Týdenní horoskop 20.9.-26.9. Co nese úplněk v Rybách a začátek podzimu?

Raci, záleží vám na tom, aby byli vaši nejbližší spokojeni, a tak nabídnete více kompromisů. Lvi, hledáte-li vážný vztah, možná máte toho pravého partnera už blízko sebe. Býci, nespěchejte s vynášením soudů…

Pondělí 20.9.

 

Konjunkce Luny s Neptunem může u citlivějších lidí vyvolat neurčitý neklid a možnou houpačku nálad.

 

 

Úplněk vstoupí v úterý 21. 9. do znamení Ryb.

V opozici s Marsem vyvolá velkou dávku milé energie a vzbudí určité napětí a pohne těmi aspekty duše, ve kterých dříme nepokoj a konflikt. Úplněk obvykle kazí náladu, ale trigon Merkuru s Jupiterem pomůže každému nalézt tento den něco příjemného a milého. Poněkud však bude dobrá opatrnost v důležitějším rozhodování. Úplněk ve znamení Ryb je nejlepší čas na magii týkající se snů, telepatie půjde jako nikdy před tím a intuice bude mnohem silnější. Veškeré zdravotní rituály budou nejvíce účinné na všemožné vnitřní žlázy a nohy.  V tento den mohou být citlivější chodidla a prsty u nohou. Pokud vás postihnou křeče, dopřejte si teplou lázeň s vonnou solí.

 

 

Středa 22. 9. začátek astronomického podzimu přijde dnes 22.9. 2021 ve 21:21. Příliš času na nějaké velké oslavy nebude, protože kvadratura Merkuru s Plutem může obtěžkat myšlenky emocemi. Důležité schůzky a důležitá jednání mohou váznout a domluvit se s blízkými, či rodinou, může být složitější. Lepší by bylo zajít si někam na dobrou večeři.

 

Čtvrtek 23.9.

 

Kvadratura Luny s Plutem a opozice s Merkurem a opozice Venuše s Uranem přinese zkoušku vzájemného porozumění. Váznout to může na poli komunikace ze strany šéfa, obchodních partnerů a důležitých klientů. Ráno hrozí výbušnou atmosférou i v rodinném kruhu. Naštěstí již po poledni vejde Luna do znamení Býka a to konečně uklidní atmosféru, utiší napětí a rozváže nedorozumění a spory.

 

Pátek 24.9.

 

Kvadratura Luny se Saturnem, konjunkce s Uranem a opozice s Venuší budou přinášet pocit, že už se toho odkládalo na později ve vztazích velmi mnoho. Nevyjasněné emoce, nedorozumění a různá únava přinese netrpělivost a potřebu hned všechno řešit. Tam, kde jsou již vztahy dlouho ustálené, se toho příliš dít nebude a příliš horké diskuse nehrozí. Může přijít naopak klid. Někdo může přijít na to, že ačkoliv hádky nejsou nic příjemného, dokud nelítají talíře, ještě o nic nejde. Zato ticho je někdy ohlušující.

 

Sobota 25.9.

 

Trigon Marsu se Saturnem zašeptá, že přišel konečně čas na podepisování důležitých věcí, koupi elektroniky, či automobilu.  Tento den nebudete chtít plýtvat na jen tak lecjakou zábavu. Bude příležitost vyzkoušet svoji výdrž. Odměnou bude zisk. Může to být silnější pocit sebevědomí, odvahy, či pocit nezávislosti.

 

Neděle 26.9.

 

Skvělou náladu a duševní pohodu mohou nést trigony Luny, vcházející do znamení Blíženců, se Sluncem, Saturnem a Marsem. To zajišťuje příliv dobrých pocitů, náladu užít si vše možné, atrakce a příjemnosti.

 

Od čtvrtka 23. 9. budou hvězdy ve znamení Vah. Zrozenci tohoto znamení mají smysl pro spravedlnost a férovou hru. Dokáží urovnávat konflikty. Než něco udělají, pečlivě zváží všechna pro a proti.

Váhy, tento týden si začnete konečně dělat jasno v tom, co je pro vás prioritní a co počká. Můžete se tím posunout o velký kus dál.

Štíři, pomalu se čistí vzduch a vám se hned lépe daří. Ať už v práci, nebo v lásce.

Střelci, berte život s nadhledem a nechte všemu přirozeně volný průběh. Čím víc se budete sami do něčeho nutit nebo někoho přemlouvat, tím menší šance na úspěch budou.

Kozorozi, je třeba věci uvést na pravou míru. Máte tendence reagovat prudce, a tak se může stát, že vám ujedou nervy a vypustíte nevhodná slova.

Vodnáři, příjemně vás překvapí člověk, kterému dáte možnost, aby se k vám přiblížil. Nejste zrovna přístupní, ale tentokrát vám intuice takové chování dovolí.

Ryby, hlavou se vám neustále honí nejrůznější myšlenky. Potřebujete alespoň večer vypnout, zkuste si před spaním přečíst pár řádků oblíbené humorné knížky, nebo se podívat na veselé historky z televizního archivu.

Berani, týden se ponese ve znamení pohody. Čekají vás totiž společenské povinnosti a setkání, kdy se budete dobře bavit.

Býci, nespěchejte s vynášením soudů, pokud nemáte všechny potřebné informace k dispozici. Mohli byste vážně narušit váš vztah s partnerem.

Blíženci, zkuste si najít takové koníčky, které vám dodají energii. Určitě to nebudou adrenalinové sporty nebo hazardní hry.

Raci, záleží vám na tom, aby byli vaši nejbližší spokojeni, a tak nabídnete více kompromisů. Atmosféra bude hned lepší.

Lvi, hledáte-li vážný vztah, možná máte toho pravého partnera už blízko sebe. Čerstvou známost neuhánějte, ale dejte tomu čas.

Panny, máte sklony přejímat nálady ostatních. Dejte si pozor, kdo se kolem vás pohybuje a snažte se udržet v pohodě.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Slunce bude přát novým známostem a ne jenom těm internetovým!

Střelci, hurá na rande. Mars v sextilu vám zajistí spousty kandidátů a Venuše úspěch. Lvi, nestyďte se projevit své emoce, i ty, které se nepovažují ...
Kartářka píše...

On a Ona a láska podle pudu krve.

Již Hippokrates věděl, že krev je nositelem nejcennějších informaci. I podle snáře krev ve snu viděti, znamená novinu. Podle zabarvení se určovalo, jestli je novina ...
Kartářka píše...

Konflikt (už je na cestě…)

Kde má kořeny konflikt? Prudký a hluboký nesouhlas s druhým, díky kterému jsme na válečné stezce dny, týdny, roky, desetiletí, ba i celý život. Stojí ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Štíry (24.10. – 22. 11.)

Ve vztazích vám to bude tyto dny klapat. Nezadaní štíři potkají protějšek, se kterým budou mít mnoho společného. V zaměstnání to však bude horší. Dotknout se ...
Kartářka píše...

Stagnaci propusťte a rozpusťte

Stagnujete? Možná až po uši trčíte v bahnité vodě (i kdyby byla růžová, vyjde to nastejno), neschopní se hnout ani o milimetr. Může se to ...
Kartářka píše...

Karta týdne 18.10.-24.10. je Velekněz. Postoupí ten, kdo má víru ve svůj šťastný osud!

Panny, vaše ambice budou ohraničeny. Můžete se cítit oslabeni. Aniž byste chtěli, splní se vám přání. Lvi, naučíte se proniknout do kouzla rafinovaného umění života ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 10. do 16. 11.  

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Nastavte si dny takové, aby byly pro vás pohodové. Nenuťte ostatní k tomu, aby se ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 18.10.-24.10. Úplněk v nebojácném Beranu žene k cíli!

Štíři, doma byste se měli zdržovat co nejvíce. Vaši blízcí vás potřebují. Střelci, bude se vám dařit v práci a díky tomu budete mít hned ...
Kartářka píše...

Začít si věřit…

Nevěříte si? Proč vlastně…? Kromě svých mínusů, ve které sveřepě věříte, máte také kupu úžasných vlastností a dozajista umíte něco, co ti druzí ne. Jen ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Merkur v sextilu s Venuší oživí lásku, randění a nápadité atrakce

Beran Luna v sextilu zvýší vaši citlivost. Emoce půjdou do extrému. Bylo by moudré raději v těchto energiích druhé nehodnotit a vyhnout se přílišným diskusím. Vyhněte se ...
Kartářka píše...