Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení optimistického Střelce a ukazuje nám příjemné stránky života, všechno se zdá snadnější a každá nabídka lákavější.

V pátek 2. 12. můžete díky kvadratuře  Merkuru s Neptunem oddělit klepy od skutečných informací. Dohadování o maličkosti nechte na jiný den, protože dnes může i z malé výměny názorů vzniknout aféra.

V sobotu 3. 12. zlepší náladu příznivé trigony Luny se Sluncem a Venuší a sextily k Marsu a Saturnu. Neformální akce budou mít zelenou.

V neděli 4. 12. nese kvadratura Venuše s Neptunem romantickou auru dne. Neptun vyjde z retrogradu. Zapište si sen, může být prorocký.

 

Beran

Páteční Luna v konjunkci vám spraví náladu. Neberte si na sebe nové povinnosti, museli byste pak zůstat déle v práci. Raději si jděte na rande, či se bavit s přáteli. V sobotu se vám podaří udělat někomu radost a možná mu i tím pomůžete. Získáte tak sympatie a vděk. Večer si dopřejte malou odměnu. V neděli budete díky Luně ve vašem znamení tak sebejistí, že nikomu nedovolíte, aby vás řídil, či o vás rozhodoval.

Býk

V pátek se věnujete svému zdraví a vizáži. Den přeje návštěvám wellnessu a kosmetických salónů. V sobotu může být poněkud nudný den, který mohou narušit vaši známí svou nečekanou návštěvou. Na neděli se pořádně vyspěte, protože musíte nabrat sílu na víkendové aktivity, kterým bude Luna v konjunkci mimořádně přát. V lásce vám přeje štěstí a vášnivé zážitky.

Blíženci

V pátek se hlavně nepřepracujte. Večer můžete mít romantickou náladu a možná se budete zabývat něčím ezoterickým. V sobotu se snažte zvolnit a dospat poslední týden. Luna v sextilu vybízí k odpočinku. Nezapomeňte se postarat o své zdraví. Dopřejte si horkou vanu s bylinkami a solí. Zasloužíte si to. V neděli vás někdo navštíví, nebo někam pozve. A o svých plánech řekněte raději rodině včas.

Rak

V pátek využijete jakoukoliv příležitost k tomu, abyste zjistili, co vás čeká a jak si přivolat štěstí. V sobotu budete plni síly a odvahy, a tak se s lehkostí vypořádáte s veškerými potížemi. Luna v kvadratuře usnadní moudré rozhodování. V neděli máte šanci poznat nové přátele a získat mnoho zajímavých informací. V lásce vám bude přát štěstí.

Lev

V pátek mějte oči široko otevřené, protože známosti dnes navázané budou do budoucna velmi prospěšné. Akorát moc nerozebírejte své plány do budoucna. Sobotní aura dne přeje setkání a cestování, během něhož vás někdo inspiruje. Možná se pak odhodláte na další cestu. V neděli si toho neberte příliš mnoho a uklízení nechte druhým. Zato setkání s přáteli budou úžasná a odpoledne přeje lásce.

Panna

A v pátek bude aura dne plná inspirací a vy se můžete ocitnout v centru příjemných událostí. Věnujte se umění. V sobotu je ideální den pro fyzickou aktivitu. Single Panny budou mít štěstí v lásce pod podmínkou, že se nebudou vracet do starých vod. V neděli se můžete setkat s příbuznými, pořádat rodinné obědy a komunikovat s dětmi. Luna v trigonu pomůže něco urovnat, může se to týkat i lásky.

Váhy

V pátek byste měli připomenout všem, kdo nesplnil své sliby, že je nejvyšší čas je dodržet. Luna bude v opozici, a proto se hodí postarat se o důležité věci. V sobotu se budete muset ohradit proti určitým lidem, kteří si příliš dovolují. Rozhodně jim ukažte, kde jsou hranice. V neděli se projděte, uvařte něco dobrého, ale nepřehánějte to s množstvím domácích povinností. Luna v kvadratuře vás může poněkud prohánět.

Štír

V pátek se vyplatí jet na nákupy, postarat se o dům a rodinu. Někdo blízký vám pomůže rychle a rázně nastolit domácí pořádky. Jako čert kříži se vyhýbejte sporům se sousedy. V sobotu jsou na cestě dobré zprávy a tím i zlepšení nálady. Budete mít úspěch v domácích záležitostech a někdo blízký uzná vaši pravdu. Pokud byste v neděli pocítili závan smutku, běžte na procházku a odpočiňte si. Odpolední Luna v opozici přeje diskusím a povídání.

Střelec

V pátek můžete být na roztrhání, ale nezapomeňte na důležitá setkání a hlídejte si zpoždění, neboť díky Luně v trigonu máte šanci dost věcí zařídit na výbornou. Sobotní Luna v trigonu přeje cestování a nakupování. Budete ve skvělé náladě a odlehčíte domácí atmosféře a náladám v rodině. Pokud máte něco na zařizování, nechte si to na neděli a uvidíte, jak se vám to povede. Odpoledne pocítíte, že si potřebujete odpočinout, není od věci si dát po obědě šlofíka.

Kozoroh

V pátek vás může někdo požádat o vysvětlení toho, co děláte a co si plánujete. Luna v kvadratuře radí vyhýbat se tvrdohlavým lidem. S klidným úsměvem jim řekněte, co právě děláte a jak se cítíte a že si také musíte odpočinout. V neděli vám příbuzní nebudou příliš zasahovat do vašich plánů. Podívejte se, jak to dělají oni a bavte se také. Jděte na procházku, přečtěte si knihu, pusťte si pěkný film.

Vodnář

Páteční Luna v sextilu věští zajímavý den. Vaše netradiční nápady se mohou líbit. Objasníte jakési tajemství. V sobotu se můžete dozvědět od vašich přátel nějakou zajímavou historku. Ucítíte, jak si vás druzí váží a jak vás potřebují, a to vás povzbudí. Single Vodnáři budou mít štěstí v lásce. Nedělní Luna v kvadratuře může přinést jistou přesycenost nápady druhých lidí. Nenechte se vyprovokovat k hádkám a zklidněte se hlubokým dýcháním.

Ryby

Pátek může být pro vás náročnější než obvykle. Ani lidé kolem vás nebudou příliš vstřícní. Nic si z toho nedělejte a na odpoledne si naplánujte odpočinek. V sobotu se najde hodně témat, která s chutí proberete s vašimi blízkými včetně společných věcí, které vás sbližují. Buďte však opatrní na lidi, kteří si věčně na něco stěžují. Mohou z vás vysávat vaši energii. Nové zprávy, které získáte v neděli budou zajímavé, ačkoliv budete mít tendenci se na někoho hněvat. Na poslední chvíli může někdo zamávat s vašimi plány. Luna v sextilu přeje zábavnému odpoledni.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Co nastartuje magické datum 11.11. a Venuše s Plutem?

Páteční sextil Venuše a Merkura s Plutem (11.11. – 15.11.) a pak jejich příznivý trigon s Jupiterem  (13.11. – 17.11.)  přivábí do vaší cesty přející lidi, nové příležitosti a možná i šťastnou ruku na zajímavé příležitosti. Kvadratura Slunce se Saturnem však radí dakrát vše promyslet a přiznat si i možná úskalí.

V sobotu 12.11. budete nejspíš díky trigonu Merkuru s Neptunem řešit, jestli máte doma všechno v pořádku. Protože bezpečí rodiny a domu bude na prvním místě.

V neděli 13.11.  dodá energii sextil Venuše s Plutem. Akorát si hlídejte, abyste se nedostali do hádek, které by narušily domácí pohodovou atmosféru. Bude lepší zvolit aktivní odpočinek.

Numerologický součet  pátečního datumu 11.11.2022 dává do výsledků číslo 1 + 1 + 1 + 1 + 2 + 0 + 2 + 2 = 10 1 + 0 = 1

Jednička říká,  že váš svět je proměnlivý a mění se skrze vaše myšlenky a vaše slova. Nyní můžete tvořit svůj svět a mocné síly vesmíru pracují s vámi. Připomeňte si to společně s mantrou: já jsem vesmír, vesmír jsem já.

Číslo 11 je mistrovské

Zaměříte-li se čistě na číslo 11, pak zbystřete svoji pozornost, protože vám vaši andělé chtějí poslat znamení, ale nejdřív se chtějí ujistit, že si jich všimnete.  Tento součet vás nabádá, abyste se soustředili na svět, který vás obklopuje. Díky tomu nepropásnete důležité zprávy, které přichází. Když uvidíte číslo 11, poproste své anděly o potvrzení.

Pak jen sledujte, kde číslo uvidíte. Někdy můžete vidět více čísel po sobě jdoucích.

První číslo  ukazuje na situace, které vás přivedly až k tomuto okamžiku. Udává tón celé sekvence. Kdyby to byla třeba osmička, potom to bude o dostatku ve vašem životě a trojka pro změnu může říkat, abyste věnovali pozornost tomu, jak rovnáte své priority.

Další číslo ukazuje to, co potřebujete. Třeba číslo dvě ukazuje potřebu projevit vděčnost, zatímco pětka ukazuje na změny, které se ukážou v reálných obrysech.

Pokud se přidáte ještě třetí číslo, pak bude ukazovat kam situace jde.

Pokud se díváte na čtyřciferné číslo pak je potřeba věnovat největší pozornost dvěma prostředním číslům společně.

Vyložte si význam každé cifry. Pak pochopíte, co říkají v širším kontextu.

Poslední číslo ukazuje budoucí výsledek. Například devítka vás upozorní na blížící se konec nějaké etapy vašeho života, zatímco jednička ukazuje na nadcházející možnosti dosáhnutí etapy svého nejlepšího života.

Je tu  však výjimka. Mistrovská čísla, či čísla, která jsou složená z opakujících se cifer, tedy třeba 11, 22  a tak dále, by se neměla dělit při odečítání jejich významu. Měla by se tedy brát jako celek a jeden součet.

Věnujte pozornost i širšímu kontextu. Důležité je i místo, kde vás čísla zaujmou a co se ve vašem životě právě děje. Věnujte pozornost, kde ta čísla spatříte. I to je vzkaz pro vás. Například vaše číslo na adrese domu, který chcete koupit může znamenat, že je vaše hledání u konce.

Stává se, že cestou na pracovní pohovor v pauze na kávu, zahlédnete na účtence vám známá čísla. Můžete tak obdržet určitý vhled. Čísla sdělují, jak se na situaci máte dívat a jak přistoupit k případné nabídce.

Čísla na stěně nástěnce v nemocnici, vám dají směrovku, co se má stát později. Můžou přijít klíčové informace, kterým je potřeba věnovat pozornost.

Pokud si všimnete těchto čísel doma, potom se tyto zprávy týkají vás a vašeho napojení se  s vaším vyšším já a to pak budou nejsilnější sdělení.

Takováto čísla v práci ukazují na vliv, který máte na druhé lidi, když procházíte jejich životy. Součty v místě práce jsou komunikátory, které koncentrují  to, jak působíte na druhé lidi a radí, jak nejlépe využít váš čas a energii, když chcete jít dopředu.

Součty během cest, třeba na letišti, či číslo nástupiště, kam musíte jít, mají metaforický význam. Jsou o vaší potřebě rozvoje a také mají hodně co dočinění s nutností těžkých rozhodnutí a způsobem myšlení v konkrétním okamžiku. Jsou prosbou o opuštění sféry komfortu a přechodu do další fáze vaší cesty k vyššímu já.

Když se cítíte v životě dezorientovaní, je to normální. Když nevíte jistě, co máte dělat a kam směřuje, řekněte si o symbol v podobě čísla. Vaši andělé a průvodci na to čekají. Nenechají vás v tom samotné.

Beran

V pátek vlivem Merkuru v trigonu s Venuší možná odhalíte tajného ctitele. V sobotu si hlídejte, co řeknete. Roznašeči klepů si dají záležet. Saturn v kvadratuře vás přiměje splnit dávné závazky, či dodělat resty. Máte možnost vyvázat se z těžkého břemene. V neděli udělejte něco pro druhé lidi. Venuše v trigonu ke Slunci slibuje vydařené rande, či přátelské setkání.

Býk

V pátek budete mít  pocit, jako byste viděli přelud. Moc se nepřetěžujte a dejte si za odměnu něco dobrého k večeři. V sobotu vás čeká den, kdy by bylo vhodné si dát záležet na svém vzhledu. Potkáte někoho, koho jste dlouho neviděli a vlivem trigonu s Marsem to může pořádně zajiskřit. V neděli můžete udělat něco milého pro své blízké. Když pomůžete někomu potřebnému, brzy se vám to vrátí.

Blíženci

Páteční aura dne vám ulehčí učení a zapamatování si důležitých informací. Vaši přátele vás překvapí novinou, kterou si budete muset ověřit. V lásce budete mít štěstí. Sobotní Luna v trigonu věští aktivní a povedený den, avšak vaši pozornost si vyžádají vztahy s druhými lidmi. Budete mít štěstí na lidi, a tak toho využijte. V neděli odpočívejte a bavte se. Vyhýbejte se však lidem, kteří mají potřebu kdykoliv a cokoliv u vás kritizovat.

Rak

V pátek k vám přijdou zajímavé zprávy a milí lidé. Zatoužíte po změnách a nových věcech. V sobotu vám někdo může překazit lenošení, neboť Luna je v kvadratuře. Nenechte si tím zkazit náladu. V sobotu můžete být více citliví na drobné nedostatky okolí. Vaše postřehy mohou být sice trefné, ale raději si je nechte pro sebe. V neděli se postarejte o dobrou kondičku, běhejte, procházejte se, a hlavně to nepřehánějte s domácími povinnostmi.

Lev

V pátek o sebe dobře dbejte, běžte na procházku a vynechte společnost lidi, kteří by z vás vysávali energii. V jisté záležitosti, na kterou čekáte, musíte být trpěliví. V sobotu se vám bude hodit nadhled, který vás může ochránit před hádkami. Dopřejte si to, co vám dělá radost. Vlivem trigonu s Jupiterem budete mít náladu velkorysou náladu, ale dvakrát si rozmyslete, než se necháte zvábit slevami. Vlivem nedělní Luny v trigonu někoho okouzlíte. Štěstí v lásce  zklidní domácí atmosféru.

Panna

Páteční Luna v konjunkci radí dotáhnout všechny pracovní záležitosti. Všechno zvládnete, ale rozmyslete se dvakrát, než někoho zkritizujete. V sobotu budete mít dobrou náladu a úspěch v lásce i věcech přátelských. Běžte ven, odpočinete si a nebudete se trápit starostmi. V neděli o vás projeví zájem hodně lidí. Díky osobnímu kouzlu mohou dokonce i ty méně upravené Panny získat ctitele. Budete srdeční a otevření novým nápadům.

Váhy

Páteční Merkur v sextilu přeje učení se novým věcem. Budete plni optimismu. Většinu vašich záměrů se vám povede realizovat. V sobotu zapomeňte na všechny povinnosti. Den nebude špatný, ale Luna v konjunkci radí raději se nezapojovat do hovorů o citech. Někdo by si vaše názory mohl vyložit jinak než jen jako vtip. V neděli se přesvědčíte, že úsměv a špetka dobré vůle mohou udělat opravdové zázraky. Postarejte se o dobrou auru a najděte si čas na knihu, či meditaci.

Štír

V pátek se snažte doma vyhýbat konfliktům a více se věnujte svému duchovnímu rozvoji. Odpolední aura bude přát odpočívání a randění. Sobotní Luna v trigonu přeje setkávání i kdyby to mělo být pouze virtuálně. Tento den navázané známosti mohou být velmi zajímavé a v budoucnu ovlivní váš rozhled. V neděli se pustíte do domácích prací poněkud s nechutí. Vaše nálada bude více kritická, a to může přinést třaskavou náladu. Vzpomeňte si radši na své přátele a zavolejte jim. Zaručeně vám spraví náladu.

Střelec

Páteční Luna v opozici vám může připomenout staré neúspěchy. Nestěžujte si na nepohodlí, vyhněte se kritizovaní okolí a postavte se tomu čelem. Druhým ukážete  svou sílu a uchráníte svá přátelství. V sobotu se s lehkostí poperete se všemi závazky, pouze se rozhlédněte, abyste nebyli jediní, kdo něco aktivně dělá. V neděli si hlídejte, co budete mít na sobě a svůj vzhled. Vlivem Venuše v trigonu, možná okouzlíte nejenom zrozence ve znamení Býka, či Vah, jehož jste již delší dobu neviděli. S požehnáním Merkuru si budete mít co říct.

Kozoroh

Páteční Luna v trigonu s Venuší přeje lásce. Den bude skvělý i pro učení se novým věcem. Také přátelská setkání budou vyvedená, proto se běžte bavit do společnosti. V sobotu budete skvělými mentory, rádci i pomocníky. Hlavně nezapomeňte na případné rande. Může se stát, že vás někdo špatně pochopí, nebo něco zapomene. Raději si v případě možnosti někde v tichosti zameditujte.

Vodnář

Páteční Luna v sextilu přeje poznávání a objevování nových koníčků. I kdybyste měli na dané téma jiný názor než okolí, snažte se vyvarovat diskuzím. V sobotu budete ve skvělé náladě a den strávíte nejlépe procházkou podzimní přírodou, či na výletě. V neděli se postarejte o svoji dobrou kondičku, běhejte, procházejte se, a hlavně to nepřehánějte s domácími povinnostmi. Snažte se spíše vymoci splnění slibů, ke kterým se vám někdo upsal.

Ryby

Díky páteční Luně v trigonu ucítíte příliv odvahy a optimismu. Vaše správná předtucha, či vzpomínka vás přivede na dobrý nápad. Že byste něco začali znovu? V sobotu se pustíte do domácích prací s mírnou nechutí. Vaše nálada bude třaskavá. Vzpomeňte si radši na své přátele a zavolejte jim. Zaručeně vám spraví náladu. V neděli hlavně klid a teplo. Postarejte se o své zdraví. Snažte se k sobě nebýt tolik kritičtí. Doslova tím podporujete svoji nervozitu.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Venuše se Saturnem vyzdvihnou upřímnost!

Kvadratura Marsu s Neptunem (do 16.10), může vnést docela chaos do víkendových plánů. Pomoci by mohla intuice.   Saturn s Venuší v trigonu (do 16.10) posílí upřímnost ve vztazích. V lásce budete přemýšlet nad tím, že lidé působící až příliš důvěryhodně mohou něco skrývat. Nově navázané vztahy budou pro svůj vývoj potřebovat více času a bezpečnou jistotu. Vztahy dostanou větší řád.

Beran

Páteční Luna v sextilu vám přinese dobré nápady a štěstí v lásce. Najdete také čas věnovat se svým koníčkům. Sobota se ohlašuje různými zajímavými příležitostmi, jak se bavit. Večerní Luna v kvadratuře vás však nebude příliš pouštět z domu. V neděli se postarejte o rodinné záležitosti a bedlivě se vyhýbejte sousedským šarvátkám. Luna v kvadratuře radí nic si nedělat z malých nepříjemností a kolizí.

 

Býk

 

V pátek budete roztržití a možná i zasnění. Vzhledem k větší únavě můžete zapomenout na to, že jste někomu něco slíbili udělat. Budete rádi, když si se svojí energií vystačíte sami. Zato sobota bude živější. Pustíte se do svých koníčků, či učení. Luna v sextilu vám zajistí dobrou náladu, která se v rodinných záležitostí vždycky hodí. V neděli budete chtít žít naplno. Možná i díky tomu potkáte někoho zajímavého s příjemným úsměvem.

 

Blíženci

 

V pátek se budete cítit nekorunovanými králi života. Cokoliv, co budete muset vykonat, by se vám mělo povést ve vlídné atmosféře. V sobotu si zdřímněte, zalenošte si, zalistujte v knize, ale vyhýbejte se těžší práci. Věnujte pozornost lidem kolem sebe. V neděli nebude chybět dobrá nálada, a tak je pravděpodobné, že odpustíte drobné nedorozumění někomu, na kom vám záleží poněkud více.

 

Rak

 

V pátek nebude chybět dobrá nálada, ale ne všechno zvládnete, protože ostatní budou myslet především na zábavu. V sobotu se vyhněte kritizování a zajistíte si tak klid. Raději se věnujte sami sobě. Večerní Luna v konjunkci vám spraví náladu. V neděli budete pro některé lidi nedostižní, možná zahodíte telefon, nebo se schováte. Luna v konjunkci vás zasype spousty nápadů, jak vypnout a relaxovat.

 

Lev

 

V pátek můžete být vnímavější na něčí nářky, které vás mohou vyvést z rovnováhy. Nevzdávejte se svých tužeb jenom proto, že se to někomu nelíbí. Potřebujete podporu a ne lidi, kteří vám neustále přistřihují křídla. V sobotu se vrhnete do víru zábavy. V neděli budete mít potřebu udělat si pořádek na pracovním stole, v kalendáři, v tašce a možná naleznete něco, co jste již delší dobu hledali. Odpoledne vás čeká příjemné lenošení.

 

Panna

 

V pátek budete v centru zajímavých událostí mezi svými přáteli. Udržte si tajemný výraz a nemluvte s každým o svých pracovních plánech a penězích. V sobotu se nebojte rozhodovat. Odpoledne bude díky Luně v sextilu klidnější. V neděli vás bude potřebovat rodina, která ocení váš přístup. Předtuchy a vzpomínky velmi ovlivní některé z vašich rozhodnutí.

 

Váhy

 

Luna v trigonu pomůže v pátek v různých diskuzích s lidmi vyššího postavení a také v různých oficiálních zařizováních. Sobota přinese velmi dobrou náladu. Budete okouzlovat a získáte spoustu ctitelů. Úsměv na rtech prostě přitahuje. V neděli si toho na sebe příliš mnoho neberte a raději si odpočiňte. Postarejte se o své povinnosti a nezapomeňte na nákupy, či plné koše prádla. Raději si vše napište na lísteček a pak jenom odškrtávejte.

 

Štír

 

V pátek nezapomeňte na to, že někdo čeká, až splníte svůj slib. V sobotu se dozvíte skvělé novinky zejména od známých z jiného města, či zahraničí. Odpoledne přeje Luna v trigonu lásce a přátelství. Nedělní návštěva dodá veselejší náladu a úsměv na rtech. Ráno se dejte do uklízení a zařiďte důležité rodinné věci. Pak už se můžete věnovat svým radostem.

 

Střelec

 

V pátek můžete mít divné sny a nemusíte se úplně cítit nejlépe. Raději se věnujte nenáročným činnostem. Různé předtuchy vám nedovolí pouštět se do riskantnějších podniků. V sobotu si můžete naplánovat výdaje na nejbližší dny. U účetnictví však nevydržíte celý den a odpoledne vás pohltí vaše koníčky, či jiné radosti. V neděli vás zasypou nápady, jeden lepší než druhý. Raději si však odpočiňte u dobrého filmu. Na velké výzvy není ještě správný čas.

 

Kozoroh

 

Páteční Luna v konjunkci radí rychle zařídit domácí povinnosti a pak se věnovat duševním potřebám. V sobotu se vyhýbejte nutné práci, protože vám může scházet trpělivost. Odpoledne je čas na relaxaci. V neděli budete v centru zajímavých událostí, někomu můžete poradit a pomoci. Ukáže se, že víte, co a s kým dělat. Odpoledne si konečně odpočiňte.

 

Vodnář

 

Páteční Luna v trigonu věští příliv energie. To nejdůležitější rychle zařiďte a pak už si plánujte víkend. V sobotu budete s chutí něco ve vašem životě měnit k lepšímu. Příliš se nestarejte o hartusení lidí okolo, protože Luna v trigonu věští povyražení. V neděli budete více podezíraví. Rozmyslete si příliš vstřícné gesto, protože někdo může zkřížit vaše plány a půjde se bavit místo vás.

 

Ryby

 

Páteční ráno je ideální pro zařízení všech potřebných záležitostí, odpoledne věnujte lásce. Odpovídejte na zprávy, někdo bude vámi unešený. V sobotu i slůvko, které vám nechtěně unikne, může vyvolat nepříjemné dohady. Vyhněte se hádkám a raději si odpočiňte. Večerní Luna v trigonu podporuje umění a lásku. Nedělní Luna v trigonu vás přiměje aktivně odpočívat. Najděte si čas pro své záliby a získejte tak vnitřní rovnováhu.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Jaké instinkty ve vás probudí úplněk v Beranu?

V neděli 9. října ozáří nebe první úplněk tohoto podzimu. Lovecký úplněk v  ohnivém Beranu připomíná,  že instinktivně víme, kam máme jít a od čeho odejít. Jeho energie můžete cítit již několik dnů před i po.

 

Během úplňku bude retrográdní Cheirón posilovat ohnivou energii, kterou můžete cítit a potencionálně přivolávat věci z minulosti, které náleží vyřešit. Cheirón učí, že pokud i když jsme zranění, ve smutku, samotní, nebo nemocní a dokonce, jestli jsme mnohokrát cítili ukřivdění, přesto i nadále můžete mít pěkný život. Cheirón je  známý v astrologii, jako vnitřní učitel a zraněný léčitel. Ukazuje na to, že touto dobou se můžete cítit výjimečně citliví a na povrch mohou vyjít vaše největší strachy, či ukryté nejistoty. Přináší také příležitost uzdravení a odpuštění. Tato energie soustředí pozornost i na partnerské vztahy.

 

Během této konstelace bude Slunce spojené s Venuší ve Vahách oproti intenzivní síle úplňku v Beranu nabízet milou a harmonicky  příjemnou protiváhu. V centru pozornosti bude pravděpodobně vyléčení vašich vztahů s druhými lidmi a možná i vyléčení vlastního těla, srdce, či duše.

Díky této ohnivé energii můžete vidět více a zaléčit vaše pouta s druhými lidmi. Možná se stane, že pokud jste se skrývali pod maskou v jakémkoliv z vašich vztahů a nebyli jste vůbec schopni vyjádřit sebe, nebo jste měli těžkosti s nastavením hranic, naplno vše ukáže tento magický čas. Úplněk pomůže k uvolnění a ukončení a to znamená, že se můžete zbavit strachu vyjádřit vlastní potřeby.

 

Ohnivá energie Berana vás během úplňku popíchne k činnosti. Někdy se stane, že máte tak silnou ohnivou energii, že ji musíme směřovat do pohybu. Idea nestrnulosti se  může objevit třeba potřebou tančení, cvičení, běhání, nebo třeba vykročením správným směrem, aby se něco změnilo, či rozvinulo ve vašem životě. Tento krok není pouhou metaforou, ale bude doslovný a cílený pohyb vesmíru změny energie ve vašem životě. Nemusí být velký, počítá se i malý krok dopředu. Cokoliv se vyjeví během tohoto úplňků, je důležité, abyste si pamatovali, že je to poslední úplněk před začátkem sezóny zatmění. Znamená to, že jestli se něco jeví nevyřešené, nebo se něco začíná rozpadat, možná budete muset počkat až do zatmění Luny v příštím měsíci, abyste viděli, jak to všechno dopadne.

 

Ačkoliv Luna v Beranu může být nestabilní, má hodně hojivé a uzdravující energie. Hvězdy chtějí, abyste věřili v sebe, své schopnosti vyhojit všechny rány z minulosti a abyste byli připraveni na budoucnost a vědět že všechno bude dobré.

 

Co čeká jednotlivá znamení?

Beran

V pátek vás nebudou příliš vzrušovat nové nápady ani výzvy, za to si uděláte pořádek ve svých věcech. Vyplatilo by se trochu si odpočinout a postarat se o své zdraví a kondičku. V sobotu vás čeká velká spousta dojmů. Luna v konjunkci nabádá k poznávání nových lidí a získávání si jejich přízně. V neděli se vám podaří někoho uklidnit ve složité situaci, nezapomínejte však i na sebe. Úplněk ve vašem znamení je dnem pro úvahy o vašich osobních věcech.

Býk

Páteční Luna v sextilu vám spraví náladu. Budete plní síly a využijete to pro úspěch v práci. Jako odměnu si můžete dopřát zábavu s přáteli. Nemyslete na žádné starosti. V sobotu se nebudete chtít nudit. K zábavě vám dopomůže sport, či svižná procházka. Pak už se rozmazlujete odpočinkem. V neděli si dejte záležet na své vizáži. Můžete zcela náhodou potkat lidi, které jste již dlouho neviděli. Úplněk je vám nakloněn.

Blíženci

V pátek si uvědomíte, že začíná víkend a je načase zvolnit. Vyhýbejte se lidem, které nemusíte a váš tlak se bude držet v normě. Večer je jako stvořený pro rande. V sobotu uděláte rychle vše potřebné včetně úklidu i nákupu, a pak můžete klidně odpočívat. Neberte si toho na sebe moc. Nedělní úplněk v sextilu přeje milému setkávání a příjemné zábavě. Snažte se nemyslet na starosti a dopřejte si trochu více toho, co vám dělá dobře.

Rak

Díky páteční Luně v trigonu ucítíte příliv odvahy a optimismu. Vaše správná předtucha, či vzpomínka vás přivede na dobrý nápad. V sobotu se pustíte do domácích povinností poněkud s nechutí. Vaše nálada bude více negativní, a to může přinést třaskavou reakci. Vzpomeňte si radši na své přátele a zavolejte jim. Zaručeně vám spraví náladu. V neděli zvolněte a udělejte něco pro své zdraví. Snažte se k sobě nebýt tolik kritičtí. Úplněk doslova podporuje vaši nervozitu.

Lev

V pátek se snažte doma vyhýbat konfliktům a více se věnujte svému duchovnímu rozvoji. Odpolední aura bude přát odpočívání a randění. V sobotu si dopřejte ráno dlouhý spánek. Přeje vám štěstí v lásce a svého partnera můžete poprosit o splnění nějakého přání. Nedělní úplněk v trigonu je příznivý pro vaše sebevědomí i kondici.

Panna

V pátek vás pohltí rodinné záležitosti. Může se stát, že se vám někdo svěří o svých snech, ale i problémech. V sobotu zatoužíte po špetce luxusu a odpočinku. Možná si uděláte seznam věcí, které byste si chtěli pořídit. Hlavně opatrně s půjčkami, splácení by mohlo být nepříjemné. V neděli se postarejte o rodinné záležitosti a příliš si neberte osobně to, co na vaši adresu uslyšíte. Procházka na pěkné místo je největší radostí, co vám může dnešní Luna v úplňku doporučit.

Váhy

V pátek se rozhlédněte po nových investicích, či výhodném nákupu. Někdo zkušený vám pomůže s financemi. V sobotu k vám může být okolí mimořádně milé, a to vás povzbudí do nějaké aktivity. Možná přijmete pozvání a navštívíte někoho, koho jste již delší dobu neviděli. V neděli se vyhýbejte dlouhé chvíli. Buďte aktivní, sportujte a radujte se ze života. Luna v úplňku a v opozici miluje zábavu.

Štír

V pátek se snažte vymoci splnění slibů, ke kterým se vám někdo upsal. Luna v trigonu přeje odpočinku a plánování víkendových radostí. Sobotní Luna trigonu zvedne vaši náladu. Čerpejte z krásy pěkného dne a bavte se. Tento den máte velkou pravděpodobnost, že někoho okouzlíte. Ti svázaní rodinnými pouty budou mít také velmi příjemný den. V neděli se postarejte o svoji kondičku, běhejte, procházejte se, a hlavně to nepřehánějte s domácími povinnostmi. Štíři by si měli během úplňku především odpočinout.

Střelec

V pátek budete kreativní a plní nápadů. Ačkoliv vám vše půjde od ruky, nepřepínejte se. Až skončíte v práci, běžte se bavit. V sobotu ráno se vyhněte složitým diskuzím a rizikovějším rozhodnutím. Zato odpoledne přeje Luna v trigonu kráse, umění a lásce. V neděli budete ve skvělé náladě a den strávíte nejlépe na procházce podzimní přírodou, či na výletě. Úplněk v trigonu miluje randění a bezstarostnou zábavu.

Kozoroh

Páteční den bude skvělý pro učení se novým věcem. Také přátelská setkání budou vyvedená a Luna v sextilu zve k zábavě. V sobotu se zlepší vaše zdraví a tím se vám zvedne nálada. Dopřejte si očistnou kúru, začněte cvičit a podniknete svižnou procházku. Luna v sextilu přeje objevování nových chutí. V neděli si najdete spojence a vyhnete se roztržkám. Úplněk v kvadratuře radí pomáhat, ale také se starat o své.

Vodnář

V pátek buďte opatrní, protože hrozí nedorozumění. Může se stát, že vás někdo špatně pochopí, nebo něco zapomene. Raději si někde v klidu zameditujte. V sobotu můžete udělat něco milého pro ostatní. Když pomůžete někomu slabšímu, budete mít z toho dobrý pocit. V neděli sáhněte po dobré knize, či se podívejte na zajímavý film. Úplněk v sextilu vám spraví náladu a možná budete mít chuť zlepšit si svoji vizáž.

Ryby

Páteční Luna ve vašem znamení vám ulehčí učení a zapamatování si důležitých věcí. Sobotní Luna v konjunkci radí pořádně se vyspat a pak se zabývat především rodinnými záležitostmi. Budete skvělými mentory, rádci i pomocníky. Hlavně nezapomeňte na případné rande. V lásce vám bude prát štěstí. V neděli odpočívejte a bavte se. Luna v úplňku může poněkud pocuchat nervy. Vyhýbejte se tak lidem, kteří mají potřebu kdykoliv a cokoliv kritizovat.

 

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, tak jako váš telefon.  Rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: vibrace úplňku v Rybách posílí intuici

Poslední letní úplněk tohoto roku připraví v sobotu 10. září pár pozitivních překvapení, oživí vaše sny, posílí intuici a rozhoupe emoce.

Všechna znamení by měla využít moc představivosti.

 

Poetická a citlivá energie Ryb posílí vaši empatii, intuici, citlivost a vnímavost. Bude velmi důležité hlídat si kontakt energii země a také používat techniky, jak se uzemnit. Můžete přidat do jídelníčku kořenovou zeleninu, být mezi stromy, některý třeba i obejmout, či chodit bosky (opatrně, ať nenastydnete). Může se stát, že budete vidět věci z úplně jiného úhlu pohledu. V sobotu také vejde Merkur ve Vahách do retrográdu. Připravte se na to, že  budete více citliví a měli byste být velmi opatrní na svá slova. Nebude těžké toho říci více, než byste chtěli a co jednou vypustíte z úst, ani párem volů nevrátíte zpět. Retrográdní Merkur může nést nečekané komplikace na cestách.

 

Slunce ve znamení Panny a Luna v Rybách utvoří harmonický aspekt s planetou nečekaných změn – Uranem a severním lunárním uzlem v Býku. Tento tranzit je skvělý a může přinést spoustu nečekaných pozitivních věcí a ukončení těžkých situací. Úplněk v Rybách utvoří také dobrou konjunkci s planetou snílků Neptunem. Toto tato skvělá vesmírná konstelace vám pomůže navrátit se do své osobní síly a to i  navzdory mnohým překážkám, kterým jste letos čelili.

 

Úplněk v Rybách přímo nabádá využít živlovou magii s prvkem vody. Dopřejte si relaxující koupel s bylinkami a se solí. Na pomoc si můžete vzít i krystaly růženínu pro přivábení lásky, jaspisu pro sílu, či jadeitu pro hojnost.

 

Nebo si vytvořte elixír přitahující lásku

 

Během úplňku naplňte misku pitnou vodou. Připravte si své krystaly lásky. Budete potřebovat jadeit, který přináší dlouhodobou lásku, růžový achát, který zajistí stabilní emocionální provázání, a růženín, který znásobuje silné okouzlení, když poznáte novou lásku a pak růžový jaspis. Ten pro změnu přitahuje silnou a zralou lásku.

Do elixíru můžete použít více krystalů, nebo pouze takové, které se vám hodí. Každopádně je dávejte do vody po jednom. Představujte si při tom, že jeho energie naplňuje vodu světlem a současně si vizualizujte, že přitahujete ideální vztah.

Kámen vytáhnete po pěti minutách. To samé dělejte se všemi kameny, které chcete použít. Vodu přelejte do skleničky či láhve a kdykoliv ji budete pít, představte si energii krystalů, které přitahují lásku. Ta společně s vodou rozzáří vaše žíly a srdce a celou vaši auru. Představte si, že touto energií záříte a jak magnet k vám přitahuje lásku. Elixír můžete zředit. Stačí přidat několik jeho kapek do pitné vody místo toho, abyste vše vypili okamžitě. Případně můžete dát elixír do vody ve vaně a namazat jím pulzující body na vašem těle. Touto vodou můžete vykropit místo, kde nejčastěji pobýváte. Pokud se rozhodnete pro jiné krystaly, hlavně se ujistěte, že nejsou toxické.

 

Co čeká jednotlivá znamení?

 

Beran

 

V pátek zatoužíte, aby váš domov byl váš hrad. Začnete se zabývat změnou interiéru a doplňků. Pokoušet vás budou návrhy od někoho, na kom vám záleží. V sobotu se raději příliš nedělte o své kontroverzní názory. Někdo by se mohl zbytečně urazit. Buďte raději tajemní. V neděli si nebudete moct stěžovat na nedostatek společnosti a zajímavých činností. Luna ve vašem znamení přeje zábavě a drobným radostem. Neseďte doma a vyrazte mezi lidi.

 

Býk

 

V pátek vám nebude chybět rozhodnost a razance, protože Luna v sextilu vám dodá síly. Snažte se nehádat, ale využít svého diplomatického talentu a dosáhnete vysněného úspěchu. V sobotu vám budou lidé nakloněni a s chutí realizují vaše nápady. Příliš však neslibujte druhým, protože večer se bude domáhat vaší pozornosti i partner. V neděli budete potřebovat vyjasnit něčí jednání, či pomluvy. Hlavně si nic nedělejte z cizích klepů.

 

Blíženci

 

Sníte o tom, aby všude panovala milá atmosféra? To se ne vždy povede. Luna v kvadratuře vám pomůže získat uznání, ale také si vyslechnete jedovaté poznámky. V sobotu si dopřejte spánek a pak si vyjděte do společnosti. Díky Luně v kvadratuře budete chtít být co nejdál od všech povinností a závazků. Nedělní Luna v sextilu přeje randění, lásce a vyznání. Nic jiného se vám ani nebude chtít.

 

Rak

 

Páteční Luna v trigonu věští den bez větších starostí. City a láska budou to nejdůležitější. Možná budete někomu pomáhat, či radit a získáte za to uznání. V sobotu ráno se věnujte práci na zahrádce, nebo v kuchyni, abyste odpoledne už mohli myslet jen na příjemnější věci jako je láska. Úplněk v trigonu vás vybízí jít na rande. Někoho okouzlíte. V neděli se snažte vyhýbat se jakékoliv námaze a dopřejte si radost. Pokud nezvolníte, budete příliš nervózní.

 

Lev

 

V pátek se nebudete nudit, protože se najde hodně témat, která budete chtít okamžitě prodiskutovat s přáteli. Luna v úplňku vám dodá sílu a bude vás hnát do rychlých rozhodnutí. Možná přestavíte nábytek ve svém pokoji. Nedělní Luna v trigonu věští den plný milých setkání a rodinných událostí. Může se sice stát, že se vaše plány změní na poslední chvíli, ale to nebude na škodu věci a vy se dokážete přizpůsobit.

 

Panna

 

V pátek vám přijdou zajímavé zprávy a milí lidé. Zatoužíte po změnách a nových věcech. Luna v trigonu vám nese nový pohled na záležitosti, které právě řešíte. V sobotu změníte dříve připravené plány a budete se více bavit. Luna v opozici v úplňku přeje cestování, zábavě a získávání nových přátel. V neděli si naberete ambiciózní úkoly, abyste si mohli dokázat, jak jste doma velmi důležití. Ale kvůli čemu se vlastně chcete tak honit?

Váhy

 

V pátek jsou možná různá drobná nedorozumění ohledně peněz. Na nákupy se raději vydejte sami. V sobotu můžete být více citlivější na drobné nedostatky okolí. Vaše postřehy mohou být sice trefné, ale raději si je nechte pro sebe. V neděli vyrazíte s chutí na výlet, či delší procházku, ale nejdřív se pořádně vyspěte. Dělejte pouze to, co udělá radost vám.

 

Štír

 

Páteční Luna v trigonu vám chystá spoustu dojmů. Budete v centru dění a hodně lidí bude chtít znát vaše názory. V sobotu se vám podaří vyplnit většinu záměrů. Luna v trigonu úplňku přeje navazování známosti a chystání plánů do budoucna. V neděli se budete zabývat více domácími záležitostmi. Odpoledne bez výčitek svědomí zvolněte a odpočívejte.

 

Střelec

 

V pátek můžete být neklidní a poněkud ztracení, protože Luna je v kvadratuře. Nesouhlaste s ničím, u čeho máte pochybnosti. Sobota vás zastihne v netrpělivé a sporné náladě díky Luně v úplňku v kvadratuře. Budete se chtít dostat z každodenní rutiny. V neděli si s chutí proberete s přáteli témata týkající se rodiny a vaření. Možná zavzpomínáte i na dávné časy, místa a lidi.

 

Kozoroh

 

Máte před sebou skvělý páteční den a s radostí pomůžete druhým lidem. Díky vaší vstřícnosti získáte přátele. V sobotu můžete být více netrpěliví a pravděpodobně se neshodnete s nějakou autoritou. Vyvoláte diskuzi. Luna v úplňku v sextilu přeje výhrám, ale i požitkům z dobrého jídla a zábavě. V neděli si toho na sebe neberte příliš mnoho a raději se zabývejte jen vlastními věcmi. Luna v kvadratuře radí myslet na své zdraví.

 

Vodnář

 

V pátek budou všichni okolo vás spěchat, a proto hrozí různá nedorozumění. Někdo závistivý může vytáhnout na světlo staré hříchy. Střežte svá tajemství. Sobota je ideální den pro zdokonalování vaší krásy a pro odpočinek. Odpoledne vás čeká příliv optimismu. Úplněk přeje zábavě. V neděli budete mít dobrou náladu a tím také budete úspěšní v lásce. Běžte ven z domu, odpočiňte si a nenechte se trápit starostmi.

 

Ryby

 

Páteční Luna probudí ve vás přátelskou náladu. Možná se vám povede usmířit se s někým, kdo se urazil. Sobotní úplněk v konjunkci přeje zajímavým známostem. Hodně lidí o vás projeví zájem. Díky osobnímu kouzlu mohou i nejvíce nesmělé Ryby získat ctitele. V neděli budete srdeční a otevření novým nápadům. Den přeje návštěvám a vydařeným výletům. Odpočiňte si od vaření a dalších závazků a najděte si čas na umění a zábavu.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

 

Víkendový horoskop: Splňte si přání s Perseidami

 

Nejvíce by padající roj meteorů, tak zvaných Perseid, měl být vidět 13.8. kolem třetí hodiny ranní.

Mezi 12. až 14. srpnem jsou dvě noci, ve kterých se budou dít  zázraky. Padající hvězdy mají již od pradávna dle víry lidí moc plnit sny. Připravte si svá přání a kdekoliv nějakou padající hvězdu zahlédnete, vyslovte nahlas, nebo i potichu, po čem toužíte. Jenom si pamatujte, abyste správně formulovali své záměry. Místo toho: „chci být milovaná” , řeknete: „děkuji, že jsem milovaná. Děkuji, že jsem pro něho/ni nejdůležitější”.

Beran

 

V pátek pocítíte dobrou náladu a vaše okolí na to mile zareaguje. Oslníte svým talentem a krásou. Luna v úplňku bude přát vydělávání peněz a později posvítí na možné romantické rande. V sobotu můžete někoho blízkého požádat, aby vám splnil přání. V neděli vás skvělými nápady překvapí někdo mladší. Den bude přát odpočívání a randění.

 

Býk

 

Páteční Luna v úplňku v kvadratuře vám pomůže získat to, o co se již delší dobu pilně snažíte. V sobotu díky svému skvělému smyslu pro vycítění situace uniknete o vlásek sousedským klepům. Nedělní Luna v sextilu vás příliš nenechá zabývat se vážnými věcmi. To nejdůležitější pro vás bude láska, a to je dobře!

 

Blíženci

 

V pátek se budete potřebovat ukrýt před vychytralým člověkem, nebo odmítnete dělat prostředníka v rozporuplné záležitosti. Poslouchejte svou intuici. V sobotu nemyslete na potíže a dopřejte si něco sladkého. Nedělní Luna v kvadratuře chystá několik překvapení a nečekané nabídky.

 

Rak

 

V pátek věnujte pozornost tomu, co mají druzí lidé na srdci. Luna v úplňku vám pomůže vyřešit problém, který nenechal nikoho klidně spát. V sobotu můžete navázat nové známosti, které v budoucnu mohou změnit váš život, a dokonce vám pomoci ve vaší kariéře. Luna v trigonu podpoří kvalitní a zasloužený odpočinek po namáhavém týdnu. V neděli se můžete zabývat nabídkami, které se vám doposud jevily příliš náročné. Hodně se o sobě naučíte.

 

Lev

 

Snažte se udržet na uzdě a nedovolit hněvu, aby nad vámi zvítězil. Pokud to zvládnete, Luna v úplňku v opozici přeje randění i kvalitnímu odpočinku. Sobota přinese dobrou zábavu i lásku. Neseďte doma a vyjděte mezi lidi, máte před sebou nádherný den. V neděli se podívejte na to, co se událo tento týden. Můžete si tak připravit plán na příští dny a předejít možným potížím.

 

Panna

 

V pátek si budete chtít odpočinout, ale rodina vás přiměje postarat se o věci spojené s domem, či kuchyní. V sobotu buďte opatrní, ve vzduchu visí hádka. Luna v opozici radí vyčistit si hlavu ideálně v přírodě. V neděli se vyhýbejte úporným lidem a nikdo vám nezkazí náladu. Snažte se odpočinout si a postarat se o soukromé záležitosti.

 

Váhy

 

Páteční den pro vás může být poněkud únavnější. Dopřejte si odpočinek na pěkném místě, ideálně plném umění. To vás nyní může naplňovat více než kdy jindy. Sobota bude ideálním dnem naučit se něco nového. Čtěte, listujte slovníky či encyklopediemi anebo se vydejte objevovat historii ve stínu hradů a zámků. V neděli si vás přitáhnou rodinné záležitosti, pořádky a možná dostanete chuť uvařit si něco dobrého. Příbuzní vám budou nápomocni.

 

Štír

 

V pátek je úplněk v kvadratuře a pro vás to znamená hlídat se. Hrozí vám nedochvilnost, či roztržitost, díky které můžete zapomenout doma snad i svou hlavu. V sobotu zatoužíte po špetce luxusu. V neděli neodmítejte pozvání na zajímavá setkání. Luna v trigonu slibuje skvělou zábavu. Jediné, co by vás mohlo vychýlit z rovnováhy, je nepravdivá informace. Roznašeči pomluv si tentokrát dají záležet.

 

Střelec

 

Luna v sextilu vám přinese přátelskou a milou náladu. Den přeje setkávání s lidmi. Nově uzavřené známosti budou velmi šťastné. V sobotu budete optimističtí a plní žertíků. Nedělní Luna v kvadratuře radí zvolnit tempo a odpočívat. Aura dne přeje objevování radosti života.

 

Kozoroh

 

Pátek může být dost pracovní. Zatím, co ostatní budou řešit bulvární klípky, vy budete zabráni do povinností. Nevyhýbejte se novým úkolům, získáte uznání šéfa. Sobotní Luna v sextilu přeje rodinným záležitostem, rozhodování a výletům. V neděli objevíte různá tajemství.

 

Vodnář

 

Páteční úplněk ve vašem znamení vám dodá sílu. Večer si dopřejte špetku umění, vyrazte někam na koncert, či mezi umělecky založené lidi. V sobotu místo nákupů běžte raději na procházku. Od rána budete toužit po trošce luxusu a mohlo by se to prodražit. V neděli se snažte vyhnout se roznašečům klepů a možná běžte raději na ty nákupy. Nepravdivá informace by vás mohla vychýlit z rovnováhy, naštěstí se však vše vyjasní. Budete mít také štěstí na výhodné slevy.

 

Ryby

 

Páteční Luna v úplňku přeje vyvázání se z různých pout a těžkých věcí. Neustupujte nepřátelům a perte se o své věci. Čarujte a přitáhněte si štěstí v různých oblastech. V sobotu bude někdo čekat na splnění vašich slibů. Nedělní Luna v konjunkci vám přinese objevné nápady, ale ne vše se vám podaří zrealizovat hned. Snažte se odpočívat a nabrat sílu na příští týden.

Pro Kartářky světla  Hel a Pet

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: co přinese Slunce v konjunkci s Merkurem

V sobotu 16.7. 21:37  očekáváme důležitou astrologickou konstelaci tohoto léta. Slunce v konjunkci s Merkurem.

 

Merkur byl ve starověkém Řecku spojován s Hermem, poslem bohů.  Slunce s bohem umění Apolónem, bohem světla, později i slunce, věštkyň a múz, který vynikal ve všem. Pomáhal i trestal.  Setkání Slunce s Merkurem vám může otevřít oči v různých tajemstvích a záhadách. Trápí-li vás nějaký problém, nebo máte nejasné předtuchy, hledejte odpovědi teď. Slunce v konjunkci s Merkurem dovolí spatřit, jestli vás svět bere tak, jak má a jak si zasloužíte a jak se postavit zlu. Pomůže tomu znamení senzitivního Raka, ve kterém se planety nachází.

 

Klípky, zprávy, rozhovory, vše se dozvíte, buďte ale také chvilku sami se sebou.

Merkur je na kole zodiaku vždy poblíž Slunci tak, jak se na hvězdného posla sluší a patří. Slyší všechny klípky a neunikne mu žádná informace. Setkají se v aspektu konjunkce proti sobě šestkrát za rok. Jednou je Merkur v pohybu vpřed a podruhé v retrográdu. Den, ve kterém se Slunce a Merkur nachází v tomtéž stupni, má speciální energii, která vás vynese na vyšší úroveň porozumění.

Speciální síla tohoto aspektu vychází z astrologické symboliky planet.  Slunce, jako naše hvězda a zdroj světla, symbolizuje ducha a spojení se zdrojem života. Merkur je symbolem mysli, intelektu a osudu. Setkání je bezprostřední transfer vyššího stupně vědění, které můžete využít v každé oblasti života. Proto, z třeba nějaké oslavy utečte na chvíli na klidné místo a soustřeďte se na starosti, které vás trápí a které chcete vyřešit.   Pokud hledáte novou inspiraci a stěžujete si na nudu, Merkur vám může také poradit něco zajímavého k úvaze.

 

Rak

Emoce a vzkazy vesmíru

 

Červencová konjunkce je ve znamení Raka, který se váže s podvědomím a city. Proto ještě do 18.8. věnujte pozornost snům, předtuchám i reakci svého těla. Můžete tak dostávat ukazatele, co je důležité a co hledáte podvědomě. Aspekty pocítíme po celý den, ale nejvíce budou působit až bude Merkur v takzvaném srdci Slunce od sobotních přibližně 19:30 až do půlnoci.

Beran

Pátek vás něco  mile ukonejší a vy se budete opět cítit dobře. V sobotu budete díky Luně v sextilu ve svém živlu. Před vámi se rýsuje den plný příjemných souher náhod. Nedělní ráno uplyne ve víru rodinných záležitosti a odpoledne setkáváním s lidmi, či návštěvami, zejména však u stolu.

 

Býk

V pátek velmi lehce uvěříte fascinujícím příběhům, či zprávám. V práci můžete čistě náhodou potkat někoho důležitého. Neváhejte jej oslovit. Sobotní Luna v sextilu věští úspěšný den. Bavte se a flirtujete. Hlavně se nepouštějte do složitých témat. Nedělní volný den příliš nepřeje rizikovým jednáním. Důvěřujte své intuici a držte se zdaleka od nepřejícných lidí.

 

Blíženci

 

Luna v trigonu může změnit váš pohled na svízelné záležitosti, které vás doposud stály spousty energie. V sobotu se vrhnete na rodinné záležitosti. Jen si toho na sebe neberte příliš mnoho. Můžete se přistihnout, že vy pracujete, a druzí si hoví. Neděle vás obdaří silnějším smyslem pro humor, ale moc si nedělejte legraci z druhých lidí.

 

Rak

 

V pátek se vrhnete do práce, můžete být úspěšní. Sobotní výsledky vaší práce vás mohou pozitivně překvapit. Příbuzní budou mít dobrá rozhodnutí a vy si najdete čas na odpočinek. V neděli budete díky Luně v trigonu plní dobré nálady a sil. Můžete mít nápad, který vám přinese uznání.

 

Lev

 

Pátek bude pracovní, ale nepřehánějte to s přemírou slibů. Tento den se vyplatí ukončit staré spory a vyvázat se ze závazků. V sobotu se vám do ničeho nebude chtít. Zejména do nových věcí. Při nákupech mějte své věci a zejména peněženku neustále na očích. V neděli můžete ve všem vidět zradu a past. Důvěřujte své intuici, ta vás nezklame.

 

Panna

 

V pátek se postarejte o rodinné záležitosti a naplánujte zábavu. Odpoledne se věnujte svému zdraví, ale už se raději příliš nezabývejte plány na víkend. V sobotu se bavte již od rána, protože odpoledne se vám už nebude chtít hýbat z domu. Splnili jste si poslední dobou alespoň jedno přání? Nedělní Luna v opozici vám přinese dobré nápady, jak na to.

 

Váhy

 

V pátek vaši kariéře mohou pomoci nové známosti. Luna v trigonu lidem rozváže jazyky. V sobotu můžete získat tam, kde se jiní nervují. Neděle vás zastihnete ve filozofické náladě, či ezoterickém rozpoložení.

 

Štír

 

V pátek budete bránit své nápady před někým, kdo je mírně řečeno závistivý. Nedejte se zahnat do kouta, ale buďte při tom diplomaty. V sobotu budete ochotni investovat do své zábavy. Pro někoho může být kontroverzní. V neděli je čas na odpočinek. Neberte si tak práci na víc.

 

Střelec

 

Ještě páteční ráno si budete jistí v kramflecích a vaše pracovní nasazení bude naprosto dokonalé. Odpoledne ale poněkud ochabnete. Šéf může mít více požadavků, či kolegové budou méně chápaví. Sobotní  Luna v kvadratuře radí odpočívat. Nedělejte si těžkou hlavu, pokud se rodinné plány změní. Všechno si sedne. V neděli se najde docela dost témat, které s někým budete chtít prodiskutovat.

 

Kozoroh

 

V pátek můžete mít dokonalý nápad. Všímejte si dění kolem sebe, jdou vám příležitosti. Sobotní Luna v sextilu přeje dělání pořádku v účtech. V neděli jsou možná různá přátelská zábavná nedorozumění.

 

Vodnář

 

V pátek přijdou zajímavé zprávy a objeví se milí lidé. Luna v konjunkci věští zajímavý den. Sobota zve na cesty, zábavu a získávání nových přátel. V neděli vás budou potřebovat doma.

 

Ryby

 

V pátek dopoledne se vrhnete se vší silou do povinností, odpoledne však cinknete přátelům a proberete s nimi prázdninové plány.  V sobotu odhalíte tajemství. Nedělní Luna v konjunkci ulehčí zařizování rodinných záležitostí.

Foto: Shutterstock
PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

 

 

Víkendový horoskop Luna s Neptunem dá šanci snílkům

V sobotu 9. července vám trigon Luny s Neptunem připraví šanci vysnít si odpovědi na otázky. Možná přijde malé nasměrování vhod a třeba i ochrání před nepříjemnostmi. Jediná podmínka je, že po tom opravdu toužíte. Možná je někdy lepší sladce nevědět. Pokud se nebojíte, je ideální den zeptat se buďto karet, či křišťálové koule. Také si však můžete hned po ránu napsat na papír otázky na které chcete získat náhled.

Papír vložte do modré obálky. Místo adresáta nakreslete runu Laguz (má tvar připomínající zrcadlově otočenou jedničku). Během dne nezapomeňte na to, že se vám bude na zítřek zdát prorocký sen. Obálku schovejte v pravém koutě ložnice. Na okno můžete položit křišťál, nebo ametyst a pod polštář vložit snítku rozmarýnu.  Druhý den si hned po probuzení na lístek z obálky napište vše, co se vám zdálo. Bude to mít pro vás význam.

 

Beran

 

V pátek můžete narazit na nepochopení vašich skvělých plánů na rekonstrukci bydlení. Sobotní Luna ve znamení Štíra přeje odhalení tajemství. Tento den se nenechte vytočit kvůli maličkostem. Neděle slibuje ideální den pro randění. Oddáte se zcela lásce a romantice.

 

Býk

V pátek se nechte vytočit lidmi, kteří by nejraději měli všechno teď hned. Sobota je pro vás skvělým dnem pro rodinné výlety. Venuše slibuje spoustu podnětných rozhovorů u dobrého jídla. Někdo s vámi zatouží mluvit. V neděli vám vydrží optimistická nálada a vy tak získáte víru sami v sebe.

 

Blíženci

 

V pátek bude potřebovat někdo vaši pomoc a možnost se vám svěřit. Sobota přeje rodinným záležitostem a výhodným nákupům. Budete mít štěstí na slevy. V neděli budete více ovlivnitelní sugescemi a prosbami. Setkávejte se proto pouze s lidmi, kteří na vás mají dobrý vliv.

 

Rak

 

V pátek si na vás někdo vzpomene a bude s vámi potřebovat probrat záležitosti týkající se vašich přátel a rodiny. V sobotu buďte opatrní na všechny finanční transakce, neboť budete vystaveni mnohým pokušením. Můžete hodně získat, ale také hodně prodělat. V neděli vám přeje štěstí v lásce. Postarejte se také o zlepšení své kondice.

 

Lev

 

V pátek budete zahlceni mnoho povinnostmi, než by vám bylo milé. Všechno zvládnete, ale snažte se nezvyšovat hlas. V sobotu budete odolávat pokušení. Snažte se ohlídat si svoji vizáž, pravděpodobně vás potká někdo, koho už jste delší dobu neviděli. V neděli budete snít o relaxaci v klidu přírody. Není načase někam vyjet?

 

Panna

 

V pátek vás možná čeká setkání s přáteli či rodinou, kde budete vzpomínat na staré dobré časy. Sobotní Merkur v trigonu s Lunou podpoří urovnání starých rodinných, či přátelských nedorozumění. V neděli bude pro vás těžké zůstat na jednom místě.

 

Váhy

 

V pátek od sebe odhánějte všechna číhající nedorozumění. Budete mít potřebu získat chvilku pro sebe, a to může v okolí vzbudit obavy, jestli jsou vaše vztahy v pořádku. Máte šanci si ujasnit něco zajímavého ze své minulosti. Povede to k zahojení starého šrámu. Sobotní Luna přeje cestování a v neděli se vám podaří získat uznání od okolí.

 

Štír

 

V pátek berte na zřetel i nevyžádané rady, mohou se vám v budoucnu hodit. Sobota je skvělým dnem pro návštěvu muzeí, výstav, galerií a všeho, co může nakrmit vaši duši. Hlídejte si své sny, mohou být prorocké. Také můžete poznat také nové známé, kteří vám budou inspirací. V neděli si raději zapisujte všechny své myšlenky a kontroluje své kroky, můžete být totiž trošku roztěkaní.

 

Střelec

 

V pátek neodříkejte pomoc lidem, kteří k vám mají důvěru. Díky tomu si zasloužíte uznání a možná i lásku. Sobota je skvělým dnem pro randění a pro blízké vztahy. V neděli vás někdo možná pozve na kávu. Dopřejte si čas také na sebe.

 

Kozoroh

 

V pátek budete velmi pracovití a podaří se vám splnit většinu svých závazků. V sobotu se vyhněte žárlivosti nebo si přivodíte potíže. Dopřejte si raději meditaci a věci uvidíte v lepším světle. V neděli se snažte vyhnout se určité roztěkanosti. Máte šanci objevit poklad v podobě vytoužené knihy, nebo sběratelského kousku, který již dlouho hledáte.

 

Vodnář

 

V pátek budete plní energie a všechno vás bude od práce lákat ven. Sobota je skvělým dnem pro odpočinek. Místo úklidu se postarejte o svůj vzhled. Můžete totiž potkat lidi, které jste již dlouho neviděli. V neděli vás může uhranout někdo sympatický.

 

Ryby

 

V pátek se snažte co nejrychleji splnit pracovní povinnosti a také udělat něco dobrého pro svoji životosprávu. Sobota přeje randění, lásce, flirtování a také zajímavým nápadům, které budou v budoucnu velmi prospěšné. Dětem připravte zajímavý program pod heslem, kdo si hraje, ten nezlobí. V neděli se příliš nepouštějte do úklidu, raději si najděte nějaké povyražení.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se tak stát, že si touto dobou vezmete docela dost úkolů a nedá vám to klid, dokud je nedotáhnete do konce.

 

 

Beran

 

Venuše pomůže souhře náhod a věci se v pátek dají do pohybu svým tempem. Práce a povinnosti nejsou všechno. V sobotu a v neděli budete mít více klidu a času na to, abyste si dodělali věci, na kterých vám záleží. Také se můžete naučit něco nového.

 

Býk

 

V pátek 24.6. budete mít vcelku dobrou náladu, ale ne všechno se vám podaří zvládnout, protože ostatní budou duchem už na víkendu. Luna v konjunkci přitahuje úspěch a peníze. Sobota přeje nakupování, kdy budete mít štěstí na velké slevy. V neděli si dopřejte radost a věnujte se péči o své tělo. Budete se cítit odpočinutí a přitažliví.

 

Blíženci

 

V pátek přijdete na dobré nápady týkající se práce a financí. Venuše se postará, aby vám nic nechybělo. V sobotu poslouchejte, co se kolem vás děje. Můžete se dozvědět velmi zajímavé zprávy. V neděli nepřeceňujte své síly a raději odpočívejte.

 

Rak

 

Luna v sextilu přeje tajemství a odhalení několika záhad. Rozhodnutí ohledně práce a financí se mohou vyjevit jako správná. Buďte citliví a dost získáte. V sobotu odhalíte staré rodinné tajemství. V neděli se věnujte ideálně věcem, kde můžete uplatnit umělecké nadání. Máte šanci získat uznání.

 

Lev

Venuše přeje randění a zajímavým příhodám. Čekají vás lákavé nabídky a obnovení důležitého kontaktu. V sobotu vás někdo požádá o radu a vy získáte uznání za svoji moudrost. V neděli se objeví nová nabídka, či nápad, který zaskočí i vás.

 

Panna

 

V pátek přichází zajímavé nápady a díky dobrým reflexům se vám podaří přizpůsobit se každé situaci. Vyhýbejte se však lidem, kteří rádi intrikují. Sobotní Luna v trigonu předpovídá vydařený den, který také může přinést překvapení. Připravte se a ničemu se nedivte. V neděli se snažte příliš nezajímat o to, co si druzí myslí o vašich návycích. Důležité je, abyste se cítili dobře.

 

Váhy

 

V pátek budete mít potřebu zregenerovat své síly. Pokud to bude možné, odjeďte dřív na víkend. I kdyby se kolem vás v sobotu všichni hádali, vy se snažte zachovat svůj klid. Neděle je den, kdy můžete hodně věcí zařídit se svými známými a prožít i jedno zajímavé překvapení.

 

Štír

 

Slunce vám dá motivaci dotáhnout vaše osobní i pracovní záležitosti do zdárného konce. V sobotu budete příjemně ohromeni svým okolím. Získáte také mnoho důležitých informací. Neděle přeje randění a lásce.

 

Střelec

 

V pátek zvládnete rychle své pracovní povinnosti a potom vás čekají už jen radostné aktivity. V sobotu pocítíte příliv romantických citů, díky nimž budete doslova zářit spokojeností. Pouze se vyhněte diskusím na pracovní téma. V neděli využijte volný čas a věnujte se rodině, která čeká na vaše důležité rozhodnutí.

 

Kozoroh

 

V pátek se vám dostane drobného uznání od člověka, od kterého byste to vůbec nečekali.  Sobotní Luna v trigonu vám přinese chuť něco zajímavého se dozvědět, nebo se podívat na nějaký film. Také vám slibuje více zábavy se známými. Neděle bude dnem, kdy zjistíte, že se o vás, vaše fotky, či projevy a prezentaci zajímá více lidí, než byste si byli ochotni připustit. Někdo z nich je i zajímavý pro vás.

 

Kozoroh

 

Můžete poznat někoho zajímavého, nebo obdržet překvapující zprávu. Také se prohloubí vaše umělecké sklony. V sobotu budete mít možná větší potíž udržet si střídmost v jídle. Snažte se alespoň jíst zdravě a vyhnout se sladkému. V neděli budete mít pocit, že po vás pořád někdo něco chce. Příliš se vám nepodaří vymotat se z vašich závazků. Večer se možná odreagujete u dobré knihy, či televize.

 

Vodnář

 

V pátek budete mít potřebu zabývat se více důležitými věcmi najednou. Zároveň můžete dostat zajímavý nápad, jak začít více vydělávat. Odpoledne odpočívejte. V sobotu vás překvapí někdo z vašich přátel a nečekaně vám změní vaše dosavadní plány. Neděle si vyžaduje, abyste s optimisticky dívali na svoji budoucnost. Vůbec by nebylo od věci začít se zabývat nějakým esoterickým oborem.

 

Ryby

 

Můžete mít konečně pocit, že si někdo váží vaší péče. Vaše pocity budou mít největší podíl na rozhodnutích. Také můžete počítat s dobrými zprávami od známých. V sobotu budete mít spoustu dobrých nápadů. Odhalíte nějaké tajemství, které bude velmi těžké udržet jen pro sebe. V neděli můžete být ve víru lidí, kteří mají velmi silný magnetismus a vy se pravděpodobně podřídíte jejich rytmu.

 

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

 

 

Víkendový horoskop: Venuše s Neptunem vzbudí žízeň po tajemnu

Páteční trigon Luny s Merkurem a sextil s Jupiterem uvolní napětí a zlepší náladu i těm, kteří musí zůstat v práci. Sobotní kvadratura Luny s Uranem a Venuší a Venuše se Saturnem a konjunkce Luny se Saturnem vynese na povrch něco, co nemusí být zrovna příjemné, ale i to je někdy potřeba vyčistit a zpracovat. V neděli náladu spraví Luna vcházející do znamení Ryb a Venuše v sextilu k Neptunu. Můžete mít potřebu vykonat něco magického i tajemného. Budete vzorní, spjatí s okolím a hlavně přírodou, která vás spolu se sluncem nabije silou na následující týden.

 

Beran

V pátek dokážete lépe ovládnout své emoce než v předchozích dnech. V sobotu si najdete čas pro rande a počítejte s tím, že potkáte někoho, kdo se na vás bude koukat jako na nedostižný obraz. V neděli naleznete čas na meditaci, která vám odhalí vaše skryté potřeby.

 

Býk

V pátek trochu hlídejte svoje reakce na nečekané situace, protože vám někdo může poněkud zvednout tlak. V sobotu bude dobré věnovat se záležitostem spojených se zdravím a životosprávou. Neděle je ideální den pro rodinný výlet, či návštěvu nějaké kulturní akce.

 

Blíženci

Páteční Luna v trigonu vám spraví náladu a zdůrazní váš sexappeal. V sobotu budete mít chuť přesadit květináče, nebo se věnovat zahrádce, či věcem spojeným s přírodou. V neděli si dávejte pozor na to, co řeknete, zejména na chodbě. Někdo by si vaše legrácky mohl vyložit jinak, než jste to mysleli.

 

Rak

V pátek se můžete dozvědět určité zprávy od lidí z vaší minulosti. V sobotu můžete mít větší chuť k jídlu. Nesahejte hned po čokoládě, raději si dopřejte více čerstvé zeleniny. V neděli si odpočiňte a netlačte se tam, kde si druzí poradí sami. V lásce vám přeje štěstí.

 

Lev

V pátek se příliš nesnažte podřídit se přáním druhých lidí, stejně by jim bylo těžké držet s vámi krok. Zejména pak i v sobotu, kdy bude Luna v opozici a vy se budete potřebovat vyvztekat. Vaše nálada nemusí být ideální, ale procházka na čerstvém vzduchu vám jistě udělá dobře. V neděli budete mít potřebu pomáhat lidem. Vaše rady někomu dodají síly.

 

Panna

V pátek zatoužíte po uznání, proto všechny své úkoly uděláte ještě před termínem. V sobotu máte šanci odhalit zajímavé tajemství, které bude těžké udržet si jen pro sebe. Lidé okolo vás budou velmi přecitlivělí, raději se je nesnažte kritizovat. V neděli můžete získat zajímavý nápad, jak si vylepšit finanční rozpočet. Zvedne vám to náladu. Večer přijde ideální čas pro milostná vyznání.

 

Váhy

V pátek a v sobotu vás přiměje Luna v trigonu svěřit se s tím, co cítíte. Všechno se poskládá tak, jak potřebujete. Single Váhy možná uzavřou staré etapy milostného života a začnou hledat někoho, s kým se budou cítit svobodnější. V neděli se rýsuje flirt s Blížencem, či Beranem, který může splnit vaše očekávání.

 

Štír

V pátek se vlivem Luny postaráte ještě lépe o svoji rodinu. Vaše nové nápady budou překvapivé i pro vás. Někoho můžete tím okouzlit. Sobota radí opatrnost na oslavách, někdo by mohl vaše žerty brát vážně. V neděli buďte opatrní na nedorozumění se staršími lidmi. Snažte se napočítat vždy do deseti, než odpovíte a získáte uznání.

 

Střelec

V pátek si budete ještě vlivem pozvolna doznívajícího úterního úplňku ve vašem znamení jistí sami sebou. Budete nacházet lepší řešení různých problémů. To vám umožní dosáhnout svého. V sobotu bude pro vás těžké zůstat na jednom místě. V neděli se můžete dozvědět zajímavé zprávy, avšak nevěřte jsem senzacím a vyhýbejte se klepům.

 

Kozoroh

V pátek můžete mít náladu ideálně na to udělat někomu scénu, nebo mu alespoň říct, co si o něm myslíte. V sobotu buďte obezřetní, někdo vás bude sledovat a hodnotit vaše nápady, účes, či oblečení. V neděli neslibujte druhým příliš mnoho, protože nevinná pozornost může být začátkem velké revoluce. Raději se věnujte rodině.

 

Vodnář

V pátek a v sobotu naberete díky Luně v konjunkci čerstvé síly. Pravděpodobně nebudete čas trávit příjemnou zábavou, protože partner, nebo rodina očekávají od vás pomoc. Mars v sextilu vám pomůže být nezávislými i v emocionální rovině. Kdyby na vás někdo zkoušel pláč a naříkání, neudělá to velký dojem a budete umět říci dost. V podobném duchu se ponese i neděle. Osvobodíte se od lidí, kteří vás emociálně vysávají. Partner a rodina to ocení.

 

Ryby

Budete si umět udržet od všeho odstup, ale v pátek zabojujete o své zájmy. V sobotu se vám mohou připomenout staré myšlenky, které vás přivedou na zajímavý nápad. Nedělní Luna v konjunkci přeje otevřenosti, ale nemluvte s každým o penězích a pracovních plánech. Raději se běžte bavit.

 

 

Pro Kartářky světla  Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Venuše s Uranem zamíchají se vztahy!

V pátek vám trigon Merkuru s Plutem odhalí něco, co jste si mysleli, že tak nejspíš bude a vrtalo vám to hlavou. Máte totiž kolem sebe hodně příznivců, kteří vás chtejí bavit, milovat, nebo vám pomáhat. páteční rande budou nejvíce vydařená. Plná smíchu, dobré nálady a s minimem hádek. Přátelská setkání budou konejšivá, plná pochopení a sdílení.

Nedělní konjunkce Venuše s Uranem přiměje zaměřit pozornost na své vztahy. Je vcelku jedno, jestli už jste ve svazku, či single. Venuše je planetou lásky, krásy a luxusu a dovoluje si plnit své potřeby. Uran zase planetou rušení bariér, vzpoury, svobody a změn. Odhalí více, než by se mohlo zdát. Venuše s Uranem dovolí také nastolení osobního pořádku v oblasti sociálních médií. Zbavit se lidí, kteří na vás nemají dobrý vliv. Jsou třeba závistiví a škodí. Díky tomu se budete cítit volní od cizích nálad, které vám kazily radost z vašich dobrodružství. Je čas skončit s úvahami o druhých a začít se věnovat sobě a svým radostem.

 

Beran

 

V pátek se vám zlepší nálada i zdraví. Luna v opozici přeje moudrým rozhodnutím ohledně vašeho životního stylu. Začněte vařit zdravěji. V sobotu se můžete vyznat ze svých citů a někoho poprosit, aby vám splnil přání. V neděli se vyhněte konfliktům.

 

Býk

 

Páteční káva s kamarádkou vám zvedne náladu a na různé věci se začnete dívat jinak. V sobotu vás může rozhýbat i maličkost, protože Luna v opozici často dává impulz k prudkým změnám nálad. Pusťte si oblíbenou hudbu a bude vám lépe. V neděli se nenechte vyprovokovat k jednání, do kterého se vám nechce. I kdyby vás příbuzní usilovně k něčemu přemlouvali. Udržte si zdravý odstup.

 

Blíženci

 

Páteční den bude úspěšný. Podaří se vám odhalit návod ke štěstí. V sobotu můžete mít poněkud potíže soustředit. Může se stát, že někomu řeknete něco, co neměl slyšet. Raději se věnujte lásce. V neděli strávíte příjemné chvíle a poznáte nové známé. Úklid odložte na jindy a jděte se bavit.

 

Rak

 

V pátek si můžete udělat soupis věcí, které nutně potřebujete koupit. Pomůže vám to naplánovat si finanční rezervu. V sobotu můžete udělat něco dobrého pro druhé lidi. Postarejte se o rodinu, ale neberte na svá bedra všechno, a hlavně si nedělejte starosti se vším co uslyšíte. V neděli budete myslet na cestování, ale Luna v trigonu vás přiměje strávit klidný den doma. Odpočívejte a dopřejte si spánek.

 

Lev

 

V pátek zvládnete celkem rychle různé povinnosti. Snažte se důsledně dodržet všechno, co jste si naplánovali. Uděláte lépe, když se vyhnete kritizování druhých. V sobotu neposlouchejte pomluvy a příliš se nezaobírejte cizím lamentováním. Raději odpočívejte. Luna v kvadratuře radí věnovat se vlastním potřebám. V neděli můžete s přáteli prodiskutovat své nejnovější postřehy. Někdo vám udělí radu, která se později ukáže velmi cenná. Zapřemýšlejte na tím, jak si znovu naklonit někoho uraženého.

 

Panna

 

V pátek budete mít úspěch, ale těžko vás bude udržet na jednom místě. Vyhýbejte se hádkám a konfliktům. Odpoledne věnujte lásce a randění. Přečíst si zajímavou knihu také nebude od věci. Sobotní den bude povedený, když nebudete bagatelizovat své závazky. Luna v trigonu radí nejprve udělat nákupy a úklid, teprve pak se vrhnout do víru zábavy. V neděli buďte trpěliví a nenervujte se předem. Luna v trigonu přeje oslavám a randění. Bude však lepší vyhnout se diskusím na téma cizích milostných zápletek.

 

 

Váhy

 

Ačkoliv v pátek myslí všichni na víkend, vy budete mít před sebou ještě důležité povinnosti. Zavolejte lidem, na kterých vám záleží. Luna v konjunkci přeje lásce. V sobotu budete klidnější, ale zase příliš náchylní na vliv druhých lidí a jejich prosby. Vypadá to na více milých souher náhod. V neděli si odpočiňte a čerpejte z klidu domácího zázemí. Získáte rovnováhu a úspěch v lásce a přátelství budou vzkvétat.

 

Štír

 

Některé z pátečních omylů budou humorné, ale je lepší být obezřetní. Pokud máte odeslat důležité zprávy, raději si je předem dvakrát přečtěte. Sobotní Luna v konjunkci přeje vašim koníčkům. Objevíte nové možnosti. Tento den máte šanci vyzískat tam, kde se druzí stresují. V neděli se budete zaobírat novými oblastmi vědy, ale neutíkejte před povinnostmi ohledně chodu domu. Můžete čekat návštěvu, kterou bude třeba pohostit.

 

Střelec

 

Páteční Luna v sextilu pomůže v rodinných záležitostech. V práci vám Luna sešle moudré nápady, ale nepracujte přesčas a raději se večer běžte bavit. Sobotní aura přeje rychlým změnám plánu. Místo úklidu si raději běžte odpočinout. V lásce a přátelských záležitostech vám neděle chystá mnohá překvapení. Nebude to však den vhodný pro vášnivé randění, raději se zabývejte pěstěním své krásy a domácímu úklidu.

 

Kozoroh

 

Luna v kvadratuře radí vyhýbat se hádkám a spíše se s lidmi dohodnout. Ti, co doposud kritizovali vaše nápady, vás mohou začít doceňovat. V sobotu budete mít dobrý důvod k veselé náladě, protože se vám podaří udělat radost někomu, kdo byl v nesnázích. Vaše pozitivní nálada prospěje i vašemu okolí. Nedělní Luna v sextilu udrží vaši dobrou náladu. Volný den využijte k odpočinku.

 

Vodnář

 

V pátek můžete počítat se zlepšením nálady. Sobota bude o vzpomínkách. Různé předtuchy budou mít vliv na vaše rozhodnutí. Luna v kvadratuře příliš nepřeje dalekým cestám. V neděli si přepočítejte finance. Luna v kvadratuře podpoří správná rozhodnutí ve finanční oblasti i způsoby na získání hotovosti navíc. Vaše nápady budou zajímavé, napište si je a dopřejte si odpočinek.

 

Ryby

 

V pátek můžete mít zajímavý nápad ohledně pracovních záležitostí. Malé Ryby odhalí nové koníčky a překvapí rodiče svojí kreativitou. Sobota slibuje skvělý den, tak si naplánujte trochu radosti. Běžte na procházku, podívejte se na seriál, přečtěte si oblíbenou knihu. Postarejte se také o svoji vizáž a ze skříní vyřaďte staré věci. V neděli budete výjimečně starostliví. Ukáže se, že hodně lidí z vašeho okolí potřebuje pomoc a péči. V klidu vyslechnete různé důvěrnosti i sklepy. Někdo vám svěří své tajemství.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

 

Víkendový horoskop: Merkur vnadí, Saturn radí!

Saturn vejde v sobotu 4.6. do retrográdní fáze. Nepodceňujte nepřátelé a starejte se své přátele. Věnujte jim více pozornosti. Snažte se včas zachytit nejenom

důležité zprávy, ale i pomluvy. Vyhnete se tak ledové sprše překvapení a budete vědět, jak se k tomu postavit a případně se situaci vyhnout.

 

Být v obraze by vám mohl umožnit Merkur, který od pátku 3.6. vystupuje z retrográdní fáze. Buďte otevření, sbírejte informace a nezaspěte důležité setkání, protože by mohly mít vliv na vaši pracovní, či finanční budoucnost.

 

Beran

Tím, že Merkur už vyšel z retrogradu, bude páteční den přát dobrému a rychlému rozhodovaní i pracovním úspěchům. V sobotu můžete někoho požádat, aby vám splnil přání. Pokud jste sami, je vhodný najít skvělého partnera. V neděli vás inspiruje dobrý nápad někoho mladého z vašeho okolí. Doma se snažte vyhýbat hádkám.

 

Býk

Páteční Luna v sextilu vám spraví náladu. V sobotu budete mít chuť poznávat umění, nebo se věnovat lásce. Nedělní Luna v kvadratuře vám pomůže si odpočinout a navede vás více k rodinným a domácím činnostem.

 

Blíženci

Merkur v trigonu vám přinese aktivní prožití konce týdne. V pátek objasníte nějaké nedorozumění a v sobotu vás čekají milé události. Možná půjdete tančit a možná to budou vydařené nákupy. Neděle bude jako stvořená na příjemný výlet.

 

Rak

V pátek si nedělejte starosti. Merkur a Luna vám pomohou nastolit pořádek a večer se budete moci věnovat své lásce. V sobotu se bavte a odpočívejte. Single Raci mají šanci potkat zajímavou známost, proto se nestyďte a trošku si zaflirtujte. Neděle přinese dobrou zábavu a skvělé nápady na příští týden. Napište si je dřív, než na ně zapomenete.

 

Lev

V pátek vám Merkur slibuje úspěchy. Podaří se vám lehce nastavit společné plány, protože si budete se všemi rozumět. Sobotní Luna v konjunkci slibuje povedený víkend a hodně optimismu. Budete mít možnost se něco zajímavého naučit a udělat tak dojem na své blízké. V neděli zatoužíte po odpočinku na pěkném místě.

 

Panna

Merkur vám nese úspěchy v práci a příjemná setkání. Pátek k vám budou lidé vstřícní a diskuse s nimi budou inspirující. Tématem sobotního dne budou peníze. Nenechte se přesvědčit na společné nákupy s někým, kdo by vás chtěl využít. V neděli se snažte vyhnout se diskusím s lidmi, které nemáte rádi. Vlastní záležitosti by pro vás měli být prioritou. Vyplatí se vám udělat něco užitečného pro dům, či krásu.

 

Váhy

Páteční Luna v kvadratuře radí nedělat si příliš starosti s věcmi, na které nemáte žádný vliv. Lepší bude si odpočinout. V sobotu se pokuste naslouchat, co vám chtějí říci druzí. Díky Luně v sextilu můžete přijít na řešení problému. A protože tato konstelace vydrží i do neděle a Luna v sextilu miluje objevování nových věcí a míst, vaše myšlenky poběží právě tímto směrem. Něco také pochopíte.

 

Štír

Páteční den bude přát zajímavým postřehům. Sledujte své spolupracovníky, protože tento den vám pomůže rozpoznat skryté nepřátele od opravdových přátel. Po práci si najděte čas na odpočinek. V sobotu se nedejte vtáhnout do cizích potíží. Raději se bez výčitek věnujte sami sobě a svým případným problémům. Pokud v neděli pocítíte únavu, běžte se projít na čerstvý vzduch. Budete mít také úspěch v lásce.

 

Střelec

V pátek se může stát, že se z principu neshodnete s nějakým autoritativním člověkem, nebo veřejně zkritizujete hloupé regule. Budete moci počítat s podporou a pomocí mladší lidí. V sobotu se vám do ničeho příliš nebude chtít a lidé v obchodech vás mohou iritovat. Luna v trigonu radí odpočívat. Věci se poskládají sami lépe, než byste si mysleli. V neděli se zabývejte svými potřebami a vyhýbejte se jakýmkoliv rizikům. Zejména buďte opatrní na cestách.

 

Kozoroh

Páteční Merkur zve k nákupům a uklízení. Snažte se však šetřit síly a nenaplánujte si toho příliš mnoho najednou. Budete citliví. V sobotu si dopřejte odpočinek a energetický doping. Snažte se vyhnout námaze i během sportování. V neděli se hodně dozvíte o některých lidech, ale snažte se je nehodnotit. Ať se vaši známí sami přesvědčí, jestli dělají dobře.

 

Vodnář

V pátek vás čeká aktivní den, protože Merkur jde dopředu. Stůjte si na svém a získáte více peněz, nebo vlivu. V sobotu Luna v opozici radí vyhýbat se rizikům. Ráno si vyřiďte rodinné záležitosti a odpoledne si najděte čas pro sebe. Budete mít štěstí v lásce. Neděle vám přeje úspěch, a proto místo úklidu vyrazte se někam bavit s přáteli. Můžete počítat s příjemnými zprávami, které se budou týkat známých z jiného města.

 

Ryby

V pátek máte šanci získat uznání v očích velmi náročné osoby. V sobotu jsou možná různá zpoždění. Někdo nepřijde na schůzku, nebo na něco zapomene. Nestresujte se tím. Připravte si vlastní program. V neděli od vás může někdo chtít příliš mnoho. Poslouchejte intuici, vyhnete se tak potížím a ještě k tomu můžete strávit den v milé společnosti.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

 

 

Víkendový horoskop: Venuše v Býku nese lásku i peníze

V sobotu 28.5. vejde Venuše do znamení Býka. Trochu zatřese s našimi peněženkami. Venuše je paneta krásy, lásky a bohatství a to něco někdy i stojí. Rozmazlujte se.

 

Beran

 

V pátek se na vás budou hrnout pracovní povinnosti. Dopoledne se může podařit vyjasnit dřívější nedorozumění. V lásce budete mít úspěch. V sobotu se vám vyplatí věnovat se přátelům či příbuzným, pravděpodobně někomu pomůžete. I když Venuše opustí vaše znamení, štěstí v lásce vám bude přát i nadále. Neděle bude dnem bez větších starostí a Jupiter s Marsem vám dodají sílu. Někdo blízký vám se vším pomůže.

 

Býk

 

Páteční Luna v konjunkci vám dodá sílu. Vlivný člověk vás ocení a nabídne něco velmi ambiciózního. Sobotní Venuše a Luna v konjunkcích přinesou příliv sil a vy budete chtít něco změnit k lepšímu. Přinese vám to radost. V neděli budete snít o cestě z města, abyste si někde v klidu přírody odpočali.

 

Blíženci

 

V pátek šetřete sílu na vaše plány, nebo hrozí, že vám zůstanou nesplněné resty. V lásce se vyhněte žárlivosti, jinak si nadrobíte potíže. V sobotu budete mít štěstí na lidi, ale den přeje také důležitým myšlenkám a možná i čarování. Díky meditaci uvidíte věci v lepším světle. Uvolníte se. Neděle pro vás nachystala spoustu zábavy. Bude těžké se na něco soustředit. Oddáte se lásce.

 

Rak

 

V pátek neodříkejte pomoc lidem, kteří k vám mají důvěru. Díky vaší ohleduplnosti získáte uznání a možná i lásku. Sobotní Venuše v sextilu vám spraví náladu. S přáteli proberete své nejnovější postřehy. V neděli neposlouchejte klepy a příliš se nezabývejte cizími nářky. Luna v sextilu vám radí udělat to, na co máte největší chuť.

 

Lev

 

V pátek budete plní energie a od práce vás to bude táhnout ven. Sobota hlásí vhodný den pro odpočinek. Postarejte se o svůj vzhled, protože i na nákupech můžete potkat lidi, které jste dlouho neviděli. Nedělní Luna má ráda láskyplná vyznání. Nic jiného se vám nebude chtít.

 

Panna

 

V pátek se nechystejte pracovat přes čas, Luna v trigonu má večer raději přátelské aktivity. Mohou vás překvapit nečekaní hosté, nebo vás někdo pozve na kávu. Sobotní Venuše v trigonu přeje randění i umění a také milostné magii. Vložte si pod polštář lísteček s napsaným přáním a rychle se vám splní. Nedělní Luna nese potřebu pomáhat druhým lidem. Vaše rady dodají někomu síly. Najdete si čas i na odpočinek.

 

Váhy

 

V pátek se vám povedou zrealizovat naplánované návštěvy i cesty. Osmělte se objevovat nové zájmy. Štěstí vám bude přát tam, kde se děje něco zajímavého. V sobotu vás čeká úspěšný den, ale můžete mít potíže se soustředěním. Nejdůležitější bude láska. V neděli vás neopustí dobrá nálada. Strávíte příjemné chvíle a objevíte nové přátele. Do úklidu se nepouštějte a raději si najděte nějaké povyražení.

 

Štír

 

V pátek se zlepší vaše nálada a Luna v opozici bude přát zábavě. V sobotu se vám podaří někoho uklidnit, nebo mu pomoci ve svízelné situaci. Venuše v opozici přeje jednání s lidmi a získávání na oblibě. V neděli budete počítat peníze. Den přeje trefným rozhodnutím ve finanční sféře a patentům na získání peněz navíc. Vaše nápady budou velmi zajímavé.

 

Střelec

 

V pátek si na vás někdo vzpomene a zatouží s vámi ihned mluvit. Můžete počítat se zajímavými zprávami. V sobotu se vydejte na procházku a v klidu si promyslete vlastní záležitosti. Budete potřebovat ticho a klid, abyste si v sobě všechno poskládali. V neděli budete mít chuť možná i tančit. V lásce budete mít štěstí a single Střelci budou odvážní v navazování nových známostí. Získáte optimismus a víru sami v sebe.

 

Kozoroh

 

Páteční Luna v trigonu vám předpovídá velmi vydařený den. Spraví se i vaše zdraví a nálada. Pusťte se do něco nového, protože aura dne přeje moudrým rozhodnutím. Sobotní Venuše i Luna v trigonech přinesou báječný nápad. V neděli budete mít úspěch v lásce a možná se vám splní tajný sen.

 

Vodnář

 

V pátek můžete být poněkud nervózní, proto se držte dál od složitějších věcí. Během novoluní pěstěte svůj vzhled. Neděle vás příliš nevtáhne do domácích prací, a proto se do nich ani nepouštějte. Postarejte se, abyste strávili den v klidu a blahu.

 

Ryby

 

V pátek se uklidníte, ale budete více ovlivnitelní sugescemi a prosbami. Buďte proto opatrní a setkávejte se pouze s těmi lidmi, kteří na vás mají dobrý vliv. Sobotní Luna a Venuše v sextilech chystají velmi dobrý víkend. Budete mít šanci někoho okouzlit a uspět v rodinných záležitostech. V neděli se postarejte o svoji dobrou kondici. Nepřehánějte to v počtu domácích povinností.

 

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: co nese Slunce ve znamení Blíženců?

V sobotu 21.5. vejde Slunce do znamení Blíženců nese romantickou náladu a vy můžete potkat někoho vyjímečného, nebo dostat nějaký důležitý úkol, či zprávu, která může změnit váš život. Všechny nás obklopí aura Blíženců, protože svět se bude točit kolem nich a komunikace.

Blíženci jsou vzdušné znamení. Jsou proměnliví a nedají si do ničeho jen tak mluvit, leda, že by se zamilovali. Tehdy se umí přizpůsobit. Můžeme se od nich učit radosti z žití.  Když je Slunce ve znamení Blíženců, rodí se lidé, kteří touží poznávat něco nového, prožít nové zkušenosti, mluvit, žít, smát se a bavit.

 

Beran

 

Páteční Luna v kvadratuře radí nedělat si zbytečně starosti, protože všechno se poskládá, tak jak má. Slunce a Luna v sextilech věští skvělý sobotní den. Nestyďte se ptát a objevovat nové věci. Štěstí najdete tam, kde jste ho nečekali. V neděli vás bude doprovázet dobrá nálada. Zažijte příjemné chvíle a poznáte nové lidi.

 

Býk

 

Máte rádi uznání, či pochvalu? V pátek se vám jí pravděpodobně dostanete. V sobotu netrvejte tvrdošíjně na svých nápadech a nekritizujte blízké. Slunce opustilo vaše znamení a víkend je ideální na odpočinek, randění a dobrou zábavu. V neděli bude čas postarat se o vlastní záležitosti. Luna v kvadratuře radí zabývat se sami sebou.

 

Blíženci

 

Páteční Luna v trigonu přeje správným rozhodnutím ve finanční oblasti. V sobotu vejde Slunce do vašeho znamení a vy můžete počítat s celkovým zlepším nálady i mezilidských vztahů. Odpoledne nespěchejte, nebo zapomenete na něco důležitého. V neděli získáte na popularitě. Luna v trigonu zve k randění a k dobré zábavě.

 

Rak

 

V pátek budete mít úspěch a všechny budete okouzlovat svými žerty i osobním šarmem. Podaří se vám někoho přesvědčit k něčemu, na čem vám velmi záleží. V sobotu si nestěžujte na přízeň osudu. Vše jde tak, jak má jít. Potkávejte se s přáteli, domluvte si rande, objeví se někdo, kdo probudí vaše city. V neděli by bylo dobré si odpočinout a přestat si se vším dělat starosti. Den přeje rodinnému setkání a možná se dozvíte i nějakou novinu.

 

Lev

 

V pátek můžete díky roztržitosti něco splést a dostat se tím do potíží. Snažte se být alespoň milí V sobotu přinese Slunce v sextilu zájem o literaturu, či kinematografii. Necháte se pohltit něčím ambiciózním. V neděli si toho příliš na sebe neberte. Luna v opozici radí uchovat klid, když se jiní rozčilují, nebo hádají. Odpoledne si udělejte čas na setkání s přáteli.

 

Panna

 

V neděli se můžete pustit do ambiciózních plánů a udělat i větší nákupy. Hlavně nespěchejte. V sobotu bude Slunce v kvadratuře k vašemu znamení. Můžete se tak cítit více unaveni a neklidně. Vyhýbejte se složitějším záležitostem. V neděli budete překvapeni zdánlivě milými lidmi, kteří toho po vás budou chtít příliš mnoho. Odpoledne si odpočiňte i od svých blízkých.

 

Váhy

 

Páteční Luna v kvadratuře zasype vaši hlavu zbytečně příliš mnoha starostmi. Nenechte se jinými příliš honit a kritizovat. Vyhledejte společnost milých a optimistických lidí. Slunce a Luna v trigonu vám v sobotu dodají sil. Postarejte se rychle o nákupy a vaření, abyste si mohli po zbytek dne dopřát něco příjemného. Večer se nenechte vyprovokovat k hádkám. V neděli čekejte zprávy od přátel, či příbuzných, které jste již dlouho neviděli. Večer se ponořte do světa snů a lásky.

 

Štír

 

Páteční Luna v sextilu přinese optimismus a kreativitu. Dovolte si zrealizovat obchodní sny, protože tento den vám budou hvězdy přát. Sobotní Luna v kvadratuře nese určitou nervozitu a únavu. Hlídejte si svá slova, emoce mohou mít vliv na osud pro vás důležité záležitosti. Raději si odpočiňte. V neděli odhalíte tajemství, nebo získáte důležité informace. Aura dne přeje relaxaci.

 

Střelec

V pátek bude pro vás složité soustředit se, proto buďte opatrní na různé omyly a nedorozumění. Snažte se soustředit na podstatné věci. V sobotu Slunce v opozici přeje práci. Můžete s zabývat novými oblastmi vědy, podívat se na dokumentární film, nebo si něco přečíst. Budete se cítit moudřejší. Neděle vám slibuje milý den. Luna v sextilu přeje setkání s přáteli, rodinou a romantickému randění.

 

Kozoroh

 

V pátek se můžete potkat s důležitým člověkem. Bude vám přát štěstí a den bude velmi úspěšný. V sobotu vás překvapí nečekané setkání, které vám poskytne hodně témat k zajímavým rozhovorům. Říkejte druhým samé milé věci a častěji se usmívejte. Někoho tím okouzlíte. V neděli prožijete v poklidu a souznění se svými blízkými. Odpoledne si odpočiňte, jděte na procházku a koukněte se na oblíbený film, nebo si přečtěte knihu.

 

Vodnář

 

V pátek vás v práci čekají nové a zajímavější nabídky, ale s přicházejícím víkendem nebudete chtít nic rozhodovat. Odpoledne běžte na kávu s přáteli, setkání změní vaše plány. V sobotu se starejte o své zdraví a možná si nasaďte lehký detox. Odpoledne si dopřejte zábavu. Slunce v trigonu a Luna v konjunkci přejí oslavám a kulturním akcím. V neděli budete bystří a věci vám budou docházet rychleji. Luna v konjunkci vám radí podělit se o svou radost a slibuje také úspěch v lásce.

 

Ryby

 

V pátek získáte díky svému smyslu pro humor nové přátele. Večer běžte na rande, nebo do kina. Luna v sextilu vám připomene, že se potřebujete bavit. Sobotní Slunce v kvadratuře se postará o vaši dobrou náladu. Dostanete zprávy od přátel, či příbuzných, které jste již dlouho neviděli. Mars v sextilu pomůže ve správném rozhodování. V neděli místo úklidu raději běžte na procházku. Nechte se honit, ani kritizovat. Prokazujete tím dobro sami sobě.

 

Pro Kartářky světla Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Neptunem radí naslouchat si

Nedělní sextil Slunce s Neptunem potěší romantiky i lidi, kteří se rádi duchovně posouvají. Naslouchejte také lidem ze svého okolí, někdo vás bude potřebovat. Kvadratura Slunce se Saturnem zase radí vše si důkladně plánovat.

Beran

V pátek můžete mít problém se soustředěním se na práci. Odložte proto náročnější úkoly na příští týden a dopřejte se klid a pohodu. V sobotu se mohou objevit nějaké spory. Starejte se jen o sebe a vyhýbejte se závistivcům. Neděle přinese konečně dobrou náladu a vy si můžete vyjet na kole nebo jít na rande.

Býk

V pátek dosáhnete svého. Na oslavách buďte opatrní ve svém jednání, vaše žerty by někdo mohl brát příliš vážně. V sobotu se snažte nerozčilovat se lidmi ze svého okolí. Odpoledne vám Luna v opozici pošle sympatická setkání. V neděli se místo organizování volného času druhým starejte spíše o sebe. Vyhnete se tak sporům. Láska má zelenou.

Blíženci

V pátek řeknete s velkou chutí všem okolo o svých nových plánech. Luna v trigonu přinese překvapující setkání a zprávy, které změní vaše názory. V sobotu vám během diskuse někdo udělí radu, která se ukáže být neobvykle cennou. Neděle bude poklidná, když nebudete poslouchat klepy a zabývat se stížnostmi. Nenuťte se uklízet a vařit.

Rak

V pátek nemyslete na staré chyby a hleďte dopředu. Odpoledne neseďte sami doma a vyrazte do společnosti s přáteli, nebo milovaným člověkem. V sobotu budete toužit po komplimentech a uznání. Upečte oblíbený moučník, nebo pomozte s něčím svým blízkým. V neděli se snažte vyhnout se nedorozumění a nenechte se příbuznými vyprovokovat k hádkám. Dopřejte si oblíbenou oddechovou činnost.

Lev

Páteční Luna v sextilu přeje randění, lásce a horoucím vyznáním. Nic jiného se vám ani nebude chtít dělat. Sobota bude úspěšná, ale odpoledne očekávejte možná nedorozumění ohledně výdajů a nákupů. V neděli radí Luna v kvadratuře odpočívat místo organizování rodinných výletů. Do ničeho se nenuťte.

Panna

Čím víc se blíží víkend, tím více budete veselí a šťastní. V pátek ráno si zařiďte neodkladné věci a odpoledne si už můžete užívat volna. Budete mít štěstí v lásce. V sobotu místo uklízení a vaření si budete moci dopřát odpočinek. Můžete počítat s příjemnými zprávami. V neděli budete vnímaví a uvědomíte si, že někdo blízký čeká na splnění slibu. Nechte si nějaký čas i pro sebe.

Váhy

V pátek neodmítejte pozvání a neodkládejte zajímavá setkání. V sobotu vás čekají přátelské akce a v lásce možné překvapení, nebo odklad setkání na později. V neděli zůstanete s chutí doma a návštěvy odložíte na jindy. Snažte se nezabývat se cizími problémy a vyhýbejte se sporům. Den věnujte lásce a randění, nebo zajímavé knize.

Štír

V pátek budete mít optimistickou náladu a sklony k žertům. Na něco tak můžete nechtíc zapomenout a tak si raději pro jistotu pohlídejte své povinnosti. Luna ve vašem znamení vám v sobotu přináší dokonalou náladu. Je vhodný den zajít si na masáž či na kosmetiku. Nedělní Luna v konjunkci vám připomene, že je potřeba si kolem sebe trochu uklidit.

Střelec

V pátek vám mohou přátelé sdělit zprávy, kterými vás budou někam lehce směrovat. Neodmítejte pozvání na zajímavá setkání, protože můžete poznat sympatické lidi. Sobota přinese společenské akce a v lásce možná překvapení. V neděli se snažte starat se především o své záležitosti. Budete empatičtí a místo hádek najdete řešení potíží.

Kozoroh

V pátek jsou možná drobná nedorozumění, ve kterých budou svoji roli hrát starší lidé. Nenervujte se předem a raději si naplánujte na večer rande. Sobotní Luna bude přát zábavě a novým známostem. Neděle přinese zajímavá setkání i s těmi, kvůli kterým budete ochotni změnit své plány. Budete úspěšní v lásce.

Vodnář

Luna v trigonu přinese rychlé změny plánů. Neodmítejte pozvání na zajímavá setkání. Sobota vás přesvědčí o tom, že kde se dva hádají, tam  Vodnář získává. Takže, až se budou příbuzní hádat, nasaďte své diplomatické nadání a vyjdete jako vítěz. V neděli se k vám dostanou různé zprávy, které bude třeba objasnit. Luna v kvadratuře nepřeje přílišné námaze.

Ryby

V pátek se vám nebude chtít nic dělat. Navíc vám nějaký závistivec může připomenout staré hříchy. V sobotu si vše důkladně naplánujte a vyrazte na nákupy. Odpoledne se zabývejte uměním a odpočinkem. Luna v trigonu přeje dobré zábavě. V neděli můžete mít úspěch v lásce a přátelských porozumění.

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...