Týdenní horoskop 7.6.-13.6. Co nese čtvrteční novoluní se zatměním Slunce?

Býci, kolem vás se pohybuje někdo, o kom byste ani ve snu nepřemýšleli jako o partnerovi. Nenechte se mýlit, je to naopak. Váhy, dávejte si pozor na to, co a jakým tónem ostatním říkáte. Ne všichni používají tak přesná a jadrná slova jako vy. Střelci, pokud se budete muset rozhodovat v čemkoliv, věřte svému úsudku a zkušenostem.

V pondělí 7.6. mohou vnímavější lidé zaznamenat jisté napětí ve vzduchu. Také se moc nebude chtít zapojovat do víru dění a práce. Konjunkce Luny s Uranem a kvadratura se Saturnem může vnést mráčky i v oblasti vztahů.

 

V úterý 8.6. nese konečně zlepšení nálady. Příznivé aspekty Luny s Neptunem, Plutem a Marsem přináší optimismus. Luna vcházející do znamení Blíženců posílí komunikaci s lidmi, myšlení a paměť.

 

Středu 9. června si užijí milovníci předvídatelnosti. Budou ve své komfortní zóně. Nic neočekávaného by nemělo narušit jejich den.

Ve čtvrtek 10. června kolem poledne budeme mít možnost pozorovat částečné zatmění Slunce. Stane se tak mezi 11:44 až 13:36 letního středoevropského času, kdy před Sluncem spatříme menší část tmavého měsíčního disku. Maximum nastane ve 12:39, kdy Měsíc bude zakrývat zhruba jednu pětinu slunečního disku. Jedná se po šesti letech o první zatmění ze série sedmi částečných slunečních zatmění, která budeme moci vidět mezi lety 2021 až 2030.

Novoluní bývají obvykle vnímána pozitivně. Díky zatmění Slunce však bude mít temnější nádech. Lidé totiž vždy zatmění Slunce považovali za něco zlověstného. Tady bude spíše možnost uvolnit se od destruktivní vzorců, učit se něco nového a možná přidat na tempu, ať se ještě do prázdnin něco stihne.

 

V pátek 11. června se nám zlepší nálada. Mars vyjde ze znamení, kde mu není dobře a je tam ve vyhnanství, tedy z Raka a vejde do pro něho příznivějšího Lva. Je to Mars, který nám vlévá sílu a odhodlání stavět se překážkám. Konečně se nám tedy vrátí síla k rozhodování i k nápravě těch sfér života, kde to šlo doposud s těžkostmi.

 

V sobotu 12. června zavládne příznivé klima ve znamení porozumění, které lidi propojuje. Příznivá konjunkce Luny s Venuši vnáší klid, pohodu a také zlepšení vztahů.

 

V neděli 13. června by mělo být celkem příjemně. Sextil Venuše s Uranem zajistí příjemné dojmy. Budeme dobře vycházet s blízkými a poklidné klevetění s přáteli bude jako pohlazení. Alespoň v první polovině dne. Odpoledne se může poněkud přiostřit. Opozice Luny s Plutem a Konjunkce s Marsem nevěští nic dobrého. Příjemné rozhovory se mohou změnit v ostré výměny názorů ve smyslu – jak jsi to vlastně myslel, když jsi říkal…?

 

Hvězdy jsou stále ve znamení Blíženců. Šťastným číslem jsou pro ně čísla 8 a 13. Osmička symbolizuje nekonečno, tedy nekonečné možnosti a třináctka je pro ně výzvou buď anebo.

Blíženci, tento týden vás dokáží zklidnit tělesná cvičení a příroda. Snadno se vám tak podaří překonat i vyhrocené vztahy s kolegy či rodinou.

Raci, máte šanci ukázat ostatním, co ve vás opravdu dřímá. Může to být zrovna kulinářský talent. Nebojte se projevit fantazii a své kreativní nápady převést do praxe.

Lvi, dobrých přátel máte kolem sebe dost. Pokud vás trápí jisté rodinné problémy, s klidem se můžete obrátit na radu na někoho z nich.

Panny, otevřené obchody vás svádí k nerozvážným nákupům. Hodně věcí vám sice doma chybí, ale za čas by to také mohly být finance.

Váhy, dávejte si pozor na to, co a jakým tónem ostatním říkáte. Ne všichni používají tak přesná a jadrná slova jako vy.

Štíři, na vztahu se musí pracovat a vy máte v tyto dny ty nejvhodnější šance, jak začít. Dívejte se na věci v klidu a s odstupem.

Střelci, pokud se budete muset rozhodovat v čemkoliv, věřte svému úsudku a zkušenostem. Potom vše půjde snadněji.

Kozorozi, cítíte si více unaveni. Snažte se dodržovat správný režim spánku. Ulehněte do postele včas a omezte používání mobilních telefonů a tabletů.

Vodnáři, máte tendence k truchlivým myšlenkám. Udělejte si proto čas na přátele. Je jasné, že po dlouhé době vám to přinese rozptýlení a pobavíte se tak, jak již dlouho ne.

Ryby, snažte se své povinnosti dokončit tak, abyste nemuseli prací trávit každé pozdní odpoledne, nebo dokonce víkend.

Berani, čeká vás příjemný týden, kde nebude chybět především romantika. Nechte se unést svými touhami a vyrazte na rande se svým partnerem. Okořeníte tím tak váš vztah.

Býci, kolem vás se pohybuje někdo, o kom byste ani ve snu nepřemýšleli jako o partnerovi. Nenechte se mýlit, je to naopak.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 14.6.-20.6. Královna disků; jděte si za svým!

Lvi, jste šikovní a věci vám půjdou nebývale dobře v obchodní sféře. Opatrně však na nákladné milence, či milenky, nebo dokonce kurtizány. Některé jsou povoláním ...
Kartářka píše...

Jste připraveni slyšet pravdu?

O svém osudu každý rozhoduje sám za sebe. Toto je jeden z mnoha příběhů mých klientů. Chtít vědět víc! Před lety mě požádala o výklad ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 14.6.-20.6. Co nese úterní kvadratura Saturna s Uranem?

V úterý nastane jedna z nejdůležitějších astrologických událostí v roce. Leckdo se po ní bude koukat na svět jinak. První odraz kvadratury Saturna s Uranem ...
Kartářka píše...

Andělé jsou…

Z očí se vám koulí jedna slza za druhou… Proč zase já? zoufáte si. A není nikdo, kdo by mi pomohl, bleskne vám hlavou. V tom zpozorníte ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: hvězdy chystají geniální nápady i úspěchy v lásce

V pátek vejde Mars do znamení Lva. Bude mít vliv na snahu ukotvit v sobě pocit bezpečí a také péci o svůj dům, blízké i ...
Kartářka píše...

Je vám povědomá kouzelná síla moře?

Posilte pomocí moře ve svém životě to dobré Chystáte se k moři? Něco vás tam vábí? Cítíte se dobře v šepotu blankytných vln a křiku ...
Kartářka píše...

Vě-do-má

Slovo VĚDMA, jakou má pro vás příchuť? Koho si představíte…? Kdo je, podle vás, vědma? Vrásčitá stařena v černém, která člověka provrtá pohledem a vidí skrz ...
Kartářka píše...

Co nás ještě čeká v (magickém) červnu? 

Červen je pro hodně lidí začátek léta. Ve vzduchu visí pradávná síla magie života. Tu umí využít, a hlavně krásně prožít ti, kteří vnímají věci ...
Kartářka píše...

Karta týdne Devítka pohárů. Ten, kdo má zálibu ve štěstí, může doufat

Střelce čeká návrat lásky, Berany flirt, Lvy satisfakce, Raci budou diplomaté, Štírům se vrátí víra v sebe, Vodnářům se zklidní vztahy, Rybám přijde pomoc od neznámých ...
Kartářka píše...
/ Články, Karta týdne

Poselství včel

Už se opět bzučivě míhají vzduchem. Včely, včelky, včeličky… Jak je krásné vidět tyto malé tvorečky neúnavně létat z květu na květ. Člověk má po ...
Kartářka píše...

 

Sdílejte!