Týdenní horoskop 8.5.-14.5. Merkur se Saturnem fandí všem nezlomným

V pondělí 8. května podpoří potřebu odpočinku kvadratura Luny s Neptunem a trigon s Jupiterem.

 

V úterý 9. května připomene Luna vcházející do znamení Kozoroha všechny resty a důležité záležitosti. Bude potřeba více zabrat a pustit se do práce.

 

Ve středu 10. května přinesou nadějné vyhlídky a dobrou náladu trigon Luny s Uranem a Sluncem. Věci by mohly dopadnout lépe, než jste si mysleli. Drobné komplikace se mohou vyskytnout k večeru, kdy opozice Luny s Merkurem podpoří příliv únavy a vy už nebudete mít chuť cokoliv dělat a řešit.

 

Ve čtvrtek 11. května si hlídejte všechny důležité věci, neboť Luna vcházející do znamení Vodnáře v konjunkci s Plutem podpoří neklid a citové napětí. Možná se vám připomene něco, co vám sebere klid. Buďte hodní jak na sebe, tak i na své blízké.

 

V pátek 12. května vám může pomoci získat lepší pozici nejenom v práci, ale i v osobním životě sextil Merkuru se Saturnem. Konstelace podpoří všechny nezlomné lidi s ochotou (na sobě) pracovat a s vírou ve svoji šťastnou hvězdu.

 

V sobotu 13. května bude přát randění sextil Merkuru s Venuší. O zajímavá odhalení se postará Venuše v trigonu se Saturnem. Možná to podpoří nějaká vaše rozhodnutí. Luna vejde do znamení Ryb a vaše poznání mohou získat duchovnější rozměr.

 

V neděli 14. května zajistí příjemný den a dobrou náladu sextil Luny s Uranem a Sluncem. Dopřejte si rodinný oběd, nebo si zajděte někam do kavárny s přáteli.

 

Hvězdy jsou ve znamení Býka. Ve vztahu dokáží ocenit láskyplné zacházení a jsou velmi přístupni k lichotkám. Můžete se na ně spolehnout, i když kvůli jejich smyslnosti nelze vyloučit občasnou nevěru. Manželství uzavírají obvykle dosti znenadání. Potřebují pociťovat důvěru nejbližších a jistotu pevného zázemí. Nejlépe se k nim hodí Beran, Lev a Střelec.

Býci, tento týden se nemusíte obávat třecích ploch s partnerem. Naopak se budete velmi dobře rozumět a vyjasníte si i dřívější neshody.

Blíženci, nenuťte se do ničeho, co by bylo proti vašemu přesvědčení. Raději si odpočiňte a věnujte se svým věcem.

Raci, oprostěte se od toho, že vše budete svádět na někoho jiného. Povzneste se nad to, udělejte si dobré jídlo a zajděte si do společnosti. Uvidíte, že vaše nálada se rázem promění k lepšímu.

Lvi, dejte přednost romantickým a zábavným činnostem, a snažte se upozadit jakékoliv problémy ve vztahu. Také se vyhýbejte jakýmkoliv rizikovým či adrenalinovým aktivitám. Mohlo by to skončit úrazem.

Panny, dávejte pozor na rodinné úspory. Máte chuť investovat do jistých předmětů, ale nápad to není dobrý. Naopak můžete sáhnout opravdu vedle a bude vás to později hodně mrzet.

Váhy, nepodceňujte nejrůznější cvičení, která vám pomohou udržet tělo v kondici. Začněte zlehka a nepřepínejte se. Důležitá je pravidelnost a vytrvalost.

Štíři, máte zřejmě na srdci spoustu starostí, co se týká vašeho partnerského vztahu. Svěřujte se ale pouze někomu důvěryhodnému.

Střelci, vyrazte do víru společenského dění a buďte hodně aktivní. Nezadaným totiž hvězdy slibují, že se jim do cesty připlete někdo sympatický. Dejte si tedy záležet na svém vzhledu i chování, ale nepřetvařujte se.

Kozorozi, váš milostný život bude jen vzkvétat. Můžete se těšit na příval romantiky a něžností, jako nikdy předtím. Věřte tomu, že se karta obrátila ve váš prospěch. Nemáte důvod pochybovat.

Vodnáři, bude nutné, abyste se věnovali také sami sobě, a to především vaší psychice. Musíte se dát do pořádku, čeká vás náročnější období a do letní dovolené je ještě daleko. Co třeba vyjet do nějakého wellness centra, kam vytáhnete partnera nebo kamarády.

Ryby, měli byste se rozhodnout, co všechno chcete tento týden stihnout. Podle toho se bude odvíjet ostatní. Nezapomeňte také na odpočinek při procházce na čerstvém vzduchu.

Berani, vaše energie je tento týden skoro nevyčerpatelná, ale i tak si dávejte pozor na přílišné vydávání sil, pravidelné pauzy na relaxaci jsou nutné.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

Týdenní horoskop 13.2.-19.2. Co chystají sextily Luny s Plutem a Merkurem na Valentýna?

V pondělí 13. února si dávejte pozor na své neřesti. Poslední čtvrt měsíce ve znamení Štíra varuje, abyste se nenechali zatáhnout do něčeho, co bude vypadat jako fantastická příležitost. Přivodili byste si jen potíže. Energie může být oslabená, nakonec může kompletně odejít a vzít s sebou všechny věci, které nepotřebujete.

Merkur bude v půlkvadratuře s Marsem v Blížencích a s aktivním Plutem. Mars, Merkur a Pluto společně tvoří více praktické vibrace a energie něco vymyslet. Nicméně Merkur může být spouštěčem hádek a tento aspekt může přetrvávat až do čtvrtku. Speciálně Blíženci, Panny a Vodnáři by měly být by se měli snažit být nad věcí, nebo nejdřív napočítat do deseti a pak reagovat. Kvadratura Luny ve Štíru se Sluncem a Saturn ve Vodnáři může nést melancholické a podezíravé nálady.

Co dělat? Dopřejte si více zdravého pohybu a sportu, či procházek.

 

V úterý 14. února na svatého Valentýna chystají hvězdy své dary. Ne vždy vychází tak příjemné aspekty, jako na svátek zamilovaných. Příznivé sextily Luny s Plutem a Merkurem vcházející do znamení Střelce a trigon s Jupiterem – tato konstelace slibuje, že darované květiny, pozornosti a přání budou opravdu od srdce.

Co naplat, když láska není, tak není, leda, že byste si ji šli vyprosit.  🙂

Sv. Valentýn jako Římský kněz i proti zákazu císaře Claudia oddával mladé zamilované páry. Ve vězení, kam byl uvržen císařem Claudiem II. si zamiloval dceru soudce Astreia a vrátil jí zrak. Tento patron zamilovaných rád na svůj svátek plní k němu vznesené prosby. Relikvii tohoto světce byla v barokním relikviáři na oltáři kapitulní baziliky svatého Petra a Pavla v Praze na Vyšehradě a říká se, že byla získaná ještě za císaře Karla IV. ten si ostatně patrně na Valentýna velmi potrpěl, neboť i na Karlštejně  měl být vložen ostatek svatého Valentýna do gotického relikviáře. 

Svatý Tadeáš Juda – patron beznadějných věcí pomůže nalézt lásku i tehdy, když už se může zdát vzhledem okolnostem, že to je těžké a možná už jste přestali věřit. V Praze je asi nejznámější socha svatého Tadeáše  před vchodem do kostela svatého Josefa na náměstí republiky. 

Svatá Kordula je ochránkyni všech panen a vdov a pomáhá rychle nalézt někoho, s kým se dá trávit čas.

Svatý Mikuláš pomáhá lidem osamělým, kteří touží po opravdové lásce a zatím se jim nepodařilo takovou láskou nalézt. S jeho podporou mohou počítat dívky, které by se rády brzy vdaly.

 

Ve středu 15. února varuje konjunkce Venuše s Neptunem před vměšováním se do cizích sporů. Venuše hlídá i vaše finance a možná se budete chtít podělit o něco, co máte. Umělce čeká úspěšný tvůrčí den a zamilovaní budou snít o ideální lásce. Nejvíce Váhy, Ryby, Štíři a Raci.

 

Ve čtvrtek 16. února můžete vlivem konjunkce Slunce se Saturnem více docenit věci, které za vás dělají druzí lidé a které nemusíte dělat vy. Váš svět tak může být krásnější. V lásce projeví partner více dominantní sklony. Pokud se vaše energie protnou, může to mít za následek hádku nebo dusnou atmosféru. Náročný den to bude pro Býky, Štíry, Vodnáře a Lvy. Můžete mít pocit, jako by na vás všechno padalo a pocítíte strach, jak všechno zvládnete. Ve skutečnosti nebude tak zle, pouze Saturn zkouší, co vaše fantazie snese. Díky tomu však můžete předvídat spoustu situací, na které se pak dokonale připravíte a získáte pocit zadostiučinění.

 

Páteční (17. únor) trigon Luny s Uranem a sextil s Neptunem nesou spoustu zážitků pro ty, kteří hledají příležitosti k zábavě. Nemusí to být nic klasického, ale můžete si dopřát něco, co si delší dobu odepíráte, a přitom vám to dělá takovou radost.

 

V sobotu 18. února vejde Slunce do znamení Ryb a konečně se může začít rýsovat nějaký odpočinek. Rodinná setkání mohou být příjemná a s přáteli přijdete na spousty zajímavých společných věcí, které vás spojují. Merkur v sextilu s Jupiterem nasměruje vaši pozornost k ambiciózním cílům. Je to ideální doba pro cestování, poznávání a učení.

 

V neděli 19. února přeje sextil Venuše s Plutem příjemným událostem a příležitostem. Vyloučené nejsou ani lásky na první pohled. Neseďte doma a běžte mezi lidi, vyrazte na rande a také pečlivě naslouchejte, co vám partner, či děti říkají.

 

Hvězdy jsou ve znamení Vodnáře. Lidé narození v tomto znamení nemají rádi jednotvárnou práci, a pokud navíc musí poslouchat někoho jiného, moc dlouho v daném zaměstnání nevydrží. Jsou to snílci, kterým se bude lépe dařit na volné noze, kde si budou moci dělat to, co chtějí. Dobře se budou cítit jako humanitární pracovníci, ekologové, psychiatři či neurologové.

Vodnáři, tento týden si nenechte ujít příležitost naučit se něco nového, zapojit se do nových a zajímavých kurzů či začít sportovat. Zkrátka si najděte novou aktivitu, protože z ní můžete jen vytěžit to dobré.

Ryby, dejte na rady odborníků a naučte se nějakou jednoduchou meditační techniku, která by vám pomohla zbavit se stresu.

Berani, rázný Mars vám přeje v oblasti lásky, měli byste tuto příležitost využít. Máte také dostatek sil na pracovní povinnosti a motivujete svojí pílí i lidi okolo.

Býci, stále se zdržujete v blízkosti někoho, kdo vám zkrátka nejde z hlavy. Bude dobré si ujasnit, co od této osoby očekáváte.

Blíženci, planeta Merkur pro vás není v příznivém postavení, a tak se budete muset smířit s tím, že ne všechno půjde podle plánu.

Raci, v práci se dostáváte do stresu, a to především kvůli vlastním chybám. Vaše kroky jsou pomalé a zbytečně nad nimi přemýšlíte. Měli byste se zamyslet nad tím, zda se s někým neporadit nebo někoho nepožádat o radu.

Lvi, pokud se dostanete do situace, kdy si nebudete jistí slovy někoho z vašich blízkých, nesuďte ho, ale znovu se ho zeptejte. Mohli byste si totiž slova vyložit mylně a vaše reakce by byla dost přehnaná.

Panny, pohybujete se v těsné blízkosti člověka, který je velmi upřímný a otevřený. Líbí se vám tento jeho povahový rys, ale zatím se nepouštějte do bližšího poznávání se. Buďte opatrní na to, co mu také o sobě prozradíte.

Váhy, romantická planeta Venuše bude hodně rozverná a bude chtít vás zapojit do láskyplných a vášnivých her. Nenechte se dlouho přemlouvat, máte-li vedle sebe někoho, s kým si rozumíte ve všem, ale hlavně v milostných záležitostech.

Štíři, doma se snažte mluvit a jednat klidně a s chladnou hlavou. Mohou vás potkat situace, kdy není dobré, abyste se rozčilovali a stresovali se. Navíc tím můžete někomu parádně nahrát a na světě bude nepříjemný konflikt.

Střelci, v práci jste tento týden neoblomní a hodně vám záleží na tom, aby vaše výsledky byly perfektní. Jistě si toho brzy všimnou i nadřízení a možná vaši snahu ocení finančně.

Kozorozi, někdo, koho jste měli za velice blízkého kamaráda, vám ukáže svou pravou tvář. Budete se hodně divit, co se v něm skrývá za povahu, ale také vám dojde, že vaše kamarádství končí. Nedávejte najevo příliš emoce.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

Týdenní horoskop 30.1.-5.2. Co nesou hvězdy na Hromnice?

V pondělí 30. ledna podpoří trigon Slunce s dynamickým Marsem vůli na sobě pracovat a nepolevit. Můžete se pustit do náročnějších prací, vaše vytrvalost bude posílena. Trigon Merkuru s Uranem vnese touhu zpestřit si den zábavou. Překvapit vás může dobrá zpráva.

Ráno v úterý 31. ledna přinese auru neklidného dne a stresy rozežene až Slunce v trigonu s Lunou.

Středa 1. února začne poněkud zasněně a melancholicky vlivem kvadratury Luny s Neptunem. V poledne se vám zlepší nálada díky trigonu Luny se Saturnem a podíváte se na věci více do hloubky. Přečtěte si zajímavou knihu, vyhledávejte informace a ptejte se těch, co mohou poradit.

Ve čtvrtek 2. února si naplánujte něco příjemného. Kvadratura Luny s Jupiterem a trigon s Venuší nese potřebu vyhrát nad protivníky, a to si nakonec zaslouží odměnu.

Prvního a druhého února očistěte svůj dům ohněm a vodou. Vyžeňte temný mrak a pozvěte radost a slunce.

Prvního a druhého února očistěte svůj dům ohněm a vodou. Vyžeňte temný mrak a pozvěte radost a slunce.

A během svátku IMBOLC prvního a druhého února světlo vyhrává boj s temnotou a den se více prodlužuje. To přináší pozvolna optimismus nejenom lidem. Světlo probouzí naši energii, rostliny začínají růst a země se pomalu chystá na zázrak jara. Na tyto dny spadal předkřesťanský svátek  posvěcený irské bohyni jara, poezie a řemesel Brigit. Aby si člověk zajistil její laskavost, mělo se doma důkladně uklidit, prvního února rituálně umýt stěny, podlahy a okna,  aby se stáhla zatuchlá zima. Přitom se umývala nejenom špína, ale také zlé myšlenky. Nezapomínalo se i na tělo a pokud byl někdo nemocný, tak minimálně plosky nohou a dlaně. Pak se rozdělal oheň buď v krbu, či na dvoře. Do jeho plamenů se symbolicky házelo všechno co dělalo bolest a kazilo dobrou náladu. Síla ohně, moc a teplo přinesly naději a chuť k práci.

Během svátků se jedla strava pojící se s novým životem a růstem – semínka slunečnice, sezamu, dýní a mléko a sladké pečivo. Barvou svátku v čistých domech byla bílá a zelená. První je barva sněhu a čistoty a druhá barva připomíná, že se příroda obrozuje.  Patronka svátku Brigit se v 10. století vlivem křesťanství se stala svatou Brigitou a rozšířil se okruh její působnosti. Střežila domy před hladem, chorobami a válkou a hlídala chránila jasnovidce a léčitele. Její svátek připadá na 1. února. Kdysi keltské děti splétaly během tohoto svátku kříže z různých rostlin. U nás slavíme Hromnice 2. února. Pálily se svíce hromničky, aby chránily domy před ohněm a neštěstím, nemocným přinášely sílu k uzdravení a umírajícím lehkou smrt.

Co můžete dělat?

Pár rituálů na Hromnice

Abyste získali krásu a jiskru dejte si půl sklenky mléka do koupele.

Aby vám kvetlo přátelství a láska, upečte svým nejbližším sladký koláček s ovsem a medem.

Abyste měli peníze v peněžence zapalte zlatou svíci a nebo se dívejte do ohně pod konvici s vodou.

Abyste se necítili osamělí napište si všechno, co ve vás vyvolává smutek a nedovoluje přiblížit se druhým lidem a spalte to.

Aby měla celá vaše rodina vždycky peníze a byla zdravá,  vysypte po západu slunce před vchodové dveře pár zrníček kukuřice.

Aby byl váš dům bezpečný, vysypte v každém koutě hrst soli.

Abyste se cítili užiteční a vážení, říkejte svému odrazu v zrcadle: miluji tě.

Abyste získali zdraví a dávnou krásu a hlaďte jemným pohybem své tělo a říkejte si jak chcete vypadat.

Aby byla vaše zvířata zdravá, všechny pohlaďte v tyto dny po hlavě.

 

Abyste si splnili sny o čemkoliv, zapište je na lísteček a představte si jak se stávají skutečností. Třeba, že jste dostali kocoura, nebo jedete na pěkné místo, opalujete se na pláži, či jdete z nemocnice spokojení a zdraví.

Abyste se odpojili od toxického člověka, napište na lísteček co vám udělal – například, že vás zradil a okradl, využil vaše dobré srdce a polepte těmi lístky celé bydlení.

 

V pátek 3. února budete sršet sarkasmem a ironií, neboť opozice Luny s Merkurem k tomu jednoduše vybízí.

O smíšené emoce se v sobotu 4. února postará kvadratura Slunce s Uranem a vy se snažte být opatrní nejenom na svá slova, ale také na důvěru k cizím lidem, kteří by se vás mohli snažit napálit. Vyhýbejte se lidem, kteří šíří klepy.

V neděli 5. února nastane úplněk ve znamení Lva, který bude přát k načerpání síly, získání nových schopností a touze se regenerovat. Snažte se udržet emoce na uzdě, neboť kvadratura Venuše s Marsem, Lunou a Uranem udělají své a na povrch mohou vyplavat všechny skryté a nezpracované pocity. Dejte si pozor, abyste si zlost nevybili na někom, koho milujete. Raději si naplánujte aktivní odpočinek.

Hvězdy jsou ve znamení Vodnáře. Mezi jejich kladné vlastnosti patří upřímnost a tolerantnost. Jejich myšlení není zatíženo předsudky, proto si s nimi můžete povídat o čemkoliv. Díky dobrým nápadům a dostatku odvahy zkouší dělat věci jinak a většinou lépe.

Vodnáři, tento týden cokoliv budete mít na srdci a co vás hodně trápí, budete muset už někomu svěřit. Nemůžete totiž na tak silné pocity zůstat sami. Vyhledejte někoho, kdo vám bude ochotně naslouchat.

Ryby, vaše odvaha a originalita vám mohou dobře pomáhat při prosazování nových pracovních metod či nápadů. Pokud se nebudete bát reakcí druhých, uděláte dobře. Základem je, abyste věřili sami sobě.

Berani, prospěly by vám nějaké sportovní aktivity, které byste se svou rodinou či přáteli mohli dělat společně, a tak zapracovat i na vašem zdraví.

Býci, pravděpodobně se vám povede udržet jisté vztahy alespoň v přátelské rovině a nenadělat problémy. To by byl velmi dobrý počin.

Blíženci, víte moc dobře, že se mohou sejít nepříjemné okolnosti, které vás zbrzdí nejen v práci, ale i v soukromí. Raději pracujte a plánujte s menším předstihem.

Raci, všechny profesní záležitosti by měly být tento týden nenáročné a nic nového nezačínejte. Chybí vám energie, takže byste mohli kvůli tomu přehlédnout důležité detaily nového projektu. Raději tedy vše nechte na další týden.

Lvi, kdosi se na vás sice může usmívat, ale za zády o vás nemluví zrovna hezky. Zřejmě tušíte, o koho jde, a tak si dejte dobrý pozor, co před tímto člověkem prozradíte.

Panny, tento týden by se mohl objevit někdo, kdo vnese do vašeho života pohodu. Zřejmě půjde o někoho z dřívějších přátel. Měli byste se obklopovat takovými lidmi mnohem častěji.

Váhy, prospějí vám sportovní aktivity či kurzy, na kterých se můžete seznámit s velmi zajímavými lidmi a naučit se něco nového či důležitého.

Štíři, přemůže vás nezvyklá fyzická únava, která si vyžádá odpočinek. A ani mysl není tak bystrá, jako obvykle. Potřebujete zkrátka vypnout a třeba odjet na prodloužený víkend.

Střelci, měli byste si uvědomit, zda je pro vás přednější chodit někde s kamarády, nebo zda se věnovat partnerovi. Pokud jste v posledních dnech svůj protějšek zanedbávali, máte opravdu co napravovat.

Kozorozi, tento týden máte velmi specifický smyls pro humor, kterým ostatním pomůžete zvládnout komplikovanější situace. Budou vám vděční.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

 

 

Týdenní horoskop 21.11.-27.11. Co nese novoluní ve Střelci?

Venuše ve znamení Střelce zajistí hodně společenských aktivit. Bavte se, navazujte nové známosti a plánujte cesty. Můžete být víc zahlceni informacemi různého typu, včetně pomluv a klepů. Merkur a Venuše jdou ruku v ruce přes znamení Střelce, a to přinese dobrou a přátelskou náladu. Dokonale se domluvíte s každým, navážete zajímavé kontakty a získáte mnoho nových přátel. Pravděpodobně se vám dostane srdečných slov od okolí. Využijte pozitivní nálady, a pokud se zúčastníte nějaké akce, či oslavy, může vám to kompletně změnit vaše myšlení. Vyplatí se také udělat větší nákupy, protože vám půjde dobře všechno související s obchodem a financemi. Můžete mít také štěstí v lásce, hlavně ti, kteří lásku zrovna hledají. Chce to však opatrnost, protože Střelec bere lásku docela povrchně a nelze počítat, že vydrží do konce života. Spíše půjde o vášnivý a fascinující flirt.

V pondělí 21.11. přeje trigon Slunce s Jupiterem počátku nových věcí, zakládání firem, nakupování, založení bankovního konta, ale i setkání, které má přinést rychlé zisky. Konjunkce Merkuru s Venuší přeje randění, psaní povídek, či pamětí, nebo alespoň milostné korespondenci. Tento týden můžete mít i zajímavé sny, které nebudou obyčejné, protože z nich budete moci čerpat inspiraci.

V úterý 22.11. vejde Slunce do znamení Střelce a přinese chuť cestovat a poznávat a něco změnit. Cestujte, poznávejte svět, učte se nové užitečné věci, plňte předsevzetí a ucítíte, že žijete naplno.

Novoluní ve Střelci ve středu 23.11. (23.57) bude nejlepší dobou pro odpoutání se od těžkostí minulosti a stanovení si nových plánů. Tentokrát to může být spíše rovný skok do hluboké vody, protože vás může pohltit nadšení typické pro Střelce.

Vyplatí se sepsat si věci, které ještě do konce roku potřebujete zařídit. Skvělé aspekty podpoří trigony Luny s Neptunem a Jupiterem a sextil s Plutem.

Novoluní ve Střelci je skvělé pro věštění, magii,  ochranné rituály a vyhánění temných energií. Dopřejte si chvilku v klidu a sněte s otevřenýma, či zavřenýma očima. Představte si to, čeho chcete dosáhnout. Příznivá hvězdná konstelace vám pomůže rozšířit vaše vědomí, poznat pravdu a tvořit svou budoucnost. Střelec vidí daleko do budoucna a vaše konání tak bude smysluplné. Zapalte si k tomu červenou svíčku, kterou však nenechávejte bez dozoru. Pomůže vám vypořádat se se strachy z budoucnosti a dodá potřebnou sílu. Na uhlík do vykuřovací misky můžete přisypat santalové dřevo. Bude to úlitba ohnivým salamandrům za věštění. Kolem můžete rozsypat rozmarýnu, která bývá použita pro splnění snad jakéhokoliv přání a hřebíček, aby jako bylina ohně váš osud rozproudil. Nyní pozorujte plamen svíčky a položte si otázku na kterou se dá odpovědět ano, nebo ne. Pokud hoří více na pravé straně, odpověď bude ano, pokud na levé, pak je odpovědí ne.

Ve čtvrtek 24.11. vyjde Jupiter v Rybách z retrogradu a urychlí hodně věcí zejména ve finanční oblasti. Zároveň připomene staré plány a sny, které jste odložili do říše snů. Nyní to můžete přehodnotit. Budou odhaleny skryté talenty a rozjedou se obchody. Rýsuje se také příznivá změna ve finanční sféře. Je však dobré myslet na ostatní lidi. Když nezištně pomůžete někomu jinému, vesmír vám to vrátí v jiné formě.

 

Pátek 25.11. nebude ideálním dnem pro velké přátelská akce. Luna v opozici s Marsem v kvadratuře s Neptunem a Jupiterem a Luna vcházející do znamení Kozoroha mohou přinést velkou únavu. Najděte si pohodlné křeslo, uvařte teplý čaj a připravte si dobrou knížku nebo film.

V sobotu 26.11. můžete prožít klidný den. Nebe bude bez důležitějších astrologických konstelací. Je to skvělý den pro dělání pořádku, nákupy a drobné radosti i přátelské setkávání.

V neděli 27.11. předvídá konjunkce Luny s Plutem nepříjemné debaty s partnerem a potřebu vyjasnit si různé věci s lidmi, kteří jsou pro vás důležité. Ponuré myšlenky naštěstí rozeženou příznivé sextily Luny s Neptunem a Jupiterem. Večer vejde Luna do znamení Vodnáře a dovolí vidět vztahy více racionálním pohledem.

 

Hvězdy budou od 23.11. ve znamení Střelce. Toto ohnivé znamení představuje nespoutanost a intenzivní vitalitu. Oheň je symbolem chaosu a zmaru. Stejně jako u skutečného ohně i u nich záleží, jak se s nimi zachází. Dokážou být stejně dobří v ničení jako ve tvoření. Střelci bývají velmi často choleričtí a mají problém s podřizováním se pravidlům a nařízením. Zároveň ale disponují velkou vřelostí, štědrostí a empatií. Dokážou svému okolí předávat energii, které mají vždy více než dost.

Střelci, tento týden se vám dostává nevyžádaných rad od přátel, které vás jenom vytočí doběla. Neberte je prozatím vážně. Možná vám chtějí jen otevřít oči. Za nějaký čas se na to budete dívat jinak.

Kozorozi, máte stále černé myšlenky na mezilidské vztahy, a především pak na lásku. Osud s vámi má ale stejně své plány, budete možná překvapeni, že se váš pohled na svět brzy změní.

Vodnáři, nenechte se rozhodit tím, že se dopustíte malé chyby. Není to katastrofa, jak se vám zdá. Věřte svým schopnostem.

Ryby, hlavu plnou nápadů budete mít i tento týden. Sepište si je, protože některé ještě musejí uzrát a později přijde jejich doba.

Berani, vyčistěte si hlavu sportováním. Uvidíte, že se vám báječně uleví i po těle. Potřebujete se odreagovat od starostí.

Býci, pomalu vám končí horší období v práci, ale i tak buďte stále pečliví. Ještě pár dní a budete mít naprosto jiné pocity.

Blíženci, pokud jste nezadaní, využijte energii, kdy vám hvězdy do života pošlou někoho, kdo z vás nespustí oči a bude vámi naprosto okouzlen. Nenechte se dlouho přemlouvat ke schůzce. Je dobře tohoto člověka blíže poznat.

Raci, nenechte se rozhodit a dohnat do situace, kdy budete vulgární. Později byste litovali toho, že jste se neovládali.

Lvi, vaše nápady jsou neuvěřitelně originální a hodně přínosné. Bohužel v lásce propadáte velkým fantaziím, které mohou být na škodu. Věřte své intuici, ale nepodléhejte nereálným představám.

Panny, více tolerance budou vyžadovat mezilidské vztahy a partnerský život. Tentokrát ale není vina pouze na vaší straně. Naučte se jeden druhého více respektovat, hned to bude lepší.

Váhy, stanovte si hranice, za které už nepustíte kohokoliv, aby vám ubližoval. Bude třeba být důslední, abyste to ustáli.

Štíři, bude nutné, abyste více hleděli na své pocity a odstranili ze svého života to, co vás dělá smutnými. Tento radikální řez bude důležitý pro vaši duševní pohodu a konečně se přestanete zbytečně stresovat.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

Týdenní horoskop 31.10. – 6.11. Luna v Rybách vás usmíří

V pondělí 31.10. vejde Luna do znamení Vodnáře a bude přát netypickému seznamování a touze prožít něco mimořádného. Konjunkce Luny s Plutem posílí schopnost mít předtuchy. Můžete mít pocit, že vás navštívilo něco z vaší minulosti a možná i nějaký duch.

 

V úterý 1.11. na svátek Všech svatých si večer dopřejte horkou vanu s vonnou solí, či jiný příjemnou relaxaci. Kvadratura Luny se Sluncem, Venuší a Uranem vyžadují nějakou malou odměnu za celý den. Tím spíš, když díky nepředvídatelnému Uranu možná budete muset během dne měnit své plány.

 

Ve středu 2. 11. na svátek Památky zesnulých předvídá Luna v kvadratuře s Uranem také slušný zmatek. Naštěstí vejde večer Luna do znamení Ryb a konejšivě usmíří jakékoliv vnitřní napětí.

Pokud chcete ozdobit hrob svých blízkých, můžete použít chryzantémy.

Bílé se darují na znamení čisté lásky každému, s kým jste cítili blízké spojení. 

Žluté chryzantémy jsou radostné a ty můžete dát na hrob někomu, s kým jste se dobře cítili a kdo dával vašemu životu smysl.

Růžové jsou o romantické lásce a umí navracet city a pocity blízkosti.

Modré chryzantémy hovoří o klidu duše a o trpělivosti. Pokud je darujete milovaným zesnulým, dáváte jim najevo, že jste se již s bolestí poprali a nemusí se o vás bát.

Červené patří na hrob někomu, koho jste milovali.

Oranžové chryzantémy říkají, že jste se již konečně se ztrátou a prázdnem dokázali vypořádat. Opět jste začali mít rádi život a chcete to říct milované bytosti na druhé straně.

 

Ve čtvrtek 3. 11. věští trigony Luny s Merkurem, Sluncem a Venuší skvělý den pro domlouvání schůzek, posezení s přáteli na kafíčku, či horkém svařáku a také lásce.

 

Pátek 4. 11. bude Luna v konjunkci s Neptunem. Dopřejte si odpočinek a nenechte se zavalit hromadou povinností, které by na vás chtěli ostatní hodit. Dopřejte si čas pro sebe a možná se díky Luně v konjunkci s Jupiterem dozvíte něco nového, či přijdete na novou zálibu. Večer využijte skvělé konstelace a vyjděte si někam, kde vládne umění a dobrá zábava. Nebudete litovat.

 

Sobota 5. 11. věští den, kdy vlivem Luny vcházející do znamení Berana a Venuše v opozici s Uranem může přijít citová exploze. Neseďte doma, můžete nalézt někoho nového a možná objevit i svoji spřízněnou duši. Porozumění bude souznět jak v rovině duší, tak i srdcí a těl.

 

V neděli 6. 11. odpočívejte a nenechte se donutit k žádné větší práci. Rozhodně se vyhýbejte jakémukoliv konfliktnímu střetu a věčně naštvaným lidem, kteří budou vlivem večerní kvadratury Luny s Plutem hledat svůj hromosvod, kam by mohli svádět svoji náladu. Zůstaňte doma a pusťte si raději nějakou pěknou komedii.

 

Hvězdy jsou ve znamení Štíra. Lidé narození v tomto období se vyznačují vnitřní sílou a životní energií, díky které zvládnou cokoliv, pro co se rozhodnou. Patří mezi uzavřené povahy, není pro ně typické, že by se jen tak někomu svěřovali. Udržují si jistý odstup, protože nechtějí být ničím ovlivňováni.

 

Štíři, tento týden o všem hodně přemýšlejte a zapomeňte na emoce. Nejednejte ukvapeně, volte humorné a mírné formy vyjadřování.

 

Střelci, nevnucujte ostatním doma své názory za každou cenu. Vaši blízcí si za vámi stejně pro radu sami přijdou později.

 

Kozorozi, máte nejen rychlé myšlení, ale také dost ostrý jazyk. V zaměstnání to může být přínosné v případě protlačování nápadů a postupů. Ve vztazích to bude ale naprostá katastrofa.

 

Vodnáři, ti z vás, kteří jsou stále single, si tento týden nebudou muset stěžovat na nezájem opačného pohlaví. Můžete si dokonce vybírat.

 

Ryby, může vás zaskočit situace, ve které se zničehonic ocitnete se svým novým partnerem. Jako by vám docházela společná témata a neměli jste si nic nového říct. Budete se muset rozhodnout, jak dál.

 

Berani, máte momentálně v sobě tolik energie, že by vám ostatní mohli závidět. Zkuste ji využít na něco velmi užitečného.

 

Býci, momentálně vás především zajímá, jak budete působit na ostatní. Ale v práci to moc nefunguje. Měli byste se zaměřit na oblasti života, kde vám to zrovna hapruje.

 

Blíženci, pokud se v jisté společnosti necítíte dobře, není důvod se nutit tam setrvávat. Dejte přednost tomu, s kým vám je fajn.

 

Raci, hlídejte si svůj prostor a nepouštějte si tam negativní emoce. Jinak budete mít plnou hlavu cizích starostí. Raději si udělejte čas jen pro vaše blízké, partnera a děti.

 

Lvi, nebojte se mířit na vyšší cíle. Jistě se vám to může podařit. Jen stačí přesně vědět, co opravdu chcete. Ono si vás to najde.

 

Panny, bude nutné si najít nějaké nové zajímavé koníčky a zájmy, které vám znovu vrátí dobrou náladu a chuť do života. Zkuste se inspirovat u známých.

 

Váhy, pokud se budete snažit vkládat jen tak do řeči jízlivé poznámky, buďte si jistí, že to druhá strana velice rychle rozezná. Nechte těchto pokusů a buďte radši féroví.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

Týdenní horoskop 3.10.-9.10. Venuše dá ve Vahách zalíbení

Tento týden se pokuste najít si alespoň chvilku pro sebe. Snažte se dlouho spát a odpočívat, nebo hrozí, že nevydržíte napětí způsobené úplňkem ve znamení Berana, který připadá na neděli 9.10. Slunce ve Vahách radí trávit dny v dobré náladě, jít na jógu, meditovat, dopřát si kino, či divadlo, nebo se podívat na oblíbený seriál. Dny v tomto týdnu mohou být speciálně barevnější, a dokonce je šance nalézt v nich řešení těžké situace. Venuše ve Vahách posílí vzájemnou přitažlivost. Můžete navázat nějaký vztah a až vaše společné vlastnosti ukážou, jak si budete, či nebudete ladit  dál. Také navrhuje domlouvat se s druhými lidmi, přistoupit na kompromis a vzít si svůj díl práce v domácích záležitostech. Dohody uzavřené tento týden budou mít pozitivní vliv. Merkur v Panně až do 10.10. pomůže zvládat všechny závazky v mistrovském stylu.

V pondělí 3.10. dopoledne se snažte udržet si dobrou náladu, protože jí kvadratura Luny se Sluncem příliš nepřidá. Naštěstí odpoledne mohou přinést příznivé vlivy trigonu Luny s Uranem milá překvapení a pár pěkných chvil.

V úterý 4.10. může vnést konjunkce Luny s Plutem nejasné zprávy a záležitosti, ke kterým se budete muset postavit rozhodně a raději bez přílišných emocí. V poledne vejde Luna do znamení Vodnáře a těžkosti se rozplynou jak mávnutím proutku.

Ve středu 5.10. radí Luna v kvadratuře s Uranem a v konjunkci se Saturnem dopřát si zdravý pohyb a vyplavit za sebe zbytečnou nervozitu a podzimní splín.

Ve čtvrtek 6.10. vejde v poledne Luna do znamení Ryb a přinese romantickou náladu. Možná objevíte staré fotografie a vybavíte si někdejší pocity, které kdysi provázely vaše kroky. Možná si uvědomíte, jak jste se změnili.

V pátek 7.10. nasměruje vaši pozornost směrem k péči o své finance trigon Merkuru s Plutem. Tento den se příliš nevyplatí žádat o půjčky či dotace, protože může přijít zamítavé stanovisko.

V sobotu 8.10. vyjde z retrogradu Pluto. V pracovních věcech budete úpornější, ale díky tomu dosáhnete svého. Neukazujte slabost a vaše výdrž se vám vyplatí. Můžete dotáhnout věcí, které stály někde na půl cesty. Luna v kvadratuře s Marsem a v konjunkci s Neptunem dá jednoduše zabrat, ale odpoledne už budete dostávat silnější impulzy vlivem opozice Luny s Merkurem. Všimnete si i milejších aspektů života. Přátelská setkání a rande budou vydařená. Luna vejde do znamení Berana v konjunkci s Jupiterem přinese návrat energie a dobrou náladu.

V neděli 9.10. bude ve 22:54 úplněk v Beranu, dávejte si pozor na city. Luna v Beranu vám dá sílu a jistotu při rozhodování, a dokonce i tehdy, pokud to bude více o sobě. Intuitivně budete vědět, jak fungovat a jaké použít argumenty, abyste odůvodnili svoji pravdu.  Slunce je ve znamení Vah, které jsou velmi citlivé a dokáží vycítit nálady a také mají neobvyklý talent k vyjednávání s lidmi a hledání spolupráce. V momentě, kdy dosedne prach po nedělní hádce vyvolené úplňkem v Beranu, vliv Slunce ve Vahách dovolí všechno v klidu promyslet a tehdy vám druzí dají za pravdu. Nicméně tento den může Slunce oslabit intelektuální aktivitu Merkuru. V tradiční astrologii se má za to, že když je Merkur blízko Slunce, je ve spálené pozici. Je to tedy pro tuto planetu situace nepříznivá. Dnešní konjunkce Merkuru se Sluncem může probudit entuziasmus k práci a inspirovat k něčemu originálnímu a zajímavému. Příjemná večerní konjunkce Luny s Venuší umocní citové a milostné vztahy.

Hvězdy jsou ve znamení Vah, které oceňují klidné prostředí a otevřené vztahy mezi lidmi. Na problémy se umí podívat z různých úhlů pohledu a mají vynikající analytické schopnosti. Jsou to rození týmoví hráči.

Váhy, tento týden si dávejte pozor na to, aby se mezi vás a vaše příbuzné nevmísily jakékoliv spory. Možná se zdržte unáhlených a drzých komentářů.

Štíři, ve vztahu dostanete zřejmě velkou lekci. Až dosud jste byli přesvědčeni o své pravdě, ale ta je bohužel někde jinde. Váš protějšek vám to sice sdělí opatrně a jemně, ale nebude to nic platné.

Střelci, zkuste si najít takové meditační techniky, které by vám pomohly zmírnit stres a napětí, které nyní prožíváte skoro denně.

Kozorozi, dejte si pozor na problémy v širší rodině. Můžete si na někoho dost nepěkně vyšlápnout a problém bude na světě. Pokud se necháte ovládat svými pocity a emocemi, nemáte šanci to zvládnout.

Vodnáři, bude nutné, abyste si vyčistili své okolí od toxických osob. Není jich zrovna málo a jsou na vás doslova přilepené. Díky tomu, že si uděláte ve svém prostoru pořádek, budete se hned cítit lépe a volněji.

Ryby, některé z vás mohou trápit problémy se zdravím nebo postavou. Nebojte se investovat a svěřte se do rukou odborníků, kteří vám mohou sestavit vhodný jídelníček i pohybový program.

Berani, tento týden vás mohou ovlivňovat pozitivní emoce. Láska a blízkost k někomu z vás mohou udělat přecitlivělou osobu.

Býci, přesto, že byste rádi váš nový vztah posunuli o něco dále, intuitivně víte, že nesmíte na nový protějšek tolik naléhat. Chce to víc času.

Blíženci, vrhněte se na všechny nedodělky a nutné opravy, ať vaše práce zůstane bez poskvrnky. Budete mít ze sebe radost.

Raci, partner nemusí být absolutně připravený na vaše radikální rozhodnutí a bude se hodně vztekat. Vy byste si ale měli stát za svým, pokud vaše snahy v uplynulých dnech či týdnech, zůstaly bez odezvy.

Lvi, jestli má někdo z vašeho okolí pocit, že jste snadno ovlivnitelní a pasivní, je pravý čas dokázat, že se plete. Začít můžete hned tento týden.

Panny, jsou věci, před kterými byste neměli zavírat oči. Zvláště u lidí, které máte rádi. Potřebují slyšet váš upřímný názor.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

Týdenní horoskop 26.9.-2.10. Venuše pomůže v divokých začátcích

V novém týdnu nám Venuše pomůže v komplikovaných a divokých začátcích

V pondělí 26.9. větší opozice Slunce s Jupiterem vcelku příznivý den pro zařizování různých důležitých věcí. Hvězdy přejí navazování spolupráce, komunikování a domlouvání projektů a výpravnějších akcích. Důležité schůzky budou přínosné.

 

26. září – trigon Luny se Saturnem učí jak šetřit peníze a jak vydělávat.

Můžete si vytvořit minci hojnosti. Připravte si minci raženou v roce vašeho narození. Očistěte jít tak, že ji na noc necháte ve sklence s vodou se solí. Další den vytáhnete minci a říkejte si: jsem bohatá, mám hodně peněz, které si mě sami nachází a přichází mi do cesty. Nyní si přitiskněte minci na čelo mezi obočí a vnímejte, jak vás naplňuje energie z vaší čakry 3.oka. Nakonec ji obalte kouskem červeného materiálu a vložte do peněženky. Dokud tam bude, moc talismanu bude chránit vaše peníze a přitáhne nové.

 

V úterý 27.9. budete mít díky trigonu Merkuru s Plutem možnost získat převahu, či obrátit věci ve svůj prospěch v jakési složitější situaci. Ten, kdo projeví kreativitu, hodně získá.

Ve středu 28.9. nám zajistí trigon Marsu se Saturnem spoustu emocionálních dojmů. V citové oblasti se bude hodně dít a hvězdy varují před žárlivostí a pomluvami.

Ve čtvrtek 29.9. vejde Venuše do znamení Vah, kde se jí dobře daří. Snažte se hledat řešení různých nedorozumění a nacházet společnou řeč, ať už doma, nebo v práci. Navazování vztahů a nových známostí si však půjde vlastní cestou. Luna v opozici Uranu a v kvadratuře se Saturnem připomíná, že co se škádlívá, to se rádo mívá. Začátky nových známostí mohou být divoké a složité, ale i tak to může věštit spokojenou budoucnost. Trigon Luny s Neptunem a sextily k Merkuru změní hněv na sympatie a erotické okouzlení.

V pátek 30.9. se rozloučíte v dobré náladě se zářím. O pozitivní vyladění se postará Luna vcházející do znamení Střelce v trigonu k Jupiteru a v sextilu k Venuši a Slunci. Odpolední setkání, rande, či káva s přáteli budou plynout v příjemném tónu.

V sobotu 1.10. přeje opozice Venuše s Jupiterem rychlému seznamování, navazování nových známostí a řešení problémů v přátelské rovině. Zároveň nabádá k větší uvážlivosti s výdaji za krásu.

Zato neděle 2.10. bude skvělým dnem pro nakupování, protože Merkur konečně vyjde z retrográdní fáze.

 

 

Hvězdy jsou ve znamení Vah.Zrozenci Vah jsou intelektuálně založení lidé jemné povahy, v životě usilují o harmonii a soulad. Mají smysl pro férovou hru. V každé činnosti usilují o klid a rovnováhu, spěchu a stresu se vyhýbají. Z toho pramení jejich nerozhodnost. Často si nemohou vybrat mezi protichůdnými názory a hledají kompromisy.

Váhy, tento týden můžete narazit na kolegy, se kterými je spolupráce opravdu obtížná. Dejte průchod emocím a hned budou vědět, co mají dělat.

Štíři, nedávné spory s partnerem jsou sice skoro pryč, ale následky stále zůstávají. Je jasné, že vše nemůže zmizet jako mávnutím kouzelného proutku. Budete se muset snažit, aby se vše pomalu navrátilo do původních kolejí.

Střelci, přestože se budete s někým chtít domluvit po dobrém, tento týden to nevyjde. Dotyčná osoba vám nevyjde vůbec vstříc.

Kozorozi, máte velkou šanci, že bez úhony přežijete jisté nástrahy na pracovišti. Pravděpodobně se bude jednat o nějaké nevyřízené účty mezi vámi a někým z kolegů. Snažte se udržet své nervy na uzdě.

Vodnáři, možná vás něco trápí, ale nechcete si nikomu stěžovat. Přesto byste se měli někomu svěřit, aby se vám ulevilo.

Ryby, jakmile se v milostném vztahu přestanete podceňovat, hned bude všechno jinak. Zachovejte si svůj styl a tvář, potom bude vše daleko jednodušší nejen pro vás, ale i pro vašeho partnera.

Berani, snažte se zachovat klid a nepokazte si slibně se vyvíjející se známost. Jakmile malinko zmírníte, i váš partner se uklidní.

Býci, bude dobré, když si najdete chvilku na někoho, kdo vás požádá o radu nebo pomoc. Zřejmě je totiž v koncích a neví si rady. Vy pro něj můžete představovat poslední záchranu.

Blíženci, vyvarujte se arogance, buďte trpěliví a dostane se vám odměny. Snažte se krotit i nespokojené brblání, zbytečně tím proti sobě popuzujete lidi.

Raci, nedostatek energie se projeví na vaší náladě a také na touze udělat si pár dní volno. Uvažovat budete navíc o tom, že pojedete sami a své nejbližší necháte doma.

Lvi, tento týden si udělejte čas na své blízké, kteří za vámi přijdou s problémem nebo s prosbou o radu. Je to pro ně dost důležité.

Panny, nesmíte polevit ve smělosti, kterou jste v sobě nedávno objevili. Ta vám otevírá dveře do společnosti velmi zajímavých lidí.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

Týdenní horoskop 12.9.-18.9. Uleví až Luna v Býku

Na city bude mít vliv retrográdní Jupiter ve znamení Berana a vy budete nuceni poněkud improvizovat. Věřte své intuici, nezklame vás a úspěch neminete. O víkendu můžete chystat různé oslavy.

 

Retrográdní Saturn ve Vodnáři radí opatrně na diety, aby vám nechyběla energie. Saturn ve Vodnáři nemá rád extrémní výkyvy a přeje udržení rovnováhy i v dietách.

 

V pondělí 12. 9. sextily Luny s Marsem a Saturnem pomohou efektivně využít váš celkový potenciál. Ideálně se vám bude dařit nejenom v práci, ale i ve škole.

 

V úterý 13.9. vejde Luna do znamení Býka a pomůže nastolit větší klid ve finanční oblasti a kontrolu nad svými výdaji.

 

Na středu 14. 9. Slunce v Panně a Luna v Býku radí navolit klid a odstup od starostí. To je ten nejlepší plán dne.

 

Čtvrteční 15.9. konjunkce Luny s Uranem může přinést náhlý nápad na vyřešení nějakého dlouhodobého problému. Příznivé spojení trigonu Luny se Sluncem a s Plutem a sextil s Neptunem věští možnou příjemnou souhru náhod v práci. Samotné vás překvapí vaše dobré nápady. Večer vejde Luna do znamení Blíženců a přinese touhu dozvědět se něco nového.

 

Páteční (16. 9.) kvadratura Venuše s Marsem radí nemít přílišná očekávání. Různé složitější rozhovory by nemusely nabrat správný směr. Každopádně se připravte na zajímavé příhody a možné románky. Čeká vás aktivní víkend. Venuše v Panně bude přát navazování vážných známostí.

 

Sobotní opozice Slunce s Neptunem (17.9.) varuje před různými chybami a omyly. Buďte opatrní a snažte se v klidu řešit složitější záležitosti a rozhovory. Víkend bude o výjimečně silných emocích a vzrušujících zážitcích.

 

V neděli 18.9. vejde Luna do znamení Raka a připomene, co znamená blízkost, podpora a pomoc, jakou vám mohou dát členové vaší rodiny a vaši přátelé. Tyto energie nemohou nikdy plynout pouze jedním směrem, abyste něco obdrželi, musíte také něco dát.

 

Hvězdy jsou ve znamení Panny, kterému vládne Merkur. Díky němu bývají v partnerském životě stabilní a spolehlivé. Ideálním partnerem je Kozoroh, Střelec, Blíženec a Vodnář.

Panny, mezi vámi a někým z vašeho okolí se rozvíjí silné pouto. Je čas začít jedna a nahlas říct, co k dotyčnému cítíte. Možná máte před sebou budoucího partnera.

 

Váhy, zbytečně nezveličujte drby, které se dozvíte ve vašem okolí. Jsou to malicherné a nicotné problémy ostatních.

Štíři, v přítomnosti jisté osoby vám bude dobře. Je to někdo, kdo má pro vás velké pochopení a téměř vždy je připraven vám poskytnout rameno, na kterém se můžete vyplakat. Umíte to ocenit?

 

Střelci, vaše snahy vyjasnit si spory s někým blízkým vyjdou naprázdno. Musíte si počkat na vhodnější chvíli k rozhovorům.

 

Kozorozi, může se vám lehce stát, že uděláte velkou chybu i přesto, že si budete dávat pozor. Pokud k tomu dojde, přiznejte to.

 

Vodnáři, v milostných záležitostech a vztazích byste se měli začít chovat velkoryseji. Stále se pitvat v maličkostech a malichernostech není dobré pro nikoho. Jakmile věci uvidíte z jiného úhlu, dost se vám uleví.

 

Ryby, vrátila se vám motivace k práci. Máte chuť začít zajímavý projekt či úkol. Nic by vás nemělo vykolejit, takže se snažte nastavené tempo udržet.

 

Berani, vyplatí se vám, pokud se budete ve svém volném čase věnovat nějakému studiu. Je dobře, že se snažíte rozšířit si vzdělání.

 

Býci, materiální zabezpečení je pro vás ve vztahu velmi důležité. Potřebujete vědět, že váš partner i vy se dokážete společnými silami postarat o své potomky i o váš domov.

 

Blíženci, to, že všechno v uplynulých dnech klapalo, je fajn. Ale tento týden se situace může totálně změnit. Jste jen krůček od většího pochybení, které by se vám šeredně vymstilo. Jednejte proto s rozvahou.

 

Raci, máte svou hlavu a svůj rozum, takže na nějaké rady ostatních příbuzných vůbec nebudete reflektovat. Dáte jim to také najevo.

 

Lvi, překypujete energií a máte opravdu dostatek sil, abyste zvládli vše, co je potřeba. Nebojte se nových podnětů a kroků. Mohou vám v mnoha případech velmi usnadnit život.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout. Mohla by být životní změna nebo plány na dovolenou.

Slunovrat

V úterý 21.6. bude přát trigon Venuše s Plutem odhalování pravdy o lidech. Hlídejte si, aby někdo nezneužil vaše dobré srdce a neotočil některé věci proti vám. Držte se dál od lidí, kteří vám kradou energii a všechno zvládnete s úsměvem. V nejkratší noc z celého roku se dějou kosmické zázraky. 21.6. bude Luna ve znamení Berana.

Luna má vodní a emocionální energii a Beran ohnivou a aktivní. Počítejte tedy s tím, že se budou ppojit protiklady aby vytvořili harmonický celek. Týká se to vody, ohně, žen i můžu, života a smrti, radosti i smutku.

Církev posunula svátek Kupalu na svatojánskou noc. V anglosaských zemích se slaví 20.6.-23.6. Litha. Síla Slunovratu je přímo magická. Je to svátek čarodějek i přírodních duchů. Mají svůj podíl v rituálech a pomáhají  přivolat si lásku, odehnat zlo, hovořit se zesnulými předky.
To, co je nejdůležitější v rituálech těchto svátků je oheň a voda. Popelem z ohnišť se sypala pole aby byla úrodná. Také sednice v chalupách, aby se zajistilo bezpečí a dokonce i hlavy těch, kteří se cítili samotní a opuštění, nebo těch,  kteří něco zavinili, aby získali klid duše. Sypání popelem a očazování dýmem z bylinek mělo kdysi i velmi prakticky důvod, protože lidová medicína doporučovala tyto kůry pro vyhnání nemocí z těla.

Během  Noci Kupaly se vyplatí omýt se a vykoupat v říčce, potoce, rybníku, či u hráze. Přinese vám to úspěch, krásu i zdraví během následujícího roku. A když taková možnost není, potom vláhu pro omytí dodá alespoň rosa té noci. Kdyby snad pršelo, omyje vás déšť.

Věštění z bylin

Noc Kupala je plná magie. Je to ideální čas pro milostné věštby. Věštit se dá z květin bylin a také vody. Během Noci Kupaly utrhněte nějakou květinu, či bylinu. Položte ji někde v domě. Pokud do rána neuvadne, čeká vás skvělý rok.

Zajděte na louku a utrhněte stonek heřmánku, či šalvěje. Položte otázku na téma – jestli se zamilujete, nebo vdáte do roka, nebo najdete lepší práci… poté položte rostlinu na nějaké místo v domě. Nechte jí tam přes noc. Když nezvadne máte pozitivní odpověď a naopak.

Pokud chcete přitáhnout pozornost někoho konkrétního, napište na kousek papírku jeho jméno, obmotejte jej okolo červené svíce zavažte provázkem, nití, či vlasem a spalte. Myslete při tom na to, jak vzplanul láskou k vám. Pozor, toto kouzlo platí pouze na nezadané a velmi těžko se ruší!

Věštit můžete nejenom z kopretin, ale i z lístků heřmánku. Myslete na své přání a říkejte si: stane se- nestane se-miluje- nemiluje.“ S posledním plátkem padá vaše věštba.

Ve středu 22.6. vám může večerní konjunkce Luny s Marsem dopřát roztouženou noc. Změna ročního období změní pohled na každodenní řešení potíží, a tak se budete chtít večer odreagovat.

 

Ve čtvrtek 23.6. vejde Venuše do znamení Blíženců a nasměruje vaši pozornost na partnerské záležitosti. Vyplatí se udělat si pořádek v citových věcech, vyjasnit nedorozumění a zbavit se falešných známých, nebo neodpovídat na rýpání někoho, kdo vám hraje na nervy.

 

V pátek 24.6. chystá sextil Jupitera s Uranem překvapení. Dovolte učinit něco, co by od vás nikdo nečekal. Nespěchejte a zvažte všechna pro a proti, než se k něčemu rozhodnete.

 

V sobotu 25.6. oznámí kvadratura Venuše se Saturnem, že je čas postarat se o svoji kondičku i duševní zdraví. Možná se vám konečně podaří dodržovat dietu, nebo alespoň pravidelně cvičit.

 

V neděli 26.6. otevře sextil Venuše s Neptunem vaše srdce emocím druhých lidí. Budete hledat spřízněnou duši. Při vší té dobrotě se však nenechte zmanipulovat k něčemu, co pro vás není vůbec přínosné.

 

Ve středu 22.6. vstoupí hvězdy do znamení Raka. Vodní znamení je velmi citlivé a vnímavé. Jsou to emocionálně založení lidé, ale rozhodně jim nechybí jak logické uvažování, tak analytické schopnosti. Díky své empatii se vždy snaží pomáhat slabším, ale přesto je potěší, když se jim povede získat si respekt za svůj vlastní názor.

Raci, tento týden dejte všem svým povinnostem nějaké priority a pořadí. Jedině tak si potom můžete nastavit systém, který vám pomůže.

 

Lvi, týden se ponese v lehce nervózním duchu. Ať už to bude práce či mezilidské vztahy, nic nebude jednoduché. Snažte se přes negativní pocity přenést a myslet spíše optimisticky.

 

Panny, je možné, že se v práci objeví úžasná nabídka, o kterou bude nutné bojovat. Musíte ale zachovat klid a jít krok za krokem směrem k cíli. Nezmatkujte, jinak si do cesty sami sobě nakladete překážky.

 

Váhy, maximálně čerpejte z přízně hvězd, která se vám nabízí. Dokončete vše potřebné, plánujte si dopředu a buďte optimisté. Vše má šanci dobře dopadnout.

 

Štíři, s kamarády vám je podstatně lépe, protože na vás nemají vlastnické nároky a respektují vás. V milostném vztahu je to horší.

 

Střelci, v milostných záležitostech si moc nevěříte. Je to škoda, chovat byste se měli právě naopak. Pokud tedy překonáte své obavy a přestanete se podceňovat, uvidíte, že protějšek má oči jen pro vás.

 

Kozorozi, události příštích dnů mohou přinést jak dobré, tak náročnější prožitky. Ty horší se budou jednoznačně spojovat s vašimi pracovními povinnostmi. Tam vás čeká velká zkouška osudu.

 

Vodnáři, chybí vám trpělivost a sem tam se chytnete s nějakým kolegou či známým. Bohužel to pro vás nemusí mít dobré následky. Zkuste se více ovládat.

 

Ryby, možná se snažíte udělat dojem tím, jak vše zvládáte v neskutečném tempu. Bohužel to může odnášet kvalita vašich výkonů. Dejte si proto dobrý pozor, ať za sebou nezanecháváte zásadní chyby.

 

Berani, kolem sebe stále potřebujete nějakou společnost. Takže pokud vám ji neposkytne rodina, najdete ji u kamarádů.

 

Býci, názory některých členů rodiny vám nepřijdou fér a máte tendence se bránit. V pořádku to bude, když budete umět argumentovat.

 

Blíženci, pokud se ve vztahu k ostatním lidem budete chovat jemněji a projevíte více empatie, zjistíte, jak je vlastně jednoduché s nimi vycházet. Musíte si hlavně uvědomit, že nikdo s vámi o nic nebojuje.

 

 

Pro Kartářky světla  Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

Týdenní horoskop 6.6.-12.6. Venuše s Uranem pomohou z potíží

Slunce v Blížencích vás nadopuje velkou injekcí planetární energie a nápady do zásoby. Je jen na vás, jak s tím naložíte. Podělte se o úkoly se svým okolím, vyšetříte si tak čas pro sebe.

V pondělí 6.6. pomůže Luna ve znamení Panny rychle naskočit do pracovního rytmu každodenních povinností.

 

V úterý 7.6. budete moci sledovat nad jižním obzorem první čtvť Luny v Panně. Kvadratura Luny se Sluncem přinese poněkud chmurnější náladu. Hodně lidí bude hledat pomoc u druhých. První čtvrť postaví do pohotovosti všechny, kteří si sami nevědí rady se svými starostmi. Buďte ohleduplní, ale nenechte se vtáhnout do dramat druhých lidí. Trigony Luny s Venuší a Uranem pomohou zařídit hodně věcí, pokud do toho vložíte lehkost a nadhled.

 

Ve středu 8.6. se o ranní houpačku nálad postará opozice Luny s Neptunem. Snažte se odolat negativnímu vlivu lidí, kteří rozsévají zlé zprávy. S tím vám pomohou trigony Luny s Merkurem a Plutem a odpolední Luna vcházející do znamení Vah.

 

Ve čtvrtek 9.6. vás může cokoliv lehce vyvést z vaší vnitřní rovnováhy. Opozice Luny s Jupiterem a Marsem může způsobit, že tlak lidí z vašeho okolí může vyostřit napětí a neklid. Snažte se uchovat si klid a nadhled.

 

V pátek 10.6. vás trigon Merkuru s Plutem obklopí příjemnými lidmi, nebo vám pomůže nalézt spřízněné duše. Přátelská setkání i milostné schůzky se podaří. Vyplatí se odesílat psaní a e-maily, protože je tu velká šance, že se rychle dostanu ke svým adresátům.

 

Více ideální den, než sobotu 11.6. si lze těžko představit. Žádné důležitější astrologické úklady a k tomu sobotní odpočinek jsou ideálním receptem na klidné lenošení a milé chvíle s blízkými.

 

V neděli 12.6. konjunkce Venuše s Uranem v Býku nasměruje pozornost k partnerským záležitostem. Pomůže vybřednout z životních i vztahových potíží. Vyplatí se udělat si pořádek v citových záležitostech, objasnit nedorozumění a zbavit se falešných známých, nebo neodpovídat na rýpání někoho, kdo vám už delší dobu hraje na nervy. Býci mohou zaznamenat přerod, Vodnáři a Lvi zas realizovat své ambice ve finanční, či umělecké sféře.

 

Hvězdy jsou ve znamení Blíženců. Tito lidé mají vynikající komunikační schopnosti. Mají rádi takovou práci, ve které jsou změny na denním pořádku. Chtějí se potkávat s novými lidmi, plnit zajímavé úkoly. Rutinní a pravidelně se opakující práce by je brzy otrávila.

Blíženci, máte-li tento týden další kariérní plány, ještě na nich trochu zapracujte. Především však ještě vyčkejte na ten správný okamžik. Pokud něco nyní uspěcháte, můžete se jen dostat do potíží.

 

Raci, velmi těžko se vám bude přijímat pozvání na schůzku. Ne proto, že byste na ni nechtěli jít, ale proto, že si nedůvěřujete a bojíte se neúspěchu. To vše jsou ale pouze jen vaše domněnky a předsudky.

 

Lvi, energie, kterou nyní oplýváte, vás bude nutit k hledání dalšího vzdělávání a poznávání. Měli byste ji využít k objevení nevšedních témat.

Panny, měli byste si rozhodně promyslet možnost, že se chopíte nové příležitosti, jak se v práci dostat dál nebo si splnit sen. Rozhodujte se na základě zkušeností a možností.

 

Váhy, od osoby, kterou jste si nedávno pustili k tělu, dostanete lekci a ta se vám líbit nebude. Další kontakt si rozmyslíte.

 

Štíři, tendence pomstít se někomu za nedávné křivdy s vámi cloumají již delší dobu. Pokud ale nechcete spadnout na jeho úroveň, tak si tyto kroky rozmyslete.

 

Střelci, snažte se o uklidnění situace doma či na pracovišti. Především slevte ze svých požadavků a také mírněte svou rétoriku.

 

Kozorozi, jestliže si někdo o vás myslí, že v práci zpomalíte své tempo, tak se šeredně plete. S vašimi nápady se nebudete bát složitých výzev. Ostatní vám jen stěží dýchají na záda a mnozí vám i závidí.

 

Vodnáři, jestliže vás současný vztah omezuje, bude nutné se podívat na to, zda je to opravdu to pravé, co v životě chcete.

 

Ryby, měli byste zkrotit svou nedůvěru v nové kolegy. Především pak v ty, kteří vás chtějí více poznat. Dejte jim šanci a nezavrhujte vše hned v zárodku.

 

Berani, stále jako kdybyste se styděli za své city. Není to na místě, především jste-li středem zájmu atraktivní osoby.

 

Býci, moc dobře chápete strany v rodinném konfliktu. Budete však potřebovat hodně sil na jeho urovnání a nastavení míru.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

 

 

Týdenní horoskop 17.1.-23.1. Co nese úplněk ve znamení Raka?

Pondělí 17.1.

Blue Monday – Údajně nejsmutněji den v roce. Od vánoc již uběhlo trochu času a životní próza staví drsně na zem. Nicméně oproti tvrzení by se  mohlo toto pondělí vydařit. Trigon Luny s Neptunem nese příjemnou náladu. Opozice Luny s Plutem zase přináší  informace, které je dobré vědět včas.

 

Úterý 18.1.

 

Úplněk ve znamení Raka nastane v 00:48.

Pak vejde v 05:02 ranní Luna do znamení Lva a probudí ambiciózní plány a cíle. Uran vyjde z retrográdu a to nese pocit, že se některé věci konečně hýbou dopředu. Je to šance, přestat se trápit něčím, co blokuje a naplňuje obavami a pochybnostmi. Zřejmě půjde o věci finanční, protože Uran prochází přes znamení Býka. Tento den si dejte pozor na potíže se žaludkem a trávením. Co si tento ten dopřát jednodenní půst?

 

Středa 19.1.

 

Kvadratura Luny s Uranem a opozice se Saturnem varují před chvilkovou nepohodou. Našeptávač čertík se bude vašim prostřednictvím pokoušet někomu konečně říct, co je zač. Udělejte třikrát nádech – výdech a uleví se vám, aniž by se museli hádat. A hněv se v mžiku rozplyne.

 

Čtvrtek 20.1.

 

Slunce vejde do znamení Vodnáře. Možná někomu připomene mýtus o ráji,  klidu a dobru a o světě zbaveném násilí, válek a ničivé rivality. Ačkoliv se to opakuje každý rok a každý rok Slunce vždy vstoupí do znamení svobodomyslného Vodnáře, nikdy neomrzí ta naděje na lepší časy. Příznivý den věští sympatický trigon Luny s Marsem. Od roztěkané mysli pomůže Luna ve znamení Panny.

 

Pátek 21.1.

 

Výhled na konec pracovního týdne zlepší příznivé trigony  Luny s Uranem a Venuší. Dnes nadměrnou pracovitostí hřešit nebudete.

 

Sobota 22.1.

 

Opozice Luny s Neptunem a kvadratura s Marsem nese nechuť k realizaci připravovaných plánů. Večer Luna vejde do znamení Vah a vy ztratíte výčitky svědomí, že sobotní plány vyšly kamsi.

 

Neděle 23.1.

 

Povedenou neděli slibuji trigony Luny se Sluncem a Merkurem a Slunce v konjunkci s Merkurem nese klid ducha a dokonalou náladu. Tvořte, hrajte hry na rozvinutí inteligence a postřehu. Vizualizujte si své cíle bližší i vzdálenější. Odkládané diskuse půjdou lehce a bez problémů.

Co čeká ve druhé polovině ledna jednotlivá znamení?

Hvězdy vstoupí v pátek 21.1. do znamení Vodnáře. Pro toto vzdušné znamení je typické bystré myšlení a touha po poznání. Vodnáři mívají velmi originální myšlenky a neobvyklý životní styl. Dá se říct, že rádi jdou proti proudu.

Tento týden byste měli více naslouchat svým potomkům nebo mladším členům rodiny. Potřebují se svěřit se svým trápením, ale mají strach z vaší reakce. Je proto potřeba včas zaregistrovat změnu v jejich chování a dát jim důvěru k otevření se.

Ryby, dávejte si pozor na své finance. Tendence rozhazovat více, než je zdrávo, máte stále, a to je vaše největší nebezpečí.

Berani, doslova vás stresují náhlé potíže v práci. Musíte se zamyslet nad tím, jak něco upravit nebo zlepšit ve svůj prospěch.

Býci, přede vámi jsou nová přátelství a zajímavé kontakty. Ku pomoci vám bude nová zájmová aktivita, do které jste se před nedávnem rozhodli zapojit.

Blíženci, i tento týden na vás budou čekat nástrahy v oblasti lásky a vztahů. Zátěžovým testem si projdou především ti z vás, kteří jsou nezadaní. Odpověď najdete pouze sami u sebe.

Raci, dělejte vše, jak nejlépe dovedete, ale hlavně buďte věrní tomu, co vás opravdu baví, v tom je největší síla.

Lvi, máte velmi dobrou vyřídilku, proto ať se chopíte čehokoliv, domluvíte to bez velké námahy. Spoustu odkládaných povinností tak vyřešíte během jednoho týdne.

Panny, vaše nadějné plány dojdou brzy k realizaci. Neměli byste ztrácet naději a vytrvat v cestě za svými cíli. Půjde to dobře.

Váhy, dejte se do užitečných činností a připojte se k nějaké charitativní práci. Pokud se vám to podaří, budete na sebe náležitě pyšní.

Štíři, naučte se šetřit velkorysými gesty. Pokud je budete prokazovat svému okolí častěji, začnou vás všichni využívat.

Střelci, zapomeňte na ostýchavost a jasně řekněte, co chcete. Tento týden štěstí přeje odhodlaným.

Kozorozi, jsou věci, před kterými byste neměli zavírat oči. Zvláště u lidí, které máte rádi. Potřebují slyšet váš upřímný názor.

 

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

Týdenní horoskop 13.12.-19.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Střelci, tento týden se opět ukáže, že díky schopnosti strategického plánování dokážete zvládnout i to, co je pro ostatní překážka. Ryby, tento týden bude hodně důležitý váš nadhled. Jisté situace by vás jindy dovedly k šílenství, ale tentokrát máte šanci to zvládnout v klidu. Lvi, zřejmě jste někoho zaujali svými pracovními výkony, protože se před vámi objeví zajímavá nabídka. Je to nová příležitost…

Jupiter se Vodnáři přeje nákupům, výjezdům, nečekaným návštěvám a plynulé komunikaci s druhými lidmi. Pokud máte, co k řešení s rodinou, nastal ideální čas.

Vyplatí se také ukázat své dovednosti. Saturn ve Vodnáři doporučuje rozesílat různé nabídky okolo práce. Můžete také inzerovat, prodávat. Na co vám je oblečení, které už nenosíte a které se válí ve skříních.

Neptun v Rybách nese štěstí v lásce a dobrou ruku na investice a nákupy. Vyplatí se vydat na lov hvězdných dárků. Je to dobrý čas na velké nákupy a různé slevy.

Pluto v Kozorohu slibuje, že předvánoční setkávání, dárky a různá překvapení budou výjimečná a dodají hodně radosti vašim blízkým. Pamatujte si, že nejvíce hodnotné není to, co je nejdražší, ale to, co je darované a udělané od srdce.

Pondělí 13.12.

Mars ve znamení Střelce a přináší celkovou změnu energií. Ucítíte úlevu a najdete řešení mnoha problémů, se kterými jste se trápili poslední týdny. Je to dobrý čas na různé oslavy, rande a cesty.  Energicky popožene do všech nedodělaných věcí.  Merkur v Kozorohu pomůže soustředit se na dobrou organizaci a na výsledky.

 

Úterý 14.12.

Luna v Býku podpoří obchodní jednání a větší klid doma i v práci.

 

Středa 15.12.

Díky kvadratuře Luny se Saturnem a konjunkci s Uranem se vůbec nebude chtít vylézt z postele.

 

Čtvrtek 16.12.

Trigony Luny s Plutem a Venuší nesou dobré nápady na dárečky i těm, kteří se ještě rozhodují, co koupit. Nejhodnotnější dárky však jsou ty od srdce.

 

Pátek 17.12.

Opozice Luny s Marsem muže být trochu únavná. Opatrně na možné nastydnutí

 

Sobota 18.12.

Ideální den pro předsváteční úklid a nákupy.

 

Úplněk vstoupí v neděli 19.12. do znamení Blíženců

Luna v úplňku obrátí pozornost k záležitostem uvnitř vás a vašeho srdce. Možná si budete chtít pořešit a minimálně zpracovat něco, co vám už delší dobu bralo klid. Mohou to být nedorozumění, mohou to být nedotažené plány a sny a možná se vám ozve někdo, koho už byste nečekali. Venuše v retrográdu tomu dost napomůže. A také muže působit zmatek v tom, co si myslet o někom milém ve svém okolí. Mohou se vetřít pochybnosti a strachy ze starých vzorců.

Úplněk (jeho vliv můžeme vnímat již 3 dny před a 3 dny po) pomůže všem, kteří se chystají na cestu a mají potřebu honem rychle vše zařídit. Vyplatí se spolupracovat s druhými lidmi a hledat těžko dostupné informace.

 

Úplňky obvykle nepřeji klidu a rozvážným rozhodnutím. Spíše vedou k výbuchům emocí, a to od hněvu, přes vášeň, až k bujarému slavená.

 

Nedělní úplněk ve znamení vzdušných Blíženců však bude uklidňující – umožní najít čas pro sebe a své emoce. Bude hnát odvádět pozornost k domovu, blízkým, odpočinku, či vycházkám na dlouhou procházku.

Normálně byste si v období blížících se svátku nenašli ani kousek času pro sebe. O úplňku to ale může být všechno jinak. Úplněk připomene že se vyplatí věnovat se sobě. Tento den můžete pocítit bolesti rukou, paží a ramen. Pokud se u vás tyto obtíže vyskytnou, zkuste si je namazat arnikovým olejem, který má zklidňující a uvolňující vlastnosti.

 

 

Co můžete dělat??

Sami se rozhodněte, jak chcete trávit svátky. S rodinou, s přáteli anebo jinak, či sami? Klidně to tak může být klidně to může být tak, jak si přejete.

Zamyslete se nad tím, jak vás vidí okolí a jak vy vnímáte druhé.  Umíte vůbec odpočívat? Umíte si dopřát výjimečné zážitky i malé radosti každý den? Umíte se uvolnit?

 

Zdřímněte si, dopřejte si bylinkovou koupel anebo domácí filmový dýchánek. To vám dovolí docenit každodenní radosti které nejsou nutné, ale které konejší.

 

 

Co čeká jednotlivá znamení ve druhé polovině prosince?

Hvězdy jsou stále ve znamení Střelců, kteří patří k nejhrdějšímu znamení. Svoji hrdost jsou ochotni chránit za každou cenu, a to i za cenu materiálních ztrát. Nejvíce si v partnerském soužití rozumí s Blíženci, Berany a Kozorohy.

Střelci, tento týden se opět ukáže, že díky schopnosti strategického plánování dokážete zvládnout i to, co je pro ostatní překážka.

Kozorozi, týden byste měli prožít v pomalejším tempu. Nikam nespěchejte a nic nelámejte přes koleno. Je dobré si odpočinout při oblíbených zájmových aktivitách.

Vodnáři, budete se muset dost ovládat, abyste tyto dny přežili bez stresu a v klidu. Pokud zvládnete pracovní povinnosti bez ztráty květinky, vše si vynahradíte po boku vašich nejbližších.

Ryby, tento týden bude hodně důležitý váš nadhled. Jisté situace by vás jindy dovedly k šílenství, ale tentokrát máte šanci to zvládnout v klidu.

Berani, zamrzí vás, že partner myšlenkami bloudí někde jinde a vy ho vůbec nezajímáte. Není to tak docela pravda. Musíte se ale zatím držet zpět a na protějšek tolik nenaléhat. Brzy zjistíte, co se doopravdy děje, tak ještě chvilku vydržte.

Býci, dobrou náladu vám přinese setkání s přáteli. Pokud tedy máte možnost vyrazte ven a pobavte se. Uvidíte, že přijdete na veselejší myšlenky ohledně budoucnosti.

Blíženci, budete se muset zamyslet nad tím, jak si zajistit větší příjem peněz. Zajímejte se o to, kudy by se měla vaše cesta ubírat. Bude to jednodušší, než si myslíte.

Raci, týden by měl být naplněn pohodou a klidem. Dobře vám bude ve společnosti svého nového objevu nebo po boku vaší rodiny. V milostné sféře budete spokojeni.

Lvi, zřejmě jste někoho zaujali svými pracovními výkony, protože se před vámi objeví zajímavá nabídka. Je to nová příležitost.

Panny, dopadne na vás splín, co se týká milostných záležitostí. Nejraději byste od všeho utekli a nic neřešili. To ale není řešení. Nechte si vše projít hlavou, než se k něčemu rozhodnete.

Váhy, nervy z únavy pracují a vy býváte častěji poněkud přetažení. Rodina má ale pochopení a budou o vás pečovat bez řečí.

Štíři, opusťte snahu pořád ve vztahu něco rozebírat a věnujte se příjemnějším aktivitám s vaším partnerem. Máte jistě resty v milostné oblasti za poslední dny a měli byste to urychleně napravit. Uvidíte, že to mezi vámi mnohé vyřeší i beze slov.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

 

 

 

Týdenní horoskop 29.11.-5.12. Jaké změny přinese novoluní a zatmění Slunce? 

Střelci, tento týden se připravte na to, že se můžete potkat s velmi zajímavou osobou. Býci, uděláte jen a jen dobře, pokud si ukradnete nějaký ten čas jen pro sebe a svého partnera. Ryby, pokud se necháte ovládat emocemi pouze na milostném poli, uděláte dobře…

Zatmění (4.12.) umí někdy pozlobit. A ačkoliv od nás viditelné, na rozdíl od Antarktidy, nebude, vyvolává škálu rozporuplných pocitů. Návaly pláče, nebo zlost. A hlavně strach. Pokud byste měli pocit, že vámi tyto pocity procházejí, podívejte se pozorně na to, před čím utíkáte a čeho se nejvíce bojíte. Kdysi se lidé tohoto jevu obávali, protože měli za to, že se jedná o projev nepřízně bohů.

Dnes to můžeme vidět jinak. Nadcházející zatmění Slunce ve Střelci (Luna bude také ve Střelci) dává popud ke změnám a k vykročení na novou cestu. Je to trochu o vyjití ze své komfortní zóny. Může sice přidat vrásky, ale zase vede k tomu, dělat něco se sebou a věnovat si péči.

4. prosince 8:43 se konečně budete cítit o něco lépe, získáte rovnováhu a víru že kontrolujte svůj život a emoce.

Tip:

Zapalte malou čajovou svíčku a napište na lísteček čeho se bojíte, co se bojíte udělat, po čem toužíte, o čem sníte tak, jako kdybyste se to psali někomu, o kom víte, že vám pomůže. Lístek spalte a popel pošlete živlu (spalte, nebo rozfoukejte).

Tento den se vyhněte důležitým rozhodnutím. Je jenom o vás a vaší duši.

 

Pondělí 29.11.

Týden začne na vysokých obrátkách v dynamickém stylu. Konjunkce Merkuru se Sluncem, Luna ve Vahách a trigon Marsu s Neptunem pomůže překonat ranní ospalost. Dobré výsledky v práci by mohly být postavené na hravosti.

 

Úterý 30.11

Svatoondřejské věštby budou patřit k těm šťastným. Dobrou náladu podpoří sextil Merkuru se Saturnem a Venuše s Neptunem. Den bude jako stvořený pro milostné schůzky. Tradiční věštění nemusí být zaměřeno jenom na to, kdy se kdo vdá a koho si vezme. Vztahy procházejí transformací. Také se dá podívat na budoucnost i v jiných sférách života.

 

Středa 1.12. 

Sextil Slunce se Saturnem se postará o zvládnutí návalu práce a starostí. Luna ve Štíru může trochu poškádlit milostné i přátelské vztahy. Lidé mohou mít sklon k přecitlivělosti. Neptun vychází z retrográdu a ti, kdož se utápěli ve zmatcích, nejistotách a depresích se z tohoto bludného kolečka konečně zase vymaní.

 

Čtvrtek 2.12.

Kvadratura Luny se Saturnem a opozice s Uranem mohou nést znepokojivé vtíravé myšlenky, ale právě pro to, aby se snáze zpracovaly. Bylo by dobré si vyčlenit čas na meditaci.

 

Pátek 3.12.

Konjunkce Luny s Marsem bude svádět k sezení dlouho do noci nad knížkou, u seriálu, či u internetových diskusí. Tedy spánku ze čtvrtku na pátek bude poskrovnu, a to se v pátek přes den může docela projevit. Odpoledne vejde Luna do znamení Střelce a poněkud přidá na aktivitě.

 

Sobota 4.12.

Novoluní vstoupí v sobotu 4.12. do znamení Střelce. Zatmění Slunce nebývají ničím výjimečným a stávají se ročně čtyři až šestkrát. To dnešní je ale výjimečné svými dalekosáhlými dopady. Čeká nás celkové zatmění Slunce při novoluní. Kdysi se lidé zatmění báli a mysleli si, že Slunce, nebo Lunu požírá obří démon, či drak. A i když se od té doby lidé na tento jev dívají odlišně, stále tu je něco, co má přesah. To je hromadění neskutečného množství síly. Bylo by dobré se tou silou nechat pohltit a raději se tento den vyhnout vážným rozhodnutím. Mohly by vyjít draho. Není moudré podléhat pokusům tvořeným na zjeveních. Lepší bude tuto zvláštní energii využít na potřeby duše, pocitech a emocích které ukrýváme pod maskou. Tento den můžeme pocítit problémy s vyprazdňováním. Chtělo by to lehčí detoxikační kúru, aby se střeva pročistila. Jinak novoluní je ideálním časem, kdy můžete využít energii Luny a zkusit nové věci, započít něco nového.

 

Neděle 5.12.

S čerty přichází poněkud tvrdší aspekty. Ti, kteří se spoléhali na něco, co neměli pevně v rukou, může Luna v Kozorohu postavit nohama na zem.

 

Pomalu nastupuje poslední měsíc v roce. Pojďme se podívat, co nás čeká.

Hvězdy jsou ve znamení Střelců, kteří disponují velkou vřelostí, štědrostí a empatií. Dokážou svému okolí předávat energii, které mají vždy více než dost. Jsou to lidé tvořiví, nemají rádi nudu a stereotypy. Jsou rádi středem pozornosti.

Střelci, tento týden se připravte na to, že se můžete potkat s velmi zajímavou osobou. Ať už jste zadaní, nebo nikoliv, tento člověk na vás udělá hluboký dojem. Můžete v něm získat dobrého přítele.

Kozorozi, máte na víc, než si dokážete možná uvědomit. Zamyslete se nad tím, jaké máte ještě další možnosti v pracovní sféře.

Vodnáři, kdosi vás může trochu zvednout ze židle svými štiplavými poznámkami. Nejde sice o nic hrozného, ale pozor na reakci.

Ryby, pokud se necháte ovládat emocemi pouze na milostném poli, uděláte dobře. V práci si zatím musíte počkat. Nic není ztraceno.

Berani, buďte obezřetní při nákupech a investicích. Jednáte zbrkle a skoro nepřemýšlíte nad tím, jestli se vám zboží vyplatí nebo jestli se bude druhým líbit. Chce to chladnější uvažování.

Býci, uděláte jen a jen dobře, pokud si ukradnete nějaký ten čas jen pro sebe a svého partnera. Máte spolu totiž co dohánět. Pokud byste toto neudělali, zůstala by ve vás zbytečná frustrace a nespokojenost.

Blíženci, sice budete pociťovat menší vyčerpání, ale to vám nedovolí, abyste své povinnosti nedotáhli do konce. Máte rádi čistý stůl.

Raci, dejte si dobrý pozor na to, co a komu prozrazujete ze svého soukromí. Také sdělování nejrůznějších podrobností na sociálních sítích není dobrý nápad. Mohli byste být velmi nemile překvapeni, kdo se na vás bude snažit nalepit a dotírat na vás.

Lvi, uspokojit by vás mohl spíše milostný život než práce. Na to sice nejste úplně zvyklí, ale snadno se nastalé situaci přizpůsobíte.

Panny, vaše úspěchy tento týden nejsou sice obrovské, ale jsou stálé. A to je mnohdy daleko lepší. Nemáte se opravdu za co stydět.

Váhy, nedovolte, aby se vám do domu vloudila špatná nálada. To, co se děje venku, nevnímejte a věnujte se svým blízkým.

Štíři, nebudete mít dostatek elánu honit se v práci za uznáním, a tak raději ponechávejte věcem volný průběh. Ušetříte si tak mnoho stresu.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

Týdenní horoskop 22.11.-28.11. Poslední listopadový týden překvapí Merkur ve Střelci

Střelci, tento týden máte tolik dobrých nápadů, že stačí předložit jediný, a budete úspěšní. Váhy, neberte si na svá bedra povinnosti svého kolegy. Nadřízený to sice zpočátku nebude chápat, ale chce si stát za svým. Štíři, rádi si děláte z vážných věcí legraci. Je to určitý způsob obrany. Tyto pokusy teď ale odložte a zkuste pochopit ostatní….

Máme před sebou poslední listopadový týden ve kterém (24.11.) zavítá Merkur do přímočarého Střelce. Objeví se tak nové okolnosti, které mohou vést k naprosto odlišným závěrům než doposud. Objasní se věci, které až do teď hodně věcí komplikovali práci a kontakty s druhými lidmi.

 

 

Pondělí 22.11.

Slunce vejde do znamení Střelce a Luna do znamení Raka. Probudí to starost o druhé lidi, rodinu, přátele, či partnera. Možná budete zaskočeni malou drobnůstkou, třeba dobrou teplou večeří, nebo šálkem horké čokolády.

 

Úterý 23.11.

 

Sextil Luny s Uranem, opozice s Venuší a trigony s Marsem a Neptunem nese vzpruhu ve společném povídání a sdílení.

 

Středa 24.11.

 

Opozice Luny s Plutem podráždí nervy. Merkur ve Střelci přiměje dívat se na věci z jiného úhlu pohledu. Tím so může mnohé objasnit. Odpoledne vejde Luna do znamení Lva. Její trigony s Merkurem a Sluncem spraví náladu a dodají sílu.

 

Čtvrtek 25.11.

 

Opozice Luny se Saturnem a kvadratura s Uranem prozkouší vztahové limity. Jak pracovní, tak i soukromé. Možná se dostaví pocit, že již máte dost určitého typu chování a slovních reakcí.

 

Pátek 26.11.

 

Kvadratura Luny s Marsem a opozice s Jupiterem radí dát si odpočinek a do věcí, na kterých vám záleží se pustit jindy.

 

Sobota 27.11.

 

Luna v Panně a její kvadratura s Merkurem a Sluncem obrátí pozornost ku zdraví. Získáte touhu se sebou něco dělat. Na mušce bude nejenom vlastní fyzická kondička, ale i zdraví lidí okolo.

 

Neděle 28.11.

 

Příznivé trigony Luny s Uranem a Venuši a sextil s Marsem nese milou atmosféru celému nedělnímu odpoledni. Budete se chtít více bavit a Povedete různé zajímavé diskuse.

Co čeká jednotlivá znamení?

Od 23. listopadu budou hvězdy ve znamení Střelce. Toto ohnivé znamení představuje nespoutanost a intenzivní vitalitu. Oheň je symbolem chaosu a zmaru. Stejně jako u skutečného ohně i u nich záleží, jak se s nimi zachází. Dokážou být stejně dobří v ničení jako v tvoření. Střelci bývají velmi často choleričtí a mají problém s podřizováním se pravidlům a nařízením. Zároveň ale disponují velkou vřelostí, štědrostí a empatií.

Střelci, tento týden máte tolik dobrých nápadů, že stačí předložit jediný, a budete úspěšní. Pokud možno jednejte spíše podle intuice. Nedejte na zbrklé jednání a uvažujte rozhodněji.

Kozorozi, dejte si pozor na to, abyste se k ostatním nechovali příliš odměřeně a povýšeně. Tento týden k tomu rozhodně svádí.

Vodnáři, nervozita může dostoupit vrcholu, je třeba na to myslet, a dopřát si spíše odpočinkové aktivity. Třeba procházku přírodou či relaxační masáž.

Ryby, zaměřte se především na své zdraví. A to jak psychické, tak fyzické. Myslete především na sebe a svoji duševní pohodu. Vše ostatní teď počká.

Berani, nálada ve společnosti je třaskavá a tyto dny tomu rozhodně nepřispějí v dobrém. Dejte si pozor na to, kam a s kým se vydáte. Také kroťte své slovní projevy, protože jsou lidé, kteří se do velkých konfrontací pustí beze strachu.

Býci, jestliže se necháte strhnout k otevřenému rozhovoru s partnerem, můžete mít občas pocit, že se vše ubírá špatným směrem. Pamatujte na to, že vše musí mít svou úroveň. Pokud nezvládnete emoce a budete vulgární, vyjdete z toho špatně.

Blíženci, v práci se blýsknete svou pracovitostí, ale i zručností. Jste na dobré cestě upevnit si své postavení mezi kolegy, a ještě se posunout výš. Tak se nenechte rozhodit negativními energiemi, které ovládají skoro všechny kolem vás.

Raci, jako by vám nestačila pozornost jednoho člověka. Pro zadané to ale může být naprosto fatální riskování vztahu.

Lvi, jakmile se vám někdo svěří s trápením, jste mu hned nápomocní. Potřebuje pozornost a dobrou radu. Oboje mu můžete bez problému a rádi poskytnout. Brzy se vám tato ochota vrátí.

Panny, zanedbáváním pracovních povinností nikam nedojdete. Máte sice chutě se vším praštit, ale to není žádné řešení. Pokud vás vaše práce již nenaplňuje, budete se s tím muset srovnat jinak.

Váhy, neberte si na svá bedra povinnosti svého kolegy. Nadřízený to sice zpočátku nebude chápat, ale chce si stát za svým.

Štíři, rádi si děláte z vážných věcí legraci. Je to určitý způsob obrany. Tyto pokusy teď ale odložte a zkuste pochopit ostatní. Nebudete svému okolí připadat lehkovážní a nezodpovědní.

 

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 2.10.-8.10. Merkur ve Vahách změní úhly pohledů. Luna ve znamení Raka tíhne k větší empatii

Slunce ve Vahách radí trávit čas i nadále tak nejpříjemněji, jak jenom můžete. Dopřát si procházku přírodou, meditaci, čaj s přáteli. Věnujte pozornost i svým ...

Má matka vždy pravdu?

Samozřejmě, že… NE. Na pravdu nemá nikdo patent, jak se říká. A už vůbec ne z titulu rodičovství nebo prostě tím, že je někdo starší než ...

Co nám věští hvězdy v říjnu? Mars ve Vahách užívá darů života. Pak přejde do znamení Štíra a zaostří na výsledky

Mars ve Vahách vábí zvolnit tempo a užívat si darů života. Pak ale vejde Mars do znamení Štíra a procitnete v jiných energiích. Tyto kosmické ...

Víkendový horoskop 29.9.-1.10. Úplněk v Beranu ovlivní rozhodování. Věci budete dělat po svém

Páteční úplněk posílí vaši individualitu a může mít vliv na rozhodování. Věci budete chtít dělat po svém. Vydáte se za svými potřebami a touhami. Vliv ...

Jaké dary nese zítřejší dožínkový úplněk?

Již zítra nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. Tento silný úplněk může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si ...

Horoskop na říjen 2023

Berani, pochopíte, co pro vás znamenají skuteční přátelé. Blíženci, udete mít chuť k milostným dobrodružstvím. Pokud jste zadaní, držte se raději zpátky. Váhy, nezapomínejte na své ...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...

Jak si získat Váhu?

Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku a pro výjimečně okouzlující Váhu je čas na změnu života. Váha je ...

Oblečení, které vás nabije sílou: Bez spodního prádla jako bez hranic, sukně shromažďuje energii země

Plánujete procházky podzimní přírodou? Kromě teplého oblečení nezapomeňte také na vhodný výběr oděvu, který vás ochrání a také zlepší náladu a posílí energii. Jak se ...

Karta týdne 25.9.-1.10. je Desítka holí. Klade na vás nároky

Ačkoliv, a možná i protože, máme v týdnu státní svátek a s tím spojené volno, než si ho dopřejete, ještě se zapotíte.  Desítka holí vás ...

 

Týdenní horoskop 16.8.-22.8. Venuše ve Vahách, že by zamilovaným svitlo to lepší časy?

Ryby, vaše mysl odbíhá kamsi do fantazie. Vodnáři, přicházejí dny, kdy bude lepší věnovat se odpočinku a pohybu. Panny, v těchto dnech nepodnikejte žádné razantní změny. Zejména v citové oblasti neexperimentujte…

Pondělí 16.8

Luna ve Střelci zvedne náladu a Venuše, planeta harmonie, krásy a lásky ve Vahách, tedy ve svém hájenství, nese odpočinek a uvolnění od stresů. Prázdniny téměř pryč, ale že to lepší vám možná teprve přichází.

 

Úterý 17.8.

Kvadratury Luny s Marsem a Neptunem a trigon se Sluncem přibrzdí pracovní snahy a nevěští, že by se v práci někdo přetrhl. Stavět budete více na osobní a citové pohodě.

 

Středa 18.8

Luna vejde do znamení Kozoroha. Sice vyjdete ze své komfortní zóny, ale zase vám to přinese něco dobrého.

 

Čtvrtek 19.8.

Trigony Luny s Marsem, Merkurem a Uranem a sextil s Neptunem přináší možnost dobré nálady.

 

Pátek 20.8.

Konjunkce Luny s Plutem nese citlivým lidem méně klidnou noc a více trhaný spánek doplněný divnými sny.

Opozice Slunce s Jupiterem, trigon Merkuru s Uranem a Luna vcházející do znamení Vodnáře slibuje, že přes den pojedete na plné obrátky. Uran vejde do retrográdu a může poněkud zamlžit realitu. Nese to strach z manipulace. Budete přemýšlet co je a co není pravda.

 

Sobota 21.8.

Konjunkce Luny se Saturnem a kvadratura s Uranem – nese ne příliš romantické rozpoložení. K tomu můžete pocítit rozčarovanost z některých lidí ve svém okolí.

 

Neděle 22.8.

 

Úplněk ve Vodnáři slibuje vcelku klidný den. Konjunkce Luny s Jupiterem a trigon Marsu s Uranem slibují i dobrou náladu. Lidé se úplňků často obávají a necítí se ve své kůži. Spolu s úplňkem přichází takový malý vnitřní úklid a inventura. Málo kdo ví, že je to skvělý den na sblížení a sex. Pozdě večer vejde Slunce do znamení Panny a to pro změnu připomene  nadcházející povinnosti a důležité věci.

 

Co nás čeká v druhé polovině srpna? Úplněk vstoupí v neděli 22. 8. do znamení Vodnáře. Tento den nás mohou potrápit bolesti v oblasti lýtek a kotníků. Doplňte tělu hořčík a vápník. Pomohou také studené obklady a nohy nahoře.

Tento týden jsou ještě hvězdy ve znamení Lva. Šťastným dnem je pro ně neděle. Je to den radosti, lásky a tvůrčí aktivity, kdy jsou pány svého času. Slunce jim umožňuje, aby kolem sebe viděli jen to hezké.

Lvi, následující dny je pro vás nejdůležitější psychická pohoda. Věnujte se více sobě a svým zálibám.

Panny, v těchto dnech nepodnikejte žádné razantní změny. Zejména v citové oblasti neexperimentujte. S klidem a láskou upevňujte stávající vztahy.

Váhy, nepřepínejte se neustálou snahou o pomoc svým blízkým a začněte konečně myslet více na sebe. Vy sami potřebujete být především hýčkáni.

Štíři, buďte vnímaví k tomu, co vám blízcí říkají. Je možné, že odhalíte skryté volání o pomoc.

Střelci, v následujících dnech budete poněkud podrážděnější než obvykle. A tak pokud možno se do ničeho nehrňte.

Kozorozi, nechcete-li zažít nepříjemnosti, buďte opatrnější, a to hlavně pokud jde o peníze a majetek. Lidem okolo nic neslibujte a nepůjčujte.

Vodnáři, přicházejí dny, kdy bude lepší věnovat se odpočinku a pohybu. Určitě se nepouštějte do nějakých zásadních změn.

Ryby, vaše mysl odbíhá kamsi do fantazie, ale to v nadcházejícím týdnu nemůžete potřebovat. Držte se ryze praktických činností.

Berani, začněte se starat sami o sebe a nepleťte se vztahů jiných, přestože to myslíte dobře. Dotyční to mohou vzít jako nespravedlivý útok.

Býci, měli byste být opatrní na to, co komu říkáte. Dostaví-li se pocit, že je čas změnit způsob života, tak neotálejte a jděte do toho.

Blíženci, rozum vás bude nabádat k práci, ale srdce vás potáhne na toulky přírodou, na kterých vás nebude nikdo a nic omezovat.

Raci, vaši blízcí očekávají, že projevíte více iniciativy. Vy ale svou aktivitu směřujete jinam. Debaty o tom, kdo má pravdu, nikam nepovedou.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon, a rády vám odpoví.