Silvestrovský horoskop 28.12.-3.1. Komu se ozve dávná láska a kdo získá novou šanci?

V pondělí 28. prosince přichází návrat do práce a ten zklidní příznivý trigon Slunce s Uranem. Díky jeho příznivému vlivu se nám podaří zvládnout poslední letošní důležité věci a přijmout poslední letošní rozhodnutí a možná trošku probrat tělo po svátečním lenošení. Opozice Luny s Venuši a kvadratura s Neptunem nabádají k myšlence, že trocha pohybu neuškodí.

 

V úterý 29. prosince vejde Luna do znamení Raka a den bude vymáhat pár telefonátů přátelům Hodně z nás bude potřebovat trochu ticha a klidu. Věnovat se chvíli sami sobě. Odhodit všechno staré co sebou nechceme brát do nového roku.

 

Ve středu 30. prosince může Luna v úplňku a kvadratura Venuše s Neptunem pokazit dobrou náladu a klid posledních dnů. Není ideální den pro žertíky. Mohli byste být špatně pochopení. Ve vztazích buďte opatrní před zbytečným obviňováním.

 

Ve čtvrtek 31. prosince se bublinková nálada šampaňského nechytí všech.  Tvrdé a nepříjemné aspekty Luny s Plotem, Marsem a Saturnem radí dopřát si zábavu velmi opatrně. Naštěstí bude Luna ve znamení Lva, a to už budeme odpočítávat poslední chvíle starého roku a ucítíme, jak všechno, s čím bychom se chtěli rozloučit definitivně odchází do minulosti.

 

V pátek 1. ledna budeme Nový rok vítat s nadějí, že bude klidný a šťastnější než rok 2020. Luna v opozici s Jupiterem v kvadratuře s Uranem poněkud rozhoupe naše emoce. Sextil Merkura s Neptunem nás přiměje k hledání nových zajímavých možností.

 

Na Nový rok se někde stále drží zvyk obchodovat. Něco koupit, něco prodat. Jenom tak, drobnosti. Je v tom symbolika, jak se bude dařit pracovně po celý příští rok. Také nezapomeňte vzít hrst čočky a symbolicky posypat vše. Co nese výdělek. Ať se daří i v novém roce.

 

 

Sobota nese ideální čas pro záležitosti lásky.

 

Neděle soustředí naši pozornost na zdraví a dobrou fyzičku.

Co nás čeká jednotlivá znamení poslední prosincový týden?

Úplněk vstoupí ve středu 30. 12. do znamení Raka. Tento den nás může potrápit žaludek a slinivka. Proto se dnes nepřejídejte a dejte si něco zdravějšího.

Hvězdy jsou ve znamení Kozoroha. Jeho kladnými vlastnostmi jsou ctižádostivost, disciplína, důvěryhodnost, trpělivost a zodpovědnost. V práci razí názor, že pokud chcete dosáhnout úspěchu a moci, musíte pilně pracovat a svoji odměnu si tak zasloužíte. Jejich ctižádostivost sleduje většinou takové cíle, které když nepřinesou peníze, tak alespoň čest. Zaměstnání, ve kterém budou Kozorozi úspěšní, jsou: lékař, producent, policista.

Kozorozi, tento týden buďte velkorysí a pomáhejte potřebným ve svém okolí. Vrátí se vám to, až to budete nejvíce potřebovat.

Vodnáři, někdo z mládí se vám v těchto dnech ozve s poměrně zajímavou nabídkou na spolupráci. Dejte si čas na rozmyšlenou a pečlivě vše uvažte.

Ryby, už teď se můžete směle pustit do nového projektu, dodá vám to spoustu nové energie. Nezapomínejte ale ani na starší věci, které musíte dodělat.

Berani, rozhodnete-li se řešit vztahové záležitosti, můžete se dočkat nečekaných reakcí. Nenechte se ale rozhodit a stůjte si za svým rozhodnutím.

Býci, v nadcházejících dnech vám hrozí i kvůli drobným přehmatům velké potíže. Naplánujte si pravidelnou tělesnou aktivitu, díky ní se dostanete do pohody.

Blíženci, máte se opravdu na co těšit. Ve vašem sektoru lásky a romantiky se odehraje úplněk, který nabízí v mezilidských vztazích naprosto nové šance.

Raci, to, že se vám do ničeho nechce, je jasné. Přesto byste se měli naplno věnovat tomu, co už bylo dlouho potřeba udělat a čemu jste se soustavně vyhýbali.

Lvi, opravdu není důvod, abyste ustupovali tomu, komu vyhovět nechcete. Dokážete se podívat tak, že každý hned pochopí a ustoupí naopak vám.

Panny, všechno je stabilní přesně podle vašeho gusta. Navíc máte štěstí na lidi. Dobře se cítíte jak v práci, tak mezi nejbližšími.

Váhy, pro jistotu nic neplánujte, stejně to nevyjde. Žijte přítomností a můžete být i mile překvapeni. Změnám se nevyhýbejte a nebraňte. Uvidíte, že budete nakonec spokojeni.

Štíři, s koncem roku budete bilancovat. Závěry, k nimž dospějete, budou pro váš další osobní život vyloženě převratné. Teď je však jen potřeba, abyste se nebáli je začít realizovat.

Střelci, můžete se těšit na podstatné vylepšení vztahů jak s kamarády, tak s rodinou. Do nového roku vstoupí s dobrým pocitem silného rodinného zázemí.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Andělský horoskop od 20. 1. do 19. 2.

  Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel. Opravdu není důvod, abyste se něčeho báli. Díky přízni planet můžete jít do všeho naplno ...
Kartářka píše...

Karta týdne 18.1.- 24.1. Šestka holí dává šanci!

Střelci, máte skvělou šanci vyjít z kola fixních idejí a informace, které dostanete konečně začít používat s užitkem. Na cestách buďte opatrní, můžete trochu bloudit ...
Kartářka píše...

Týdenní hororskop18.1.-24.1. Kdo nevyzradí tajemství a kdo dostane láskyplnou oporu?

Vodnáři, následující dny přejí zlepšení rodinných vztahů. Je potřeba si vyslechnout úspěchy a trápení, kteří se chtějí svěřit. Jedině tak porozumíte jejich chování. Berani, příjemné ...
Kartářka píše...

Jaký bude váš rok 2021 a co si pohlídat?

Rok 2021 je pod vládou Jupitera a Saturna, což znamená hodně změn a vzniku mnoho nového. Mottem pro letošní rok je volnost. Uvolnění od strachu ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop; kdo si užije v v římském stylu a koho si spletou s andělem?

Berani, skládání lega možná není vaším oblíbeným sportem. Můžete si vybrat, ještě je tu puzzle. A taky si moc negratulujte, zapomněli jste na kocoura, který ...
Kartářka píše...

Co vám odhalí vaše astrologické domy?

Astrologické domy Z horoskopu podle vašeho data narození se chcete dozvědět něco o svém zdraví, rodině, práci a dalších osobních věcech. Tohle vše by vám ...
Kartářka píše...

Chcete si pojistit své plány na rok 2021? Posvěťte jim svůj čas během prvního letošního novoluní 13. ledna!

Máte dlouhodobé a velké plány na rok 2021? Chcete držet novoroční předsevzetí? 13. ledna nás čeká první novoluní tohoto roku. Připadá na znamení ambiciózního Kozoroha ...
Kartářka píše...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...
Kartářka píše...

Tři planety ve Vodnáři – nastala již éra Vodnáře?

V pátek 8. ledna vstoupil Merkur do znamení Vodnáře. Přidal se k Jupiteru a Saturnu. Tyto planety již nastavují svá pravidla. Merkur nám dá takovou nápaditost, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 11.1.-17.1. Princ mečů; pozor na vaše lumpíky!

Princ mečů věští příliv energie, odhodlání a nasazení vlastní vůle.  Jsou stereotypy, které se vám již začínají zajídat a vy se potřebujete posunout dál. Zbavit ...
Kartářka píše...

 

 

Sdílejte!