Víkendový horoskop: Luna ve Střelci si chce užívat

V pátek 26. dubna vnese Luna, vcházející do znamení Střelce nadšení a chuť něco podniknout. Podpoří tak náladu na výlety do svěží zeleně přírody, či přátelská setkávání a voňavé grilování.

V sobotu 27. dubna podpoří pohodovou náladu trigon Luny s Merkurem. Budete mít potřebu s někým si popovídat a možná i něco vyjasnit. Kvadratura Luny se Saturnem udrží vztahy v přátelských mezích.

V neděli 28. dubna bude přát trigon Luny s Venuší lásce, randění a dobrým přátelským setkáním. Konjunkce Marsu s Neptunem nabádá k obezřetnosti s náhlými nápady. Mars je zosobněním živlu horkého Ohně a Neptun zase jeho protipólu, živlu Ohně. Bude dobré zvážit své skutečné možnosti a energii, než se do něčeho pustíte. Mars ve vás rozpálí tvůrčí sílu a  může vás do něčeho hnát prudce a bez rozmyslu a Neptun zase může přinést studenou spršku. Výsledná pára může docela zasyčet.

Beran

Pátek slibuje velmi aktivní den, k úspěchu vám pomůže Luna v trigonu. V sobotu se snažte všechny důležité záležitosti vyřídit již během dopoledne, protože odpoledne přijde čas udělat si radost. Štěstí v lásce přeje připraveným. Můžete se potkat s někým, koho jste měli kdysi rádi. V neděli dozvíte dobré zprávy od vašich přátel, či blízkých.

Býk

V pátek můžete mít dost práce, ale pokud vás někdo pozve k nějakému aktivnímu odpočinku, využijte to. Můžete si získat uznání a bude to smysluplně strávený čas. V sobotu se snažte držet dál od hádek. Mohli byste se dostat do nepříjemné situace. V neděli budete pod vlivem lásky a velkých emocí, někoho dokážete dokonale okouzlit.

Blíženci

V pátek dostanete zajímavý tip, jak si finančně přilepšit. Buď to bude dobrý nápad, nebo výhodná investice. V sobotu budete v pohodě, díky duševní síle a odvaze dokážete zvládnout všechny úkoly, které jste si sami stanovili. V neděli máte příležitost poznat nové lidi a získat zajímavé informace.

Rak

V pátek budete mít štěstí v lásce a k tomu se toho ještě dokážete hodně naučit i v pracovní oblasti. Sobota přeje výletům a rodinným oslavám. Nedělní Luna v opozici pomůže přehodnotit váš pohled na důležité úkoly.

Lev

Páteční Luna v kvadratuře radí mysletvíce na odpočinek a nepřepínat se. Sobotní Luna v trigonu vyladí vaši vnitřní rovnováhu. V neděli budete mít příjemný den, stačí nedovolit zkazit si náladu nějakými bručouny v okolí.

Panna

V pátek vám hodně pomůže váš smysl pro humor. V sobotu se může někdo pokoušet o kritiku na vaši adresu a k tomu vás ještě do něčeho nutit. Bude dobré se tím vůbec nezabývat. V neděli dokážete zařídit více věcí naráz. Skvěle vám to půjde i na poli vlastního sebe rozvoje.

Váhy

V pátek vám někdo připomene, že jste spolu již dlouho nebyli někde na kávě. Luna v sextilu vám dodá náladu to napravit. V sobotu budete ochotni naslouchat druhým lidem a možná někomu pomůžete. Neděle se vám odmění dobrými nápady, jak řešit různé komplikace a jak vycházet s lidmi.

Štír

V pátek k vám přijdou zajímavé nápady a možná odhalíte i nějaké tajemství. V sobotu můžete mít pocit, že nestíháte. Bude dobré si dopřát větší časovou rezervu. Nedělní Luna v sextilu doplní zásoby energie. Šetřete si ji na příští týden.

Střelec

Páteční Luna v konjunkci přeje randění i přátelskému setkání. V sobotu myslete na to, že je potřeba i odpočívat a dopřát si dobrou kávičku. V neděli se s vámi bude chtít někdo dohadovat o malichernostech. Neztrácejte energii tím, že přistoupíte na jeho hru. Na světě jsou i příjemnější aktivity.

Kozoroh

V pátek si najdete nějaké místo, kde vás nebude nikdo rušit a kde se můžete soustředit jen sami na sebe. Sobota přeje rodinným záležitostem a práci doma, či na zahrádce. V neděli se vám může připomenout nějaká dávná láska, případně poznáte někoho, kdo by vás zajímal. Na nějaký vážný vztah to však nevypadá.

Vodnář

Páteční Luna v sextilu přinese zajímavé nápady a pomůže vám postavit se různým výzvám. Sobota slibuje dobrou náladu. Skvěle půjde randění a cit pro umění a kulturu přinese zajímavou inspiraci. V neděli vás může někdo překvapit nečekanou návštěvou. Pokud o to nestojíte, raději běžte na procházku a dělejte to, co vás baví.

Ryby

Páteční kvadratura Luny radí nepouštět se příliš do různých diskuzí, mohlo by vám utéct něco opravdu podstatného a důležitého. Sobota bude skvělý den pro odhalení nové oblasti vašich zájmů a koníčků. Celkem dobře se vám podaří vyrovnat s tím, co vám jinde dělalo těžkosti. V neděli si udržíte klid a pohodu, když nedáte na pomluvy. Měli byste si projít  poštu za uplynulých několik týdnů a odpovědět na zatoulané e-maily.

Horoskop na květen

 

Beran 21. 3. – 20. 4.

 

Jste pohlceni nápady a nevnímáte ubíhající čas. Najde se pár nepřejících lidí, kteří budou chtít zpochybnit vaši práci. Vy však máte dostatek klidu a rozvahy, abyste odolali jakýmkoliv nástrahám. Nezapomeňte si udělat čas na svého partnera a rodinu. Nezadaní si mohou padnout do oka se známým svého kamaráda. Pravděpodobně půjde o někoho, koho už dlouho znáte od vidění.

 

Býk 21. 4. – 20. 5.

 

Zpomalte trochu ve svém tempu. Odjeďte na prodloužený víkend, zajděte si zacvičit nebo s přáteli do kina. Vypněte a zapomeňte na starosti běžného dne. Potřebujete pročistit hlavu. V práci budete muset řešit menší problémy. Očekává se od vás, že právě vy řeknete rozhodující slovo. Snažte se nezklamat důvěru ve vás vloženou. Uvažujete-li o koupi dražší věci, jako je elektronika nebo domácí spotřebiče, dejte si pozor na nákupy ve slevách.

 

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

 

Květen bude ve znamení nových zážitků. Rozruch do vašeho života přinese člověk, kterého poznáte někde ve společnosti. Bude to někdo, kdo je zvyklý ovládat své okolí a má vždycky navrch. Je lepší si od něj držet odstup, než ho lépe poznáte. Na práci potřebujete více klidu než obvykle, proto se nenechte zbytečně rozptylovat. Pokud se budete dlouhodobě stresovat nebo přespříliš namáhat, vaše zdraví na to doplatí.

 

Rak 22. 6. – 22. 7.

 

Budete si užívat rodinného a partnerského souznění a pohody. Po společných romantických dnech se váš vztah ještě více upevní. Nezadaní se budou snažit najít lásku za každou cenu. Svou úpěnlivostí působíte spíše jako magnet na pochybné existence. Pokud chcete najít vážnou známost, nesmíte působit jako lehce získaný úlovek. Někdo z vaší rodiny může mít problémy a chce je před ostatními utajit. Pomozte mu a zachovejte jeho tajemství.

 

Lev 23. 7. – 22. 8.

 

Můžete se těšit na příliv nové energie, díky které budete mít chuť vyzkoušet něco nového. Jděte do toho. Zažijte něco dosud nepoznaného a budete se cítit spokojeně a naplněně. V práci se obrňte trpělivostí, ne vše půjde podle vašich představ. Některé věci holt potřebují čas, než se podaří je uskutečnit. Tento měsíc to platí dvojnásob.

 

Panna 23. 8. – 22. 9.

 

Máte spoustu energie a jste ve výborné kondici. S květnem k vám přichází klidnější období. Budete si užívat každého dne, i když zrovna o velkou zábavu nepůjde. Po práci a povinnostech se dokážete odměnit něčím příjemným. Dokonce si i najdete čas na návštěvu příbuzných, kteří vás rádi uvidí. Prožíváte pohodové dny, nerozhodí vás ani nedorozumění se sousedem či jednání na úřadech.

 

Váhy 23. 9. – 23. 10.

 

Často míváte melancholické nálady. Možná pomůže na pár dní změnit prostředí a odjet někam do přírody. Pobyt na čerstvém vzduchu spojený s pohybem vám pročistí hlavu a srovná myšlenky. Pokud máte trápení s partnerem, je vhodný čas si promluvit. Možná se trápíte něčím, o čem nemá váš protějšek ani potuchy. Obecně platí pro všechny Váhy, všímejte si více svých blízkých. Vaše neúmyslné jednání si někteří můžou špatně vyložit.

 

Štír 24. 10. – 22. 11.

 

V zaměstnání lehce nestíháte. Zdá se, že to nikomu nevadí, a pokud na to nebudete nikoho upozorňovat, můžete v pohodě hotovou práci odevzdat později. Hladce vám budou procházet i drobné přešlapy v rodinném životě. Dejte si pozor na přílišné utrácení, na pozdní návrat z oslavy, či na sliby, na které jste už zapomněli. To vše může být příčinou hádky. Nemyslete jen na sebe a na své pohodlí. Někdy je třeba trochu empatie, abychom si uvědomili své chování.

 

Střelec 23. 11. – 21. 12.

 

Nezadaní Střelci mají šanci potkat spřízněnou duši. Pomozte svému štěstí a vyrazte ven do společnosti nebo se zapište třeba do nového kurzu. Po pracovní stránce se vám bude dařit, když se budete více snažit. Chce to trochu iniciativy, klidně nahlas řekněte, co se vám nelíbí, a co by se mělo zlepšit.  Nebuďte lhostejní k problémům někoho z vašich přátel. Možná právě vy můžete pomoci.

 

Kozoroh 22. 12. – 20. 1.

 

Dávejte si pozor na rodinné hádky. Partner bude zkoušet vaši trpělivost, koncem měsíce vás už může vytočit úplná malichernost. Těžko pak budete hledat cestu k usmíření. V pracovní oblasti budete muset projevit trochu soutěživosti. Konkurence vystrkuje růžky a čeká na příležitost, kdy vás položí na lopatky. Přitom stačí vyvinout jen trochu více iniciativy.

 

Vodnář 21. 1. – 20. 2.

 

Jste plni energie a plánů. Rozmyslete si pečlivě, do čeho se pustíte. Koncem měsíce se může stát, že budete zcela vysátí. Pravděpodobně na vás přijde únava a budete se muset přemáhat udělat i běžné věci. Nezapomínejte na odpočinek a zvolněte tempo. Na čas vás může ochromit viróza nebo chřipka. V poslední době jste utráceli za zbytečnosti. Je třeba si udělat menší finanční inventuru, abyste později nebyli překvapení.

 

Ryby 21. 2. – 20. 3.

 

Čeká vás měsíc plný silných zážitků. Partner nebo kamarádi vás pozvou někam, kde poznáte zajímavé lidi. Možná se s nimi budete chtít vidět i příště. Pro květnové dny platí, že budete chvilku dole a chvilku nahoře. Půjde o emociálně náročný měsíc. Se svými pocity byste se měli někomu svěřit. Pomůže vám to uspořádat myšlenky a uleví se vám.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy pro znamení 13.-19. května 2024

Berani a Lvi Sami víte co je pro vás nejlepší. Tento týden máte v sobě tvůrčí energii a moc dobře víte co je pro vás ...
/ Články

Karta týdne 13.5-19.5. je Osmička holí. Nacvičí pohotové reakce

Berani pojedou na plné obrátky, Lvy budou vytáčet jejich lásky, Váhy čekají výzvy. Co čeká vás? Tarotová Osmička holí věští rychlý postup. Věci mají své ...

Polární záře nad hlavou

Překrásné barvy polární záře budí obdiv, ale i mystické prožitky. S astrologií toho moc společného nemá, snad jen fakt, že přichází v době aktivity Uranu ...

Týdenní horoskop 13.5.-19.5. Slunce s Uranem vše otáčí vzhůru nohama

V pondělí 13. května se snažte udělat co nejvíce práce, abyste získali časovou rezervu. Kvadratura Luny vcházející do znamení Lva s  Merkurem a opozice s ...

3 znamení zvěrokruhu, která potřebují žít v páru a hledají pravou lásku

Některým znamením zvěrokruhu samota nevadí. Na druhou stranu jsou taková, která sama žít nedokážou. Potřebují v životě najít partnera, s nímž prožijí pravou lásku a ...

Víkendový horoskop od 10.5. Konjunkce Slunce s Uranem spustí průtrž překvapení

Konjunkce Slunce s Uranem nese překvapení všeho druhu. Kdo je připraven, není překvapen. Kyž si s sebou přibalíte powerbanku, hever, vykládací karty, či repelent, možná ...

11 znamení, že nás andělé chrání

Rádi věříme tomu, že nad námi kdosi bdí. Někteří hovoří o andělech strážných, jiní o duchovních průvodcích, nebo o spřízněných duších zemřelých blízkých. Lidé se ...

Jaká jste máma podle měsíčního znamení

Vztah s maminkou je jeden z nejdůležitějších a má vliv i na to, jaké vztahy si budeme utvářet ve svém budoucím životě. Máma nás učí ...

Partnerský horoskop: Vodnář. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje originální, nezávislý,  nekonfliktní, tolerantní ...

Jaké dary nese zítřejší novoluní pro jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Ve středu 8. května nastane novoluní ve znamení smyslného Býka, který si umí opatřit to, co od života žádá. Novoluní vám přinese čas, abyste nabrali ...

 

Týdenní horoskop 22.4.-28.4. Štíří úplněk se blíží. Co nese?

Slunce v Býku odvede pozornost k partnerským záležitostem. Vyplatí se udělat si pořádek v citové oblasti, vyjasnit nedorozumění, nenechat se provokovat různými narážkami a držet si od těla křivé povahy.

V pondělí 22. dubna si dobře hlídejte všechny své osobní věci a domluvené časy schůzek. Odpolední opozice Luny s Merkurem může přinést chaos a roztěkanost.

V úterý 23. dubna s vámi zamávají milostné emoce. Opozice Luny s Venuší ve vás probudí fantazie, které se mohou s přibývajícím večerem stupňovat. Luna vejde do znamení Štíra v kvadratuře s Plutem. Varujte se nutkání všechno neustále kontrolovat a také si dejte pozor na přehnanou žárlivost.

Ve středu 24. dubna nastane (01:48) úplněk ve smyslném znamení Štíra. Jeho sílu již můžete pociťovat a asi ještě vnímat i budete pár dalších dnů.  Milostná dobrodružství nebudou výsadou pouze mladých a zamilovaných, ale i těch, kteří jsou ve stálém partnerském vztahu.

Úplněk, kterému se říká Růžový, vrhne světlo na skrývané city, posvítí na tělo, smysly a sexualitu. Budete vnímat všechno intenzivněji a hlouběji.
Tato fáze vybídne mnohé lidi k uvolnění se od toho, co jim neslouží a navodí symbolickou smrt a znovuzrození. Hlavou se mohou honit myšlenky na téma toho, že  má svou cenu. Krásné a voňavé květiny ve váze již neporostou a oblečení, které máte na sobě někoho stálo také velké pracovní úsilí. Možná budete řešit své strachy a touhy a postavíte se svým démonům.  To, co vám již neslouží zahodíte jako had starou kůži a uděláte místo novým začátkům. Tento úplněk bývá jeden z nejkrásnější, protože život ukazuje svoji sílu a jarní příroda je v rozpuku.

Jak ještě využít sílu úplňku?

Jeden z nejlepších rituálů je udělat si důkladný pořádek. Štír k pořádku přistupuje zodpovědně. Muži mají za svoji svatyni auto, ženy zase kabelku. Pořádek může být i všude kolem vás. V oblečení, papírech, lécích, kosmetice, v lednici… Protože povalující se nepotřebný nepořádek potichu pracuje ve vašich hlavách a komplikuje život i vztahy.

Kdo nemá pořádek okolo sebe, nemívá ho – až na výjimky potvrzující pravidlo ani v sobě a ve své hlavě.  Když vynesete pytle s nepotřebným odpadem, budete se cítit lépe a lehčeji. 

Až budete mít hotovo, můžete si – protože Štír je vodní znamení, dopřát ve svitu svíček koupel s kapkou medu a do koupele přidejte symbolicky to, co by se na vás mělo po očistě začít ,,lepit“. Pár drobných mincí symbolicky na peníze, okvětní plátky růží na lásku, heřmánek pro zdraví. Jde o to, s čím si to symbolicky pojíte vy.

Po koupeli se neotírejte, ale nechte tělo oschnout. Další magie pak může probíhat ve vaší ložnici. Ta sexuální bývá neobyčejně silná.

Ve čtvrtek 25. dubna bude náročné soustředit se na učení, protože opozice Luny s Uranem a Jupiterem a retrográdní Merkur vám budou odvádět myšlenky někam jinam. Naštěstí odpoledne vyjde Merkur za své retrográdní fáze a věci začnou nabírat správný směr.

V pátek 26. dubna nastaví optimistický výhled na víkend Luna vcházející do znamení Střelce. Podpoří tak náladu na výlety a přátelská setkání.

V sobotu 27. dubna podpoří pohodovou náladu trigon Luny s Merkurem. Budete mít potřebu s někým si popovídat a možná i něco vyjasnit. Kvadratura Luny se Saturnem udrží vztahy v přátelských mezích.

V neděli 28. dubna bude přát trigon Luny s Venuší lásce, randění a dobrým přátelským setkáním.

Hvězdy jsou ve znamení Býka. Lidé narozeni v tomto zemitém znamení milují přírodu a umění, kde mohou uspokojit svoji touhu po zážitcích. Na první pohled se mohou zdát poněkud uzavření nebo málo přístupní, ale dokážou se velmi intenzivně radovat ze života.

Býci, tento týden si více než kdy jindy uvědomíte, že na vztahu je stále nutné pracovat, někdy musíte udělat vstřícný krok a kompromis vůči svému protějšku. Zapracujte i na vztazích v rodině.

Blíženci, zázemí v rodině je pro vás důležité. Aktivně proto pracujte na spokojenosti všech členů rodiny, myslete ale také na sebe.

Raci, blízký člověk vám dá zajímavý tip týkající se financí. Měli byste ale dobře zvážit, jestli si teď můžete dovolit peníze investovat.

Lvi, máte dobrou náladu a rozdáváte ji všude okolo sebe. Pro své okolí působíte jako magnet, všichni s vámi chtějí trávit svůj volný čas.

Panny, ozývají se dlouhodobé zdravotní potíže, které schválně přehlížíte. Přestaňte se zanedbávat, než bude situace ještě horší.

Váhy, partner se vám bude vyhýbat, protože z vás vycítí, že nemáte zrovna dobrou náladu. Možná je toho na vás poslední dobou příliš, měli byste se naučit občas vypnout a nechat starosti na bedrech někoho jiného.

Štíři, pokud se vám nelíbí, jak se někdo chová ke starší generaci, měli byste mu to dát najevo. Nebojte se promluvit.

Střelci, stavíte okolo sebe zeď, za kterou jen tak někoho nepustíte. Na lidi okolo sebe pak ale kvůli tomu působíte odtažitě a namyšleně. Dejte si na to pozor.

Kozorozi, nemluvte druhým do jejich vztahů. Někdy v nich sami máte docela zmatek, tak je nechte, ať si věci dělají po svém.

Vodnáři, najděte k sobě parťáka, se kterým bude cvičení zábava. Můžete se pak vzájemně povzbuzovat a motivovat k výdrži a lepším výkonům.

Ryby, neplánujte si přes týden nic náročného. Se zdravím to teď máte na hraně, proto uděláte nejlépe, když se nebudete zbytečně přepínat.

Berani, jděte příkladem a zapojte rodinu do společných aktivit. Neuškodí, pokud začnete více času trávit společně, a ne každý zvlášť.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy pro znamení 13.-19. května 2024

Berani a Lvi Sami víte co je pro vás nejlepší. Tento týden máte v sobě tvůrčí energii a moc dobře víte co je pro vás ...
/ Články

Karta týdne 13.5-19.5. je Osmička holí. Nacvičí pohotové reakce

Berani pojedou na plné obrátky, Lvy budou vytáčet jejich lásky, Váhy čekají výzvy. Co čeká vás? Tarotová Osmička holí věští rychlý postup. Věci mají své ...

Polární záře nad hlavou

Překrásné barvy polární záře budí obdiv, ale i mystické prožitky. S astrologií toho moc společného nemá, snad jen fakt, že přichází v době aktivity Uranu ...

Týdenní horoskop 13.5.-19.5. Slunce s Uranem vše otáčí vzhůru nohama

V pondělí 13. května se snažte udělat co nejvíce práce, abyste získali časovou rezervu. Kvadratura Luny vcházející do znamení Lva s  Merkurem a opozice s ...

3 znamení zvěrokruhu, která potřebují žít v páru a hledají pravou lásku

Některým znamením zvěrokruhu samota nevadí. Na druhou stranu jsou taková, která sama žít nedokážou. Potřebují v životě najít partnera, s nímž prožijí pravou lásku a ...

Víkendový horoskop od 10.5. Konjunkce Slunce s Uranem spustí průtrž překvapení

Konjunkce Slunce s Uranem nese překvapení všeho druhu. Kdo je připraven, není překvapen. Kyž si s sebou přibalíte powerbanku, hever, vykládací karty, či repelent, možná ...

11 znamení, že nás andělé chrání

Rádi věříme tomu, že nad námi kdosi bdí. Někteří hovoří o andělech strážných, jiní o duchovních průvodcích, nebo o spřízněných duších zemřelých blízkých. Lidé se ...

Jaká jste máma podle měsíčního znamení

Vztah s maminkou je jeden z nejdůležitějších a má vliv i na to, jaké vztahy si budeme utvářet ve svém budoucím životě. Máma nás učí ...

Partnerský horoskop: Vodnář. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje originální, nezávislý,  nekonfliktní, tolerantní ...

Jaké dary nese zítřejší novoluní pro jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Ve středu 8. května nastane novoluní ve znamení smyslného Býka, který si umí opatřit to, co od života žádá. Novoluní vám přinese čas, abyste nabrali ...

Týdenní horoskop 11.3.-17.3. Venuše v Rybách vyjasní nedorozumění

V pondělí 11. března slibuje příjemné ráno a úspěšný den Luna vcházející do znamení Berana v sextilu s Plutem a v konjunkci s Merkurem. Aspekt je skvělý pro přínosné obchody, které si zajistíte díky vlastní šikovnosti. Možná vás také někdo varuje před nějakými potížemi, či nástrahami a pastičkami. Také se může stát, že objevíte moře souvislostí a domyslíte si, kdo tahá za nitky. Skvěle zvládnete všechny složitější situace a možná dokonáte nějakou pozitivní změnu.

Večer vejde Venuše do znamení Ryb a pár dnů se tam zdrží. Přeje vyjasnění různých nedorozumění a učení nových věcí.  Ryby jsou znamením, ve kterém je energie planety lásky Venuše v rozpuku. Nabádá k romantické oddané lásce bez podmínek. Srdce tlučou silněji a duše jsou otevřeny kráse a štěstí.

V úterý 12. března zajistí příznivou vlnu energie sextil Luny s Marsem, který bude vás nabádat udělat něco příjemného i pro sebe a svou fyzičku.

Mars ve Vodnáři nabádá k odvaze na všech frontách. Nečekejte, co řeknou druzí a jděte dopředu se svými plány. Štěstí přeje odvážným a kreativním.

Ve středu 13. března vejde Luna do znamení pečlivého Býka a to vás přiměje dát si vše kolem sebe do pořádku včetně úklidu domova a naplněné spíže. Sextily Luny s Venuší a Saturnem vám pomůžou vše nastavit ideálně a efektivně a kvadratura Luny s Plutem poukáže na to, co je zbytečné a jen vám překáží.

Ve čtvrtek 14. března pomůže konjunkce Luny s Jupiterem vyřešit to, na co soustředíte svoji pozornost. Vaše sny se mohou časem splnit. Konjunkce Luny s Uranem ukáží nové cesty, které povedou kýženým směrem. Aby to nebylo tak jednoduché, v cestě může stát kvadratura Luny s Marsem, která může vyostřit vaše emoce. Naštěstí to nebude trvat dlouho, protože sextil Luny se Sluncem a Neptunem pomůže vášně uklidnit.

V pátek 15. března vejde Luna do znamení Blíženců a posílí vaše myšlenky. O nápady nebude nouze. Trigon Luny s Plutem, kvadratura s Venuší a sextil s Merkurem vám pomohou dojít ke spokojenosti.

V sobotu 16. března se můžete cítit vlivem kvadratury Luny se Saturnem trochu unavení, bylo by dobré naplánovat si méně náročné činnosti.

V neděli 17. března se vám možná vlivem Luny vcházející do znamení Raka v kvadratuře se Sluncem a Neptunem nebude chtít vstávat z postele. Slunce v konjunkci s Neptunem však připomene všechny vaše povinnosti.

 

Hvězdy jsou ve znamení Ryb. Jejich šťastným dnem je čtvrtek. Ryby jsou přemýšlivé a rády sní, takže pokud chtějí svoje sny převést ve skutečnost, měly by k tomu využít právě energii čtvrtku. Čtvrtek jim dodá sebevědomí a spojí je s jejich vnitřní moudrostí.

 

Ryby, pevné postoje i zvyky mohou partnerství prospět, ale také ho časem zahubit. Na vás je, abyste zlomili své stereotypy a do vztahu se vložili z trochu jiného úhlu.

 

Berani, vyhýbejte se všemu a všem, kdo by vám mohli zkazit náladu. Jediné, co teď potřebujete, je dívat se do budoucnosti s optimismem.

 

Býci, mějte oči otevřené. Do cesty vám přijdou zajímavé možnosti, především v oblasti kariéry. To, co se vám naskytne nyní, se nemusí již opakovat.

 

Blíženci, čas a povinnosti si musíte dobře zorganizovat. Máte tolik nápadů, že se budete muset krotit. Jinak budete zmatkovat.

 

Raci, nesnažte se prosadit přes sílu, ale využijte svou chytrost a šikovnost. Máte na to, abyste uspěli svými trvalými výkony.

 

Lvi, těšte se na zajímavé setkání, které pro vás bude v mnoha ohledech inspirací. Máte velkou šanci vyhrát v nějaké loterii.

 

Panny, nesmíte polevit ve smělosti, kterou jste v sobě nedávno objevili. Ta vám otevírá dveře do společnosti velmi zajímavých lidí.

 

Váhy, měli byste více poslouchat to, co vám ostatní říkají. Mají zřejmě docela dobré názory, které stojí za vaši pozornost.

 

Štíři, dělejte vše, jak nejlépe dovedete, ale hlavně buďte věrní tomu, co vás opravdu baví, v tom je největší síla.

 

Střelci, setkáte se s někým, kdo vás bude naprosto fascinovat svými cestovatelskými zážitky. Může mezi vámi vzniknout dlouhodobé přátelství.

 

Kozorozi, naučte se šetřit velkorysými gesty. Pokud je budete prokazovat svému okolí častěji, začnou vás všichni využívat.

 

Vodnáři, hlavou se vám budou honit nejrůznější myšlenky a nápady. Jako kdybyste je ani nemohli zastavit. Pokud se přidají i emoce, máte o zábavu postaráno.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy pro znamení 13.-19. května 2024

Berani a Lvi Sami víte co je pro vás nejlepší. Tento týden máte v sobě tvůrčí energii a moc dobře víte co je pro vás ...
/ Články

Karta týdne 13.5-19.5. je Osmička holí. Nacvičí pohotové reakce

Berani pojedou na plné obrátky, Lvy budou vytáčet jejich lásky, Váhy čekají výzvy. Co čeká vás? Tarotová Osmička holí věští rychlý postup. Věci mají své ...

Polární záře nad hlavou

Překrásné barvy polární záře budí obdiv, ale i mystické prožitky. S astrologií toho moc společného nemá, snad jen fakt, že přichází v době aktivity Uranu ...

Týdenní horoskop 13.5.-19.5. Slunce s Uranem vše otáčí vzhůru nohama

V pondělí 13. května se snažte udělat co nejvíce práce, abyste získali časovou rezervu. Kvadratura Luny vcházející do znamení Lva s  Merkurem a opozice s ...

3 znamení zvěrokruhu, která potřebují žít v páru a hledají pravou lásku

Některým znamením zvěrokruhu samota nevadí. Na druhou stranu jsou taková, která sama žít nedokážou. Potřebují v životě najít partnera, s nímž prožijí pravou lásku a ...

Víkendový horoskop od 10.5. Konjunkce Slunce s Uranem spustí průtrž překvapení

Konjunkce Slunce s Uranem nese překvapení všeho druhu. Kdo je připraven, není překvapen. Kyž si s sebou přibalíte powerbanku, hever, vykládací karty, či repelent, možná ...

11 znamení, že nás andělé chrání

Rádi věříme tomu, že nad námi kdosi bdí. Někteří hovoří o andělech strážných, jiní o duchovních průvodcích, nebo o spřízněných duších zemřelých blízkých. Lidé se ...

Jaká jste máma podle měsíčního znamení

Vztah s maminkou je jeden z nejdůležitějších a má vliv i na to, jaké vztahy si budeme utvářet ve svém budoucím životě. Máma nás učí ...

Partnerský horoskop: Vodnář. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje originální, nezávislý,  nekonfliktní, tolerantní ...

Jaké dary nese zítřejší novoluní pro jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Ve středu 8. května nastane novoluní ve znamení smyslného Býka, který si umí opatřit to, co od života žádá. Novoluní vám přinese čas, abyste nabrali ...

Týdenní horoskop 4.3.-10.3. Co nese novoluní v Rybách?

V pondělí 4. března vás Merkur v sextilu s Uranem nabije přílivem energie, která pomůže nastartovat všechny vaše mozkové závity. Bude to skvělý den pro vyřízení veškerých úředních, či komplikovaných záležitostí. Aspekt může vést i k jiným řešením věcí, než na jaká jste si zvykli. Každopádně nebude problém nalézt s lidmi v okolí společnou řeč.

 

V úterý 5. března slibuje příjemné odpoledne sexstil Luny se Saturnem a trigon s Jupiterem. Je vhodná doba udělat i něco pro sebe, budete mít z toho dobrý pocit.

 

Ve středu 6. března přinesou příznivé sextily Luny se Sluncem, Merkurem a Neptunem a trigon s Uranem osvěžení kontaktů starých přátelství. Štěstí budete mít i v lásce.

 

Ve čtvrtek 7. března připraví Luna vcházející do znamení Vodnáře v konjunkci s Plutem překvapení. Postaví vám do cesty něco, čemu jste se chtěli intuitivně vyhnout. Vypořádáte se s tím a budete se cítit silnější.

 

V pátek 8. března na Mezinárodní den žen přinese konjunkce Luny s Marsem a kvadratura s Uranem napjatější ráno. Odpoledne z vás ale všechno spadne a vy si můžete dopřát nějakou malou oslavu, dobrou zábavu, nebo rande. Romantickou náladu podpoří konjunkce Merkuru s Neptunem a Luny s Venuší. Ta také posílí vaši intuici. Zrozenci vodních znamení v Raku, Štíru a v Rybách budou mít zvláštní předtuchy a těmi se nejspíš budou i řídit. Ostatní znamení se mohou naopak chvílemi cítit jako ve snu.

 

V sobotu 9. března vejde Luna do znamení Ryb a naladí vás na potřebu být chvíli sami se sebou a možná i na nějakou meditaci. Po celém týdnu, kdy jste měli naloženo si dopřejte trochu klidu. Luna v konjunkci se Saturnem a kvadratura Marsu s Uranem varuje před možným oslabením organismu, bylo by dobré posílit svoji imunitu.

 

V neděli 10. března nastane novoluní ve znamení Ryb. Slunce a Luna se setkají s vládcem znamení Ryb – Neptunem. Výjimečný nebeský úkaz zanechá silný otisk v duši a srdci všem, kteří touží poznat odpovědi na téma smyslu života. Novoluní v Rybách nese obrození vašich sil.

V lidech se probudí dřímající duchovní potřeby. Vnímavější lidé mohou zažít zvláštní emocionální stavy a hledat odpovědi na to kým jsou,  kam kráčí a co chtějí dělat. Život přeci musí mít hlubší smysl. Některé to bude instinktivně táhnout na jejich silová místa, kde se cítí dobře. Jiní budou hledat dávné i současné svatyně. Budou také více empatičtí a soucitnější vůči slabším. To jim pomůže nalézt své lepší já. Příliv pozitivní energie věští sextily Slunce s Uranem a Merkuru s Plutem. Merkur přejde ze znamení Ryb do znamení Berana a vás přestanou trápit různé chmurné myšlenky.

 

 

Hvězdy jsou ve znamení Ryb. Lidé tohoto znamení mají rádi klidné rodinné zázemí. Fascinuje je umění, literatura a duchovní nauky. Jako partneři bývají romantičtí a velmi pozorní. Zároveň jsou dost zranitelní a neodpouští nevěru či lež. Z duše nesnáší hádky a vypjatou atmosféru.

 

Ryby, v osobním životě hvězdy nepřejí romantice, spíše bude dobré si partnera trochu předcházet. Zapomeňte na negativní témata k rozhovoru. Pochvala nebo kompliment vezmou protějšku vítr z plachet.

 

Berani, více se zaobíráte problémy druhých než tím, co potřebujete k zajištění existence vy. Klidně byste se rozdali. Myslete také na sebe.

 

Býci, pracovně se bude dařit všem, kteří působí ve zdravotnictví nebo tvůrčích oborech. Mohli byste si finančně přilepšit či získat lepší pracovní podmínky.

 

Blíženci, vaše srdce zaplaví sentiment. Nával emocí vás požene k rodině a přátelům, které jste dlouho neviděli. Oprášíte staré vztahy a budete se cítit skvěle.

 

Raci, tento týden vám přinese možnost upevnit dosavadní vztahy a najít ztracenou důvěru. Rozhádaná partnerství dostanou novou šanci na lásku.

 

Lvi, nesete stěží tíhu vlastního svědomí. Pravděpodobně se budete chtít někomu svěřit se svými milostnými zálety či minulostí, na niž nejste zrovna pyšní. Dobře si to rozmyslete, následky nemůžete jen tak zamést pod stůl.

 

Panny, partner a rodina ve vás vidí vrbu, které se mohou vypovídat. Přestože na rozhovory nemáte náladu, neodmítejte je.

 

Váhy, partner nebo přátelé vás vytáhnou z nevalné nálady. Mají pro vás dost vtipných informací a zajímavostí, kterými vás dostanou do pohody.

 

Štíři, mějte na paměti, že s plným žaludkem se problémy řeší snáz. Nejdřív proto partnera nakrmte, a až pak vybalte problém.

 

Střelci, jste plni nápadů, jak obšťastnit své blízké. Pokud vám to finance dovolí, zrealizujete bláznivou dovolenou nebo jim kupte nečekaný dárek. I zdánlivá maličkost potěší.

 

Kozorozi, je potřeba více myslet na své zdraví, od bolesti zad vám spolehlivě pomůže pravidelná návštěva bazénu. Navíc si naordinujete odpočinek a načerpejte nové síly.

 

Vodnáři, najednou přesně uvidíte to, co chcete, a jak toho dosáhnout. Navíc se nemusíte bát nedorozumění. Partner se postaví na vaši stranu.

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy pro znamení 13.-19. května 2024

Berani a Lvi Sami víte co je pro vás nejlepší. Tento týden máte v sobě tvůrčí energii a moc dobře víte co je pro vás ...
/ Články

Karta týdne 13.5-19.5. je Osmička holí. Nacvičí pohotové reakce

Berani pojedou na plné obrátky, Lvy budou vytáčet jejich lásky, Váhy čekají výzvy. Co čeká vás? Tarotová Osmička holí věští rychlý postup. Věci mají své ...

Polární záře nad hlavou

Překrásné barvy polární záře budí obdiv, ale i mystické prožitky. S astrologií toho moc společného nemá, snad jen fakt, že přichází v době aktivity Uranu ...

Týdenní horoskop 13.5.-19.5. Slunce s Uranem vše otáčí vzhůru nohama

V pondělí 13. května se snažte udělat co nejvíce práce, abyste získali časovou rezervu. Kvadratura Luny vcházející do znamení Lva s  Merkurem a opozice s ...

3 znamení zvěrokruhu, která potřebují žít v páru a hledají pravou lásku

Některým znamením zvěrokruhu samota nevadí. Na druhou stranu jsou taková, která sama žít nedokážou. Potřebují v životě najít partnera, s nímž prožijí pravou lásku a ...

Víkendový horoskop od 10.5. Konjunkce Slunce s Uranem spustí průtrž překvapení

Konjunkce Slunce s Uranem nese překvapení všeho druhu. Kdo je připraven, není překvapen. Kyž si s sebou přibalíte powerbanku, hever, vykládací karty, či repelent, možná ...

11 znamení, že nás andělé chrání

Rádi věříme tomu, že nad námi kdosi bdí. Někteří hovoří o andělech strážných, jiní o duchovních průvodcích, nebo o spřízněných duších zemřelých blízkých. Lidé se ...

Jaká jste máma podle měsíčního znamení

Vztah s maminkou je jeden z nejdůležitějších a má vliv i na to, jaké vztahy si budeme utvářet ve svém budoucím životě. Máma nás učí ...

Partnerský horoskop: Vodnář. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje originální, nezávislý,  nekonfliktní, tolerantní ...

Jaké dary nese zítřejší novoluní pro jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Ve středu 8. května nastane novoluní ve znamení smyslného Býka, který si umí opatřit to, co od života žádá. Novoluní vám přinese čas, abyste nabrali ...

 

 

Týdenní horoskop 26.2.-3.3. Merkur v Rybách slibuje příjemná setkávání

V pondělí 26. února odpoledne vejde Luna do znamení Vah, spolu v trigonu s Plutem vás navedou dopřát si nějakou drobnou radost za to, že jste zvládli ranní nechuť vrhnout se do nového pracovního týdne.

V úterý 27. února varuje kvadratura bojové planety Marsu s Jupiterem, který ještě rozdmýchá její zápal, abyste si chránili svoji energii a sílu, nenechali se unést emocemi ke zkratovitému jednání a vyhýbali se energetickým upírům. Vyplatí se soustředit na konkrétní drobné úkony, které vám neseberou tolik síly. Večer vám vše vynahradí příjemný trigon Luny s Marsem a Venuší.

Ve středu 28. února mohou konjunkce Slunce a Merkuru se Saturnem přinést pocit, že před sebou hrnete spoustu práce a povinností. Neházejte však flintu do žita, Slunce bude v konjunkci s Merkurem a ten dává ještě mnoho možností a nápadů, jak vše zvládnout.

Ve čtvrtek 29. února se s námi tento měsíc rozloučí po svém. Luna vcházející do znamení Štíra v kvadratuře s Plutem může nás hned ráno obdařit lenivou náladou. Nicméně sextil Merkuru s Jupiterem slibuje štěstí na peníze i nové kontakty. Hravě nahodí vaše mozkové závity a den bude završen s pocitem dobře vykonané práce. Za odměnu si můžete koupit něco pro sebe, nebo los.

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít k hádce, na druhou stranu trigony Luny se Sluncem a Merkurem a sextil Slunce s Jupiterem vás ubezpečí, že i kdyby padaly trakaře, všechno zvládnete. Slunce je v Rybách, a to hřeje vždy nadějí.

V sobotu 2. března slibuje příjemnou náladu trigon Luny s Neptunem. Odpoledne vejde Luna do znamení Střelce a přiměje vás aktivně trávit čas na čerstvém vzduchu.

V neděli 3. března radí kvadratury Luny se Saturnem, Venuší a Uranem zvolnit tempo a nenechat se do ničeho tlačit. Když si dokážete udržet ten správný odstup, může být neděle příjemným dnem.

Hvězdy jsou ve znamení Ryb. Jejich silnou stránkou je víra v morální principy, kdy se k ostatním chovají ohleduplně a pozorně. Umí se přizpůsobit okolí, a přitom zůstat sami sebou. Pokud po něčem touží, jsou velmi cílevědomí.

Ryby, tento týden hvězdy přejí lásce a snadnému kontaktu s partnerem. Milostné vzplanutí vás může zasáhnout s nečekanou silou. Zadaní by se měli věnovat výhradně své polovičce, čekají je jen samé skvělé zážitky.

Berani, budete se s potěšením věnovat společenskému životu. Během týdne se rádi zúčastníte nějaké atraktivní akce.

Býci, únavu z přepracování je nutné kompenzovat účinnou relaxací. Pár chvil z každého pracovního dne by mělo patřit jenom vám.

Blíženci, partner vás může nutit, abyste se víc zapojili do rodinného života. Vy proti tomu v zásadě nic nemáte, jen vás unavuje nekonečné klábosení s babičkami nebo tchýní. Pro zachování klidu v rodině se ale jednou za čas musíte přemoci.

Raci, dodejte svým dětem a partnerovi sebevědomí. Ukažte jim, že v ně věříte a že jste na ně patřičně pyšní. Udělá to s nimi opravdové divy.

Lvi, i když celý týden o duševní práci nezavadíte, budete obdařeni vysokým intelektem. Máte chuť přijít všemu na kloub a přemýšlení vám dělá radost. Možná se dobrovolně pustíte i do samostudia.

Panny, mnozí z vás se budou cítit zranitelnější než jindy. Každou kritiku, ale i bezděčnou poznámku si vezmete k srdci. Měli byste proto dobře zvažovat, s čím se komu svěřujete. Někteří jedinci pro vás nemají dost empatie.

Váhy, celý týden budete pracovat s elánem a radostí. Máte předpoklady udělat více práce než obvykle. Možná za tím vším je duševní pohoda a klidné rodinné zázemí, jen si to nespojujete. Bylo by dobré si to uvědomit a být za to rádi.

Štíři, v lásce bude třeba opatrnosti. Žárlivost protějšku by vám mohla připravit horké chvilky. Nepokoušejte jeho trpělivost.

Střelci, některý váš známý se zachová dosti netaktně. Možná si ho dokonce škrtnete ze seznamu lidí, které chcete nadále vídat.

Kozorozi, v lásce se vám začne více dařit. Zatím ve vašem vztahu přetrvávala spíše nejistota a úvahy, zda je všechno v úplném pořádku. Navrch měl tedy rozum, teď se ale opět začíná přidávat i tolik potřebná vášeň.

Vodnáři, bude záležet jenom na vás, zda si vyšetříte dostatek volného času. Nikdo nad vámi nedrží bič, tak na sebe buďte hodní.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy pro znamení 13.-19. května 2024

Berani a Lvi Sami víte co je pro vás nejlepší. Tento týden máte v sobě tvůrčí energii a moc dobře víte co je pro vás ...
/ Články

Karta týdne 13.5-19.5. je Osmička holí. Nacvičí pohotové reakce

Berani pojedou na plné obrátky, Lvy budou vytáčet jejich lásky, Váhy čekají výzvy. Co čeká vás? Tarotová Osmička holí věští rychlý postup. Věci mají své ...

Polární záře nad hlavou

Překrásné barvy polární záře budí obdiv, ale i mystické prožitky. S astrologií toho moc společného nemá, snad jen fakt, že přichází v době aktivity Uranu ...

Týdenní horoskop 13.5.-19.5. Slunce s Uranem vše otáčí vzhůru nohama

V pondělí 13. května se snažte udělat co nejvíce práce, abyste získali časovou rezervu. Kvadratura Luny vcházející do znamení Lva s  Merkurem a opozice s ...

3 znamení zvěrokruhu, která potřebují žít v páru a hledají pravou lásku

Některým znamením zvěrokruhu samota nevadí. Na druhou stranu jsou taková, která sama žít nedokážou. Potřebují v životě najít partnera, s nímž prožijí pravou lásku a ...

Víkendový horoskop od 10.5. Konjunkce Slunce s Uranem spustí průtrž překvapení

Konjunkce Slunce s Uranem nese překvapení všeho druhu. Kdo je připraven, není překvapen. Kyž si s sebou přibalíte powerbanku, hever, vykládací karty, či repelent, možná ...

11 znamení, že nás andělé chrání

Rádi věříme tomu, že nad námi kdosi bdí. Někteří hovoří o andělech strážných, jiní o duchovních průvodcích, nebo o spřízněných duších zemřelých blízkých. Lidé se ...

Jaká jste máma podle měsíčního znamení

Vztah s maminkou je jeden z nejdůležitějších a má vliv i na to, jaké vztahy si budeme utvářet ve svém budoucím životě. Máma nás učí ...

Partnerský horoskop: Vodnář. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje originální, nezávislý,  nekonfliktní, tolerantní ...

Jaké dary nese zítřejší novoluní pro jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Ve středu 8. května nastane novoluní ve znamení smyslného Býka, který si umí opatřit to, co od života žádá. Novoluní vám přinese čas, abyste nabrali ...

 

 

Týdenní horoskop 5.2.-11.2. Co probudí novoluní ve Vodnáři?

V pondělí 5. února můžete využít sílu Merkuru vcházejícího do znamení Vodnáře. Půjdou vám rychle vyřešit různé rébusy, případně můžete dostat zajímavý nápad, který přijde s lehkostí vánku. Merkur bude v konjunkci s Plutem a to vám pomůže ještě více posílit intuici a upozornit vás na dávno zapomenuté nápady.

V úterý 6. února vejde Luna do znamení Kozoroha. Počítejte s tím, že se mohou objevit nějaké zapomenuté povinnosti, nebo se vynoří něco, co si vyžádá vaši intervenci.

Ve středu 7. února připraví hvězdné nebe spoustu příjemných překvapení. Luna v sextilu se Saturnem, v trigonu s Jupiterem a Uranem, v konjunkci s Venuší a také trigon Venuše s Uranem přinesou velkou dávku dobré nálady. Ten, kdo se vypraví na rande, nebude litovat. Také vás mohou překvapit nečekaní hosté.

Ve čtvrtek 8. února může sextil Marsu a Luny s Neptunem ovlivnit vaše smysly a zejména chuť na všechno dobré a sladké. Vyhrává ten, kdo dokáže najít tu správnou vyváženost. Luna v konjunkci s Marsem a Plutem a kvadratura Slunce s Uranem varují před přejídáním.

V pátek 9. února bude všechno uspěchané. Pocit stresu posílí konjunkce Luny s Merkurem a kvadratury s Jupiterem a Uranem. Jistou aktivitu ve vás probudí novoluní ve znamení Vodnáře. Večer se můžete dobře bavit a možná si dáte i nějaké dobré předsevzetí.

V sobotu 10. února si hlídejte všechny důležité věci a snažte se udržet myšlenku. Kvadratura Merkuru s Jupiterem a Luna vcházející do znamení Ryb přinese určitý myšlenkový chaos. Zajímat vás můžou klepy i nakupování toho, co vůbec nepotřebujete. Naordinujte si nějaké relaxační aktivity a případně i sport, protože cokoliv konstruktivního a tvořivého odsunete na vedlejší kolej.

V neděli 11. února zatoužíte po tělesné i duchovní očistě. Konjunkce Luny se Saturnem nasadí přísnější sebereflexi. Odměnou bude dobrá nálada a velká porce milých událostí, kterou přinese sextil Luny s Jupiterem a Uranem.

Hvězdy jsou ve znamení Vodnáře. Toto vzdušné znamení potřebuje partnera, který je v ničem neomezuje. Nejlepší partnerem pro Vodnáře je Beran, Vodnář a Blíženec. Dobře si budou rozumět s Váhami, naopak špatné vztahy mívají s Pannou či Býkem.

Vodnáři, k druhým budete otevření, klidně kolegům svěříte své problémy v osobních vztazích. Jejich sdílení vás velmi sblíží.

Ryby, hvězdy vás obdařily přemírou citů, kterých budete mít dost pro všechny své blízké. Díky dobré vůli se obrousí hrany.

Berani, snadno přeceníte své síly a naberete si množství povinností. Udělejte si předem jasno, zda je to opravdu nutné.

Býci, v partnerských vztazích se rozhostí klid a mír. Se svým protějškem budete jedna duše a jedna mysl. Užívejte si to plnými doušky, odrazí se to pozitivně i na vaší náladě a pracovním nasazení.

Blíženci, udělá vám radost, když vaše snaha přinese ostatním užitek. Může jít o vaše blízké, ale i o zcela neznámé lidi.

Raci, budete velmi vstřícní, tolerantní a plní dobré vůle. S jistými členy rodiny se konečně můžete rozumně bavit. Zatím s nimi bylo k nevydržení. Teď jim ale po nějakém nezdaru spadne hřebínek a vrátí se k normální komunikaci.

Lvi, kritika profesních kvalit se vás hluboce dotkne. Neberte si ji tolik k srdci, je cílena spíše jako jízlivá poznámka příští týden už o ni nebude nikdo vědět.

Panny, máte příznivý čas pro studia a kurzy všeho druhu. Také při debatách s blízkými budete hýřit bystrými postřehy. Mnohým poskytnete vodítko k řešení jejich osobních problémů.

Váhy, hvězdy od vás odklánějí veškeré spory a nehody. Budete si užívat jak vnější slávu, tak uznání autorit ve vaší rodině.

Štíři, v zaměstnání budete v jednom kole. Přitom vám bude připadat, že vaše energie vůbec neubývá. Dávejte proto pozor, abyste nepřecenili své síly. Pokuste se trochu krotit svou bezmeznou pracovní iniciativu, abyste si pak dokázali užít i chvíle volna.

Střelci, spokojenost v soukromí vás bude povznášet. Připadáte si žádoucí a díky tomu z vás vyzařuje sebevědomí. Komplimenty mohou přijít od osob, od kterých byste nikdy nečekali.

Kozorozi, můžete mít pocit, že byste si lépe rozuměli s cizími lidmi než se svými blízkými. Vzájemná domluva bude tento týden drhnout.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy pro znamení 13.-19. května 2024

Berani a Lvi Sami víte co je pro vás nejlepší. Tento týden máte v sobě tvůrčí energii a moc dobře víte co je pro vás ...
/ Články

Karta týdne 13.5-19.5. je Osmička holí. Nacvičí pohotové reakce

Berani pojedou na plné obrátky, Lvy budou vytáčet jejich lásky, Váhy čekají výzvy. Co čeká vás? Tarotová Osmička holí věští rychlý postup. Věci mají své ...

Polární záře nad hlavou

Překrásné barvy polární záře budí obdiv, ale i mystické prožitky. S astrologií toho moc společného nemá, snad jen fakt, že přichází v době aktivity Uranu ...

Týdenní horoskop 13.5.-19.5. Slunce s Uranem vše otáčí vzhůru nohama

V pondělí 13. května se snažte udělat co nejvíce práce, abyste získali časovou rezervu. Kvadratura Luny vcházející do znamení Lva s  Merkurem a opozice s ...

3 znamení zvěrokruhu, která potřebují žít v páru a hledají pravou lásku

Některým znamením zvěrokruhu samota nevadí. Na druhou stranu jsou taková, která sama žít nedokážou. Potřebují v životě najít partnera, s nímž prožijí pravou lásku a ...

Víkendový horoskop od 10.5. Konjunkce Slunce s Uranem spustí průtrž překvapení

Konjunkce Slunce s Uranem nese překvapení všeho druhu. Kdo je připraven, není překvapen. Kyž si s sebou přibalíte powerbanku, hever, vykládací karty, či repelent, možná ...

11 znamení, že nás andělé chrání

Rádi věříme tomu, že nad námi kdosi bdí. Někteří hovoří o andělech strážných, jiní o duchovních průvodcích, nebo o spřízněných duších zemřelých blízkých. Lidé se ...

Jaká jste máma podle měsíčního znamení

Vztah s maminkou je jeden z nejdůležitějších a má vliv i na to, jaké vztahy si budeme utvářet ve svém budoucím životě. Máma nás učí ...

Partnerský horoskop: Vodnář. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje originální, nezávislý,  nekonfliktní, tolerantní ...

Jaké dary nese zítřejší novoluní pro jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Ve středu 8. května nastane novoluní ve znamení smyslného Býka, který si umí opatřit to, co od života žádá. Novoluní vám přinese čas, abyste nabrali ...

 

Týdenní horoskop 22.1.-28.1. Co nese první úplněk tohoto roku?

V pondělí 22. ledna můžete mít příjemné dopoledne, později k večeru přinese kvadratura Luny vcházející do znamení Raka a do opozice s Venuší bytostnou potřebu meditace a odpočinku.

V úterý 23. ledna nám dopřeje krásu a komfort milující Venuše vstupující do znamení Kozoroha. Bude ale potřeba vynaložit určité úsilí. Někteří to mohou vnímat jako výstup ze své komfortní zóny, protože je to přiměje k větší aktivitě. Jsou prostě věci, které si budete muset pohlídat. Venuše v Kozorohu nerada utrácí, ale ráda investuje. I do sebe.

Ve středu 24. ledna bude lepší nebrat si na sebe příliš mnoho úkolů, protože opozice Luny s Marsem může přinést určitou nervozitu. Tento den nebude ideální ani pro vyřizování úředních záležitostí.

Ve čtvrtek 25. ledna nastane první úplněk tohoto roku, bude ve znamení Lva v opozici s Plutem a kvadratuře s Jupiterem. Ti, kteří ignorovali rady druhých, mohou tento den procitnout. Úplněk však přinese i radost a chuť se bavit. Jeho vibrace ve vás mohou probudit vnitřní dítě, které má opět radost ze života. Jeho poslání je milovat a přijmout sám sebe a přestat řešit, jestli jste se zavděčili druhým. Posílíte víru v sebe a chuť ukázat, co dovedete a všechny své talenty a zdůraznit všechno to, co vás dělá výjimečnými.

V pátek 26. ledna varuje kvadratura Luny s Uranem před plánováním volného času, Uran totiž vždy přináší nějaké překvapení.

V sobotu 27. ledna může vaše plány narušit kvadratura Slunce s Jupiterem a vy se tak můžete rozloučit s uklízením, nebo učením. Uran, který se bude dostávat z retrográdní fáze a konjunkce Merkuru s Marsem mohou způsobit určitou roztěkanost.

Bezmyšlenkovitě tak můžete trávit spoustu času nad věcmi, za kterými nejdou vidět žádné výsledky. Večer se vzpamatujete, protože Luna vejde do znamení Panny a nasměruje vaši pozornost ke klidu a udržení si dobré kondice.

V neděli 28. ledna slibuje příjemný den sextil Venuše se Saturnem a trigon Luny s Venuší a Jupiterem. Bude dobré naplánovat si rodinné, či přátelské setkání. Na druhou stranu Luna v opozici se Saturnem otevře i vážnější témata, před kterými jste utíkali.

Pročistí se vzduch a posunete se dál. O intelektuální kreativitu se postará trigon Merkuru s Uranem a nedělní odpoledne vám tak může přinést zajímavé poznatky a pohledy na život.

Hvězdy jsou ve znamení Vodnáře. Mezi jeho kladné vlastnosti patří upřímnost, tolerantnost. Myšlení vodnářů není zatíženo předsudky, proto si s nimi můžete povídat o čemkoliv. Díky dobrým nápadům a dostatku odvahy zkouší dělat věci jinak a většinou lépe.

Vodnáři, říká se, že všechno špatné je pro něco dobré. Ukončíte-li nevyhovující vztah, získáte šanci nalézt vysněný protějšek.

Ryby, pokud se vám něco nepovedlo podle vašich představ, nemusíte nad sebou hned lámat hůl. Jste sami k sobě až moc kritičtí, buďte více trpěliví.

Berani, Luna v konjunkci s Jupiterem vnese do vašeho života novou zprávu, která bude mít vliv na ukončení stávajících záležitostí. Pokud budete připraveni, nic vás nemůže zaskočit. Z konců můžete udělat nové začátky, které vám otevřou nové možnosti.

Býci, na někoho z příbuzných či přátel si tento týden možná poopravíte názor. Zatím jste spolu vycházeli poměrně hladce, ale lidé se mění.

Blíženci, setkáte se s velkým množstvím emocí ze strany partnera, až vám z toho půjde hlava kolem. Mnohdy půjde o jednání zcela protichůdné a trochu hysterické. Nejlepší bude příliš nereagovat a nechat ho vychladnout.

Raci, v komunikaci se objeví úskalí, na kterých však budete mít svůj podíl. Máte velmi blízko ke svárlivosti. Servítky si nebudete brát ani vůči svým blízkým. Zkuste se krotit, pokud nechcete mít rozhádaný týden.

Lvi, tento týden byste mohli přednášet o životním nadhledu. Budete mít dostatek psychických i fyzických sil k řešení všech problémů.

Panny, uvědomíte si, jak vás unavuje každodenní péče o domácnost. Možná už toho máte jednoduše dost. Je potřeba se asertivně vymezit vůči ostatním členům rodiny. Přestanete zavírat oči před tím, jak odbývají svůj díl povinností.

Váhy, pro klid v rodině, a hlavně ve své duši si neberte k srdci každý problém blízkých. Až bude třeba, o pomoc si sami řeknou.

Štíři, uvědomíte si, že když něco končí, zároveň něco jiného začíná. Díky tomu se z nevydařeného vztahu či ztroskotané pracovní spolupráce vzpamatujete snáz.

Střelci, pokuste se vyhýbat agresivním lidem a nedejte se vyprovokovat hlupáky. Dosáhli byste jen ztráty vlastní dobré nálady.

Kozorozi, sblížíte se více s člověkem, se kterým se často potkáváte, ale až tento týden se začnete více bavit. Zjistíte, že si máte co říct a rozumíte si.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy pro znamení 13.-19. května 2024

Berani a Lvi Sami víte co je pro vás nejlepší. Tento týden máte v sobě tvůrčí energii a moc dobře víte co je pro vás ...
/ Články

Karta týdne 13.5-19.5. je Osmička holí. Nacvičí pohotové reakce

Berani pojedou na plné obrátky, Lvy budou vytáčet jejich lásky, Váhy čekají výzvy. Co čeká vás? Tarotová Osmička holí věští rychlý postup. Věci mají své ...

Polární záře nad hlavou

Překrásné barvy polární záře budí obdiv, ale i mystické prožitky. S astrologií toho moc společného nemá, snad jen fakt, že přichází v době aktivity Uranu ...

Týdenní horoskop 13.5.-19.5. Slunce s Uranem vše otáčí vzhůru nohama

V pondělí 13. května se snažte udělat co nejvíce práce, abyste získali časovou rezervu. Kvadratura Luny vcházející do znamení Lva s  Merkurem a opozice s ...

3 znamení zvěrokruhu, která potřebují žít v páru a hledají pravou lásku

Některým znamením zvěrokruhu samota nevadí. Na druhou stranu jsou taková, která sama žít nedokážou. Potřebují v životě najít partnera, s nímž prožijí pravou lásku a ...

Víkendový horoskop od 10.5. Konjunkce Slunce s Uranem spustí průtrž překvapení

Konjunkce Slunce s Uranem nese překvapení všeho druhu. Kdo je připraven, není překvapen. Kyž si s sebou přibalíte powerbanku, hever, vykládací karty, či repelent, možná ...

11 znamení, že nás andělé chrání

Rádi věříme tomu, že nad námi kdosi bdí. Někteří hovoří o andělech strážných, jiní o duchovních průvodcích, nebo o spřízněných duších zemřelých blízkých. Lidé se ...

Jaká jste máma podle měsíčního znamení

Vztah s maminkou je jeden z nejdůležitějších a má vliv i na to, jaké vztahy si budeme utvářet ve svém budoucím životě. Máma nás učí ...

Partnerský horoskop: Vodnář. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje originální, nezávislý,  nekonfliktní, tolerantní ...

Jaké dary nese zítřejší novoluní pro jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Ve středu 8. května nastane novoluní ve znamení smyslného Býka, který si umí opatřit to, co od života žádá. Novoluní vám přinese čas, abyste nabrali ...

Týdenní horoskop 27.11.-3.12. Co nese úplněk v Blížencích?

V pondělí 27. listopadu se připravte na náročnější den díky úplňku v Blížencích (10:16) v opozici k Marsu. Merkur bude v kvadratuře s Neptunem a můžete mít pocit, že vám všechno padá z rukou. Bylo by dobré tento den nepřeceňovat své schopnosti.

Úplněk v Blížencích posílí snahu o kontakt s druhými a také  intelekt a komunikaci.

Lidé se nebudou tolik ostýchat pokládat i otázky, které by jím před tím drhly v ústech. Budou je zajímat názor lidí, kteří se jim zdají zkušenějsí, odvážnější, či  „ zasvěcenější“. U všech znamení zvěrokruhu se probudí větší zvědavost a také touha projevit své myšlenky i emoce.

V otázkách lásky vás bude zajímat i veškeré dění mimo váš vztah a všechny nevšední možnosti, nebo alespoň náznaky.

 

Tato zářivý úplněk na nebi  symbolicky probudí osvícení.  Možná naleznete odpovědi na své otázky a možná si také budete více vážit svých dosavadních úspěchů.

 

Úplněk Blížencích bude v opozici k Marsu, který se přidá ke Slunci, toho času ve znamení neohroženého Střelce. Atmosféra může být nervózní. Emoce vzkypí a o výbuchy zlosti nebude nouze. Kvadratura k Saturnu se může projevit snahou ovládnut situaci, ale to mohou komplikovat různé překážky.

 

V tomto případě hvězdné nebe radí vyhnout se dělání ukvapených závěrů. Mars bude bojový a Saturn restriktivní. Než něco řeknete, ještě se raději podívejte se na širší obraz situace.

Podívejte se na lidi, kteří si prošli podobnou situací jako vy a  i na ty, kteří si takovou situací neprošli a učte se. Nadcházející úplněk je výzva.

 

V úterý 28. listopadu vás bude trigon Luny s Venuší a Kvadratura s Neptunem nenápadně nabádat dopřát si něco příjemného, třeba dobrou kávu, nebo voňavý svařák.

 

Ve středu 29. listopadu vejde Luna do znamení Raka a přiměje vás k myšlenkám o své rodině a druhých lidech a o tom, co je opravdu důležité.

 

Ve čtvrtek 30. listopadu podpoří sextil Luny s Uranem dobrou náladu a možná přinese i dobrou věštbu lidem, kteří si chtějí na svatého Ondřeje nechat vyvěštit.

 

V pátek 1. prosince bude klást vyšší nároky na vaši pozornost kvadratura Luny s Venuší a opozice s Plutem. Luna vejde do znamení Lva a Merkur do znamení Kozoroha a v někom se mohou probudit větší ambice.

 

V sobotu 2. prosince budete s přispěním sextilu Merkuru se Saturnem řešit, co všechno potřebujete udělat. Může se to týkat i vašeho sebe rozvoje.

 

V neděli 3. prosince se nenechte nikým vytočit, kvadratura Venuše s Plutem by mohla případné diskuse vyhrotit až do krajností.

 

Hvězdy jsou ve znamení Střelce. Lidé narození v tomto znamení disponují velkou vřelostí, štědrostí a empatií. Dokážou svému okolí předávat energii, které mají vždy více než dost. Jsou to lidé tvořiví, nemají rádi nudu a stereotypy. Jsou rádi středem pozornosti. Vhodným zaměstnáním je pro ně advokacie a politika.

 

 

Střelci, tento týden vám schází empatie a trocha pokory, abyste mohli vycházet s lidmi tak, jak je třeba. Kvůli tomu to mnohdy může skřípat.

 

Kozorozi, vyplatí se vám investovat do partnera nejen čas, ale hlavně více emocí. Ty jsou důležitější než hmotné dary.

 

Vodnáři, pravděpodobně na vás dopadne splín a melancholická nálada. Jejich příčinu si nebudete chtít přiznat, ale ve skrytu duše ji znáte. Neměli byste se zavírat daleko od lidí, ale naopak vyrazit do společnosti.

 

Ryby, někdo nebo něco vám ukáže správnou cestu, která vede z rodinných starostí. Vyplatí se rady blízkého člověka poslechnout.

 

Berani, raději se nepouštějte do věcí, kterým nerozumíte. Nezapomeňte, že neznalost zákona neomlouvá, mohlo by se vám to vymstít.

 

Býci, sport je přesně to, co tento týden potřebujete. Do žil se vám při něm vlije hormon štěstí a nic vám nebude chybět.

 

Blíženci, vyhněte se nesmyslným hádkám a ve sporu buďte tím rozumnějším elementem, který ustoupí jako první. Zejména jde-li o spory v rodině. Můžete jim předejít i opatrností v komunikaci.

 

Raci, tento týden se řiďte heslem – není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Protějšek ocení vaši snahu, byť situace nemusí vždy dopadnout podle jeho představ. Mnohé události budou vyžadovat trochu delší čas.

 

Lvi, neplánované setkání s expartnerem pro vás bude šokující. Nečekali jste, že to s vašimi emocemi ještě tolik zacloumá.

 

Panny, psychický přetlak je přesně to, co pocítíte na svém těle. Bolet vás může hlava a žaludek. Měli byste vypnout a dopřát si nějaký čas bez telefonu a signálu.

 

Váhy, objevíte svoji životní múzu, která vás bude motivovat nejenom při uměleckých činnostech. Sami budete překvapeni, jak vám jdou věci od ruky.

 

Štíři, z práce se poslední dobou nevracíte s dobrou náladou. Nesmíte se ale nechat problémy v zaměstnání natolik ovlivnit, abyste si kazili i atmosféru doma.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy pro znamení 13.-19. května 2024

Berani a Lvi Sami víte co je pro vás nejlepší. Tento týden máte v sobě tvůrčí energii a moc dobře víte co je pro vás ...
/ Články

Karta týdne 13.5-19.5. je Osmička holí. Nacvičí pohotové reakce

Berani pojedou na plné obrátky, Lvy budou vytáčet jejich lásky, Váhy čekají výzvy. Co čeká vás? Tarotová Osmička holí věští rychlý postup. Věci mají své ...

Polární záře nad hlavou

Překrásné barvy polární záře budí obdiv, ale i mystické prožitky. S astrologií toho moc společného nemá, snad jen fakt, že přichází v době aktivity Uranu ...

Týdenní horoskop 13.5.-19.5. Slunce s Uranem vše otáčí vzhůru nohama

V pondělí 13. května se snažte udělat co nejvíce práce, abyste získali časovou rezervu. Kvadratura Luny vcházející do znamení Lva s  Merkurem a opozice s ...

3 znamení zvěrokruhu, která potřebují žít v páru a hledají pravou lásku

Některým znamením zvěrokruhu samota nevadí. Na druhou stranu jsou taková, která sama žít nedokážou. Potřebují v životě najít partnera, s nímž prožijí pravou lásku a ...

Víkendový horoskop od 10.5. Konjunkce Slunce s Uranem spustí průtrž překvapení

Konjunkce Slunce s Uranem nese překvapení všeho druhu. Kdo je připraven, není překvapen. Kyž si s sebou přibalíte powerbanku, hever, vykládací karty, či repelent, možná ...

11 znamení, že nás andělé chrání

Rádi věříme tomu, že nad námi kdosi bdí. Někteří hovoří o andělech strážných, jiní o duchovních průvodcích, nebo o spřízněných duších zemřelých blízkých. Lidé se ...

Jaká jste máma podle měsíčního znamení

Vztah s maminkou je jeden z nejdůležitějších a má vliv i na to, jaké vztahy si budeme utvářet ve svém budoucím životě. Máma nás učí ...

Partnerský horoskop: Vodnář. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje originální, nezávislý,  nekonfliktní, tolerantní ...

Jaké dary nese zítřejší novoluní pro jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Ve středu 8. května nastane novoluní ve znamení smyslného Býka, který si umí opatřit to, co od života žádá. Novoluní vám přinese čas, abyste nabrali ...

Týdenní horoskop 8.5.-14.5. Merkur se Saturnem fandí všem nezlomným

V pondělí 8. května podpoří potřebu odpočinku kvadratura Luny s Neptunem a trigon s Jupiterem.

 

V úterý 9. května připomene Luna vcházející do znamení Kozoroha všechny resty a důležité záležitosti. Bude potřeba více zabrat a pustit se do práce.

 

Ve středu 10. května přinesou nadějné vyhlídky a dobrou náladu trigon Luny s Uranem a Sluncem. Věci by mohly dopadnout lépe, než jste si mysleli. Drobné komplikace se mohou vyskytnout k večeru, kdy opozice Luny s Merkurem podpoří příliv únavy a vy už nebudete mít chuť cokoliv dělat a řešit.

 

Ve čtvrtek 11. května si hlídejte všechny důležité věci, neboť Luna vcházející do znamení Vodnáře v konjunkci s Plutem podpoří neklid a citové napětí. Možná se vám připomene něco, co vám sebere klid. Buďte hodní jak na sebe, tak i na své blízké.

 

V pátek 12. května vám může pomoci získat lepší pozici nejenom v práci, ale i v osobním životě sextil Merkuru se Saturnem. Konstelace podpoří všechny nezlomné lidi s ochotou (na sobě) pracovat a s vírou ve svoji šťastnou hvězdu.

 

V sobotu 13. května bude přát randění sextil Merkuru s Venuší. O zajímavá odhalení se postará Venuše v trigonu se Saturnem. Možná to podpoří nějaká vaše rozhodnutí. Luna vejde do znamení Ryb a vaše poznání mohou získat duchovnější rozměr.

 

V neděli 14. května zajistí příjemný den a dobrou náladu sextil Luny s Uranem a Sluncem. Dopřejte si rodinný oběd, nebo si zajděte někam do kavárny s přáteli.

 

Hvězdy jsou ve znamení Býka. Ve vztahu dokáží ocenit láskyplné zacházení a jsou velmi přístupni k lichotkám. Můžete se na ně spolehnout, i když kvůli jejich smyslnosti nelze vyloučit občasnou nevěru. Manželství uzavírají obvykle dosti znenadání. Potřebují pociťovat důvěru nejbližších a jistotu pevného zázemí. Nejlépe se k nim hodí Beran, Lev a Střelec.

Býci, tento týden se nemusíte obávat třecích ploch s partnerem. Naopak se budete velmi dobře rozumět a vyjasníte si i dřívější neshody.

Blíženci, nenuťte se do ničeho, co by bylo proti vašemu přesvědčení. Raději si odpočiňte a věnujte se svým věcem.

Raci, oprostěte se od toho, že vše budete svádět na někoho jiného. Povzneste se nad to, udělejte si dobré jídlo a zajděte si do společnosti. Uvidíte, že vaše nálada se rázem promění k lepšímu.

Lvi, dejte přednost romantickým a zábavným činnostem, a snažte se upozadit jakékoliv problémy ve vztahu. Také se vyhýbejte jakýmkoliv rizikovým či adrenalinovým aktivitám. Mohlo by to skončit úrazem.

Panny, dávejte pozor na rodinné úspory. Máte chuť investovat do jistých předmětů, ale nápad to není dobrý. Naopak můžete sáhnout opravdu vedle a bude vás to později hodně mrzet.

Váhy, nepodceňujte nejrůznější cvičení, která vám pomohou udržet tělo v kondici. Začněte zlehka a nepřepínejte se. Důležitá je pravidelnost a vytrvalost.

Štíři, máte zřejmě na srdci spoustu starostí, co se týká vašeho partnerského vztahu. Svěřujte se ale pouze někomu důvěryhodnému.

Střelci, vyrazte do víru společenského dění a buďte hodně aktivní. Nezadaným totiž hvězdy slibují, že se jim do cesty připlete někdo sympatický. Dejte si tedy záležet na svém vzhledu i chování, ale nepřetvařujte se.

Kozorozi, váš milostný život bude jen vzkvétat. Můžete se těšit na příval romantiky a něžností, jako nikdy předtím. Věřte tomu, že se karta obrátila ve váš prospěch. Nemáte důvod pochybovat.

Vodnáři, bude nutné, abyste se věnovali také sami sobě, a to především vaší psychice. Musíte se dát do pořádku, čeká vás náročnější období a do letní dovolené je ještě daleko. Co třeba vyjet do nějakého wellness centra, kam vytáhnete partnera nebo kamarády.

Ryby, měli byste se rozhodnout, co všechno chcete tento týden stihnout. Podle toho se bude odvíjet ostatní. Nezapomeňte také na odpočinek při procházce na čerstvém vzduchu.

Berani, vaše energie je tento týden skoro nevyčerpatelná, ale i tak si dávejte pozor na přílišné vydávání sil, pravidelné pauzy na relaxaci jsou nutné.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy pro znamení 13.-19. května 2024

Berani a Lvi Sami víte co je pro vás nejlepší. Tento týden máte v sobě tvůrčí energii a moc dobře víte co je pro vás ...
/ Články

Karta týdne 13.5-19.5. je Osmička holí. Nacvičí pohotové reakce

Berani pojedou na plné obrátky, Lvy budou vytáčet jejich lásky, Váhy čekají výzvy. Co čeká vás? Tarotová Osmička holí věští rychlý postup. Věci mají své ...

Polární záře nad hlavou

Překrásné barvy polární záře budí obdiv, ale i mystické prožitky. S astrologií toho moc společného nemá, snad jen fakt, že přichází v době aktivity Uranu ...

Týdenní horoskop 13.5.-19.5. Slunce s Uranem vše otáčí vzhůru nohama

V pondělí 13. května se snažte udělat co nejvíce práce, abyste získali časovou rezervu. Kvadratura Luny vcházející do znamení Lva s  Merkurem a opozice s ...

3 znamení zvěrokruhu, která potřebují žít v páru a hledají pravou lásku

Některým znamením zvěrokruhu samota nevadí. Na druhou stranu jsou taková, která sama žít nedokážou. Potřebují v životě najít partnera, s nímž prožijí pravou lásku a ...

Víkendový horoskop od 10.5. Konjunkce Slunce s Uranem spustí průtrž překvapení

Konjunkce Slunce s Uranem nese překvapení všeho druhu. Kdo je připraven, není překvapen. Kyž si s sebou přibalíte powerbanku, hever, vykládací karty, či repelent, možná ...

11 znamení, že nás andělé chrání

Rádi věříme tomu, že nad námi kdosi bdí. Někteří hovoří o andělech strážných, jiní o duchovních průvodcích, nebo o spřízněných duších zemřelých blízkých. Lidé se ...

Jaká jste máma podle měsíčního znamení

Vztah s maminkou je jeden z nejdůležitějších a má vliv i na to, jaké vztahy si budeme utvářet ve svém budoucím životě. Máma nás učí ...

Partnerský horoskop: Vodnář. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje originální, nezávislý,  nekonfliktní, tolerantní ...

Jaké dary nese zítřejší novoluní pro jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Ve středu 8. května nastane novoluní ve znamení smyslného Býka, který si umí opatřit to, co od života žádá. Novoluní vám přinese čas, abyste nabrali ...

Týdenní horoskop 13.2.-19.2. Co chystají sextily Luny s Plutem a Merkurem na Valentýna?

V pondělí 13. února si dávejte pozor na své neřesti. Poslední čtvrt měsíce ve znamení Štíra varuje, abyste se nenechali zatáhnout do něčeho, co bude vypadat jako fantastická příležitost. Přivodili byste si jen potíže. Energie může být oslabená, nakonec může kompletně odejít a vzít s sebou všechny věci, které nepotřebujete.

Merkur bude v půlkvadratuře s Marsem v Blížencích a s aktivním Plutem. Mars, Merkur a Pluto společně tvoří více praktické vibrace a energie něco vymyslet. Nicméně Merkur může být spouštěčem hádek a tento aspekt může přetrvávat až do čtvrtku. Speciálně Blíženci, Panny a Vodnáři by měly být by se měli snažit být nad věcí, nebo nejdřív napočítat do deseti a pak reagovat. Kvadratura Luny ve Štíru se Sluncem a Saturn ve Vodnáři může nést melancholické a podezíravé nálady.

Co dělat? Dopřejte si více zdravého pohybu a sportu, či procházek.

 

V úterý 14. února na svatého Valentýna chystají hvězdy své dary. Ne vždy vychází tak příjemné aspekty, jako na svátek zamilovaných. Příznivé sextily Luny s Plutem a Merkurem vcházející do znamení Střelce a trigon s Jupiterem – tato konstelace slibuje, že darované květiny, pozornosti a přání budou opravdu od srdce.

Co naplat, když láska není, tak není, leda, že byste si ji šli vyprosit.  🙂

Sv. Valentýn jako Římský kněz i proti zákazu císaře Claudia oddával mladé zamilované páry. Ve vězení, kam byl uvržen císařem Claudiem II. si zamiloval dceru soudce Astreia a vrátil jí zrak. Tento patron zamilovaných rád na svůj svátek plní k němu vznesené prosby. Relikvii tohoto světce byla v barokním relikviáři na oltáři kapitulní baziliky svatého Petra a Pavla v Praze na Vyšehradě a říká se, že byla získaná ještě za císaře Karla IV. ten si ostatně patrně na Valentýna velmi potrpěl, neboť i na Karlštejně  měl být vložen ostatek svatého Valentýna do gotického relikviáře. 

Svatý Tadeáš Juda – patron beznadějných věcí pomůže nalézt lásku i tehdy, když už se může zdát vzhledem okolnostem, že to je těžké a možná už jste přestali věřit. V Praze je asi nejznámější socha svatého Tadeáše  před vchodem do kostela svatého Josefa na náměstí republiky. 

Svatá Kordula je ochránkyni všech panen a vdov a pomáhá rychle nalézt někoho, s kým se dá trávit čas.

Svatý Mikuláš pomáhá lidem osamělým, kteří touží po opravdové lásce a zatím se jim nepodařilo takovou láskou nalézt. S jeho podporou mohou počítat dívky, které by se rády brzy vdaly.

 

Ve středu 15. února varuje konjunkce Venuše s Neptunem před vměšováním se do cizích sporů. Venuše hlídá i vaše finance a možná se budete chtít podělit o něco, co máte. Umělce čeká úspěšný tvůrčí den a zamilovaní budou snít o ideální lásce. Nejvíce Váhy, Ryby, Štíři a Raci.

 

Ve čtvrtek 16. února můžete vlivem konjunkce Slunce se Saturnem více docenit věci, které za vás dělají druzí lidé a které nemusíte dělat vy. Váš svět tak může být krásnější. V lásce projeví partner více dominantní sklony. Pokud se vaše energie protnou, může to mít za následek hádku nebo dusnou atmosféru. Náročný den to bude pro Býky, Štíry, Vodnáře a Lvy. Můžete mít pocit, jako by na vás všechno padalo a pocítíte strach, jak všechno zvládnete. Ve skutečnosti nebude tak zle, pouze Saturn zkouší, co vaše fantazie snese. Díky tomu však můžete předvídat spoustu situací, na které se pak dokonale připravíte a získáte pocit zadostiučinění.

 

Páteční (17. únor) trigon Luny s Uranem a sextil s Neptunem nesou spoustu zážitků pro ty, kteří hledají příležitosti k zábavě. Nemusí to být nic klasického, ale můžete si dopřát něco, co si delší dobu odepíráte, a přitom vám to dělá takovou radost.

 

V sobotu 18. února vejde Slunce do znamení Ryb a konečně se může začít rýsovat nějaký odpočinek. Rodinná setkání mohou být příjemná a s přáteli přijdete na spousty zajímavých společných věcí, které vás spojují. Merkur v sextilu s Jupiterem nasměruje vaši pozornost k ambiciózním cílům. Je to ideální doba pro cestování, poznávání a učení.

 

V neděli 19. února přeje sextil Venuše s Plutem příjemným událostem a příležitostem. Vyloučené nejsou ani lásky na první pohled. Neseďte doma a běžte mezi lidi, vyrazte na rande a také pečlivě naslouchejte, co vám partner, či děti říkají.

 

Hvězdy jsou ve znamení Vodnáře. Lidé narození v tomto znamení nemají rádi jednotvárnou práci, a pokud navíc musí poslouchat někoho jiného, moc dlouho v daném zaměstnání nevydrží. Jsou to snílci, kterým se bude lépe dařit na volné noze, kde si budou moci dělat to, co chtějí. Dobře se budou cítit jako humanitární pracovníci, ekologové, psychiatři či neurologové.

Vodnáři, tento týden si nenechte ujít příležitost naučit se něco nového, zapojit se do nových a zajímavých kurzů či začít sportovat. Zkrátka si najděte novou aktivitu, protože z ní můžete jen vytěžit to dobré.

Ryby, dejte na rady odborníků a naučte se nějakou jednoduchou meditační techniku, která by vám pomohla zbavit se stresu.

Berani, rázný Mars vám přeje v oblasti lásky, měli byste tuto příležitost využít. Máte také dostatek sil na pracovní povinnosti a motivujete svojí pílí i lidi okolo.

Býci, stále se zdržujete v blízkosti někoho, kdo vám zkrátka nejde z hlavy. Bude dobré si ujasnit, co od této osoby očekáváte.

Blíženci, planeta Merkur pro vás není v příznivém postavení, a tak se budete muset smířit s tím, že ne všechno půjde podle plánu.

Raci, v práci se dostáváte do stresu, a to především kvůli vlastním chybám. Vaše kroky jsou pomalé a zbytečně nad nimi přemýšlíte. Měli byste se zamyslet nad tím, zda se s někým neporadit nebo někoho nepožádat o radu.

Lvi, pokud se dostanete do situace, kdy si nebudete jistí slovy někoho z vašich blízkých, nesuďte ho, ale znovu se ho zeptejte. Mohli byste si totiž slova vyložit mylně a vaše reakce by byla dost přehnaná.

Panny, pohybujete se v těsné blízkosti člověka, který je velmi upřímný a otevřený. Líbí se vám tento jeho povahový rys, ale zatím se nepouštějte do bližšího poznávání se. Buďte opatrní na to, co mu také o sobě prozradíte.

Váhy, romantická planeta Venuše bude hodně rozverná a bude chtít vás zapojit do láskyplných a vášnivých her. Nenechte se dlouho přemlouvat, máte-li vedle sebe někoho, s kým si rozumíte ve všem, ale hlavně v milostných záležitostech.

Štíři, doma se snažte mluvit a jednat klidně a s chladnou hlavou. Mohou vás potkat situace, kdy není dobré, abyste se rozčilovali a stresovali se. Navíc tím můžete někomu parádně nahrát a na světě bude nepříjemný konflikt.

Střelci, v práci jste tento týden neoblomní a hodně vám záleží na tom, aby vaše výsledky byly perfektní. Jistě si toho brzy všimnou i nadřízení a možná vaši snahu ocení finančně.

Kozorozi, někdo, koho jste měli za velice blízkého kamaráda, vám ukáže svou pravou tvář. Budete se hodně divit, co se v něm skrývá za povahu, ale také vám dojde, že vaše kamarádství končí. Nedávejte najevo příliš emoce.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy pro znamení 13.-19. května 2024

Berani a Lvi Sami víte co je pro vás nejlepší. Tento týden máte v sobě tvůrčí energii a moc dobře víte co je pro vás ...
/ Články

Karta týdne 13.5-19.5. je Osmička holí. Nacvičí pohotové reakce

Berani pojedou na plné obrátky, Lvy budou vytáčet jejich lásky, Váhy čekají výzvy. Co čeká vás? Tarotová Osmička holí věští rychlý postup. Věci mají své ...

Polární záře nad hlavou

Překrásné barvy polární záře budí obdiv, ale i mystické prožitky. S astrologií toho moc společného nemá, snad jen fakt, že přichází v době aktivity Uranu ...

Týdenní horoskop 13.5.-19.5. Slunce s Uranem vše otáčí vzhůru nohama

V pondělí 13. května se snažte udělat co nejvíce práce, abyste získali časovou rezervu. Kvadratura Luny vcházející do znamení Lva s  Merkurem a opozice s ...

3 znamení zvěrokruhu, která potřebují žít v páru a hledají pravou lásku

Některým znamením zvěrokruhu samota nevadí. Na druhou stranu jsou taková, která sama žít nedokážou. Potřebují v životě najít partnera, s nímž prožijí pravou lásku a ...

Víkendový horoskop od 10.5. Konjunkce Slunce s Uranem spustí průtrž překvapení

Konjunkce Slunce s Uranem nese překvapení všeho druhu. Kdo je připraven, není překvapen. Kyž si s sebou přibalíte powerbanku, hever, vykládací karty, či repelent, možná ...

11 znamení, že nás andělé chrání

Rádi věříme tomu, že nad námi kdosi bdí. Někteří hovoří o andělech strážných, jiní o duchovních průvodcích, nebo o spřízněných duších zemřelých blízkých. Lidé se ...

Jaká jste máma podle měsíčního znamení

Vztah s maminkou je jeden z nejdůležitějších a má vliv i na to, jaké vztahy si budeme utvářet ve svém budoucím životě. Máma nás učí ...

Partnerský horoskop: Vodnář. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje originální, nezávislý,  nekonfliktní, tolerantní ...

Jaké dary nese zítřejší novoluní pro jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Ve středu 8. května nastane novoluní ve znamení smyslného Býka, který si umí opatřit to, co od života žádá. Novoluní vám přinese čas, abyste nabrali ...

Týdenní horoskop 30.1.-5.2. Co nesou hvězdy na Hromnice?

V pondělí 30. ledna podpoří trigon Slunce s dynamickým Marsem vůli na sobě pracovat a nepolevit. Můžete se pustit do náročnějších prací, vaše vytrvalost bude posílena. Trigon Merkuru s Uranem vnese touhu zpestřit si den zábavou. Překvapit vás může dobrá zpráva.

Ráno v úterý 31. ledna přinese auru neklidného dne a stresy rozežene až Slunce v trigonu s Lunou.

Středa 1. února začne poněkud zasněně a melancholicky vlivem kvadratury Luny s Neptunem. V poledne se vám zlepší nálada díky trigonu Luny se Saturnem a podíváte se na věci více do hloubky. Přečtěte si zajímavou knihu, vyhledávejte informace a ptejte se těch, co mohou poradit.

Ve čtvrtek 2. února si naplánujte něco příjemného. Kvadratura Luny s Jupiterem a trigon s Venuší nese potřebu vyhrát nad protivníky, a to si nakonec zaslouží odměnu.

Prvního a druhého února očistěte svůj dům ohněm a vodou. Vyžeňte temný mrak a pozvěte radost a slunce.

Prvního a druhého února očistěte svůj dům ohněm a vodou. Vyžeňte temný mrak a pozvěte radost a slunce.

A během svátku IMBOLC prvního a druhého února světlo vyhrává boj s temnotou a den se více prodlužuje. To přináší pozvolna optimismus nejenom lidem. Světlo probouzí naši energii, rostliny začínají růst a země se pomalu chystá na zázrak jara. Na tyto dny spadal předkřesťanský svátek  posvěcený irské bohyni jara, poezie a řemesel Brigit. Aby si člověk zajistil její laskavost, mělo se doma důkladně uklidit, prvního února rituálně umýt stěny, podlahy a okna,  aby se stáhla zatuchlá zima. Přitom se umývala nejenom špína, ale také zlé myšlenky. Nezapomínalo se i na tělo a pokud byl někdo nemocný, tak minimálně plosky nohou a dlaně. Pak se rozdělal oheň buď v krbu, či na dvoře. Do jeho plamenů se symbolicky házelo všechno co dělalo bolest a kazilo dobrou náladu. Síla ohně, moc a teplo přinesly naději a chuť k práci.

Během svátků se jedla strava pojící se s novým životem a růstem – semínka slunečnice, sezamu, dýní a mléko a sladké pečivo. Barvou svátku v čistých domech byla bílá a zelená. První je barva sněhu a čistoty a druhá barva připomíná, že se příroda obrozuje.  Patronka svátku Brigit se v 10. století vlivem křesťanství se stala svatou Brigitou a rozšířil se okruh její působnosti. Střežila domy před hladem, chorobami a válkou a hlídala chránila jasnovidce a léčitele. Její svátek připadá na 1. února. Kdysi keltské děti splétaly během tohoto svátku kříže z různých rostlin. U nás slavíme Hromnice 2. února. Pálily se svíce hromničky, aby chránily domy před ohněm a neštěstím, nemocným přinášely sílu k uzdravení a umírajícím lehkou smrt.

Co můžete dělat?

Pár rituálů na Hromnice

Abyste získali krásu a jiskru dejte si půl sklenky mléka do koupele.

Aby vám kvetlo přátelství a láska, upečte svým nejbližším sladký koláček s ovsem a medem.

Abyste měli peníze v peněžence zapalte zlatou svíci a nebo se dívejte do ohně pod konvici s vodou.

Abyste se necítili osamělí napište si všechno, co ve vás vyvolává smutek a nedovoluje přiblížit se druhým lidem a spalte to.

Aby měla celá vaše rodina vždycky peníze a byla zdravá,  vysypte po západu slunce před vchodové dveře pár zrníček kukuřice.

Aby byl váš dům bezpečný, vysypte v každém koutě hrst soli.

Abyste se cítili užiteční a vážení, říkejte svému odrazu v zrcadle: miluji tě.

Abyste získali zdraví a dávnou krásu a hlaďte jemným pohybem své tělo a říkejte si jak chcete vypadat.

Aby byla vaše zvířata zdravá, všechny pohlaďte v tyto dny po hlavě.

 

Abyste si splnili sny o čemkoliv, zapište je na lísteček a představte si jak se stávají skutečností. Třeba, že jste dostali kocoura, nebo jedete na pěkné místo, opalujete se na pláži, či jdete z nemocnice spokojení a zdraví.

Abyste se odpojili od toxického člověka, napište na lísteček co vám udělal – například, že vás zradil a okradl, využil vaše dobré srdce a polepte těmi lístky celé bydlení.

 

V pátek 3. února budete sršet sarkasmem a ironií, neboť opozice Luny s Merkurem k tomu jednoduše vybízí.

O smíšené emoce se v sobotu 4. února postará kvadratura Slunce s Uranem a vy se snažte být opatrní nejenom na svá slova, ale také na důvěru k cizím lidem, kteří by se vás mohli snažit napálit. Vyhýbejte se lidem, kteří šíří klepy.

V neděli 5. února nastane úplněk ve znamení Lva, který bude přát k načerpání síly, získání nových schopností a touze se regenerovat. Snažte se udržet emoce na uzdě, neboť kvadratura Venuše s Marsem, Lunou a Uranem udělají své a na povrch mohou vyplavat všechny skryté a nezpracované pocity. Dejte si pozor, abyste si zlost nevybili na někom, koho milujete. Raději si naplánujte aktivní odpočinek.

Hvězdy jsou ve znamení Vodnáře. Mezi jejich kladné vlastnosti patří upřímnost a tolerantnost. Jejich myšlení není zatíženo předsudky, proto si s nimi můžete povídat o čemkoliv. Díky dobrým nápadům a dostatku odvahy zkouší dělat věci jinak a většinou lépe.

Vodnáři, tento týden cokoliv budete mít na srdci a co vás hodně trápí, budete muset už někomu svěřit. Nemůžete totiž na tak silné pocity zůstat sami. Vyhledejte někoho, kdo vám bude ochotně naslouchat.

Ryby, vaše odvaha a originalita vám mohou dobře pomáhat při prosazování nových pracovních metod či nápadů. Pokud se nebudete bát reakcí druhých, uděláte dobře. Základem je, abyste věřili sami sobě.

Berani, prospěly by vám nějaké sportovní aktivity, které byste se svou rodinou či přáteli mohli dělat společně, a tak zapracovat i na vašem zdraví.

Býci, pravděpodobně se vám povede udržet jisté vztahy alespoň v přátelské rovině a nenadělat problémy. To by byl velmi dobrý počin.

Blíženci, víte moc dobře, že se mohou sejít nepříjemné okolnosti, které vás zbrzdí nejen v práci, ale i v soukromí. Raději pracujte a plánujte s menším předstihem.

Raci, všechny profesní záležitosti by měly být tento týden nenáročné a nic nového nezačínejte. Chybí vám energie, takže byste mohli kvůli tomu přehlédnout důležité detaily nového projektu. Raději tedy vše nechte na další týden.

Lvi, kdosi se na vás sice může usmívat, ale za zády o vás nemluví zrovna hezky. Zřejmě tušíte, o koho jde, a tak si dejte dobrý pozor, co před tímto člověkem prozradíte.

Panny, tento týden by se mohl objevit někdo, kdo vnese do vašeho života pohodu. Zřejmě půjde o někoho z dřívějších přátel. Měli byste se obklopovat takovými lidmi mnohem častěji.

Váhy, prospějí vám sportovní aktivity či kurzy, na kterých se můžete seznámit s velmi zajímavými lidmi a naučit se něco nového či důležitého.

Štíři, přemůže vás nezvyklá fyzická únava, která si vyžádá odpočinek. A ani mysl není tak bystrá, jako obvykle. Potřebujete zkrátka vypnout a třeba odjet na prodloužený víkend.

Střelci, měli byste si uvědomit, zda je pro vás přednější chodit někde s kamarády, nebo zda se věnovat partnerovi. Pokud jste v posledních dnech svůj protějšek zanedbávali, máte opravdu co napravovat.

Kozorozi, tento týden máte velmi specifický smyls pro humor, kterým ostatním pomůžete zvládnout komplikovanější situace. Budou vám vděční.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy pro znamení 13.-19. května 2024

Berani a Lvi Sami víte co je pro vás nejlepší. Tento týden máte v sobě tvůrčí energii a moc dobře víte co je pro vás ...
/ Články

Karta týdne 13.5-19.5. je Osmička holí. Nacvičí pohotové reakce

Berani pojedou na plné obrátky, Lvy budou vytáčet jejich lásky, Váhy čekají výzvy. Co čeká vás? Tarotová Osmička holí věští rychlý postup. Věci mají své ...

Polární záře nad hlavou

Překrásné barvy polární záře budí obdiv, ale i mystické prožitky. S astrologií toho moc společného nemá, snad jen fakt, že přichází v době aktivity Uranu ...

Týdenní horoskop 13.5.-19.5. Slunce s Uranem vše otáčí vzhůru nohama

V pondělí 13. května se snažte udělat co nejvíce práce, abyste získali časovou rezervu. Kvadratura Luny vcházející do znamení Lva s  Merkurem a opozice s ...

3 znamení zvěrokruhu, která potřebují žít v páru a hledají pravou lásku

Některým znamením zvěrokruhu samota nevadí. Na druhou stranu jsou taková, která sama žít nedokážou. Potřebují v životě najít partnera, s nímž prožijí pravou lásku a ...

Víkendový horoskop od 10.5. Konjunkce Slunce s Uranem spustí průtrž překvapení

Konjunkce Slunce s Uranem nese překvapení všeho druhu. Kdo je připraven, není překvapen. Kyž si s sebou přibalíte powerbanku, hever, vykládací karty, či repelent, možná ...

11 znamení, že nás andělé chrání

Rádi věříme tomu, že nad námi kdosi bdí. Někteří hovoří o andělech strážných, jiní o duchovních průvodcích, nebo o spřízněných duších zemřelých blízkých. Lidé se ...

Jaká jste máma podle měsíčního znamení

Vztah s maminkou je jeden z nejdůležitějších a má vliv i na to, jaké vztahy si budeme utvářet ve svém budoucím životě. Máma nás učí ...