Co nám věští hvězdy v prosinci?

Slunce ve znamení Střelce posílí optimismus a naději a tím budete mít větší radost ze života. Mars ve Střelci přidá vítr do plachet hlavně Beranům a Lvům. Střelci mají Slunce ve svém znamení a tak budou škádlit ostatní znamení ve snaze nakazit je vlnou entuziasmu a spontánnosti.

 

V pátek 1. prosince vejde Merkur do znamení Kozoroha a přinese novou vlnu dobrých nápadů. Každý detail bude důležitý.

 

V pondělí 4. prosince může být sice chladno, ale Venuše ve vášnivém Štíru přitopí. Buďte opatrní na své vlastní reakce, můžete reagovat silněji než obvykle. Mezi 4. a 8. prosincem bude Venuše v trigonu se Saturnem a rozohněné emoce zase trochu zchladí.

 

Trigon Merkuru s Jupiterem oživí od 7. do 9. prosince váš intelekt a dovolí, aby vám lépe zapadaly souvislosti. Je vhodné období pro všechny možné zkoušky. Tam, kde se bude potřeba více předvést, budou znamenití zrozenci v Býku, Panně a Kozorohu. Objeví se různé nové možnosti a lidé budou vstřícní. Budete si vyměňovat zkušenosti a také se seznamovat. Firemní večírky se vydaří.

Venuše v opozici s Jupiterem zatouží mezi 8. a 12. prosincem podpořit vlastní rozmary a dopřát si všechny radosti života. Nejvíce to pocítí Lvi a Vodnáři.

 

Novoluní ve Střelci může ve středu 13. prosince přinést nové světlo na spoustu věcí, které právě řešíte. Hodně lidí si nastaví nějaký plán. Merkur vejde ještě tento den do retrogradu a tak se může stát, že budete muset řešit věci, které jste odsunuli stranou.

Venuše s Uranem v opozici překvapí mezi 19. a 23. prosincem nečekanými finančními příležitostmi. Rychlý zisk bude na dosah. Merkur v sextilu se Saturnem však varuje od 20. do 22. prosince dávat si pozor na zbrklost a být více opatrní na investice.

V pátek 22. prosince vejde Slunce do znamení Kozoroha a začne astronomická zima. V posledních dnech roku 2023 budou nejdůležitější rodinné vztahy a přátelská setkání.

Venuše s Neptunem bude v trigonu mezi 23. a 27. prosincem a přichystá čas lásky, takové té opravdové a bezpodmínečné. Dovolí splnit přání nejbližších a otevře dveře našich domovů pro čekané i nečekané hosty.

 

Od 25. až do 29. prosince si budete více jisti sami sebou, čemuž pomůže trigon Slunce s Jupiterem. Nejvíce to pocítí Kozorozi.

Mezi 26. a 28. prosincem buďte opatrní na unáhlené závěry, může vás k nim hnát kvadratura Merkuru s Neptunem. V období 25. až 31. prosince pro změnu kvadratura Marsu s Neptunem vyvolá potřebu všechno všem vracet a napravovat celý svět.

Ve středu 27. prosince bude úplněk ve znamení Raka a to je čas, abyste dali sílu svým snům a plánům a udělali si nějaký rituál, nebo alespoň vyslali přání vzhůru.

Venuše bude v sextilu s Plutem mezi 27. a 31. prosincem a to posílí všechny dávné lásky a vytvoření nových vztahů.

Pro Kartářky světla  Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

Horoskop na prosinec

Co nás čeká? Býci, dávejte si pozor, abyste také nepolevili ve svém soukromém životě. Blíženci, prosinec bude pro vás jako na houpačce. Štíři, v partnerském životě se budete cítit nepochopení. Váš protějšek vám bude často něco vytýkat. Čas vánoční však všechny mráčky zažene a prožijete s rodinou pěkné chvíle.

Beran 21. 3. – 20. 4.

Poslední měsíc roku bude ve znamení harmonie. Bude se vám dařit v práci i doma. Vše vám půjde od ruky. Zkrátka budete mít optimistický a radostný konec roku. Máte spoustu energie, zkuste udělat něco pro své tělo a zacvičte si. Uvidíte, že se budete cítit lépe. Nezapomínejte také na své přátele.

 

 

Býk 21. 4. – 20. 5.

 

Ke konci roku vám bude značně ubývat energie a celkově chuť a motivace k nějaké činnosti. Skoro jako byste ztratili o vše zájem. Může se vám lehce stát, že v práci opomenete na některou z vašich povinností. Budete muset svoji chybu omluvit u nadřízeného. Dávejte si pozor, abyste také nepolevili ve svém soukromém životě. Vaše chování by mohlo negativně ovlivnit vánoční rodinnou pohodu.

 

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

 

Prosinec bude pro vás jako na houpačce. Hvězdy vám příliš přát nebudou. Pomluvu nebo kritiku, kterou uslyšíte od svých kolegů či přátel, si vztáhnete až moc osobně. Těžko se s tím budete smiřovat. Nálada se bude odrážet také na vaší fyzické kondici. Dejte si pozor na nebezpečí úrazů. Sport a relaxace vám pomůžou odreagovat se od starostí.

 

Rak 22. 6. – 22. 7.

 

Konec roku věnujte především vztahům a rodině. V práci jste letos strávili příliš času, nemusíte se obávat vzít si volno a vypnout služební telefon. Vaše rodina vám přinese spoustu radosti. Více než jindy si budete vážit tradičních hodnot. Výběr dárků si dobře rozmyslete, možná se i poraďte s vaším partnerem. Myslete na to, že ne každý má stejný vkus jako vy.

 

Lev 23. 7. – 22. 8.

 

Prosinec bude pro vás velmi kreativním obdobím. Budete vtipní, duchaplní, plni nápadů a přesvědčení. Vaše komunikativnost si získá každou společnost. Díky vaší vstřícnosti a energii můžete dostat nabídku na zajímavou práci. Možná to bude výzva do nového roku! Nelíbí se vám, jak vypadáte? Je třeba s tím právě teď něco udělat. Přejte si k Vánocům permanentku do posilovny či poukaz k vizážistovi.

 

Panna 23. 8. – 22. 9.

 

Není zrovna pravý čas na důležitá rozhodnutí. Nebojte se je klidně odložit na později. Zbytečně si nepřidělávejte starosti na konci roku. Věnujte se své rodině a přátelům. Dozvíte se i několik novinek od svých příbuzných. Přinese vám to potěšení a smysl života. Nebuďte hned naštvaní, když má k vaší práci někdo výhrady. Podívejte se na věc objektivně, možná jsou jeho výtky oprávněné.

 

 

Váhy 23. 9. – 23. 10.

 

Budování či postup v kariéře vás příliš nestresuje. Koncem roku jste spíše pasivní a nesoutěživí. Ostatně nic vám v tomto období neuteče, proto v klidu můžete odpočívat a užívat si rodiny. Dávejte si pozor na to, abyste se vyhnuli dluhům. Na vánoční dárky si rozhodně nepůjčujte peníze. Radost ostatním udělá i jeden dárek, a hlavně váš čas, který společně strávíte.

 

Štír 24. 10. – 22. 11.

 

Prosinec je jako stvořený pro novou zálibu. Přihlaste se do kurzu nebo semináře, který vás už dlouho láká. Díky tomu potkáte spoustu nových zajímavých lidí a třeba i novou spřízněnou duši. V pracovní oblasti se můžete těšit na úspěšný konec roku. S kolegy jste naladěni na stejnou vlnu, a tak vám práce půjde od ruky. V partnerském životě se budete cítit nepochopení. Váš protějšek vám bude často něco vytýkat. Čas vánoční však všechny mráčky zažene a prožijete s rodinou pěkné chvíle.

 

Střelec 23. 11. – 21. 12.

 

Není nic horšího, než začít den ve spěchu. Raději si přivstaňte a v klidu se vypravte z domova. Budete se pak dobře cítit celý den. Zavčas si vezměte tužku a papír a poznamenejte si všechny úkoly, které musíte před Vánoci zvládnout. Na konci roku budete spokojeni, že jste vše stihli. Pro nezadané konečně přišla šance na lásku. Emoce budou vřít a budete zcela okouzleni. Užijete si spoustu romantiky a krásných chvil ve dvou.

 

Kozoroh 22. 12. – 20. 1.

 

Ze všech stran se na vás valí stále více práce. Neztrácejte hlavu a na vše jděte s klidem. Půjde vám to pak lépe od ruky. Můžete se těšit na příjemně strávené dny na konci roku. V jídle dbejte na vyváženost. Mnoho smaženého a tučného jídla může pozlobit vaše zažívání. Při návštěvě nějaké společenské akce se může stát, že budete náhle fascinováni nějakou osobou nebo událostí, která ovlivní váš budoucí život.

 

Vodnář 21. 1. – 20. 2.

 

Začátkem měsíce se můžete cítit trochu stranou od hlavního dění. Bude se vám zdát, že důležité věci vás míjejí. Kupodivu o nic nepřijdete. Buďte rádi, máte o to lehčí hlavu a možnost soustředit se více na sebe. Věnujte se manuálním činnostem, které vám letos přinesou nečekané potěšení. Zapojte do vánočních příprav i svoji rodinu. Společně se budete dobře bavit.

 

Ryby 21. 2. – 20. 3.

 

Prosinec přeje zkoušení nových věcí a zážitků. Nastal pravý čas začít s novým koníčkem nebo si vyzkoušet nějaký adrenalinový sport. I když váš partner není doma, nezůstávejte sami. Vyrazte s přáteli ven, alespoň přijdete na jiné myšlenky. Pokud uvažujete vzít si mezi svátky dovolenou, raději počkejte až po Novém roce. Koncem roku se vyskytnou pracovní povinnosti, které bude nutné neodkladně řešit.

Pro Kartářky světla Pet
Foto: Shutterstock
PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...