou životosprávu. V neděli je čas začít se zabývat rodinnými záležitostmi a udělat si pořádek v osobních věcech. Luna v kvadratuře může způsobit, že vám druzí začnou naslouchat.

Blíženci

V pátek příliš mnoho neslibujte a vyhýbejte se riskování. Luna v opozici vám dovolí znovu nabrat síly, pokud na sebe nebudete brát úkoly druhých lidí.  V sobotu vám intuice ukáže způsob, jak se dostat z potíží. Nedáte se vyprovokovat k hloupým diskuzím a nepromyšleným rozhodnutím. Zachováte si odstup. V neděli vám Merkur věští více zajímavých setkání. Možná se dozvíte něco, co vám dá sílu ke změnám.

Rak

V pátek budete mít možnost přesvědčit někoho důležitého o věcech, na kterých vám záleží. Pokud se začnou příbuzní dohadovat, běžte raději na procházku. V sobotu si odpusťte úklid a praní. Raději odpočívejte a postarejte se o svůj duševní klid. Můžete si dopřát věštbu, a tak najít řešení milostných dilemat. V neděli se příliš nezabývejte tím, co na téma vašich soukromých návyků říkají druzí lidé. Důležité je, abyste se cítili dobře vy. Potřebujete více lásky.

Lev

V pátek se snažte udržet si v práci krok a nenechte si ujít žádné novinky. V sobotu vlivem nečekaných informací změníte plány, nebo mínění o někom blízkým. Nedělní aura dne přeje přeorganizování krátkodobých věcí a dodělávkám. Pak už se budete jen rozmazlovat.

Panna

Pátek bude skvělým dnem pro navazování nových přátelství. Budete plni optimismu. Většinu vašich záměrů se vám povede realizovat. V sobotu bude vaše rodina potřebovat, abyste učinili důležité rozhodnutí. Také se někdo ve vaší blízkosti pokusí vyzout ze svých povinností. V neděli se přesvědčíte, že úsměv a špetka dobré vůle mohou vykonat opravdové zázraky. Postarejte se o dobrou auru a najděte si čas na meditaci.

 

Váhy

V pátek využijete každé příležitosti i známosti, abyste se dozvěděli, jak si udržet či zmnožit své výdobytky a vše, co se vás naplňuje. Vibrace Luny v sextilu způsobí, že přijdete na překvapující nápady. V sobotu vás čeká šťastný, avšak poněkud uhoněný den. Rychle se poperete s povinnostmi a potom se běžte bavit. Luna v sextilu miluje umění. V neděli můžete být neklidní a bude náročné udržet si dobrou náladu. Luna v kvadratuře přináší více věcí k řešení. Nicméně máte šanci získat hodně zajímavých zpráv.

Štír

V pátek zatoužíte udělat něco dobrého pro druhé lidi. Vzhůru do toho, ale pak už rozvíjejte své talenty. Tento den budete mít tvůrčí zápal. V sobotu budete rychlí, sebejistí a rozhodní. Odhodláte se změnit něco, co už vám leží delší dobu v hlavě. V neděli si nebudete moci stěžovat na nudu. Přátelé přijdou s dobrými zprávami. Štěstí bude přát v milostné oblasti a teple rodinného krbu.

Střelec

Vaše nápady budou velmi zajímavé, tak se je v pátek nebojte představit druhým. Odpoledne vysloveně přeje duchovním záležitostem. Luna vnáší hlubší vnímání světa. V sobotu můžete počítat s tím, že se vám zvedne nálada a lidé budou k vám vstřícní. Luna v konjunkci přeje novým začátkům v milostných záležitostech i korespondenci. V neděli se vám podaří někomu udělat radost, či pomoci v těžké záležitosti. Moc se však nepřechvalte, mohli byste být zahlceni dalšími prosbami. Dnes byste si měli především odpočinout.

Kozoroh

V pátek se nudit nebudete. Najde se mnoho témat, které budete chtít hned probrat s druhými lidmi. Dnes získané informace budou zajímavé. V sobotu se vyhněte přátelským intrikám a nenechte se chytit do pasti. Důkladně zvažte, jaké názory pustíte do světa. Svého docílíte pouze trpělivostí a asertivním postojem. Nedělní Luna v konjunkci miluje zábavu, ale rizikovějším záležitostem nepřidá. Raději běžte na procházku, nebo si zdřímněte. Někdy je přece také potřeba nabrat síly k další práci.

Vodnář

Páteční Luna v sextilu radí zabývat se vztahy. Zamyslete se nad tím, co dáváte druhým lidem a co byste chtěli dostat vy sami. Den bude přát milostné magii. V sobotu vás bude fascinovat a vábit všechno, co je nové a nepoznané. Změňte alespoň část starých návyků. Luna v sextilu přeje lásce. V neděli hoďte starosti za hlavu a běžte randit, nebo na procházku na pěkné místo.

Ryby

V pátek budete zarytě bránit svůj prostor i názory. Naštěstí tím nikoho nepostavíte proti sobě. Luna v kvadratuře přinese nové objevné nápady. V sobotu se vám nebude chtít vstávat z postele a teprve po dobré snídani si připomenete plány na víkend. Nedovolte, aby se dobrá zábava obešla bez vás. V neděli budete v centru pozornosti a někdo bude chtít znát váš názor ve věcech lásky. Nebude sám, těch lidí bude víc a vy myslete především na sebe. Luna v sextilu věští nové známosti.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Venuše v kvadratuře s Marsem podrobí zkoušce vaše vztahy

Od 16. do 17. září bude mít hodně lidí pocit, že se svět zbláznil a oni se snad k tomu šílenství připojí a je jedno, co lidi řeknou. Ve vzduchu budou viset energie způsobené kvadraturou Venuše s Marsem a další aspekty rozumu nepřilejí. Ryby, speciálně vy si dávejte pozor!

 

Do nástrah chaosu mohou padnout také Panny, Blíženci a Střelci. I jejich city budou vystaveny zkoušce.

Venuše s Marsem zaperlí.

Venuše, planeta lásky,  je ve znamení Panny, která z ní dělá vzornou a skromnou hospodyňku.  Vlivem kvadratury s Marsem té rozumné dámě ale vyraší pořádné růžky! Dokonalá paní domu tak bude mít potřebu probudit v sobě tu bouřící se všem pravidlům holku, a na místo vaření,  uklízení, žehlení a štrykování se bude chtít pořádně odvázat.

 

Aura víkendu tak bude nakloněna chuti se bavit a neřešit, co bude pak, nebo co na to řekne okolí.  Konečně se také jednou dobře najíst a klidně se i přejíst něčeho mimořádně dobrého a vypít o decku více, slíbit také o něco více a k tomu navrch s někým skončit v posteli.

 

Kde končí přání a začíná realita?

V sobotu 17.9. bude Merkur v opozici s Jupiterem a podpoří touhy zejména Vahám a Beranům.  Budete bojovat o poslední zbytky rozumu a bez ohledu na košt budete chtít všechno hned, tady a teď.

V neděli 18. září  bude Slunce v opozici s planetou iluzí Neptunem. Hlídejte si svá tajemství, mohli byste vyzradit  více, než by bylo zdrávo. Můžete se cítit jako v mlžném oparu a bude velmi těžké rozlišit  pravdu od lži a zbožná přání od skutečnosti. Opatrně s pitím, dnes vám vše stoupne do hlavy dříve, než si to stihnete uvědomit! Ten, kdo má nyní těžší období a prožívá strachy, by se měl poněkud uzemnit.  Je absolutně příhodná doba pro sklon přehánět úplně ve všem.

 

Beran

 

Páteční Luna v sextilu chystá vlnu silných dojmů. Budete v centru pozornosti a hodně lidí zatouží poznat vaše názory a rady. V sobotu vás neopustí dobrá nálada a chuť něco tvořit. Většina vašich záměrů se povede. Luna v sextilu přeje navazování přátelství a chystání plánů. V neděli se budete věnovat převážně rodině.

 

Býk

 

V pátek se snažte vyhýbat konfliktům, mohli by vám zkazit náladu. Snažte se raději odpočívat, a nenechte se nahnat do dalších prací a závazků. V sobotu se vyhýbejte jako čert kříži debatám o citech a tajemstvích, které by mohly šokovat vaše známé. Někdo může být překvapený vašimi pohledy na věc a může se dokonce i trochu urazit. V neděli vám nebude chybět dobrá nálada. Luna v sextilu přinese výborné nápady a rodina vám bude naslouchat.

 

Blíženci

 

V pátek se snažte hned dopoledne zařídit všechny neodkladné rodinné záležitosti, pomůže vám v tom Luna v konjunkci. Máte šanci potkat se s důležitými lidmi a na někoho silně zapůsobíte. V sobotu budete počítat peníze, protože dostanete dobré nápady ohledně nákupu věcí potřebných pro váš dům, či rodinu. V neděli můžete pocítit radost z toho, že se vám něco povedlo. Co se týká vašeho vzhledu, budete skutečným specialistou. V lásce můžete čekat velký úspěch.

 

Rak

 

V pátek se snažte vyhnout rizikovému rozhodování. Mohli byste hodně ztratit díky nervozitě a nepozornosti. Snažte se držet nervy na uzdě během setkání s někým blízkým. V sobotu budete s velkou vervou něco měnit ve svém obydlí, nebo přestavíte nábytek v pokoji. Odpoledne se snažte pobavit, běžte na rande, nebo se sejděte s přáteli. Nedělní Luna v konjunkci přeje milému setkání. Hlavně si nedělejte starosti, pokud se vám změní různé plány na poslední chvíli, alespoň si budete moci odpočinout.

 

Lev

 

V pátek vás čeká den plný nových nabídek a nečekaných příhod. Nebojte se toho, co je nové, nepoznané a jiné. Každá zkušenost vás něco naučí.

Sobotní Luna v sextilu vám ve všem pomůže. Den uběhne v příjemné atmosféře a možná potkáte i spřízněnou duši. V neděli budete více myslet na rodinu. Pohltí vás emoce díky nějakému rozhodnutí, či úspěchu.

 

Panna

 

V pátek ráno se podívejte do kalendáře, aby vám nic důležitého neuteklo. Konec týdne přeje důležitým rozhodováním a učení. V sobotu přijdete na dobrý nápad ohledně nakupování věcí pro rodinu. Odpoledne si dopřejte meditaci. Nedělní Luna v sextilu přeje diskuzím, ale nesmíte si nic dělat z názoru cizích lidí.

 

 

 

Váhy

 

V pátek se snažte příliš nehodnotit druhé, někdo by vám mohl dát pořádnou lekci. Postarejte se raději o účty a nákupy. Luna v trigonu pomůže získat něco pěkného. V sobotu to vypadá na příjemný den, pokud se vyhnete diskuzím o rodinných starostech. Luna v trigonu vám přinese milé zprávy a dobrou náladu. V neděli nastává ten správný den postarat se o rodinné záležitosti, udělat pořádek a něco vytvořit. Luna v kvadratuře vám k tomu pomůže.

 

Štír

 

V pátek vás čeká příjemný den. Nenervujte se, jestli se někdo začne zbytečně chytat drobností. Může se ukázat, že má pravdu. V sobotu zatoužíte změnit něco ve svém domě a s chutí se půjdete inspirovat do obchodu s bytovými doplňky. Nedělní Luna v trigonu vám rozhodně nudu nepřinese. Najde se spoustu témat, které je potřeba probrat se svými blízkými.

 

Střelec

 

V pátek můžete být znudění věcmi běžného života. Možná by stačilo udělat změnu ve svých plánech. Sobotní Luna v opozici radí příliš se nenervovat. Mějte na paměti, že si ze všeho nemusíte dělat těžkou hlavu. Postarejte se o svůj klid. V neděli budete v dobré a přející náladě s chutí pomáhat druhým lidem. Pomozte, ale neberte na sebe příliš mnoho cizích potíží. Večer si najdete chvilku pro sebe.

 

Kozoroh

 

V pátek se postarejte o to, abyste změnili na lepší to, co vám ve vztahu neklape. Emoce, které zůstávají dušeny v sobě, bývají příčinou nemocí. V sobotu budete mít pocit, jako kdybyste na všechno byli sami. Nedělní den vám přinese spoustu příležitostí k rozptýlení. Někdo také čeká na vaši pomoc.

 

Vodnář

 

Páteční Luna v trigonu ulehčí vykonání všech povinností. Odpoledne se postarejte o svoji vizáž. V sobotu vám Luna v trigonu dopřeje dobrou zábavu. Začnete také snít o dalekých cestách a v lásce budete mít úspěch. V neděli máte šanci na někoho udělat dobrý dojem a přesvědčit druhé lidi o smysluplnosti svých nápadů. Jenom si věřte a nebuďte nesmělí.

 

Ryby

 

V pátek se snažte ovládnout a přistupovat k druhým lidem s vlídným úsměvem, protože Luna je v kvadratuře moc vám to neulehčí. Můžete to brát jako zkoušku sebeovládání. V sobotu zařiďte rychle všechno, co musíte a vrhněte se do věcí, které vám přináší radost. Večer se nedejte vyprovokovat sousedskými hádkami. V neděli budete mít možnost někam vyrazit. Raději se na všechno vykašlete a raději si odpočiňte.

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Merkur dá slovům rychlost blesku!

Merkur bude v opozici s Jupiterem (1.- 4.9.) a na silnicích by tak bylo dobré trochu zvolnit tempo. Možná vy ano, ale ne každý je mistr volantu. Merkur v trigonu s Marsem (1.- 4. 9.). dá slovům i nápadům rychlost blesku. Dařit se bude těm, kteří se chtějí něco naučit, nebo získat důležité informace.

V pátek 2.9. zvažte svůj program. Chtělo by to něco méně náročného. Odpočiňte si. Opozice Luny s Uranem a kvadratura se Saturnem dají zabrat i klidným intelektuálům. Moc toho nevymyslí. Kvadratura Luny s Venuší může přinést kolísavé nálady. Uvolnění může přinést pobyt v přírodě.

V sobotu 3.9. Budete mít pocit, že musíte vyřešit spoustu věcí za pochodu. Vlivem opozice Merkuru s Jupiterem a Luny s Marsem v kvadratuře ke Slunci nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Bylo by dobré sepsat si poznámky, a hlavně nezapomenout je doma.

Neděle 4.9. bude vlivem kvadratury Luny s Neptunem ještě více dnem, kdy byste si měli odpočinout. Odměnou vám bude nápad nové strategie, či nějakého harmonogramu, a to vám navrátí klid.

 

Beran

 

V pátek se příliš nenervujte. Můžete pocítit větší únavu. Někdo z blízkých bude po vás vyžadovat více práce než obvykle a nikdo vám s tím nepomůže. V sobotu si to vynahradíte, protože vám Luna v trigonu chystá příjemná přátelská setkání. V neděli se najde hodně témat, které proberete s vaší rodinou. Snažte se také najít si chvilku pro procházku přírodou.

 

Býk

 

V pátek si všechno pečlivě naplánujete, ale vaši příbuzní, či známí mohou vaše plány změnit. Sobota bude romantická. Jde vám štěstí, dobrá nálada a úspěch v lásce. Neděle přeje randění, výletům i novým známostem.

 

Blíženci

 

Hlavně se v pátek nenechte vyprovokovat k hádce. I v sobotu budete více impulzivní, a tak se hlídejte zejména při nakupování, aby se vám vaše zbrklost neprodražila. Nedělní Luna v opozici vzbudí touhu po kráse i špetce luxusu.

 

Rak

 

Páteční Luna v trigonu přinese dobré nápady a spraví vaši náladu. Můžete nalézt nové způsoby, jak si udržet úspěch a zlepšit situaci celé vaší rodiny. Sobotní aura vypadá spíše na rychlé změny plánů. Neodmítejte pozvání na zajímavá setkání. Neděle přeje schůzkám, novým známostem a možná i překvapení v lásce.

 

Lev

 

V pátek se hlavně vyhýbejte pesimistům. Potřebujete spíše rozptýlení a zábavu. Možná budete muset někomu z rodiny pomoci, či poradit. Sobotní Luna v trigonu přeje dobré zábavě i seznamování. Ti, kteří zůstanou sami doma, mohou ze samé nudy přijít na docela zajímavé nápady. V neděli odhalíte tajemství. Snažte se však své dotazy pokládat jemně.

 

Panna

 

Pátečním Luna v sextilu přeje randění. Držte se zdaleka od toho, co vás rozčiluje. Nebudete si přece kazit náladu. V sobotu moc neposedíte, uklízejte, tvořte, nebo se inspirujte v okolí. V neděli se podívejte na věci, které jsou pro vás důležité. Příjemná meditace a odpočinek vás navedou na cestu z potíží. Luna přeje změnám k lepšímu.

 

Váhy

 

V pátek budete mít možnost sdílet názory s někým, s kým si dost rozumíte. Večer to nepřežeňte s alkoholem. V sobotu pravděpodobně poznáte různá tajemství. Nechte si vyvěštit to, nač hledáte již delší dobu odpověď. Odpoledne se vám bude hodit trochu klidu anebo prostoru pro rande, či umění. Jde vám štěstí v lásce. Nedělní Luna v sextilu přináší nezadaným naději se zamilovat. Všem ostatním půjde velmi dobře organizace různých rodinných sešlostí.

 

 

Štír

 

Páteční Luna v konjunkci nasměruje vaši pozornost směrem ke zdravému životnímu stylu. Možná se vám podaří zbavit se nějakého zlozvyku. Sobota neslibuje zázraky, ale můžete nalézt někoho, kdo vám bude rozumět. Hlavně se však vyhněte diskusím na téma potíží, či peněz. V neděli se vaše nápady setkají s příznivým ohlasem u přátel i rodiny. V lásce nebuďte nesmělí.

 

Střelec

 

V pátek budete ctižádostiví a plni plánů, můžete však narazit na drobné potíže všeho druhu. Vynahradíte si to v lásce. V sobotu hlavně netrvejte úporně na realizaci vašich plánů a snažte se vyhnout kritizování rodiny. Nedělní Luna v konjunkci přináší úspěšný den. Můžete se dočkat i uznání.

 

Kozoroh

 

V pátek udělejte něco milého pro druhé lidi – pomozte někomu slabšímu, doprovoďte babičku přes cestu, pusťte ji v MHD sednout a hned budete mít lepší pocit. Pokud si v sobotu nebudete příliš stěžovat, máte šanci získat podporu a obdiv okolí. Neděle nese setkání, která budou mít pozitivní dopad na pochopení vašeho okolí. Možná dokonce naleznete společnou řeč i s lidmi, kteří vás doposud rozčilovali.

 

Vodnář

 

I kdybyste měli v pátek zcela odlišný názor než ostatní, zdržte se diskusí na dané téma. Dopřejte si svatý klid. V sobotu vás čeká příjemný den, ale snažte se nemíchat se do složitých záležitostí, a to zejména tehdy, pokud se vás do nich snaží někdo zatáhnout. V neděli můžete být poněkud zasnění, roztržití a jaksi mimo realitu.

 

Ryby

 

Páteční Luna v trigonu radí unikat povinnostem. Nemyslete na to, co musíte zvládnout příští týden a nasbírejte raději sílu odpočinkem. V sobotu mohou mít lidé kolem vás potíže začít něco dělat. Zamyslete se nad tím, jestli je nutné je popohánět. Luna v kvadratuře věští zbytečné nervování. Můžete být unaveni a roztěkaní. Držte se raději dál od věcí, které si vyžadují precizní pozornost. Čím od nich budete dále, tím pro vás lépe. Vyplatí se vám místo toho pečovat o své tělo, odpočívat a nedělat si s ničím starosti.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce s Jupiterem odvrátí trampoty

Saturn v opozici s Merkurem radí připravit se na cestovní komplikace. Na pomoc však přispěje Slunce v trigonu s Jupiterem. I kdybyste čekali na zpožděný let, nebo promokli na výletu, stejně se budete skvěle bavit.

Beran

 

V pátek vám pomůže zajímavý rozhovor s přítelem načerpat pozitivní energii. Luna v trigonu přeje meditacím. Sobota bude plná přátelských akcí, ale v lásce se připravte na překvapení. Hlavně nic neslibujte. Všeho necháte a poběžíte na rande s někým, kdo si vás neváží.

V neděli vám někdo blízký přinese informace, ze kterých číší intriky. Vyhněte se klepům.

 

Býk

 

Na vaše jednání budou mít vliv emoce a cizí zkušenosti. Den bude dobrý pro předsevzetí, nebo první rande. V sobotu si dovolte konečně se vyspat. Díky kvadratuře Luny vás všechno ostatní, včetně nakupování a výletů muže dráždit. Nedělní Luna v trigonu vám konečně dodá síly. Budete plní energie a na těžkosti se podíváte z jiné strany. Věřte své intuici.

 

Blíženci

 

Pátek se bude nejvíce hodit k randění. Poznáte někoho zajímavého, nebo získáte něčí srdce. V sobotu budete již od rána v dobré náladě. Pokud vás někdo poprosí o pomoc, neodmítejte. Neděle bude lákat na výlet a probírání starých témat vás může nudit. Vyhněte se však hádkám. Den raději věnujte lásce, odpočívání a randění.

 

Rak

 

V pátek buďte ostražití na svá slova, protože emoce mohou ovlivnit více, než byste chtěli. V sobotu bude skvělý den pro rozvoj svých koníčků. Vůbec není od věci navštívit letní kino, divadlo, či galerii. Uklízet můžete jindy. Nedělní Luna v sextilu ulehčí zařizování věcí, které se táhli. Vyhýbejte se pouze diskuzí na téma emocí.

 

Lev

 

V pátek pocítíte příliv životní šance a dosáhnete úspěch díky víře v sebe. Končící novoluní v konjunkci bude přát také randění a výletům. A v sobotu se možná rozhodne poznávat nové obzory. V neděli si užijete v poklidu. Doma se mohou při běžných záležitostech objevit nečekané komplikace. Braňte se, kdyby se vás někdo pokoušel komandovat. Potřebujete si odpočinout.

 

Panna

 

Ačkoliv budete v pátek v dobré náladě, dávejte si pozor na podivné řeči a neslibujte příliš mnoho lidem, které zase až tak dobře neznáte. Sobota přeje přátelskému setkávání a aktivnímu odpočinku. Ucítíte, že je všechno lehčí.

 

Váhy

 

Pátek bude skvělý den pro zařízení pracovních a úředních záležitostí. Objasněte si různé pochybnosti a hledejte odpovědi na nevyjasněné otázky. Sobota vám přinese po týdnu plné práce a odříkání odměnu. Luna v sextilu nabádá bavit se a nakupovat. V neděli přeje planetární aura zajímavým rozhovorům. Pozvěte své blízké na oběd a proberte důležité věci. Získáte důvěru a něco se dozvíte.

 

Štír

 

V pátek budete řešit důležité záležitosti a nezbyde vám čas na cokoliv jiného. Buďte empatičtí pro nechápavé pohledy okolí. Sobotní Luna v kvadratuře přeje dobrým nápadům na trávení prázdnin. Dělejte jen to, co máte rádi a nestarejte se o komentáře druhých lidí. V neděli se snažte na sebe nebrat další domácí závazky a raději najděte pomocníky, kteří mohou přidat ruku k dílu. Luna v sextilu vám spraví náladu.

 

Střelec

 

Páteční Luna v trigonu vám dodá sílu. Máte šanci potkat se s důležitými lidmi. Budete sršet dobrými nápady. V sobotu můžete být poněkud citlivější. Luna v trigonu přeje randění a zajímavým debatám, ale také může přinést i různé komplexy. V neděli si udělejte pořádek v poznámkách a účtech a odpoledne si odpočiňte, nebo zameditujte na oblíbeném místě.

 

Kozoroh

 

V pátek budete potřebovat ještě zařídit spoustu věcí. Zkuste někoho požádat o pomoc, možná vám někdo mladý a kreativní rád pomůže. Odpoledne běžte na procházku, či nějakou společenskou akci. V sobotu se vám nebude chtít hnout z domu. S chutí sebou švihnete na své oblíbené lehátko a budete obdivovat přírodu. V neděli vás čeká klidnější den, ideální pro rodinné záležitosti.

 

Vodnář

 

Nerušte pozvání na setkání a oslavy, ale vyhýbejte se klepům, protože by mohly speciálně v pátek vám způsobit špatnou náladu. V sobotu rychle zařiďte nejdůležitější věci, ať máte více času pro svoji zábavu. Ať si blízcí dělají, co chtějí, vy se věnujte jen svým zájmům. V neděli se nenechte honit a kritizovat. Dejte přednost společnosti milých a optimistických lidí. Tento den se snažte se ničím příliš netrápit.

 

Ryby

 

Pátek vám přinese různá dobrá rozhodnutí v oblasti financí. V sobotu neposlouchejte kritiky a dělejte si své, nicméně nebuďte tvrdošíjní. Nedělní Luna v opozici nese poněkud více závazků. Lepší by bylo se věnovat svým koníčkům a postarat se o pěstění své vizáže, než řešit složitá témata. Odpoledne nespěchejte, někdo vám svěří své tajemství.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce ve Lvu přeje lásce

Páteční konjunkce Luny s Uranem nese nečekaná překvapení. Večer vejde slunce do znamení Lva a odstartuje období randění, přátelských aktivit a zábavy. Sobotní Luna v Blížencích podpoří potřebu cítit vítr ve vlasech a pohodu s přáteli i dobrou komunikaci. Domlouvejte si setkání, příznivý trigon Merkuru s Jupiterem napomůže získávání nových informací, rozšiřování obzorů a podpoří pocit souznění. I neděle může být, díky sextilům Luny s Jupiterem a Merkurem velmi vyvedená.

 

Beran

 

V pátek můžete být přes den poněkud bez nálady. S blížícím se večerem budete konečně více optimističtí a šťastnější. Tento den přeje štěstí v lásce a Slunce v trigonu vám dodá sílu. V sobotu můžete počítat s výjimečně příznivými zprávami, speciálně od známých z jiného města, či zahraničí. Luna v sextilu vás zve na výlety. V neděli budou moci známí počítat s vaším dobrým srdcem a vstřícností. Nezapomeňte na to, že někdo blízký čeká na splnění slibu. Luna v sextilu věští povedené rande.

 

Býk

 

Ačkoliv budete mít v pátek dobrou náladu, nezapomeňte na to, že klepy se šíří rychlostí blesku. Neslibujte příliš mnoho lidem, které neznáte. Důvěřujte intuici. Sobota přinese ideální čas na setkání, výjezdy a aktivní odpočinek. V neděli se můžete cítit plni energie pouze v případě, že jste se věnovali sportu a šetřili své zažívání.

 

Blíženci

 

Páteční Slunce v sextilu přeje vážným debatám, protože kolegové vás budou více vnímat. Vaše autorita poroste. V sobotu doporučuje Luna v konjunkci odpočinek, a to i od pomoci a poskytování rad druhým lidem. Starejte se o své věci a zbavte se těžké hlavy z toho, co říkají, nebo dělají ostatní. V neděli si můžete podle sebe poskládat plány na dovolenou. Luna bude ve vašem znamení, a proto se dnes nevyplácí se s kýmkoliv hádat.

 

Rak

 

V pátek můžete najít obětavé pomocníky. Někdo mladý a kreativní vám ochotně a rád pomůže. Luna v sextilu přeje lásce a dobré zábavě. Neseďte tedy doma. V sobotu se vám nebude příliš chtít někam jít, a tak si raději v klidu přečtěte knížku, nebo pusťte film. Až k večeru se k vám dostane více nabídek na přátelské aktivity. Neděle přeje sportu, nebo různým hrám.

 

Lev

 

Slunce přeje dobrému rozhodování ve finanční oblasti. Páteční odpoledne můžete posvětit jak nákupům, tak randění, protože Luna v trigonu bude přát v obou směrech. V sobotu se můžete těšit na zlepšení nálady. Lidé vám budou přát a vy začnete věnovat více pozornosti potřebám druhých lidí. Odpoledne hlavně nikam nespěchejte. V neděli někoho potěšíte a odpoledne získáte pozornost pro změnu vy.

 

Panna

 

Buďte opatrní, protože díky Luně v trigonu budete mít náladu více se bavit. Může se lehce stát, že si spletete funkce, nebo tituly důležitých lidí. Některé omyly budou zábavné, ale je lepší si dávat pozor. Sobotní Luna v kvadratuře odvede vaši pozornost k novým oblastem vědy. Možná se podíváte na neobvyklý film, hlavně však neutíkejte před běžnými povinnostmi. Nedělní Luna v kvadratuře radí zachovat klid, když se rozčilují lidé kolem. Odpoledne přeje setkání s přáteli.

 

 

Váhy

 

V pátek se nebojte mluvit o svých názorech. Večer přeje lásce. Sobotní Luna v trigonu vám zajistí přízeň okolí a bude přát společenským aktivitám. Nečekaná setkání vám mohou poskytnout mnoho témat k zajímavým diskuzím. V neděli vás mohu přechodně přestat zajímat různé cestovní nápady. Kontakty s druhými lidmi otevřou vaše dobré srdce pomoci.

 

Štír

 

V pátek, po týdnu naplněném prací a ranního vstávání, vám náleží odměna. Luna v opozici přeje výhodným nákupům v milé společnosti. V sobotu budete více v klidu, když se nebudete starat o problémy ostatních. Nedělní Luna v kvadratuře může přinést jistou zvědavost na to, co je nového u vašich příbuzných. Zavolejte jim a v popovídejte si. Získáte důvěru a dozvíte se něco důležitého.

 

Střelec

 

V pátek můžete čekat zajímavé nabídky v pracovní oblasti. Je dobré si udělat pořádek v domácích účtech. Možná také najdete nějaké peníze na to, abyste si dopřáli radost. Sobotní Luna v opozici přeje odpočinku. Možná nebude tolik času na nákupy, a tak se podívejte, co máte doma ve spíži. V neděli budete od rána velmi bystří a odhalíte jakési tajemství. Buďte opatrní, někdo o tom s chutí roztrušuje klepy.

 

Kozoroh

 

Zatoužíte strávit den v tichu, ale páteční práce může přinést nečekané nabídky, či zvláštní otázky. Nebojte se, Luna v trigonu věští úspěch. V sobotu budete klidní a dokážete se dobře ovládat. Bylo by však dobré uniknout většímu hluku a davu lidí ve velkých obchodech. Odpoledne odpočívejte s rodinou. Nedělní aura přeje přátelské aktivitě. Nečekaná setkání vám přinesou hodně témat k zajímavým rozmluvám.

 

Vodnář

 

V pátek budete mít spoustu zajímavých nápadů, jak vyřešit různé potíže. Odvaha nebude chybět. Nicméně odpoledne Luna v kvadratuře a Slunce v opozici radí zvolnit a odpočívat. V sobotu Luna v trigonu přeje různým intrikánským debatám, ale nezabývejte se příliš cizími názory. Speciálně ráno můžete být více citliví. V neděli budete počítat peníze a dostanete dobré nápady týkající se vašeho obydlí, nebo rodiny. Než půjdete spát, dopřejte si meditaci.

 

Ryby

Páteční Luna v sextilu přinese zajímavé nápady a dovolí splnit si některá přání. Jenom nespěchejte, protože Slunce mění znamení a vyplatí se vyhýbat neklidným situacím. V sobotu vás bude chtít někdo vyprovokovat k hádce, ale dokážete včas uniknout. Znáte lepší způsoby, kam zaměřit energii. Luna v kvadratuře přeje odpočinku, a ne starostem a stresu. V neděli se vám nebude chtít uklízet ani vařit. Dopřejte si odpočinek a na oběd si někam zajděte.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop Mars s Plutem potěší milovníky výzev

Kvadratura Marsu s Plutem 1. – 4. 7. přinese velké výzvy. Bude potřeba zmobilizovat hodně síly a dívat se na svět i z praktické stránky. 1.- 3. 7. naštěstí na vše dohlédne trigon Saturnu s Merkurem, který dá slušnou sebedisciplínu dokonce i rozevlátým Blížencům.

Beran

V pátek se vám podaří zvládnout hodně věcí, a ještě ostatní přesvědčíte o svých dobrých nápadech. V sobotu si kromě úklidu stihnete i něco dobrého uvařit. Najděte si čas na své blízké, protože Luna v trigonu pomůže, aby vás druzí lépe vnímali. V neděli buďte ohleduplní vůči svému zdraví a nepřetěžujte se příliš namáhavou prací, či cvičením. Tento den se doporučuje klid a uchování si nadhledu.

 

Býk

 

Páteční Luna v kvadratuře vám pomůže něco změnit, či napravit. Nebudete dělat dvě stejné chyby po sobě. V sobotu si pečlivě rozmyslete své názory na různé záležitosti a den se vydaří. Zvládnete všechno, co jste měli v plánu. Nedělní Luna v kvadratuře nepřeje klepům a velké konzumaci alkoholu. Raději běžte na procházku, nebo se věnujte svým koníčkům, či zahrádce. Jsou dny, kdy je lepší odpočívat.

 

Blíženci

 

V pátek můžete získat užitek z každé příležitosti i známosti. Dozvíte se, jak využít svých výhod. Díky Luně v sextilu přijdete na báječné nápady. Sobota se bude jevit jako šťastný ale trošku uspěchaný den. Poperete se se všemi svými povinnostmi. Luna v sextilu přeje randění i zábavě. V neděli máte šanci dozvědět se hodně zajímavých informací a zamilovat se.

 

Rak

 

Budete chtít udělat něco pro druhé. Také se věnujte své umělecké duši. V sobotu si nebudete moci stěžovat na nedostatek zábavy. Přátelé vám možná zavolají dobré zprávy. Bude vám přáno v rodinných záležitostech i v lásce. Nedělní Luna v sextilu usnadní domluvu s lidmi, kteří vám nejsou příliš nakloněni. Večer bude vhodný čas k duchovní práci a meditaci.

 

Lev

 

Páteční Luna v konjunkci přinese nové nápady a odhalí nové možnosti, které budou velmi zajímavé. Nebojte se je sdělit svým blízkým. V sobotu můžete počítat s lepší náladou a lidé vám budou přát. Luna v konjunkci podpoří začínající známost a milostná rozhodnutí. V neděli se vám podaří někoho uklidnit zodpovězením složité životní otázky. Snažte se nechlubit se svými známostmi a nepodléhat prosbám. V neděli je potřeba odpočívat.

 

Panna

 

V pátek máte šanci někoho přesvědčit o věcech, na kterých vám záleží. Bude to pro vás důležitý člověk. V sobotu si dovolte věnovat se jen sami sobě. Odsuňte uklízení, žehlení a odpočinete si, zabývejte se uměním nebo si dopřejte relaxaci. Máte šanci rozuzlit různá milostná dilemata. V neděli se příliš nezajímají o to, co na vaše návyky řeknou druzí lidé. Důležité je, aby vám bylo dobře a pohodlně.

 

Váhy

 

Luna v sextilu vám v pátek pomůže domluvit se s ostatními lidmi a nabrat sílu a optimismus. Povede se vám docílit většiny z vašich záměrů. V sobotu buďte ohleduplní nejenom k druhým, ale i k sobě. Úsměv a dobrá nálada mohou vykonat zázraky. V neděli od vás bude rodina vyžadovat důležité rozhodnutí. Mohlo by se vám podařit s nadhledem vybruslit z této prekérní situace.

 

Štír

 

V pátek je skvělý čas pro novátorská předsevzetí týkající se vaší práce. V sobotu se vám bude zamlouvat všechno to, co je nové a neprobádané. V neděli využijte volný čas, abyste oživili své vztahy. Zorganizujte rande, nebo běžte na procházku na nějaké pěkné místo.

 

Střelec

 

V pátek si naplánujte důležitá setkání a snažte se nepropásnout informaci ohledně vaší práce. Hodně se naučíte a také získáte přátele. V lásce budete mít štěstí. Pod vlivem nových informací změníte v sobotu názor o jisté osobě. Díky Luně v trigonu strávíte den příjemně. V neděli uvidíte jiným pohledem dosavadní záležitosti a přesvědčení. Odpočiňte si a zapomeňte na práci.

 

Kozoroh

 

V pátek můžete ukázat druhým svoji skutečnou povahu, protože budete bránit vlastní názor i teritorium. Nebojte se říct nahlas své názory. V sobotu budete v centru pozornosti více lidí. Někteří vás vidí jako oběť svých milostných tužeb. V neděli se vám možná nebude chtít příliš brzy vstát. Až teprve po pozdní snídani začnete myslet na své plány.

 

Vodnář

 

V pátek nebude nouze o nějaký ten omyl, či hledání ztracených věcí. Luna v opozici vám však pomůže rychle nabrat síly a vy se pak budete moci věnovat svým potřebám. Sobotní Luna v opozici předpovídá zajímavá setkání a diskuse. Přátelé vám prozradí historku, která vám dá sílu ke změnám. V neděli vám intuice ukáže nový způsob, jak se vyhnout potížím. Nedáte se donutit k odpovědím, když je nemáte dokonale promyšlené. Budete se koukat na svět s odstupem.

 

Ryby

 

V pátek vás čeká velmi zajímavá nabídka. Odpoledne se zabývejte duchovními věci, nebo uměním. V sobotu, pokud nechcete trávit den uklízením, či vařením, neslibujte svým blízkým příliš mnoho. Povedené menší nákupy vám zlepší náladu. V neděli je ideální čas pro vaše koníčky. Také se vám podaří zařídit si soukromé záležitosti. Pokud půjdete na rande, čekají vás sladké chvíle, ale nebudete se chtít bavit o komplikovaných záležitostech.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...