Andělský horoskop od 17. 12. do 16. 1.

Živel země

BÝKVaším Andělem strážným je Asmodel.

Nadcházející dny vás zastihnou v celkovém útlumu, ale jen do okamžiku, kdy budete pověřeni zajímavým a náročným úkolem. Bude to ro vás velká výzva.

PANNA – Váš anděl strážný je Hamaliel.

Nebuďte tak urputní na cestě za svými vytčenými cíli. Některé věci teď musí prostě počkat. Místo kariéry se teď věnujte obnově vztahů v rodině.

KOZOROH – Váš anděl strážný je Hamael.

Nastala vhodná doba pro rozšiřování obzorů, vaše mysl teď prahne po nových informacích. Pusťte se do studia toho, co vás nejvíce zajímá a baví.

 

Živel ohně

LEV – Váš anděl strážný je Verchiel.

Zapomeňte na to, že by se vám povedlo partnera převychovat k obrazu svému. Následující období musí být spíše ve znamení vzájemné tolerance.

STŘELEC – Váš anděl strážný je Advachiel.

Spory utichnou, s lidmi ve svém okolí budete v harmonii, navíc vaši nesobeckou péči teď ostatní otevřeně ocení. Zpětná vazba vám dodá energii do dalších dnů.

BERAN – Váš anděl strážný je Machidiel

Nenechte si zkazit náladu špatnou zprávou. Nakonec se ukáže, že všechno je jinak. Je třeba zachovat chladnou hlavu a vyčkat, než vynesete svoje stanovisko.

Živel vody

RAK – Vašim andělem strážným je Muriel

Nenadálé vzplanutí by mohlo nepříjemně ohrozit váš partnerský vztah. Držte se tedy na uzdě a nepouštějte se do žádných avantýr.

ŠTÍR – Váš anděl strážný je Barchiel

Rodina bude vyžadovat vaši pozornost. Nezklamte lidi, co na vás spoléhají a jsou na vás odkázaní. Několik hodin týdně si snad na ně můžete udělat čas.

RYBY – Vaším andělem strážným je Zadkiel

Na lidi kolem sebe se budete dívat s nepochopením. Nelíbí se vám, že se nechají tak moc ovládat emocemi. Zachovejte klid a nereagujte na žádné provokace.

Živel vzduchu

VODNÁŘ – Váš anděl strážný je Gabriel.

Je na čase otevřít oči a přestat žít v sebeklamu. Ze začátku to nebude snadné, ale při trošce snahy to zvládnete. Otevřou se vám tak úplně nové možnosti.

BLÍŽENCI – Váš anděl strážný je Ambriel

Děje se toho tolik, že nevíte, do čeho se máte pustit nejdříve. Hvězdy však radí, abyste si veškeré své zamýšlené aktivity dobře naplánovali. Bude lepší, když to, co je důležité, odložíte na začátek ledna, kdy byste měli být emočně ve větší pohodě a rozvážnosti.

VÁHY – Váš anděl strážný je Uriel

Vážíte slova a mluvíte tak, abyste jasně vyjádřili, co chcete, ale přitom nikoho nenaštvali. Výsledek pak nadchne nejen vás, ale i všechny lidi, jichž se to týká.

 

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Andělský horoskop od 20. 1. do 19. 2.

  Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel. Opravdu není důvod, abyste se něčeho báli. Díky přízni planet můžete jít do všeho naplno ...
Kartářka píše...

Karta týdne 18.1.- 24.1. Šestka holí dává šanci!

Střelci, máte skvělou šanci vyjít z kola fixních idejí a informace, které dostanete konečně začít používat s užitkem. Na cestách buďte opatrní, můžete trochu bloudit ...
Kartářka píše...

Týdenní hororskop18.1.-24.1. Kdo nevyzradí tajemství a kdo dostane láskyplnou oporu?

Vodnáři, následující dny přejí zlepšení rodinných vztahů. Je potřeba si vyslechnout úspěchy a trápení, kteří se chtějí svěřit. Jedině tak porozumíte jejich chování. Berani, příjemné ...
Kartářka píše...

Jaký bude váš rok 2021 a co si pohlídat?

Rok 2021 je pod vládou Jupitera a Saturna, což znamená hodně změn a vzniku mnoho nového. Mottem pro letošní rok je volnost. Uvolnění od strachu ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop; kdo si užije v v římském stylu a koho si spletou s andělem?

Berani, skládání lega možná není vaším oblíbeným sportem. Můžete si vybrat, ještě je tu puzzle. A taky si moc negratulujte, zapomněli jste na kocoura, který ...
Kartářka píše...

Co vám odhalí vaše astrologické domy?

Astrologické domy Z horoskopu podle vašeho data narození se chcete dozvědět něco o svém zdraví, rodině, práci a dalších osobních věcech. Tohle vše by vám ...
Kartářka píše...

Chcete si pojistit své plány na rok 2021? Posvěťte jim svůj čas během prvního letošního novoluní 13. ledna!

Máte dlouhodobé a velké plány na rok 2021? Chcete držet novoroční předsevzetí? 13. ledna nás čeká první novoluní tohoto roku. Připadá na znamení ambiciózního Kozoroha ...
Kartářka píše...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...
Kartářka píše...

Tři planety ve Vodnáři – nastala již éra Vodnáře?

V pátek 8. ledna vstoupil Merkur do znamení Vodnáře. Přidal se k Jupiteru a Saturnu. Tyto planety již nastavují svá pravidla. Merkur nám dá takovou nápaditost, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 11.1.-17.1. Princ mečů; pozor na vaše lumpíky!

Princ mečů věští příliv energie, odhodlání a nasazení vlastní vůle.  Jsou stereotypy, které se vám již začínají zajídat a vy se potřebujete posunout dál. Zbavit ...
Kartářka píše...

 

 

Sdílejte!

Příspěvek byl publikován v rubrice Horoskopy, Věštírna kartářek světla a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.