Silvestrovský horoskop 28.12.-3.1. Komu se ozve dávná láska a kdo získá novou šanci?

V pondělí 28. prosince přichází návrat do práce a ten zklidní příznivý trigon Slunce s Uranem. Díky jeho příznivému vlivu se nám podaří zvládnout poslední letošní důležité věci a přijmout poslední letošní rozhodnutí a možná trošku probrat tělo po svátečním lenošení. Opozice Luny s Venuši a kvadratura s Neptunem nabádají k myšlence, že trocha pohybu neuškodí.

 

V úterý 29. prosince vejde Luna do znamení Raka a den bude vymáhat pár telefonátů přátelům Hodně z nás bude potřebovat trochu ticha a klidu. Věnovat se chvíli sami sobě. Odhodit všechno staré co sebou nechceme brát do nového roku.

 

Ve středu 30. prosince může Luna v úplňku a kvadratura Venuše s Neptunem pokazit dobrou náladu a klid posledních dnů. Není ideální den pro žertíky. Mohli byste být špatně pochopení. Ve vztazích buďte opatrní před zbytečným obviňováním.

 

Ve čtvrtek 31. prosince se bublinková nálada šampaňského nechytí všech.  Tvrdé a nepříjemné aspekty Luny s Plotem, Marsem a Saturnem radí dopřát si zábavu velmi opatrně. Naštěstí bude Luna ve znamení Lva, a to už budeme odpočítávat poslední chvíle starého roku a ucítíme, jak všechno, s čím bychom se chtěli rozloučit definitivně odchází do minulosti.

 

V pátek 1. ledna budeme Nový rok vítat s nadějí, že bude klidný a šťastnější než rok 2020. Luna v opozici s Jupiterem v kvadratuře s Uranem poněkud rozhoupe naše emoce. Sextil Merkura s Neptunem nás přiměje k hledání nových zajímavých možností.

 

Na Nový rok se někde stále drží zvyk obchodovat. Něco koupit, něco prodat. Jenom tak, drobnosti. Je v tom symbolika, jak se bude dařit pracovně po celý příští rok. Také nezapomeňte vzít hrst čočky a symbolicky posypat vše. Co nese výdělek. Ať se daří i v novém roce.

 

 

Sobota nese ideální čas pro záležitosti lásky.

 

Neděle soustředí naši pozornost na zdraví a dobrou fyzičku.

Co nás čeká jednotlivá znamení poslední prosincový týden?

Úplněk vstoupí ve středu 30. 12. do znamení Raka. Tento den nás může potrápit žaludek a slinivka. Proto se dnes nepřejídejte a dejte si něco zdravějšího.

Hvězdy jsou ve znamení Kozoroha. Jeho kladnými vlastnostmi jsou ctižádostivost, disciplína, důvěryhodnost, trpělivost a zodpovědnost. V práci razí názor, že pokud chcete dosáhnout úspěchu a moci, musíte pilně pracovat a svoji odměnu si tak zasloužíte. Jejich ctižádostivost sleduje většinou takové cíle, které když nepřinesou peníze, tak alespoň čest. Zaměstnání, ve kterém budou Kozorozi úspěšní, jsou: lékař, producent, policista.

Kozorozi, tento týden buďte velkorysí a pomáhejte potřebným ve svém okolí. Vrátí se vám to, až to budete nejvíce potřebovat.

Vodnáři, někdo z mládí se vám v těchto dnech ozve s poměrně zajímavou nabídkou na spolupráci. Dejte si čas na rozmyšlenou a pečlivě vše uvažte.

Ryby, už teď se můžete směle pustit do nového projektu, dodá vám to spoustu nové energie. Nezapomínejte ale ani na starší věci, které musíte dodělat.

Berani, rozhodnete-li se řešit vztahové záležitosti, můžete se dočkat nečekaných reakcí. Nenechte se ale rozhodit a stůjte si za svým rozhodnutím.

Býci, v nadcházejících dnech vám hrozí i kvůli drobným přehmatům velké potíže. Naplánujte si pravidelnou tělesnou aktivitu, díky ní se dostanete do pohody.

Blíženci, máte se opravdu na co těšit. Ve vašem sektoru lásky a romantiky se odehraje úplněk, který nabízí v mezilidských vztazích naprosto nové šance.

Raci, to, že se vám do ničeho nechce, je jasné. Přesto byste se měli naplno věnovat tomu, co už bylo dlouho potřeba udělat a čemu jste se soustavně vyhýbali.

Lvi, opravdu není důvod, abyste ustupovali tomu, komu vyhovět nechcete. Dokážete se podívat tak, že každý hned pochopí a ustoupí naopak vám.

Panny, všechno je stabilní přesně podle vašeho gusta. Navíc máte štěstí na lidi. Dobře se cítíte jak v práci, tak mezi nejbližšími.

Váhy, pro jistotu nic neplánujte, stejně to nevyjde. Žijte přítomností a můžete být i mile překvapeni. Změnám se nevyhýbejte a nebraňte. Uvidíte, že budete nakonec spokojeni.

Štíři, s koncem roku budete bilancovat. Závěry, k nimž dospějete, budou pro váš další osobní život vyloženě převratné. Teď je však jen potřeba, abyste se nebáli je začít realizovat.

Střelci, můžete se těšit na podstatné vylepšení vztahů jak s kamarády, tak s rodinou. Do nového roku vstoupí s dobrým pocitem silného rodinného zázemí.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Horoskop štěstí pro Býky 21.4.-21.5.

Zemskému znamení Býka vládne planeta Venuše, která je charakteristická svou svěžestí a krásou. Býci jsou převážně materialistické povahy a snaží se ve všem hledat praktičnost. Jsou ...
Kartářka píše...

Karmické slunce v Býku

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Býk má za úkol postavit dům a obrnit se proti útokům z venčí. Zabezpečit, aby se ...
Kartářka píše...

Kdy se vdát?

Chtěla byste vědět, kdy je nejlepší chvíle na to, změnit svůj stav v občance? A také to, co vás čeká po svatbě? Obraťte se na ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Býky. Co je čeká v roce 2021 a jak na Býky políčit?

Býci mohou být náladoví a podráždění až do poloviny května. Budou se motat mezi touhou zmizet na druhý konec světa a houževnatým plněním závazků a chvílemi ...
Kartářka píše...

Karta týdne: Sedmička disků. Vytříbí umění stavět se problémům čelem!

Mystická tarotová karta Sedm disků vás nabádá k tomu, abyste se postavili svým strachům nejenom v materiální oblasti. Astrologický aspekt Saturna v Býku říká, že ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 19.4.-25.4. Kdo znovu nalezne to, co ztratil?

Co nás čeká v druhé polovině dubna? Lvi, pozor na soukromé informace, které o sobě sdělujete. A to jak osobně, tak prostřednictvím sociálních sítí. Citlivá ...
Kartářka píše...

Máte v sobě parapsychologické vlohy?

Pokud ano, pak už zřejmě víte, že pro někoho budete zajímaví, pro druhého směšní a někdo se vás může i bát. Některé lidi budete dokonale ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: koho čekají v sobotu zálety a koho šílená neděle?

Berani, po výbušném týdnu by bylo dobré poznat sílu kompromisu s rodinou Merkur vám dá schopnosti těch nejlepších obhájců. Býci, Uran ve vás zasévá vzpouru, jak ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 15. 4. do 14. 5.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Jestliže se vám splnilo přání a máte svůj vytoužený fungující vztah, musíte ho také opečovávat. Nezapomínejte ...
Kartářka píše...

Poznejte magii sedmi barev duhy

Vidět na nebi duhu je šťastné znamení. Duha má sedm barev a každá nese své poselství, svůj dar. Víte, jakou energii vám dává vaše oblíbená ...
Kartářka píše...

 

 

Sdílejte!