Partnerský horoskop: Panna. Která znamení se k ní nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje pracovitá, praktická, pořádkumilovná, vynalézavá, perfekcionistická a nadmíru kritická Panna? Jaká znamení se k ní hodí nejvíc? A s kým si naopak nemusí úplně rozumět?

U většiny zrozenců ve znamení Panny se láska ani manželství neobejdou bez potíží. Může za to nejčastěji náročná, věčně nespokojená a často velmi tvrdohlavá povaha Panny. Zdánlivě křehké Panny berou život i lásku především z praktické stránky. Mají silný sklon k cudnému, zdrženlivému, rozumově ovládanému životu. Téměř nikdy proto nepropadají bouřlivému milostnému vzplanutí. Touží po čistém, až ryzím vztahu, po upřímnosti a hlubokých citech. Kdo chce získat jejich srdce, musí se obrnit trpělivostí. Pak může v Panně získat věrného, něžného a hluboce milujícího partnera.

Muž narozený ve znamení Panny preferuje v rodinných vztazích reálnou a obchodní stránku. City nejsou jeho silnou stránkou a někdy bývá puntičkářský až pedantický. Žena narozená ve znamení Panny bývá velmi vybíravá. Nosí v sobě obraz ideálního muže a kdo tak nevypadá, ten ji vůbec nezajímá. Svou domácnost vede pečlivě, až puntičkářsky. Její smysl pro naprostý pořádek a detail je tak velký, že jí pro maličkosti často unikají důležité věci. Někdy se tak stane, že jí nečekaně zmizí i zklamaný životní partner.

S kým může být Panna šťastná?

S Býkem: Obě znamení patří do zemského trigonu a většinou mezi nimi existuje dost vřelý vztah, vzájemná fyzická přitažlivost a mívají i stejné zájmy. Většinou je ale nutné, aby Panna učinila první krok. Pak spolu mohou prožít krásný a dlouhodobý vztah.

S Rakem: V tomto vztahu se potkává vodní a zemské znamení, což jde vždy dobře dohromady. Rak tíhne k rodinnému životu a je velmi citlivý k potřebám partnera. To vše vytváří velmi dobré předpoklady pro šťastný vztah. Důležité je, aby oba vynaložili potřebné úsilí a hlavně spolu komunikovali. Pak z nich může být téměř dokonalý pár.

S Pannou: Jen těžko spolu prožijí romantický vztah, zato může být dlouhodobý, často doživotní.  Spojují je stejné zájmy i charakterové předpoklady. Panny jsou praktické, pracovité, věrné, a když překonají přehnanou skromnost, nemusí být jejich vztah vůbec nudný.

Se Štírem: Znamení Štíra vyvolává v Panně zvláštní neklid, nicméně panuje mezi nimi značná přitažlivost.  Panna obdivuje Štírovu rozhodnost a je nadšena z jeho sexuální vášně. Štír zase její smysl pro detail. Pokud budou mít oba notnou dávku tolerance, mohou mít velmi krásný vztah.

S Kozorohem: Tato dvě znamení jsou pro sebe jako stvořená. Neskutečně si rozumějí, v zásadních věcech se vždy shodnou. Pokud to nepřeženou s přílišnou kritikou, pesimismem a neustálou potřebou pracovat, mají velkou šanci na dokonalý a šťastný vztah.

S kým to Panně bude trochu skřípat?

S Beranem: Beran je vášnivý a prudký. Nesnáší přílišné usměrňování, poučování, pořádek ani disciplínu, které jsou Panně tak vlastní. To bývá také častou příčinou jejich rozchodu, i když spolu mohou prožít krátké a intelektuálně vzrušující milostné vzplanutí.

S Blížencem: Na začátku Panna nejspíš jen těžko odolá Blížencovým svodům. Obdivuje jeho originální dvoření, způsob jednání, velký okruh zájmů, umění konverzace i hbitost v navazování kontaktů s kýmkoli a jakkoli. Na city Blíženců se ale obecně nelze příliš spoléhat. Zájem Panny se tak brzy vytratí a vypuknou hádky, které nakonec vedou k rozchodu.

Se Lvem: Panna snadno podlehne svodům Lva, který je pro ni velmi přitažlivý. Jejich vztah ale většinou nemá dlouhého trvání. Lev totiž nesnáší omezování a nechce ani nic dělat se svým sklonem k nepořádnosti. Nicméně v určitých případech tento vztah může fungovat. Lev ale musí ubrat ze své touhy kralovat všemu a všem a Panna ze svého přehnaného pedantismu.

S Váhami: Váhy bývají velmi atraktivní, svůdné a koketní a snadno Pannu okouzlí. Ovšem ne na dlouho. Racionální myšlení a úsudek Panny rychle odhalí milostnou hru Vah a ty pak ze vztahu raději vycouvají. Vhodnější je tak pro tato dvě znamení přátelství.

Se Střelcem: Mezi Střelcem a Pannou často dochází k pocitu neporozumění a nejistoty. Je to dáno tím, že Střelec špatně snáší omezování úzkostlivé a racionální Panny. I tak může být ale jejich vztah v určitých případech šťastný a dlouhodobý, pokud dokážou překonat úskalí, která přináší rozdílnost jejich povah, a Panna poskytne Střelci dostatek prostoru a mnoho volnosti.

S Vodnářem: Panna obdivuje Vodnářovu nezávislost, jeho fantastické nápady a svobodné jednání. Pro dlouhodobý a šťastný vztah to ale nestačí. Úskalím je především jejich rozdílný přístup k řešení důležitých životních situací a naprosto odlišný vztah k pořádku.

S Rybami: Tato znamení jsou v přesném protikladu, jako noc a den. Jejich vztah může fungovat jen v případě, že si to včas uvědomí a dokáží čerpat z nejlepších vlastností toho druhého. Jinak bude jejich vztah dost složitý a realita každodenního života brzy zadusí všechny citové vazby.

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy na týden 22.4.-28.4.

Berani Navigace – důvěřujte svým instinktům, bezpečně vás povedou. V určité situaci jste zahnání do kouta možná i nějakou osobou, které moc nevěříte. Nebo celý ...

Karta týdne 22.4.-28.4. je Sedmička mečů. Pochopíte, co je to štěstí

Váhy čekají složité debaty. Vodnáři si budou z nepřátel rekrutovat přátele. Střelci zabojují se svou vášní… Mečová sedmička věští různá protivenství, která nakonec, dříve, či ...

Partnerský horoskop: Střelec. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje energický, optimistický, svobodomyslný a ...

Týdenní horoskop 22.4.-28.4. Štíří úplněk se blíží. Co nese?

Slunce v Býku odvede pozornost k partnerským záležitostem. Vyplatí se udělat si pořádek v citové oblasti, vyjasnit nedorozumění, nenechat se provokovat různými narážkami a ...

Osudová konjunkce Jupitera a Uranu přinese obrovskou energii úspěchu. Využijte toho!

Ke konjunkci planet Jupiter a Uran nedochází příliš často, jen jednou za 14 let. A když se to stane, vytvoří společně neuvěřitelně silnou energii. Nepropásněte ...

Máte na zahradě jabloň? A znáte její kouzelnou moc?

Jabloň byla kdysi vnímána jako posvátný strom. Možná proto, že je považována za strom života, který se pojil s nesmrtelností,  i kosmický strom. V kořenech ...

Víkendový horoskop: Merkur s Venuší vás rozproudí

Páteční (19. dubna) konjunkce Merkuru s Venuší přikrášlí různá setkání a obvzvlášť randění a večer pomůže s odreagováním. Merkur v retrográdu možná připomene starší záležitosti ...

Co o vás vypovídá roční období, ve kterém jste se narodili?

Osobnost a charakter člověka ovlivňuje mnoho faktorů a zdá se, že k určitým vlastnostem může přispět i roční období, ve kterém jste se narodili. Nejen ...

Je váš vztah ten pravý?

Máte novou známost a všechno se zdá fajn, ale nevíte jistě, jestli je to ten pravý ve vašem životě. Přinášíme devět osvědčených způsobů, jak to ...

Andělský horoskop od 17. 4. do 16. 5.

Berani, projevuje o vás zájem člověk, který na první pohled není váš typ. Kozorozi, měli byste více naslouchat svým blízkým... Živel země BÝK – Vaším ...

Partnerský horoskop: Rak. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje citlivý, empatický, na rodinu orientovaný a často i poměrně náladový Rak? Jaká znamení se k němu hodí nejvíc? A s kým si naopak nemusí úplně rozumět?

Raci bývají v lásce velmi citliví a věrní. Rozchodem velice trpí a s novou láskou většinou nezapomínají ani na tu bývalou. Často z povzdálí pozorují úspěchy i nezdary dřívějšího partnera a někdy je v duchu dokonce srovnávají s těmi svými. Raci také bývají náladoví, jejich měnící se nálady se často překrývají se čtyřmi fázemi Měsíce.

Zrozenci v tomto znamení jsou velmi citliví. Nestojí o náhodný sex. Rak muž i Rak žena touží v lásce především po jistotě, po pevném rodinném zázemí. V lásce ale mohou být poměrně egoističtí. Nejdříve se pro milovanou osobu obětují a po určité době, jakmile mají jistotu, že si partnera dokonale připoutali, je to naopak jejich protějšek, kdo se musí obětovat.  A jestliže Rak získá pocit, že není milován, je nešťastný. Špatných nálad ho pak lze zbavit zahrnováním dárky, něhou a projevy hluboké oddanosti. Muže narozeného ve znamení Raka není úplně snadné získat. Nejvíc miluje svou matku a trvá mu dlouho, než se opravdu zamiluje do jiné ženy. Pokud k tomu ale dojde, je z něj velmi něžný, starostlivý a věrný partner. Ženy narozené v Raku bývají velmi smyslné milenky, vzrušují je už pouhé komplimenty. Hledají ale lásku, která přesahuje pouhý sex. A k partnerovi mívají spíš mateřský vztah. Rády se o něj starají, zahrnují ho péčí, aby mu zajistily pohodlí a příjemný život v rodině. Jsou nejšťastnější, když ho mohou rozmazlovat. A bývají i výbornými matkami, láska k dětem je jedním z jejich hlavních povahových rysů.

S kým může být Rak šťastný?

S Býkem: U Býka najde Rak hodnoty, které jsou pro něj velmi přitažlivé a potřebné – sklon k rodinnému životu, pocit jistoty i schopnost vytvořit harmonický a útulný domov s dobrým finančním zajištěním. Vyhovuje mu i to, že Býk nikdy moc neriskuje, nesnáší novoty a komplikace. Zároveň má vášnivý sklon k hlubokým požitkům, což citlivý Rak vždy ocení.

S Rakem: Tato dvě vodní znamení spolu mohou vytvořit velmi krásný milostný i přátelský vztah. Oba jsou citliví, jemní, kreativní a milují rodinu. Jde ale o dvě kardinální znamení, která mohou mít naprosto rozdílné cíle. Chtějí-li spolu vydržet, musí dokázat vyjít si vzájemně vstříc. Kritická doba přichází v 1., 3., 7. a 11. roce trvání manželství.

Se Lvem: Partnerství citově založeného Raka a hrdého Lva může fungovat obzvlášť v případě, že Rakem je žena, která bude vzhlížet k silnému partnerovi. Kamenem úrazu může být rozdílnost základních potřeb obou partnerů. V takovém případě je lepší dát před partnerstvím přednost přátelství.

S Pannou: Partnerství upřímného, domáckého Raka toužícího po láskyplné náruči a inteligentní Panny může být až překvapivě úspěšné. Vzájemně se od sebe mohou mnohé naučit, a čím je jejich vztah delší, tím bývá krásnější. Důležité je, aby dokázali najít rovnováhu mezi citem a rozumem.

Se Štírem: Vodní znamení Štíra se k Rakovi hodí jak pro přátelství, tak pro manželství. Vše, po čem Rak u svého protějšku touží, Štír zpravidla splňuje. Vzájemně se ve všem shodnou a spojuje je i sex, který oba zbožňují.

 

S Rybami: V tomto případě jde o citový, něžný a romantický vztah dvou vodních znamení, která se navzájem doplňují. Oba partneři jsou intuitivní, senzitivní, štědří, pro oba je domov bezpečným přístavem. To vše jsou vynikající předpoklady pro lásku a dlouhotrvající manželství.

 

S kým to Rakovi bude trochu skřípat?

S Beranem: V tomto případě se potkávají dvě kardinální znamení, navíc voda s ohněm. Tvrdohlavý Beran si jde za svým cílem bez ohledu na cokoli a kohokoli. Vadí mu Rakův smysl pro řád a lpění na rodině. Má rád volnost a o značnou péči Raka nestojí. Ve vzájemném spojení bude vždy nejspíš trpět Rak.

S Blížencem: Tady se potkávají dvě naprosto rozdílná znamení zvěrokruhu. Jejich milostný vztah je obdobný jako mezi elementem vody a vzduchu. Mohou žít bez sebe, jeden druhého ale nepodceňuje. Citlivý Rak se bude snažit mít Blížence jen pro sebe a svou rodinu, což může věčně pohyblivého Blížence přivádět k pocitu štvané zvěře. Pokud Rak nesleví ze své citové závislosti, jen těžko může tento vztah fungovat.

S Váhami: Toto partnerství by mohlo být ideální, pokud by proti sobě nestály dva naprosto rozdílné charaktery.  Rak by měl být opatrný a použít veškerou svou intuici, aby se nespálil. Váhy totiž umí být romantické a pozorné ke všemu, co Raka zajímá. Mohou si tak společně užít krásné milostné dobrodružství, na manželství to ale nestačí. Samozřejmě, výjimka potvrzuje pravidlo a může to fungovat. Oba by ale měli počítat s tím, že se hodně nadřou.

Se Střelcem: Vztah těchto dvou znamení bývá plný protikladů. Rak se z přirozené potřeby stará o rodinu a výchovu dětí, Střelec prahne po dálkách, poznání, dobrodružství. Mohou si sice mnohé nabídnout a vzájemně se doplňovat, často tu ale bude spíš docházet k nedorozuměním a pro delší soužití to není moc ideální konstelace.

S Kozorohem: Přestože tato dvě znamení leží ve zvířetníku přímo proti sobě, mají mnoho společných rysů. Oba hledají v životě jistotu a mají velký smysl pro rodinu. Naprosto rozdílný mají ale přístup ke kariéře, kterou má Kozoroh na prvním místě a je pro něj důležitější než problémy Raka v domácnosti.

S Vodnářem: Dost nesourodá dvojice. Pro vášnivé milostné prožitky je to někdy vynikající spojení, pro manželské soužití ale obtížné. Rak chce cítit, že ho partner miluje, pečuje o něj a chrání ho. A toho se většinou u citově chladného Vodnáře nedočká.

Pro Kartářky světla Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy na týden 22.4.-28.4.

Berani Navigace – důvěřujte svým instinktům, bezpečně vás povedou. V určité situaci jste zahnání do kouta možná i nějakou osobou, které moc nevěříte. Nebo celý ...

Karta týdne 22.4.-28.4. je Sedmička mečů. Pochopíte, co je to štěstí

Váhy čekají složité debaty. Vodnáři si budou z nepřátel rekrutovat přátele. Střelci zabojují se svou vášní… Mečová sedmička věští různá protivenství, která nakonec, dříve, či ...

Partnerský horoskop: Střelec. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje energický, optimistický, svobodomyslný a ...

Týdenní horoskop 22.4.-28.4. Štíří úplněk se blíží. Co nese?

Slunce v Býku odvede pozornost k partnerským záležitostem. Vyplatí se udělat si pořádek v citové oblasti, vyjasnit nedorozumění, nenechat se provokovat různými narážkami a ...

Osudová konjunkce Jupitera a Uranu přinese obrovskou energii úspěchu. Využijte toho!

Ke konjunkci planet Jupiter a Uran nedochází příliš často, jen jednou za 14 let. A když se to stane, vytvoří společně neuvěřitelně silnou energii. Nepropásněte ...

Máte na zahradě jabloň? A znáte její kouzelnou moc?

Jabloň byla kdysi vnímána jako posvátný strom. Možná proto, že je považována za strom života, který se pojil s nesmrtelností,  i kosmický strom. V kořenech ...

Víkendový horoskop: Merkur s Venuší vás rozproudí

Páteční (19. dubna) konjunkce Merkuru s Venuší přikrášlí různá setkání a obvzvlášť randění a večer pomůže s odreagováním. Merkur v retrográdu možná připomene starší záležitosti ...

Co o vás vypovídá roční období, ve kterém jste se narodili?

Osobnost a charakter člověka ovlivňuje mnoho faktorů a zdá se, že k určitým vlastnostem může přispět i roční období, ve kterém jste se narodili. Nejen ...

Je váš vztah ten pravý?

Máte novou známost a všechno se zdá fajn, ale nevíte jistě, jestli je to ten pravý ve vašem životě. Přinášíme devět osvědčených způsobů, jak to ...

Andělský horoskop od 17. 4. do 16. 5.

Berani, projevuje o vás zájem člověk, který na první pohled není váš typ. Kozorozi, měli byste více naslouchat svým blízkým... Živel země BÝK – Vaším ...

 

 

 

 

Partnerský horoskop: Býk. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje trpělivý, konzervativní, upřímný, klidný a požitkářský Býk? Jaká znamení se k němu hodí nejvíc? A s kým si naopak nemusí úplně rozumět?

O Býcích se tvrdí, že to jsou jedni z nejsmyslnějších milenců a milenek celého zvěrokruhu. Bývají to požitkáři, kteří milují život se všemi jeho příjemnostmi. Lásku berou jako něco přirozeného a nutného k životu. Když Býk miluje, jeho láska je vřelá a velká. A to samé očekává i od partnera. Ve svých citech touží hlavně po jistotě, proto se mnohdy vyhýbá dlouhodobým a pevným svazkům, dokud si není absolutně jistý, že jeho vyvolený partner je ten pravý nebo ta pravá.

Muž narozený ve znamení Býka nepotřebuje flirtovat. Hledá ženu věrnou, a aby ji získal, nezdržuje se dvořením nebo oslnivými lichotkami. Domnívá se, že dotyčná osoba musí být okouzlena už jen jeho přítomností. A vytrvalostí a tvrdošíjností, s nimiž svou vyvolenou dobývá, často odradí většinu dalších nápadníků.  Žena narozená ve znamení Býka bývá spolehlivá, ale také náročná. Snaží se vyhýbat hádkám a konfliktům, což ale neznamená, že se nemůže změnit v běsnící divou ženu, které je lepší zmizet z očí. Bývá dobrou strážkyní rodinného krbu a také výborně vaří, protože vyznává názor, že láska prochází žaludkem.

S kým může být Býk šťastný?

S Beranem: Toto spojení může být jedno z nejvášnivějších. Beran je dychtivý a vášnivý, Býk velmi kreativní a smyslný. Aktivnímu Beranovi může sice vadit Býkova pohodlnost a pomalost, Býkovi zase Beranova ukvapenost, přesto mohou tvořit harmonický pár.

S Rakem: Do tohoto znamení se Býk zamilovává asi nejčastěji. Dokáže mu tolerovat jeho chyby a oceňuje u něj smysl pro rodinu, péči o děti, hmotné zajištění i skutečnost, že mu nevadí Býkova neustálá přítomnost. Pokud si citlivý Rak ohlídá svou náladovost, může s Býkem vytvořit velmi harmonický vztah.

S Pannou: Vztah pohodového Býka a pořádkumilovné, starostlivé Panny může být naprosto ideální. Oba se ve všem navzájem doplňují a dokážou se na všem bez problémů domluvit. Aby byl ale jejich vztah opravdu šťastný, je důležitý i kvalitní sex.

S Váhami: Tato dvě znamení, kterým vládne stejná planeta Venuše, si společně dokážou vychutnávat krásy života. A skvěle se vzájemně doplňují. Býk je praktický, Váha rafinovaná a obchodně zdatná. Váha by jen neměla spoléhat na Býkovu svatou trpělivost.

Se Štírem: Na astrologickém nebi jsou tato dvě znamení přímo proti sobě a jak známo, protiklady se přitahují. V tomto případě velmi silně. Problémem je, že žádný z nich nechce přiznat svoji chybu a ustoupit ze svých pozic. Rozumí si ale v citech a sexu, takže to může být právě dobrý a vynalézavý sex, který tuto dvojici bude velmi dobře spojovat.

S Kozorohem:  Pro partnerství či milostný vztah je toto spojení ideální. Oba jsou velmi konzervativní a solidní, vzájemně si poskytují bezpečí. Kozoroh hýří nápady a plány, které Býka fascinují. Oba si ale umějí postavit hlavu, a tak je důležité, aby vždy jeden (obvykle Kozoroh) dokázal ustoupit.

S Rybami: Býk a Ryby spolu mohou velmi dobře vycházet jako přátelé i manželé. Hlavní předností jejich vztahu je klid a spokojenost. Praktický a pečující Býk dokáže trochu nepraktickou Rybu dobře zajistit, a ta mu dává nekonečnou lásku a odvahu plnit si sny. Oba mají dobře rozdělené role, nepřekážejí si a vzájemně se doplňují.

S kým to Býkovi bude trochu skřípat?

S Býkem: Co se stane, když se potkají dva vřelí milenci s podobným životním postojem, kteří milují pohodlí? Může to slibovat harmonii, ale častěji se stává, že se spolu časem začnou nudit. Navíc jsou to dva paličáci, a tak v tomto vztahu hraje velkou roli i to, nakolik každý z nich bude ochoten ustoupit ze svých pozic a být tolerantní.

S Blížencem: Vztah pohodového býka toužícího po klidu a neposedného Blížence, který je proměnlivý jako aprílové počasí, může být plný vzrušení. Býka ale může dráždit neustálé Blížencovo opouštění domácího krbu, zatímco Blíženec žádné omezování nestrpí a bude mu vadit Býkova žárlivost. Může tak docházet k častým nedorozuměním. Oba musejí najít pořádný kus tolerance, aby jim to spolu klapalo.

Se Lvem: Spojení hrdého Lva a pohodového, nicméně někdy i tvrdohlavého Býka, může být dost problematické. Lvova impulzivnost, prudkost a egocentrismus Býka dost popuzují a vzbuzují v něm pocity méněcennosti. Jeden druhého se pak snaží přetrumfnout, což vede akorát k hádkám a konfliktům.  Nicméně při velké vzájemné toleranci a vynikajícím sexu je velká šance, že jim to spolu bude klapat.

Se Střelcem: Tato dvojice je dost nesourodá. Pohodlný Býk, který touží po klidu a láskyplném domově, nesnáší Střelcovu neúnavnost, dobrodružnou povahu a potřebu velké volnosti. Pokud chtějí spolu žít, bude potřeba velká tolerance a snaha přizpůsobit se tomu druhému.

S Vodnářem: Tady se potkávají dva naprosto rozdílné charaktery. Zatímco Býk potřebuje stabilitu a rutinu, Vodnář preferuje změny a inovace. Oba jsou navíc velmi tvrdohlaví. Jejich vztah tak může být dost divoký a pro oba poměrně náročný. I když, i tito dva mohou žít společně, jen se to musí naučit.

Pro Kartářky světla Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy na týden 22.4.-28.4.

Berani Navigace – důvěřujte svým instinktům, bezpečně vás povedou. V určité situaci jste zahnání do kouta možná i nějakou osobou, které moc nevěříte. Nebo celý ...

Karta týdne 22.4.-28.4. je Sedmička mečů. Pochopíte, co je to štěstí

Váhy čekají složité debaty. Vodnáři si budou z nepřátel rekrutovat přátele. Střelci zabojují se svou vášní… Mečová sedmička věští různá protivenství, která nakonec, dříve, či ...

Partnerský horoskop: Střelec. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje energický, optimistický, svobodomyslný a ...

Týdenní horoskop 22.4.-28.4. Štíří úplněk se blíží. Co nese?

Slunce v Býku odvede pozornost k partnerským záležitostem. Vyplatí se udělat si pořádek v citové oblasti, vyjasnit nedorozumění, nenechat se provokovat různými narážkami a ...

Osudová konjunkce Jupitera a Uranu přinese obrovskou energii úspěchu. Využijte toho!

Ke konjunkci planet Jupiter a Uran nedochází příliš často, jen jednou za 14 let. A když se to stane, vytvoří společně neuvěřitelně silnou energii. Nepropásněte ...

Máte na zahradě jabloň? A znáte její kouzelnou moc?

Jabloň byla kdysi vnímána jako posvátný strom. Možná proto, že je považována za strom života, který se pojil s nesmrtelností,  i kosmický strom. V kořenech ...

Víkendový horoskop: Merkur s Venuší vás rozproudí

Páteční (19. dubna) konjunkce Merkuru s Venuší přikrášlí různá setkání a obvzvlášť randění a večer pomůže s odreagováním. Merkur v retrográdu možná připomene starší záležitosti ...

Co o vás vypovídá roční období, ve kterém jste se narodili?

Osobnost a charakter člověka ovlivňuje mnoho faktorů a zdá se, že k určitým vlastnostem může přispět i roční období, ve kterém jste se narodili. Nejen ...

Je váš vztah ten pravý?

Máte novou známost a všechno se zdá fajn, ale nevíte jistě, jestli je to ten pravý ve vašem životě. Přinášíme devět osvědčených způsobů, jak to ...

Andělský horoskop od 17. 4. do 16. 5.

Berani, projevuje o vás zájem člověk, který na první pohled není váš typ. Kozorozi, měli byste více naslouchat svým blízkým... Živel země BÝK – Vaším ...

Partnerský horoskop: Beran. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje aktivní, nezávislý, odvážný a vášnivý Beran? Jaká znamení se k němu hodí nejvíc? A s kým si naopak nemusí úplně rozumět?

Berani jsou sice velmi vášniví, nebývají to ale velcí romantici. Milostný život začínají poměrně brzy, už v pubertě, kdy mohou prožívat velké lásky. Problémem je, že si jdou většinou za svým cílem, s nadšením, někdy až s bezohledností. Rychle vzplanou a snaží se co nejrychleji získat náklonnost partnera. Jakmile se jim to podaří, jejich zájem ochabne a hledají nového. Berani bývají také dost žárliví, což může být důvodem rozpadu i velmi šťastných manželství. Na druhou stranu jsou ale velmi upřímní a bývají to velcí optimisté.

Beran je prvním znamením zvěrokruhu, proto i v manželství chce hrát hlavní roli. Pokud se mu partner podřídí a uzná, že Beran je vůdce, mohou oba žít ve spokojeném vztahu.

Muž narozený ve znamení Berana bývá velmi aktivní, zejména pokud jde o sex. Na dlouhé a něžné předehry si nepotrpí, jde rovnou na věc. K milujícímu partnerovi umí být velmi něžný a pozorný, ovšem také žárlivý. Žena narozená ve znamení Berana často působí nepřístupně a panovačně a stává se, že ve vztahu přebírá iniciativu, pokud partner není moc aktivní. Je to zkrátka velitelka, které nechybí vášeň, a která miluje vše nové a nepoznané.

S kým může být Beran šťastný?

 S Beranem:  Dva lidi narození v tomto znamení jsou jako dva hořící plameny. Spojuje je velká vášeň, mají stejný vkus. Oba ale chtějí vládnout. Pokud má tedy vztah vydržet, jeden z nich musí trochu ustoupit tomu druhému.

S Blížencem: Beran i Blíženec jsou aktivní, činorodí, mají velký smysl pro humor a rádi flirtují. Jejich vztah nebude asi plný vášně a romantiky, mohou být ale velmi dobrými přáteli.

Se Lvem: Oba mohou mít sklon být ve vztahu dominantní, zároveň se ale snaží toho druhého respektovat. Pak z toho může vzniknout velmi harmonický vztah plný radosti.

S Váhami: Tato znamení stojí ve zvěrokruhu přímo proti sobě a stejně tak jsou rozdílné i jejich povahy. Pokud se ale Vahám podaří být rozhodnější a Beran bude krotit svou vznětlivost, může z toho vzniknout velmi krásný a romantický vztah.

Se Štírem: V tomto případě se střetávají dvě velmi energické a prudké povahy. Beran občas není schopen vyznat se v tom, co se uvnitř Štíra odehrává, Štír může zase špatně snášet Beranův sklon k nezávislosti. Pokud ale dokáží spojit své síly, přežije toto partnerství úplně všechno.

Se Střelcem: Tady se potkávají dvě ohnivá a velmi aktivní znamení, která spojují společné zájmy. Jenže Střelec touží po svobodě a Beran má pak tedenci být na něm víc závislý. Pokud Střelci nechá trošku osobní svobody, může z toho být supervztah, založený hlavně na přátelství.

S Kozorohem: Oba jsou cílevědomí, ovšem Beran je mnohem aktivnější, zatímco Kozoroh pomalý, soutředěný, uzavřený a opatrný.  Přesto to může velmi dobře fungovat. Kozoroh umí být velmi trpělivý a promíjet Beranovi jeho slabosti, Beran zase vnese do života Kozoroha tolik potřebný optimismus.

S kým to Beranovi bude trochu skřípat?

S Býkem:  Mezi Beranem a Býkem může vzplanout láska na první pohled, aktivnímu a vášnivému Beranovi ale brzy může vadit Býkova pohodlnost a pomalost. Býkova láska je velká a vřelá a Beran se pak může cítit trochu jako vězeň.

S Rakem: Říká se, že protiklady se přitahují, v tomto případě jde ale o dost problematickou kombinaci. Podnikavý, divoký a stále neklidný Beran se potkává s uzavřeným a zpátečnickým Rakem. Při opravdu velké dávce tolerance a schopnosti chápat odlišnosti toho druhého ale může i takový vztah fungovat.

S Pannou: Vztah puntičkářské, cudné a prchlivé Panny s prudkým a netrpělivým Beranem může být poněkud složitý. Panna má na Berana vysoké nároky a ten se jí jen těžko dokáže přizpůsobit.

S Vodnářem: Oba touží po svobodě a dobrodružství a Vodnář navíc bývá chladný a udržuje si citový odstup. Beran naopak potřebuje vášeň, navíc může žárlit, protože se mu Vodnář dostatečně nevěnuje. A přít se mohou téměř o všechno.

S Rybami: Beran je na citlivé Ryby až moc divoký. Sice ho obdivují, touží po něm, ale pak se ho zaleknou. Pokud jsou spolu ve vztahu, často se stává, že obětavé Ryby bývají „pod pantoflem.“

Pro Kartářky světla Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy na týden 22.4.-28.4.

Berani Navigace – důvěřujte svým instinktům, bezpečně vás povedou. V určité situaci jste zahnání do kouta možná i nějakou osobou, které moc nevěříte. Nebo celý ...

Karta týdne 22.4.-28.4. je Sedmička mečů. Pochopíte, co je to štěstí

Váhy čekají složité debaty. Vodnáři si budou z nepřátel rekrutovat přátele. Střelci zabojují se svou vášní… Mečová sedmička věští různá protivenství, která nakonec, dříve, či ...

Partnerský horoskop: Střelec. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje energický, optimistický, svobodomyslný a ...

Týdenní horoskop 22.4.-28.4. Štíří úplněk se blíží. Co nese?

Slunce v Býku odvede pozornost k partnerským záležitostem. Vyplatí se udělat si pořádek v citové oblasti, vyjasnit nedorozumění, nenechat se provokovat různými narážkami a ...

Osudová konjunkce Jupitera a Uranu přinese obrovskou energii úspěchu. Využijte toho!

Ke konjunkci planet Jupiter a Uran nedochází příliš často, jen jednou za 14 let. A když se to stane, vytvoří společně neuvěřitelně silnou energii. Nepropásněte ...

Máte na zahradě jabloň? A znáte její kouzelnou moc?

Jabloň byla kdysi vnímána jako posvátný strom. Možná proto, že je považována za strom života, který se pojil s nesmrtelností,  i kosmický strom. V kořenech ...

Víkendový horoskop: Merkur s Venuší vás rozproudí

Páteční (19. dubna) konjunkce Merkuru s Venuší přikrášlí různá setkání a obvzvlášť randění a večer pomůže s odreagováním. Merkur v retrográdu možná připomene starší záležitosti ...

Co o vás vypovídá roční období, ve kterém jste se narodili?

Osobnost a charakter člověka ovlivňuje mnoho faktorů a zdá se, že k určitým vlastnostem může přispět i roční období, ve kterém jste se narodili. Nejen ...

Je váš vztah ten pravý?

Máte novou známost a všechno se zdá fajn, ale nevíte jistě, jestli je to ten pravý ve vašem životě. Přinášíme devět osvědčených způsobů, jak to ...

Andělský horoskop od 17. 4. do 16. 5.

Berani, projevuje o vás zájem člověk, který na první pohled není váš typ. Kozorozi, měli byste více naslouchat svým blízkým... Živel země BÝK – Vaším ...