Týdenní horoskop 26.9.-2.10. Venuše pomůže v divokých začátcích

V novém týdnu nám Venuše pomůže v komplikovaných a divokých začátcích

V pondělí 26.9. větší opozice Slunce s Jupiterem vcelku příznivý den pro zařizování různých důležitých věcí. Hvězdy přejí navazování spolupráce, komunikování a domlouvání projektů a výpravnějších akcích. Důležité schůzky budou přínosné.

 

26. září – trigon Luny se Saturnem učí jak šetřit peníze a jak vydělávat.

Můžete si vytvořit minci hojnosti. Připravte si minci raženou v roce vašeho narození. Očistěte jít tak, že ji na noc necháte ve sklence s vodou se solí. Další den vytáhnete minci a říkejte si: jsem bohatá, mám hodně peněz, které si mě sami nachází a přichází mi do cesty. Nyní si přitiskněte minci na čelo mezi obočí a vnímejte, jak vás naplňuje energie z vaší čakry 3.oka. Nakonec ji obalte kouskem červeného materiálu a vložte do peněženky. Dokud tam bude, moc talismanu bude chránit vaše peníze a přitáhne nové.

 

V úterý 27.9. budete mít díky trigonu Merkuru s Plutem možnost získat převahu, či obrátit věci ve svůj prospěch v jakési složitější situaci. Ten, kdo projeví kreativitu, hodně získá.

Ve středu 28.9. nám zajistí trigon Marsu se Saturnem spoustu emocionálních dojmů. V citové oblasti se bude hodně dít a hvězdy varují před žárlivostí a pomluvami.

Ve čtvrtek 29.9. vejde Venuše do znamení Vah, kde se jí dobře daří. Snažte se hledat řešení různých nedorozumění a nacházet společnou řeč, ať už doma, nebo v práci. Navazování vztahů a nových známostí si však půjde vlastní cestou. Luna v opozici Uranu a v kvadratuře se Saturnem připomíná, že co se škádlívá, to se rádo mívá. Začátky nových známostí mohou být divoké a složité, ale i tak to může věštit spokojenou budoucnost. Trigon Luny s Neptunem a sextily k Merkuru změní hněv na sympatie a erotické okouzlení.

V pátek 30.9. se rozloučíte v dobré náladě se zářím. O pozitivní vyladění se postará Luna vcházející do znamení Střelce v trigonu k Jupiteru a v sextilu k Venuši a Slunci. Odpolední setkání, rande, či káva s přáteli budou plynout v příjemném tónu.

V sobotu 1.10. přeje opozice Venuše s Jupiterem rychlému seznamování, navazování nových známostí a řešení problémů v přátelské rovině. Zároveň nabádá k větší uvážlivosti s výdaji za krásu.

Zato neděle 2.10. bude skvělým dnem pro nakupování, protože Merkur konečně vyjde z retrográdní fáze.

 

 

Hvězdy jsou ve znamení Vah.Zrozenci Vah jsou intelektuálně založení lidé jemné povahy, v životě usilují o harmonii a soulad. Mají smysl pro férovou hru. V každé činnosti usilují o klid a rovnováhu, spěchu a stresu se vyhýbají. Z toho pramení jejich nerozhodnost. Často si nemohou vybrat mezi protichůdnými názory a hledají kompromisy.

Váhy, tento týden můžete narazit na kolegy, se kterými je spolupráce opravdu obtížná. Dejte průchod emocím a hned budou vědět, co mají dělat.

Štíři, nedávné spory s partnerem jsou sice skoro pryč, ale následky stále zůstávají. Je jasné, že vše nemůže zmizet jako mávnutím kouzelného proutku. Budete se muset snažit, aby se vše pomalu navrátilo do původních kolejí.

Střelci, přestože se budete s někým chtít domluvit po dobrém, tento týden to nevyjde. Dotyčná osoba vám nevyjde vůbec vstříc.

Kozorozi, máte velkou šanci, že bez úhony přežijete jisté nástrahy na pracovišti. Pravděpodobně se bude jednat o nějaké nevyřízené účty mezi vámi a někým z kolegů. Snažte se udržet své nervy na uzdě.

Vodnáři, možná vás něco trápí, ale nechcete si nikomu stěžovat. Přesto byste se měli někomu svěřit, aby se vám ulevilo.

Ryby, jakmile se v milostném vztahu přestanete podceňovat, hned bude všechno jinak. Zachovejte si svůj styl a tvář, potom bude vše daleko jednodušší nejen pro vás, ale i pro vašeho partnera.

Berani, snažte se zachovat klid a nepokazte si slibně se vyvíjející se známost. Jakmile malinko zmírníte, i váš partner se uklidní.

Býci, bude dobré, když si najdete chvilku na někoho, kdo vás požádá o radu nebo pomoc. Zřejmě je totiž v koncích a neví si rady. Vy pro něj můžete představovat poslední záchranu.

Blíženci, vyvarujte se arogance, buďte trpěliví a dostane se vám odměny. Snažte se krotit i nespokojené brblání, zbytečně tím proti sobě popuzujete lidi.

Raci, nedostatek energie se projeví na vaší náladě a také na touze udělat si pár dní volno. Uvažovat budete navíc o tom, že pojedete sami a své nejbližší necháte doma.

Lvi, tento týden si udělejte čas na své blízké, kteří za vámi přijdou s problémem nebo s prosbou o radu. Je to pro ně dost důležité.

Panny, nesmíte polevit ve smělosti, kterou jste v sobě nedávno objevili. Ta vám otevírá dveře do společnosti velmi zajímavých lidí.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...