Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv úplňku bude dobíhat další tři dny.

Merkur ve znamení Panny v harmonickém trigonu s Uranem a Jupiterem v Býku nese spoustu inovativních nápadů.

 

Venuše ve Lvu v harmonickém sextilu k Marsu ve Vahách prosytí vzduch láskou i vášní a přitom si uchová i nádech romantiky.

 

Obezřetnost si vyžaduje kvadratura Venuše k Uranu. Může podnítit náhlé a nečekané hádky a následné trucy.

 

Beran

V pátek můžete získat, či objevit nové pracovní možnosti. Budete mít sílu a chuť řešit vše, co jste si předsevzali. Úplněk ve vašem znamení přeje úspěchům. Pokud nechcete v sobotu strávit celý den v kuchyni, naplánujte si s předstihem výlet do přírody. V neděli vás pohltí koníčky, osobní záležitosti a pokud půjdete na rande, čekají vás příjemné chvíle. Na náročnějších témata k diskuzím nebude chuť.

Býk

V práci se vám v pátek povede všechno zařídit rychleji, než byste si mysleli. Čistě náhodou také můžete potkat lidi, které jste již delší dobu neviděli. Udělají vám v něčem radost. V sobotu buďte opatrní hlavně na své zdraví a nepřetěžujte se. Tento den bude zkouškou umět si zachovat klid za každé situace. Postarejte se o dobrou životosprávu. V neděli je čas začít se zabývat rodinnými záležitostmi a udělat si pořádek v osobních věcech. Luna v konjunkci nese náladu na meditace a mystiku.

Blíženci

V pátek příliš mnoho neslibujte a vyhýbejte se riskování. Luna v úplňku vám dovolí znovu nabrat síly, pokud na sebe nebudete brát úkoly druhých lidí.  V sobotu vám intuice ukáže způsob, jak se dostat z potíží. Nedáte se vyprovokovat k hloupým diskuzím a nepromyšleným rozhodnutím. Zachováte si odstup. V neděli vás Merkur varuje před příliš zvědavými lidmi.  Zato vy se dozvíte něco, co vám dá sílu ke změnám.

Rak

Páteční úplněk v kvadratuře radí klid. Pokud se začnou příbuzní dohadovat, běžte raději na procházku. V sobotu si odpusťte úklid a praní. Raději odpočívejte a postarejte se o svůj duševní klid. Můžete si dopřát věštbu, a tak najít řešení milostných dilemat. V neděli se příliš nezabývejte tím, co na téma vašich soukromých návyků říkají druzí lidé. Důležité je, abyste se cítili dobře vy. Potřebujete více lásky.

Lev

V pátek se snažte udržet si v práci krok a nenechte si ujít žádné novinky. V sobotu vlivem nečekaných informací změníte plány, nebo mínění o někom blízkým. Nedělní aura dne přeje přeorganizování krátkodobých věcí a dodělávkám. Pak už se budete jen rozmazlovat.

Panna

Páteční úplněk bude skvělým dnem pro navazování nových přátelství. Dodáte útěchu někomu, kdo vás miluje. Budete plni optimismu. Většinu vašich záměrů se vám povede realizovat. V sobotu bude vaše rodina potřebovat, abyste učinili důležité rozhodnutí. Také se někdo ve vaší blízkosti pokusí vyzout ze svých povinností. V neděli se přesvědčíte, že úsměv a špetka dobré vůle mohou vykonat opravdové zázraky. Postarejte se o dobrou auru a najděte si čas na meditaci.

 

Váhy

V pátek využijete každé příležitosti i známosti, abyste se dozvěděli, jak si udržet či zmnožit své výdobytky a vše, co se vás naplňuje. Vibrace Luny v úplňku způsobí, že přijdete na překvapující nápady. V sobotu vás čeká šťastný, avšak poněkud uhoněný den. Rychle se poperete s povinnostmi a potom se běžte bavit. Venuše miluje umění. V neděli můžete být neklidní a bude náročné udržet si dobrou náladu. Hvězdy přinášejí více věcí k řešení. Nicméně máte šanci získat hodně zajímavých zpráv.

Štír

V pátek zatoužíte udělat něco dobrého pro druhé lidi. Vzhůru do toho, ale pak už rozvíjejte své talenty. Tento den Luna v úplňku posílí váš zápal, ale nebuďte na sebe příliš tvrdí. V sobotu budete rychlí, sebejistí a rozhodní. Odhodláte se změnit něco, co už vám leží delší dobu v hlavě. V neděli si nebudete moci stěžovat na nudu. Přátelé přijdou s dobrými zprávami. Štěstí bude přát v milostné oblasti a teple rodinného krbu.

Střelec

Vaše páteční nápady budou velmi zajímavé, tak se je v pátek nebojte představit druhým. Odpoledne vysloveně přeje duchovním záležitostem. Úplněk v trigonu vnáší hlubší vnímání světa. V sobotu můžete počítat s tím, že se vám zvedne nálada a lidé budou k vám vstřícní. Luna přeje novým začátkům v milostných záležitostech i korespondenci. V neděli se vám podaří někomu udělat radost, či pomoci v těžké záležitosti. Moc se však nepřechvalte, mohli byste být zahlceni dalšími prosbami. Dnes byste si měli především odpočinout.

Kozoroh

Páteční luna v kvadratuře radí šetřit síly. Najde se mnoho témat, které budete chtít hned probrat s druhými lidmi. Získané informace však budou zajímavé. V sobotu se vyhněte přátelským intrikám a nenechte se chytit do pasti. Důkladně zvažte, jaké názory pustíte do světa. Svého docílíte pouze trpělivostí a asertivním postojem. Nedělní Luna v trigonu miluje zábavu, ale rizikovějším záležitostem nepřidá.  Někdy je přece také potřeba nabrat síly k další práci.

Vodnář

Páteční Luna v úplňku radí zabývat se vztahy. Zamyslete se nad tím, co dáváte druhým lidem a co byste chtěli dostat vy sami. Den bude přát milostné magii. V sobotu vás bude fascinovat a vábit všechno, co je nové a nepoznané. Změňte alespoň část starých návyků. Hvězdy přejí lásce. V neděli hoďte starosti za hlavu a běžte na procházku na pěkné místo. Luna v kvadratuře může obrátit pozornost nějakého závistivého a pomlouvačného člověka vašim směrem.  Od dávných lásek se také držte dál, nebo se znovu rozproudí staré vášně.

Ryby

V pátek budete zarytě bránit svůj prostor i názory. Naštěstí tím nikoho nepostavíte proti sobě. Luna v úplňku posílí vaši autoritu a přinese nové objevné nápady. V sobotu se vám nebude chtít vstávat z postele a teprve po dobré snídani si připomenete plány na víkend. Nedovolte, aby se dobrá zábava obešla bez vás. V neděli budete v centru pozornosti a někdo bude chtít znát váš názor ve věcech lásky. Nebude sám, těch lidí bude víc a vy myslete především na sebe. Luna věští nové známosti.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

 

Víkendový horoskop 1.9.-3.9. Luna v Branu probudí chuť dohnat vše, co jste si o prázdninách nestihli užít

Páteční Luna v Rybách připraví pomalejší ráno s nostalgickým ohlédnutím za ubíhajícím létem. Naštěstí již odpoledne Luna přejde do znamení Berana a to vám vrátí chuť do života. Již v sobotu se s vervou pustíte do všech výzev. Budete chtít dohnat vše, co jste o prázdninách ještě chtěli zažít.

V neděli odpoledne přejde Luna do znamení Býka a posvítí na vaši potřebu mít zajištěné nákupy, pořádky, doma vše harmonicky sladěné a zajištěné vše potřebné pro příští týden. Nějaký dobrý oběd, či večeře vám udělá také dobře. Pokud to bude v kruhu vašich blízkých, partnera, či přátel, budete spokojení.

 

Beran

V pátek myslete i na sebe a dopřejte si nějakou radost. Třeba zmrzlinový pohár s kamarádkou, nebo relaxační masáž vám přinesou zlepšení nálady. Sobotní Luna v konjunkci vás přiměje více meditovat a odpočívat. Na řadu přijdou také rodinné záležitosti. V neděli díky přetrvávajícímu vlivu Luny v konjunkci raději nic nelámejte přes koleno a nedělejte ukvapené závěry.

 

Býk

 

V pátek se Uran ve vašem znamení postará o změnu plánů, než jste původně zamýšleli. V sobotu to nepřežeňte s nákupy a dobrým jídlem. Vlivem Jupiteru vás budou lákat veškeré množstevní slevy a vůči kulinářským specialitám také nebudete příliš odolní. Neděle bude klidným dnem, kdy si můžete přečíst pěknou knihu a večer pustit zajímavý film.

 

Blíženci

 

V pátek nebudete vědět co dřív a k tomu se přidá pozvání do zajímavé společnosti, kde o dobrou náladu nebude nouze. V sobotu máte co dohánět, tělo i duše potřebují odpočívat. Všechno ostatní počká. Nedělní Luna v sextilu přinese vcelku příznivý den. Stálo by za to nasadit lehčí stravu, třeba ovocem nic nezkazíte.

 

Rak

 

Páteční Luna v trigonu podpoří dobrou zábavu a randění. V sobotu se vydejte na výlet nejlépe s přáteli. V neděli se věnujte rodině, zavolejte příbuzným a připravte si věci na pondělí. Co je však důležité, svá tajemství si držte jen pro sebe.

 

Lev

 

Je dost dobře možné, že se vám v pátek nebude do ničeho chtít. O to více vás však všichni kolem budou potřebovat. Sobotní Luna v trigonu nese větší klid a vy si můžete vyrazit někam s přáteli, či na rande. Neděle bude přát romantickým chvílím, pošeptejte svému milému do ouška, co k němu cítíte.

 

Panna

 

V pátek dělejte vše, co uznáte za vhodné, pouze se vyhněte pomluvám. Řiďte se svojí intuicí, která vám napoví, kde je pravda. V sobotu vyrazte někam na koncert, či do kina, ale hlavně si užívejte volného dne. Zasloužíte si to. Kdybyste si chtěli v neděli odpočinout, zkuste to, ale věřte tomu, že bude pořád něco na práci.

 

Váhy

 

V pátek vás zcela ovládne lenivost. Udělejte jenom to, co musíte a pak se běžte někam odreagovat. V sobotu vás možná zaujme nějaká dobrá knížka a zatoužíte dozvědět se novinky od svých přátel. V neděli vám Venuše pomůže načerpat energii. Běžte mezi lidi, na oslavu, do kina a uvidíte, že se budete dobře bavit.

 

Štír

 

V pátek budete mít příjemný den, kdy vám půjde vše od ruky. V sobotu si více věřte, jedině tak dosáhnete nebývalého úspěchu. Nebojte se podělit s druhými o svůj názor. Nedělní atmosféra bude jako stvořená k vytvoření nějaké kulinářské speciality a domácímu štěstí.

 

Střelec

 

V pátek nastane čas jen pro vaši rodinu a řešení jistých záležitostí. V sobotu vám někdo odhalí určité tajemství, které možná odpoledne rozchodíte příjemnou procházkou. V neděli zatoužíte po odpočinku na nějakém krásném místě.

 

Kozoroh

 

V pátek můžete randit, setkávat se s přáteli, ale hlavně se držte dál od domácích povinností. V sobotu na sebe buďte hodní a nic nepodnikejte. Nejlépe vám bude někde venku na lehátku s dobrým pitím v ruce. V neděli se ohlásí potřeba dořešit nějaké domácí záležitosti. Bude dobré, když si práci rozfázujete.

 

Vodnář

 

Páteční Luna v konjunkci nese zajímavé nápady. V případných nesnázích poznáte přátele, kteří budou při vás stát. V sobotu můžete být citlivější než jiné dny. Bylo by dobré si dopřát procházku tichou přírodou. Nedělní Luna v sextilu přinese poněkud zasněnou náladu.

 

Ryby

 

V pátek budete mít příležitost vyřídit více věcí než obvykle koncem týdne. Možná se také s někým udobříte a lidé k vám budou vlídnější než jiné dny. V sobotu se nepřepínejte a hlavně myslete na to, že dostatečný odpočinek je základ dobré nálady. V neděli se vrhnete s vervou do všech záležitostí spojených s vaší rodinou.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

Víkendový horoskop 28.7.-30.8. Luna ve Střelci touží vidět svět!

Luna ve Střelci vás láká vytáhnout paty z domu a vydat se poznávat atraktivní místa. Merkur v Panně pomůže s bleskurychlým rozhodováním a skvělou organizací. Sbaleni na cestu budete jedna dvě.

Beran

 

V pátek si dobře hlídejte svá tajemství a buďte opatrní na to, co říkáte. Někteří lidé se totiž mohou chytat maličkostí a vy budete muset vysvětlovat, což vás bude stát energii. V sobotu se budete muset rozhodnout pro něco konkrétního. Někdo si může na něco stěžovat, ale vy si dokážete poradit. V neděli si hlídejte dobrou náladu a věnujte se svým koníčkům.

 

Býk

 

V pátek přeje Merkur v trigonu všem příležitostem k zábavě a cestování. V sobotu se kroťte, vaše žertíky mohou být pro okolí těžko přijatelné. Můžete dát najevo, co všechno víte, ale hlavně se nepřete, kdo má pravdu. Nedělní Luna v trigonu přeje novým nápadům. Nechte se inspirovat a zbavte se starých zlozvyků.

 

Blíženci

 

Páteční Merkur v trigonu vám pomůže zařídit důležité věci. Budete k nim přistupovat velmi zodpovědně. V sobotu se vlivem Luny v opozici objeví na vašich cestách veselí lidé, kteří přinesou zajímavé informace i nápady, co by se dalo podniknout. V neděli můžete dostat zajímavý impulz na vylepšení svého bydlení.

 

Rak

 

Páteční Merkur v sextilu přispěje ke zdárnému vyřízení úředních i pracovních záležitostí. Bude pro vás mnohem snazší přesvědčit druhé pro svoji věc. V sobotu mějte pevnou vůli, někdo z vás bude chtít vytáhnout cizí tajemství. Nedělní Luna v opozici nabádá k odpočinku, práce počká.

 

Lev

 

V pátek opustí Merkur vaše znamení a vás nikdo nepřinutí dělat to, do čeho se vám nechce. Můžete být unavení a bylo by dobré si toho na sebe příliš nebrat. Sobotní Luna v trigonu přeje lásce. V neděli si běžte za svým a podaří se vám dosáhnout všeho, co jste chtěli.

 

Panna

 

Páteční Merkur v konjunkci povzbudí chuť a náladu aktivně trávit čas. Zvládnete všechny povinnosti a dořešíte i ty věci, které se táhnou delší dobu. V sobotu vás čekají dobré zprávy. Někdo se vám připomene s žádostí o schůzku. Nedělní Luna v sextilu přinese dobrou náladu a také radu, že je potřeba někdy i odpočívat.

 

Váhy

 

Páteční Luna v sextilu pomůže bleskově zvládnout všechny povinnosti a k tomu všemu i dobře vypadat. Sobotní Luna v sextilu přeje cestování, diskuzím s přáteli a rozličným společenským akcím. Možná se dozvíte nějaké věci, které se vám nemusí líbit, ale bylo by dobré nenechat si zkazit náladu tím, co nemůžete ovlivnit. Nedělní Luna v kvadratuře přeje všem domácím aktivitám a také odpočinku.

 

Štír

 

V pátek buďte obezřetní, menší chaos přinese různá nedorozumění. V sobotu můžete být poněkud citlivější a rozčílí vás každá maličkost. Odpoledne si vyjděte podle nálady někam do přírody, nebo mezi lidi. Rozhodně však neseďte doma. Neděle se hlásí jako skvělý den k dočtení oblíbené knihy, či ke zhlédnutí doporučeného filmu.

 

Střelec

 

Páteční Luna v konjunkci věští úspěch. Bude toho tolik, že nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Raději neslibujte víc, než jste schopni zvládnout. V sobotu budete velmi atraktivní a bude vám přát štěstí v lásce. Dokážete se lépe naladit na pocity druhých lidí, a to vám získá hodně sympatií. Neděle bude úspěšná a plná dobré nálady.

 

Kozoroh

 

Páteční Merkur v trigonu podpoří jakékoliv důležité plány, zejména ty, které se týkají financí. Večer se už na byznys vykašlete a jděte se bavit. Sobota přinese dobrou náladu, pokud nebudete ztrácet čas s lidmi, kteří si na všechno stěžují. Lepší bude procházka v tichu přírody. Nedělní Luna v konjunkci dodá zajímavé nápady pro váš osobní rozvoj.

 

Vodnář

 

Páteční den vám dopřeje poznat nové lidi. Luna v sextilu přinese možnost k flirtování. V sobotu zvládnete vše, co jste si naplánovali. Zbyde vám i čas na sebe. V neděli vypněte telefon a běžte se bavit.

 

Ryby

 

V pátek se vám bude někdo snažit podstrčit nevýhodnou nabídku, buďte proto opatrní. Dobré nákupy vám spraví náladu. Sobotní Luna v kvadratuře radí spíše odpočívat než se pouštět do větší práce. V neděli budete mít dobré nápady a vše vám půjde rychleji od ruky. Možná také odhalíte nějaké tajemství.

 

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

Víkendový horoskop: Luna ve Vahách zklidní divoké vlny

Opozice Slunce s Plutem rozvíří potřebu všechno řešit. Může to vyvolat spoustu ostřejších situací jak v soukromí, tak i v práci. Náladu zklidní až nedělní Luna, která vejde do harmonického znamení Vah.

 

Beran

 

V pátek vám pomůže zajímavý rozhovor s přítelem načerpat pozitivní energii. Sobota bude plná přátelských akcí, ale v lásce se připravte na překvapení. Hlavně nic neslibujte. Všeho necháte a poběžíte na rande s někým, kdo si vás neváží tak moc, jak by měl. Naštěstí prohlédnete. V neděli vám někdo blízký přinese informace, ze kterých číší intriky. Vyhněte se klepům. Nemáte rádi práci na zahrádce? Budete mít. Nic jiného vám nezbyde. Nyní máte také možnost získat něco, co vám udělá radost.

 

Býk

 

V pátek bude mít na vaši dobrou náladu pozitivní vliv Luna v trigonu.  Den bude dobrý pro předsevzetí, nebo první rande. V sobotu si dovolte konečně se vyspat. Sobotní Luna v trigonu vás nastaví pozitivně k celému světu. Budete plní energie a na těžkosti se podíváte z jiné strany. Věřte své intuici. V neděli vám retrográdní Venuše radí, že by bylo dobré pustit se do vymýšlení plánů na příští pracovní týden.

 

Blíženci

 

Pátek se bude nejvíce hodit díky Luně v kvadratuře k odpočinku. Přečtěte si nějakou knihu, pusťte romantický film a vypněte starosti. V sobotu budete již od rána v dobré náladě. Pokud vás někdo poprosí o pomoc, neodmítejte. Neděle bude lákat na výlet a probírání starých témat vás může nudit. Vyhněte se však hádkám. Den raději věnujte lásce, odpočívání a randění.

 

Rak

 

V pátek buďte ostražití na svá slova, protože mohou ovlivnit emoce více, než byste chtěli. Na stranu druhou, Luna vám dodá šmrnc. Budete svou svůdností zářit na dálku. V sobotu bude skvělý den pro rozvoj svých koníčků. Vůbec není od věci navštívit letní kino, divadlo, či galerii. Uklízet můžete jindy. Nedělní Luna radí dopřát si odpočinek  Vyhýbejte se pouze diskuzím na téma emocí.

 

Lev

 

V pátek budete mít pocit, že se světem něco není v pořádku. Zejména však se Štíry, Rybami a Raky. Ono by bylo, stačilo by však nezapomínat věci a hlídat si dochvilnost.  Pocítíte příliv životní šance a dosáhnete úspěch díky víře v sebe. V sobotu se možná rozhodne poznávat nové obzory. Neděli si užijete v poklidu. Slunce v konjunkci přeje správnému rozhodování. Myslete však i na sebe.  Potřebujete si odpočinout.

 

Panna

 

Páteční Luna v konjunkci spraví vaši náladu, bylo by však dobré nebrat si na sebe příliš mnoho povinností. Neslibujte příliš mnoho lidem, které zase až tak dobře neznáte. Sobota přeje přátelskému setkávání a aktivnímu odpočinku. Ucítíte, že je všechno lehčí. Dlouho očekávaná zpráva vám zlepší náladu. Neděle začne pěkně a pěkná i bude, pokud se nenecháte vyprovokovat někým z okolí a nezačnete příliš zvedat hlas. Raději běžte na procházku do přírody. Pomůže vám dostat se do většího nadhledu.

 

Váhy

 

Pátek bude skvělý den pro zařízení pracovních a úředních záležitostí. Objasněte si různé pochybnosti a hledejte odpovědi na nevyjasněné otázky. Sobota vám přinese po týdnu plné práce a odříkání odměnu. Luna nabádá bavit se a nakupovat. Nedělní Luna v konjunkci posílí váš zájem o koníčky a odhalování novinek. Nestraňte se přátel a rodiny.

 

Štír

 

Páteční  Luna v sextilu slibuje, že poznáte někoho zajímavého, nebo získáte něčí srdce, tedy pokud nezůstanete odříznutí od lidí. Buďte empatičtí pro nechápavé pohledy okolí. Sobotní aura dne přeje dobrým nápadům na trávení prázdnin. Dělejte jen to, co máte rádi a nestarejte se o komentáře druhých lidí. V neděli se snažte na sebe nebrat další domácí závazky a raději najděte pomocníky, kteří mohou přidat ruku k dílu. Luna v sextilu vám spraví náladu.

 

Střelec

 

Páteční hvězdy vám dodají sílu zvládnout své cíle. Máte šanci potkat se s důležitými lidmi. Budete sršet dobrými nápady. V sobotu můžete být poněkud citlivější. Hvězdy přejí randění a zajímavým debatám, ale také mohou přinést i různé podněty, kde můžete sami ještě něco vylepšit. V neděli si udělejte pořádek v poznámkách a účtech a odpoledne si odpočiňte, nebo zameditujte na oblíbeném místě.

 

Kozoroh

 

V pátek budete potřebovat ještě zařídit spoustu věcí. Zkuste někoho požádat o pomoc, možná vám někdo mladý a kreativní rád pomůže. Odpoledne běžte na procházku, či nějakou společenskou akci. Sobotní Luna v trigonu žene z domu ven. S chutí sebou švihnete na své oblíbené lehátko, nebo půjdete obdivovat přírodu. V neděli vás čeká klidnější den, ideální pro rodinné záležitosti.

 

Vodnář

 

Nerušte pozvání na setkání a oslavy, ale vyhýbejte se klepům, protože by vám mohly speciálně v pátek způsobit špatnou náladu. V sobotu rychle zařiďte nejdůležitější věci, ať máte více času pro svoji zábavu. Ať si blízcí dělají, co chtějí, vy se věnujte jen svým zájmům. V neděli dejte přednost společnosti milých a optimistických lidí. Slunce v opozici přeje výletům a sportování.

 

Ryby

 

Pátek vám přinese různá dobrá rozhodnutí v oblasti financí. V sobotu neposlouchejte kritiky a dělejte si své, nicméně nebuďte tvrdošíjní. Budete mít štěstí v lásce, ale Luna v opozici radí nevracet se do něčeho, co má zůstat minulostí. Nedělní Luna v opozici nese poněkud více závazků. Lepší by bylo se věnovat svým koníčkům a postarat se o pěstění své vizáže, než řešit složitá témata. Odpoledne nespěchejte, někdo vám svěří své tajemství.

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

 

Víkendový horoskop: Luna s Neptunem podpoří vaše sny

V pátek můžete mít pocit, že před sebou všechno tlačíte a nevíte, co dřív.

Sobotní konjunkce Luny s Neptunem zklidní atmosféru a napomůže ztišit se a zaměřit na sebe a své touhy a sny. Večer pak Luna vejde do znamení Berana a podpoří rodinné setkání, opékání a odreagování. Neděle bude skvělá pro odpočinek spojený s nějakou příjemnou aktivitou. Vyhnete se obloukem potížím a nepříjemným lidem.

Hvězdy připraví šanci vysnít si odpovědi na otázky. Možná přijde malé nasměrování vhod a třeba i ochrání před nepříjemnostmi. Jediná podmínka je, že po tom opravdu toužíte. Možná je někdy lepší sladce nevědět. Pokud se nebojíte, je ideální den zeptat se buďto karet, či křišťálové koule. Také si však můžete hned po ránu napsat na papír otázky na které chcete získat náhled.

Papír vložte do modré obálky. Místo adresáta nakreslete runu Laguz (má tvar připomínající zrcadlově otočenou jedničku). Během dne nezapomeňte na to, že se vám bude na zítřek zdát prorocký sen. Obálku schovejte v pravém koutě ložnice. Na okno můžete položit křišťál, nebo ametyst a pod polštář vložit snítku rozmarýnu.  Druhý den si hned po probuzení na lístek z obálky napište vše, co se vám zdálo. Bude to mít pro vás význam.

 

Beran

 

V pátek můžete narazit na nepochopení vašich skvělých plánů na rekonstrukci bydlení. Sobotní Luna ve znamení Ryb přeje odhalení tajemství. Tento den se nenechte vytočit kvůli maličkostem. Neděle slibuje ideální den pro randění. Oddáte se zcela lásce a romantice.

 

Býk

V pátek se nechte vytočit lidmi, kteří by nejraději měli všechno teď hned. Sobota je pro vás skvělým dnem pro rodinné výlety. Venuše ve Lvu slibuje spoustu podnětných rozhovorů o lásce u dobrého jídla. Někdo s vámi zatouží mluvit. V neděli vám vydrží optimistická nálada a vy tak získáte víru sami v sebe.

 

Blíženci

 

V pátek bude potřebovat někdo vaši pomoc a možnost se vám svěřit. Sobota přeje rodinným záležitostem a výhodným nákupům. Budete mít štěstí na slevy. V neděli budete více ovlivnitelní sugescemi a prosbami. Setkávejte se proto pouze s lidmi, kteří na vás mají dobrý vliv.

 

Rak

 

V pátek si na vás někdo vzpomene a bude s vámi potřebovat probrat záležitosti týkající se vašich přátel a rodiny. V sobotu buďte opatrní na všechny finanční transakce, neboť budete vystaveni mnohým pokušením. Můžete hodně získat, ale také hodně prodělat. V neděli vám přeje štěstí v lásce. Postarejte se také o zlepšení své kondice.

 

Lev

 

V pátek budete zahlceni mnoho povinnostmi, než by vám bylo milé. Všechno zvládnete, ale snažte se nezvyšovat hlas. V sobotu budete odolávat pokušení. Venuše radí  ohlídat si svoji vizáž, pravděpodobně vás potká někdo, koho už jste delší dobu neviděli. V neděli budete snít o relaxaci v klidu přírody. Není načase někam vyjet?

 

Panna

 

V pátek vás možná čeká setkání s přáteli či rodinou, kde budete vzpomínat na staré dobré časy. V sobou vás podpoří Merkur a umožní urovnání starých rodinných, či přátelských nedorozumění. V neděli bude pro vás těžké zůstat na jednom místě.

 

Váhy

 

V pátek od sebe odhánějte všechna číhající nedorozumění. Budete mít potřebu získat chvilku pro sebe, a to může v okolí vzbudit obavy, jestli jsou vaše vztahy v pořádku. Máte šanci si ujasnit něco zajímavého ze své minulosti. Povede to k zahojení starého šrámu. Sobotní Luna přeje cestování a v neděli se vám podaří získat uznání od okolí.

 

Štír

 

V pátek berte na zřetel i nevyžádané rady, mohou se vám v budoucnu hodit. Sobota je skvělým dnem pro návštěvu muzeí, výstav, galerií a všeho, co může nakrmit vaši duši. Hlídejte si své sny, mohou být prorocké. Také můžete poznat také nové známé, kteří vám budou inspirací. V neděli si raději zapisujte všechny své myšlenky a kontroluje své kroky, můžete být totiž trošku roztěkaní.

 

Střelec

 

V pátek neodříkejte pomoc lidem, kteří k vám mají důvěru. Díky tomu si zasloužíte uznání a možná i lásku. Sobota je skvělým dnem pro randění a pro blízké vztahy. V neděli vás někdo možná pozve na kávu. Dopřejte si čas také na sebe.

 

Kozoroh

 

V pátek budete velmi pracovití a podaří se vám splnit většinu svých závazků. V sobotu se vyhněte žárlivosti nebo si přivodíte potíže. Dopřejte si raději meditaci a věci uvidíte v lepším světle. V neděli se snažte vyhnout se určité roztěkanosti. Máte šanci objevit poklad v podobě vytoužené knihy, nebo sběratelského kousku, který již dlouho hledáte.

 

Vodnář

 

V pátek budete plní energie a všechno vás bude od práce lákat ven. Sobota je skvělým dnem pro odpočinek. Místo úklidu se postarejte o svůj vzhled. Můžete totiž potkat lidi, které jste již dlouho neviděli. V neděli vás může uhranout někdo sympatický.

 

Ryby

 

V pátek se snažte co nejrychleji splnit pracovní povinnosti a také udělat něco dobrého pro svoji životosprávu. Sobota přeje randění, lásce, flirtování a také zajímavým nápadům, které budou v budoucnu velmi prospěšné. Dětem připravte zajímavý program pod heslem, kdo si hraje, ten nezlobí. V neděli se příliš nepouštějte do úklidu, raději si najděte nějaké povyražení.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

Víkendový horoskop: Luna v Panně opráší vrozené schopnosti

Plánujete léto a Luna v Panně pomůže s organizací. Můžete mít potřebu léčit problémy a starosti druhých a při tom buete velmi pozorní. Na druhou stranu vás mohou iritovat lidé, kteří nedocení vaše dobré nápady, jak situace řešit. Doslova magicky můžete být přitahováni k různým potížistům, anebo naopak k puntičkářům, kde můžete vystavit na obdiv to, v čem vynikáte.

Opozice Luny se Saturnem bude vzbuzovat ostražitost u nových známostí. Budete si potřebovat vymezit hranice.

 

Beran

 

V pátek je vhodný čas pro důležitá setkání. Snažte se být také na příjmu pro své přátele. Podaří se vám zařídit více věcí, než jste si mysleli. Sobota je ideální pro zahradní párty, u které si krásně odpočinete. V neděli můžete změnit svůj názor na složitější záležitosti. Ideálně strávíte čas se svojí rodinou.

 

Býk

 

V pátek nevynecháte jedinou příležitost, jak zvýšit svůj příjem. Sobota může být trochu chaotická, ale přesto šťastná. Naučíte se důvěřovat vlastní intuici. V neděli budete mít pocit, že se bez vás nikdo neobejde.

 

Blíženci

 

Páteční Luna v sextilu podpoří váš klid. Okolo může zavládnout zmatek a chaos, to se vás však nedotkne. V sobotu odpočívejte a najděte si čas pro svoji duši. V neděli budete udávat tón dne a ostatní se vám přizpůsobí.

 

Rak

 

V pátek se příliš nepouštějte do zbytečných diskuzí, akorát vás to může rozhodit. Radši si dopřejte něco dobrého k snědku. Sobotní Luna v sextilu vybízí k výletům a nákupům, ale buďte opatrní, ať se příliš neutrhnete ze řetězu. V neděli vás čeká nějaká práce okolo domova. Až se večer rozhlédnete kolem sebe, budete moci být spokojeni.

 

Lev

 

V pátek si najděte čas na své přátele, společně se pobavíte a zlepší vám to náladu. Sobota přináší mimořádně příjemnou atmosféru a chuť nakupovat. Zamilované čeká romantický zážitek. V neděli je možné, že vás někdo někam narychlo pozve.

 

Panna

 

Páteční Luna ve vašem znamení přinese hodně energie a skvělé podmínky pro získání nových informací od vašich známých. V sobotu někomu pomůžete. Neděle vás zastihne v dobré náladě a nese štěstí v lásce.

 

Váhy

 

V pátek si možná splníte nějaký svůj sen. Bylo by dobré dopřát nějaký čas sami sobě a starosti nechat za zdmi svého bytu. V sobotu si dopřejte nějakou zábavu, zasloužíte rozmazlovat se. V neděli se do ničeho nenuťte. Pokud se vám nebude chtít nikam chodit, přečtěte si dobrou knihu, nebo si pusťte pěkný film.

 

Štír

 

V pátek se sejděte s přáteli a proberte nejnovější věci a postřehy. Někdo vám dobře poradí. V sobotu zvládnete lehce to, co ostatním dělá vrásky na čele. Neděle bude skvělá, pokud se vyhnete všem klepům z okolí. Zbytečně si budete ubírat energii nějakým vysvětlováním a obhajováním.

 

Střelec

 

V pátek nebudete daleko od hádky. Snažte se proto nejprve počítat do deseti, než něco řeknete. Raději si běžte vyčistit hlavu někam do přírody. Také v sobotu se držte dál od lidí, kteří se hádají. V neděli je ideální den pro svoji lásku.

 

Kozoroh

 

Páteční Luna v trigonu podpoří jakýkoliv úspěch. Stůjte si na svém a získáte mnohem víc. Mohou to být peníze, ale i vliv. Všechny své oponenty strčíte do kapsy u vesty. V sobotu zařídíte důležité věci pro svoji rodinu a pak už můžete myslet jen na samé radosti. V neděli přijdou dobré zprávy od vašich příbuzných.

 

Vodnář

 

Vypadá to, že se v pátek nezastavíte. Štěstí bude na vaší straně a vy pocítíte, že život je vlastně fajn. V sobotu se snažte nebrat si na sebe cizí starosti a řešit jen ty své. Kdy jste naposledy měli čas na své zájmy? V neděli se možná někdo zachová natolik tajemně, že o tom budete dlouze přemýšlet. Díky tomu možná pochopíte i něco sami osobě.

 

Ryby

 

V pátek si dopřejte čas pro sebe a pro odpočinek. Zvedne vám to náladu. V sobotu se držte dál od lidí, kteří si na něco soustavně stěžují. Místo toho se věnujte něčemu příjemnému. V neděli vám prospěje společnost milých a zábavných lidí a den uteče jako voda.

Pro Kartářky světla  Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

 

Víkendový horoskop: co přinese novoluní v Blížencích?

Nedělní novoluní v Blížencích přinese skvělé nápady všem, kdo mají touhu se posunout dál. Také můžete získat zajímavý tip, seznámit se s někým inspirujícím, obnovit dávné kontakty a domluvit si rande. Budete chtít dělat všechno naráz a být všude najednou.  Zaskočeni můžete být tím, že se objeví někdo, komu se nezavděčíte.

 

 

Beran

V pátek dokážete lépe ovládnout své emoce než v předchozích dnech. V sobotu si najdete čas pro rande a počítejte s tím, že potkáte někoho, kdo se na vás bude koukat jako na nedostižný obraz. Nedělní luna sextilu nese spoustu přátelských aktivit do vašeho okolí. I vy asi budete chtít navštívit své známe.

 

Býk

V pátek trochu hlídejte svoje reakce na nečekané situace, protože vám někdo může poněkud zvednout tlak. V sobotu bude dobré věnovat se záležitostem spojených se zdravím a životosprávou. Neděle je ideální den pro rodinný výlet, či návštěvu nějaké kulturní akce.

 

Blíženci

Páteční aura dne spraví vaši náladu a zdůrazní váš sexappeal. V sobotu budete mít chuť přesadit květináče, nebo se věnovat zahrádce, či věcem spojeným s přírodou. Nedělní novoluní nese štěstí v lásce a tak by se vyplatilo strávit čas ve dvou. Večer přijde ideální čas pro milostná vyznání.

 

Rak

V pátek se můžete dozvědět určité zprávy od lidí z vaší minulosti. V sobotu můžete mít větší chuť k jídlu. Nesahejte hned po čokoládě, raději si dopřejte více čerstvé zeleniny. V neděli si odpočiňte a netlačte se tam, kde si druzí poradí sami. V lásce vám přeje štěstí. Můžete také získat zajímavý nápad, jak si vylepšit finanční rozpočet. Zvedne vám to náladu.

 

Lev

V pátek se příliš nesnažte podřídit se přáním druhých lidí, stejně by jim bylo těžké držet s vámi krok. Zejména pak i v sobotu, kdy bude Luna v opozici a vy se budete potřebovat vyvztekat. Vaše nálada nemusí být ideální, ale procházka na čerstvém vzduchu vám jistě udělá dobře. V neděli budete mít potřebu pomáhat lidem. Vaše rady někomu dodají síly.

 

Panna

V pátek zatoužíte po uznání, proto všechny své úkoly uděláte ještě před termínem. V sobotu máte šanci odhalit zajímavé tajemství, které bude těžké udržet si jen pro sebe. Lidé okolo vás budou velmi přecitlivělí, raději se je nesnažte kritizovat. Nedělní novoluní v kvadratuře k vašemu znamení může poněkud podráždit vaše nervy a tak by se vyplatilo vyhýbat se lidem, kteří klid nepřidají. Někdo vám může posunout nějakou pomluvu.

Váhy

V pátek a v sobotu vás přiměje Luna v trigonu svěřit se s tím, co cítíte. Všechno se poskládá tak, jak potřebujete. Single Váhy možná uzavřou staré etapy milostného života a začnou hledat někoho, s kým se budou cítit svobodnější.

V neděli můžete čekat štěstí v lásce. Novoluní v trigonu je čas, kdy můžete nabrat sílu. Rýsuje se flirt s Blížencem, či Beranem, který může splnit vaše očekávání.

 

Štír

V pátek se vlivem Luny postaráte ještě lépe o svoji rodinu. Vaše nové nápady budou překvapivé i pro vás. Někoho můžete tím okouzlit. Sobota radí opatrnost na oslavách, někdo by mohl vaše žerty brát vážně. V neděli buďte opatrní na nedorozumění se staršími lidmi. Snažte se napočítat vždy do deseti, než odpovíte a získáte uznání.

 

Střelec

V pátek si budete ještě vlivem pozvolna doznívajícího úterního úplňku ve vašem znamení jistí sami sebou. Budete nacházet lepší řešení různých problémů. To vám umožní dosáhnout svého. V sobotu pro vás bude těžké zůstat na jednom místě. Nedělní novoluní v opozici možná přinese potřebu jakéhosi rozhodování. Máte na to. Můžete se také dozvědět zajímavé zprávy, avšak nevěřte senzacím a vyhýbejte se klepům.

 

Kozoroh

V pátek můžete mít náladu ideálně na to udělat někomu scénu, nebo mu alespoň říct, co si o něm myslíte. V sobotu buďte obezřetní, někdo vás bude sledovat a hodnotit vaše nápady, účes, či oblečení. V neděli neslibujte druhým příliš mnoho, protože nevinná pozornost může být začátkem velké revoluce. Raději se věnujte rodině.

 

Vodnář

V pátek a v sobotu naberete čerstvé síly. Pravděpodobně nebudete čas trávit jen příjemnou zábavou, protože partner, nebo rodina od vás očekávají pomoc. Bude to však něco, co má smysl pro všechny.  Kdyby na vás někdo z okolí zkoušel pláč a naříkání, neudělá to velký dojem a budete umět říci dost, vaše priority jsou přednější. V podobném duchu se ponese i neděle. Osvobodíte se od lidí, kteří vás emociálně vysávají. Partner a rodina to ocení.

 

Ryby

Budete si umět udržet od všeho odstup, ale v pátek zabojujete o své zájmy. V sobotu se vám mohou připomenout staré myšlenky, které vás přivedou na zajímavý nápad. V neděli si splňte přání. Luna v kvadratuře může způsobit, že už se vám něco přestane líbit a zatoužíte po změně. Dopřejte si jí a uleví se vám.

Pro Kartářky světla  Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

 

 

Víkendový horoskop: Merkur s Neptunem posílí intuici

Merkur v sextilu s Neptunem posílí intuici. Budete nacházet sami sebe. V neděli vejde Merkur ve znamení Blíženců a a spolu s ním zatoužíte objevovat celý svět.

 

Beran

V pátek si dávejte pozor, než někoho zkritizujete. Raději si předem rozmyslete, co řeknete. V sobotu udělejte něco milého pro druhé lidi. Získáte tak jejich uznání.

Nedělní den bude jako stvořený pro vaše koníčky a práci kolem domova, případně pořizování věcí do domácnosti. Merkur a Pluto v sextilech pomohou odhalit vaše skryté talenty.

 

Býk

 

Pátek vám chystá několik překvapení a nečekanou nabídku. V sobotu je ještě pořád Merkur ve vašem znamení a tak můžete vyrazit mezi lidi a navazovat nové kontakty. Hlídejte si však svá tajemství. V neděli máte možnost vyvázat se z nějakého nepříjemného úkolu.

 

Blíženci

 

V pátek se berte o své věci a neustupujte nepřátelům. V sobotu dělejte všechno, co chcete, ale hlavně se nenechte vyprovokovat k unáhleným rozhodnutím. Od neděle bude Merkur ve vašem znamení a to posílí váš pocit nezávislosti.

 

Rak

 

Páteční Luna v trigonu umožní věnovat se více sobě a svým věcem. Sobotní Luna v trigonu slibuje dobrou náladu, ale ne všechno se vám povede stihnout, protože ostatní budou myslet hlavně na zábavu. Nedělní Luna k vám bude vábit peníze a úspěch.

 

Lev

 

V pátek odhalíte něčí tajemství a možná bude těžké udržet si ho jen pro sebe. Buďte opatrní, lidé mohou být tento den velmi citliví a raději je příliš nehodnoťte. V sobotu se možná někdo, na koho čekáte, opozdí, či změní názor na společné setkání. Nedělní Merkur v sextilu přeje promyšleným akcím a vy můžete získat to, po čem toužíte.

 

Panna

 

V pátek se můžete přistihnout, že vám dělá dobře uklízení a dělání pořádku ve svých věcech. V sobotu si od sebe držte dál lidi divného charakteru, poslouchání jejich nářků vám může zkazit náladu. V neděli vás podpoří Merkur a stálo by za to myslet pozitivně a představit si svou budoucnost plnou úspěchů a pevně tomu věřit. Zjistíte, že případné možné komplikace tím oslabíte.

 

Váhy

 

V pátek budete mít štěstí při zařizování složitějších věcí. S ostatními lidmi se snadněji domluvíte, to přinese více užitku než soupeření. Buďte klidní a uspějete. V sobotu vám někdo může podat informace, které se nebudou zakládat na pravdě. Snažte se je dál nešířit. Nedělní Merkur v trigonu přeje zajímavým informacím i diskuzím. Klidně si na to vymezte dostatek času, domácí práce počkají.

 

 

 

Štír

 

V pátek se možná dokážete odpoutat od všeho, co již nepotřebujete. Dopřejte si odpočinek, který vám dodá sílu, abyste mohli ukončit různé věci, které se táhnou delší dobu, než by měly. V sobotu budete plni energie a vaši blízcí to budou kvitovat. V neděli můžete uvažovat o nějakém výletu, či schůzce s někým, koho máte rádi.

 

Střelec

 

V pátek nasaďte úsměv a uvědomte si, že si takto můžete přitáhnout úspěch. Stačí, abyste neporovnávali sebe a druhé lidi a dělali věci vlastním tempem. V sobotu čarujte a přitáhněte si štěstí. V neděli přinese Merkur v opozici zajímavé výzvy a vy budete přemýšlet o věcech ohledně vaší práce.

 

Kozoroh

 

V pátek k vám přichází dobré nápady a štěstí v lásce. Hledejte příležitosti, jak se bavit a postarejte se o svůj duchovní rozvoj. Vaše nápady budou nadčasové. V sobotu budete dobře naladěni na své přátele. Luna v sextilu nese štěstí i v lásce. V neděli poslouchejte intuici, pomůže vám vyhnout se zbytečným potížím, pokud se budete věnovat vlastním věcem.

 

Vodnář

 

V pátek se snažte více dbát na svůj vzhled, nasaďte úsměv a udělejte si nejlepší make-up. Někdo pro vás významný obrátí pozornost vaším směrem a učiní vám zajímavou nabídku. Chyťte svou šanci. V sobotu přichází aktivní energie, pouze se vyhněte potřebě dělat několik věcí naráz. V neděli vás podpoří Merkur v trigonu a možná přijdete na nějaký zajímavý nápad, jak si přilepšit v práci.

 

Ryby

 

V pátek máte možnost získat uznání, pouze myslete na to, že se nevyplácí odkládat na později důležité věci. Sobotní Luna v Rybách přinese neotřelý pohled na důležité věci a možná k vám přijdou zajímavé nápady. Nedělní hvězdy slibují štěstí na lidi a úspěch v lásce. Buďte vlídní k druhým lidem a sami zaznamenáte pozitivní vibrace ve svém okolí.

 

 

 

Pro Kartářky světla Helen Stanku

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

Víkendový horoskop: Co nese úplněk ve Střelci?

V pátek 2. 6. se snažte ubrat v nárocích na svůj výkon. Luna v opozici s Merkurem a Uranem potřebují na chvíli vypnout, uvolnit psychiku a hlavně stres.

Sobotní (3. 6.) trigon Venuše s Neptunem předpovídá vlídné společenské akce a možná pomůže nastolit klid mezi rozhádanými lidmi a zpečetí to podporou milostných schůzkek.

V neděli 4. 6. můžete jet na plný plyn, protože úplněk ve znamení Střelce bude motivovat k výkonu. Budete chtít všemu přijít na kloub. Pokud zatoužíte dobře vypadat, je možné, že obejdete všechny módní výprodeje. Výrazněji vadit vám může snad jen kritika od druhých lidí. Konjunkce Merkuru s Uranem může přinést zajímavá překvapení i nové informace. Některé se budou možná týkat vaší kariéry.

Úplněk ve znamení Střelce je ideálním obdobím pro stanovení si nových cílů, věštění, plánování cest, přehodnocování, studium i dosažení snů. Střelec je ohnivé znamení, jehož planetárními vládci jsou Jupiter a Neptun.

Pokud si chcete pojistit štěstí a hojnost, dejte na malý talířek špetku soli, malou skleničku s vodou, zelenou svíčku a libovolnou minci jako úlitbu. Myslete na to, co si chcete do života přitáhnout a co uchovat a případně, kam se chcete podívat a poproste o to vesmír.

Beran

V pátek vás pohltí všechno spojené s magií, především rituál na posílení odvahy. Sobotní Luna v trigonu k vašemu znamení podpoří dobrou náladu i sílu intuice. Nedělní úplněk přeje lásce a vy si dopřejte dělat jen to, co si přeje vaše srdce.

 

Býk

 

V pátek více dbejte o svůj vzhled, někdo se na vás bude dívat víc, než je běžné a pravděpodobně získáte jeho sympatie. V pracovní oblasti šetřete síly. V sobotu si naplánujte odpočinek, protože jenom odpočatá hlava dokáže vymyslet nové věci. Nedělní úplněk vás nastartuje k novým nápadům ohledně vašeho útulného zázemí.

 

Blíženci

 

V pátek si budete připadat jako informační kancelář, každý se vás na něco bude ptát. Odpoledne přeje novým známostem. Sobotní Luna v opozici možná urovná nějaký starý spor. Nedělní úplněk si vyžádá duchovnější pohled na svět a odpočinek.

 

Rak

 

V pátek se vám podaří vyřešit nějaký zapeklitý problém a udělat si oko u někoho důležitého. Sobota přeje kultuře, společenským akcím a novým znalostem. V neděli si budete chtít udělat ve všem pořádek.

 

Lev

 

Možná budete v pátek poněkud vnímavější, a to vás ochrání před nečekanými nástrahami. Poděkujte své intuici. Sobotní sextil Luny podpoří váš rozený entuziasmus a potřebu pomáhat druhým lidem. V neděli zatouží s vámi navázat kontakt nějaká stará známost. Dobře si rozmyslete, jestli zvedat telefon anebo zdrhat.

 

Panna

 

Pátek vypadá velmi úspěšně a možná se vám podaří získat pro sebe nějaké benefity. Sobotní Luna v kvadratuře přeje štěstí v lásce, a tak na nic nečekejte a domluvte si rande. Nedělní úplněk může probudit vašeho vnitřního kritika, ale také vylepší některé nápady.

 

Váhy

 

Jestli si chcete v pátek spravit náladu, vyjděte si s přáteli na něco dobrého. V sobotu si vzpomeňte na heslo mluviti stříbro a mlčeti zlato. Udržte si aureolu tajemství. V neděli můžete přemýšlet o svých plánech a možná na nich i začít pracovat. Úplněk vám bude přát.

 

Štír

 

V pátek budete mít na výběr z několika variant, tak se pro jednu rozhodněte a ostatní pusťte z hlavy. Někdo si s vámi bude chtít povykládat o plánech na budoucnost. V sobotu můžete být poněkud roztržitější, a tak si více hlídejte své věci, ať je někde nezapomene. V lásce budete mít štěstí. Nedělní Luna v úplňku nese prorocké sny a tak si ráno zapište, co se vám zdálo.

 

Střelec

 

V pátek zvládnete všechny své povinnosti s úsměvem a myšlenkou, že už začíná víkend. O to rychleji to bude odsýpat. Sobotní Luna ve vašem znamení přeje randění a dobré zábavě. Sport je také dobrá volba. Nedělní úplněk ve vašem znamení ukáže, co ještě všechno můžete v životě dokázat.

 

Kozoroh

 

Luna v sextilu slibuje odpočinek od vlastních starostí, ačkoliv problémy cizích lidí vás neminou. Možná bude chtít někomu poradit. V sobotu můžete být poněkud citlivější, a tak bude dobré brát poznámky sousedů jako trénink sebeovládání. Nenechte se vytočit. V neděli by bylo dobré nasadit nějakou dobrou detoxikační kúru. Sezóna plavek se blíží.

 

Vodnář

 

V pátek uslyšíte i trávu růst, nicméně neberte hned za bernou minci vše, co se šustne. V sobotu se nebudete nudit a probudíte v sobě kreativního tvůrce. S barvami u kadeřnice neexperimentujte a raději zůstaňte sví. Nedělní Luna v sextilu bude dál provokovat vaši fantazii. Můžete se vyřádit i v kuchyni.

 

Ryby

 

Páteční Luna v trigonu přeje zábavě a možná se i něco nového naučíte. V sobotu můžete být poněkud zasnění a možná by bylo dobré si dopřát klidový den. Kdo jiný vás bude rozmazlovat, když ne vy sami. Nedělní Luna v kvadratuře podpoří zdravý životní styl a vyhýbání se přejídání. Myslet na to budete zvláště při chystání oběda.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

 

 

Víkendový horoskop: Venuše s Uranem touží po zábavě

Sextil Venuše s Uranem žene poznávat nové lidi a také se přííjemně bavit. Zvědaví budete na všechny novinky a některé se vyplatí znát. Luna ve znamení Panny v kvadratuře se Saturnem pomohou přebrat si získané informace tak, aby vám přinesly své sladké plody.

 

Beran

Páteční Luna v trigonu slibuje dobrou náladu. Na vlně entuziasmu budete pomáhat druhým lidem. Sobotní Luna v první čtvrti radí odpočívat. Šetřete své síly, čekají vás náročné dny. Talisman s malachitem vám pomůže chránit se před vlivy zlých lidí. V neděli si najděte čas jen pro sebe a neřešte okolí a už vůbec ne pomluvy.

 

Býk

 

Páteční Luna v kvadratuře nasměruje vaši pozornost k řešení problematických věcí. V závěru dnes pocítíte úlevu, že je to za vámi. V sobotu si odpočinete, alespoň duševně, protože Luna v trigonu slibuje lepší náladu. Dopřejte si nějakou radost sami pro sebe. Nedělní Luna v trigonu dodá energii k setkání s přáteli. Můžete se dozvědět dobré zprávy.

 

Blíženci

 

Páteční Luna v sextilu nese dobré nápady nejenom pro vaši práci, ale i pro soukromí. V sobotu vlivem Luny v kvadratuře zatoužíte utrácet. Možná narazíte na nějaký výprodej. V neděli si na sebe neberte příliš mnoho povinností, štěstí přeje lásce, nasaďte úsměv a směle vyrazte mezi lidi.

 

Rak

 

V pátek můžete dostat dobrou zprávu prostřednictvím sousedů, či někoho z rodiny. V sobotu si držte od sebe dál lidi divného charakteru – věčné nářky oslabují a raději běžte do přírody. V neděli zatoužíte nastavit zdravou životosprávu nejenom u sebe ale i u své rodiny.

 

Lev

 

V pátek se přistihnete, že lépe rozumíte druhým lidem. Luna ve vašem znamení podpoří vaši empatii. V sobotu někdo nemusí pochopit vaše žertíky. Myslete na to a rozmyslete si na čí adresu půjdou. V neděli můžete mít pocit, že se celý svět zbláznil. Ačkoliv budete dochvilní a všude včas, nemusí to platit pro vaše okolí.

 

Panna

 

V pátek dostanete nápad udělat si prodloužený víkend. Respektujte svůj vnitřní hlas a někam si vyjděte. A sobotní Luna v konjunkci slibuje klidný den, kdy se budete moci věnovat všemu tomu, co máte rádi. V neděli se ozvěte svým přátelům. Mnoho přátelství končí právě tím, že čekáte až se ozvou ti druzí.

 

Váhy

 

V pátek se rychle vypořádejte se svými povinnostmi a běžte někam duševně odpočívat. V sobotu budete mít dobré kreativní nápady. Neděle je den vhodný pro vstřebávání nových vědomostí. Pořiďte si zajímavou knihu.

 

 

 

 

Štír

 

V pátek se snažte soustředit na důležité věci a pracovní povinnosti. Luna v kvadratuře neodpouští omyly. V sobotu budete plni energie. Hlídejte se, abyste se nehádali kvůli malichernostem. Nedělní Luna v sextilu zklidní atmosféru a vy si můžete oddechnout. Škarohlídy si držte v bezpečné vzdálenosti, vzali by vám náladu.

 

Střelec

 

Páteční aura dne vnese poněkud zmatek. Na druhou stranu i v chaosu se někdy rodí zajímavé nápady. V sobotu se běžte bavit a dělejte všechno co máte rádi. Hlavně se nenechte vyprovokovat k unáhleným rozhodnutím i kdyby na vás okolí sebevíce naléhalo. V neděli uděláte radost někomu, kdo se trápí. Vaše pozitivní energie s ním udělá zázraky.

 

Kozoroh

 

V pátek zvládnete levou zadní to, co většině lidí dělá potíže, a ještě se přitom budete bavit. Sobotní Luna v trigonu přeje lásce a dělání toho, co vás baví. V neděli se k ničemu nenuťte a poslechněte vlídnou Lunu, která radí, abyste odpočívali. Máte na to nárok.

 

Vodnář

 

Páteční Luna v opozici může přinést zajímavé nápady. Někomu můžete dlužit laskavost a splatíte ji originálním způsobem. V sobotu se dobře bavte a proberte své myšlenky s partnerem, či přáteli. V neděli bude vaše dobrá nálada nakažlivá, tak se jí snažte co nejvíce rozdávat svému okolí.

 

Ryby

 

Pátek bude velmi rušný a hektický, ale alespoň večer si dopřejete chvilku klidu pro sebe. Sobotní Luna v opozici přeje lásce a všemu kolem ní. Postarejte se, ať vám to sluší. V neděli odpočívejte a dobíjejte energetické zásoby. V týdnu se vám budou hodit.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

Víkendový horoskop: Slunce v Blížencích vzbudí touhu poznávat

V pátek 19. května nastane v 17:53 novoluní ve znamení Býka a ve vzduchu bude vše spojené s city a láskou. Ve všech projevech se projeví potřeba emoční a partnerské stability. Někteří lidé se budou učit být sami se sebou a další si naopak uvědomí, jak důležité je být se svými blízkými.

 

V sobotu 20. května opustí Mars znamení Raka, kde se příliš dobře necítí a vejde do znamení Lva. Tím pádem se začne projevovat energie této planety opět v plné parádě. Zvýší se nejenom vaše libido, zároveň se budete umět více ovládnout a nastavíte si pravidelné cvičení a zdravější jídelníček. Zlepší se milenecké vztahy a ti, kteří jsou single, si budou snadněji hledat nové známosti.

 

V neděli 21. května utvoří Mars ve znamení Lva opozici s Plutem. Nezastavíte se a pořád se budete hnát za úspěchem. Nápady se budou líhnout velmi rychle a byl by hřích je propásnout. Slunce vejde do znamení Blíženců a utvoří trigon s Plutem. Tato konstelace přináší skvělý čas pro cestování a seznamování se s novými lidmi.

Beran

 

V pátek buďte ostražitější a vyhýbejte se nepřehledným situacím. Raději se věnujte práci. Sobotní Luna v sextilu a Mars v trigonu zajistí zlepšení nálady. Nastává ideální doba pro zábavu, randění a setkávání se s přáteli. Nedělní Luna v sextilu přeje pohybové aktivitě, koníčkům i tanci. Nejlépe vám bude v kruhu vašich přátel.

 

Býk

 

Páteční novoluní v konjunkci pomůže vyřídit složitější věci, lidé budou ochotnější vycházet vám vstříc. Sobotní Mars v kvadratuře připomene povinnosti vůči druhým lidem. V neděli se snažte zklidnit své ambice a ubrat na rychlosti. Slunce opouští vaše znamení a vy si můžete odpočinout.

 

Blíženci

 

V pátek si naplánujte příjemný víkend a věnujte se sobě, své fyzické i vnitřní kráse. Sobotní Luna v konjunkci přinese skvělou náladu a vynikající intuici díky níž vyřešíte jakýsi problém. Nedělní slunce v konjunkci nabádá podívat se na svět z nadhledu a hned problémy uvidíte jinak. Dělejte jenom to, do čeho se vám chce, vždyť je neděle.

 

Rak

 

Páteční novoluní v sextilu přinese uznání okolí, které si všimne vašich dobrých nápadů. V sobotu opustí Mars vaše znamení a pro vás by bylo vhodnější naplánovat si všechny důležité úkoly na jindy. Běžte se raději bavit. V neděli můžete být poněkud unavenější. Klidně zůstaňte doma a odpočívejte, třeba dostanete nápad, jak vylepšit rodinný rozpočet.

 

Lev

 

Páteční novoluní v kvadratuře k vašemu znamení zvýší ostražitost, což je dobře, protože se vyhnete potížím. Sobotní Luna v sextilu přeje inteligentní a tvůrčí zábavě. Mars je ve vašem znamení, tak to nepřehánějte s pohybem, ať si nenatáhnete svaly. V neděli je ideální den pro lásku. Zadaní budou znovu cvrlikat jako na začátku vztahu a nezadaní se možná zamilují.

 

Panna

 

Novoluní v trigonu k vašemu znamení může přinést zajímavé nabídky. Mělo by se vám dařit poradit si s nečekanými situacemi. V sobotu budete mít štěstí na všechno, co se dá vykomunikovat a vyřídit. Potřebujete přesvědčit rodinu o svém nápadu? Nechte to na sobotu. V neděli by se vyplatilo dopřát si výlet a načerpat novou energii mimo domov. Slunce a Luna v kvadraturách mohou kazit náladu s tak nebude od věci se rozptýlit.

 

Váhy

 

Páteční novoluní přeje návštěvám a společenským akcím. V sobotu můžete někomu dobře poradit. Nedělní Luna v trigonu radí udělat si den sami pro sebe a pro radost. Už jste probrali svůj šatník? Nechtělo by to nějakou změnu a doplnění?

 

 

Štír

 

Páteční novoluní přitáhne vaši pozornost směrem k tajemnu a věcem mezi nebem a zemí. Možná se budete věnovat magii. V sobotu se snažte stát nohama pevně na zemi a nespadnou do melancholických nálad. V neděli se vám nálada zlepší a měli byste si naplánovat setkání s přáteli nebo rande.

 

Střelec

 

Páteční novoluní přináší možnost udělat si jasno, kdo je váš přítel a kdo pouze známý. Jde o to chránit si své energie pro ty, kteří si to zaslouží. Sobotní Luna v opozici radí vyhýbat se větším diskuzím se sousedy. Cokoliv řeknete může být později použito proti vám. V neděli nikam nespěchejte a dopřejte si časovou rezervu. Slunce v opozici může potrápit únavou.

 

Kozoroh

 

Páteční novoluní v trigonu k vašemu znamení vzpruží sílu vašeho ducha a osobní odvahu. Okouzlíte tak druhé lidi. V sobotu příliš neřešte, co kolem kdo povídá, stejně se to ukáže jako pomluva. Víte, že úsměv je nejlepší make-up? V neděli buďte milí nejenom na své okolí, ale i na sebe.

 

Vodnář

 

Novoluní v kvadratuře prohloubí váš soucit s druhými lidmi. Moc to nepřehánějte, nebo se přistihnete, že pracujete i za ně, zatímco oni práci pouze předstírají. V sobotu se držte dál od nepříjemných lidí. Mars v opozici by mohl vyhrotit situace. Neděle vypadá slibně a Slunce s Lunou v trigonech podpoří každou vaši zábavu, či plány.

 

Ryby

 

Novoluní v sextilu přináší zlepšení nálady a možná i trochu štěstí. Podaří se vám získat něco vytouženého. Sobota přímo vybízí zúčastnit se nějaké společenské akce. Nedělní slunce v kvadratuře možná připomene nějakou starou známost.

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

Víkendový horoskop: Merkur s Venuší a Saturnem cosi urovnají

Páteční sextil Merkuru se Saturnem (12. května)  pomůže získat lepší výsledky v soukromí i v práci. Hvězdné nebe podpoří všechny nezlomné lidi s ochotou (na sobě) pracovat a s vírou ve svoji šťastnou planetu.

 

Sobota 13. května bude jako stvořená pro randění. Sextil Merkuru s Venuší se bude činit.  Venuše v trigonu se Saturnem překvapí zajímavými odhaleními. Věci si srovnáte a možná to podpoří nějaká vaše rozhodnutí. Luna vejde do znamení Ryb a vaše poznání mohou získat duchovnější rozměr.

 

V neděli 14. května vnese dobrou náladu sextil Luny s Uranem a Sluncem. Dopřejte si rodinný oběd, nebo si zajděte někam do kavárny s přáteli.

Beran

 

Páteční Luna v sextilu radí odpočinout si a bavit se. S Jupiterem v zádech zvládnete s přehledem i celý svůj sobotní program. Snad jen, kdybyste měli zcela odlišný názor než okolí, nepouštějte se do diskuse. Dopřejte si raději svatý klid. V neděli čarujte, můžete si přetáhnout štěstí.

 

Býk

 

V pátek se snažte vyvázat z pracovních povinností o něco dříve, abyste mohli odpočívat. Sobotní Venuše s Lunou v trigonu přejí randění a společenským aktivitám. Neděle chystá překvapení a nečekané nabídky.

 

Blíženci

 

Páteční Luna v trigonu přeje úspěchům. Neustupujte nepřátelům a bojujte za své věci. V sobotu se nehrňte do činností, které se vám nebudou chtít dělat. Stačí, že po vás někdo bude vyžadovat více práce, než obvykle v neděli děláte.

 

Rak

 

V pátek budete mít spoustu nápadů, zejména ohledně investování financí. Moc se o své dojmy a postřehy nedělte s okolím, někdo by vaše záměry mohl roznést dál. Sobotní Luna v trigonu podpoří tvůrčí aktivitu a kreativitu. Nedělní nečekaná setkání mohou poskytnout mnoho témat k zajímavým diskusím.

 

Lev

 

Páteční Luna v opozici radí nenechat se využívat druhými lidmi a pokud máte proto pracovat více, požádejte si o peníze navíc. V sobotu budete vlivem Pluta pravděpodobně poněkud tajemnější a projeví se u vás neobvykle silná vůle. Možná docílíte všeho, čeho jste si pro ten den předsevzali. V neděli zavolejte příbuzným, nebo si promluvte s dětmi o jejich starostech.

 

Panna

 

V pátek si držte od sebe dál lidi divného charakteru, neboť jejich věčné nářky vás oslabují. Sobotní Luna v opozici vám pomůže oprostit se od toho, co se vám již nechce. V neděli postřehnete, že se vám někdo snaží podsunout nepravdivé informace. Naštěstí se nedáte strhnout.

 

Váhy

 

Páteční Luna v trigonu vám zajistí úspěch. V sobotu se možná s pomocí Merkuru dozvíte velmi zajímavé informace, o kterých jste se pídili již delší dobu. V neděli vás může někdo překvapit na milostném poli.

 

Štír

 

V pátek se vyhněte všem lidem, kteří by se chtěli bavit na téma nemocí, zkazili by vám jen náladu. V sobotu v sobě objevíte neobyčejně silnou vůli a dobré nápady, které se vám podaří zrealizovat. V neděli udělejte něco milého pro druhé lidi. Získáte tak jejich uznání.

 

Střelec

 

V pátek si dopřejte klid a nerozčilujte se, i kdybyste měli odlišný názor než okolí. Snažte se zdržet diskuse na žhavé téma. Sobotní Luna v kvadratuře může přinést drobné potíže se známými, či sousedy. Někdo vám totiž bude chtít dát nevyžádané rady. V neděli vás může přepadnout pocit osamění, bylo by dobré se vydat mezi přátele.

 

Kozoroh

 

V pátek pomáhejte druhým lidem, ale nevydávejte se zcela. V sobotu možná vlivem Venuše budete chtít něco vylepšit ve svém šatníku a zamíříte do obchodu hledat nějaký nadčasový kousek. V neděli uděláte moudré rozhodnutí ohledně zdravotního stylu a začnete zdravě vařit.

 

Vodnář

 

Páteční Luna v konjunkci přinese nabídku na rande, výlet a možná i novou známost. V sobotu zauvažujete o zdravé dietě. Objevíte v sobě ohromnou cílevědomost a nastudujete si, jak se lépe stravovat. V neděli vás mohou překvapit drobné potíže se soustředěním, a tak můžete nechtěně někomu říct něco nevhodného.

 

Ryby

 

V pátek se snažte co nejrychleji skončit s prací a naplánujte si pěkný víkend. Sobotní Luna v konjunkci zvýší smysl pro romantiku a zlepší vám náladu. Budete mít příležitost se dobře bavit. V neděli si znovu promyslíte všechny náročnějších věci a naleznete správné řešení otázek, které vám nedaly spát.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

 

 

Víkendový horoskop: Venuše s Jupiterem dají důvod se zasmát

S úplňkem můžete vnímat jisté napětí, které se může projevit vyšší vznětlivostí, citlivostí na podměty z okolí, únavou, či napjatější atmosférou ve vztazích. Důvodů proč se hádat se najde jistě dost. Naštěstí také i důvodů společně se zasmát. Sextil Venuše s Jupiterem dovolí uvolnit emoce dobrým vtipem. Nedorozumění se brzy vyjasní a hlavně se nebudete nudit.

 

Beran

V pátek se snažte příliš nikomu nesvěřovat, někdo z vašich přátel má rád senzace. Sobotní Luna v trigonu přeje zábavě a zajímavým setkáním. V neděli se můžete věnovat svým koníčkům a tomu, co máte rádi. Nenechte se vyprovokovat k unáhleným rozhodnutím.

 

Býk

 

V pátek budete mít starosti o lidi kolem sebe. Buďte více opatrní na silnicích, protože úplněk se zatměním Luny v opozici může nepříjemně zaskočit. V sobotu by bylo dobré nenechat se příliš iritovat lidmi z okolí. V neděli zavolejte příbuzným, nebo si promluvte s dětmi o jejich starostech.

 

Blíženci

 

V pátek můžete být vlivem úplňku poněkud roztržití a bylo by dobré, abyste si hlídali, co říkáte. Jak jednou vypustíte něco z úst, už to těžko budete brát zpátky. V sobotu opouští Venuše vaše znamení, ale dobrá nálada vám zůstane. V neděli se nenechte rozhodit klepy. Informace, které se dozvíte, budou zavánět lží.

 

Rak

 

Úplněk v trigonu přeje lásce a zábavě a tak si v pátek najděte čas na obojí. Možná dostanete zajímavé nápady. V sobotu bude čas podívat se na vše, co je spojené s živlem země, očistěte své krystaly a drahé kameny, případně se věnujte zahrádce. V neděli zavítá Venuše do vašeho znamení a vy se budete cítit krásně a budete toužit šířit kolem sebe harmonii.

 

Lev

 

V pátek buďte velmi opatrní, neboť Luna a zatmění v úplňku v kvadratuře k vašemu znamení varuje před riziky. Uberte na rychlosti, avšak svých plánů se nevzdávejte. Sobotní Venuše v sextilu přeje novým známostem a lásce. V neděli držte daleko od sebe lidi, kteří si pořád na všechno stěžují.

 

Panna

 

Páteční úplněk v sextilu přinese spoustu společenských příležitostí a milých setkání. Hvězdy nevylučují možnost cestování a nečekané návštěvy. V sobotu budete mít chuť a čas poprat se s nějakým těžkým úkolem. Nedělní Venuše v sextilu vám nese dobrou energii. Vyčistěte a nabijte si své drahé kameny (Malachit, tygří oko) a noste je s sebou. Budete se cítit lépe.

 

Váhy

 

V pátek se snažte nepropadat melancholickým náladám. Zahoďte všechna svá trápení do zatmění, ať s vámi zůstane už jenom dobrá energie. Sobotní Luna v sextilu přeje venkovní party a zábavě. Nedělní Venuše v kvadratuře zvýší citlivost k lidem, kteří by chtěli vůči vám nějak intrikovat. Nemějte strach, v lásce předejdete veškerým potížím.

 

 

 

Štír

 

Páteční úplněk ve vašem znamení spolu se zatměním je přímo předurčený pro váš duchovní rozvoj. Vaše sny i předtuchy mohou být prorocké. Snažte se pouze držet na uzdě své nervy, neboť okolí vás může vytáčet více než kterékoliv jiné dny. V sobotu neustupujte nepřátelům a berte se o své věci. Čarujte a přitáhněte si štěstí. Nedělní Venuše v trigonu přináší štěstí v lásce a lepší náladu. Vyjděte ven mezi své přátele.

 

Střelec

 

V pátek budete chtít udělat co nejrychleji všechnu svoji práci a pak se odevzdaně válet na gauči. Od soboty bude Venuše v opozici a vás čeká spousta zajímavých pozvání k přátelským akcím. Luna v konjunkci vám dodá hodně energie. V neděli zaznamenáte několik nečekaných nabídek.

 

Kozoroh

 

Páteční Luna v úplňku v sextilu přinese zajímavé nápady na vyřešení vašich potíží, nicméně mějte na paměti, že dnes je na vás vlivem konstelace vidět více než kterékoliv jiné dny. Pokud byste psali test a měli tahák, mohlo by to být velmi dobrodružné. Sobota vás zastihne v rozverné náladě a vy budete chtít udělat něco dobrého pro druhé lidi. V neděli se zdržte jakékoliv diskuze, pokud budete mít na věc zcela odlišný názor. Dopřejte si raději svatý klid.

 

Vodnář

 

V pátek budete mít docela dobrou náladu i skvělé sebevědomí a zvládnete většinu svých starostí. Dobře si však rozmyslete, než někoho zkritizujete. Sobotní Luna v sextilu přeje přátelským akcím i lásce. Domácí práce počkají na jindy. A neděle vás naučí neustupovat nepřátelům a brát se o své věci.

 

Ryby

 

Páteční Luna v úplňku v trigonu vyladí vaši energii natolik, že si s radostí dovede popovídat s někým, kdo se zajímá o duchovní rozvoj, či meditace. V sobotu dobře naslouchejte své intuici a vnitřnímu hlasu. Možná budete mít drobný zážitek, který vám přinese pocit vnitřního naplnění. A nedělní Venuše v trigonu vás nasměruje někomu pomoci a podpořit ho.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

Víkendový horoskop: Luna s Merkurem slibují rychlé nápady

V pátek 28. dubna rychle zařiďte všechno, co je třeba, abyste se mohli chystat na prodloužený víkend. Kvadratura Luny s Merkurem a Uranem může signalizovat, že už opravdu potřebujete odpočinek. Možná se vám nebude chtít dělat už vůbec nic.

V sobotu 29. dubna využijte sextil Marsu s Uranem a získejte pro sebe lepší pozice, zajímavější nabídky a možná se vyplatí udělat si nějaký plán ohledně vašich financí.

V neděli 30. dubna se o dobrou odpolední náladu postarají trigony Luny se Sluncem a Merkurem a vy se přistihnete, jak se příjemně bavíte ve společnosti více lidí. Rozhodně nebudete chtít sedět doma. Vaše schopnost rychle a instinktivně se rozhodnout se ukáže jako ta nejlepší.

Beran

 

Páteční Luna v trigonu vám pomůže vyřešit spoustu věcí a nastaví ochotu vašeho okolí vyjít vám vstříc. A sobotní Luna podpoří dobrou náladu a vůbec by nebylo od věci vyrazit někam za kulturou. V neděli vás čeká překvapení. Někdo se bude chovat jinak, než jste čekali.

 

Býk

 

V pátek získáte podporu pro své nápady. V sobotu budete muset splnit, co jste někomu slíbili, ale nezapomeňte si také odpočinout. Nedělní Luna v trigonu přeje štěstí v lásce.

 

Blíženci

 

Páteční Luna v sextilu radí nerozptylovat se a soustředit se jen na to podstatné. Kolem vás bude svištět spousta informací, které by vás mohly odvádět od práce. V sobotu můžete vyrazit mezi lidi, všude vás rádi uvidí. Nedělní Luna v kvadratuře zvýší vaši citlivost. Pokud jsi v něčem nebudete jistí, nebojte se někoho požádat o radu.

 

Rak

 

V pátek budete jiskřit osobním šarmem a s diplomacií sobě vlastní dokážete vycouvat z každé nemilé situace. V sobotu se věnujte vlastním potřebám a nepodléhejte melancholickým náladám. Nedělní Luna v sextilu zve mezi lidi. Úklid domova odložte na jindy a vyrazte ven.

 

Lev

 

Páteční Luna v konjunkci přinese dobré nápady. Dlouho jste si nedopřáli nic pro sebe, udělejte si tedy nějakou radost. Sobota je ideální pro rodinu a rodinné záležitosti. Pokud byste v neděli zvolili odpočinek, bude to velmi dobré rozhodnutí, nicméně i mezi přáteli vám bude dobře.

 

Panna

 

V pátek můžete být poněkud chaotičtí a snadno se vám může stát, že zapomenete na nějaké povinnosti. V sobotu máte možnost poznat nové lidi a také uspět v lásce. Nedělní Luna v konjunkci ve vás zvedne vlnu emocí a něčí úspěch vás inspiruje v nových myšlenkových pochodech.

 

Váhy

 

Páteční Luna v sextilu radí přijmout nové informace a vjemy. Sobotní Luna v trigonu nese zajímavé informace a štěstí v lásce. V neděli si dávejte pozor na manipulátory, kteří by z vás chtěli vymámit nějaké tajemství.

 

Štír

 

V pátek vás čeká zajímavá nabídka týkající se dalekých cest. V sobotu máte šanci udělat si radost příjemnou meditací. Luna v kvadratuře zvýší vaši citlivost vůči cizím lidem, proto se raději věnujte sami sobě. Nedělní Luna v sextilu podpoří vaše rozumové schopnosti a možná přijdete na něco neobvyklého.

 

Střelec

 

V pátek se budete moci poučit z chyb druhých lidí, které by nebylo radno opakovat. V sobotu budete přemýšlet o starém tajemství a bylo by dobré věnovat se něčemu manuálnímu. Nedělní Luna v kvadratuře radí posbírat síly a vyhnout se věčným stěžovatelům.

 

Kozoroh

 

V pátek se vám možná připomenout staré závazky. V sobotu máte možnost vyřešit nějakou rozepři a v neděli bude přát Luna v trigonu přátelskému setkání.

 

Vodnář

 

V pátek se vyhněte všem lidem, kteří roznáší klepy a nepravdivé informace. V sobotu máte možnost věnovat se svým věcem a zájmům. Bylo by dobré vyhnout se chronicky nespokojeným lidem. Jejich negativní energie by mohly být nakažlivé. V neděli vám jde štěstí v lásce a přeje dobrým nákupům.

 

Ryby

 

V pátek raději zvolněte a vnímejte svoji intuici. Provede vás bezpečně různými úskalími. V sobotu vás čeká několik nečekaných událostí a vy můžete někoho vyrvat ze spárů nepříjemných lidí. Nedělní Luna v opozici přeje veselé zábavě, pokud se vyvarujte dvojsmyslů, někdo by je mohl špatně pochopit.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

Víkendový horoskop: Luna s Venuší slibují příjemné chvíle

V pátek 21. dubna vstoupí Merkur do retrográdu. Počítejte se špetkou chaosu, větší pravděpodobnost je, že se něco rozbije, či ztratí. Luna v konjunkci s Merkurem a Uranem pak dává věcem zajímavý spád .

 

V sobotu 22. dubna neseďte doma. Luna vcházející do znamení Blíženců v trigonu s Plutem vybízí k aktivnímu trávení času. V kvadratuře se Saturnem Luna radí dopřát si více spánku.

 

V neděli 23. dubna se o příjemnou náladu postará Luna v konjunkci s Venuší. Pozvěte své blízké na společnou akci, či oběd a vychutnejte si společně strávený čas.

Beran

V pátek vás navnadí Jupiter ve vašem znamení a Luna v Býku pustit se do vylepšení svého bydlení. Veškeré nákupy budou povedené a možná objevíte zajímavé bytové doplňky. V sobotu na sebe naložíte více práce než obvykle. S pomocí okolí příliš nepočítejte. I kdybyste měli v neděli zcela odlišný názor než ostatní, snažte se zdržet diskuzí. Dopřejte si svatý klid a pokoj.

 

Býk

 

V pátek budete úspěšní ve finančních investicích. Luna ve vašem znamení vás povede. V sobotu vyjde najevo, že někdo vám blízký hraje na dvě strany. Nakonec se vám uleví, protože alespoň budete vědět, na čem jste. Neděle přeje koníčkům a odpočinku.

 

Blíženci

 

V pátek přichází čas, kdy by bylo dobré věnovat se svým zájmům a koníčkům. Bude to lepší, než se dát do řeči s někým, kdo vidí všude samé potíže. Sobotní Luna přinese dobrou náladu a spoustu příležitostí vyříkat si nějaké nedorozumění. V neděli vás mohou iritovat sousedi, bylo by lepší se příliš neangažovat, neboť z maličkosti hrozí velká aféra.

 

Rak

 

Páteční Luna nese spoustu nápadů, jak si zpříjemnit den. Rychle vyřiďte neodkladné povinnosti a pak už se věnujte sami sobě. V sobotu dělejte všechno, co je vám milé a hlavně se nenechte strhnout k nepromyšleným rozhodnutím. Kdybyste se sebevíc snažili, nemusíte postřehnout, kdo za nápady vězí. V neděli zavolejte příbuzným, nebo si promluvte s dětmi o jejich starostech.

 

Lev

 

V pátek se vám bude chtít něčím se blýsknout a asi se vám to i povede. Budete optimisti, ale něčí nářky vám mohou zkazit náladu. Sobotní Luna vás ujistí, že máte dobré kamarády, se kterými se stále dobře bavíte. V neděli budete mít možnost vyvázat se z nějakého těžkého úkolu, či jakýchsi pout.

 

Panna

 

Páteční Luna v trigonu přinese chuť vyrazit někam za zábavou s přáteli. Dobijete se pozitivní energií. V sobotu raději naslouchejte více tomu, co říkají druzí lidé. V neděli vás může překvapit někdo z minulosti, třeba bývalý partner, který se vám může chtít omluvit.

 

Váhy

 

V pátek vás zastihne několik překvapení a nečekané nabídky. Sobotní Luna v trigonu radí postarat se o svůj vzhled. V sobotu se můžete potkat s někým fantastickým a inspirativním. V neděli si nestěžujte na svoji popularitu a užívejte si, že se lidi na vás obrací. Pouze si nenechejte brát své volno.

Štír

 

V pátek budete mít chuť na odpočinek a bylo by dobré vyhýbat se všetečným lidem z okolí, mohli byste narazit na nějaké drby. V sobotu budete potřebovat udělat si pořádek v osobních věcech. V neděli neustupujte nepřátelům a obhajte si své věci. Čarujte a přitáhněte si štěstí.

 

Střelec

 

V pátek vám přinese Luna dokonalé nápady, které by byl hřích nezkusit. Sobotní Luna v opozici naopak varuje před rizikovými podniky. V neděli budou vlivem Venuše single Střelci nepředvídatelní a optimističtí. Budou flirtovat na všechny směry. Způsobí tím rozporuplné reakce svých protějšků. Měli by si ujasnit, na kolik to s dotyčným myslí vážně ještě dříve, než v něm probudí emoce.

 

Kozoroh

 

Páteční Luna v sextilu přeje randění a výletům. Sobotní Luna v trigonu přinese zajímavé nápady na různé koníčky. O své zkušenosti se budete chtít podělit s přáteli. V neděli by vás mohly vyvést z rovnováhy nepravdivé informace. Roznašeči různých klepů si dají opravdu záležet.

 

Vodnář

 

V pátek odbavte všechny nutné povinnosti, jinak nebudete mít klidný víkend. Neposlouchejte hloupé pomluvy, mohly by vám zkazit náladu. Díky Luně můžete být více zapomnětliví i v sobotu. V neděli můžete na společenské události, či mezi lidmi objevit někoho, kdo rozbouří váš vnitřní klid.

 

Ryby

 

Páteční Luna v sextilu radí věnovat se pracovním záležitostem a poté si dopřát kvalitní meditaci. V sobotu si můžete psát s někým zajímavým. Možná si domluvíte rande s někým, kdo má zcela jiný pohled na svět. A v neděli budete jak ve snu a bylo by dobré se hlídat, abyste na něco nezapomněli. Buďte na sebe hodní a dopřejte si odpočinek. Dobrá knížka, nebo film vám zvedne náladu.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...