Narozeninový horoskop pro Kozorohy. Co vás čeká do roka a do dne?

Milí přátelé rohatí, přichází vám moře plodných nápadů a znovu pocítíte, že získáváte kontrolu nad svým životem.

Vaše plány nikdy nestárnou. Nestárnete ani vy. Jenom zrajete. Čím jste zralejší, tím méně si budete dělat starosti a těžkou hlavu z věcí, které nezměníte. To vám navrátí pocit svobody.

 

Dne 21. prosince 2020 vešlo Slunce do znamení Kozoroha. Během svých narozenin si dopřejte pár dnů volna. Máte co slavit. V následujícím roce přijdete na to, že se vám mohou splnit vaše přání. Naleznete důvěru k lidem ve svém okolí. Vrátíte se k plánům, které byly skvělé, jenom jste nevěděli, jak na ně. V roce 2021 vaše plány dozrají a zlepší se také stav vašich financí.

 

Pro vaše zemské znamení Kozoroha je typická ambiciózní a cílevědomá povaha.

Jste většinou osamoceni a váš pohled na svět je zcela realistický a materialistický. A jednáte většinou k vlastnímu prospěchu.

Kozorozi bývají praktičtí, zdrženliví, důkladní, vytrvalí a vážní, protože vědí, že bez práce a námahy ničeho nedosáhnou. Mají smysl pro povinnost a jsou to lidé práce a vůle. Často působí vážně, přemýšlivě, ale přitom ctižádostivě, trpělivě a hlavně nepodplatitelně. Rozhodují se pomalu, jelikož se snaží získat nejdříve všechny potřebné informace.

Vaše kladné vlastnosti jsou ctižádostivost, disciplína, důvěryhodnost, trpělivost a zodpovědnost.

Ty vyvažují slabé stránky, mnohdy přílišná šetrnost, která může narůst až do výrazných rozměrů. Snažíte se věci dělat přesně, což vede k puntičkářství.

V práci razíte názor, že pokud chcete dosáhnout úspěchu a moci, musíte pilně pracovat a svoji odměnu si tak zasloužíte. Vaše ctižádostivost sleduje většinou takové cíle, které když nepřinesou peníze, tak alespoň čest. Povolání, ve kterých budete úspěšní, jsou: lékař, producent, policista.

V lásce býváte i věrní. Přesto manželství zrozenců v Kozorohu nebývá příliš šťastné, protože jej uzavírají většinou z rozumu. Zklamání z manželství a mnohé nepřátelské spory, vedou v některých případech v pozdějších letech k zatrpklosti.

Nejvhodnějším partnerem pro Kozorohy je Rak, který bere vztahy opravdu vážně a snaží se partnera podpořit a pochopit. Kozoroh by se měl držet dál od Býka, Blížence, Střelce nebo Lva.

Kozoroh bývá ve společnosti trochu plachý a většinou se drží spíš v pozadí, ale na druhou stranu je rád, když může své okolí pobavit. Za svými názory si dokáže stát a nemění je.

Oblíbenými barvami jsou tmavě hnědá, šedá a černá.

Vašim šťastným dnem je sobota, den pod patronátem vaší vládnoucí planety Saturn. Tehdy máte většinou čas na uspořádání svých myšlenek a vyhodnocení uplynulého týdne.

Šťastným číslem je 8, která představuje ambice, pevnou vůli, logické myšlení a organizační schopnosti.

Ve zdraví si hlídejte sklon přibírat na váze a věnujte se sportu.

 

Co vás čeká do roka a do dne?

 

V lednu 2021 se ukážou nové inspirativní známosti, informace, objevíte nový zdroj vědění a přijdou vám geniální nápady. Mars vám dodá dostatek síly. Zatoužíte po tom být užiteční i pro lidi kolem sebe a své blízké.  Vezměte to postupně a své plány realizujete krůček po krůčku.

 

V únoru vám Uran ukáže možnosti a technologie, kterých jste si před tím nevšimli a měsíc tak bude jako dělaný pro vydělávaní peněz.

 

V březnu budou hvězdy nakloněny vašemu duchovnímu rozvoji.

 

Duben vás vtáhne do aktivit kolem vašeho domova a rodiny. Váš domov je místem vaší síly. Můžete si pořídit novou lavičku na zahrádku, sezení na balkon, nebo začít pracovat na záhoncích.

 

Květen nese nezvykle kreativní nápady a také si tento měsíc budete muset dát pozor na veškerá jednání s úřady. Při pečlivém přístupu budete mít nakonec radost.

 

Červen vás zastihne v plném pracovním nasazení. Budete šťastní, že můžete být druhým k užitku.

 

Červenec a srpen vám dodají peníze.

Prázdniny sice utečou líně, ale peníze k vám v té době potečou proudem. Snažte se najít si čas i na přátele a chvíli lenošení na sluníčku.

 

V září bude přát Venuše vašim známostem a láskám. Pro single Kozorohy přichází šance k sobě nalézt někoho do páru, kdo jim kompletně zamotá hlavu a podlomí kolena. Také přijde nabídka zajímavé práce.

 

V říjnu budou vaše nápady doceněné. Máte šanci na zvýšení platu a pokud řešíte nějaké právní věci, mate šanci vyhrát.

 

V listopadu ucítíte, že se vám vyplatila vaše práce, protože přichází úspěch. A protože Kozorozi nikdy nepolevují, ani nápadech, opět přijdou nové.

 

V prosinci objevíte lidi, se kterými své nápady zrealizujete. Bude jich pár, ale budou stát za to. Držte se jich.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Horoskop štěstí pro Býky 21.4.-21.5.

Zemskému znamení Býka vládne planeta Venuše, která je charakteristická svou svěžestí a krásou. Býci jsou převážně materialistické povahy a snaží se ve všem hledat praktičnost. Jsou ...
Kartářka píše...

Karmické slunce v Býku

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Býk má za úkol postavit dům a obrnit se proti útokům z venčí. Zabezpečit, aby se ...
Kartářka píše...

Kdy se vdát?

Chtěla byste vědět, kdy je nejlepší chvíle na to, změnit svůj stav v občance? A také to, co vás čeká po svatbě? Obraťte se na ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Býky. Co je čeká v roce 2021 a jak na Býky políčit?

Býci mohou být náladoví a podráždění až do poloviny května. Budou se motat mezi touhou zmizet na druhý konec světa a houževnatým plněním závazků a chvílemi ...
Kartářka píše...

Karta týdne: Sedmička disků. Vytříbí umění stavět se problémům čelem!

Mystická tarotová karta Sedm disků vás nabádá k tomu, abyste se postavili svým strachům nejenom v materiální oblasti. Astrologický aspekt Saturna v Býku říká, že ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 19.4.-25.4. Kdo znovu nalezne to, co ztratil?

Co nás čeká v druhé polovině dubna? Lvi, pozor na soukromé informace, které o sobě sdělujete. A to jak osobně, tak prostřednictvím sociálních sítí. Citlivá ...
Kartářka píše...

Máte v sobě parapsychologické vlohy?

Pokud ano, pak už zřejmě víte, že pro někoho budete zajímaví, pro druhého směšní a někdo se vás může i bát. Některé lidi budete dokonale ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: koho čekají v sobotu zálety a koho šílená neděle?

Berani, po výbušném týdnu by bylo dobré poznat sílu kompromisu s rodinou Merkur vám dá schopnosti těch nejlepších obhájců. Býci, Uran ve vás zasévá vzpouru, jak ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 15. 4. do 14. 5.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Jestliže se vám splnilo přání a máte svůj vytoužený fungující vztah, musíte ho také opečovávat. Nezapomínejte ...
Kartářka píše...

Poznejte magii sedmi barev duhy

Vidět na nebi duhu je šťastné znamení. Duha má sedm barev a každá nese své poselství, svůj dar. Víte, jakou energii vám dává vaše oblíbená ...
Kartářka píše...

 

 

Sdílejte!