Týdenní horoskop 3.5.-9.5. Kdo si nechá radit a kdo půjde tvrdě za svým?

Sdílejte nás

Býci, vaše šťastné číslo je šest. Berani, nebojte se riskovat. Raci, čeká vás milé překvapení… Co čeká vás?

 

Tvrdý start týdne

 

V pondělí 3. května očekávejme na nálady a z toho plynoucí situace „výživný” den. Vděčit za to můžeme ostře tvrdým kvadraturám Merkura s Jupiterem, Slunce se Saturnem a Luny s Uranem a Sluncem a konjunkci Luny s Plutem. Vyhraje ten, kdo si muže vzít volno a využije toho.

 

Slibující úterý

 

V úterý 4. května se bude dařit lidem s duší obchodníka, investora a optimisty. Budou totiž konečně díky Merkurovi, který vejde do znamení Blíženců. Také bychom neměli vynechat všechny studenty a lidi, které čekají zkoušky. Mohou být optimističtí, tedy pokud se na ně připravovali.

 

Krásná středa

Ve středu 5. května nám pravděpodobně konjunkce Luny s Jupiterem připomene, že květen je jeden z nejkrásnějších měsíců v roce. Luna vejde do znamení Ryb a den muže být zasněně – romantický.

 

Mysticky svádivý čtvrtek

 

Ve čtvrtek 6. května nese trigon Venuše s Plutem náladu na svádění a sex. Konjunkce Luny s Neptunem zase prohloubí smysl pro mystickou magnetickou přitažlivost duší.

Aktivní pátek

V pátek 7. května bude aktivní den. Luna bude ve znamení Berana a ta přinese náladu na procházky v lese, či aktivní sport.

 

Rozporuplná sobota

 

V sobotu 8.května se opráší staré rčení – proti gustu žádný dišputát. Kvadratura Venuše s Jupiterem nese chuť provést něco zvláštního co sice udělá radost, ale něco se tomu bude muset obětovat.

 

Zvídavá neděle

 

V neděli 9. května vejde Venuše do znamení Blíženců. Přiměje nás vystoupit ze své komfortní zóny abychom ukončili svoji zvědavost, co se stane, když se otevřeme druhým lidem. Budeme schopni udržet dobré vztahy ale přitom si budeme hlídat své.

Co nás čeká začátkem května?

Hvězdy jsou ve znamení Býka. Ve vztahu dokážou ocenit láskyplné zacházení a jsou velmi přístupni k lichotkám. Můžete se na ně spolehnout, i když kvůli jejich smyslnosti nelze vyloučit občasnou nevěru. Potřebují pociťovat důvěru nejbližších a jistotu pevného zázemí. Šťastným číslem je 6. toto číslo patří optimismu a lásce.

Býci, tento týden budete tak zabráni do svých pracovních povinností, že zapomenete na odpočinek. Zakažte si práci přes čas a nezapomínejte na svůj volný čas.

Blíženci, obrátí se na vás s žádostí o radu pravděpodobně kdosi z rodiny nebo blízkého okolí. Nebude vám to dělat problém, naopak s ochotou podáte pomocnou ruku.

Raci, neplánované akce bývají vždy nejlepší. Pozvání na společenská setkání rozhodně neodmítejte. Nezadaní jedinci by se dokonce mohli s někým seznámit.

Lvi, hvězdy vám radí, abyste si se svým protějškem na sebe udělali více času.

Panny, dočkáte se vytoužené pochvaly či uznání od nadřízených či kolegů. Zvedne vám to náladu a celým týdnem budete proplouvat s pozitivním nadhledem.

Váhy, následující dny si nenecháte nikým a ničím narušit. Půjdete si tvrdě za svým a rozhodnete se vyřešit i věci, které jste oddalovali.

Štíři, buďte milejší ke svému partnerovi. Zaslouží si více pochopení, zřejmě ho něco trápí nebo má určité věci odlišný názor a bojí se ho vyslovit.

Střelci, je čas popřemýšlet o budoucnosti. Zbavte se všeho, co vám brání v rozletu. Ve vztahu se podívejte pravdě do očí, nebude to příjemné, ale nutné.

Kozorozi, v těchto dnech máte předpoklady k tomu, abyste se s každým domluvili. Můžete se těšit i na mnoho příjemných chvil ve společnosti milované osoby.

Vodnáři, potřebnou relaxaci vám přinese zkrášlování a vybavování domova. Vymalujte, nebo alespoň přestěhujte nábytek. Udělá vám to radost na duši.

Ryby, uděláte dobře, když se ve vztahu nebudete vracet ke starým záležitostem. Je načase se od nich posunout dál a také začít jinak přemýšlet. Nemá cenu trápit se minulostí.

Berani, máte dost sil na to, abyste za pomoci přátel vše úspěšně zvládli. Nebojte se riskovat. V jedné finanční záležitosti se držíte zbytečně při zdi.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

 Rituál prvních dožínek, sabat Lammas přichází!

Přichází čas díků za nynější teplo a hojnost, která nás štědře obklopuje a rituálního přivolání štědré úrody i v příštím roce. Je to také čas ...
Kartářka píše...

Pusa jako vizitka aneb co všechno může vyjádřit polibek?

Polibky, pusy, pusinky... Často s nimi máme, co dočinění různých situacích, ale jsou to vlastně dotyky a projevy, které mají velmi silné místo ve vztahu ...
Kartářka píše...

Život bez dětí

Dobrovolné rozhodnutí nemít dítě. Dobrovolná bezdětnost. Co ve vás tato slova vyvolávají…? Zlobu, nesouhlas, hluboký protest? Většinou se bezdětnost setkává s odsouzením a nepochopením od ostatních ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce s Merkurem v konjunkci, buďte připraveni na překvapení!

Saturn může pozlobit chvilkovou nepohodou, ale Slunce v konjunkci s Merkurem nese náhlé, milé překvapení. Využijte šance! Beran Starejte se o své věci a buďte ...
Kartářka píše...

Co s lidmi dělá sex?

Pro jedny život, pro druhé La petite mort - malá smrt. Co vlastně vyvádí s naší hlavou a tělem? Nedostatek sexu v dlouhodobém vztahu trhá ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Lvy. Co je letos čeká a jak si je získat

Pro Lvy je láska esencí života 22. července vešlo Slunce do znamení Lva. I ti, kteří nejsou v tomto znamení v sobě ucítí kousek Lví ...
Kartářka píše...

Horoskop na srpen

Lvi, pište si poznámky. Berani nezapomínejte na svého partnera. Býci, zajděte s přáteli na koncert či na večeři. Beran 21. 3. - 20. 4. Srpen ...
Kartářka píše...

Hvězdy v dětském pokoji Lev: 22.7.-22.8.

Stává se, že někomu se narodí dítě a rodiče se s ním chtějí chlubit, a to dítko si zaleze do koutku a vůbec jim to ...
Kartářka píše...

Máte všeho plné zuby? Pečujte o ně ostražitě!

Určitě jste se jistě už sestkali s pojmemem pscyhosotomatika. Zjedodušeně jde o to, většina našich problémů vzniká v hlavě. A tam se take buď zhrošují, ...
Kartářka píše...

Udělejte si radost

Trable v životě…? Den s příchutí nezdaru…? Právě jste se rozešla…? Udělejte si radost! Možná jste sama na sebe poslední dobou trošku pozapomněla. Je nejvyšší čas to ...
Kartářka píše...