Nastává smyslné novoluní v Býku. Posuňte se dopředu i zamilujte!

Ideální doba je také pro dobré nákupy, učení, ukládání peněz stranou i na rozhodování se o svých financích a potřebách.

Novoluní v Býku vytvoří harmonické aspekty s Neptunem a Plutem a ty mohou posvětit nové začátky.

Během novoluní 11.5. si dopřejte relax a na chvilku vypněte. Býk dbá i o to, abyste se dobře cítili ve svém těle. Můžete zauvažovat nejenom o dietě. Nyní je spíše čas dopřát uspokojení svým smyslům. Chuti, čichu a hmatu. Tedy si dopřejte něco dobrého a užívejte život.

Od věci nebude ani úvaha o tom, co by mohlo změnit váš život k lepšímu. Připomeňte si, co všechno umíte, jaké máte talenty, co chcete, jací jste a co už jste v životě všechno dělali. Přestaňte si namlouvat, že něco neumíte, že jste v neustálém tlaku, pořád něco ztrácíte. Děláte si to totiž sami namísto toho, abyste získávali. Uvědomili jste si, jak vás mohou vlastní myšlenky srážet?

Snažte se nalézt pozitivní slova, mající schopnost vás rozvíjet nejenom po duchovní, ale i materiální stránce.  Taková, která umí přivábit i hojnost. Propočítejte peníze, které můžete získat třeba přivýdělkem anebo tím, že prodáte zbytečné věci.  Třeba staré nádobí, které jenom leštíte ve vitríně, nebo nářadí či materiál, který už vám není k užitku. Co kde leží zbytečně?

Můžete se zamyslet se nad tím co potřebujete opravdu o čem sníte a co vám nese skutečnou radost. Myslete také na své nejbližší. Měli nedávno nápady a plány a třeba by se dalo zauvažovat o jejich společné realizaci.

Berani, pohlídejte si, abyste neupadli do úvah typu všechno nebo nic!

Býci, odložte staré, zažité představy o sobě, nebo o tom, co by si o vás mohli myslet druzí. Jste dokonali takoví, jací jste.

Blíženci, to, co je nyní fantazie muže být zítra realita. Zvlášť, pokud jde o peníze, či lásku. Naučte se však myslet vždy na jednu, a ne deset věci současné.

Raci, i když jsou noví lidé ve vašem okolí jiní než ti, se kterými se obvykle stýkáte, dejte jim šanci. Můžete nastartovat fantastické přátelství.

Lvi, otevírají se vám nové dveře v oblasti práce. Neváhejte a začnete první fázi práce na svých plánech již nyní.

Panny, vy ze všech znamení zvěrokruhu víte nejlépe, že práce děla mistry. Co dalšího se toužíte naučit? Nikdy není pozdě.

Váhy, z maličkostí se skládá den. Dopřejte si je naplánovat tak, abyste si udělali radost i během práce. Můžou to být drobnosti, třeba malé svačiny, nebo chvilka odpočinku. Předejdete pocitu vyhoření.

Štíři, toto novoluní jako svěží vítr posílí váš milostný život. Možná objevíte někoho nového ve vašem okolí, nebo poznáte, že je váš stávající vztah stabilní více, než jste předpokládali.

Střelci, je čas začít myslet na sebe a na své zdraví i z hlediska financí. To, co nastavíte teď a když vydržíte alespoň šest měsíců, bude mít dlouhodobé až trvale výsledky.

Kozorozi, otevřete se zpátky své spontánnosti a dětské radosti. Při dobré hře přeci nejde o to vyhrát, ale o radost ze samotné zábavy.

Vodnáři, vaše produktivita stoupá. Budete se tak zbavovat starých restů. Nastal čas po všech možných prodlevách si je odškrtnout za hotové, ať se můžete posunout dal.

Ryby, v průběhu příštích šesti měsíců se naučíte přestat druhým říkat jenom to, co chtějí slyšet, ale i to, co si opravdu myslíte. Není to lehké a chce to praxi. Na tu vám nyní nastává to nejpřínosnější období.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 14.6.-20.6. Královna disků; jděte si za svým!

Lvi, jste šikovní a věci vám půjdou nebývale dobře v obchodní sféře. Opatrně však na nákladné milence, či milenky, nebo dokonce kurtizány. Některé jsou povoláním ...
Kartářka píše...

Jste připraveni slyšet pravdu?

O svém osudu každý rozhoduje sám za sebe. Toto je jeden z mnoha příběhů mých klientů. Chtít vědět víc! Před lety mě požádala o výklad ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 14.6.-20.6. Co nese úterní kvadratura Saturna s Uranem?

V úterý nastane jedna z nejdůležitějších astrologických událostí v roce. Leckdo se po ní bude koukat na svět jinak. První odraz kvadratury Saturna s Uranem ...
Kartářka píše...

Andělé jsou…

Z očí se vám koulí jedna slza za druhou… Proč zase já? zoufáte si. A není nikdo, kdo by mi pomohl, bleskne vám hlavou. V tom zpozorníte ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: hvězdy chystají geniální nápady i úspěchy v lásce

V pátek vejde Mars do znamení Lva. Bude mít vliv na snahu ukotvit v sobě pocit bezpečí a také péci o svůj dům, blízké i ...
Kartářka píše...

Je vám povědomá kouzelná síla moře?

Posilte pomocí moře ve svém životě to dobré Chystáte se k moři? Něco vás tam vábí? Cítíte se dobře v šepotu blankytných vln a křiku ...
Kartářka píše...

Vě-do-má

Slovo VĚDMA, jakou má pro vás příchuť? Koho si představíte…? Kdo je, podle vás, vědma? Vrásčitá stařena v černém, která člověka provrtá pohledem a vidí skrz ...
Kartářka píše...

Co nás ještě čeká v (magickém) červnu? 

Červen je pro hodně lidí začátek léta. Ve vzduchu visí pradávná síla magie života. Tu umí využít, a hlavně krásně prožít ti, kteří vnímají věci ...
Kartářka píše...

Karta týdne Devítka pohárů. Ten, kdo má zálibu ve štěstí, může doufat

Střelce čeká návrat lásky, Berany flirt, Lvy satisfakce, Raci budou diplomaté, Štírům se vrátí víra v sebe, Vodnářům se zklidní vztahy, Rybám přijde pomoc od neznámých ...
Kartářka píše...
/ Články, Karta týdne

Poselství včel

Už se opět bzučivě míhají vzduchem. Včely, včelky, včeličky… Jak je krásné vidět tyto malé tvorečky neúnavně létat z květu na květ. Člověk má po ...
Kartářka píše...

Sdílejte!