Andělský horoskop od 17. 12. do 16. 1.

Živel země

BÝKVaším Andělem strážným je Asmodel.

Nadcházející dny vás zastihnou v celkovém útlumu, ale jen do okamžiku, kdy budete pověřeni zajímavým a náročným úkolem. Bude to ro vás velká výzva.

PANNA – Váš anděl strážný je Hamaliel.

Nebuďte tak urputní na cestě za svými vytčenými cíli. Některé věci teď musí prostě počkat. Místo kariéry se teď věnujte obnově vztahů v rodině.

KOZOROH – Váš anděl strážný je Hamael.

Nastala vhodná doba pro rozšiřování obzorů, vaše mysl teď prahne po nových informacích. Pusťte se do studia toho, co vás nejvíce zajímá a baví.

 

Živel ohně

LEV – Váš anděl strážný je Verchiel.

Zapomeňte na to, že by se vám povedlo partnera převychovat k obrazu svému. Následující období musí být spíše ve znamení vzájemné tolerance.

STŘELEC – Váš anděl strážný je Advachiel.

Spory utichnou, s lidmi ve svém okolí budete v harmonii, navíc vaši nesobeckou péči teď ostatní otevřeně ocení. Zpětná vazba vám dodá energii do dalších dnů.

BERAN – Váš anděl strážný je Machidiel

Nenechte si zkazit náladu špatnou zprávou. Nakonec se ukáže, že všechno je jinak. Je třeba zachovat chladnou hlavu a vyčkat, než vynesete svoje stanovisko.

Živel vody

RAK – Vašim andělem strážným je Muriel

Nenadálé vzplanutí by mohlo nepříjemně ohrozit váš partnerský vztah. Držte se tedy na uzdě a nepouštějte se do žádných avantýr.

ŠTÍR – Váš anděl strážný je Barchiel

Rodina bude vyžadovat vaši pozornost. Nezklamte lidi, co na vás spoléhají a jsou na vás odkázaní. Několik hodin týdně si snad na ně můžete udělat čas.

RYBY – Vaším andělem strážným je Zadkiel

Na lidi kolem sebe se budete dívat s nepochopením. Nelíbí se vám, že se nechají tak moc ovládat emocemi. Zachovejte klid a nereagujte na žádné provokace.

Živel vzduchu

VODNÁŘ – Váš anděl strážný je Gabriel.

Je na čase otevřít oči a přestat žít v sebeklamu. Ze začátku to nebude snadné, ale při trošce snahy to zvládnete. Otevřou se vám tak úplně nové možnosti.

BLÍŽENCI – Váš anděl strážný je Ambriel

Děje se toho tolik, že nevíte, do čeho se máte pustit nejdříve. Hvězdy však radí, abyste si veškeré své zamýšlené aktivity dobře naplánovali. Bude lepší, když to, co je důležité, odložíte na začátek ledna, kdy byste měli být emočně ve větší pohodě a rozvážnosti.

VÁHY – Váš anděl strážný je Uriel

Vážíte slova a mluvíte tak, abyste jasně vyjádřili, co chcete, ale přitom nikoho nenaštvali. Výsledek pak nadchne nejen vás, ale i všechny lidi, jichž se to týká.

 

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Horoskop štěstí pro Býky 21.4.-21.5.

Zemskému znamení Býka vládne planeta Venuše, která je charakteristická svou svěžestí a krásou. Býci jsou převážně materialistické povahy a snaží se ve všem hledat praktičnost. Jsou ...
Kartářka píše...

Karmické slunce v Býku

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Býk má za úkol postavit dům a obrnit se proti útokům z venčí. Zabezpečit, aby se ...
Kartářka píše...

Kdy se vdát?

Chtěla byste vědět, kdy je nejlepší chvíle na to, změnit svůj stav v občance? A také to, co vás čeká po svatbě? Obraťte se na ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Býky. Co je čeká v roce 2021 a jak na Býky políčit?

Býci mohou být náladoví a podráždění až do poloviny května. Budou se motat mezi touhou zmizet na druhý konec světa a houževnatým plněním závazků a chvílemi ...
Kartářka píše...

Karta týdne: Sedmička disků. Vytříbí umění stavět se problémům čelem!

Mystická tarotová karta Sedm disků vás nabádá k tomu, abyste se postavili svým strachům nejenom v materiální oblasti. Astrologický aspekt Saturna v Býku říká, že ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 19.4.-25.4. Kdo znovu nalezne to, co ztratil?

Co nás čeká v druhé polovině dubna? Lvi, pozor na soukromé informace, které o sobě sdělujete. A to jak osobně, tak prostřednictvím sociálních sítí. Citlivá ...
Kartářka píše...

Máte v sobě parapsychologické vlohy?

Pokud ano, pak už zřejmě víte, že pro někoho budete zajímaví, pro druhého směšní a někdo se vás může i bát. Některé lidi budete dokonale ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: koho čekají v sobotu zálety a koho šílená neděle?

Berani, po výbušném týdnu by bylo dobré poznat sílu kompromisu s rodinou Merkur vám dá schopnosti těch nejlepších obhájců. Býci, Uran ve vás zasévá vzpouru, jak ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 15. 4. do 14. 5.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Jestliže se vám splnilo přání a máte svůj vytoužený fungující vztah, musíte ho také opečovávat. Nezapomínejte ...
Kartářka píše...

Poznejte magii sedmi barev duhy

Vidět na nebi duhu je šťastné znamení. Duha má sedm barev a každá nese své poselství, svůj dar. Víte, jakou energii vám dává vaše oblíbená ...
Kartářka píše...

 

 

Sdílejte!

Příspěvek byl publikován v rubrice Horoskopy, Věštírna kartářek světla a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.