Víkendový horoskop: Kdo bude ostře sledovaný a kdo bude věštit z vosku?

 

Příliv dobré energie pocítí Blíženci, možná budou mít chuť vlivem optimistické nálady vytáhnout a oprášit ze dna skříně něco, co tam mělo být ukryto již navždy… Váhy budou pod vlivem Saturnu uklízet a dělat pořádky nejenom ve skříních… Co čeká tento týden Vás?

 

Sobota 28. listopadu bude ideální den pro ty, kteří chtějí svatý pokoj a klid. Tento den mají naprosto skvělou šanci si ho zařídit.

V neděli 29. listopadu nás probudí příznivé aspekty Luny s Plutem, Jupiterem a Saturnem a sextil Merkuru s Jupiterem. Je tedy šance na to, že uděláte něco milého, příjemného a veselého a stejně tak i moudrého. Večer bude Luna vcházet do znamení Blíženců, takže se určitě dozvíte něco zajímavého o světě, uspokojíte zvědavost a možná se dozvíte i nějaké věci od svých blízkých a přátel.

 

Touto dobou naše babičky věštily z vosku. Roztopily ho v měděné nádobě a lily přes oko klíče do nádoby se studenou vodou. Z tvarů, které jim vycházely odečítaly budoucnost. Vždy bylo dobrým znamením, když jim na otázku vyšel spíše oblý a hladký tvar. Když si nebyly jisté, počkaly, až tvar vychladne a nasvítily jej petrolejkou tak, aby vrhal stín na zeď. Z tvaru stínu pak věštily budoucnost. My si to můžeme usnadnit a zapálit si doma svíčku (ideállně ze včelího vosku a nebo nějakou kvalitnější) a odkapávat do sklenice s vodou její vosk přímo.

 

Berani, nic se nebude dít. Pod vlivem Pluta začnete z nudy sledovat sousedy. Dokonce objevíte, že starší paní odnaproti je tajná agentka Bdělé očko a soused může být hledaný Černou kronikou. Takhle dopadnete, když budete až moc sledovat konspirativní pořady.

 

Býci, můžete se cítit osamělí. S našeptáváním hvězd se vám ale bude chtít být ve spojení s lidmi. Vaše fotky na sítích pak mají šanci ohromit svět. Hlavně to, co ukazujete za sebou.

 

Blíženci, pod vlivem Luny ve svém znamení budete velmi kreativní. Venuše vám však chystá past. V honbě po oslazení života to můžete přehánět a tvářit se, že to k pečení vánočního cukroví patří.

 

Raci, vaše energie by rozsvítila žárovku. Budete objevovat svět. Bohužel vaše energie nedobije vás smartphon, takže na procházky přírodou nezapomeňte powerbanku doma.

 

Lvi, s vlivem Jupitera budete chtít být více prospěšní.  Buďte však opatrní, Pluto se Saturnem vám dají zabrat. Vaše kuchyňské výtvory budou na oko soutěžit o titul výtvor roku. Akorát že perníčky chutnají více bez sklenky soli navíc.

 

Panny, budete ostře sledované. Přenechte trochu slávy i druhým. Zatím můžete vesele zarandit s novou známostí.

 

Váhy, Saturn si žádá pořádek, a tak na chvilku zahodíte svoji korunku a úklidu neuniknete. Smeták a hadr budou nejlepšími pomocníky. Někde i žabičky a škrobenka.

 

Štíři, nebude to s vámi k vydržení. Nálady jako na houpačce zaměstnají celou vaši rodinu. Výsledek však bude stát za to.

 

Střelci, možná budete chtít se Sluncem v zádech zazářit a doznat nějaké změny. Pluto je však šibal. Při výběru nové barvy na vlasy buďte velmi opatrní, ať nemusíte chodit v šátku.

 

Kozorozi, pokud vás vše štve a potřebujete únik a načerpat energii, nejlépe z antického Říma, sáhněte do police s knihami.

 

Vodnáři, že už vám někdy z dětí praskají ušní bubínky? Vysvětlete jim, že nejste plyšový medvídek, který je opravdu neslyší, a ono jim to možná na chvilku dojde.

 

Ryby, opatrně na sladké, leda byste se chystaly po novém roce na soutěž ve velikostech XXL.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 18.1.- 24.1. Šestka holí dává šanci!

Střelci, máte skvělou šanci vyjít z kola fixních idejí a informace, které dostanete konečně začít používat s užitkem. Na cestách buďte opatrní, můžete trochu bloudit ...
Kartářka píše...

Týdenní hororskop18.1.-24.1. Kdo nevyzradí tajemství a kdo dostane láskyplnou oporu?

Vodnáři, následující dny přejí zlepšení rodinných vztahů. Je potřeba si vyslechnout úspěchy a trápení, kteří se chtějí svěřit. Jedině tak porozumíte jejich chování. Berani, příjemné ...
Kartářka píše...

Jaký bude váš rok 2021 a co si pohlídat?

Rok 2021 je pod vládou Jupitera a Saturna, což znamená hodně změn a vzniku mnoho nového. Mottem pro letošní rok je volnost. Uvolnění od strachu ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop; kdo si užije v v římském stylu a koho si spletou s andělem?

Berani, skládání lega možná není vaším oblíbeným sportem. Můžete si vybrat, ještě je tu puzzle. A taky si moc negratulujte, zapomněli jste na kocoura, který ...
Kartářka píše...

Co vám odhalí vaše astrologické domy?

Astrologické domy Z horoskopu podle vašeho data narození se chcete dozvědět něco o svém zdraví, rodině, práci a dalších osobních věcech. Tohle vše by vám ...
Kartářka píše...

Chcete si pojistit své plány na rok 2021? Posvěťte jim svůj čas během prvního letošního novoluní 13. ledna!

Máte dlouhodobé a velké plány na rok 2021? Chcete držet novoroční předsevzetí? 13. ledna nás čeká první novoluní tohoto roku. Připadá na znamení ambiciózního Kozoroha ...
Kartářka píše...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...
Kartářka píše...

Tři planety ve Vodnáři – nastala již éra Vodnáře?

V pátek 8. ledna vstoupil Merkur do znamení Vodnáře. Přidal se k Jupiteru a Saturnu. Tyto planety již nastavují svá pravidla. Merkur nám dá takovou nápaditost, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 11.1.-17.1. Princ mečů; pozor na vaše lumpíky!

Princ mečů věští příliv energie, odhodlání a nasazení vlastní vůle.  Jsou stereotypy, které se vám již začínají zajídat a vy se potřebujete posunout dál. Zbavit ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 11.1. – 17.1. Komu někdo zamotá hlavu a kdo přijde na to, že zima lásku nezmrazí?

V pondělí 11. ledna vejde odpoledne Luna do znamení Kozoroha přiměje nás podívat se i na věci, které si táhneme ještě z loňského roku. Příjemné ...
Kartářka píše...

Sdílejte!