10 věcí, které potěší Štíra

Znamení Štíra, které je spojováno s vodním živlem a vládnou mu hned dvě planety – Mars a Pluto, je považováno za jedno z nejintenzivnějších a nejzáhadnějších znamení zvěrokruhu. Lidé narození ve znamení Štíra (mezi 23. říjnem a 22. listopadem) bývají vášniví, ctižádostiví, nesmírně intuitivní, také velmi hrdí a schopní okouzlit a ovládnout druhé.

Máte ve svém okolí zrozence v tomto znamení? Pak byste měli vědět, co všechno ho dokáže učinit šťastným:

Hluboké a opravdové vztahy

Štíři ocení vztahy, které jsou založené na důvěře, otevřenosti a hloubce. Povrchnost nebo faleš jsou pro ně naprosto nepřijatelné. Skutečná a upřímná spojení s lidmi, kteří jsou ochotní ukázat svou pravou tvář, jsou pro ně vzácným pokladem. V těchto vztazích se Štíři cítí opravdu dobře.

Odhalování záhad

Štíry přitahují nejrůznější záhady a tajemství. Jsou nadšení, když mohou odhalovat skrytá fakta, zkoumat mysteriózní události nebo objevovat nové a zajímavé informace. O to těžší bývá nahlédnout do mysli Štíra a rozpoznat jeho myšlenky nebo dokonce city. Ty si drží hezky pod pokličkou.

Vášeň

Ne nadarmo se o Štírech tvrdí, že jsou nejvášnivějším znamením zvěrokruhu. Bez ohledu na to, co dělají, do všeho vkládají své silné emoce, které potřebují také hluboce prožívat. Nejde jim jen o povrchní projevy. Být schopen vyjádřit své city a nebránit se emocionálnímu projevu je pro ně osvobozující a povznášející.

Soukromí a osobní prostor

Mít možnost stáhnout se do svého vlastního světa, kde mohou nabrat novou energii, je pro Štíry nesmírně důležité. Příležitost mít nějaký čas a určité místo jen pro sebe je pro ně způsobem, jak dobít fyzické i duševní síly.

Výlety na tajemná místa

Tajemno Štíry nesmírně přitahuje.  A tak není divu, že je lákají i výpravy do oblastí dosud nepoznaných nebo dokonce zakázaných, nebo na místa, na nichž ne vše lze spatřit očima. Jen velmi citliví a vnímaví jedinci, jakými Štíři bezpochyby jsou, na těchto místech dokáží odhalit energii, kterou vyzařují.

Nezávislost

I když se společnosti nevyhýbají, Štíři neradi jdou s proudem. Často si vystačí sami a je jim jedno, co si o nich ostatní myslí.

Situace vyžadující odvahu

Štíři někdy nalézají potěšení i v situacích, které vyžadují notnou dávku odvahy. Baví je čelit náročným výzvám, na které potřebuje člověk odhodlání i dostatek vnitřní síly. Toto překonávání překážek a zdolávání hranic Štíry nevyčerpává, ale naopak nabíjí.

Příležitosti k transformaci

Má-li Štír příležitost něco ve svém životě změnit a posunout se někam dál, určitě ji využije. Různé výzvy bere jako šanci pro osobní rozvoj a prozkoumávání nových aspektů svého já. Možnost měnit se a růst je pro každého Štíra nesmírně inspirující a naplňující.

Podpora a důvěra ostatních

Štíři bývají nesmírně loajální a váží si podpory a důvěry lidí, které mají kolem sebe. Je pro ně důležité vědět, že mají v ostatních oporu, a pocit, že mohou ostatním důvěřovat, je pro ně nesmírně cenný.

Kvalita a originalita

Štíři mívají velmi vytříbený vkus. Milují novinky, kvalitu a jedinečnost. A také se rádi nechávají překvapit. Pokud tedy hledáte dárek vhodný pro Štíra, dávejte si pozor i na detaily, jako je barva, materiál nebo fakt, že daná věc je originál, případně z limitované edice, takže ji nebude mít osm lidí z deseti.

 

Pro Kartářky světla Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Jak by probíhalo ráno, kdyby všechna znamení žila společně?

Představte si, že by všech dvanáct znamení zvěrokruhu žilo společně v jednom velkém bytě. Společné soužití si vždy žádá notnou dávku tolerance, protože každý z nás je ...

Samuelčiny šamanské vzkazy 8. – 14.7.2024

Pro Berany a Raky Pohleď co na tebe čeká - PŘEDVÍDÁNÍ Tento týden vám přijde nečekaná zpráva, možná zajímavá nabídka, která vám dává slibný začátek ...

Karta týdne 8.7.-14.7. je Královna disků. Umí podpořit

Lvi, jste šikovní a věci vám půjdou nebývale dobře v obchodní sféře. Opatrně však na nákladné milence, či milenky.  Býci, buďte ostražití na své nadřízené ...

Sny o těhotenství

Zdálo se vám někdy o těhotenství nebo přímo o tom, že jste těhotní? Zjistěte, co to znamená. Těhotenství je silný a často pozitivní symbol. Ukazuje ...

Týdenní 8.7.-14.7. Venuše ve Lvu přeje výhrám i lásce

V pondělí 8. července slibuje krásný den plný zajímavých informací sextil Venuše s Uranem a Merkuru s Jupiterem. Ulehčí se cestování, zejména tomu dalekému a ...

Planety a rok narození: Která vládla v roce, kdy jste se narodili, a jak to ovlivňuje váš život?

Již od starověku lidé vědí, že planety ovlivňují životy nás pozemšťanů. A věděli jste, že obzvlášť důležitý je ve vašem životě vliv planety, která vládla ...

Sexuální magie novoluní

Většina z nás přikládá velkou váhu úplňku, dělá různé rituály a čaruje o sto šest. Nov je ale stejně důležitý. A zvýšenou pozornost bychom měli ...

Víkendový horoskop od 5.7. Luna s Neptunem posvítí na naše naděje

Sobotní novoluní ve znamení Raka  obrátí pozornost na věci kolem bezpečí domova a rodiny. Máme před sebou novoluní s nejvíce ženskou energií za celý rok. V ...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...

Blíží se novoluní v Raku: Co přinese vašemu znamení zvěrokruhu?

Máme před sebou novoluní s nejvíce ženskou energií za celý rok. V sobotu 6. července nastane 57 minut po půlnoci novoluní ve znamení Raka. Jeho vibrace ...

 

 

Jak si získat Štíra?

Jak si získat štíraZačíná čas tajemství, symboliky a vášně. 23. října Slunce vstoupilo do znamení Štíra a v jeho mystických energiích setrvá do 22. listopadu.

Slunce ve Štíru bude mít vliv i na nás. Můžeme se teď zaměřit na to, jak Štír miluje.

Stejně tak, a ve velmi podobných energiích, teď totiž budeme milovat také my, všichni ostatní.

Odkud se bere ta nadlidská síla a vytrvalost? Jaké je tajemství jeho pronikavého myšlení a hluboko ukrytých emocí?

Ochranitelské planety

Jsou to dary Marsu a Pluta, jeho ochranitelských planet. Provázejí Štíra celým jeho životem a starají se o to, aby dokázal překonávat překážky. Jeho patroni sice hodně vyžadují, ale díky tomu zná Štír odmala svoji hodnotu. Štír nerad odhaluje své slabosti.

Štír nezapomíná na křivdu a lež. A k tomu všemu je vytrvalý. Zřídka kdy odpouští. Jeho odplata může přijít dokonce i po mnoha letech.

Pluto je planeta, která zbavuje přeludů. Plutovým darem pro Štíra je umění odhalovat často i nepříjemnou pravdu. Bohužel i tehdy, když by chtěl  Štír dál věřit omylu, že se nic neděje.

Pro Štíra láska není hra, ani zábava. Lehce svádí druhé, nejčastěji s ní o bezpečném přístavu lásky, tedy rozumí se Štírem vybraným a s výhledem na celý život. City Štírů bývají neobyčejně silné. Když milují, milují naplno. Odhalí-li se a pustí vás k sobě, očekává, že ho budete brát beze zbytků takového, jaký je. Je pro  něho velmi důležité, abyste mu také zcela důvěřovali.

Rozmyslete si to dobře, než si se Štírem cokoliv začnete. Románek se Štírem je tvrdá hra, a ne každý ji unese. 

Jak si získat Štíra?

Románek se Štírem zpravidla začíná nenápadně. Nejdříve vesele flirtujete a pak se vypaříte, aby vás mohl hledat.

Až se chytí na udičku půjde vše rychle. Ale pozor, Štír je velmi ostražitý. Ve chvíli, kdy si všimne, že současně s ním koketujete ještě s dalšími adepty, zmizí, a to nadobro.

Zabere vám na tajemné věci, svěřte se mu, že je místo, kam se sami bojíte jít, protože jste tam viděli ducha, vykládejte mu o tom, co se vám v noci zdálo a že to mělo souvislost s ním. Ukažte mu znamení, která věští, že vy dva máte být spolu. Třeba na poznávací značce před vámi pojede auto s čísly, která obsahují dny vašeho narození, nebo zrovna hrají vaši píseň.

Štíři umí působit jako femme fatale, nebo sexuální macho, ale v koutku duše sní o romantickém vztahu, kde si nebudou muset na nic hrát a budou moci být takoví, jací jsou. 

Každopádně naivní ovečky na něj neudělají takový dojem, jako lidé s jasným pohledem na život. Víte, co chcete a Štír do této naší vize dokonale zapadá, kujte želízko.

Pokud si vyhlédnete Štíra na sítích

Trochu si pohrajte a tvařte se lehounce nedobytně, zato s velkou jistotou ve své síle, umu, talentech a kráse. Štír zřídka kdy vyhledává vztahy na jednu noc.

Rozhodně nemá smysl dělat si ze Štíra léčitele vašeho zlomeného srdce. Netouží být tím, komu se vypláčete na rameni, když vám někdo jiný zlomil srdce. Ať vás všichni svatí chrání před tím, ukazovat vaši korespondenci kamarádkám, či kamarádům, protože kdyby se to váš Štír dozvěděl, nestálo by vám to za to.

Tohle nedopouští. Štír musí mít stoprocentní jistotu, že ho nezklamete, že vám na něm záleží a že vám může důvěřovat.

Sex a důvěra

Říká se, že je to sex, ale když už Štíra máte, vězte, že snad ještě důležitější je důvěra. Červená kontrolka se mu rozsvítí i při drobné lži. Také potřebuje loajalitu. I kdyby říkal ve společnosti něco, či není pravda i když je to těžké, stůjte při něm a přinejmenším ho neshoďte. Vyříkat si to můžete později, mimo dosah cizích očí i uší.

Štíří strach ze zrady fyzické i psychické může přecházet až do obsese. Štír se potřebuje cítit bezpečně a vaše případné flirtování, či vyzrazení společných tajemství, může váš vztah poškodit. Klidně mu můžete naoko udělat žárlivou scénu a hlídejte si ho. Bude šťastný jako blecha. Musí cítit, že vám na něm opravdu záleží.

Protože Štír sní o vztahu na sto procent raději si hlídejte svoji nezávislost, nebo vás zcela pohltí. Hlídejte si své úřední, finanční, pracovní záležitosti, protože někteří štíři považuji to, co máte společné, za něco, co zcela náleží jim. Hlídejte si, aby vás neodstavil od důležitých informací, protože v případě rozchodu nedostanete nic.

U Štírů se často mění láska v nenávist. Vztahy se Štíry málokdy končí obyčejně. Všechno vám bude vracet jako bumerang a tím víc, čím víc jste pro ně v životě byli důležití. Zarazit to může, až je potká nějaká větší láska.

Talismany pro štěstí

Talismany pro štěstí jsou červené kameny. Chrání je před nepřáteli a podporují jejich legendární intuici. Může to být rubín nebo granát. Ani černé kameny třeba Obsidián nejsou od věci. Pomohou Štírům držet emoce na uzdě.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Jak by probíhalo ráno, kdyby všechna znamení žila společně?

Představte si, že by všech dvanáct znamení zvěrokruhu žilo společně v jednom velkém bytě. Společné soužití si vždy žádá notnou dávku tolerance, protože každý z nás je ...

Samuelčiny šamanské vzkazy 8. – 14.7.2024

Pro Berany a Raky Pohleď co na tebe čeká - PŘEDVÍDÁNÍ Tento týden vám přijde nečekaná zpráva, možná zajímavá nabídka, která vám dává slibný začátek ...

Karta týdne 8.7.-14.7. je Královna disků. Umí podpořit

Lvi, jste šikovní a věci vám půjdou nebývale dobře v obchodní sféře. Opatrně však na nákladné milence, či milenky.  Býci, buďte ostražití na své nadřízené ...

Sny o těhotenství

Zdálo se vám někdy o těhotenství nebo přímo o tom, že jste těhotní? Zjistěte, co to znamená. Těhotenství je silný a často pozitivní symbol. Ukazuje ...

Týdenní 8.7.-14.7. Venuše ve Lvu přeje výhrám i lásce

V pondělí 8. července slibuje krásný den plný zajímavých informací sextil Venuše s Uranem a Merkuru s Jupiterem. Ulehčí se cestování, zejména tomu dalekému a ...

Planety a rok narození: Která vládla v roce, kdy jste se narodili, a jak to ovlivňuje váš život?

Již od starověku lidé vědí, že planety ovlivňují životy nás pozemšťanů. A věděli jste, že obzvlášť důležitý je ve vašem životě vliv planety, která vládla ...

Sexuální magie novoluní

Většina z nás přikládá velkou váhu úplňku, dělá různé rituály a čaruje o sto šest. Nov je ale stejně důležitý. A zvýšenou pozornost bychom měli ...

Víkendový horoskop od 5.7. Luna s Neptunem posvítí na naše naděje

Sobotní novoluní ve znamení Raka  obrátí pozornost na věci kolem bezpečí domova a rodiny. Máme před sebou novoluní s nejvíce ženskou energií za celý rok. V ...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...

Blíží se novoluní v Raku: Co přinese vašemu znamení zvěrokruhu?

Máme před sebou novoluní s nejvíce ženskou energií za celý rok. V sobotu 6. července nastane 57 minut po půlnoci novoluní ve znamení Raka. Jeho vibrace ...

Jaká je láska se Štírem?

Žena Štír je velmi komplikovaná a Štír muž těžko předvídatelný a impulzivní. Jejich vztahy nebývají lehké. Jsou plné emocí, a ne vždy těch růžových.
Přečtěte si, jak získat a udržet si Štíra. S kým vytvoří nejlepší vztah, a kde se to až tolik povést nemusí?

Jak miluje Štírka?

Žena narozená ve znamení Štíra je velmi komplikovaná. Rozhodně nebude falešná a nebude přehrávat. Velmi silně prožívá každou událost. To ale neznamená, že by se dala lehce strhnout. Snaží se pochopit tajemné příčiny emocí v hloubi duše. Má přímo až ďábelskou intuici a mistrně ji využívá hlavně v oblasti citů. Bývá obklopena aurou tajemství, kde její sladký andělský úsměv zůstává nevinný.

Bude živelná, bojovná, neklidná a sentimentální. Nikdy se nezamiluje jen tak náhodou. Nesnáší afektované lidi. Když se jí někdo nelíbí, dá to jasně najevo. Hledá muže, který jí dá něco navíc. Musí si být jistá, že má něco, za co stojí o něj bojovat. Když miluje, tak je to doopravdy a vloží do toho celou svou energii. To samé očekávám od partnera.

Jejich láska bude nabírat na síle a intenzitě, ale vydrží pouze velmi hluboce zamilovaný muž, který je schopen ustát všechny dramatické scény a žárlivé výbuchy. Štírka nemá jednoduchou povahu a mezi silné stránky patří schopnost využívat magii. Její teritorium se nachází v místech, kterých se ostatní bojí. Je to tam, kde se setkává život i smrt. Vždyť patronem její vládnoucí planety je samotný Hádes, který je spojován s planetou Pluto a energii dodává Mars, jehož spojovali s Aresem, bohem války.

Jak miluje Štír?

Muž narozený ve znamení Štíra je komplikovaný a vymyká se stereotypu. Příliš nedůvěřuje druhým lidem a nikdy se neodhaluje celý a už vůbec ne tam, kde cítí, že mu druzí nedosahují ani na paty. Je plný záhad a přitahují ho extrémní situace. Bývá mistrem provokace i protikladů. Nejspíš se chová zcela jinak, než byste od něj očekávali. Když chce, umí být velmi milý a přitažlivý, ale jeho povaha je zcela jiná, vnitřně zatažená do svého světa. Možná tak nepůsobí, ale každá příhoda je pro něho výzvou a každé setkání konfrontací dokonce i v lásce.

Má od přírody vyostřený šestý smysl a neobyčejný magnetismus. Umí vycítit sebemenší impuls vyslaný skrze opačné pohlaví a rychle ho využije ve svůj prospěch. Sex je základním elementem jeho života a většina jeho milostných dobrodružství je pouze prostředkem, aby předvedl svoji neskutečnou erotickou moc. Když se zamiluje, vtáhne svoji partnerku v temnou, ale vzrušující hru. Když ji získá, nelítostně si ji podvolí. Bude se tím trápit i sám, ale nedokáže si pomoci, protože musí neustále zjišťovat, jestli ho opravdu miluje, jestli je skutečně tak inteligentní a tak odvážná.
A jak to bude s jeho věrností? Ačkoliv je neskutečně vlastnický, jeho morálka pokulhává a věrný moc často nebývá. Miluje překračovat vyznačené hranice a přitahuje ho všechno nové a tajemné.

Přestože mají Štíři rádi všechno to, co je neobvyklé a tajemné, tradiční svádění není jejich doménou. Obvykle je budou přitahovat lidi, kteří kolem sebe umí rozvířit auru tajemství a nabídnout něco jiného než ostatní. Pokud ho chcete získat, musíte raději více mlčet, protože vše nevyřčené je pro Štíra velmi přitažlivé.
Pocit, že vás jeho hypnotizující pohled zasáhl jako blesk a jeho pohledy mají magnetickou sílu, dokáže způsobit, že za chvíli ztratíte pevnou půdu pod nohama. Měli byste si uvědomit, že vztah se Štírem není lehký. Pokud jste bezstarostní, povrchní a pomalejší, tak to není partner pro vás.
Nemusíte s ním vždycky se vším souhlasit a někdy to má dokonce i Štír rád, aby to neměl tak jednoduché, ale počítejte s tím, že nesnáší rutinu. Do harmonie potřebuje vnést alespoň trochu zmatku a vyvolat občas hádku.

Pokud máte Štíra dost a třeba ho neznáte až tak dlouho, stačí se začít chovat povrchně, říkat hlouposti, culit se na druhé a rázem ztratíte jeho zájem.
V případě, že ho znáte dlouho, pak je nejlepší taktikou upřímnost až na kost. Sice tak urazíte jeho hrdost a možná vás začne nenávidět, ale současně ocení odvahu a pravdomluvnost.

S kým mu bude nejlépe?

Štír a Rak

Mohou být spolu, protože jedno i druhé znamení chce zcela vládnout partnerem. Mají šanci spolu vytvořit hluboký vztah. Rak se bude vedle Štíra cítit jistěji a ten zase docení jeho oddanost. Oba dva jsou živly vody a budou intuitivně odhadovat náladu toho druhého a radovat se ze společně vybudovaného hnízda.

Štír a Kozoroh

Uzavřený Kozoroh se dokáže Štírům otevřít. Dobře jim bude klapat i společný sex. Jedno i druhé znamení potřebuje v posteli silné dojmy. Tím může začít šťastný vztah, který má šanci se ještě více prohloubit. Štírovi se bude líbit stabilita Kozoroha a jeho vyzrálý přístup k životu. Obě znamení si dokáží velmi dobře poradit i v materiálním světě a společně mohou dosáhnout velmi mnoho.

Kde to už tak růžové nebude?

Štír a Blíženec

Tato znamení představují rozdíl. Štír je více hluboké a intenzivní znamení a Blíženci to mají opačně. Štír nikdy na nic nezapomene a Blíženec už druhý den pohádce nebude vědět, o co šlo. V každodenním životě by se díky tomu neustále hádali. V ložnici to mezi nimi příliš nezajiskří, protože Blíženci chtějí především mluvit, zatímco Štíra zmítá touha.

Štír a Lev

Poutá je vášeň, a proto mezi nimi není vyloučen žhavý románek. Otázkou je, co se stane pak. Lev a Štír jsou sebestřední a mají potřebu hrát ve vztahu první housle. To nevěstí nic dobrého a v tomto případě lze předpokládat dokonce bouřlivé hádky a dramatické výstupy.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Jak by probíhalo ráno, kdyby všechna znamení žila společně?

Představte si, že by všech dvanáct znamení zvěrokruhu žilo společně v jednom velkém bytě. Společné soužití si vždy žádá notnou dávku tolerance, protože každý z nás je ...

Samuelčiny šamanské vzkazy 8. – 14.7.2024

Pro Berany a Raky Pohleď co na tebe čeká - PŘEDVÍDÁNÍ Tento týden vám přijde nečekaná zpráva, možná zajímavá nabídka, která vám dává slibný začátek ...

Karta týdne 8.7.-14.7. je Královna disků. Umí podpořit

Lvi, jste šikovní a věci vám půjdou nebývale dobře v obchodní sféře. Opatrně však na nákladné milence, či milenky.  Býci, buďte ostražití na své nadřízené ...

Sny o těhotenství

Zdálo se vám někdy o těhotenství nebo přímo o tom, že jste těhotní? Zjistěte, co to znamená. Těhotenství je silný a často pozitivní symbol. Ukazuje ...

Týdenní 8.7.-14.7. Venuše ve Lvu přeje výhrám i lásce

V pondělí 8. července slibuje krásný den plný zajímavých informací sextil Venuše s Uranem a Merkuru s Jupiterem. Ulehčí se cestování, zejména tomu dalekému a ...

Planety a rok narození: Která vládla v roce, kdy jste se narodili, a jak to ovlivňuje váš život?

Již od starověku lidé vědí, že planety ovlivňují životy nás pozemšťanů. A věděli jste, že obzvlášť důležitý je ve vašem životě vliv planety, která vládla ...

Sexuální magie novoluní

Většina z nás přikládá velkou váhu úplňku, dělá různé rituály a čaruje o sto šest. Nov je ale stejně důležitý. A zvýšenou pozornost bychom měli ...

Víkendový horoskop od 5.7. Luna s Neptunem posvítí na naše naděje

Sobotní novoluní ve znamení Raka  obrátí pozornost na věci kolem bezpečí domova a rodiny. Máme před sebou novoluní s nejvíce ženskou energií za celý rok. V ...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...

Blíží se novoluní v Raku: Co přinese vašemu znamení zvěrokruhu?

Máme před sebou novoluní s nejvíce ženskou energií za celý rok. V sobotu 6. července nastane 57 minut po půlnoci novoluní ve znamení Raka. Jeho vibrace ...

Týdenní horoskop 11.5.-17.5. Kdo se nechá zvábit láskou a kdo se raději udře?

Pondělí 11. května bude o nakupení starostí všeho druhu v kvadratuře Mars-Merkur. Den uběhne v poklusu a s pocitem, že cosi stále ještě naléhavě potřebujete zařídit. V tomto ovzduší lze lehce zapomenout na to, co je pro váš život důležité a sice vlastní cíle. Nejvíce starostí s těmito aspekty pocítí Berani. Vodnáři mohou reagovat podrážděně. Pozor na výbuchy hněvu. Opatrně na Štíry! Tyto drobné hvězdné klacíky mohou většinu lidí dělit od pocitů štěstí. Nezoufejte, pozdě večer vejde Merkur do znamení Blíženců a konečně přinese nadhled a vrátí rozvahu.

 

V úterý12. května budeme pohlazeni moudrostí.  Tento den budeme potřebovat zařídit a naplánovat nezvykle mnoho. Sice nás může otravovat únavná konjunkce Luny s Plutem a Saturnem a tvrdá realita leckoho probere dokonale. Rozpustí totiž lživé iluze o přátelích a lidech v okolí. Ale den nevyjde zase až tak zle. Posune nás dopředu. O to se postarají harmonické aspekty Luny s Neptunem, Sluncem a Merkurem. Vysloveně velkou oporu přinese konjunkce Luny s Jupiterem a trigon Merkura se Saturnem. Až tedy budete mít pocit, že máte dost, přijde pomoc, jako z bijáku. Vrátí radost a pohodu. Blíženci mohou zahvězdit v něčem, co dokonale umí. Panny v jejich běžném rytmu překvapí nečekaná odměna. Kozorozi připomenou, že to přece říkali.

 

Ve středu 13. května vejde Venuše do retrográdu a Mars do znamení Ryb. To mu ubere na razantnosti a úpornosti. To může přinést zvolnění tempa i nám. K tomu retrográdní Venuše a nechce se nic. Nejdůležitější bude láska. Váhy budou lehce zasněně ospalé. Býci se nebudou soustředit na praktická rozhodování, ale zato budou snít o luxusní dovolené se svou láskou. Štíři vyrazí na lov.

 

Čtvrtek 14. května přinese další retrográd. Tentokráte Jupiterův. Hlídejte si tak svoji víru a touhu zdárně dotáhnout své plány. A také je nezbytné si pohlídat to, aby nás to netlačilo ke starým vzorcům. Střelci by si měli hlídat váhu, budou mít totiž zvýšenou chuť na nějakou dobrotu. Ryby čeká zkouška jejich odvahy.

 

V pátek 15. května bude romantická Luna v Rybách vyzývat k randění anebo alespoň k přátelskému posezení. Každopádně už od rána můžete pocítit příliv hormonů a jemné erotické vábení. Luna v konjunkci s Marsem bude odvádět veškeré myšlenky od práce a povinností zcela příjemnějším směrem. Zálety budou koukat z očí. Pracovní záležitosti naštěstí pohlídá trigon Slunce s Plutem. Sebevědomí si nebudete moci vynachválit a možná si ho ještě zvýšíte sportem. A kdyby nic, tak alespoň procházka přírodou bude dobrá investice pro spokojené tělo i duši.

 

Sobota může zavánět chutí oprášit staré křivdy, ale harmonická neděle vše zase v záplavě milých aktivit uloží tam, kde to již nebude drásat.

 

Pro všechna znamení platí, nerozhodností můžete přijít o zajímavou nabídku. Nebojte se riskovat a vyzkoušet nové věci.

Býci, nebojte se jasně vyjádřit touhy a probuďte svoji přirozenost. Jedině tak zaujmete nejen u partnera, ale také v práci.

Panny, nenechte si líbit nic, co vnímáte jako nespravedlnost. Když se něco takového stane, zapomeňte na svou smířlivou povahu a jednejte. Kozorozi, myšlenky vás budou nutit přemýšlet o dosavadním životě. Pokud zjistíte, že jste na konci jedné etapy, je potřeba ji uzavřít a jít dál.

Blíženci, dejte si pozor na nečekaná okouzlení. Hrozí, že se na první pohled zblázníte do někoho, kdo umí krásně mluvit, a ještě lépe lhát.

Pro Kartářky světla Pet a  Hel

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Rády vám odpoví.

Jak by probíhalo ráno, kdyby všechna znamení žila společně?

Představte si, že by všech dvanáct znamení zvěrokruhu žilo společně v jednom velkém bytě. Společné soužití si vždy žádá notnou dávku tolerance, protože každý z nás je ...

Samuelčiny šamanské vzkazy 8. – 14.7.2024

Pro Berany a Raky Pohleď co na tebe čeká - PŘEDVÍDÁNÍ Tento týden vám přijde nečekaná zpráva, možná zajímavá nabídka, která vám dává slibný začátek ...

Karta týdne 8.7.-14.7. je Královna disků. Umí podpořit

Lvi, jste šikovní a věci vám půjdou nebývale dobře v obchodní sféře. Opatrně však na nákladné milence, či milenky.  Býci, buďte ostražití na své nadřízené ...

Sny o těhotenství

Zdálo se vám někdy o těhotenství nebo přímo o tom, že jste těhotní? Zjistěte, co to znamená. Těhotenství je silný a často pozitivní symbol. Ukazuje ...

Týdenní 8.7.-14.7. Venuše ve Lvu přeje výhrám i lásce

V pondělí 8. července slibuje krásný den plný zajímavých informací sextil Venuše s Uranem a Merkuru s Jupiterem. Ulehčí se cestování, zejména tomu dalekému a ...

Planety a rok narození: Která vládla v roce, kdy jste se narodili, a jak to ovlivňuje váš život?

Již od starověku lidé vědí, že planety ovlivňují životy nás pozemšťanů. A věděli jste, že obzvlášť důležitý je ve vašem životě vliv planety, která vládla ...

Sexuální magie novoluní

Většina z nás přikládá velkou váhu úplňku, dělá různé rituály a čaruje o sto šest. Nov je ale stejně důležitý. A zvýšenou pozornost bychom měli ...

Víkendový horoskop od 5.7. Luna s Neptunem posvítí na naše naděje

Sobotní novoluní ve znamení Raka  obrátí pozornost na věci kolem bezpečí domova a rodiny. Máme před sebou novoluní s nejvíce ženskou energií za celý rok. V ...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...

Blíží se novoluní v Raku: Co přinese vašemu znamení zvěrokruhu?

Máme před sebou novoluní s nejvíce ženskou energií za celý rok. V sobotu 6. července nastane 57 minut po půlnoci novoluní ve znamení Raka. Jeho vibrace ...

Horoskop na duben

 Berani, okolí ocení, že dbáte o svůj zevnějšek. Hvězdy jsou nakloněny módním experimentům. Býci, v zápalu tvrdé práce na realizaci snů nezapomínejte na své blízké! Nezadaní Blíženci, nebojte se cestovat a ochutnat vztah na dálku…

 

BERAN 21. 3. – 20. 4.

 

Jaro je v plném proudu a vám chybí energie. Co si pořídit něco nového do šatníku, nebo změnit účes. Hvězdy jsou příznivě nakloněny módním experimentům i kompletní změně vizáže. Jděte do toho! Partner a rodina jistě ocení, že se staráte o svůj zevnějšek. Nepodceňujte zdravotní problémy, ať se vám zdají sebemenší. Časté bolesti hlavy mohou alarmovat problémy s páteří. Udělejte si čas také na svoji rodinu, uvidíte, že se budete příjemně bavit.

 

BÝK 21. 4. – 20. 5.

 

V dubnu zapomeňte na ostych a pohodlnost. Toužíte ostatním ukázat, že máte originální nápady a talent. Je čas ukázat, co ve vás je. Budete mít příležitost zrealizovat své plány. Čeká vás tvrdá práce, díky které dosáhnete velkých cílů. Ve volných chvílích se snažte trávit více času v přírodě. Potřebujete také odpočívat a to půjde jedině tehdy, když změníte místo. Partner a přátelé vás zahrnou výčitky. Zapomněli jste na něco, co jste jim před nedávnem slíbili. Jejich výčitky jsou oprávněné.

 

BLÍŽENCI 21. 5. – 21. 6.

 

Dopřejte si trochu luxusu a vyrazte s partnerem či rodinou na prodloužený víkend. Zasloužíte si to. Koncem měsíce dostanete v práci úkol, na který budete potřebovat hodně sil a energie.  Nezadaní by se mohli seznámit při návštěvě jiného města. Nebojte se, vztah na dálku může fungovat. Nezapomeňte posílit svou imunitu. Právě v těchto dnech jste vysoce náchylní k nachlazení. Nespoléhejte však na umělé přípravky. Chce to vyváženou stravu, vyzkoušet můžete také otužování sprchováním vlažnou vodou.

 

RAK 22. 6. – 22. 7.

 

Dubnový horoskop Rakům předpovídá mnoho překážek. Abyste tento náročný měsíc zvládli, musíte si své kroky pečlivě rozmýšlet. Jedině uvážené jednání přinese úspěch jak v pracovní oblasti, tak i doma. Vaše počínání bude po zásluze odměněno. Pokud budete pracovití a pečliví, šéf vás finančně ocení. Doma budete muset řešit problém některého z členů rodiny. Rozhodování nebude lehké. Nicméně rodina potřebuje slyšet vaše názory a podporu. Koncem měsíce budete mít neplánované finanční vydání.

 

LEV 23. 7. – 22. 8.

 

Buďte rozhodní, sebevědomí a dbejte na svůj zevnějšek i vystupování. Udělejte si radost a pořiďte si nějaký pěkný doplněk na sebe či do domácnosti. Během měsíce se vám naskytne velmi zajímavá a atraktivní příležitost, jak zlepšit svou kariéru. Nebude vám chybět motivace ani odhodlání, jen se může stát, že svých cílů nebudete moci dosáhnout tak rychle, jak jste si představovali. Ale nepolevujte, nenechte se zaskočit počátečními neúspěchy.

 

 

PANNA 23. 8. – 22. 9.

 

Dávejte si pozor na prostořekost, nemůžete vždy říkat, co si myslíte. Mohlo by se lehce stát, že se svými řečmi můžete ranit toho nepravého. Pokud se ve vašem okolí děje nějaká nespravedlnost, musíte jednat diplomaticky. Nejprve najděte spojence nebo se svěřte s vašimi obavami někomu dalšímu. Teprve potom můžete situaci uspokojivě vyřešit.

Nevrhejte se do nového vztahu, pokud si nejste na sto procent jisti. Po finanční stránce se vám povede dobře. Dokonce budete požádáni přítelem o menší půjčku.

 

VÁHY 23. 9. – 23. 10.

 

Ovládne vás sentimentální nálada. Ve vzpomínkách se budete vracet do časů dětství nebo první lásky. Pokud vás smutná nálada neopustí, měli byste si o svých pocitech s někým promluvit. Příčinou může být nespokojenost či problémy v současném vztahu. Někdy před potížemi podvědomě utíkáme do časů, kdy nám bylo dobře. Mohou vás potrápit bolesti nohou – křečové žíly, namožené svaly či otoky. Dopřejte jim pohodlí. Relaxační koupel nebo masáž udělá dobře.

 

ŠTÍR 24. 10. – 22. 11.

 

Smůla, která se vám tento měsíc lepí na paty, bude ve vás vyvolávat pocit zmaru. Nic se vám nedaří, nejradši byste zalezli do bezpečí domova a nevylézali. To je však pouze klamavý pocit, musíte se problémům a překážkám postavit čelem. Popřemýšlejte, zda mezi kolegy není někdo, kdo vás pomlouvá nebo dělá naschvály. V rodině může nastat stejná situace. Nezapomínejte druhým naslouchat a komunikujte. Hádky kvůli nedorozumění je to, co právě nyní řešit nepotřebujete.  Koncem měsíce vás zastihne zpráva o možném přivýdělku za celkem snadnou práci.

 

STŘELEC 23. 11. – 21. 12.

 

Střelce čeká vyrovnané období. Vše vám půjde od ruky, mělo by se vám dařit v práci i v osobním životě. Nezadaní budou mít příležitost potkat lásku svého života. Nezapomeňte však vyrazit do společnosti, v práci partnera nenajdete. Pokud máte rodinu, je ideální čas vyrazit na společnou dovolenou. Obklopte se lidmi, které máte rádi a užívejte chvíle volna. Vyzkoušejte nové věci, zapište se třeba do kurzu vaření nebo kurzu bojového umění. Získáte tak nové zážitky, které vám dodají motivaci. Po zdravotní stránce si dejte pozor na bolesti zad. Příčinou může být dlouhé sezení v autě nebo u počítače. Nezapomínejte na pohyb.

 

Věštírna Kartářek světla

KOZOROH 22. 12. – 20. 1.

 

Čekejte velké změny. V zaměstnání se vám daří, ale začne to skřípat ve vztahu k vašim kolegům. Někdo bude chtít rozeštvat kolektiv, který je celkem v pohodě. Nedejte na pomluvy a nesnažte se spory řešit za druhé, mohlo by se to obrátit proti vám. Koncem měsíce se situace uklidní. Nepříjemné zprávy vás čekají také doma. O partnerovi či někom z vaší rodiny se dozvíte něco, co mělo zůstat utajeno. Nenechte se pohltit zlostí a žárlivostí. Žádejte vysvětlení, potom s chladnou hlavou můžete jednat. Tato situace však bude potřebovat dostatek času, než se vše urovná.

 

VODNÁŘ 21. 1. – 20. 2.

 

Důležitým hnacím motorem bude pro Vodnáře soutěživost. Konkurence v práci, ale také ve sportu či ve škole vám nedá spát. Pokud se vám něco nepodaří, nemusíte se z toho hned hroutit. Záleží na tom, jestli své povinnosti plníte dostatečně v rámci svých možností. Bude se vám možná zdát, že rodinní příslušníci před vámi něco tají. Nebojte se zeptat. Třeba vás jen nechtějí zatěžovat svými problémy. Neřešte stresy tím, že se přejídáte. Po noci s těžkým žaludkem budete druhý den bez energie a nic se tím nevyřeší.

 

Horoskopy- Věštírna Kartářek světla

RYBY 21. 2. – 22. 3.

 

Dávejte si pozor na konflikt se sousedy. Svým jednáním můžete vyvolat nevoli někoho z vašeho okolí. Hlídejte si proto domácí mazlíčky a děti, kteří by mohli zavdat příčinu k hádce. Pokud hledáte životního partnera, rozhodně nedejte na rady a názory svých přátel. Jenom vy musíte vědět, co cítíte. Nevrhejte se proto do nového vztahu, když máte jen sebemenší pochyby. V práci se vám bude celkem dařit, jen neuspěchejte jednání a podpisování smluv s novým partnerem či spolupracovníkem. Mohli byste něco opominout a v budoucnu by vám to zkomplikovalo život.

Text: Petra Dankovičová

Jak by probíhalo ráno, kdyby všechna znamení žila společně?

Představte si, že by všech dvanáct znamení zvěrokruhu žilo společně v jednom velkém bytě. Společné soužití si vždy žádá notnou dávku tolerance, protože každý z nás je ...

Samuelčiny šamanské vzkazy 8. – 14.7.2024

Pro Berany a Raky Pohleď co na tebe čeká - PŘEDVÍDÁNÍ Tento týden vám přijde nečekaná zpráva, možná zajímavá nabídka, která vám dává slibný začátek ...

Karta týdne 8.7.-14.7. je Královna disků. Umí podpořit

Lvi, jste šikovní a věci vám půjdou nebývale dobře v obchodní sféře. Opatrně však na nákladné milence, či milenky.  Býci, buďte ostražití na své nadřízené ...

Sny o těhotenství

Zdálo se vám někdy o těhotenství nebo přímo o tom, že jste těhotní? Zjistěte, co to znamená. Těhotenství je silný a často pozitivní symbol. Ukazuje ...

Týdenní 8.7.-14.7. Venuše ve Lvu přeje výhrám i lásce

V pondělí 8. července slibuje krásný den plný zajímavých informací sextil Venuše s Uranem a Merkuru s Jupiterem. Ulehčí se cestování, zejména tomu dalekému a ...

Planety a rok narození: Která vládla v roce, kdy jste se narodili, a jak to ovlivňuje váš život?

Již od starověku lidé vědí, že planety ovlivňují životy nás pozemšťanů. A věděli jste, že obzvlášť důležitý je ve vašem životě vliv planety, která vládla ...

Sexuální magie novoluní

Většina z nás přikládá velkou váhu úplňku, dělá různé rituály a čaruje o sto šest. Nov je ale stejně důležitý. A zvýšenou pozornost bychom měli ...

Víkendový horoskop od 5.7. Luna s Neptunem posvítí na naše naděje

Sobotní novoluní ve znamení Raka  obrátí pozornost na věci kolem bezpečí domova a rodiny. Máme před sebou novoluní s nejvíce ženskou energií za celý rok. V ...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...

Blíží se novoluní v Raku: Co přinese vašemu znamení zvěrokruhu?

Máme před sebou novoluní s nejvíce ženskou energií za celý rok. V sobotu 6. července nastane 57 minut po půlnoci novoluní ve znamení Raka. Jeho vibrace ...

Štíři – Co přináší štěstí Štírům?

Věštírna, znamení, horoskopy Kartářek světla

Co přináší štěstí Štírům?

Symbolem Štírů je pentagram, rostlinou mandragora, zvířetem had.

Zní to trochu zlověstně, podívejte se, o čem symboly hovoří.

Kámen: granát

Je krvavě červený, pojí se se smyslností, umí odvrátit všechno zlé směřované k majiteli, je dobré mít ho u sebe pokud zařizujete závažné věci nebo čelíte nepřátelům.

Tarotová karta: smrt

I když její název nezní slibně, dává místo novému životu a pomáhá v tom, že nechává problémy za námi.

Runa: Pertho

Díky podpoře této runy vyjde Štír z každé zkoušky vítězně, ví, že vše, co ho potká, i když mu to vždy nepřipadá šťastné, je pro Štíra dobré, neboť ho to posiluje vnitřně.

Díky této tajemné runě formuje svůj charakter.

Talisman: kaštan

Působí jako hromosvod pohlcující veškerou negativní energii z okolí.

Kaštany nošené v kapsách kalhot mají úžasný vliv na potenci.

Anděl: Barchiel

Objevuje se tehdy, pokud se musíme bránit nepřátelům. Učí Štíry důvěře a je průvodcem v těžké zkoušce odpuštění starých křivd.

Zvíře: had

Není to přítulné zvířátko, vzbuzuje respekt a úctu, disponuje magickým pohledem.

Rostlina: mandragora

Její kořen připomíná lidskou postavu, věří se, že má magickou moc, připravovaly se z ní elixíry a z kořene se věštila budoucnost.

Symbol: pentagram

Symbol pentagram má dvě tváře, dva odlišné významy.

5 hrotů znamená 4 prvky – vzduch, oheň, zemi, vodu a pátý značí ducha.

Pokud je v kruhu, je symbolem jednoty a celek představuje emblém jednoty těla a ducha.

Obrácený potom symbolizuje démonické síly a převahu instinktu nad vůlí a rozumem.

Planeta: Pluto

Lidé pod Plutem jsou intenzívní, vášniví a tajemní, Pluto pomáhá vydolovat skryté síly a zdolávat tak překážky.

Barva: purpurová

Je to barva vášnivých a silných lidí, symbolizuje moc, vládu, bohatství a postavení, byla barvou vládců Říma, kardinálů… a lehkých žen.

Milí Štíři, chcete znát svůj osud, odpovědi na právě řešené otázky v partnerství, práci, financích? Zavolejte nám o přesný výklad karet do naší věštírny.

Na Vaše otázky rády odpovíme věštbou z karet.

Těšíme se na Vás na naší telefonní lince 906 50 60 50 (50 Kč/min).

Vaše Kartářky světla