Víkendový horoskop: Jupiter a Slunce nesou štěstí ve hře i v lásce!

Sdílejte nás

Říká se štěstí v lásce je smůla ve hře. Nyní je ve hře Jupiter a ten dá přeje štěstí jak ve hře, tak i v lásce. Záleží na přístupu každého zvlášť, a jak si umí příležitosti vychytat.

Někdo muže být překvapený, protože přechodná známost může být důležitější než by si původně řek. Slunce v opozici s Plutem pomůže odladit finanční záležitosti. Také je velká šance poznat zajímavé a vlivné lidi.

 

Beran

 

Pluto vytáhne na povrch, co se snažíte nejvíce zamést. Nezbývá než slíbit, že se to již nebude opakovat… A slib dodržet.

 

Býk

 

Nákupy, a ještě jednou nákupy. Budete mít chuť koupit všechno, co vám padne do oka. Jenomže z nákupu se taky nedá žít. Takže je potřeba taky něco čas od času sníst. Na začátek by obří pohár ze Světozoru stačil.

 

Blíženci

 

Víkend v přírodě a odpočinek od civilizace to je splněný sen. Nezapomeňte kompas, ať trefíte domů.

 

Raci

 

Hlídejte si, o co vlastně vesmír žádáte. Může se vám to splnit. Slunce třeba muže splnit přání, být hvězdou turnusu. Můžete být víc než zábavní. Pro druhé. Jenom vám se ta pozornost muže zajídat. Zvláště, když se probírá vaše soukromí.

 

 

Lev

 

Venuše a Mars vám dodají dobrou náladu. Oči, které má někdo jenom pro vás, budou větší radostí než výhra ve sportce.

 

Panna

 

Dovolená je od toho, aby si člověk odpočinul. Dovedete ovšem nic nedělat? Vysedáváni na telefonu a procitání komentářů na sociálních sítích se nepočítá. Pokud chcete mít pěkné vzpomínky, vsaďte na zážitky a hezky dokumentovat. Od toho ty telefony foťák mají.

 

 

Váha

 

Jako by se ve vás rvaly dvě Váhy a pod povrchem pára, a stejně budete na druhé sladcí, jako med. Luna se holt vyřádí. Nebojte se, také si naleznete ventil, ale tak, aby to nikdo neviděl.

 

 

Štír

 

Sobotní den bude skvělý a možná si dopřejete nějaký ten tah. Nezapomeňte, ale v neděli zamaskovat kruhy pod očima. Když to zvládnete, nebudete muset nic vysvětlovat všem tetičkám a babičkám a příbuzným u rodinného sletu.

 

Střelec

 

Nezapomeňte se raději kousnout do jazyka, neuváženě vypustit něco, co budete muset žehlit.  Naštěstí vám přijde na pomoc Venuše a vy tak máte dobré šance.

 

 

 

Kozoroh

 

O víkendu půjdete vlastní cestou. To, co bude pro druhé skvělé a stále o tom mluví vám muže připadat nudné. Zato vás asi zaujme někdo, či něco stranou pozornosti hlavního proudu.

 

Vodnář

 

Sice to nebude tak hrozné a nespadnou všechny sítě na světě, ale vy patrně zažijete přechodný výpadek signálu. Hlavu vzhůru.

 

Ryby

 

Říká se všeho s mírou. Snažit se dorovnat všem šíleným nápadům vašich známých ještě nemusí být žádná výhra. Tudy cesta nevede. Jupiter sice bdí, ale před vlastní hloupostí vás chránit nemusí.

 

Pro Kartářky světla Pet a  Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Rády vám odpoví.

Necháte se ulovit od Lva? Chuť jeho vztahů s 12 znameními zvěrokruhu

Vztah se Lvem (23.7. - 22.8.) je nutno brát jako výzvu. Co čekat od zrozence pod nadvládou Slunce? Jak moc překonatelná zkouška to bude pro ...
Kartářka píše...

Co nesou dva úplňky po sobě ve Vodnáři? 

Přistaňte vše detailně plánovat a začnete na novo! Jeden úplněk ve Vodnáři připadá na 24.7. a hned následující úplněk bude 22.8. shodou okolností také ve ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: trigon Merkuru s Neptunem připomene dávnou známost, úplněk ve Vodnáři překvapí

Úplněk ve Vodnáři může překvapit a Trigon Merkuru s Plutem nenechají nikoho zahálet, když je kolem tolik možností se bavit. Beran V sobotu se můžete ...
Kartářka píše...

Žárlivost

Kam to koukáš…?! Vy se znáte?! Komu píšeš…?! Kdo Ti volá…?! Jedny z mnoha vět, které od patologického žárlivce uslyšíte každý den. A to je jen ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Lvy

Ohnivé znamení Lva ( 23.7-22.8.) předurčuje své zrozence k pozicím, kde mohou uplatnit svoji přirozenou autoritu. Jsou to charismatické osobnosti stvořené stát v centru pozornosti ...
Kartářka píše...

Láska na věčnost…?

Je libo dvě rudá srdíčka, vyrýt jména milenců, datum prvního setkání, slova „nic nás nerozdělí“?  Toto přání však spolu s rituálním vhozením klíče do řeky ...
Kartářka píše...

Karta týdne 19.7.-25.7. Šestka holí dává šanci!

Střelci, máte skvělou šanci vyjít z kola fixních idejí a informace, které dostanete konečně začít používat s užitkem. Na cestách buďte opatrní, můžete trochu bloudit ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 19.7.-25.7. Co nese úplněk ve Vodnáři?

Panny získají nadhled. Kozorohům se vrací zodpovědnost a Vodnářům půjde hladce komunikace. Co čeká vás? Pondělí 19.7. Kvadratura Luny s Marsem a Venuší bude zdárně ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 7. do 16. 8.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Budete mít pocit, že si musíte vybojovat svůj prostor ve svém stádu. Drobné spory budete mít ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Jupiter a Slunce nesou štěstí ve hře i v lásce!

Říká se štěstí v lásce je smůla ve hře. Nyní je ve hře Jupiter a ten dá přeje štěstí jak ve hře, tak i v lásce ...
Kartářka píše...

 

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Články se štítky a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.