Andělský horoskop od 17. 7. do 16. 8.

Sdílejte nás

Živel země

BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel

Budete mít pocit, že si musíte vybojovat svůj prostor ve svém stádu. Drobné spory budete mít potřebu řešit spíše hlučně, to však může vést k větším rozporům. Nebojte se zdolávat své obavy z nových výzev. Čeká vás zajímavé dobrodružství.

PANNA – Váš anděl strážný je Hamaliel

Budete trpět pocity, že se o vás okolí stará více, než je jim milé. Projdete si procesem bilancování a pak se rozhodnete k novým krokům. Přicházejí k vám čisté vize, pokud do všeho vložíte i srdce a um, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

KOZOROH – Váš anděl strážný je Hamael

Možná budete vystaveni zkoušce bezohlednosti druhých lidí. Je jenom na vás samých, co jim dovolíte. Váš anděl vám pomůže vymezit si hranice, za které již jakékoliv manipulace nepustíte. Je to zkouška vaší osobní odvahy, nejste však na ni sami.

Živel ohně

LEV – Váš anděl strážný je Verchiel

Máte vhodné období pro plánování věcí, které vám v budoucnu přinesou štěstí. K tomu přispívá vnitřní spokojenost, úspěchy na poli kreativity, rovnováha a radost z dětí. Užívejte si tohoto období odměn s pokorou.

STŘELEC – Váš anděl strážný je Advachiel

Zpočátku můžete mít období, kdy budete přeceňovat své síly a možnosti. Chce to trošku ubrat, jinak se dostaví pocit zmaru. Do poklidnějších energií se dostanete ve druhé polovině měsíce. Energie budou nakloněny jak pro práci, tak i vztahy.

BERAN – Váš anděl strážný je Machidiel

Dobře zvažte své možnosti, neboť nápady, které přicházejí, mají nyní jen malou šanci k realizaci. Šetřete silou na druhou část tohoto období, kdy naopak energie budou přát všemu, na co sáhnete. Přijde období plné optimismu a zadostiučinění.

Živel vody

RAK – Vašim andělem strážným je Muriel

Měli byste být opatrní na vztahy v rodině, vztahovačnost, vměšování a žárlivost. S pomocí svého anděla vše zvládnete a nedáte se zatáhnout do energií okolí. K tomu je nutný správný úhel pohledu, motivace a duševní síla.

 

ŠTÍR – Váš anděl strážný je Barchiel

Budete procházet úpravou životního stylu, záleží vám na svém zdraví i atraktivním vzhledu. Při tom všem nebudete zapomínat věnovat pozornost i svému materiálnímu zabezpečení. Přicházejí k vám možnosti mimořádných výdělků.

RYBY – Vaším andělem strážným je Zadkiel

Během tohoto období budete řešit své závislosti. Jak citové, tak i materiální. V práci můžete čelit nepřiměřenému nátlaku a je jenom na vás, jak se k tomu postavíte a zda se necháte vtáhnout do her okolí. Pozitivní na tom všem je, že tato situace nepotrvá dlouho a přijde změna celé situace a vyřeší starosti.

Živel vzduchu

VODNÁŘ – Váš anděl strážný je Gabriel

Budete pěstovat přátelské vztahy, plné vzájemné opory a výpomoci. Při tom všem se naučíte ustát si své názory, a přitom být dál přáteli. Některé své plány změníte, transformujete na lepší. V lásce vás čeká kouzelný čas.

BLÍŽENCI – Váš anděl strážný je Ambriel

Čeká vás cestování a výdaje s tím spojené. Vše však máte pod kontrolou. V lásce přijde nezadaným do cesty nová příležitost seznámit se. Váš Anděl vás nabádá ke štědrosti k druhým lidem.

VÁHY – Váš anděl strážný je Uriel

Těšte se na období splněných přání. Jak ve vztazích a osobní rovině, tak na poli práce. Přesto se stále topíte v pocitech nejistot a strachů z úspěchu i neúspěchu. Je dobré si uvědomit, že jde pouze o subjektivní strachy.

Pro Kartářky světla Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Začít si věřit…

Nevěříte si? Proč vlastně…? Kromě svých mínusů, ve které sveřepě věříte, máte také kupu úžasných vlastností a dozajista umíte něco, co ti druzí ne. Jen ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Merkur v sextilu s Venuší oživí lásku, randění a nápadité atrakce

Beran Luna v sextilu zvýší vaši citlivost. Emoce půjdou do extrému. Bylo by moudré raději v těchto energiích druhé nehodnotit a vyhnout se přílišným diskusím. Vyhněte se ...
Kartářka píše...

11:11,12:21, 22:22 Umíte číst vzkazy vašich andělů na hodinách?

Když se díváte na hodinky zajímá vás čas. Někdy vás zaujme zvláštní souhra čísel a říkáte si, že to snad ani není náhoda, ale něco ...
Kartářka píše...

Vnitřní kritik

Je stále na stráži. U mnohých z nás. I když by měl spát tvrdým spánkem…, alespoň v momentu, kdy ho nevoláte k plné polní. Ale vy ho bohužel ...
Kartářka píše...

Andělé strážní

Z naší pošty: "Helen, není to dávno, kdy jsem měla autonehodu. V jednom okamžiku jsem měla záblesk a jako by mi někdo říkal, abych ...
Kartářka píše...

Krása jednoduchosti

Představte si svět, ve kterém bude všechno jednoduché. Vztahy, žití, bytí, finanční spletitosti a tak dále. Nebylo by to krásné…? V jednoduchosti je síla. Platilo to ...
Kartářka píše...

Karta týdne 11.10.-17.10. Kolo štěstí. Věští změny a nové možnosti, pokud si na ně troufnete

Střelci, karta Kolo osudu vám věští možnou životní změnu. Lvi, tato karta vás může vytáhnout z problémů, ale také častěji je spíše přináší. Váhy, Kolo ...
Kartářka píše...

Sebeklam

Jak získat odvahu vidět svět, a především sebe sama takového jací jsme…? Bez přikrášlení, bez nafouklých dovedností supermana či superženy a s věrohodnou vizáží beze stopy ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 11.10.-17.10.  Konjunkce Luny s Plutem vyjeví skrývané

Váhy, tento týden to chce nastolit klid v dlouhodobých vztazích. Panny, máte celkem dost přátel a kamarádů. Lvi, pokud za vámi přijdou děti, pozorně je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Váhu?

Váhy, od 7.10.-14.11. máte díky Venuši láskobraní. Tady je váš narozeninový horoskop. Když je Slunce ve Vahách, je nejlepší čas na práci, přátele i lásku ...
Kartářka píše...

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Horoskopy, Věštírna kartářek světla a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.