Víkendový horoskop. Jaké vášně vzbudí úplněk ve Lvu?

V pátek 3. února bude sršet vlivem opozice Luny s Merkurem sarkasmus a ironie ze všech stran. Nic si z toho nedělejte, asi nebudete pozadu.

V sobotu važte svá slova. O smíšené emoce se 4. února postará kvadratura Slunce s Uranem a vy se snažte být opatrní i na svou důvěru k cizím lidem, kteří by se vás mohli snažit napálit. Vyhýbejte se lidem, kteří šíří klepy.

V neděli 5. února nastane úplněk ve znamení Lva, který bude přát k načerpání síly, získání nových schopností a touze se regenerovat. Snažte se udržet emoce na uzdě, neboť kvadratura Venuše s Marsem, Lunou a Uranem udělají své a na povrch mohou vyplavat všechny skryté a nezpracované pocity. Dejte si pozor, abyste si zlost nevybili na někom, koho milujete. Raději si naplánujte aktivní odpočinek.

Úplněk ve Lvu obvykle lidi nabije vnitřní silou a je ideální pro magii na lásku, hojnost, odvahu a vztahy s dětmi.

Co můžete dělat?

Vyplatí se využít energie a udělat rituál na lásku. Jednoduché věci bývají velmi silné. Připravte si kousek kůže, hebounký oblázek, dřívko či jakýkoli přírodní materiál, který vás osloví. Zapalte svíčku a poslouchejte příjemnou relaxační hudbu. Při malování run si meditujte o tom, jaký by váš partner měl být, abyste se ideálně ladili. Protože nechcete dlouho čekat na vysněného, jako první namalujete runu Kenaz, ta vše odstartuje. Potom bych doporučila na lásku i milování runu Gebo, která tu je zástupná za váš idol. A do třetice si vyberte, jestli chcete vztah dlouhodobý, tady pomůže Ehwaz. Či přechodný flirt – potom namalujte runu Wunjo. Talisman noste u sebe, dokud nesplní svůj účel.

 

Beran

 

V pátek 3. února to nepřehánějte a moc si toho na sebe neberte. Soustřeďte se pouze na to podstatné. Luna v kvadratuře vám při promyšleném jednání dopřeje finanční zisk. V sobotu se snažte odpoutat od všeho, co ve vás vyvolává hněv. Odreagujete se na rande, kterému dodá erotický náboj Luna v trigonu. Nedělní úplněk v trigonu přeje dobré zábavě, odpočinku a dělání si radostí.

 

Býk

 

Páteční Luna v sextilu může přinést trochu shonu v práci, který se může přenést i do soukromí. Nicméně dobré nabídky vám zvednou náladu. V sobotu poslouchejte svoji intuici a vyhnete se tak potížím. Někdo po vás může chtít příliš mnoho. V neděli si úplněk v kvadratuře vyžádá klid daleko od nepříjemných debat. Hoďte proto starosti za hlavu.

 

Blíženci

 

V pátek vás může iritovat kdeco. Snažte se myslet spíše na sebe a na vlastní věci a neřešit názory druhých lidí. V sobotu přijdou dobré zprávy a zlepšení nálady. Nedělní úplněk v sextilu vám nese nový náboj energie.

 

Rak

 

V pátek nechte druhé, ať řeší klepy a vy se zatím věnujte své práci. Luna v konjunkci přeje úspěchům také na milostném poli. Tento víkend máte konečně nárok na odpočinek, a tak odjeďte někam na wellness a rozmazlujte se. Nedělní Luna v sextilu je ideální pro pyžamový den či relax.

 

Lev

 

V pátek zatoužíte utéct a schovat se před někým, kdo vás neustále nahání. V sobotu někoho příjemně překvapíte svým postojem a Luna v konjunkci podpoří vaši nápaditost. V neděli se snažte vyhýbat lidem, které nemusíte. Úplněk vás bude vábit do příjemné společnosti.

 

Panna

 

Páteční Luna v sextilu vám pomůže získat to, po čem toužíte již od začátku týdne. Myslete také na své zdraví. V sobotu budete mít v hlavě lásku, a tak může být náročné soustředit se na praktické záležitosti. V neděli vám vaše bystrá intuice pomůže vyhnout se situacím, kde by mohly nastat vážné diskuse. Luna v úplňku přeje spíše hlubším úvahám.

 

Váhy

 

Páteční Luna v kvadratuře přinese spoustu energie a možná se vám podaří objasnit menší nedorozumění. V sobotu budete více tvrdohlaví a hrozí, že se necháte vyprovokovat. Luna v sextilu nabádá věnovat se raději svým koníčkům a lásce.

 

 

 

 

Štír

 

Pátek je den, kdy se můžete zamyslet nad tím, co ve vašem životě vyžaduje změnu. Luna v trigonu pomůže dostat se z toxických bloků. V sobotu budete mít vlivem Luny v kvadratuře neobvyklé nápady a pro druhé můžete být inspirací. Nedělní úplněk v kvadratuře nepřinese příliš klidný den. Snažte se nevylívat si nervozitu na někom, na kom vám záleží.

 

Střelec

 

V pátek se můžete dozvědět různé finální zprávy. Hvězdy radí dávat si pozor, abyste jejich vlivem něco někomu neslíbili, neboť pravda může být jinde. V sobotu se věnujte aktivnímu odpočinku a neřešte to, co kdo kolem vysílá do světa. Bude vám lépe. Nedělní Luna v úplňku otevře možnost pozitivní magie. Budete zvědaví, jestli to funguje.

 

Kozoroh

 

Páteční Luna v opozici přeje systematické práci. Večer však bude čas na lásku. V sobotu se bavte a nestyďte se dát někomu najevo, že se vám líbí. Nedělní Luna v úplňku překvapí spoustou nápadů. Nezapomeňte si je napsat.

 

Vodnář

 

Páteční den bude vhodný projít si všechny účty a závazky. Ač se budete snažit, stejně se dnes nevyhnete pomlouvačům. Sobotní Luna v opozici radí nestarat se o to, po čem vám nic není a co ani nemůžete ovlivnit. Raději si dopřejte procházku v přírodě. Nedělní úplněk v opozici radí nasbírat sílu a zvolnit tempo. Možná vás samotné překvapí nápady, na které přijdete.

 

Ryby

 

Čím více toho v pátek zvládnete, tím více budete mít o víkendu čas na sebe. Dopřejte si ale také nějakou radost. V sobotu vám může někdo splnit vaše tajné přání, ale musíte si o to říct. V neděli se snažte vyhnout hádkám a zachovejte chladnou hlavu. Někdo, kdo bude působit mladě, svěže a neotřele vám odkryje své zajímavé nápady.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 27.3.-2.4. Venuše s Uranem zatouží po lásce

Slunce v Beranu vybízí udělat si pořádek v partnerských vztazích. Můžete překonat těžkosti, které vás brzdí cestou k cíli. Uran ve znamení Býka zajistí dostatek ...
Kartářka píše...

Urychlit prodej domu? Pomůže magie našich moudrých babiček

Magie - jak urychlit prodej domu Naše babička si vždy věděla rady. Když se nedařilo a věci nešly tak, jak by člvěk rád, vždy měla ...
Kartářka píše...

Ženy podle zvěrokruhu! Každá má své vlastní kouzlo. Znáte svoji supersílu?

Ohnivá znamení V Beranu, ve Lvu a ve Střelci – budou vše prožívat intenzivně, žijí přítomnou chvílí a mohou se cítit být pupkem světa.  Žena ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Karmické slunce v Beranu

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme ...
Kartářka píše...

Umění druidů

Jaro bylo, je a bude obdobím, kdy se už naši předkové před tisíci lety intenzivně věnovali přírodní magii. Obzvláště zkušení a mocní byli vždy druidové ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna s Uranem vylepší vaše plány

Luna s Uranem změní plány z dobrých na ještě lepší. Luna v konjunkci s Uranem překvapí. Víkendové plány se mohou změnit na poslední chvíli z ...
Kartářka píše...

Jaký andělský vzkaz nese číslo 23?

Dnes je den s datem 23.3.2023. Pokud takové číslo vedle sebe vidíte dvakrát a zaujme vás, možná pro vás nese andělský vzkaz. Ano, podle andělské ...
Kartářka píše...

Slyšíte svůj vnitřní hlas?

Toto zažil na vlastní kůži snad každý z nás. Než zvedne telefon a mrkne na displej už ví, kdo volá. Někdy vím co přijde a ...
Kartářka píše...

Víte, jak vás ovlivňuje váš ascendent?

Víte, že ascendent vás charakterizuje více, než si myslíte? Je jedním z nejdůležitějších znamení vašeho horoskopu. Astrologové říkají je ascendent maskou, pod kterou můžeme objevit ...
Kartářka píše...

Vůně fialových fialek

Fialka má číslo sedm. Sedmá čakra je o duchovním rozvoji a napojení. Kdyby měla intuice svoji barvu, mohla by být fialová. Fialový kámen ametyst podporuje ...
Kartářka píše...
/ Články

 

 

 

This entry was posted in Články and tagged , by Helen Stanku. Bookmark the permalink.

About Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.