Týdenní horoskop 25.7.-31.7. Co nového přinese novoluní ve Lvu?

Flirtování, cestování, plavání a dobré jídlo? Slunce ve znamení Lva probudí vaši touhu bavit se. Můžete očekávat zajímavá pozvání a dobré pracovní zprávy.

Mars v Býku zase přiměje podívat se do skříní s oblečením a polic se zásobami. Budete mít chuť vše protřídit a vyhodit nepotřebné věci. Také by se vyplatilo začít nějakou odlehčovací dietu a myslet na své zdraví.

Retrográdní Neptun v Rybách sice radí nabízet svou pomoc, ale všechno má své meze a měli byste si stanovit jasné hranice vůči lidem, kteří vás chtějí využívat. O víkendu si odpočiňte a domácí práce omezte na minimum.

V pondělí 25.7. můžete být překvapeni spontánními akcemi, či nečekanými setkáními i randěním na poslední chvíli. Domluva s lidmi bude snadnější a někteří mohou získat práci snů.

V úterý 26.7. vás přiměje kvadratura Merkuru s Marsem postarat se o své větší bezpečí. Nic zlého se nestane, ale můžete mít silnější potřebu zkontrolovat klíče, zámky či se objednat u lékaře.

Ve středu 27.7. prohloubí příznivé vlivy sextilu Luny s Marsem a Uranem a trigon s Neptunem dobré vztahy s druhými lidmi a umožní hladké navazování známostí. Vaše sociální inteligence bude mimořádně podpořena a vy si tak můžete vylepšit svůj pozitivní obraz v očích vašich blízkých i známých.

Ve čtvrtek 28.7. vás přepadne touha objevovat něco nového, může to být poslech hudby či zkoušení nových chutí. Máte šanci potkat svou spřízněnou duši. Uran v Býku má tento den potřebu odreagovat se od každodenních starostí.

Klíčovou událostí je novoluní ve Lvu, které přeje novým předsevzetím. Může to být také provázeno jistým napětím z důvodu chybějící motivace. V těchto konstelacích by bylo lepší se věnovat spíše něčemu příjemnému a úvahy o různých investicích nechat na jindy. Mohlo by to přinést pouze pocit promarněného času i peněz. Když Luna vejde do znamení Lva, počítejte s tím, že pro někoho to může být spouštěč k navazování poněkud sporných diskuzí.

Pátek 29.7. přinese nával věcí, které bude potřeba vyřešit a zařídit. Kvadratury Luny s Marsem a Uranem nedovolí starat se o své osobní věci, dokud nezařídíte vše důležité. O to více si pak budete vychutnávat večerní siestu s přáteli.

Sobota 30.7. připomene, že je před vámi ještě polovina prázdnin a přinese úvahy o tom, co všechno jste si na prázdniny naplánovali a co z toho musíte ještě zrealizovat. Luna vejde do znamení Panny a dovolí vám věnovat více pozornosti své formě i rovnováze.

V neděli 31.7. opozice Merkuru se Saturnem pomůže v těžkých rozhovorech s někým milovaným, nebo s rodinou. Ucítíte, že dobrá vůle a pozitivní nastavení dokáží dělat divy.

Hvězdy jsou ve znamení Lva. Toto ohnivé znamení předurčuje své zrozence k pozicím, kde mohou uplatnit svoji přirozenou autoritu. Jsou to charismatické osobnosti stvořené stát v centru pozornosti. V kariéře jim pomáhá organizační a diplomatický talent. Rádi se chlubí svými úspěchy a kritiku nenesou nejlépe.

Lvi, tento týden si dodejte kuráž a pozvěte na rande osobu, která se vám již delší dobu líbí. Všechny trudné myšlenky jsou zahnány a máte opět chuť na život ve dvou.

Panny, důležitá rozhodnutí už nebudete déle odkládat. Správně cítíte, že je ideální doba k razantním změnám a vylepšování soukromého i profesního života.

Váhy, v soukromí bude třeba držet své emoce na uzdě. Váš vnitřní svět je rozbouřený a jednáte stylem, co na srdci, to na jazyku. Mohli byste tak říci něco, co by vás v dalších dnech mrzelo.

Štíři, psychickou pohodu by mohla narušit hádka s blízkým člověkem. Složitě byste pak své rozbouřené emoce krotili.

Střelci, většinu času i energie věnujte dětem. Zapomeňte na pracovní povinnosti a užijte si spolu volné dny.

Kozorozi, potřebujete se od plic zasmát a nechat odplout všechny těžké myšlenky. Umožní vám to nejspíš vaše děti.

Vodnáři, konečně pochopíte, že pokud se chcete pohnout z místa, budete na tom muset pořádně zapracovat. Platí to v kariéře i v soukromí.

Ryby, sebevědomí a životní zkušenosti vám dovolí více se prosadit na pracovišti. Konkurenci s přehledem převálcujete.

Berani, hlavní motivací pro vaše profesní snahy jsou přátelé. Snadno se necháte jejich nápady zviklat, ale zapomínáte, proč všechno vlastně podstupujete. Myslete především na své potřeby a spokojenost.

Býci, pokud opravdu nutně potřebujete půjčit peníze, obraťte se radši na přátele než na banky.

Blíženci, v zaměstnání nebudete tak docela stíhat a budete z toho ve značném napětí. Právě stres vám však nakonec umožní práci dokončit.

Raci, začíná pro vás šťastné období, kdy vám všechno půjde snáz. Osud vám momentálně přeje a daří se vám vše, do čeho se pustíte.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Splňte si přání s Perseidami

Nejvíce by padající roj meteorů, tak zvaných Perseid, měl být vidět 13.8. kolem třetí hodiny ranní. Mezi 12. až 14. srpnem jsou dvě noci, ve ...
Kartářka píše...

Naplánujte si pohlaví dítěte. Pomůže vám v tom kapka magie a kvalitní sex

Hodně lidí samozřejmě krom přání, aby se jim narodil zdravý potomek, mají i představy o tom, jestli to má být chlapec, nebo děvče. Muži chtějí ...
Kartářka píše...

Usmiřte se s mákem

Mák - kouzelná bylinka pro štěstí, lásku, usmíření, ochranu, hojnost neviditelnost i zapomnění.. Jeden z nejkrásnějších polních květů, ačkoliv působí křehce a po utrhnutí hned ...
Kartářka píše...

Symbolika dlouhých vlasů

Krajinou cválá muž a vlasy za ním vlají… Mužná tvář ošlehaná větrem, na první pohled rebel s pevným pohledem. Romantická představa z filmů dávné minulosti…, ale také ...
Kartářka píše...

Co s lidmi dělá sex?

Pro jedny život, pro druhé La petite mort - malá smrt. Co vlastně vyvádí s naší hlavou a tělem? Nedostatek sexu v dlouhodobém vztahu trhá ...
Kartářka píše...

Dokážete poznat, že se mu líbíte? Každé znamení to projevuje jinak

Každý muž vysílá určité signály. Zjistěte, jak si je přebrat. Klíčem je znamení zvěrokruhu. Možná v dalších řádcích poznáte toho svého. Beran Myslíte si, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 8.8. – 14.8. Dvojka holí žádá sebeovládání

Astrologickým aspektem dvojky holí  je Mars v Beranu. O co jde? Mars je za energii vitality a prosazování se a Beran může být za poznávání ...
Kartářka píše...

Kočky trochu jinak… aneb tři kočičí Pé

Pozorovali jste někdy kočku? Ta malá, chlupatá stvoření, která si vždy prosadí svou…? Svéhlavičky svéhlavé. Nezávislé, tajemné, mystické a ztřeštěné. Omotají si nás hrrrravě kolem ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 8. 8. – 14. 8. Luna v úplňku naplní sny

V tomto týdnu je Merkur v plné síle a dopřeje vám najít něco, po čem již delší dobu toužíte. Může to být třeba nějaké umění, či ...
Kartářka píše...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: bavte se a buďte sami sebou, v době novoluní ve Lvu zahvězdíte!

Slunce s Lunou v konjunkci, zvyšuje se naděje na úspěch! Je to čas se blýsknout a být zase jednou sami sebou. Sviťte jasněji než slunce. Je to ideální čas si dát pauzu od práce.

Tato konjunkce přináší značný individualismus, potřebu hájit okolí před příkořím. Pokud máte něco na srdci, je nejvhodnější čas jednat.

Novoluní vstoupí v neděli 8. 8. v 15:49 do znamení Lva. Je tu čas zábavy a radosti ze života! Lev je vládcem pátého domu a ten se pojí s radostí, potomstvem, kreativitou, sexualitou, i láskou. O to více bude ve vzduchu viset randění, flirtování a sex. Pokud jste sami, máte velkou šanci v tomto období najít lásku, nebo dokonce svoji druhou polovičku. Naleznete v sobě také zřídlo tvůrčí síly. Pozor ale na kvadraturu Slunce a Luny s Uranem. Ta může být na vině jistému napětí, které bude dělat společnost, spolu i s možnými výbušnými konflikty, nejistotou na neklidem vašim plánům. Asi si musí projít křtem v ohni, který je živlem Lva, testem pravdy!
Nebojte se rozvíjejte víru v sebe a v to, kým jste. Podělte se o to, jací jste a rozvíjejte se.
Novoluní ve Lvu otevírá nové brány vašeho života, může přinést hluboké zamyšlení nad vašim životem a jeho smyslem i tím, kam se bude dál ubírat, ale také má hodně společného s dobrou zábavou. Je to čas se blýsknout a být zase jednou sami sebou. Sviťte jasněji než slunce. Je to ideální čas si dát pauzu od práce. 🙂

Vládce Lvů je Slunce a stejně jako planety naší Sluneční soustavy krouží okolo Slunce, tak stejně vás Lev zve otevřít vrátka své osobní síly a neohroženě její originalitu projevit. Nebát se být v centru pozornosti.  Budete se cítit skvěle a svým světlem zazáříte všude tam, kam vkročíte. Nedivte se, když při tom posbíráte celý bouquet pochval.

Tento den nás může potrápit špatná termoregulace. Vyzkoušejte proto čaj na posílení jaterní činnosti, např. odvar z lékořicového kořene.

Beran

Myšlenky vás budou nutit přemýšlet o dosavadním životě. Pokud zjistíte, že jste na konci jedné etapy, je potřeba ji uzavřít a jít dál.

Býk

Všechno, do čeho se pustíte, dopadne lépe, než jste si představovali. Zvláště úspěšné bude seznamování s novými lidmi.

Blíženec

Věřte sami sobě. Odhoďte strach. Stanovte si dílčí cíle, za kterými chcete jít.

Rak

Připravte se na to, že i váš uspořádaný život se může čas od času převrátit naruby. Pokud zachováte chladnou hlavu, podaří se vám omezit negativní důsledky na minimum.

Lev

Nenechte si líbit nic, co vnímáte jako nespravedlnost. V tyto dny je vhodná doba si některé věci vyříkat.

Panna

Setkáte se s člověkem, se kterým dokonale ladíte. Možná s ním odstartujete novou etapu svého života. Pochopíte něco za své minulosti. Skvěle vám v tom pomůže extra výkonná intuice.

Váhy

Budete vzbuzovat zájem. Nevsázejte vše na jednu kartu. Zbytečné riskování by se vám mohlo v tomto období vymstít.

Štír

I ty nejdůležitější věci dopadnou skvěle. Nemusíte se bát riskovat.  Ukažte světu, co ve vás je!

Střelec

Není nutné, abyste řešení všech problémů zvládali sami. Požádejte o radu někoho ze svých přátel.

Kozoroh

Usměje se na vás štěstí. Zvládáte své emoce, tím zvládnete vypjaté situace s přehledem.

Vodnář

Očekávejte starosti s odrostlejšími dětmi. Nezabývejte se ale jejich problémy příliš.

Ryby

Nastává téměř neklidné období, kdy se vám hlavou honí různé myšlenky. Je potřeba zpomalit a řešit věci postupně.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Splňte si přání s Perseidami

Nejvíce by padající roj meteorů, tak zvaných Perseid, měl být vidět 13.8. kolem třetí hodiny ranní. Mezi 12. až 14. srpnem jsou dvě noci, ve ...
Kartářka píše...

Naplánujte si pohlaví dítěte. Pomůže vám v tom kapka magie a kvalitní sex

Hodně lidí samozřejmě krom přání, aby se jim narodil zdravý potomek, mají i představy o tom, jestli to má být chlapec, nebo děvče. Muži chtějí ...
Kartářka píše...

Usmiřte se s mákem

Mák - kouzelná bylinka pro štěstí, lásku, usmíření, ochranu, hojnost neviditelnost i zapomnění.. Jeden z nejkrásnějších polních květů, ačkoliv působí křehce a po utrhnutí hned ...
Kartářka píše...

Symbolika dlouhých vlasů

Krajinou cválá muž a vlasy za ním vlají… Mužná tvář ošlehaná větrem, na první pohled rebel s pevným pohledem. Romantická představa z filmů dávné minulosti…, ale také ...
Kartářka píše...

Co s lidmi dělá sex?

Pro jedny život, pro druhé La petite mort - malá smrt. Co vlastně vyvádí s naší hlavou a tělem? Nedostatek sexu v dlouhodobém vztahu trhá ...
Kartářka píše...

Dokážete poznat, že se mu líbíte? Každé znamení to projevuje jinak

Každý muž vysílá určité signály. Zjistěte, jak si je přebrat. Klíčem je znamení zvěrokruhu. Možná v dalších řádcích poznáte toho svého. Beran Myslíte si, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 8.8. – 14.8. Dvojka holí žádá sebeovládání

Astrologickým aspektem dvojky holí  je Mars v Beranu. O co jde? Mars je za energii vitality a prosazování se a Beran může být za poznávání ...
Kartářka píše...

Kočky trochu jinak… aneb tři kočičí Pé

Pozorovali jste někdy kočku? Ta malá, chlupatá stvoření, která si vždy prosadí svou…? Svéhlavičky svéhlavé. Nezávislé, tajemné, mystické a ztřeštěné. Omotají si nás hrrrravě kolem ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 8. 8. – 14. 8. Luna v úplňku naplní sny

V tomto týdnu je Merkur v plné síle a dopřeje vám najít něco, po čem již delší dobu toužíte. Může to být třeba nějaké umění, či ...
Kartářka píše...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...
Kartářka píše...

 

 

Týdenní horoskop 17.8-23.8. Kdo zaseje zrnko štěstí a co poženou hvězdy do finále?

Štíry čeká setkání, které jim může změnit život. Býkům přichází uznání. Kozorohy neminou výdaje – ty příjemné. Co čeká vás?

Retrográdní Uran v Býku (15.8.-14.1.2021) něco ukončí a něco fantastického započne. Je to výzva, které se nikdo nevyhne. Máte šanci vyjít z pomyslné klece a roztáhnout křídla. To však vyžaduje velkou dávku osobní odvahy a víry v sebe. Ti, kdo na sobě pracují mají náskok.

Vliv Uranu v retrográdním pohybu může nést chvilkové pocity zmatenosti, jako by staré a zažité jistoty přestávaly platit. Hroutit se však mohou jenom pomyslné hrady z písku. Elektrizující energie kosmického novátora vede ke změnám, které mají za úkol zbořit nefunkční vzorce, jako domeček z karet a přivést vás k vaší volnosti. Pro někoho ty změny mohou být velmi náhlé.

Uran se nyní nachází ve znamení Býka. Toto poněkud nekomfortní spojení je zajímavým protikladem. Býk miluje hmotnou stabilitu a Uran nese chaos potřebný k životu. Někde uprostřed toho je cesta, která vede trochu mimo vaši komfortní zónu. To je vaše cesta ke štěstí. Může vést skrze náhlé změny plánů, geniální nápady, posouvání limitů. Něco končí a něco začíná. Nemá smysl se držet za každou cenu toho, co je již přežito.

V pondělí 17. srpna se postavte výzvám s chutí. Sílu a náboj svěží energie přinese trigon Merkura s Marsem a konjunkce Slunce s Merkurem. Berani, neodkládejte nic na zítřek. Býci, čeká vás uznání v práci, snad bude i finanční.

V úterý 18. srpna si popovídejte se svým miláčkem o tom, co byste si tak uměli ještě představit ve vaší společné budoucnosti. Tento den se můžete pustit do všeho, co si žádá jemný takt a společenskou empatii. Pomůže tomu sextil Venuše s Uranem. Lvi, budete se zbavovat starostí. Pomohou vám rychlá rozhodnutí.

Ve středu 19. srpna zasejte zrnka štěstí.  Přichází konečně novoluní, které vás umí podpořit. To tu chvíli chybělo. Novoluní ve Lvu rozehřeje emoce. Je to skvělá příležitost nechat vlít potřebnou energii do těch oblastí života, kde se jí nedostávalo, kde vše stagnovalo a byly různé bloky. Panny, budete mistry diskuzí a hravě převálcujete konkurenci.

Ve čtvrtek 20. srpna vejde Merkur do znamení Panny. Prožene k práci naši šedou kůru mozkovou a přinese svěží nápady. Štíři, vlivem zajímavého setkání můžete změnit dosavadní názor na své životní plány.

 

V pátek 21. srpna vejde Luna ve znamení Vah. Pomůže nám udržet rozvahu a nadhled i v situacích, které jindy klidu nepřidají. Kozorozi, budete mít samé výdaje, ale budou to ty příjemné.

 

 

V sobotu bude možná Slunce v Panně dělat vrásky někomu ve vašem okolí. Ten si bude potřebovat popovídat o vyhlídkách na svou budoucnost. To není nic pro Vodnáře, ti by dnes měli razit na rande.

 

V neděli si dopřejte raději studenou sprchu, než byste se pouštěli do debat o stavu vašich vztahů. Možná by se vyplatil výlet do muzea anebo do zříceniny nějakého hradu. Okoř romanticky vábí. Zrozenci v Rybách by si tento den mohli po celotýdenní lopotě dopřát trochu luxusu.

 

 

Máte tu druhou polovinu srpna. Ve středu 19.8. vstoupí novoluní do znamení Lva. Tento den více odpočívejte, zátěž pocítí hlavně srdce a mohl by vám stoupnout krevní tlak. V neděli 23.8. se hvězdy dostanou do znamení Panny. Lidé narozeni v tomto zemském znamení jsou obdařeni pečlivostí, logickým myšlením a trpělivostí. Jsou pracovití a mají velký smysl pro detail. Jsou to spíš realisté stojící nohama pevně na zemi. Rádi pomáhají ostatním a velmi důležitý pro ně bývá pořádek ve všem, co dělají.

Panny, špatná nálada z minulých dní je ta tam. Konečně se začínají dít pozitivní změny. Tak směle vyrazte do společnosti nebo podniknete dobrodružný výlet.

Váhy, v práci záříte. Máte totiž vynikající a pokrokové nápady. Vaším cílem je za každou cenu je realizovat, což vám bude umožněno.

Štíři, ve vašem nitru vřou silné emoce. Máte před sebou týden plný konfliktních situací, jak v pracovním, tak v soukromém životě, a nedaří se vám je od sebe oddělit. Zachovejte klid a podívejte se na svou celkovou situaci s odstupem.

Střelci, máte šanci najít vhodného partnera bez větší snahy. Jen se dívejte, kdo vám přijde do cesty. Možná budete překvapeni.

Kozorozi, vyskytuje se okolo vás hodně lidí, ale víte, že jenom pár z nich můžete věřit. Dejte si čas a nedějte žádná zásadní rozhodnutí, ať se týkají čehokoliv.

Vodnáři, sbíráte v práci sice malé, ale přesto velmi důležité body. Jste momentálně ti, kteří dokončí všechny své úkoly. I když byste rádi byli vůdci, dnes víte, že je důležitá i ta mravenčí práce za ostatní.

Ryby, na pořadu dne je opatrnost. Stres uvolníte díky svými zálibám. Dejte průchod kreativitě a fantazii.

Berani, práce pod tlakem vás určitě nerozhodí, naopak ji máte celkem rádi. Dokážete se totiž vybičovat k neuvěřitelným výkonům. Stejně to máte i tento týden a nutno říct, že vytřete zrak kolegům i nadřízeným.

Býci, obklopte se v soukromí milými lidmi a dobrými přáteli či kolegy. Toxické lidi raději hned ze svého okolí vylučte. Zabráníte tak špatným myšlenkám a chmurným náladám.

Blíženci, milostným schůzkám není přáno, proto raději pozornost zaměřte na sebevzdělávání. Udělá vám to do budoucna službu, nabyté zkušenosti dobře zužitkujete.

Raci, v obchodních a pracovních záležitostech se vám nesmírně daří. Ostatní vám neodmítnou pomoci a vycházejí vám vstříc. Využijte toho a dotáhněte neodkladné záležitosti k úspěchu včas.

Lvi, lákají vás nové koníčky. Může to být sport, cizí jazyk, výtvarná činnost nebo zahradničení. Vyberte podle intuice, a pokud se vám do toho nechce samotným, zkuste přesvědčit někoho z kamarádů.

Pro Kartářky světla Pet a  Hel

Foto: Monika Navrátilová

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Splňte si přání s Perseidami

Nejvíce by padající roj meteorů, tak zvaných Perseid, měl být vidět 13.8. kolem třetí hodiny ranní. Mezi 12. až 14. srpnem jsou dvě noci, ve ...
Kartářka píše...

Naplánujte si pohlaví dítěte. Pomůže vám v tom kapka magie a kvalitní sex

Hodně lidí samozřejmě krom přání, aby se jim narodil zdravý potomek, mají i představy o tom, jestli to má být chlapec, nebo děvče. Muži chtějí ...
Kartářka píše...

Usmiřte se s mákem

Mák - kouzelná bylinka pro štěstí, lásku, usmíření, ochranu, hojnost neviditelnost i zapomnění.. Jeden z nejkrásnějších polních květů, ačkoliv působí křehce a po utrhnutí hned ...
Kartářka píše...

Symbolika dlouhých vlasů

Krajinou cválá muž a vlasy za ním vlají… Mužná tvář ošlehaná větrem, na první pohled rebel s pevným pohledem. Romantická představa z filmů dávné minulosti…, ale také ...
Kartářka píše...

Co s lidmi dělá sex?

Pro jedny život, pro druhé La petite mort - malá smrt. Co vlastně vyvádí s naší hlavou a tělem? Nedostatek sexu v dlouhodobém vztahu trhá ...
Kartářka píše...

Dokážete poznat, že se mu líbíte? Každé znamení to projevuje jinak

Každý muž vysílá určité signály. Zjistěte, jak si je přebrat. Klíčem je znamení zvěrokruhu. Možná v dalších řádcích poznáte toho svého. Beran Myslíte si, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 8.8. – 14.8. Dvojka holí žádá sebeovládání

Astrologickým aspektem dvojky holí  je Mars v Beranu. O co jde? Mars je za energii vitality a prosazování se a Beran může být za poznávání ...
Kartářka píše...

Kočky trochu jinak… aneb tři kočičí Pé

Pozorovali jste někdy kočku? Ta malá, chlupatá stvoření, která si vždy prosadí svou…? Svéhlavičky svéhlavé. Nezávislé, tajemné, mystické a ztřeštěné. Omotají si nás hrrrravě kolem ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 8. 8. – 14. 8. Luna v úplňku naplní sny

V tomto týdnu je Merkur v plné síle a dopřeje vám najít něco, po čem již delší dobu toužíte. Může to být třeba nějaké umění, či ...
Kartářka píše...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...
Kartářka píše...

 

 

11. srpna Novoluní ve Lvu se zatměním Slunce

Kartářka Alice radí: Pozor na nálady, vládu nad nimi přeberte vy!

Můžete být zaskočeni svými vlastními náladami a tak trochu nepobírat nálady okolí. Dbejte o sebe a své nervy a buďte k sobě dnes ohledupní. Když už vás zaskočí nečekaná situace, kde musíte učinit rychlé rozhodnutí, využijte svoji intuici. Mějte po ruce křišťál nebo malachit a využijte jejich energii, jež pomáhá ve vnímání vnitřního hlasu. Dopřejte si krátkou meditaci, kdy si dovolíte lehnout a kameny položit na čelo v oblasti šesté čakry, lehce nad kořenem nosu. Pomůže vám to získat opět vládu nad sebou a svými emocemi.

 

 

 

 

 

Kartářka Alice

Víkendový horoskop: Splňte si přání s Perseidami

Nejvíce by padající roj meteorů, tak zvaných Perseid, měl být vidět 13.8. kolem třetí hodiny ranní. Mezi 12. až 14. srpnem jsou dvě noci, ve ...
Kartářka píše...

Naplánujte si pohlaví dítěte. Pomůže vám v tom kapka magie a kvalitní sex

Hodně lidí samozřejmě krom přání, aby se jim narodil zdravý potomek, mají i představy o tom, jestli to má být chlapec, nebo děvče. Muži chtějí ...
Kartářka píše...

Usmiřte se s mákem

Mák - kouzelná bylinka pro štěstí, lásku, usmíření, ochranu, hojnost neviditelnost i zapomnění.. Jeden z nejkrásnějších polních květů, ačkoliv působí křehce a po utrhnutí hned ...
Kartářka píše...

Symbolika dlouhých vlasů

Krajinou cválá muž a vlasy za ním vlají… Mužná tvář ošlehaná větrem, na první pohled rebel s pevným pohledem. Romantická představa z filmů dávné minulosti…, ale také ...
Kartářka píše...

Co s lidmi dělá sex?

Pro jedny život, pro druhé La petite mort - malá smrt. Co vlastně vyvádí s naší hlavou a tělem? Nedostatek sexu v dlouhodobém vztahu trhá ...
Kartářka píše...

Dokážete poznat, že se mu líbíte? Každé znamení to projevuje jinak

Každý muž vysílá určité signály. Zjistěte, jak si je přebrat. Klíčem je znamení zvěrokruhu. Možná v dalších řádcích poznáte toho svého. Beran Myslíte si, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 8.8. – 14.8. Dvojka holí žádá sebeovládání

Astrologickým aspektem dvojky holí  je Mars v Beranu. O co jde? Mars je za energii vitality a prosazování se a Beran může být za poznávání ...
Kartářka píše...

Kočky trochu jinak… aneb tři kočičí Pé

Pozorovali jste někdy kočku? Ta malá, chlupatá stvoření, která si vždy prosadí svou…? Svéhlavičky svéhlavé. Nezávislé, tajemné, mystické a ztřeštěné. Omotají si nás hrrrravě kolem ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 8. 8. – 14. 8. Luna v úplňku naplní sny

V tomto týdnu je Merkur v plné síle a dopřeje vám najít něco, po čem již delší dobu toužíte. Může to být třeba nějaké umění, či ...
Kartářka píše...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...
Kartářka píše...