Lekabel – andělský ochránce zrozenců v Panně

Začínáte v nové práci, toužíte uspět, stěhujete se, nebo řešíte složité dilema. S tímto andělem si dokážete, že na to máte.

Třeba tehdy, když hledáte delší čas nějaké řešení. Lekabela můžete poprosit, aby vám poslal prorocký sen, nebo ukázal indicie, díky kterým se zbavíte potíží. Pomůže i v nebezpečných situacích. Rozhlížíte se v nové práci, nebo se stěhujete do nového obydlí? Lekabel je anděl nového začátku, jehož moc spočívá v tom, že bude méně pochyb i počátečních těžkostí.

 

Lekabel učí, že duchovnímu bohatství nemusí dělat nutně společnost materiální chudoba, spíše naopak. Učí, jak překonat těžkosti, lidskou chtivost, zlé myšlenky, úmysly, lež a podraz. Přináší nadšení, posiluje inteligenci a intuici, zostřuje smysly. Přináší štěstí. Díky němu přijdete na řešení v těžké situaci. Rád dělá společnost lidem, kteří se rádi učí, cestují, hovoří s druhými lidmi a sahají po znalostech předků i skrytých naukách.

 

Jeho přítomnost poznáte podle nazelenalých pramenů světla, či zelených odrazů světla. Náhle vnímáte známou vůni fialek. Říká se, že má fosforeskující křídla a šaty třpytící se zlatem. Převažuje na nich zlatá a jasně zelená barva. Jeho pomoc můžete nejlépe volat brzy ráno.

 

Lekabel zbavuje pochybností, rozsvěcuje srdce a inspiruje vaše sny. Najednou víte, že všechno má svůj správný čas a dobro zvítězí. Učí lidi trpělivosti a moudrosti. I když se vám zdá situace beznadějná, i tak se můžete na Lekabela obrátit. Někdy se musí začít všechno budovat znovu a on pomáhá překonat těžkosti a rychle se rozhodovat. V období pochybností Lekabel přichází a přináší řešení, která je možné okamžitě aplikovat.

Skvěle si poradí v soudních, úředních a podobných záležitostech. Přivolat jej na pomoc můžete i tehdy, pokud přijdete do styku s někým, kdo se cítí důležitější, než ti druzí a má možnosti druhým komplikovat život.

Lekabel se také stará o zahrady a rostliny.

 

Dohlíží také na ty, kteří hledí za oponou osudu, aby pomohli někomu uniknout z neštěstí. Radí, jak interpretovat předtuchy a znamení a jak oddělit pravdivé informace od omylu. Posílá prorocké sny, ve kterých jasně vidíme naše povolání. Vyplatí se mít vedle postele poznámkový blok a hned po probuzení napsat svůj sen.

Podle kabaly je Lekabel jedním ze 72 andělů, kteří znají tajemství mužského jména. Disponuje ohromnou mocí, kterou však nezneužívá. Nebude vám nic zakazovat, ale zaseje semínka dobrých nápadů a v klidu čeká, až vyklíčí. Ví, že všechno chce svůj čas. Lekabel podporuje vaši intuici, vyšší moudrost a vládne času.

Jeho vyslancem je skřivan polní, který za úsvitu radostně vítá nový den.

Pomáhá alchymistům a také pomáhá být neviditelným. Svým šelestem křídel odvrací pozornost jiným směrem. Pokud nevíte, kam se před někým schovat, nebo kam zmizet před vzteklým pohledem šéfa, zavolejte Lekabala, uklidněte se a čekejte.

 

 

Můžete si jej přivolat i vy.

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, tak jako váš telefon.  Rády vám odpoví.

Ztratili jste duši?

Je vůbec možné ztratit duši? Naši předkové v různých kulturách a v různých dobách si mysleli, že ano. A věděli proč… Jak jinak by se nám ...
Kartářka píše...

Čím vás (ne)překvapí prázdninová láska?

Pokud je ve znamení Berana - příliš neztrácí čas, vždyť dovolená je tak krátká. Zamiluje se během 5 min. a utíká za hlasem svého srdce ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Merkur s Neptunem posílí intuici

Merkur v sextilu s Neptunem posílí intuici. Budete nacházet sami sebe. V neděli vejde Merkur ve znamení Blíženců a a spolu s ním zatoužíte objevovat ...
Kartářka píše...

Udělejte si radost

Trable v životě…? Den s příchutí nezdaru…? Právě jste se rozešla…? Udělejte si radost! Možná jste sama na sebe poslední dobou trošku pozapomněla. Je nejvyšší čas to ...
Kartářka píše...

Láska bez pozvání a ten třetí

Na výklad karet volala paní Dana. Daně se stalo to, co i mnohým jiným ženám (muže nevyjímaje). Jste žena středního věku a máte v životě ...
Kartářka píše...

Nechtějte cizí neštěstí

Někdy je slovo rychlejší a vylétne dřív, než by se chtělo. Párem volů jej nelze vrátit zpět. Jsou rody, o kterých se říká, že jsou ...
Kartářka píše...
/ Články

Jsou tarotové karty inspirované i šamanismem?

Tarotové karty patří bezesporu mezi jedno z nejoblíbenějších orákulí. V době vzniku tarotů bylo ještě stále hodně hleděno na lidovou magii, ale čerpá i ze ...
Kartářka píše...

Tři Marie a pouť pro plodnost

Nedávno mě oslovilo několik žen se svým trápením. Nedaří se jim počít dítě. Vyzkoušely všechny možné metody a podle lékařských poznatků by měly být v ...
Kartářka píše...

Dnešní datum má dvě šestky. Co vzkazují andělé prostřednictvím tohoto magického čísla?

Pouze láska trvá věčně. Šestka je číslo, které si žádá harmonii. Je symbolem patronky krásy a lásky Venuše. Příliš mnoho pozornosti dáváte povrchním věcem a ...
Kartářka píše...

Buďte bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...
Kartářka píše...

 

Jak si získat zrozence v Panně?

Slunce vstupuje do znamení Panny 23. srpna.  Všechna znamení pod vlivem této konstelace mohou podrobit analýze vztahy s lidmi ve svém blízkém okolí. Uvidí věci často tak, jak jsou a bez příkras.

Vládnoucí planeta Panen je Merkur. Planeta nejbližší Slunci a proto je vždycky Panna blízko nejdůležitějších informací. Panny miluji, když se mohou učit od těch nejlepších. Proto hledají vždy svého mistra, či profesora. Pokorně dokážou naslouchat jeho slovům a když dosáhnou správné úrovně, hledají nové učitele.

Samotné Panny budou v pokušení více podléhat lásce, i přes různé nedostatky vyhlédnutých poloviček.

 

Zrozenec v Panně chce všemu rozumět a vše obsáhnout, názory své i druhých rozložit na prvočinitele. Proto, když se objeví láska, pozoruje každý záchvěv svého srdce a celé hodiny pak přemýšlí, jak vše zařídit co nejlépe. Ve chvíli, kdy získá jistotu, že nalezl toho pravého, vystaví si ideální vztah. U Panny počítejte s tím, že když vám chce zalichotit, děsně vás zkritizuje, nebo vám něco zkritizuje. Vlastně vám tím projevuje svoji náklonnost. Chce to občas klapky na uši. Vše má navíc potřebu plánovat a podléhat neustálé sebekontrole a touze být stále lepší a moudřejší.

Merkur se váže s  živlem Vzduchu a ve znamení Panny se zaměřuje na  praktické dovednosti, které činí každou Pannu velmi moudrou a šikovnou.

Nejenom, že různá fakta, ale také hodnotí a třídí. Z putujícího ho filosofa se stává inženýrem, který hledá řešení, díky kterým svět bude lepší.

Pokud se něco ukáže být jinak, než si myslel, nebo lež, Panna nepláče, ale trpělivě hledá řešení. Příliš jí nedělá dobře, když si někdo upravuje skutečnost ke svým potřebám.

 

Panny často kritizují, protože Merkur se nebojí říkat to, co si myslí. Stejně tak Panny říkají věci na rovinu. V momentě, kdy něco vidí na milované osobě, nehledí nalevo napravo a kritizují. Dá se říct, že čím více vás kritizuje, tím více jí na vás záleží.

 

Panna umí být skromná a když pochopí, že přestřelila, umí se i omluvit. Kritizuje sice všechny, ale hlavně sebe.

 

Jak si získat Pannu?

 

Upřímností, pevnými a rozhodnými pohledy na život. Pokud se navíc dovedete postarat sami o sebe a nerozhazujete peníze všemi směry, její pozornost máte zaručenou. Na začátku známosti však nepočítejte na rychlý rozvoj vztahu. Panna je mistr pozorování. Musí se rozhodnout v čem jste jiných kandidátů lepší. Zdravé sebevědomí se bude hodit.

 

Pannám vládne Merkur, planeta zvídavosti a rychlého intelektu, proto během namlouvání budou klíčové diskuse na intelektuální úrovni. Pokud máte ještě něco navrch, jako praktické dovednosti, získáte body navíc.

Bavte s Pannou a nestyďte se sdělit své úspěchy. Imponují jim lidé, kteří mají pod kontrolou svůj život a zároveň dokážou řídit jiné.

 

Buďte opatrní s odpovědí na každou otázku

 

Panna vám bude dávat množství záludných otázek, aby vás dobře poznala. Nedůvěřivost je totiž převažující povaha. Pokud vycítí že něco hrajete, či s ní manipulujete, zmizí bez slůvka rozloučení. S Pannou to není snadné, ale pokud naleznete společná témata, známost vás může mile překvapit.

 

Pro Pannu je velmi důležité stejné smýšlení, jak náboženské, tak politické. Vztah je pro tato zemská znamení vážná věc, proto nepřelétá z květu na květ. Buďte opatrní. Když uvidí houf dalších rivalů okolo vás, raději rezignuje, než by o vás bojovala. Flirty s Pannou rychle končí, protože nerada hraje na napůl. Vše musí být pro ni jasné. Tak, nebo tak, ale ne napůl.

 

Jak je na tom Panna s líbáním?

 

Ve zvěrokruhu zosobňuje nevinnou princeznu, která touží po náklonnosti, ale myslí si, že to není správné. Její polibky jsou více nesmělými pusinkami, když má jistotu soukromí. Nerada se projevuje před cizími lidmi.

 

Když získáte Pannu, přichází čas zvolnit životní tempo.

 

Zapomeňte na šílené večírky a překvapení, protože Panna není ten pravý romantik. Samozřejmě výjimka potvrzuje pravidlo. Nemá totiž v sobě příliš spontánnosti. Do vztahu jdou jako do každého vážného životního úkolu, tedy racionálně, metodicky a s konkrétní vizí. Pokud něco chcete, mluvte s ní o tom přímo. To, co si řeknete, bere opravdu vážně.

Panna by chtěla mít dokonalého partnera, a proto vám bude kriticky říkat, jak vypadáte a bude se snažit vás vylepšovat jak po vzhledové stránce, tak po charakterové. Když má slibnou kariéru, stejně si bude stěžovat na šéfa. Ona by to přeci dělala lépe.

 

Na co si dát pozor?

 

Především na zdraví. Panny jdou z extrému do extrému. Buďto se zdravím zabývají příliš, anebo o sebe nedbají. Utrácení za bydlení může být složitější, zvláště pokud by chtěli větší luxus. Panna bude chtít mít poslední slovo v každé situaci a nedovede si představit, že byste udělali něco, co by bylo mimo její kontrolu. Žít s Pannou je nekonečná diskuse. Pokud zmlkne, je to znamení, že není něco v pořádku. Když se přestane ptát a šťourat, je jí to jedno, protože už může být jednou nohou v novém, lepším vztahu.

Co Panny čeká?

 

Pro Panny, své chráněnce, chystá Merkur vždycky spoustu zajímavostí a stará se, aby měly o všem informace a věděly, co se bude i dít.

Od 20.8.2022 bude tvořit Mars kvadraturu k Panně. Dodá jim sílu a víru v sebe, ale až do března 2023 může také přinést napětí mezi lidmi. Panny se nebudou strachovat, pouze chytnou za pačesy důležité věci.

Není na co čekat, protože na konci roku 2022, nebo na začátku roku 2023, je potřeba něco udělat zejména v úředních, soudních, či bankovních záležitostech.

Od 7.3.2023 začne Saturn tvořit opozici ke znamení Panny a může jim tak postavit do cesty různé umíněné a možná i nerozumné lidi. Pro Panny nastane poněkud složitější úkol neslevit ze svých cílů, ale nemá smysl si dělat těžkou hlavu. Pouze je potřeba hlídat si drobnosti a termíny a to naštěstí většina Panen dokonale umí.

Od 16.5.2023 se vrací dobrá energie Jupitera, který bude v trigonu ke znamení Panny a popostrčí dopředu vleklé věci.

Je to skvělý čas začít něco nového. Jupiter otvírá nové možnosti a také sype Pannám peníze. Také přivede Pannám do cesty více příjemnějších lidí a to se vždy hodí. S podporou a optimismem se svět stane veselejším. Neptun, i když  stále ještě v opozici, přinese pro Panny touhu po krásné romantice.

16.5.2023 Jupiter vyladí situaci v lásce a single Panny mohou potkat někoho, kdo se bude snažit. Saturn  radí  nehroutit se, pokud se ukážou drobné překážky. Ten, kdo vám je souzený si bude vědět rady.

 

Nejdůležitější termíny pro Panny

 

23.8.2022 – Merkur vchází do znamení Panny. Udělejte si plány na další měsíce.

 

27.8.2022 – novoluní ve znamení Panny přeje důležitým nápadům a neobyčejným spojením.

5.9. – 28.9.2022 – Venuše vchází do znamení Panny. Přinese štěstí lidem, ale také pomůže postarat se o zdravé finance. Je velmi vhodná doba starat se o své záležitosti.

23.9. – 10.10.2022 – Merkur navštíví znak Panen. Bude kontrolovat, jak si povedou jeho chráněnci. Přinese jim dáreček v podobě zajímavé pracovní nabídky a také nabídne různé zajímavé kurzy či školení za dobrou cenu.

 

 

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Ztratili jste duši?

Je vůbec možné ztratit duši? Naši předkové v různých kulturách a v různých dobách si mysleli, že ano. A věděli proč… Jak jinak by se nám ...
Kartářka píše...

Čím vás (ne)překvapí prázdninová láska?

Pokud je ve znamení Berana - příliš neztrácí čas, vždyť dovolená je tak krátká. Zamiluje se během 5 min. a utíká za hlasem svého srdce ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Merkur s Neptunem posílí intuici

Merkur v sextilu s Neptunem posílí intuici. Budete nacházet sami sebe. V neděli vejde Merkur ve znamení Blíženců a a spolu s ním zatoužíte objevovat ...
Kartářka píše...

Udělejte si radost

Trable v životě…? Den s příchutí nezdaru…? Právě jste se rozešla…? Udělejte si radost! Možná jste sama na sebe poslední dobou trošku pozapomněla. Je nejvyšší čas to ...
Kartářka píše...

Láska bez pozvání a ten třetí

Na výklad karet volala paní Dana. Daně se stalo to, co i mnohým jiným ženám (muže nevyjímaje). Jste žena středního věku a máte v životě ...
Kartářka píše...

Nechtějte cizí neštěstí

Někdy je slovo rychlejší a vylétne dřív, než by se chtělo. Párem volů jej nelze vrátit zpět. Jsou rody, o kterých se říká, že jsou ...
Kartářka píše...
/ Články

Jsou tarotové karty inspirované i šamanismem?

Tarotové karty patří bezesporu mezi jedno z nejoblíbenějších orákulí. V době vzniku tarotů bylo ještě stále hodně hleděno na lidovou magii, ale čerpá i ze ...
Kartářka píše...

Tři Marie a pouť pro plodnost

Nedávno mě oslovilo několik žen se svým trápením. Nedaří se jim počít dítě. Vyzkoušely všechny možné metody a podle lékařských poznatků by měly být v ...
Kartářka píše...

Dnešní datum má dvě šestky. Co vzkazují andělé prostřednictvím tohoto magického čísla?

Pouze láska trvá věčně. Šestka je číslo, které si žádá harmonii. Je symbolem patronky krásy a lásky Venuše. Příliš mnoho pozornosti dáváte povrchním věcem a ...
Kartářka píše...

Buďte bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...
Kartářka píše...

 

Co nás ještě čeká v srpnu?

Až do 12. srpna zajistí vlnu horkých citů Venuše, která tvoří nejdříve opozici s Neptunem (8.- 12. srpna) a následně trigon s Plutem (10. – 14.  srpna). Pozor, může se stát, že budete více náchylní k milostnému poblouznění. Zvedne vás to ze země do oblak a fantazie bude bezuzdná. Nese to však také nový zdroj radosti a inspirace. Vše bude proloženo uměním, duchovnem, kulturou a vším, co má přesah.

 

Odvahu vyjádřit vlastní názor dodá Mars v konjunkci s Merkurem (18. – 20. srpna). Nepodstatné věci počkají. Budete se spíše zaměřovat na cíle, které mají smysl a půjdou zrealizovat. O vašich dovednostech nenecháte na pochybách nikoho. Ostatní lidi dokážete snáze přesvědčit o svých plánech a záměrech, a hlavně o tom, jak jsou čisté. Panny odhodí skromnost a stanou se lídry. Postrádat můžeme trpělivost. Projeví se to výbušnější atmosférou různých diskusí. Těžké bude se ovládat i ve frontách, nebo v situacích kdy je potřeba na něco počkat. Ryby mohou reagovat více emocionálně než ostatní znamení.

 

 

  1. srpna začíná období Panny

 

Začíná čas, kdy mezi přirozená témata bude patřit zdraví, seberozvoj, organizace a disciplína. Této energie se dá využít a načerpat ji na blížící se podzim. Dají se nastavit nové návyky, lepší životospráva.

 

Dvaadvacátého srpna – modrý úplněk ve Vodnáři

 

Je to druhý úplněk v tomto roce ve znamení Vodnáře. Modrou Lunou nazýváme druhý úplněk v témže znamení. První úplněk ve Vodnáři byl před měsícem. Započal měsíční fází mezi dvěma úplňky ve znamení aktivního, milujícího volnost a rovnost Vodnáře. V tomto období je stále ještě ideální příležitost promyslet si životní perspektivy s ohledem na témata, která do Vodnářské sféry spadají. Druhý modrý úplněk ve Vodnáři toto období uzavírá. Mnohá témata mohou kulminovat, vyjasnit se, nebo pročistit.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Ztratili jste duši?

Je vůbec možné ztratit duši? Naši předkové v různých kulturách a v různých dobách si mysleli, že ano. A věděli proč… Jak jinak by se nám ...
Kartářka píše...

Čím vás (ne)překvapí prázdninová láska?

Pokud je ve znamení Berana - příliš neztrácí čas, vždyť dovolená je tak krátká. Zamiluje se během 5 min. a utíká za hlasem svého srdce ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Merkur s Neptunem posílí intuici

Merkur v sextilu s Neptunem posílí intuici. Budete nacházet sami sebe. V neděli vejde Merkur ve znamení Blíženců a a spolu s ním zatoužíte objevovat ...
Kartářka píše...

Udělejte si radost

Trable v životě…? Den s příchutí nezdaru…? Právě jste se rozešla…? Udělejte si radost! Možná jste sama na sebe poslední dobou trošku pozapomněla. Je nejvyšší čas to ...
Kartářka píše...

Láska bez pozvání a ten třetí

Na výklad karet volala paní Dana. Daně se stalo to, co i mnohým jiným ženám (muže nevyjímaje). Jste žena středního věku a máte v životě ...
Kartářka píše...

Nechtějte cizí neštěstí

Někdy je slovo rychlejší a vylétne dřív, než by se chtělo. Párem volů jej nelze vrátit zpět. Jsou rody, o kterých se říká, že jsou ...
Kartářka píše...
/ Články

Jsou tarotové karty inspirované i šamanismem?

Tarotové karty patří bezesporu mezi jedno z nejoblíbenějších orákulí. V době vzniku tarotů bylo ještě stále hodně hleděno na lidovou magii, ale čerpá i ze ...
Kartářka píše...

Tři Marie a pouť pro plodnost

Nedávno mě oslovilo několik žen se svým trápením. Nedaří se jim počít dítě. Vyzkoušely všechny možné metody a podle lékařských poznatků by měly být v ...
Kartářka píše...

Dnešní datum má dvě šestky. Co vzkazují andělé prostřednictvím tohoto magického čísla?

Pouze láska trvá věčně. Šestka je číslo, které si žádá harmonii. Je symbolem patronky krásy a lásky Venuše. Příliš mnoho pozornosti dáváte povrchním věcem a ...
Kartářka píše...

Buďte bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...
Kartářka píše...

 

Orel nebo panna? Hoďte si korunou, raději šesti a poznejte svou budoucnost!

Pokud vám v kapse cinkají peníze můžete začít věštit. Při této věštbě vám karty (i kreditní) budou málo platné.

Připravte si šest mincí. Mohou být jakékoliv: staré, nové, cizí nebo české. Zatřeste s nimi v hrnku nebo v dlaních a hoďte je na stůl. Spočítejte kolik vám padlo orlů a kolik panen. Pak získáte svoji předpověď.

Šest orlů – Poznáte, jaké to je dotknout se hvězd. Velký úspěch vás nemine. 

Změny jsou pro vás štěstím, chyťte příležitosti za pačesy a budete žít život plný naplnění. Práce vás začne bavit a peníze přijdou také. Máte šanci na založení vlastního podnikání. Extra zázrak se bude konat v lásce – tam, kde visel vztah na vlásku vytryskne gejzír vášně. Nezadané čeká podařené rande.

Pět orlů, jedna panna  

Pokud se nebudete bát vyjít ze své komfortní zóny a zároveň budete ignorovat možné křičení nepřejících, dosáhnete víc, než byste kdy mysleli a neproděláte. 

Dostanete zajímavou pracovní nabídku. Příležitosti, které vám mohou udělat užitek jsou na cestě k vám. Nová práce vypadá slibně a vztah téměř magicky. Zapomeňte na své staré komplexy a slabosti a zvítězíte nejenom v hádce se svými protivníky, ale naleznete hlavně svoji sílu.

Čtyři orli, dvě panny 

Lidé vás začnou mít rádi, přistupovat k vám s respektem a naslouchat vám. 

Pokud se vám přihodí něco zlého nebo stresujícího poproste své nejbližší o pomoc a nebudete na to sami. Odrazíte se ode dna, které jste viděli už naposled. To se týká také lásky. Do hodně svazků zavítá skutečné jaro. Do někoho se zamilujete, ale někdo kdo vás. Opatrujte ten krásný cit od samého začátku.

Tři orli, tři panny 

Dobré zprávy odmění váš život v práci, ve vztahu, v přátelství. 

Který aspekt vašeho života nejvíce pokulhává? Začněte se tím zabývat a myslete při tom na druhé. Neztrácejte čas hloupostmi a šetřete sílu. V lásce bude krásně, pokud budete iniciativní. Nečekejte na druhou stranu, protože se nemusíte dočkat. Na klepy reagujete jednoznačně: zdrhejte. 

Dvakrát orel, čtyřikrát panna 

Budete plní rozporuplných emocí – jednou v euforii jednou ve smutku. 

Jedni vás budou zkoušet vynášet do nebe a druzí vás budou ostře kritizovat. V práci nemusí být příjemně. O hádky nebude nouze a napětí by se dalo prodávat elektrárnám. Doma to bude jako přes kopírák. Teď jenom vydržet – ono se to vystříbří. Možná nebude od věci projet adresář. Určitě se tam najde někdo, kdo si zaslouží vaši pozornost.

Jedenkrát orel, pětkrát panna 

Začnete se bránit před pomlouvači. Není čas jejich výplody zamést pod koberec! 

Teď v sobě máte dostatek bojové síly. Vyhrajete každý střet, a to i se svými bloky a slabostmi, které v sobě dokážete dokonale potlačit. Toto rozpoložení se přenese i do vztahu. Zamyslete se, jestli je ten druhý hoden vaší energie. Pokud ano, bojujete o něj, pokud ne potkáte někoho, kdo vám poskytne dokonalou náplast.

Šest panen  

Čeká vás hodně nástrah, naschválů a klacků pod nohami.  

Můžete se potýkat s nepříjemnými útoky a zkreslený hodnocením. V pracovní sféře i doma. Je nutné, abyste se drželi odstup a měli trpělivost. Jinak na vás dolehnou pochybnosti a pocit vyhoření. V práci dávejte pozor na všechno a buďte bdělí. Nepřehlížejte potřeby své, ani svého partnera, protože ho od sebe odháníte a už nikdy se vám nemusí navrátit blízkost jednoho k druhému.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Ztratili jste duši?

Je vůbec možné ztratit duši? Naši předkové v různých kulturách a v různých dobách si mysleli, že ano. A věděli proč… Jak jinak by se nám ...
Kartářka píše...

Čím vás (ne)překvapí prázdninová láska?

Pokud je ve znamení Berana - příliš neztrácí čas, vždyť dovolená je tak krátká. Zamiluje se během 5 min. a utíká za hlasem svého srdce ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Merkur s Neptunem posílí intuici

Merkur v sextilu s Neptunem posílí intuici. Budete nacházet sami sebe. V neděli vejde Merkur ve znamení Blíženců a a spolu s ním zatoužíte objevovat ...
Kartářka píše...

Udělejte si radost

Trable v životě…? Den s příchutí nezdaru…? Právě jste se rozešla…? Udělejte si radost! Možná jste sama na sebe poslední dobou trošku pozapomněla. Je nejvyšší čas to ...
Kartářka píše...

Láska bez pozvání a ten třetí

Na výklad karet volala paní Dana. Daně se stalo to, co i mnohým jiným ženám (muže nevyjímaje). Jste žena středního věku a máte v životě ...
Kartářka píše...

Nechtějte cizí neštěstí

Někdy je slovo rychlejší a vylétne dřív, než by se chtělo. Párem volů jej nelze vrátit zpět. Jsou rody, o kterých se říká, že jsou ...
Kartářka píše...
/ Články

Jsou tarotové karty inspirované i šamanismem?

Tarotové karty patří bezesporu mezi jedno z nejoblíbenějších orákulí. V době vzniku tarotů bylo ještě stále hodně hleděno na lidovou magii, ale čerpá i ze ...
Kartářka píše...

Tři Marie a pouť pro plodnost

Nedávno mě oslovilo několik žen se svým trápením. Nedaří se jim počít dítě. Vyzkoušely všechny možné metody a podle lékařských poznatků by měly být v ...
Kartářka píše...

Dnešní datum má dvě šestky. Co vzkazují andělé prostřednictvím tohoto magického čísla?

Pouze láska trvá věčně. Šestka je číslo, které si žádá harmonii. Je symbolem patronky krásy a lásky Venuše. Příliš mnoho pozornosti dáváte povrchním věcem a ...
Kartářka píše...

Buďte bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...
Kartářka píše...

Máte políčeno na Pannu?

Když vás získá zrozenec v Panně (23.8 – 22. 9), je to pro něho jistě výhra. Jaká výhra bude takový zrozenec, jako partner pro vás? Pokud si nepotrpíte na velké lichotky, jste zvyklí spíše na různé výtky, či příkazy a kritika vám nevadí, budete pro. Ono stejně si tu kritiku u těchto praktických zrozenců musíte přebrat, jako výraz zájmu o vaši osobu, nebo lichotku. Panny to ani jinak neumí.

Pochválí zřídka kdy co. Naštěstí jsou učenlivé a praktické čili pokud pochopí, že si tím škodí, časem se i ony někdy poučí. Jejich pracovní tempo bývá vražedné a slovo dovolená je pro ně sprosté. Zato vás dokážou docela slušně zajistit. Ačkoliv do obchodu je lepší je nebrat, leda by byl se sortimentem věcí potřebných pro výkon jejich práce. Jinak sice vámi vyhlídnutý kus na ramínku pochválí, ale vzápětí vás odtáhne s tím, že se mu v obchodě dělá nevolno, bolí ho/ji nohy a oblečení máte beztak dost.

Z dárečků vás jistě potěší praktickou pánví, struhadlem, sadou pro malíře pokojů, aby nebyla doma nuda, kdybyste si chtěli odpočnout. Jednoduše praktické uvažování je na prvním místě. Projevte ostřeji nesouhlas a zažijete, co to je rozlícená Panna. Pokud chcete něco docílit, začněte v kuchyni a společně se sousty dobrého, voňavého jídla mu servírujte i své představy. Pět obědů a nápad vezme za svůj. Co vy na to?

Zemské znamení Panny je obdařeno pečlivostí, logickým myšlením a trpělivostí. Lidé narození v tomto znamení bývají pracovití. Jsou to spíš realisté než snílci, stojí nohama pevně na zemi. Mají sklon k perfekcionismu a k věcem se staví kriticky. Rádi pomáhají ostatním a velmi důležité pro ně bývá pořádek ve všem, co dělají.

Mezi silné stránky Panny patří spolehlivost, praktičnost, sklony k perfekcionalismu a smysl pro pořádek.

Naopak slabými stránkami jsou velká kritičnost jak k sobě, tak k ostatním. Své emoce dusí ve svém nitru, není pro ně snadné mluvit o tom, co je trápí.

Věří v čistou, skutečnou a dlouhodobou lásku, ale nesmíte na ně spěchat. Jsou vyrovnaní a svému partnerovi budou oporou.

Panny si ve vztazích nejlépe rozumí s Býky, Raky a Kozorohy.

Naopak velké negativní jiskření způsobuje partnerství s Rybami a Střelci. Dvě Panny se k sobě také moc nehodí, většinou každý z nich táhne za jiný konec provazu.

Šťastným dnem je úterý, kdy se v nich probouzí energie pro nové začátky.

Mezi šťastná čísla patří 8 a 64.

Kameny, které příznivě ovlivňují Panny, jsou jaspis, azurit, žlutý achát. Jako oblíbenou barvu vnímají žlutou, modrou a zelenou.

Pro Kartářky světla Pet a  Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Rády vám odpoví.

Ztratili jste duši?

Je vůbec možné ztratit duši? Naši předkové v různých kulturách a v různých dobách si mysleli, že ano. A věděli proč… Jak jinak by se nám ...
Kartářka píše...

Čím vás (ne)překvapí prázdninová láska?

Pokud je ve znamení Berana - příliš neztrácí čas, vždyť dovolená je tak krátká. Zamiluje se během 5 min. a utíká za hlasem svého srdce ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Merkur s Neptunem posílí intuici

Merkur v sextilu s Neptunem posílí intuici. Budete nacházet sami sebe. V neděli vejde Merkur ve znamení Blíženců a a spolu s ním zatoužíte objevovat ...
Kartářka píše...

Udělejte si radost

Trable v životě…? Den s příchutí nezdaru…? Právě jste se rozešla…? Udělejte si radost! Možná jste sama na sebe poslední dobou trošku pozapomněla. Je nejvyšší čas to ...
Kartářka píše...

Láska bez pozvání a ten třetí

Na výklad karet volala paní Dana. Daně se stalo to, co i mnohým jiným ženám (muže nevyjímaje). Jste žena středního věku a máte v životě ...
Kartářka píše...

Nechtějte cizí neštěstí

Někdy je slovo rychlejší a vylétne dřív, než by se chtělo. Párem volů jej nelze vrátit zpět. Jsou rody, o kterých se říká, že jsou ...
Kartářka píše...
/ Články

Jsou tarotové karty inspirované i šamanismem?

Tarotové karty patří bezesporu mezi jedno z nejoblíbenějších orákulí. V době vzniku tarotů bylo ještě stále hodně hleděno na lidovou magii, ale čerpá i ze ...
Kartářka píše...

Tři Marie a pouť pro plodnost

Nedávno mě oslovilo několik žen se svým trápením. Nedaří se jim počít dítě. Vyzkoušely všechny možné metody a podle lékařských poznatků by měly být v ...
Kartářka píše...

Dnešní datum má dvě šestky. Co vzkazují andělé prostřednictvím tohoto magického čísla?

Pouze láska trvá věčně. Šestka je číslo, které si žádá harmonii. Je symbolem patronky krásy a lásky Venuše. Příliš mnoho pozornosti dáváte povrchním věcem a ...
Kartářka píše...

Buďte bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...
Kartářka píše...

 

 

Horoskop na duben

 Berani, okolí ocení, že dbáte o svůj zevnějšek. Hvězdy jsou nakloněny módním experimentům. Býci, v zápalu tvrdé práce na realizaci snů nezapomínejte na své blízké! Nezadaní Blíženci, nebojte se cestovat a ochutnat vztah na dálku…

 

BERAN 21. 3. – 20. 4.

 

Jaro je v plném proudu a vám chybí energie. Co si pořídit něco nového do šatníku, nebo změnit účes. Hvězdy jsou příznivě nakloněny módním experimentům i kompletní změně vizáže. Jděte do toho! Partner a rodina jistě ocení, že se staráte o svůj zevnějšek. Nepodceňujte zdravotní problémy, ať se vám zdají sebemenší. Časté bolesti hlavy mohou alarmovat problémy s páteří. Udělejte si čas také na svoji rodinu, uvidíte, že se budete příjemně bavit.

 

BÝK 21. 4. – 20. 5.

 

V dubnu zapomeňte na ostych a pohodlnost. Toužíte ostatním ukázat, že máte originální nápady a talent. Je čas ukázat, co ve vás je. Budete mít příležitost zrealizovat své plány. Čeká vás tvrdá práce, díky které dosáhnete velkých cílů. Ve volných chvílích se snažte trávit více času v přírodě. Potřebujete také odpočívat a to půjde jedině tehdy, když změníte místo. Partner a přátelé vás zahrnou výčitky. Zapomněli jste na něco, co jste jim před nedávnem slíbili. Jejich výčitky jsou oprávněné.

 

BLÍŽENCI 21. 5. – 21. 6.

 

Dopřejte si trochu luxusu a vyrazte s partnerem či rodinou na prodloužený víkend. Zasloužíte si to. Koncem měsíce dostanete v práci úkol, na který budete potřebovat hodně sil a energie.  Nezadaní by se mohli seznámit při návštěvě jiného města. Nebojte se, vztah na dálku může fungovat. Nezapomeňte posílit svou imunitu. Právě v těchto dnech jste vysoce náchylní k nachlazení. Nespoléhejte však na umělé přípravky. Chce to vyváženou stravu, vyzkoušet můžete také otužování sprchováním vlažnou vodou.

 

RAK 22. 6. – 22. 7.

 

Dubnový horoskop Rakům předpovídá mnoho překážek. Abyste tento náročný měsíc zvládli, musíte si své kroky pečlivě rozmýšlet. Jedině uvážené jednání přinese úspěch jak v pracovní oblasti, tak i doma. Vaše počínání bude po zásluze odměněno. Pokud budete pracovití a pečliví, šéf vás finančně ocení. Doma budete muset řešit problém některého z členů rodiny. Rozhodování nebude lehké. Nicméně rodina potřebuje slyšet vaše názory a podporu. Koncem měsíce budete mít neplánované finanční vydání.

 

LEV 23. 7. – 22. 8.

 

Buďte rozhodní, sebevědomí a dbejte na svůj zevnějšek i vystupování. Udělejte si radost a pořiďte si nějaký pěkný doplněk na sebe či do domácnosti. Během měsíce se vám naskytne velmi zajímavá a atraktivní příležitost, jak zlepšit svou kariéru. Nebude vám chybět motivace ani odhodlání, jen se může stát, že svých cílů nebudete moci dosáhnout tak rychle, jak jste si představovali. Ale nepolevujte, nenechte se zaskočit počátečními neúspěchy.

 

 

PANNA 23. 8. – 22. 9.

 

Dávejte si pozor na prostořekost, nemůžete vždy říkat, co si myslíte. Mohlo by se lehce stát, že se svými řečmi můžete ranit toho nepravého. Pokud se ve vašem okolí děje nějaká nespravedlnost, musíte jednat diplomaticky. Nejprve najděte spojence nebo se svěřte s vašimi obavami někomu dalšímu. Teprve potom můžete situaci uspokojivě vyřešit.

Nevrhejte se do nového vztahu, pokud si nejste na sto procent jisti. Po finanční stránce se vám povede dobře. Dokonce budete požádáni přítelem o menší půjčku.

 

VÁHY 23. 9. – 23. 10.

 

Ovládne vás sentimentální nálada. Ve vzpomínkách se budete vracet do časů dětství nebo první lásky. Pokud vás smutná nálada neopustí, měli byste si o svých pocitech s někým promluvit. Příčinou může být nespokojenost či problémy v současném vztahu. Někdy před potížemi podvědomě utíkáme do časů, kdy nám bylo dobře. Mohou vás potrápit bolesti nohou – křečové žíly, namožené svaly či otoky. Dopřejte jim pohodlí. Relaxační koupel nebo masáž udělá dobře.

 

ŠTÍR 24. 10. – 22. 11.

 

Smůla, která se vám tento měsíc lepí na paty, bude ve vás vyvolávat pocit zmaru. Nic se vám nedaří, nejradši byste zalezli do bezpečí domova a nevylézali. To je však pouze klamavý pocit, musíte se problémům a překážkám postavit čelem. Popřemýšlejte, zda mezi kolegy není někdo, kdo vás pomlouvá nebo dělá naschvály. V rodině může nastat stejná situace. Nezapomínejte druhým naslouchat a komunikujte. Hádky kvůli nedorozumění je to, co právě nyní řešit nepotřebujete.  Koncem měsíce vás zastihne zpráva o možném přivýdělku za celkem snadnou práci.

 

STŘELEC 23. 11. – 21. 12.

 

Střelce čeká vyrovnané období. Vše vám půjde od ruky, mělo by se vám dařit v práci i v osobním životě. Nezadaní budou mít příležitost potkat lásku svého života. Nezapomeňte však vyrazit do společnosti, v práci partnera nenajdete. Pokud máte rodinu, je ideální čas vyrazit na společnou dovolenou. Obklopte se lidmi, které máte rádi a užívejte chvíle volna. Vyzkoušejte nové věci, zapište se třeba do kurzu vaření nebo kurzu bojového umění. Získáte tak nové zážitky, které vám dodají motivaci. Po zdravotní stránce si dejte pozor na bolesti zad. Příčinou může být dlouhé sezení v autě nebo u počítače. Nezapomínejte na pohyb.

 

Věštírna Kartářek světla

KOZOROH 22. 12. – 20. 1.

 

Čekejte velké změny. V zaměstnání se vám daří, ale začne to skřípat ve vztahu k vašim kolegům. Někdo bude chtít rozeštvat kolektiv, který je celkem v pohodě. Nedejte na pomluvy a nesnažte se spory řešit za druhé, mohlo by se to obrátit proti vám. Koncem měsíce se situace uklidní. Nepříjemné zprávy vás čekají také doma. O partnerovi či někom z vaší rodiny se dozvíte něco, co mělo zůstat utajeno. Nenechte se pohltit zlostí a žárlivostí. Žádejte vysvětlení, potom s chladnou hlavou můžete jednat. Tato situace však bude potřebovat dostatek času, než se vše urovná.

 

VODNÁŘ 21. 1. – 20. 2.

 

Důležitým hnacím motorem bude pro Vodnáře soutěživost. Konkurence v práci, ale také ve sportu či ve škole vám nedá spát. Pokud se vám něco nepodaří, nemusíte se z toho hned hroutit. Záleží na tom, jestli své povinnosti plníte dostatečně v rámci svých možností. Bude se vám možná zdát, že rodinní příslušníci před vámi něco tají. Nebojte se zeptat. Třeba vás jen nechtějí zatěžovat svými problémy. Neřešte stresy tím, že se přejídáte. Po noci s těžkým žaludkem budete druhý den bez energie a nic se tím nevyřeší.

 

Horoskopy- Věštírna Kartářek světla

RYBY 21. 2. – 22. 3.

 

Dávejte si pozor na konflikt se sousedy. Svým jednáním můžete vyvolat nevoli někoho z vašeho okolí. Hlídejte si proto domácí mazlíčky a děti, kteří by mohli zavdat příčinu k hádce. Pokud hledáte životního partnera, rozhodně nedejte na rady a názory svých přátel. Jenom vy musíte vědět, co cítíte. Nevrhejte se proto do nového vztahu, když máte jen sebemenší pochyby. V práci se vám bude celkem dařit, jen neuspěchejte jednání a podpisování smluv s novým partnerem či spolupracovníkem. Mohli byste něco opominout a v budoucnu by vám to zkomplikovalo život.

Text: Petra Dankovičová

Ztratili jste duši?

Je vůbec možné ztratit duši? Naši předkové v různých kulturách a v různých dobách si mysleli, že ano. A věděli proč… Jak jinak by se nám ...
Kartářka píše...

Čím vás (ne)překvapí prázdninová láska?

Pokud je ve znamení Berana - příliš neztrácí čas, vždyť dovolená je tak krátká. Zamiluje se během 5 min. a utíká za hlasem svého srdce ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Merkur s Neptunem posílí intuici

Merkur v sextilu s Neptunem posílí intuici. Budete nacházet sami sebe. V neděli vejde Merkur ve znamení Blíženců a a spolu s ním zatoužíte objevovat ...
Kartářka píše...

Udělejte si radost

Trable v životě…? Den s příchutí nezdaru…? Právě jste se rozešla…? Udělejte si radost! Možná jste sama na sebe poslední dobou trošku pozapomněla. Je nejvyšší čas to ...
Kartářka píše...

Láska bez pozvání a ten třetí

Na výklad karet volala paní Dana. Daně se stalo to, co i mnohým jiným ženám (muže nevyjímaje). Jste žena středního věku a máte v životě ...
Kartářka píše...

Nechtějte cizí neštěstí

Někdy je slovo rychlejší a vylétne dřív, než by se chtělo. Párem volů jej nelze vrátit zpět. Jsou rody, o kterých se říká, že jsou ...
Kartářka píše...
/ Články

Jsou tarotové karty inspirované i šamanismem?

Tarotové karty patří bezesporu mezi jedno z nejoblíbenějších orákulí. V době vzniku tarotů bylo ještě stále hodně hleděno na lidovou magii, ale čerpá i ze ...
Kartářka píše...

Tři Marie a pouť pro plodnost

Nedávno mě oslovilo několik žen se svým trápením. Nedaří se jim počít dítě. Vyzkoušely všechny možné metody a podle lékařských poznatků by měly být v ...
Kartářka píše...

Dnešní datum má dvě šestky. Co vzkazují andělé prostřednictvím tohoto magického čísla?

Pouze láska trvá věčně. Šestka je číslo, které si žádá harmonii. Je symbolem patronky krásy a lásky Venuše. Příliš mnoho pozornosti dáváte povrchním věcem a ...
Kartářka píše...

Buďte bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...
Kartářka píše...