Jak si získat Štíra?

Jak si získat štíraZačíná čas tajemství, symboliky a vášně. 23. října Slunce vstoupilo do znamení Štíra a v jeho mystických energiích setrvá do 22. listopadu.

Slunce ve Štíru bude mít vliv i na nás. Můžeme se teď zaměřit na to, jak Štír miluje.

Stejně tak, a ve velmi podobných energiích, teď totiž budeme milovat také my, všichni ostatní.

Odkud se bere ta nadlidská síla a vytrvalost? Jaké je tajemství jeho pronikavého myšlení a hluboko ukrytých emocí?

Ochranitelské planety

Jsou to dary Marsu a Pluta, jeho ochranitelských planet. Provázejí Štíra celým jeho životem a starají se o to, aby dokázal překonávat překážky. Jeho patroni sice hodně vyžadují, ale díky tomu zná Štír odmala svoji hodnotu. Štír nerad odhaluje své slabosti.

Štír nezapomíná na křivdu a lež. A k tomu všemu je vytrvalý. Zřídka kdy odpouští. Jeho odplata může přijít dokonce i po mnoha letech.

Pluto je planeta, která zbavuje přeludů. Plutovým darem pro Štíra je umění odhalovat často i nepříjemnou pravdu. Bohužel i tehdy, když by chtěl  Štír dál věřit omylu, že se nic neděje.

Pro Štíra láska není hra, ani zábava. Lehce svádí druhé, nejčastěji s ní o bezpečném přístavu lásky, tedy rozumí se Štírem vybraným a s výhledem na celý život. City Štírů bývají neobyčejně silné. Když milují, milují naplno. Odhalí-li se a pustí vás k sobě, očekává, že ho budete brát beze zbytků takového, jaký je. Je pro  něho velmi důležité, abyste mu také zcela důvěřovali.

Rozmyslete si to dobře, než si se Štírem cokoliv začnete. Románek se Štírem je tvrdá hra, a ne každý ji unese. 

Jak si získat Štíra?

Románek se Štírem zpravidla začíná nenápadně. Nejdříve vesele flirtujete a pak se vypaříte, aby vás mohl hledat.

Až se chytí na udičku půjde vše rychle. Ale pozor, Štír je velmi ostražitý. Ve chvíli, kdy si všimne, že současně s ním koketujete ještě s dalšími adepty, zmizí, a to nadobro.

Zabere vám na tajemné věci, svěřte se mu, že je místo, kam se sami bojíte jít, protože jste tam viděli ducha, vykládejte mu o tom, co se vám v noci zdálo a že to mělo souvislost s ním. Ukažte mu znamení, která věští, že vy dva máte být spolu. Třeba na poznávací značce před vámi pojede auto s čísly, která obsahují dny vašeho narození, nebo zrovna hrají vaši píseň.

Štíři umí působit jako femme fatale, nebo sexuální macho, ale v koutku duše sní o romantickém vztahu, kde si nebudou muset na nic hrát a budou moci být takoví, jací jsou. 

Každopádně naivní ovečky na něj neudělají takový dojem, jako lidé s jasným pohledem na život. Víte, co chcete a Štír do této naší vize dokonale zapadá, kujte želízko.

Pokud si vyhlédnete Štíra na sítích

Trochu si pohrajte a tvařte se lehounce nedobytně, zato s velkou jistotou ve své síle, umu, talentech a kráse. Štír zřídka kdy vyhledává vztahy na jednu noc.

Rozhodně nemá smysl dělat si ze Štíra léčitele vašeho zlomeného srdce. Netouží být tím, komu se vypláčete na rameni, když vám někdo jiný zlomil srdce. Ať vás všichni svatí chrání před tím, ukazovat vaši korespondenci kamarádkám, či kamarádům, protože kdyby se to váš Štír dozvěděl, nestálo by vám to za to.

Tohle nedopouští. Štír musí mít stoprocentní jistotu, že ho nezklamete, že vám na něm záleží a že vám může důvěřovat.

Sex a důvěra

Říká se, že je to sex, ale když už Štíra máte, vězte, že snad ještě důležitější je důvěra. Červená kontrolka se mu rozsvítí i při drobné lži. Také potřebuje loajalitu. I kdyby říkal ve společnosti něco, či není pravda i když je to těžké, stůjte při něm a přinejmenším ho neshoďte. Vyříkat si to můžete později, mimo dosah cizích očí i uší.

Štíří strach ze zrady fyzické i psychické může přecházet až do obsese. Štír se potřebuje cítit bezpečně a vaše případné flirtování, či vyzrazení společných tajemství, může váš vztah poškodit. Klidně mu můžete naoko udělat žárlivou scénu a hlídejte si ho. Bude šťastný jako blecha. Musí cítit, že vám na něm opravdu záleží.

Protože Štír sní o vztahu na sto procent raději si hlídejte svoji nezávislost, nebo vás zcela pohltí. Hlídejte si své úřední, finanční, pracovní záležitosti, protože někteří štíři považuji to, co máte společné, za něco, co zcela náleží jim. Hlídejte si, aby vás neodstavil od důležitých informací, protože v případě rozchodu nedostanete nic.

U Štírů se často mění láska v nenávist. Vztahy se Štíry málokdy končí obyčejně. Všechno vám bude vracet jako bumerang a tím víc, čím víc jste pro ně v životě byli důležití. Zarazit to může, až je potká nějaká větší láska.

Talismany pro štěstí

Talismany pro štěstí jsou červené kameny. Chrání je před nepřáteli a podporují jejich legendární intuici. Může to být rubín nebo granát. Ani černé kameny třeba Obsidián nejsou od věci. Pomohou Štírům držet emoce na uzdě.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Staňte se bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...

Týdenní horoskop 15.7.-21.7. Co přinese úplněk v Kozorohu?

V pondělí 15. července přinese různá překvapení konjunkce Marsu s Uranem. Změna plánů vás nezaskočí, pokud budete připraveni a nebude vám chybět powerbanka, pumpička, minimax ...

Partnerský horoskop: Býk. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje trpělivý, konzervativní, upřímný, klidný ...

Kameny pro štěstí

Kameny mají kouzelnou moc ochránit nás před negativními energiemi a zlými silami. Přinášíme přehled těch nejúčinnějších. Selenit neboli měsíční kámen Podporuje životní změny, čistí rozum, ...

Víkendový horoskop od 12.7. S Venuší a Plutem v opozici stěží odoláme vábení léta

V pátek si budeme chtít užívat a Venuše v opozici s Plutem posílí vášeň tak, že bude těžké odolávat, nebo si dát odstup. Budeme si ...

Magické rituály: Rituál na zjištění, co je vaším osudem

Připravte si klíč, prstýnek, kytici voňavého kvítí s výhonky vrby, drobek koláče, kůrku chleba a z karet Desítku kár (nebo Mariášových kulí, či Tarotových pentaklů), ...

Po rozchodu zůstaneme přáteli: Co tím můžete získat nebo naopak ztratit?

Rozešli jste se, ale on by rád zůstal kamarád. A vy v sobě nemáte jasno a nevíte, jestli ho vůbec chcete ještě někdy vidět. Kdybyste ...

Život bez dětí

Dobrovolné rozhodnutí nemít dítě. Dobrovolná bezdětnost. Co ve vás tato slova vyvolávají…? Zlobu, nesouhlas, hluboký protest? Většinou se bezdětnost setkává s odsouzením a nepochopením od ostatních ...

Partnerský horoskop: Beran. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje aktivní, nezávislý, odvážný a ...

Zdál se vám sen o číslech?

Možná se vám někdy zdálo o andělech, třeba jste ve snu hráli na harfu, která měla hodně strun. Možná byl váš sen o stromech, čtyřlístcích, ...