Andělský horoskop od 17. 7. do 16. 8.

Sdílejte nás

Živel země

BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel

Budete mít pocit, že si musíte vybojovat svůj prostor ve svém stádu. Drobné spory budete mít potřebu řešit spíše hlučně, to však může vést k větším rozporům. Nebojte se zdolávat své obavy z nových výzev. Čeká vás zajímavé dobrodružství.

PANNA – Váš anděl strážný je Hamaliel

Budete trpět pocity, že se o vás okolí stará více, než je jim milé. Projdete si procesem bilancování a pak se rozhodnete k novým krokům. Přicházejí k vám čisté vize, pokud do všeho vložíte i srdce a um, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

KOZOROH – Váš anděl strážný je Hamael

Možná budete vystaveni zkoušce bezohlednosti druhých lidí. Je jenom na vás samých, co jim dovolíte. Váš anděl vám pomůže vymezit si hranice, za které již jakékoliv manipulace nepustíte. Je to zkouška vaší osobní odvahy, nejste však na ni sami.

Živel ohně

LEV – Váš anděl strážný je Verchiel

Máte vhodné období pro plánování věcí, které vám v budoucnu přinesou štěstí. K tomu přispívá vnitřní spokojenost, úspěchy na poli kreativity, rovnováha a radost z dětí. Užívejte si tohoto období odměn s pokorou.

STŘELEC – Váš anděl strážný je Advachiel

Zpočátku můžete mít období, kdy budete přeceňovat své síly a možnosti. Chce to trošku ubrat, jinak se dostaví pocit zmaru. Do poklidnějších energií se dostanete ve druhé polovině měsíce. Energie budou nakloněny jak pro práci, tak i vztahy.

BERAN – Váš anděl strážný je Machidiel

Dobře zvažte své možnosti, neboť nápady, které přicházejí, mají nyní jen malou šanci k realizaci. Šetřete silou na druhou část tohoto období, kdy naopak energie budou přát všemu, na co sáhnete. Přijde období plné optimismu a zadostiučinění.

Živel vody

RAK – Vašim andělem strážným je Muriel

Měli byste být opatrní na vztahy v rodině, vztahovačnost, vměšování a žárlivost. S pomocí svého anděla vše zvládnete a nedáte se zatáhnout do energií okolí. K tomu je nutný správný úhel pohledu, motivace a duševní síla.

 

ŠTÍR – Váš anděl strážný je Barchiel

Budete procházet úpravou životního stylu, záleží vám na svém zdraví i atraktivním vzhledu. Při tom všem nebudete zapomínat věnovat pozornost i svému materiálnímu zabezpečení. Přicházejí k vám možnosti mimořádných výdělků.

RYBY – Vaším andělem strážným je Zadkiel

Během tohoto období budete řešit své závislosti. Jak citové, tak i materiální. V práci můžete čelit nepřiměřenému nátlaku a je jenom na vás, jak se k tomu postavíte a zda se necháte vtáhnout do her okolí. Pozitivní na tom všem je, že tato situace nepotrvá dlouho a přijde změna celé situace a vyřeší starosti.

Živel vzduchu

VODNÁŘ – Váš anděl strážný je Gabriel

Budete pěstovat přátelské vztahy, plné vzájemné opory a výpomoci. Při tom všem se naučíte ustát si své názory, a přitom být dál přáteli. Některé své plány změníte, transformujete na lepší. V lásce vás čeká kouzelný čas.

BLÍŽENCI – Váš anděl strážný je Ambriel

Čeká vás cestování a výdaje s tím spojené. Vše však máte pod kontrolou. V lásce přijde nezadaným do cesty nová příležitost seznámit se. Váš Anděl vás nabádá ke štědrosti k druhým lidem.

VÁHY – Váš anděl strážný je Uriel

Těšte se na období splněných přání. Jak ve vztazích a osobní rovině, tak na poli práce. Přesto se stále topíte v pocitech nejistot a strachů z úspěchu i neúspěchu. Je dobré si uvědomit, že jde pouze o subjektivní strachy.

Pro Kartářky světla Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Necháte se ulovit od Lva? Chuť jeho vztahů s 12 znameními zvěrokruhu

Vztah se Lvem (23.7. - 22.8.) je nutno brát jako výzvu. Co čekat od zrozence pod nadvládou Slunce? Jak moc překonatelná zkouška to bude pro ...
Kartářka píše...

Co nesou dva úplňky po sobě ve Vodnáři? 

Přistaňte vše detailně plánovat a začnete na novo! Jeden úplněk ve Vodnáři připadá na 24.7. a hned následující úplněk bude 22.8. shodou okolností také ve ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: trigon Merkuru s Neptunem připomene dávnou známost, úplněk ve Vodnáři překvapí

Úplněk ve Vodnáři může překvapit a Trigon Merkuru s Plutem nenechají nikoho zahálet, když je kolem tolik možností se bavit. Beran V sobotu se můžete ...
Kartářka píše...

Žárlivost

Kam to koukáš…?! Vy se znáte?! Komu píšeš…?! Kdo Ti volá…?! Jedny z mnoha vět, které od patologického žárlivce uslyšíte každý den. A to je jen ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Lvy

Ohnivé znamení Lva ( 23.7-22.8.) předurčuje své zrozence k pozicím, kde mohou uplatnit svoji přirozenou autoritu. Jsou to charismatické osobnosti stvořené stát v centru pozornosti ...
Kartářka píše...

Láska na věčnost…?

Je libo dvě rudá srdíčka, vyrýt jména milenců, datum prvního setkání, slova „nic nás nerozdělí“?  Toto přání však spolu s rituálním vhozením klíče do řeky ...
Kartářka píše...

Karta týdne 19.7.-25.7. Šestka holí dává šanci!

Střelci, máte skvělou šanci vyjít z kola fixních idejí a informace, které dostanete konečně začít používat s užitkem. Na cestách buďte opatrní, můžete trochu bloudit ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 19.7.-25.7. Co nese úplněk ve Vodnáři?

Panny získají nadhled. Kozorohům se vrací zodpovědnost a Vodnářům půjde hladce komunikace. Co čeká vás? Pondělí 19.7. Kvadratura Luny s Marsem a Venuší bude zdárně ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 7. do 16. 8.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Budete mít pocit, že si musíte vybojovat svůj prostor ve svém stádu. Drobné spory budete mít ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Jupiter a Slunce nesou štěstí ve hře i v lásce!

Říká se štěstí v lásce je smůla ve hře. Nyní je ve hře Jupiter a ten dá přeje štěstí jak ve hře, tak i v lásce ...
Kartářka píše...

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Horoskopy, Věštírna kartářek světla a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.