Víkendový horoskop: co nese Slunce ve znamení Blíženců?

V sobotu 21.5. vejde Slunce do znamení Blíženců nese romantickou náladu a vy můžete potkat někoho vyjímečného, nebo dostat nějaký důležitý úkol, či zprávu, která může změnit váš život. Všechny nás obklopí aura Blíženců, protože svět se bude točit kolem nich a komunikace.

Blíženci jsou vzdušné znamení. Jsou proměnliví a nedají si do ničeho jen tak mluvit, leda, že by se zamilovali. Tehdy se umí přizpůsobit. Můžeme se od nich učit radosti z žití.  Když je Slunce ve znamení Blíženců, rodí se lidé, kteří touží poznávat něco nového, prožít nové zkušenosti, mluvit, žít, smát se a bavit.

 

Beran

 

Páteční Luna v kvadratuře radí nedělat si zbytečně starosti, protože všechno se poskládá, tak jak má. Slunce a Luna v sextilech věští skvělý sobotní den. Nestyďte se ptát a objevovat nové věci. Štěstí najdete tam, kde jste ho nečekali. V neděli vás bude doprovázet dobrá nálada. Zažijte příjemné chvíle a poznáte nové lidi.

 

Býk

 

Máte rádi uznání, či pochvalu? V pátek se vám jí pravděpodobně dostanete. V sobotu netrvejte tvrdošíjně na svých nápadech a nekritizujte blízké. Slunce opustilo vaše znamení a víkend je ideální na odpočinek, randění a dobrou zábavu. V neděli bude čas postarat se o vlastní záležitosti. Luna v kvadratuře radí zabývat se sami sebou.

 

Blíženci

 

Páteční Luna v trigonu přeje správným rozhodnutím ve finanční oblasti. V sobotu vejde Slunce do vašeho znamení a vy můžete počítat s celkovým zlepším nálady i mezilidských vztahů. Odpoledne nespěchejte, nebo zapomenete na něco důležitého. V neděli získáte na popularitě. Luna v trigonu zve k randění a k dobré zábavě.

 

Rak

 

V pátek budete mít úspěch a všechny budete okouzlovat svými žerty i osobním šarmem. Podaří se vám někoho přesvědčit k něčemu, na čem vám velmi záleží. V sobotu si nestěžujte na přízeň osudu. Vše jde tak, jak má jít. Potkávejte se s přáteli, domluvte si rande, objeví se někdo, kdo probudí vaše city. V neděli by bylo dobré si odpočinout a přestat si se vším dělat starosti. Den přeje rodinnému setkání a možná se dozvíte i nějakou novinu.

 

Lev

 

V pátek můžete díky roztržitosti něco splést a dostat se tím do potíží. Snažte se být alespoň milí V sobotu přinese Slunce v sextilu zájem o literaturu, či kinematografii. Necháte se pohltit něčím ambiciózním. V neděli si toho příliš na sebe neberte. Luna v opozici radí uchovat klid, když se jiní rozčilují, nebo hádají. Odpoledne si udělejte čas na setkání s přáteli.

 

Panna

 

V neděli se můžete pustit do ambiciózních plánů a udělat i větší nákupy. Hlavně nespěchejte. V sobotu bude Slunce v kvadratuře k vašemu znamení. Můžete se tak cítit více unaveni a neklidně. Vyhýbejte se složitějším záležitostem. V neděli budete překvapeni zdánlivě milými lidmi, kteří toho po vás budou chtít příliš mnoho. Odpoledne si odpočiňte i od svých blízkých.

 

Váhy

 

Páteční Luna v kvadratuře zasype vaši hlavu zbytečně příliš mnoha starostmi. Nenechte se jinými příliš honit a kritizovat. Vyhledejte společnost milých a optimistických lidí. Slunce a Luna v trigonu vám v sobotu dodají sil. Postarejte se rychle o nákupy a vaření, abyste si mohli po zbytek dne dopřát něco příjemného. Večer se nenechte vyprovokovat k hádkám. V neděli čekejte zprávy od přátel, či příbuzných, které jste již dlouho neviděli. Večer se ponořte do světa snů a lásky.

 

Štír

 

Páteční Luna v sextilu přinese optimismus a kreativitu. Dovolte si zrealizovat obchodní sny, protože tento den vám budou hvězdy přát. Sobotní Luna v kvadratuře nese určitou nervozitu a únavu. Hlídejte si svá slova, emoce mohou mít vliv na osud pro vás důležité záležitosti. Raději si odpočiňte. V neděli odhalíte tajemství, nebo získáte důležité informace. Aura dne přeje relaxaci.

 

Střelec

V pátek bude pro vás složité soustředit se, proto buďte opatrní na různé omyly a nedorozumění. Snažte se soustředit na podstatné věci. V sobotu Slunce v opozici přeje práci. Můžete s zabývat novými oblastmi vědy, podívat se na dokumentární film, nebo si něco přečíst. Budete se cítit moudřejší. Neděle vám slibuje milý den. Luna v sextilu přeje setkání s přáteli, rodinou a romantickému randění.

 

Kozoroh

 

V pátek se můžete potkat s důležitým člověkem. Bude vám přát štěstí a den bude velmi úspěšný. V sobotu vás překvapí nečekané setkání, které vám poskytne hodně témat k zajímavým rozhovorům. Říkejte druhým samé milé věci a častěji se usmívejte. Někoho tím okouzlíte. V neděli prožijete v poklidu a souznění se svými blízkými. Odpoledne si odpočiňte, jděte na procházku a koukněte se na oblíbený film, nebo si přečtěte knihu.

 

Vodnář

 

V pátek vás v práci čekají nové a zajímavější nabídky, ale s přicházejícím víkendem nebudete chtít nic rozhodovat. Odpoledne běžte na kávu s přáteli, setkání změní vaše plány. V sobotu se starejte o své zdraví a možná si nasaďte lehký detox. Odpoledne si dopřejte zábavu. Slunce v trigonu a Luna v konjunkci přejí oslavám a kulturním akcím. V neděli budete bystří a věci vám budou docházet rychleji. Luna v konjunkci vám radí podělit se o svou radost a slibuje také úspěch v lásce.

 

Ryby

 

V pátek získáte díky svému smyslu pro humor nové přátele. Večer běžte na rande, nebo do kina. Luna v sextilu vám připomene, že se potřebujete bavit. Sobotní Slunce v kvadratuře se postará o vaši dobrou náladu. Dostanete zprávy od přátel, či příbuzných, které jste již dlouho neviděli. Mars v sextilu pomůže ve správném rozhodování. V neděli místo úklidu raději běžte na procházku. Nechte se honit, ani kritizovat. Prokazujete tím dobro sami sobě.

 

Pro Kartářky světla Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Slunce v Blížencích

Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: co nese Slunce ve znamení Blíženců?

V sobotu 21.5. vejde Slunce do znamení Blíženců nese romantickou náladu a vy můžete potkat někoho vyjímečného, nebo dostat nějaký důležitý úkol, či zprávu, která ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Neptunem radí naslouchat si

Nedělní sextil Slunce s Neptunem potěší romantiky i lidi, kteří se rádi duchovně posouvají. Naslouchejte také lidem ze svého okolí, někdo vás bude potřebovat. Kvadratura Slunce se Saturnem zase radí vše si důkladně plánovat.

Beran

V pátek můžete mít problém se soustředěním se na práci. Odložte proto náročnější úkoly na příští týden a dopřejte se klid a pohodu. V sobotu se mohou objevit nějaké spory. Starejte se jen o sebe a vyhýbejte se závistivcům. Neděle přinese konečně dobrou náladu a vy si můžete vyjet na kole nebo jít na rande.

Býk

V pátek dosáhnete svého. Na oslavách buďte opatrní ve svém jednání, vaše žerty by někdo mohl brát příliš vážně. V sobotu se snažte nerozčilovat se lidmi ze svého okolí. Odpoledne vám Luna v opozici pošle sympatická setkání. V neděli se místo organizování volného času druhým starejte spíše o sebe. Vyhnete se tak sporům. Láska má zelenou.

Blíženci

V pátek řeknete s velkou chutí všem okolo o svých nových plánech. Luna v trigonu přinese překvapující setkání a zprávy, které změní vaše názory. V sobotu vám během diskuse někdo udělí radu, která se ukáže být neobvykle cennou. Neděle bude poklidná, když nebudete poslouchat klepy a zabývat se stížnostmi. Nenuťte se uklízet a vařit.

Rak

V pátek nemyslete na staré chyby a hleďte dopředu. Odpoledne neseďte sami doma a vyrazte do společnosti s přáteli, nebo milovaným člověkem. V sobotu budete toužit po komplimentech a uznání. Upečte oblíbený moučník, nebo pomozte s něčím svým blízkým. V neděli se snažte vyhnout se nedorozumění a nenechte se příbuznými vyprovokovat k hádkám. Dopřejte si oblíbenou oddechovou činnost.

Lev

Páteční Luna v sextilu přeje randění, lásce a horoucím vyznáním. Nic jiného se vám ani nebude chtít dělat. Sobota bude úspěšná, ale odpoledne očekávejte možná nedorozumění ohledně výdajů a nákupů. V neděli radí Luna v kvadratuře odpočívat místo organizování rodinných výletů. Do ničeho se nenuťte.

Panna

Čím víc se blíží víkend, tím více budete veselí a šťastní. V pátek ráno si zařiďte neodkladné věci a odpoledne si už můžete užívat volna. Budete mít štěstí v lásce. V sobotu místo uklízení a vaření si budete moci dopřát odpočinek. Můžete počítat s příjemnými zprávami. V neděli budete vnímaví a uvědomíte si, že někdo blízký čeká na splnění slibu. Nechte si nějaký čas i pro sebe.

Váhy

V pátek neodmítejte pozvání a neodkládejte zajímavá setkání. V sobotu vás čekají přátelské akce a v lásce možné překvapení, nebo odklad setkání na později. V neděli zůstanete s chutí doma a návštěvy odložíte na jindy. Snažte se nezabývat se cizími problémy a vyhýbejte se sporům. Den věnujte lásce a randění, nebo zajímavé knize.

Štír

V pátek budete mít optimistickou náladu a sklony k žertům. Na něco tak můžete nechtíc zapomenout a tak si raději pro jistotu pohlídejte své povinnosti. Luna ve vašem znamení vám v sobotu přináší dokonalou náladu. Je vhodný den zajít si na masáž či na kosmetiku. Nedělní Luna v konjunkci vám připomene, že je potřeba si kolem sebe trochu uklidit.

Střelec

V pátek vám mohou přátelé sdělit zprávy, kterými vás budou někam lehce směrovat. Neodmítejte pozvání na zajímavá setkání, protože můžete poznat sympatické lidi. Sobota přinese společenské akce a v lásce možná překvapení. V neděli se snažte starat se především o své záležitosti. Budete empatičtí a místo hádek najdete řešení potíží.

Kozoroh

V pátek jsou možná drobná nedorozumění, ve kterých budou svoji roli hrát starší lidé. Nenervujte se předem a raději si naplánujte na večer rande. Sobotní Luna bude přát zábavě a novým známostem. Neděle přinese zajímavá setkání i s těmi, kvůli kterým budete ochotni změnit své plány. Budete úspěšní v lásce.

Vodnář

Luna v trigonu přinese rychlé změny plánů. Neodmítejte pozvání na zajímavá setkání. Sobota vás přesvědčí o tom, že kde se dva hádají, tam  Vodnář získává. Takže, až se budou příbuzní hádat, nasaďte své diplomatické nadání a vyjdete jako vítěz. V neděli se k vám dostanou různé zprávy, které bude třeba objasnit. Luna v kvadratuře nepřeje přílišné námaze.

Ryby

V pátek se vám nebude chtít nic dělat. Navíc vám nějaký závistivec může připomenout staré hříchy. V sobotu si vše důkladně naplánujte a vyrazte na nákupy. Odpoledne se zabývejte uměním a odpočinkem. Luna v trigonu přeje dobré zábavě. V neděli můžete mít úspěch v lásce a přátelských porozumění.

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Slunce v Blížencích

Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: co nese Slunce ve znamení Blíženců?

V sobotu 21.5. vejde Slunce do znamení Blíženců nese romantickou náladu a vy můžete potkat někoho vyjímečného, nebo dostat nějaký důležitý úkol, či zprávu, která ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

 

Víkendový horoskop: Slunce a Mars odsunou hříšné zvyky

Slunce a Mars v sextilu dodají v sobotu odvahu a sílu.  Mnohým lidem se zachce skončit s nezdravými, či toxickými návyky.

Beran

 

V pátek buďte ve střehu. Někdo bude hodnotit vaše nápady, či figuru. V sobotu budete vlivem Luny v kvadratuře neklidní. Plány na lenošení vám překazí nečekaná návštěva. V neděli vás čekají přátelé. Vyrazte do společnosti. Domácí povinnosti mohou počkat.

 

Býk

 

Dobrá nálada vás bude doprovázet po celý pátek, ale nepřehánějte to s domácími pracemi. Běžte na návštěvu, či na procházku. Díky sobotní Luně v kvadratuře můžete být poněkud nervóznější.  U mnohých se to projeví zhoršenou koncentrací. V neděli myslete především na sebe. Luna radí utíkat před nepříjemnými lidmi a věnovat se více umění či odpočinku.

 

Blíženci

 

V pátek se vyhněte za každou cenu partnerským nedorozuměním. Někdo žárlivý může vytahovat staré prohřešky. Hleďte si svého a nezaplétejte se do výmluv. Důležité nákupy zařiďte již v sobotu ráno. Pak se vrhněte na aktivní odpočinek, nebo randění a lásce. V neděli můžete mít potíže dostat se do provozní nálady. Čeká vás vaření a uklízení. Nezapomeňte, že neděle je den volna.

 

Rak

 

Páteční Luna v konjunkci předpovídá úspěchy, které vám spraví náladu. Možná jsou také pozvání na zajímavá místa. V sobotu se postarejte o svůj dům a pořiďte něco, co ho zkrášlí. Své pracovní nápady raději nesvěřujte na sociálních sítích, místo toho je realizujte. V neděli můžete mít pocit, že jste pod permanentním útokem, ale díky tomu se rozhodnete k jistým změnám.

 

Lev

 

Páteční ráno budete pravděpodobně neklidní a podezíraví. Spravte si náladu a vyrazte na nákupy. V sobotu se pustíte s velkou chutí do nových úkolů. Hlavně nekryjte chyby určité osoby, předejdete tak ztrátě. Nedělní volno využijte k tomu, abyste ukončili spory a hádky. Lidé vám budou nakloněni a ochotně zrealizují vaše nápady. Luna v konjunkci dává zelenou pro milostné schůzky.

 

Panna

 

V pátek neslibujte druhým příliš mnoho, protože reálně hrozí, že to nesplníte. Raději se věnujte rodině. Sobotní den bude úspěšný, ale postarejte se o svůj vnitřní klid a rovnováhu. Je čas pro meditaci a oddech. Naslouchejte své intuici. Aura nedělního dne přeje lásce, randění i tančení. S chutí se vydejte na procházku, navodí vám to dobrou náladu.

 

Váhy

 

V pátek budete mít k zařizování větší množství věcí. Luna v kvadratuře vám zajistí, že se od časného rána nudit nebudete. Všechno včas zvládnete. Od sousedů můžete očekávat dobré zprávy. V sobotu se dokážete na chvíli odpoutat od rodinných povinností. Vzpomeňte si na své staré přátelé a neseďte doma. V jejich společnosti vám bude dobře. Nedělní Luna v sextilu vám pomůže v přesném rozhodování.

 

Štír

 

Páteční Luna v trigonu přeje překvapivému setkání. V sobotu buďte opatrní, odpolední Luna v kvadratuře doporučuje raději se vyhýbat záležitostem, které si vyžadují rizikovější jednání. Raději si odpočiňte. V neděli můžete s přáteli probrat své nejnovější postřehy. Při té příležitosti vám někdo udělí dobrou radu. Popřemýšlejte, jak ji dál rozvinout.

 

Střelec

 

V pátek pocítíte příliv pozitivní energie a pracovní věci se urychlí. Sobota není vůbec špatným dnem na zábavu a randění. Využijte mimořádnou auru dne a udělejte také něco pro sebe a svou radost. Nedělní Luna v trigonu přispěje k vaší dobré náladě. Vnímejte krásu kolem sebe a randěte.

 

Kozoroh

 

V pátek vás přemohou vzpomínky a staré pocity, které mohou přinést zajímavý nápad. V sobotu na sebe nenakládejte příliš mnoho práce a raději zvolněte. Zdraví je na prvním místě. Můžete být přetažení, a proto budete reagovat více přecitlivěle. V neděli zatoužíte navštívit přátele a zavolat známým. Doma mějte oči otevřené a uši nastražené, objasní se vám jedno staré tajemství.

 

Vodnář

 

Páteční den přeje vážným úvahám na téma cizích výdělků i práce. Bylo by dobré se příliš o získané informace nedělit, ale využít je pro sebe a svůj zisk. V sobotu byste měli počítat se změnou plánů a zbytečně se kvůli tomu nerozčilovat. Všechno dopadne dobře. Luna v opozici radí nejednat moc tvrdohlavě. V neděli vám Luna radí odpočinout si. Poslechněte ji, i kdybyste byli přehlceni závazky.

 

Ryby

 

V pátek budete ve středu zájmu spolupracovníků i známých. Na vašem rozhodnutí bude záležet průběh určité důležité věci. Sobota se ukazuje jako sympatický klidný den. Luna v trigonu podporuje ukončení sporu. Poslouchejte intuici a najdete řešení potíží. V neděli vás někdo poprosí o pomoc, protože ví, že ho neodmítnete a v dané situaci jste ti nejlepší.

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Slunce v Blížencích

Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: co nese Slunce ve znamení Blíženců?

V sobotu 21.5. vejde Slunce do znamení Blíženců nese romantickou náladu a vy můžete potkat někoho vyjímečného, nebo dostat nějaký důležitý úkol, či zprávu, která ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Venuše v konjunkci s Jupiterem sype štěstí

Býci, v pátek se můžete dozvědět nějaké dávné rodinné tajemství, nebo hrozí jisté prozrazení. Sobotní novoluní ve vašem znamení ohlašuje důležitý den. Váhy, nedělní aura přeje zajímavým setkáním a událostem, které budou vhodné ke změně plánů. Střelci, v pátek musíte obhájit své nápady před někým, kdo by je mohl zpochybnit. Luna v trigonu způsobí, že se nenecháte zahnat do kouta.

V sobotu 30.4. zajistí konjunkce Venuše s Jupiterem dobrou ruku pro možnou výhru. Kdo jste to nestihli ve čtvrtek, při konjunkci Venuše s Neptunem, zkuste si vsadit dnes. Merkur vejde do znamení Blíženců, vyplatí se domluvit si schůzku s různými specialisty a přijmout vážná rozhodnutí.

Novoluní v Býku a částečné zatmění Slunce ve znamení Býka přinese nečekané zprávy, které mohou změnit vaše plány o 180°. Vyplatí se číst e-maily a možná i odpovídat na různé sms zprávy. Budete mít potřebu se také rozmazlovat a nechat se hýčkat. Dopřejte si to, vždyť zítra je neděle.

 

V neděli 1. máje bude den plný překvapení. O to se postará konjunkce Luny s Uranem. Máte rádi změny v plánech? Přijdete si na své. Sextil Venuše s Plutem to doladí ke vaší spokojenosti. To, co se mohlo zdát jako pech, může mít skvělou dohru.

Kvetoucí třešeň je ideální pro první setkání. Pozvolna rozkvete i vaše láska. Višeň podporuje lásku vášnivou a nepřipouští zaváhání, či výčitky svědomí. Pokud uvažujete pouze o flirtu, potom vám poskytne skvělé útočiště rozkvetlá hrušeň. Dá vám tolik rozkoše, kolik chcete, ale objekt vašeho zájmu se naštěstí nezamiluje. Lásku svého života zaveďte pod rozkvetlou jabloň, či kaštan. tyto stromy přejí rozvoji citů. Jabloňový květ se využívá i v milostné magii. Nenechávejte si polibky pouze na prvního máje. Tato magie funguje ještě přinejmenším dalších čtrnáct dnů a lásky není nikdy dost.

Beran

V pátek vás mohou natolik pohltit různá pozvání, že zapomenete sami na sebe a své potřeby. V sobotu vám některý člen rodiny může změnit plány. V neděli budete mít větší potřebu klidu a pokoje. Některá témata k diskusím vás mohou více rozčílit, snažte se jim proto raději vyhnout.

 

Býk

V pátek se můžete dozvědět nějaké dávné rodinné tajemství, nebo hrozí jisté prozrazení. Sobotní novoluní ve vašem znamení ohlašuje důležitý den. Naslouchejte svému srdci a sledujte pozorně veškerá znamení kolem vás. Mohou se vám otevřít nové perspektivy. V neděli váš čeká příjemný den. Hodně získáte díky svým známostem a přátelům.

 

Blíženci

Páteční Luna v sextilu vám zajistí úspěšný den a vaše dobrá nálada se rozlije do vašeho okolí. V sobotu se objeví někdo, kdo bude mít potřebu s vámi cosi neodkladného probrat. V neděli můžete být více citliví než obvykle. Dopřejte si chvíli pro svůj odpočinek, místo dělání zábavy druhým.

 

Rak

Páteční ráno bude unavené, ale během dne se vše rozběhne a podaří se vám zařídit plno věcí. V sobotu vás čeká více zábavy, ale také jsou možné změny plánů a různá překvapení. Merkur v kvadratuře radí raději nespěchat. Neděle našeptává, že vás někdo miluje a záleží mu na vás. Dotyčný vám pomůže načerpat pozitivní energii.

 

Lev

V pátek bude plní kreativity a optimismu. Sobotní Merkur v sextilu zve k přátelským setkáním a randění. V neděli budete možná obtěžkáni povinnostmi všeho druhu, ale s chutí vše odložíte na později. Luna v kvadratuře radí postarat se o své zdraví.

 

Panna

V pátek je ideální doba věnovat se svým koníčkům a vytvořit něco výjimečného. V sobotu vás začne fascinovat všechno, co je nové a nepoznané. Merkur v kvadratuře vás nasměruje k odpočinku. V neděli budete chtít mít čas pro sebe, ale rodina vás začne unavovat svými záležitostmi. Postarejte se o své zdraví, pomůže vám s tím luna v trigonu.

 

Váhy

V pátek bude lepší vyhnout se únavným povinnostem a nabrat sílu na víkend. Sobotní Merkur v trigonu pomůže vnést radost všude tam, kde se budete vyskytovat. Dřívější nedorozumění se staršími lidmi odejdou v zapomnění. Nedělní aura přeje zajímavým setkáním a událostem, které budou vhodné ke změně plánu. Běžte na rande, budete mít úspěch v lásce. Domácí povinnosti počkají.

 

Štír

V pátek si dávejte pozor na roztržitost. Mohli byste kvůli ní zapomenout na nějakou schůzku, nebo si splést datum. Sobotní luna v novoluní v opozici radí vyhýbat se rizikům a odpočívat. Nákupní šílenství nechte na jindy. V neděli buďte otevřeni novým možnostem a nabídkám, máte šanci hodně získat.

 

Střelec

V pátek musíte obhájit své nápady před někým, kdo by je mohl zpochybnit. Luna v trigonu způsobí, že se nenecháte zahnat do kouta. Sobotní ráno může být poněkud smutnější vlivem zatmění slunce. Merkur v opozici vám ale rychle spraví náladu a vy se vrhnete do víru svého radostnějšího života. V neděli už budete v dobré náladě, i když se vaše rozmary mohou někomu jevit příliš kontroverzní. Dělejte to, co máte rádi a příliš nedejte na komentáře od lidí odlišných názorů.

 

Kozoroh

Páteční kvadratura Luny radí chránit se před nepříjemnými lidmi. Raději držte nervy na uzdě a neřešte ty, kteří vám stejně rozumět nikdy nebudou. Sobotní den bude vlídnější, lidé příjemnější a svět krásnější. Luna v trigonu přeje rodinným setkáním. V neděli vám spraví náladu milý kompliment a přátelské setkání.

 

Vodnář

Nebagatelizujte své domácí závazky, protože právě na vás záleží úspěch rodinného výletu, nebo důležitého setkání. Snažte se být trpěliví a nenechat se vynervovat od ostatních lidí. Merkur v sextilu může přinést zajímavá setkání. V neděli vyrazíte s chutí na procházku a setkání se známými. Luna v kvadratuře přeje nejvíce lásce, randění a zajímavé literatuře.

 

Ryby

V pátek se úspěšně poperete s rodinnými povinnostmi a pak se konečně budete moci zabývat svými věcmi a duchovním rozvojem. Potřebujete chvíli na odpočinek a meditaci. V sobotu se snažte nenechat se rozhodit nepořádkem v domě. Lidé vás mají rádi i bez uklízení a rodina ocení to, co pro ně děláte. V neděli se vám opět vyplatí pořádný odpočinek. Dělejte pouze to, do čeho se vám chce. Musíte zregenerovat síly, v tom vám pomůže Luna v sextilu.

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Slunce v Blížencích

Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: co nese Slunce ve znamení Blíženců?

V sobotu 21.5. vejde Slunce do znamení Blíženců nese romantickou náladu a vy můžete potkat někoho vyjímečného, nebo dostat nějaký důležitý úkol, či zprávu, která ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Merkur se Saturnem varuje před spěchem

Slunce v Býku radí dopřát si něco příjemného pro sebe a kvadratura Merkuru se Saturnem varuje před spěchem.

 

Tady je váš víkendový horoskop

 

Beran

 

Luna v sextilu volá po oslavách a randění, či společenském vyžití po celý víkend. V blízkém okolí se může objevit člověk, který bude srážet vaše názory a vyzdvihovat své. Nenechte si zkazit náladu. I kdyby se oblékl do neónových barev, nikoho tím příliš nezaujme. Váš osobní šarm strhne pozornost tím správným směrem.

 

Býk

 

Přichází k vám období plné nápadů. Luna v trigonu podpoří váš cit a empatii k druhým lidem. V sobotu si však dopřejte i chvilku pro sebe. V neděli vás nečekaně někdo překvapí pochvalou. S nabídkou pomoci se však nikdo nepřihlásí. Pokud ji budete potřebovat, musíte si o ni říct sami.

 

Blíženci

 

Dáte si za úkol zvládnout všechny své závazky. Čím více budete chtít toho stihnout, tím více vám to zabere času, protože budete ve stresu. Luna v trigonu Vás bude vábit na výlety, mezi lidi, či do přírody. Promyslete si organizaci a jistě naleznete způsob, jak vše skloubit. Nezadaní odhalí tajemství a zadání pochopí něco, co se událo již dávno.

 

Rak

 

Čekají vás dobré zprávy. Dávejte si pozor na roztržitost, snadno byste zapomněli na něco, co jste slíbili udělat. Raději si dělejte poznámky, ať na nic nezapomenete. Hlídejte si klíče, telefony a doklady. Počítat můžete s tím, že to bude nakažlivé i vůči vašemu okolí a někdo může na něco zapomenout. Naštěstí vám nebude chybět nadhled, a tak se tomu společně zasmějete, možná i u sklenky něčeho dobrého.

 

Lev

 

Mohou vás čekat obtížné, ale zajímavé úkoly. Slunce vám dodá sílu. Někdo bude potřebovat vaši pomoc a vysloužíte si i pochvalu. Může se stát, že vás bude někdo sledovat více, než je obvyklé. Že by tajný ctitel?

 

Panna

 

Neměli byste se nudit. Máte několik zajímavých témat, které chcete probrat s přáteli. Čekají vás zajímavé nabídky, které se mohou týkat společně strávené dovolené s někým, kdo vám není lhostejný.

 

Váhy

 

Aura víkendu přeje magii, lásce a umění. Nové známosti, které vás čekají, se ukážou perspektivními i do budoucna. Dopřejte si trochu péče a nechte se rozmazlovat. A zvykejte si na to. Můžete si to dovolit. Čím více do sebe pustíte peněz, tím více vám jich vesmír pošle zpět. Budete si je umět vydělat.

 

 

 

Štír

 

Luna přeje řešení konkrétních úkolů a věcí. Možná plánujete doma něco změnit a pravděpodobně ze svého záměru neustoupíte. Předtím se však určitě stihnete ještě stavit do obchodu pro nějaké drobnosti. Sobotní večer přeje randění.

 

Střelec

 

Tento víkend pro vás budou nejdůležitější citové záležitosti a láska. Je možné, že budete muset někomu pomoci, či poradit. Za což sklidíte velký povděk. Důležité je dokázat vrátit optimismus někomu z vašich blízkých. Uleví se nejenom jemu.

 

Kozoroh

 

Tento víkend budete pomáhat starším a slabším lidem. Přinese vám to klid na duši a pocit dobře splněného úkolu. V neděli vás čeká překvapení v podobě zprávy od někoho, koho jste již delší dobu neviděli.

 

Vodnář

 

Tento víkend vám přinese dobrou náladu. Sobotní Luna v konjunkci podporuje optimistický výhled. V neděli tak budete moci učinit moudrá rozhodnutí do budoucna. V lásce vás čeká jistý úspěch.

 

Ryby

 

Vlivem Luny v kvadratuře budete mít náladu na poklidné lenošení. Hlavně se nenechte unést hněvem, když se vás bude snažit vytočit pravděpodobně skrze sociální sítě nějaký dávný známý, či rival.

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Slunce v Blížencích

Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: co nese Slunce ve znamení Blíženců?

V sobotu 21.5. vejde Slunce do znamení Blíženců nese romantickou náladu a vy můžete potkat někoho vyjímečného, nebo dostat nějaký důležitý úkol, či zprávu, která ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Růžový úplněk sblíží spřízněné duše

Vše začíná kvést a i to je jeden z důvodů, proč se tomuto úplňku říká růžový. Úplněk ve Vahách (16.4.) pomůže nalézt rovnováhu mezi uspokojením svých potřeb a uspokojením potřeb partnera. Může také nést gradace a ukončení vztahů, či přelomové změny. Pokud vše podřizujete partnerovi a druhým, často chybí rovnováha. Nevyváženost vede k disharmonii. Někde prozměnu chybí kompromis. I na to se nyní můžete zaměřit. Naučte se vyvažovat.  Myslete nejenom na druhé, ale i na sebe. Venuše i Mars se nachází tento měsíc v Rybách. Jsou to planety vášně. Kladou větší důraz na romantiku, smyslnost i vztahy spřízněných důší. Růžový úplněk je také skvělým dnem pro věštění.

 

Beran

 

Koncem týdne budete mít štěstí na lidi. V sobotu si zařiďte všechny rodinné záležitosti a najděte si konečně čas i pro sebe. Luna zve celý víkend na setkávání se s přáteli i randění.

 

Býk

 

Slunce vám bude přinášet kreativní nápady. Nedělejte si starosti o zásoby, sobotní Luna v úplňku přeje hladkému průběhu svátku přesně tak, jak jste si naplánovali. Večer si najdete chvilku pro relaxaci. Velikonoce budou povedené.

 

Blíženci

 

V pátek budete poněkud roztržití. V sobotu může Mars v kvadratuře způsobit změnu vaší nálady. Hlavně si s ničím nedělejte starosti a netrvejte na podrobnostech. V neděli vám vaši blízcí udělí spoustu rad. Nenechte se vtáhnout do vypjaté diskuse, ať vám nikdo nezkazí Velikonoce.

 

Rak

 

V pátek můžete být vlivem konjunkce Jupiteru s Plutem v Rybách poněkud roztržití a během celého víkendu se mohou dít věci, pro které nebudete mít kloudné vysvětlení. Sobotní úplněk v kvadratuře může přinést pocit neklidu. V neděli se nechte unést sváteční náladou a užijte si pěkné Velikonoce.

 

Lev

 

I přes jistou roztržitost si nemusíte dělat těžkou hlavu s ničím, protože budete mít dobrou náladu a nenecháte si ji jen tak zkazit. V sobotu se vám může někdo plést do věcí spojených s organizací svátků. Ztracené papíry nehledejte, objeví se nečekaně až příští týden. V neděli si naleznete čas na své záliby a flirtování.

 

Panna

 

Páteční Mars v opozici varuje před důležitými rozhodnutími. Poučte se z cizích chyb. Odpoledne se vám spraví nálada. V sobotu ať uděláte, co uděláte vaši příbuzní to budou komentovat. Velikonoce se však mohou povést, protože Luna v sextilu vám dopřeje odpočinek.

 

Váhy

 

Pokud se nenecháte rozčílit od svého partnera během sobotního úplňku, uchováte si veselou náladu celý víkend. Mohou vás potkat nepravděpodobné souhry okolností, protože úplněk bude ve vašem znamení. Věnujte tomu pozornost, jeho vliv bude dobíhat celé Velikonoce.

 

Štír

 

Již od pátku, ale zejména od sobotního úplňku nastane špatná doba na to, aby si s vámi někdo zahrával. Pokud vás někdo naštve, lehce vybuchnete. Na druhou stranu si díky tomu možná uděláte v některých vztazích pořádek. Pokud jste single, můžete díky Slunci v opozici obnovit různá stará přátelství, či vztahy. Všude budete mile vítáni. Nedělní Luna v konjunkci vám věští povedené svátky. Jenom se nenechte vynervovat, pokud vás někdo bude chytat za slovo.

 

Střelec

 

V pátek nese Mars v kvadratuře potřebu řešit důležité věci. Štěstí vám bude přát, pokud nevyčerpáte svou energii malichernostmi. V sobotu se snažte na věci podívat z jiného úhlu pohledu, než se začnete případně hádat. V neděli se zklidníte, a dokonce si i odpočinete.

 

Kozoroh

 

Budete se snažit navrhnout partnerovi konkrétní věci, které je potřeba udělat. Připravte si seznam a řekněte všechno, co chcete zrealizovat, ať už je to svatba, nebo cesta do neznáma. V sobotu k vám přijdou kreativní nápady a v neděli se podíváte na svět v jasnějších barvách. Naplánujete si totiž na příští týden očistnou dietu.

 

Vodnář

 

V pátek budete potřebovat zařídit co nejvíc věcí. Sobotní úplněk v trigonu vás přiměje usmířit se s příbuznými z partnerovy rodiny, dokonce i pokud je nemáte v oblibě. Budete příjemní a přátelští. Velikonoce si nenecháte zkazit nikým a ničím.

 

Ryby

 

Páteční Mars v konjunkci vám dodá ještě více síly a ochoty vše zorganizovat tak, že vše poběží jak po másle. V sobotu myslete na to, že byste se měli vyhnout hádkám a raději si dopřát trochu zábavy. Na velikonoční neděli si mohou vaši příbuzní postěžovat, že na ně nemáte dostatek času. Vy však víte své. Myslete na svoji vizáž, můžete potkat někoho, koho jste delší dobu neviděli.

 

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Slunce v Blížencích

Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: co nese Slunce ve znamení Blíženců?

V sobotu 21.5. vejde Slunce do znamení Blíženců nese romantickou náladu a vy můžete potkat někoho vyjímečného, nebo dostat nějaký důležitý úkol, či zprávu, která ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Merkur s Plutem kují změny v plánech

V neděli 10.4. Merkur v kvadratuře s Plutem podnítí spěch. Nebude tak nouze o možná nedorozumění, až hádky. Někteří lidé budou chtít radikálně změnit svůj život. Nebo alespoň plány na jarní období.

Beran

V pátek se snažte vyhnout hádkám a lidem, kteří se přinášejí chaos. V sobotu se můžete přistihnout, že už po několikáté posloucháte tu samou historku od někoho ve vašem okolí. Běžte si vyčistit hlavu přírody. V neděli čekejte telefonát, možná se dozvíte od přátel důležité zprávy. V lásce budete zažívat horké chvíle.

Býk

V pátek budete očekávat pochvalu. Uděláte vše pro to, abyste se někomu ukázali v tom nejlepším světle. V sobotu nedejte radu příbuzných a klidně realizujte své plány. V neděli můžete mít dobrou náladu, ale díky Luně v kvadratuře můžete natrefit na drobné potíže.

Blíženci

Nenechte se znervóznit. Sami uvidíte svět v mnohem lepších barvách. V sobotu vás příbuzní požádají o radu a podporu. Dostane se vám za to pochvaly. Vaše nápady budou inspirující. Naslouchejte lidem. Neděle v sextilu přeje odpočinku a sledování filmů. Relaxujte, nebo jděte na rande. Nenechte se k ničemu nutit.

Rak

Páteční Luna v konjunkci přeje uzavírání nových známostí a urovnávání konfliktů. Můžete počítat s větším úspěchem ve finančních záležitostech. V sobotu se budete chtít někomu ukázat z té lepší stránky. Dobrou náladu budete mít pouze tehdy, když přestanete poslouchat něčí věčné nářky. V neděli nedejte na uštěpačné poznámky příbuzných a pusťte se do svých plánů.

Lev

V pátek se vám podaří získat něco, o co usilujete již delší dobu. Postarejte se o svůj vzhled a vyrazte na nákupy. V sobotu se vám podaří využít situace a vyhnout se tak sousedským potížím. Den bude přát odvážnému rozhodování. V neděli si vaši pozornost zaslouží partner. Čeká vás úspěch v lásce.

Panna

V pátek očekávejte příliv optimismu. S přáteli proberete své postřehy. Někdo vám udělí cennou radu. Sobotní Luna v sextilu způsobí, že budete v dobrém rozmaru. Na složité věci a konfliktní situace budete hledět rozumně. Neodmítejte pomoc druhým lidem. V neděli neposlouchejte klepy a příliš se nezabývejte cizími nářky. Odpočívejte a vynechte úklid a případné delší cesty.

Váhy

V pátek buďte opatrní na výdaje, zejména na společenské události. Něčí rozmary vás mohou překvapit. V sobotu se zaměřte na domácí záležitosti, které vyžadují trochu odvahy si je prosadit. V neděli vám Luna v sextilu dodá náladu k radování se z maličkostí. Nedovolte, aby vás někdo honil do práce, zejména, když jde o citový nátlak.

 

Štír

V pátek si bez větší námahy poradíte se všemi pracovními povinnostmi. Luna v trigonu přeje úředním záležitostem a večer randění. V sobotu vám sice bude přát štěstí, ale vy se rozhodnete den věnovat odpočinku. Nedělní Luna připomene některé vaše závazky. Postarejte se o důležité rodinné záležitosti i své blízké. Tento den budete mít také štěstí v lásce.

Střelec

V pátek se s radostí vydáte k někomu na návštěvu. Využijte příležitosti konečně uzavřít staré spory a vyjasnit si některá nedorozumění. V sobotu se vám příliš nebude chtít do náročnějších úkolů. V neděli Luna v trigonu přeje všemu spojenému s hudbou, módou a uměním.

Kozoroh

V pátek odhalíte nějaké tajemství či užitečné informace. V sobotu můžete počítat s drobným protivenstvím osudu, když se někdo opozdí, nebo na něco zapomene. Luna v opozici radí zaměřit se na zdraví a krásu. V neděli budete v dobré náladě. Je to ideální den na vycházky a umění. Zapomeňte na křivdy a usmiřte se s blízkými.

Vodnář

V pátek se soustřeďte na své záležitosti a neberte v potaz připomínky druhých. Sobota bude úspěšný den. Budete všude mile vítáni. V lásce budete úspěšní. A v neděli se postaráte o svůj dobrý vzhled a aktivní odpočinek.

Ryby

V pátek vám Luna v trigonu pomůže ve všem. Povede se vám usmířit se s někým, s kým jste se ve zlém rozešli před delší dobou. Dnes již spor není ani pro jednoho z vás důležitý. V sobotu budete mít hlavu otevřenou novým nápadům. Neděle je dnem, kdy začnete řešit své city. Uvědomíte si, že láska je pro vás nejdůležitější. Nesmělé Ryby získají uznání díky svému osobnímu kouzlu.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Slunce v Blížencích

Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: co nese Slunce ve znamení Blíženců?

V sobotu 21.5. vejde Slunce do znamení Blíženců nese romantickou náladu a vy můžete potkat někoho vyjímečného, nebo dostat nějaký důležitý úkol, či zprávu, která ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Víkendový horoskop: Slunce s Merkurem dají slovům sílu šípů!

V neděli 3.4. vrátí Slunce v konjunkci s Merkurem potřebnou sílu a tak se od vás může okolí dozvědět, jaké máte představy, co byste rádi a co vás zlobí.

Beran

Páteční novoluní ve vašem znamení dopomůže k zajímavému nápadu jak si vylepšit finanční oblast. V lásce se rýsuje skvělý den pro milostná vyznání. V sobotu budou vaše nápady neobvykle kreativní ozvou se také staří známí. V neděli vám pomůže někdo blízký rodinných záležitostech a tak si budete moci více odpočinout.

Býk

V pátek budete přátelští je hovorní ale zároveň budete řešit i své možné zisky a finanční záležitosti. Získáte nové informace a možná se i něco přiučíte. V sobotu vás nebude opouštět dobrá nálada, avšak ve finančních záležitostech buďte ostražití. Vyhněte se půjčkám něčeho, co potřebujete. Nedělní luna v konjunkci vám pomůže objasnit různá tajemství.

 

Blíženci

Nabídky, které v pátek dostanete budou hodny toho, abyste si je promysleli. Po práci budete snít o cestách a nových dobrodružstvích. Vůbec nebude těžké vás přemluvit na nějakou milou lumpárnu. V sobotu vás poprosí vaši příbuzní o radu a podporu. Vaše nápady budou inspirovat. V neděli si ochotně ně zdřímnete před televizi, nebo půjdete na rande.

Rak
Páteční luna vám pomůže získat uznání pokud však budete ohleduplní. Lepší, než honit pochvalu by však bylo starat se o své pracovní i soukromé záležitosti. V sobotu se vrhnete na pořádky a odpoledne ven. Postarejte se o svůj vzhled, protože můžete potkat někoho, koho už jste dlouho neviděli. Neděle bude skvělým dnem pro lásku ať si tu plná vyznání. Cokoliv jiného se vám nebude chtít. Někteří Raci stráví den v pyžamu a na gauči.

Lev

Páteční novoluní v trigonu přinese zajímavé pracovní nabídky a přejí financím. Odpoledne za toužíte po troše luxusu a klidně i doma se vám vyplatí něco skvělého uvařit, nebo si zajít na nějaký mls s přáteli do oblíbené restaurace. Sobota věští úspěšný den, pouze se vyhýbejte klepům a the věřte hned všem senzací m. V neděli se budete více starat o svoji rodinu. Také budete řešit něčí rozhodnutí, či úspěch.

Štír
V pátek se vyhněte konfliktů na pracovním poli, protože opět může někdo podněcovat hádky o drobnosti. Po práci si odpočiňte. V sobotu se vyhněte debatám o věcech, které šokují, či zajímají všechny známe. Luna sextilu přeje umění, nákupům randění a cestám. V neděli budete již od rána rozhodni a sebedůvěra nebude chybět. Snažte se na někoho nezvyšovat hlas a místo toho si dopřát oblíbenou činnost.

Panna

V pátek budete velmi silný v kramflecích a možná až tvrdohlaví a to nemusí být bídy pro přínosné diskuse. V sobotu budete řešit témata s váz. s rodinou. Můžete zavzpomínat na staré časy, či na lidi, kteří vám byli blízcí. V neděli se nedomlouvejte na nic, kde byste měli jakékoliv pochybnosti. Vyhýbejte se rizikům a pozornost věnujte spíše pěstění svého vzhledu.

Váhy

V pátek uděláte v práci všechno, co je neodkladné a potom se Postarejte o svůj vzhled. Dnes můžete zcela náhodou potkat někoho, koho jste již dlouho neviděli. V sobotu vás může ona v opozici trošku pozlobit a nedorozumění se objeví v podobě výdajů a nákupů. Držte se dál od slev. Odpočinete si v neděli a složitější záležitosti nechte na jindy. Snažte se nemyslet na potíže.

Střelec

Páteční novoluní vás posílí. V každé situaci se budete pokoušet stát si na svém. Snažte se někoho nenahněvat. Sobota bude úspěšný den, ale nezlehčuji the prosby a potřeby svých blízkých. Večer muže být smutný někdo, kdo se trápí jenom pro to, ze jste jej nepřáli vážně. V neděli pro vás bude těžké zůstat na jednom sedět na jednom místě. Jaro vás pokouší, vyhýbejte se však sporům. Ve vzduchu budou jarní energie přející lásce.

Kozoroh

V pátek se vaše nápady můžou hodit všem, ale vše ostatní půjde na druhou kolej. V sobotu nebudete tajit svůj pohled na různé věci i city a každému řeknete to, co si myslíte. Můžete mít potíže s koncentrací a na nákupech tak buďte opatrní. Neděle bude přát zajímavým diskuzím a vy můžete poznat novém věci, které vás zaujmou.

Vodnář

V pátek budete mít chuť pohnout se z domu někam ven. Novoluní v sextilu pomůže získat nové zajímavé informace. V sobotu si nebudete moci stěžovat na nedostatek milé společnosti. V neděli zažijete příval energie a dobrých nápadů. Budete chtít všechno změnit k lepšímu a vaši příbuzní se dozvědí jak by co by měli dělat lépe.

Ryby

V pátek můžete být poněkud roztěkaní, raději si důležité věci napište, ať nezapomenete. Se vším si pak poradíte i kdyby vás někdo zdržoval od práce. Novoluní přeje milá setkání s přáteli. V sobotu vás někdo sympatický a od vážný navede, abyste si splnili své přání. Bavte se a odpočívejte. Vlasce máte nové šance a tak se koukejte kolem sebe. Nedělní luna sextilu přeje zábavě, milému setkávání randění. Diskuse s druhými lidmi se ukážou neobyčejně inspirující.

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Slunce v Blížencích

Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: co nese Slunce ve znamení Blíženců?

V sobotu 21.5. vejde Slunce do znamení Blíženců nese romantickou náladu a vy můžete potkat někoho vyjímečného, nebo dostat nějaký důležitý úkol, či zprávu, která ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Merkur s Neptunem ulehčí rozhodování

V sobotu 26.3. nastaví sextil Merkuru s Neptunem sebereflexi. Poslouchejte svou intuici, zejména při důležitém rozhodování a dobře bude.

 

Beran

Páteční luna v kvadratuře varuje před hádkami, okolí vám nemusí rozumět. Sobota bude příjemným dnem, pokud nedovolíte naštvaným příbuzným, aby vám ho pokazili. Tentokrát to buďte vy, kdo stanovuje podmínky a říká druhým, co mají dělat. Neděle se nabízí jako ideální den pro magii, rituály a kouzla. Luna v sextilu a Merkur v konjunkci vás ve všem podpoří.

 

Býk

V pátek budete vlídnější a přátelští. Možná poznáte nové lidi. V sobotu bude všem chutnat, co uvaříte. Neděle zve na návštěvu k někomu vám milému.

 

Blíženci

Někdo vám dá za pravdu a rodina přestane po vás chtít věci, které jsou nemožné. V sobotu dopřejete sluchu někomu, kdo vám vykouzlí úsměv na tváři a dodá příjemnou náladu. V neděli vám nese Merkur dobré zprávy a příliv optimismu.

 

Rak

V pátek buďte díky vlivu Luny v opozici opatrní. Při jízdě v autě se věnujte řízení naplno. Příliš nediskutuje, ochráníte tak své drahocenné nervy. V sobotu vám půjdou všechny domácí práce od ruky. Snažte se neztrácet čas hádkami a starými problémy. V neděli si dopřejte odpočinek a soukromí. Merkur v kvadratuře může znamenat nechtěnou pozornost příbuzných, či přátel.

 

Lev

V pátek se můžete cítit pod tíhou povinností poněkud unaveněji. Zato v sobotu ucítíte příliv nových povzbuzujících sil. Vaše silná vůle vám přinese úspěch. V neděli podpoří Merkur nečekaná setkání a společné přátelské aktivity.

 

Panna

V pátek budete všem s chutí pomáhat. Luna v trigonu předpovídá zajímavá setkání a páteční odpoledne bude ideální čas pro randění a rozvíjení vztahů. V sobotu můžete mít dobrou náladu a lehce uvěříte pomlouvám a mylným informacím. Nebojte se přijít na kloub věcem, kterým nerozumíte. V neděli půjdete ven se svými názory a hezky povíte jistým lidem, co si myslíte.

 

Váhy

V pátek můžete vlivem Luny v kvadratuře pocítit jistou nervozitu. Bude to pramenit z toho, že musíte o něčem důležitém rozhodnout. Večer vám může spravit náladu dobrá společnost. Sobota bude příjemná a společnost blízkých lidí vám přinese klid. Nedělní Luna v trigonu a Merkur v opozici vám spraví náladu. Vesele můžete s příbuznými probrat společná rozhodnutí i vlastní plány.

 

Štír

V pátek vám budou lidé nakloněni a všechny nutné záležitosti vyřešíte s lehkostí. V lásce se vám rýsuje úspěch. Single Štíři mohou poznat někoho nového. Sobota směřuje k přátelským akcím, kde budete mít mimořádný úspěch. Zato nedělní Luna v kvadratuře příliš dobré nálady nepřidá. Můžete se pustit do domácích povinností, nebo si přečíst nějakou knihu.

 

Střelec

Pátek bude úspěšný, aniž byste se nějak moc předřeli. Večer je stvořený pro odpočinek. V sobotu vám mohou poklidný den zkazit příbuzní, kteří se rozhodnout k nečekané návštěvě. Pokud máte nějaké plány, bude lepší o nich rodině říct předem. V neděli vám Merkur v trigonu a Luna v sextilu přinesou dobré zprávy a vy se alespoň na chvíli podíváte na svět přes růžové brýle. Budete mít štěstí v lásce.

 

Kozoroh

V pátek vám zvedne náladu zpráva od někoho, kdo je blízký vašemu srdci. V sobotu díky svému osobnímu kouzlu dokážete zažehnat dávný spor. V neděli se vám nějakým zázrakem povede utéct před domácími povinnostmi. Možná to bude tím, že někdo bude chtít oplatit něco, co pro vás udělal a vy mu to na revanš slíbili již dávno.

 

Vodnář

V pátek získáte pocit, že je nejvyšší čas ve svém životě něco změnit k lepšímu. V sobotu vás pohltí domácí záležitosti, ve kterých budete mimořádně úspěšní. V neděli si vyhraďte čas pro osobní volno a realizaci samých dobrých nápadů, které vám ten den přinese Merkur v sextilu.

 

Ryby

V pátek slibuje Luna v sextilu podpořit nové známosti a získávání informací z důvěryhodných zdrojů. V sobotu zapomeňte na všechno kolem a věnujte se pouze svým blízkým. Potřebují vidět váš úsměv. Vyhýbejte se sousedským diskusím, někdo může přetočit to, co jste v žertu řekli. V neděli Merkur opustí vaše znamení a lidé vám již tolik nápomocni nebudou. Vynahradíte si to odpoledne, kdy přichází ideální čas na vysněné rande, či romantickou procházku.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Slunce v Blížencích

Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: co nese Slunce ve znamení Blíženců?

V sobotu 21.5. vejde Slunce do znamení Blíženců nese romantickou náladu a vy můžete potkat někoho vyjímečného, nebo dostat nějaký důležitý úkol, či zprávu, která ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

 

 

 

Víkendový horoskop: Mars spolu s Uranem zvednou sebevědomí

Kvadratura Marsu s Uranem (19.3-26.3.) dodá odvahu, potřebu nezávislosti a vzepření se všemu zlému a to bez ohledu, kam to vede.

 

Venuše s Uranem v kvadratuře (17.3.-21.3.) vzbudí touhu lámat tabu a zaběhnuté zvyky. Nese roztržitost, ale i elektrizující známosti.

 

Beran

V pátek bude úplněk, který může v lidech budit větší emoce. Buďte proto obezřetní na reakce vašeho okolí. Sobotu věnujte regeneraci svých sil, protože v neděli slunce vejde do vašeho znamení a pro vás to bude sice radostný, ale také velmi aktivní den.

 

Býk

Páteční jednání některých lidí může být pro vás záhadou. Úplněk v trigonu radí příliš nestudovat psychologické příručky, ale spíše vypnout. Sobota bude přát nákupům a lásce a v neděli se můžete pustit do jakékoliv práce, úklidu, vaření. Vše vám půjde od ruky. Při debatách s blízkými se raději vyhýbejte ožehavým tématům.

 

Blíženci

Díky úplňku v trigonu naberete v pátek sílu a optimismus. Vcelku snadno získáte uznání od důležitých lidí. V sobotu budete otevření novým nápadům a možná by se vyplatilo zavolat lidem, které už jste dlouho neslyšeli. Budete mít příležitost odhalit dávné milostné tajemství. V neděli nelitujte času stráveného odpočinkem. Slunce vám pomůže zregenerovat vaše síly.

 

Rak

Páteční úplněk vás povzbudí a vcelku rychle se vám podaří zařídit nutné záležitosti. Dokonce můžete získat i uznání. Sobotní den bude jako stvořený pro poznávání nových věcí. V neděli buďte opatrní, můžete být roztržití více než kdy jindy, tak ať někde nezapomenete třeba svou hlavu.

 

Lev

V pátek ráno pocítíte potřebu většího klidu a soukromí daleko od lidí. Odpoledne se to však změní a luna bude vábit k cestování, sportu a nákupům. V sobotu si hlídejte slova a vyhněte se kritizování svých blízkých. V neděli se všechno bude točit okolo lásky a citů. Vaše osobní kouzlo vám přinese hodně nových ctitelů, či ctitelek.

 

Panna

V pátek můžete být poněkud přecitlivělí a podezíraví. Raději se věnujte rozvíjení svých talentů. Luna přeje odhalování nových oblastí. V sobotu dáte za pravdu někomu, kdo má na rozdíl od vás jiný názor. Jak to vhodný den smířit se se svými nepřáteli. Den bude přát také výhodným nákupům, zejména oblečení. V neděli si nebudete muset stěžovat na nedostatek zábavy. Přátelé vás překvapí novinkami.

 

Váhy

Páteční úplněk ve vás může vyvolat poněkud nervóznější ráno. Buďte v klidu, odpoledne máte šanci získat to, po čem již od začátku týdne toužíte. Sobotní luna v konjunkci přeje odvážným rozhodnutím. Někdo z vaší dávné minulosti se s vámi bude chtít vidět. V neděli může být složité soustředit se na práci a na další povinnosti. Raději odpočívejte.

 

Štír

Páteční úplněk sextilu vám pomůže zvládnout těžké situace. Povedou se vám přátelská setkání, návštěvy i nákupy. Nebojte se na nic ptát. S trochou štěstí odhalíte nové zájmy. V sobotu můžete poznat nové lidi a v neděli si dávejte pozor na své emoce. Tento den budou nejdůležitější city a láska.

Střelec

Páteční ráno vás může díky úplňku v kvadratuře zastihnout v neklidné náladě. Budete tajemní. V sobotu přeje luna procházkám a zábavě. Večer bude jako stvořený pro lásku a romantiku. V neděli si dáte za úkol splnit závazek pomoci v nějaké záležitosti vašim blízkým.

 

Kozoroh

Díky úplňku získáte dostatek sil vše důležité zařídit již během pátečního dopoledne. Odpoledne máte možnost odhalit něčí chybu. Sobotní ráno může být více nervózní, ale odpoledne už budete mít všechno pod kontrolou. Náladu vám může spravit procházka přírodou. Neděli si dopřejte lenošení. Vyhněte se rozhodování a nebuďte na sebe příliš přísní.

 

Vodnář

V pátek vás mohou překvapit staří přátelé, kteří vám nabídnou pomoc v nesnázích. Vaše nápady tak získají zelenou. Sobotu můžete strávit uprostřed milých lidí. Nová přátelství mohou být zajímavá a inspirativní. Mějte oči, uši i srdce otevřené. Nedělní luna slibuje, že si nebudete muset stěžovat na své blízké. Jenom to chce klid, pohodu a nespěchat při společné komunikaci.

 

Ryby

V pátek se budete snažit v každé situaci udržet své stanovisko. Buďte opatrní na svá slova, protože zejména dopoledne úplněk v opozici může přinést značnou rozepři. Sobotní luna v sextilu přinese lepší náladu a umožní přátelská setkání. Večer můžete přijít na nové nápady kolem sebe samotných. V neděli si s chutí dopřejete delší procházku. Tento den vynechte starosti o cizí záležitosti.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Slunce v Blížencích

Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: co nese Slunce ve znamení Blíženců?

V sobotu 21.5. vejde Slunce do znamení Blíženců nese romantickou náladu a vy můžete potkat někoho vyjímečného, nebo dostat nějaký důležitý úkol, či zprávu, která ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

 

Víkendový horoskop: trigon Luny s Jupiterem přeje skvěle zábavě!

Luna vejde do znamení Raka a dovolí nám si poradně odpočinout.

Trigon Luny s Jupiterem a sextil s Uranem bude zárukou dokonalé zábavy. Sobota tak bude skvělou předzvěsti svátku zamilovaných.

 

Beran

V pátek se budete moci spolehnout na svoji intuici. V sobotu pozorně vnímejte, co říkají ostatní, ale vyhýbejte se sporům. Neděle bude ideálním dnem pro oddechnutí od negativních energií.

 

Býk

Pátek muže být o nudných, ale důležitých povinnostech. Sobota nese pozvánky s možností si vyrazit. Neodmítejte a užijte si to. V neděli si můžete dokonale odpočinout. Mohli byste taky připravit malé překvapeni pro někoho blízkého.

 

Blíženci

V pátek budete velmi náchylní uvěřit pomluvám. V sobotu se nebojte říct, co cítíte. Neděle chystá ideální podmínky pro aktivní odpočinek.

 

Rak

Nebude vůbec jednoduché vás přesvědčit k objevování míst či poznávání nových přátel. V sobotu vás čeká úspěch v lásce a to už za nějakou změnu stojí. Neděli věnujte sobě.

 

Lev

V pátek vás zasype sprška potíží, ale budete v tom nevinně. V sobotu se raději vyhnete kritice druhých lidí, nemuselo by to dobře dopadnout. Neděle bude přát duchovnímu rozvoji.

 

Panna

V pátek budete chtít někomu pomoci, nepřeceňujte však své možnosti. V sobotu zatoužíte poznat nové lidi a navštívit neznámá místa. V neděli se hlavně neohlížejte za minulostí.

 

Váhy

Páteční Luna přeje nakupování i cestám. V sobotu posílí vaše sebevědomí. Získáte informace, na které jste čekali. V neděli vám dá někdo za pravdu.

 

Štír

V pátek zatoužíte pořídit si něco výjimečného. Dejte však pozor na unáhlené rozhodnutí. V sobotu se nechte unést vlnou zábavy. V neděli musí být vaše záležitosti na prvním místě. Nenechte se iritovat lidmi, které nemusíte.

 

Střelec

V pátek v sobě můžete objevit skryté umělecké vlohy. Sobota nebude šetřit příjemnou společností a v neděli dáte za pravdu někomu, jehož názor jste dříve nesdíleli.

 

Kozoroh

Ideální činnost pro pátek je dělání pořádku ve svém účetnictví. Sobota bude o nových nápadech a s tím spojených nákupech. Nedělní Luna vás vyladí pro přátele z celého okolí. Na setkáních budete ve svém živlu.

 

Vodnář

Když se druzí hádají, hleďte si své práce a vyjdete z toho bez úhony. Sobota pak bude přát zábavě. Potkáte přátele a budete se dobře bavit. V neděli se stanete hvězdou společnosti. Budete okouzlující.

 

Ryby

V pátek budete vstřícní k druhým lidem, myslete však také na sebe. V sobotu mohou změnit váš život navázaná nová přátelství a vztahy. Neděle ve vás rozezní uměleckou strunu. Den přeje randění a lásce. Vyhnete se sporům.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Slunce v Blížencích

Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: co nese Slunce ve znamení Blíženců?

V sobotu 21.5. vejde Slunce do znamení Blíženců nese romantickou náladu a vy můžete potkat někoho vyjímečného, nebo dostat nějaký důležitý úkol, či zprávu, která ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Mars s Jupiterem v sextilu prosytí vzduch jiskrami

Konjunkce Slunce a Saturnu (4.2.) může nastavit sebekritické myšlení a sextil Marsu s Jupiterem rozmíšky. Naštěstí vyjde Merkur z retrográdu a ten podpoří komunikaci a tak si to bude možné i rozumně vyargumentovat.

 

Beran

Nenechte se vtáhnout do žádných intrik. Hrozí, že byste museli pendlovat mezi rozhádanými lidmi.  V sobotu můžete pro změnu díky svému osobnímu kouzlu objasnit někdejší nedorozumění. V neděli bude chtít někdo revanš za jeho dřívější vstřícnost.

 

Býk

Budete se líbit. Nejvíce v pátek. Luna v sextilu a Merkur, který vyšel z retrográdu budou přát nákupům i cestám. Měli byste jednou za čas přesunout povinnosti do roviny plánu B a oživit své vztahy nebo si vyrazit na rande.

 

Blíženci

V pátek mohou nastat pracovní zmatky. Zábava by vyšla lépe. Blízká osoba vám poskytne informace a zajímavé tipy na víkend.  Luna v sextilu nese úspěch v sobotu. Pár zajímavých nápadů může otevřít cestu penězům do vaší peněženky. Neděle bude chvílemi romantická.

 

Rak

Konec týdne bude přát zábavě, ale Luna v kvadratuře může nést spory o výdaje.  V sobotu si dejte záležet na svém vzhledu, můžete totiž potkat někoho, koho už jste dlouho neviděli. V neděli si dopřejte svůj pyžamový den a nebojte se zabojovat o svůj volný čas a o své pohodlí.

 

Lev

Pokud se cítíte být unaveni prací i různými spory, pokuste se na vše podívat jinak a promyslete si, co děláte špatně. Duchovní rozvoj se vyplatí podporovat. V sobotu si pod vlivem Luny přeberete, co chcete a co už nepotřebujete. V neděli vás mohou trochu štvát druzí lidé. Možná by bylo lepší si pustit nějakou pěknou hudbu.

 

Panna

Merkur vyjde z retrográdu a vás mohou zasypat nabídky všeho druhu. Snažte se nedělat unáhlené závěry podle řečí lidí. Někdo, kdo je mnohem mladší, než jste vy, vás může překvapit svojí moudrostí. V sobotu můžete natrefit na někoho, koho už jste neviděli dlouho. V neděli bude ideální čas na rodinu a domácí pořádky.

 

Váhy

V pátek vám Luna v kvadratuře může přinést lehkou únavu. Nebo že by za tím bylo to, že máte v hlavě spoustu věcí najednou a nevíte co dřív. V sobotu se vám vyplatí investovat do své krásy. V neděli mnozí pocítí díky Luně v kvadratuře nesouhlas s tím, co se děje kolem. Vnímejte svoji intuici.  Pár lidem nalejete sílu do žil.

 

Štír

Zamyslete se nad tím, jak zvýšit svůj talent a um. V sobotu se víc než o nákupy postarejte o své pohodlí. Jinak hrozí, že se naštvete, že vám nikdo nepomáhá. Spoléhejte hlavně na sebe a na svou sílu. V neděli máte možnost poznat nové přátele, získat zajímavé informace a stihnout úspěšné rande.

 

Střelec

Věci kolem lásky pro vás budou nejdůležitější. Vyjasníte si různé záležitosti a objasníte nějaké tajemství a to vám přinese dobrou náladu. V neděli si ale hlídejte každé slovo a vyhněte se diskuzím. Luna v trigonu vám radí odpočinout si od vaření i dalších povinností. Nicméně v lásce budete mít velký úspěch.

 

Kozoroh

Páteční dopoledne zvládnete ještě v pohodě, ale potom Luna přejde do kvadratury a vy se začnete vztekat. V sobotu pro vás budou nejdůležitější emoce, ale můžete se cítit osamoceně. Kvadratura může nést i smutky. Setkání s někým blízkým by vám mohlo spravit pošramocenou náladu. Nicméně zlepšit si ji můžete tak, že se budete zabývat svými věcmi a nebudete sloužit druhým. Dělejte to, co děláte rádi.

Vodnář

V pátek můžete mít přístup do důvěrných informací, nebo vám někdo vyzradí tajemství. Sobota bude tvůrčím dnem a večer přeje lásce. V neděli zatoužíte vyjít někam ven, nebo s rodinou do kina a přitom můžete náhodou potkat důležitého člověka, nebo někoho takového poznat.

Ryby

Páteční Luna v konjunkci bude přát práci a menšímu domácímu úklidu. V sobotu můžete objevit sympatickou známost a den bude mnohem jednodušší, než jste si mysleli. Nemusíte si s ničím dělat starosti.

Neděle před vámi otevře povedený a  radostný den. Neztrácejte však čas setkáním s lidmi, kteří vás oslabují. Nehoňte se, ještě byste si zlámali vaz. Raději si v klidu odpočiňte.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Slunce v Blížencích

Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: co nese Slunce ve znamení Blíženců?

V sobotu 21.5. vejde Slunce do znamení Blíženců nese romantickou náladu a vy můžete potkat někoho vyjímečného, nebo dostat nějaký důležitý úkol, či zprávu, která ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat výdaje na únor. V neděli 30.1. kvadratura Slunce s Uranem přeje dalekým výjezdům a nacházení nových hobby a dobrých vztahů s přáteli.

 

Beran

Luna v trigonu radí nebrat si k srdci pomluvy a nepravdivé informace. V sobotu vám pomůže Venuše rychle poskládat věci, které nejsou, jak mají být. V neděli se díky Luně ubráníte nechtěným nabídkám.

 

Býk

 

Nejvíce ze všeho zatoužíte po klidu a bezpečí. Může se vás zmocnit smutek. Buďte opatrní a nikomu nic neslibujte. V sobotu se vám dostane uznání. Sice ne všem se budou líbit vaše nápady, ale nepoddávejte se tomu. Neděle bude přát lásce.

 

Blíženci

 

Nepropásněte zajímavou nabídku výjezdu, nebo pozvání na skleničku. Ona vám něco urychlí, či ulehčí. Myslete pozitivně. V neděli se snažte vyhnout sporům. Více vám bude slušet smích.

 

Rak

 

Zatoužíte si koupit něco výjimečného. Přestaňte řešit potíže, místo toho si dopřejte trochu zábavy. V neděli můžete být náchylní chaosu v domluvených věcech. Raději se věnujte pořádkům.

 

Lev

 

Odpočívejte, choďte na procházky a s prací si nechte pomoci. Snažte se příliš nepřemáhat. V neděli přejí hvězdy rozhovorům. Něčí chování vám přijde záhadné. Budete se zabývat lidskou povahou a jak odhalit tajemství.

 

Panna

 

Nikomu nic nedarujte a vyhrajete těžké diskuze, či spor. V sobotu zatoužíte vyjet na cestu a odhalit nové zájmy. Ostatní můžete překvapit svými neobvyklými pohledy na věc. V neděli budou nejdůležitější city.

 

Váhy

 

Dopřejte si pozvání, protože nové známosti budou zajímavé. Mějte otevřené oči, poněvadž v lásce vás osud obdaruje šancí. V neděli buďte opatrní, protože můžete reagovat příliš emocionálně. Proto se vyhněte lidem, kteří milují zbytečné bití na poplach a stresování druhých.

 

Štír

 

Jistota a sebedůvěra vám nebude chybět. Vyjasníte si různá nedorozumění a složité věci ve správném světle. A k tomu všemu se budete líbit. Luna v  sextilu přeje nákupům, dělání pořádku i přátelským setkáním. Nicméně vaši pozornost nejvíc upoutají věci kolem

lásky.

 

Střelec

 

Pátek bude díky Luně v konjunkci velmi pracovitý a úspěšný den. Tento den můžete uklízet, vařit a všechno se vám povede udělat rychle a pořádně. Sobota bude dnem plným radosti. Nepopleťte si  jména jedné přecitlivělé osoby a všechno se vám bude dařit.

 

Kozoroh

 

Budete chtít změnit prostředí a poznat nové lidi. Zatoužíte po kráse a přátelství dobře vychovaných lidí. Hlavně se nezblázněte. V neděli budete v dobré náladě a rychle se poperete s jakoukoliv prací. Luna ve vašem znamení přeje setkáním s přáteli i umění. Objevíte v sobě duši umělce.

 

Vodnář

 

Díky Luně v sextilu budete přátelští a v dobré náladě. Možná by se vyplatilo zavolat známým. V sobotu si moudrými radami získáte uznání přátel rodiny. V neděli poněkud zvolněte a postarejte se spíše o sebe a své zdraví. Nelitujte čas na svůj relax nebo hobby a dobře si odpočněte.

 

Ryby

 

Luna v sextilu se o vás postará. Zatoužíte po nových zážitcích a příhodách. Můžete počítat s nečekanými setkáními a šťastnými souhrami okolností. Ani v neděli se nebudete nudit. Luna v sextilu přeje komunikaci i klevetění. Někdo ve vás může vzbudit nadšení pro nové hobby.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Slunce v Blížencích

Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: co nese Slunce ve znamení Blíženců?

V sobotu 21.5. vejde Slunce do znamení Blíženců nese romantickou náladu a vy můžete potkat někoho vyjímečného, nebo dostat nějaký důležitý úkol, či zprávu, která ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

 

 

 

 

 

 

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s Merkurem (23.1.) nese zajímavé zprávy a případná setkání budou mít vliv na váš život. Na cestách rychle dojedete k cíli.

 

Beran

 

Zatoužíte po něčím uznání. Budete chtít pro dotyčného znamenat něco víc.  Nedejte se však vmanévrovat do pro vás nevýhodných slibů. Myslete na svou životosprávu a počítejte kalorie. Zejména ti, kteří máte ascendent v Panně.

 

Býk

Meditujte, když zvolníte tempo a odpočinete si, dostanete se ze splínů. Dokonce získáte chuť sportovat.  Někoho přesvědčíte o věcech na kterých vám záleží. Luna vám dodá sex-appeal.

 

Blíženci

Budete v přátelském nastavení a podaří se vám potěšit  někoho, kdo teskní, či trpí.  Neděle vás navnadí do získávání informací. Hledejte odpovědi na důležité otázky. Všichni vám budou nakloněni.

 

Rak

Díky Luně vám v sobotu bude záležet na dobrém mínění o vás a v neděli může být trochu neklidnější den. Všichni okolo budou pospíchat. Naštěstí máte šanci změnit dietu, či životní styl.

 

Lev

V sobotu vám přijde těžké se  soustředit na nudné věci. Láska bude důležitější. Připravte si večeři u svíček.  V neděli přeje Luna odpočinku a vážným úvahám. Nezapomeňte na někoho, kdo čeká na zprávu, či pozvání.

 

Panna

Luna vás bude pokoušet k zábavě, lásce a tanci. Možnosti, které se vám otevřou, stojí za to promyslet. V neděli se budete cítit dobře, jenom vaše vrtochy někomu mohou přijít příliš kontroverzní. Dělejte to, co máte rádi.

 

Váhy

Merkur vás bude v pátek pokoušet k nerozvážnostem. Může vytáhnout na světlo vaše staré hříchy. A to si zrovna budete plánovat víkend. V sobotu vyčistěte všechny temné kouty, vymeťte pavučiny a prach a dopřejte si koupel. Někdo se na vás pokusí hodit své závazky. V neděli máte ideální den pro magii, tak čarujte.

 

Štír

Pokud vám chybí společnost a zábava, vyřiďte si všechny své záležitosti a vyjděte ven. Luna vám přinese dobré nápady a zajistí štěstí v lásce. V neděli se vám nebude chtít hnout z domova, ale plány se mohou díky nečekanému pozvání změnit. Nové známosti budou povedené.

 

Střelec

V pátek vám Luna doporučí raději držet se dál od cizích problémů. V sobotu využijte volný den a relaxujte. Luna bude přát moudrému rozhodování a duchovnímu rozvoj. V neděli budete mít dobrou náladu a úspěch v lásce.

 

Kozoroh

 

V pátek uplyne den v běhu. Buďte opatrní, protože během víkendových rodinných setkání můžete mít problémy s koncentrací. Nejdůležitější budou city.  V neděli si dobijete své vnitřní baterky.

 

Vodnář

Nestarejte se o každou klevetu, kterou uslyšíte. V sobotu příliš neřešte účty. Hrozí vám nedorozumění se starší osobou. V neděli vám půjde již od rána všechno od ruky. Přidá se více optimizmu a hvězdy radí jít na procházku a dobít energii.

 

Ryby

 

Během přátelských setkání se dozvíte něco zajímavého. Víkend nese dobrou náladu. Luna bude vybízet k rendez-vous, nebo si alespoň někde zdrbnout, kdy pohladíte svou duši. A v neděli můžete počítat s nečekanými setkáními a šťastnými souhrami náhod. Můžete najít něco, co jste ztratili, nebo se ozve někdo, koho milujete.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Slunce v Blížencích

Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: co nese Slunce ve znamení Blíženců?

V sobotu 21.5. vejde Slunce do znamení Blíženců nese romantickou náladu a vy můžete potkat někoho vyjímečného, nebo dostat nějaký důležitý úkol, či zprávu, která ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

 

Víkendový horoskop: konjunkce Slunce s Plutem nalomí staré názory 

Nedělní konjunkce Slunce s Plutem bude přát důležitým soukromým  rozhovorům a může přimět k přijetí důležitých, ale nezbytných rozhodnutí. Pozor, tento den není dobrý pro obchod, či start nových projektů.

 

Beran

Někteří Berani budou mít pocit, že se jim někdo až příliš vrtá do plánů, či soukromí. Nicméně cizí nápady mohou být také dobré. Naslouchejte svým blízkým. Luna v kvadratuře může vyvolávat stresy. V neděli si naleznete alespoň chvilku o samotě jenom pro sebe.

 

Býk

Postarejte se o rodinu, dopřejte si dobrý oběd a pak si odpočněte u něčeho nenáročného. Také na to máte jednou za čas nárok. Splnili jste si za poslední dobu alespoň jedno přání? Teď nastal čas. Luna v sextilu vám nese samé dobré nápady.

 

Blíženci

Luna v konjunkci vám pomůže převzít otěže u své roztěkané rodiny. Oddechnete si. V neděli nedrážděte nepříjemná témata. Speciálně se vyhněte sousedským diskuzím, protože si někdo může špatně vyložit vaše žerty.

 

Rak

Snažte se mít více trpělivosti, protože po vás bude stále někdo něco chtít. Neslibujte příliš. V neděli si můžete uvědomit, že vlastně nemáte žádný čas pro sebe. Změňte to a něco pro sebe udělejte. Vnímejte přitom svoji intuici. Luna v konjunkci může ukázat  nový pohled na různé věci.

 

Lev

Snažte se odpočinout a pečovat o svoji krásu. Náladu vám spraví kompliment od někoho blízkého. Dopřejte si spánek a lenošení, či nějaké hobby. Zajímavá knížka je někdy lepší, než úklidy, pořádání sváteční hostiny a  poslouchání litanie příbuzných.

 

Panna

Zpočátku víkendu se můžete cítit díky Merkuru v retrográdu unaveni nadmírou povinností. Nudit se však nebudete. V neděli vám zajistí dobrou náladu Luna v sextilu. Přeje  příležitostem se bavit a slibuje velký úspěch v lásce.

 

Váhy

Již páteční den slibuje získání nových přátel a večerní rande, či kino. Luna v trigonu si bude žádat trochu příjemna. V sobotu vás proženou nákupy, které se snažte rychle vyřídit, a pak už se starat o své záležitosti a odpočívat. Nedělní Luna v kvadratuře radí vyhnout se klepům a než gruntovat dům, raději si odpočinout.

 

Štír

V pátek se můžete dozvědět od svých kolegů o něčem neobvyklém. Sobota vám přihraje do cesty divnou osobu, poznání někoho zajímavého. V neděli přeje Luna v trigonu dobré zábavě, dodá přesvědčivosti, abyste své blízké získali pro své plány.

 

Střelec

Páteční Luna v opozici a Merkur v retrográdu předpovídá zajímavá setkání. V sobotu přeje Luna zase aktivnímu odpočinku a single Střelci budou mít úspěch v lásce. Neseďte sami doma. V neděli se bavte a navazujte nové známosti. Těšte se tím, čeho se vám podařilo dosáhnout.

 

Kozoroh

Páteční Merkur v retrográdu bude správný doping na věnování se domácím záležitostem a pořádkům. Možná toho budete mít nad hlavu, ale v sobotu nehoňte své blízké a nechte je raději v klidu lenošit. Budete mít štěstí v lásce, nebo čas na svůj koníček.  V neděli buďte nezastižitelní pro nepříjemné lidi. Snažte se nic si z nikoho nedělat.

 

Vodnář

Páteční Luna v trigonu vás zásobí dobrou náladou a přátelským postojem. V sobotu budete optimističtí, dopřejte si setkání s přáteli. Můžete ukončit staré spory. V neděli bude úspěšný den, pokud ovládnete své nervy, a nenecháte se chytit do pastičky.

 

Ryby

 

V pátek můžete mít potíže s lidmi, kteří vás budou chtít o něčem přesvědčit. V sobotu se snažte usmířit a vyhnout se diskuzím o citech. Někdo by si mohl špatně vyložit vaše slova. Nedělní Luna v trigonu přeje rozvíjení vašich talentů. Nese dobré nápady,  jak něco zlepšit.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Slunce v Blížencích

Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: co nese Slunce ve znamení Blíženců?

V sobotu 21.5. vejde Slunce do znamení Blíženců nese romantickou náladu a vy můžete potkat někoho vyjímečného, nebo dostat nějaký důležitý úkol, či zprávu, která ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...