Týdenní horoskop 16.1.-22.1. Slunce s Plutem rozšíří obzory

V pondělí 16.1. bude potřeba začít více uvažovat logicky. Luna v opozici Uranu a v kvadratuře s Venuší vás buď hodně uzemní, nebo naopak přinese zajímavý nápad, jak vyřešit něco, s čím jste si nevěděli rady.

V úterý 17.1. přijde vhodná příležitost probrat vše, co je důležité. Nicméně kvadratury Luny s Venuší a Marsem říkají, abyste se měli na pozoru, nečekají vás vždy milé rozhovory.

Ve středu 18.1. konjunkce Slunce s Plutem pomůže získat zajímavé informace prostřednictvím různých odborných diskuzí.

Ve čtvrtek 19.1. vás může konjunkce Slunce s Plutem nabádat k úvahám o Božích mlýnech, karmě, odplatách a podobných tématech. Neztrácejte svůj nadhled.

V pátek 20.1. vejde Slunce do znamení Vodnáře. Přistihnete se, že už plánujete letní dovolenou, nebo alespoň prodloužený víkend.

V sobotu 21.1. novoluní ve znamení Vodnáře dá zapomenout na každodenní starosti a umožní nastavit si nové plány. Udržte si nezávislost ve svých názorech.  Novoluní ve Vodnáři přeje snům o změnách, přátelství a zbavuje iluzí. Snažte se k sobě nebýt příliš kritičtí.

V neděli 22.1. se o dobrou náladu a úsměv na tváři postará trigon Luny s Marsem. Vlivem kvadratury Luny s Uranem a konjunkcí Venuše se Saturnem budete možná chtít řešit nějaké staré záležitosti, rozčarování a city. Nebojte se jít do toho, tato konstelace vám pomůže něco vyřešit a urovnat.

Do 20. ledna jsou hvězdy ve znamení Kozoroha. Pro tohle zemské znamení je typická ambiciózní a cílevědomá povaha. Kozorozi jsou praktičtí, zdrženliví, důkladní, vytrvalí a vážní, protože vědí, že bez práce a námahy ničeho nedosáhnou. Mají smysl pro povinnost a jsou to lidé práce a vůle.

Kozorozi, tento týden nevkládáte energii do hledání nových cest. Raději se držte vyzkoušených postupů, které jsou sázkou na jistotu.

Vodnáři, můžete očekávat splněná přání a dořešení některých záležitostí. Nic vám ale jen tak samo nespadne do klína. Bude potřeba si ujasnit, se kterými lidmi se chcete obklopovat a které vztahy bude lepší ukončit.

Ryby, pokud partner po nedávné hádce nemluví a vy byste se rádi udobřili, vezměte to do svých rukou. Dá to sice trochu námahy, ale podaří se vám domácí dusno nahradit romantickou atmosférou.

Berani, v nejlepším se má přestat, platí to i pro výsledky vaší práce. Nesnažte se stále vylepšovat to, co je dokonalé už teď.

Býci, tento týden nemáte potřebu vyrážet ven za zábavou. Raději se budete držet domácího krbu. Klidné zázemí vám přinese pocit jistoty.

Blíženci, budete se cítit plni energie. Tam, kde ostatní začnou odpadávat, vy se teprve budete rozjíždět. Jen při všem tom shonu nezapomínejte kvalitně jíst, abyste se cítili dobře.

Raci, celý týden budete mít dobrou náladu, která vás neopustí ani při důležitých jednáních. Potvrdí se vám zkušenost, že s úsměvem jde všechno líp.

Lvi, schůzka s dávným známým se může nečekaně zvrhnout v něco víc. Možná vás to dost zaskočí. Pokud city neopětujete, měli byste to sdělit citlivě a co nejdříve.

Panny, zdravé sebevědomí vám určitě neschází. Vzbuzujete respekt. Budete se zcela samozřejmě prosazovat a hájit své zájmy.

Váhy, pochmurné zimní večery vám prosvětlí povídání s milými lidmi. Může jít i o známé, které jste neviděli pěknou řádku dní. Bude to pro vás taková duševní terapie.

Štíři, radost vám přinesou tento týden kreativní činnosti. Budete vyhledávat úkoly, které patřičně zaměstnají váš intelekt či šikovné ruce. Můžete přijít na nové, objevné postupy.

Střelci, někdo vám přislíbí pomoc v jisté záležitosti, ale je možné, že z toho na poslední chvíli vycouvá. Najednou se budete muset spolehnout jen sami na sebe. Bude to výzva, ale vy se odmítnete vzdát předem a zvládnete to.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články