Víkendový horoskop: Kdo objeví nový svět a kdo bude mít pocit, že si ho s někým spletli?

Ryby, proč si vás pořád někdo s někým plete? Lvi, budete hledat pravdu ve hvězdách. Blíženci obletíte svět – v kuchyni. Kozorozi, Saturn zahraje blues a Pluto doleje víno. Co čeká o víkendu vás?

 

V sobotu budete příjemně překvapeni trigonem Venuše se Saturnem. Uděláte si pro sebe něco příjemného, konkrétního a praktického, díky čemu se budete moci cítit lépe. Třeba si pustíte nějaký romantický film.

 

V noci ze soboty na neděli se navracíme k zimnímu času. Vyspíte se. Pozor na dříve zapadající slunce.  Pro někoho to může být melancholické. Konjunkce Merkuru se Sluncem poskytne náladu k přátelským diskusím o nových dovednostech a rozšiřování vlastních obzorů a znalostí.

25.10 byl pro naše babičky skvělým dnem na prognózy budoucnosti a dobré mezidlidské vztahy.

 

Berani, když vás někdo bude vytáčet k nepříčetnosti, pomůže vtipná odpověď, která svalí na zem i nejzarytějšího protivníka a vám zvedne náladu.

 

Býci, Pluto vás ponoukne ke změně. Střih to nebude, ale můžete třeba začít chodit druhou stranou chodníku.

 

Blíženci, objevíte nový svět, a to v kuchyni. Kachna po burgundsku, řízen po holandsku, nudle po thajsku a svou linii si má tady hlídat kdo?

 

Raci, dobrou náladu pro vaši duši a něco sladkého pro tělo, nejlépe servírované naráz a přímo k vašemu pohodlnému gauči. Jak málo stačí ke štěstí. Snad se najde i někdo, kdo to za vás zařídí.

 

 

Lvi, Uran z vás udělá vynikající hvězdopravce a i vy se budete dívat směrem k nebi a vyhlížet, na co se ještě připravit.

 

 

Panny, někdo říkal, že piknik v přírodě je možný jenom z jara a v létě? Vezměte rodinu někam do přírody a udělejte si příjemnou grilovačku v trávě. Merkur vám pomůže nalézt místo a Venuše se postará o pohodu.

 

Váhy, chystá se na vás geniální nápad. Je jedno, kde vás najde, jestli ve vaně, nebo na toaletě. To, co musíte udělat, je hned si vše zapsat, jinak vám to uteče, jako vánek.

 

Štíři, hudba je lék a Neptun vám jej tento víkend dopřejte dostatek. Jestli už v remaku, nebo i zcela nové věci.

 

Střelci, budete tak vzpomínat na předchozí roky, že byste mohli začít psát paměti. Můžete být překvapeni, kolik lidí si to rádo přečte.

 

Kozorozi, přechod na zimní čas kompletně rozhodí váš denní plán. K tomu se přidá Saturn, který může podsouvat těžké myšlenky, které se vás nebudou chtít pustit. Chtělo by to vyjít si na procházku. Třeba do kuchyně pro další sklenku vína.

 

Vodnáři, Luna vám věští dobré rodinné vztahy. Využijte toho a uspořádejte společný výlet na nějaké zajímavé místo. V přírodě vám bude lépe, než si myslíte.

 

Ryby, to se stává, že lidé přestávají poznávat známé na ulici.  Buďte v klidu. Ale i jména? Každopádně si můžete zabalit obličej ještě více a tvářit se, že to nejste vy a proč si vás pořád někdo s někým plete?

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Runový horoskop a rituály na Březen 2021 vám prozradí, koho potkáte, a co vás čeká

Berani Jera Začnete přemítat nad dlouhodobějšími plány. A možná zasadíte nějaké to semínko, nejenom pomyslné. Potkáte usmívajícího se člověka, který zná svou cenu. Má velké ...
Kartářka píše...

Karta týdne 1.3.-7.3. Dvojka pohárů; komu nejste lhostejní?

Býci, objevíte, že je někdo, komu na vás záleží víc, než byste si mysleli. Ryby, můžete získat radu od velmi ostražitého člověka. Také můžete mít ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 1.3.-7.3. Koho čeká romantické předjaří a koho exploze?

Raky čeká romantika. Ryby budou oživovat vztah. Váhy zváží svá přátelství. Berani se budou bavit hledáním chyb na ostatních. Pondělím se ponese jarní nálada V ...
Kartářka píše...

Horoskop sněžného úplňku (27.2.) ve znamení Panny: hlídejte si zdraví a své sny

Býci budou pod vlivem Uranu více experimentovat. Raky pohltí nova inspirace. Budou objevovat nové horizonty a hledat odpovědi. Rybám vnese úplněk harmonii do vztahů. Budou ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: kdo bude vyhánět zimu žhavým flirtováním a kdo bude pod vlivem úplňku v Panně v tančit se smetákem v ruce?

Raci se rozhodnou vzít věci do svých rukou. Krom útoků na obchody se vrhnou na úklid jako diví. Dokonce se už konečně rozloučí s vánoční ...
Kartářka píše...

Horoskop na březen

Berani budou mít sympatický objev. Býci sklidí uznání. Raci budouve střehu. Panny si mají dát pozor na hádky. Co čeká Vás? Beran 21. 3 ...
Kartářka píše...

Desítka typů lidí, kterým se raději vyhněte, abyste měli šťastnější život

Pokud chcete být šťastní dovolte si egoismus – ten zdravý! Co to je? Určitě ne hrubost, vzteklost, sobectví, nebo chamtivost. Zdravý egoismus je umění samostatného ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům: KARMICKÉ SLUNCE V RYBÁCH

Proč se Rybám děje to, čím prochází může objasnit naše karmaložka Olívie. Karmické SLUNCE Karmické Slunce ukazuje cestu jiného charakteru, cestu k osvícení, ukazuje způsob, kterým ...
Kartářka píše...

Karta týdne 22.2.-28.2. Hvězda. Kdo se zasní o nové lásce a naději?

Lvi si budou užívat pozemských radovánek, Panny se vyléčí, Vahám jde protekce z nebe a tak konečně dotáhnou staré resty…. Hvězda je o zaslouženě zvýšené sebedůvěře ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 22.2.-28.2. Kdo bude flexibilní, kdo se bude nudit a koho čeká revoluce v posteli?

Ryby poznají někoho nového. Býci se zamyslí nad vztahy. Panny prozměnu nad týmovou prací. Lvy čekají zajímavé změny a Blížence přepadnou nové nápady... Co čeká ...
Kartářka píše...

 

 

Sdílejte!