Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže v porozumění s vaším okolím. Nebojte se komunikovat s druhými lidmi a probírat všechno to, co potřebujete a vyjadřovat svoje myšlenky. Můžete také řešit změny prázdninových plánů.

V úterý 21. května buďte opatrní na všechno, co řeknete. Luna vcházející do znamení Štíra v kvadratuře s Plutem a v opozici s Merkurem může způsobit, že si vaše slova okolí vyloží jinak a budou z toho jen mrzutosti.

Ve středu 22. května v si věřte. Trigon Pluta se Sluncem a Luny se Saturnem dokáže hodně věcí urovnat a správně nastavit.

Ve čtvrtek 23. května nastane úplněk ve znamení Střelce, posílený planetami ve znamení Býka, Blíženců, Uranu, Jupitera, Venuše a Slunce. Úplněk vzbudí velké napětí a neklid. Zároveň může otevřít srdce lidem, kteří touží po lásce, či něčí blízkosti. Úplněk ve vás nastaví  větší otevřenost vůči okolí. Více budete probírat své názory s druhými lidmi. Luna v trigonu s Neptunem, konjunkce Venuše s Jupiterem a sextil Venuše s Neptunem rozehřejí i ty nejvíce chladné lidi. Večer vejde Venuše do znamení Blíženců a inspiruje vás k potřebě vyjádřit své city, či říct něco moudrého.

V pátek 24. května můžete pocítit únavu, kterou podpoří kvadratura Luny se Saturnem. Trigon Luny s Marsem si budou říkat o příjemnou koupel, či masáž.

V sobotu 25. května může vytvořit Venuše v trigonu s Plutem a Lunou v kvadratuře s Neptunem potřebu vymanit se z okovů a být více spontánní. Luna vejde do znamení Kozoroha a rozsvítí kontrolku u lidí, kteří se bojí něco nemít pod kontrolou.

V neděli 26. května vejde Jupiter do znamení Blíženců a přinutí vás přemýšlet jinak než obvykle. Bylo by dobré nedělat tento den nějaké unáhlené kroky a větší rozhodnutí. Vaše vize mohou být fantastické, až šílené. Jupiter bude v Blížencích dalších 12 měsíců.

Hvězdy vstoupí 22. května do znamení Blíženců. Toto vzdušné znamení je vnímavé a přizpůsobivé povahy. Blíženci si libují ve filosofii a baví je zkoumat názory jiných lidí. Mohou se pochlubit širokým okruhem zájmů a žijí činorodým a aktivním životem. Jejich myšlenky a pocity se pohybují závratnou rychlostí a mají vynikající komunikační schopnosti.

Blíženci, věnujte se jen činnostem, které mají prospěch pro vás a vaše nejbližší. Vše ostatní nechte být tento týden bez povšimnutí.

Raci, pokud si udržíte odstup od negativních, až toxických lidí, uděláte dobře. Není nutné, abyste si přidělávali starosti s někým, kdo vás obtěžuje nebo nudí.

Lvi, raději, než abyste se opět zabývali tím, kdo vám dělá problémy, věnujte čas sami sobě a svým oblíbeným zájmům. Budete více v pohodě a okolí to ocení.

Panny, tento týden nevkládáte energii do hledání nových cest. Raději se držte vyzkoušených postupů, které jsou sázkou na jistotu.

Váhy, s velkou pravděpodobností si tento týden uděláte pořádek ve vztahu s někým, kdo k vám není opravdu upřímný a férový. Velice se vám uleví.

Štíři, tento týden máte velmi specifický smysl pro humor, kterým ostatním pomůžete zvládnout komplikovanější situace. Budou vám vděční.

Střelci, opět se ukáže, že díky schopnosti strategického plánování dokážete zvládnout i to, co je pro ostatní překážka.

Kozorozi, v práci se dostáváte do stresu, a to především kvůli sobě. Vaše kroky jsou pomalé a zbytečně nad nimi přemýšlíte. Měli byste se zamyslet nad tím, zda se s někým neporadit nebo někoho nepožádat o radu.

Vodnáři, příjemné popovídání s někým blízkým vás dostane do skvělé nálady. Bude to vítané rozptýlení od všech všedních starostí.

Ryby, nemusíte váhat ani minutu nad tím, zda se máte zúčastnit nějakého nového kurzu nebo školení. Je jasné, že vám to jen prospěje. Velkou radost vám udělají chvíle s někým, ke komu máte blízko.

Berani, můžete se cítit absolutně bez nápadu a energie, takže o sobě začnete v pracovní oblasti pochybovat. Tento stav je pouze přechodný a vám se za pár dní opět vrátí vaše myšlení a nápady.

Býci, v náročných vztahových záležitostech by vám mohl pomoci někdo z vašich přátel, kterému se můžete vždycky a bez obav svěřit. Určitě to udělejte, minimálně se vám uleví.

Pro Kartářky světla  Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Jak moc podvádí jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Jsou lidé, kterých se nevěra netýká. Nicméně všude číhá pokušení. Jedni o záletech pouze sní a druzí si nemohou pomoct a využijí každé příležitosti. Najdou ...
/ Články

4 nejatraktivnější znamení zvěrokruhu: Ženy v nich narozené oplývají nestárnoucí krásou

Každá žena získává s věkem specifickou krásu. Nejen tu, kterou vidíme navenek, ale především tu vnitřní. A ženy, které měly štěstí a narodily se v ...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Dávejte si pozor na prostořekost, nemůžete vždy říkat, co si myslíte. Mohlo by se lehce stát, že se ...

Která mytická bohyně se ve vás ukrývá?

Jejich příběhy většina z nás zná a ani po tisících letech nepřestávají inspirovat. Mnohé z nich jsou navíc spojeny s určitými znameními zvěrokruhu.  Zjistěte, se kterou bohyní ...

Víkendový horoskop od 21.6. Co nám nese červnový úplněk v Kozorohu?

V pátek 21. června přinese sextil Merkuru s Marsem náladu na letní lenošení a cestování. V sobotu 22. června nastane úplněk ve znamení Kozoroha v ...

Jak si získat Raka?

Lidem narozeným ve znamení Raka astrologie připisuje velkou vnímavost a intuici. Co ještě? Říká se, že tichá voda břehy mele. Rak je znamení vodního živlu ...

Již v sobotu nás čeká úplněk v Kozorohu. Jaké dary nese?

Držte si klobouky a připravte se na kouzelnou jízdu, plnou cílevědomých plánů, úspěchů, duchapřítomnosti a špetky romantiky. 22. června v 03:07  rozzáří nebe jahodový úplněk v ...

Letní slunovrat a Svatojánská noc

Slunce. Krásné, planoucí, právě na vrcholu svých sil. Voda. Životodárná, jiskrná, očistná… Dva úžasné a silné elementy, které si zaslouží velkou poctu a náš vděk ...

Tři kouzla na lásku

Rituál na přivolání lásky u vody Hledáte-li lásku a jste zrovna u potoka, řeky, jezera, či moře, vyzkoušejte tento rituál. Bude se vám hodit prstýnek ...

Je vám povědomá kouzelná síla moře?

Posilte pomocí moře ve svém životě to dobré Chystáte se k moři? Něco vás tam vábí? Cítíte se dobře v šepotu blankytných vln a křiku ...