Silvestrovský horoskop 28.12.-3.1. Komu se ozve dávná láska a kdo získá novou šanci?

V pondělí 28. prosince přichází návrat do práce a ten zklidní příznivý trigon Slunce s Uranem. Díky jeho příznivému vlivu se nám podaří zvládnout poslední letošní důležité věci a přijmout poslední letošní rozhodnutí a možná trošku probrat tělo po svátečním lenošení. Opozice Luny s Venuši a kvadratura s Neptunem nabádají k myšlence, že trocha pohybu neuškodí.

 

V úterý 29. prosince vejde Luna do znamení Raka a den bude vymáhat pár telefonátů přátelům Hodně z nás bude potřebovat trochu ticha a klidu. Věnovat se chvíli sami sobě. Odhodit všechno staré co sebou nechceme brát do nového roku.

 

Ve středu 30. prosince může Luna v úplňku a kvadratura Venuše s Neptunem pokazit dobrou náladu a klid posledních dnů. Není ideální den pro žertíky. Mohli byste být špatně pochopení. Ve vztazích buďte opatrní před zbytečným obviňováním.

 

Ve čtvrtek 31. prosince se bublinková nálada šampaňského nechytí všech.  Tvrdé a nepříjemné aspekty Luny s Plotem, Marsem a Saturnem radí dopřát si zábavu velmi opatrně. Naštěstí bude Luna ve znamení Lva, a to už budeme odpočítávat poslední chvíle starého roku a ucítíme, jak všechno, s čím bychom se chtěli rozloučit definitivně odchází do minulosti.

 

V pátek 1. ledna budeme Nový rok vítat s nadějí, že bude klidný a šťastnější než rok 2020. Luna v opozici s Jupiterem v kvadratuře s Uranem poněkud rozhoupe naše emoce. Sextil Merkura s Neptunem nás přiměje k hledání nových zajímavých možností.

 

Na Nový rok se někde stále drží zvyk obchodovat. Něco koupit, něco prodat. Jenom tak, drobnosti. Je v tom symbolika, jak se bude dařit pracovně po celý příští rok. Také nezapomeňte vzít hrst čočky a symbolicky posypat vše. Co nese výdělek. Ať se daří i v novém roce.

 

 

Sobota nese ideální čas pro záležitosti lásky.

 

Neděle soustředí naši pozornost na zdraví a dobrou fyzičku.

Co nás čeká jednotlivá znamení poslední prosincový týden?

Úplněk vstoupí ve středu 30. 12. do znamení Raka. Tento den nás může potrápit žaludek a slinivka. Proto se dnes nepřejídejte a dejte si něco zdravějšího.

Hvězdy jsou ve znamení Kozoroha. Jeho kladnými vlastnostmi jsou ctižádostivost, disciplína, důvěryhodnost, trpělivost a zodpovědnost. V práci razí názor, že pokud chcete dosáhnout úspěchu a moci, musíte pilně pracovat a svoji odměnu si tak zasloužíte. Jejich ctižádostivost sleduje většinou takové cíle, které když nepřinesou peníze, tak alespoň čest. Zaměstnání, ve kterém budou Kozorozi úspěšní, jsou: lékař, producent, policista.

Kozorozi, tento týden buďte velkorysí a pomáhejte potřebným ve svém okolí. Vrátí se vám to, až to budete nejvíce potřebovat.

Vodnáři, někdo z mládí se vám v těchto dnech ozve s poměrně zajímavou nabídkou na spolupráci. Dejte si čas na rozmyšlenou a pečlivě vše uvažte.

Ryby, už teď se můžete směle pustit do nového projektu, dodá vám to spoustu nové energie. Nezapomínejte ale ani na starší věci, které musíte dodělat.

Berani, rozhodnete-li se řešit vztahové záležitosti, můžete se dočkat nečekaných reakcí. Nenechte se ale rozhodit a stůjte si za svým rozhodnutím.

Býci, v nadcházejících dnech vám hrozí i kvůli drobným přehmatům velké potíže. Naplánujte si pravidelnou tělesnou aktivitu, díky ní se dostanete do pohody.

Blíženci, máte se opravdu na co těšit. Ve vašem sektoru lásky a romantiky se odehraje úplněk, který nabízí v mezilidských vztazích naprosto nové šance.

Raci, to, že se vám do ničeho nechce, je jasné. Přesto byste se měli naplno věnovat tomu, co už bylo dlouho potřeba udělat a čemu jste se soustavně vyhýbali.

Lvi, opravdu není důvod, abyste ustupovali tomu, komu vyhovět nechcete. Dokážete se podívat tak, že každý hned pochopí a ustoupí naopak vám.

Panny, všechno je stabilní přesně podle vašeho gusta. Navíc máte štěstí na lidi. Dobře se cítíte jak v práci, tak mezi nejbližšími.

Váhy, pro jistotu nic neplánujte, stejně to nevyjde. Žijte přítomností a můžete být i mile překvapeni. Změnám se nevyhýbejte a nebraňte. Uvidíte, že budete nakonec spokojeni.

Štíři, s koncem roku budete bilancovat. Závěry, k nimž dospějete, budou pro váš další osobní život vyloženě převratné. Teď je však jen potřeba, abyste se nebáli je začít realizovat.

Střelci, můžete se těšit na podstatné vylepšení vztahů jak s kamarády, tak s rodinou. Do nového roku vstoupí s dobrým pocitem silného rodinného zázemí.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

 Rituál prvních dožínek, sabat Lammas přichází!

Přichází čas díků za nynější teplo a hojnost, která nás štědře obklopuje a rituálního přivolání štědré úrody i v příštím roce. Je to také čas ...
Kartářka píše...

Pusa jako vizitka aneb co všechno může vyjádřit polibek?

Polibky, pusy, pusinky... Často s nimi máme, co dočinění různých situacích, ale jsou to vlastně dotyky a projevy, které mají velmi silné místo ve vztahu ...
Kartářka píše...

Život bez dětí

Dobrovolné rozhodnutí nemít dítě. Dobrovolná bezdětnost. Co ve vás tato slova vyvolávají…? Zlobu, nesouhlas, hluboký protest? Většinou se bezdětnost setkává s odsouzením a nepochopením od ostatních ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce s Merkurem v konjunkci, buďte připraveni na překvapení!

Saturn může pozlobit chvilkovou nepohodou, ale Slunce v konjunkci s Merkurem nese náhlé, milé překvapení. Využijte šance! Beran Starejte se o své věci a buďte ...
Kartářka píše...

Co s lidmi dělá sex?

Pro jedny život, pro druhé La petite mort - malá smrt. Co vlastně vyvádí s naší hlavou a tělem? Nedostatek sexu v dlouhodobém vztahu trhá ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Lvy. Co je letos čeká a jak si je získat

Pro Lvy je láska esencí života 22. července vešlo Slunce do znamení Lva. I ti, kteří nejsou v tomto znamení v sobě ucítí kousek Lví ...
Kartářka píše...

Horoskop na srpen

Lvi, pište si poznámky. Berani nezapomínejte na svého partnera. Býci, zajděte s přáteli na koncert či na večeři. Beran 21. 3. - 20. 4. Srpen ...
Kartářka píše...

Hvězdy v dětském pokoji Lev: 22.7.-22.8.

Stává se, že někomu se narodí dítě a rodiče se s ním chtějí chlubit, a to dítko si zaleze do koutku a vůbec jim to ...
Kartářka píše...

Máte všeho plné zuby? Pečujte o ně ostražitě!

Určitě jste se jistě už sestkali s pojmemem pscyhosotomatika. Zjedodušeně jde o to, většina našich problémů vzniká v hlavě. A tam se take buď zhrošují, ...
Kartářka píše...

Udělejte si radost

Trable v životě…? Den s příchutí nezdaru…? Právě jste se rozešla…? Udělejte si radost! Možná jste sama na sebe poslední dobou trošku pozapomněla. Je nejvyšší čas to ...
Kartářka píše...