Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže v porozumění s vaším okolím. Nebojte se komunikovat s druhými lidmi a probírat všechno to, co potřebujete a vyjadřovat svoje myšlenky. Můžete také řešit změny prázdninových plánů.

V úterý 21. května buďte opatrní na všechno, co řeknete. Luna vcházející do znamení Štíra v kvadratuře s Plutem a v opozici s Merkurem může způsobit, že si vaše slova okolí vyloží jinak a budou z toho jen mrzutosti.

Ve středu 22. května v si věřte. Trigon Pluta se Sluncem a Luny se Saturnem dokáže hodně věcí urovnat a správně nastavit.

Ve čtvrtek 23. května nastane úplněk ve znamení Střelce, posílený planetami ve znamení Býka, Blíženců, Uranu, Jupitera, Venuše a Slunce. Úplněk vzbudí velké napětí a neklid. Zároveň může otevřít srdce lidem, kteří touží po lásce, či něčí blízkosti. Úplněk ve vás nastaví  větší otevřenost vůči okolí. Více budete probírat své názory s druhými lidmi. Luna v trigonu s Neptunem, konjunkce Venuše s Jupiterem a sextil Venuše s Neptunem rozehřejí i ty nejvíce chladné lidi. Večer vejde Venuše do znamení Blíženců a inspiruje vás k potřebě vyjádřit své city, či říct něco moudrého.

V pátek 24. května můžete pocítit únavu, kterou podpoří kvadratura Luny se Saturnem. Trigon Luny s Marsem si budou říkat o příjemnou koupel, či masáž.

V sobotu 25. května může vytvořit Venuše v trigonu s Plutem a Lunou v kvadratuře s Neptunem potřebu vymanit se z okovů a být více spontánní. Luna vejde do znamení Kozoroha a rozsvítí kontrolku u lidí, kteří se bojí něco nemít pod kontrolou.

V neděli 26. května vejde Jupiter do znamení Blíženců a přinutí vás přemýšlet jinak než obvykle. Bylo by dobré nedělat tento den nějaké unáhlené kroky a větší rozhodnutí. Vaše vize mohou být fantastické, až šílené. Jupiter bude v Blížencích dalších 12 měsíců.

Hvězdy vstoupí 22. května do znamení Blíženců. Toto vzdušné znamení je vnímavé a přizpůsobivé povahy. Blíženci si libují ve filosofii a baví je zkoumat názory jiných lidí. Mohou se pochlubit širokým okruhem zájmů a žijí činorodým a aktivním životem. Jejich myšlenky a pocity se pohybují závratnou rychlostí a mají vynikající komunikační schopnosti.

Blíženci, věnujte se jen činnostem, které mají prospěch pro vás a vaše nejbližší. Vše ostatní nechte být tento týden bez povšimnutí.

Raci, pokud si udržíte odstup od negativních, až toxických lidí, uděláte dobře. Není nutné, abyste si přidělávali starosti s někým, kdo vás obtěžuje nebo nudí.

Lvi, raději, než abyste se opět zabývali tím, kdo vám dělá problémy, věnujte čas sami sobě a svým oblíbeným zájmům. Budete více v pohodě a okolí to ocení.

Panny, tento týden nevkládáte energii do hledání nových cest. Raději se držte vyzkoušených postupů, které jsou sázkou na jistotu.

Váhy, s velkou pravděpodobností si tento týden uděláte pořádek ve vztahu s někým, kdo k vám není opravdu upřímný a férový. Velice se vám uleví.

Štíři, tento týden máte velmi specifický smysl pro humor, kterým ostatním pomůžete zvládnout komplikovanější situace. Budou vám vděční.

Střelci, opět se ukáže, že díky schopnosti strategického plánování dokážete zvládnout i to, co je pro ostatní překážka.

Kozorozi, v práci se dostáváte do stresu, a to především kvůli sobě. Vaše kroky jsou pomalé a zbytečně nad nimi přemýšlíte. Měli byste se zamyslet nad tím, zda se s někým neporadit nebo někoho nepožádat o radu.

Vodnáři, příjemné popovídání s někým blízkým vás dostane do skvělé nálady. Bude to vítané rozptýlení od všech všedních starostí.

Ryby, nemusíte váhat ani minutu nad tím, zda se máte zúčastnit nějakého nového kurzu nebo školení. Je jasné, že vám to jen prospěje. Velkou radost vám udělají chvíle s někým, ke komu máte blízko.

Berani, můžete se cítit absolutně bez nápadu a energie, takže o sobě začnete v pracovní oblasti pochybovat. Tento stav je pouze přechodný a vám se za pár dní opět vrátí vaše myšlení a nápady.

Býci, v náročných vztahových záležitostech by vám mohl pomoci někdo z vašich přátel, kterému se můžete vždycky a bez obav svěřit. Určitě to udělejte, minimálně se vám uleví.

Pro Kartářky světla  Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Jak moc podvádí jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Jsou lidé, kterých se nevěra netýká. Nicméně všude číhá pokušení. Jedni o záletech pouze sní a druzí si nemohou pomoct a využijí každé příležitosti. Najdou ...
/ Články

4 nejatraktivnější znamení zvěrokruhu: Ženy v nich narozené oplývají nestárnoucí krásou

Každá žena získává s věkem specifickou krásu. Nejen tu, kterou vidíme navenek, ale především tu vnitřní. A ženy, které měly štěstí a narodily se v ...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Dávejte si pozor na prostořekost, nemůžete vždy říkat, co si myslíte. Mohlo by se lehce stát, že se ...

Která mytická bohyně se ve vás ukrývá?

Jejich příběhy většina z nás zná a ani po tisících letech nepřestávají inspirovat. Mnohé z nich jsou navíc spojeny s určitými znameními zvěrokruhu.  Zjistěte, se kterou bohyní ...

Víkendový horoskop od 21.6. Co nám nese červnový úplněk v Kozorohu?

V pátek 21. června přinese sextil Merkuru s Marsem náladu na letní lenošení a cestování. V sobotu 22. června nastane úplněk ve znamení Kozoroha v ...

Jak si získat Raka?

Lidem narozeným ve znamení Raka astrologie připisuje velkou vnímavost a intuici. Co ještě? Říká se, že tichá voda břehy mele. Rak je znamení vodního živlu ...

Již v sobotu nás čeká úplněk v Kozorohu. Jaké dary nese?

Držte si klobouky a připravte se na kouzelnou jízdu, plnou cílevědomých plánů, úspěchů, duchapřítomnosti a špetky romantiky. 22. června v 03:07  rozzáří nebe jahodový úplněk v ...

Letní slunovrat a Svatojánská noc

Slunce. Krásné, planoucí, právě na vrcholu svých sil. Voda. Životodárná, jiskrná, očistná… Dva úžasné a silné elementy, které si zaslouží velkou poctu a náš vděk ...

Tři kouzla na lásku

Rituál na přivolání lásky u vody Hledáte-li lásku a jste zrovna u potoka, řeky, jezera, či moře, vyzkoušejte tento rituál. Bude se vám hodit prstýnek ...

Je vám povědomá kouzelná síla moře?

Posilte pomocí moře ve svém životě to dobré Chystáte se k moři? Něco vás tam vábí? Cítíte se dobře v šepotu blankytných vln a křiku ...

Víkendový horoskop: Co nese úplněk ve Střelci?

V pátek 2. 6. se snažte ubrat v nárocích na svůj výkon. Luna v opozici s Merkurem a Uranem potřebují na chvíli vypnout, uvolnit psychiku a hlavně stres.

Sobotní (3. 6.) trigon Venuše s Neptunem předpovídá vlídné společenské akce a možná pomůže nastolit klid mezi rozhádanými lidmi a zpečetí to podporou milostných schůzkek.

V neděli 4. 6. můžete jet na plný plyn, protože úplněk ve znamení Střelce bude motivovat k výkonu. Budete chtít všemu přijít na kloub. Pokud zatoužíte dobře vypadat, je možné, že obejdete všechny módní výprodeje. Výrazněji vadit vám může snad jen kritika od druhých lidí. Konjunkce Merkuru s Uranem může přinést zajímavá překvapení i nové informace. Některé se budou možná týkat vaší kariéry.

Úplněk ve znamení Střelce je ideálním obdobím pro stanovení si nových cílů, věštění, plánování cest, přehodnocování, studium i dosažení snů. Střelec je ohnivé znamení, jehož planetárními vládci jsou Jupiter a Neptun.

Pokud si chcete pojistit štěstí a hojnost, dejte na malý talířek špetku soli, malou skleničku s vodou, zelenou svíčku a libovolnou minci jako úlitbu. Myslete na to, co si chcete do života přitáhnout a co uchovat a případně, kam se chcete podívat a poproste o to vesmír.

Beran

V pátek vás pohltí všechno spojené s magií, především rituál na posílení odvahy. Sobotní Luna v trigonu k vašemu znamení podpoří dobrou náladu i sílu intuice. Nedělní úplněk přeje lásce a vy si dopřejte dělat jen to, co si přeje vaše srdce.

 

Býk

 

V pátek více dbejte o svůj vzhled, někdo se na vás bude dívat víc, než je běžné a pravděpodobně získáte jeho sympatie. V pracovní oblasti šetřete síly. V sobotu si naplánujte odpočinek, protože jenom odpočatá hlava dokáže vymyslet nové věci. Nedělní úplněk vás nastartuje k novým nápadům ohledně vašeho útulného zázemí.

 

Blíženci

 

V pátek si budete připadat jako informační kancelář, každý se vás na něco bude ptát. Odpoledne přeje novým známostem. Sobotní Luna v opozici možná urovná nějaký starý spor. Nedělní úplněk si vyžádá duchovnější pohled na svět a odpočinek.

 

Rak

 

V pátek se vám podaří vyřešit nějaký zapeklitý problém a udělat si oko u někoho důležitého. Sobota přeje kultuře, společenským akcím a novým znalostem. V neděli si budete chtít udělat ve všem pořádek.

 

Lev

 

Možná budete v pátek poněkud vnímavější, a to vás ochrání před nečekanými nástrahami. Poděkujte své intuici. Sobotní sextil Luny podpoří váš rozený entuziasmus a potřebu pomáhat druhým lidem. V neděli zatouží s vámi navázat kontakt nějaká stará známost. Dobře si rozmyslete, jestli zvedat telefon anebo zdrhat.

 

Panna

 

Pátek vypadá velmi úspěšně a možná se vám podaří získat pro sebe nějaké benefity. Sobotní Luna v kvadratuře přeje štěstí v lásce, a tak na nic nečekejte a domluvte si rande. Nedělní úplněk může probudit vašeho vnitřního kritika, ale také vylepší některé nápady.

 

Váhy

 

Jestli si chcete v pátek spravit náladu, vyjděte si s přáteli na něco dobrého. V sobotu si vzpomeňte na heslo mluviti stříbro a mlčeti zlato. Udržte si aureolu tajemství. V neděli můžete přemýšlet o svých plánech a možná na nich i začít pracovat. Úplněk vám bude přát.

 

Štír

 

V pátek budete mít na výběr z několika variant, tak se pro jednu rozhodněte a ostatní pusťte z hlavy. Někdo si s vámi bude chtít povykládat o plánech na budoucnost. V sobotu můžete být poněkud roztržitější, a tak si více hlídejte své věci, ať je někde nezapomene. V lásce budete mít štěstí. Nedělní Luna v úplňku nese prorocké sny a tak si ráno zapište, co se vám zdálo.

 

Střelec

 

V pátek zvládnete všechny své povinnosti s úsměvem a myšlenkou, že už začíná víkend. O to rychleji to bude odsýpat. Sobotní Luna ve vašem znamení přeje randění a dobré zábavě. Sport je také dobrá volba. Nedělní úplněk ve vašem znamení ukáže, co ještě všechno můžete v životě dokázat.

 

Kozoroh

 

Luna v sextilu slibuje odpočinek od vlastních starostí, ačkoliv problémy cizích lidí vás neminou. Možná bude chtít někomu poradit. V sobotu můžete být poněkud citlivější, a tak bude dobré brát poznámky sousedů jako trénink sebeovládání. Nenechte se vytočit. V neděli by bylo dobré nasadit nějakou dobrou detoxikační kúru. Sezóna plavek se blíží.

 

Vodnář

 

V pátek uslyšíte i trávu růst, nicméně neberte hned za bernou minci vše, co se šustne. V sobotu se nebudete nudit a probudíte v sobě kreativního tvůrce. S barvami u kadeřnice neexperimentujte a raději zůstaňte sví. Nedělní Luna v sextilu bude dál provokovat vaši fantazii. Můžete se vyřádit i v kuchyni.

 

Ryby

 

Páteční Luna v trigonu přeje zábavě a možná se i něco nového naučíte. V sobotu můžete být poněkud zasnění a možná by bylo dobré si dopřát klidový den. Kdo jiný vás bude rozmazlovat, když ne vy sami. Nedělní Luna v kvadratuře podpoří zdravý životní styl a vyhýbání se přejídání. Myslet na to budete zvláště při chystání oběda.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Jak moc podvádí jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Jsou lidé, kterých se nevěra netýká. Nicméně všude číhá pokušení. Jedni o záletech pouze sní a druzí si nemohou pomoct a využijí každé příležitosti. Najdou ...
/ Články

4 nejatraktivnější znamení zvěrokruhu: Ženy v nich narozené oplývají nestárnoucí krásou

Každá žena získává s věkem specifickou krásu. Nejen tu, kterou vidíme navenek, ale především tu vnitřní. A ženy, které měly štěstí a narodily se v ...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Dávejte si pozor na prostořekost, nemůžete vždy říkat, co si myslíte. Mohlo by se lehce stát, že se ...

Která mytická bohyně se ve vás ukrývá?

Jejich příběhy většina z nás zná a ani po tisících letech nepřestávají inspirovat. Mnohé z nich jsou navíc spojeny s určitými znameními zvěrokruhu.  Zjistěte, se kterou bohyní ...

Víkendový horoskop od 21.6. Co nám nese červnový úplněk v Kozorohu?

V pátek 21. června přinese sextil Merkuru s Marsem náladu na letní lenošení a cestování. V sobotu 22. června nastane úplněk ve znamení Kozoroha v ...

Jak si získat Raka?

Lidem narozeným ve znamení Raka astrologie připisuje velkou vnímavost a intuici. Co ještě? Říká se, že tichá voda břehy mele. Rak je znamení vodního živlu ...

Již v sobotu nás čeká úplněk v Kozorohu. Jaké dary nese?

Držte si klobouky a připravte se na kouzelnou jízdu, plnou cílevědomých plánů, úspěchů, duchapřítomnosti a špetky romantiky. 22. června v 03:07  rozzáří nebe jahodový úplněk v ...

Letní slunovrat a Svatojánská noc

Slunce. Krásné, planoucí, právě na vrcholu svých sil. Voda. Životodárná, jiskrná, očistná… Dva úžasné a silné elementy, které si zaslouží velkou poctu a náš vděk ...

Tři kouzla na lásku

Rituál na přivolání lásky u vody Hledáte-li lásku a jste zrovna u potoka, řeky, jezera, či moře, vyzkoušejte tento rituál. Bude se vám hodit prstýnek ...

Je vám povědomá kouzelná síla moře?

Posilte pomocí moře ve svém životě to dobré Chystáte se k moři? Něco vás tam vábí? Cítíte se dobře v šepotu blankytných vln a křiku ...