Týdenní horoskop 13.12.-19.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Střelci, tento týden se opět ukáže, že díky schopnosti strategického plánování dokážete zvládnout i to, co je pro ostatní překážka. Ryby, tento týden bude hodně důležitý váš nadhled. Jisté situace by vás jindy dovedly k šílenství, ale tentokrát máte šanci to zvládnout v klidu. Lvi, zřejmě jste někoho zaujali svými pracovními výkony, protože se před vámi objeví zajímavá nabídka. Je to nová příležitost…

Jupiter se Vodnáři přeje nákupům, výjezdům, nečekaným návštěvám a plynulé komunikaci s druhými lidmi. Pokud máte, co k řešení s rodinou, nastal ideální čas.

Vyplatí se také ukázat své dovednosti. Saturn ve Vodnáři doporučuje rozesílat různé nabídky okolo práce. Můžete také inzerovat, prodávat. Na co vám je oblečení, které už nenosíte a které se válí ve skříních.

Neptun v Rybách nese štěstí v lásce a dobrou ruku na investice a nákupy. Vyplatí se vydat na lov hvězdných dárků. Je to dobrý čas na velké nákupy a různé slevy.

Pluto v Kozorohu slibuje, že předvánoční setkávání, dárky a různá překvapení budou výjimečná a dodají hodně radosti vašim blízkým. Pamatujte si, že nejvíce hodnotné není to, co je nejdražší, ale to, co je darované a udělané od srdce.

Pondělí 13.12.

Mars ve znamení Střelce a přináší celkovou změnu energií. Ucítíte úlevu a najdete řešení mnoha problémů, se kterými jste se trápili poslední týdny. Je to dobrý čas na různé oslavy, rande a cesty.  Energicky popožene do všech nedodělaných věcí.  Merkur v Kozorohu pomůže soustředit se na dobrou organizaci a na výsledky.

 

Úterý 14.12.

Luna v Býku podpoří obchodní jednání a větší klid doma i v práci.

 

Středa 15.12.

Díky kvadratuře Luny se Saturnem a konjunkci s Uranem se vůbec nebude chtít vylézt z postele.

 

Čtvrtek 16.12.

Trigony Luny s Plutem a Venuší nesou dobré nápady na dárečky i těm, kteří se ještě rozhodují, co koupit. Nejhodnotnější dárky však jsou ty od srdce.

 

Pátek 17.12.

Opozice Luny s Marsem muže být trochu únavná. Opatrně na možné nastydnutí

 

Sobota 18.12.

Ideální den pro předsváteční úklid a nákupy.

 

Úplněk vstoupí v neděli 19.12. do znamení Blíženců

Luna v úplňku obrátí pozornost k záležitostem uvnitř vás a vašeho srdce. Možná si budete chtít pořešit a minimálně zpracovat něco, co vám už delší dobu bralo klid. Mohou to být nedorozumění, mohou to být nedotažené plány a sny a možná se vám ozve někdo, koho už byste nečekali. Venuše v retrográdu tomu dost napomůže. A také muže působit zmatek v tom, co si myslet o někom milém ve svém okolí. Mohou se vetřít pochybnosti a strachy ze starých vzorců.

Úplněk (jeho vliv můžeme vnímat již 3 dny před a 3 dny po) pomůže všem, kteří se chystají na cestu a mají potřebu honem rychle vše zařídit. Vyplatí se spolupracovat s druhými lidmi a hledat těžko dostupné informace.

 

Úplňky obvykle nepřeji klidu a rozvážným rozhodnutím. Spíše vedou k výbuchům emocí, a to od hněvu, přes vášeň, až k bujarému slavená.

 

Nedělní úplněk ve znamení vzdušných Blíženců však bude uklidňující – umožní najít čas pro sebe a své emoce. Bude hnát odvádět pozornost k domovu, blízkým, odpočinku, či vycházkám na dlouhou procházku.

Normálně byste si v období blížících se svátku nenašli ani kousek času pro sebe. O úplňku to ale může být všechno jinak. Úplněk připomene že se vyplatí věnovat se sobě. Tento den můžete pocítit bolesti rukou, paží a ramen. Pokud se u vás tyto obtíže vyskytnou, zkuste si je namazat arnikovým olejem, který má zklidňující a uvolňující vlastnosti.

 

 

Co můžete dělat??

Sami se rozhodněte, jak chcete trávit svátky. S rodinou, s přáteli anebo jinak, či sami? Klidně to tak může být klidně to může být tak, jak si přejete.

Zamyslete se nad tím, jak vás vidí okolí a jak vy vnímáte druhé.  Umíte vůbec odpočívat? Umíte si dopřát výjimečné zážitky i malé radosti každý den? Umíte se uvolnit?

 

Zdřímněte si, dopřejte si bylinkovou koupel anebo domácí filmový dýchánek. To vám dovolí docenit každodenní radosti které nejsou nutné, ale které konejší.

 

 

Co čeká jednotlivá znamení ve druhé polovině prosince?

Hvězdy jsou stále ve znamení Střelců, kteří patří k nejhrdějšímu znamení. Svoji hrdost jsou ochotni chránit za každou cenu, a to i za cenu materiálních ztrát. Nejvíce si v partnerském soužití rozumí s Blíženci, Berany a Kozorohy.

Střelci, tento týden se opět ukáže, že díky schopnosti strategického plánování dokážete zvládnout i to, co je pro ostatní překážka.

Kozorozi, týden byste měli prožít v pomalejším tempu. Nikam nespěchejte a nic nelámejte přes koleno. Je dobré si odpočinout při oblíbených zájmových aktivitách.

Vodnáři, budete se muset dost ovládat, abyste tyto dny přežili bez stresu a v klidu. Pokud zvládnete pracovní povinnosti bez ztráty květinky, vše si vynahradíte po boku vašich nejbližších.

Ryby, tento týden bude hodně důležitý váš nadhled. Jisté situace by vás jindy dovedly k šílenství, ale tentokrát máte šanci to zvládnout v klidu.

Berani, zamrzí vás, že partner myšlenkami bloudí někde jinde a vy ho vůbec nezajímáte. Není to tak docela pravda. Musíte se ale zatím držet zpět a na protějšek tolik nenaléhat. Brzy zjistíte, co se doopravdy děje, tak ještě chvilku vydržte.

Býci, dobrou náladu vám přinese setkání s přáteli. Pokud tedy máte možnost vyrazte ven a pobavte se. Uvidíte, že přijdete na veselejší myšlenky ohledně budoucnosti.

Blíženci, budete se muset zamyslet nad tím, jak si zajistit větší příjem peněz. Zajímejte se o to, kudy by se měla vaše cesta ubírat. Bude to jednodušší, než si myslíte.

Raci, týden by měl být naplněn pohodou a klidem. Dobře vám bude ve společnosti svého nového objevu nebo po boku vaší rodiny. V milostné sféře budete spokojeni.

Lvi, zřejmě jste někoho zaujali svými pracovními výkony, protože se před vámi objeví zajímavá nabídka. Je to nová příležitost.

Panny, dopadne na vás splín, co se týká milostných záležitostí. Nejraději byste od všeho utekli a nic neřešili. To ale není řešení. Nechte si vše projít hlavou, než se k něčemu rozhodnete.

Váhy, nervy z únavy pracují a vy býváte častěji poněkud přetažení. Rodina má ale pochopení a budou o vás pečovat bez řečí.

Štíři, opusťte snahu pořád ve vztahu něco rozebírat a věnujte se příjemnějším aktivitám s vaším partnerem. Máte jistě resty v milostné oblasti za poslední dny a měli byste to urychleně napravit. Uvidíte, že to mezi vámi mnohé vyřeší i beze slov.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Splňte si přání s Perseidami

Nejvíce by padající roj meteorů, tak zvaných Perseid, měl být vidět 13.8. kolem třetí hodiny ranní. Mezi 12. až 14. srpnem jsou dvě noci, ve ...
Kartářka píše...

Naplánujte si pohlaví dítěte. Pomůže vám v tom kapka magie a kvalitní sex

Hodně lidí samozřejmě krom přání, aby se jim narodil zdravý potomek, mají i představy o tom, jestli to má být chlapec, nebo děvče. Muži chtějí ...
Kartářka píše...

Usmiřte se s mákem

Mák - kouzelná bylinka pro štěstí, lásku, usmíření, ochranu, hojnost neviditelnost i zapomnění.. Jeden z nejkrásnějších polních květů, ačkoliv působí křehce a po utrhnutí hned ...
Kartářka píše...

Symbolika dlouhých vlasů

Krajinou cválá muž a vlasy za ním vlají… Mužná tvář ošlehaná větrem, na první pohled rebel s pevným pohledem. Romantická představa z filmů dávné minulosti…, ale také ...
Kartářka píše...

Co s lidmi dělá sex?

Pro jedny život, pro druhé La petite mort - malá smrt. Co vlastně vyvádí s naší hlavou a tělem? Nedostatek sexu v dlouhodobém vztahu trhá ...
Kartářka píše...

Dokážete poznat, že se mu líbíte? Každé znamení to projevuje jinak

Každý muž vysílá určité signály. Zjistěte, jak si je přebrat. Klíčem je znamení zvěrokruhu. Možná v dalších řádcích poznáte toho svého. Beran Myslíte si, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 8.8. – 14.8. Dvojka holí žádá sebeovládání

Astrologickým aspektem dvojky holí  je Mars v Beranu. O co jde? Mars je za energii vitality a prosazování se a Beran může být za poznávání ...
Kartářka píše...

Kočky trochu jinak… aneb tři kočičí Pé

Pozorovali jste někdy kočku? Ta malá, chlupatá stvoření, která si vždy prosadí svou…? Svéhlavičky svéhlavé. Nezávislé, tajemné, mystické a ztřeštěné. Omotají si nás hrrrravě kolem ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 8. 8. – 14. 8. Luna v úplňku naplní sny

V tomto týdnu je Merkur v plné síle a dopřeje vám najít něco, po čem již delší dobu toužíte. Může to být třeba nějaké umění, či ...
Kartářka píše...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...
Kartářka píše...

 

 

 

Jak to zvládnout do Vánoc a nezbláznit se? 

Konjunkce Venuše s Plutem varuje 11. prosince před silnými emocemi. Buďte věcní a hlídejte si termíny. Sextil Merkuru s Jupiterem bude přát promyšleným nákupům a rozumným investicím. Plánujte. Dnešní plány budou mít štěstí.

 

 

Mars vejde 13. prosince do znamení Střelce. Budete mít náladu na přátele, setkávání a společnost. Tímto dnem začnete zvládat mnohem lépe komunikaci s dorůstajícími ratolestmi a s celou rodinou a lépe pořešíte různé problémy a protivenství osudu. Můžete se podívat za kulturou, či zajít na kávu s přáteli.

 

Merkur vejde do znamení Kozoroha 13. prosince  a probudí vaše ambice

Možná zatoužíte být svojí lepší verzí. Problémy se stanou výzvami, nad kterými se rozhodně nemávne rukou. Kdyby se k vám někdo nechtěl chovat tak, jak by měl, nebudete mít problém mu jasně vymezit hranice. Možná se kvůli tomu někdo začne odvracet. Vy to ale budete vnímat jako jeho, a ne váš problém.

 

Venuše vejde do retrográdu 19.12. To může nastartovat sérii prapodivných omylů a změn plánů. Chaos a vážná rozhodnutí v tomto rozpoložení by mohla mít fatální dopady. Opatrně na smlouvy a s novou kérkou se také vyplatí vyčkat.

 

Úplněk v Blížencích bude také 19. prosince

Požene vás na cesty. Pokusíte se mít svůj osud pod kontrolou. 

Vzdušné znamení Blíženců miluje komunikaci, nové, užitečné informace, pohyb… Tak by nebylo od věci zavolat, či navštívit někoho z příbuzných, nebo se alespoň podívat na nový film, či knihu. 

 

Slunce vejde do znamení Kozoroha 21. prosince

Budete také tak trochu zásadoví a spravedliví. Možná pohnete s některými rodinnými tématy, kterým jste se doposud vyhýbali. Bude dobré hovořit o svých potřebách a větší empatie k potřebám vašich blízkých také nebude od věci.

Slunce ve znamení Kozoroha vnese světlo i finančních záležitostí. 

 

Jupiter vejde do znamení Ryb 29. prosince

Postará se o vaši lásku, pohodlí a vztahy.

Uvědomíte si, že to, co potřebujete, je opora a sdílení. Život bez lásky by byl prázdný.

Povykládejte si s někým velmi blízkým. Promluvte si o tom, jak strávit Silvestra a pokud to má být doma a nikam se vám nechce, respektujte to. Naslouchejte svému tělu.

 

Silvestr bude možná poněkud v náročnějších energiích. Luna vejde do znamení Střelce a jeho konjunkce s Marsem klidu nepřidají. Luna s Marsem budou stimulovat smysly k vášnivému sexu a se sklenkou v ruce to může mít zajímavé dohry. A pozor, Luna se blíží k novoluní (2.1.) a tak to může docela ovlivnit vaši budoucnost, kterou budete mít chuť plánovat. Poslední den v roce je skvělý okamžik k tomu, podívat se na to, co se vám líbilo v uplynulém roce a co ne. Díky tomu můžete pochopit, kam směřovat rok 2022.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Splňte si přání s Perseidami

Nejvíce by padající roj meteorů, tak zvaných Perseid, měl být vidět 13.8. kolem třetí hodiny ranní. Mezi 12. až 14. srpnem jsou dvě noci, ve ...
Kartářka píše...

Naplánujte si pohlaví dítěte. Pomůže vám v tom kapka magie a kvalitní sex

Hodně lidí samozřejmě krom přání, aby se jim narodil zdravý potomek, mají i představy o tom, jestli to má být chlapec, nebo děvče. Muži chtějí ...
Kartářka píše...

Usmiřte se s mákem

Mák - kouzelná bylinka pro štěstí, lásku, usmíření, ochranu, hojnost neviditelnost i zapomnění.. Jeden z nejkrásnějších polních květů, ačkoliv působí křehce a po utrhnutí hned ...
Kartářka píše...

Symbolika dlouhých vlasů

Krajinou cválá muž a vlasy za ním vlají… Mužná tvář ošlehaná větrem, na první pohled rebel s pevným pohledem. Romantická představa z filmů dávné minulosti…, ale také ...
Kartářka píše...

Co s lidmi dělá sex?

Pro jedny život, pro druhé La petite mort - malá smrt. Co vlastně vyvádí s naší hlavou a tělem? Nedostatek sexu v dlouhodobém vztahu trhá ...
Kartářka píše...

Dokážete poznat, že se mu líbíte? Každé znamení to projevuje jinak

Každý muž vysílá určité signály. Zjistěte, jak si je přebrat. Klíčem je znamení zvěrokruhu. Možná v dalších řádcích poznáte toho svého. Beran Myslíte si, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 8.8. – 14.8. Dvojka holí žádá sebeovládání

Astrologickým aspektem dvojky holí  je Mars v Beranu. O co jde? Mars je za energii vitality a prosazování se a Beran může být za poznávání ...
Kartářka píše...

Kočky trochu jinak… aneb tři kočičí Pé

Pozorovali jste někdy kočku? Ta malá, chlupatá stvoření, která si vždy prosadí svou…? Svéhlavičky svéhlavé. Nezávislé, tajemné, mystické a ztřeštěné. Omotají si nás hrrrravě kolem ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 8. 8. – 14. 8. Luna v úplňku naplní sny

V tomto týdnu je Merkur v plné síle a dopřeje vám najít něco, po čem již delší dobu toužíte. Může to být třeba nějaké umění, či ...
Kartářka píše...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...
Kartářka píše...