Samuelčiny šamanské vzkazy 11.6.-16.6.

BERANI

Nedá se nic dělat, tento týden možná budete muset kousnout do kyselého jablka. Ano, může vás překvapit nečekaná špatná zpráva, nebo se ocitnete ve víru konfliktu na pracovišti. Ale nezoufejte!
„Ať už jde o konflikty, nebo zklamání, které tento týden přinese, pamatujte, že nejde o konečnou porážku.
Tento konflikt nebo zpráva bude mít stejně rychlý průběh jako blesk na letní obloze. Bude rychle vyřešen a možná i přinese konec něčeho, co vás dlouho tížilo.
Nebojte se ukázat své emoce, ale nezapomínejte také na svůj nadhled a smysl pro humor. Jak říká jedno moudré přísloví: „Neberte věci tak smrtelně vážně.“
Tento zdánlivě negativní moment může být ve skutečnosti začátek slibné kapitoly.

BÝCI

Tento týden bude plný oslav a společenských setkání. Ať už to budou rodinné sešlosti, večírky s přáteli nebo pracovní akce, vše proběhne v duchu pozitivní energie.
Budete odměněni něčím mimořádným, darem, který je spojen s cestou, na které jste  již nějakou dobu kráčely. Možná to bude symbolické potvrzení vašeho úsilí, nebo znak uznání za vaši práci a oddanost. Nezapomínejte si tuto chvíli vychutnat a být vděční za to, co máte.

BLÍŽENCI

Tento týden se dívejte na určité události s dávkou opatrnosti. To neznamená být paranoidní, ale bdělí. I tam, kde zrovna nevětříte nebezpečí, je lepší držet se v pozadí. Pokud jste nedávno řešili nějaké zápletky, nebo nepříjemnosti ve vztahu či přátelství, dbejte zvýšené ostražitosti a tolerance.
Někdy se nedorozumění či konflikty mohou opět vynořit na povrch. Proto by bylo rozumné nyní couvnout a počkat na vhodnější chvíli. Přestaňte posuzovat sebe i druhé a vyčkejte na správný okamžik. Však jistě budete mít příležitost, nebojte se.

RACI

Připravte se na týden plný elánu a radosti, které vám přinesou kreativní nadšení. Vaše vitalita bude zářit a každý váš krok bude plný odhodlání.
Někdy se však může stát, že vás zachvátí větší horlivost. V těchto chvílích nemusíte mít obavy vytasit své drápky a pevně si stát za svým.

Tento týden je ideální dobou pro to, abyste si prosadili své názory a plány. Nebojte se projevit, co opravdu chcete – právě teď máte tu sílu a rozhodnost ukázat světu svoji pravou podstatu.
Dámy, nejenže budete působit na druhé přitažlivě díky svému osobnímu kouzlu, ale také překonáte jakékoli překážky s lehkostí. Vaše charisma bude neodolatelné a vaše slova přesvědčivá. Využijte toho naplno ve všech aspektech – ať už jde o práci, vztahy nebo osobní cíle.

LVI A VÁHY

Život není vždy jednoduchý, ale jak často říkáváme, bouře někdy přináší průzračný vzduch. Tento týden, Lvi a Váhy, se připravte na protivítr. Budete čelit kritice a zpochybňování vašich názorům. Ačkoliv to na první pohled může působit jako nepříjemná zkušenost, nenechte se odradit.
Klíčem k řešení situace je otevřené naslouchání. Když opravdu pozorně nasloucháte, můžete objevit něco zásadního, co vám dříve uniklo. Může dojít na odhalení problému, nebo dokonce na předzvěst skandálu v rodině či ve vztahu. Ale pamatujte – každá bouře končí. A když se bouřka přežene, vzduch je čistší a slunce zářivější než kdykoli předtím.
Vaše odvaha a ochota podívat se pod povrch zdánlivé skutečnosti vám pomůže čelit tomuto týdnu s grácií a rozumem.

PANNY

Tento týden je přímo ve vaší režii. Všechno, na co sáhnete, půjde hladce a podle vašich představ, aniž byste se musely nějak namáhat. Je to přesně ten čas, kdy si můžete s klidem dopřát trochu lenošení nebo se nechat hýčkat.
Vychutnávejte si tyto pocity pohody a užívejte čas strávený s rodinou. Tento týden je ideální pro posílení rodinných vazeb a skládání priorit.
Nenechte se rozptylovat okolními zbytečnými problémy a soustřeďte se na to, co je pro vás opravdu důležité. Pamatujte, že někdy je nejlepší investicí dát si pauzu a užívat si života.

ŠTÍŘI A STŘELCI

Tento týden pocítíte skutečné horko, a to nejen kvůli teplotám! Vaše temperamentní povaha vám může přinést výbuchy emocí a touhu mít vše hned a teď. Avšak pozor, ve snaze mít věci pod kontrolou můžete narazit na situace, kdy něco exploduje – a ne v dobrém slova smyslu.
Někdy je lepší pustit z rukou ovládání a poddat se proudu života. Dívat se na věci optimisticky.
Nechte se zlákat neplánovanými návrhy, které vám přijdou do cesty. Co takhle spontánní výlet s přáteli nebo nové koníčky, které jste si vždy chtěli vyzkoušet? Místo abyste se snažili řídit svět podle svých plánů, nechte svět, aby vám ukázal své nečekané krásy.

KOZOROZI  A  VODNÁŘI

Tento týden se připravte na menší útlum. Něco, na co jste se už dlouho těšili nebo v to doufali, bohužel nesplní vaše očekávání. Pokud jde o nějakou maličkost jako společenské setkání, berte to s humorem a nadhledem. Zákony Murphyho jsou silné, ale váš smysl pro humor je silnější!
Ale co když se rozbije něco skutečně cenného? Přijímejte to statečně a neskrývejte své zklamání. Je důležité otevřeně projevit své pocity.

Nezapomeňte: „Řekněte si o to, co skutečně chcete.“ Někdy je totiž první krok k nápravě škod jednoduše vyjádřit svou potřebu či touhu.

RYBY

Tento týden pro vás bude skutečně zvláštní. Něco nezvyklého vás čeká na každém kroku a je dost možné, že vás osud zavede na úplně novou cestu. Může to znamenat například stěhování nebo cestování, ale také to může být metaforická cesta do neznáma, která vás svým způsobem děsí a zároveň vzrušuje.
Během tohoto týdne vás může trápit tréma a obavy z toho, kam vás nové kroky povedou. Je to přirozené, ale nemělo by vás to zastavit. Dívejte se kolem sebe, buďte všímaví a opatrní při rozhodování.
Pro pány mezi Rybami, je čas přiznat si svou sílu a mužnou rozhodnost. Právě teď máte příležitost projevit svou energii a odvahu.

PŘEJI VČEM ZNAMENÍM PĚKNÝ ČERVNOVÝ TÝDEN!

Samuelka linka 40

 

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Příběh zaláskované Jitky, která nechtěla slyšet, co karty říkají

Ne každý příběh, se kterým jsem se prostřednictvím výkladu karet setkala, dopadl dobře. Paní Jitce jsem vykládala karty začátkem roku 2014. Nechala si vyložit na ...

Andělské setkání

Příběh slečny Lindy je v mnohém docela obyčejný, ale přesto mi právě tato skromná dívka ukázala mnoho z magického světa. Díky ní jsem na vlastní oči viděla ...
Amulety

Vliv duchovní cesty na praktický život. „Kamínky“

Ráda se věnuji publikační činnosti, i zde u Kartářek světla. S tím souvisí i tento příběh a téma k zamyšlení. Je to drobné poodhalení mého soukromí. Oč ...

Která runa přinese štěstí a lásku?

Slyšeli jste o tom, že runy se používají nejenom k věštění, ale i ke zhotovení talismanů? Jak na to, a která do života konečně přinese ...

Dušičky nebo Samain nebo Halloween

Vážené dámy i pánové, rok ve znamení kozy a numerologické osmičky se pomalu chýlí ke konci a my společně můžeme oslavit osmý čarodějnický svátek, který ...

Výklad karet funguje

O tom, jak je možné, že výklad karet funguje, promlouvá kartářka Helen Stanku Zajímá to nejenom vás. Snad každá kartářka se snažila zodpovědět si na ...
/ Kartářka píše

Zkušená kartářka

Každá naše kartářka je zkušená odbornice Kartářka má dar vidět něco víc, svůj dar rozvíjí, sbírá životní zkušenosti, dokáže Vás navést správným směrem, i když ...
/ Kartářka píše

Charisma osobností, o čem vypovídají?

Jak začít tentokrát? Mám-li nápad napsat článek, mám-li konkrétní téma, nemusí se mi dařit napsat úvod a titulek. Profesionálové to umí, i když někdy titul ...

Víme vždy, jak pracují léčivé energie?

V minulém článku jsem se zmínila, že bude pokračování. Přiznám se, že toho mám hodně na srdci, oč se toužím podělit s těmi, jež o to ...

Pátá čakra v nás

"Milá Helen, bojím se rozhodování a celý život za mne rozhodovali druzí. Tatínek rozhodl, kam na školu, maminka zařídila zaměstnání, manžel rozhoduje o dětech.... a ...

Samuelčiny šamanské vzkazy 27.5.-2.6.

BERANI A  BLÍŽENCI

„Žert od srdce plného lásky je vždy ten nejcennější.“

Berani a Blíženci, připravte se na nečekané události tohoto týdne. Pokud se vám v poslední době stalo, že jste jednali impulzivně nebo dokonce hloupě, teď je čas, kdy se věci dají do pořádku. Vzpomeňte si na ty momenty, kdy jste se nechali pohltit emocemi bez rozmyslu – není to tak dávno, že?
Vše bude spojeno s otevřenou a milující ženou. Tato osoba bude hrát klíčovou roli ve vašem týdnu a její akce přinesou nečekané, ale vítané změny. Připravte se na formu zprávy, nebo pozvání, které vás překvapí svou jednoduchostí, ale zároveň vám vyřeší všechny starosti.
Možná se podvědomě obáváte, jak vše dopadne, ale nebojte se – díky této ženě se situace vyřeší snadněji, než jste čekali.

BÝCI

,,Vytrvalost a trpělivost jsou cesty k splnění vašich nejtajnějších přání.“

Býci, právě teď je čas, kdy musíte být více trpěliví a vytrvalí než kdykoliv předtím. Vaše přání a touhy jsou na dosah ruky, ačkoliv výsledky možná ještě nejsou zcela vidět. Buďte si ale jisti, že vše je na správné cestě. Nevzdávejte se a nenechte se ovlivnit nepříjemnými zprávami nebo překážkami. Jak se říká, „Trpělivost růže přináší.“
V průběhu týdne mohou dorazit dvě pozvánky na společenské akce. Naslouchejte svému srdci a rozhodněte se, co je vám bližší. Možná se však nakonec sami další okolnosti postarají o to, že na poslední chvíli jedna akce zruší. Buďte připraveni na změnu a přizpůsobte se situaci.

RACI

,,Zhluboka se nadechněte a je čas konat – ve společnosti najdete klíč ke svému potížím.”

Raci, tento týden pro vás připravena velká příležitost, která bude vyžadovat klid, odvahu a společenské vystupování. Kdykoliv vás přepadne neklid, zmatenost, úzkost nebo strach, zhluboka se nadechněte. Tento jednoduchý nádech – může být tím prvním krokem k nalezení vašeho klidu a zároveň vyjasnění situací, které se možná již delší dobu nehýbají z místa.
Situace z minulosti, která se doposud zdála být v stagnaci, nyní může nabrat nový směr. Klíčem k tomuto pohybu je vaše schopnost navázat a udržovat společenské kontakty – právě v nich se můžete objevit i řešení. Vaše ochota otevřeně komunikovat s lidmi kolem vás může přinést překvapivě pozitivní výsledky.

LVI A PANNY

,,Hravost vám pomůže ukotvit a vyjasnit myšlenky, dodá vám sílu a nadšení potřebné k řešení nynějších situací.”

Vzpomínáte si na ty dny, kdy jste byli plní energie a nadšení pro život? Teď se vám však vše zdá nejasné a dvousečné, jako byste se topili ve víru myšlenek a povinností. Možná jste ztratili spojení se svou opravdovou hravostí. Nejlepší způsob, jak vypnout, je prostřednictvím hry a zábavy!
Záměrně si naplánujte výlet zaměřený na ruční práce a tvorbu detailu – můžete vyzkoušet malování, kutilství, keramiku, nebo třeba výrobu šperků. Když se soustředíte na něco kreativního, mozkový chaos ustoupí a před vámi se objeví jasnější cesta a řešení.
Tak na co čekáte? Chytněte štětec, nůžky nebo jehlu a nit. Vaše pravá kreativita a hravost už na vás čeká!

VÁHY

„Věřte v sebe, vdechněte život svým snům.“

Váhy, jste známé svou schopností vyvažovat a harmonizovat situace kolem sebe. Možná je čas to změnit! Skvělým prvním krokem je pochopit, že vaše potřeby a přání jsou právě tak důležité jako ty ostatních.
Teď máte skvělé předpoklady pro nový a nadějný začátek. Možná je to dlouhodobý úkol, projekt nebo vztah s potenciálem stability a úspěchu. Klíčem je říci co chci! Místo toho, abyste se domnívaly, že okolí ví, co chcete.
Řekněte si, co opravdu chcete, a sledujte, jak se dveře možností před vámi otevírají. Možná zjistíte, že vše, po čem toužíte, bylo celou dobu během vašeho dosahu – stačilo jen natáhnout ruku a o to požádat.

ŠTÍŘI

,,Všímejte si svých blízkých osob, které potřebují pomoct.“ Nejen že jim tím pomůžete, ale posílíte i své vlastní odhodlání a sounáležitost.”

Štíři, tento týden to s vámi nebude jednoduché. „Jednoduché“ ale rozhodně neznamená „nezvládnutelné“. Vaše energická povaha a vytrvalost vás dovedou tam, kde chcete být. Možná už dlouhodobě pracujete na něčem důležitém. Úspěch je na dosah ruky, ale dejte si pozor, aby vám neunikly signály od vašich blízkých. Oni teď potřebují vaši podporu více než kdy jindy.
Mohlo by se zdát, že všechno zvládají sami, ale někdy právě oni sami se zdráhají o pomoc požádat otevřeně, nebo ji odmítají přijmout.
Pamatujte však, že i některé věci si žádají čas, aby mohly dozrát. Tak nechte některé záležitosti plynout a nesnažte se urychlit přirozený vývoj událostí, protože to chce svůj čas.
Ke konci týdne může přijít nečekaná úřední záležitost. Dopis nebo zpráva, která vás možná znepokojí.

STŘELCI

,,Střelci, připravte se na týden plný okouzlení!”

Tento týden, pánové Střelci, na vás čeká osudové setkání s ženou, jejíž šarm vás naprosto pohltí. Tato úžasná dáma vás okouzlí nejen svou krásou, ale také moudrostí, což vás povede do stavu určitého zmatení. Možná se budete chtít k ní přiblížit, ale narazíte na nepochopení, což vás donutí přemýšlet o svých dosavadních citech.

,,Pánové Střelci, i když se nyní můžete cítit nejasně, připomeňte si, že každý nejasný moment vám pomáhá lépe porozumět vašim hlubším citům, jak to vlastně máte. Stačí přiznat svou vnitřní sílu a propojení, které máte sami se sebou.“

Pro dámy Střelkyně: Tento týden budete doslova zářit! Vaše energie a šarm budou neodolatelné, což si muži kolem vás rozhodně všimnou. Využijte tento okamžik a užijte si pozornost, která se vám dostane.
,,Vaše největší síla je ve vaší přirozeností, nechte své skutečné já zazářit!“

KOZOROZI

,,Pamatujte si:  Správná navigace – instinkt  je vaše eso v rukávu.“

Kozorozi, tento týden se možná cítíte trochu ztracení, jako by vám někdo přeměnil všechny známé značky na své vlastní. V takových okamžicích je klíčové se zklidnit, zaostřit své smysly a důvěřovat své vnitřní navigaci. Přestaňte donekonečna rozebírat každou situaci a přeskakovat od jednoho řešení k druhému. Váš instinkt je teď vaším nejsilnějším spojencem, tak se na něj spolehněte.
Je snadné se nechat rozptylovat myšlenkami a poznámkami ostatních lidí, ale právě teď je důležité soustředit se na vlastní cestu. Máte totiž eso v rukávu, tak se ujistěte, že ho nevynaložíte zbytečně. Tento týden vaše myšlenky mají moc stávat se realitou, proto se snažte využít proud hojnosti a stability, kterou kolem sebe máte.

VODNÁŘI

,,Pamatujte, že každý den přináší nové příležitosti a je jen na vás, jak je uchopíte.”

Vodnáři, připravte se na týden plný úspěchů! Všechno je vám nakloněno.  Avšak pozor, neukvapujte se. Zbrklé či neuvážené jednání by mohlo vaše plány zhatit.
A teď to nejdůležitější: Život si máme užívat! Vše je přechodné a prchavé. Události, které nám připadají jako konec světa, se často ukážou být jen prkotinou. Neberte svůj každodenní život tak smrtelně vážně. Smějte se, i když věci nejdou podle plánu.
Radujte se z maličkostí, ať už v práci nebo s rodinou a přáteli. Vyrobte si drobné radosti, které vám zlepší den. Možná najdete štěstí na místě, kde byste ho nejméně čekali.

RYBY

„Rychle zvolené priority zaručí úspěch.“ Ať už je to jakákoli příležitost, mějte na paměti, že vaše intuice vás povede správným směrem. Máte prostě štěstí, milé Ryby.

Ryby, tento týden si budete muset pořádně máknout! Přijde totiž okamžik, kdy se budete muset rychle rozhodnout a zvolit tu správnou cestu. Neudržujte věci na vážkách! Pečlivě si prohlédněte všechny své možnosti a pak sáhněte po té, které jste ochotní se věnovat s radostí. Uvidíte, jakmile se rozhodnete, další kroky budou ihned jasné.
Jedním z klíčových momentů tohoto týdne bude nabídka od kamaráda nebo přítele. Příležitost se před vámi objeví jako zčistajasna a slibuje nejen vzrušení, ale také slušný výdělek. Možná se zdá, že budete muset rozhodnout během pouhého jednoho dne – jen si ohlídejte, abyste nepodlehli zbytečným rozptylováním a nepromeškali šanci.

Všem znamením přeji krásný a úspěšný poslední květnovo-červnový týden!

 

Pro Kartářky světla

Samuelka linka 40

 

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Příběh zaláskované Jitky, která nechtěla slyšet, co karty říkají

Ne každý příběh, se kterým jsem se prostřednictvím výkladu karet setkala, dopadl dobře. Paní Jitce jsem vykládala karty začátkem roku 2014. Nechala si vyložit na ...

Andělské setkání

Příběh slečny Lindy je v mnohém docela obyčejný, ale přesto mi právě tato skromná dívka ukázala mnoho z magického světa. Díky ní jsem na vlastní oči viděla ...
Amulety

Vliv duchovní cesty na praktický život. „Kamínky“

Ráda se věnuji publikační činnosti, i zde u Kartářek světla. S tím souvisí i tento příběh a téma k zamyšlení. Je to drobné poodhalení mého soukromí. Oč ...

Která runa přinese štěstí a lásku?

Slyšeli jste o tom, že runy se používají nejenom k věštění, ale i ke zhotovení talismanů? Jak na to, a která do života konečně přinese ...

Dušičky nebo Samain nebo Halloween

Vážené dámy i pánové, rok ve znamení kozy a numerologické osmičky se pomalu chýlí ke konci a my společně můžeme oslavit osmý čarodějnický svátek, který ...

Výklad karet funguje

O tom, jak je možné, že výklad karet funguje, promlouvá kartářka Helen Stanku Zajímá to nejenom vás. Snad každá kartářka se snažila zodpovědět si na ...
/ Kartářka píše

Zkušená kartářka

Každá naše kartářka je zkušená odbornice Kartářka má dar vidět něco víc, svůj dar rozvíjí, sbírá životní zkušenosti, dokáže Vás navést správným směrem, i když ...
/ Kartářka píše

Charisma osobností, o čem vypovídají?

Jak začít tentokrát? Mám-li nápad napsat článek, mám-li konkrétní téma, nemusí se mi dařit napsat úvod a titulek. Profesionálové to umí, i když někdy titul ...

Víme vždy, jak pracují léčivé energie?

V minulém článku jsem se zmínila, že bude pokračování. Přiznám se, že toho mám hodně na srdci, oč se toužím podělit s těmi, jež o to ...

Pátá čakra v nás

"Milá Helen, bojím se rozhodování a celý život za mne rozhodovali druzí. Tatínek rozhodl, kam na školu, maminka zařídila zaměstnání, manžel rozhoduje o dětech.... a ...

Samuelčiny šamanské vzkazy pro týden 6.5.-12.5.

Berani

„Empatie je most, představivost jsou křídla a hravost  tancem duše.

Tento týden bude plný příležitostí, Berani – které když správně využijete, mohou vás posunout jak v osobním, tak i profesním životě. S nasloucháním, tvořivostí, zábavou a strategickým plánováním, máte všechny možnosti pro úspěch. V tomto týdnu se ocitnete v odloučené pozici, která vyžaduje vyšší míru samostatnosti a rozhodovacích pravomocí. Možná vám to bude trochu připadat jako dočasná izolace, opak je pravdou a pokud toto přijmete s pokorou, vše bude hrát pro vás do budoucna. Berte tuto výzvu s otevřenou myslí a uvidíte, jak vaše životní cesta nabere bohatších zkušenosti.

 

BÝCI

„Odvaha není absence strachu, ale rozhodnutí postavit se mu čelem.

Cestování může být v tomto týdnu klíčové – ať už fyzicky, nebo metaforicky. Možná se vám naskytne šance pro služební cesty, nebo prostě čas na malý útěk z každodenní reality. Nečekejte, až vám někdo jiný předá štafetu a jděte do akce. Je čas ukázat, jakým směrem se mají věci ubírat.

Trochu pravdy – jak často jste si říkali, že něco chcete, ale nikdy jste o tom nemluvili nahlas? Tak buďte pevní a řekněte si o to!

 

Blíženci a Raci

„Vytrvalost je klíčem k úspěchu ve všech oblastech života.

Tento týden vás čeká příznivé období, Blíženci a Raci ve světě práce se budete cítit jako ryba ve vodě. Jestli jste v oboru finančnictví, nebo jen jeho vodami proplouváte, připravte se na vlnu úspěchů a možná i na zvýšení příjmů. A nemusíte hledat daleko, máte všechny prostředky –  které potřebujete, přímo u sebe. Avšak vaše tvůrčí nápady se mohou měnit rychlostí blesk. Je však důležité spoléhat se na svůj vnitřní hlas a nebát se řídit podle svých vlastních pravidel. Tak směle do toho, tento týden je vaše flexibilita vaší největší zbraní!

 

LVI

„Nechť vášeň pohání tvé kroky a stává se průvodcem tvých snů.

Tento týden Lvi  – máte jedinečnou příležitost ponořit se do světa snů a fantazií. V oblasti vztahů můžete potkat pro vás fascinující osobu, která se zdá být nedosažitelná. Což může vaše myšlenky a city dovést k úplnému vášnivému nutkání se jí přiblížit. Tady se vaše realita může zdát skoro až magická s vaší fantazií-zároveň.

Uvědomte si, že každý nový den je dar, a i malé věci mohou obohatit vaše živobytí mnohem více, než byste očekávali. V pracovní oblasti, ukažte světu vaše ambice a odhodlání, protože právě teď máte příležitost skutečně zazářit a udělit své práci nový smysl a směr.

 

 

PANNY

„Hravost je jiskra tvůrčí mysli, je tím klíčem, který otevírá dveře nekonečné plodnosti a přizpůsobivosti.

Panny, přichází týden, kdy vaše schopnosti být skvělým partnerem přijdou na přetřes, ale v dobrém slova smyslu! Ať už jste manžel/ka, partner/ka, nebo důležitý spojenec, vaše angažovanost a důvtip budou mít spokojený dopad na okolí. Zvláštní pozornost byste měly věnovat ženským kolegům či obchodním partnerkám, mohou vás tyto spojení posunout mnohem dále, než byste čekaly. Možné nečekané změny vnímejte jako příležitosti, ne jako překážky, či kladení odporu. Přizpůsobivost je jednou z vašich silných stránek, tak ji využijte k tomu, abyste se mohly vyvíjet a růst v jakémkoliv směru, který vás láká. Tím vše zvládnete s lehkostí a grácií.

 

VÁHY

„V každém ústupu spočívá příležitost pro tvou představivost, aby vynalezla nové cesty.

 

Váhy, tento týdne očekávejte, že vaše magnetická aura se rozjasní výrazným způsobem. Vaše charisma bude mít značný dopad zejména na milostné frontě. Čeká vás setkání, vztah – zážitek, který může být aktuálně více postavený na fyzické přitažlivosti než na emocionální intimitě. Užijte si to s patřičným vzrušením, které vám dobije baterky.

V práci se na vás usměje klid a harmonie. Očekávat můžete „čisté projekty“, tedy takové, při kterých se nebudete muset potýkat s možnými nepříjemnostmi. Pokud se však objeví situace, které se jeví jako nespravedlivé nebo obtížné, mějte na paměti, že občas je nejlepší ustoupit a nedovolit zevnějším okolnostem, aby vám určovaly tempo. Vaše schopnost zachovat si klid a duševní pohodu je v tuto chvíli cennější než kdy jindy.

 

ŠTÍŘI

„Odhodlání bez vnitřního míru může vést k chaosu.

Štíři, před vámi stojí týden plný rozhodování a váhání. Vaše cesty se rozdvojí a vy se ocitnete na křižovatce, kde se budete muset rozhodnout, kterou cestou se vydat. Zastavte se na chvíli. Zhluboka se nadechněte a dostatek času věnujte rozmyšlení všech aspektů vaší situace. Nespěchejte na rozhodnutím, ale pečlivě zvažte všechny dostupné informace. Klíčem k úspěchu je odhodlání a to vy v sobě máte k překonání vlastního strachu a nejistoty.

 

 

STŘELCI

„V iluzi nacházíme začátek snu, ale skrze odpuštění nacházíme mír. Oba jsou klíč, které umí přemodelovat svět.

Střelci, připravte se na to, že vaše energie bude tento týden zkoušena. Začněme doma. Vaše děti nebo mladší členové rodiny se mohou chovat trochu neposedně, ale nezapomeňte, že jejich nevinnost a hravost může přinést i mnoho radosti a inspirace. Přijměte jejich svěží pohled na svět a nechte se unést jejich fantazií. Přestaňte posuzovat sebe i druhé a naučte se vidět svět jejich očima – jako místo plné možností a objevů. Neignorujte také svou kreativní stránku. Tento týden je ideální doba pro to, abyste se oddali umění a tvořivosti. Ať už jde o malování, psaní, nebo jinou formu uměleckého vyjádření, nechte svou představivost, aby rostla a rozvíjela se. ,,A když né plátno, tak vymalujte aspoň dětský pokoj – nebo jinou místnost‘‘.

 

KOZOROZI

„Při každém kroku, který činíme s empatií a péčí, rozšiřujeme kruh světla v temnotě.

Tento týden – Kozorozi, je čas naslouchat svému partnerovi nebo vlivné osobě ve vašem životě.
Může to být váš partner – často starší muž, jenž zastává roli ochránce či autority. Tento vztah, ať už osobní nebo pracovní, bude klíčový, protože vám nabízí jedinečnou příležitost prohloubit porozumění a bezpečí, které v těchto dnech tak často hledáte. Empatie a ochota naslouchat nejsou jen klíčem k osobní spokojenosti, ale otevřou dveře k novým možnostem.
Ve své práci očekávejte do budoucna možnost profesního postupu, nebo získání nového vlivného spojence. Váš společenský status by mohl zaznamenat vzestup, a to díky ochraně a podpoře, kterou nyní obdržíte.

 

VODNÁŘI

„Rozžehni svou představivost, přizpůsob se měnícím se okolnostem a projev svá kouzla.

Tento týden bude pro vás velkým dobrodružstvím, které vám připraví horskou dráhu emocí i situací. Čeká vás náročná cesta zdolávání překážek – vysoké jako nepřekonatelná hora, které můžou přijít v různých formách – od osobních konfliktů až po pracovní peripetie. Připravte se ale, že tou největší zbraní bude kouzlo vašeho ducha a nezapomenutelná schopnost ovládat umění přizpůsobení se. O svoji sílu se opírejte, když budete čelit opozici a nebojte se obětovat s trochou tvrdohlavosti – výměnou za pokrok a posun. Využijte své tvořivé schopnosti, které vám umožní najít nečekaný způsob, jak překonat zdánlivě neřešitelné problémy.

Ve vztazích buďte připraveni na zatěžkávací období, které připraví možné pocity nepřístupnosti ze strany partnera či blízkých přátel. Zde platí klíčové slovo  – umět se přizpůsobit změnám kolem sebe.

 

RYBY

„Vděk je základem všeho a skvělého vedení.

 

Ryby, tento týden se připravte na období plné vděčnosti a důležitých rozhodnutí. Možná přemýšlíte o dalším kroku ve vašem vztahu – ať už je to zasnoubení, svatba nebo obnovení vašeho slibu. V tomto období je důležité, aby každý krok byl pečlivě zvažován.

 

Ve vaší práci se objeví šance ukázat své leader – ství. Možná vás čeká nabídka nového projektu, nebo přechod na vyšší pozici. Být vůdcem neznamená jen vést ostatní, ale také být dobrým příkladem a inspirovat své kolegy svou pílí a vizí. Nezapomínejte však na vděčnost – která by měla být vašim kompasem. Každý večer si připomeňte, za co všechno můžete být vděční – i zdánlivé malichernosti lze vnímat jako obrovské dary.

 

Pro Kartářky světla

Samuelka linka 40

 

 

 

 

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Příběh zaláskované Jitky, která nechtěla slyšet, co karty říkají

Ne každý příběh, se kterým jsem se prostřednictvím výkladu karet setkala, dopadl dobře. Paní Jitce jsem vykládala karty začátkem roku 2014. Nechala si vyložit na ...

Andělské setkání

Příběh slečny Lindy je v mnohém docela obyčejný, ale přesto mi právě tato skromná dívka ukázala mnoho z magického světa. Díky ní jsem na vlastní oči viděla ...
Amulety

Vliv duchovní cesty na praktický život. „Kamínky“

Ráda se věnuji publikační činnosti, i zde u Kartářek světla. S tím souvisí i tento příběh a téma k zamyšlení. Je to drobné poodhalení mého soukromí. Oč ...

Která runa přinese štěstí a lásku?

Slyšeli jste o tom, že runy se používají nejenom k věštění, ale i ke zhotovení talismanů? Jak na to, a která do života konečně přinese ...

Dušičky nebo Samain nebo Halloween

Vážené dámy i pánové, rok ve znamení kozy a numerologické osmičky se pomalu chýlí ke konci a my společně můžeme oslavit osmý čarodějnický svátek, který ...

Výklad karet funguje

O tom, jak je možné, že výklad karet funguje, promlouvá kartářka Helen Stanku Zajímá to nejenom vás. Snad každá kartářka se snažila zodpovědět si na ...
/ Kartářka píše

Zkušená kartářka

Každá naše kartářka je zkušená odbornice Kartářka má dar vidět něco víc, svůj dar rozvíjí, sbírá životní zkušenosti, dokáže Vás navést správným směrem, i když ...
/ Kartářka píše

Charisma osobností, o čem vypovídají?

Jak začít tentokrát? Mám-li nápad napsat článek, mám-li konkrétní téma, nemusí se mi dařit napsat úvod a titulek. Profesionálové to umí, i když někdy titul ...

Víme vždy, jak pracují léčivé energie?

V minulém článku jsem se zmínila, že bude pokračování. Přiznám se, že toho mám hodně na srdci, oč se toužím podělit s těmi, jež o to ...

Pátá čakra v nás

"Milá Helen, bojím se rozhodování a celý život za mne rozhodovali druzí. Tatínek rozhodl, kam na školu, maminka zařídila zaměstnání, manžel rozhoduje o dětech.... a ...

Samuelčiny šamanské vzkazy na týden 22.4.-28.4.

Berani

Navigace – důvěřujte svým instinktům, bezpečně vás povedou.

V určité situaci jste zahnání do kouta možná i nějakou osobou, které moc nevěříte. Nebo celý nápad se vám moc nezdá. Důvěřujte svému instinktu, šimrání nosu, nebo že se vám do toho moc nechce, cítíte že to není to pravé ořechové. V jeden moment už to může i vyústit v takovou krizi nerozhodnosti. Kdy je už dobré poprosit o pomoc či názor někoho zkušenějšího. Bude to ten nejlepší krok z bludného kruhu.

Býci, Blíženci, Lvi

Autorita – sami víte co je pro vás nejlepší.

Tento týden se budete prosazovat bojovou a akční náladou. A tím možná rozhodnete o několika věcech najednou, dá se říci s určitou sebe autoritou a respektem okolí. Zadaní, budou mít nejednu příležitost k flirtování. Pozor však, aby se z toho nestali jenom zbytečné komplikace do budoucna.

Raci

Podnikavost – podívejte se pod povrch zdánlivé skutečnosti.

Raci v tomto týdnu jste společensky žádáni, budete pozvání na více akci najednou. Oslava, koncert či divadlo, musíte se však sami rozhodnout, že určité termíny se kryjí a tak budete postavení před rozhodnutí. Jak učiníte, to už záleží na vás? Možná kde budete více spokojeni, je ta pravá volba. Nebo jestli jít nebo NE, toť otázka?

Panny

Ústup – přestaňte znásilňovat běh světa.

Panny tento týden nic neuspíšíte i když vše máte pevně naplánováno ve svém diáři. Vše se bude komplikovat, takže vám to bude způsobovat pocity frustrace a strachu, že nic nestihnete jak má být. A jak jste si sami naplánovali. Zvolněním a stažení se do ústraní a vyškrtáním určitých položek v diáři. Může někdy způsobit, jinačí pohled na věc a najednou vše samo začne zapadat do sebe.

Váhy, Střelci, Kozorozi

Moudrý blázen – přijměte svá bláznovství a poučte se z nich.

Budete tento týden zábavní šprýmaři, což okolí velice pobaví a okouzlí. Buďte opatrní, abyste nepřestřelili a určité osoby vás do budoucna brali vážně. A vy z toho pak měli špatný pocit a výčitky, že jste něco přehnali.

Štíři, Vodnáři

Radost – neberte věci tak vážně.

Heslo tento týden pro vás je RADUJ TE SE. Určitá stagnace a pocity nespokojenosti, vám přináší chmurné myšlenky a pocity omezení, že jste svázáni. Neberte to tak vážně a zkuste po-odstoupit a vytěžit ze všeho pozitivum RADOSTI. Že můžete pracovat, hrát si, bavit se a dopřát si odpočinek i dobré jídlo s lidmi co máte rádi. Neberte tento týden tak vážně a tragicky i když vás to někdy dožene k slzám, tak se vyzuřte. A pak se nad všechno povzneste s určitou noblesou – krásné RADOSTI.

Ryby

Chytrost – vaše situace vyžaduje přizpůsobivost a chytrost.

Ryby tento týden bude pro vás vyloženě úspěšný, proplujete s proudem, avšak buďte prozíravý vůči určitým rolím a postojům v práci či doma. Bude to cesta diplomata co vás povede a ukáže směr.

Pro Kartářky světla

Samuelka linka 40

 

 

 

 

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Příběh zaláskované Jitky, která nechtěla slyšet, co karty říkají

Ne každý příběh, se kterým jsem se prostřednictvím výkladu karet setkala, dopadl dobře. Paní Jitce jsem vykládala karty začátkem roku 2014. Nechala si vyložit na ...

Andělské setkání

Příběh slečny Lindy je v mnohém docela obyčejný, ale přesto mi právě tato skromná dívka ukázala mnoho z magického světa. Díky ní jsem na vlastní oči viděla ...
Amulety

Vliv duchovní cesty na praktický život. „Kamínky“

Ráda se věnuji publikační činnosti, i zde u Kartářek světla. S tím souvisí i tento příběh a téma k zamyšlení. Je to drobné poodhalení mého soukromí. Oč ...

Která runa přinese štěstí a lásku?

Slyšeli jste o tom, že runy se používají nejenom k věštění, ale i ke zhotovení talismanů? Jak na to, a která do života konečně přinese ...

Dušičky nebo Samain nebo Halloween

Vážené dámy i pánové, rok ve znamení kozy a numerologické osmičky se pomalu chýlí ke konci a my společně můžeme oslavit osmý čarodějnický svátek, který ...

Výklad karet funguje

O tom, jak je možné, že výklad karet funguje, promlouvá kartářka Helen Stanku Zajímá to nejenom vás. Snad každá kartářka se snažila zodpovědět si na ...
/ Kartářka píše

Zkušená kartářka

Každá naše kartářka je zkušená odbornice Kartářka má dar vidět něco víc, svůj dar rozvíjí, sbírá životní zkušenosti, dokáže Vás navést správným směrem, i když ...
/ Kartářka píše

Charisma osobností, o čem vypovídají?

Jak začít tentokrát? Mám-li nápad napsat článek, mám-li konkrétní téma, nemusí se mi dařit napsat úvod a titulek. Profesionálové to umí, i když někdy titul ...

Víme vždy, jak pracují léčivé energie?

V minulém článku jsem se zmínila, že bude pokračování. Přiznám se, že toho mám hodně na srdci, oč se toužím podělit s těmi, jež o to ...

Pátá čakra v nás

"Milá Helen, bojím se rozhodování a celý život za mne rozhodovali druzí. Tatínek rozhodl, kam na školu, maminka zařídila zaměstnání, manžel rozhoduje o dětech.... a ...

Samuelčiny šamanské vzkazy na týden 15.4.-21.4.

Přírodní symboly nesou pro jednotlivá znamení tato poselství. Někdo je umí přijímat a kolem někoho pouze prolétnou. Tady jsou ta vaše:

 

 

 

Berani

Přípravy – připravte se na velké změny.

Berani v některé situaci si myslíte, že máte na výběr, nebo vám nejde dost podnos. Někdy složit zbraně, může být dobrý krok k vaší dosavadní spokojenosti.

 

Býci

Odhodlání – znáte svůj cíl a dosáhnete jej.

Rychlé nečekané rozhodnutí. Ve sféře dosavadního úspěchu, může pro vás přinést i jiná cesta než jste si prvně mysleli – slibný směr.

 

Blíženci  a  Raci

Empatie – méně mluvte a více naslouchejte lidem kolem sebe.

Někdy se říká mlčeti zlato . A tady se vám to dvojnásobně vyplatí. Možná i po finanční stránce. Musíte někdy prostě zabrat a váš nadřízený či doma to vše určitě ocení.

 

Lvi

Chytrost – vaše situace vyžaduje přizpůsobivost a vynalézavost.

V tomto týdnu budete páni situací, na co sáhnete to se povede. Jak v tvůrčím pracovním poli, tak i doma. Avšak občas musíme umět použít vynalézovou a důvtipnou improvizaci, která náhle změní směr k lepšímu výsledku.

 

Panny

Očištění – úkliďte si všechen nepořádek.

Zaměřte se na tento úklid zejména ve vašem zdraví. Postupujte hezky po pořádku. Upravte si a nastavte pitný režim, voda je totiž důležitá pro naše tělo a zdraví. Pak začněte očistnou kůrou, nebo nějakým odlehčeným dnem v týdnu, jarní čas je pro to ideální. Jestli vám to nedá, pusťte se do vyhazování nefunkčních věci a třídění v šuplíku ve skříních, nebo v celé domácnosti. Věci rozdejte, prodejte a nebo vyhoďte.

 

Váhy

Půvab – uvědomte si svou vnitřní krásu a i krásu kolem sebe.

Krása jde zevnitř … se říká obzvláště i o známení vah, že mají vnitřní charisma. Kochejte se krásou rozkvetlých květin, pobyt v přírodě či práce na zahrádce vás tento týden zazdrojuje. A uvidíte, že i okolí bude koukat další dny jak záříte.

 

 Štíři

Podnikavost – podívejte se pod povrch zdánlivé skutečnosti.

Štíři v tomto jste jako detektiv, když nepřijdete na podstatu problémů nedá vám to spát. Nebojte konečně najdete to co už dlouho hledáte. Může to být i místo kde se budete cítit, že už tam dlouho patříte.

 

Střelci

Navigace – důvěřujte svým instinktům, bezpečně vás povedou.

Budete nuceni řešit určité písemné záležitosti, možná právního charakteru, dejte na signály svých instinktů. A bude to trefa do černého.

 

Kozorozi

Výkonnost – pusťte se do toho bez dalších řeči.

Práce a výkonnost vám není cizí, tím spíš tento týden vše nabere ještě větších obrátek. Tak ať se práší za kočárem. Nebo s chutí do toho a půl je hotovo.

 

Vodnáři

Kouzla – přiznejte si svou sílu.

Přitahujete si k sobě lidičky z minulosti, kteří vám přinesou tento týden štěstí. I možné slibné pracovní příležitosti, využijte toho štěstí, které se jen tak neopakuje.

 

Ryby

Léčení – jste rození léčitelé.

Znamení ryb je známo svou starostlivostí o druhé. A zvláště tento týden svou radou či skutkem nejedné osobě otevřete oči, v tom že jí někdo vodí za nos. Nebo pije krev.

 

 

Pro Kartářky světla

Samuelka linka 40

 

 

 

 

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Příběh zaláskované Jitky, která nechtěla slyšet, co karty říkají

Ne každý příběh, se kterým jsem se prostřednictvím výkladu karet setkala, dopadl dobře. Paní Jitce jsem vykládala karty začátkem roku 2014. Nechala si vyložit na ...

Andělské setkání

Příběh slečny Lindy je v mnohém docela obyčejný, ale přesto mi právě tato skromná dívka ukázala mnoho z magického světa. Díky ní jsem na vlastní oči viděla ...
Amulety

Vliv duchovní cesty na praktický život. „Kamínky“

Ráda se věnuji publikační činnosti, i zde u Kartářek světla. S tím souvisí i tento příběh a téma k zamyšlení. Je to drobné poodhalení mého soukromí. Oč ...

Která runa přinese štěstí a lásku?

Slyšeli jste o tom, že runy se používají nejenom k věštění, ale i ke zhotovení talismanů? Jak na to, a která do života konečně přinese ...

Dušičky nebo Samain nebo Halloween

Vážené dámy i pánové, rok ve znamení kozy a numerologické osmičky se pomalu chýlí ke konci a my společně můžeme oslavit osmý čarodějnický svátek, který ...

Výklad karet funguje

O tom, jak je možné, že výklad karet funguje, promlouvá kartářka Helen Stanku Zajímá to nejenom vás. Snad každá kartářka se snažila zodpovědět si na ...
/ Kartářka píše

Zkušená kartářka

Každá naše kartářka je zkušená odbornice Kartářka má dar vidět něco víc, svůj dar rozvíjí, sbírá životní zkušenosti, dokáže Vás navést správným směrem, i když ...
/ Kartářka píše

Charisma osobností, o čem vypovídají?

Jak začít tentokrát? Mám-li nápad napsat článek, mám-li konkrétní téma, nemusí se mi dařit napsat úvod a titulek. Profesionálové to umí, i když někdy titul ...

Víme vždy, jak pracují léčivé energie?

V minulém článku jsem se zmínila, že bude pokračování. Přiznám se, že toho mám hodně na srdci, oč se toužím podělit s těmi, jež o to ...

Pátá čakra v nás

"Milá Helen, bojím se rozhodování a celý život za mne rozhodovali druzí. Tatínek rozhodl, kam na školu, maminka zařídila zaměstnání, manžel rozhoduje o dětech.... a ...