Nastává smyslné novoluní v Býku. Posuňte se dopředu i zamilujte!

Ideální doba je také pro dobré nákupy, učení, ukládání peněz stranou i na rozhodování se o svých financích a potřebách.

Novoluní v Býku vytvoří harmonické aspekty s Neptunem a Plutem a ty mohou posvětit nové začátky.

Během novoluní 11.5. si dopřejte relax a na chvilku vypněte. Býk dbá i o to, abyste se dobře cítili ve svém těle. Můžete zauvažovat nejenom o dietě. Nyní je spíše čas dopřát uspokojení svým smyslům. Chuti, čichu a hmatu. Tedy si dopřejte něco dobrého a užívejte život.

Od věci nebude ani úvaha o tom, co by mohlo změnit váš život k lepšímu. Připomeňte si, co všechno umíte, jaké máte talenty, co chcete, jací jste a co už jste v životě všechno dělali. Přestaňte si namlouvat, že něco neumíte, že jste v neustálém tlaku, pořád něco ztrácíte. Děláte si to totiž sami namísto toho, abyste získávali. Uvědomili jste si, jak vás mohou vlastní myšlenky srážet?

Snažte se nalézt pozitivní slova, mající schopnost vás rozvíjet nejenom po duchovní, ale i materiální stránce.  Taková, která umí přivábit i hojnost. Propočítejte peníze, které můžete získat třeba přivýdělkem anebo tím, že prodáte zbytečné věci.  Třeba staré nádobí, které jenom leštíte ve vitríně, nebo nářadí či materiál, který už vám není k užitku. Co kde leží zbytečně?

Můžete se zamyslet se nad tím co potřebujete opravdu o čem sníte a co vám nese skutečnou radost. Myslete také na své nejbližší. Měli nedávno nápady a plány a třeba by se dalo zauvažovat o jejich společné realizaci.

Berani, pohlídejte si, abyste neupadli do úvah typu všechno nebo nic!

Býci, odložte staré, zažité představy o sobě, nebo o tom, co by si o vás mohli myslet druzí. Jste dokonali takoví, jací jste.

Blíženci, to, co je nyní fantazie muže být zítra realita. Zvlášť, pokud jde o peníze, či lásku. Naučte se však myslet vždy na jednu, a ne deset věci současné.

Raci, i když jsou noví lidé ve vašem okolí jiní než ti, se kterými se obvykle stýkáte, dejte jim šanci. Můžete nastartovat fantastické přátelství.

Lvi, otevírají se vám nové dveře v oblasti práce. Neváhejte a začnete první fázi práce na svých plánech již nyní.

Panny, vy ze všech znamení zvěrokruhu víte nejlépe, že práce děla mistry. Co dalšího se toužíte naučit? Nikdy není pozdě.

Váhy, z maličkostí se skládá den. Dopřejte si je naplánovat tak, abyste si udělali radost i během práce. Můžou to být drobnosti, třeba malé svačiny, nebo chvilka odpočinku. Předejdete pocitu vyhoření.

Štíři, toto novoluní jako svěží vítr posílí váš milostný život. Možná objevíte někoho nového ve vašem okolí, nebo poznáte, že je váš stávající vztah stabilní více, než jste předpokládali.

Střelci, je čas začít myslet na sebe a na své zdraví i z hlediska financí. To, co nastavíte teď a když vydržíte alespoň šest měsíců, bude mít dlouhodobé až trvale výsledky.

Kozorozi, otevřete se zpátky své spontánnosti a dětské radosti. Při dobré hře přeci nejde o to vyhrát, ale o radost ze samotné zábavy.

Vodnáři, vaše produktivita stoupá. Budete se tak zbavovat starých restů. Nastal čas po všech možných prodlevách si je odškrtnout za hotové, ať se můžete posunout dal.

Ryby, v průběhu příštích šesti měsíců se naučíte přestat druhým říkat jenom to, co chtějí slyšet, ale i to, co si opravdu myslíte. Není to lehké a chce to praxi. Na tu vám nyní nastává to nejpřínosnější období.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Láska bez pozvání a ten třetí

Na výklad karet volala paní Dana. Daně se stalo to, co i mnohým jiným ženám (muže nevyjímaje). Jste žena středního věku a máte v životě ...
Kartářka píše...

Nechtějte cizí neštěstí

Někdy je slovo rychlejší a vylétne dřív, než by se chtělo. Párem volů jej nelze vrátit zpět. Jsou rody, o kterých se říká, že jsou ...
Kartářka píše...
/ Články

Jsou tarotové karty inspirované i šamanismem?

Tarotové karty patří bezesporu mezi jedno z nejoblíbenějších orákulí. V době vzniku tarotů bylo ještě stále hodně hleděno na lidovou magii, ale čerpá i ze ...
Kartářka píše...

Tři Marie a pouť pro plodnost

Nedávno mě oslovilo několik žen se svým trápením. Nedaří se jim počít dítě. Vyzkoušely všechny možné metody a podle lékařských poznatků by měly být v ...
Kartářka píše...

Dnešní datum má dvě šestky. Co vzkazují andělé prostřednictvím tohoto magického čísla?

Pouze láska trvá věčně. Šestka je číslo, které si žádá harmonii. Je symbolem patronky krásy a lásky Venuše. Příliš mnoho pozornosti dáváte povrchním věcem a ...
Kartářka píše...

Buďte bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...
Kartářka píše...

Kameny podle horoskopu. Vyberte si krystal pro své znamení

Znamení zvěrokruhu: většina lidí slyšela o kamenech, které jsou pro ně vhodné podle svého data narození.  Ví se, že  každý měsíc je svázaný s drahokamem, ...
Kartářka píše...

Nechte pršet štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...

Karta týdne 5.6.-11.6. Šestka holí dává šanci!

Střelci, máte skvělou šanci vyjít z kola fixních idejí a informace, které dostanete konečně začít používat s užitkem. Na cestách buďte opatrní, můžete trochu bloudit ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...