Nastává smyslné novoluní v Býku. Posuňte se dopředu i zamilujte!

Sdílejte nás

Ideální doba je také pro dobré nákupy, učení, ukládání peněz stranou i na rozhodování se o svých financích a potřebách.

Novoluní v Býku vytvoří harmonické aspekty s Neptunem a Plutem a ty mohou posvětit nové začátky.

Během novoluní 11.5. si dopřejte relax a na chvilku vypněte. Býk dbá i o to, abyste se dobře cítili ve svém těle. Můžete zauvažovat nejenom o dietě. Nyní je spíše čas dopřát uspokojení svým smyslům. Chuti, čichu a hmatu. Tedy si dopřejte něco dobrého a užívejte život.

Od věci nebude ani úvaha o tom, co by mohlo změnit váš život k lepšímu. Připomeňte si, co všechno umíte, jaké máte talenty, co chcete, jací jste a co už jste v životě všechno dělali. Přestaňte si namlouvat, že něco neumíte, že jste v neustálém tlaku, pořád něco ztrácíte. Děláte si to totiž sami namísto toho, abyste získávali. Uvědomili jste si, jak vás mohou vlastní myšlenky srážet?

Snažte se nalézt pozitivní slova, mající schopnost vás rozvíjet nejenom po duchovní, ale i materiální stránce.  Taková, která umí přivábit i hojnost. Propočítejte peníze, které můžete získat třeba přivýdělkem anebo tím, že prodáte zbytečné věci.  Třeba staré nádobí, které jenom leštíte ve vitríně, nebo nářadí či materiál, který už vám není k užitku. Co kde leží zbytečně?

Můžete se zamyslet se nad tím co potřebujete opravdu o čem sníte a co vám nese skutečnou radost. Myslete také na své nejbližší. Měli nedávno nápady a plány a třeba by se dalo zauvažovat o jejich společné realizaci.

Berani, pohlídejte si, abyste neupadli do úvah typu všechno nebo nic!

Býci, odložte staré, zažité představy o sobě, nebo o tom, co by si o vás mohli myslet druzí. Jste dokonali takoví, jací jste.

Blíženci, to, co je nyní fantazie muže být zítra realita. Zvlášť, pokud jde o peníze, či lásku. Naučte se však myslet vždy na jednu, a ne deset věci současné.

Raci, i když jsou noví lidé ve vašem okolí jiní než ti, se kterými se obvykle stýkáte, dejte jim šanci. Můžete nastartovat fantastické přátelství.

Lvi, otevírají se vám nové dveře v oblasti práce. Neváhejte a začnete první fázi práce na svých plánech již nyní.

Panny, vy ze všech znamení zvěrokruhu víte nejlépe, že práce děla mistry. Co dalšího se toužíte naučit? Nikdy není pozdě.

Váhy, z maličkostí se skládá den. Dopřejte si je naplánovat tak, abyste si udělali radost i během práce. Můžou to být drobnosti, třeba malé svačiny, nebo chvilka odpočinku. Předejdete pocitu vyhoření.

Štíři, toto novoluní jako svěží vítr posílí váš milostný život. Možná objevíte někoho nového ve vašem okolí, nebo poznáte, že je váš stávající vztah stabilní více, než jste předpokládali.

Střelci, je čas začít myslet na sebe a na své zdraví i z hlediska financí. To, co nastavíte teď a když vydržíte alespoň šest měsíců, bude mít dlouhodobé až trvale výsledky.

Kozorozi, otevřete se zpátky své spontánnosti a dětské radosti. Při dobré hře přeci nejde o to vyhrát, ale o radost ze samotné zábavy.

Vodnáři, vaše produktivita stoupá. Budete se tak zbavovat starých restů. Nastal čas po všech možných prodlevách si je odškrtnout za hotové, ať se můžete posunout dal.

Ryby, v průběhu příštích šesti měsíců se naučíte přestat druhým říkat jenom to, co chtějí slyšet, ale i to, co si opravdu myslíte. Není to lehké a chce to praxi. Na tu vám nyní nastává to nejpřínosnější období.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Počkej, stůj živote…!

Sedím spokojeně v poloprázdném autobuse, který se klátí pražskou ulicí k další zastávce. Se supěním přistoupí postarší paní, stoupne si přede mě a začne ukřivděně hulákat bušíc ...
Kartářka píše...

Jak si získat Štíra?

Začíná čas tajemství, symboliky a vášně. 23. října Slunce vstupuje do znamení Štíra. Slunce ve Štíru bude mít vliv i na nás. Můžeme se teď zaměřit ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce bude přát novým známostem a ne jenom těm internetovým!

Střelci, hurá na rande. Mars v sextilu vám zajistí spousty kandidátů a Venuše úspěch. Lvi, nestyďte se projevit své emoce, i ty, které se nepovažují ...
Kartářka píše...

On a Ona a láska podle pudu krve.

Již Hippokrates věděl, že krev je nositelem nejcennějších informaci. I podle snáře krev ve snu viděti, znamená novinu. Podle zabarvení se určovalo, jestli je novina ...
Kartářka píše...

Konflikt (už je na cestě…)

Kde má kořeny konflikt? Prudký a hluboký nesouhlas s druhým, díky kterému jsme na válečné stezce dny, týdny, roky, desetiletí, ba i celý život. Stojí ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Štíry (24.10. – 22. 11.)

Ve vztazích vám to bude tyto dny klapat. Nezadaní štíři potkají protějšek, se kterým budou mít mnoho společného. V zaměstnání to však bude horší. Dotknout se ...
Kartářka píše...

Stagnaci propusťte a rozpusťte

Stagnujete? Možná až po uši trčíte v bahnité vodě (i kdyby byla růžová, vyjde to nastejno), neschopní se hnout ani o milimetr. Může se to ...
Kartářka píše...

Karta týdne 18.10.-24.10. je Velekněz. Postoupí ten, kdo má víru ve svůj šťastný osud!

Panny, vaše ambice budou ohraničeny. Můžete se cítit oslabeni. Aniž byste chtěli, splní se vám přání. Lvi, naučíte se proniknout do kouzla rafinovaného umění života ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 10. do 16. 11.  

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Nastavte si dny takové, aby byly pro vás pohodové. Nenuťte ostatní k tomu, aby se ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 18.10.-24.10. Úplněk v nebojácném Beranu žene k cíli!

Štíři, doma byste se měli zdržovat co nejvíce. Vaši blízcí vás potřebují. Střelci, bude se vám dařit v práci a díky tomu budete mít hned ...
Kartářka píše...