Novoluní ve Střelci a úplné zatmění Slunce 14.12. 2020; co letošní poslední zatmění přináší jednotlivým znamením?

Dobíhá konec podivného roku 2020 a celkové zatmění Slunce s novoluním ve Střelci můžeme vnímat, jako jeho symbol. Vnímaví, i ti méně citliví lidé kolem sebe za několik posledních dnů zaregistrovali poněkud napjatější atmosféru. Silná energie zatmění může přinášet vlnu emocí. Lidé mohou pociťovat nepokoj, vztek nebo smutek intenzivněji. Někteří budou v této době více impulzivní a možná i více lehkomyslní.

Zatmění je čas neklidu a emocionálního chaosu. Také různých konců, často neočekávaných. U nás nebude okem pozorovatelné, ale na své si přijdou lidé v Argentině a Chile.

Konec roku 2020 spolu s posledním zatměním Slunce v tomto roce zvěstují, že i nás čekají jistá ukončení, ale také nové začátky.

Bude dobré připravit se na změny, které přijdou i velmi náhle.

Některé mohou být překvapivé a šokující. Budou lidé, kteří si budou myslet, že jde jejich život jde jedním směrem a najednou se přistihnou, že kráčí opačně. Tyto události se však měly stát. Všechno v přírodě má své cykly, což ukazuje, že konec je také novým začátkem.

Přichází čas zapracovat na změnách a svá přání proměnit ve skutečnost. Střelec, kterému vládne šťastná planeta Jupiter ví, jak získat to co chce.

Energie, které budou viset ve vzduchu před i po zatmění budou i nadále chaotické. Jestli je to být trošku možné, vyhněte se tento den důležitému rozhodování.

Co přináší zatmění Slunce ve Střelci pro jednotlivá znamení?

Berani, zatmění Slunce ve Střelci může přesměrovat vaše plány úplně jiným směrem. Naučíte se odstraňovat překážky.

Býci, zatmění Slunce ve Střelci vám nese práci na sebedůvěře. Uvidíte, co ještě musíte opravit, aby vás těšil každý den.

Blíženci, tento těžký rok od vás vyžadoval vytrvalost a také víru v sebe. Zatmění Slunce ve Střelci vám může nastartovat novou oblast ve vašem životě. Nové lidi, druh práce, obchodní partnery nebo i lásku.

Raci, zatmění Slunce ve Střelci soustředí vaše obzory na práci, zdraví a každodenní život. Je velmi přínosné, pokud hledáte novou práci, chcete odejít ze staré, nebo třeba začít novou dietu. Až do 18. prosince máte ohromnou šanci na úspěch.

Lvi, zatmění Slunce ve Střelci vám může přinést pocit motivace dělat něco kreativního. Přichází vám spoustu inspirace. Může vám přicházet i nový začátek ve vašem milostném životě. Během nejbližších měsíců může dostat váš vztah zcela nový rozměr.

Panny, poněkud změníte pohled na lidi ve svém životě. Také se budete zabývat věcmi kolem vašeho domova a můžete chtít věci přenastavit.

Váhy, zatmění Slunce ve Střelci může přinést náhlou změnu kurzu vašem životě. Neztrácejte čas na věci, které vám nic nenesou, ale pouze svádí pozornost od důležitého. Energii budete potřebovat, a proto se ujistěte, že ji neztrácíte zbytečně.

Štíři, zatmění Slunce ve Střelci vám nese štěstí ve financích. Peníze mohou přijít z více zdrojů. Také můžete získat prémie, nebo začít novou práci. Může se stát, že najdete nějaké peníze ve staré kabelce, nebo bundě.

Střelci, zatmění Slunce ve vašem znamení nastaví zrcadlo a uvidíte, kdo vlastně jste. Zároveň přinese kontrast s tím, kým chcete být. Seznamte se se svojí novou verzí. Štěstí máte na své straně.

Kozorozi, hodně lidí se snaží tišit staré bolesti. Nadcházející zatmění Slunce ve Střelci bude inspirovat, abyste odhodili část těžkého nákladu. Když se ukážou bolestné vzpomínky z minulosti, uvědomte si, že máte právo cítit bolest a také sílu postavit se jí čelem.

Vodnáři, během posledních měsíců jste se mohli více věnovat soukromému životu. Díky tomu z můžete počítat s tím, že si vás někdo všimne na pracovním poli.

Ryby, zatmění Slunce ve Střelci otevře vaše oči i srdce. Nebojte se mluvit o svých potřebách jak v soukromé, tak i pracovní oblasti. V této době můžete stát před důležitým rozhodnutím. Poslouchejte přitom, co vám říká vaše srdce. Vaše rozhodnutí vám může přinést vysněný klid a pokoj.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 17.5.-23.5. Šestka disků; trpělivým přeje štěstí!

Přivítejte vlastní úspěch. Úspěch v rovině materiální, ale i citové o který jste se však od prvopočátku museli zasloužit vy sami. Víte už, co je ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 17.5.-23.5.

Štíři, úspěchy na pracovním poli vám dodají sebevědomí a odvahu do náročnějších projektů. Ty si ale musíte pořádně promyslet. Lvi, starosti vám nadělá člověk, který ...
Kartářka píše...
/ Články

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Návrat přílivu radosti, zdraví, hojnosti i peněz! Využijte energii Jupitera v Rybách

V sobotu 15. května vejde Jupiter do znamení Ryb. V klasické astrologii je vládcem znamení Střelce a Ryb a v astrologií novodobé se o vládu ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop

Uran žene do změn Býky. Co čeká vás? Jupiter ve znamení Ryb nese peníze a Neptun ve svém hájenství zase chrání před průšvihy ... Berani, ...
Kartářka píše...

Co přichází do třetice?

Právě si úspěšně procházíme obdobím trojice zmrzlých mužů Pankráce, Serváce a Bonifáce. Nezklamou. I já mám za sebou tři klientky a výklady, kdy jsem ráda, ...
Kartářka píše...

Víte v čem vám může pomoci automatická kresba?

Automatická kresba  se dá vyjádřit jako napojení velmi citlivých jedinců na Universum, energetické napojení do mimosmyslových informačních zdrojů. Jejím prostřednictvím lze získávat cenné informace v ...
Kartářka píše...

Lásko, kde jsi…?

Květen je taaak krásný čas. Po krušné zimě zvedáme hlavu a pohled o něco výš a oči si vzpomenou na žensky svůdný pohled. Ano, to ...
Kartářka píše...

Nastává smyslné novoluní v Býku. Posuňte se dopředu i zamilujte!

Ideální doba je také pro dobré nákupy, učení, ukládání peněz stranou i na rozhodování se o svých financích a potřebách. Novoluní v Býku vytvoří harmonické ...
Kartářka píše...

Karta týdne10.5-16.5. Síla: těžko se bude držet na uzdě a bránit novým vzrušujícím zážitkům!

Tarotová karta Síla říká, že budete mít chuť postavit se svým výzvám. Budete sami sebou a budete projevovat svoji vůli a tvůrčí energií víc než ...
Kartářka píše...