Týdenní horoskop 1.11.-7.11. Novoluní ve Štíru přeje penězům, Venuše v Kozorohu smlouvám. Hádky nebrat!

Vodnáři, dáte zřejmě přednost společnosti dobrých kamarádů před večerem s nucenými city. Kozorozi, měli byste pár hodin věnovat svým finančním záležitostem. Ryby, jestliže se budete snažit o vyřešení některých naléhavých osobních problémů, musíte si být jistí každým svým krokem. Máte tendence podepsat vše, co se vám dostane do ruky, aniž byste si to dobře přečetli. Z této chyby byste se mohli vzpamatovávat dlouho…

 

 

Saturn ve Vodnáři radí držet se svých zásad. Tehdy vás nic nevychýlí z vaší rovnováhy. Přibude povinností, ale vyplatí se je postupně vyřídit. Saturn zvýší efektivitu vaší práce a vy si vysloužila uznání vedoucích. Uran v retrográdu nese milá přátelství a zajímavá setkání, kdy se hodně naučíte. Vyplatí se řešit e-mailovou poštu, může tam být zajímavá nabídka, která bude zanedlouho pryč. Neptun v Rybách může oslabovat. Bude dobré nenechat komplikované věci svému osudu. V případě nejistot se hned radě staršího a zkušenějšího člověka.

 

Pondělí 1.11.

Příznivé trigony Merkuru s Jupiterem pomohou získat potřebné informace a přinesou milé překvapení lidem, kteří hledají ztracené věci. Pomohou s problémy na cestách. Také podpoří ty, kteří ztratili své doklady a úředníci k nim budou více vstřícní. Hvězdy přejí milým debatám a osvěžení starých známostí. V těchto konstelacích se také může vyplatit napomoci svému štěstí a vsadit si.

 

Úterý 2.11.

 

Nervózní kvadratura Merkuru s Plutem podráždí a bude odvádět naši pozornost. Nicméně to bude příznivá doba utnout kontakty, které vysávají mentální energii. Také můžete zajistit těžké finanční záležitosti. Někdo kompetentní vám může poradit uspořádat rodinné finance. Uděláte dobrý plán a budget na začínající měsíc.

 

Středa 3.11.

 

Konjunkce Luny s Merkurem otevře hlavu novým informacím hypotézám a pohledům.

 

Čtvrtek 4. 11.

 

Novoluní vstoupí ve čtvrtek 4. 11. do znamení Štíra. Pomůže získat finanční stabilitu. Odvede pozornost směrem k věcem spojeným s domem, rodinou a majetkem. Vyplatí se naplánovat, nebo začít různé opravy. Nicméně ostrá formace, která se objeví na nebi moc vlídná nebude. Novoluní ve znamení Štíra v konjunkci s Marsem bude mít proti sobě Uran v Býku, v kvadratuře se Saturnem ve Vodnáři. Společně utvoří tvar půlkříže. Ten uvolní velkou dávku energie. Planety, které jej tvoří jsou planety bojové, agresivní a výbušné. Podle toho tento den, jakých naštěstí v roce není mnoho může vypadat.  Jako kdybychom si začali hrát s pomyslným zápalkami. Zrovna dnes ale velký požár hrozí. Raději ze všech sil uklidňujte veškeré konflikty, hádky a spory. Může to mít dopad na kvalitu vztahu s blízkými. Bude dobré zaměřit se na to co vás spojuje, nežli dělí. Tento den je potřeba posílit plíce. Potíže se mohou projevit špatným dýcháním a přecitlivělou pokožkou. Chtělo by to relaxační koupel s olejem z jalovce.

 

 

Pátek 5. 11.

 

Opozice Slunce s Uranem nabádá říkat ne v situacích, kdy se obvykle poslušně kloní hlava. Budete atakováni různými klepy a divnými informacemi. Tento den můžete pocítit vnitřní odpor k tomu, jak vypadají pořádky okolo vás.

Venuše vejde do znamení Kozoroha a ukáže vám, že jste toho vzali na sebe příliš mnoho. Také bude přát podepisování dlouhodobých smluv, rozvaze při výdajích a také realizaci přání. Merkur ve Štíru pomůže poprat se se závazky.

 

Sobota 6.11.

Luna vejde do znamení Střelce. Sextil Merkuru s Venuší nabádá k tomu dopřát si radost a aktivní rekreaci.

 

Neděle 7.11.

Ideální den pro rodinu.  Společný výjezd, výjezd do kina, kavárny, na rodinný oběd je úplně jedno, co budete dělat. To, co se počítá je, že trávíte čas s rodinou, komunikujete, dělíte se se svými potřebami a emocemi a to je v každém vztahu velmi důležité.

1.11.-7.11.

Co nás čeká první listopadový týden?

Hvězdy jsou ve znamení Štíra, zrozenci v tomto znamení patří ke skvělým řečníkům a nemají problém s uplatněním v jakékoliv profesi, pro kterou se rozhodnou. Nejlépe se cítí tam, kde mají dostatek prostoru pro rozhodování, a kde jim nadřízení důvěřují.

Štíři, tento týden vám do cesty vstoupí výjimečná pracovní nabídka. Možná se jedná o vysněný profesní postup nebo zcela novou oblast. Ať už to je cokoliv, nevyplatí se vám dlouho přemýšlet.

Střelci, pokud nechcete situaci ve vašem vztahu více vygradovat, měli byste si dávat pozor na přehánění. Máte herecké sklony.

Kozorozi, měli byste pár hodin věnovat svým finančním záležitostem. Je pravděpodobné, že jste opomněli nějakou pravidelnou platbu a hrozí vám pokuta nebo penále z prodlení.

Vodnáři, dáte zřejmě přednost společnosti dobrých kamarádů před večerem s nucenými city. Pravděpodobně jste se dostali do situace, kdy nevíte, jak vše zvládnout bez ztráty cti. Ono to však jinak nepůjde.

Ryby, jestliže se budete snažit o vyřešení některých naléhavých osobních problémů, musíte si být jistí každým svým krokem. Máte tendence podepsat vše, co se vám dostane do ruky, aniž byste si to dobře přečetli. Z této chyby byste se mohli vzpamatovávat dlouho.

Berani, v práci vás čekají náročné chvíle. Nadřízený na vás může tlačit opravdu neúměrně a vy se lehce dostanete do stresu. Nenechte se vytočit a zvolte si své tempo, které vám úplně vyhovuje.

Býci, pokud jste nezadaní, mějte oči na stopkách. Docela jistě máte ve svém okolí člověka se stejným naladěním. Je tedy třeba využít příhodné chvíle a oslovit ho.

Blíženci, nenechte se zahnat do kouta něčí špatnou náladou. Přeneste se přes problémy s lehkostí vám vlastní. Díky tomu se uchráníte většího konfliktu.

Raci, zřejmě se váš milostný život začal ubírat jiným směrem, než jste si dovedli představit. Je však si potřeba přiznat, že vám to ani moc nevadí.

Lvi, vašich nápadů využijte tento týden na maximum. Je jedno, jaké oblasti se to bude týkat. Nenechte se odradit a sebrat si vítr z plachet. Máte totiž možnost zaujmout široké okolí.

Panny, s novými lidmi se nebojte hovořit na nejrůznější témata. Je třeba, abyste se začlenili do společnosti a získali nové kontakty. Z některého se totiž může vyvinout důvěrnější vztah.

Váhy, s některými úkoly si sami neporadíte a bude to chtít minimálně týmovou spolupráci. Nebojte se oslovit své kolegy s prosbou o pomoc, nemusíte se být odmítnutí.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

 

Novoluní ve Štíru; 15.11. 2020 vstaňte jako Fénix z popela!

Jsou znamení, která co nezabije, to je posílí. Štír je jedno z nich. 15. listopadu nás čeká novoluní ve Štíru, a i vy tak můžete využít příležitost probudit svoji dřímající sílu.

 

V tarotových kartách se znamení Štíra váže na tajemnou kartu Smrt. Nemusí tím být nutně myšlena fyzická smrt, ale spíše zbavení se něčeho, co nám již neprospívá. Karta je o transformační přeměně a obrození. Štír nás učí, že pro to, abychom se mohli posunout dál, je potřeba nechat minulost za sebou. Nová etapa tak může začít. Jste připraveni?

 

Toto novoluní bude podpořeno Jupiterem v sextilu a ten nese štěstí a vykouzlí nejeden úsměv na tváři. Můžete objevit zajímavé finanční možnosti přivýdělku, nebo možnosti rozšíření svých obzorů. Také se můžete zbavit návalů špatné nálady.

 

Luna ve Štíru zase uvolňuje potlačované emoce. Znamení Šíru má planetární vládce Mars a Pluto. Kdysi, než bylo objeveno nenápadné Pluto se Štír přiřazoval více útočnému a nebojácnému Marsu. Lze tedy počítat s tím, že city se tedy rozproudí.

 

V rámci malých rituálů by bylo dobré se rozloučit s věcmi, které nesou vašemu domu smůlu.

 

Ideální je udělat si doma pořádek. Věci, které nejsou na svém místě, a ještě plné prachu srazí zbytečně vaši psychiku dolů pod zem. Energie štěstí tak nemůže volné proudit domovem. 

 

Staré vysušené květy, třeba růže, které mají připomínat staré časy, nebo již dávno vyschlé city zase vážou akorát energetický balast. Ani suché růže, ani zvadlé listí doma nemá co dělat. Stejně tak proberte i květináče, jestli se nenápadně vyhaslé lístky neschovávají i tam. Stromy se na podzim listí zbavují a z jara jim vyraší nové a co vy, potřebujete to staré? 

 

Okna jsou oči domu. Pokud jsou ta vaše špinavá, jak máte vidět nové příležitosti kolem vašeho lepšího společenského uplatnění a oblíbenosti?

 

Přítok a odtok je dobře mít pod kontrolou. Kapající kohoutky nepřidají. Kape voda a vaše peněženka je jak průtokáč. Ucpané odpady? I vám moc mlaskání nepodpoří. 

 

Co čeká jednotlivá znamení?

 

Berani se budou realizovat.

 

Býci se ocitnou na pomyslné startovní čáře v osobních i v pracovních vztazích.

 

Blíženci se zbaví zlozvyků.

 

Raci se budou učit vlastní magii.

 

Lvi si budou dělat doma pořádek.

 

Panny někdo překvapí tak, že pokud stojí, bude se jim pohodlné křeslo hodit.

 

Váhy budou mít štěstí v rozhodování.

Štíři zaklepou na dveře, za nimiž jsou jejich splněná přání.

 

Střelci budou odpočívat.

 

Kozorohům přichází nova inspirace.

 

Vodnáři budou promýšlet zkoušku nových pracovních možností.

 

Ryby budou fascinované přílivem tajemné energie kolem nich.

 

Pro Kartářky světla Pet a Hel

 

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...