Narozeninový horoskop pro Panny. Co je čeká a jak si je získat?

Slunce vstoupilo do znamení Panny 22. srpna ve 23:34. Všechna znamení pod vlivem této konstelace mohou podrobit analýze vztahy s lidmi ve svém blízkém okolí.

Samotné Panny budou v pokušení více podléhat lásce, i přes různé nedostatky vyhlédnutých poloviček.

 

Zrozenec v Panně chce všemu rozumět a vše obsáhnout, názory své i druhých rozložit na prvočinitele. Proto, když se objeví láska, pozoruje každý záchvěv svého srdce a celé hodiny pak přemýšlí, jak vše zařídit co nejlépe. Ve chvíli, kdy získá jistotu, že nalezl toho pravého, vystaví si ideální vztah. U Panny počítejte s tím, že když vám chce zalichotit, děsně vás zkritizuje, nebo vám něco zkritizuje. Vlastně vám tím projevuje svoji náklonnost. Chce to občas klapky na uši. Vše má navíc potřebu plánovat a podléhat neustálé sebekontrole a touze být stále lepší a moudřejší.

 

Jak si získat Pannu?

 

Upřímností, pevnými a rozhodnými pohledy na život. Pokud se navíc dovedete postarat sami o sebe a nerozhazujete peníze všemi směry, její pozornost máte zaručenou. Na začátku známosti však nepočítejte na rychlý rozvoj vztahu. Panna je mistr pozorování. Musí se rozhodnout v čem jste jiných kandidátů lepší. Zdravé sebevědomí se bude hodit.

 

Pannám vládne Merkur, planeta zvídavosti a rychlého intelektu, proto během namlouvání budou klíčové diskuse na intelektuální úrovni. Pokud máte ještě něco navrch, jako praktické dovednosti, získáte body navíc.

Bavte s Pannou a nestyďte se sdělit své úspěchy. Imponují jim lidé, kteří mají pod kontrolou svůj život a zároveň dokážou řídit jiné.

 

Buďte opatrní s odpovědí na každou otázku

 

Panna vám bude dávat množství záludných otázek, aby vás dobře poznala. Nedůvěřivost je totiž převažující povaha. Pokud vycítí že něco hrajete, či s ní manipulujete, zmizí bez slůvka rozloučení. S Pannou to není snadné, ale pokud naleznete společná témata, známost vás může mile překvapit.

 

Pro Pannu je velmi důležité stejné smýšlení, jak náboženské, tak politické. Vztah je pro tato zemská znamení vážná věc, proto nepřelétá z květu na květ. Buďte opatrní. Když uvidí houf dalších rivalů okolo vás, raději rezignuje, než by o vás bojovala. Flirty s Pannou rychle končí, protože nerada hraje na napůl. Vše musí být pro ni jasné. Tak, nebo tak, ale ne napůl.

 

Jak je na tom Panna s líbáním?

 

Ve zvěrokruhu zosobňuje nevinnou princeznu, která touží po náklonnosti, ale myslí si, že to není správné. Její polibky jsou více nesmělými pusinkami, když má jistotu soukromí. Nerada se projevuje před cizími lidmi.

 

Když získáte Pannu, přichází čas zvolnit životní tempo.

 

Zapomeňte na šílené večírky a překvapení, protože Panna není ten pravý romantik. Samozřejmě výjimka potvrzuje pravidlo. Nemá totiž v sobě příliš spontánnosti. Do vztahu jdou jako do každého vážného životního úkolu, tedy racionálně, metodicky a s konkrétní vizí. Pokud něco chcete, mluvte s ní o tom přímo. To, co si řeknete, bere opravdu vážně.

Panna by chtěla mít dokonalého partnera, a proto vám bude kriticky říkat, jak vypadáte a bude se snažit vás vylepšovat jak po vzhledové stránce, tak po charakterové. Když má slibnou kariéru, stejně si bude stěžovat na šéfa. Ona by to přeci dělala lépe.

 

Na co si dát pozor?

 

Především na zdraví. Panny jdou z extrému do extrému. Buďto se zdravím zabývají příliš, anebo o sebe nedbají. Utrácení za bydlení může být složitější, zvláště pokud by chtěli větší luxus. Panna bude chtít mít poslední slovo v každé situaci a nedovede si představit, že byste udělali něco, co by bylo mimo její kontrolu. Žít s Pannou je nekonečná diskuse. Pokud zmlkne, je to znamení, že není něco v pořádku. Když se přestane ptát a šťourat, je jí to jedno, protože už může být jednou nohou v novém, lepším vztahu.

 

Panna v roce 2021 všechny překvapí

 

Neptun obměkčí srdce a možná se dočkáte více romantiky. Ale to je teprve začátek, protože v roce 2022 budou Panny díky Jupiteru mistry ve flirtování.

Zadané Panny přestanou vytáčet okolí a ty, které ještě nikdo nespoutal, budou hledět na život veseleji. V roce 2022 jde Pannám velký úspěch a štěstí v lásce.

 

Nejlepší data pro lásku v roce 2021 pro Panny

 

10.9. až 6.10. Venuše v sextilu přeje flirtům a novým známostem. 5.11. až do konce roku 2021 Venuše v trigonu slibuje povedený a plný citů konec roku.

 

Tyto dny je potřebná obezřetnost

 

29.7. až 14. 9. Mars v konjunkci nese méně pochopení pro druhé. Od 3.12. až do konce roku 2021 Mars v kvadratuře nese závistivost.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Venuše s Neptunem vzbudí žízeň po tajemnu

Páteční trigon Luny s Merkurem a sextil s Jupiterem uvolní napětí a zlepší náladu i těm, kteří musí zůstat v práci. Sobotní kvadratura Luny s ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 6. do 16. 7.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Pravděpodobně se v mysli vracíte k dávným vzpomínkám. Jistě máte co rekapitulovat, ale teď se dívejte spíše dopředu ...
Kartářka píše...

Energetické upírství aneb chraňte svoji sílu

Celým životem nás provází výměna energií. Ideálně by měla být v rovnováze. Co vydáváme, to bychom měli přijímat a stejně to platí obráceně. Pokud dáváme, tak i ...
Kartářka píše...

 

Narozeninový horoskop pro Lvy. Co je letos čeká a jak si je získat

Pro Lvy je láska esencí života

22. července vešlo Slunce do znamení Lva. I ti, kteří nejsou v tomto znamení v sobě ucítí kousek Lví energie. Láska visí ve vzduchu.

 Lev miluje bezezbytku. Bez okolků, podmínek a přivlastňovaní. Dává volnost.

 

 

Jak to děla?

Nejdůležitější je podívat se na jeho živel – oheň. Díky němu je Lev takový, jaký je. Žije, když cítí, že miluje. Šílí, svádí, čaruje. Když se mu na cestě objeví překážky, válčí s nimi s energii, jakou nemá žádné jiné znamení zvěrokruhu.

 

Žena Lvice rozhodně nesnese, aby ji někdo ignoroval.  Ona je tím Sluncem a podle toho se k ní mají druzí chovat. Druzí lidé ji pouze doprovází a pokud jim nevadí nebýt na výsluní, budou si skvěle rozumět.

 

Když líbá lev, země se chvěje. Je to mistr polibků. Jeho partner bude rychle cítit, jak se chvěje celá zem a pevná půda pod nohama. Lví polibky zřídka končí nevinně takže je lepší si rozmyslet Lví polibek na první rande. Leda, že byste spěchali.

 

Jak ho získat?

 

Obdivem. Lev potřebuje být obdivován. Hlavně touží vidět zbožňování v očích té osůbky, která jej zaujala. Chvála je další účinnou metodou, ale je potřeba mít na paměti, že všeho moc škodí. Doceňovat ano, oceňovat ale upřímně a když je co. Užívat si radost z každé chvíle s ním strávené.

 

Pro Lvy je láska esencí života. Láska nese radost z každé chvíle, kterou strávíte společně. Lev si zamiluje lidi, kteří srší optimismem a životním nábojem.  Chce totiž svůj život strávit radostně a bez nářků a černých myšlenek. Lev neomylně svým loveckým instinktem vycítí, jestli máte pro něco zápal a máte nějaký cíl, nebo patříte do skupiny lidí, kteří jsou raději pasivní, či bože chraň stěžovací typy.  Pozornost Lva přitáhne vnitřní žár. Pak vám věnuje pozornost.

 

To, že je důležité to, jak vypadáte je samo sebou. Lev se rád chlubí tím, co získal. Ale oproti většině utkvělých představ spíše počítá s tím, co má než s tím, co by mohl mít. Když tedy potkáte Lva, nesnažte se předstírat, že jste někým, kým nejste, protože vás snadno dešifruje. Pokud si vás všiml je to známka toho, vy jste toho hodni. Koneckonců Lev zase nemá až tak špatný vkus, že?

 

Kde ho získat

 

Lev miluje lidi kteří jsou něčím zajímaví, či něco zajímavého dělají. Využijte své úspěchy a nestyďte se pochlubit. Diplomy, různá vítězství, obdiv a oblíbenost u vašich známých – to vše na něho udělá dojem. Bude se zajímat i o umění. S láskou k umění máte další bod navíc. Pokud tančíte, navštěvujete zajímavá místa, orientujete se v dobré četbě máte další výhodu. Ukažte mu svou aktivní stránku a vlastní názor a nebojte se ho zeptat na ten jeho. Lev neskutečně rád udílí rady a také potřebuje, aby se stále něco dělo. Mnozí Lvi vyhledávají rádi zajímavou společnost. Nebude tak mít problém poznat vaše zajímavé přátele, či příbuzné.

 

Když ho máte

 

Asi budete potřebovat výrazně rozšířit svoji garderobu, zejména o vycházkové oblečení. Lev nevynechá žádnou příležitost se bavit. Dokonce i nejvíce klidní Lvi si nenechají ujít jedinou příležitost, aby se někde ukázali. Budou všude ozdobou. Budete cestovat, poznávat nové lidi i místa.  Starejte se o vzhled a dobrou náladu, protože Lev se chce chlubit nejenom sebou, ale i vámi.  Rychle objevíte že je tak trochu dítětem, které hledá stále nové aktivity a zábavu. Umí být veselý a na jeho pomoc se můžete spolehnout. Baví ho zařizovat různé věci, protože si myslí že všechno dělá nejlépe.

Tam kam ženská nemůže, tam pošle Lva. Moudře vymýšlejte nějaké a náročnější úkoly, raději celo sérii a pak ho pochvalte, jak si s tím poradil. Bude vás za to milovat.

 

Na co si dát pozor?

 

Na uraženou ješitnost. Lev snáší špatně každou kritiku, posměch a podrývání jeho autority. Nikdy ho nekritizujte před druhými lidmi a opovažte se smát, pokud by byl terčem vtipů. Většina Lvů je na to přecitlivělá. Zato jeho pracovní úspěchy berte vážně a chvalte. Chvalte a chlubte se jeho úspěchy i před kamarádkami a rodinou.

 

Pozor na jeho bývalé a všechny kamarádky. I vaše. Jsou velkým rizikem, protože Lev musí mít pořád svou suitu a rád se obklopuje fanklubem, Sice mu v tom nebraňte, nebo se vám začne nudit, ale čas od času mu udělejte malou žárlivost scénku, aby cítil že v případě potřeby jste připraveni o něho bojovat. Musí v tom být emoce, nasazení a chuť být spolu. Pak to může být navždy

 

V roce 2021 se Lev zklidní. Bude pohodovější a více v sobě. Soustředí se na vztahy. Saturn v kvadratuře způsobí, že ocení kouzlo klidného rodinného života. Uran je také v kvadratuře a nešťastní Lvi se tak mohou rozhodnout i pro radikální změny. Jupiter bude od srpna v opozici, a to přeje úspěch v hledání lásky, či naplnění ve vztahu. Ti, kteří jsou sami mají šanci na nalezení své druhé poloviny a ve stálých vztazích bude o něco romantičtěji.

 

Nejlepší data pro lásku v roce 2021 pro Lvy jsou 27.6.-21.7. Venuše bude v konjunkci a dá mu sílu a odvahu.

16.8.- 9.9. Venuše sextilu přeje flirtování a novým známostem. 7.10.-14.11. Venuše v trigonu slibuje žhavý podzim.

 

Na tato data si dávejte pozor

11.6.- 28.7. Mars v konjunkci sice dává odvahu, ale také přeje hádkám.

30.10.-12.12. Mars kvadratuře. Lev si za každou cenu bude potřebovat stát úporně na svém.

 

Pro Kartářky světla Vs

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Venuše s Neptunem vzbudí žízeň po tajemnu

Páteční trigon Luny s Merkurem a sextil s Jupiterem uvolní napětí a zlepší náladu i těm, kteří musí zůstat v práci. Sobotní kvadratura Luny s ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 6. do 16. 7.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Pravděpodobně se v mysli vracíte k dávným vzpomínkám. Jistě máte co rekapitulovat, ale teď se dívejte spíše dopředu ...
Kartářka píše...

Energetické upírství aneb chraňte svoji sílu

Celým životem nás provází výměna energií. Ideálně by měla být v rovnováze. Co vydáváme, to bychom měli přijímat a stejně to platí obráceně. Pokud dáváme, tak i ...
Kartářka píše...