Víkendový horoskop: Luna s Uranem vylepší vaše plány

Luna s Uranem změní plány z dobrých na ještě lepší. Luna v konjunkci s Uranem překvapí. Víkendové plány se mohou změnit na poslední chvíli z dobrých na báječné. Dostanete nadílku dobrých věcí. V neděli vejde Luna do znamení Blíženců a podpoří tak nejenom dlouhé noční povídání.

 

Beran

V pátek se vám pravděpodobně nebude chtít příliš pracovat. Udělejte si seznam toho, co musíte před víkendem ještě udělat. Až si to všechno odškrtáte jako splněno, můžete se s klidným svědomím věnovat zábavě. V sobotu vám Mars v kvadratuře ukáže, kdo je opravdovým přítelem. Bylo by dobré se nehádat a na případné provokatéry nereagovat. V neděli budete mít štěstí na společenské i milostné aktivity.

 

Býk

 

Páteční Luna v konjunkci a Mars v sextilu přinesou dobrou náladu a den bude jako stvořený pro randění a plánování nových věcí. Sobotní Luna v konjunkci nese dostatek síly k práci. Věci se budou dařit a lidé vám budou nakloněni. V neděli trochu zvolněte a dejte prostor svým přátelům. Práce přece není všechno.

 

Blíženci

 

V pátek můžete vnímat příliv nové životní energie, která vám pomůže vypořádat se se všemi problémy i protivnými lidmi. Budete bystřejší než jindy. V sobotu opouští Mars vaše znamení a váš život se stane snadnějším. Vymaníte se ze zaběhlých řádů. Neseďte doma a vyrazte sbírat nové dojmy. Nedělní rande mohou být zábavnější a skvělejší než jindy. Den přeje i věštění.

 

Rak

 

V pátek vás pohltí rodinné záležitosti a možná budete řešit vztahy a chování lidí. Luna v sextilu vám přeje jak ve finanční oblasti, tak i ve správném životním směru. V sobotu buďte opatrnější, neboť Mars v konjunkci může přinést nějaký úraz. Něčí nápad se stane pro vás motivací. V neděli je ideální den pro randění. Lidé vás budou vnímat více než kterékoliv jiné dny.

 

Lev

 

Páteční Luna v kvadratuře vám pomůže zahodit staré návyky a možná setřást i nějaké nepříjemné povinnosti. Někdo vám uleví s vašimi starostmi. V sobotu budete pomáhat svému okolí a možná pocítíte, že toho někdo zneužívá. Je potřeba nastavit hranice a ozvat se. Nedělní Luna v sextilu vám zvedne náladu a pravděpodobně přijde nějaké nečekané setkání. Bude to také skvělý den pro věštění, možná odhalíte nějaké zajímavé tajemství.

 

Panna

 

Páteční Luna v trigonu obrátí vaši pozornost k vlastním potřebám a touhám. Od soboty přestane Mars tvořit kvadraturu a díky tomu si budete moci odpočinout, nebo se jít bavit. V neděli bude spousta možností setkávat se s druhými lidmi. Luna v kvadratuře vám ukáže, jak se poprat s nějakými starými bolestmi.

 

Váhy

 

V pátek si budete více věřit. Pokud si myslíte, že by to chtělo změny, pusťte se do nich. V sobotu se vám podaří stmelit rodinu, ale příliš nepočítejte s tím, že by vám pomohli s domácími pracemi. Mars v kvadratuře radí starat se také o své potřeby. Neděle nese dobrou náladu a uvolnění.

 

Štír

 

Páteční Luna v opozici může přinést určitou únavu a roztržitost. Buďte opatrní na diskuse se složitějšími tématy a také více hlídejte své osobní věci. Pobyt na čerstvém vzduchu by vám mohl spravit náladu. Sobotní Mars v trigonu posílí vaši výdrž a předsevzetí budou mít zelenou. V neděli si nasadíte růžové brýle a pustíte se do řešení určitých potíží. Intuice vám napoví.

 

Střelec

 

V pátek se snažte příliš nehádat. Pokud po vás bude někdo chtít radu či pomoc, neodmítejte ho. Lidé vám tím dávají najevo, že vám věří. V sobotu můžete s přáteli probrat vaše nejnovější postřehy a někdo vám dobře poradí. Mars přestane tvořit opozici a vám se bude dařit i v lásce. Nedělní Luna v opozici přeje nečekanému setkání.

 

Kozoroh

 

Setkání s milými lidmi vám v pátek přinese dobrou náladu. Nebojte se mluvit o svých nápadech. V sobotu můžete snít o letních prázdninách a dovolené. Mars v opozici vám nese energii i pro fyzickou práci. V neděli budete asertivní více než kdy jindy a nenecháte se vmanipulovat do bouřlivé diskuse.

 

Vodnář

 

Páteční Luna v kvadratuře posílí vaši potřebu mít splněné povinnosti. V práci by se vám měli raději kolegové vyhýbat, protože vaše nálada nemusí být ideální. Ani doma se raději příliš do velkých diskusí nepouštějte. V sobotu přichází konečně dobrá nálada a vy si můžete užít skvělý víkend.

 

Ryby

 

V pátek budete přátelští a v dobré náladě. Zatoužíte navštívit někoho, koho jste dlouho neviděli. Luna v sextilu vám pomůže získat něčí sympatie. Sobotní Mars v trigonu uleví od stresujících situací a přinese příležitost ke skvělé milostné magii. V neděli se vám možná nebude do ničeho chtít, ale přemůžete se.

 

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 27.3.-2.4. Venuše s Uranem zatouží po lásce

Slunce v Beranu vybízí udělat si pořádek v partnerských vztazích. Můžete překonat těžkosti, které vás brzdí cestou k cíli. Uran ve znamení Býka zajistí dostatek ...
Kartářka píše...

Urychlit prodej domu? Pomůže magie našich moudrých babiček

Magie - jak urychlit prodej domu Naše babička si vždy věděla rady. Když se nedařilo a věci nešly tak, jak by člvěk rád, vždy měla ...
Kartářka píše...

Ženy podle zvěrokruhu! Každá má své vlastní kouzlo. Znáte svoji supersílu?

Ohnivá znamení V Beranu, ve Lvu a ve Střelci – budou vše prožívat intenzivně, žijí přítomnou chvílí a mohou se cítit být pupkem světa.  Žena ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Karmické slunce v Beranu

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme ...
Kartářka píše...

Umění druidů

Jaro bylo, je a bude obdobím, kdy se už naši předkové před tisíci lety intenzivně věnovali přírodní magii. Obzvláště zkušení a mocní byli vždy druidové ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna s Uranem vylepší vaše plány

Luna s Uranem změní plány z dobrých na ještě lepší. Luna v konjunkci s Uranem překvapí. Víkendové plány se mohou změnit na poslední chvíli z ...
Kartářka píše...

Jaký andělský vzkaz nese číslo 23?

Dnes je den s datem 23.3.2023. Pokud takové číslo vedle sebe vidíte dvakrát a zaujme vás, možná pro vás nese andělský vzkaz. Ano, podle andělské ...
Kartářka píše...

Slyšíte svůj vnitřní hlas?

Toto zažil na vlastní kůži snad každý z nás. Než zvedne telefon a mrkne na displej už ví, kdo volá. Někdy vím co přijde a ...
Kartářka píše...

Víte, jak vás ovlivňuje váš ascendent?

Víte, že ascendent vás charakterizuje více, než si myslíte? Je jedním z nejdůležitějších znamení vašeho horoskopu. Astrologové říkají je ascendent maskou, pod kterou můžeme objevit ...
Kartářka píše...

Vůně fialových fialek

Fialka má číslo sedm. Sedmá čakra je o duchovním rozvoji a napojení. Kdyby měla intuice svoji barvu, mohla by být fialová. Fialový kámen ametyst podporuje ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Venuše a Jupiter v zádech pomohou uspět

Saturn s Merkurem nabádají vnímat nové informace nejenom povrchně, ale v širším a hlubším kontextu. Luna ve Lvu přímo nabádá vyrazit do dobré společnosti. S podporou Venuše s Jupiterem vše zvládnete na jedničku a zahvězdíte.

Beran

 

V pátek se snažte držet na uzdě své emoce, a hlavně se s nikým nehádat. Díky Luně v kvadratuře můžete mít pocit, že druzí nedoceňují to, co pro ně děláte. V sobotu byste si rádi někam vyjeli, ale máte hodně neodkladných povinností. Možná vám s tím někdo pomůže. Nedělní Luna v trigonu přeje všemu, do čeho se vám chce. Randění, vaření, nakupování, či toulkám přírodou. Dopřejte si vše nejlépe ve společnosti lidí, na kterých vám záleží.

 

Býk

 

Páteční Luna v opozici vám pomůže vyřešit spoustu rodinných záležitostí a zvládnete prakticky všechno, co jste si předsevzali. Myslete přitom na to, abyste nekritizovali příliš okolí. V sobotu vás ovlivní jakási předtucha, či něco, co jste si možná již někdy prožili. Nedělní Luna v kvadratuře může přinést pocit, kdy nevíte, co dřív. Lehněte si na pohovku a odpočívejte. Zlepší se vám nálada a s větší chutí vstoupíte do nového týdne.

 

Blíženci

 

V pátek vás bude honit mlsná a celkově budete mít zvědavé oči na všechno, co se kolem děje. Uspokojte alespoň jednu oblast a dopřejte si něco dobrého. V sobotu zvládnete povinnosti mnohem dříve, než jste si mysleli a pak už přichází čas na přátelské povídání, či internetové diskuse. Nedělní Luna v sextilu přeje dobré náladě a přináší štěstí v lásce.

 

Rak

 

V pátek budete velmi toužit po tom, aby někdo ocenil vaše dobré nápady, případně vás za něco pochválil. Dobře si rozmyslete, co si vezmete na sebe, protože někdo ocení váš slušivý vzhled. Sobota je stvořená pro zábavu. Myslete na to a vyhněte se domácím pracím. V neděli můžete hodně lidí okouzlit svým šarmem, ale pouze tehdy, pokud se nebudete podřizovat jejich představám o tom, co máte dělat. Buďte sami sebou.

 

Lev

 

O příjemný pátek se postará Luna v konjunkci. Nezadaní Lvi mohou poznat někoho zajímavého a přitažlivého. V sobotu se věnujte svým záležitostem a nevnucujte se do sporů v okolí. V neděli se snažte myslet i na sebe a své věci. Může to být hvězdami a také únavou, ale dotkne se vás lehce melancholická nálada.

 

Panna

 

V pátek se snažte soustředit na své věci a nenechat se druhými lidmi vyrušovat. Možná se tak vyhnete i nějaké dopravní kolizi. V sobotu se nudit nebudete. Ozve se vám známý s žádostí o radu. Získáte pocit, že vaše vědomosti nejsou marné. Pokud v neděli nemáte náladu na nečekané hosty, raději se vydejte na delší procházku a třeba vás doma nikdo nezastihne.

 

 

Váhy

 

V pátek budete řešit docela důležité věci. Všechno však musíte rozhodnout sami. Pokud se vám něco nelíbí, místo komentování to změňte. V sobotu budete mít práce nad hlavu a možná byste si měli nechat od někoho poradit, či pomoci. Nedělní Luna v sextilu začne probouzet vaši zvědavost a budete hledat odpovědi na otázky s přesahem.

 

Štír

 

V pátek přichází skvělý den a pokud nehledáte novou známost, pak raději zůstaňte doma. V opačném případě běžte mezi lidi a získáte všechno, po čem toužíte. Sobotní Luna v kvadratuře nese zajímavé nápady na vylepšení vašeho bydlení. V neděli myslete na svoji dobrou životosprávu.

 

Střelec

 

Páteční Luna v trigonu pomůže naplánovat skvělý víkend. V sobotu si můžete nechat vyložit karty na lásku. Luna v trigonu přeje štěstí na dobré věštby. V neděli by se vyplatilo trochu protáhnout své tělo a vyrazit někam na výlet, či delší procházku.

 

Kozoroh

 

Páteční den může být úspěšný i v pracovní oblasti. Večer přejí hvězdy lásce. V sobotu nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Všichni vás budou potřebovat. Vysloužíte si pochvalu. V neděli si můžete domluvit s přáteli příjemné setkání, nebo se můžete věnovat své lásce. Den uteče jako voda.

 

Vodnář

 

Páteční aura přeje randění a také vymýšlení nových věcí. Sobotní Luna v opozici přinese chuť k realizaci starších nápadů na domácí přestavby. Vlivem nedělní Luny v opozici si vyčleňte čas jen pro sebe, ostatní lidé by vám mohli se svými starostmi lézt na nervy. Jednoduše odpočívejte a relaxujte.

 

Ryby

 

V pátek k vám přichází spoustu dobrých příležitostí, jak pořešit své věci. Lidé k vám budou příznivě nakloněni. V sobotu budete potřebovat, aby vám někdo vysvětlil své jednání. Bylo by dobré neřešit tolik klepy. V neděli se rozmazlujte a držte se daleko od cizích starostí. Přečtěte si třeba dobrou knihu.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 27.3.-2.4. Venuše s Uranem zatouží po lásce

Slunce v Beranu vybízí udělat si pořádek v partnerských vztazích. Můžete překonat těžkosti, které vás brzdí cestou k cíli. Uran ve znamení Býka zajistí dostatek ...
Kartářka píše...

Urychlit prodej domu? Pomůže magie našich moudrých babiček

Magie - jak urychlit prodej domu Naše babička si vždy věděla rady. Když se nedařilo a věci nešly tak, jak by člvěk rád, vždy měla ...
Kartářka píše...

Ženy podle zvěrokruhu! Každá má své vlastní kouzlo. Znáte svoji supersílu?

Ohnivá znamení V Beranu, ve Lvu a ve Střelci – budou vše prožívat intenzivně, žijí přítomnou chvílí a mohou se cítit být pupkem světa.  Žena ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Karmické slunce v Beranu

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme ...
Kartářka píše...

Umění druidů

Jaro bylo, je a bude obdobím, kdy se už naši předkové před tisíci lety intenzivně věnovali přírodní magii. Obzvláště zkušení a mocní byli vždy druidové ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna s Uranem vylepší vaše plány

Luna s Uranem změní plány z dobrých na ještě lepší. Luna v konjunkci s Uranem překvapí. Víkendové plány se mohou změnit na poslední chvíli z ...
Kartářka píše...

Jaký andělský vzkaz nese číslo 23?

Dnes je den s datem 23.3.2023. Pokud takové číslo vedle sebe vidíte dvakrát a zaujme vás, možná pro vás nese andělský vzkaz. Ano, podle andělské ...
Kartářka píše...

Slyšíte svůj vnitřní hlas?

Toto zažil na vlastní kůži snad každý z nás. Než zvedne telefon a mrkne na displej už ví, kdo volá. Někdy vím co přijde a ...
Kartářka píše...

Víte, jak vás ovlivňuje váš ascendent?

Víte, že ascendent vás charakterizuje více, než si myslíte? Je jedním z nejdůležitějších znamení vašeho horoskopu. Astrologové říkají je ascendent maskou, pod kterou můžeme objevit ...
Kartářka píše...

Vůně fialových fialek

Fialka má číslo sedm. Sedmá čakra je o duchovním rozvoji a napojení. Kdyby měla intuice svoji barvu, mohla by být fialová. Fialový kámen ametyst podporuje ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: S Lunou a Uranem okusíte nové

Luna v konjunkci s nepředvídatelným  Uranem ukáže všechny možné jiné cesty, než ty, které máte důvěrně prozkoumané. Vábit vás bude vše nové a nepoznané. Noví lidé, nové koníčky, nevšední zážitky. S přáteli se o své dojmy podělíte nejspíše už v neděli, kdy bude Luna ve znamení sdílných Blíženců.

 

Beran

 

V pátek budete mít docela dost energie, ačkoliv je za vámi hodně nabitý pracovní týden. Možná se ještě vrhnete do úklidu. Sobota se ohlásí klidně a možná by stálo za to nespěchat a setkat se s přáteli. Neděle může být o silnějších emocích a možná přijdete na to, že na vás někdo žárlí. Držte se dál od lidí, které nemusíte a přežijete den v pohodě.

 

Býk

 

Páteční Luna v konjunkci přinese uznání vaší práce. Tak si s klidem můžete odpočinout. V sobotu to příliš nepřehánějte s domácími pracemi a dopřejte si příjemnou procházku. Potkáte nové lidi, nové známé. Ani v neděli nebude nouze o příležitosti setkat se se zajímavými lidmi a prodiskutovat aktuální věci. Luna v konjunkci přeje lásce.

 

Blíženci

 

V pátek neseďte doma a běžte mezi přátele. Sympatický Beran, či Střelec vám mohou zamotat hlavu. V sobotu možná nebudete vědět, kde vám hlava stojí, protože dost přátel bude vyžadovat vaši pozornost. V neděli objevíte jednu zásadní věc a sice, že odpočinek a randění jsou zajímavější než domácí úklid. Možná byste si měli najít ve snáři, co znamenají vaše tajné sny.

 

Rak

 

V pátek bude hodně záležet na tom, jak se rozhodnete. Ovlivní to docela důležitou záležitost a vy tak můžete být v centru pozornosti svých kolegů. Sobotní Luna v sextilu radí vyhýbat se nutné práci a raději odpočívat, stejně vám bude scházet potřebná trpělivost. V neděli může vyniknout váš organizační um. Pocítí to celé vaše okolí a zejména někdo, kdo se doposud nedokázal rozhodnout.

 

Lev

 

Něčí nářky vás mohou v pátek přivést k novým nápadům, bez kterých byste se však ve výsledku obešli lépe. Bylo by dobré držet si pesimisty dál od těla a nedovolit jim bránit vám v rozletu. V sobotu se ve vás probudí velmi silný kritik a budete potřebovat hodnotit i to, čemu možná nerozumíte. Pokud si dokážete udržet odstup, udržíte si i dobré vztahy. Neděle může být poněkud unavenější, a tak by bylo dobré naplánovat si více odpočinku.

 

Panna

 

V pátek můžete objevit novou věc, která změní váš úhel pohledu na určité věci. Můžete začít vydělávat více peněz. Pomozte svému štěstí a aktivně se zapojte do hledání práce a rozesílání životopisů. Sobotní Luna v trigonu věští příjemný den a také spoustu různých překvapení. Můžete potkat někoho, koho byste nečekali. V neděli vás sice čeká docela dost práce, ale pokud si zařídíte pomoc rodiny, domácí práce uběhnou rychleji a vy se budete moci věnovat i sobě.

 

 

Váhy

 

V pátek zvládnete všechnu práci tak, jak máte a pak se můžete věnovat zábavě, lásce a všemu, co vás zajímá. Neignorujte své potřeby. V sobotu to vypadá na docela povedené nákupy, které vám zvednou náladu na zbytek víkendu. V neděli se vám podaří zabránit nějakému nedorozumění.

 

Štír

 

Páteční Luna v opozici miluje různé souhry náhod. Možná si na vás vzpomene někdo pro vás důležitý a budete přemýšlet, co to znamená pro vaši budoucnost. V neděli se nestresujte, hvězdy jsou vám nakloněny a mělo by se dařit. V neděli vás může trochu vyvést z rovnováhy čísi nevyžádaná pozornost. Raději se příliš nezdržujte diskuzemi se zvědavými sousedy.

 

Střelec

 

V pátek si toho na sebe příliš neberte a pokud už, pak si najděte někoho, kdo vám s prací pomůže. Odměňte se potom nějakou sladkou dobrotu. V sobotu to vypadá na více výdajů za zábavu a dobré jídlo. Vždyť si to zasloužíte, tak neřešte případné poznámky druhých lidí. V neděli můžete narazit na rýpání někoho, kdo žárlí na vaše úspěchy i nápady. Vylaďte se na jiné vlny a závistivce nechte mílovými kroky za sebou.

 

Kozoroh

 

V pátek vás bude pravděpodobně potřebovat rodina, či přátelé, abyste jim poradili. Budete se cítit důležitě, ať vám to nestoupne do hlavy. Sobota se hlásí poněkud roztěkaně, protože vaši pozornost upoutá láska. Nedělní Luna v trigonu otevře uši vašemu okolí a vy se s nimi budete moci konečně dohodnout. Máte možnost dosáhnout toho, co jste chtěli.

 

Vodnář

 

Páteční Luna v kvadratuře může přinést zajímavé diskuze, ve kterých budete mít příležitost potrénovat vaši asertivitu. Přátelé vám potom spraví náladu. V sobotu zatoužíte po větším klidu a Luna v kvadratuře tomu bude přát. Dopřejte si nějakou nenáročnou činnost. V neděli vlivem Luny můžete být protivní i sami sobě. Snažte se příliš neotrávit okolí a raději se věnujte svým zájmům.

 

Ryby

 

Páteční Luna v sextilu a Slunce ve vašem znamení mohou přivést do vaší cesty někoho, díky komu by se vyplatilo změnit pár plánů. V sobotu svým dokonalým šarmem okouzlíte všechny své ctitele a budete se dobře bavit. V neděli budete mít kreativní nápady, jak přestavět nábytek ve svém bytě. Pár drobných úprav, pár nových doplňků a hned se budete cítit lépe.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 27.3.-2.4. Venuše s Uranem zatouží po lásce

Slunce v Beranu vybízí udělat si pořádek v partnerských vztazích. Můžete překonat těžkosti, které vás brzdí cestou k cíli. Uran ve znamení Býka zajistí dostatek ...
Kartářka píše...

Urychlit prodej domu? Pomůže magie našich moudrých babiček

Magie - jak urychlit prodej domu Naše babička si vždy věděla rady. Když se nedařilo a věci nešly tak, jak by člvěk rád, vždy měla ...
Kartářka píše...

Ženy podle zvěrokruhu! Každá má své vlastní kouzlo. Znáte svoji supersílu?

Ohnivá znamení V Beranu, ve Lvu a ve Střelci – budou vše prožívat intenzivně, žijí přítomnou chvílí a mohou se cítit být pupkem světa.  Žena ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Karmické slunce v Beranu

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme ...
Kartářka píše...

Umění druidů

Jaro bylo, je a bude obdobím, kdy se už naši předkové před tisíci lety intenzivně věnovali přírodní magii. Obzvláště zkušení a mocní byli vždy druidové ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna s Uranem vylepší vaše plány

Luna s Uranem změní plány z dobrých na ještě lepší. Luna v konjunkci s Uranem překvapí. Víkendové plány se mohou změnit na poslední chvíli z ...
Kartářka píše...

Jaký andělský vzkaz nese číslo 23?

Dnes je den s datem 23.3.2023. Pokud takové číslo vedle sebe vidíte dvakrát a zaujme vás, možná pro vás nese andělský vzkaz. Ano, podle andělské ...
Kartářka píše...

Slyšíte svůj vnitřní hlas?

Toto zažil na vlastní kůži snad každý z nás. Než zvedne telefon a mrkne na displej už ví, kdo volá. Někdy vím co přijde a ...
Kartářka píše...

Víte, jak vás ovlivňuje váš ascendent?

Víte, že ascendent vás charakterizuje více, než si myslíte? Je jedním z nejdůležitějších znamení vašeho horoskopu. Astrologové říkají je ascendent maskou, pod kterou můžeme objevit ...
Kartářka píše...

Vůně fialových fialek

Fialka má číslo sedm. Sedmá čakra je o duchovním rozvoji a napojení. Kdyby měla intuice svoji barvu, mohla by být fialová. Fialový kámen ametyst podporuje ...
Kartářka píše...
/ Články

 

Víkendový horoskop: Co nesou Venuše a Slunce v Rybách?

Merkur v sextilu s Jupiterem a Venuše v Rybách proženou mnohé páry po parketech sálu, sjezdových slalomech zasněžených hor, či po prodejních plochách obchodních domů. Pak je možná naženou někam do přírody, což by bylo vzhledem k blížícímu se novoluní v Rybách konejšivě uzemňujícím balzámem na duši. Venuše vše okoření romantickým nádechem a v neděli se ohlásí Slunce ve znamení zasněných Ryb. Je to skvělé období pro všechny lidi, kteří v sobě objevili básnické a pisatelské nadání, mohou být hvězdami internetových diskusí.

 

Beran

V pátek se úspěšně popere kompletně se vším, co si naplánujete. Potom si můžete už v klidu odpočinout. Sobota bude o randění, umění a zajímavých zážitcích. Možná vás pohltí i svět věštění. V neděli se snažte myslet více na sebe než na pracovní povinnosti. Možná by stálo za to ozvat se starým přátelům.

 

Býk

 

Páteční Luna v trigonu vás nabudí a nadopuje silou, ale snažte se držet dál od lidí, co si neustále na něco stěžují. Zanese vám to hlavu a energii opět vysaje. Sobotní Slunce v sextilu nepřeje příliš pracovnímu vypětí a raději si žádá ticho a klid. Naplánujte si den s nějakou dobrou knížkou, či procházku v přírodě. V neděli můžete být příliš unaveni a tím víc roztržití. Zkuste zpomalit a věnovat čas jen sami sobě.

 

Blíženci

 

V pátek vás pravděpodobně pohltí spousta nových věcí a informací. Odpočiňte si a pusťte si nějaký dobrý film. Sobotní Luna v trigonu vám přinese zajímavá setkání, či nové kontakty. Může se vám dařit ve věcech, které jiní nezvládají. Nedělní Luna v trigonu radí naslouchat hlasům v okolí. Spojí se vám několik informací v celek, který vám hodně odhalí.

 

Rak

 

Páteční Luna v opozici radí nenakládat si na tento den příliš mnoho úkolů a příliš nespěchat. Myslete i na sebe. Sobotní Slunce v trigonu vyjasní, jak některé věci vyřešit. Odpoledne se věnujte rodině. Připravte jim nějaký zajímavý program, nebo alespoň skvělé jídlo. Neděle pro vás bude o snění, jak ideálně si zařídit svůj domov. Inspirovat se můžete i na sociálních sítích.

 

Lev

 

V pátek se raději vyhněte debatám s protivnými lidmi. Mohlo by vám ujet nějaké ostřejší slovíčko, které by vzbudilo hysterické reakce. Raději se věnujte své práci a až s ní skončíte, jděte si udělat radost do obchodu nebo zajděte třeba na masáž. V sobotu vás čekají příjemné chvíle s přáteli. Budete mít také štěstí na různé slevy, ale zvažte, co opravdu potřebujete. Nedělní Luna v opozici má ráda dobrou zábavu. Práce neuteče.

 

Panna

 

V pátek můžete prožít příjemný den a práce vám půjde od ruky. Luna v trigonu přeje štěstí v lásce. V sobotu budete vstřícní ke svému okolí. Možná tak nepřeslechnete, až vám někdo připomene váš dávný slib. V neděli si konečně odpočinete, pokud si to ovšem dovolíte. Od známých se můžete dozvědět zajímavé informace.

 

Váha

 

V pátek můžete být poněkud ospalí, a tak se raději soustřeďte na to nejnutnější. V sobotu to nepřehánějte s prací a raději se věnujte příjemnějším věcem jako je nakupování, randění a výletování. Luna v trigonu přímo vybízí k aktivnímu odpočinku. V neděli budete mít příjemný den, pokud nebudete přemýšlet nad starými bolestmi a nepříjemnostmi.

 

Štír

 

Páteční Luna v sextilu přímo vybízí k dobré zábavě. Příliš to nepřehánějte a myslete i na dobrý spánek. Sobotní Slunce v trigonu přeje všem věcem spojeným s péčí o svoji vizáž a zkrášlování domácího prostředí. Přátelé vás budou inspirovat. V neděli se zaměříte na péči o své zdraví a zdravý životní styl. Přichází čas začít zdravě jíst.

 

Střelec

 

V pátek nespěchejte, nerozčilujte se, nekřičte. Den přeje nápadům na zvýšení toku vašich financí. Nejenom výdajům, ale i příjmům. Proberte pečlivě veškeré nabídky. Sobotní Slunce v kvadratuře zařídí, že s vámi nikdo nepohne, pokud se vám samotným nebude chtít. V neděli můžete vyřešit jakýsi spor v sousedství.

 

Kozoroh

 

V pátek vám nebude chybět sebevědomí díky Luně v konjunkci. Možná přispějete i k vzájemnému usmíření nějakých přátel. Sobotu to bude poněkud horší se soustředěním. Pokud už musíte jet někam daleko, naplánujte si raději odpočinkové pauzy. Budete-li se v neděli věnovat sami sobě, než abyste řešili nářky věčně nespokojených lidí, ušetříte si čas a hlavně svůj klid.

 

Vodnář

 

V pátek budete v přízni důležitého člověka, který vám může pomoci na cestě k vysněnému úspěchu. Sobotní Luna ve vašem znamení zvýší vaši intuici. Díky tomu dokážete přesně vycítit co je pro vás dobré a co ne. Nezapomeňte se ozvat někomu, kdo na to čeká. V neděli pro vás bude náročné řešit cokoliv jiného než své vztahy.

 

Ryby

 

V pátek bude ideální den, abyste si splnili přání. Můžete k tomu použít i magii. Napište na lísteček své přání a ten pak spalte. S kouřem půjde vaše přání nahoru. V sobotu vejde Slunce do vašeho znamení, a to vás posílí. Můžete být v centru pozornosti, a dokonce vás někdo může i pochválit. V neděli budete cítit potřebu něco nového se naučit. Není vyloučené, že se vám ozve někdo, kdo zatouží po vašich radách.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 27.3.-2.4. Venuše s Uranem zatouží po lásce

Slunce v Beranu vybízí udělat si pořádek v partnerských vztazích. Můžete překonat těžkosti, které vás brzdí cestou k cíli. Uran ve znamení Býka zajistí dostatek ...
Kartářka píše...

Urychlit prodej domu? Pomůže magie našich moudrých babiček

Magie - jak urychlit prodej domu Naše babička si vždy věděla rady. Když se nedařilo a věci nešly tak, jak by člvěk rád, vždy měla ...
Kartářka píše...

Ženy podle zvěrokruhu! Každá má své vlastní kouzlo. Znáte svoji supersílu?

Ohnivá znamení V Beranu, ve Lvu a ve Střelci – budou vše prožívat intenzivně, žijí přítomnou chvílí a mohou se cítit být pupkem světa.  Žena ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Karmické slunce v Beranu

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme ...
Kartářka píše...

Umění druidů

Jaro bylo, je a bude obdobím, kdy se už naši předkové před tisíci lety intenzivně věnovali přírodní magii. Obzvláště zkušení a mocní byli vždy druidové ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna s Uranem vylepší vaše plány

Luna s Uranem změní plány z dobrých na ještě lepší. Luna v konjunkci s Uranem překvapí. Víkendové plány se mohou změnit na poslední chvíli z ...
Kartářka píše...

Jaký andělský vzkaz nese číslo 23?

Dnes je den s datem 23.3.2023. Pokud takové číslo vedle sebe vidíte dvakrát a zaujme vás, možná pro vás nese andělský vzkaz. Ano, podle andělské ...
Kartářka píše...

Slyšíte svůj vnitřní hlas?

Toto zažil na vlastní kůži snad každý z nás. Než zvedne telefon a mrkne na displej už ví, kdo volá. Někdy vím co přijde a ...
Kartářka píše...

Víte, jak vás ovlivňuje váš ascendent?

Víte, že ascendent vás charakterizuje více, než si myslíte? Je jedním z nejdůležitějších znamení vašeho horoskopu. Astrologové říkají je ascendent maskou, pod kterou můžeme objevit ...
Kartářka píše...

Vůně fialových fialek

Fialka má číslo sedm. Sedmá čakra je o duchovním rozvoji a napojení. Kdyby měla intuice svoji barvu, mohla by být fialová. Fialový kámen ametyst podporuje ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Luna ve Štíru chystá peprný tah

Merkur ve Vodnáři zvedne stavidla fantazii a Luna ve Štíru opepří rande

Konjunkce Merkuru s Plutem touží po poznání. V pátek 10. února budete pohlceni záhadami a věcmi mezi nebem a zemí.

O velmi aktivní sobotu 11. února se postarají trigon Luny se Sluncem a Saturnem a Merkur vcházející do znamení Vodnáře. Pustíte se s chutí do svých plánů a vše půjde od ruky. Večerní kvadratura Luny vcházející do znamení Štíra s Plutem a Merkurem varuje před tím, že nadcházející události nemusíte mít zcela pod kontrolou. Pokud se chystáte někam na večírek, může to být velmi peprná jízda.

V neděli 12. února zatoužíte vlivem opozice Luny s Uranem po změně. Udělejte něco netypického.

Beran

 

V pátek můžete být neklidní a možná i podezíraví. Pokud si s někým vyjasníte dřívější nedorozumění, výrazně se vám zlepší nálada. V sobotu je příznivý den na ukončení sporů se sousedy. Lidé vám budou nakloněni a díky Merkuru v sextilu si můžete dopřát i nějaký pěkný výlet. V neděli budete mít energie a dobré nálady na rozdávání a díky tomu můžete poznat nové přátele. Dávejte si však pozor a nevměšujte se do cizích sporů. Role soudce nebývá vždy populární.

 

Býk

 

V pátek se držte stranou od cizích hádek a spíše se starejte o to, abyste nikde nic nezapomněli. V sobotu můžete být podráždění a tak se snažte raději vyhnout diskuzím s rodinou, mohly by zbytečně vzniknout hádky.

V neděli se vám nálada a chuť věnovat se rodině vrátí. Možná upečete nějaký dobrý moučník, nebo se budete věnovat dětem. Odpoledne už myslete na lásku a jděte na rande.

 

Blíženci

 

Páteční Luna v trigonu vybízí s přicházejícím víkendem věnovat se svému osobnímu životu a láskám. Pořádně se na to připravte, ať vám to sluší. V sobotu zatoužíte mít pár chvil jenom pro sebe a odpočívat. V lásce vám jde štěstí a tak se klidně můžete pustit do internetového flirtování, nebo vyrazit na rande. V neděli buďte obezřetní a kroťte své rozjaření. Nedorozumění se vyjasní a všechno vyjde ve váš prospěch.

 

Rak

 

V pátek můžete trochu bojovat s časem a bude náročnější pohlídat si všechny povinnosti. Možná by stálo zato nebrat na sebe cizí problémy a raději si odpočinout. V sobotu máte šanci přijít na zajímavé nápady, které vám přinesou radost do života. Večerní Luna v trigonu přeje lásce a kouzlení. V neděli pro vás bude kdosi záhadou a tak se možná přistihnete, že studujete různé psychologické výklady tarotu. Přinese vám to nečekané výsledky.

 

Lev

 

V pátek budete více citliví na respekt druhých lidí vůči vám. Potřebujete, aby vám druzí naslouchali a brali vás vážně. Učiníte důležitá rozhodnutí. Sobotní Merkur v opozici varuje na slova, která vypustíte z úst. Okolí může iritovat, co říkáte, proto bude lepší si nechat komentáře pro sebe. Vaše lamentování nad cenami nikoho stejně nedojme. V neděli budete oporou svému okolí a také se o svém okolí hodně dozvíte.

 

Panna

 

V pátek nezapomeňte na setkání se známými, budou od vás něco potřebovat. Vaše rada je pro ně důležitá. V sobotu v sobě objevíte vynálezce, ale největší radost vám mohou udělat vtipné debaty a setkání s přáteli. Nedělní Luna v sextilu radí nikam nespěchat. Do práce se budete muset trochu nutit a možná by bylo lepší zalézt někam s knížkou.

 

Váhy

 

Pátek bude úspěšný, ačkoliv ráno nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Připravte se na přátelské setkání. Sobotní Merkur v trigonu vám pomůže, pokud se budete alespoň trochu snažit objasnit staré neshody a věci urovnat. V lásce k vám přichází překvapení. V neděli po vás bude někdo chtít oplatit starou laskavost, nebo vyrovnat nějaký rest.

 

Štír

 

V pátek se nestyďte ptát na věci, které vás zajímají. Čeká vás klidný den, ale nudit se nebudete. Můžete objevit novou zálibu. V sobotu budete mít vlivem Merkuru v kvadratuře potíže se soustředěním. Buďte opatrní, v roztržitosti na sebe můžete vyzradit nějaké tajemství. V neděli můžete poznat nové lidi. Luna v konjunkci nabádá jít se bavit, protože nebudete litovat.

 

Střelec

 

V pátek budete pro ostatní anděly, protože jste spolehliví. Nezapomínejte přitom všem i na sebe. V sobotu zařiďte co nejdříve rodinné věci a pak už se věnujte svým věcem. Jde vám štěstí v lásce. V neděli si dopřejte pyžamový den. Skvěle si odpočinete a můžete získat i nové informace.

 

Kozoroh

 

V pátek buďte opatrní, můžete být netrpěliví a tím se dostat do konfliktu s nějakou autoritou, případně zkritizujete něco, za co se pak budete cítit hloupě. A v sobotu dávejte pozor na cestách a nebuďte roztržití, abyste se pro něco nemuseli vracet, nebo něco nemuseli dělat od začátku. Nedělní Luna v sextilu radí odpočívat. Věci kolem se nějak vyřeší sami.

 

Vodnář

 

V pátek budete v centru dění a bylo by dobré nepodléhat tlaku okolí a rozhodovat se v souladu se svým přesvědčením a svědomím. Sobotní Merkur ve vašem znamení vzbudí zájem o nové věci. Ani za nic se nenecháte přesvědčit k dělání věcí, na které nemáte náladu. Odpočívejte. Nedělní Luna v kvadratuře může přinést nervozitu na celý den. Z těchto nálad vás může vytrhnout nečekaná přátelská návštěva.

 

Ryby

 

V pátek se snažte příliš nemluvit o svých plánech do budoucna, mohli byste inspirovat konkurenci. Raději si domluvte rande. V sobotu se snažte místo dalších pracovních povinností naplánovat výlet. Nedělní Luna v trigonu přeje cestování a setkávání s lidmi, se kterými si budete hodně rozumět.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 27.3.-2.4. Venuše s Uranem zatouží po lásce

Slunce v Beranu vybízí udělat si pořádek v partnerských vztazích. Můžete překonat těžkosti, které vás brzdí cestou k cíli. Uran ve znamení Býka zajistí dostatek ...
Kartářka píše...

Urychlit prodej domu? Pomůže magie našich moudrých babiček

Magie - jak urychlit prodej domu Naše babička si vždy věděla rady. Když se nedařilo a věci nešly tak, jak by člvěk rád, vždy měla ...
Kartářka píše...

Ženy podle zvěrokruhu! Každá má své vlastní kouzlo. Znáte svoji supersílu?

Ohnivá znamení V Beranu, ve Lvu a ve Střelci – budou vše prožívat intenzivně, žijí přítomnou chvílí a mohou se cítit být pupkem světa.  Žena ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Karmické slunce v Beranu

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme ...
Kartářka píše...

Umění druidů

Jaro bylo, je a bude obdobím, kdy se už naši předkové před tisíci lety intenzivně věnovali přírodní magii. Obzvláště zkušení a mocní byli vždy druidové ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna s Uranem vylepší vaše plány

Luna s Uranem změní plány z dobrých na ještě lepší. Luna v konjunkci s Uranem překvapí. Víkendové plány se mohou změnit na poslední chvíli z ...
Kartářka píše...

Jaký andělský vzkaz nese číslo 23?

Dnes je den s datem 23.3.2023. Pokud takové číslo vedle sebe vidíte dvakrát a zaujme vás, možná pro vás nese andělský vzkaz. Ano, podle andělské ...
Kartářka píše...

Slyšíte svůj vnitřní hlas?

Toto zažil na vlastní kůži snad každý z nás. Než zvedne telefon a mrkne na displej už ví, kdo volá. Někdy vím co přijde a ...
Kartářka píše...

Víte, jak vás ovlivňuje váš ascendent?

Víte, že ascendent vás charakterizuje více, než si myslíte? Je jedním z nejdůležitějších znamení vašeho horoskopu. Astrologové říkají je ascendent maskou, pod kterou můžeme objevit ...
Kartářka píše...

Vůně fialových fialek

Fialka má číslo sedm. Sedmá čakra je o duchovním rozvoji a napojení. Kdyby měla intuice svoji barvu, mohla by být fialová. Fialový kámen ametyst podporuje ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop. Jaké vášně vzbudí úplněk ve Lvu?

V pátek 3. února bude sršet vlivem opozice Luny s Merkurem sarkasmus a ironie ze všech stran. Nic si z toho nedělejte, asi nebudete pozadu.

V sobotu važte svá slova. O smíšené emoce se 4. února postará kvadratura Slunce s Uranem a vy se snažte být opatrní i na svou důvěru k cizím lidem, kteří by se vás mohli snažit napálit. Vyhýbejte se lidem, kteří šíří klepy.

V neděli 5. února nastane úplněk ve znamení Lva, který bude přát k načerpání síly, získání nových schopností a touze se regenerovat. Snažte se udržet emoce na uzdě, neboť kvadratura Venuše s Marsem, Lunou a Uranem udělají své a na povrch mohou vyplavat všechny skryté a nezpracované pocity. Dejte si pozor, abyste si zlost nevybili na někom, koho milujete. Raději si naplánujte aktivní odpočinek.

Úplněk ve Lvu obvykle lidi nabije vnitřní silou a je ideální pro magii na lásku, hojnost, odvahu a vztahy s dětmi.

Co můžete dělat?

Vyplatí se využít energie a udělat rituál na lásku. Jednoduché věci bývají velmi silné. Připravte si kousek kůže, hebounký oblázek, dřívko či jakýkoli přírodní materiál, který vás osloví. Zapalte svíčku a poslouchejte příjemnou relaxační hudbu. Při malování run si meditujte o tom, jaký by váš partner měl být, abyste se ideálně ladili. Protože nechcete dlouho čekat na vysněného, jako první namalujete runu Kenaz, ta vše odstartuje. Potom bych doporučila na lásku i milování runu Gebo, která tu je zástupná za váš idol. A do třetice si vyberte, jestli chcete vztah dlouhodobý, tady pomůže Ehwaz. Či přechodný flirt – potom namalujte runu Wunjo. Talisman noste u sebe, dokud nesplní svůj účel.

 

Beran

 

V pátek 3. února to nepřehánějte a moc si toho na sebe neberte. Soustřeďte se pouze na to podstatné. Luna v kvadratuře vám při promyšleném jednání dopřeje finanční zisk. V sobotu se snažte odpoutat od všeho, co ve vás vyvolává hněv. Odreagujete se na rande, kterému dodá erotický náboj Luna v trigonu. Nedělní úplněk v trigonu přeje dobré zábavě, odpočinku a dělání si radostí.

 

Býk

 

Páteční Luna v sextilu může přinést trochu shonu v práci, který se může přenést i do soukromí. Nicméně dobré nabídky vám zvednou náladu. V sobotu poslouchejte svoji intuici a vyhnete se tak potížím. Někdo po vás může chtít příliš mnoho. V neděli si úplněk v kvadratuře vyžádá klid daleko od nepříjemných debat. Hoďte proto starosti za hlavu.

 

Blíženci

 

V pátek vás může iritovat kdeco. Snažte se myslet spíše na sebe a na vlastní věci a neřešit názory druhých lidí. V sobotu přijdou dobré zprávy a zlepšení nálady. Nedělní úplněk v sextilu vám nese nový náboj energie.

 

Rak

 

V pátek nechte druhé, ať řeší klepy a vy se zatím věnujte své práci. Luna v konjunkci přeje úspěchům také na milostném poli. Tento víkend máte konečně nárok na odpočinek, a tak odjeďte někam na wellness a rozmazlujte se. Nedělní Luna v sextilu je ideální pro pyžamový den či relax.

 

Lev

 

V pátek zatoužíte utéct a schovat se před někým, kdo vás neustále nahání. V sobotu někoho příjemně překvapíte svým postojem a Luna v konjunkci podpoří vaši nápaditost. V neděli se snažte vyhýbat lidem, které nemusíte. Úplněk vás bude vábit do příjemné společnosti.

 

Panna

 

Páteční Luna v sextilu vám pomůže získat to, po čem toužíte již od začátku týdne. Myslete také na své zdraví. V sobotu budete mít v hlavě lásku, a tak může být náročné soustředit se na praktické záležitosti. V neděli vám vaše bystrá intuice pomůže vyhnout se situacím, kde by mohly nastat vážné diskuse. Luna v úplňku přeje spíše hlubším úvahám.

 

Váhy

 

Páteční Luna v kvadratuře přinese spoustu energie a možná se vám podaří objasnit menší nedorozumění. V sobotu budete více tvrdohlaví a hrozí, že se necháte vyprovokovat. Luna v sextilu nabádá věnovat se raději svým koníčkům a lásce.

 

 

 

 

Štír

 

Pátek je den, kdy se můžete zamyslet nad tím, co ve vašem životě vyžaduje změnu. Luna v trigonu pomůže dostat se z toxických bloků. V sobotu budete mít vlivem Luny v kvadratuře neobvyklé nápady a pro druhé můžete být inspirací. Nedělní úplněk v kvadratuře nepřinese příliš klidný den. Snažte se nevylívat si nervozitu na někom, na kom vám záleží.

 

Střelec

 

V pátek se můžete dozvědět různé finální zprávy. Hvězdy radí dávat si pozor, abyste jejich vlivem něco někomu neslíbili, neboť pravda může být jinde. V sobotu se věnujte aktivnímu odpočinku a neřešte to, co kdo kolem vysílá do světa. Bude vám lépe. Nedělní Luna v úplňku otevře možnost pozitivní magie. Budete zvědaví, jestli to funguje.

 

Kozoroh

 

Páteční Luna v opozici přeje systematické práci. Večer však bude čas na lásku. V sobotu se bavte a nestyďte se dát někomu najevo, že se vám líbí. Nedělní Luna v úplňku překvapí spoustou nápadů. Nezapomeňte si je napsat.

 

Vodnář

 

Páteční den bude vhodný projít si všechny účty a závazky. Ač se budete snažit, stejně se dnes nevyhnete pomlouvačům. Sobotní Luna v opozici radí nestarat se o to, po čem vám nic není a co ani nemůžete ovlivnit. Raději si dopřejte procházku v přírodě. Nedělní úplněk v opozici radí nasbírat sílu a zvolnit tempo. Možná vás samotné překvapí nápady, na které přijdete.

 

Ryby

 

Čím více toho v pátek zvládnete, tím více budete mít o víkendu čas na sebe. Dopřejte si ale také nějakou radost. V sobotu vám může někdo splnit vaše tajné přání, ale musíte si o to říct. V neděli se snažte vyhnout hádkám a zachovejte chladnou hlavu. Někdo, kdo bude působit mladě, svěže a neotřele vám odkryje své zajímavé nápady.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 27.3.-2.4. Venuše s Uranem zatouží po lásce

Slunce v Beranu vybízí udělat si pořádek v partnerských vztazích. Můžete překonat těžkosti, které vás brzdí cestou k cíli. Uran ve znamení Býka zajistí dostatek ...
Kartářka píše...

Urychlit prodej domu? Pomůže magie našich moudrých babiček

Magie - jak urychlit prodej domu Naše babička si vždy věděla rady. Když se nedařilo a věci nešly tak, jak by člvěk rád, vždy měla ...
Kartářka píše...

Ženy podle zvěrokruhu! Každá má své vlastní kouzlo. Znáte svoji supersílu?

Ohnivá znamení V Beranu, ve Lvu a ve Střelci – budou vše prožívat intenzivně, žijí přítomnou chvílí a mohou se cítit být pupkem světa.  Žena ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Karmické slunce v Beranu

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme ...
Kartářka píše...

Umění druidů

Jaro bylo, je a bude obdobím, kdy se už naši předkové před tisíci lety intenzivně věnovali přírodní magii. Obzvláště zkušení a mocní byli vždy druidové ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna s Uranem vylepší vaše plány

Luna s Uranem změní plány z dobrých na ještě lepší. Luna v konjunkci s Uranem překvapí. Víkendové plány se mohou změnit na poslední chvíli z ...
Kartářka píše...

Jaký andělský vzkaz nese číslo 23?

Dnes je den s datem 23.3.2023. Pokud takové číslo vedle sebe vidíte dvakrát a zaujme vás, možná pro vás nese andělský vzkaz. Ano, podle andělské ...
Kartářka píše...

Slyšíte svůj vnitřní hlas?

Toto zažil na vlastní kůži snad každý z nás. Než zvedne telefon a mrkne na displej už ví, kdo volá. Někdy vím co přijde a ...
Kartářka píše...

Víte, jak vás ovlivňuje váš ascendent?

Víte, že ascendent vás charakterizuje více, než si myslíte? Je jedním z nejdůležitějších znamení vašeho horoskopu. Astrologové říkají je ascendent maskou, pod kterou můžeme objevit ...
Kartářka píše...

Vůně fialových fialek

Fialka má číslo sedm. Sedmá čakra je o duchovním rozvoji a napojení. Kdyby měla intuice svoji barvu, mohla by být fialová. Fialový kámen ametyst podporuje ...
Kartářka píše...
/ Články

 

 

 

Víkendový horoskop: Jaké perspektivy vám nese novoluní ve Vodnáři?

V pátek 20.1. vejde večer Slunce do znamení Vodnáře a ukáže svět z nové perspektivy. Přistihnete se, že už plánujete letní dovolenou, nebo alespoň prodloužený víkend.

V sobotu 21.1. novoluní ve znamení Vodnáře dá zapomenout na každodenní starosti a umožní nastavit si nové plány. Udržte si nezávislost ve svých názorech.  Novoluní ve Vodnáři přeje snům o změnách, přátelství a zbavuje iluzí. Snažte se k sobě nebýt příliš kritičtí.

Novoluní ve Vodnáři nese nové lásky i nápady. Novoluní dá svou sílu znát již tři dny přede a bude dobíhat tři dny po. V tomto období se připravte na to, že do vašeho života přijdou noví lidé a v hlavě se vylíhnou neotřelé nápady. Máte možnost zbavit se nefunkčních vzorců a starých strachů.

Představte si svůj život v křišťálové kouli a vše, co se vám nelíbí spláchněte pomocí bouřky, hromů a blesků. Pak si představte svůj život tak, jak by měl vypadat a promítněte jej opět do koule a pomyslně prosviťte slunečním jase. Poděkujte za vše, co máte i za to, co přijde tak, jako by se již stalo. Kdo nemá kouli, může použít sklenici s čistou vodou. Pokud by byla ze studánky, potom ještě lépe. Do sklenice vhoďte svůj oblíbený krystal. Může to být křišťál pro vize, ametyst pro vyšší napojení a čištění, záhněda podpoří ochranu od negativních energií nepřejících lidí.

Získáte pocit, že konečně žijete v souladu s plánem své duše. Období bezesných nocí, apatie, výbuchů pláče a pocitů bezmoci pomalu končí.

 

V neděli 22.1. se o dobrou náladu a úsměv na tváři postará trigon Luny s Marsem. Vlivem kvadratury Luny s Uranem a konjunkcí Venuše se Saturnem budete možná chtít řešit nějaké staré záležitosti, rozčarování a city. Nebojte se jít do toho, tato konstelace vám pomůže něco vyřešit a urovnat.

Beran

V pátek buďte opatrní a dávejte si pozor na někoho, koho příliš nemusíte. Luna v kvadratuře upozorňuje, že vás tento člověk může vytočit. Sobotní novoluní ve Vodnáři přinese spoustu nových nápadů a podpoří váš elán. Slunce v sextilu přeje lásce. V neděli se rozmazlujte a dopřejte si wellness.

Býk

Díky páteční Luně v trigonu pocítíte, že jste si vyčistili hlavu od malicherností. Můžete dokonce objasnit nějaká nedorozumění, či vám konečně něco dojde a uleví se vám. Sobotní novoluní v kvadratuře může vzbudit zájem o touhy vaší duše. Možná najdete způsob, jak si někoho získat. V neděli si dopřejete odpočinek a budete mít čas věnovat se jen sobě. Získáte větší nadhled, který se vám bude přes týden hodit.

Blíženci

Páteční slunce v trigonu podpoří vaši kariéru a vydělávání peněz. Běžte mezi lidi, vyplatí se vám vidět se se známými a možná i společně naplánovat nějaké akce. Sobotní novoluní v trigonu přinese touhu si s někým něco vyříkat. Uran v trigonu dopřeje nové nápady i možnost seznámení. V neděli se můžete cítit očištění od starých smutků.

Rak

Páteční Luna v opozici vás přiměje k většímu zamyšlení. Budete přemýšlet o skrytých motivech lidí. Pocítíte chuť poznání. Pokud máte sami černé svědomí, postupujte obezřetně, mohlo by se to otočit proti vám. Sobotní novoluní ve Vodnáři radí, abyste den věnovali odpočinku a nezahlcovali se příliš prací. V neděli se snažte příliš se nesvěřovat, někdo z vašich přátel má tuze rád senzace.

Lev

Pokud byl pro vás týden emočně náročný, pak v pátek by mohla přijít vlivem Slunce v opozici konečně úleva. Sobotní Luna v opozici radí nepropásnout příležitost pro čištění energií a milostnou magii. Až půjdete v neděli ven, nezapomeňte si vzít talisman s krystalem, který vás ochrání proti vlivům zlých lidí.

Panna

Díky páteční Luně v trigonu se možná i blýsknete. Můžete také nalézt nový zdroj příjmů. Lépe budete navazovat komunikaci. Sobotní novoluní v trigonu z vás udělá hvězdy. Budete elegantní, nepřehlédnutelní a neodolatelní. V neděli myslete na to, že je potřeba uchovat si chladnou hlavu a nenechat se ovládnout emocemi. V klidu prověřujte každou zprávu, protože se k vám mohou dostávat z různých zdrojů.

Váhy

Páteční Luna v kvadratuře radí myslet na sebe a udržet si zdravý životní styl. Sobotní novoluní v trigonu přinese překvapení v milostném životě. Můžete se zamilovat, nebo alespoň přijít na skvělý nápad. V neděli vás mohou iritovat sousedi a bylo by lepší se příliš neangažovat, neboť z maličkostí hrozí velká aféra.

Štír

V pátek se snažte dál od sebe držet lidi divného charakteru, jejich věčné nářky by vás mohli unavovat. Sobotní novoluní v kvadratuře může zvyšovat vaši nervozitu, proto se snažte zachovat klid a nevytáčet se nad každou maličkostí. Budete citlivější i na drobné maličkosti a zbytečně byste pak mohli ranit někoho, komu na vás záleží.  Neděle chystá překvapení a nečekané nabídky.

Střelec

Páteční Slunce v sextilu přeje množení peněz. Snažte se a přitáhnete si štěstí. Sobotní novoluní v sextilu přinese nový pohled na složité záležitosti. Napadnou vás revoluční nápady a budete se divit, kolik máte energie. V oblasti citů nezůstanete chladní. V neděli budete mít možnost vyvázat se z těžkého závazku.

Kozoroh

Páteční Luna ve vašem znamení způsobí touhu se rozmazlovat. Poznáte to především na zvýšeném apetitu. Bylo by dobré také navštívit kadeřnici, myslet na svůj vzhled a možná obohatit svůj šatník. Sobotní novoluní ve Vodnáři nese možnost promyslet si nové plány. V neděli zavolejte příbuzným, nebo si promluvte s dětmi o jejich starostech.

Vodnář

Páteční Slunce v konjunkci zvýší vaši duševní sílu. Poznáte, že máte větší odpovědnost a kontrolu nad svým životem i majetkem. Sobotní novoluní ve vašem znamení přeje duchovnímu rozvoji a sdílení zážitků s přáteli. Na složité věci se můžete podívat z jiného úhlu pohledu. V neděli budete mít pocit čisté hlavy a možná se i jinak podíváte na věci milostné. Ucítíte, že k vám přichází úspěch.

Ryby

Páteční Luna v sextilu zpříjemní váš život. Dopřejte si nějakou drobnou radost, běžte na rande, přečtěte si zajímavou knížku, hlavně se zbavte stresové nálože, která vás drtila celý pracovní týden. Sobotní novoluní v sextilu připomene vaše přátele a možná vyrazíte někam do společnosti. V neděli dělejte co chcete, ale hlavně se nenechte vyprovokovat k unáhleným rozhodnutím. I kdybyste sebevíc chtěli, nemusíte postřehnout důsledky.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 27.3.-2.4. Venuše s Uranem zatouží po lásce

Slunce v Beranu vybízí udělat si pořádek v partnerských vztazích. Můžete překonat těžkosti, které vás brzdí cestou k cíli. Uran ve znamení Býka zajistí dostatek ...
Kartářka píše...

Urychlit prodej domu? Pomůže magie našich moudrých babiček

Magie - jak urychlit prodej domu Naše babička si vždy věděla rady. Když se nedařilo a věci nešly tak, jak by člvěk rád, vždy měla ...
Kartářka píše...

Ženy podle zvěrokruhu! Každá má své vlastní kouzlo. Znáte svoji supersílu?

Ohnivá znamení V Beranu, ve Lvu a ve Střelci – budou vše prožívat intenzivně, žijí přítomnou chvílí a mohou se cítit být pupkem světa.  Žena ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Karmické slunce v Beranu

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme ...
Kartářka píše...

Umění druidů

Jaro bylo, je a bude obdobím, kdy se už naši předkové před tisíci lety intenzivně věnovali přírodní magii. Obzvláště zkušení a mocní byli vždy druidové ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna s Uranem vylepší vaše plány

Luna s Uranem změní plány z dobrých na ještě lepší. Luna v konjunkci s Uranem překvapí. Víkendové plány se mohou změnit na poslední chvíli z ...
Kartářka píše...

Jaký andělský vzkaz nese číslo 23?

Dnes je den s datem 23.3.2023. Pokud takové číslo vedle sebe vidíte dvakrát a zaujme vás, možná pro vás nese andělský vzkaz. Ano, podle andělské ...
Kartářka píše...

Slyšíte svůj vnitřní hlas?

Toto zažil na vlastní kůži snad každý z nás. Než zvedne telefon a mrkne na displej už ví, kdo volá. Někdy vím co přijde a ...
Kartářka píše...

Víte, jak vás ovlivňuje váš ascendent?

Víte, že ascendent vás charakterizuje více, než si myslíte? Je jedním z nejdůležitějších znamení vašeho horoskopu. Astrologové říkají je ascendent maskou, pod kterou můžeme objevit ...
Kartářka píše...

Vůně fialových fialek

Fialka má číslo sedm. Sedmá čakra je o duchovním rozvoji a napojení. Kdyby měla intuice svoji barvu, mohla by být fialová. Fialový kámen ametyst podporuje ...
Kartářka píše...
/ Články

 

Víkendový horoskop: Venuše s Neptunem posílí touhu podpory

V pátek 13. 1. podpoří sextil Slunce s Neptunem bude přát v lásce. Podpoří vztahy a blízkost. Budete chtít cítit, že na něco nejste sami, ale také nabídnete svou podporu těm, které máte rádi. Vyhněte se však vracení se do minulosti a raději se příliš nezmiňujte o svých bývalých partnerech a také o nemocech, které jste si prodělali. Příliš pochopení byste nezískali.

Příjemnou sobotu 14. 1. věští vlídný trigon Luny s Venuší. Budete se cítit atraktivně, můžete vylepšovat své bydlení, sebe, anebo vyrazit mezi lidi, či na rande, protože tento den patří lásce.

V neděli 15. 1. vám možná kvadratura Venuše s Uranem něco vyjasní. Získáte důležité informace a možná na něco přijdete i v kruhu rodinném. Vlivem Uranu druhým nedovolíte, aby překračovali stanovenou mez.

 

Beran

 

V pátek budete na dobré cestě k odhalení tajemství, jak vydělat ještě více peněz. V sobotu vás mohou vlivem Luny v opozici iritovat příbuzní, kteří dávají nežádoucí rady. V neděli zatoužíte po tom, aby vás někdo skutečně podpořil. Uvědomíte si, že potřebujete odpočinek.

 

Býk

 

V pátek budete silně motivováni zlepšit si svoji finanční situaci a možná objevíte konkrétní cíl. V sobotu by se vyplatilo dopřát si nějaký výlet daleko od lidí. V neděli se rozmazlujte, dopřejte si saunu, masáž a třeba i bahenní masku.

 

Blíženci

 

V pátek můžete vlivem trigonu s Uranem měnit své plány, bylo by dobré se obrnit flexibilitou. V sobotu sledujte informace na pracovních portálech, můžete se dozvědět něco důležitého ohledně vašeho zaměstnání. Neděle přeje lásce.

 

Rak

 

Páteční Luna v kvadratuře může přinést pocity napětí vyvolané názory a postoji druhých lidí. Snažte se nezvyšovat hlas a raději se věnujte sami sobě. V sobotu vás mohou čekat zajímavé diskuse s vaším partnerem. Možná se shodnete na společném postupu ohledně vaší rodiny. V neděli je ideální den pro kulturu.

 

Lev

 

Páteční Luna v kvadratuře může přinést výkyvy nálad. Varuje před velkými emocemi a hádkami. Nenechte se zbytečně vyprovokovat. Budete rozhodovat o důležitých věcech a potřebujete k tomu klid. V sobotu poslouchejte svoji intuici a možná pochopíte, co hledáte. Neděle přeje lásce a zábavě.

 

Panna

 

Pátek vám věští vlivem Luny v kvadratuře hektický den a kvůli tomu můžete být poněkud unavenější. Uran v trigonu může přinést nečekané změny plánů a vaše nálada může být jak na houpačce. V sobotu se postarejte o dobrou zábavu ve společnosti svých přátel a dávejte si pozor na pomluvy. V neděli máte možnost něco doma vylepšit.

 

Váhy

 

V páteční Luna vejde do vašeho znamení a vy se můžete cítit klidnější. Starejte se o své tělo i o duši. Relaxací a zklidněním možná přijdete i na dobré nápady. Sobotní Luna v konjunkci dovolí postarat se o svoji vizáž a příjemné domácí prostředí. V neděli se před vámi rýsuje nějaká pracovní výzva a je docela dobře možné, že vás čekají diskuse na téma závazky a odměny.

 

 

Štír

 

V pátek si pohlídejte svůj vzhled, okolí vás bude více sledovat a hodnotit. Máte šanci někoho okouzlit. V sobotu si dávejte pozor na pomluvy, ale jinak se bavte. Nedělní Luna v konjunkci dodá příliv síly a lepší náladu. Hlavně neztrácejte čas dohadováním se s partnerem a raději se vydejte někam na výlet. V lásce vám jde štěstí.

 

Střelec

 

Páteční Luna v sextilu možná zvýší vaše sympatie k partnerovi a uvědomíte si, že jste znovu zamilovaní. V sobotu si dopřejte nějaký výlet, nebo alespoň kino, či večeři při svíčkách. Neděle vám přinese potřebu být chvilku sami, tak to respektujte a běžte někam do přírody na procházku. Až se vrátíte, budete zase plni energie.

 

Kozoroh

 

Páteční Luna v kvadratuře radí, abyste byli klidní a s nikým se nehádali. Budete mít potřebu více hájit své zájmy, ale to zvládnete i s chladnou hlavou. Sobota slibuje úspěch v lásce, a tak můžete zkusit oslovit někoho, kdo se vám již delší dobu líbí. V neděli vás může někdo nečekaně překvapit, ale vy to dokážete ustát a situaci dokonale zvládnete.

 

Vodnář

 

Páteční Luna v trigonu nese úspěch v lásce. Budete mít šanci zazářit i v práci, protože najednou budete vědět, jak zapůsobit na druhé lidi. V sobotu budete plni síly a aktivity, ale co se týká citu, bude všechno velmi proměnlivé. Hvězdy přejí randění a lásce. V neděli si dopřejte péči sami o sebe a nezapomínejte na pitný režim.

 

Ryby

 

V pátek budete plni ideálů a touhy po pochopení pravdy a smyslu života. Hlídejte si své okolí a buďte opatrní k lidem, které neznáte. Někdo se vás pokusí zmanipulovat. V sobotu zapojte do domácích prací i ostatní členy rodiny, abyste měli odpoledne více času si někam společně vyjít. V neděli narazíte na zajímavé informace, které se vám budou v budoucnu dost hodit.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 27.3.-2.4. Venuše s Uranem zatouží po lásce

Slunce v Beranu vybízí udělat si pořádek v partnerských vztazích. Můžete překonat těžkosti, které vás brzdí cestou k cíli. Uran ve znamení Býka zajistí dostatek ...
Kartářka píše...

Urychlit prodej domu? Pomůže magie našich moudrých babiček

Magie - jak urychlit prodej domu Naše babička si vždy věděla rady. Když se nedařilo a věci nešly tak, jak by člvěk rád, vždy měla ...
Kartářka píše...

Ženy podle zvěrokruhu! Každá má své vlastní kouzlo. Znáte svoji supersílu?

Ohnivá znamení V Beranu, ve Lvu a ve Střelci – budou vše prožívat intenzivně, žijí přítomnou chvílí a mohou se cítit být pupkem světa.  Žena ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Karmické slunce v Beranu

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme ...
Kartářka píše...

Umění druidů

Jaro bylo, je a bude obdobím, kdy se už naši předkové před tisíci lety intenzivně věnovali přírodní magii. Obzvláště zkušení a mocní byli vždy druidové ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna s Uranem vylepší vaše plány

Luna s Uranem změní plány z dobrých na ještě lepší. Luna v konjunkci s Uranem překvapí. Víkendové plány se mohou změnit na poslední chvíli z ...
Kartářka píše...

Jaký andělský vzkaz nese číslo 23?

Dnes je den s datem 23.3.2023. Pokud takové číslo vedle sebe vidíte dvakrát a zaujme vás, možná pro vás nese andělský vzkaz. Ano, podle andělské ...
Kartářka píše...

Slyšíte svůj vnitřní hlas?

Toto zažil na vlastní kůži snad každý z nás. Než zvedne telefon a mrkne na displej už ví, kdo volá. Někdy vím co přijde a ...
Kartářka píše...

Víte, jak vás ovlivňuje váš ascendent?

Víte, že ascendent vás charakterizuje více, než si myslíte? Je jedním z nejdůležitějších znamení vašeho horoskopu. Astrologové říkají je ascendent maskou, pod kterou můžeme objevit ...
Kartářka píše...

Vůně fialových fialek

Fialka má číslo sedm. Sedmá čakra je o duchovním rozvoji a napojení. Kdyby měla intuice svoji barvu, mohla by být fialová. Fialový kámen ametyst podporuje ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Co nese úplněk v Raku?

Úplněk v Raku a konjunkce Slunce s Merkurem se postarají o auru tohoto víkendu, kdy se můžete cítit, jako na houpačce nálad. Vaše okolí bude také nevyzpytatelné. Postarejte se o to, ať vám nic nechybí, a udělejte si vlastní rituál na svoji pohodu.

Rak potřebuje mít rodinu v pořádku, krytá záda a bezpečné zázemí. City a vztahy si dělá sám a ke druhým se chová často formou zrcadlení. Pokud ho někdo zklame, či zradí, už ho k sobě nepustí. Pro své bezpečné zázemí a klidnou mysl se potřebuje cítit stabilně i materiálně a k tomu je potřebná nejenom píle, ale i štěstí. Zapalte zlatou svíci a kolem rozložte pár mincí. Myslete na to, co potřebujete pořídit a co vám udělá radost. Mince posypte zlatými třpytkami a svíci nechte dohořet v blízkosti vany, kde si připravíte lázeň do které dáte ty očarované mince a tři lžíce medu. Můžete přidat pár kapek růžového oleje.  Při koupeli myslete na to, že se na vás lepí dobrá nálada, radost, štěstí i peníze jako na med a pokud se chcete chránit proti zlým energiím, pak do vody přidejte i špetku soli.

 

Nerozcházejte se s partnerem. Neřešte staré křivdy. Úpněk v Raku někdy svádí k pitvání minulosti. Nálady mohou být divoké a pro ostřejší slůvko nemusí být daleko. To umění není. Raději vymyslete něco, co mu/jí udělá radost. Dobré jídlo, pěkný film v kině, divadlo, výlet? Největší kouzlo je říkat partnerovi jménem. Broučku, zlato, drahoušku, myšáku vynechte. Začne se cítit respektovaný a vy uvidíte, jak to změní váš vztah.

 

Beran

 

Páteční den může být díky vlivu Luny v kvadratuře neklidný. Pokud máte nějaké povinnosti, snažte se je rychle vyřešit. V sobotu vás může překvapit, jak rychle utekl den a nestihli jste udělat spoustu věcí. Úplněk v kvadratuře k vašemu znamení může přinést chaos. Nedělní Luna v trigonu slibuje zlepšení nálady, v rodině zavládne příjemná atmosféra.

 

Býk

 

Páteční Luna v trigonu vám nabídne více času na své radosti. Myslete i na své city. Sobotní Luna v trigonu vám nese štěstí. Odpočívejte, věnujte se koníčkům, nebo si jděte koupit něco pěkného na sebe. V neděli hlavně nespěchejte a uvařte si nějakou specialitu, kterou si vychutnáte s někým, koho máte rádi. Hlavně buďte spolu.

 

Blíženci

 

V pátek vás pohltí rodinné záležitosti a plánování. V sobotu se vám možná podaří vymanit se z vlivu lidí, kteří vám pouze berou čas a energii. Berte to jako lekci asertivity. Své vřelé city investujte tam, kde se vám to vrátí stejnou měrou. V neděli očekávejte štěstí v lásce. Pokud vás bude vábit umění, zajděte si někam na výstavu, či koncert.

 

Rak

 

V pátek půjdete s větší chutí mezi lidi, ale jejich podrážděnost vám sebere náladu. Vyhýbejte se konfliktům. Zejména s lidmi, které neznáte. Luna v konjunkci přeje lásce. Sobotní úplněk ve vašem znamení nese náladu na vtipkování a optimistický pohled na spoustu věcí. Na cestách buďte opatrní. V neděli budete mít tendenci dělat z komára velblouda. Snažte se trénovat svoji trpělivost.

 

Lev

 

Páteční aura dne přeje poznávání nových lidí a je nakloněna novým nápadům. V sobotu budete již od rána probírat finance. Úplněk vám přeje dobrou ruku při nákupech. Nedělní Luna v konjunkci zlepší vaši náladu, pokud si dopřejete dostatek odpočinku. Pak vám zbyde i síla na to, abyste uklidnili někoho ve vašem okolí, či mu pomohli a tím zvedli náladu nejenom jemu, ale i sobě.

 

Panna

 

V pátek budete rozhodní a plní nápadů. Můžete se dokonce shodnout i s lidmi, které jste předtím kritizovali. Sobotní úplněk v sextilu přeje projevům citů a dobré náladě. V neděli můžete uklidnit spory díky své dobré intuici.

 

Váhy

 

V pátek vás ovlivní emoce a možná i cizí zkušenosti. Nejdřív mějte na paměti sebe a potom teprve zbytek světa. A neponocujte. V sobotu sice budete vědět, po čem lidi touží, ale měli byste se raději vlivem úplňku v kvadratuře starat o sebe a své dobro. Nedělní Luna v sextilu vám nese dobrou náladu i štěstí v lásce.

 

Štír

 

Dobrou náladu a dostatek energie vám v pátek přinese Luna v trigonu. Najdete spoustu společných věcí, které budete moci probrat s přáteli. Budete studnice moudrosti. Sobotní úplněk v trigonu vás vyžene do víru zábavy, i když máte spoustu povinností. Usínat budete plni dojmů. Možná by stálo za to udělat si večer meduňkový čaj. Nedělní Luna v kvadratuře vás požene na procházku a třeba někomu dovolíte, aby vás trochu sváděl.

 

Střelec

 

Páteční pozvání by se vyplatilo přijmout, neboť nové známosti mohou být přínosem pro vaši další kariéru. Sobota slibuje spoustu překvapení. Luna v úplňku nese štěstí v lásce. V neděli vás samotné překvapí vaše nápady a Luna v trigonu podpoří nové dovednosti, či realizaci plánů.

 

Kozoroh

 

V pátek vás mohou vaši blízcí přesvědčovat k tomu, abyste je vzali na nákupy a také je zaplatili. Sobotní úplněk v opozici k vašemu znamení radí odpočívat a nedělat nic důležitého. V neděli na vás čeká úspěch v oblasti lásky. Vaši přátelé budou mít zájem o to, jak se vám daří.

 

Vodnář

 

V pátek zapomeňte na všechno, co není nezbytně nutné. Běžte se raději bavit. Možná se při té příležitosti dozvíte zajímavé věci. Sobota slibuje příjemný den. Děti a přátelé vám udělají radost. Protože je Luna v úplňku, možná se pustíte do nějakého rituálu. Nedělní Luna v opozici přeje dobrým nápadům, ale vyhýbejte se rozhodování. Štěstí můžete mít na cestách a při randění.

 

Ryby

 

Pátek slibuje příjemný den, neboť Luna v trigonu pomůže odstranit všechny překážky. V lásce vám bude přát štěstí. Sobotní úplněk v trigonu možná změní váš pohled na dosavadní starosti. Najdete si čas na své přátele a popovídáte si s nimi. Večer je vhodná doba pro meditaci. V neděli buďte opatrnější a moc se fyzicky nepřepínejte. Na noc si udělejte nějaký uklidňující rituál, či meditaci a budete spát jako mimino.

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 27.3.-2.4. Venuše s Uranem zatouží po lásce

Slunce v Beranu vybízí udělat si pořádek v partnerských vztazích. Můžete překonat těžkosti, které vás brzdí cestou k cíli. Uran ve znamení Býka zajistí dostatek ...
Kartářka píše...

Urychlit prodej domu? Pomůže magie našich moudrých babiček

Magie - jak urychlit prodej domu Naše babička si vždy věděla rady. Když se nedařilo a věci nešly tak, jak by člvěk rád, vždy měla ...
Kartářka píše...

Ženy podle zvěrokruhu! Každá má své vlastní kouzlo. Znáte svoji supersílu?

Ohnivá znamení V Beranu, ve Lvu a ve Střelci – budou vše prožívat intenzivně, žijí přítomnou chvílí a mohou se cítit být pupkem světa.  Žena ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Karmické slunce v Beranu

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme ...
Kartářka píše...

Umění druidů

Jaro bylo, je a bude obdobím, kdy se už naši předkové před tisíci lety intenzivně věnovali přírodní magii. Obzvláště zkušení a mocní byli vždy druidové ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna s Uranem vylepší vaše plány

Luna s Uranem změní plány z dobrých na ještě lepší. Luna v konjunkci s Uranem překvapí. Víkendové plány se mohou změnit na poslední chvíli z ...
Kartářka píše...

Jaký andělský vzkaz nese číslo 23?

Dnes je den s datem 23.3.2023. Pokud takové číslo vedle sebe vidíte dvakrát a zaujme vás, možná pro vás nese andělský vzkaz. Ano, podle andělské ...
Kartářka píše...

Slyšíte svůj vnitřní hlas?

Toto zažil na vlastní kůži snad každý z nás. Než zvedne telefon a mrkne na displej už ví, kdo volá. Někdy vím co přijde a ...
Kartářka píše...

Víte, jak vás ovlivňuje váš ascendent?

Víte, že ascendent vás charakterizuje více, než si myslíte? Je jedním z nejdůležitějších znamení vašeho horoskopu. Astrologové říkají je ascendent maskou, pod kterou můžeme objevit ...
Kartářka píše...

Vůně fialových fialek

Fialka má číslo sedm. Sedmá čakra je o duchovním rozvoji a napojení. Kdyby měla intuice svoji barvu, mohla by být fialová. Fialový kámen ametyst podporuje ...
Kartářka píše...
/ Články

 

Víkendový horoskop: Venuše s Plutem chystají divoký Silvestr!

V pátek 30.12. dovolí Luna v Beranu a Slunce v Kozorohu uvědomit si své štěstí a vážit si toho, co jste dosáhli a co máte. Dopřejte si nějakou radost. Neptun vás možná navede k nějakým vlastním bádáním o smyslu života a lásky. Možná si vyložíte i karty a pak využijete aury dne a vyrazíte navazovat nové známosti.

Na Silvestra 31.12. pomůže Luna v sextilu se Saturnem rozloučit se se starým rokem a také s tím, co již nepotřebujete. Můžete si na kus papíru v kteroukoliv celou hodinu po celý den napsat všechna trápení, která již nechcete táhnout do nového roku, nakonec papír spálíte. Popel spláchnete do vody, či rozfoukáte po větru. Důležité je popel vysypat, otočit se, odejít a už se neohlížet. Venuše v konjunkci s Plutem může přinést velmi divokou a žhavou noc.

V neděli 1.1. pravděpodobně rozkvetou vlivem konjunkce Venuše s Plutem city.  Ti, kteří vstupují do nového roku sami, budou mít příležitost poznat někoho zajímavého a ti, kteří jsou zadaní, možná konečně naleznou více času pro svého partnera.

Beran

 

V pátek můžete potkat více známých lidí a s každým si budete mít co říct. V sobotu si napište na papír novoroční předsevzetí, abyste mohli mít seznam pořád na očích. Dobře se vyspěte a vyrazte do společnosti za zábavou. V neděli vás čeká nové rozhodnutí.

 

Býk

 

V pátek budete řešit, abyste na silvestra vypadali co nejdokonaleji. Luna vejde v sobotu do vašeho znamení a slibuje úspěch v lásce a skvělou zábavu. V neděli si udělejte plán, čeho chcete v novém roce docílit a co proto uděláte.

 

Blíženci

 

V pátek mějte uši nastražené a poslouchejte, co vám okolí říká. Můžete zachytit důležité informace. V sobotu riskujete, pokud budete příliš flirtovat s někým ze své minulosti. Hrozí vám žárlivá reakce vašeho partnera, či naštvanost někoho, komu se líbíte, ale ještě se neosmělil. V neděli se snažte pomalu přejít na lehčí stravu, nebo se alespoň nepřejídejte.

 

Rak

 

V pátek budete mít touhu odjet někam ve dvou, a hlavně neřešit silvestrovské oslavy svých známých. Poslední noc v roce přináší Luna v sextilu dobrou zprávu. Osamělí Raci mohou někoho poznat, pokud nezůstanou doma u televize. Nedělní Luna v sextilu přeje zábavě a lásce. Začněte plnit novoroční sny a předsevzetí, budete mít na to dostatek energie.

 

Lev

 

Páteční Luna v trigonu k vašemu znamení vyzývá k aktivnímu odpočinku. Neležte na kanapi a hýbejte se. Chce to trochu sportu, nebo jít někam tančit, abyste spálili nějaké kalorie. Silvestr bude povedený, ačkoliv Luna v kvadratuře má raději elegantnější zábavu než slavit v davu na náměstí. Možná zaregistrujete něčí obdivné pohledy. V neděli si pořádně odpočiňte a začnete jíst zdravěji, abyste měli do nového roku dostatek energie.

 

Panna

 

V pátek se nezastavíte a možná uděláte ještě nějaký zajímavý obchod, či něco vylepšíte v práci. Sobotní Luna v trigonu vám přinese docela dost obdivných pohledů. Dobře se budete bavit s Kozorohy a Býky. V neděli něco výhodně prodejte či kupte přes e-shop, aby se vám dařilo nejenom na Nový rok.

 

Váhy

 

V pátek 30.12. držte nervy na uzdě, Luna v opozici a nemístné poznámky někoho ve vašem okolí mohu udělat své. Raději si vyjděte na procházku, nebo se zavřete do pokoje s dobrou knihou. Jupiter v opozici přeje poznávání nových lidí, cestování a úspěch na silvestra. Merkur v kvadratuře k vašemu znamení přeje získávání peněz, nebo věcí, které jste někomu půjčili. Možná by se vyplatilo se o ně připomenout v neděli při příležitosti Nového roku.

 

Štír

 

V pátek budete pravděpodobně něco hledat ve výprodeji. Patrně nějaký nábytek či doplněk do pokoje. Příležitosti se najdou. V sobotu to moc nepřehánějte se šampaňským a postarejte se o příjemnou společnost. Dávejte si pozor pomluvy, kterých se může objevit díky Luně v opozici více, ale jinak můžete flirtovat ostošest. V neděli vás může někdo něčím nečekaně zaskočit, ale vy si dokážete uchovat chladnou hlavu a situaci dokonale zvládnout.

 

Střelec

 

Páteční Luna v trigonu přeje lásce a zábavě. Možná by se vyplatilo někam si vyjet. Budete mít štěstí na nové známosti. Než vyrazíte v sobotu do víru silvestrovských oslav, mrkněte na sociální sítě. Můžete narazit na zajímavé informace. Na Nový rok zvažte nedávno získané informace a případně i to, jak z nich vytěžit ten správný zisk. Pouze si dejte předsevzetí, že nebudete říkat hop, dokud nepřeskočíte.

 

Kozoroh

 

Páteční Luna v kvadratuře varuje před velkými emocemi a hádkami. Nenechte se zbytečně vyprovokovat. Čeká vás rozhodování o důležitých věcech a na to potřebujete klid. Svá tajemství se vyplatí střežit. Sobotní Luna v trigonu věští slušnou silvestrovskou zábavu. Single Kozorohy čeká úspěch v lásce. Na Nový rok poslouchejte svoji intuici. Pomůže vám pochopit, co hledáte v životě a na to se soustředit.

 

Vodnář

 

V pátek si dopřejte čas pro sebe a trochu se rozmazlujte. Dopřejte si saunu, masáž, i bahenní masku. Pečujte o své tělo a krásu. V sobotu vám partner splní přání a ve vaší ložnici bude příjemněji. Single Vodnáři mohou optimisticky hledět do budoucnosti. Když si vyjdou mezi lidi a zbaví se ostychu, mohou potkat někoho zajímavého. Nedělní Luna v kvadratuře může přinést poněkud unavenější stav, a tak využijte volna a dobře se prospěte a úklid odsuňte na jiné dny. Vždyť je před vámi celý nový rok.

 

Ryby

 

Páteční den prožijete jako na houpačce a změny nálad budou velmi charakterizovat auru dne. Silvestr přeje navazování nových známostí. Budete plni optimismu a bude vám to slušet. Od všech lidí kolem uslyšíte samé komplimenty. V neděli budete probírat různé překvapující informace o lidech, které znáte z minulosti. Do budoucna z toho ještě něco může být.

 

Pro Kartářky světla  Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 27.3.-2.4. Venuše s Uranem zatouží po lásce

Slunce v Beranu vybízí udělat si pořádek v partnerských vztazích. Můžete překonat těžkosti, které vás brzdí cestou k cíli. Uran ve znamení Býka zajistí dostatek ...
Kartářka píše...

Urychlit prodej domu? Pomůže magie našich moudrých babiček

Magie - jak urychlit prodej domu Naše babička si vždy věděla rady. Když se nedařilo a věci nešly tak, jak by člvěk rád, vždy měla ...
Kartářka píše...

Ženy podle zvěrokruhu! Každá má své vlastní kouzlo. Znáte svoji supersílu?

Ohnivá znamení V Beranu, ve Lvu a ve Střelci – budou vše prožívat intenzivně, žijí přítomnou chvílí a mohou se cítit být pupkem světa.  Žena ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Karmické slunce v Beranu

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme ...
Kartářka píše...

Umění druidů

Jaro bylo, je a bude obdobím, kdy se už naši předkové před tisíci lety intenzivně věnovali přírodní magii. Obzvláště zkušení a mocní byli vždy druidové ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna s Uranem vylepší vaše plány

Luna s Uranem změní plány z dobrých na ještě lepší. Luna v konjunkci s Uranem překvapí. Víkendové plány se mohou změnit na poslední chvíli z ...
Kartářka píše...

Jaký andělský vzkaz nese číslo 23?

Dnes je den s datem 23.3.2023. Pokud takové číslo vedle sebe vidíte dvakrát a zaujme vás, možná pro vás nese andělský vzkaz. Ano, podle andělské ...
Kartářka píše...

Slyšíte svůj vnitřní hlas?

Toto zažil na vlastní kůži snad každý z nás. Než zvedne telefon a mrkne na displej už ví, kdo volá. Někdy vím co přijde a ...
Kartářka píše...

Víte, jak vás ovlivňuje váš ascendent?

Víte, že ascendent vás charakterizuje více, než si myslíte? Je jedním z nejdůležitějších znamení vašeho horoskopu. Astrologové říkají je ascendent maskou, pod kterou můžeme objevit ...
Kartářka píše...

Vůně fialových fialek

Fialka má číslo sedm. Sedmá čakra je o duchovním rozvoji a napojení. Kdyby měla intuice svoji barvu, mohla by být fialová. Fialový kámen ametyst podporuje ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Co nese poslední novoluní v tomto roce?

Nastává druhé novoluní V Kozorohu v roce 2022.  První (2.1.) nám otevíralo rok 2022 a druhé (23.12.2022) a poslední novoluní tohoto roku nám jej pomalu uzavírá.  Jako by byl Kozoroh naším pomyslným průvodcem. Byl na s námi na startu tohoto neobyčejného roku a  bude s námi, když z něho budeme vycházet.

 

Kardinální znamení Kozoroha je pod nadvládou přísné a ambiciózní planety Saturn. Ten bývá přirovnáván k tvrdému učiteli, jehož lekce jsou náročné. Plody vynaloženého úsilí jsou však trvalé a vedou ke štěstí. Tak, jako v těch pohádkách vystupuje bytost, která odměňuje statečné, zodpovědné a pracovité a trestá ty, kteří by chtěli vše bez práce.

 

Novoluní v Kozorohu zvýší ambice a pomůže posílit váš pracovní zápal a smysl pro dokonalou organizaci. Vše, co započnete má šanci na úspěch. Kozoroh je jedno z nejvíce pracovitých znamení se silnou motivací a tak by mohl pomoci i se zvládáním termínů.  Díky podpoře zemské energie a vibrací této konstelace budete připraveni na to, abyste vkročili do zcela nové etapy s větší předvídavostí a praktickým plánem.

 

Luna v novoluní se pojí s novými počátky a to je nejlepší čas na promyšlený toho, co chcete změnit, nebo co chcete vnést nového do vašeho života.

 

V následujících dvou týdnech přijde úplněk v Kozorohu. Můžete myslet na to, co chcete v životě docílit a motivační energie Kozoroha vám pomůže vše zvládnout  včas.

 

Novoluní v Kozorohu bude v kvadratuře s Jupiterem v ohnivém Beranu. Jupiter je největší planeta sluneční a aktivuje a podpoří vše, co se dostane do její sféry vlivu. Kvadratura v tomto případě spíše popíchne jistým napětím. Hlídejte si tedy, abyste to napětí využili tam, kde se hodí a ne třeba na domácím poli. V přílivu náhlé síly si pak nemusíte uhlídat své reakce. Také si toho na sebe nenakládejte více, než je nutné.

Máte přeci čas pro sebe a je potřeba nabrat sílu. Mars v retrográdu (do 12.1.) slibuje možnost relaxace.

Merkur, planeta komunikace se přidá jen pár dnů po novoluní. Tyto tranzity jsou příležitostí k odpočinku a nalezení prostoru pro naslouchání tentokrát i sobě samým.

 

 

Beran

Páteční novoluní v kvadratuře radí hlídat si nervy a dvakrát si rozmyslet, než něco řeknete. Mohlo by se vám to vymknout z pod kontroly. Některé neplánované změny však mohou prospět. V sobotu zvolněte. Do přípravy večeře zapojte i další členy rodiny. Nedělní Luna v trigonu přeje přátelským a rodinným setkáním.

 

Býk

 

Páteční novoluní v trigonu nasměruje vaši pozornost k domácnosti, kde budete chtít mít vše dokonalé a uděláte pro to vše. Sobotní konjunkce Luny posílí vaše odhodlání nenechat si narušit sváteční den a také se vám vše nakonec povede. V neděli se vlivem konjunkce s Merkurem můžete dostat do zajímavých diskuzí a dozvědět se spoustu nových informací. S chutí se potkáte se svými přáteli, abyste se mohli společně zasmát. Den bude příjemný, pokud nebudete poslouchat klepy a řešit cizí nářky.

 

Blíženci

 

Páteční Luna v konjunkci otevírá vaše srdce druhým lidem. Single Blíženci budou snít o ideální lásce. Sobotní sextil s Neptunem podnítí vaši touhu poznávat věci tajemné, a tak si možná na Štědrý den necháte vyložit karty. V neděli si popovídejte s blízkými a zavolejte těm, se kterými nemůžete být.

 

Rak

 

Páteční novoluní v opozici vám radí probrat všechny důležité věci a možná vás napadne řešení tam, kde byste to nečekali. V sobotu šetřete sílu, abyste se nenervovali z každé maličkosti. Všechno bude dobré, pouze to chce klid. Nedělní trigon s Uranem může změnit vaše plány. Den přeje lásce a cituplným vyznáním. Možná se vám ozve stará láska.

 

Lev

 

V pátek budete přemýšlet, co ještě vyladit, aby vše bylo dokonalé. V sobotu můžete mít vcelku vyvedený den, ale s podmínkou, že nebudete u štědrovečerního stolu komentovat další členy rodiny. Luna v opozici radí usmívat se a diskuse nechat na jindy. V neděli myslete na to, že po Vánocích se všechno zklidní.

 

Panna

 

Páteční novoluní v trigonu nese vyhlídky na množství šťastných příležitostí. Při nakupování budete mít štěstí a správný odhad. V sobotu na vás může někdo hodit své starosti a vy budete mít příležitost ukázat, že to zvládnete se ctí a s elegancí. V neděli uctíte jisté hodnoty. Starší lidé budou vyžadovat tradice. Možná toho budete mít nad hlavu a nebude čas na randění. Hlavně se nenechte vyprovokovat a asertivně si najděte čas i pro sebe.

 

Váhy

 

V pátek pojedete nadoraz, Venuše v Kozorohu nesnáší, když se ztrácí čas bezúčelně. V sobotu si vlivem konjunkce s Lunou užijete i příjemné stránky života a Štědrý den strávíte v klidu a pohodě. Nedělní sextil s Neptunem přiměje k úvahám o smyslu bytí a věcech mezi nebem a zemí. Vaše mysl se utiší a vy naleznete svůj vnitřní mír.

 

Štír

 

V pátek budete mít dobrý pocit ze splněných úkolů. Sobota bude klidná a vydařená a někdo z rodiny vám může připomenout staré historky. V neděli buďte více tolerantní k lidem, kteří do svátků zavádějí novoty, protože Luna v kvadratuře vás muže zbytečně limitovat. Nechte v klidu druhé, ať se předvedou.

 

Střelec

 

V pátek budete plni organizační nálady a v sobotu můžete cítit přílišnou zodpovědnost za různé druhy zábav. Rodina se s vámi bude cítit dobře. Nedělní Luna v trigonu vám otevře city ke svému okolí. Podpoříte druhé a dodat jim sílu. V lásce vám jde štěstí.

 

Kozoroh

 

Páteční novoluní ve vašem znamení pomůže začít novou etapu v životě a přinese dobré nápady. Najdete si čas pro malou meditaci. V sobotu budete vstřícnost sama pro celou svoji rodinu a ve stálých vztazích může zavládnout klid a možná trochu i nuda. V neděli myslete i na sebe. Ne všichni budou tak mírní jako vy a někteří po vás mohou rázněji vyžadovat příliš mnoho. Saturn ve Vodnáři vám pomůže nalézt správná a neotřelá řešení.

 

Vodnář

 

V pátek budete více přátelští k druhým lidem a budete ochotně naslouchat tomu, co vám chce partner říct. V sobotu vám Luna ve vašem znamení zajistí skvělou náladu, kterou vám nikdo nezkazí. V neděli však můžete být již vlivem Luny v kvadratuře lehce unavení, a tak si setřete energii a buďte opatrní na cestách. Výlety by však měly být vydařené.

 

Ryby

 

Páteční novoluní v sextilu vám dodá hodně odvahy, myslete více na sebe a hlídejte si, abyste vlivem dobré nálady neslibovali nic lidem, které ještě tak dobře neznáte. V sobotu možná zapracujete na více otevřenou komunikaci se svojí rodinou. V neděli dokážete bez potíží naplánovat, jak strávíte Silvestra a možná i jarní, či letní dovolenou.

Pro Kartářky světla  Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 27.3.-2.4. Venuše s Uranem zatouží po lásce

Slunce v Beranu vybízí udělat si pořádek v partnerských vztazích. Můžete překonat těžkosti, které vás brzdí cestou k cíli. Uran ve znamení Býka zajistí dostatek ...
Kartářka píše...

Urychlit prodej domu? Pomůže magie našich moudrých babiček

Magie - jak urychlit prodej domu Naše babička si vždy věděla rady. Když se nedařilo a věci nešly tak, jak by člvěk rád, vždy měla ...
Kartářka píše...

Ženy podle zvěrokruhu! Každá má své vlastní kouzlo. Znáte svoji supersílu?

Ohnivá znamení V Beranu, ve Lvu a ve Střelci – budou vše prožívat intenzivně, žijí přítomnou chvílí a mohou se cítit být pupkem světa.  Žena ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Karmické slunce v Beranu

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme ...
Kartářka píše...

Umění druidů

Jaro bylo, je a bude obdobím, kdy se už naši předkové před tisíci lety intenzivně věnovali přírodní magii. Obzvláště zkušení a mocní byli vždy druidové ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna s Uranem vylepší vaše plány

Luna s Uranem změní plány z dobrých na ještě lepší. Luna v konjunkci s Uranem překvapí. Víkendové plány se mohou změnit na poslední chvíli z ...
Kartářka píše...

Jaký andělský vzkaz nese číslo 23?

Dnes je den s datem 23.3.2023. Pokud takové číslo vedle sebe vidíte dvakrát a zaujme vás, možná pro vás nese andělský vzkaz. Ano, podle andělské ...
Kartářka píše...

Slyšíte svůj vnitřní hlas?

Toto zažil na vlastní kůži snad každý z nás. Než zvedne telefon a mrkne na displej už ví, kdo volá. Někdy vím co přijde a ...
Kartářka píše...

Víte, jak vás ovlivňuje váš ascendent?

Víte, že ascendent vás charakterizuje více, než si myslíte? Je jedním z nejdůležitějších znamení vašeho horoskopu. Astrologové říkají je ascendent maskou, pod kterou můžeme objevit ...
Kartářka píše...

Vůně fialových fialek

Fialka má číslo sedm. Sedmá čakra je o duchovním rozvoji a napojení. Kdyby měla intuice svoji barvu, mohla by být fialová. Fialový kámen ametyst podporuje ...
Kartářka píše...
/ Články

 

Víkendový horoskop: Merkur v Kozorohu usmíří a zklidní

O víkendu se pozvolna zklidní zjitřené emoce a Merkur v Kozorohu pomůže nalézt ta správná slůvka omluvy tam, kde je na místě. Získáte zpět svůj nadhled. Venuše pomůže s domácími úklidy a nákupy budou smysluplné.

Beran

 

V pátek budete v jednom kole, ale hodně věcí se vám podaří zvládnout. Odpoledne si odpočiňte. Může se stát, že přijdete na zajímavý nápad, který vám přinese zisky. V sobotu se nebojte rozhodování a udělejte si nějakou radost. Domácí práce neutečou. Nedělní Luna v kvadratuře může poněkud zamíchat s vašimi pocity, které pak budou mít vliv na vaše rozhodování. Tento den můžete očekávat dobré zprávy.

 

Býk

 

V pátek vás bude unavovat už jenom samotné pomyšlení na učení, či práci. Možná byste měli prolistovat nabídky na zimní dovolenou. Než se jí dočkáte, vydejte se na procházku tam, kde nejlépe naberete novou energii. V sobotu budete chtít něco změnit k lepšímu. Lidé v okolí budou asi kvůli tomu brblat. Musíte s tím počítat a brát to jako nutný průvodní znak. Venuše v trigonu a Luna v sextilu vám zajistí úspěch v lásce. V neděli rychle vyřiďte všechny své povinnosti a pak si přečtěte knihu, nebo jděte do kina.

 

Blíženci

 

V pátek objevíte nové důvody pro společenské aktivity a setkávání se s lidmi. V sobotu si k práci přiberte pomocníky, aby vám šla rychleji od ruky a večer jste si mohli někam ještě vyrazit. V neděli vás zvláštní chování některých lidí přiměje zamyslet se nad složitostmi lidské povahy. Možná přijdete na to, jak se s tím vyrovnat a pak se vám uleví.

 

Rak

 

V pátek si nebudete moci stěžovat na nudu a nedostatek zájmu okolí. Venuše v opozici přeje zábavě a radostem. Sobota vás zastihne při chuti dopřát si něco lepšího a možná to bude exotický oběd. Luna v konjunkci radí přijmout pozvání na návštěvu, nebo vyzkoušet dražší restauraci. V neděli pro změnu zatoužíte po regeneraci sil. Vaše intuice vám poradí, co nedělat. Odpočinek a koníčky budou nejlepší náplní dne.

 

Lev

 

V pátek můžete uzavřít skvělý obchod. Pokud můžete, vyhněte se však debatám na téma vašich plánů do budoucnosti. Není zájmem nahrávat konkurenci. V sobotu zvládnete i složité věci tak, jak si usmyslíte. Bylo by dobré využít energie dne k cestování. V neděli si toho neberte příliš mnoho. Je čas postarat se o své věci než za každou cenu pomáhat druhým. Přátelská setkání však mohou být vydařená.

 

Panna

 

V pátek budete mít vcelku štěstí, avšak i tentokrát můžete vidět skryté nástrahy v konání některých lidí. Sobotní Luna v trigonu radí vyhnout se pracovně všemu, co není nutné. Raději odpočívejte. V neděli se můžete vydat za někým, s kým je vám dobře. Využijte příjemnou náladu a vyjasněte si přátelská nedorozumění.

 

 

 

 

Váhy

 

V pátek vás budou potřebovat vaši přátelé i rodina. Možná se vám podaří zažehnat možný spor a vyjasnit nedorozumění. Sobotní Venuše v kvadratuře poněkud zamíchá seznamováním s novými lidmi. Naslouchejte své intuici, nevyplácí se každého si pustit příliš k tělu. V neděli si dopřejte trochu lenošení místo vymýšlení nových domácích činností. Luna v kvadratuře vám pomůže obrnit se před nudnými lidmi. Budete mít čas věnovat se sami sobě.

 

Štír

 

V pátek můžete vyhledávat příležitosti k setkávání se s přáteli. Lidé k vám budou vstřícní. Nedělní Venuše v sextilu nese dobré rozpoložení. Možná by se vyplatilo usmířit se s někým, kdo vás nedávno rozčílil. Hlavně však odpočívejte. Nedělní Luna v trigonu přinese zajímavé novinky. Budete si potřebovat vyjasnit chování, či rozhodnutí někoho ve vašem okolí. To se vám povede a vše pak do sebe zapadne.

 

Střelec

 

V pátek bude konečně méně starostí a týden tak může skončit dobře. Vaše autorita půjde nahoru a nepřátelé vám sami ustoupí z cesty. Máte štěstí v lásce, proto to využijte a běžte na rande. V sobotu se dostaví úspěch a lidé budou vstřícní. Venuše opustí vaše znamení, ale Slunce vám bude na dále nést štěstí. Co si pro dnešek vezmete do hlavy, to se vám lehce podaří zrealizovat. V neděli se vám bude dařit v přátelských i milostných vztazích.

 

Kozoroh

 

V pátek si hlavně hlídejte, abyste něco neztratili. Postarejte se o zdraví a pořádek a držte se dál od cizích sporů. Luna v opozici radí soustředit se na to, co je nejdůležitější. V sobotu vejde Venuše do vašeho znamení. Ráno se pustíte do rodinných povinností, možná někde něco vyzdobíte, či se pustíte do pečení. Nezapomeňte však na lásku, jde k vám štěstí. V neděli hlavně zvolněte jinak propadnete sebelítosti a melancholii, že toho máte moc.

 

Vodnář

 

V pátek se hlavně nehádejte a nepoučujte druhé. Můžete se pustit do složitějších věcí. Budete mít hodně sil a odvahy. Pokud se vydáte na rande, či do společnosti, práci sebou netahejte. Sobota je ideální den na to, udělat kolem sebe pořádek. Když se podíváte, co máte ve spíži, ušetříte za zbytečné nákupy. Možná kdesi vzadu ve skříní objevíte i oblečení, které se vám vlastně velmi líbí. V neděli zatoužíte někam vyjít, ale vyhněte se organizování druhých lidí. Dělejte to, co vám dělá radost.

 

Ryby

 

V pátek uslyšíte na svoji adresu hodně chvály a komplimentů. Podaří se vám stihnout zařídit hodně věcí. Sobotní Venuše v sextilu patrně přispěje k tomu, že se o vás budou všichni zajímat. Vaše osobní kouzlo přiláká hodně ctitelů. V neděli budete otevření novým nápadům. Den přeje návštěvám a výletům. Odpočinete si od práce a najdete čas i na umění a zábavu.

Pro Kartářky světla  Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 27.3.-2.4. Venuše s Uranem zatouží po lásce

Slunce v Beranu vybízí udělat si pořádek v partnerských vztazích. Můžete překonat těžkosti, které vás brzdí cestou k cíli. Uran ve znamení Býka zajistí dostatek ...
Kartářka píše...

Urychlit prodej domu? Pomůže magie našich moudrých babiček

Magie - jak urychlit prodej domu Naše babička si vždy věděla rady. Když se nedařilo a věci nešly tak, jak by člvěk rád, vždy měla ...
Kartářka píše...

Ženy podle zvěrokruhu! Každá má své vlastní kouzlo. Znáte svoji supersílu?

Ohnivá znamení V Beranu, ve Lvu a ve Střelci – budou vše prožívat intenzivně, žijí přítomnou chvílí a mohou se cítit být pupkem světa.  Žena ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Karmické slunce v Beranu

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme ...
Kartářka píše...

Umění druidů

Jaro bylo, je a bude obdobím, kdy se už naši předkové před tisíci lety intenzivně věnovali přírodní magii. Obzvláště zkušení a mocní byli vždy druidové ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna s Uranem vylepší vaše plány

Luna s Uranem změní plány z dobrých na ještě lepší. Luna v konjunkci s Uranem překvapí. Víkendové plány se mohou změnit na poslední chvíli z ...
Kartářka píše...

Jaký andělský vzkaz nese číslo 23?

Dnes je den s datem 23.3.2023. Pokud takové číslo vedle sebe vidíte dvakrát a zaujme vás, možná pro vás nese andělský vzkaz. Ano, podle andělské ...
Kartářka píše...

Slyšíte svůj vnitřní hlas?

Toto zažil na vlastní kůži snad každý z nás. Než zvedne telefon a mrkne na displej už ví, kdo volá. Někdy vím co přijde a ...
Kartářka píše...

Víte, jak vás ovlivňuje váš ascendent?

Víte, že ascendent vás charakterizuje více, než si myslíte? Je jedním z nejdůležitějších znamení vašeho horoskopu. Astrologové říkají je ascendent maskou, pod kterou můžeme objevit ...
Kartářka píše...

Vůně fialových fialek

Fialka má číslo sedm. Sedmá čakra je o duchovním rozvoji a napojení. Kdyby měla intuice svoji barvu, mohla by být fialová. Fialový kámen ametyst podporuje ...
Kartářka píše...
/ Články

 

 

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení optimistického Střelce a ukazuje nám příjemné stránky života, všechno se zdá snadnější a každá nabídka lákavější.

V pátek 2. 12. můžete díky kvadratuře  Merkuru s Neptunem oddělit klepy od skutečných informací. Dohadování o maličkosti nechte na jiný den, protože dnes může i z malé výměny názorů vzniknout aféra.

V sobotu 3. 12. zlepší náladu příznivé trigony Luny se Sluncem a Venuší a sextily k Marsu a Saturnu. Neformální akce budou mít zelenou.

V neděli 4. 12. nese kvadratura Venuše s Neptunem romantickou auru dne. Neptun vyjde z retrogradu. Zapište si sen, může být prorocký.

 

Beran

Páteční Luna v konjunkci vám spraví náladu. Neberte si na sebe nové povinnosti, museli byste pak zůstat déle v práci. Raději si jděte na rande, či se bavit s přáteli. V sobotu se vám podaří udělat někomu radost a možná mu i tím pomůžete. Získáte tak sympatie a vděk. Večer si dopřejte malou odměnu. V neděli budete díky Luně ve vašem znamení tak sebejistí, že nikomu nedovolíte, aby vás řídil, či o vás rozhodoval.

Býk

V pátek se věnujete svému zdraví a vizáži. Den přeje návštěvám wellnessu a kosmetických salónů. V sobotu může být poněkud nudný den, který mohou narušit vaši známí svou nečekanou návštěvou. Na neděli se pořádně vyspěte, protože musíte nabrat sílu na víkendové aktivity, kterým bude Luna v konjunkci mimořádně přát. V lásce vám přeje štěstí a vášnivé zážitky.

Blíženci

V pátek se hlavně nepřepracujte. Večer můžete mít romantickou náladu a možná se budete zabývat něčím ezoterickým. V sobotu se snažte zvolnit a dospat poslední týden. Luna v sextilu vybízí k odpočinku. Nezapomeňte se postarat o své zdraví. Dopřejte si horkou vanu s bylinkami a solí. Zasloužíte si to. V neděli vás někdo navštíví, nebo někam pozve. A o svých plánech řekněte raději rodině včas.

Rak

V pátek využijete jakoukoliv příležitost k tomu, abyste zjistili, co vás čeká a jak si přivolat štěstí. V sobotu budete plni síly a odvahy, a tak se s lehkostí vypořádáte s veškerými potížemi. Luna v kvadratuře usnadní moudré rozhodování. V neděli máte šanci poznat nové přátele a získat mnoho zajímavých informací. V lásce vám bude přát štěstí.

Lev

V pátek mějte oči široko otevřené, protože známosti dnes navázané budou do budoucna velmi prospěšné. Akorát moc nerozebírejte své plány do budoucna. Sobotní aura dne přeje setkání a cestování, během něhož vás někdo inspiruje. Možná se pak odhodláte na další cestu. V neděli si toho neberte příliš mnoho a uklízení nechte druhým. Zato setkání s přáteli budou úžasná a odpoledne přeje lásce.

Panna

A v pátek bude aura dne plná inspirací a vy se můžete ocitnout v centru příjemných událostí. Věnujte se umění. V sobotu je ideální den pro fyzickou aktivitu. Single Panny budou mít štěstí v lásce pod podmínkou, že se nebudou vracet do starých vod. V neděli se můžete setkat s příbuznými, pořádat rodinné obědy a komunikovat s dětmi. Luna v trigonu pomůže něco urovnat, může se to týkat i lásky.

Váhy

V pátek byste měli připomenout všem, kdo nesplnil své sliby, že je nejvyšší čas je dodržet. Luna bude v opozici, a proto se hodí postarat se o důležité věci. V sobotu se budete muset ohradit proti určitým lidem, kteří si příliš dovolují. Rozhodně jim ukažte, kde jsou hranice. V neděli se projděte, uvařte něco dobrého, ale nepřehánějte to s množstvím domácích povinností. Luna v kvadratuře vás může poněkud prohánět.

Štír

V pátek se vyplatí jet na nákupy, postarat se o dům a rodinu. Někdo blízký vám pomůže rychle a rázně nastolit domácí pořádky. Jako čert kříži se vyhýbejte sporům se sousedy. V sobotu jsou na cestě dobré zprávy a tím i zlepšení nálady. Budete mít úspěch v domácích záležitostech a někdo blízký uzná vaši pravdu. Pokud byste v neděli pocítili závan smutku, běžte na procházku a odpočiňte si. Odpolední Luna v opozici přeje diskusím a povídání.

Střelec

V pátek můžete být na roztrhání, ale nezapomeňte na důležitá setkání a hlídejte si zpoždění, neboť díky Luně v trigonu máte šanci dost věcí zařídit na výbornou. Sobotní Luna v trigonu přeje cestování a nakupování. Budete ve skvělé náladě a odlehčíte domácí atmosféře a náladám v rodině. Pokud máte něco na zařizování, nechte si to na neděli a uvidíte, jak se vám to povede. Odpoledne pocítíte, že si potřebujete odpočinout, není od věci si dát po obědě šlofíka.

Kozoroh

V pátek vás může někdo požádat o vysvětlení toho, co děláte a co si plánujete. Luna v kvadratuře radí vyhýbat se tvrdohlavým lidem. S klidným úsměvem jim řekněte, co právě děláte a jak se cítíte a že si také musíte odpočinout. V neděli vám příbuzní nebudou příliš zasahovat do vašich plánů. Podívejte se, jak to dělají oni a bavte se také. Jděte na procházku, přečtěte si knihu, pusťte si pěkný film.

Vodnář

Páteční Luna v sextilu věští zajímavý den. Vaše netradiční nápady se mohou líbit. Objasníte jakési tajemství. V sobotu se můžete dozvědět od vašich přátel nějakou zajímavou historku. Ucítíte, jak si vás druzí váží a jak vás potřebují, a to vás povzbudí. Single Vodnáři budou mít štěstí v lásce. Nedělní Luna v kvadratuře může přinést jistou přesycenost nápady druhých lidí. Nenechte se vyprovokovat k hádkám a zklidněte se hlubokým dýcháním.

Ryby

Pátek může být pro vás náročnější než obvykle. Ani lidé kolem vás nebudou příliš vstřícní. Nic si z toho nedělejte a na odpoledne si naplánujte odpočinek. V sobotu se najde hodně témat, která s chutí proberete s vašimi blízkými včetně společných věcí, které vás sbližují. Buďte však opatrní na lidi, kteří si věčně na něco stěžují. Mohou z vás vysávat vaši energii. Nové zprávy, které získáte v neděli budou zajímavé, ačkoliv budete mít tendenci se na někoho hněvat. Na poslední chvíli může někdo zamávat s vašimi plány. Luna v sextilu přeje zábavnému odpoledni.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 27.3.-2.4. Venuše s Uranem zatouží po lásce

Slunce v Beranu vybízí udělat si pořádek v partnerských vztazích. Můžete překonat těžkosti, které vás brzdí cestou k cíli. Uran ve znamení Býka zajistí dostatek ...
Kartářka píše...

Urychlit prodej domu? Pomůže magie našich moudrých babiček

Magie - jak urychlit prodej domu Naše babička si vždy věděla rady. Když se nedařilo a věci nešly tak, jak by člvěk rád, vždy měla ...
Kartářka píše...

Ženy podle zvěrokruhu! Každá má své vlastní kouzlo. Znáte svoji supersílu?

Ohnivá znamení V Beranu, ve Lvu a ve Střelci – budou vše prožívat intenzivně, žijí přítomnou chvílí a mohou se cítit být pupkem světa.  Žena ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Karmické slunce v Beranu

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme ...
Kartářka píše...

Umění druidů

Jaro bylo, je a bude obdobím, kdy se už naši předkové před tisíci lety intenzivně věnovali přírodní magii. Obzvláště zkušení a mocní byli vždy druidové ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna s Uranem vylepší vaše plány

Luna s Uranem změní plány z dobrých na ještě lepší. Luna v konjunkci s Uranem překvapí. Víkendové plány se mohou změnit na poslední chvíli z ...
Kartářka píše...

Jaký andělský vzkaz nese číslo 23?

Dnes je den s datem 23.3.2023. Pokud takové číslo vedle sebe vidíte dvakrát a zaujme vás, možná pro vás nese andělský vzkaz. Ano, podle andělské ...
Kartářka píše...

Slyšíte svůj vnitřní hlas?

Toto zažil na vlastní kůži snad každý z nás. Než zvedne telefon a mrkne na displej už ví, kdo volá. Někdy vím co přijde a ...
Kartářka píše...

Víte, jak vás ovlivňuje váš ascendent?

Víte, že ascendent vás charakterizuje více, než si myslíte? Je jedním z nejdůležitějších znamení vašeho horoskopu. Astrologové říkají je ascendent maskou, pod kterou můžeme objevit ...
Kartářka píše...

Vůně fialových fialek

Fialka má číslo sedm. Sedmá čakra je o duchovním rozvoji a napojení. Kdyby měla intuice svoji barvu, mohla by být fialová. Fialový kámen ametyst podporuje ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Co nastartuje magické datum 11.11. a Venuše s Plutem?

Páteční sextil Venuše a Merkura s Plutem (11.11. – 15.11.) a pak jejich příznivý trigon s Jupiterem  (13.11. – 17.11.)  přivábí do vaší cesty přející lidi, nové příležitosti a možná i šťastnou ruku na zajímavé příležitosti. Kvadratura Slunce se Saturnem však radí dakrát vše promyslet a přiznat si i možná úskalí.

V sobotu 12.11. budete nejspíš díky trigonu Merkuru s Neptunem řešit, jestli máte doma všechno v pořádku. Protože bezpečí rodiny a domu bude na prvním místě.

V neděli 13.11.  dodá energii sextil Venuše s Plutem. Akorát si hlídejte, abyste se nedostali do hádek, které by narušily domácí pohodovou atmosféru. Bude lepší zvolit aktivní odpočinek.

Numerologický součet  pátečního datumu 11.11.2022 dává do výsledků číslo 1 + 1 + 1 + 1 + 2 + 0 + 2 + 2 = 10 1 + 0 = 1

Jednička říká,  že váš svět je proměnlivý a mění se skrze vaše myšlenky a vaše slova. Nyní můžete tvořit svůj svět a mocné síly vesmíru pracují s vámi. Připomeňte si to společně s mantrou: já jsem vesmír, vesmír jsem já.

Číslo 11 je mistrovské

Zaměříte-li se čistě na číslo 11, pak zbystřete svoji pozornost, protože vám vaši andělé chtějí poslat znamení, ale nejdřív se chtějí ujistit, že si jich všimnete.  Tento součet vás nabádá, abyste se soustředili na svět, který vás obklopuje. Díky tomu nepropásnete důležité zprávy, které přichází. Když uvidíte číslo 11, poproste své anděly o potvrzení.

Pak jen sledujte, kde číslo uvidíte. Někdy můžete vidět více čísel po sobě jdoucích.

První číslo  ukazuje na situace, které vás přivedly až k tomuto okamžiku. Udává tón celé sekvence. Kdyby to byla třeba osmička, potom to bude o dostatku ve vašem životě a trojka pro změnu může říkat, abyste věnovali pozornost tomu, jak rovnáte své priority.

Další číslo ukazuje to, co potřebujete. Třeba číslo dvě ukazuje potřebu projevit vděčnost, zatímco pětka ukazuje na změny, které se ukážou v reálných obrysech.

Pokud se přidáte ještě třetí číslo, pak bude ukazovat kam situace jde.

Pokud se díváte na čtyřciferné číslo pak je potřeba věnovat největší pozornost dvěma prostředním číslům společně.

Vyložte si význam každé cifry. Pak pochopíte, co říkají v širším kontextu.

Poslední číslo ukazuje budoucí výsledek. Například devítka vás upozorní na blížící se konec nějaké etapy vašeho života, zatímco jednička ukazuje na nadcházející možnosti dosáhnutí etapy svého nejlepšího života.

Je tu  však výjimka. Mistrovská čísla, či čísla, která jsou složená z opakujících se cifer, tedy třeba 11, 22  a tak dále, by se neměla dělit při odečítání jejich významu. Měla by se tedy brát jako celek a jeden součet.

Věnujte pozornost i širšímu kontextu. Důležité je i místo, kde vás čísla zaujmou a co se ve vašem životě právě děje. Věnujte pozornost, kde ta čísla spatříte. I to je vzkaz pro vás. Například vaše číslo na adrese domu, který chcete koupit může znamenat, že je vaše hledání u konce.

Stává se, že cestou na pracovní pohovor v pauze na kávu, zahlédnete na účtence vám známá čísla. Můžete tak obdržet určitý vhled. Čísla sdělují, jak se na situaci máte dívat a jak přistoupit k případné nabídce.

Čísla na stěně nástěnce v nemocnici, vám dají směrovku, co se má stát později. Můžou přijít klíčové informace, kterým je potřeba věnovat pozornost.

Pokud si všimnete těchto čísel doma, potom se tyto zprávy týkají vás a vašeho napojení se  s vaším vyšším já a to pak budou nejsilnější sdělení.

Takováto čísla v práci ukazují na vliv, který máte na druhé lidi, když procházíte jejich životy. Součty v místě práce jsou komunikátory, které koncentrují  to, jak působíte na druhé lidi a radí, jak nejlépe využít váš čas a energii, když chcete jít dopředu.

Součty během cest, třeba na letišti, či číslo nástupiště, kam musíte jít, mají metaforický význam. Jsou o vaší potřebě rozvoje a také mají hodně co dočinění s nutností těžkých rozhodnutí a způsobem myšlení v konkrétním okamžiku. Jsou prosbou o opuštění sféry komfortu a přechodu do další fáze vaší cesty k vyššímu já.

Když se cítíte v životě dezorientovaní, je to normální. Když nevíte jistě, co máte dělat a kam směřuje, řekněte si o symbol v podobě čísla. Vaši andělé a průvodci na to čekají. Nenechají vás v tom samotné.

Beran

V pátek vlivem Merkuru v trigonu s Venuší možná odhalíte tajného ctitele. V sobotu si hlídejte, co řeknete. Roznašeči klepů si dají záležet. Saturn v kvadratuře vás přiměje splnit dávné závazky, či dodělat resty. Máte možnost vyvázat se z těžkého břemene. V neděli udělejte něco pro druhé lidi. Venuše v trigonu ke Slunci slibuje vydařené rande, či přátelské setkání.

Býk

V pátek budete mít  pocit, jako byste viděli přelud. Moc se nepřetěžujte a dejte si za odměnu něco dobrého k večeři. V sobotu vás čeká den, kdy by bylo vhodné si dát záležet na svém vzhledu. Potkáte někoho, koho jste dlouho neviděli a vlivem trigonu s Marsem to může pořádně zajiskřit. V neděli můžete udělat něco milého pro své blízké. Když pomůžete někomu potřebnému, brzy se vám to vrátí.

Blíženci

Páteční aura dne vám ulehčí učení a zapamatování si důležitých informací. Vaši přátele vás překvapí novinou, kterou si budete muset ověřit. V lásce budete mít štěstí. Sobotní Luna v trigonu věští aktivní a povedený den, avšak vaši pozornost si vyžádají vztahy s druhými lidmi. Budete mít štěstí na lidi, a tak toho využijte. V neděli odpočívejte a bavte se. Vyhýbejte se však lidem, kteří mají potřebu kdykoliv a cokoliv u vás kritizovat.

Rak

V pátek k vám přijdou zajímavé zprávy a milí lidé. Zatoužíte po změnách a nových věcech. V sobotu vám někdo může překazit lenošení, neboť Luna je v kvadratuře. Nenechte si tím zkazit náladu. V sobotu můžete být více citliví na drobné nedostatky okolí. Vaše postřehy mohou být sice trefné, ale raději si je nechte pro sebe. V neděli se postarejte o dobrou kondičku, běhejte, procházejte se, a hlavně to nepřehánějte s domácími povinnostmi.

Lev

V pátek o sebe dobře dbejte, běžte na procházku a vynechte společnost lidi, kteří by z vás vysávali energii. V jisté záležitosti, na kterou čekáte, musíte být trpěliví. V sobotu se vám bude hodit nadhled, který vás může ochránit před hádkami. Dopřejte si to, co vám dělá radost. Vlivem trigonu s Jupiterem budete mít náladu velkorysou náladu, ale dvakrát si rozmyslete, než se necháte zvábit slevami. Vlivem nedělní Luny v trigonu někoho okouzlíte. Štěstí v lásce  zklidní domácí atmosféru.

Panna

Páteční Luna v konjunkci radí dotáhnout všechny pracovní záležitosti. Všechno zvládnete, ale rozmyslete se dvakrát, než někoho zkritizujete. V sobotu budete mít dobrou náladu a úspěch v lásce i věcech přátelských. Běžte ven, odpočinete si a nebudete se trápit starostmi. V neděli o vás projeví zájem hodně lidí. Díky osobnímu kouzlu mohou dokonce i ty méně upravené Panny získat ctitele. Budete srdeční a otevření novým nápadům.

Váhy

Páteční Merkur v sextilu přeje učení se novým věcem. Budete plni optimismu. Většinu vašich záměrů se vám povede realizovat. V sobotu zapomeňte na všechny povinnosti. Den nebude špatný, ale Luna v konjunkci radí raději se nezapojovat do hovorů o citech. Někdo by si vaše názory mohl vyložit jinak než jen jako vtip. V neděli se přesvědčíte, že úsměv a špetka dobré vůle mohou udělat opravdové zázraky. Postarejte se o dobrou auru a najděte si čas na knihu, či meditaci.

Štír

V pátek se snažte doma vyhýbat konfliktům a více se věnujte svému duchovnímu rozvoji. Odpolední aura bude přát odpočívání a randění. Sobotní Luna v trigonu přeje setkávání i kdyby to mělo být pouze virtuálně. Tento den navázané známosti mohou být velmi zajímavé a v budoucnu ovlivní váš rozhled. V neděli se pustíte do domácích prací poněkud s nechutí. Vaše nálada bude více kritická, a to může přinést třaskavou náladu. Vzpomeňte si radši na své přátele a zavolejte jim. Zaručeně vám spraví náladu.

Střelec

Páteční Luna v opozici vám může připomenout staré neúspěchy. Nestěžujte si na nepohodlí, vyhněte se kritizovaní okolí a postavte se tomu čelem. Druhým ukážete  svou sílu a uchráníte svá přátelství. V sobotu se s lehkostí poperete se všemi závazky, pouze se rozhlédněte, abyste nebyli jediní, kdo něco aktivně dělá. V neděli si hlídejte, co budete mít na sobě a svůj vzhled. Vlivem Venuše v trigonu, možná okouzlíte nejenom zrozence ve znamení Býka, či Vah, jehož jste již delší dobu neviděli. S požehnáním Merkuru si budete mít co říct.

Kozoroh

Páteční Luna v trigonu s Venuší přeje lásce. Den bude skvělý i pro učení se novým věcem. Také přátelská setkání budou vyvedená, proto se běžte bavit do společnosti. V sobotu budete skvělými mentory, rádci i pomocníky. Hlavně nezapomeňte na případné rande. Může se stát, že vás někdo špatně pochopí, nebo něco zapomene. Raději si v případě možnosti někde v tichosti zameditujte.

Vodnář

Páteční Luna v sextilu přeje poznávání a objevování nových koníčků. I kdybyste měli na dané téma jiný názor než okolí, snažte se vyvarovat diskuzím. V sobotu budete ve skvělé náladě a den strávíte nejlépe procházkou podzimní přírodou, či na výletě. V neděli se postarejte o svoji dobrou kondičku, běhejte, procházejte se, a hlavně to nepřehánějte s domácími povinnostmi. Snažte se spíše vymoci splnění slibů, ke kterým se vám někdo upsal.

Ryby

Díky páteční Luně v trigonu ucítíte příliv odvahy a optimismu. Vaše správná předtucha, či vzpomínka vás přivede na dobrý nápad. Že byste něco začali znovu? V sobotu se pustíte do domácích prací s mírnou nechutí. Vaše nálada bude třaskavá. Vzpomeňte si radši na své přátele a zavolejte jim. Zaručeně vám spraví náladu. V neděli hlavně klid a teplo. Postarejte se o své zdraví. Snažte se k sobě nebýt tolik kritičtí. Doslova tím podporujete svoji nervozitu.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 27.3.-2.4. Venuše s Uranem zatouží po lásce

Slunce v Beranu vybízí udělat si pořádek v partnerských vztazích. Můžete překonat těžkosti, které vás brzdí cestou k cíli. Uran ve znamení Býka zajistí dostatek ...
Kartářka píše...

Urychlit prodej domu? Pomůže magie našich moudrých babiček

Magie - jak urychlit prodej domu Naše babička si vždy věděla rady. Když se nedařilo a věci nešly tak, jak by člvěk rád, vždy měla ...
Kartářka píše...

Ženy podle zvěrokruhu! Každá má své vlastní kouzlo. Znáte svoji supersílu?

Ohnivá znamení V Beranu, ve Lvu a ve Střelci – budou vše prožívat intenzivně, žijí přítomnou chvílí a mohou se cítit být pupkem světa.  Žena ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Karmické slunce v Beranu

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme ...
Kartářka píše...

Umění druidů

Jaro bylo, je a bude obdobím, kdy se už naši předkové před tisíci lety intenzivně věnovali přírodní magii. Obzvláště zkušení a mocní byli vždy druidové ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna s Uranem vylepší vaše plány

Luna s Uranem změní plány z dobrých na ještě lepší. Luna v konjunkci s Uranem překvapí. Víkendové plány se mohou změnit na poslední chvíli z ...
Kartářka píše...

Jaký andělský vzkaz nese číslo 23?

Dnes je den s datem 23.3.2023. Pokud takové číslo vedle sebe vidíte dvakrát a zaujme vás, možná pro vás nese andělský vzkaz. Ano, podle andělské ...
Kartářka píše...

Slyšíte svůj vnitřní hlas?

Toto zažil na vlastní kůži snad každý z nás. Než zvedne telefon a mrkne na displej už ví, kdo volá. Někdy vím co přijde a ...
Kartářka píše...

Víte, jak vás ovlivňuje váš ascendent?

Víte, že ascendent vás charakterizuje více, než si myslíte? Je jedním z nejdůležitějších znamení vašeho horoskopu. Astrologové říkají je ascendent maskou, pod kterou můžeme objevit ...
Kartářka píše...

Vůně fialových fialek

Fialka má číslo sedm. Sedmá čakra je o duchovním rozvoji a napojení. Kdyby měla intuice svoji barvu, mohla by být fialová. Fialový kámen ametyst podporuje ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Venuše se Saturnem vyzdvihnou upřímnost!

Kvadratura Marsu s Neptunem (do 16.10), může vnést docela chaos do víkendových plánů. Pomoci by mohla intuice.   Saturn s Venuší v trigonu (do 16.10) posílí upřímnost ve vztazích. V lásce budete přemýšlet nad tím, že lidé působící až příliš důvěryhodně mohou něco skrývat. Nově navázané vztahy budou pro svůj vývoj potřebovat více času a bezpečnou jistotu. Vztahy dostanou větší řád.

Beran

Páteční Luna v sextilu vám přinese dobré nápady a štěstí v lásce. Najdete také čas věnovat se svým koníčkům. Sobota se ohlašuje různými zajímavými příležitostmi, jak se bavit. Večerní Luna v kvadratuře vás však nebude příliš pouštět z domu. V neděli se postarejte o rodinné záležitosti a bedlivě se vyhýbejte sousedským šarvátkám. Luna v kvadratuře radí nic si nedělat z malých nepříjemností a kolizí.

 

Býk

 

V pátek budete roztržití a možná i zasnění. Vzhledem k větší únavě můžete zapomenout na to, že jste někomu něco slíbili udělat. Budete rádi, když si se svojí energií vystačíte sami. Zato sobota bude živější. Pustíte se do svých koníčků, či učení. Luna v sextilu vám zajistí dobrou náladu, která se v rodinných záležitostí vždycky hodí. V neděli budete chtít žít naplno. Možná i díky tomu potkáte někoho zajímavého s příjemným úsměvem.

 

Blíženci

 

V pátek se budete cítit nekorunovanými králi života. Cokoliv, co budete muset vykonat, by se vám mělo povést ve vlídné atmosféře. V sobotu si zdřímněte, zalenošte si, zalistujte v knize, ale vyhýbejte se těžší práci. Věnujte pozornost lidem kolem sebe. V neděli nebude chybět dobrá nálada, a tak je pravděpodobné, že odpustíte drobné nedorozumění někomu, na kom vám záleží poněkud více.

 

Rak

 

V pátek nebude chybět dobrá nálada, ale ne všechno zvládnete, protože ostatní budou myslet především na zábavu. V sobotu se vyhněte kritizování a zajistíte si tak klid. Raději se věnujte sami sobě. Večerní Luna v konjunkci vám spraví náladu. V neděli budete pro některé lidi nedostižní, možná zahodíte telefon, nebo se schováte. Luna v konjunkci vás zasype spousty nápadů, jak vypnout a relaxovat.

 

Lev

 

V pátek můžete být vnímavější na něčí nářky, které vás mohou vyvést z rovnováhy. Nevzdávejte se svých tužeb jenom proto, že se to někomu nelíbí. Potřebujete podporu a ne lidi, kteří vám neustále přistřihují křídla. V sobotu se vrhnete do víru zábavy. V neděli budete mít potřebu udělat si pořádek na pracovním stole, v kalendáři, v tašce a možná naleznete něco, co jste již delší dobu hledali. Odpoledne vás čeká příjemné lenošení.

 

Panna

 

V pátek budete v centru zajímavých událostí mezi svými přáteli. Udržte si tajemný výraz a nemluvte s každým o svých pracovních plánech a penězích. V sobotu se nebojte rozhodovat. Odpoledne bude díky Luně v sextilu klidnější. V neděli vás bude potřebovat rodina, která ocení váš přístup. Předtuchy a vzpomínky velmi ovlivní některé z vašich rozhodnutí.

 

Váhy

 

Luna v trigonu pomůže v pátek v různých diskuzích s lidmi vyššího postavení a také v různých oficiálních zařizováních. Sobota přinese velmi dobrou náladu. Budete okouzlovat a získáte spoustu ctitelů. Úsměv na rtech prostě přitahuje. V neděli si toho na sebe příliš mnoho neberte a raději si odpočiňte. Postarejte se o své povinnosti a nezapomeňte na nákupy, či plné koše prádla. Raději si vše napište na lísteček a pak jenom odškrtávejte.

 

Štír

 

V pátek nezapomeňte na to, že někdo čeká, až splníte svůj slib. V sobotu se dozvíte skvělé novinky zejména od známých z jiného města, či zahraničí. Odpoledne přeje Luna v trigonu lásce a přátelství. Nedělní návštěva dodá veselejší náladu a úsměv na rtech. Ráno se dejte do uklízení a zařiďte důležité rodinné věci. Pak už se můžete věnovat svým radostem.

 

Střelec

 

V pátek můžete mít divné sny a nemusíte se úplně cítit nejlépe. Raději se věnujte nenáročným činnostem. Různé předtuchy vám nedovolí pouštět se do riskantnějších podniků. V sobotu si můžete naplánovat výdaje na nejbližší dny. U účetnictví však nevydržíte celý den a odpoledne vás pohltí vaše koníčky, či jiné radosti. V neděli vás zasypou nápady, jeden lepší než druhý. Raději si však odpočiňte u dobrého filmu. Na velké výzvy není ještě správný čas.

 

Kozoroh

 

Páteční Luna v konjunkci radí rychle zařídit domácí povinnosti a pak se věnovat duševním potřebám. V sobotu se vyhýbejte nutné práci, protože vám může scházet trpělivost. Odpoledne je čas na relaxaci. V neděli budete v centru zajímavých událostí, někomu můžete poradit a pomoci. Ukáže se, že víte, co a s kým dělat. Odpoledne si konečně odpočiňte.

 

Vodnář

 

Páteční Luna v trigonu věští příliv energie. To nejdůležitější rychle zařiďte a pak už si plánujte víkend. V sobotu budete s chutí něco ve vašem životě měnit k lepšímu. Příliš se nestarejte o hartusení lidí okolo, protože Luna v trigonu věští povyražení. V neděli budete více podezíraví. Rozmyslete si příliš vstřícné gesto, protože někdo může zkřížit vaše plány a půjde se bavit místo vás.

 

Ryby

 

Páteční ráno je ideální pro zařízení všech potřebných záležitostí, odpoledne věnujte lásce. Odpovídejte na zprávy, někdo bude vámi unešený. V sobotu i slůvko, které vám nechtěně unikne, může vyvolat nepříjemné dohady. Vyhněte se hádkám a raději si odpočiňte. Večerní Luna v trigonu podporuje umění a lásku. Nedělní Luna v trigonu vás přiměje aktivně odpočívat. Najděte si čas pro své záliby a získejte tak vnitřní rovnováhu.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 27.3.-2.4. Venuše s Uranem zatouží po lásce

Slunce v Beranu vybízí udělat si pořádek v partnerských vztazích. Můžete překonat těžkosti, které vás brzdí cestou k cíli. Uran ve znamení Býka zajistí dostatek ...
Kartářka píše...

Urychlit prodej domu? Pomůže magie našich moudrých babiček

Magie - jak urychlit prodej domu Naše babička si vždy věděla rady. Když se nedařilo a věci nešly tak, jak by člvěk rád, vždy měla ...
Kartářka píše...

Ženy podle zvěrokruhu! Každá má své vlastní kouzlo. Znáte svoji supersílu?

Ohnivá znamení V Beranu, ve Lvu a ve Střelci – budou vše prožívat intenzivně, žijí přítomnou chvílí a mohou se cítit být pupkem světa.  Žena ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Karmické slunce v Beranu

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme ...
Kartářka píše...

Umění druidů

Jaro bylo, je a bude obdobím, kdy se už naši předkové před tisíci lety intenzivně věnovali přírodní magii. Obzvláště zkušení a mocní byli vždy druidové ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna s Uranem vylepší vaše plány

Luna s Uranem změní plány z dobrých na ještě lepší. Luna v konjunkci s Uranem překvapí. Víkendové plány se mohou změnit na poslední chvíli z ...
Kartářka píše...

Jaký andělský vzkaz nese číslo 23?

Dnes je den s datem 23.3.2023. Pokud takové číslo vedle sebe vidíte dvakrát a zaujme vás, možná pro vás nese andělský vzkaz. Ano, podle andělské ...
Kartářka píše...

Slyšíte svůj vnitřní hlas?

Toto zažil na vlastní kůži snad každý z nás. Než zvedne telefon a mrkne na displej už ví, kdo volá. Někdy vím co přijde a ...
Kartářka píše...

Víte, jak vás ovlivňuje váš ascendent?

Víte, že ascendent vás charakterizuje více, než si myslíte? Je jedním z nejdůležitějších znamení vašeho horoskopu. Astrologové říkají je ascendent maskou, pod kterou můžeme objevit ...
Kartářka píše...

Vůně fialových fialek

Fialka má číslo sedm. Sedmá čakra je o duchovním rozvoji a napojení. Kdyby měla intuice svoji barvu, mohla by být fialová. Fialový kámen ametyst podporuje ...
Kartářka píše...
/ Články