10 věcí, které potěší Pannu

Panna je šestým znamením zvěrokruhu, které je spojováno s elementem Země a jeho vládnoucí planetou je Merkur. Lidé narození v tomto znamení (mezi 23. Srpnem a 22. Zářím) bývají perfekcionisté.

Mají velký smysl pro pořádek, bývají pracovití, nadmíru pečliví a jejich touha po dokonalosti všeho a všech je někdy až úmorná. Na druhou stranu Pannám nechybí skromnost a zdrženlivost. Nejde jim ani tak o vlastní slávu, jako o dosažení úspěchu a dokonalosti.

Máte ve svém okolí zrozence v tomto znamení? Pak byste měli vědět, co všechno ho dokáže učinit šťastným:

Dokonale nastavený plán

Panny bývají skvělými plánovači. Potřebují mít jasný a strukturovaný program, podle kterého mohou efektivně řešit své úkoly a který jim dává pocit kontroly a jistoty. Dejte Panně diář, do kterého si bude moci zapisovat rozvrh na dny, týdny nebo i měsíce dopředu, a bude na vrcholu blaha.

Čistý a uklizený byt

Chaos Panně nic neříká. Potřebuje pořádek ve všem, co dělá, a nejlépe se cítí tam, kde je čisto a uklizeno. Přesně takové to musí mít u sebe doma. Úklid nepovažuje za otravnou činnost. Naopak, je to pro ni koníček a vášeň. Vyčistí si při něm hlavu a neskončí, dokud nebude všechno nablýskané.

Získávání nových vědomostí

Panny jsou velmi bystré. I když to tak navenek nemusí vypadat, jejich mozek stále pracuje na plné obrátky. A rozšiřování znalostí a dovedností je pro ně nesmírně důležité. Proto s radostí nasávají nové informace, učí se nové věci a klidně i v pozdním věku neváhají začít studovat obor, který ještě neznají.

Uznání za jejich práci

Panny jsou velmi pracovité a když za své úsilí dostanou navíc pozitivní zpětnou vazbu, cítí naplnění a velkou motivaci. Slyšet slova chvály nebo vědět, že jejich práce má význam, je pro ně nesmírně důležité a bývá i silným motorem pro jejich další úspěchy.

Řešení problémů

Panny mají silně vyvinuté analytické myšlení. Jsou chytré, vynalézavé, všímají si všech detailů. Právě tento analytický a metodický přístup je jejich silnou stránkou a s radostí ho využívají. Když úspěšně vyřeší složitý úkol nebo najdou efektivní řešení, cítí se spokojeně a potěšeně.

Zdravý životní styl

Jestli je něco Pannám blízké, pak je to zdravý životní styl. Cvičení, zdravá strava, péče o vlastní fyzickou i duševní pohodu, to vše je pro ně důležité a rády o tom mluví.  A ještě raději objevují nové způsoby, jak si užívat pohyb, nebo uvařit něco dobrého a zdravého.

Pomoc druhým

Panny mají rády pocit, že jsou užitečné. Vědomí, že mohou svým úsilím nebo znalostmi někomu skutečně pomoci, nebo že jejich činnost může zlepšit život někoho jiného, je pro ně velkým zdrojem radosti a štěstí.

Dokončené úkoly

Pokud jde o práci, dokáže být Panna velmi výkonná a důkladná. Jakmile dostane úkol, zakousne se do něj a jede, dokud nemá hotovo. Jakmile si může ve svém seznamu zaškrtnout úkol jako splněný, cítí se dobře.

Inteligentní konverzace

Panny bývají velmi zdatné v psaní, mluvení na veřejnosti nebo v jakékoli jiné formě komunikace. Není divu, když jim vládne planeta Merkur. A obzvlášť si libují, když mohou vést hluboké a smysluplné rozhovory s lidmi, kteří sdílí jejich zájem o vědomosti a rádi analyzují.

Řád v životě

Stejně, jako musí mít uklizeno v bytě, je pro Panny důležité udržovat pořádek a řád i ve svém životě. Když mají vše uspořádané a hezky zorganizované, cítí se klidněji a spokojeněji.

Pro Kartářky světla Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Staňte se bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...

Týdenní horoskop 15.7.-21.7. Co přinese úplněk v Kozorohu?

V pondělí 15. července přinese různá překvapení konjunkce Marsu s Uranem. Změna plánů vás nezaskočí, pokud budete připraveni a nebude vám chybět powerbanka, pumpička, minimax ...

Partnerský horoskop: Býk. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje trpělivý, konzervativní, upřímný, klidný ...

Kameny pro štěstí

Kameny mají kouzelnou moc ochránit nás před negativními energiemi a zlými silami. Přinášíme přehled těch nejúčinnějších. Selenit neboli měsíční kámen Podporuje životní změny, čistí rozum, ...

Víkendový horoskop od 12.7. S Venuší a Plutem v opozici stěží odoláme vábení léta

V pátek si budeme chtít užívat a Venuše v opozici s Plutem posílí vášeň tak, že bude těžké odolávat, nebo si dát odstup. Budeme si ...

Magické rituály: Rituál na zjištění, co je vaším osudem

Připravte si klíč, prstýnek, kytici voňavého kvítí s výhonky vrby, drobek koláče, kůrku chleba a z karet Desítku kár (nebo Mariášových kulí, či Tarotových pentaklů), ...

Po rozchodu zůstaneme přáteli: Co tím můžete získat nebo naopak ztratit?

Rozešli jste se, ale on by rád zůstal kamarád. A vy v sobě nemáte jasno a nevíte, jestli ho vůbec chcete ještě někdy vidět. Kdybyste ...

Život bez dětí

Dobrovolné rozhodnutí nemít dítě. Dobrovolná bezdětnost. Co ve vás tato slova vyvolávají…? Zlobu, nesouhlas, hluboký protest? Většinou se bezdětnost setkává s odsouzením a nepochopením od ostatních ...

Partnerský horoskop: Beran. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje aktivní, nezávislý, odvážný a ...

Zdál se vám sen o číslech?

Možná se vám někdy zdálo o andělech, třeba jste ve snu hráli na harfu, která měla hodně strun. Možná byl váš sen o stromech, čtyřlístcích, ...

 

Jak si získat zrozence v Panně?

Slunce vstoupilo do znamení Panny 23. srpna v 11:01.  Všechna znamení pod vlivem této konstelace mohou podrobit analýze vztahy s lidmi ve svém blízkém okolí. Uvidí věci často tak, jak jsou a bez příkras.

Vládnoucí planeta Panen je Merkur. Planeta nejbližší Slunci a proto je vždycky Panna blízko nejdůležitějších informací. Panny miluji, když se mohou učit od těch nejlepších. Proto hledají vždy svého mistra, či profesora. Pokorně dokážou naslouchat jeho slovům a když dosáhnou správné úrovně, hledají nové učitele.

Samotné Panny budou v pokušení více podléhat lásce, i přes různé nedostatky vyhlédnutých poloviček.

 

Zrozenec v Panně chce všemu rozumět a vše obsáhnout, názory své i druhých rozložit na prvočinitele. Proto, když se objeví láska, pozoruje každý záchvěv svého srdce a celé hodiny pak přemýšlí, jak vše zařídit co nejlépe. Ve chvíli, kdy získá jistotu, že nalezl toho pravého, vystaví si ideální vztah. U Panny počítejte s tím, že když vám chce zalichotit, děsně vás zkritizuje, nebo vám něco zkritizuje. Vlastně vám tím projevuje svoji náklonnost. Chce to občas klapky na uši. Vše má navíc potřebu plánovat a podléhat neustálé sebekontrole a touze být stále lepší a moudřejší.

Merkur se váže s  živlem Vzduchu a ve znamení Panny se zaměřuje na  praktické dovednosti, které činí každou Pannu velmi moudrou a šikovnou.

Nejenom, že různá fakta, ale také hodnotí a třídí. Z putujícího ho filosofa se stává inženýrem, který hledá řešení, díky kterým svět bude lepší.

Pokud se něco ukáže být jinak, než si myslel, nebo lež, Panna nepláče, ale trpělivě hledá řešení. Příliš jí nedělá dobře, když si někdo upravuje skutečnost ke svým potřebám.

 

Panny často kritizují, protože Merkur se nebojí říkat to, co si myslí. Stejně tak Panny říkají věci na rovinu. V momentě, kdy něco vidí na milované osobě, nehledí nalevo napravo a kritizují. Dá se říct, že čím více vás kritizuje, tím více jí na vás záleží.

 

Panna umí být skromná a když pochopí, že přestřelila, umí se i omluvit. Kritizuje sice všechny, ale hlavně sebe.

 

Jak si získat Pannu?

 

Upřímností, pevnými a rozhodnými pohledy na život. Pokud se navíc dovedete postarat sami o sebe a nerozhazujete peníze všemi směry, její pozornost máte zaručenou. Na začátku známosti však nepočítejte na rychlý rozvoj vztahu. Panna je mistr pozorování. Musí se rozhodnout v čem jste jiných kandidátů lepší. Zdravé sebevědomí se bude hodit.

 

Pannám vládne Merkur, planeta zvídavosti a rychlého intelektu, proto během namlouvání budou klíčové diskuse na intelektuální úrovni. Pokud máte ještě něco navrch, jako praktické dovednosti, získáte body navíc.

Bavte s Pannou a nestyďte se sdělit své úspěchy. Imponují jim lidé, kteří mají pod kontrolou svůj život a zároveň dokážou řídit jiné.

 

Buďte opatrní s odpovědí na každou otázku

 

Panna vám bude dávat množství záludných otázek, aby vás dobře poznala. Nedůvěřivost je totiž převažující povaha. Pokud vycítí že něco hrajete, či s ní manipulujete, zmizí bez slůvka rozloučení. S Pannou to není snadné, ale pokud naleznete společná témata, známost vás může mile překvapit.

 

Pro Pannu je velmi důležité stejné smýšlení, jak náboženské, tak politické. Vztah je pro tato zemská znamení vážná věc, proto nepřelétá z květu na květ. Buďte opatrní. Když uvidí houf dalších rivalů okolo vás, raději rezignuje, než by o vás bojovala. Flirty s Pannou rychle končí, protože nerada hraje na napůl. Vše musí být pro ni jasné. Tak, nebo tak, ale ne napůl.

 

Jak je na tom Panna s líbáním?

 

Ve zvěrokruhu zosobňuje nevinnou princeznu, která touží po náklonnosti, ale myslí si, že to není správné. Její polibky jsou více nesmělými pusinkami, když má jistotu soukromí. Nerada se projevuje před cizími lidmi.

 

Když získáte Pannu, přichází čas zvolnit životní tempo.

 

Zapomeňte na šílené večírky a překvapení, protože Panna není ten pravý romantik. Samozřejmě výjimka potvrzuje pravidlo. Nemá totiž v sobě příliš spontánnosti. Do vztahu jdou jako do každého vážného životního úkolu, tedy racionálně, metodicky a s konkrétní vizí. Pokud něco chcete, mluvte s ní o tom přímo. To, co si řeknete, bere opravdu vážně.

Panna by chtěla mít dokonalého partnera, a proto vám bude kriticky říkat, jak vypadáte a bude se snažit vás vylepšovat jak po vzhledové stránce, tak po charakterové. Když má slibnou kariéru, stejně si bude stěžovat na šéfa. Ona by to přeci dělala lépe.

 

Na co si dát pozor?

 

Především na zdraví. Panny jdou z extrému do extrému. Buďto se zdravím zabývají příliš, anebo o sebe nedbají. Utrácení za bydlení může být složitější, zvláště pokud by chtěli větší luxus. Panna bude chtít mít poslední slovo v každé situaci a nedovede si představit, že byste udělali něco, co by bylo mimo její kontrolu. Žít s Pannou je nekonečná diskuse. Pokud zmlkne, je to znamení, že není něco v pořádku. Když se přestane ptát a šťourat, je jí to jedno, protože už může být jednou nohou v novém, lepším vztahu.

Co Panny čeká?

Mezi 4.10 – 30.6.2024 bude Černá Luna hostem ve znamení Panny. U jedněch ukáže na vnitřní bloky a druhým jejich skryté talenty a um. Panny čeká karmická proměna, která nastartuje změny v jejich dosavadních životech.

 

Co ještě čeká zrozence v zemském znamení Panny?

 

Panny zrozené v první dekádě od 23.8. – 31.8.

 

9.10. – 20.10.2023 bude přát harmonická Venuše v konjunkci dobrým vztahům s druhými lidmi a hlavně lásce.

31.10. – 20.2.2024 posvětí Jupiter v  trigonu všechny možné příležitosti, jak si přilepšit a ziskům.

 

Do 1.3.2024 vám pomůže mocný Saturn v opozici zbavit se  balastu a nánosů z minulosti a očistí vás od věcí, které vám neslouží a jsou zbytečné.

 

Panny zrozené z druhé dekádě od 1.9. – 10.9.

 

21.10. – 30.10.2023 bude krásná Venuše v konjunkci fandit lásce a novým známostem.

 

21.2. – 13.4.2024 přihraje přející Jupiter v trigonu snazší dosahování úspěchů a navazování zajímavých známosti.

 

2.3.2024 – 23.2.2025 bude velký učitel Saturn v opozici dávat lekce trpělivosti a posílí vaši sebereflexi.

 

Panny  zrozené ve 3. dekádě od 11.9. – 22.9.

 

Do 26.8. varuje energický Mars konjunkci  před hádkami.

 

15.10.2023 nastane  novoluní v Panně. Bude to období obrození sil a nese změnu pohledu na složité věci.

 

31.10.2023 – 30.11.2023 Přispěje Venuše v konjunkci zábavě randění a lásce.

 

14.4.- 4.5.2024 přispěje Jupiter v trigonu všem možným ziskům a pomůže řešit potíže.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Staňte se bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...

Týdenní horoskop 15.7.-21.7. Co přinese úplněk v Kozorohu?

V pondělí 15. července přinese různá překvapení konjunkce Marsu s Uranem. Změna plánů vás nezaskočí, pokud budete připraveni a nebude vám chybět powerbanka, pumpička, minimax ...

Partnerský horoskop: Býk. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje trpělivý, konzervativní, upřímný, klidný ...

Kameny pro štěstí

Kameny mají kouzelnou moc ochránit nás před negativními energiemi a zlými silami. Přinášíme přehled těch nejúčinnějších. Selenit neboli měsíční kámen Podporuje životní změny, čistí rozum, ...

Víkendový horoskop od 12.7. S Venuší a Plutem v opozici stěží odoláme vábení léta

V pátek si budeme chtít užívat a Venuše v opozici s Plutem posílí vášeň tak, že bude těžké odolávat, nebo si dát odstup. Budeme si ...

Magické rituály: Rituál na zjištění, co je vaším osudem

Připravte si klíč, prstýnek, kytici voňavého kvítí s výhonky vrby, drobek koláče, kůrku chleba a z karet Desítku kár (nebo Mariášových kulí, či Tarotových pentaklů), ...

Po rozchodu zůstaneme přáteli: Co tím můžete získat nebo naopak ztratit?

Rozešli jste se, ale on by rád zůstal kamarád. A vy v sobě nemáte jasno a nevíte, jestli ho vůbec chcete ještě někdy vidět. Kdybyste ...

Život bez dětí

Dobrovolné rozhodnutí nemít dítě. Dobrovolná bezdětnost. Co ve vás tato slova vyvolávají…? Zlobu, nesouhlas, hluboký protest? Většinou se bezdětnost setkává s odsouzením a nepochopením od ostatních ...

Partnerský horoskop: Beran. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje aktivní, nezávislý, odvážný a ...

Zdál se vám sen o číslech?

Možná se vám někdy zdálo o andělech, třeba jste ve snu hráli na harfu, která měla hodně strun. Možná byl váš sen o stromech, čtyřlístcích, ...

 

Lekabel – andělský ochránce zrozenců v Panně

Začínáte v nové práci, toužíte uspět, stěhujete se, nebo řešíte složité dilema. S tímto andělem si dokážete, že na to máte.

Třeba tehdy, když hledáte delší čas nějaké řešení. Lekabela můžete poprosit, aby vám poslal prorocký sen, nebo ukázal indicie, díky kterým se zbavíte potíží. Pomůže i v nebezpečných situacích. Rozhlížíte se v nové práci, nebo se stěhujete do nového obydlí? Lekabel je anděl nového začátku, jehož moc spočívá v tom, že bude méně pochyb i počátečních těžkostí.

 

Lekabel učí, že duchovnímu bohatství nemusí dělat nutně společnost materiální chudoba, spíše naopak. Učí, jak překonat těžkosti, lidskou chtivost, zlé myšlenky, úmysly, lež a podraz. Přináší nadšení, posiluje inteligenci a intuici, zostřuje smysly. Přináší štěstí. Díky němu přijdete na řešení v těžké situaci. Rád dělá společnost lidem, kteří se rádi učí, cestují, hovoří s druhými lidmi a sahají po znalostech předků i skrytých naukách.

 

Jeho přítomnost poznáte podle nazelenalých pramenů světla, či zelených odrazů světla. Náhle vnímáte známou vůni fialek. Říká se, že má fosforeskující křídla a šaty třpytící se zlatem. Převažuje na nich zlatá a jasně zelená barva. Jeho pomoc můžete nejlépe volat brzy ráno.

 

Lekabel zbavuje pochybností, rozsvěcuje srdce a inspiruje vaše sny. Najednou víte, že všechno má svůj správný čas a dobro zvítězí. Učí lidi trpělivosti a moudrosti. I když se vám zdá situace beznadějná, i tak se můžete na Lekabela obrátit. Někdy se musí začít všechno budovat znovu a on pomáhá překonat těžkosti a rychle se rozhodovat. V období pochybností Lekabel přichází a přináší řešení, která je možné okamžitě aplikovat.

Skvěle si poradí v soudních, úředních a podobných záležitostech. Přivolat jej na pomoc můžete i tehdy, pokud přijdete do styku s někým, kdo se cítí důležitější, než ti druzí a má možnosti druhým komplikovat život.

Lekabel se také stará o zahrady a rostliny.

 

Dohlíží také na ty, kteří hledí za oponou osudu, aby pomohli někomu uniknout z neštěstí. Radí, jak interpretovat předtuchy a znamení a jak oddělit pravdivé informace od omylu. Posílá prorocké sny, ve kterých jasně vidíme naše povolání. Vyplatí se mít vedle postele poznámkový blok a hned po probuzení napsat svůj sen.

Podle kabaly je Lekabel jedním ze 72 andělů, kteří znají tajemství mužského jména. Disponuje ohromnou mocí, kterou však nezneužívá. Nebude vám nic zakazovat, ale zaseje semínka dobrých nápadů a v klidu čeká, až vyklíčí. Ví, že všechno chce svůj čas. Lekabel podporuje vaši intuici, vyšší moudrost a vládne času.

Jeho vyslancem je skřivan polní, který za úsvitu radostně vítá nový den.

Pomáhá alchymistům a také pomáhá být neviditelným. Svým šelestem křídel odvrací pozornost jiným směrem. Pokud nevíte, kam se před někým schovat, nebo kam zmizet před vzteklým pohledem šéfa, zavolejte Lekabala, uklidněte se a čekejte.

 

 

Můžete si jej přivolat i vy.

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, tak jako váš telefon.  Rády vám odpoví.

Staňte se bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...

Týdenní horoskop 15.7.-21.7. Co přinese úplněk v Kozorohu?

V pondělí 15. července přinese různá překvapení konjunkce Marsu s Uranem. Změna plánů vás nezaskočí, pokud budete připraveni a nebude vám chybět powerbanka, pumpička, minimax ...

Partnerský horoskop: Býk. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje trpělivý, konzervativní, upřímný, klidný ...

Kameny pro štěstí

Kameny mají kouzelnou moc ochránit nás před negativními energiemi a zlými silami. Přinášíme přehled těch nejúčinnějších. Selenit neboli měsíční kámen Podporuje životní změny, čistí rozum, ...

Víkendový horoskop od 12.7. S Venuší a Plutem v opozici stěží odoláme vábení léta

V pátek si budeme chtít užívat a Venuše v opozici s Plutem posílí vášeň tak, že bude těžké odolávat, nebo si dát odstup. Budeme si ...

Magické rituály: Rituál na zjištění, co je vaším osudem

Připravte si klíč, prstýnek, kytici voňavého kvítí s výhonky vrby, drobek koláče, kůrku chleba a z karet Desítku kár (nebo Mariášových kulí, či Tarotových pentaklů), ...

Po rozchodu zůstaneme přáteli: Co tím můžete získat nebo naopak ztratit?

Rozešli jste se, ale on by rád zůstal kamarád. A vy v sobě nemáte jasno a nevíte, jestli ho vůbec chcete ještě někdy vidět. Kdybyste ...

Život bez dětí

Dobrovolné rozhodnutí nemít dítě. Dobrovolná bezdětnost. Co ve vás tato slova vyvolávají…? Zlobu, nesouhlas, hluboký protest? Většinou se bezdětnost setkává s odsouzením a nepochopením od ostatních ...

Partnerský horoskop: Beran. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje aktivní, nezávislý, odvážný a ...

Zdál se vám sen o číslech?

Možná se vám někdy zdálo o andělech, třeba jste ve snu hráli na harfu, která měla hodně strun. Možná byl váš sen o stromech, čtyřlístcích, ...

 

Co nás ještě čeká v srpnu?

Až do 12. srpna zajistí vlnu horkých citů Venuše, která tvoří nejdříve opozici s Neptunem (8.- 12. srpna) a následně trigon s Plutem (10. – 14.  srpna). Pozor, může se stát, že budete více náchylní k milostnému poblouznění. Zvedne vás to ze země do oblak a fantazie bude bezuzdná. Nese to však také nový zdroj radosti a inspirace. Vše bude proloženo uměním, duchovnem, kulturou a vším, co má přesah.

 

Odvahu vyjádřit vlastní názor dodá Mars v konjunkci s Merkurem (18. – 20. srpna). Nepodstatné věci počkají. Budete se spíše zaměřovat na cíle, které mají smysl a půjdou zrealizovat. O vašich dovednostech nenecháte na pochybách nikoho. Ostatní lidi dokážete snáze přesvědčit o svých plánech a záměrech, a hlavně o tom, jak jsou čisté. Panny odhodí skromnost a stanou se lídry. Postrádat můžeme trpělivost. Projeví se to výbušnější atmosférou různých diskusí. Těžké bude se ovládat i ve frontách, nebo v situacích kdy je potřeba na něco počkat. Ryby mohou reagovat více emocionálně než ostatní znamení.

 

 

  1. srpna začíná období Panny

 

Začíná čas, kdy mezi přirozená témata bude patřit zdraví, seberozvoj, organizace a disciplína. Této energie se dá využít a načerpat ji na blížící se podzim. Dají se nastavit nové návyky, lepší životospráva.

 

Dvaadvacátého srpna – modrý úplněk ve Vodnáři

 

Je to druhý úplněk v tomto roce ve znamení Vodnáře. Modrou Lunou nazýváme druhý úplněk v témže znamení. První úplněk ve Vodnáři byl před měsícem. Započal měsíční fází mezi dvěma úplňky ve znamení aktivního, milujícího volnost a rovnost Vodnáře. V tomto období je stále ještě ideální příležitost promyslet si životní perspektivy s ohledem na témata, která do Vodnářské sféry spadají. Druhý modrý úplněk ve Vodnáři toto období uzavírá. Mnohá témata mohou kulminovat, vyjasnit se, nebo pročistit.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Staňte se bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...

Týdenní horoskop 15.7.-21.7. Co přinese úplněk v Kozorohu?

V pondělí 15. července přinese různá překvapení konjunkce Marsu s Uranem. Změna plánů vás nezaskočí, pokud budete připraveni a nebude vám chybět powerbanka, pumpička, minimax ...

Partnerský horoskop: Býk. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje trpělivý, konzervativní, upřímný, klidný ...

Kameny pro štěstí

Kameny mají kouzelnou moc ochránit nás před negativními energiemi a zlými silami. Přinášíme přehled těch nejúčinnějších. Selenit neboli měsíční kámen Podporuje životní změny, čistí rozum, ...

Víkendový horoskop od 12.7. S Venuší a Plutem v opozici stěží odoláme vábení léta

V pátek si budeme chtít užívat a Venuše v opozici s Plutem posílí vášeň tak, že bude těžké odolávat, nebo si dát odstup. Budeme si ...

Magické rituály: Rituál na zjištění, co je vaším osudem

Připravte si klíč, prstýnek, kytici voňavého kvítí s výhonky vrby, drobek koláče, kůrku chleba a z karet Desítku kár (nebo Mariášových kulí, či Tarotových pentaklů), ...

Po rozchodu zůstaneme přáteli: Co tím můžete získat nebo naopak ztratit?

Rozešli jste se, ale on by rád zůstal kamarád. A vy v sobě nemáte jasno a nevíte, jestli ho vůbec chcete ještě někdy vidět. Kdybyste ...

Život bez dětí

Dobrovolné rozhodnutí nemít dítě. Dobrovolná bezdětnost. Co ve vás tato slova vyvolávají…? Zlobu, nesouhlas, hluboký protest? Většinou se bezdětnost setkává s odsouzením a nepochopením od ostatních ...

Partnerský horoskop: Beran. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje aktivní, nezávislý, odvážný a ...

Zdál se vám sen o číslech?

Možná se vám někdy zdálo o andělech, třeba jste ve snu hráli na harfu, která měla hodně strun. Možná byl váš sen o stromech, čtyřlístcích, ...

 

Orel nebo panna? Hoďte si korunou, raději šesti a poznejte svou budoucnost!

Pokud vám v kapse cinkají peníze můžete začít věštit. Při této věštbě vám karty (i kreditní) budou málo platné.

Připravte si šest mincí. Mohou být jakékoliv: staré, nové, cizí nebo české. Zatřeste s nimi v hrnku nebo v dlaních a hoďte je na stůl. Spočítejte kolik vám padlo orlů a kolik panen. Pak získáte svoji předpověď.

Šest orlů – Poznáte, jaké to je dotknout se hvězd. Velký úspěch vás nemine. 

Změny jsou pro vás štěstím, chyťte příležitosti za pačesy a budete žít život plný naplnění. Práce vás začne bavit a peníze přijdou také. Máte šanci na založení vlastního podnikání. Extra zázrak se bude konat v lásce – tam, kde visel vztah na vlásku vytryskne gejzír vášně. Nezadané čeká podařené rande.

Pět orlů, jedna panna  

Pokud se nebudete bát vyjít ze své komfortní zóny a zároveň budete ignorovat možné křičení nepřejících, dosáhnete víc, než byste kdy mysleli a neproděláte. 

Dostanete zajímavou pracovní nabídku. Příležitosti, které vám mohou udělat užitek jsou na cestě k vám. Nová práce vypadá slibně a vztah téměř magicky. Zapomeňte na své staré komplexy a slabosti a zvítězíte nejenom v hádce se svými protivníky, ale naleznete hlavně svoji sílu.

Čtyři orli, dvě panny 

Lidé vás začnou mít rádi, přistupovat k vám s respektem a naslouchat vám. 

Pokud se vám přihodí něco zlého nebo stresujícího poproste své nejbližší o pomoc a nebudete na to sami. Odrazíte se ode dna, které jste viděli už naposled. To se týká také lásky. Do hodně svazků zavítá skutečné jaro. Do někoho se zamilujete, ale někdo kdo vás. Opatrujte ten krásný cit od samého začátku.

Tři orli, tři panny 

Dobré zprávy odmění váš život v práci, ve vztahu, v přátelství. 

Který aspekt vašeho života nejvíce pokulhává? Začněte se tím zabývat a myslete při tom na druhé. Neztrácejte čas hloupostmi a šetřete sílu. V lásce bude krásně, pokud budete iniciativní. Nečekejte na druhou stranu, protože se nemusíte dočkat. Na klepy reagujete jednoznačně: zdrhejte. 

Dvakrát orel, čtyřikrát panna 

Budete plní rozporuplných emocí – jednou v euforii jednou ve smutku. 

Jedni vás budou zkoušet vynášet do nebe a druzí vás budou ostře kritizovat. V práci nemusí být příjemně. O hádky nebude nouze a napětí by se dalo prodávat elektrárnám. Doma to bude jako přes kopírák. Teď jenom vydržet – ono se to vystříbří. Možná nebude od věci projet adresář. Určitě se tam najde někdo, kdo si zaslouží vaši pozornost.

Jedenkrát orel, pětkrát panna 

Začnete se bránit před pomlouvači. Není čas jejich výplody zamést pod koberec! 

Teď v sobě máte dostatek bojové síly. Vyhrajete každý střet, a to i se svými bloky a slabostmi, které v sobě dokážete dokonale potlačit. Toto rozpoložení se přenese i do vztahu. Zamyslete se, jestli je ten druhý hoden vaší energie. Pokud ano, bojujete o něj, pokud ne potkáte někoho, kdo vám poskytne dokonalou náplast.

Šest panen  

Čeká vás hodně nástrah, naschválů a klacků pod nohami.  

Můžete se potýkat s nepříjemnými útoky a zkreslený hodnocením. V pracovní sféře i doma. Je nutné, abyste se drželi odstup a měli trpělivost. Jinak na vás dolehnou pochybnosti a pocit vyhoření. V práci dávejte pozor na všechno a buďte bdělí. Nepřehlížejte potřeby své, ani svého partnera, protože ho od sebe odháníte a už nikdy se vám nemusí navrátit blízkost jednoho k druhému.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Staňte se bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...

Týdenní horoskop 15.7.-21.7. Co přinese úplněk v Kozorohu?

V pondělí 15. července přinese různá překvapení konjunkce Marsu s Uranem. Změna plánů vás nezaskočí, pokud budete připraveni a nebude vám chybět powerbanka, pumpička, minimax ...

Partnerský horoskop: Býk. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje trpělivý, konzervativní, upřímný, klidný ...

Kameny pro štěstí

Kameny mají kouzelnou moc ochránit nás před negativními energiemi a zlými silami. Přinášíme přehled těch nejúčinnějších. Selenit neboli měsíční kámen Podporuje životní změny, čistí rozum, ...

Víkendový horoskop od 12.7. S Venuší a Plutem v opozici stěží odoláme vábení léta

V pátek si budeme chtít užívat a Venuše v opozici s Plutem posílí vášeň tak, že bude těžké odolávat, nebo si dát odstup. Budeme si ...

Magické rituály: Rituál na zjištění, co je vaším osudem

Připravte si klíč, prstýnek, kytici voňavého kvítí s výhonky vrby, drobek koláče, kůrku chleba a z karet Desítku kár (nebo Mariášových kulí, či Tarotových pentaklů), ...

Po rozchodu zůstaneme přáteli: Co tím můžete získat nebo naopak ztratit?

Rozešli jste se, ale on by rád zůstal kamarád. A vy v sobě nemáte jasno a nevíte, jestli ho vůbec chcete ještě někdy vidět. Kdybyste ...

Život bez dětí

Dobrovolné rozhodnutí nemít dítě. Dobrovolná bezdětnost. Co ve vás tato slova vyvolávají…? Zlobu, nesouhlas, hluboký protest? Většinou se bezdětnost setkává s odsouzením a nepochopením od ostatních ...

Partnerský horoskop: Beran. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje aktivní, nezávislý, odvážný a ...

Zdál se vám sen o číslech?

Možná se vám někdy zdálo o andělech, třeba jste ve snu hráli na harfu, která měla hodně strun. Možná byl váš sen o stromech, čtyřlístcích, ...

Máte políčeno na Pannu?

Když vás získá zrozenec v Panně (23.8 – 22. 9), je to pro něho jistě výhra. Jaká výhra bude takový zrozenec, jako partner pro vás? Pokud si nepotrpíte na velké lichotky, jste zvyklí spíše na různé výtky, či příkazy a kritika vám nevadí, budete pro. Ono stejně si tu kritiku u těchto praktických zrozenců musíte přebrat, jako výraz zájmu o vaši osobu, nebo lichotku. Panny to ani jinak neumí.

Pochválí zřídka kdy co. Naštěstí jsou učenlivé a praktické čili pokud pochopí, že si tím škodí, časem se i ony někdy poučí. Jejich pracovní tempo bývá vražedné a slovo dovolená je pro ně sprosté. Zato vás dokážou docela slušně zajistit. Ačkoliv do obchodu je lepší je nebrat, leda by byl se sortimentem věcí potřebných pro výkon jejich práce. Jinak sice vámi vyhlídnutý kus na ramínku pochválí, ale vzápětí vás odtáhne s tím, že se mu v obchodě dělá nevolno, bolí ho/ji nohy a oblečení máte beztak dost.

Z dárečků vás jistě potěší praktickou pánví, struhadlem, sadou pro malíře pokojů, aby nebyla doma nuda, kdybyste si chtěli odpočnout. Jednoduše praktické uvažování je na prvním místě. Projevte ostřeji nesouhlas a zažijete, co to je rozlícená Panna. Pokud chcete něco docílit, začněte v kuchyni a společně se sousty dobrého, voňavého jídla mu servírujte i své představy. Pět obědů a nápad vezme za svůj. Co vy na to?

Zemské znamení Panny je obdařeno pečlivostí, logickým myšlením a trpělivostí. Lidé narození v tomto znamení bývají pracovití. Jsou to spíš realisté než snílci, stojí nohama pevně na zemi. Mají sklon k perfekcionismu a k věcem se staví kriticky. Rádi pomáhají ostatním a velmi důležité pro ně bývá pořádek ve všem, co dělají.

Mezi silné stránky Panny patří spolehlivost, praktičnost, sklony k perfekcionalismu a smysl pro pořádek.

Naopak slabými stránkami jsou velká kritičnost jak k sobě, tak k ostatním. Své emoce dusí ve svém nitru, není pro ně snadné mluvit o tom, co je trápí.

Věří v čistou, skutečnou a dlouhodobou lásku, ale nesmíte na ně spěchat. Jsou vyrovnaní a svému partnerovi budou oporou.

Panny si ve vztazích nejlépe rozumí s Býky, Raky a Kozorohy.

Naopak velké negativní jiskření způsobuje partnerství s Rybami a Střelci. Dvě Panny se k sobě také moc nehodí, většinou každý z nich táhne za jiný konec provazu.

Šťastným dnem je úterý, kdy se v nich probouzí energie pro nové začátky.

Mezi šťastná čísla patří 8 a 64.

Kameny, které příznivě ovlivňují Panny, jsou jaspis, azurit, žlutý achát. Jako oblíbenou barvu vnímají žlutou, modrou a zelenou.

Pro Kartářky světla Pet a  Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Rády vám odpoví.

Staňte se bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...

Týdenní horoskop 15.7.-21.7. Co přinese úplněk v Kozorohu?

V pondělí 15. července přinese různá překvapení konjunkce Marsu s Uranem. Změna plánů vás nezaskočí, pokud budete připraveni a nebude vám chybět powerbanka, pumpička, minimax ...

Partnerský horoskop: Býk. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje trpělivý, konzervativní, upřímný, klidný ...

Kameny pro štěstí

Kameny mají kouzelnou moc ochránit nás před negativními energiemi a zlými silami. Přinášíme přehled těch nejúčinnějších. Selenit neboli měsíční kámen Podporuje životní změny, čistí rozum, ...

Víkendový horoskop od 12.7. S Venuší a Plutem v opozici stěží odoláme vábení léta

V pátek si budeme chtít užívat a Venuše v opozici s Plutem posílí vášeň tak, že bude těžké odolávat, nebo si dát odstup. Budeme si ...

Magické rituály: Rituál na zjištění, co je vaším osudem

Připravte si klíč, prstýnek, kytici voňavého kvítí s výhonky vrby, drobek koláče, kůrku chleba a z karet Desítku kár (nebo Mariášových kulí, či Tarotových pentaklů), ...

Po rozchodu zůstaneme přáteli: Co tím můžete získat nebo naopak ztratit?

Rozešli jste se, ale on by rád zůstal kamarád. A vy v sobě nemáte jasno a nevíte, jestli ho vůbec chcete ještě někdy vidět. Kdybyste ...

Život bez dětí

Dobrovolné rozhodnutí nemít dítě. Dobrovolná bezdětnost. Co ve vás tato slova vyvolávají…? Zlobu, nesouhlas, hluboký protest? Většinou se bezdětnost setkává s odsouzením a nepochopením od ostatních ...

Partnerský horoskop: Beran. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje aktivní, nezávislý, odvážný a ...

Zdál se vám sen o číslech?

Možná se vám někdy zdálo o andělech, třeba jste ve snu hráli na harfu, která měla hodně strun. Možná byl váš sen o stromech, čtyřlístcích, ...

 

 

Horoskop na duben

 Berani, okolí ocení, že dbáte o svůj zevnějšek. Hvězdy jsou nakloněny módním experimentům. Býci, v zápalu tvrdé práce na realizaci snů nezapomínejte na své blízké! Nezadaní Blíženci, nebojte se cestovat a ochutnat vztah na dálku…

 

BERAN 21. 3. – 20. 4.

 

Jaro je v plném proudu a vám chybí energie. Co si pořídit něco nového do šatníku, nebo změnit účes. Hvězdy jsou příznivě nakloněny módním experimentům i kompletní změně vizáže. Jděte do toho! Partner a rodina jistě ocení, že se staráte o svůj zevnějšek. Nepodceňujte zdravotní problémy, ať se vám zdají sebemenší. Časté bolesti hlavy mohou alarmovat problémy s páteří. Udělejte si čas také na svoji rodinu, uvidíte, že se budete příjemně bavit.

 

BÝK 21. 4. – 20. 5.

 

V dubnu zapomeňte na ostych a pohodlnost. Toužíte ostatním ukázat, že máte originální nápady a talent. Je čas ukázat, co ve vás je. Budete mít příležitost zrealizovat své plány. Čeká vás tvrdá práce, díky které dosáhnete velkých cílů. Ve volných chvílích se snažte trávit více času v přírodě. Potřebujete také odpočívat a to půjde jedině tehdy, když změníte místo. Partner a přátelé vás zahrnou výčitky. Zapomněli jste na něco, co jste jim před nedávnem slíbili. Jejich výčitky jsou oprávněné.

 

BLÍŽENCI 21. 5. – 21. 6.

 

Dopřejte si trochu luxusu a vyrazte s partnerem či rodinou na prodloužený víkend. Zasloužíte si to. Koncem měsíce dostanete v práci úkol, na který budete potřebovat hodně sil a energie.  Nezadaní by se mohli seznámit při návštěvě jiného města. Nebojte se, vztah na dálku může fungovat. Nezapomeňte posílit svou imunitu. Právě v těchto dnech jste vysoce náchylní k nachlazení. Nespoléhejte však na umělé přípravky. Chce to vyváženou stravu, vyzkoušet můžete také otužování sprchováním vlažnou vodou.

 

RAK 22. 6. – 22. 7.

 

Dubnový horoskop Rakům předpovídá mnoho překážek. Abyste tento náročný měsíc zvládli, musíte si své kroky pečlivě rozmýšlet. Jedině uvážené jednání přinese úspěch jak v pracovní oblasti, tak i doma. Vaše počínání bude po zásluze odměněno. Pokud budete pracovití a pečliví, šéf vás finančně ocení. Doma budete muset řešit problém některého z členů rodiny. Rozhodování nebude lehké. Nicméně rodina potřebuje slyšet vaše názory a podporu. Koncem měsíce budete mít neplánované finanční vydání.

 

LEV 23. 7. – 22. 8.

 

Buďte rozhodní, sebevědomí a dbejte na svůj zevnějšek i vystupování. Udělejte si radost a pořiďte si nějaký pěkný doplněk na sebe či do domácnosti. Během měsíce se vám naskytne velmi zajímavá a atraktivní příležitost, jak zlepšit svou kariéru. Nebude vám chybět motivace ani odhodlání, jen se může stát, že svých cílů nebudete moci dosáhnout tak rychle, jak jste si představovali. Ale nepolevujte, nenechte se zaskočit počátečními neúspěchy.

 

 

PANNA 23. 8. – 22. 9.

 

Dávejte si pozor na prostořekost, nemůžete vždy říkat, co si myslíte. Mohlo by se lehce stát, že se svými řečmi můžete ranit toho nepravého. Pokud se ve vašem okolí děje nějaká nespravedlnost, musíte jednat diplomaticky. Nejprve najděte spojence nebo se svěřte s vašimi obavami někomu dalšímu. Teprve potom můžete situaci uspokojivě vyřešit.

Nevrhejte se do nového vztahu, pokud si nejste na sto procent jisti. Po finanční stránce se vám povede dobře. Dokonce budete požádáni přítelem o menší půjčku.

 

VÁHY 23. 9. – 23. 10.

 

Ovládne vás sentimentální nálada. Ve vzpomínkách se budete vracet do časů dětství nebo první lásky. Pokud vás smutná nálada neopustí, měli byste si o svých pocitech s někým promluvit. Příčinou může být nespokojenost či problémy v současném vztahu. Někdy před potížemi podvědomě utíkáme do časů, kdy nám bylo dobře. Mohou vás potrápit bolesti nohou – křečové žíly, namožené svaly či otoky. Dopřejte jim pohodlí. Relaxační koupel nebo masáž udělá dobře.

 

ŠTÍR 24. 10. – 22. 11.

 

Smůla, která se vám tento měsíc lepí na paty, bude ve vás vyvolávat pocit zmaru. Nic se vám nedaří, nejradši byste zalezli do bezpečí domova a nevylézali. To je však pouze klamavý pocit, musíte se problémům a překážkám postavit čelem. Popřemýšlejte, zda mezi kolegy není někdo, kdo vás pomlouvá nebo dělá naschvály. V rodině může nastat stejná situace. Nezapomínejte druhým naslouchat a komunikujte. Hádky kvůli nedorozumění je to, co právě nyní řešit nepotřebujete.  Koncem měsíce vás zastihne zpráva o možném přivýdělku za celkem snadnou práci.

 

STŘELEC 23. 11. – 21. 12.

 

Střelce čeká vyrovnané období. Vše vám půjde od ruky, mělo by se vám dařit v práci i v osobním životě. Nezadaní budou mít příležitost potkat lásku svého života. Nezapomeňte však vyrazit do společnosti, v práci partnera nenajdete. Pokud máte rodinu, je ideální čas vyrazit na společnou dovolenou. Obklopte se lidmi, které máte rádi a užívejte chvíle volna. Vyzkoušejte nové věci, zapište se třeba do kurzu vaření nebo kurzu bojového umění. Získáte tak nové zážitky, které vám dodají motivaci. Po zdravotní stránce si dejte pozor na bolesti zad. Příčinou může být dlouhé sezení v autě nebo u počítače. Nezapomínejte na pohyb.

 

Věštírna Kartářek světla

KOZOROH 22. 12. – 20. 1.

 

Čekejte velké změny. V zaměstnání se vám daří, ale začne to skřípat ve vztahu k vašim kolegům. Někdo bude chtít rozeštvat kolektiv, který je celkem v pohodě. Nedejte na pomluvy a nesnažte se spory řešit za druhé, mohlo by se to obrátit proti vám. Koncem měsíce se situace uklidní. Nepříjemné zprávy vás čekají také doma. O partnerovi či někom z vaší rodiny se dozvíte něco, co mělo zůstat utajeno. Nenechte se pohltit zlostí a žárlivostí. Žádejte vysvětlení, potom s chladnou hlavou můžete jednat. Tato situace však bude potřebovat dostatek času, než se vše urovná.

 

VODNÁŘ 21. 1. – 20. 2.

 

Důležitým hnacím motorem bude pro Vodnáře soutěživost. Konkurence v práci, ale také ve sportu či ve škole vám nedá spát. Pokud se vám něco nepodaří, nemusíte se z toho hned hroutit. Záleží na tom, jestli své povinnosti plníte dostatečně v rámci svých možností. Bude se vám možná zdát, že rodinní příslušníci před vámi něco tají. Nebojte se zeptat. Třeba vás jen nechtějí zatěžovat svými problémy. Neřešte stresy tím, že se přejídáte. Po noci s těžkým žaludkem budete druhý den bez energie a nic se tím nevyřeší.

 

Horoskopy- Věštírna Kartářek světla

RYBY 21. 2. – 22. 3.

 

Dávejte si pozor na konflikt se sousedy. Svým jednáním můžete vyvolat nevoli někoho z vašeho okolí. Hlídejte si proto domácí mazlíčky a děti, kteří by mohli zavdat příčinu k hádce. Pokud hledáte životního partnera, rozhodně nedejte na rady a názory svých přátel. Jenom vy musíte vědět, co cítíte. Nevrhejte se proto do nového vztahu, když máte jen sebemenší pochyby. V práci se vám bude celkem dařit, jen neuspěchejte jednání a podpisování smluv s novým partnerem či spolupracovníkem. Mohli byste něco opominout a v budoucnu by vám to zkomplikovalo život.

Text: Petra Dankovičová

Staňte se bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...

Týdenní horoskop 15.7.-21.7. Co přinese úplněk v Kozorohu?

V pondělí 15. července přinese různá překvapení konjunkce Marsu s Uranem. Změna plánů vás nezaskočí, pokud budete připraveni a nebude vám chybět powerbanka, pumpička, minimax ...

Partnerský horoskop: Býk. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje trpělivý, konzervativní, upřímný, klidný ...

Kameny pro štěstí

Kameny mají kouzelnou moc ochránit nás před negativními energiemi a zlými silami. Přinášíme přehled těch nejúčinnějších. Selenit neboli měsíční kámen Podporuje životní změny, čistí rozum, ...

Víkendový horoskop od 12.7. S Venuší a Plutem v opozici stěží odoláme vábení léta

V pátek si budeme chtít užívat a Venuše v opozici s Plutem posílí vášeň tak, že bude těžké odolávat, nebo si dát odstup. Budeme si ...

Magické rituály: Rituál na zjištění, co je vaším osudem

Připravte si klíč, prstýnek, kytici voňavého kvítí s výhonky vrby, drobek koláče, kůrku chleba a z karet Desítku kár (nebo Mariášových kulí, či Tarotových pentaklů), ...

Po rozchodu zůstaneme přáteli: Co tím můžete získat nebo naopak ztratit?

Rozešli jste se, ale on by rád zůstal kamarád. A vy v sobě nemáte jasno a nevíte, jestli ho vůbec chcete ještě někdy vidět. Kdybyste ...

Život bez dětí

Dobrovolné rozhodnutí nemít dítě. Dobrovolná bezdětnost. Co ve vás tato slova vyvolávají…? Zlobu, nesouhlas, hluboký protest? Většinou se bezdětnost setkává s odsouzením a nepochopením od ostatních ...

Partnerský horoskop: Beran. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje aktivní, nezávislý, odvážný a ...

Zdál se vám sen o číslech?

Možná se vám někdy zdálo o andělech, třeba jste ve snu hráli na harfu, která měla hodně strun. Možná byl váš sen o stromech, čtyřlístcích, ...