Silvestrovský horoskop 28.12.-3.1. Komu se ozve dávná láska a kdo získá novou šanci?

V pondělí 28. prosince přichází návrat do práce a ten zklidní příznivý trigon Slunce s Uranem. Díky jeho příznivému vlivu se nám podaří zvládnout poslední letošní důležité věci a přijmout poslední letošní rozhodnutí a možná trošku probrat tělo po svátečním lenošení. Opozice Luny s Venuši a kvadratura s Neptunem nabádají k myšlence, že trocha pohybu neuškodí.

 

V úterý 29. prosince vejde Luna do znamení Raka a den bude vymáhat pár telefonátů přátelům Hodně z nás bude potřebovat trochu ticha a klidu. Věnovat se chvíli sami sobě. Odhodit všechno staré co sebou nechceme brát do nového roku.

 

Ve středu 30. prosince může Luna v úplňku a kvadratura Venuše s Neptunem pokazit dobrou náladu a klid posledních dnů. Není ideální den pro žertíky. Mohli byste být špatně pochopení. Ve vztazích buďte opatrní před zbytečným obviňováním.

 

Ve čtvrtek 31. prosince se bublinková nálada šampaňského nechytí všech.  Tvrdé a nepříjemné aspekty Luny s Plotem, Marsem a Saturnem radí dopřát si zábavu velmi opatrně. Naštěstí bude Luna ve znamení Lva, a to už budeme odpočítávat poslední chvíle starého roku a ucítíme, jak všechno, s čím bychom se chtěli rozloučit definitivně odchází do minulosti.

 

V pátek 1. ledna budeme Nový rok vítat s nadějí, že bude klidný a šťastnější než rok 2020. Luna v opozici s Jupiterem v kvadratuře s Uranem poněkud rozhoupe naše emoce. Sextil Merkura s Neptunem nás přiměje k hledání nových zajímavých možností.

 

Na Nový rok se někde stále drží zvyk obchodovat. Něco koupit, něco prodat. Jenom tak, drobnosti. Je v tom symbolika, jak se bude dařit pracovně po celý příští rok. Také nezapomeňte vzít hrst čočky a symbolicky posypat vše. Co nese výdělek. Ať se daří i v novém roce.

 

 

Sobota nese ideální čas pro záležitosti lásky.

 

Neděle soustředí naši pozornost na zdraví a dobrou fyzičku.

Co nás čeká jednotlivá znamení poslední prosincový týden?

Úplněk vstoupí ve středu 30. 12. do znamení Raka. Tento den nás může potrápit žaludek a slinivka. Proto se dnes nepřejídejte a dejte si něco zdravějšího.

Hvězdy jsou ve znamení Kozoroha. Jeho kladnými vlastnostmi jsou ctižádostivost, disciplína, důvěryhodnost, trpělivost a zodpovědnost. V práci razí názor, že pokud chcete dosáhnout úspěchu a moci, musíte pilně pracovat a svoji odměnu si tak zasloužíte. Jejich ctižádostivost sleduje většinou takové cíle, které když nepřinesou peníze, tak alespoň čest. Zaměstnání, ve kterém budou Kozorozi úspěšní, jsou: lékař, producent, policista.

Kozorozi, tento týden buďte velkorysí a pomáhejte potřebným ve svém okolí. Vrátí se vám to, až to budete nejvíce potřebovat.

Vodnáři, někdo z mládí se vám v těchto dnech ozve s poměrně zajímavou nabídkou na spolupráci. Dejte si čas na rozmyšlenou a pečlivě vše uvažte.

Ryby, už teď se můžete směle pustit do nového projektu, dodá vám to spoustu nové energie. Nezapomínejte ale ani na starší věci, které musíte dodělat.

Berani, rozhodnete-li se řešit vztahové záležitosti, můžete se dočkat nečekaných reakcí. Nenechte se ale rozhodit a stůjte si za svým rozhodnutím.

Býci, v nadcházejících dnech vám hrozí i kvůli drobným přehmatům velké potíže. Naplánujte si pravidelnou tělesnou aktivitu, díky ní se dostanete do pohody.

Blíženci, máte se opravdu na co těšit. Ve vašem sektoru lásky a romantiky se odehraje úplněk, který nabízí v mezilidských vztazích naprosto nové šance.

Raci, to, že se vám do ničeho nechce, je jasné. Přesto byste se měli naplno věnovat tomu, co už bylo dlouho potřeba udělat a čemu jste se soustavně vyhýbali.

Lvi, opravdu není důvod, abyste ustupovali tomu, komu vyhovět nechcete. Dokážete se podívat tak, že každý hned pochopí a ustoupí naopak vám.

Panny, všechno je stabilní přesně podle vašeho gusta. Navíc máte štěstí na lidi. Dobře se cítíte jak v práci, tak mezi nejbližšími.

Váhy, pro jistotu nic neplánujte, stejně to nevyjde. Žijte přítomností a můžete být i mile překvapeni. Změnám se nevyhýbejte a nebraňte. Uvidíte, že budete nakonec spokojeni.

Štíři, s koncem roku budete bilancovat. Závěry, k nimž dospějete, budou pro váš další osobní život vyloženě převratné. Teď je však jen potřeba, abyste se nebáli je začít realizovat.

Střelci, můžete se těšit na podstatné vylepšení vztahů jak s kamarády, tak s rodinou. Do nového roku vstoupí s dobrým pocitem silného rodinného zázemí.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Co s lidmi dělá sex?

Pro jedny život, pro druhé La petite mort - malá smrt. Co vlastně vyvádí s naší hlavou a tělem? Nedostatek sexu v dlouhodobém vztahu trhá ...
Kartářka píše...

Dokážete poznat, že se mu líbíte? Každé znamení to projevuje jinak

Každý muž vysílá určité signály. Zjistěte, jak si je přebrat. Klíčem je znamení zvěrokruhu. Možná v dalších řádcích poznáte toho svého. Beran Myslíte si, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 8.8. – 14.8. Dvojka holí žádá sebeovládání

Astrologickým aspektem dvojky holí  je Mars v Beranu. O co jde? Mars je za energii vitality a prosazování se a Beran může být za poznávání ...
Kartářka píše...

Kočky trochu jinak… aneb tři kočičí Pé

Pozorovali jste někdy kočku? Ta malá, chlupatá stvoření, která si vždy prosadí svou…? Svéhlavičky svéhlavé. Nezávislé, tajemné, mystické a ztřeštěné. Omotají si nás hrrrravě kolem ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 8. 8. – 14. 8. Luna v úplňku naplní sny

V tomto týdnu je Merkur v plné síle a dopřeje vám najít něco, po čem již delší dobu toužíte. Může to být třeba nějaké umění, či ...
Kartářka píše...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna ve Štíru rozplétá tajemství

5.8. první čtvrť ve Štíru V této fázi je Luna viditelná a připomíná tvar písmene D. Dává konečně jistý klid a mnoho věcí začne dávat ...
Kartářka píše...
/ Články

Luna na srpen

Luna bude v srpnu oplývat neobyčejným kouzlem. Během úplňku 12.8. si s její pomocí leckdo dupne a odpoutá od sebe toxické lidi. Návrat z dovolených ...
Kartářka píše...

RITUÁL VĚŠTBY ZE ZRCADLA

Pro věštění ze zrcadla existuje několik postupů. Říká se, že Nostradamus věštil z hladiny vody v nádobě, která mu nahrazovala magické zrcadlo. Byl v zatemnělé ...
Kartářka píše...

Romantický muž a kratičký jeho příběh

Mám ráda příběhy, které píše laskavý všední život. Bylo tomu i nedávno. Stála jsem na zastávce MHD a čekala, až mi přijede spoj. Nebyla jsem ...
Kartářka píše...