Nastává smyslné novoluní v Býku. Posuňte se dopředu i zamilujte!

Ideální doba je také pro dobré nákupy, učení, ukládání peněz stranou i na rozhodování se o svých financích a potřebách.

Novoluní v Býku vytvoří harmonické aspekty s Neptunem a Plutem a ty mohou posvětit nové začátky.

Během novoluní 11.5. si dopřejte relax a na chvilku vypněte. Býk dbá i o to, abyste se dobře cítili ve svém těle. Můžete zauvažovat nejenom o dietě. Nyní je spíše čas dopřát uspokojení svým smyslům. Chuti, čichu a hmatu. Tedy si dopřejte něco dobrého a užívejte život.

Od věci nebude ani úvaha o tom, co by mohlo změnit váš život k lepšímu. Připomeňte si, co všechno umíte, jaké máte talenty, co chcete, jací jste a co už jste v životě všechno dělali. Přestaňte si namlouvat, že něco neumíte, že jste v neustálém tlaku, pořád něco ztrácíte. Děláte si to totiž sami namísto toho, abyste získávali. Uvědomili jste si, jak vás mohou vlastní myšlenky srážet?

Snažte se nalézt pozitivní slova, mající schopnost vás rozvíjet nejenom po duchovní, ale i materiální stránce.  Taková, která umí přivábit i hojnost. Propočítejte peníze, které můžete získat třeba přivýdělkem anebo tím, že prodáte zbytečné věci.  Třeba staré nádobí, které jenom leštíte ve vitríně, nebo nářadí či materiál, který už vám není k užitku. Co kde leží zbytečně?

Můžete se zamyslet se nad tím co potřebujete opravdu o čem sníte a co vám nese skutečnou radost. Myslete také na své nejbližší. Měli nedávno nápady a plány a třeba by se dalo zauvažovat o jejich společné realizaci.

Berani, pohlídejte si, abyste neupadli do úvah typu všechno nebo nic!

Býci, odložte staré, zažité představy o sobě, nebo o tom, co by si o vás mohli myslet druzí. Jste dokonali takoví, jací jste.

Blíženci, to, co je nyní fantazie muže být zítra realita. Zvlášť, pokud jde o peníze, či lásku. Naučte se však myslet vždy na jednu, a ne deset věci současné.

Raci, i když jsou noví lidé ve vašem okolí jiní než ti, se kterými se obvykle stýkáte, dejte jim šanci. Můžete nastartovat fantastické přátelství.

Lvi, otevírají se vám nové dveře v oblasti práce. Neváhejte a začnete první fázi práce na svých plánech již nyní.

Panny, vy ze všech znamení zvěrokruhu víte nejlépe, že práce děla mistry. Co dalšího se toužíte naučit? Nikdy není pozdě.

Váhy, z maličkostí se skládá den. Dopřejte si je naplánovat tak, abyste si udělali radost i během práce. Můžou to být drobnosti, třeba malé svačiny, nebo chvilka odpočinku. Předejdete pocitu vyhoření.

Štíři, toto novoluní jako svěží vítr posílí váš milostný život. Možná objevíte někoho nového ve vašem okolí, nebo poznáte, že je váš stávající vztah stabilní více, než jste předpokládali.

Střelci, je čas začít myslet na sebe a na své zdraví i z hlediska financí. To, co nastavíte teď a když vydržíte alespoň šest měsíců, bude mít dlouhodobé až trvale výsledky.

Kozorozi, otevřete se zpátky své spontánnosti a dětské radosti. Při dobré hře přeci nejde o to vyhrát, ale o radost ze samotné zábavy.

Vodnáři, vaše produktivita stoupá. Budete se tak zbavovat starých restů. Nastal čas po všech možných prodlevách si je odškrtnout za hotové, ať se můžete posunout dal.

Ryby, v průběhu příštích šesti měsíců se naučíte přestat druhým říkat jenom to, co chtějí slyšet, ale i to, co si opravdu myslíte. Není to lehké a chce to praxi. Na tu vám nyní nastává to nejpřínosnější období.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 27.6.-3.4. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 27.6.-3.7. Čím nás potěší novoluní v Raku?

V pondělí 27.6. přinese konjunkce Luny s Merkurem skvělou zprávu pro lidi, kteří se nebojí letních aktivit. Vše půjde rychle a efektivně. V úterý 28.6. nese ...
Kartářka píše...

Čas vyklidit skříně…

Stojíte před plnou skříní s tím, že nemáte co na sebe…? Klasika. Poslední léta tuto otázku nehrotíme a večírky příliš nehrozí, ale pokud se máme setkat ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články