Víkendový horoskop: Luna ve Štíru chystá peprný tah

Merkur ve Vodnáři zvedne stavidla fantazii a Luna ve Štíru opepří rande

Konjunkce Merkuru s Plutem touží po poznání. V pátek 10. února budete pohlceni záhadami a věcmi mezi nebem a zemí.

O velmi aktivní sobotu 11. února se postarají trigon Luny se Sluncem a Saturnem a Merkur vcházející do znamení Vodnáře. Pustíte se s chutí do svých plánů a vše půjde od ruky. Večerní kvadratura Luny vcházející do znamení Štíra s Plutem a Merkurem varuje před tím, že nadcházející události nemusíte mít zcela pod kontrolou. Pokud se chystáte někam na večírek, může to být velmi peprná jízda.

V neděli 12. února zatoužíte vlivem opozice Luny s Uranem po změně. Udělejte něco netypického.

Beran

 

V pátek můžete být neklidní a možná i podezíraví. Pokud si s někým vyjasníte dřívější nedorozumění, výrazně se vám zlepší nálada. V sobotu je příznivý den na ukončení sporů se sousedy. Lidé vám budou nakloněni a díky Merkuru v sextilu si můžete dopřát i nějaký pěkný výlet. V neděli budete mít energie a dobré nálady na rozdávání a díky tomu můžete poznat nové přátele. Dávejte si však pozor a nevměšujte se do cizích sporů. Role soudce nebývá vždy populární.

 

Býk

 

V pátek se držte stranou od cizích hádek a spíše se starejte o to, abyste nikde nic nezapomněli. V sobotu můžete být podráždění a tak se snažte raději vyhnout diskuzím s rodinou, mohly by zbytečně vzniknout hádky.

V neděli se vám nálada a chuť věnovat se rodině vrátí. Možná upečete nějaký dobrý moučník, nebo se budete věnovat dětem. Odpoledne už myslete na lásku a jděte na rande.

 

Blíženci

 

Páteční Luna v trigonu vybízí s přicházejícím víkendem věnovat se svému osobnímu životu a láskám. Pořádně se na to připravte, ať vám to sluší. V sobotu zatoužíte mít pár chvil jenom pro sebe a odpočívat. V lásce vám jde štěstí a tak se klidně můžete pustit do internetového flirtování, nebo vyrazit na rande. V neděli buďte obezřetní a kroťte své rozjaření. Nedorozumění se vyjasní a všechno vyjde ve váš prospěch.

 

Rak

 

V pátek můžete trochu bojovat s časem a bude náročnější pohlídat si všechny povinnosti. Možná by stálo zato nebrat na sebe cizí problémy a raději si odpočinout. V sobotu máte šanci přijít na zajímavé nápady, které vám přinesou radost do života. Večerní Luna v trigonu přeje lásce a kouzlení. V neděli pro vás bude kdosi záhadou a tak se možná přistihnete, že studujete různé psychologické výklady tarotu. Přinese vám to nečekané výsledky.

 

Lev

 

V pátek budete více citliví na respekt druhých lidí vůči vám. Potřebujete, aby vám druzí naslouchali a brali vás vážně. Učiníte důležitá rozhodnutí. Sobotní Merkur v opozici varuje na slova, která vypustíte z úst. Okolí může iritovat, co říkáte, proto bude lepší si nechat komentáře pro sebe. Vaše lamentování nad cenami nikoho stejně nedojme. V neděli budete oporou svému okolí a také se o svém okolí hodně dozvíte.

 

Panna

 

V pátek nezapomeňte na setkání se známými, budou od vás něco potřebovat. Vaše rada je pro ně důležitá. V sobotu v sobě objevíte vynálezce, ale největší radost vám mohou udělat vtipné debaty a setkání s přáteli. Nedělní Luna v sextilu radí nikam nespěchat. Do práce se budete muset trochu nutit a možná by bylo lepší zalézt někam s knížkou.

 

Váhy

 

Pátek bude úspěšný, ačkoliv ráno nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Připravte se na přátelské setkání. Sobotní Merkur v trigonu vám pomůže, pokud se budete alespoň trochu snažit objasnit staré neshody a věci urovnat. V lásce k vám přichází překvapení. V neděli po vás bude někdo chtít oplatit starou laskavost, nebo vyrovnat nějaký rest.

 

Štír

 

V pátek se nestyďte ptát na věci, které vás zajímají. Čeká vás klidný den, ale nudit se nebudete. Můžete objevit novou zálibu. V sobotu budete mít vlivem Merkuru v kvadratuře potíže se soustředěním. Buďte opatrní, v roztržitosti na sebe můžete vyzradit nějaké tajemství. V neděli můžete poznat nové lidi. Luna v konjunkci nabádá jít se bavit, protože nebudete litovat.

 

Střelec

 

V pátek budete pro ostatní anděly, protože jste spolehliví. Nezapomínejte přitom všem i na sebe. V sobotu zařiďte co nejdříve rodinné věci a pak už se věnujte svým věcem. Jde vám štěstí v lásce. V neděli si dopřejte pyžamový den. Skvěle si odpočinete a můžete získat i nové informace.

 

Kozoroh

 

V pátek buďte opatrní, můžete být netrpěliví a tím se dostat do konfliktu s nějakou autoritou, případně zkritizujete něco, za co se pak budete cítit hloupě. A v sobotu dávejte pozor na cestách a nebuďte roztržití, abyste se pro něco nemuseli vracet, nebo něco nemuseli dělat od začátku. Nedělní Luna v sextilu radí odpočívat. Věci kolem se nějak vyřeší sami.

 

Vodnář

 

V pátek budete v centru dění a bylo by dobré nepodléhat tlaku okolí a rozhodovat se v souladu se svým přesvědčením a svědomím. Sobotní Merkur ve vašem znamení vzbudí zájem o nové věci. Ani za nic se nenecháte přesvědčit k dělání věcí, na které nemáte náladu. Odpočívejte. Nedělní Luna v kvadratuře může přinést nervozitu na celý den. Z těchto nálad vás může vytrhnout nečekaná přátelská návštěva.

 

Ryby

 

V pátek se snažte příliš nemluvit o svých plánech do budoucna, mohli byste inspirovat konkurenci. Raději si domluvte rande. V sobotu se snažte místo dalších pracovních povinností naplánovat výlet. Nedělní Luna v trigonu přeje cestování a setkávání s lidmi, se kterými si budete hodně rozumět.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

Týdenní horoskop 12.-18.7. Venuše ve Lvu, Trigon Slunce s Neptunem, Luna ve Štíru; budeme se duchovně rozvíjet, milovat i hádat!

Venuše ve Lvu (do 16.7.) podpoří žhavé letní lásky a trigon Slunce s Neptunem (13.-17.7) dává šanci na klid. Také se podaří vyřídit většinu věcí, jako po drátkách a při letních západech slunce nabrat romantickou, konejšivou, klidnou náladu. Lidé se více ponoří do duchovního rozvoje a budou chtít proniknout do mystických tajemství a dotknout se něčeho, co je přesahuje. V neděli hned přijde zkouška, jak moc dokážou být ve svém středu a nad věcí.

 

 

Pondělí 12. července

  1. 7. přejde Merkur do znamení Raka. S přibývajícím dnem přijde příliv optimistické pozitivní energie a intelektuální regenerace. Mobilizující vliv trigonu Merkura s Jupiterem vnese lehkost, radost a nadhled. Konjunkce Luny s Marsem může hnát k někdy nepotřebné realizaci. Vlivem Merkura v Raku se také mohou řešit starší rodinné záležitosti, na něž je potřeba nahlédnout ještě jednou z jiného zorného pole a vyjasnit dlouho zaťatá nedorozumění. Asi nás nepřekvapí, že nás budou více zajímat děti a strávíme s nimi více času. Nejedna rodina se také rozroste.

 

Úterý 13. července

Dnes vejde Luna do znamení Panny, a i když jsou prázdniny a tudíž je sklon přistupovat ke všemu lehčeji, dnes nás to svede k větším starostem o zdraví či dietu.

 

Středa 14. července

 

Klidnější den vnese příjemný trigon Luny s Uranem. Bude se více dařit dát do pořádku úřední věci a také vyřídit všechny důležitější rozhovory. Příjemné setkávání se známými, či telefonát s kamarádkou jen tak, zpestří den.

 

Čtvrtek 15. července

 

Klidem se bude snažit zásobovat vliv trigonu Slunce se Saturnem a Luna vcházející do znamení empatických Vah. To, co nám obvykle zaručeně zvedalo tlak a stres, budeme brát, jako že je nám to jedno, a budeme si od toho držet distanc. Ideální den pro klidnou procházku ve voňavém lese, či houbaření.

 

Pátek 16. července

 

Je šance, že při výjezdu na výlet, či dovolenou zůstanou životní problémy, stres a strachy doma. Trigon Luny se Saturnem pomůže před odjezdem zařídit všechno, aniž bychom se oddávali nutkavému pocitu, že jsme na něco zapomněli nebo něco nedodělali.

 

Sobota 17. července

Sobotní zábavu může přerušit několik chvilek napětí. Luna v kvadratuře se Sluncem a Plutem ve znamení Štíra mohou lehce zmrazit humor.

 

Neděle 18. července

Pozor, pozor! Tento den je z celých prázdnin jeden z nejrizikovějších na všechny možné hádky a ostré výměny názorů. Bude to mít na svědomí výjimečně nepříznivá hvězdná souhra. Opozice Slunce s Plutem, Kvadratura Luny ve Štíru se Saturnem a opozice s Uranem činí tento den třaskavinou neklidných momentů. Často se tak bude dít na dovolených, kdy se má odpočívat a zdánlivě nic neřešit. To je tak trochu pastička, protože volný čas dovolí vytáhnout na povrch vše, co kde dře. Nejeden psycholog vám potvrdí, že volné dny dovolených nahrávají často různým konfliktům.

 

Co nás čeká v druhé polovině července?

Hvězdy jsou stále ve znamení Raka. Vytrvalost a stálost, to je jejich hlavním znakem. Jsou také starostliví a umějí zastupovat druhé, proto jsou pro ně vhodná povolání, v kterých tyto své vlastnosti využijí. Mají též vynikající cit pro chutě, jsou dobrými kuchaři, také vnímají dobře hudbu a grafiku, v tomto směru se ve velkém uplatňují. Pokud se do něčeho pustí, tak pokračují tak dlouho, dokud to nedodělají. Proto bývají úspěšnými šéfy a řediteli s více zaměstnanci.

Raci, tento týden máte energie opravdu na rozdávání a jste jako perpetuum mobile. Některé kolem vás může ale vaše neposednost rozčilovat, a tak mají k vašemu chování připomínky.

Lvi, nebojte se ve svém životě udělat radikální změny. Hlavně tehdy, máte-li nějaké zlozvyky a vyloženě špatné návyky.

Panny, snažte se lépe poznat člověka, se kterým se v poslední době vídáte. Je možné, že máte trošku zkreslené představy a růžové brýle.

Váhy, vaší chybou, i když ne z vlastního přičinění, je to, že jste idealisté. Máte vše zjednodušené a všechny možné překážky si nepřipouštíte. Pak snadno dochází k tomu, že jste zklamaní a frustrovaní. Když budete na vše pohlížet rozumněji, bude vám lépe.

Štíři, není na škodu si jen tak popovídat s někým z příbuzných, které jste dlouho neviděli. Nakonec to může být přínosný rozhovor pro všechny.

Střelci, vyhýbejte se tomu, abyste se nechali strhnout emocemi. Zbytečně byste se dostali do trapných situací, ze kterých je dost nesnadné se vykroutit bez újmy.

Kozorozi, každý má své slabší dny a vás to zastihlo právě v tyto dny. I když máte chuť a sílu to změnit, je vám dáno krizí projít a poučit se z ní. Jedná se hlavně o mezilidské vztahy, které projdou opravdovou zkouškou.

Vodnáři, co kdybyste si také konečně udělali čas jen sami na sebe a svého partnera? Buďte více sobečtí a dopřejte si soukromí.

Ryby, Neptun vám kryje záda. Před pocitem, že vám všechno padá na hlavu vás bude chránit romanticky zamilovaná nálada.

Berani, odložte stranou vše, co vás rozčiluje, ale netýká se to přímo vaší rodiny. S někým z příbuzných bude třeba přerušit kontakt.

Býci, v obtížnějších situacích, kdy se hůře spoří každá koruna, funguje osvědčená obálková metoda. Začněte si odkládat do obálky nějaký malý obnos a pokuste se ho neutratit. Uvidíte, že se vám za čas ušetřené peníze mohou velmi hodit.

Blíženci, sršíte energií, a je to na vás vidět široko daleko. Díky tomu se k vám stahují přátelé, kamarádi, ale i noví lidé.

Pro Kartářky světla Pet a  Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...