Novoluní ve Střelci a úplné zatmění Slunce 14.12. 2020; co letošní poslední zatmění přináší jednotlivým znamením?

Sdílejte nás

Dobíhá konec podivného roku 2020 a celkové zatmění Slunce s novoluním ve Střelci můžeme vnímat, jako jeho symbol. Vnímaví, i ti méně citliví lidé kolem sebe za několik posledních dnů zaregistrovali poněkud napjatější atmosféru. Silná energie zatmění může přinášet vlnu emocí. Lidé mohou pociťovat nepokoj, vztek nebo smutek intenzivněji. Někteří budou v této době více impulzivní a možná i více lehkomyslní.

Zatmění je čas neklidu a emocionálního chaosu. Také různých konců, často neočekávaných. U nás nebude okem pozorovatelné, ale na své si přijdou lidé v Argentině a Chile.

Konec roku 2020 spolu s posledním zatměním Slunce v tomto roce zvěstují, že i nás čekají jistá ukončení, ale také nové začátky.

Bude dobré připravit se na změny, které přijdou i velmi náhle.

Některé mohou být překvapivé a šokující. Budou lidé, kteří si budou myslet, že jde jejich život jde jedním směrem a najednou se přistihnou, že kráčí opačně. Tyto události se však měly stát. Všechno v přírodě má své cykly, což ukazuje, že konec je také novým začátkem.

Přichází čas zapracovat na změnách a svá přání proměnit ve skutečnost. Střelec, kterému vládne šťastná planeta Jupiter ví, jak získat to co chce.

Energie, které budou viset ve vzduchu před i po zatmění budou i nadále chaotické. Jestli je to být trošku možné, vyhněte se tento den důležitému rozhodování.

Co přináší zatmění Slunce ve Střelci pro jednotlivá znamení?

Berani, zatmění Slunce ve Střelci může přesměrovat vaše plány úplně jiným směrem. Naučíte se odstraňovat překážky.

Býci, zatmění Slunce ve Střelci vám nese práci na sebedůvěře. Uvidíte, co ještě musíte opravit, aby vás těšil každý den.

Blíženci, tento těžký rok od vás vyžadoval vytrvalost a také víru v sebe. Zatmění Slunce ve Střelci vám může nastartovat novou oblast ve vašem životě. Nové lidi, druh práce, obchodní partnery nebo i lásku.

Raci, zatmění Slunce ve Střelci soustředí vaše obzory na práci, zdraví a každodenní život. Je velmi přínosné, pokud hledáte novou práci, chcete odejít ze staré, nebo třeba začít novou dietu. Až do 18. prosince máte ohromnou šanci na úspěch.

Lvi, zatmění Slunce ve Střelci vám může přinést pocit motivace dělat něco kreativního. Přichází vám spoustu inspirace. Může vám přicházet i nový začátek ve vašem milostném životě. Během nejbližších měsíců může dostat váš vztah zcela nový rozměr.

Panny, poněkud změníte pohled na lidi ve svém životě. Také se budete zabývat věcmi kolem vašeho domova a můžete chtít věci přenastavit.

Váhy, zatmění Slunce ve Střelci může přinést náhlou změnu kurzu vašem životě. Neztrácejte čas na věci, které vám nic nenesou, ale pouze svádí pozornost od důležitého. Energii budete potřebovat, a proto se ujistěte, že ji neztrácíte zbytečně.

Štíři, zatmění Slunce ve Střelci vám nese štěstí ve financích. Peníze mohou přijít z více zdrojů. Také můžete získat prémie, nebo začít novou práci. Může se stát, že najdete nějaké peníze ve staré kabelce, nebo bundě.

Střelci, zatmění Slunce ve vašem znamení nastaví zrcadlo a uvidíte, kdo vlastně jste. Zároveň přinese kontrast s tím, kým chcete být. Seznamte se se svojí novou verzí. Štěstí máte na své straně.

Kozorozi, hodně lidí se snaží tišit staré bolesti. Nadcházející zatmění Slunce ve Střelci bude inspirovat, abyste odhodili část těžkého nákladu. Když se ukážou bolestné vzpomínky z minulosti, uvědomte si, že máte právo cítit bolest a také sílu postavit se jí čelem.

Vodnáři, během posledních měsíců jste se mohli více věnovat soukromému životu. Díky tomu z můžete počítat s tím, že si vás někdo všimne na pracovním poli.

Ryby, zatmění Slunce ve Střelci otevře vaše oči i srdce. Nebojte se mluvit o svých potřebách jak v soukromé, tak i pracovní oblasti. V této době můžete stát před důležitým rozhodnutím. Poslouchejte přitom, co vám říká vaše srdce. Vaše rozhodnutí vám může přinést vysněný klid a pokoj.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Andělský horoskop od 18. 9. do 17. 10.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Díky tomu, že jste dost empatičtí, rodina si vás vybere do role smírčího soudce. Existuje zřejmě ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Venuši se Saturnem v kvadratuře pocítíme hlavně v citové oblasti

Kvadratura Venuše se Saturnem povede vaši pozornost ke vztahům. Snažte se vyhnout komentářům, jinak Slunce s Plutem věští problémy. Uran vás k tomu všemu potáhne ...
Kartářka píše...

Když se nedaří… aneb den D

Všichni to čas od času známe. Ráno vstaneme, opaříme se čajem, došly vločky a koupelna je nedobytná… To je zas den, říkáme si. Může být ...
Kartářka píše...

Jakou sílu mají schůzky pod kaštany?

Kromě toho, že vás stromy provází na vašich procházkách cely rok, nyní můžou pomoci. Svojí energií mohou posílit zamilované, anebo hledající životního partnera. Stromy mohou ...
Kartářka píše...

Naučit se říkat NE

Pohlídáš mi zítra dcerku? Ano. Budeš místo mě ve středu v práci? Ano. Oslavu uděláme u tebe? Ano. Ve dvě máš čas? Ano… Opravdu? Co takhle ...
Kartářka píše...

Karta týdne 13.09.-19.09. Král holí; komu se ozve stará známost a kdo najde lék na duši?

Beranům jde úspěch, Šírům se vrátí ztracené, Lvům přichází atraktivní známost... Co čeká vás? Máte příznivé období pro nové začátky spíše krátkodobých věcí. Karta Krále ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 13.9.-19.9. Mějte se rádi!

Panny, poslední dny máte na své okolí dost vysoké nároky. Vodnáři, jsou před vámi nové výzvy v milostné oblasti. Váhy, neotálejte s odpověďmi na zajímavé ...
Kartářka píše...

Nevyžádaná rada…

„Myslím to s tebou dobře“, tuto de facto nesmyslnou větu jako tečku za delším či kratším monologem plným rad zřejmě znáte. Od své matky, tety, babičky… ...
Kartářka píše...

Staré duše

Už jste slyšeli pojem stará duše? A jste starou, nebo mladou duší, či zralou? Na tom jestli se vidíte starou, či mladou duší, váš věk ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna bude v opozici s Uranem (11.9.) a plány vyjdou, jenom jinak!

V pátek se octnou dvě planety, mající vliv na naše blaho ve Štíru. Co dodat? Raději se nehádat, neprovokovat, neplánovat a počkat, až to přejde. V sobotu ...
Kartářka píše...