Narozeninový horoskop pro Kozorohy. Co vás čeká do roka a do dne?

Milí přátelé rohatí, přichází vám moře plodných nápadů a znovu pocítíte, že získáváte kontrolu nad svým životem.

Vaše plány nikdy nestárnou. Nestárnete ani vy. Jenom zrajete. Čím jste zralejší, tím méně si budete dělat starosti a těžkou hlavu z věcí, které nezměníte. To vám navrátí pocit svobody.

 

Dne 21. prosince 2020 vešlo Slunce do znamení Kozoroha. Během svých narozenin si dopřejte pár dnů volna. Máte co slavit. V následujícím roce přijdete na to, že se vám mohou splnit vaše přání. Naleznete důvěru k lidem ve svém okolí. Vrátíte se k plánům, které byly skvělé, jenom jste nevěděli, jak na ně. V roce 2021 vaše plány dozrají a zlepší se také stav vašich financí.

 

Pro vaše zemské znamení Kozoroha je typická ambiciózní a cílevědomá povaha.

Jste většinou osamoceni a váš pohled na svět je zcela realistický a materialistický. A jednáte většinou k vlastnímu prospěchu.

Kozorozi bývají praktičtí, zdrženliví, důkladní, vytrvalí a vážní, protože vědí, že bez práce a námahy ničeho nedosáhnou. Mají smysl pro povinnost a jsou to lidé práce a vůle. Často působí vážně, přemýšlivě, ale přitom ctižádostivě, trpělivě a hlavně nepodplatitelně. Rozhodují se pomalu, jelikož se snaží získat nejdříve všechny potřebné informace.

Vaše kladné vlastnosti jsou ctižádostivost, disciplína, důvěryhodnost, trpělivost a zodpovědnost.

Ty vyvažují slabé stránky, mnohdy přílišná šetrnost, která může narůst až do výrazných rozměrů. Snažíte se věci dělat přesně, což vede k puntičkářství.

V práci razíte názor, že pokud chcete dosáhnout úspěchu a moci, musíte pilně pracovat a svoji odměnu si tak zasloužíte. Vaše ctižádostivost sleduje většinou takové cíle, které když nepřinesou peníze, tak alespoň čest. Povolání, ve kterých budete úspěšní, jsou: lékař, producent, policista.

V lásce býváte i věrní. Přesto manželství zrozenců v Kozorohu nebývá příliš šťastné, protože jej uzavírají většinou z rozumu. Zklamání z manželství a mnohé nepřátelské spory, vedou v některých případech v pozdějších letech k zatrpklosti.

Nejvhodnějším partnerem pro Kozorohy je Rak, který bere vztahy opravdu vážně a snaží se partnera podpořit a pochopit. Kozoroh by se měl držet dál od Býka, Blížence, Střelce nebo Lva.

Kozoroh bývá ve společnosti trochu plachý a většinou se drží spíš v pozadí, ale na druhou stranu je rád, když může své okolí pobavit. Za svými názory si dokáže stát a nemění je.

Oblíbenými barvami jsou tmavě hnědá, šedá a černá.

Vašim šťastným dnem je sobota, den pod patronátem vaší vládnoucí planety Saturn. Tehdy máte většinou čas na uspořádání svých myšlenek a vyhodnocení uplynulého týdne.

Šťastným číslem je 8, která představuje ambice, pevnou vůli, logické myšlení a organizační schopnosti.

Ve zdraví si hlídejte sklon přibírat na váze a věnujte se sportu.

 

Co vás čeká do roka a do dne?

 

V lednu 2021 se ukážou nové inspirativní známosti, informace, objevíte nový zdroj vědění a přijdou vám geniální nápady. Mars vám dodá dostatek síly. Zatoužíte po tom být užiteční i pro lidi kolem sebe a své blízké.  Vezměte to postupně a své plány realizujete krůček po krůčku.

 

V únoru vám Uran ukáže možnosti a technologie, kterých jste si před tím nevšimli a měsíc tak bude jako dělaný pro vydělávaní peněz.

 

V březnu budou hvězdy nakloněny vašemu duchovnímu rozvoji.

 

Duben vás vtáhne do aktivit kolem vašeho domova a rodiny. Váš domov je místem vaší síly. Můžete si pořídit novou lavičku na zahrádku, sezení na balkon, nebo začít pracovat na záhoncích.

 

Květen nese nezvykle kreativní nápady a také si tento měsíc budete muset dát pozor na veškerá jednání s úřady. Při pečlivém přístupu budete mít nakonec radost.

 

Červen vás zastihne v plném pracovním nasazení. Budete šťastní, že můžete být druhým k užitku.

 

Červenec a srpen vám dodají peníze.

Prázdniny sice utečou líně, ale peníze k vám v té době potečou proudem. Snažte se najít si čas i na přátele a chvíli lenošení na sluníčku.

 

V září bude přát Venuše vašim známostem a láskám. Pro single Kozorohy přichází šance k sobě nalézt někoho do páru, kdo jim kompletně zamotá hlavu a podlomí kolena. Také přijde nabídka zajímavé práce.

 

V říjnu budou vaše nápady doceněné. Máte šanci na zvýšení platu a pokud řešíte nějaké právní věci, mate šanci vyhrát.

 

V listopadu ucítíte, že se vám vyplatila vaše práce, protože přichází úspěch. A protože Kozorozi nikdy nepolevují, ani nápadech, opět přijdou nové.

 

V prosinci objevíte lidi, se kterými své nápady zrealizujete. Bude jich pár, ale budou stát za to. Držte se jich.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Andělský horoskop od 20. 1. do 19. 2.

  Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel. Opravdu není důvod, abyste se něčeho báli. Díky přízni planet můžete jít do všeho naplno ...
Kartářka píše...

Karta týdne 18.1.- 24.1. Šestka holí dává šanci!

Střelci, máte skvělou šanci vyjít z kola fixních idejí a informace, které dostanete konečně začít používat s užitkem. Na cestách buďte opatrní, můžete trochu bloudit ...
Kartářka píše...

Týdenní hororskop18.1.-24.1. Kdo nevyzradí tajemství a kdo dostane láskyplnou oporu?

Vodnáři, následující dny přejí zlepšení rodinných vztahů. Je potřeba si vyslechnout úspěchy a trápení, kteří se chtějí svěřit. Jedině tak porozumíte jejich chování. Berani, příjemné ...
Kartářka píše...

Jaký bude váš rok 2021 a co si pohlídat?

Rok 2021 je pod vládou Jupitera a Saturna, což znamená hodně změn a vzniku mnoho nového. Mottem pro letošní rok je volnost. Uvolnění od strachu ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop; kdo si užije v v římském stylu a koho si spletou s andělem?

Berani, skládání lega možná není vaším oblíbeným sportem. Můžete si vybrat, ještě je tu puzzle. A taky si moc negratulujte, zapomněli jste na kocoura, který ...
Kartářka píše...

Co vám odhalí vaše astrologické domy?

Astrologické domy Z horoskopu podle vašeho data narození se chcete dozvědět něco o svém zdraví, rodině, práci a dalších osobních věcech. Tohle vše by vám ...
Kartářka píše...

Chcete si pojistit své plány na rok 2021? Posvěťte jim svůj čas během prvního letošního novoluní 13. ledna!

Máte dlouhodobé a velké plány na rok 2021? Chcete držet novoroční předsevzetí? 13. ledna nás čeká první novoluní tohoto roku. Připadá na znamení ambiciózního Kozoroha ...
Kartářka píše...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...
Kartářka píše...

Tři planety ve Vodnáři – nastala již éra Vodnáře?

V pátek 8. ledna vstoupil Merkur do znamení Vodnáře. Přidal se k Jupiteru a Saturnu. Tyto planety již nastavují svá pravidla. Merkur nám dá takovou nápaditost, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 11.1.-17.1. Princ mečů; pozor na vaše lumpíky!

Princ mečů věští příliv energie, odhodlání a nasazení vlastní vůle.  Jsou stereotypy, které se vám již začínají zajídat a vy se potřebujete posunout dál. Zbavit ...
Kartářka píše...

 

 

Sdílejte!