Týdenní horoskop 3.5.-9.5. Kdo si nechá radit a kdo půjde tvrdě za svým?

Býci, vaše šťastné číslo je šest. Berani, nebojte se riskovat. Raci, čeká vás milé překvapení… Co čeká vás?

 

Tvrdý start týdne

 

V pondělí 3. května očekávejme na nálady a z toho plynoucí situace „výživný” den. Vděčit za to můžeme ostře tvrdým kvadraturám Merkura s Jupiterem, Slunce se Saturnem a Luny s Uranem a Sluncem a konjunkci Luny s Plutem. Vyhraje ten, kdo si muže vzít volno a využije toho.

 

Slibující úterý

 

V úterý 4. května se bude dařit lidem s duší obchodníka, investora a optimisty. Budou totiž konečně díky Merkurovi, který vejde do znamení Blíženců. Také bychom neměli vynechat všechny studenty a lidi, které čekají zkoušky. Mohou být optimističtí, tedy pokud se na ně připravovali.

 

Krásná středa

Ve středu 5. května nám pravděpodobně konjunkce Luny s Jupiterem připomene, že květen je jeden z nejkrásnějších měsíců v roce. Luna vejde do znamení Ryb a den muže být zasněně – romantický.

 

Mysticky svádivý čtvrtek

 

Ve čtvrtek 6. května nese trigon Venuše s Plutem náladu na svádění a sex. Konjunkce Luny s Neptunem zase prohloubí smysl pro mystickou magnetickou přitažlivost duší.

Aktivní pátek

V pátek 7. května bude aktivní den. Luna bude ve znamení Berana a ta přinese náladu na procházky v lese, či aktivní sport.

 

Rozporuplná sobota

 

V sobotu 8.května se opráší staré rčení – proti gustu žádný dišputát. Kvadratura Venuše s Jupiterem nese chuť provést něco zvláštního co sice udělá radost, ale něco se tomu bude muset obětovat.

 

Zvídavá neděle

 

V neděli 9. května vejde Venuše do znamení Blíženců. Přiměje nás vystoupit ze své komfortní zóny abychom ukončili svoji zvědavost, co se stane, když se otevřeme druhým lidem. Budeme schopni udržet dobré vztahy ale přitom si budeme hlídat své.

Co nás čeká začátkem května?

Hvězdy jsou ve znamení Býka. Ve vztahu dokážou ocenit láskyplné zacházení a jsou velmi přístupni k lichotkám. Můžete se na ně spolehnout, i když kvůli jejich smyslnosti nelze vyloučit občasnou nevěru. Potřebují pociťovat důvěru nejbližších a jistotu pevného zázemí. Šťastným číslem je 6. toto číslo patří optimismu a lásce.

Býci, tento týden budete tak zabráni do svých pracovních povinností, že zapomenete na odpočinek. Zakažte si práci přes čas a nezapomínejte na svůj volný čas.

Blíženci, obrátí se na vás s žádostí o radu pravděpodobně kdosi z rodiny nebo blízkého okolí. Nebude vám to dělat problém, naopak s ochotou podáte pomocnou ruku.

Raci, neplánované akce bývají vždy nejlepší. Pozvání na společenská setkání rozhodně neodmítejte. Nezadaní jedinci by se dokonce mohli s někým seznámit.

Lvi, hvězdy vám radí, abyste si se svým protějškem na sebe udělali více času.

Panny, dočkáte se vytoužené pochvaly či uznání od nadřízených či kolegů. Zvedne vám to náladu a celým týdnem budete proplouvat s pozitivním nadhledem.

Váhy, následující dny si nenecháte nikým a ničím narušit. Půjdete si tvrdě za svým a rozhodnete se vyřešit i věci, které jste oddalovali.

Štíři, buďte milejší ke svému partnerovi. Zaslouží si více pochopení, zřejmě ho něco trápí nebo má určité věci odlišný názor a bojí se ho vyslovit.

Střelci, je čas popřemýšlet o budoucnosti. Zbavte se všeho, co vám brání v rozletu. Ve vztahu se podívejte pravdě do očí, nebude to příjemné, ale nutné.

Kozorozi, v těchto dnech máte předpoklady k tomu, abyste se s každým domluvili. Můžete se těšit i na mnoho příjemných chvil ve společnosti milované osoby.

Vodnáři, potřebnou relaxaci vám přinese zkrášlování a vybavování domova. Vymalujte, nebo alespoň přestěhujte nábytek. Udělá vám to radost na duši.

Ryby, uděláte dobře, když se ve vztahu nebudete vracet ke starým záležitostem. Je načase se od nich posunout dál a také začít jinak přemýšlet. Nemá cenu trápit se minulostí.

Berani, máte dost sil na to, abyste za pomoci přátel vše úspěšně zvládli. Nebojte se riskovat. V jedné finanční záležitosti se držíte zbytečně při zdi.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 17.5.-23.5. Šestka disků; trpělivým přeje štěstí!

Přivítejte vlastní úspěch. Úspěch v rovině materiální, ale i citové o který jste se však od prvopočátku museli zasloužit vy sami. Víte už, co je ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 17.5.-23.5.

Štíři, úspěchy na pracovním poli vám dodají sebevědomí a odvahu do náročnějších projektů. Ty si ale musíte pořádně promyslet. Lvi, starosti vám nadělá člověk, který ...
Kartářka píše...
/ Články

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Návrat přílivu radosti, zdraví, hojnosti i peněz! Využijte energii Jupitera v Rybách

V sobotu 15. května vejde Jupiter do znamení Ryb. V klasické astrologii je vládcem znamení Střelce a Ryb a v astrologií novodobé se o vládu ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop

Uran žene do změn Býky. Co čeká vás? Jupiter ve znamení Ryb nese peníze a Neptun ve svém hájenství zase chrání před průšvihy ... Berani, ...
Kartářka píše...

Co přichází do třetice?

Právě si úspěšně procházíme obdobím trojice zmrzlých mužů Pankráce, Serváce a Bonifáce. Nezklamou. I já mám za sebou tři klientky a výklady, kdy jsem ráda, ...
Kartářka píše...

Víte v čem vám může pomoci automatická kresba?

Automatická kresba  se dá vyjádřit jako napojení velmi citlivých jedinců na Universum, energetické napojení do mimosmyslových informačních zdrojů. Jejím prostřednictvím lze získávat cenné informace v ...
Kartářka píše...

Lásko, kde jsi…?

Květen je taaak krásný čas. Po krušné zimě zvedáme hlavu a pohled o něco výš a oči si vzpomenou na žensky svůdný pohled. Ano, to ...
Kartářka píše...

Nastává smyslné novoluní v Býku. Posuňte se dopředu i zamilujte!

Ideální doba je také pro dobré nákupy, učení, ukládání peněz stranou i na rozhodování se o svých financích a potřebách. Novoluní v Býku vytvoří harmonické ...
Kartářka píše...

Karta týdne10.5-16.5. Síla: těžko se bude držet na uzdě a bránit novým vzrušujícím zážitkům!

Tarotová karta Síla říká, že budete mít chuť postavit se svým výzvám. Budete sami sebou a budete projevovat svoji vůli a tvůrčí energií víc než ...
Kartářka píše...

 

 

 

Sdílejte!