Víkendový horoskop: Luna v Blížencích si nenechá nic ujít

V pátek 12. dubna nese prima nápady konjunkce Slunce s Merkurem.  Luna v Blížencích vás požene mezi lidi. Povedete zajímavé debaty, okořeníte své záliby o nové nápady a nevynecháte žádnou příležitost se bavit.

V sobotu 13. dubna strávíte sobotní den v dobré společnosti a s lidmi, se kterými cítíte vzájemné sympatie. Luna ve znamení Raka večer podpoří vzájemnou blízkost a pohodu.

V neděli 14. dubna na vás bude mít Luna v trigonu se Saturnem blahodárný vliv a  způsobí, že vám udělá dobře blízkost rodiny i přátel.

Beran

Páteční Luna v sextilu vám pomůže pustit se do vylepšení svého bydlení. Veškeré nákupy budou povedené a možná objevíte zajímavé bytové doplňky. V sobotu na sebe naložíte více práce než obvykle. S pomocí okolí příliš nepočítejte. I kdybyste měli v neděli zcela odlišný názor než ostatní, snažte se zdržet diskuzí. Uchováte si tak energii pro sebe a svůj klid.

Býk

V pátek budete úspěšní ve finančních investicích. Luna ve znamení Blíženců posílí vaši vyřídilku. V sobotu vyjde najevo, že někdo vám blízký hraje na dvě strany. Nakonec se vám uleví, protože alespoň budete vědět, na čem jste. Nedělní Luna v sextilu přeje koníčkům a vašemu nadhledu a klidu.

Blíženci

V pátek přichází čas, kdy by bylo dobré věnovat se svým zájmům a koníčkům. Bude to lepší, než se dát do řeči s někým, kdo vidí všude samé potíže. Sobotní Luna ve vašem znamení, ze kterého vyjde až večer, přinese dobrou náladu a spoustu příležitostí vyříkat si nějaké nedorozumění. V neděli vás mohou iritovat sousedi, bylo by lepší se příliš neangažovat, neboť z maličkosti hrozí velká aféra.

Rak

Pátek nese spoustu nápadů, jak si zpříjemnit den. Rychle vyřiďte neodkladné povinnosti a pak už se věnujte sami sobě. V sobotu dělejte všechno, co je vám milé a hlavně se nenechte strhnout k nepromyšleným rozhodnutím. Kdybyste se sebevíc snažili, nemusíte postřehnout, kdo za nápady vězí. Nedělní Luna v sextilu věští zábavu a setkávání.  Zavolejte příbuzným, nebo si popovídejte s dětmi, či přáteli.

Lev

V pátek se vám bude chtít něčím se blýsknout a asi se vám to i povede. Budete optimisti, ale něčí nářky vám mohou zkazit náladu. Sobotní Luna vás ujistí, že máte dobré kamarády, se kterými se stále dobře bavíte. V neděli budete mít možnost vyvázat se z nějakého těžkého úkolu, či jakýchsi pout.

Panna

Páteční Luna v kvadratuře si žádá dávku nadhledu. Nenechte se nikým vyprovokovat.  Sobotní Luna v kvadratuře možná vás nenechá v klidu a lhostejnosti k potížím druhých. Může se tak stát, že založíte někoho, kdo bere všechno jako samozřejmost a ani vám za nic nikdy nepoděkoval. V neděli vás může překvapit někdo z minulosti, třeba bývalý partner, který se vám může chtít omluvit.

Váhy

Páteční Luna v trigonu vás zastihne několik překvapení a nečekané nabídky. V sobotu se postarejte o svůj vzhled. Můžete se potkat s někým fantastickým a inspirativním. V neděli si nestěžujte na svoji popularitu a užívejte si, že se lidi na vás obrací. Pouze si nenechejte brát své volno.

Štír

V pátek budete mít chuť na odpočinek a bylo by dobré vyhýbat se všetečným lidem z okolí, mohli byste narazit na nějaké drby. V sobotu budete potřebovat udělat si pořádek v osobních věcech. V neděli neustupujte nepřátelům a obhajte si své věci. Luna v trigonu vám však dovolí jím jejich prohřešky promíjet. Přestanou vás zajímat. Vaše životní energie je na vzestupu.  Čarujte a přitáhněte si štěstí.

Střelec

V pátek vám přinese Luna v opozici dokonalé nápady, které by byl hřích nezkusit. Sobotní Luna v opozici naopak varuje před vyzrazením svých tajemství. Někdo se otevře vám a vy byste mohli padnout do vzorce důvěru za důvěru a něco na sebe vyzradit, co by vás později mohlo mrzet.  V neděli budou single Střelci jarně nepředvídatelní a optimističtí. Budou flirtovat na všechny směry. Způsobí tím rozporuplné reakce svých protějšků. Měli by si ujasnit, na kolik to s dotyčným myslí vážně ještě dříve, než v něm probudí emoce.

Kozoroh

Páteční den přeje randění a výletům. Sobota  přinese zajímavé nápady na různé koníčky. O své zkušenosti se budete chtít podělit s přáteli. Nedělní Luna v opozici radí dopřát si klid a odpočinek. O vaši vnitřní rovnováhu se budou pokoušet nepravdivé informace. Roznašeči různých klepů si dají opravdu záležet.

Vodnář

V pátek odbavte všechny nutné povinnosti, jinak nebudete mít klidný víkend. Neposlouchejte hloupé pomluvy, mohly by vám zkazit náladu. Díky Plutu v konjunkci můžete být více roztržití i v sobotu. V neděli můžete na společenské události, či mezi lidmi objevit někoho, kdo rozbouří váš vnitřní klid.

Ryby

Páteční Luna v kvadratuře radí věnovat se pracovním záležitostem a poté si dopřát kvalitní meditaci. V sobotu si můžete psát s někým zajímavým. Možná si domluvíte rande s někým, kdo má zcela jiný pohled na svět. A v neděli budete jak ve snu a bylo by dobré se hlídat, abyste na něco nezapomněli. Buďte na sebe hodní a dopřejte si odpočinek. Dobrá knížka, nebo film vám zvedne náladu.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy na týden 22.4.-28.4.

Berani Navigace – důvěřujte svým instinktům, bezpečně vás povedou. V určité situaci jste zahnání do kouta možná i nějakou osobou, které moc nevěříte. Nebo celý ...

Karta týdne 22.4.-28.4. je Sedmička mečů. Pochopíte, co je to štěstí

Váhy čekají složité debaty. Vodnáři si budou z nepřátel rekrutovat přátele. Střelci zabojují se svou vášní… Mečová sedmička věští různá protivenství, která nakonec, dříve, či ...

Partnerský horoskop: Střelec. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje energický, optimistický, svobodomyslný a ...

Týdenní horoskop 22.4.-28.4. Štíří úplněk se blíží. Co nese?

Slunce v Býku odvede pozornost k partnerským záležitostem. Vyplatí se udělat si pořádek v citové oblasti, vyjasnit nedorozumění, nenechat se provokovat různými narážkami a ...

Osudová konjunkce Jupitera a Uranu přinese obrovskou energii úspěchu. Využijte toho!

Ke konjunkci planet Jupiter a Uran nedochází příliš často, jen jednou za 14 let. A když se to stane, vytvoří společně neuvěřitelně silnou energii. Nepropásněte ...

Máte na zahradě jabloň? A znáte její kouzelnou moc?

Jabloň byla kdysi vnímána jako posvátný strom. Možná proto, že je považována za strom života, který se pojil s nesmrtelností,  i kosmický strom. V kořenech ...

Víkendový horoskop: Merkur s Venuší vás rozproudí

Páteční (19. dubna) konjunkce Merkuru s Venuší přikrášlí různá setkání a obvzvlášť randění a večer pomůže s odreagováním. Merkur v retrográdu možná připomene starší záležitosti ...

Co o vás vypovídá roční období, ve kterém jste se narodili?

Osobnost a charakter člověka ovlivňuje mnoho faktorů a zdá se, že k určitým vlastnostem může přispět i roční období, ve kterém jste se narodili. Nejen ...

Je váš vztah ten pravý?

Máte novou známost a všechno se zdá fajn, ale nevíte jistě, jestli je to ten pravý ve vašem životě. Přinášíme devět osvědčených způsobů, jak to ...

Andělský horoskop od 17. 4. do 16. 5.

Berani, projevuje o vás zájem člověk, který na první pohled není váš typ. Kozorozi, měli byste více naslouchat svým blízkým... Živel země BÝK – Vaším ...

 

Víkendový horoskop od 29.3. Merkur v Beranu se nebojí a jde na věc zpříma

Na Velikonoce se nudit nebudete. Luna ve Střelci vyladí k flirtování, škádlení a žertům, avšak Merkur v Beranu si servítky brát nebude. Někdy je konfrontace plodná a odhalí ukryté emoce. Venuše ve znamení Ryb diplomaticky ukonejší případné půtky a nastaví vlídně ležérní tón.

Beran

V pátek se vám pravděpodobně nebude chtít příliš pracovat. Udělejte si seznam toho, co musíte před víkendem ještě udělat. Až si to všechno odškrtáte jako splněno, můžete se s klidným svědomím věnovat zábavě. V sobotu vám Luna v trigonu nese štěstí v lásce.  V neděli budete mít štěstí na společenské i milostné aktivity.

 

Býk

 

Páteční Luna v opozici nese dobrou náladu a den bude jako stvořený pro randění a plánování nových věcí. Sobota nese dostatek síly k práci. Věci se budou dařit a lidé vám budou nakloněni. V neděli trochu zvolněte a dejte prostor svým přátelům. Najdete hodně společných témat.

 

Blíženci

 

V pátek můžete vnímat příliv nové životní energie, která vám pomůže vypořádat se se všemi problémy i protivnými lidmi. Budete bystřejší než jindy. Sobotní Luna v opozici nese touhu se rozmazlovat.  Vymaníte se ze zaběhlých řádů. Neseďte doma a vyrazte sbírat nové dojmy. Nedělní rande mohou být zábavnější a skvělejší než jindy. Den přeje i věštění.

 

Rak

 

V pátek vás pohltí rodinné záležitosti a možná budete řešit vztahy a chování lidí. Den vám přeje jak ve finanční oblasti, tak i ve správném životním směru. V sobotu buďte opatrnější, z nepozornosti hrozí drobný úraz. Něčí nápad se stane pro vás motivací. V neděli je ideální den pro randění. Lidé vás budou vnímat více než kterékoliv jiné dny.

 

Lev

 

V pátek vám něčí rada pomůže zahodit staré návyky a možná setřást i nějaké nepříjemné povinnosti. Někdo vám uleví s vašimi starostmi. V sobotu budete mít vlivem Luny v trigonu dost síly a tak budete pomáhat svému okolí a možná pocítíte, že toho někdo zneužívá. Je potřeba nastavit hranice a ozvat se. Nedělní Luna v trigonuvám zvedne náladu a pravděpodobně přijde nějaké nečekané setkání. Bude to také skvělý den pro věštění, možná odhalíte nějaké zajímavé tajemství.

 

Panna

 

V pátek něco obrátí vaši pozornost k vlastním potřebám a touhám. Od soboty  vám práce půjde rychle a díky tomu si budete moci i odpočinout, nebo se jít bavit. V neděli bude spousta možností setkávat se s druhými lidmi. Luna v kvadratuře vám ukáže, jak se poprat s nějakými starými bolestmi.

 

Váhy

 

V pátek si budete více věřit. Pokud si myslíte, že by to chtělo změny, pusťte se do nich. V sobotu se vám podaří stmelit rodinu. Luna v sextilu přeje velikonočním přípravám.  Nedělní Luna v sextilu nese dobrou náladu a uvolnění.

 

Štír

 

Páteční Luna v konjunkci může přinést určitou únavu a roztržitost. Buďte opatrní na diskuse se složitějšími tématy a také více hlídejte své osobní věci. Pobyt na čerstvém vzduchu by vám mohl spravit náladu. Sobotní aura dne posílí vaši výdrž a předsevzetí budou mít zelenou. V neděli si nasadíte růžové brýle a pustíte se do řešení určitých potíží. Intuice vám napoví.

 

Střelec

 

V pátek se snažte příliš nehádat. Pokud po vás bude někdo chtít radu či pomoc, neodmítejte ho. Lidé vám tím dávají najevo, že vám věří. V sobotu můžete s přáteli probrat vaše nejnovější postřehy a někdo vám dobře poradí. Luna v konjunkci posílí vaši intuici. Nedělní Luna ve vašem znamení vám může přivést do cesty někoho, na koho jste poslední dobou mysleli.

 

Kozoroh

 

Setkání s milými lidmi vám v pátek přinese dobrou náladu. Nebojte se mluvit o svých nápadech. V sobotu můžete snít o letních prázdninách a dovolené. Hvězdné klima vám nese energii i pro fyzickou práci. V neděli budete asertivní více než kdy jindy a nenecháte se vmanipulovat do bouřlivé diskuse.

 

Vodnář

 

Páteční rytmus dne posílí vaši potřebu mít splněné povinnosti. V práci by se vám měli raději kolegové vyhýbat, protože vaše nálada nemusí být ideální. Ani doma se raději příliš do velkých diskusí nepouštějte. V sobotu přichází konečně dobrá nálada a vy si můžete užít skvělý víkend. V neděli ještě na poslední chvíli doděláte něco, co vám úplně vypadlo z hlavy.

 

Ryby

 

V pátek budete přátelští a v dobré náladě. Zatoužíte navštívit někoho, koho jste dlouho neviděli. Luna v trigonu vám pomůže získat něčí sympatie. Sobotní Mars a Venuše v konjunkci uleví od stresujících situací a přinesou příležitost ke skvělé milostné magii. V neděli se vám možná nebude do ničeho chtít, ale přemůžete se.

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy na týden 22.4.-28.4.

Berani Navigace – důvěřujte svým instinktům, bezpečně vás povedou. V určité situaci jste zahnání do kouta možná i nějakou osobou, které moc nevěříte. Nebo celý ...

Karta týdne 22.4.-28.4. je Sedmička mečů. Pochopíte, co je to štěstí

Váhy čekají složité debaty. Vodnáři si budou z nepřátel rekrutovat přátele. Střelci zabojují se svou vášní… Mečová sedmička věští různá protivenství, která nakonec, dříve, či ...

Partnerský horoskop: Střelec. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje energický, optimistický, svobodomyslný a ...

Týdenní horoskop 22.4.-28.4. Štíří úplněk se blíží. Co nese?

Slunce v Býku odvede pozornost k partnerským záležitostem. Vyplatí se udělat si pořádek v citové oblasti, vyjasnit nedorozumění, nenechat se provokovat různými narážkami a ...

Osudová konjunkce Jupitera a Uranu přinese obrovskou energii úspěchu. Využijte toho!

Ke konjunkci planet Jupiter a Uran nedochází příliš často, jen jednou za 14 let. A když se to stane, vytvoří společně neuvěřitelně silnou energii. Nepropásněte ...

Máte na zahradě jabloň? A znáte její kouzelnou moc?

Jabloň byla kdysi vnímána jako posvátný strom. Možná proto, že je považována za strom života, který se pojil s nesmrtelností,  i kosmický strom. V kořenech ...

Víkendový horoskop: Merkur s Venuší vás rozproudí

Páteční (19. dubna) konjunkce Merkuru s Venuší přikrášlí různá setkání a obvzvlášť randění a večer pomůže s odreagováním. Merkur v retrográdu možná připomene starší záležitosti ...

Co o vás vypovídá roční období, ve kterém jste se narodili?

Osobnost a charakter člověka ovlivňuje mnoho faktorů a zdá se, že k určitým vlastnostem může přispět i roční období, ve kterém jste se narodili. Nejen ...

Je váš vztah ten pravý?

Máte novou známost a všechno se zdá fajn, ale nevíte jistě, jestli je to ten pravý ve vašem životě. Přinášíme devět osvědčených způsobů, jak to ...

Andělský horoskop od 17. 4. do 16. 5.

Berani, projevuje o vás zájem člověk, který na první pohled není váš typ. Kozorozi, měli byste více naslouchat svým blízkým... Živel země BÝK – Vaším ...

 

Víkendový horoskop: Mars v Rybách a odvěký tanec života

Jaro vybízí k chystání svých svátků a pořádků a k těm nás bude nabádat Luna ve znamení pečlivé Panny. Nicméně svůdný Mars v Rybách touží po vzrušení odvěkého tance života. Vše ideálně pod taktovkou malebně krásného prostředí a klidu. Pokud někdo nebude respektovat tuto touhu, riskuje hněv.

Beran

V pátek se snažte více soustředit na své záležitosti a neřešit problémy druhých. V sobotu poslouchejte intuici a do ničeho se nenuťte. Je příznivá doba na magické rituály. Neděle slibuje skvělý den pro rodinné záležitosti i péči o své tělo.

Býk

Páteční Luna v trigonu nabádá postit se do nových věcí. Sobota slibuje dobrou náladu, všechny společenské akce by se měly vydařit. Nedělní Pluto v kvadratuře slibuje nečekaná překvapení. Věci se mohou vyvíjet jinak, než jste si představovali.

Blíženci

V pátek si dávejte pozor na ústa, ne všichni mohou mít pochopení pro vaše vtípky. V sobotu se snažte promyslet své kroky i činy, Luna i Mars v kvadraturách nabádají k opatrnosti. Neděli můžete bez výčitek svědomí prolenošit.

Rak

V pátek se vyhněte všem možným diskuzím a kontroverzním tématům. Místo toho vložte svoji energii tam, kde se cítíte dobře. V sobotu budete potřebovat trochu více odpočinku od lidí a tak se nabízí procházka v přírodě. V neděli si snažte doplnit zásoby energie a dopřejte si dobré jídlo, oblíbenou knihu, či film.

Lev

V pátek se zabývejte sami sebou a ne tím, co si myslí lidé kolem. Mars v opozici pomůže nasměrovat vaši energii tam, kde bude za vámi něco vidět. Třeba na sportovní aktivity, které vyformují vaše tělo. V sobotu se o někom dozvíte nějakou, „zaručenou” zprávu. Snažte se vyvarovat pomluvám, příště by se to mohlo otočit proti vám. V neděli vám někdo, či něco zvedne náladu.

Panna

V pátek se nenechte vystresovat nervózními lidmi v okolí. Sobotní Luna v konjunkci vám dodá pořádnou dávku energie. Chystají se nové příležitosti, jak si splnit své sny. V neděli vám udělá dobře vědomí, že máte volno a můžete vypnout na čerstvém vzduchu.

Váhy

Pátek bude velmi tajemným dnem. Jako kdybyste se dotkli něčeho mezi nebem a zemí. Nebojte se toho. Sobota bude velmi aktivní. Možná toho příliš nestihnete, ale i tak to bude přínosný den. Pro své okolí budete inspirací. V neděli se můžete pozastavit nad zvláštním rozhodnutím někoho, koho jste považovali za svého přítele. Nenechte se vyvést z míry.

Štír

V pátek budete přátelští a získáte si sympatie nových lidí. Sobota bude naplněna prací, ze které budete mít radost. Něco vás inspiruje a budete si to chtít vyzkoušet u sebe doma. V neděli si dopřejte zasloužený odpočinek.

Střelec

V pátek myslete na to, že by bylo dobré nenechat se nikým a ničím rozhodit. Vaše nervy by si zasloužily lázeň. Dobré wellness by stačilo. V sobotu se vás může někdo snažit zmanipulovat pomocí šikovně podsunutých informací. Pokud to včas prokouknete, můžete se bavit tím, kam až je schopen zajít. V neděli si dopřejte aktivní odpočinek.

Kozoroh

V pátek budete mít možnost vyříkat si s partnerem něco, co mezi vás stavělo bariéry. V sobotu myslete více na sebe. Někdo může chtít pomoci s drobností, ze které se pak může vyklubat práce na celý víkend. V neděli vás může zarazit něčí chování. Neřešte, co není ve vaší moci to změnit, raději odpočívejte.

Vodnář

V pátek budete velmi aktivní. Pokud si domluvíte rande, budete šťastní. V sobotu opustí Mars vaše znamení a vy budete potřebovat více klidu na své záležitosti. Meditace by prospěla. V neděli můžete vynikat ve všem, na co sáhnete. Ve věcech lásky se snažte vyhnout netrpělivosti a všechno dobře dopadne.

Ryby

V pátek můžete mít zbytečně z něčeho obavy, co se nakonec ukáže jako naprostá hloupost. V sobotu jednejte pomalu a jistě a všechno zvládnete. Možná naleznete něco, co jste dlouho postrádali. V neděli může mít jistá osoba potřebu narušovat vaše záležitosti a zvyky. Bude dobré, když si negativní energii nebudete příliš pouštět k srdci, váš klid je důležitější.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy na týden 22.4.-28.4.

Berani Navigace – důvěřujte svým instinktům, bezpečně vás povedou. V určité situaci jste zahnání do kouta možná i nějakou osobou, které moc nevěříte. Nebo celý ...

Karta týdne 22.4.-28.4. je Sedmička mečů. Pochopíte, co je to štěstí

Váhy čekají složité debaty. Vodnáři si budou z nepřátel rekrutovat přátele. Střelci zabojují se svou vášní… Mečová sedmička věští různá protivenství, která nakonec, dříve, či ...

Partnerský horoskop: Střelec. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje energický, optimistický, svobodomyslný a ...

Týdenní horoskop 22.4.-28.4. Štíří úplněk se blíží. Co nese?

Slunce v Býku odvede pozornost k partnerským záležitostem. Vyplatí se udělat si pořádek v citové oblasti, vyjasnit nedorozumění, nenechat se provokovat různými narážkami a ...

Osudová konjunkce Jupitera a Uranu přinese obrovskou energii úspěchu. Využijte toho!

Ke konjunkci planet Jupiter a Uran nedochází příliš často, jen jednou za 14 let. A když se to stane, vytvoří společně neuvěřitelně silnou energii. Nepropásněte ...

Máte na zahradě jabloň? A znáte její kouzelnou moc?

Jabloň byla kdysi vnímána jako posvátný strom. Možná proto, že je považována za strom života, který se pojil s nesmrtelností,  i kosmický strom. V kořenech ...

Víkendový horoskop: Merkur s Venuší vás rozproudí

Páteční (19. dubna) konjunkce Merkuru s Venuší přikrášlí různá setkání a obvzvlášť randění a večer pomůže s odreagováním. Merkur v retrográdu možná připomene starší záležitosti ...

Co o vás vypovídá roční období, ve kterém jste se narodili?

Osobnost a charakter člověka ovlivňuje mnoho faktorů a zdá se, že k určitým vlastnostem může přispět i roční období, ve kterém jste se narodili. Nejen ...

Je váš vztah ten pravý?

Máte novou známost a všechno se zdá fajn, ale nevíte jistě, jestli je to ten pravý ve vašem životě. Přinášíme devět osvědčených způsobů, jak to ...

Andělský horoskop od 17. 4. do 16. 5.

Berani, projevuje o vás zájem člověk, který na první pohled není váš typ. Kozorozi, měli byste více naslouchat svým blízkým... Živel země BÝK – Vaším ...

Víkendový horoskop od 15.3. Slunce s Neptunem vám ukážou svět v jiných obrazech

Z všednodennosti vás vymaní Slunce v konjunkci s Neptunem v Rybách. Váš vnitřní svět bude plný různých zajímavých vizí a nevšedních nápadů.  Štěstí vám nesou vaši blízcí a přátelé. Společně strávený čas bude neopakovatelný.

Beran

Páteční Luna v sextilu nese nové nápady a radí dopřát si malé radosti, den bude hned veselejší. V sobotu byste měli aktivně odpočívat a vyčistit si tak hlavu. Nedělní Luna v kvadratuře radí věnovat se více partnerovi. V opačném případě si bude hledat záminku pro roztržku a vaši pozornost upoutá tak, či onak.

 

 

Býk

V pátek se nenechte tlačit do něčeho, co by vám bylo proti srsti. V sobotu se vám dostane velký přísun dobré nálady a optimismu. Objevíte nové vize a možná přijdou i dobré zprávy. Radost ponesou rodinná setkání. Nedělní Luna v sextilu přeje odpočinku ve dvou a také společné zábavě.

Blíženci

Páteční Luna v konjunkci může nést pocit, jako byste byli z jiné planety. Bude pro vás těžké se přizpůsobit nějaké situaci. Raději si dopřejte klid. Sobota bude vcelku vydařená na nákupy. Neděle slibuje rozluštění tajemství, jak rozdělit povinnosti a úkoly na každého ze členů vaší domácnosti, ať už všechno neleží pouze na vás.

Rak

V pátek budete zářit do celého okolí zvláštním kouzlem, kterým si dokážete získat lidi pro svoji věc. V sobotu vás někdo požádá o radu a zároveň se bude zajímat o vaše záležitosti. Zvažte, co s ním chcete sdílet a co ne. Nedělní Luna v konjunkci přeje aktivnímu odpočinku. Klidně vyrazte s rodinou na výlet, či procházku, práce počká.

Lev

Páteční Luna v sextilu pomůže zařídit všelijaké záležitosti. Nespěchejte však, abyste nepřehlédli nějaký detail. Sobotní Luna v sextilu slibuje ideální den pro randění, či výlet za poznáním. V neděli můžete přijít na zajímavý nápad.

Panna

Páteční Luna v kvadratuře nese překvapení. Ačkoliv vás někdo naštve, asi vás nasměruje správným směrem. V sobotu by bylo dobré nebrat si příliš mnoho práce a raději zvolit odpočinkové aktivity. V neděli budete sršet humorem a dobrými nápady. Luna v sextilu nese geniální nápady. Může se stát, že si dáte dvě a dvě dohromady a něco se vám pospojuje a získáte informaci, kterou jste hledali.

Váhy

Páteční Luna v trigonu pomůže zvládnout většinu úkolů, které jste si stanovili. V sobotu vás někdo nakazí dobrou náladou tak, že i vy uvěříte v úspěch věcí, které se vám zatím příliš nedařily. Luna v trigonu přeje novým známostem. Nedělní Luna v kvadratuře radí zvolnit tempo a držet se dál od delikates a alkoholických nápojů ať vám není špatně. Bude dobré věnovat se spíše zálibám spojeným s přírodou.

Štír

V pátek můžete být poněkud roztěkaní a možná se budete hůře soustředit na svoji práci. Pomohl by nějaký amulet, či šperk s obsidiánem. V sobotu bude dobré věnovat se svým záležitostem a neřešit ostatní. Nedělní Luna v trigonu přeje dobré zábavě.

 

Střelec

Páteční Luna v opozici podpoří vaši přesvědčivost, když se budete snažit někomu vysvětlit své argumenty. Buďte však opatrní, co se týká svěřování se a sdílení svých tajemství. Vyhýbejte se rizikům, která to nese a to zejména v emocionální oblasti. V sobotu můžete počítat se svojí dobrou intuicí. V neděli zaznamenáte zajímavé nápady, které vás nadchnou pro nové věci.

Kozoroh

V pátek dokážete zvládnout spoustu věcí, které se vám předtím příliš nedařily. Sobota přinese příjemné zprávy a možná i nějaké pozvání. Dobrá společnost pomůže nabrat síly. V neděli bude dobré najít si prostor pro meditaci, či procházku. Luna v opozici radí myslet i na sebe.

Vodnář

Páteční luna v trigonu slibuje, že vše skončí dobře.  Poznáte nové lidi se kterými můžete počítat i do budoucna. V sobotu si dopřejte chvíli klidu sami pro sebe, může na vás dolehnout únava a starosti z celého týdne. Luna v trigonu radí nedělat si starosti do zásoby. Neděle přeje získávání nových informací a také sdílení nápadů s přáteli.

Ryby

V pátek vám může někdo připomenout starý slib. Možná si už konečně budete muset spolu zajít na kávu. Sobotní Luna v kvadratuře vám sice může dělat drobné komplikace, ale nakonec to dobře dopadne. Nedělní Luna v trigonu podpoří péči o vaši fyzičku a tělesnou i duševní krásu. Na práci nespěchejte, spíše si v klidu promyslete, jak by se dala udělat lépe za méně času.

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy na týden 22.4.-28.4.

Berani Navigace – důvěřujte svým instinktům, bezpečně vás povedou. V určité situaci jste zahnání do kouta možná i nějakou osobou, které moc nevěříte. Nebo celý ...

Karta týdne 22.4.-28.4. je Sedmička mečů. Pochopíte, co je to štěstí

Váhy čekají složité debaty. Vodnáři si budou z nepřátel rekrutovat přátele. Střelci zabojují se svou vášní… Mečová sedmička věští různá protivenství, která nakonec, dříve, či ...

Partnerský horoskop: Střelec. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje energický, optimistický, svobodomyslný a ...

Týdenní horoskop 22.4.-28.4. Štíří úplněk se blíží. Co nese?

Slunce v Býku odvede pozornost k partnerským záležitostem. Vyplatí se udělat si pořádek v citové oblasti, vyjasnit nedorozumění, nenechat se provokovat různými narážkami a ...

Osudová konjunkce Jupitera a Uranu přinese obrovskou energii úspěchu. Využijte toho!

Ke konjunkci planet Jupiter a Uran nedochází příliš často, jen jednou za 14 let. A když se to stane, vytvoří společně neuvěřitelně silnou energii. Nepropásněte ...

Máte na zahradě jabloň? A znáte její kouzelnou moc?

Jabloň byla kdysi vnímána jako posvátný strom. Možná proto, že je považována za strom života, který se pojil s nesmrtelností,  i kosmický strom. V kořenech ...

Víkendový horoskop: Merkur s Venuší vás rozproudí

Páteční (19. dubna) konjunkce Merkuru s Venuší přikrášlí různá setkání a obvzvlášť randění a večer pomůže s odreagováním. Merkur v retrográdu možná připomene starší záležitosti ...

Co o vás vypovídá roční období, ve kterém jste se narodili?

Osobnost a charakter člověka ovlivňuje mnoho faktorů a zdá se, že k určitým vlastnostem může přispět i roční období, ve kterém jste se narodili. Nejen ...

Je váš vztah ten pravý?

Máte novou známost a všechno se zdá fajn, ale nevíte jistě, jestli je to ten pravý ve vašem životě. Přinášíme devět osvědčených způsobů, jak to ...

Andělský horoskop od 17. 4. do 16. 5.

Berani, projevuje o vás zájem člověk, který na první pohled není váš typ. Kozorozi, měli byste více naslouchat svým blízkým... Živel země BÝK – Vaším ...

 

 

Víkendový horoskop od 8.3. Novoluní v Rybách dá vašim snům vlastní život

Tento víkend nás čeká pěkná jízda. Mars v kvadratuře s Uranem budou zkoušet sílu sebeovládání a Neptun v konjunkci s Merkurem rád podsouvá nepravdivé zvěsti. Novoluní v mystických Rybách, které jsou posledním znamením zvěrokruhu,  radí nenechat se vychýlit ze svého středu a při tom si udržet nadhled hodný stratégů. Odměnou vám může být večer voňavá vana a relax v domácím, či jiném wellness.

Věnujte pozornost svým instinktům a předtuchám. Mystické vibrace, které vyvolává Slunce v Rybách, budou mít největší sílu právě o novoluní. Odhalte svůj vnitřní svět a věnujte pozornost svým snům.

Snažte se vyladit na vstřícnost k druhým lidem. Znamení Ryb je známé svojí intuicí a během novoluní v Rybách i několika dnech před i po, vaše intuice pojede na plné obrátky. Nenechte si ji otrávit jedem, který se ve vás hromadí jako hnis starých ran, jejž jste neodpustili. Nedržte to v sobě a odpusťte. Nemusíte zapomenout, jen to v sobě nedržte ať se můžete vyladit na přirozenou energetickou vlnu, kterou toto novoluní nese. Ryby nás učí, jak důležité je umět si vážit toho, co máme, a hlavně odpouštět a tím uvolnit proudění přirozené energie s vírou, že vše se děje v souladu vyšším řádem. Je však potřeba tyto vyšší zákony znát a umět se jimi řídit.

 

Novoluní je o nových začátcích. Toto novoluní je také posledním novoluním tohoto astrologického roku. Zúročíte tak to, co jste se v uplynulých následujících dvanácti měsících naučili a kam jste se posunuli. Využijte přirozenou kreativitu Ryb a vykouzlete plodné vizualizační obrazy toho, jak by měla vypadat lepší verze vašeho světa, života, práce, vztahů a věřte si. Vaše intuice vás přenese za hranice toho, co jsou schopny postřehnout vaše smysly a vše se spojí, abyste vycítili správný směr. Toto novoluní vám v tom pomůže.

 

Luna bude ve znamení průbojného Berana, který hlásí, že nyní nadešel čas na chvíli zvolnit, nabrat sílu pro sebe a tuto energii následně využít pro převzetí kontroly nad svým životem. Možná se pro něco právě rozhodujete, možná děláte plány na léto a možná se chystáte změnit práci, která vás vysává z vaší životní energie. Na nějakou dobu si tedy dopřejte klid a nebojte se. Chvíli si dovolte myslet jenom na sebe. Příští novoluní bude ve znamení Berana a tam můžete být již více aktivní, protože budete dál.

 

Novoluní v Rybách je o energii vodního živlu. Když budete mít na své vycházce cestu kolem nějakého pramene či studánky, pokropte lehce sebe i svou peněženku, aby k vám vždy tekly nápady, příležitosti a hojnost. Nejdříve si však omyjte v proudící vodě ruce a myslete při tom na to, že se vám rozvazují a voda odnáší vše, co vám blokovalo cestu ke štěstí. Nezapomeňte pak duchu studánky, či pramene poděkovat a nechat malou úlitbu. Kdysi se věřilo, že studánky jsou pod ochranou vodní paní (vzpomeňte si na Artuše, který dostal od vodní paní Excalibur) a prameny zase vodních duchů. Studánky tedy byly o ženské a prameny o mužské energii a tyto síly si zaslouží oplátkou vaši pomoc, třeba tím, že je studánku vyčistíte, nebo tam vhodíte blyštivou minci.

 

Beran

Páteční Luna v sextilu radí dopřát si malé radosti, den bude hned veselejší. V sobotu byste měli aktivně odpočívat a vyčistit si tak hlavu. Nedělní Merkur v konjunkci přeje novým nápadům. Magicky vás bude přitahovat vše neprobádané a nové.

Býk

Páteční Luna v kvadratuře vás utvrdí ve skutečnosti, že se nebudete pouštět do něčeho, co by vám bylo proti srsti. V sobotu se vám dostane velký přísun dobré nálady a optimismu. Objevíte nové vize a možná přijdou i dobré zprávy. Nedělní novoluní v sextilu přeje odpočinku ve dvou a také společné zábavě.

Blíženci

Páteční Luna v trigonu vám poradí, kam nejlépe investovat své peníze. Sobota bude vcelku vydařená, snažte se však vyhnout unáhlenému jednání. Může se stát, že si někam něco odložíte a pak to budete hledat. Nedělní novoluní pomůže rozdělit si povinnosti a úkoly každého ze členů vaší domácnosti, ať už všechno neleží pouze na vás.

Rak

V pátek budete zářit do celého okolí zvláštním kouzlem, kterým si dokážete získat lidi pro svoji věc. V sobotu vás někdo požádá o radu a zároveň se bude zajímat o vaše záležitosti. Zvažte, co s ním chcete sdílet a co ne. Nedělní novoluní v trigonu přeje odpočinku. Klidně vyrazte s rodinou na výlet, či procházku, práce počká.

Lev

Páteční Luna v opozici pomůže zařídit všelijaké záležitosti. Nespěchejte však, abyste nepřehlédli nějaký detail. V sobotu se rýsuje ideální den pro randění, či výlet za poznáním. V neděli můžete vlivem novoluní přijít na zajímavý nápad.

Panna

Páteční den přinese milé překvapení. Pokud se chystáte na rande, mohlo by se velmi vydařit. Sobotní Luna v opozici radí nebrat si příliš mnoho práce a raději zvolit odpočinkové aktivity. V neděli budete sršet humorem a dobrými nápady. Může se stát, že si dáte dvě a dvě dohromady a něco se vám pospojuje a získáte informaci, kterou jste hledali.

Váhy

Páteční Luna v trigonu pomůže zvládnout většinu úkolů, které jste si stanovili. V sobotu vás někdo nakazí dobrou náladou tak, že i vy uvěříte v úspěch věcí, které se vám zatím příliš nedařily. Nedělní Merkur v opozici radí zvolnit tempo a věnovat se spíše vlastním zálibám.

Štír

V pátek můžete být poněkud roztěkaní a možná se budete hůře soustředit na svoji práci. Sobotní Luna v trigonu radí věnovat se svým záležitostem a neřešit ostatní. V neděli nikam nespěchejte a dopřejte si nějakou dobrou meditaci, či rituál.

Střelec

Páteční Luna v sextilu podpoří vaši přesvědčivost, když se budete snažit někomu vysvětlit své argumenty. V sobotu můžete počítat se svojí dobrou intuicí. Nedělní Merkur v trigonu přinese zajímavé nápady, které vás nadchnou pro nové věci.

Kozoroh

V pátek dokážete zvládnout spoustu věcí, které se vám předtím příliš nedařily. Sobota přinese příjemné zprávy a možná i nějaké pozvání. Luna v sextilu pomůže nabrat síly. V neděli budete plni entuziasmu, Luna v novoluní v sextilu radí myslet i na sebe.

Vodnář

V pátek poznáte, se kterými přáteli můžete počítat i do budoucna. V sobotu si dopřejte chvíli klidu sami pro sebe, může na vás dolehnout únava z celého týdne. Nedělní Merkur v sextilu přeje získávání nových informací a také sdílení nápadů s přáteli.

Ryby

V pátek vám může někdo připomenout starý slib. Možná si už konečně budete muset spolu zajít na kávu. Sobota slibuje dobrou náladu. Luna v konjunkci podpoří péči o vaši fyzičku a tělesnou i duševní krásu. Nedělní novoluní ve vašem znamení přinese dobré nápady. Na nic nespěchejte a v klidu si vše promyslete.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy na týden 22.4.-28.4.

Berani Navigace – důvěřujte svým instinktům, bezpečně vás povedou. V určité situaci jste zahnání do kouta možná i nějakou osobou, které moc nevěříte. Nebo celý ...

Karta týdne 22.4.-28.4. je Sedmička mečů. Pochopíte, co je to štěstí

Váhy čekají složité debaty. Vodnáři si budou z nepřátel rekrutovat přátele. Střelci zabojují se svou vášní… Mečová sedmička věští různá protivenství, která nakonec, dříve, či ...

Partnerský horoskop: Střelec. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje energický, optimistický, svobodomyslný a ...

Týdenní horoskop 22.4.-28.4. Štíří úplněk se blíží. Co nese?

Slunce v Býku odvede pozornost k partnerským záležitostem. Vyplatí se udělat si pořádek v citové oblasti, vyjasnit nedorozumění, nenechat se provokovat různými narážkami a ...

Osudová konjunkce Jupitera a Uranu přinese obrovskou energii úspěchu. Využijte toho!

Ke konjunkci planet Jupiter a Uran nedochází příliš často, jen jednou za 14 let. A když se to stane, vytvoří společně neuvěřitelně silnou energii. Nepropásněte ...

Máte na zahradě jabloň? A znáte její kouzelnou moc?

Jabloň byla kdysi vnímána jako posvátný strom. Možná proto, že je považována za strom života, který se pojil s nesmrtelností,  i kosmický strom. V kořenech ...

Víkendový horoskop: Merkur s Venuší vás rozproudí

Páteční (19. dubna) konjunkce Merkuru s Venuší přikrášlí různá setkání a obvzvlášť randění a večer pomůže s odreagováním. Merkur v retrográdu možná připomene starší záležitosti ...

Co o vás vypovídá roční období, ve kterém jste se narodili?

Osobnost a charakter člověka ovlivňuje mnoho faktorů a zdá se, že k určitým vlastnostem může přispět i roční období, ve kterém jste se narodili. Nejen ...

Je váš vztah ten pravý?

Máte novou známost a všechno se zdá fajn, ale nevíte jistě, jestli je to ten pravý ve vašem životě. Přinášíme devět osvědčených způsobů, jak to ...

Andělský horoskop od 17. 4. do 16. 5.

Berani, projevuje o vás zájem člověk, který na první pohled není váš typ. Kozorozi, měli byste více naslouchat svým blízkým... Živel země BÝK – Vaším ...

 

Víkendový horoskop: Na co zadělá sněžný úplněk v Panně?

Poslední úplněk tohoto astrologického roku v sobotu 24. února přinese příležitost udělat si pořádek v citové oblasti a srovnání si priorit. V únoru bývalo zpravidla vše pokryto sněhem a tak se mu říkalo sněžný.

Můžete se odklonit od starých vzorců myšlení a postupů. Přehodnotíte příliš vysoké nároky, které kladete na sebe i druhé.
Někdy přináší stres kritika ze strany druhých, či strach z toho, jestli jste dost dobří a obavy, abyste náhodou někde něco nepřehlédli. Když se dokážete tohoto oprostit, pocítíte velkou úlevu.
Také nezapomínejte na duševní hygienu, zvolněte tempo a těšte se z malých drobných radostí a hlavně pečujte o dobré vztahy se svým okolím.
Venuše v kvadratuře Jupiteru navádí, abyste se rozšoupli zejména po finanční stránce. Pokud budete do něčeho investovat a sázet pouze na vlastní štěstí, bylo by dobré mít na paměti, že tato kvadratura přínosná není a zaslepeni výhodným ziskem nemusíte prohlédnout ty horší stránky věci.

Beran

V pátek můžete s přáteli probrat různé věci a postřehy, Luna v trigonu pomůže v citových záležitostech. Sobotní úplněk radí vyhnout se spěchu. V neděli především odpočívejte a nezabývejte se malichernostmi.

Býk

Páteční Luna v kvadratuře doporučuje nasadit asertivní přístup. Sobotní úplněk slibuje vhodný čas pro procházky v přírodě, či pobyt na zahradě. V neděli si odpočiňte od domácích povinností a relaxujte.

Blíženci

Páteční Luna v sextilu nakopne váš společenský život. Postarejte se, abyste měli nabitý telefon a kávu po ruce. Případně si zajděte na něco dobrého. Od někoho si můžete vyslechnout příjemný kompliment. Sobotní úplněk radí věnovat se více věcem kolem vašeho domova a dělat si radost drobnostmi. V neděli se vás bude někdo snažit dostat na svoji stranu.

Rak

Páteční Merkur v trigonu přeje zajímavým setkáním a lásce. Možná by stálo zato zakopat starou válečnou sekeru. Sobotní úplněk v sextilu podpoří vše, z čeho máte radost. Dařit se vám bude teak v citové oblasti. V neděli se vám nebude do ničeho chtít, hvězdy radí hlídat si důsledně všechny své osobní věci.

Lev

Páteční Luna v konjunkci pomůže s organizací různých věcí. V sobotu budete mít štěstí v lásce. Pokud se zrovna nechystáte na rande, bude se vám dařit nově uspořádat třeba i nábytek ve svém bytě. Neděle přeje kvalitnímu odpočinku.

Panna

Páteční Merkur v opozici vnese úspěch do vašeho konání. Pouze by bylo dobré neřešit zbytečnosti. Sobotní úplněk v konjunkci nastartuje společenský život. Můžete potkat přátele, případně u vás zazvoní návštěva. Neděle bude skvělým dnem pro získání něčeho, co jste považovali za ztracené.

Váhy

Páteční Luna v sextilu naladí vaši duši více romanticky, nicméně single Váhy mohou být trochu ostýchavé v milostných záležitostech. Sobotní úplněk přeje dobrému rozhodování ve věcech zdraví. V neděli se vám dostane uznání.

Štír

Páteční Merkur v trigonu přinese klid a náladu věnovat se vlastním myšlenkám, záležitosti druhých půjdou chvilku stranou. V práci vás čeká úspěch. Sobotní úplněk posílí vaše vztahy. Nedělní Luna v sextilu přeje aktivnímu odpočinku, procházkám a věcem, které si vyžadují spalování kalorií.

Střelec

Páteční Luna v trigonu přeje setkávání s přáteli a vydařeným kulturním akcím. Sobotní úplněk v kvadratuře radí odpočívat a všechno, co může počkat, odsunout na jindy. V neděli se mohou různé věci měnit a zpožďovat, ale nakonec všechno zvládnete. Luna v kvadratuře radí starat se o svoji fyzičku.

Kozoroh

Páteční Luna v sextilu vám pomůže získat to, po čem toužíte. Sobotní úplněk v trigonu přeje odhalování zajímavých věcí a nečekaným setkáním. Nedělní Luna v trigonu přinese štěstí v lásce. Bude dobré nesedět doma.

Vodnář

Páteční Luna v opozici radí zachovat si chladnou hlavu. Věci vám půjdou od ruky, když se nenecháte nikým a ničím rozptylovat. Zachovejte si hlavně zdravý úsudek. Sobotní úplněk nemá rád příliš velký spěch, bylo by dobré naplánovat si něco pohodového. Neděle je skvělý den pro péči o své tělo a fyzičku.

Ryby

Páteční Merkur v konjunkci zvýší vaše nároky vůči sobě a vaše ambice mohou být úspěšně naplněny. Sobotní úplněk v opozici vám přivede do cesty nové lidi. Může se vám ozvat i někdo z minulosti, Neptun v konjunkci však radí dívat se spíše dopředu. Podporuje skutečnou lásku. V neděli bude dobré spíše odpočívat. Luna v opozici radí neřešit, co od vás očekávají druzí, ale spíše to, po čem toužíte vy sami.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy na týden 22.4.-28.4.

Berani Navigace – důvěřujte svým instinktům, bezpečně vás povedou. V určité situaci jste zahnání do kouta možná i nějakou osobou, které moc nevěříte. Nebo celý ...

Karta týdne 22.4.-28.4. je Sedmička mečů. Pochopíte, co je to štěstí

Váhy čekají složité debaty. Vodnáři si budou z nepřátel rekrutovat přátele. Střelci zabojují se svou vášní… Mečová sedmička věští různá protivenství, která nakonec, dříve, či ...

Partnerský horoskop: Střelec. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje energický, optimistický, svobodomyslný a ...

Týdenní horoskop 22.4.-28.4. Štíří úplněk se blíží. Co nese?

Slunce v Býku odvede pozornost k partnerským záležitostem. Vyplatí se udělat si pořádek v citové oblasti, vyjasnit nedorozumění, nenechat se provokovat různými narážkami a ...

Osudová konjunkce Jupitera a Uranu přinese obrovskou energii úspěchu. Využijte toho!

Ke konjunkci planet Jupiter a Uran nedochází příliš často, jen jednou za 14 let. A když se to stane, vytvoří společně neuvěřitelně silnou energii. Nepropásněte ...

Máte na zahradě jabloň? A znáte její kouzelnou moc?

Jabloň byla kdysi vnímána jako posvátný strom. Možná proto, že je považována za strom života, který se pojil s nesmrtelností,  i kosmický strom. V kořenech ...

Víkendový horoskop: Merkur s Venuší vás rozproudí

Páteční (19. dubna) konjunkce Merkuru s Venuší přikrášlí různá setkání a obvzvlášť randění a večer pomůže s odreagováním. Merkur v retrográdu možná připomene starší záležitosti ...

Co o vás vypovídá roční období, ve kterém jste se narodili?

Osobnost a charakter člověka ovlivňuje mnoho faktorů a zdá se, že k určitým vlastnostem může přispět i roční období, ve kterém jste se narodili. Nejen ...

Je váš vztah ten pravý?

Máte novou známost a všechno se zdá fajn, ale nevíte jistě, jestli je to ten pravý ve vašem životě. Přinášíme devět osvědčených způsobů, jak to ...

Andělský horoskop od 17. 4. do 16. 5.

Berani, projevuje o vás zájem člověk, který na první pohled není váš typ. Kozorozi, měli byste více naslouchat svým blízkým... Živel země BÝK – Vaším ...

Víkendový horoskop od 16.2. Venuše s Plutem prověří, jak moc se vyznáte v lidech

Merkur ve Vodnáři vás přivede na zajímavé nápady a mezi skvělé lidi, ale Venuše v konjunkci s Plutem varuje, že noví známí mohou být někde zcela jinde, než jak se vám chtějí jevit. Opatrní buďte na různé druhy energetických upírů. Budou si hledat možné i nemožné cestičky, jak se na vás přisát.

 

Beran

V pátek se úspěšně poperete kompletně se vším, co se vám bude chtít. Je v tom háček. Venuše v sextilu podporuje zábavu a práci odkládá. Vás bude lákat spíše to první a potom si můžete už v klidu odpočinout. Sobota bude o randění, umění a zajímavých zážitcích. Možná vás pohltí i svět věštění. Nedělní Luna v sextilu přeje spíše lásce a přátelským, či odpočinkovým aktivitám. Možná by stálo za to ozvat se starým přátelům.

 

Býk

 

V pátek vás může Venuše v kvadratuře nabádat dopřávat si a utrácet za krásu a pěkné oblečení. V sobotu se snažte se držet dál od lidí, co si neustále na něco stěžují. Zanese vám to hlavu a energii opět vysaje. Venuše nepřeje příliš vypětí a raději si žádá pohodu. Naplánujte si den s nějakou dobrou knížkou, či procházku v přírodě. V neděli můžete být příliš unaveni a tím víc roztržití. Zkuste zpomalit a věnovat čas jen sami sobě.

 

Blíženci

 

V pátek vás pravděpodobně pohltí spousta nových věcí a informací Venuše v trigonu pomůže zařídit spoustu důležitých věcí. Můžete dokončit to, co jste započali začátkem týdne. Sobotní aura dne vám přinese zajímavá setkání, či nové kontakty. Může se vám dařit ve věcech, které jiní nezvládají. Nedělní Luna v konjunkci radí naslouchat hlasům v okolí. Spojí se vám několik informací v celek, který vám hodně odhalí. Štěstí vám nesou i případná přátelská setkání.

 

Rak

 

Páteční Luna v sextilu radí příliš nespěchat. Své úkoly zvládnete, ale myslete i na sebe. Sobotní aura dne vyjasní, jak některé věci vyřešit. Odpoledne se věnujte rodině. Připravte jim nějaký zajímavý program, nebo alespoň skvělé jídlo. Neděle pro vás bude o snění, jak ideálně si zařídit svůj domov. Inspirovat se můžete i na sociálních sítích. Při té příležitosti se něco dozvíte i o lidech ve svém okolí.

 

Lev

 

Páteční Venuše v opozici radí udělat radost, zajít do příjemného obchůdku, nebo třeba na masáž. V sobotu vás čekají příjemné chvíle s přáteli. Naleznete společnou řeč. Budete mít také štěstí na různé slevy v obchodech, ale zvažte, co opravdu potřebujete. V neděli si dopřejte dobrou zábavu. I práce vás může bavit, když si v ní naleznete pozitiva.

 

Panna

 

V pátek můžete prožít příjemný den a práce vám půjde od ruky. Myslete však také i na odpočinek. Luna v trigonu přeje štěstí v lásce. V sobotu budete vstřícní ke svému okolí. Možná tak nepřeslechnete, až vám někdo připomene váš dávný slib. V neděli si konečně odpočinete, pokud si to ovšem dovolíte. Od známých se můžete dozvědět zajímavé informace. Hvězdy podpoří vaše talenty.

 

Váha

 

Páteční Venuše v trigonu podpoří vaše volby. Nebudete mít problém se pro něco rozhodnout, či si udělat jasno. V sobotu to nepřehánějte s prací a raději se věnujte příjemnějším věcem jako je nakupování, randění a výletování. Vše bude skvělé,  pokud nebudete přemýšlet nad starými bolestmi a nepříjemnostmi. V neděli budete mít příjemný den. Luna v trigonu přímo vybízí k aktivnímu odpočinku.

 

Štír

 

Páteční Venuše v kvadratuře přeje lepšímu rozhodování. Hlavou vám budou proudit nové nápady na získávání peněz.  Příliš to nepřehánějte a myslete i na dobrý spánek. Sobotní hvězdy přejí všem věcem spojeným s péčí o svoji vizáž a zkrášlování domácího prostředí. Přátelé vás budou inspirovat. V neděli se zaměříte na péči o své zdraví a zdravý životní styl. Přichází čas začít zdravě jíst.

 

Střelec

Páteční Venuše v sextilu posílí vaše sebevědomí a zvedne náladu. Mohou vás překvapit i nečekané komplimenty na vaši adresu.   Sobotní Luna v opozici zařídí, že s vámi nikdo nepohne, pokud se vám samotným nebude chtít Venuše a Mars podpoří vše spojené s láskou a milostným škádlením.  V neděli můžete vyřešit jakýsi spor v sousedství.

 

Kozoroh

 

V pátek vám nebude chybět sebevědomí díky Luně v trigonu. Něco se vám podaří vymyslet lépe. Možná přispějete i k vzájemnému usmíření nějakých přátel. V sobotu to bude poněkud horší se soustředěním. Pokud už musíte jet někam daleko, naplánujte si raději odpočinkové pauzy. Budete-li se v neděli věnovat sami sobě, než abyste řešili nářky věčně nespokojených lidí, ušetříte si čas a hlavně svůj klid. nespěchejte, Nedělní den přeje nápadům na zvýšení toku vašich financí. Nejenom výdajům, ale i příjmům. Proberte pečlivě veškeré nabídky.

 

Vodnář

 

V pátek vám bude Venuše v konjunkci přát. Budete v přízni důležitého člověka, který vám může pomoci na cestě k vysněnému úspěchu. Sobotní Luna v trigonu zvýší vaši intuici. Díky tomu dokážete přesně vycítit co je pro vás dobré a co ne. Nezapomeňte se ozvat někomu, kdo na to čeká. V neděli pro vás bude náročné řešit cokoliv jiného než své vztahy.

 

Ryby

 

Páteční Luna v sextilu nastaví ideální den, abyste si splnili přání. Můžete k tomu použít i magii. Napište na lísteček své přání a ten pak spalte. S kouřem půjde vaše přání nahoru. V sobotu můžete být v centru pozornosti, a dokonce vás někdo může i pochválit. V neděli budete cítit potřebu něco nového se naučit. Není vyloučené, že se vám ozve někdo, kdo zatouží po vašich radách.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy na týden 22.4.-28.4.

Berani Navigace – důvěřujte svým instinktům, bezpečně vás povedou. V určité situaci jste zahnání do kouta možná i nějakou osobou, které moc nevěříte. Nebo celý ...

Karta týdne 22.4.-28.4. je Sedmička mečů. Pochopíte, co je to štěstí

Váhy čekají složité debaty. Vodnáři si budou z nepřátel rekrutovat přátele. Střelci zabojují se svou vášní… Mečová sedmička věští různá protivenství, která nakonec, dříve, či ...

Partnerský horoskop: Střelec. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje energický, optimistický, svobodomyslný a ...

Týdenní horoskop 22.4.-28.4. Štíří úplněk se blíží. Co nese?

Slunce v Býku odvede pozornost k partnerským záležitostem. Vyplatí se udělat si pořádek v citové oblasti, vyjasnit nedorozumění, nenechat se provokovat různými narážkami a ...

Osudová konjunkce Jupitera a Uranu přinese obrovskou energii úspěchu. Využijte toho!

Ke konjunkci planet Jupiter a Uran nedochází příliš často, jen jednou za 14 let. A když se to stane, vytvoří společně neuvěřitelně silnou energii. Nepropásněte ...

Máte na zahradě jabloň? A znáte její kouzelnou moc?

Jabloň byla kdysi vnímána jako posvátný strom. Možná proto, že je považována za strom života, který se pojil s nesmrtelností,  i kosmický strom. V kořenech ...

Víkendový horoskop: Merkur s Venuší vás rozproudí

Páteční (19. dubna) konjunkce Merkuru s Venuší přikrášlí různá setkání a obvzvlášť randění a večer pomůže s odreagováním. Merkur v retrográdu možná připomene starší záležitosti ...

Co o vás vypovídá roční období, ve kterém jste se narodili?

Osobnost a charakter člověka ovlivňuje mnoho faktorů a zdá se, že k určitým vlastnostem může přispět i roční období, ve kterém jste se narodili. Nejen ...

Je váš vztah ten pravý?

Máte novou známost a všechno se zdá fajn, ale nevíte jistě, jestli je to ten pravý ve vašem životě. Přinášíme devět osvědčených způsobů, jak to ...

Andělský horoskop od 17. 4. do 16. 5.

Berani, projevuje o vás zájem člověk, který na první pohled není váš typ. Kozorozi, měli byste více naslouchat svým blízkým... Živel země BÝK – Vaším ...

 

Víkendový horoskop od 9.2. Novoluní ve Vodnáři nese inspiraci

Novoluní ve Vodnáři na vás bude mít pozitivní vliv a nese inspiraci. Někoho vyvede z omylu. Kvadratura Merkuru s Jupiterem vám jakýmsi zvláštním způsobem nese jindy nedostupné informace. Vyplatí se nebát pokládat otázky a ptát se.

Beran

 

V pátek můžete být neklidní a možná i podezíraví. Pokud si s někým vyjasníte dřívější nedorozumění, výrazně se vám zlepší nálada. V noci z pátku na sobotu vám mohou vlivem novoluní v sextilu přijít zajímavé sny, které mohou nést nějaké poselství, či nápad. Sobotní den bude příznivý den na ukončení sporů se sousedy. Lidé vám budou nakloněni, můžete si také dopřát i pěkný výlet. V neděli budete mít energie a dobré nálady na rozdávání a díky tomu můžete poznat nové přátele. Dávejte si však pozor a nevměšujte se do cizích sporů. Role soudce nebývá vždy populární.

 

Býk

 

V pátek se držte stranou od cizích hádek a spíše se starejte o to, abyste nikde nic nezapomněli. Noční novoluní v kvadratuře nese v sobotu přes den podráždění a tak se snažte raději vyhnout diskuzím s rodinou, mohly by zbytečně vzniknout hádky. V neděli se vám nálada a chuť věnovat se rodině vrátí. Možná upečete nějaký dobrý moučník, nebo se budete věnovat dětem. Odpoledne už myslete na lásku a jděte na rande.

 

Blíženci

 

Páteční Luna vybízí s přicházejícím víkendem věnovat se svému osobnímu životu a láskám. Pořádně se na to připravte, ať vám to sluší. V noci z pátku na sobotu vám mohou vlivem novoluní v trigonu přicházet zajímavé sny a den vás postaví pod světla reflektorů pozornosti vašeho okolí. V lásce vám jde štěstí a tak se klidně můžete pustit do internetového flirtování, nebo vyrazit na rande. V neděli buďte obezřetní a kroťte své rozjaření. Nedorozumění se vyjasní a všechno vyjde ve váš prospěch.

 

Rak

 

V pátek můžete trochu bojovat s časem a bude náročnější pohlídat si všechny povinnosti. Možná by stálo zato nebrat na sebe cizí problémy a raději si odpočinout. V sobotu máte šanci přijít na zajímavé nápady, které vám přinesou radost do života.  Luna v trigonu přeje lásce a kouzlení. V neděli pro vás bude kdosi záhadou a tak se možná přistihnete, že studujete různé psychologické výklady tarotu. Přinese vám to nečekané výsledky.

 

Lev

 

V pátek budete více citliví na respekt druhých lidí vůči vám. Potřebujete, aby vám druzí naslouchali a brali vás vážně. Učiníte důležitá rozhodnutí. Noční novoluní v opozici posvítí i na celou sobotu a rozehřeje vaše vášně. Láska o sobě dá vědět. Chtělo by to romantickou večeři. Single Lvi získají větší sebevědomí. V neděli budete oporou svému okolí a také se o svém okolí hodně dozvíte.

 

 

Panna

 

V pátek nezapomeňte na setkání se známými, budou od vás něco potřebovat. Vaše rada je pro ně důležitá. V sobotu v sobě objevíte vynálezce, ale největší radost vám mohou udělat vtipné debaty a setkání s přáteli. Nedělní Luna v opozici radí nikam nespěchat a také varuje na slova, která vypustíte z úst. Okolí může iritovat, co říkáte, proto bude lepší si nechat komentáře pro sebe. Do práce se budete muset trochu nutit a možná by bylo lepší zalézt někam s knížkou.

 

Váhy

 

Pátek bude úspěšný, ačkoliv ráno nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Připravte se na přátelské setkání. Sobotní den vám pomůže, pokud se budete alespoň trochu snažit objasnit staré neshody a věci urovnat. V lásce k vám přichází překvapení. V neděli po vás bude někdo chtít oplatit starou laskavost, nebo vyrovnat nějaký rest.

 

Štír

 

V pátek se nestyďte ptát na věci, které vás zajímají. Čeká vás klidný den, ale nudit se nebudete. Můžete objevit novou zálibu. V sobotu budete mít vlivem nočního novoluní potíže se soustředěním. Buďte opatrní, v roztržitosti na sebe můžete vyzradit nějaké tajemství. Nedělní Luna v sextilu radí nesedět doma, ale poznávat nové věci. Nekonečné debaty o tom, co bylo kdysi vás budou nudit.

 

Střelec

 

V pátek budete pro ostatní anděly, protože jste spolehliví. Nezapomínejte přitom všem i na sebe. V sobotu zařiďte co nejdříve rodinné věci a pak už se věnujte svým věcem Budete mít štěstí na setkávání s přáteli. Luna v sextilu štěstí v lásce. Nedělní Luna v kvadratuře pomůže nastavit hranice tam, kde je třeba a vy budete umět říci – dost!

 

 

Kozoroh

 

V pátek buďte opatrní, můžete být netrpěliví a tím se dostat do konfliktu s nějakou autoritou, případně zkritizujete něco, za co se pak budete cítit hloupě. A v sobotu dávejte pozor na cestách a nebuďte roztržití, abyste se pro něco nemuseli vracet, nebo něco nemuseli dělat od začátku. Nedělní Luna v sextilu radí odpočívat a spíše se věnovat umění.  Věci kolem se nějak vyřeší samy.

 

Vodnář

 

V pátek budete v centru dění a bylo by dobré nepodléhat tlaku okolí a rozhodovat se v souladu se svým přesvědčením a svědomím. Sobotní novoluní, tedy noční z pátku na sobotu ve Vašem znamení přeje nitrozpytu, ale také vzbudí zájem o nové věci. Ani za nic se nenecháte přesvědčit k dělání věcí, na které nemáte náladu. Odpočívejte. Nedělní den může přinést nervozitu na celý den. Z těchto nálad vás může vytrhnout nečekaná přátelská návštěva.

 

Ryby

 

V pátek se snažte příliš nemluvit o svých plánech do budoucna, mohli byste inspirovat konkurenci. Raději si domluvte rande. Zajímat vás také bude vše tajemné. V sobotu se snažte místo dalších pracovních povinností naplánovat výlet. Odpolední Luna v konjunkci posílí vaši intuici.  Nedělní Luna v konjunkci přeje cestování, dobré zábavě a setkávání s lidmi, se kterými si budete hodně rozumět.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy na týden 22.4.-28.4.

Berani Navigace – důvěřujte svým instinktům, bezpečně vás povedou. V určité situaci jste zahnání do kouta možná i nějakou osobou, které moc nevěříte. Nebo celý ...

Karta týdne 22.4.-28.4. je Sedmička mečů. Pochopíte, co je to štěstí

Váhy čekají složité debaty. Vodnáři si budou z nepřátel rekrutovat přátele. Střelci zabojují se svou vášní… Mečová sedmička věští různá protivenství, která nakonec, dříve, či ...

Partnerský horoskop: Střelec. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje energický, optimistický, svobodomyslný a ...

Týdenní horoskop 22.4.-28.4. Štíří úplněk se blíží. Co nese?

Slunce v Býku odvede pozornost k partnerským záležitostem. Vyplatí se udělat si pořádek v citové oblasti, vyjasnit nedorozumění, nenechat se provokovat různými narážkami a ...

Osudová konjunkce Jupitera a Uranu přinese obrovskou energii úspěchu. Využijte toho!

Ke konjunkci planet Jupiter a Uran nedochází příliš často, jen jednou za 14 let. A když se to stane, vytvoří společně neuvěřitelně silnou energii. Nepropásněte ...

Máte na zahradě jabloň? A znáte její kouzelnou moc?

Jabloň byla kdysi vnímána jako posvátný strom. Možná proto, že je považována za strom života, který se pojil s nesmrtelností,  i kosmický strom. V kořenech ...

Víkendový horoskop: Merkur s Venuší vás rozproudí

Páteční (19. dubna) konjunkce Merkuru s Venuší přikrášlí různá setkání a obvzvlášť randění a večer pomůže s odreagováním. Merkur v retrográdu možná připomene starší záležitosti ...

Co o vás vypovídá roční období, ve kterém jste se narodili?

Osobnost a charakter člověka ovlivňuje mnoho faktorů a zdá se, že k určitým vlastnostem může přispět i roční období, ve kterém jste se narodili. Nejen ...

Je váš vztah ten pravý?

Máte novou známost a všechno se zdá fajn, ale nevíte jistě, jestli je to ten pravý ve vašem životě. Přinášíme devět osvědčených způsobů, jak to ...

Andělský horoskop od 17. 4. do 16. 5.

Berani, projevuje o vás zájem člověk, který na první pohled není váš typ. Kozorozi, měli byste více naslouchat svým blízkým... Živel země BÝK – Vaším ...

Víkendový horoskop: Jupiter vlije na Silvestra příliv odvahy

V pátek 29. prosince vejde Luna do znamení Lva a Venuše bude v sextilu s Plutem. To vás přiměje udělat něco pro svou fyzičku a psychické uvolnění. Najde se vhodná příležitost k flirtování a v lásce budete mít zelenou, protože Venuše vejde do znamení Střelce a přinese nám příjemnou a veselou náladu.

 

V sobotu 30. prosince radí kvadratura Luny s Uranem nepouštět se do ničeho, co by vyžadovalo přílišné soustředění. Luna v trigonu s Merkurem nabádá k odpočinku.

 

V neděli 31. prosince vyjde Jupiter z retrográdu. To je skvělá výzva, protože lepší konstelaci si lze těžko představit. Ucítíte, jak vás zalévá optimismus a příliv nových nápadů, vizí a plánů na sebe nedá dlouho čekat. Luna vejde do znamení Panny a vy se ještě vrátíte k nedodělaným věcem, ačkoliv není zrovna den vhodný pro soustředěnou práci. Každopádně meditace nad vším, co je pro vás důležité vám dovolí získat rovnováhu a pocit, že máte život ve svých rukou.

 

 

Beran

 

Páteční Luna i Venuše v sextilu pátek můžete potkat více známých lidí a s každým si budete mít co říct. V sobotu si napište na papír novoroční předsevzetí, abyste mohli mít seznam pořád na očích. Dobře se vyspěte a vyrazte do společnosti za zábavou. V neděli vás čeká nové rozhodnutí.

 

Býk

 

V pátek budete řešit, abyste na silvestra vypadali co nejdokonaleji. Sobotní Luna ve Lvu slibuje úspěch v lásce. V neděli se pokusíte zajistit skvělou zábavu. Udělejte si plán, čeho chcete v příštím roce docílit a co proto uděláte a pak už se jen bavte.

 

Blíženci

 

V pátek mějte uši nastražené a poslouchejte, co vám okolí říká. Můžete zachytit důležité informace Venuše v opozici přeje lásce. V sobotu budete chtít dořešit ještě poslední resty a nedodělávky.  Neděli riskujete, pokud budete příliš flirtovat s někým ze své minulosti. Hrozí vám žárlivá reakce vašeho partnera, či naštvanost někoho, komu se líbíte, ale ještě se neosmělil.

 

Rak

 

V pátek budete mít touhu odjet někam ve dvou, a hlavně neřešit silvestrovské oslavy svých známých. V sobotu můžete očekávat od známých dobrou zprávu. Nedělní aura dne přeje zábavě a lásce. Osamělí Raci mohou někoho poznat, pokud nezůstanou doma u televize.

 

Lev

 

Páteční Luna v trigonu k vašemu znamení vyzývá k aktivnímu odpočinku. Neležte na kanapi a hýbejte se. Chce to trochu sportu, nebo jít někam tančit, abyste spálili nějaké kalorie při nákupech budete mítšťastnou ruku. Sobotní Luna v konjunkci přeje štěstí v lásce.    V rodinných záležitostech může nastat šťastná změna. Silvestr bude povedený, ačkoliv někdo má raději elegantnější zábavu než slavit v davu na náměstí. Možná zaregistrujete něčí obdivné pohledy.

 

Panna

 

V pátek se nezastavíte a možná uděláte ještě nějaký zajímavý obchod, či něco vylepšíte v práci. Sobotní Luna v trigonu vám přinese docela dost obdivných pohledů. Dobře se budete bavit s Kozorohy a Býky. V neděli můžete objevit zajímavý tip na oslavu konce roku a pokud už to nezařídíte už letos, bude to inspirace na příště.

 

Váhy

 

Páteční Venuše v sextilu do vašeho života vnese více romantiky. Sobota přeje poznávání nových lidí, cestování a chystání na silvestra. Sobotní aura přeje získávání peněz, nebo věcí, které jste někomu půjčili. Silvestr slibuje setkávání s novými lidmi. Mohou být zábavní, ale to je asi tak vše. Na případné životní partnery máte jiné nároky.

 

Štír

 

V pátek budete pravděpodobně něco hledat ve výprodeji. Patrně nějaký nábytek či doplněk do pokoje. Příležitosti se najdou. V sobotu to moc nepřehánějte s chystáním na silvestra s postarejte se spíše o dobrý odpočinek. Dávejte si pozor pomluvy, kterých se může objevit za všech směrů a o všech možných lidech více. Ne nechte se do nich vtáhnout.  V neděli vás může někdo něčím nečekaně zaskočit, ale vy si dokážete uchovat chladnou hlavu a situaci dokonale zvládnout. V lásce budete mít štěstí.

 

Střelec

 

Páteční aura dne věští dobrou náladu.  Možná by se vyplatilo někam si vyjet. Budete mít štěstí na nové známosti. V sobotu se rozhodne te udělat něco jinak a hlavně ve vztazích skoncovat s rutinou. Možná tak vymyslíte něco nového. Než vyrazíte v neděli do víru silvestrovských oslav, mrkněte na sociální sítě. Můžete narazit na zajímavé informace.

 

Kozoroh

 

Páteční hvězdy varují před velkými emocemi a hádkami. Nenechte se zbytečně vyprovokovat. Čeká vás rozhodování o důležitých věcech a na to potřebujete klid. Svá tajemství se vyplatí střežit. V sobotu poslouchejte svoji intuici přivede vás na zajímavé nápady a možná odhalíte zvláštní tajemství. Nedělní hvězdy  věští slušnou silvestrovskou zábavu. Single Kozorohy čeká úspěch v lásce.

 

Vodnář

 

V pátek si dopřejte čas pro sebe a trochu se rozmazlujte Venuše v sextilu si vás bude hýčkat. Dopřejte si saunu, masáž, i bahenní masku. Pečujte o své tělo a krásu. Sobota je ideální den na dokončení všech možných malých drobných restů. V neděli vám partner splní přání a ve vaší ložnici bude příjemněji. Single Vodnáři mohou optimisticky hledět do budoucnosti. Když si vyjdou mezi lidi a zbaví se ostychu, mohou potkat někoho zajímavého.

 

Ryby

 

Páteční den prožijete jako na houpačce a změny nálad budou velmi charakterizovat auru dne. V sobotu vás kdo si požádá o pomoc v choulostivé věci. Měli byste však myslet také na sebe a na případný aktivní odpočinek Silvestr přeje navazování nových známostí. Budete plni optimismu a bude vám to slušet. Od všech lidí kolem uslyšíte samé komplimenty.

 

Pro Kartářky světla  Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy na týden 22.4.-28.4.

Berani Navigace – důvěřujte svým instinktům, bezpečně vás povedou. V určité situaci jste zahnání do kouta možná i nějakou osobou, které moc nevěříte. Nebo celý ...

Karta týdne 22.4.-28.4. je Sedmička mečů. Pochopíte, co je to štěstí

Váhy čekají složité debaty. Vodnáři si budou z nepřátel rekrutovat přátele. Střelci zabojují se svou vášní… Mečová sedmička věští různá protivenství, která nakonec, dříve, či ...

Partnerský horoskop: Střelec. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje energický, optimistický, svobodomyslný a ...

Týdenní horoskop 22.4.-28.4. Štíří úplněk se blíží. Co nese?

Slunce v Býku odvede pozornost k partnerským záležitostem. Vyplatí se udělat si pořádek v citové oblasti, vyjasnit nedorozumění, nenechat se provokovat různými narážkami a ...

Osudová konjunkce Jupitera a Uranu přinese obrovskou energii úspěchu. Využijte toho!

Ke konjunkci planet Jupiter a Uran nedochází příliš často, jen jednou za 14 let. A když se to stane, vytvoří společně neuvěřitelně silnou energii. Nepropásněte ...

Máte na zahradě jabloň? A znáte její kouzelnou moc?

Jabloň byla kdysi vnímána jako posvátný strom. Možná proto, že je považována za strom života, který se pojil s nesmrtelností,  i kosmický strom. V kořenech ...

Víkendový horoskop: Merkur s Venuší vás rozproudí

Páteční (19. dubna) konjunkce Merkuru s Venuší přikrášlí různá setkání a obvzvlášť randění a večer pomůže s odreagováním. Merkur v retrográdu možná připomene starší záležitosti ...

Co o vás vypovídá roční období, ve kterém jste se narodili?

Osobnost a charakter člověka ovlivňuje mnoho faktorů a zdá se, že k určitým vlastnostem může přispět i roční období, ve kterém jste se narodili. Nejen ...

Je váš vztah ten pravý?

Máte novou známost a všechno se zdá fajn, ale nevíte jistě, jestli je to ten pravý ve vašem životě. Přinášíme devět osvědčených způsobů, jak to ...

Andělský horoskop od 17. 4. do 16. 5.

Berani, projevuje o vás zájem člověk, který na první pohled není váš typ. Kozorozi, měli byste více naslouchat svým blízkým... Živel země BÝK – Vaším ...

Víkendový horoskop od 6.10. Venuše ve Lvu všechny okouzlí

Sextil Luny s Jupiterem vás vyladí do klidovějších energií. V sobotu si hlídejte, komu co říkáte. Kvadratura Luny s Marsem a opozice s Plutem utvoří agresivní půl kříž. Bude lepší předejít nedorozuměním a nic neřešit.

 

 

Venuše ve Lvu všechny okouzlí. Její  kvinkunx s Plutem, kvinkunx Marsu s Neptunem a Slunce s Jupiterem vzbudí dojem, že víkend utíká příliš rychle. Můžete mít pocit, že sice čas letí, ale nic konkrétního jste vlastně neudělali. Bude dobré se zaměřit na odpočinek. V neděli  vyrazte někam mezi lidi. Luna ve znamení Lva přinese příjemnou a přátelskou náladu.

 

 

Beran

Páteční Luna v kvadratuře zaměří vaši pozornost směrem domů. Nebudou vás příliš vzrušovat nové nápady ani výzvy, za to si uděláte pořádek ve svých věcech. Vyplatilo by se trochu si odpočinout a postarat se o své zdraví a kondičku. V sobotu vás čeká velká spousta dojmů.  Příležitosti nabádají k poznávání nových lidí a získávání si jejich přízně. Nedělní Luna v trigonu nese možnost strávit čas s někým milým.

Býk

V pátek budete plní síly a využijete to pro úspěch v práci. Jako odměnu si můžete dopřát zábavu s přáteli. Nemyslete na žádné starosti. Sobotu Luna v sextilu vám nastaví náladu tak, že se nebudete chtít nudit. K zábavě vám dopomůže sport, či svižná procházka. Pak už se rozmazlujete odpočinkem. V neděli odpočívejte od všeho a nabírejte sílu na příští týden. Dejte si záležet na své vizáži. Můžete zcela náhodou potkat lidi, které jste již dlouho neviděli.

Blíženci

V pátek si uvědomíte, že začíná víkend a je načase zvolnit. Vyhýbejte se lidem, které nemusíte a váš tlak se bude držet v normě. Večer je jako stvořený pro rande. V sobotu uděláte rychle vše potřebné včetně úklidu i nákupu, a pak můžete klidně odpočívat. Neberte si toho na sebe moc. Nedělní Luna v sextilu přeje milému setkávání a příjemné zábavě. Snažte se nemyslet na starosti a dopřejte si trochu více toho, co vám dělá dobře.

Rak

Díky páteční Luně v konjunkci ucítíte příliv odvahy a optimismu. Čekají vás plodné diskuze a flirty. Vaše správná předtucha, či vzpomínka vás přivede na dobrý nápad. V sobotu se pustíte do domácích povinností poněkud s nechutí. Vaše nálada bude více horší a můžete to chtít zajídat něčím sladkým. Myslete na svou linii a vzpomeňte si radši na své přátele a zavolejte jim. Zaručeně vám spraví náladu. V neděli zvolněte a udělejte něco pro své zdraví. Snažte se k sobě nebýt tolik kritičtí.

Lev

V pátek se snažte doma vyhýbat konfliktům a více se věnujte svému duchovnímu rozvoji. Odpolední aura bude přát odpočívání a randění. V sobotu si dopřejte ráno dlouhý spánek. Nikam se vám nebude chtít, ale odpoledne se rozhýbete. Přeje vám štěstí v lásce a svého partnera můžete poprosit o splnění nějakého přání. Nedělní Lina v konjunkci přeje odpočinku i magii. Také to bude příznivý pro vaše sebevědomí i kondici.

Panna

V pátek vás pohltí rodinné záležitosti. Může se stát, že se vám někdo svěří o svých snech, ale i problémech. V sobotu zatoužíte po špetce luxusu a odpočinku. Možná si uděláte seznam věcí, které byste si chtěli pořídit. Hlavně opatrně s půjčkami, splácení by mohlo být nepříjemné. V neděli se postarejte o rodinné záležitosti a příliš si neberte osobně to, co na vaši adresu uslyšíte. Procházka na pěkné místo je největší radostí, co vám může dnešní Luna v sextilu radí dělat spíše to, co máte rádi.

Váhy

V pátek se rozhlédněte po nových informacích a budete hladově studovat nové informace. Někdo zkušený vám pomůže s dobrou radou. V sobotu k vám může být okolí mimořádně milé, a to vás povzbudí do nějaké aktivity. Možná přijmete pozvání a navštívíte někoho, koho jste již delší dobu neviděli. V neděli se vyhýbejte dlouhé chvíli. Buďte aktivní, sportujte a radujte se ze života. Luna v slibuje miluje zábavu.

Štír

V pátek se snažte vymoci splnění slibů, ke kterým se vám někdo upsal. Sobotní Luna trigonu zvedne vaši náladu. Čerpejte z krásy pěkného dne a bavte se. Tento den máte velkou pravděpodobnost, že někoho okouzlíte. Ti svázaní rodinnými pouty budou mít také velmi příjemný den. V nedělní Luna v kvadratuře radí odpočívat. Procházejte se, kochejte se přírodou a hlavně to nepřehánějte s domácími povinnostmi.

Střelec

V pátek budete kreativní a plní nápadů. Ačkoliv vám vše půjde od ruky, nepřepínejte se. Až skončíte v práci, běžte se bavit. V sobotu ráno se vyhněte složitým diskuzím a rizikovějším rozhodnutím. Zato odpoledne přejí hvězdy kráse, umění a lásce. V neděli budete ve skvělé náladě a den strávíte nejlépe na procházce podzimní přírodou, či na výletě. Aura dne podpoří randění a bezstarostnou zábavu.

Kozoroh

Páteční den bude skvělý pro učení se novým věcem. Také přátelská setkání budou vyvedená a aura dne zve k zábavě. V sobotu se zlepší vaše zdraví a tím se vám zvedne nálada. Dopřejte si očistnou kúru, začněte cvičit a podniknete svižnou procházku. Luna v opozici přeje objevování nových chutí. Někomu možná rozmluvíte hloupý nápad. V neděli si najdete spojence a vyhnete se roztržkám.

Vodnář

V pátek buďte opatrní, protože hrozí nedorozumění. Může se stát, že vás někdo špatně pochopí, nebo něco zapomene. Raději si někde v klidu zameditujte. V sobotu můžete udělat něco milého pro ostatní. Když pomůžete někomu slabšímu, budete mít z toho dobrý pocit. V neděli sáhněte po dobré knize, či se podívejte na zajímavý film. Vám nakloněná planeta Uran vám spraví náladu a možná budete mít chuť zlepšit si svoji vizáž.

Ryby

Páteční Luna v trigonu vám ulehčí učení a zapamatování si důležitých věcí. V sobotu bude dobré pořádně se vyspat a pak se zabývat především rodinnými záležitostmi. Budete skvělými mentory, rádci i pomocníky. Hlavně nezapomeňte na případné rande. V lásce vám bude přát štěstí. V neděli odpočívejte a bavte se. Luna může způsobit neklidné spaní a trochu pocuchat nervy. Vyhýbejte se pak raději lidem, kteří mají potřebu kdykoliv a cokoliv kritizovat.

 

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, tak jako váš telefon.  Rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy na týden 22.4.-28.4.

Berani Navigace – důvěřujte svým instinktům, bezpečně vás povedou. V určité situaci jste zahnání do kouta možná i nějakou osobou, které moc nevěříte. Nebo celý ...

Karta týdne 22.4.-28.4. je Sedmička mečů. Pochopíte, co je to štěstí

Váhy čekají složité debaty. Vodnáři si budou z nepřátel rekrutovat přátele. Střelci zabojují se svou vášní… Mečová sedmička věští různá protivenství, která nakonec, dříve, či ...

Partnerský horoskop: Střelec. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje energický, optimistický, svobodomyslný a ...

Týdenní horoskop 22.4.-28.4. Štíří úplněk se blíží. Co nese?

Slunce v Býku odvede pozornost k partnerským záležitostem. Vyplatí se udělat si pořádek v citové oblasti, vyjasnit nedorozumění, nenechat se provokovat různými narážkami a ...

Osudová konjunkce Jupitera a Uranu přinese obrovskou energii úspěchu. Využijte toho!

Ke konjunkci planet Jupiter a Uran nedochází příliš často, jen jednou za 14 let. A když se to stane, vytvoří společně neuvěřitelně silnou energii. Nepropásněte ...

Máte na zahradě jabloň? A znáte její kouzelnou moc?

Jabloň byla kdysi vnímána jako posvátný strom. Možná proto, že je považována za strom života, který se pojil s nesmrtelností,  i kosmický strom. V kořenech ...

Víkendový horoskop: Merkur s Venuší vás rozproudí

Páteční (19. dubna) konjunkce Merkuru s Venuší přikrášlí různá setkání a obvzvlášť randění a večer pomůže s odreagováním. Merkur v retrográdu možná připomene starší záležitosti ...

Co o vás vypovídá roční období, ve kterém jste se narodili?

Osobnost a charakter člověka ovlivňuje mnoho faktorů a zdá se, že k určitým vlastnostem může přispět i roční období, ve kterém jste se narodili. Nejen ...

Je váš vztah ten pravý?

Máte novou známost a všechno se zdá fajn, ale nevíte jistě, jestli je to ten pravý ve vašem životě. Přinášíme devět osvědčených způsobů, jak to ...

Andělský horoskop od 17. 4. do 16. 5.

Berani, projevuje o vás zájem člověk, který na první pohled není váš typ. Kozorozi, měli byste více naslouchat svým blízkým... Živel země BÝK – Vaším ...

 

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv úplňku bude dobíhat další tři dny.

Merkur ve znamení Panny v harmonickém trigonu s Uranem a Jupiterem v Býku nese spoustu inovativních nápadů.

 

Venuše ve Lvu v harmonickém sextilu k Marsu ve Vahách prosytí vzduch láskou i vášní a přitom si uchová i nádech romantiky.

 

Obezřetnost si vyžaduje kvadratura Venuše k Uranu. Může podnítit náhlé a nečekané hádky a následné trucy.

 

Beran

V pátek můžete získat, či objevit nové pracovní možnosti. Budete mít sílu a chuť řešit vše, co jste si předsevzali. Úplněk ve vašem znamení přeje úspěchům. Pokud nechcete v sobotu strávit celý den v kuchyni, naplánujte si s předstihem výlet do přírody. V neděli vás pohltí koníčky, osobní záležitosti a pokud půjdete na rande, čekají vás příjemné chvíle. Na náročnějších témata k diskuzím nebude chuť.

Býk

V práci se vám v pátek povede všechno zařídit rychleji, než byste si mysleli. Čistě náhodou také můžete potkat lidi, které jste již delší dobu neviděli. Udělají vám v něčem radost. V sobotu buďte opatrní hlavně na své zdraví a nepřetěžujte se. Tento den bude zkouškou umět si zachovat klid za každé situace. Postarejte se o dobrou životosprávu. V neděli je čas začít se zabývat rodinnými záležitostmi a udělat si pořádek v osobních věcech. Luna v konjunkci nese náladu na meditace a mystiku.

Blíženci

V pátek příliš mnoho neslibujte a vyhýbejte se riskování. Luna v úplňku vám dovolí znovu nabrat síly, pokud na sebe nebudete brát úkoly druhých lidí.  V sobotu vám intuice ukáže způsob, jak se dostat z potíží. Nedáte se vyprovokovat k hloupým diskuzím a nepromyšleným rozhodnutím. Zachováte si odstup. V neděli vás Merkur varuje před příliš zvědavými lidmi.  Zato vy se dozvíte něco, co vám dá sílu ke změnám.

Rak

Páteční úplněk v kvadratuře radí klid. Pokud se začnou příbuzní dohadovat, běžte raději na procházku. V sobotu si odpusťte úklid a praní. Raději odpočívejte a postarejte se o svůj duševní klid. Můžete si dopřát věštbu, a tak najít řešení milostných dilemat. V neděli se příliš nezabývejte tím, co na téma vašich soukromých návyků říkají druzí lidé. Důležité je, abyste se cítili dobře vy. Potřebujete více lásky.

Lev

V pátek se snažte udržet si v práci krok a nenechte si ujít žádné novinky. V sobotu vlivem nečekaných informací změníte plány, nebo mínění o někom blízkým. Nedělní aura dne přeje přeorganizování krátkodobých věcí a dodělávkám. Pak už se budete jen rozmazlovat.

Panna

Páteční úplněk bude skvělým dnem pro navazování nových přátelství. Dodáte útěchu někomu, kdo vás miluje. Budete plni optimismu. Většinu vašich záměrů se vám povede realizovat. V sobotu bude vaše rodina potřebovat, abyste učinili důležité rozhodnutí. Také se někdo ve vaší blízkosti pokusí vyzout ze svých povinností. V neděli se přesvědčíte, že úsměv a špetka dobré vůle mohou vykonat opravdové zázraky. Postarejte se o dobrou auru a najděte si čas na meditaci.

 

Váhy

V pátek využijete každé příležitosti i známosti, abyste se dozvěděli, jak si udržet či zmnožit své výdobytky a vše, co se vás naplňuje. Vibrace Luny v úplňku způsobí, že přijdete na překvapující nápady. V sobotu vás čeká šťastný, avšak poněkud uhoněný den. Rychle se poperete s povinnostmi a potom se běžte bavit. Venuše miluje umění. V neděli můžete být neklidní a bude náročné udržet si dobrou náladu. Hvězdy přinášejí více věcí k řešení. Nicméně máte šanci získat hodně zajímavých zpráv.

Štír

V pátek zatoužíte udělat něco dobrého pro druhé lidi. Vzhůru do toho, ale pak už rozvíjejte své talenty. Tento den Luna v úplňku posílí váš zápal, ale nebuďte na sebe příliš tvrdí. V sobotu budete rychlí, sebejistí a rozhodní. Odhodláte se změnit něco, co už vám leží delší dobu v hlavě. V neděli si nebudete moci stěžovat na nudu. Přátelé přijdou s dobrými zprávami. Štěstí bude přát v milostné oblasti a teple rodinného krbu.

Střelec

Vaše páteční nápady budou velmi zajímavé, tak se je v pátek nebojte představit druhým. Odpoledne vysloveně přeje duchovním záležitostem. Úplněk v trigonu vnáší hlubší vnímání světa. V sobotu můžete počítat s tím, že se vám zvedne nálada a lidé budou k vám vstřícní. Luna přeje novým začátkům v milostných záležitostech i korespondenci. V neděli se vám podaří někomu udělat radost, či pomoci v těžké záležitosti. Moc se však nepřechvalte, mohli byste být zahlceni dalšími prosbami. Dnes byste si měli především odpočinout.

Kozoroh

Páteční luna v kvadratuře radí šetřit síly. Najde se mnoho témat, které budete chtít hned probrat s druhými lidmi. Získané informace však budou zajímavé. V sobotu se vyhněte přátelským intrikám a nenechte se chytit do pasti. Důkladně zvažte, jaké názory pustíte do světa. Svého docílíte pouze trpělivostí a asertivním postojem. Nedělní Luna v trigonu miluje zábavu, ale rizikovějším záležitostem nepřidá.  Někdy je přece také potřeba nabrat síly k další práci.

Vodnář

Páteční Luna v úplňku radí zabývat se vztahy. Zamyslete se nad tím, co dáváte druhým lidem a co byste chtěli dostat vy sami. Den bude přát milostné magii. V sobotu vás bude fascinovat a vábit všechno, co je nové a nepoznané. Změňte alespoň část starých návyků. Hvězdy přejí lásce. V neděli hoďte starosti za hlavu a běžte na procházku na pěkné místo. Luna v kvadratuře může obrátit pozornost nějakého závistivého a pomlouvačného člověka vašim směrem.  Od dávných lásek se také držte dál, nebo se znovu rozproudí staré vášně.

Ryby

V pátek budete zarytě bránit svůj prostor i názory. Naštěstí tím nikoho nepostavíte proti sobě. Luna v úplňku posílí vaši autoritu a přinese nové objevné nápady. V sobotu se vám nebude chtít vstávat z postele a teprve po dobré snídani si připomenete plány na víkend. Nedovolte, aby se dobrá zábava obešla bez vás. V neděli budete v centru pozornosti a někdo bude chtít znát váš názor ve věcech lásky. Nebude sám, těch lidí bude víc a vy myslete především na sebe. Luna věští nové známosti.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy na týden 22.4.-28.4.

Berani Navigace – důvěřujte svým instinktům, bezpečně vás povedou. V určité situaci jste zahnání do kouta možná i nějakou osobou, které moc nevěříte. Nebo celý ...

Karta týdne 22.4.-28.4. je Sedmička mečů. Pochopíte, co je to štěstí

Váhy čekají složité debaty. Vodnáři si budou z nepřátel rekrutovat přátele. Střelci zabojují se svou vášní… Mečová sedmička věští různá protivenství, která nakonec, dříve, či ...

Partnerský horoskop: Střelec. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje energický, optimistický, svobodomyslný a ...

Týdenní horoskop 22.4.-28.4. Štíří úplněk se blíží. Co nese?

Slunce v Býku odvede pozornost k partnerským záležitostem. Vyplatí se udělat si pořádek v citové oblasti, vyjasnit nedorozumění, nenechat se provokovat různými narážkami a ...

Osudová konjunkce Jupitera a Uranu přinese obrovskou energii úspěchu. Využijte toho!

Ke konjunkci planet Jupiter a Uran nedochází příliš často, jen jednou za 14 let. A když se to stane, vytvoří společně neuvěřitelně silnou energii. Nepropásněte ...

Máte na zahradě jabloň? A znáte její kouzelnou moc?

Jabloň byla kdysi vnímána jako posvátný strom. Možná proto, že je považována za strom života, který se pojil s nesmrtelností,  i kosmický strom. V kořenech ...

Víkendový horoskop: Merkur s Venuší vás rozproudí

Páteční (19. dubna) konjunkce Merkuru s Venuší přikrášlí různá setkání a obvzvlášť randění a večer pomůže s odreagováním. Merkur v retrográdu možná připomene starší záležitosti ...