Týdenní horoskop 10.5.-16.5. Přichází hvězdná mana. Komu se vrátí peníze? 

Venuše v Blížencích bude lidi motivovat ke kontaktu s druhými, výletům a učení. Bude dobré si vyříkat problémy a věnovat pozornost i těm, kteří potřebují naši pomoc. Pluto v Kozorohu v retrográdu bude mít vliv na vztahy. Buďte objektivní při hodnocení životních radostí i strastí.

Pokud vám někdo udělal něco zlého, nazvěte věci pravými jmény, čímž ho zabrzdíte v páchání chyb.

 

V pondělí 10. května vejde Luna do znamení Býka. Pro citlivější lidi to bude impuls k soustředění své pozornosti na hmotné životní aspekty.

 

 

Novoluní vstoupí v úterý 11. 5. do znamení Býka. Lidé náchylní ke stresům se budou cítit více v napětí. Postará se o to konjunkce Luny s Uranem.  Tento den možná pocítíte tíhu na srdci. Může se to projevit dýchacími problémy a otoky nohou. Jděte se proto projít na čerstvém vzduchu a dopřejte si hořčík, který je v banánech či v ořeších. Někteří využijí sílu novoluní pro vykonání vlastních rituálů, pro nastartování toku hojnosti a dosažení svých přání. Někdy stačí se v klidu zamyslet, kdo jsme, co jsme dokázali, co chceme dokázat a co kvůli tomu změníme a co nastavíme lépe.

 

Ve středu 12. května bude přát trigon Merkuru se Saturnem rychlému zařízení pracovních a úředních povinností, které jsou svázány s věcmi, kterým již dochází platnost a nesnesou odkladu. Je to dobrý den pro to udělat si návštěvu, navštívit úřad, ale také pro formální setkávání.  Ti, kteří vyznávají aktivní způsoby života, budou spokojeni, bude jim přát sextil Marsu s Uranem a mohou se tak vrhnout na nový sport či do nové diety.

 

13. května bude sextil Slunce s Neptunem lidi inspirovat k hledání duchovna, krásy a moudrosti. Uvidíte krásu v uměleckých dílech. Řiďte se intuicí a dovolte si nalézt, co již dávno bezděčně hledáte.

 

Pátek 14. května Jupiter vejde do znamení Ryb a tiše napoví, jak dbát o své finance a co dělat, aby těch peněz bylo více. Vyplatí se prostudovat si různé srovnávače, zjistit kolik kde platíte zbytečně navíc, protože každá nevydaná koruna zůstane ve vaší kapse.

 

V sobotu 15. května vejde Jupiter do znamení Ryb. V klasické astrologii byl vládcem znamení Ryb a v astrologii novodobé se o touto nadvládu dělí s romantickým Neptunem, který se aktuálně také nachází v Rybách.  Jupiter chce žít a ve spojení s Neptunem to bude cvrkot. Když je naopak oslaben, hodně věcí nás sráží. Nyní zavítá do znamení Ryb a společně s Neptunem spojí své síly. To nám ponese více spokojenosti v oblasti zdraví a financí. Tato dávka hvězdné many bude trvat do 28. července.

 

V neděli 16. května se postará o ranní dávku adrenalinu konjunkce Luny s Marsem. Bylo by dobré se odreagovat aktivním odpočinkem.

 

S větším rozvolňováním se budeme moci více uvolnit a užít si jarní dny. Co nás čeká?

Hvězdy jsou ve znamení Býka. Jejich vrozená cílevědomost je vede k vysněným cílům, nesmí však cestou potkat příliš pevné překážky. Pro svoji tvrdohlavost a neústupnost by jim mnohé nevyšlo.

Býci, tento týden je potřeba probrat s rodinou nějakou zásadní věc. Nejprve je však důležité zjistit si jejich názor, než vyslovíte rozhodnutí. Předejte tak hádce.

Blíženci, jedinými aktivitami, které vám tento týden přinesou potěšení, bude relaxace a setkání s přáteli, které jste dlouho neviděli.

Raci, umíte vytěžit maximum téměř ze všeho. Novou pracovní výzvu uchopíte s naprosto přesným plánem do budoucna.

Lvi, práci neošidíte, ale přesčas také nezůstanete. Dobrou náladu a úsměv na tváři vám vykouzlí posezení s přáteli.

Panny, tento týden se vám daří ve všem. Důkazem toho budou třeba pochvalné poznámky od vašich kolegů. Máte přirozený talent a dobrou organizaci práce. Díky tomu jsou potom společné úkoly pro všechny lépe dosažitelné.

Váhy, poslední dobou se cítíte dost unaveni. Pravděpodobně to bude nedostatkem spánku. Je potřeba dodržovat pravidelnou dobu ulehnutí do postele a pokud možno dobré zatemnění.

Štíři, dejte si záležet na svém chování vůči partnerovi. Pokud vám na vztahu záleží, je to naprostá nutnost. Máte o dohánět.

Střelci, máte trochu přelétavé období. V partnerském vztahu se vaše názory mění jak dubnové počasí. Měli byste se zklidnit a ujasnit si, co vlastně chcete.

Kozorozi, cítíte-li v těchto dnech podrážděnou náladu a nervozitu, bude lepší se nepouštět do vážnějších rozhovorů. Váš vztek by odnesl někdo jiný.

Vodnáři, možná vás tento týden potrápí pocit těžkého žaludku. Vyzkoušejte zakysané mléčné výrobky, které díky dostatku probiotických kultur zajistí dobré trávení.

Ryby, přestože vyvinete velké úsilí, některé věci budete muset odložit na později. Možná je to tak nejlepší, pokud byste na to spěchali, mohli byste natropit nějakou hloupou chybu.

Berani, pokud si chcete udělat příjemné dny, zvolte aktivity, které vás těší a mají smysl. Například práce na zvelebování zahrádky.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Co s lidmi dělá sex?

Pro jedny život, pro druhé La petite mort - malá smrt. Co vlastně vyvádí s naší hlavou a tělem? Nedostatek sexu v dlouhodobém vztahu trhá ...
Kartářka píše...

Dokážete poznat, že se mu líbíte? Každé znamení to projevuje jinak

Každý muž vysílá určité signály. Zjistěte, jak si je přebrat. Klíčem je znamení zvěrokruhu. Možná v dalších řádcích poznáte toho svého. Beran Myslíte si, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 8.8. – 14.8. Dvojka holí žádá sebeovládání

Astrologickým aspektem dvojky holí  je Mars v Beranu. O co jde? Mars je za energii vitality a prosazování se a Beran může být za poznávání ...
Kartářka píše...

Kočky trochu jinak… aneb tři kočičí Pé

Pozorovali jste někdy kočku? Ta malá, chlupatá stvoření, která si vždy prosadí svou…? Svéhlavičky svéhlavé. Nezávislé, tajemné, mystické a ztřeštěné. Omotají si nás hrrrravě kolem ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 8. 8. – 14. 8. Luna v úplňku naplní sny

V tomto týdnu je Merkur v plné síle a dopřeje vám najít něco, po čem již delší dobu toužíte. Může to být třeba nějaké umění, či ...
Kartářka píše...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna ve Štíru rozplétá tajemství

5.8. první čtvrť ve Štíru V této fázi je Luna viditelná a připomíná tvar písmene D. Dává konečně jistý klid a mnoho věcí začne dávat ...
Kartářka píše...
/ Články

Luna na srpen

Luna bude v srpnu oplývat neobyčejným kouzlem. Během úplňku 12.8. si s její pomocí leckdo dupne a odpoutá od sebe toxické lidi. Návrat z dovolených ...
Kartářka píše...

RITUÁL VĚŠTBY ZE ZRCADLA

Pro věštění ze zrcadla existuje několik postupů. Říká se, že Nostradamus věštil z hladiny vody v nádobě, která mu nahrazovala magické zrcadlo. Byl v zatemnělé ...
Kartářka píše...

Romantický muž a kratičký jeho příběh

Mám ráda příběhy, které píše laskavý všední život. Bylo tomu i nedávno. Stála jsem na zastávce MHD a čekala, až mi přijede spoj. Nebyla jsem ...
Kartářka píše...