Andělský horoskop od 17. 12. do 16. 1.

Sdílejte nás

Živel země

BÝKVaším Andělem strážným je Asmodel.

Nadcházející dny vás zastihnou v celkovém útlumu, ale jen do okamžiku, kdy budete pověřeni zajímavým a náročným úkolem. Bude to ro vás velká výzva.

PANNA – Váš anděl strážný je Hamaliel.

Nebuďte tak urputní na cestě za svými vytčenými cíli. Některé věci teď musí prostě počkat. Místo kariéry se teď věnujte obnově vztahů v rodině.

KOZOROH – Váš anděl strážný je Hamael.

Nastala vhodná doba pro rozšiřování obzorů, vaše mysl teď prahne po nových informacích. Pusťte se do studia toho, co vás nejvíce zajímá a baví.

 

Živel ohně

LEV – Váš anděl strážný je Verchiel.

Zapomeňte na to, že by se vám povedlo partnera převychovat k obrazu svému. Následující období musí být spíše ve znamení vzájemné tolerance.

STŘELEC – Váš anděl strážný je Advachiel.

Spory utichnou, s lidmi ve svém okolí budete v harmonii, navíc vaši nesobeckou péči teď ostatní otevřeně ocení. Zpětná vazba vám dodá energii do dalších dnů.

BERAN – Váš anděl strážný je Machidiel

Nenechte si zkazit náladu špatnou zprávou. Nakonec se ukáže, že všechno je jinak. Je třeba zachovat chladnou hlavu a vyčkat, než vynesete svoje stanovisko.

Živel vody

RAK – Vašim andělem strážným je Muriel

Nenadálé vzplanutí by mohlo nepříjemně ohrozit váš partnerský vztah. Držte se tedy na uzdě a nepouštějte se do žádných avantýr.

ŠTÍR – Váš anděl strážný je Barchiel

Rodina bude vyžadovat vaši pozornost. Nezklamte lidi, co na vás spoléhají a jsou na vás odkázaní. Několik hodin týdně si snad na ně můžete udělat čas.

RYBY – Vaším andělem strážným je Zadkiel

Na lidi kolem sebe se budete dívat s nepochopením. Nelíbí se vám, že se nechají tak moc ovládat emocemi. Zachovejte klid a nereagujte na žádné provokace.

Živel vzduchu

VODNÁŘ – Váš anděl strážný je Gabriel.

Je na čase otevřít oči a přestat žít v sebeklamu. Ze začátku to nebude snadné, ale při trošce snahy to zvládnete. Otevřou se vám tak úplně nové možnosti.

BLÍŽENCI – Váš anděl strážný je Ambriel

Děje se toho tolik, že nevíte, do čeho se máte pustit nejdříve. Hvězdy však radí, abyste si veškeré své zamýšlené aktivity dobře naplánovali. Bude lepší, když to, co je důležité, odložíte na začátek ledna, kdy byste měli být emočně ve větší pohodě a rozvážnosti.

VÁHY – Váš anděl strážný je Uriel

Vážíte slova a mluvíte tak, abyste jasně vyjádřili, co chcete, ale přitom nikoho nenaštvali. Výsledek pak nadchne nejen vás, ale i všechny lidi, jichž se to týká.

 

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Andělský horoskop od 18. 9. do 17. 10.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Díky tomu, že jste dost empatičtí, rodina si vás vybere do role smírčího soudce. Existuje zřejmě ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Venuši se Saturnem v kvadratuře pocítíme hlavně v citové oblasti

Kvadratura Venuše se Saturnem povede vaši pozornost ke vztahům. Snažte se vyhnout komentářům, jinak Slunce s Plutem věští problémy. Uran vás k tomu všemu potáhne ...
Kartářka píše...

Když se nedaří… aneb den D

Všichni to čas od času známe. Ráno vstaneme, opaříme se čajem, došly vločky a koupelna je nedobytná… To je zas den, říkáme si. Může být ...
Kartářka píše...

Jakou sílu mají schůzky pod kaštany?

Kromě toho, že vás stromy provází na vašich procházkách cely rok, nyní můžou pomoci. Svojí energií mohou posílit zamilované, anebo hledající životního partnera. Stromy mohou ...
Kartářka píše...

Naučit se říkat NE

Pohlídáš mi zítra dcerku? Ano. Budeš místo mě ve středu v práci? Ano. Oslavu uděláme u tebe? Ano. Ve dvě máš čas? Ano… Opravdu? Co takhle ...
Kartářka píše...

Karta týdne 13.09.-19.09. Král holí; komu se ozve stará známost a kdo najde lék na duši?

Beranům jde úspěch, Šírům se vrátí ztracené, Lvům přichází atraktivní známost... Co čeká vás? Máte příznivé období pro nové začátky spíše krátkodobých věcí. Karta Krále ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 13.9.-19.9. Mějte se rádi!

Panny, poslední dny máte na své okolí dost vysoké nároky. Vodnáři, jsou před vámi nové výzvy v milostné oblasti. Váhy, neotálejte s odpověďmi na zajímavé ...
Kartářka píše...

Nevyžádaná rada…

„Myslím to s tebou dobře“, tuto de facto nesmyslnou větu jako tečku za delším či kratším monologem plným rad zřejmě znáte. Od své matky, tety, babičky… ...
Kartářka píše...

Staré duše

Už jste slyšeli pojem stará duše? A jste starou, nebo mladou duší, či zralou? Na tom jestli se vidíte starou, či mladou duší, váš věk ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna bude v opozici s Uranem (11.9.) a plány vyjdou, jenom jinak!

V pátek se octnou dvě planety, mající vliv na naše blaho ve Štíru. Co dodat? Raději se nehádat, neprovokovat, neplánovat a počkat, až to přejde. V sobotu ...
Kartářka píše...

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Horoskopy, Věštírna kartářek světla a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.