Víkendový horoskop; kdo bude mít superintuici a kdo neovládne své emoce?

Berani, pokud se však chcete vyhnout pohromám všeho druhu, třeba ztraceným klíčům, či náledí a pohmožděným končetinám, raději nevycházejte z domu. Blíženci, jste  mistry intuice a dokážete číst v myšlenkách druhých. Raději svou intuici nepoužívejte, pokud nemáte odvahu znát pravdu… Co čeká vás?

Sobota 23. ledna je den, kde je potřeba na sebe obléci něco barevného a speciálně barevnou pokrývkou hlavy přivolávat jaro. Vycházelo se z toho, že dříve se tento den považoval za polovinou zimy.

Tento den je dokonalý pro rituály, které mají spravit finanční situaci a přitahují peníze.

Kniha bohatství, výjimečně účinný rituál, který zajistí jak ochranu materiálního zázemí, tak jeho rozmnožení.

Pokud jste žena, vykonávejte ho mezi 20. až dvaadvacátou hodinou, pokud jste muž, potom mezi 10. a 12. hodinou.  Název kniha je smlouvou. Jde o to že jakákoliv kniha nebo sešit v tvrdém obalu vám bude sloužit jako váš měšec a strážce vašich peněz.

Kromě tohoto „měšce“ budete ještě potřebovat jednu bankovku jakékoliv hodnoty, několik zlatých pásek papíru, několik bílých proužků papíru, zelený fix, nebo propisku, tři listy z anděliky, tři větvičky z verbeny, tři listy máty a tři skořicově kmeny.  Zelenou svíci. 

Nejdřív zapalte zelenou svíci, na zlaté pásky papíru napište zeleným fixem názvy cenných a hodnotných věcí, které máte, třeba auto značky Trabant, vlastní byt, sbírku knížek sbírku známek a tak dále. Potom na bílé napište to, co chcete mít, třeba automobil značky Škoda, vlastní vilu, 1 000 000 na kontě. Když to budete psát, tak si představujete, jak se budete cítit a jak se stanete šťastní, když budete mít všechny tyto vytoužené předměty. Až budete mít hotovo, vezměte bankovku a položte proužek mezi obálku a titulní stranu. Nato dejte do výšky sešitů bylinky a napsané a popsané pásky papíru až vyčerpáte všechny. Hotovou knihu položte na nejvyšší z možných míst ve vašem bydlení. Svíčku zapalte a nechte shořet přirozeně až do konce. Pamatujte na to, abyste čas od času prohlédli svoji knihu a měnili zápisy, tzn. abyste přepisovali na zlatý papír ty věcí, které už se vám povedlo zrealizovat a bílé pásky, na kterých byly zapsány jako plány k realizaci, spalte a popel předejte vodě. Můžete také dopsat na dodatečné bílé proužky své nové záměry. Toto byste měli dělat častěji než jedenkrát za měsíc a ne méně často než jedenkrát za kvartál.

Neděle 24. ledna nebude patřit mezi neděle, které bychom si přáli. Konjunkce Slunce a Saturna nás přinutí zabývat se věcmi, které jsou komplikované a složité.

 

Co čeká jednotlivá znamení?

 

Berani nemyslete na kritiku svého okolí. Luna v sextilu vám dává potíž shodnout se s druhými. Na vše jim můžete říct – dobrá…a myslet si své. Pokud se však chcete vyhnout pohromám všeho druhu, třeba ztraceným klíčům, či náledí a pohmožděným končetinám, raději nevycházejte z domu.

 

Býci, budete potřebovat kýbl. Ne na pořádky doma, ale na nervy. Dopřejte si odpočinek. Po noci strávené u posledního levelu těžké hry vám už bude všechno jedno.

 

Blíženci, opět budete mít vše pod kontrolou, ale také na svých bedrech. Luna vám může pomoci zapojit i vaši rodinu. V neděli budete mistry diskusí. Jste také mistry intuice a dokážete číst v myšlenkách druhých. Raději svou intuici nepoužívejte, pokud nemáte odvahu znát pravdu.

 

Raci, budete se probírat alby z dětství. Udělejte si čas na rande.

 

Lvi, v sobotu budete mít náladu na procházku zasněženou krajinou a v neděli budete zasnění a ve světě fantazie.

 

Panny, v sobotu se budete cítit zavalení mnoha věcmi, budete mít problém s koncentrací. V neděli vás čeká povídavá nálada.

 

Váhy, budete chtít vše zkrášlit a uklidit. Odpočněte si alespoň po večerech. Při tom vám jde dobra nálada. Vystřelíte si z partnera, jak jste mu v rámci úklidu vyhodili jeho staré trofeje.

 

Štíři, v sobotu vás čekají nákupy a větší úklid. V neděli příjemná procházka s něčím teplým a dobrým v ruce. Pod vládou Pluta budete mít problém udržet emoce na kontrole. Budete buďto hodně milovat nebo hodně nenávidět. Snažte se chránit druhé před návaly své zlosti.

 

Střelci, dopřejte si být alespoň o víkendu egoisty, věnujte se svému tělu. Neřešte výčitky tchyně stran vašich návyků.

 

Kozorozi, neuteče vám žádný drb. Vše budete vědět první. Chce to nervy na uzdě a jazyk za zuby. Pusťte si nějaký pěkný film. Leda byste chtěli druhým vysvětlovat, kde jste ty informace, které šíříte, nabrali.

 

 

Vodnáři, čeká vás zajímavý víkend. Vaši blízcí vás budou žádat o radu.

 

Ryby, opatrně na hádky kolem obsahu nákupu. Nedejte se rozhodit. Nelitujte se a raději si pusťte komedii. Sledování cizích peripetiích pro vás bude vlídnější než jejich prožívání na vlastní kůži.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Rády vám odpoví.

Objevte svoji sílu během Vlčího úplňku a poznejte svůj horoskop

Ve čtvrtek 28. ledna pocítíme energii Vlčího úplňku, je to první úplněk v novém roce. Má své místo ve znamení Lva a proto nám dá ...
Kartářka píše...

Znáte jméno svého duchovního průvodce?

Průvodci, andělé, duchovní učitele, jsou známí ve všech koutech světa. V různých kulturách mají různá jména. Lidé je popisují rozličnými způsoby, může se měnit jejich ...
Kartářka píše...

Magická sedmička v kruzích našich životů

Říká se sedmé nebe, sedm kruhů pekla, sedmero krkavců, sedm trpaslíků, sedm pádů, sedm let neštěstí při rozbitém zrcadle. V absinthu je sedmero druhů kvítí, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 25.1.-31.1. Zamilovaní; sliby chyby, nebo ne?

Štíři, jste na křižovatce. Můžete se cítit ochromeni. Cesta dál vede skrze transformaci. To je cesta evoluce. Berani, můžete se cítit vnitřně rozpolcení. Co čeká ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 25.1.-31.1. Komu spadne maska a kdo bude mít pod vlivem úplňku v ruce granát se smrští citů?

Ryby, jestli má někdo z vašeho okolí pocit, že jste snadno ovlivnitelní a pasivní, je pravý čas dokázat, že se plete. Začít můžete hned tento ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Vodnáře. Co vás čeká do roka a do dne?

Milí Vodnáři, sny a intuice vám napoví, co se vyplatí v životě změnit, a jakou stezkou se vydat. Myslete na budoucnost a udělejte moudrá rozhodnutí. Vaše ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop; kdo bude mít superintuici a kdo neovládne své emoce?

Berani, pokud se však chcete vyhnout pohromám všeho druhu, třeba ztraceným klíčům, či náledí a pohmožděným končetinám, raději nevycházejte z domu. Blíženci, jste  mistry intuice ...
Kartářka píše...

21.1.2021 Cítíte se být pod proudem? Co nese Mars v konjunkci s Uranem pro jednotlivá znamení?

Cítíte to napětí? Co přináší jednotlivým znamením Mars s Uranem? Pokud se cítíte být pod proudem, není se co divit. 21. ledna Mars, Uran a ...
Kartářka píše...

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 20. 1. do 19. 2.

  Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel. Opravdu není důvod, abyste se něčeho báli. Díky přízni planet můžete jít do všeho naplno ...
Kartářka píše...

 

 

Víkendový horoskop; kdo si užije v v římském stylu a koho si spletou s andělem?

Berani, skládání lega možná není vaším oblíbeným sportem. Můžete si vybrat, ještě je tu puzzle. A taky si moc negratulujte, zapomněli jste na kocoura, který se proběhne zrovna po vašem veledíle. Býci, Mars říká, že bylo dost lenošení, máte zlepšit vaši kondici. Vypněte počítač a běžte na čerstvý vzduch. Ztratíte trošku sádélka, ale získáte energii a dobrou náladu. o čeká vás?

 

V těchto dnech se nabíral čistý sníh do beček nebo jiných větších nádob. Voda z něho měla léčivé a uzdravující vlastnosti, speciálně pro těžko hojící se rány. Když se spojila s konkrétními bylinami, vytvořila dokonalé spářky.

V této době se také prováděly studené koupele pro zdraví, někdo v koupelně, někdo ve vodě, kde se ještě roztápěl sníh. Také mělo nedocenitelnou hodnotu pití čisté vody. Může ji zastoupit pitím bylinných čajů. 

 

Berani, skládání lega možná není vaším oblíbeným sportem. Můžete si vybrat, ještě je tu puzzle. A taky si moc negratulujte, zapomněli jste na kocoura, který se proběhne zrovna po vašem veledíle.

 

Býci, Mars říká, že bylo dost lenošení, máte zlepšit vaši kondici. Vypněte počítač a běžte na čerstvý vzduch. Ztratíte trošku sádélka, ale získáte energii a dobrou náladu.

 

Blíženci, Saturn vás zabaví záhadami z minulosti vaší rodiny. Prolistujete alba starých fotek a možná objevíte nějakého předka, který měl erb.

 

Raci, oblíbené křeslo, oblíbený seriál, oblíbený hrnek horké čokolády a nic nebude tak strašné. Venuše vás bude rozmazlovat. Kdybyste se chtěli rozehřát ještě více, budete k tomu potřebovat ještě i partnera.

 

Lvi, rodina vám udělá radost, budete se snažit, vynesete smetí a možná postavíte sněhuláka.

 

Panny, je známo, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. To ale neznamená, že nemáte žádnou šanci se dohodnout s opačným pohlavím. Dovolte si je pouze lépe poznat. I cizí jazyk je možná se naučit. Zvláště když máte za profesora jazyků Merkura.

 

Váhy, budete si užívat vlastní báječnou akci v římském stylu. Budete si hovět na boku i při jídle na polštářích a prostěradlech.

 

Štíři, poslechněte Neptuna a konečně se pořádně vyspěte. Všechno vám pak půjde lépe.

 

Střelci, díky Jupiterovy budete moci všechno otočit v žert. Váš optimismus vás podrží.

 

Kozorozi, lidé si vás spletou s andělem. Budou se na vás obracet lidi z široka daleka. Nemusíte ale poslouchat veškeré nářky. Dovolte, aby ti druzí občas kazili náladu svými problémy také někomu jinému.

 

Vodnáři, objevíte v sobě talent, který by u vás nikdo nehledal. Vymýšlení nových receptů vám přinese spoustu zábavy a ještě si budou všichni olizovat prsty.

 

Ryby, Luna z vás udělá mistry fantazie a slova. Vtípečky vám půjdou, ale pro vlastní dobro raději nepřehánějte a mlčte. Ne každému může dojít, že se jedná o žert, a bude mít za to, že z vás vydoloval vaše intimní tajemství.

Pro Kartářky světla  Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Objevte svoji sílu během Vlčího úplňku a poznejte svůj horoskop

Ve čtvrtek 28. ledna pocítíme energii Vlčího úplňku, je to první úplněk v novém roce. Má své místo ve znamení Lva a proto nám dá ...
Kartářka píše...

Znáte jméno svého duchovního průvodce?

Průvodci, andělé, duchovní učitele, jsou známí ve všech koutech světa. V různých kulturách mají různá jména. Lidé je popisují rozličnými způsoby, může se měnit jejich ...
Kartářka píše...

Magická sedmička v kruzích našich životů

Říká se sedmé nebe, sedm kruhů pekla, sedmero krkavců, sedm trpaslíků, sedm pádů, sedm let neštěstí při rozbitém zrcadle. V absinthu je sedmero druhů kvítí, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 25.1.-31.1. Zamilovaní; sliby chyby, nebo ne?

Štíři, jste na křižovatce. Můžete se cítit ochromeni. Cesta dál vede skrze transformaci. To je cesta evoluce. Berani, můžete se cítit vnitřně rozpolcení. Co čeká ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 25.1.-31.1. Komu spadne maska a kdo bude mít pod vlivem úplňku v ruce granát se smrští citů?

Ryby, jestli má někdo z vašeho okolí pocit, že jste snadno ovlivnitelní a pasivní, je pravý čas dokázat, že se plete. Začít můžete hned tento ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Vodnáře. Co vás čeká do roka a do dne?

Milí Vodnáři, sny a intuice vám napoví, co se vyplatí v životě změnit, a jakou stezkou se vydat. Myslete na budoucnost a udělejte moudrá rozhodnutí. Vaše ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop; kdo bude mít superintuici a kdo neovládne své emoce?

Berani, pokud se však chcete vyhnout pohromám všeho druhu, třeba ztraceným klíčům, či náledí a pohmožděným končetinám, raději nevycházejte z domu. Blíženci, jste  mistry intuice ...
Kartářka píše...

21.1.2021 Cítíte se být pod proudem? Co nese Mars v konjunkci s Uranem pro jednotlivá znamení?

Cítíte to napětí? Co přináší jednotlivým znamením Mars s Uranem? Pokud se cítíte být pod proudem, není se co divit. 21. ledna Mars, Uran a ...
Kartářka píše...

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 20. 1. do 19. 2.

  Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel. Opravdu není důvod, abyste se něčeho báli. Díky přízni planet můžete jít do všeho naplno ...
Kartářka píše...

 

 

Víkendový horoskop; kdo bude uvolňovat napětí vášní v posteli a kdo bude vrtat poličky?

Střelci, přemýšleli jste někdy o tom, že někde na světě je spřízněná duše, která myslí a cítí stejně jako vy? Díky Merkurovi ji můžete poznat. A že bydlí na druhém konci světa? V době internetu to přece není žádný problém. Blíženci, máte před sebou fantastický večírek. Merkur se vám postará o dobrou náladu i hudbu a ještě lepší společnost. O dobroty se musíte postarat sami. Zbývá vám vlastně jeden problém: které pyžamo si vzít na tuto příležitost… Co čeká o víkendu vás?

Sobota 9. ledna bude skvělým dnem pro uvolnění napětí. Příznivý sextil Luny s Plutem, Merkurem, Saturnem a Jupiterem a trigon Venuše s Marsem umožní rozpustit napětí je to jednoduše ideální den pro skvělý sex.

 

V neděli 10. ledna nás konjunkce Merkura se Saturnem navrátí do racionálního myšlení a kritické analýzy. Bytí nohama na zemi  pomůže vyhnout se případněmu rozčarování.

Den devátého ledna byl skvělým dnem pro nákup stříbra pro sebe nebo domácnost, protože stříbro nakoupené tento den mělo velmi ochrannou moc a dodávalo krásu. Tento den se vyplatilo vykonat rituál,kterým jste mohli sami sebe očistit. Je velmi funkční.

Očistný oheň.

Rituál děláme s cílem očistit své fyzické tělo i éterické tělo od negativních energií. Nejlépe se vykonává brzy ráno nebo při soumraku. Budete potřebovat tři modré svíčky, tři fialové svíčky a šest stejných svícnů. Můžete klidně využít talířky nebo podšálky. Svíčky můžete použít i čajové. Budete také potřebovat olej z aloe a svoji vlastní fotografii.

Každou svíčku potřete kapičkou oleje z aloe a přitom té svíčce dejte sílu a to tak, že buďto hlasitě nebo v myšlenkách, pronesete následující invokaci: „Nabíjím tě silou ohně, vody, vzduchu a země. Nabíjím tě silami východu, západu, jihu a severu. Nabíjím tě silou pravdy, lásky, moudrosti a stálosti. Očisti mě od všeho zlého a také mě před vším zlým chraň. A tak se staň.“ Potom dejte svíce do svícnů tak, aby utvořily kruh. Postarejte se o to, aby se střídaly barvy tak, aby dvě té samé barvy nebyly vedle sebe. Uprostřed tohoto kruhu umístěte svoji fotografii.

Počínaje modrou, zapalte všechny svíce. Tyto svíce by měly dohořet do konce. Nemusíte být celou dobu přítomni, ale měli byste si pohlídat, abyste nevyhořeli. Po skončení rituálu fotografii schovejte na skryté, bezpečné místo.

Tento den je také skvělý na přípravu dřevěných talismanů a amuletů, určených pro libovolnou životní oblast. Tyto talismany by měly být z dřeva osiky, dubu nebo borovice.

Berani, nějaké plány na víkend?

Zapomeňte na ně. Zvítězí poloha vleže břichem nahoru. Pokud nechcete ztloustnout, hýbejte se. Lépe, než čokoláda, vám náladu spraví sport. Kdyby nic jiného, tak alespoň procházka. Potom teprve můžete beztrestně navštívit ledničku.

Býci

Dáte si předsevzetí udělat něco užitečného pro váš domov. Uran posílí váš talent. Akorát, že po dvou hodinách vaší práce s montáží nábytku se může ukázat, že dveře od skříně by se měly otevírat na druhou stranu.

Blíženci

Máte před sebou fantastický večírek. Merkur se vám postará o dobrou náladu i hudbu a ještě lepší společnost. O dobroty se musíte postarat sami. Zbývá vám vlastně jeden problém: které pyžamo si vzít na tuto příležitost…

Raci

Neptun přeje lenošnému vstávání a pomalému ránu, snídaním v posteli a pozvolnému vychutnávání ranní kávičky. Dokonce najdete čas pro sebe a dlouho vytoužené pozornosti vaší rodiny.

Lvi

Na sociálních sítích budete působit neskutečně moudře. Na internetových fórech pouze nezkoušejte někoho přesvědčit, že Hvězdné války jsou lepší, než Hvězdná brána. Můžete totiž rozpoutat zbytečnou bouři. Mějte na paměti, že proti gustu žádný dyšputát.

Panny

Víkend vám uteče velmi příjemně, pokud do toho nepočítáte menší konflikt se sousedy. Co tam tak ráno mohou dělat s vrtačkou?! Darujte jim i sbíječku a běžte na dlouhou ranní procházku. Východ slunce v tomto ročním období vás dokáže také nadchnout a až se vrátíte, možná už bude klid.

Váhy

Chcete svoji rodinu o něčem přesvědčit? Změňte taktiku. Venuše vám připomíná, že máte přece své tajné způsoby. Voňavý čaj, skvělý štrúdl, úžasná voňavá žemlovka a takto zjihlí a nakrmení lépe přijmou vaše nápady.

Štíři

Rodina, tak jak to v rodinách už někdy bývá, vám může chvílemi lézt na nervy. Ale stejně doceníte, že nejste sami jak na samotce. Dovolte Luně zakopat válečnou sekeru někde na nějaké zasněžené pláni. Pak si vemte pejska a běžte na společnou procházku.

Střelci

Přemýšleli jste někdy o tom, že někde na světě je spřízněná duše, která myslí a cítí stejně jako vy? Díky Merkurovi ji můžete poznat. A že bydlí na druhém konci světa? V době internetu to přece není žádný problém.

Kozorozi

Nastává čas odstrojit stromeček. V momentě, kdy se smíříte s tím, že jste již pochovali všechny krabičky, kouličky a řetězy a vánoce tak skončily, začnete s přípravou velikonoc. Začněte pomalinku. Třeba si uvařte vajíčka k snídani. Ale za chvíli celou svojí duší vpadnete do víru jarních úklidů.

Vodnáři

Vaši blízcí pod jednou střechou vám polezou na nervy, ale nikdo vám neříká, že musíte trávit podvečery v zátiší domova. Může se stát, že vám přijde nečekaný telefon s nějakou alarmující zprávou, ale tento poplach bude falešný. Možná by se vám vyplatilo oprášit stolní hry, protože Jupiter vám slibuje šťastnou ruku.

Ryby

Rodina téměř úplně zapomene vaši existenci. Nenavštíví vás příbuzní, dokonce ani nezavolají. Bude vám tedy jako v sedmém nebi. Žádné nečekané návštěvy a odpovídání na nejapné dotazy, schovaných pod pláštíkem srdečného úsměvu. Prostě svatý pokoj.

Pro Kartářky světla  Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Objevte svoji sílu během Vlčího úplňku a poznejte svůj horoskop

Ve čtvrtek 28. ledna pocítíme energii Vlčího úplňku, je to první úplněk v novém roce. Má své místo ve znamení Lva a proto nám dá ...
Kartářka píše...

Znáte jméno svého duchovního průvodce?

Průvodci, andělé, duchovní učitele, jsou známí ve všech koutech světa. V různých kulturách mají různá jména. Lidé je popisují rozličnými způsoby, může se měnit jejich ...
Kartářka píše...

Magická sedmička v kruzích našich životů

Říká se sedmé nebe, sedm kruhů pekla, sedmero krkavců, sedm trpaslíků, sedm pádů, sedm let neštěstí při rozbitém zrcadle. V absinthu je sedmero druhů kvítí, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 25.1.-31.1. Zamilovaní; sliby chyby, nebo ne?

Štíři, jste na křižovatce. Můžete se cítit ochromeni. Cesta dál vede skrze transformaci. To je cesta evoluce. Berani, můžete se cítit vnitřně rozpolcení. Co čeká ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 25.1.-31.1. Komu spadne maska a kdo bude mít pod vlivem úplňku v ruce granát se smrští citů?

Ryby, jestli má někdo z vašeho okolí pocit, že jste snadno ovlivnitelní a pasivní, je pravý čas dokázat, že se plete. Začít můžete hned tento ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Vodnáře. Co vás čeká do roka a do dne?

Milí Vodnáři, sny a intuice vám napoví, co se vyplatí v životě změnit, a jakou stezkou se vydat. Myslete na budoucnost a udělejte moudrá rozhodnutí. Vaše ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop; kdo bude mít superintuici a kdo neovládne své emoce?

Berani, pokud se však chcete vyhnout pohromám všeho druhu, třeba ztraceným klíčům, či náledí a pohmožděným končetinám, raději nevycházejte z domu. Blíženci, jste  mistry intuice ...
Kartářka píše...

21.1.2021 Cítíte se být pod proudem? Co nese Mars v konjunkci s Uranem pro jednotlivá znamení?

Cítíte to napětí? Co přináší jednotlivým znamením Mars s Uranem? Pokud se cítíte být pod proudem, není se co divit. 21. ledna Mars, Uran a ...
Kartářka píše...

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 20. 1. do 19. 2.

  Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel. Opravdu není důvod, abyste se něčeho báli. Díky přízni planet můžete jít do všeho naplno ...
Kartářka píše...

 

První víkendový horoskop v roce 2021. Kdo se podělí o svou postel a lásku a kdo bouchne další šampaňské?

Panny, ve chvíli, kdy si uvědomíte, že rok 2020 odešel a už se nevrátí, bouchnete samou radostí další flašku šampaňského. Lvi, budete se dělit svou lásku, čas, o své teplo i pelíšek. Možná si vezmete do postele malé koťátko a budete tak v dobré společnosti. A co čeká první letošní víkend vás?

 

V sobotu nabídnou příjemné trigony Luny s Venuši a Marsem odpočinek. Je to

Ideální čas pro lásku.

V neděli  vejde Luna do znamení Panny v trigonu s Uranem a soustředí naši pozornost na zdraví a dobrou fyzičku. Přinese slušný plán k návratu do své formy.

Tyto dny je možné vykonat malé rituály a zajistit si tím hojnost, krásu a úspěch u opačného pohlaví.

Rituál hojnosti.

Vykonává se tehdy, když si chcete ještě více zajistit materiální bezpečí. Připravte si minci v barvě mědi, zlatou svíci, levandulový olej, mořskou sůl, sušenou verbenu, kotlík, uhlí do vodní dýmky.

Na svící vyrýsujte to, co potřebujete a klidně částku peněz po jaké toužíte.  Pak svíčku pomažte olejíčkem a zapalte. Nechte chvíli hořet a mezitím si vizualizujte co chcete získat materiální sféře. Pak vysypte dno kotlíku mořskou solí, zapalte uhlík a nasypte sušenou Verbenu. Pak vhoďte minci. V duchu, nebo nahlas řekněte následující invokaci: svatý ohni tvoje moc je velká a síla nezkrotná. Potřebuji tvou pomoc! Učiň ať neznám materiální starosti a vždy spokojeně spala dosti.  Tak se staň!

Svíčku nechte dohořet.  Počkejte až vystydne mince. Zahrabejte ji do květináče s jakoukoliv živou a rostoucí rostlinou. Zbytky svíce a popel a rozsypejte do čtyř světových stran.

Pro krásu a úspěch u opačného pohlaví je dobré se vykoupat v ovesné koupeli.

Vezměte čtvrt kila ovesných vloček. Spařte je horkou vodou vařící vodou a nechte je někde přikryté 15 až 20 min odstát. Pak vločky vložte do sáčků z přírodního materiálu a dejte do vany. Vanu napusťte velmi horkou vodou. Počkejte až trochu vystydne. Ponořte se do koupele alespoň na 10 až 15 min. Nesplachujte se pak.  Také je nejlepší odpustit si ručník a počkat, až tělo samo vyschne.

Berani, po silvestrovské jízdě si ještě o víkendu dopřejete radost s novoročními pozdravy dalším přátelům a přáními, aby byl rok 2021 mnohem lepší.

Býci, pokud se dokážete nepohádat s rodinou, která vám muže jít mimořádně na nervy, budete mít milý víkend. Úkol pro vás je usmívat se a být sluníčky.

Blíženci, navštíví vás zvláštní lenora.  Ani se vám nebude chtít vycházet ven.

Raci, unaveni ještě z předchozího roku budete odpočívat.

Lvi, budete se dělit svou lásku, čas, o své teplo i lůžko. Možná si vezmete do postele malé koťátko a budete tak v dobré společnosti.

Panny, ve chvíli, kdy si uvědomíte, ze rok 2020 odešel a již se nevrátí, bouchnete samou radostí další flašku šampaňského.

Váhy, vaše odhodlání vám dá křídla a nebude nic, co byste nezvládli. Dokonce i uklidit hory nádobí.

Štíři, budete se tvářit šťastné a spokojeně. Než vám hlavou prolétne myšlenka – kdy že jste se to letos naposledy vážili?

Střelci, budete ve skvělé náladě a vymetete celou kuchyň i ledničku. Dieta počká do pondělka.

Kozorozi, pocítíte touhu jít cestou poznání a najít smysl života. Tolik zajímavých knížek čeká na odhalení ve vaší knihovně a vy zase hledáte středobod světa v televizi.

Vodnáři, vás víkend bude provázet víra, že zdoláte nemožné, nové, extrémní. Třeba konečně popřejete šťastný nový rok i příliš zvědavým sousedům od naproti.

Ryby, Uran vás prožene do změn. Bude to chtít i trochu duševní potravy. Třeba návštěvu muzea, samozřejmě virtuálně.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Objevte svoji sílu během Vlčího úplňku a poznejte svůj horoskop

Ve čtvrtek 28. ledna pocítíme energii Vlčího úplňku, je to první úplněk v novém roce. Má své místo ve znamení Lva a proto nám dá ...
Kartářka píše...

Znáte jméno svého duchovního průvodce?

Průvodci, andělé, duchovní učitele, jsou známí ve všech koutech světa. V různých kulturách mají různá jména. Lidé je popisují rozličnými způsoby, může se měnit jejich ...
Kartářka píše...

Magická sedmička v kruzích našich životů

Říká se sedmé nebe, sedm kruhů pekla, sedmero krkavců, sedm trpaslíků, sedm pádů, sedm let neštěstí při rozbitém zrcadle. V absinthu je sedmero druhů kvítí, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 25.1.-31.1. Zamilovaní; sliby chyby, nebo ne?

Štíři, jste na křižovatce. Můžete se cítit ochromeni. Cesta dál vede skrze transformaci. To je cesta evoluce. Berani, můžete se cítit vnitřně rozpolcení. Co čeká ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 25.1.-31.1. Komu spadne maska a kdo bude mít pod vlivem úplňku v ruce granát se smrští citů?

Ryby, jestli má někdo z vašeho okolí pocit, že jste snadno ovlivnitelní a pasivní, je pravý čas dokázat, že se plete. Začít můžete hned tento ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Vodnáře. Co vás čeká do roka a do dne?

Milí Vodnáři, sny a intuice vám napoví, co se vyplatí v životě změnit, a jakou stezkou se vydat. Myslete na budoucnost a udělejte moudrá rozhodnutí. Vaše ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop; kdo bude mít superintuici a kdo neovládne své emoce?

Berani, pokud se však chcete vyhnout pohromám všeho druhu, třeba ztraceným klíčům, či náledí a pohmožděným končetinám, raději nevycházejte z domu. Blíženci, jste  mistry intuice ...
Kartářka píše...

21.1.2021 Cítíte se být pod proudem? Co nese Mars v konjunkci s Uranem pro jednotlivá znamení?

Cítíte to napětí? Co přináší jednotlivým znamením Mars s Uranem? Pokud se cítíte být pod proudem, není se co divit. 21. ledna Mars, Uran a ...
Kartářka píše...

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 20. 1. do 19. 2.

  Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel. Opravdu není důvod, abyste se něčeho báli. Díky přízni planet můžete jít do všeho naplno ...
Kartářka píše...

Sváteční víkendový horoskop; kdo bude tím největším dárkem a kdo bude zaříkávat severák?

Váhy, svátky utečou v milé atmosféře, pokud nepočítáme připálený oběd, a malém hořící stromeček. Poděkujte Uranu. Jinak bude všechno báječné.  Lvi, vaše svátky vypadají nádherně. Všechno zvládnete a všem vytřete zrak. I těm největším kritikům. Vlastně za to ani nemůžete, že se nevejdou do limitu povolených hostů. Co čeká o svátečním víkendu vás?

 

V sobotu 26. prosince bude dobrá nálada i dobré vztahy.  O to se postarají harmonické aspekty Luny s Neptunem a Plutem. Den bude velmi příjemný. Sváteční menu by bylo dobré proložit procházkou na čerstvém vzduchu. Pamatujte, žě nes máte čas pro sebe. Na Štěpána není pána.

 

Tento den je dobré vykonat Živlový rituál na čerstvém vzduchu. Vyžaduje vaši víru a je potřeba silného severní větru, který umí odnášet trápení. Večer jděte na procházku anebo si stoupněte alespoň na balkón a když ucítíte, že už je vám chladno, zvedněte ruce nahoru.  A invokujte: Silný severní větře, který přinášíš velké změny a odnášíš všechno zlo a uvolňuješ od negativních energií, bezpečí bude nám dáno, a tak se staň! Možná, pokud něco máte vědět, dozvíte se to z ševelení větru. Pokud ne, žádná nová myšlenka nepřijde.

Tento den je dobré nosit amulety ze stříbra. A také to byl den chleba čili měli byste sníst alespoň kousíček černého božího daru.  To vám přinese zdraví a materiální rozkvět příštím roce.

 

V neděli 27. prosince bude Luna v Blížencích a její příznivé aspekty se Saturnem a Jupiterem trošku odlehčí našemu zažívání. Bude snazší dopřát si kulinářské prázdniny. Místo toho si povykládáme s někým, s kým chceme žertovat a podělit se o vzpomínky.

 

Tento den byl ideální pro odhánění zlých duchů. Dnes podle našich předků bývaly velmi aktivní a velmi rychle se uměli nalepit na lidi. Proto bylo potřeba si velmi dobře rozmyslet zlé úmysly a nikoho neproklínat a podobné věci.  Tím se posilovali rarášci. Naopak bylo třeba aktivně chránit sebe i svůj domov. Tento den se měl nosit stříbrný šperk, anebo při obědu použít rodinné stříbro. I to chránilo před zlými duchy.

Tento den byl velmi dobrý pro vytvoření talismanů chránících na cestách a vy můžete využít tento rituál. Umí úžasně chránit před nehodami i krádežemi auta.

Připravte si čtverec červeného plátna, červenou nit, zrnko červeného pepře, špetku soli, špetku kajenského pepře a špetku zázvoru v prášku a špetku drcených hřebíčku. Můžete rozdrtit ve hmoždíři. Zrnko pepře vložte na červenou látku a poproste síly přírody o ochranu pro váš automobil. Stejně tak postupujte s každou další přísadou. Hlídejte si svoji náladu a dobrou energii, kterou koření nabíjíte. Šátek přeložte na polovic, a ještě jednou napolovic a potom důkladně zavažte červenou nití na devět uzlů. Umístěte v autě na místě, které nikdo jiný neuvidí.

 

 

Co čeká jednotlivá znamení?

 

 

Berani, připravte se na to, že se svými zážitky půjdete z extrému do extrému. Snažte se udržet si odstup od rodinných slovních přestřelek.

 

Býci, s pomocí Luny budete skvělí hostitelé, šéfkuchaři a se všemi se dohodnete. Tyto svátky budou povedené.

 

Blíženci, všichni vám budou hltat vaše povídání o tom, jak jste velmi, velmi úspěšní. Vlivem Merkura budete tak přesvědčiví, že nikoho ani nenapadne, že jste si polovinu věci vycucali z prstu.

 

Raci, ulevte si od svých starostí, aby bylo všechno akorát a běžte na procházku. Čerstvý vzduch a Mars vás dobijí potřenou energií.

 

Lvi, vaše svátky vypadají nádherně. Všechno zvládnete a všem vytřete zrak. I těm největším kritikům. Vlastně za to ani nemůžete, že se nevejdou do limitu povolených hostů.

 

Panny, všude dobře, doma nejlépe. Rodina vás nebude otravovat s přehnanými návštěvami a vy se tak budete moci začíst do svých oblíbených knih.

 

Váhy, svátky utečou v milé atmosféře, pokud nepočítáme připálený oběd, a malém hořící stromeček. Poděkujte Uranu.  Jinak bude všechno báječné.

 

Štíři, možná vás přestane nudit povídání babičky a dědy o tom, jak na Boží hod házeli střevícem. Jupiter vzbudí vaši touhu poznat něco o svých předcích.

 

Střelci, vaše nevybíravé žertíky bude rodina přecházet mlčením. Skoro budete urážení, že se s vámi nikdo nehádá. Takto mate jít příkladem svým dětem?

 

Kozorozi, konečně přišel čas, kdy nic nemusíte. Pusťte uzdu své fantazii a užívejte si pohodu.

 

Vodnáři, vidina všech těch dobrot stole může způsobit, že zapomenete dobrou Saturnovu radu o střídmosti v i dobrém jídle. Na to bolestivé přijdete již v neděli.

 

Ryby, pod vlivem Neptuna budete mít touhu hledat duchovní zážitky. Budete chtít prožít tyto svátky jinak než konzumně. Vypnete televizi, internet i telefon a stanete se pro někoho sami tím vysněným dárkem.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

[pt_view id=”702c18647b”

 

Víkendový horoskop: Kdo bude hledat ukryté dárečky a kdo se bude milovat pod jedličkou a proč? 

V sobotu 19. prosince vejde Jupiter do znamení Vodnáře a způsobí, že jakási zvláštní magie dovolí prožívat tento předsváteční čas příprav a nákupů v silném kontaktu se svým srdcem. Navrátí se zapomenuté vzpomínky z dětství a pocítíme hřejivé teplo. Zejména po rozhovoru s někým, koho už jsme dlouho neviděli. Luna ve znamení Ryb přímo nabádá, abychom sdíleli dobrou energii a úsměvy.

 

V neděli 20. prosince můžeme mít v hlavě spousty nevyřízených věcí, které se musí dotáhnout. Nesmíme však zapomenout na důležitá rozhodnutí, která jsme učinili už před rokem. Konjunkce Slunce s Merkurem nese vhodnou příležitost zamyslet se nad tím, co se povedlo a co ne. Nejde ovšem o tvrdé počty, ale spíše o to udělat si malý pořádek v hlavě a v duši. Odpustit si i omyly. Jenom ten, kdo nic nedělá nic nezkazí. 

Jak se vybíraly stromečky?

Borovička uměla chránit před zlými duchy, dodávala odvahu a pomáhala přepracovat pocit viny, odstraňovala bloky a posilovala víru v sebe. Éterické oleje vytvořené z jejího jehličí, chrání, jsou výborné proti nachlazení a posilují imunitu. Komu chybí radost ze života a chuť k práci, měl by být blízko tohoto stromu. Pomůže zbavit se smutku a uvolní od pocitu viny.

 

Jedlička je symbolem obrození. Její magická síla chránila před neštěstím a odháněla zlé moci a choroby. Kdysi se věřilo, že vývar z jehličí jedle, který se přidal do první koupele novorozence, miminko ochrání před zlými duchy. Jedlička pomáhá lidem, kteří potřebují duchovní obrození. Stoupněte si do blízkosti tohoto stromu. V léčitelství babičky využívaly její jehličí k hojení ran, bolehlavu, proti různým bacilům a při léčení plic. Dým z jehličí očišťuje atmosféru, zbavuje negativních emocí a upokojí strachy. Usnadní nalezení sebe sama. Pomáhá zbavovat se závisti a bloků, hlavně těch, které jsou svázány se sexem. Její olej dodává energii a povzbuzuje. Pokud se chcete milovat pod stromkem uprostřed dárků, jedině pod jedlí.

 

Smrček dává víru v sebe. Posiluje pocit vlastní hodnoty, dovolí vám směle hledět do budoucnosti a realizovat plány. Získáte vytoužený klid. Pomáhá před nesmělostí. A také staví nohama na zem. Jeho vůně posiluje koncentraci a očišťuje.

 

 

Berani vydržte!  Pokud se chcete vyhnout břichabolu, počkejte s degustací voňavého cukroví až vystydne. Nedovolte si splín, že se nemůžete potkávat s tolika přáteli.

 

Býci, Uran vás žene do experimentování. Možná uděláte dobrý skutek a darujete život kaprovi. Kostičky mezi zuby nejsou vaše hobby. Nenechte se zatáhnout do rodinných hádek.

 

Blíženci, Venuše vám během tohoto předsvátečního času pomůže urovnat vztahy se všemi, kteří vás někdy zlobí, a hlavně se sebou. Útěky před rodinou nemají smysl, potkáte se v obchodě.

 

Raci, dopřejte si koupit malou, drahou drobnost. Nemyslete jenom na sebe, ale dejte nějaký drobný peníz i na opuštěná zvířata. Rodina ocení Vaši pomoc, která se neomezí jenom na dobré rady.

 

 

Lvi, Slunce o vás dbá a vy se postaráte o druhé. Ještě musíte zařídit tolik nahromaděných věcí…

 

Panny, při zdobení stromečku budete pod vlivem Merkuru nabírat inspiraci na náměstí a v obchodech a kde se dá.  Pak se pokusíte doma o stejný zázrak, ale bude velmi originální.

 

Váhy, dohoní vás zdobící mánie. V obchodech se snažte na nic důležitého nezapomenout, ať nestojíte znovu frontu.

 

Štíři, překonejte svoji zvědavost a dovolte vašim dárečkům klidně vydržet až do vánoc. Odolejte nápadu jimi potřást, potěžkat… Saturn vám chce dat lekci, tak ať něco omylem nerozbijete.

 

Střelci, pod vlivem Jupitera budete plni vánočního nadšení. Ne uklízet, ale vybírat stromeček a teď který…

 

Kozorozi, vaši náladu strávit svátky více o samotě vám rodina úspěšně rozmluví.

 

Vodnáři, pod vlivem Luny oceníte rodinné tradice. Sami vyberete stromeček a ozdobíte a taky nezapomenete ozdobit svůj profil. Co naplat, Vánoce jsou Vánoce, ale lajky musí být.

 

Ryby, vánočnímu úklidu neutečete. Vydržte. Neuspějete ani v tajné expedici na hledání dárků. Ježíšek byl důsledný a schoval je tam, kde by vás to ani nenapadlo!

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Objevte svoji sílu během Vlčího úplňku a poznejte svůj horoskop

Ve čtvrtek 28. ledna pocítíme energii Vlčího úplňku, je to první úplněk v novém roce. Má své místo ve znamení Lva a proto nám dá ...
Kartářka píše...

Znáte jméno svého duchovního průvodce?

Průvodci, andělé, duchovní učitele, jsou známí ve všech koutech světa. V různých kulturách mají různá jména. Lidé je popisují rozličnými způsoby, může se měnit jejich ...
Kartářka píše...

Magická sedmička v kruzích našich životů

Říká se sedmé nebe, sedm kruhů pekla, sedmero krkavců, sedm trpaslíků, sedm pádů, sedm let neštěstí při rozbitém zrcadle. V absinthu je sedmero druhů kvítí, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 25.1.-31.1. Zamilovaní; sliby chyby, nebo ne?

Štíři, jste na křižovatce. Můžete se cítit ochromeni. Cesta dál vede skrze transformaci. To je cesta evoluce. Berani, můžete se cítit vnitřně rozpolcení. Co čeká ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 25.1.-31.1. Komu spadne maska a kdo bude mít pod vlivem úplňku v ruce granát se smrští citů?

Ryby, jestli má někdo z vašeho okolí pocit, že jste snadno ovlivnitelní a pasivní, je pravý čas dokázat, že se plete. Začít můžete hned tento ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Vodnáře. Co vás čeká do roka a do dne?

Milí Vodnáři, sny a intuice vám napoví, co se vyplatí v životě změnit, a jakou stezkou se vydat. Myslete na budoucnost a udělejte moudrá rozhodnutí. Vaše ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop; kdo bude mít superintuici a kdo neovládne své emoce?

Berani, pokud se však chcete vyhnout pohromám všeho druhu, třeba ztraceným klíčům, či náledí a pohmožděným končetinám, raději nevycházejte z domu. Blíženci, jste  mistry intuice ...
Kartářka píše...

21.1.2021 Cítíte se být pod proudem? Co nese Mars v konjunkci s Uranem pro jednotlivá znamení?

Cítíte to napětí? Co přináší jednotlivým znamením Mars s Uranem? Pokud se cítíte být pod proudem, není se co divit. 21. ledna Mars, Uran a ...
Kartářka píše...

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 20. 1. do 19. 2.

  Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel. Opravdu není důvod, abyste se něčeho báli. Díky přízni planet můžete jít do všeho naplno ...
Kartářka píše...

 

Víkendový horoskop: Kdo bude lovit lásku a kdo si pořídí kouzelný magnet?

Střelci nezapomeňte na čepici, jinak propásnete šanci na lásku. Namísto líbat, budete kýchat. Berani, namísto toho, abyste bojovali za mír celého světa, zaválčíte o klid u sebe doma. Štíři, Vanoce mají magickou atmosféru a vy tak dáte šanci někomu, kdo již párkrát zklamal vaše srdce. Tentokráte nebudete litovat…

 

Sobota 12. prosince nese milostné záležitosti. Ideální aspekty Luny s Neptunem, Plutem a Venuši dovolí otevřít srdce a duši.

 

Neděle 13. prosince nese hodně dojmů a různá nedorozumění díky kvadratuře Merkura s Neptunem. Naštěstí nám Luna ve Střelci pomůže zachovat nadhled, i když se musí zpracovat tolik dojmů.

 

Třináctého prosince je ideální den pro milostnou magii. Pokud se cítíte osamělí a máte za to, že ve vašem životě přišel čas pro lásku, a vedle vás není nikdo, ke komu máte takový cit, můžete využít tento rituál.

Zapalte kadidlo, vezměte magnet a představte si sami sebe ve šťastném vztahu. Řekněte: tak, jako magnet přitahuje železo, tak mé srdce přitahuje druhé srdce.  Magnet zabalte do růžové látky a noste s sebou, dokud nenajdete někoho, na kom vám bude záležet. Mějte na paměti, že si nemůžete vizualizovat nikoho konkrétního.

 

Berani, zase to uklízení. Nestěžujte si. Mars vám dává sílu. Namísto toho, abyste bojovali za mír celého světa, zaválčíte o klid u sebe doma. Třeba se vám to připíše více do krve.

 

Býci, možná dostanete nabídku někde zapařit. Naštěstí máte intuici a plno jiných aktivit.

 

Blíženci, jak to, že studujete každou internetovou kachnu a fejky, místo shánění dárečků?

 

Raci, chce to lokty a přijmout trochu marsovské energie. Ne každý vás musí milovat, ale vážit si vás ano.

 

Lvi, konečně se vám zlepší vztahy v rodině. Začněte úsměvem.

 

Panny, není odpočinek, jako odpočinek. Zvedněte se z gauče a zvesela cvičit. O to více kalorií si budete moci dopřát u svátečního stolu.

 

Váhy, nežije se jenom nákupy. Tělo potřebuje i dobrou výživu. Ideálně nějaké domácí výroby. Nebojte se, napotřetí ten koláč bude už jako z kuchařky.

 

Štíři, vzduch je provoněný vánoční magickou atmosférou, a tak se rozhodnete pro kouzelnou věc. Dáte šanci někomu, kdo již párkrát zklamal vaše srdce. Tentokráte nebudete litovat.

 

Střelci, domácí válku o ovladač u nějakého seriálu vyřešíte pod vlivem Merkura po svém.  Venku nezapomeňte na čepici, jinak propásnete šanci na lásku. Namísto líbat, budete kýchat.

 

Kozorozi, nostalgicky budete prohlížet v obchodech sáňky. Nemyslete si, že jste již na ně staří.  Hned, jak napadne sníh, můžete vyrazit na první kopec.

 

Vodnáři, hlídejte si, abyste plnili své sliby. Komu všemu napečete cukroví a kolik druhů?

 

Ryby, budete mistry v pomáhaní druhým lidem. Domácí válku o ovladač u nějakého seriálu vyřešíte pod vlivem Pluta po svém. Zmizíte od televize.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Objevte svoji sílu během Vlčího úplňku a poznejte svůj horoskop

Ve čtvrtek 28. ledna pocítíme energii Vlčího úplňku, je to první úplněk v novém roce. Má své místo ve znamení Lva a proto nám dá ...
Kartářka píše...

Znáte jméno svého duchovního průvodce?

Průvodci, andělé, duchovní učitele, jsou známí ve všech koutech světa. V různých kulturách mají různá jména. Lidé je popisují rozličnými způsoby, může se měnit jejich ...
Kartářka píše...

Magická sedmička v kruzích našich životů

Říká se sedmé nebe, sedm kruhů pekla, sedmero krkavců, sedm trpaslíků, sedm pádů, sedm let neštěstí při rozbitém zrcadle. V absinthu je sedmero druhů kvítí, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 25.1.-31.1. Zamilovaní; sliby chyby, nebo ne?

Štíři, jste na křižovatce. Můžete se cítit ochromeni. Cesta dál vede skrze transformaci. To je cesta evoluce. Berani, můžete se cítit vnitřně rozpolcení. Co čeká ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 25.1.-31.1. Komu spadne maska a kdo bude mít pod vlivem úplňku v ruce granát se smrští citů?

Ryby, jestli má někdo z vašeho okolí pocit, že jste snadno ovlivnitelní a pasivní, je pravý čas dokázat, že se plete. Začít můžete hned tento ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Vodnáře. Co vás čeká do roka a do dne?

Milí Vodnáři, sny a intuice vám napoví, co se vyplatí v životě změnit, a jakou stezkou se vydat. Myslete na budoucnost a udělejte moudrá rozhodnutí. Vaše ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop; kdo bude mít superintuici a kdo neovládne své emoce?

Berani, pokud se však chcete vyhnout pohromám všeho druhu, třeba ztraceným klíčům, či náledí a pohmožděným končetinám, raději nevycházejte z domu. Blíženci, jste  mistry intuice ...
Kartářka píše...

21.1.2021 Cítíte se být pod proudem? Co nese Mars v konjunkci s Uranem pro jednotlivá znamení?

Cítíte to napětí? Co přináší jednotlivým znamením Mars s Uranem? Pokud se cítíte být pod proudem, není se co divit. 21. ledna Mars, Uran a ...
Kartářka píše...

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 20. 1. do 19. 2.

  Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel. Opravdu není důvod, abyste se něčeho báli. Díky přízni planet můžete jít do všeho naplno ...
Kartářka píše...

 

Víkendový horoskop: Kdo bude ostře sledovaný a kdo bude věštit z vosku?

 

Příliv dobré energie pocítí Blíženci, možná budou mít chuť vlivem optimistické nálady vytáhnout a oprášit ze dna skříně něco, co tam mělo být ukryto již navždy… Váhy budou pod vlivem Saturnu uklízet a dělat pořádky nejenom ve skříních… Co čeká tento týden Vás?

 

Sobota 28. listopadu bude ideální den pro ty, kteří chtějí svatý pokoj a klid. Tento den mají naprosto skvělou šanci si ho zařídit.

V neděli 29. listopadu nás probudí příznivé aspekty Luny s Plutem, Jupiterem a Saturnem a sextil Merkuru s Jupiterem. Je tedy šance na to, že uděláte něco milého, příjemného a veselého a stejně tak i moudrého. Večer bude Luna vcházet do znamení Blíženců, takže se určitě dozvíte něco zajímavého o světě, uspokojíte zvědavost a možná se dozvíte i nějaké věci od svých blízkých a přátel.

 

Touto dobou naše babičky věštily z vosku. Roztopily ho v měděné nádobě a lily přes oko klíče do nádoby se studenou vodou. Z tvarů, které jim vycházely odečítaly budoucnost. Vždy bylo dobrým znamením, když jim na otázku vyšel spíše oblý a hladký tvar. Když si nebyly jisté, počkaly, až tvar vychladne a nasvítily jej petrolejkou tak, aby vrhal stín na zeď. Z tvaru stínu pak věštily budoucnost. My si to můžeme usnadnit a zapálit si doma svíčku (ideállně ze včelího vosku a nebo nějakou kvalitnější) a odkapávat do sklenice s vodou její vosk přímo.

 

Berani, nic se nebude dít. Pod vlivem Pluta začnete z nudy sledovat sousedy. Dokonce objevíte, že starší paní odnaproti je tajná agentka Bdělé očko a soused může být hledaný Černou kronikou. Takhle dopadnete, když budete až moc sledovat konspirativní pořady.

 

Býci, můžete se cítit osamělí. S našeptáváním hvězd se vám ale bude chtít být ve spojení s lidmi. Vaše fotky na sítích pak mají šanci ohromit svět. Hlavně to, co ukazujete za sebou.

 

Blíženci, pod vlivem Luny ve svém znamení budete velmi kreativní. Venuše vám však chystá past. V honbě po oslazení života to můžete přehánět a tvářit se, že to k pečení vánočního cukroví patří.

 

Raci, vaše energie by rozsvítila žárovku. Budete objevovat svět. Bohužel vaše energie nedobije vás smartphon, takže na procházky přírodou nezapomeňte powerbanku doma.

 

Lvi, s vlivem Jupitera budete chtít být více prospěšní.  Buďte však opatrní, Pluto se Saturnem vám dají zabrat. Vaše kuchyňské výtvory budou na oko soutěžit o titul výtvor roku. Akorát že perníčky chutnají více bez sklenky soli navíc.

 

Panny, budete ostře sledované. Přenechte trochu slávy i druhým. Zatím můžete vesele zarandit s novou známostí.

 

Váhy, Saturn si žádá pořádek, a tak na chvilku zahodíte svoji korunku a úklidu neuniknete. Smeták a hadr budou nejlepšími pomocníky. Někde i žabičky a škrobenka.

 

Štíři, nebude to s vámi k vydržení. Nálady jako na houpačce zaměstnají celou vaši rodinu. Výsledek však bude stát za to.

 

Střelci, možná budete chtít se Sluncem v zádech zazářit a doznat nějaké změny. Pluto je však šibal. Při výběru nové barvy na vlasy buďte velmi opatrní, ať nemusíte chodit v šátku.

 

Kozorozi, pokud vás vše štve a potřebujete únik a načerpat energii, nejlépe z antického Říma, sáhněte do police s knihami.

 

Vodnáři, že už vám někdy z dětí praskají ušní bubínky? Vysvětlete jim, že nejste plyšový medvídek, který je opravdu neslyší, a ono jim to možná na chvilku dojde.

 

Ryby, opatrně na sladké, leda byste se chystaly po novém roce na soutěž ve velikostech XXL.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Objevte svoji sílu během Vlčího úplňku a poznejte svůj horoskop

Ve čtvrtek 28. ledna pocítíme energii Vlčího úplňku, je to první úplněk v novém roce. Má své místo ve znamení Lva a proto nám dá ...
Kartářka píše...

Znáte jméno svého duchovního průvodce?

Průvodci, andělé, duchovní učitele, jsou známí ve všech koutech světa. V různých kulturách mají různá jména. Lidé je popisují rozličnými způsoby, může se měnit jejich ...
Kartářka píše...

Magická sedmička v kruzích našich životů

Říká se sedmé nebe, sedm kruhů pekla, sedmero krkavců, sedm trpaslíků, sedm pádů, sedm let neštěstí při rozbitém zrcadle. V absinthu je sedmero druhů kvítí, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 25.1.-31.1. Zamilovaní; sliby chyby, nebo ne?

Štíři, jste na křižovatce. Můžete se cítit ochromeni. Cesta dál vede skrze transformaci. To je cesta evoluce. Berani, můžete se cítit vnitřně rozpolcení. Co čeká ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 25.1.-31.1. Komu spadne maska a kdo bude mít pod vlivem úplňku v ruce granát se smrští citů?

Ryby, jestli má někdo z vašeho okolí pocit, že jste snadno ovlivnitelní a pasivní, je pravý čas dokázat, že se plete. Začít můžete hned tento ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Vodnáře. Co vás čeká do roka a do dne?

Milí Vodnáři, sny a intuice vám napoví, co se vyplatí v životě změnit, a jakou stezkou se vydat. Myslete na budoucnost a udělejte moudrá rozhodnutí. Vaše ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop; kdo bude mít superintuici a kdo neovládne své emoce?

Berani, pokud se však chcete vyhnout pohromám všeho druhu, třeba ztraceným klíčům, či náledí a pohmožděným končetinám, raději nevycházejte z domu. Blíženci, jste  mistry intuice ...
Kartářka píše...

21.1.2021 Cítíte se být pod proudem? Co nese Mars v konjunkci s Uranem pro jednotlivá znamení?

Cítíte to napětí? Co přináší jednotlivým znamením Mars s Uranem? Pokud se cítíte být pod proudem, není se co divit. 21. ledna Mars, Uran a ...
Kartářka píše...

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 20. 1. do 19. 2.

  Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel. Opravdu není důvod, abyste se něčeho báli. Díky přízni planet můžete jít do všeho naplno ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Kdo se bude hádat a kdo sladce udobřovat?

Berany čeká divoké dobrodružství v lese, Vodnáři budou z jiné galaxie, Ryby si budou romatnticky vychutnávat první mrazíky i v letních teniskách… Co čeká vás?

V sobotu 21. listopadu čekejte přes den žárlivost a hádky, večer udobřování. Venuše vejde do znamení Štíra, který je pro ni ve znamení vyhnanství. Tato patronka rozkoše a štěstí se tak může kdesi ztratit a s ní i naše přání o šťastném a naplněném svazku. Pocit nedůvěry, žárlivost, podezírání příliš nepomáhají budování šťastného vztahu. Nicméně večer náladu dne promění Slunce vcházející do veselého a optimistického střelce. To poněkud rozrazí listopadové mlhy.

 

Neděli 22. listopadu začne příjemné a radostné ráno plné optimizmu a pozitivní energie. Příznivé aspekty Luny s Plutem a Jupiterem, Saturnem a Sluncem a trigon Merkuru s Neptunem zvednou příval endorfinů tak, že srdce poskočí. Skvělý den na práci i učení. Ještě to, co nedávno vypadalo těžké a komplikované, se zvládne mávnutím proutku. Lidé, kterých jste se báli, budou najednou přátelští.

 

Naše babičky touto dobou nedaly dopustit na kvašenou zeleninu. Má spoustu vitamínů a pomáhá také předcházet chudokrevnosti, zlepšuje stav pokožky, vlasů a nehtů. A protože podporuje i správnou mikroflóru ve střevech, má vliv i na naše emoce, spokojenost a dobrou náladu.

 

Berani hledáte nové zážitky? Ve světě virtuální reality je nalézt nemusíte. Zato procházka tajemným lesem, hledání krásných záběrů pro spoušť vašeho fotoaparátu a najednou jste mimo vyznačenou trasu a nevíte kam dál. A když už nakonec naleznete cestu, máte možnost další fantastické fotky – cestu vám zastoupí naštvaný divoký kanec.

 

Býci, takzvaně se zazdíte mezi silné zdi svého bytu a přestanete se zajímat o cokoliv, kromě odpočinku, knížek a kuchyně.

 

Blíženci, budete lovci. Rozhlédnete se po bytě a pak vás to neúnavně potáhne do kuchyně. Ulovíte ještě teplé cukroví a pak se budete divit, jak se to vaše oblečení poslední dobou sráží.

 

Raci, podzimní melancholie z vás udělá básníky. Objevíte svůj talent na psaní smutných básniček. Bude to lepší, než v zimě a dešti hypnotizovat okna někoho, kdo vás citově zranil.

 

Lvi, to je nadělení, ta nuda. Reklamy už jste viděli stokrát. Nehádejte se o tom, kdo umyje nádobí, po splnění povinnosti to chce teple se obléci a vyjít na procházku.

 

Panny, Uran vám nadělí cenu rychlého reflexu. Jakákoliv internetová aukce už má jasného vítěze, a ještě stihnete sníst poslední kousek moučníku na tácku, než to udělá někdo jiný.

 

Váhy, vaše naivita někdy dře oči. Myslíte si, že to mají k vám lidi stejně, jako vy k nim. Podle sebe soudím tebe a zapomínáte, že ne všichni jsou upřímní. Peněženku si naštěstí uhlídáte.

 

Štíři, chlaďte rozžhavený telefon. Všechny možné seznamky vás budou vábit, hlídejte si, s kým flirtujete. Než si s někým vyjdete, mělo by jít pouze o prověřeného partnera, jestli třeba nezapomněl sdělit, že je již po třetí ženatý a platí alimenty na pět dětí a hledá sponzora.

 

Střelci, ne všichni budou mít nervy na tu vaši pravdomluvnost i v těch nejhorších věcech. Hlavně když už to poslouchají, jako na MP přehrávači kolem do kola.

 

Kozorozi, pod vlivem Jupitera budete mít fantastický víkend se spoustou přátel a s kvalitní hudbou. Samozřejmě pouze on-line. Občas vám cinkne i nějaká opravdu zamilovaná SMS.

 

Vodnáři, možná jste z jiné planety, vůbec se s vámi bude těžké spojit, protože odlétnete ve svém světě do jiné galaxie. Stihněte se vrátit domů na oběd, ať na vás zbudou řízky.

 

Ryby, pod vlivem Neptuna pro vás bude romantický i listopad. Na kanapi s telefonem, v parku v letních teniskách a pořád je dobře.

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Objevte svoji sílu během Vlčího úplňku a poznejte svůj horoskop

Ve čtvrtek 28. ledna pocítíme energii Vlčího úplňku, je to první úplněk v novém roce. Má své místo ve znamení Lva a proto nám dá ...
Kartářka píše...

Znáte jméno svého duchovního průvodce?

Průvodci, andělé, duchovní učitele, jsou známí ve všech koutech světa. V různých kulturách mají různá jména. Lidé je popisují rozličnými způsoby, může se měnit jejich ...
Kartářka píše...

Magická sedmička v kruzích našich životů

Říká se sedmé nebe, sedm kruhů pekla, sedmero krkavců, sedm trpaslíků, sedm pádů, sedm let neštěstí při rozbitém zrcadle. V absinthu je sedmero druhů kvítí, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 25.1.-31.1. Zamilovaní; sliby chyby, nebo ne?

Štíři, jste na křižovatce. Můžete se cítit ochromeni. Cesta dál vede skrze transformaci. To je cesta evoluce. Berani, můžete se cítit vnitřně rozpolcení. Co čeká ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 25.1.-31.1. Komu spadne maska a kdo bude mít pod vlivem úplňku v ruce granát se smrští citů?

Ryby, jestli má někdo z vašeho okolí pocit, že jste snadno ovlivnitelní a pasivní, je pravý čas dokázat, že se plete. Začít můžete hned tento ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Vodnáře. Co vás čeká do roka a do dne?

Milí Vodnáři, sny a intuice vám napoví, co se vyplatí v životě změnit, a jakou stezkou se vydat. Myslete na budoucnost a udělejte moudrá rozhodnutí. Vaše ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop; kdo bude mít superintuici a kdo neovládne své emoce?

Berani, pokud se však chcete vyhnout pohromám všeho druhu, třeba ztraceným klíčům, či náledí a pohmožděným končetinám, raději nevycházejte z domu. Blíženci, jste  mistry intuice ...
Kartářka píše...

21.1.2021 Cítíte se být pod proudem? Co nese Mars v konjunkci s Uranem pro jednotlivá znamení?

Cítíte to napětí? Co přináší jednotlivým znamením Mars s Uranem? Pokud se cítíte být pod proudem, není se co divit. 21. ledna Mars, Uran a ...
Kartářka píše...

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 20. 1. do 19. 2.

  Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel. Opravdu není důvod, abyste se něčeho báli. Díky přízni planet můžete jít do všeho naplno ...
Kartářka píše...

 

 

Víkendový horoskop: Komu se rozbuší srdce a kdo si dá horkou vanu s jeřabinami?

Váhy budou pět dvojhlasně. Pannám se rozbuší srdce – online trenér jim dá zabrat! Raci pochopí rčení, že co se škádlívá … a ušetří talíře po babičce na lepší příležitost. Býci pocítí nový druh hladu a to je touha po poznání. Spiklenecky budou své nově nabité informace o druhých sdílet i s dalšími přáteli ze sítí. Vodnáři budou velkorysí a potlačí chuť oplácet stejným.

Sobota 14. listopadu bude milým překvapením. Mars, který vchází do retrográdu a sextil Slunce s Plutem odnese podzimní melancholii pryč. Přichází pozitivní energie, optimismus a budete mít chuť vrhnout se na všechno, co doteď leželo nedodělané. Budete aktivní a možná se pustíte do debaty s někým, kdo je pro vás důležitý.

 

 

V neděli 15. listopadu si vzpomeňte na rčení – být s někým na štíru. Populární astrologie považuje znamení Štíra za velmi náročné a někdy až zlé. Tento nespravedlivý stereotyp vznikl pro to, že se lidé prostě bojí jistých témat. Dnešnímu novoluní bude dělat společnost série fantastických sextilů Slunce a Luny. To je skvělá šance k tomu, abyste vykročili k vašim přáním a snům. Máte ohromnou šanci poznat svoji neobvyklou tvůrčí sílu díky regenerační schopnosti Štíra. Dnes můžete dokonale naplánovat rozhodnutí, která v budoucnu proměníte do konkrétních obrysů a úspěchů.

 

Naše babičky měly pro tento čas rituál na očištění domu. Obešly každou místnost a do všech rohů nasypaly na lístečku po špetce soli. Ta dokáže vyčistit a odpudit negativní síly všude tam, kde ji nasypete. Některé staré prameny uvádějí, že se sůl může nasypat na dno hrnečku, nebo v dnešní době do malé sklenice (frťana).

Patnáctý listopad byl skvělý den zaměřit se na sebe a pohlédnout v rámci sebereflexe kritickým okem na svou osobu i osobnost. Také se hodí na úpravu svých plánů ohledně budoucnosti. Pokud už v tento den byly i přízemní mrazíky, mohly se dělat koupele s nálevem z jeřabin. Jeřabina umí nádherně očišťovat od cizích energií, chrání ty vlastní a podporuje věštecké nadání.  

 

Berani, bývá s vámi poslední dobou k nevydržení? Moc lidí kolem vás po špičkách v poslední době nechodí. Nemáte to lehké.  Kdo ví, že vás okolí štve? Kamarádi se urazili, známí prudí a místo toho, aby si  lidé kolem dali klid, ještě přilévají  olej do ohně.

 

Býci, pocítíte doposud neznámý hlad. To je hlad po poznání. Spiknete se s lidmi, kteří jsou na tom stejně a budete se jeden o druhem na síti dozvídat hromadu zajímavých věcí. Tak poznáte, že život má také trochu jiný smysl.

 

Blíženci, Luna vám ukáže svět optikou, kterou jste si do té doby nepřipouštěli. Někomu jste věřili a on ukrývá i druhou tvář. Nelitujte. Na sítích máte tisíc dalších přátel.

 

Raci, co se škádlívá, to se rádo mívá. Vzpomeňte si na to a šetřete si talíře po babičce na lepší příležitost, ne je učit létat po bytě.

 

Lvi, ještě vás baví si hrát? Možná by stálo za to, poslechnout Venuši a ukázat světu svoji opravdovou tvář.

 

Panny, vaše srdce začne bušit rychleji. Ne, že byste se zamilovali, to vás jenom prožene váš trenér on-line.

 

Váhy, klidně si zpívejte, to snad ještě můžete. Je tu však háček. Ne každý to může. Tedy poslouchat. Ale na druhou stranu možná budete pět dvojhlasem. Vy a sousedovic pes. 🙂

 

Štíři, protože jste přirozeně citliví a dojímá vás cizí neštěstí, rozhodnete se jednat. Vaše rodina přijme nového člena. Zamiluje si opuštěného tvorečka se čtyřmi tlapkami.

 

Střelci, budete mistry fantazie. Nicméně, až se budete bavit tím, jak vám vaše pikantní historky ostatní hltají, hlídejte si věrohodnost tvrzení, jinak budete příště na ráně vy.

 

Kozorozi, váš klid a zdravý odstup se ukáže být nedocenitelný. Pomůžete tam, kde to nikdo nedokáže lépe, než vy. Někdy stačí se jenom přitulit.

 

Vodnáři, oko za oko? To platívalo jinde, ale v rodině se to nenosí. Až vám z lednice zmizí večeře a pejsek dětí označkuje boty, buďte velkorysí.

 

Ryby, naštěstí máte skvělou intuici a mohli byste mít také štěstí v usmiřování rozhádaných lidí. Štěstěna je však vrtkavá dáma. Staré přísloví říká – dva je rada, tři je zrada.

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Objevte svoji sílu během Vlčího úplňku a poznejte svůj horoskop

Ve čtvrtek 28. ledna pocítíme energii Vlčího úplňku, je to první úplněk v novém roce. Má své místo ve znamení Lva a proto nám dá ...
Kartářka píše...

Znáte jméno svého duchovního průvodce?

Průvodci, andělé, duchovní učitele, jsou známí ve všech koutech světa. V různých kulturách mají různá jména. Lidé je popisují rozličnými způsoby, může se měnit jejich ...
Kartářka píše...

Magická sedmička v kruzích našich životů

Říká se sedmé nebe, sedm kruhů pekla, sedmero krkavců, sedm trpaslíků, sedm pádů, sedm let neštěstí při rozbitém zrcadle. V absinthu je sedmero druhů kvítí, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 25.1.-31.1. Zamilovaní; sliby chyby, nebo ne?

Štíři, jste na křižovatce. Můžete se cítit ochromeni. Cesta dál vede skrze transformaci. To je cesta evoluce. Berani, můžete se cítit vnitřně rozpolcení. Co čeká ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 25.1.-31.1. Komu spadne maska a kdo bude mít pod vlivem úplňku v ruce granát se smrští citů?

Ryby, jestli má někdo z vašeho okolí pocit, že jste snadno ovlivnitelní a pasivní, je pravý čas dokázat, že se plete. Začít můžete hned tento ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Vodnáře. Co vás čeká do roka a do dne?

Milí Vodnáři, sny a intuice vám napoví, co se vyplatí v životě změnit, a jakou stezkou se vydat. Myslete na budoucnost a udělejte moudrá rozhodnutí. Vaše ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop; kdo bude mít superintuici a kdo neovládne své emoce?

Berani, pokud se však chcete vyhnout pohromám všeho druhu, třeba ztraceným klíčům, či náledí a pohmožděným končetinám, raději nevycházejte z domu. Blíženci, jste  mistry intuice ...
Kartářka píše...

21.1.2021 Cítíte se být pod proudem? Co nese Mars v konjunkci s Uranem pro jednotlivá znamení?

Cítíte to napětí? Co přináší jednotlivým znamením Mars s Uranem? Pokud se cítíte být pod proudem, není se co divit. 21. ledna Mars, Uran a ...
Kartářka píše...

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 20. 1. do 19. 2.

  Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel. Opravdu není důvod, abyste se něčeho báli. Díky přízni planet můžete jít do všeho naplno ...
Kartářka píše...

 

 

 

 

Víkendový horoskop: Kdo uspořádá hauspárty domácím trpaslíkům a kdo se bude učit věštit?

Lvi se budou učit věštění, Vodnáři uspořádají hauspárty pro domácí skřítky na kanapi. Kozorozi své city promění v umění a Váhy se zamilují. Co čeká vás?

 

V sobotu 7. listopadu se vám může velmi těžko spát. Nespavost, depresivní nálada a možná i nachlazení vašemu spánku nepřidá. To ráno už budete ve veselejší náladě i formě. Luna ve Lvu přidá chuť na sportovní aktivity a pohyb na čerstvém vzduchu.

 

Ne všichni mají listopadové dny spojené s melancholickou náladou. Někdo miluje mlhu, padající listí, rád se prochází a třídí své myšlenky v tichu. Nedělní den se hodí i na tvůrčí aktivity malování, psaní či dělání zápisků o tom, co se vám zdálo.

 

7. listopadu byl den, kdy naše babičky vzpomínaly na ty, kteří odešli. Zapalovaly za ně svíčky, nejlépe fialové, nebo voskové, pekly koláče z kynutého těsta a o ty se dělily se všemi členy rodiny i se zvířaty. Každý měl sníst alespoň kousíček.

 

Také to byl skvělý den na ochranu domu. Tento rituál můžete vykonávat kdykoliv. Potřebujete tři svíčky v barvě granátového jablka, cedrový olej, bílou nit a tři skořápky z vajec.

Svíčky potřete olejem, přidejte k nim skořápky a postavte naproti vchodových dveří, ne dál než metr. Spojte je bílou dětí a zapalte. Můžete pronést následující invokaci: Sílo přírody mocná a tajemná, ochraňuj můj dům. Dávám jej pod tvoji ochranu. Jak předávám, tak zůstaň, neboť strážce jsi nyní ty. Tak se staň.

Svíčky by měly hořet 15 až 20 minut, potom je uhaste (buďte opatrní, požár je hned). A pokud musíte odejít, nechte je zhasnuté v místě, kde hořely. Po návratu je ještě na pět minut zapalte a poděkujte silám přírody za ochranu.

 

8. listopadu je den, kdy se mají krmit ptáci. Byl to den, od kterého už se zvířata nehnala na pastvu. 

 

 

 

Berani, cítíte se unaveni? Po tom celotýdenním maratonu se není co divit. Chce to odpočinek. Ve vašem případě minimálně 20 kilometrů v pedálech vašeho kola.

 

Býci, je možné, že budete hledat pomoc a útěchu. Přátelé na telefonu pomohou a vám se vrátí úsměv.

 

Blíženci, teď žerty stranou! Až budete zase příště pokoušet Oscara za herecký výkon, najděte si jinou výmluvu, proč se vyhnout domácím pracem. Tu ruku byste si totiž mohli zlomit doopravdy.

 

Raci, Mars si dá záležet, abyste se hádali.  Lyrický film a sklenka něčeho dobrého odvede vaši výbušninou náladu někam do bezpečnějším vod.

 

Lvi, nudíte se a chcete pokoušet zvědavost okolí? Kupte si svíčku, vytáhnete balíček vykládacích karet, pěkný ubrus a začněte se učit. A cvičit. Že to je nuda? Máte snad něco jiného na práci? Možná ještě on-line kurz astrologie.

 

Panny, kuchyň je magické místo a vaření připomíná míchání elixíru v alchymistické laboratoři. Nevěříte? Už jste někdy přemýšleli o tom, jak z másla a mouky vznikne místo jíšky na dvacet způsobů, voňavé cukroví?

 

Váhy, Venuše ve vašem znamení vám dává fantastickou příležitost se zamilovat. A pokud na někoho kloudného nenarazíte, vyražte do přírody a naplňte ptačí  krmítka. Možná vaše city ukradne nějaký malý opeřený zpěvaček.

 

Štíři, pod vlivem Slunce budete velmi velkorysí. Budete se vesele zdravit s lidmi, po kterých byste nejraději hodili pantofle. Vaše proměna nezůstane bez povšimnutí u vašich známých. Budou mít starost a možná se budou ptát, jestli vám něco není.

 

Střelci, máte geniální nápad a chcete se o něj podělit s celým světem? Vydržte do neděle. Luna přidá fantazii a dílo dokonáno, pak si teprve řeknete, jak jste geniální.

 

 

Kozorozi, máte novou zálibu? Vůně malířské palety, míchání barev. Nádherně vyjádříte své emoce, aniž byste museli komukoliv cokoliv říct.

 

Vodnáři, čeká vás organizace velké hauspárty – pro domácí skřítky. Okořeníte ho maratonem starých seriálů a nezdravými brambůrkami s cibulí a česnekem.  A co víc, nakonec půjdete spát, aniž by vaše zuby políbil kartáček. Dlouho jste se takhle nepobavili.

 

Ryby, Neptun vám a vaší fantazii dává zabrat. Někdy už nevíte, co je vlastně realita. Pozor, abyste vypli kulmu, zatáhli kohoutek, nebo nechali doma na ústenku. A co hůř – mohli byste propásnout narozeniny Štíra.  Běda vám!

 

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Objevte svoji sílu během Vlčího úplňku a poznejte svůj horoskop

Ve čtvrtek 28. ledna pocítíme energii Vlčího úplňku, je to první úplněk v novém roce. Má své místo ve znamení Lva a proto nám dá ...
Kartářka píše...

Znáte jméno svého duchovního průvodce?

Průvodci, andělé, duchovní učitele, jsou známí ve všech koutech světa. V různých kulturách mají různá jména. Lidé je popisují rozličnými způsoby, může se měnit jejich ...
Kartářka píše...

Magická sedmička v kruzích našich životů

Říká se sedmé nebe, sedm kruhů pekla, sedmero krkavců, sedm trpaslíků, sedm pádů, sedm let neštěstí při rozbitém zrcadle. V absinthu je sedmero druhů kvítí, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 25.1.-31.1. Zamilovaní; sliby chyby, nebo ne?

Štíři, jste na křižovatce. Můžete se cítit ochromeni. Cesta dál vede skrze transformaci. To je cesta evoluce. Berani, můžete se cítit vnitřně rozpolcení. Co čeká ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 25.1.-31.1. Komu spadne maska a kdo bude mít pod vlivem úplňku v ruce granát se smrští citů?

Ryby, jestli má někdo z vašeho okolí pocit, že jste snadno ovlivnitelní a pasivní, je pravý čas dokázat, že se plete. Začít můžete hned tento ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Vodnáře. Co vás čeká do roka a do dne?

Milí Vodnáři, sny a intuice vám napoví, co se vyplatí v životě změnit, a jakou stezkou se vydat. Myslete na budoucnost a udělejte moudrá rozhodnutí. Vaše ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop; kdo bude mít superintuici a kdo neovládne své emoce?

Berani, pokud se však chcete vyhnout pohromám všeho druhu, třeba ztraceným klíčům, či náledí a pohmožděným končetinám, raději nevycházejte z domu. Blíženci, jste  mistry intuice ...
Kartářka píše...

21.1.2021 Cítíte se být pod proudem? Co nese Mars v konjunkci s Uranem pro jednotlivá znamení?

Cítíte to napětí? Co přináší jednotlivým znamením Mars s Uranem? Pokud se cítíte být pod proudem, není se co divit. 21. ledna Mars, Uran a ...
Kartářka píše...

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 20. 1. do 19. 2.

  Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel. Opravdu není důvod, abyste se něčeho báli. Díky přízni planet můžete jít do všeho naplno ...
Kartářka píše...

 

 

Víkendový horoskop: Kdo bude druhé kosit černým humorem a kdo dlabat dýni?

Býky čeká horor sobotní noci, Lvi se budou alespoň usmívat, plakat nemohou. S Kozorohy si Saturn zahraje vadí-nevadí. Co čeká vás?

V sobotu může být ještě „veselo“, pokud si potrpíte na černý humor. Přichází čas, který bude pod patronátem „zlých duchů“ Halloweenu.  Slunce ve Štíru v konjunkci s Lunou v modrém úplňku, tentokráte v konjunkci s těžko předvídatelným Uranem, může zvýšit nepozornost a napětí. Bylo by dobré se místo za volant vrhnout do postele.

Někoho jako by popadnul čert a s vámi mohou čerti šít také, když se vám na hřbitově vinou drzého lapky ztratí během chvilky nepozornosti rouška po babičce. Pro někoho už samotný úplněk vyvolává pocity blízké šílenství a i na hřbitově může být problém se ovládnout. Může pak vzplanout, jako sirka – stačí škrtnout! Při tom pohledu bude mít někdo problém zachovat vážnost. Černý humor a nejapné žerty budou mít nejspíš Štíři, Vodnáři a Býci. Zkrátka soudný den ta sobota!

V Anglosaské kultuře se věřilo, že se o poslední říjnové noci mohou skrze nedovřenou bránu mezi světy živých a mrtvých dostávat upíři a čarodějnice a pokud je k tomu i úplněk, táhne to ven na náš svět i vlkodlaky. Vystavte před dům vydlabanou dýni, klidně i malinkou se svíčkou uprostřed. Misku plnou bonbónů, nebo sušeného ovoce a frťana něčeho silnějšího. Pokud se přiblíží nějací hladoví duchové, jednoduše se najedí napijí a půjdou dál.

V neděli 1. listopadu, o svátku všech svatých, dnu dobrých duchů, může Merkur se Saturnem způsobit nervozitu, názorové kolize, černé myšlenky, podezírání a vzájemnou nedůvěru. Na cestách budete mít pocit, že vás tlačí čas. Hlavně Kozorozi mohou trpět černým vnímáním světa.

Tento den se kdysi věřilo, že je nebe nejblíže zemi. Cestou na hřbitov, můžete přivolat s hůry na pomoc okřídlené strážce, anděly. Během dne zapalte bílou svíčku. Můžete si představit anděla a poprosit ho o ochranu pro vás, vaši rodinu, váš dům, či dobytek. Vezměte pírko, zakružte s ním nad svíčkou. To si vezměte přes den sebou. Nebeské ochranné energie jsou tento den výjimečně laskavé a mohou vám pomoci rozvázat různé pozemské problémy. Až ztichne večer, ozdobte stůl bílou chryzantémou a v bezpečném svícnu zapalte fialovou svíci. Pírko dejte pod polštář. Poděkujte svým patronům za to, že vás chrání. Ráno si zapište své sny. Mohou to být vzkazy z druhého břehu.

Berani, máte hodně energie a nevíte co s ní? Uklízet, dloubat dýně, zdobit věnce. Venčit kočky…za plotem se jim bude mňoukat taky dobře.

Býci, myslíte si, že jste v ošklivém snu? Vydržte a počkejte na sobotní večer. Náhle zhasnou žárovky, vypne se televize, telefon bez signálu a co víc, lednice a spíž zejí prázdnotou… V tom se naštěstí vzbudíte.

Blíženci, sice budete vymýšlet, co na sebe skoro dvě hodiny, ale šetřete sílu na užitečnější věci. Třeba prospěšný spánek. Až půjdete zapálit svíčku svým blízkým, drbům se stejně nevyhnete.

Raci, je vám smutno po příbuzných? Nedělejte si starosti. I tento čas má své dobré stránky. Vyhnete se nájezdu zvědavý tetiček a jejich všetečných dotazů, kdy se vdáte, rozvedete, pořídíte rodinu…

Lvi, připravte se na horor. V peněžence průvan, tak se alespoň usmívejte na rodinu. On vás někdo založí.

Panny, máte špatnou náladu? Plačte, naříkejte, remcejte. Je to nakažlivé. Všichni známí to ocení a vy v tom nezůstanete sami. Konečně budete trávit čas s lidmi, kteří to mají stejně.

Váhy, vždy vám to sekne. A Venuše vám nyní přeje. Budete okouzlovat – hlavně samy sebe a své zrcadlo nebo selfie. A když to vyhodíte na sociální sítě, nastane pro vaše rivalky soudný den!

Štíři, nálada se vám bude měnit jako na lochnesce. A s tím i váš svět. Nejdřív dáte skříň na jednu a pak na druhou stranu a tak to s vaším nábytkem půjde pořád dokola.

Střelci, z nedostatku jiných aktivit konečně pozutahujete všechny panty, utěsníte škvíry, slepíte rozklížené kusy nábytku a některému dáte nový lak a ještě se pochválíte, jak umíte hospodařit.

Kozorozi, Saturn vám přeje. Své poučné lekce bude dávat na každém kroku. Máte dost peněz? Tak si vsaďte a uvidíte, jak to s vámi myslí.

Vodnáři, Uran vám nese překvapení. Přijdete na to, že i doma je s kým si popovídat. Upečte si štrůdl a pusťte si společně černou komedii a zcela zapomenete, že existují telefony.

Ryby, nejlépe vám bude v přírodě. Počasí navzdory! Pohorky, svačinu, teplý čaj do termoláhve. Všechny barvy podzimu na vás čekají.

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Objevte svoji sílu během Vlčího úplňku a poznejte svůj horoskop

Ve čtvrtek 28. ledna pocítíme energii Vlčího úplňku, je to první úplněk v novém roce. Má své místo ve znamení Lva a proto nám dá ...
Kartářka píše...

Znáte jméno svého duchovního průvodce?

Průvodci, andělé, duchovní učitele, jsou známí ve všech koutech světa. V různých kulturách mají různá jména. Lidé je popisují rozličnými způsoby, může se měnit jejich ...
Kartářka píše...

Magická sedmička v kruzích našich životů

Říká se sedmé nebe, sedm kruhů pekla, sedmero krkavců, sedm trpaslíků, sedm pádů, sedm let neštěstí při rozbitém zrcadle. V absinthu je sedmero druhů kvítí, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 25.1.-31.1. Zamilovaní; sliby chyby, nebo ne?

Štíři, jste na křižovatce. Můžete se cítit ochromeni. Cesta dál vede skrze transformaci. To je cesta evoluce. Berani, můžete se cítit vnitřně rozpolcení. Co čeká ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 25.1.-31.1. Komu spadne maska a kdo bude mít pod vlivem úplňku v ruce granát se smrští citů?

Ryby, jestli má někdo z vašeho okolí pocit, že jste snadno ovlivnitelní a pasivní, je pravý čas dokázat, že se plete. Začít můžete hned tento ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Vodnáře. Co vás čeká do roka a do dne?

Milí Vodnáři, sny a intuice vám napoví, co se vyplatí v životě změnit, a jakou stezkou se vydat. Myslete na budoucnost a udělejte moudrá rozhodnutí. Vaše ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop; kdo bude mít superintuici a kdo neovládne své emoce?

Berani, pokud se však chcete vyhnout pohromám všeho druhu, třeba ztraceným klíčům, či náledí a pohmožděným končetinám, raději nevycházejte z domu. Blíženci, jste  mistry intuice ...
Kartářka píše...

21.1.2021 Cítíte se být pod proudem? Co nese Mars v konjunkci s Uranem pro jednotlivá znamení?

Cítíte to napětí? Co přináší jednotlivým znamením Mars s Uranem? Pokud se cítíte být pod proudem, není se co divit. 21. ledna Mars, Uran a ...
Kartářka píše...

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 20. 1. do 19. 2.

  Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel. Opravdu není důvod, abyste se něčeho báli. Díky přízni planet můžete jít do všeho naplno ...
Kartářka píše...

 

Víkendový horoskop: Kdo objeví nový svět a kdo bude mít pocit, že si ho s někým spletli?

Ryby, proč si vás pořád někdo s někým plete? Lvi, budete hledat pravdu ve hvězdách. Blíženci obletíte svět – v kuchyni. Kozorozi, Saturn zahraje blues a Pluto doleje víno. Co čeká o víkendu vás?

 

V sobotu budete příjemně překvapeni trigonem Venuše se Saturnem. Uděláte si pro sebe něco příjemného, konkrétního a praktického, díky čemu se budete moci cítit lépe. Třeba si pustíte nějaký romantický film.

 

V noci ze soboty na neděli se navracíme k zimnímu času. Vyspíte se. Pozor na dříve zapadající slunce.  Pro někoho to může být melancholické. Konjunkce Merkuru se Sluncem poskytne náladu k přátelským diskusím o nových dovednostech a rozšiřování vlastních obzorů a znalostí.

25.10 byl pro naše babičky skvělým dnem na prognózy budoucnosti a dobré mezidlidské vztahy.

 

Berani, když vás někdo bude vytáčet k nepříčetnosti, pomůže vtipná odpověď, která svalí na zem i nejzarytějšího protivníka a vám zvedne náladu.

 

Býci, Pluto vás ponoukne ke změně. Střih to nebude, ale můžete třeba začít chodit druhou stranou chodníku.

 

Blíženci, objevíte nový svět, a to v kuchyni. Kachna po burgundsku, řízen po holandsku, nudle po thajsku a svou linii si má tady hlídat kdo?

 

Raci, dobrou náladu pro vaši duši a něco sladkého pro tělo, nejlépe servírované naráz a přímo k vašemu pohodlnému gauči. Jak málo stačí ke štěstí. Snad se najde i někdo, kdo to za vás zařídí.

 

 

Lvi, Uran z vás udělá vynikající hvězdopravce a i vy se budete dívat směrem k nebi a vyhlížet, na co se ještě připravit.

 

 

Panny, někdo říkal, že piknik v přírodě je možný jenom z jara a v létě? Vezměte rodinu někam do přírody a udělejte si příjemnou grilovačku v trávě. Merkur vám pomůže nalézt místo a Venuše se postará o pohodu.

 

Váhy, chystá se na vás geniální nápad. Je jedno, kde vás najde, jestli ve vaně, nebo na toaletě. To, co musíte udělat, je hned si vše zapsat, jinak vám to uteče, jako vánek.

 

Štíři, hudba je lék a Neptun vám jej tento víkend dopřejte dostatek. Jestli už v remaku, nebo i zcela nové věci.

 

Střelci, budete tak vzpomínat na předchozí roky, že byste mohli začít psát paměti. Můžete být překvapeni, kolik lidí si to rádo přečte.

 

Kozorozi, přechod na zimní čas kompletně rozhodí váš denní plán. K tomu se přidá Saturn, který může podsouvat těžké myšlenky, které se vás nebudou chtít pustit. Chtělo by to vyjít si na procházku. Třeba do kuchyně pro další sklenku vína.

 

Vodnáři, Luna vám věští dobré rodinné vztahy. Využijte toho a uspořádejte společný výlet na nějaké zajímavé místo. V přírodě vám bude lépe, než si myslíte.

 

Ryby, to se stává, že lidé přestávají poznávat známé na ulici.  Buďte v klidu. Ale i jména? Každopádně si můžete zabalit obličej ještě více a tvářit se, že to nejste vy a proč si vás pořád někdo s někým plete?

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Objevte svoji sílu během Vlčího úplňku a poznejte svůj horoskop

Ve čtvrtek 28. ledna pocítíme energii Vlčího úplňku, je to první úplněk v novém roce. Má své místo ve znamení Lva a proto nám dá ...
Kartářka píše...

Znáte jméno svého duchovního průvodce?

Průvodci, andělé, duchovní učitele, jsou známí ve všech koutech světa. V různých kulturách mají různá jména. Lidé je popisují rozličnými způsoby, může se měnit jejich ...
Kartářka píše...

Magická sedmička v kruzích našich životů

Říká se sedmé nebe, sedm kruhů pekla, sedmero krkavců, sedm trpaslíků, sedm pádů, sedm let neštěstí při rozbitém zrcadle. V absinthu je sedmero druhů kvítí, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 25.1.-31.1. Zamilovaní; sliby chyby, nebo ne?

Štíři, jste na křižovatce. Můžete se cítit ochromeni. Cesta dál vede skrze transformaci. To je cesta evoluce. Berani, můžete se cítit vnitřně rozpolcení. Co čeká ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 25.1.-31.1. Komu spadne maska a kdo bude mít pod vlivem úplňku v ruce granát se smrští citů?

Ryby, jestli má někdo z vašeho okolí pocit, že jste snadno ovlivnitelní a pasivní, je pravý čas dokázat, že se plete. Začít můžete hned tento ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Vodnáře. Co vás čeká do roka a do dne?

Milí Vodnáři, sny a intuice vám napoví, co se vyplatí v životě změnit, a jakou stezkou se vydat. Myslete na budoucnost a udělejte moudrá rozhodnutí. Vaše ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop; kdo bude mít superintuici a kdo neovládne své emoce?

Berani, pokud se však chcete vyhnout pohromám všeho druhu, třeba ztraceným klíčům, či náledí a pohmožděným končetinám, raději nevycházejte z domu. Blíženci, jste  mistry intuice ...
Kartářka píše...

21.1.2021 Cítíte se být pod proudem? Co nese Mars v konjunkci s Uranem pro jednotlivá znamení?

Cítíte to napětí? Co přináší jednotlivým znamením Mars s Uranem? Pokud se cítíte být pod proudem, není se co divit. 21. ledna Mars, Uran a ...
Kartářka píše...

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 20. 1. do 19. 2.

  Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel. Opravdu není důvod, abyste se něčeho báli. Díky přízni planet můžete jít do všeho naplno ...
Kartářka píše...

 

 

Víkendový horoskop: Komu bude našeptávat ďáblík, komu anděl a kdo si najde fackovacího panáka?

Střelci se vydají na cestu a společně s Jupiterem prozkoumají své nitro. Lvům bude podrážet nohy Merkur, Vodnáři půjdou na houby a Raci si zaboxují. Co čeká tento týden vás?

Lehká melancholie v sobotu dopadne na lidi, kteří zanedbávali sami sebe. Tvrdé aspekty Luny vcházející do znamení Štíra se Saturnem a Uranem silně rozehrají emoční stavy různých pochyb a dilemat. Večerní konjunkce Luny s Merkurem pomůže nalézt nový pohled na věc, nová řešení.

Neděle je ideální den pro odpočinek. Pomůže zvednout náladu a k tomu se přidají příznivé aspekty Luny s Venuší, Neptun s Jupiterem, Plutem a Saturnem dovolí nám na chvíli se odreagovat. Aby to všechno nebylo tak jednoduché, Venuše s Neptunem budou připomínat staré šrámy jak na poli pracovním, tak soukromém.

 

Sobota bude ideální den pro pečení chleba. Tento den se má ukázat hojnost a velkodušnost.  Babičky dávaly do misky před dům oběť pro lesní skřítky a gnómy. Uvařily jim ovesnou kaši se sušenými lesními plody.

 

Berani, o víkendu přijdete na to, že máte hodně volného času, tak se vrhnete na další bohulibé činnosti, jako je uklízení, nebo hrabání listí. Celou sobotu budete mít úsměv na tváři, večer vás možná čeká rande on-line.

 

Býci, budete probírat všechny teorie o neznámých planetách s divnými tvory a hledat možnost koupě pozemku na Měsíci. Přitom se nehnete z domu a uděláte si pořádek v šuplíku s ponožkami.

 

Blíženci, můžete být náměsíční, unavení a zapomětliví. Chtělo by to si odpočinout. Pouvažujte nad věcmi, které máte rádi. Procházka, kolo a pak teplou koupel a pěkný seriál, nebo kniha.

 

Raci, pod vlivem Marsu budete podráždění a budete mít potřebu něco rozmístit pěstmi. Možná by se vyplatilo pořídit si boxovací pytel, nebo fackovacího panáka. Také můžete vyhodit nějakou starou nepotřebnou skříň a při té námaze se můžete odreagovat.

 

Lvi, můžete se podívat tam i jinam, akorát si hlídejte kola, nebo nohy. Nepříznivě nakloněný Merkur vám může metat nástrahy do cesty a podrážet nohy.

 

Panny, z jedné strany vám bude našeptávat ďáblík a z druhé anděl. Ačkoliv se řídíte svým rozumem, nyní vám začne srdce vysílat signály, které budete velmi těžko ignorovat.

 

Váhy, najdete způsob, jak vyjít z problémů ven. Při procházce mate šanci přesvědčit někoho důležitého o věcech, na kterých vám záleží. Pak už se budete starat o krásný výhled na podzimní listí a nebudete se zabývat tím, co o vás říká tchýně, nebo sousedky.

 

Štíři, přesvědčíte se, že podzim má hodně příjemných podob. Singles Štíři se poohlédnou po nových známostech a v lásce jim jde štěstí.

 

Střelci, milujete výlety. Tentokráte ale společně a Jupiterem podniknete výpravu do hloubi sebe. Budete prozkoumávat tajemství minulosti, zapomenuté vzpomínky a skrývané talenty. Z výpravy se vrátíte moudřejší, bohatší, a právě tak akorát na dobrou večeři.

 

Kozorozi, milujete experimenty v kuchyni? Nápaditý Uran vám pomůže připravit nejedno fantastické jídlo a vy objevíte nové využití surovin a la co dům dal.

 

Vodnáři, kdyby to tak šlo, utéct někam do lesa. Usednout někde uprostřed stromů a nadechnout se čerstvého vzduchu. Za chvilku to u vás doma bude vonět po sušených houbách.

 

Ryby, víkend vám uplyne rychle v síti vábení. Venuše vám připraví romantickou večeři ve dvou. Můžete si doma udělat humra, krevetky nebo i candáta. Znáte dobře všechny dary vod a moří?

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Objevte svoji sílu během Vlčího úplňku a poznejte svůj horoskop

Ve čtvrtek 28. ledna pocítíme energii Vlčího úplňku, je to první úplněk v novém roce. Má své místo ve znamení Lva a proto nám dá ...
Kartářka píše...

Znáte jméno svého duchovního průvodce?

Průvodci, andělé, duchovní učitele, jsou známí ve všech koutech světa. V různých kulturách mají různá jména. Lidé je popisují rozličnými způsoby, může se měnit jejich ...
Kartářka píše...

Magická sedmička v kruzích našich životů

Říká se sedmé nebe, sedm kruhů pekla, sedmero krkavců, sedm trpaslíků, sedm pádů, sedm let neštěstí při rozbitém zrcadle. V absinthu je sedmero druhů kvítí, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 25.1.-31.1. Zamilovaní; sliby chyby, nebo ne?

Štíři, jste na křižovatce. Můžete se cítit ochromeni. Cesta dál vede skrze transformaci. To je cesta evoluce. Berani, můžete se cítit vnitřně rozpolcení. Co čeká ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 25.1.-31.1. Komu spadne maska a kdo bude mít pod vlivem úplňku v ruce granát se smrští citů?

Ryby, jestli má někdo z vašeho okolí pocit, že jste snadno ovlivnitelní a pasivní, je pravý čas dokázat, že se plete. Začít můžete hned tento ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Vodnáře. Co vás čeká do roka a do dne?

Milí Vodnáři, sny a intuice vám napoví, co se vyplatí v životě změnit, a jakou stezkou se vydat. Myslete na budoucnost a udělejte moudrá rozhodnutí. Vaše ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop; kdo bude mít superintuici a kdo neovládne své emoce?

Berani, pokud se však chcete vyhnout pohromám všeho druhu, třeba ztraceným klíčům, či náledí a pohmožděným končetinám, raději nevycházejte z domu. Blíženci, jste  mistry intuice ...
Kartářka píše...

21.1.2021 Cítíte se být pod proudem? Co nese Mars v konjunkci s Uranem pro jednotlivá znamení?

Cítíte to napětí? Co přináší jednotlivým znamením Mars s Uranem? Pokud se cítíte být pod proudem, není se co divit. 21. ledna Mars, Uran a ...
Kartářka píše...

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 20. 1. do 19. 2.

  Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel. Opravdu není důvod, abyste se něčeho báli. Díky přízni planet můžete jít do všeho naplno ...
Kartářka píše...

 

 

Týdenní horoskop 12.10.-18.10. Do koho vjede čert a kdo si to užije?

Štíry překvapí riskantní známost. Kozorohům jde příliv energie. Váhy by měly začít myslet na sebe. Co čeká vás?

V pondělí 12. října si přijdou na své všichni ti, kteří mají rádi dobrou fantazii. Den bude nahrávat rozvinutí obrazotvornosti a výpravám za vrátka světa fantazie a zábavy. Nadějné vlivy sextilů Jupitera s Neptunem a Merkura s Venuši vám dovolí nahlédnout do zajímavých oblastí, kde se rodí kreativita a neobyčejné nápady.

Tento týden naše babičky dělaly rituály mající chránit je, rodinu i dobytek proti uhranutí a zlému oku. Použily u toho červenou mašli z libovolného materiálu. Věřily, že umí zastavit uhrančivý pohled namířený proti dítěti, když se připne na kočárek, nebo oblečení. Domácím zvířatům vplétaly stuhu do hřívy, nebo do popruhů.

 Domov zdobívaly stuhou blízko vchodových dveří, nebo uvnitř aranžovaly různé červené hrnečky a podobně. Také si připnuly brož či špendlík s červenou hlavičkou. Červená měla upoutat pohled a kovová jehla svést nežádoucí energii do země. Totéž dokázala stříbrná bižuterie s motivem hada. Ta uměla krom lidí chránit i psy a koně, pokud jí měli připnutou.

Také  je chránily podkovy zavěšené nohama dolů s cílem odvádět negace do země. Zavěšené nad vchodovými dveřmi chránily dům a celé prostranství, náležící k němu.

Kulaté zrcadlo umístěné proti vchodovým dveřím chránilo před zlým okem a také před kouzly namířenými proti konkrétnímu domu a jeho obyvatelům.

I nalezený čtyřlístek, nošený v kapse uměl skvěle chránit.

V úterý 13. října vejde Luna do znamení Panny a den bude o pořádcích v plánech, nápadech a v předsevzetích. U některých lidí nastane otázka změny v přátelských vztazích. Nemusí se jednat o velkou revoluci. Začnete více poslouchat intuici, která dokonale řekne, s kým se vydat a komu se vyhnout.

Ve středu 14. října zvítězí lenivá a pasivní přirozenost. Merkur vchází do retrográdu, opozice Slunce s Marsem, konjunkce Luny s Venuši a opozice s Neptunem, svým vlivem vnesou nedostatek chuti honit se do práce a učení. Než předstírat, že něco děláte a pilně pracujete, zvažte, jestli by nebylo lepší najít nějakou milo klidnou náplň času s drobnou příjemností. Něco pro tělo i ducha.

Ve čtvrtek 15. října si člověk uvědomí, že jsou takové dny,  kdy se vše odvíjí od toho, jak si věci nastavíte.  Jak se do lesa volá…  Někdy je to o tom, že někdo zapomene na moudrost a ohleduplnost vůči slabostem blízkých a svému okolí. Pak má potřebu se mstít a oplácet. Kvadratura Slunce s Plutem může vzbudit dojem, že do vás vletěl čert. Běda tomu, kdo se vám postaví do cesty. Ale pozor – kdo jinému jámu kopá…v tomto případě tam mohou skončit oba.

V pátek 16. října může být nálada na hony vzdálená od lehkého, povznášejícího stavu optimismu. Iritující hněv, únavu a oslabení ducha předpovídají nepříjemné aspekty Luny s Jupiterem, Marsem a Plutem. Chmury naštěstí rozrazí novoluní ve Vahách, díky kterému dostanete šanci vymanit se z bitev o zaplacení činže a strachu o blízké. Získáte svůj ztracený nadhled.

Sobota může být o podzimní melancholii. Neděle nese uvolnění.

Co přinese druhá polovina října jednotlivým znamením?

Novoluní vstoupí v pátek 16.10. do znamení Vah. Mohou nás potrápit bolesti ledvin a močových cest. Dejte si proto tedy pozor na prochladnutí.

Hvězdy jsou stále ve znamení Vah. Šťastným dnem je pro ně středa, většinou jsou již rozhodnuté a mají jasno, jakým směrem se v tomto týdnu budou ubírat.

Váhy, neomezujte se a myslete na své potřeby. S partnerem se zbytečně nehádejte, vezme vám jen to náladu a nic se nevyřeší.

Štíři, nová známost vás inspiruje k neobvyklým postupům. Určitá míra riskování je zdravá, tak směle do toho.

Střelci, důvěřujte svým schopnostem a pusťte se do věcí, které již dlouho odkládáte.

Kozorozi, nečekaný příval energie věnujte do práce. Můžete překvapit svými pokrokovými a bystrými nápady. Váš přístup musí být ale přátelštější a vstřícnější.

Vodnáři, měli byste se hlavně věnovat péči o svou fyzickou stránku. I drobnější fyzické práce mají příznivý vliv na psychiku. Vyzkoušejte to.

Ryby, tento týden musíte volit slova, abyste nikoho neurazili. Nejen v práci, ale i doma. Sice je to pro vás dnes náročné, ale ne nesplnitelné.

Berani, dělá vám problém odmítnout každé přání vašich potomků. Bohužel vám to ale zasahuje do rozpočtu více, než je zdrávo. Zkuste si sáhnout do svědomí, zda jim nevycházíte vstříc už příliš.

Býci, buďte sami sebou a více asertivnější. Nenechte si od ostatních líbit pomluvy a ohraďte se proti nim.

Blíženci, nepouštějte se s někým z rodiny do hádek. Je to zbytečné, jeho názor stejně nezměníte. Vydáte jen energii navíc.

Raci, pokud budete nuceni řešit nepříjemnosti, nebojte se zajít za odborníky.

Lvi, konstelace nejsou úplně příznivé a vy se cítíte nekomfortně. Není vhodná doba rozjíždět nové projekty a vymýšlet další nápady.

Panny, finanční tíseň neřešte nevýhodnými půjčkami. Hledejte jiná řešení. Možná stačí udělat pár škrtů ve výdajích.

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Objevte svoji sílu během Vlčího úplňku a poznejte svůj horoskop

Ve čtvrtek 28. ledna pocítíme energii Vlčího úplňku, je to první úplněk v novém roce. Má své místo ve znamení Lva a proto nám dá ...
Kartářka píše...

Znáte jméno svého duchovního průvodce?

Průvodci, andělé, duchovní učitele, jsou známí ve všech koutech světa. V různých kulturách mají různá jména. Lidé je popisují rozličnými způsoby, může se měnit jejich ...
Kartářka píše...

Magická sedmička v kruzích našich životů

Říká se sedmé nebe, sedm kruhů pekla, sedmero krkavců, sedm trpaslíků, sedm pádů, sedm let neštěstí při rozbitém zrcadle. V absinthu je sedmero druhů kvítí, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 25.1.-31.1. Zamilovaní; sliby chyby, nebo ne?

Štíři, jste na křižovatce. Můžete se cítit ochromeni. Cesta dál vede skrze transformaci. To je cesta evoluce. Berani, můžete se cítit vnitřně rozpolcení. Co čeká ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 25.1.-31.1. Komu spadne maska a kdo bude mít pod vlivem úplňku v ruce granát se smrští citů?

Ryby, jestli má někdo z vašeho okolí pocit, že jste snadno ovlivnitelní a pasivní, je pravý čas dokázat, že se plete. Začít můžete hned tento ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Vodnáře. Co vás čeká do roka a do dne?

Milí Vodnáři, sny a intuice vám napoví, co se vyplatí v životě změnit, a jakou stezkou se vydat. Myslete na budoucnost a udělejte moudrá rozhodnutí. Vaše ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop; kdo bude mít superintuici a kdo neovládne své emoce?

Berani, pokud se však chcete vyhnout pohromám všeho druhu, třeba ztraceným klíčům, či náledí a pohmožděným končetinám, raději nevycházejte z domu. Blíženci, jste  mistry intuice ...
Kartářka píše...

21.1.2021 Cítíte se být pod proudem? Co nese Mars v konjunkci s Uranem pro jednotlivá znamení?

Cítíte to napětí? Co přináší jednotlivým znamením Mars s Uranem? Pokud se cítíte být pod proudem, není se co divit. 21. ledna Mars, Uran a ...
Kartářka píše...

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 20. 1. do 19. 2.

  Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel. Opravdu není důvod, abyste se něčeho báli. Díky přízni planet můžete jít do všeho naplno ...
Kartářka píše...