Partnerský horoskop: Býk. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje trpělivý, konzervativní, upřímný, klidný a požitkářský Býk? Jaká znamení se k němu hodí nejvíc? A s kým si naopak nemusí úplně rozumět?

O Býcích se tvrdí, že to jsou jedni z nejsmyslnějších milenců a milenek celého zvěrokruhu. Bývají to požitkáři, kteří milují život se všemi jeho příjemnostmi. Lásku berou jako něco přirozeného a nutného k životu. Když Býk miluje, jeho láska je vřelá a velká. A to samé očekává i od partnera. Ve svých citech touží hlavně po jistotě, proto se mnohdy vyhýbá dlouhodobým a pevným svazkům, dokud si není absolutně jistý, že jeho vyvolený partner je ten pravý nebo ta pravá.

Muž narozený ve znamení Býka nepotřebuje flirtovat. Hledá ženu věrnou, a aby ji získal, nezdržuje se dvořením nebo oslnivými lichotkami. Domnívá se, že dotyčná osoba musí být okouzlena už jen jeho přítomností. A vytrvalostí a tvrdošíjností, s nimiž svou vyvolenou dobývá, často odradí většinu dalších nápadníků.  Žena narozená ve znamení Býka bývá spolehlivá, ale také náročná. Snaží se vyhýbat hádkám a konfliktům, což ale neznamená, že se nemůže změnit v běsnící divou ženu, které je lepší zmizet z očí. Bývá dobrou strážkyní rodinného krbu a také výborně vaří, protože vyznává názor, že láska prochází žaludkem.

S kým může být Býk šťastný?

S Beranem: Toto spojení může být jedno z nejvášnivějších. Beran je dychtivý a vášnivý, Býk velmi kreativní a smyslný. Aktivnímu Beranovi může sice vadit Býkova pohodlnost a pomalost, Býkovi zase Beranova ukvapenost, přesto mohou tvořit harmonický pár.

S Rakem: Do tohoto znamení se Býk zamilovává asi nejčastěji. Dokáže mu tolerovat jeho chyby a oceňuje u něj smysl pro rodinu, péči o děti, hmotné zajištění i skutečnost, že mu nevadí Býkova neustálá přítomnost. Pokud si citlivý Rak ohlídá svou náladovost, může s Býkem vytvořit velmi harmonický vztah.

S Pannou: Vztah pohodového Býka a pořádkumilovné, starostlivé Panny může být naprosto ideální. Oba se ve všem navzájem doplňují a dokážou se na všem bez problémů domluvit. Aby byl ale jejich vztah opravdu šťastný, je důležitý i kvalitní sex.

S Váhami: Tato dvě znamení, kterým vládne stejná planeta Venuše, si společně dokážou vychutnávat krásy života. A skvěle se vzájemně doplňují. Býk je praktický, Váha rafinovaná a obchodně zdatná. Váha by jen neměla spoléhat na Býkovu svatou trpělivost.

Se Štírem: Na astrologickém nebi jsou tato dvě znamení přímo proti sobě a jak známo, protiklady se přitahují. V tomto případě velmi silně. Problémem je, že žádný z nich nechce přiznat svoji chybu a ustoupit ze svých pozic. Rozumí si ale v citech a sexu, takže to může být právě dobrý a vynalézavý sex, který tuto dvojici bude velmi dobře spojovat.

S Kozorohem:  Pro partnerství či milostný vztah je toto spojení ideální. Oba jsou velmi konzervativní a solidní, vzájemně si poskytují bezpečí. Kozoroh hýří nápady a plány, které Býka fascinují. Oba si ale umějí postavit hlavu, a tak je důležité, aby vždy jeden (obvykle Kozoroh) dokázal ustoupit.

S Rybami: Býk a Ryby spolu mohou velmi dobře vycházet jako přátelé i manželé. Hlavní předností jejich vztahu je klid a spokojenost. Praktický a pečující Býk dokáže trochu nepraktickou Rybu dobře zajistit, a ta mu dává nekonečnou lásku a odvahu plnit si sny. Oba mají dobře rozdělené role, nepřekážejí si a vzájemně se doplňují.

S kým to Býkovi bude trochu skřípat?

S Býkem: Co se stane, když se potkají dva vřelí milenci s podobným životním postojem, kteří milují pohodlí? Může to slibovat harmonii, ale častěji se stává, že se spolu časem začnou nudit. Navíc jsou to dva paličáci, a tak v tomto vztahu hraje velkou roli i to, nakolik každý z nich bude ochoten ustoupit ze svých pozic a být tolerantní.

S Blížencem: Vztah pohodového býka toužícího po klidu a neposedného Blížence, který je proměnlivý jako aprílové počasí, může být plný vzrušení. Býka ale může dráždit neustálé Blížencovo opouštění domácího krbu, zatímco Blíženec žádné omezování nestrpí a bude mu vadit Býkova žárlivost. Může tak docházet k častým nedorozuměním. Oba musejí najít pořádný kus tolerance, aby jim to spolu klapalo.

Se Lvem: Spojení hrdého Lva a pohodového, nicméně někdy i tvrdohlavého Býka, může být dost problematické. Lvova impulzivnost, prudkost a egocentrismus Býka dost popuzují a vzbuzují v něm pocity méněcennosti. Jeden druhého se pak snaží přetrumfnout, což vede akorát k hádkám a konfliktům.  Nicméně při velké vzájemné toleranci a vynikajícím sexu je velká šance, že jim to spolu bude klapat.

Se Střelcem: Tato dvojice je dost nesourodá. Pohodlný Býk, který touží po klidu a láskyplném domově, nesnáší Střelcovu neúnavnost, dobrodružnou povahu a potřebu velké volnosti. Pokud chtějí spolu žít, bude potřeba velká tolerance a snaha přizpůsobit se tomu druhému.

S Vodnářem: Tady se potkávají dva naprosto rozdílné charaktery. Zatímco Býk potřebuje stabilitu a rutinu, Vodnář preferuje změny a inovace. Oba jsou navíc velmi tvrdohlaví. Jejich vztah tak může být dost divoký a pro oba poměrně náročný. I když, i tito dva mohou žít společně, jen se to musí naučit.

Pro Kartářky světla Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Staňte se bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...

Týdenní horoskop 15.7.-21.7. Co přinese úplněk v Kozorohu?

V pondělí 15. července přinese různá překvapení konjunkce Marsu s Uranem. Změna plánů vás nezaskočí, pokud budete připraveni a nebude vám chybět powerbanka, pumpička, minimax ...

Partnerský horoskop: Býk. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje trpělivý, konzervativní, upřímný, klidný ...

Kameny pro štěstí

Kameny mají kouzelnou moc ochránit nás před negativními energiemi a zlými silami. Přinášíme přehled těch nejúčinnějších. Selenit neboli měsíční kámen Podporuje životní změny, čistí rozum, ...

Víkendový horoskop od 12.7. S Venuší a Plutem v opozici stěží odoláme vábení léta

V pátek si budeme chtít užívat a Venuše v opozici s Plutem posílí vášeň tak, že bude těžké odolávat, nebo si dát odstup. Budeme si ...

Magické rituály: Rituál na zjištění, co je vaším osudem

Připravte si klíč, prstýnek, kytici voňavého kvítí s výhonky vrby, drobek koláče, kůrku chleba a z karet Desítku kár (nebo Mariášových kulí, či Tarotových pentaklů), ...

Po rozchodu zůstaneme přáteli: Co tím můžete získat nebo naopak ztratit?

Rozešli jste se, ale on by rád zůstal kamarád. A vy v sobě nemáte jasno a nevíte, jestli ho vůbec chcete ještě někdy vidět. Kdybyste ...

Život bez dětí

Dobrovolné rozhodnutí nemít dítě. Dobrovolná bezdětnost. Co ve vás tato slova vyvolávají…? Zlobu, nesouhlas, hluboký protest? Většinou se bezdětnost setkává s odsouzením a nepochopením od ostatních ...

Partnerský horoskop: Beran. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje aktivní, nezávislý, odvážný a ...

Zdál se vám sen o číslech?

Možná se vám někdy zdálo o andělech, třeba jste ve snu hráli na harfu, která měla hodně strun. Možná byl váš sen o stromech, čtyřlístcích, ...

Partnerský horoskop: Beran. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje aktivní, nezávislý, odvážný a vášnivý Beran? Jaká znamení se k němu hodí nejvíc? A s kým si naopak nemusí úplně rozumět?

Berani jsou sice velmi vášniví, nebývají to ale velcí romantici. Milostný život začínají poměrně brzy, už v pubertě, kdy mohou prožívat velké lásky. Problémem je, že si jdou většinou za svým cílem, s nadšením, někdy až s bezohledností. Rychle vzplanou a snaží se co nejrychleji získat náklonnost partnera. Jakmile se jim to podaří, jejich zájem ochabne a hledají nového. Berani bývají také dost žárliví, což může být důvodem rozpadu i velmi šťastných manželství. Na druhou stranu jsou ale velmi upřímní a bývají to velcí optimisté.

Beran je prvním znamením zvěrokruhu, proto i v manželství chce hrát hlavní roli. Pokud se mu partner podřídí a uzná, že Beran je vůdce, mohou oba žít ve spokojeném vztahu.

Muž narozený ve znamení Berana bývá velmi aktivní, zejména pokud jde o sex. Na dlouhé a něžné předehry si nepotrpí, jde rovnou na věc. K milujícímu partnerovi umí být velmi něžný a pozorný, ovšem také žárlivý. Žena narozená ve znamení Berana často působí nepřístupně a panovačně a stává se, že ve vztahu přebírá iniciativu, pokud partner není moc aktivní. Je to zkrátka velitelka, které nechybí vášeň, a která miluje vše nové a nepoznané.

S kým může být Beran šťastný?

 S Beranem:  Dva lidi narození v tomto znamení jsou jako dva hořící plameny. Spojuje je velká vášeň, mají stejný vkus. Oba ale chtějí vládnout. Pokud má tedy vztah vydržet, jeden z nich musí trochu ustoupit tomu druhému.

S Blížencem: Beran i Blíženec jsou aktivní, činorodí, mají velký smysl pro humor a rádi flirtují. Jejich vztah nebude asi plný vášně a romantiky, mohou být ale velmi dobrými přáteli.

Se Lvem: Oba mohou mít sklon být ve vztahu dominantní, zároveň se ale snaží toho druhého respektovat. Pak z toho může vzniknout velmi harmonický vztah plný radosti.

S Váhami: Tato znamení stojí ve zvěrokruhu přímo proti sobě a stejně tak jsou rozdílné i jejich povahy. Pokud se ale Vahám podaří být rozhodnější a Beran bude krotit svou vznětlivost, může z toho vzniknout velmi krásný a romantický vztah.

Se Štírem: V tomto případě se střetávají dvě velmi energické a prudké povahy. Beran občas není schopen vyznat se v tom, co se uvnitř Štíra odehrává, Štír může zase špatně snášet Beranův sklon k nezávislosti. Pokud ale dokáží spojit své síly, přežije toto partnerství úplně všechno.

Se Střelcem: Tady se potkávají dvě ohnivá a velmi aktivní znamení, která spojují společné zájmy. Jenže Střelec touží po svobodě a Beran má pak tedenci být na něm víc závislý. Pokud Střelci nechá trošku osobní svobody, může z toho být supervztah, založený hlavně na přátelství.

S Kozorohem: Oba jsou cílevědomí, ovšem Beran je mnohem aktivnější, zatímco Kozoroh pomalý, soutředěný, uzavřený a opatrný.  Přesto to může velmi dobře fungovat. Kozoroh umí být velmi trpělivý a promíjet Beranovi jeho slabosti, Beran zase vnese do života Kozoroha tolik potřebný optimismus.

S kým to Beranovi bude trochu skřípat?

S Býkem:  Mezi Beranem a Býkem může vzplanout láska na první pohled, aktivnímu a vášnivému Beranovi ale brzy může vadit Býkova pohodlnost a pomalost. Býkova láska je velká a vřelá a Beran se pak může cítit trochu jako vězeň.

S Rakem: Říká se, že protiklady se přitahují, v tomto případě jde ale o dost problematickou kombinaci. Podnikavý, divoký a stále neklidný Beran se potkává s uzavřeným a zpátečnickým Rakem. Při opravdu velké dávce tolerance a schopnosti chápat odlišnosti toho druhého ale může i takový vztah fungovat.

S Pannou: Vztah puntičkářské, cudné a prchlivé Panny s prudkým a netrpělivým Beranem může být poněkud složitý. Panna má na Berana vysoké nároky a ten se jí jen těžko dokáže přizpůsobit.

S Vodnářem: Oba touží po svobodě a dobrodružství a Vodnář navíc bývá chladný a udržuje si citový odstup. Beran naopak potřebuje vášeň, navíc může žárlit, protože se mu Vodnář dostatečně nevěnuje. A přít se mohou téměř o všechno.

S Rybami: Beran je na citlivé Ryby až moc divoký. Sice ho obdivují, touží po něm, ale pak se ho zaleknou. Pokud jsou spolu ve vztahu, často se stává, že obětavé Ryby bývají „pod pantoflem.“

Pro Kartářky světla Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Staňte se bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...

Týdenní horoskop 15.7.-21.7. Co přinese úplněk v Kozorohu?

V pondělí 15. července přinese různá překvapení konjunkce Marsu s Uranem. Změna plánů vás nezaskočí, pokud budete připraveni a nebude vám chybět powerbanka, pumpička, minimax ...

Partnerský horoskop: Býk. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje trpělivý, konzervativní, upřímný, klidný ...

Kameny pro štěstí

Kameny mají kouzelnou moc ochránit nás před negativními energiemi a zlými silami. Přinášíme přehled těch nejúčinnějších. Selenit neboli měsíční kámen Podporuje životní změny, čistí rozum, ...

Víkendový horoskop od 12.7. S Venuší a Plutem v opozici stěží odoláme vábení léta

V pátek si budeme chtít užívat a Venuše v opozici s Plutem posílí vášeň tak, že bude těžké odolávat, nebo si dát odstup. Budeme si ...

Magické rituály: Rituál na zjištění, co je vaším osudem

Připravte si klíč, prstýnek, kytici voňavého kvítí s výhonky vrby, drobek koláče, kůrku chleba a z karet Desítku kár (nebo Mariášových kulí, či Tarotových pentaklů), ...

Po rozchodu zůstaneme přáteli: Co tím můžete získat nebo naopak ztratit?

Rozešli jste se, ale on by rád zůstal kamarád. A vy v sobě nemáte jasno a nevíte, jestli ho vůbec chcete ještě někdy vidět. Kdybyste ...

Život bez dětí

Dobrovolné rozhodnutí nemít dítě. Dobrovolná bezdětnost. Co ve vás tato slova vyvolávají…? Zlobu, nesouhlas, hluboký protest? Většinou se bezdětnost setkává s odsouzením a nepochopením od ostatních ...

Partnerský horoskop: Beran. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje aktivní, nezávislý, odvážný a ...

Zdál se vám sen o číslech?

Možná se vám někdy zdálo o andělech, třeba jste ve snu hráli na harfu, která měla hodně strun. Možná byl váš sen o stromech, čtyřlístcích, ...