Víkendový horoskop. Jaké vášně vzbudí úplněk ve Lvu?

V pátek 3. února bude sršet vlivem opozice Luny s Merkurem sarkasmus a ironie ze všech stran. Nic si z toho nedělejte, asi nebudete pozadu.

V sobotu važte svá slova. O smíšené emoce se 4. února postará kvadratura Slunce s Uranem a vy se snažte být opatrní i na svou důvěru k cizím lidem, kteří by se vás mohli snažit napálit. Vyhýbejte se lidem, kteří šíří klepy.

V neděli 5. února nastane úplněk ve znamení Lva, který bude přát k načerpání síly, získání nových schopností a touze se regenerovat. Snažte se udržet emoce na uzdě, neboť kvadratura Venuše s Marsem, Lunou a Uranem udělají své a na povrch mohou vyplavat všechny skryté a nezpracované pocity. Dejte si pozor, abyste si zlost nevybili na někom, koho milujete. Raději si naplánujte aktivní odpočinek.

Úplněk ve Lvu obvykle lidi nabije vnitřní silou a je ideální pro magii na lásku, hojnost, odvahu a vztahy s dětmi.

Co můžete dělat?

Vyplatí se využít energie a udělat rituál na lásku. Jednoduché věci bývají velmi silné. Připravte si kousek kůže, hebounký oblázek, dřívko či jakýkoli přírodní materiál, který vás osloví. Zapalte svíčku a poslouchejte příjemnou relaxační hudbu. Při malování run si meditujte o tom, jaký by váš partner měl být, abyste se ideálně ladili. Protože nechcete dlouho čekat na vysněného, jako první namalujete runu Kenaz, ta vše odstartuje. Potom bych doporučila na lásku i milování runu Gebo, která tu je zástupná za váš idol. A do třetice si vyberte, jestli chcete vztah dlouhodobý, tady pomůže Ehwaz. Či přechodný flirt – potom namalujte runu Wunjo. Talisman noste u sebe, dokud nesplní svůj účel.

 

Beran

 

V pátek 3. února to nepřehánějte a moc si toho na sebe neberte. Soustřeďte se pouze na to podstatné. Luna v kvadratuře vám při promyšleném jednání dopřeje finanční zisk. V sobotu se snažte odpoutat od všeho, co ve vás vyvolává hněv. Odreagujete se na rande, kterému dodá erotický náboj Luna v trigonu. Nedělní úplněk v trigonu přeje dobré zábavě, odpočinku a dělání si radostí.

 

Býk

 

Páteční Luna v sextilu může přinést trochu shonu v práci, který se může přenést i do soukromí. Nicméně dobré nabídky vám zvednou náladu. V sobotu poslouchejte svoji intuici a vyhnete se tak potížím. Někdo po vás může chtít příliš mnoho. V neděli si úplněk v kvadratuře vyžádá klid daleko od nepříjemných debat. Hoďte proto starosti za hlavu.

 

Blíženci

 

V pátek vás může iritovat kdeco. Snažte se myslet spíše na sebe a na vlastní věci a neřešit názory druhých lidí. V sobotu přijdou dobré zprávy a zlepšení nálady. Nedělní úplněk v sextilu vám nese nový náboj energie.

 

Rak

 

V pátek nechte druhé, ať řeší klepy a vy se zatím věnujte své práci. Luna v konjunkci přeje úspěchům také na milostném poli. Tento víkend máte konečně nárok na odpočinek, a tak odjeďte někam na wellness a rozmazlujte se. Nedělní Luna v sextilu je ideální pro pyžamový den či relax.

 

Lev

 

V pátek zatoužíte utéct a schovat se před někým, kdo vás neustále nahání. V sobotu někoho příjemně překvapíte svým postojem a Luna v konjunkci podpoří vaši nápaditost. V neděli se snažte vyhýbat lidem, které nemusíte. Úplněk vás bude vábit do příjemné společnosti.

 

Panna

 

Páteční Luna v sextilu vám pomůže získat to, po čem toužíte již od začátku týdne. Myslete také na své zdraví. V sobotu budete mít v hlavě lásku, a tak může být náročné soustředit se na praktické záležitosti. V neděli vám vaše bystrá intuice pomůže vyhnout se situacím, kde by mohly nastat vážné diskuse. Luna v úplňku přeje spíše hlubším úvahám.

 

Váhy

 

Páteční Luna v kvadratuře přinese spoustu energie a možná se vám podaří objasnit menší nedorozumění. V sobotu budete více tvrdohlaví a hrozí, že se necháte vyprovokovat. Luna v sextilu nabádá věnovat se raději svým koníčkům a lásce.

 

 

 

 

Štír

 

Pátek je den, kdy se můžete zamyslet nad tím, co ve vašem životě vyžaduje změnu. Luna v trigonu pomůže dostat se z toxických bloků. V sobotu budete mít vlivem Luny v kvadratuře neobvyklé nápady a pro druhé můžete být inspirací. Nedělní úplněk v kvadratuře nepřinese příliš klidný den. Snažte se nevylívat si nervozitu na někom, na kom vám záleží.

 

Střelec

 

V pátek se můžete dozvědět různé finální zprávy. Hvězdy radí dávat si pozor, abyste jejich vlivem něco někomu neslíbili, neboť pravda může být jinde. V sobotu se věnujte aktivnímu odpočinku a neřešte to, co kdo kolem vysílá do světa. Bude vám lépe. Nedělní Luna v úplňku otevře možnost pozitivní magie. Budete zvědaví, jestli to funguje.

 

Kozoroh

 

Páteční Luna v opozici přeje systematické práci. Večer však bude čas na lásku. V sobotu se bavte a nestyďte se dát někomu najevo, že se vám líbí. Nedělní Luna v úplňku překvapí spoustou nápadů. Nezapomeňte si je napsat.

 

Vodnář

 

Páteční den bude vhodný projít si všechny účty a závazky. Ač se budete snažit, stejně se dnes nevyhnete pomlouvačům. Sobotní Luna v opozici radí nestarat se o to, po čem vám nic není a co ani nemůžete ovlivnit. Raději si dopřejte procházku v přírodě. Nedělní úplněk v opozici radí nasbírat sílu a zvolnit tempo. Možná vás samotné překvapí nápady, na které přijdete.

 

Ryby

 

Čím více toho v pátek zvládnete, tím více budete mít o víkendu čas na sebe. Dopřejte si ale také nějakou radost. V sobotu vám může někdo splnit vaše tajné přání, ale musíte si o to říct. V neděli se snažte vyhnout hádkám a zachovejte chladnou hlavu. Někdo, kdo bude působit mladě, svěže a neotřele vám odkryje své zajímavé nápady.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy na týden 22.4.-28.4.

Berani Navigace – důvěřujte svým instinktům, bezpečně vás povedou. V určité situaci jste zahnání do kouta možná i nějakou osobou, které moc nevěříte. Nebo celý ...

Karta týdne 22.4.-28.4. je Sedmička mečů. Pochopíte, co je to štěstí

Váhy čekají složité debaty. Vodnáři si budou z nepřátel rekrutovat přátele. Střelci zabojují se svou vášní… Mečová sedmička věští různá protivenství, která nakonec, dříve, či ...

Partnerský horoskop: Střelec. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje energický, optimistický, svobodomyslný a ...

Týdenní horoskop 22.4.-28.4. Štíří úplněk se blíží. Co nese?

Slunce v Býku odvede pozornost k partnerským záležitostem. Vyplatí se udělat si pořádek v citové oblasti, vyjasnit nedorozumění, nenechat se provokovat různými narážkami a ...

Osudová konjunkce Jupitera a Uranu přinese obrovskou energii úspěchu. Využijte toho!

Ke konjunkci planet Jupiter a Uran nedochází příliš často, jen jednou za 14 let. A když se to stane, vytvoří společně neuvěřitelně silnou energii. Nepropásněte ...

Máte na zahradě jabloň? A znáte její kouzelnou moc?

Jabloň byla kdysi vnímána jako posvátný strom. Možná proto, že je považována za strom života, který se pojil s nesmrtelností,  i kosmický strom. V kořenech ...

Víkendový horoskop: Merkur s Venuší vás rozproudí

Páteční (19. dubna) konjunkce Merkuru s Venuší přikrášlí různá setkání a obvzvlášť randění a večer pomůže s odreagováním. Merkur v retrográdu možná připomene starší záležitosti ...

Co o vás vypovídá roční období, ve kterém jste se narodili?

Osobnost a charakter člověka ovlivňuje mnoho faktorů a zdá se, že k určitým vlastnostem může přispět i roční období, ve kterém jste se narodili. Nejen ...

Je váš vztah ten pravý?

Máte novou známost a všechno se zdá fajn, ale nevíte jistě, jestli je to ten pravý ve vašem životě. Přinášíme devět osvědčených způsobů, jak to ...

Andělský horoskop od 17. 4. do 16. 5.

Berani, projevuje o vás zájem člověk, který na první pohled není váš typ. Kozorozi, měli byste více naslouchat svým blízkým... Živel země BÝK – Vaším ...

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Články se štítky , a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.