Novoluní ve Střelci a úplné zatmění Slunce 14.12. 2020; co letošní poslední zatmění přináší jednotlivým znamením?

Dobíhá konec podivného roku 2020 a celkové zatmění Slunce s novoluním ve Střelci můžeme vnímat, jako jeho symbol. Vnímaví, i ti méně citliví lidé kolem sebe za několik posledních dnů zaregistrovali poněkud napjatější atmosféru. Silná energie zatmění může přinášet vlnu emocí. Lidé mohou pociťovat nepokoj, vztek nebo smutek intenzivněji. Někteří budou v této době více impulzivní a možná i více lehkomyslní.

Zatmění je čas neklidu a emocionálního chaosu. Také různých konců, často neočekávaných. U nás nebude okem pozorovatelné, ale na své si přijdou lidé v Argentině a Chile.

Konec roku 2020 spolu s posledním zatměním Slunce v tomto roce zvěstují, že i nás čekají jistá ukončení, ale také nové začátky.

Bude dobré připravit se na změny, které přijdou i velmi náhle.

Některé mohou být překvapivé a šokující. Budou lidé, kteří si budou myslet, že jde jejich život jde jedním směrem a najednou se přistihnou, že kráčí opačně. Tyto události se však měly stát. Všechno v přírodě má své cykly, což ukazuje, že konec je také novým začátkem.

Přichází čas zapracovat na změnách a svá přání proměnit ve skutečnost. Střelec, kterému vládne šťastná planeta Jupiter ví, jak získat to co chce.

Energie, které budou viset ve vzduchu před i po zatmění budou i nadále chaotické. Jestli je to být trošku možné, vyhněte se tento den důležitému rozhodování.

Co přináší zatmění Slunce ve Střelci pro jednotlivá znamení?

Berani, zatmění Slunce ve Střelci může přesměrovat vaše plány úplně jiným směrem. Naučíte se odstraňovat překážky.

Býci, zatmění Slunce ve Střelci vám nese práci na sebedůvěře. Uvidíte, co ještě musíte opravit, aby vás těšil každý den.

Blíženci, tento těžký rok od vás vyžadoval vytrvalost a také víru v sebe. Zatmění Slunce ve Střelci vám může nastartovat novou oblast ve vašem životě. Nové lidi, druh práce, obchodní partnery nebo i lásku.

Raci, zatmění Slunce ve Střelci soustředí vaše obzory na práci, zdraví a každodenní život. Je velmi přínosné, pokud hledáte novou práci, chcete odejít ze staré, nebo třeba začít novou dietu. Až do 18. prosince máte ohromnou šanci na úspěch.

Lvi, zatmění Slunce ve Střelci vám může přinést pocit motivace dělat něco kreativního. Přichází vám spoustu inspirace. Může vám přicházet i nový začátek ve vašem milostném životě. Během nejbližších měsíců může dostat váš vztah zcela nový rozměr.

Panny, poněkud změníte pohled na lidi ve svém životě. Také se budete zabývat věcmi kolem vašeho domova a můžete chtít věci přenastavit.

Váhy, zatmění Slunce ve Střelci může přinést náhlou změnu kurzu vašem životě. Neztrácejte čas na věci, které vám nic nenesou, ale pouze svádí pozornost od důležitého. Energii budete potřebovat, a proto se ujistěte, že ji neztrácíte zbytečně.

Štíři, zatmění Slunce ve Střelci vám nese štěstí ve financích. Peníze mohou přijít z více zdrojů. Také můžete získat prémie, nebo začít novou práci. Může se stát, že najdete nějaké peníze ve staré kabelce, nebo bundě.

Střelci, zatmění Slunce ve vašem znamení nastaví zrcadlo a uvidíte, kdo vlastně jste. Zároveň přinese kontrast s tím, kým chcete být. Seznamte se se svojí novou verzí. Štěstí máte na své straně.

Kozorozi, hodně lidí se snaží tišit staré bolesti. Nadcházející zatmění Slunce ve Střelci bude inspirovat, abyste odhodili část těžkého nákladu. Když se ukážou bolestné vzpomínky z minulosti, uvědomte si, že máte právo cítit bolest a také sílu postavit se jí čelem.

Vodnáři, během posledních měsíců jste se mohli více věnovat soukromému životu. Díky tomu z můžete počítat s tím, že si vás někdo všimne na pracovním poli.

Ryby, zatmění Slunce ve Střelci otevře vaše oči i srdce. Nebojte se mluvit o svých potřebách jak v soukromé, tak i pracovní oblasti. V této době můžete stát před důležitým rozhodnutím. Poslouchejte přitom, co vám říká vaše srdce. Vaše rozhodnutí vám může přinést vysněný klid a pokoj.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Horoskop štěstí pro Býky 21.4.-21.5.

Zemskému znamení Býka vládne planeta Venuše, která je charakteristická svou svěžestí a krásou. Býci jsou převážně materialistické povahy a snaží se ve všem hledat praktičnost. Jsou ...
Kartářka píše...

Karmické slunce v Býku

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Býk má za úkol postavit dům a obrnit se proti útokům z venčí. Zabezpečit, aby se ...
Kartářka píše...

Kdy se vdát?

Chtěla byste vědět, kdy je nejlepší chvíle na to, změnit svůj stav v občance? A také to, co vás čeká po svatbě? Obraťte se na ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Býky. Co je čeká v roce 2021 a jak na Býky políčit?

Býci mohou být náladoví a podráždění až do poloviny května. Budou se motat mezi touhou zmizet na druhý konec světa a houževnatým plněním závazků a chvílemi ...
Kartářka píše...

Karta týdne: Sedmička disků. Vytříbí umění stavět se problémům čelem!

Mystická tarotová karta Sedm disků vás nabádá k tomu, abyste se postavili svým strachům nejenom v materiální oblasti. Astrologický aspekt Saturna v Býku říká, že ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 19.4.-25.4. Kdo znovu nalezne to, co ztratil?

Co nás čeká v druhé polovině dubna? Lvi, pozor na soukromé informace, které o sobě sdělujete. A to jak osobně, tak prostřednictvím sociálních sítí. Citlivá ...
Kartářka píše...

Máte v sobě parapsychologické vlohy?

Pokud ano, pak už zřejmě víte, že pro někoho budete zajímaví, pro druhého směšní a někdo se vás může i bát. Některé lidi budete dokonale ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: koho čekají v sobotu zálety a koho šílená neděle?

Berani, po výbušném týdnu by bylo dobré poznat sílu kompromisu s rodinou Merkur vám dá schopnosti těch nejlepších obhájců. Býci, Uran ve vás zasévá vzpouru, jak ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 15. 4. do 14. 5.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Jestliže se vám splnilo přání a máte svůj vytoužený fungující vztah, musíte ho také opečovávat. Nezapomínejte ...
Kartářka píše...

Poznejte magii sedmi barev duhy

Vidět na nebi duhu je šťastné znamení. Duha má sedm barev a každá nese své poselství, svůj dar. Víte, jakou energii vám dává vaše oblíbená ...
Kartářka píše...

Sdílejte!