Týdenní horoskop 11.3.-17.3. Venuše v Rybách vyjasní nedorozumění

V pondělí 11. března slibuje příjemné ráno a úspěšný den Luna vcházející do znamení Berana v sextilu s Plutem a v konjunkci s Merkurem. Aspekt je skvělý pro přínosné obchody, které si zajistíte díky vlastní šikovnosti. Možná vás také někdo varuje před nějakými potížemi, či nástrahami a pastičkami. Také se může stát, že objevíte moře souvislostí a domyslíte si, kdo tahá za nitky. Skvěle zvládnete všechny složitější situace a možná dokonáte nějakou pozitivní změnu.

Večer vejde Venuše do znamení Ryb a pár dnů se tam zdrží. Přeje vyjasnění různých nedorozumění a učení nových věcí.  Ryby jsou znamením, ve kterém je energie planety lásky Venuše v rozpuku. Nabádá k romantické oddané lásce bez podmínek. Srdce tlučou silněji a duše jsou otevřeny kráse a štěstí.

V úterý 12. března zajistí příznivou vlnu energie sextil Luny s Marsem, který bude vás nabádat udělat něco příjemného i pro sebe a svou fyzičku.

Mars ve Vodnáři nabádá k odvaze na všech frontách. Nečekejte, co řeknou druzí a jděte dopředu se svými plány. Štěstí přeje odvážným a kreativním.

Ve středu 13. března vejde Luna do znamení pečlivého Býka a to vás přiměje dát si vše kolem sebe do pořádku včetně úklidu domova a naplněné spíže. Sextily Luny s Venuší a Saturnem vám pomůžou vše nastavit ideálně a efektivně a kvadratura Luny s Plutem poukáže na to, co je zbytečné a jen vám překáží.

Ve čtvrtek 14. března pomůže konjunkce Luny s Jupiterem vyřešit to, na co soustředíte svoji pozornost. Vaše sny se mohou časem splnit. Konjunkce Luny s Uranem ukáží nové cesty, které povedou kýženým směrem. Aby to nebylo tak jednoduché, v cestě může stát kvadratura Luny s Marsem, která může vyostřit vaše emoce. Naštěstí to nebude trvat dlouho, protože sextil Luny se Sluncem a Neptunem pomůže vášně uklidnit.

V pátek 15. března vejde Luna do znamení Blíženců a posílí vaše myšlenky. O nápady nebude nouze. Trigon Luny s Plutem, kvadratura s Venuší a sextil s Merkurem vám pomohou dojít ke spokojenosti.

V sobotu 16. března se můžete cítit vlivem kvadratury Luny se Saturnem trochu unavení, bylo by dobré naplánovat si méně náročné činnosti.

V neděli 17. března se vám možná vlivem Luny vcházející do znamení Raka v kvadratuře se Sluncem a Neptunem nebude chtít vstávat z postele. Slunce v konjunkci s Neptunem však připomene všechny vaše povinnosti.

 

Hvězdy jsou ve znamení Ryb. Jejich šťastným dnem je čtvrtek. Ryby jsou přemýšlivé a rády sní, takže pokud chtějí svoje sny převést ve skutečnost, měly by k tomu využít právě energii čtvrtku. Čtvrtek jim dodá sebevědomí a spojí je s jejich vnitřní moudrostí.

 

Ryby, pevné postoje i zvyky mohou partnerství prospět, ale také ho časem zahubit. Na vás je, abyste zlomili své stereotypy a do vztahu se vložili z trochu jiného úhlu.

 

Berani, vyhýbejte se všemu a všem, kdo by vám mohli zkazit náladu. Jediné, co teď potřebujete, je dívat se do budoucnosti s optimismem.

 

Býci, mějte oči otevřené. Do cesty vám přijdou zajímavé možnosti, především v oblasti kariéry. To, co se vám naskytne nyní, se nemusí již opakovat.

 

Blíženci, čas a povinnosti si musíte dobře zorganizovat. Máte tolik nápadů, že se budete muset krotit. Jinak budete zmatkovat.

 

Raci, nesnažte se prosadit přes sílu, ale využijte svou chytrost a šikovnost. Máte na to, abyste uspěli svými trvalými výkony.

 

Lvi, těšte se na zajímavé setkání, které pro vás bude v mnoha ohledech inspirací. Máte velkou šanci vyhrát v nějaké loterii.

 

Panny, nesmíte polevit ve smělosti, kterou jste v sobě nedávno objevili. Ta vám otevírá dveře do společnosti velmi zajímavých lidí.

 

Váhy, měli byste více poslouchat to, co vám ostatní říkají. Mají zřejmě docela dobré názory, které stojí za vaši pozornost.

 

Štíři, dělejte vše, jak nejlépe dovedete, ale hlavně buďte věrní tomu, co vás opravdu baví, v tom je největší síla.

 

Střelci, setkáte se s někým, kdo vás bude naprosto fascinovat svými cestovatelskými zážitky. Může mezi vámi vzniknout dlouhodobé přátelství.

 

Kozorozi, naučte se šetřit velkorysými gesty. Pokud je budete prokazovat svému okolí častěji, začnou vás všichni využívat.

 

Vodnáři, hlavou se vám budou honit nejrůznější myšlenky a nápady. Jako kdybyste je ani nemohli zastavit. Pokud se přidají i emoce, máte o zábavu postaráno.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

Víkendový horoskop: Co nesou Venuše a Slunce v Rybách?

Merkur v sextilu s Jupiterem a Venuše v Rybách proženou mnohé páry po parketech sálu, sjezdových slalomech zasněžených hor, či po prodejních plochách obchodních domů. Pak je možná naženou někam do přírody, což by bylo vzhledem k blížícímu se novoluní v Rybách konejšivě uzemňujícím balzámem na duši. Venuše vše okoření romantickým nádechem a v neděli se ohlásí Slunce ve znamení zasněných Ryb. Je to skvělé období pro všechny lidi, kteří v sobě objevili básnické a pisatelské nadání, mohou být hvězdami internetových diskusí.

 

Beran

V pátek se úspěšně popere kompletně se vším, co si naplánujete. Potom si můžete už v klidu odpočinout. Sobota bude o randění, umění a zajímavých zážitcích. Možná vás pohltí i svět věštění. V neděli se snažte myslet více na sebe než na pracovní povinnosti. Možná by stálo za to ozvat se starým přátelům.

 

Býk

 

Páteční Luna v trigonu vás nabudí a nadopuje silou, ale snažte se držet dál od lidí, co si neustále na něco stěžují. Zanese vám to hlavu a energii opět vysaje. Sobotní Slunce v sextilu nepřeje příliš pracovnímu vypětí a raději si žádá ticho a klid. Naplánujte si den s nějakou dobrou knížkou, či procházku v přírodě. V neděli můžete být příliš unaveni a tím víc roztržití. Zkuste zpomalit a věnovat čas jen sami sobě.

 

Blíženci

 

V pátek vás pravděpodobně pohltí spousta nových věcí a informací. Odpočiňte si a pusťte si nějaký dobrý film. Sobotní Luna v trigonu vám přinese zajímavá setkání, či nové kontakty. Může se vám dařit ve věcech, které jiní nezvládají. Nedělní Luna v trigonu radí naslouchat hlasům v okolí. Spojí se vám několik informací v celek, který vám hodně odhalí.

 

Rak

 

Páteční Luna v opozici radí nenakládat si na tento den příliš mnoho úkolů a příliš nespěchat. Myslete i na sebe. Sobotní Slunce v trigonu vyjasní, jak některé věci vyřešit. Odpoledne se věnujte rodině. Připravte jim nějaký zajímavý program, nebo alespoň skvělé jídlo. Neděle pro vás bude o snění, jak ideálně si zařídit svůj domov. Inspirovat se můžete i na sociálních sítích.

 

Lev

 

V pátek se raději vyhněte debatám s protivnými lidmi. Mohlo by vám ujet nějaké ostřejší slovíčko, které by vzbudilo hysterické reakce. Raději se věnujte své práci a až s ní skončíte, jděte si udělat radost do obchodu nebo zajděte třeba na masáž. V sobotu vás čekají příjemné chvíle s přáteli. Budete mít také štěstí na různé slevy, ale zvažte, co opravdu potřebujete. Nedělní Luna v opozici má ráda dobrou zábavu. Práce neuteče.

 

Panna

 

V pátek můžete prožít příjemný den a práce vám půjde od ruky. Luna v trigonu přeje štěstí v lásce. V sobotu budete vstřícní ke svému okolí. Možná tak nepřeslechnete, až vám někdo připomene váš dávný slib. V neděli si konečně odpočinete, pokud si to ovšem dovolíte. Od známých se můžete dozvědět zajímavé informace.

 

Váha

 

V pátek můžete být poněkud ospalí, a tak se raději soustřeďte na to nejnutnější. V sobotu to nepřehánějte s prací a raději se věnujte příjemnějším věcem jako je nakupování, randění a výletování. Luna v trigonu přímo vybízí k aktivnímu odpočinku. V neděli budete mít příjemný den, pokud nebudete přemýšlet nad starými bolestmi a nepříjemnostmi.

 

Štír

 

Páteční Luna v sextilu přímo vybízí k dobré zábavě. Příliš to nepřehánějte a myslete i na dobrý spánek. Sobotní Slunce v trigonu přeje všem věcem spojeným s péčí o svoji vizáž a zkrášlování domácího prostředí. Přátelé vás budou inspirovat. V neděli se zaměříte na péči o své zdraví a zdravý životní styl. Přichází čas začít zdravě jíst.

 

Střelec

 

V pátek nespěchejte, nerozčilujte se, nekřičte. Den přeje nápadům na zvýšení toku vašich financí. Nejenom výdajům, ale i příjmům. Proberte pečlivě veškeré nabídky. Sobotní Slunce v kvadratuře zařídí, že s vámi nikdo nepohne, pokud se vám samotným nebude chtít. V neděli můžete vyřešit jakýsi spor v sousedství.

 

Kozoroh

 

V pátek vám nebude chybět sebevědomí díky Luně v konjunkci. Možná přispějete i k vzájemnému usmíření nějakých přátel. Sobotu to bude poněkud horší se soustředěním. Pokud už musíte jet někam daleko, naplánujte si raději odpočinkové pauzy. Budete-li se v neděli věnovat sami sobě, než abyste řešili nářky věčně nespokojených lidí, ušetříte si čas a hlavně svůj klid.

 

Vodnář

 

V pátek budete v přízni důležitého člověka, který vám může pomoci na cestě k vysněnému úspěchu. Sobotní Luna ve vašem znamení zvýší vaši intuici. Díky tomu dokážete přesně vycítit co je pro vás dobré a co ne. Nezapomeňte se ozvat někomu, kdo na to čeká. V neděli pro vás bude náročné řešit cokoliv jiného než své vztahy.

 

Ryby

 

V pátek bude ideální den, abyste si splnili přání. Můžete k tomu použít i magii. Napište na lísteček své přání a ten pak spalte. S kouřem půjde vaše přání nahoru. V sobotu vejde Slunce do vašeho znamení, a to vás posílí. Můžete být v centru pozornosti, a dokonce vás někdo může i pochválit. V neděli budete cítit potřebu něco nového se naučit. Není vyloučené, že se vám ozve někdo, kdo zatouží po vašich radách.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

Týdenní horoskop 13.1.-19.1. Venuše v Rybách – láska v srdci!

Již 11.1. vystoupil Uran z retrográdu a to nám dává jednu jistotu – stojaté energie se začínají hýbat a o překvapení nebude nouze. 13.1.vstoupí Venuše do znamení Ryb a to věští lásku. Můžete znovuvzkřísit tu starou, oživit stávající, nebo nalézt novou. Máte na to do 7.2., kdy přejde do znamení Berana.

Venuše v romantickém znamení Ryb bude nabádat odsunout vše ostatní na vedlejší kolej a věnovat se svému srdci a jeho pochodům. Někteří lidé budou chtít rozmazlovat sebe, jiní hledat koho rozmazlovat a najdou se i tací, kteří budou svou lásku velmi žárlivě hlídat.

Od věci nebude ani malý tasman, který vám může pomoci ve vašich srdečních záležitostech. Na kousek papíru si můžete nakreslit runu Gebo (na ilustraci nazvaná Gyfu) a noste jí u sebe. V pátek lísteček spalte s přáním, aby vám ten plamen přinesl do života harmonii, lásku a štěstí.

Pro všechna znamení platí: nešetřete vyznáním citů ke svým blízkým, abyste jednou nemuseli litovat, že jste jim láskyplná slova neříkali častěji.

Štíři, budete muset dokončit pár věcí a pokusit se svůj život vylepšit. Vaše koníčky vám přinesou více radosti stejně jako lidi, na kterých vám bude záležet.

Berani, bude pro vás těžké mlčet, když uvidíte něco, s čím nesouhlasíte. Budete potřebovat trpělivost a diplomacii, abyste se vyhnuli střetům nebo dokonce rozpadům.

Lvi, vaše duševní zdraví potřebuje meditaci. Máte výbornou příležitost pro změnu života. Změna se může zdát děsivá, ale zpětně uvidíte, že byla pozitivní.

Kozorozi, pokud chcete uspět v práci, musíte být sebejistější než vaši spolupracovníci.

Pro Kartářky světla Pet a Hel

PS: Chcete se zeptat podrobněji? Zavolejte některé z našich kartářek. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články