Novoluní ve Střelci a úplné zatmění Slunce 14.12. 2020; co letošní poslední zatmění přináší jednotlivým znamením?

Dobíhá konec podivného roku 2020 a celkové zatmění Slunce s novoluním ve Střelci můžeme vnímat, jako jeho symbol. Vnímaví, i ti méně citliví lidé kolem sebe za několik posledních dnů zaregistrovali poněkud napjatější atmosféru. Silná energie zatmění může přinášet vlnu emocí. Lidé mohou pociťovat nepokoj, vztek nebo smutek intenzivněji. Někteří budou v této době více impulzivní a možná i více lehkomyslní.

Zatmění je čas neklidu a emocionálního chaosu. Také různých konců, často neočekávaných. U nás nebude okem pozorovatelné, ale na své si přijdou lidé v Argentině a Chile.

Konec roku 2020 spolu s posledním zatměním Slunce v tomto roce zvěstují, že i nás čekají jistá ukončení, ale také nové začátky.

Bude dobré připravit se na změny, které přijdou i velmi náhle.

Některé mohou být překvapivé a šokující. Budou lidé, kteří si budou myslet, že jde jejich život jde jedním směrem a najednou se přistihnou, že kráčí opačně. Tyto události se však měly stát. Všechno v přírodě má své cykly, což ukazuje, že konec je také novým začátkem.

Přichází čas zapracovat na změnách a svá přání proměnit ve skutečnost. Střelec, kterému vládne šťastná planeta Jupiter ví, jak získat to co chce.

Energie, které budou viset ve vzduchu před i po zatmění budou i nadále chaotické. Jestli je to být trošku možné, vyhněte se tento den důležitému rozhodování.

Co přináší zatmění Slunce ve Střelci pro jednotlivá znamení?

Berani, zatmění Slunce ve Střelci může přesměrovat vaše plány úplně jiným směrem. Naučíte se odstraňovat překážky.

Býci, zatmění Slunce ve Střelci vám nese práci na sebedůvěře. Uvidíte, co ještě musíte opravit, aby vás těšil každý den.

Blíženci, tento těžký rok od vás vyžadoval vytrvalost a také víru v sebe. Zatmění Slunce ve Střelci vám může nastartovat novou oblast ve vašem životě. Nové lidi, druh práce, obchodní partnery nebo i lásku.

Raci, zatmění Slunce ve Střelci soustředí vaše obzory na práci, zdraví a každodenní život. Je velmi přínosné, pokud hledáte novou práci, chcete odejít ze staré, nebo třeba začít novou dietu. Až do 18. prosince máte ohromnou šanci na úspěch.

Lvi, zatmění Slunce ve Střelci vám může přinést pocit motivace dělat něco kreativního. Přichází vám spoustu inspirace. Může vám přicházet i nový začátek ve vašem milostném životě. Během nejbližších měsíců může dostat váš vztah zcela nový rozměr.

Panny, poněkud změníte pohled na lidi ve svém životě. Také se budete zabývat věcmi kolem vašeho domova a můžete chtít věci přenastavit.

Váhy, zatmění Slunce ve Střelci může přinést náhlou změnu kurzu vašem životě. Neztrácejte čas na věci, které vám nic nenesou, ale pouze svádí pozornost od důležitého. Energii budete potřebovat, a proto se ujistěte, že ji neztrácíte zbytečně.

Štíři, zatmění Slunce ve Střelci vám nese štěstí ve financích. Peníze mohou přijít z více zdrojů. Také můžete získat prémie, nebo začít novou práci. Může se stát, že najdete nějaké peníze ve staré kabelce, nebo bundě.

Střelci, zatmění Slunce ve vašem znamení nastaví zrcadlo a uvidíte, kdo vlastně jste. Zároveň přinese kontrast s tím, kým chcete být. Seznamte se se svojí novou verzí. Štěstí máte na své straně.

Kozorozi, hodně lidí se snaží tišit staré bolesti. Nadcházející zatmění Slunce ve Střelci bude inspirovat, abyste odhodili část těžkého nákladu. Když se ukážou bolestné vzpomínky z minulosti, uvědomte si, že máte právo cítit bolest a také sílu postavit se jí čelem.

Vodnáři, během posledních měsíců jste se mohli více věnovat soukromému životu. Díky tomu z můžete počítat s tím, že si vás někdo všimne na pracovním poli.

Ryby, zatmění Slunce ve Střelci otevře vaše oči i srdce. Nebojte se mluvit o svých potřebách jak v soukromé, tak i pracovní oblasti. V této době můžete stát před důležitým rozhodnutím. Poslouchejte přitom, co vám říká vaše srdce. Vaše rozhodnutí vám může přinést vysněný klid a pokoj.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Andělský horoskop od 20. 1. do 19. 2.

  Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel. Opravdu není důvod, abyste se něčeho báli. Díky přízni planet můžete jít do všeho naplno ...
Kartářka píše...

Karta týdne 18.1.- 24.1. Šestka holí dává šanci!

Střelci, máte skvělou šanci vyjít z kola fixních idejí a informace, které dostanete konečně začít používat s užitkem. Na cestách buďte opatrní, můžete trochu bloudit ...
Kartářka píše...

Týdenní hororskop18.1.-24.1. Kdo nevyzradí tajemství a kdo dostane láskyplnou oporu?

Vodnáři, následující dny přejí zlepšení rodinných vztahů. Je potřeba si vyslechnout úspěchy a trápení, kteří se chtějí svěřit. Jedině tak porozumíte jejich chování. Berani, příjemné ...
Kartářka píše...

Jaký bude váš rok 2021 a co si pohlídat?

Rok 2021 je pod vládou Jupitera a Saturna, což znamená hodně změn a vzniku mnoho nového. Mottem pro letošní rok je volnost. Uvolnění od strachu ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop; kdo si užije v v římském stylu a koho si spletou s andělem?

Berani, skládání lega možná není vaším oblíbeným sportem. Můžete si vybrat, ještě je tu puzzle. A taky si moc negratulujte, zapomněli jste na kocoura, který ...
Kartářka píše...

Co vám odhalí vaše astrologické domy?

Astrologické domy Z horoskopu podle vašeho data narození se chcete dozvědět něco o svém zdraví, rodině, práci a dalších osobních věcech. Tohle vše by vám ...
Kartářka píše...

Chcete si pojistit své plány na rok 2021? Posvěťte jim svůj čas během prvního letošního novoluní 13. ledna!

Máte dlouhodobé a velké plány na rok 2021? Chcete držet novoroční předsevzetí? 13. ledna nás čeká první novoluní tohoto roku. Připadá na znamení ambiciózního Kozoroha ...
Kartářka píše...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...
Kartářka píše...

Tři planety ve Vodnáři – nastala již éra Vodnáře?

V pátek 8. ledna vstoupil Merkur do znamení Vodnáře. Přidal se k Jupiteru a Saturnu. Tyto planety již nastavují svá pravidla. Merkur nám dá takovou nápaditost, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 11.1.-17.1. Princ mečů; pozor na vaše lumpíky!

Princ mečů věští příliv energie, odhodlání a nasazení vlastní vůle.  Jsou stereotypy, které se vám již začínají zajídat a vy se potřebujete posunout dál. Zbavit ...
Kartářka píše...

Sdílejte!