Týdenní horoskop 22.4.-28.4. Štíří úplněk se blíží. Co nese?

Slunce v Býku odvede pozornost k partnerským záležitostem. Vyplatí se udělat si pořádek v citové oblasti, vyjasnit nedorozumění, nenechat se provokovat různými narážkami a držet si od těla křivé povahy.

V pondělí 22. dubna si dobře hlídejte všechny své osobní věci a domluvené časy schůzek. Odpolední opozice Luny s Merkurem může přinést chaos a roztěkanost.

V úterý 23. dubna s vámi zamávají milostné emoce. Opozice Luny s Venuší ve vás probudí fantazie, které se mohou s přibývajícím večerem stupňovat. Luna vejde do znamení Štíra v kvadratuře s Plutem. Varujte se nutkání všechno neustále kontrolovat a také si dejte pozor na přehnanou žárlivost.

Ve středu 24. dubna nastane (01:48) úplněk ve smyslném znamení Štíra. Jeho sílu již můžete pociťovat a asi ještě vnímat i budete pár dalších dnů.  Milostná dobrodružství nebudou výsadou pouze mladých a zamilovaných, ale i těch, kteří jsou ve stálém partnerském vztahu.

Úplněk, kterému se říká Růžový, vrhne světlo na skrývané city, posvítí na tělo, smysly a sexualitu. Budete vnímat všechno intenzivněji a hlouběji.
Tato fáze vybídne mnohé lidi k uvolnění se od toho, co jim neslouží a navodí symbolickou smrt a znovuzrození. Hlavou se mohou honit myšlenky na téma toho, že  má svou cenu. Krásné a voňavé květiny ve váze již neporostou a oblečení, které máte na sobě někoho stálo také velké pracovní úsilí. Možná budete řešit své strachy a touhy a postavíte se svým démonům.  To, co vám již neslouží zahodíte jako had starou kůži a uděláte místo novým začátkům. Tento úplněk bývá jeden z nejkrásnější, protože život ukazuje svoji sílu a jarní příroda je v rozpuku.

Jak ještě využít sílu úplňku?

Jeden z nejlepších rituálů je udělat si důkladný pořádek. Štír k pořádku přistupuje zodpovědně. Muži mají za svoji svatyni auto, ženy zase kabelku. Pořádek může být i všude kolem vás. V oblečení, papírech, lécích, kosmetice, v lednici… Protože povalující se nepotřebný nepořádek potichu pracuje ve vašich hlavách a komplikuje život i vztahy.

Kdo nemá pořádek okolo sebe, nemívá ho – až na výjimky potvrzující pravidlo ani v sobě a ve své hlavě.  Když vynesete pytle s nepotřebným odpadem, budete se cítit lépe a lehčeji. 

Až budete mít hotovo, můžete si – protože Štír je vodní znamení, dopřát ve svitu svíček koupel s kapkou medu a do koupele přidejte symbolicky to, co by se na vás mělo po očistě začít ,,lepit“. Pár drobných mincí symbolicky na peníze, okvětní plátky růží na lásku, heřmánek pro zdraví. Jde o to, s čím si to symbolicky pojíte vy.

Po koupeli se neotírejte, ale nechte tělo oschnout. Další magie pak může probíhat ve vaší ložnici. Ta sexuální bývá neobyčejně silná.

Ve čtvrtek 25. dubna bude náročné soustředit se na učení, protože opozice Luny s Uranem a Jupiterem a retrográdní Merkur vám budou odvádět myšlenky někam jinam. Naštěstí odpoledne vyjde Merkur za své retrográdní fáze a věci začnou nabírat správný směr.

V pátek 26. dubna nastaví optimistický výhled na víkend Luna vcházející do znamení Střelce. Podpoří tak náladu na výlety a přátelská setkání.

V sobotu 27. dubna podpoří pohodovou náladu trigon Luny s Merkurem. Budete mít potřebu s někým si popovídat a možná i něco vyjasnit. Kvadratura Luny se Saturnem udrží vztahy v přátelských mezích.

V neděli 28. dubna bude přát trigon Luny s Venuší lásce, randění a dobrým přátelským setkáním.

Hvězdy jsou ve znamení Býka. Lidé narozeni v tomto zemitém znamení milují přírodu a umění, kde mohou uspokojit svoji touhu po zážitcích. Na první pohled se mohou zdát poněkud uzavření nebo málo přístupní, ale dokážou se velmi intenzivně radovat ze života.

Býci, tento týden si více než kdy jindy uvědomíte, že na vztahu je stále nutné pracovat, někdy musíte udělat vstřícný krok a kompromis vůči svému protějšku. Zapracujte i na vztazích v rodině.

Blíženci, zázemí v rodině je pro vás důležité. Aktivně proto pracujte na spokojenosti všech členů rodiny, myslete ale také na sebe.

Raci, blízký člověk vám dá zajímavý tip týkající se financí. Měli byste ale dobře zvážit, jestli si teď můžete dovolit peníze investovat.

Lvi, máte dobrou náladu a rozdáváte ji všude okolo sebe. Pro své okolí působíte jako magnet, všichni s vámi chtějí trávit svůj volný čas.

Panny, ozývají se dlouhodobé zdravotní potíže, které schválně přehlížíte. Přestaňte se zanedbávat, než bude situace ještě horší.

Váhy, partner se vám bude vyhýbat, protože z vás vycítí, že nemáte zrovna dobrou náladu. Možná je toho na vás poslední dobou příliš, měli byste se naučit občas vypnout a nechat starosti na bedrech někoho jiného.

Štíři, pokud se vám nelíbí, jak se někdo chová ke starší generaci, měli byste mu to dát najevo. Nebojte se promluvit.

Střelci, stavíte okolo sebe zeď, za kterou jen tak někoho nepustíte. Na lidi okolo sebe pak ale kvůli tomu působíte odtažitě a namyšleně. Dejte si na to pozor.

Kozorozi, nemluvte druhým do jejich vztahů. Někdy v nich sami máte docela zmatek, tak je nechte, ať si věci dělají po svém.

Vodnáři, najděte k sobě parťáka, se kterým bude cvičení zábava. Můžete se pak vzájemně povzbuzovat a motivovat k výdrži a lepším výkonům.

Ryby, neplánujte si přes týden nic náročného. Se zdravím to teď máte na hraně, proto uděláte nejlépe, když se nebudete zbytečně přepínat.

Berani, jděte příkladem a zapojte rodinu do společných aktivit. Neuškodí, pokud začnete více času trávit společně, a ne každý zvlášť.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

Růžový úplňek a jeho zázračná síla

Pokud se cítíte vyčerpaně, jste unaveni, nervózní a hledáte rovnováhu, podívejte se na oblohu a uvidíte Lunu, která se chystá do úplňku. Luna ve Vahách vám může pomoci navrátit rovnováhu. Přispěje k tomu i Slunce v konjunkci s Jupiterem v Beranu a všechna znamení mohou získat sílu a odvahu, aby dokázala splnit svá předsevzetí.

Růžový úplněk je jeden z nejdůležitějších aspektů tohoto roku a bude jako výbuch pozitivní energie. Můžete mít pocit, jako kdybyste chtěli získat vše, po čem jste kdy toužili. Můžete se o to pokusit, pouze to možná bude stát vyjití z vaší komfortní zóny.

Nastává také vhodná doba podívat se na své vztahy a postarat se, aby jim nic nechybělo, dopřát si společně strávený čas, nějaký výlet, dobrou zábavu a úsměv.

Možná vám neuniklo, že úplněk ve Vahách bývá nazýván Růžový. Ne, že by byl na obloze zabarven do růžova, to jenom kolem všechno kvete. Růžová je také barva energie srdeční čakry (někdo má rád pro změnu zelenou) a znamení Vah je pod patronátem planety Venuše, planety krásy a harmonie. Možná tak budete v této době více vnímat všechny tyto vibrace dohromady.

Využijte tento čas a vyjděte ze svých stereotypů a dopřejte si něco nového na sebe, nový účes, jiné líčení, naslouchejte svému tělu a vnímejte i to, co ono chce.

Tento úplněk je časem oslavování lásky a krásy ve všech jejich formách. Buďte se svými blízkými, dělejte to, co vás baví a mějte radost i z maličkostí ve vašem životě. Dopřejte si dobrou náladu a nebojte se žertovat. Humor patří do vztahu a je jeho důležitou součástí. Neberte se příliš vážně a snažte se najít jen to dobré na lidech ve svém okolí.

 

Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

Víkendový horoskop: Růžový úplněk sblíží spřízněné duše

Vše začíná kvést a i to je jeden z důvodů, proč se tomuto úplňku říká růžový. Úplněk ve Vahách (16.4.) pomůže nalézt rovnováhu mezi uspokojením svých potřeb a uspokojením potřeb partnera. Může také nést gradace a ukončení vztahů, či přelomové změny. Pokud vše podřizujete partnerovi a druhým, často chybí rovnováha. Nevyváženost vede k disharmonii. Někde prozměnu chybí kompromis. I na to se nyní můžete zaměřit. Naučte se vyvažovat.  Myslete nejenom na druhé, ale i na sebe. Venuše i Mars se nachází tento měsíc v Rybách. Jsou to planety vášně. Kladou větší důraz na romantiku, smyslnost i vztahy spřízněných důší. Růžový úplněk je také skvělým dnem pro věštění.

 

Beran

 

Koncem týdne budete mít štěstí na lidi. V sobotu si zařiďte všechny rodinné záležitosti a najděte si konečně čas i pro sebe. Luna zve celý víkend na setkávání se s přáteli i randění.

 

Býk

 

Slunce vám bude přinášet kreativní nápady. Nedělejte si starosti o zásoby, sobotní Luna v úplňku přeje hladkému průběhu svátku přesně tak, jak jste si naplánovali. Večer si najdete chvilku pro relaxaci. Velikonoce budou povedené.

 

Blíženci

 

V pátek budete poněkud roztržití. V sobotu může Mars v kvadratuře způsobit změnu vaší nálady. Hlavně si s ničím nedělejte starosti a netrvejte na podrobnostech. V neděli vám vaši blízcí udělí spoustu rad. Nenechte se vtáhnout do vypjaté diskuse, ať vám nikdo nezkazí Velikonoce.

 

Rak

 

V pátek můžete být vlivem konjunkce Jupiteru s Plutem v Rybách poněkud roztržití a během celého víkendu se mohou dít věci, pro které nebudete mít kloudné vysvětlení. Sobotní úplněk v kvadratuře může přinést pocit neklidu. V neděli se nechte unést sváteční náladou a užijte si pěkné Velikonoce.

 

Lev

 

I přes jistou roztržitost si nemusíte dělat těžkou hlavu s ničím, protože budete mít dobrou náladu a nenecháte si ji jen tak zkazit. V sobotu se vám může někdo plést do věcí spojených s organizací svátků. Ztracené papíry nehledejte, objeví se nečekaně až příští týden. V neděli si naleznete čas na své záliby a flirtování.

 

Panna

 

Páteční Mars v opozici varuje před důležitými rozhodnutími. Poučte se z cizích chyb. Odpoledne se vám spraví nálada. V sobotu ať uděláte, co uděláte vaši příbuzní to budou komentovat. Velikonoce se však mohou povést, protože Luna v sextilu vám dopřeje odpočinek.

 

Váhy

 

Pokud se nenecháte rozčílit od svého partnera během sobotního úplňku, uchováte si veselou náladu celý víkend. Mohou vás potkat nepravděpodobné souhry okolností, protože úplněk bude ve vašem znamení. Věnujte tomu pozornost, jeho vliv bude dobíhat celé Velikonoce.

 

Štír

 

Již od pátku, ale zejména od sobotního úplňku nastane špatná doba na to, aby si s vámi někdo zahrával. Pokud vás někdo naštve, lehce vybuchnete. Na druhou stranu si díky tomu možná uděláte v některých vztazích pořádek. Pokud jste single, můžete díky Slunci v opozici obnovit různá stará přátelství, či vztahy. Všude budete mile vítáni. Nedělní Luna v konjunkci vám věští povedené svátky. Jenom se nenechte vynervovat, pokud vás někdo bude chytat za slovo.

 

Střelec

 

V pátek nese Mars v kvadratuře potřebu řešit důležité věci. Štěstí vám bude přát, pokud nevyčerpáte svou energii malichernostmi. V sobotu se snažte na věci podívat z jiného úhlu pohledu, než se začnete případně hádat. V neděli se zklidníte, a dokonce si i odpočinete.

 

Kozoroh

 

Budete se snažit navrhnout partnerovi konkrétní věci, které je potřeba udělat. Připravte si seznam a řekněte všechno, co chcete zrealizovat, ať už je to svatba, nebo cesta do neznáma. V sobotu k vám přijdou kreativní nápady a v neděli se podíváte na svět v jasnějších barvách. Naplánujete si totiž na příští týden očistnou dietu.

 

Vodnář

 

V pátek budete potřebovat zařídit co nejvíc věcí. Sobotní úplněk v trigonu vás přiměje usmířit se s příbuznými z partnerovy rodiny, dokonce i pokud je nemáte v oblibě. Budete příjemní a přátelští. Velikonoce si nenecháte zkazit nikým a ničím.

 

Ryby

 

Páteční Mars v konjunkci vám dodá ještě více síly a ochoty vše zorganizovat tak, že vše poběží jak po másle. V sobotu myslete na to, že byste se měli vyhnout hádkám a raději si dopřát trochu zábavy. Na velikonoční neděli si mohou vaši příbuzní postěžovat, že na ně nemáte dostatek času. Vy však víte své. Myslete na svoji vizáž, můžete potkat někoho, koho jste delší dobu neviděli.

 

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články