Co nese úplněk v Rybách všem znamením do konce roku 2022? 

Beran

 

Úplněk v Rybách  vás nabádá k věnování pozornosti svým snům, protože ukrývají nějaký vzkaz. Snažte se najít čas pro svůj odpočinek, meditaci, či introspekci.

 

Býk

 

Úplněk v Rybách  by vás mohl připravit na náhlé změny snů. Mohou přijít nečekané situace a mezi vašimi známými to může vřít. Buďte otevření i novým přátelským vztahům.

 

Blíženci

 

Úplněk v Rybách nese milé překvapení v podobě nečekaně pozitivních změn v pracovní oblasti. Planeta Mars ve vašem znamení pomůže realizovat vaši kariéru a větší náběh na lepší finanční zajištění, než kdykoliv předtím.

 

Rak

 

Úplněk v Rybách nabádá k otevření se novým možnostem a lidem, kteří vám mohou přinést možnosti nečekaných úspěchů. Že by vás čekala i cesta do nového místa? Toto místo může mít velký vliv na váš dosavadní pohled na život.

 

Lev

 

Úplněk v Rybách nese peníze. Můžete očekávat pozitivní změny a dlouho očekávané realizace ve finančních záležitostech. Finanční pomoc je na cestě, nicméně se říká přičiň se člověče a bude ti dáno.

 

Panna

 

Úplněk v Rybách může vnést pozitivní změny do partnerské sféry. Možná potkáte svojí spřízněnou duši.

 

Váhy

 

Úplněk v Rybách  je pro vás zprávou, že těžká práce bude odměněna. Je čas zvýšit svoji pracovní produktivitu. Pak se můžete připravit na šťastné přelomy v této oblasti.

 

Štír

 

Úplněk v Rybách přinese to nečekané právě v oblasti srdečních záležitostí.

Nenechte zhasnout jiskru, která se může rozhořet, neboť dřív než tento rok dojde konce poznáte někoho nového a fascinujícího.

 

Strelec

 

Po úplňku v Rybách se mohou objevit změny pozitivního charakteru ohledně místa vašeho pobytu, rekonstrukce bydlení, či stěhování. Nečekané zprávy přijdou také o některém z členů vaší rodiny.

 

 

Kozoroh

 

Úplněk v Rybách se může pozitivně podepsat na vyřešení nějakých sporů, či hádek. Může přijít náhlé rozhodnutí pustit se do zdokonalování svých dovedností, zapsáni se na nějaký kurz a podobně.  Stačí důvěřovat své intuici.

 

 

Vodnář

 

 

Váš vlastní úplněk vám dává skvělou příležitost zamyslet se nad sebou a přijít na to, kde je vaše místo na tomto světě. Rádi pomáháte druhým, ale tento úplněk je tady proto, aby jste mysleli na sebe. Připravte se na milá překvapení.

 

Ryby

 

Nyní je váš „vlastní“ úplněk. Můžete tak ve svém nitru objevit spoustu informací. Ponořte se do sebe a zjistěte více o sobě a vašem místě na tomto světě. Rádi pomáháte druhým. Tento čas je však vyhrazen jenom pro vás.

 

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

 

Víkendový horoskop: vibrace úplňku v Rybách posílí intuici

Poslední letní úplněk tohoto roku připraví v sobotu 10. září pár pozitivních překvapení, oživí vaše sny, posílí intuici a rozhoupe emoce.

Všechna znamení by měla využít moc představivosti.

 

Poetická a citlivá energie Ryb posílí vaši empatii, intuici, citlivost a vnímavost. Bude velmi důležité hlídat si kontakt energii země a také používat techniky, jak se uzemnit. Můžete přidat do jídelníčku kořenovou zeleninu, být mezi stromy, některý třeba i obejmout, či chodit bosky (opatrně, ať nenastydnete). Může se stát, že budete vidět věci z úplně jiného úhlu pohledu. V sobotu také vejde Merkur ve Vahách do retrográdu. Připravte se na to, že  budete více citliví a měli byste být velmi opatrní na svá slova. Nebude těžké toho říci více, než byste chtěli a co jednou vypustíte z úst, ani párem volů nevrátíte zpět. Retrográdní Merkur může nést nečekané komplikace na cestách.

 

Slunce ve znamení Panny a Luna v Rybách utvoří harmonický aspekt s planetou nečekaných změn – Uranem a severním lunárním uzlem v Býku. Tento tranzit je skvělý a může přinést spoustu nečekaných pozitivních věcí a ukončení těžkých situací. Úplněk v Rybách utvoří také dobrou konjunkci s planetou snílků Neptunem. Toto tato skvělá vesmírná konstelace vám pomůže navrátit se do své osobní síly a to i  navzdory mnohým překážkám, kterým jste letos čelili.

 

Úplněk v Rybách přímo nabádá využít živlovou magii s prvkem vody. Dopřejte si relaxující koupel s bylinkami a se solí. Na pomoc si můžete vzít i krystaly růženínu pro přivábení lásky, jaspisu pro sílu, či jadeitu pro hojnost.

 

Nebo si vytvořte elixír přitahující lásku

 

Během úplňku naplňte misku pitnou vodou. Připravte si své krystaly lásky. Budete potřebovat jadeit, který přináší dlouhodobou lásku, růžový achát, který zajistí stabilní emocionální provázání, a růženín, který znásobuje silné okouzlení, když poznáte novou lásku a pak růžový jaspis. Ten pro změnu přitahuje silnou a zralou lásku.

Do elixíru můžete použít více krystalů, nebo pouze takové, které se vám hodí. Každopádně je dávejte do vody po jednom. Představujte si při tom, že jeho energie naplňuje vodu světlem a současně si vizualizujte, že přitahujete ideální vztah.

Kámen vytáhnete po pěti minutách. To samé dělejte se všemi kameny, které chcete použít. Vodu přelejte do skleničky či láhve a kdykoliv ji budete pít, představte si energii krystalů, které přitahují lásku. Ta společně s vodou rozzáří vaše žíly a srdce a celou vaši auru. Představte si, že touto energií záříte a jak magnet k vám přitahuje lásku. Elixír můžete zředit. Stačí přidat několik jeho kapek do pitné vody místo toho, abyste vše vypili okamžitě. Případně můžete dát elixír do vody ve vaně a namazat jím pulzující body na vašem těle. Touto vodou můžete vykropit místo, kde nejčastěji pobýváte. Pokud se rozhodnete pro jiné krystaly, hlavně se ujistěte, že nejsou toxické.

 

Co čeká jednotlivá znamení?

 

Beran

 

V pátek zatoužíte, aby váš domov byl váš hrad. Začnete se zabývat změnou interiéru a doplňků. Pokoušet vás budou návrhy od někoho, na kom vám záleží. V sobotu se raději příliš nedělte o své kontroverzní názory. Někdo by se mohl zbytečně urazit. Buďte raději tajemní. V neděli si nebudete moct stěžovat na nedostatek společnosti a zajímavých činností. Luna ve vašem znamení přeje zábavě a drobným radostem. Neseďte doma a vyrazte mezi lidi.

 

Býk

 

V pátek vám nebude chybět rozhodnost a razance, protože Luna v sextilu vám dodá síly. Snažte se nehádat, ale využít svého diplomatického talentu a dosáhnete vysněného úspěchu. V sobotu vám budou lidé nakloněni a s chutí realizují vaše nápady. Příliš však neslibujte druhým, protože večer se bude domáhat vaší pozornosti i partner. V neděli budete potřebovat vyjasnit něčí jednání, či pomluvy. Hlavně si nic nedělejte z cizích klepů.

 

Blíženci

 

Sníte o tom, aby všude panovala milá atmosféra? To se ne vždy povede. Luna v kvadratuře vám pomůže získat uznání, ale také si vyslechnete jedovaté poznámky. V sobotu si dopřejte spánek a pak si vyjděte do společnosti. Díky Luně v kvadratuře budete chtít být co nejdál od všech povinností a závazků. Nedělní Luna v sextilu přeje randění, lásce a vyznání. Nic jiného se vám ani nebude chtít.

 

Rak

 

Páteční Luna v trigonu věští den bez větších starostí. City a láska budou to nejdůležitější. Možná budete někomu pomáhat, či radit a získáte za to uznání. V sobotu ráno se věnujte práci na zahrádce, nebo v kuchyni, abyste odpoledne už mohli myslet jen na příjemnější věci jako je láska. Úplněk v trigonu vás vybízí jít na rande. Někoho okouzlíte. V neděli se snažte vyhýbat se jakékoliv námaze a dopřejte si radost. Pokud nezvolníte, budete příliš nervózní.

 

Lev

 

V pátek se nebudete nudit, protože se najde hodně témat, která budete chtít okamžitě prodiskutovat s přáteli. Luna v úplňku vám dodá sílu a bude vás hnát do rychlých rozhodnutí. Možná přestavíte nábytek ve svém pokoji. Nedělní Luna v trigonu věští den plný milých setkání a rodinných událostí. Může se sice stát, že se vaše plány změní na poslední chvíli, ale to nebude na škodu věci a vy se dokážete přizpůsobit.

 

Panna

 

V pátek vám přijdou zajímavé zprávy a milí lidé. Zatoužíte po změnách a nových věcech. Luna v trigonu vám nese nový pohled na záležitosti, které právě řešíte. V sobotu změníte dříve připravené plány a budete se více bavit. Luna v opozici v úplňku přeje cestování, zábavě a získávání nových přátel. V neděli si naberete ambiciózní úkoly, abyste si mohli dokázat, jak jste doma velmi důležití. Ale kvůli čemu se vlastně chcete tak honit?

Váhy

 

V pátek jsou možná různá drobná nedorozumění ohledně peněz. Na nákupy se raději vydejte sami. V sobotu můžete být více citlivější na drobné nedostatky okolí. Vaše postřehy mohou být sice trefné, ale raději si je nechte pro sebe. V neděli vyrazíte s chutí na výlet, či delší procházku, ale nejdřív se pořádně vyspěte. Dělejte pouze to, co udělá radost vám.

 

Štír

 

Páteční Luna v trigonu vám chystá spoustu dojmů. Budete v centru dění a hodně lidí bude chtít znát vaše názory. V sobotu se vám podaří vyplnit většinu záměrů. Luna v trigonu úplňku přeje navazování známosti a chystání plánů do budoucna. V neděli se budete zabývat více domácími záležitostmi. Odpoledne bez výčitek svědomí zvolněte a odpočívejte.

 

Střelec

 

V pátek můžete být neklidní a poněkud ztracení, protože Luna je v kvadratuře. Nesouhlaste s ničím, u čeho máte pochybnosti. Sobota vás zastihne v netrpělivé a sporné náladě díky Luně v úplňku v kvadratuře. Budete se chtít dostat z každodenní rutiny. V neděli si s chutí proberete s přáteli témata týkající se rodiny a vaření. Možná zavzpomínáte i na dávné časy, místa a lidi.

 

Kozoroh

 

Máte před sebou skvělý páteční den a s radostí pomůžete druhým lidem. Díky vaší vstřícnosti získáte přátele. V sobotu můžete být více netrpěliví a pravděpodobně se neshodnete s nějakou autoritou. Vyvoláte diskuzi. Luna v úplňku v sextilu přeje výhrám, ale i požitkům z dobrého jídla a zábavě. V neděli si toho na sebe neberte příliš mnoho a raději se zabývejte jen vlastními věcmi. Luna v kvadratuře radí myslet na své zdraví.

 

Vodnář

 

V pátek budou všichni okolo vás spěchat, a proto hrozí různá nedorozumění. Někdo závistivý může vytáhnout na světlo staré hříchy. Střežte svá tajemství. Sobota je ideální den pro zdokonalování vaší krásy a pro odpočinek. Odpoledne vás čeká příliv optimismu. Úplněk přeje zábavě. V neděli budete mít dobrou náladu a tím také budete úspěšní v lásce. Běžte ven z domu, odpočiňte si a nenechte se trápit starostmi.

 

Ryby

 

Páteční Luna probudí ve vás přátelskou náladu. Možná se vám povede usmířit se s někým, kdo se urazil. Sobotní úplněk v konjunkci přeje zajímavým známostem. Hodně lidí o vás projeví zájem. Díky osobnímu kouzlu mohou i nejvíce nesmělé Ryby získat ctitele. V neděli budete srdeční a otevření novým nápadům. Den přeje návštěvám a vydařeným výletům. Odpočiňte si od vaření a dalších závazků a najděte si čas na umění a zábavu.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

 

Týdenní horoskop 20.9.-26.9. Co nese úplněk v Rybách a začátek podzimu?

Raci, záleží vám na tom, aby byli vaši nejbližší spokojeni, a tak nabídnete více kompromisů. Lvi, hledáte-li vážný vztah, možná máte toho pravého partnera už blízko sebe. Býci, nespěchejte s vynášením soudů…

Pondělí 20.9.

 

Konjunkce Luny s Neptunem může u citlivějších lidí vyvolat neurčitý neklid a možnou houpačku nálad.

 

 

Úplněk vstoupí v úterý 21. 9. do znamení Ryb.

V opozici s Marsem vyvolá velkou dávku milé energie a vzbudí určité napětí a pohne těmi aspekty duše, ve kterých dříme nepokoj a konflikt. Úplněk obvykle kazí náladu, ale trigon Merkuru s Jupiterem pomůže každému nalézt tento den něco příjemného a milého. Poněkud však bude dobrá opatrnost v důležitějším rozhodování. Úplněk ve znamení Ryb je nejlepší čas na magii týkající se snů, telepatie půjde jako nikdy před tím a intuice bude mnohem silnější. Veškeré zdravotní rituály budou nejvíce účinné na všemožné vnitřní žlázy a nohy.  V tento den mohou být citlivější chodidla a prsty u nohou. Pokud vás postihnou křeče, dopřejte si teplou lázeň s vonnou solí.

 

 

Středa 22. 9. začátek astronomického podzimu přijde dnes 22.9. 2021 ve 21:21. Příliš času na nějaké velké oslavy nebude, protože kvadratura Merkuru s Plutem může obtěžkat myšlenky emocemi. Důležité schůzky a důležitá jednání mohou váznout a domluvit se s blízkými, či rodinou, může být složitější. Lepší by bylo zajít si někam na dobrou večeři.

 

Čtvrtek 23.9.

 

Kvadratura Luny s Plutem a opozice s Merkurem a opozice Venuše s Uranem přinese zkoušku vzájemného porozumění. Váznout to může na poli komunikace ze strany šéfa, obchodních partnerů a důležitých klientů. Ráno hrozí výbušnou atmosférou i v rodinném kruhu. Naštěstí již po poledni vejde Luna do znamení Býka a to konečně uklidní atmosféru, utiší napětí a rozváže nedorozumění a spory.

 

Pátek 24.9.

 

Kvadratura Luny se Saturnem, konjunkce s Uranem a opozice s Venuší budou přinášet pocit, že už se toho odkládalo na později ve vztazích velmi mnoho. Nevyjasněné emoce, nedorozumění a různá únava přinese netrpělivost a potřebu hned všechno řešit. Tam, kde jsou již vztahy dlouho ustálené, se toho příliš dít nebude a příliš horké diskuse nehrozí. Může přijít naopak klid. Někdo může přijít na to, že ačkoliv hádky nejsou nic příjemného, dokud nelítají talíře, ještě o nic nejde. Zato ticho je někdy ohlušující.

 

Sobota 25.9.

 

Trigon Marsu se Saturnem zašeptá, že přišel konečně čas na podepisování důležitých věcí, koupi elektroniky, či automobilu.  Tento den nebudete chtít plýtvat na jen tak lecjakou zábavu. Bude příležitost vyzkoušet svoji výdrž. Odměnou bude zisk. Může to být silnější pocit sebevědomí, odvahy, či pocit nezávislosti.

 

Neděle 26.9.

 

Skvělou náladu a duševní pohodu mohou nést trigony Luny, vcházející do znamení Blíženců, se Sluncem, Saturnem a Marsem. To zajišťuje příliv dobrých pocitů, náladu užít si vše možné, atrakce a příjemnosti.

 

Od čtvrtka 23. 9. budou hvězdy ve znamení Vah. Zrozenci tohoto znamení mají smysl pro spravedlnost a férovou hru. Dokáží urovnávat konflikty. Než něco udělají, pečlivě zváží všechna pro a proti.

Váhy, tento týden si začnete konečně dělat jasno v tom, co je pro vás prioritní a co počká. Můžete se tím posunout o velký kus dál.

Štíři, pomalu se čistí vzduch a vám se hned lépe daří. Ať už v práci, nebo v lásce.

Střelci, berte život s nadhledem a nechte všemu přirozeně volný průběh. Čím víc se budete sami do něčeho nutit nebo někoho přemlouvat, tím menší šance na úspěch budou.

Kozorozi, je třeba věci uvést na pravou míru. Máte tendence reagovat prudce, a tak se může stát, že vám ujedou nervy a vypustíte nevhodná slova.

Vodnáři, příjemně vás překvapí člověk, kterému dáte možnost, aby se k vám přiblížil. Nejste zrovna přístupní, ale tentokrát vám intuice takové chování dovolí.

Ryby, hlavou se vám neustále honí nejrůznější myšlenky. Potřebujete alespoň večer vypnout, zkuste si před spaním přečíst pár řádků oblíbené humorné knížky, nebo se podívat na veselé historky z televizního archivu.

Berani, týden se ponese ve znamení pohody. Čekají vás totiž společenské povinnosti a setkání, kdy se budete dobře bavit.

Býci, nespěchejte s vynášením soudů, pokud nemáte všechny potřebné informace k dispozici. Mohli byste vážně narušit váš vztah s partnerem.

Blíženci, zkuste si najít takové koníčky, které vám dodají energii. Určitě to nebudou adrenalinové sporty nebo hazardní hry.

Raci, záleží vám na tom, aby byli vaši nejbližší spokojeni, a tak nabídnete více kompromisů. Atmosféra bude hned lepší.

Lvi, hledáte-li vážný vztah, možná máte toho pravého partnera už blízko sebe. Čerstvou známost neuhánějte, ale dejte tomu čas.

Panny, máte sklony přejímat nálady ostatních. Dejte si pozor, kdo se kolem vás pohybuje a snažte se udržet v pohodě.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

 

Překvapení úplňku v Rybách a runový rituál na posílení vztahu

Ve středu 2.9. vejde Luna v úplňku do znamení citlivých Ryb. Možná už nyní vnímáte jistou pocitovou rozpolcenost a leckde i slzavou náladu.  Úplňky mají svoji magickou sílu již tři dny před a tři dny po. Úplněk je vždy časem zesílených emocionálních reakcí. A pokud je v emotivním a intuitivním vodním znamení, jakým jsou Ryby, vše se ještě více posílí.

Kromě zvýšené citlivosti se můžeme těšit i na různá překvapení. Ty má na svědomí Uran a jeho harmonické konstelace se Sluncem a Lunou. Uran potřebuje změny a jeho energie nyní přináší nové nápady a svěží pohled na věc.

Využijte energie úplňku v Rybách

Pusťte si příjemnou hudbu, buďte na sebe hodní. Můžete si vytvořit vlastní koutek, kde si dopřejete odpočinek po náročném dni. Věnujte pozornost svým snům. Luna v Rybách přináší mocnou uzdravující energii. Dovolte si prožít své emoce namísto toho, abyste je tlumili.

 

Kouzlo s runou Jera pro posílení vztahu.

Jera je runa, která říká, že přišel čas na práci, jejíž ovoce je sladké a šťavnaté, ale ještě musí dozrát.

Na společnou fotku s vašim partnerem nakreslete tento magický znak. Jeho moc spočívá v tom, že posílí a umocní vaše propojení.  U vztahů, kde je nějaká trhlina a třeba jeden více dává než druhý, odhalí problémy včas a pomůže s nápravou. Pokud chcete stálý, pevný svazek, nechte si symbol vyrýt na vnitřní stranu vašich zásnubních prstenů.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Monika Navrátilová

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

 

Týdenní horoskop 16.9.-22.9.

Září se překulilo do druhé poloviny. Co nás čeká v týdnu před podzimní rovnodenností?

Pro všechna znamení platí – naučte se šetřit velkorysými gesty. Pokud je budete prokazovat svému okolí častěji, začnou vás všichni využívat.

Panny – vaší nejlepší zbraní je trpělivost. Na přízeň osudu si musíte počkat do čtvrtka. Býci – setkáte se s člověkem, se kterým dokonale ladíte. Možná s ním odstartujete novou etapu svého života. Vodnáři – hlavně nepospíchejte, všechny zamýšlené kroky si předem promyslete. Podle vašich představ se vám začne dařit až ve středu. Střelci – nevsázejte vše na jednu kartu. Zbytečné riskování by se vám mohlo v tomto období vymstít.

Ryby, poslední úplněk byl pro vás velmi intenzivní, nabídl pohled do hloubi vaší duše a citů. Úplněk v Rybách nám bude dobíhat svoji silou ještě minimálně do úterý. Jeho moc je v působení planety Neptun v konjunkci s Lunou.

Pro všechna znamení platí, že důvěřovat své intuici se vyplácí. Mohli jste se zamýšlet nad svými dosavadními úspěchy. Možná jste se prali o svou lásku, o své sny… Nyní už vás bude čekat úspěch. Nadešel čas rozloučit se s létem a postavit si své plány na podzim. Rozlučte se i s tím, čeho se chcete zbavit. Můžete to vyjmenovat na kousek papíru. Klidně si zapalte nějakou vykuřovací směs, nebo šalvěj a večer než půjdete spát řekněte nahlas, že to vše (jmenovitě) propouštíte ze svého života a už  nepotřebujete. To stačí. Uleví se vám a přestane vás to tížit.

Šťastné dny   Beran : 20 24     a    méně šťastné dny v tomto týdnu   22

Býk:     23                                                                                                     21

Blíženci: 16 20                                                                                              18

Rak:    22                                                                                                       20

Lev:  16 21                                                                                                   19

Panna:  17 22                                                                                               20

Váhy:   16 21                                                                                                 19

Štír:   22                                                                                                        24

Střelec:   16                                                                                                 18  22

Kozoroh:  19                                                                                                 16  21

Vodnář:  20                                                                                                   17  22

Ryby:    19                                                                                                     16  21

 

Pet a Hel

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...